جمعه ۲۷ مردادساعت ۱۳:۲۶Aug 2017 18

آذر سلام (azarsalam.ir)

آذر سلام 27 اسفند 1394 آذر سلام 28 اسفند 1395 آذر سلام 31 فروردین 1396 آذر سلام 1 اردیبهشت 1396 آذر سلام 1 خرداد 1396 آذر سلام 31 تیر 1396 آذر سلام 1 مرداد 1396 آذر سلام 2 مرداد 1396 آذر سلام 3 مرداد 1396 آذر سلام 4 مرداد 1396 آذر سلام 5 مرداد 1396 آذر سلام 6 مرداد 1396 آذر سلام 7 مرداد 1396 آذر سلام 8 مرداد 1396 آذر سلام 9 مرداد 1396 آذر سلام 10 مرداد 1396 آذر سلام 11 مرداد 1396 آذر سلام 12 مرداد 1396 آذر سلام 14 مرداد 1396 آذر سلام 15 مرداد 1396 آذر سلام 16 مرداد 1396 آذر سلام 17 مرداد 1396 آذر سلام 18 مرداد 1396 آذر سلام 20 مرداد 1396 آذر سلام 21 مرداد 1396 آذر سلام 22 مرداد 1396 آذر سلام 23 مرداد 1396 آذر سلام 24 مرداد 1396 آذر سلام 25 مرداد 1396 آذر سلام 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۹    
امیر حاتمی در نطق دفاعیه خود در کسب ارائ نمایندگان مجلس به وزارت دفاع در مجلس گفت: امیدواریم به زودی جنایت کارانی که این جنایات را مرتکب شدند، پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی ایران را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۹    
رئیس مجلس در نامه ای درباره افزایش جریمه متخلفان مالیاتی به رئیس جمهور تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۹    
سرپرست دادسرای جنایی تهران به افشای راز 2 سر بریده ای که 2 هفته قبل در تهران کشف شده بودند، اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۹    
سازمان هدفمندی یارانه ها از واریز یارانه نقدی مردادماه طی ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پس از دیدار با مقامات عالی رتبه نظامی سیاسی ترکیه گفت: دو کشور ایران و ترکیه مصمم به افزایش روابط در همه زمینه ها به ویژه همکاریهای نظامی و دفاعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۹    
چهارمین جلسه علنی بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای پیشنهادی در مجلس در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰    
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دایی دو برادر مقتول در شهرک سینای اردبیل به قتل اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۰    
مشاور وزیر کشور عراق تأکید کرد که صحت خبر درخواست سعودی ها از مقامات عراقی برای وساطت بین ایران و عربستان را تأیید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۱    
رئیس جمهور گفت: امروز به لطف خداوند برخی چالش های سال 92 را پشت سر گذاشته و امیدوارتر و تواناتر از گذشته آماده تدبیر و عبور از چالش های بزرگ پیش رو هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
دو برادر به قتل رسیده که در شغل نقره سازی فعالیت داشتند با اسلحه ساچمه ای به قتل رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۱    
شب گذشته بر اثر شلیک گلوله با اسلحه گرم دو برادر جوان در شهرک سینای اردبیل به قتل رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۲    
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار با رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل از تحویل فضای فیزیکی مناسب و توسعه همکاری با جهادانشگاهی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم اردبیل در مجلس از بی توجهی دولت به مطالبات استان اردبیل انتقاد کرد و افزود: بجز عنایت رهبری در ایجاد سد خدافرین دولت طرح بخصوصی در این استان نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۲    
روشی که میراث فرهنگی استان اردبیل در پیش گرفته و دشمنی با سرمایه گذار خصوصاً سرمایه گذاران بومی که سبب گردیده ذهنیت منفی درباره این استان در میان دوستداران سرمایه گذاری ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۲    
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور متشکل از 700 نفر از بسیجیان زن و مرد محلات اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۲    
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرتعباس(ع) استان اردبیل در مراسم چهلم شهید علی سیفی تصریح کرد: خوشی شکنجه مدافعان حرم را بکام داعش تلخ و سیلی محکی بر دهانشان خواهیم زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۲    
نشریه ویک در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۲    
" اقتصاد و معیشت"، " حفظ وحدت و تحمل سخن مخالف"، " تعامل با جهان" و " صلابت در مقابل زورگویان" چهار محور مهمی است که رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی بر آن تاکید داشتند و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۲    
مراسم گرامیداشت 16 مرداد، سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با حضور کارکنان جهاددانشگاهی واحد اسان اردبیل در اردوگاه فرزندان امام شهرستان نیر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۲    
روزنامه قانون با قرار گرفتن در مسیر بی قانونی با انتشار مطلبی و با گرفتن ژست کارشناسی نظامی و راهبردری در دفاع از داعش و تخریب سپاه قدس برآمده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۲    
پس از برد قدرتمندانه سه بر صفر مقابل چین، تیم ملی والیبال کشورمان امروز ساعت 18 به مصاف قزاقستان خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۲    
مراسم چهلم شهید مدافع حرم اردبیل علی سیفی علی بلاغی امروز در محله دروازه آستارا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۲    
نشریه اوییشنیست در گزارشی جزئیات طرح احتمالی آمریکا برای اقدام نظامی علیه کره شمالی را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۲    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزوکننده اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی ها از مراکز نظامی ماست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۲    
تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۲    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه بار دیگر ایران را به عدم پایبندی به روح برجام متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۲    
سردار سلیمانی: انتقام خون شهید حججی را می گیریم؛ جوانان مدافع حرم چهره درخشانی از اسلام نشان می دهند؛ سر می دهیم اما زانو نمی زنیم و سرباز جامانده کربلا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۱:۰۲    
امام جمعه اردبیل گفت: اگر موسسات مالی غیر مجاز هستند چرا آنها را نمی بندید و اگر ورود به آنها کار خطرناک و چاه طویل است در وهله اول خود بانک مرکزی باید جلوی آن را بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۲    
، قوانین مختلف و توصیه های مکرری که برای جلوگیری از واردات محصولاتی که مشابه داخلی دارند صورت گرفته اما همچنان واردات این محصولات ادامه دارد به نظر می رسد دست هایی در کار است که بر روی افزایش واردات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۲    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی از مشکلات حوزه رسانه، بحث اقتصادی است و باید جایگاه اقتصادی اهالی رسانه تامین شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۲    
سرپرست جهاد دانشگاهی استان اردبیل، از جذب 90 نفر کمک بهیار توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۲    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با حضور در موسسه راهگشا و بازدید از مرکز تعویض پلاک بر تکریم ارباب رجوع و برخورد اسلامی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
سندی به دست آمده است که نشان می دهد واحدهای تولیدی استان اردبیل ناامید از تدبیر مشکلاتشان از سوی این مسئولان به مقامات کشوری پناه برده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۲    
آقای مدیر کل می توان رشته این چنگ گسست، می توان کاسه آن تار شکست، می توان فریاد داد: هان، ای طبل گران زین پس خاموش بمان، به چکاوک اما نتوان گفت مخوان.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: کتابخانه های عمومی نیز همچون خبرنگاران، رسالت کاری خویش را توزیع عادلانه دانش و آگاهی در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۲    
در نشستی تحت عنوان نشست صمیمی و دوستانه معاون سیاسی با اصحاب رسانه عموم خبرنگاران استان اردبیل از تبعیض، تهدید، فشار، عدم حمایت و بی توجهی و پاسخ گو نبودن مدیران به رسانه ها بشدت انتقاد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۲    
روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری 27 نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در آستانه تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۲    
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: همه و بویژه بسیجیان باید با برنامه ها و کارهای اثربخش از مشکلات جامعه بکاهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۲    
ناحیه بسیج شهرستان اردبیل بین همره های استانی به عنوان رده برتر جشنواره مالک اشتر انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۲    
جانشین قرارگاه امنیتی ثارالله، نحوه و چگونگی تامین امنیت مراسم تحلیف را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۲    
مدیرکل دادگستری استان اردبیل از کشف دسته چک زن مقتول از خودروی قاتل آتنا و مظنون بودن وی به یک قتل دیگر و از جرای حکم اشد مجازات پس از مراحل کیفری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل کارخانه آب معدنی واتا در دیدار با رئیس ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم استان اردبیل گفت: هرچند در جبهه مقاومت نیستیم اما سقایی آنان افتخاری بوده که نصیب ما شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۳    
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه تامین امنیت روانی و نظام عمومی جامعه را بدون حضور رسانه ها غیرممکن و بی معنی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۳    
مسئول دفتر ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم و مدیرکل بانک تجارت استان اردبیل دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳    
نتایج تحقیقی که سازمان ملل متحد به تازگی انجام داده نشان می دهد افراد جوانی که برای پیوستن به گروه های تروریستی در سوریه وطنشان را ترک می کنند فاقد کوچکترین درکی درباره معنی حقیقی جهاد یا حتی مذهب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳    
وی با مخالفت از طرح افزایش قیمت بنزین در کشور اظهارداشت: با افازایش قیمت بنزین بر اساس تجربه ای که در طول این چند ساله بدست آمده است مصرف سوخت در کشور نه تنها کنترل نمی شود بلکه شاهد این بوده ایم که ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۵    
قاچاقچی سیگار غیر مجاز در شهرستان خلخال به پرداخت 72 میلیون تومان جریمه و ضبط خودرو و سیگار به نفع دولت محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۵    
فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: با اطلاع بموقع و اقدام سریع پلیس راه اردبیل سرعین حریق مهیب 18 چرخ باری و حامل بار کاغذ مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی از صدورحکم محکومیت قاچاق یک شرکت حمل ونقل بین المللی در تعزیرات حکومتی شهرستان بیله سوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۵    
کافیست پستهای خود را در توئیتر، اینستاگرام و فیسبوک، اعم از کلیپ و صوت و متن و عکسهای سلفی در موضوعات مختلف توحیدی و امام شناسی و سبک زندگی با هشتگ #امام_رضا و #قرارهشت منتشر کنید تا عضوی از این ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی کاخ سفید گفت رئیس جمهور آمریکا به زودی طرح تحریم های ایران و روسیه را امضا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۵    
مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، صبح پنجشنبه 12 مرداد 96 در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب "حقوق اجتماعی- سیاسی زنان" در 400 صفحه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
هیأت نظارت بر اجرای برجام با حضور همه اعضا به ریاست روحانی تشکیل جلسه داد و در آن بر ضرورت پاسخ مقتدرانه، متناسب و هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران به تحریکات و موضع گیرهای آمریکا علیه کشورمان تأکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۵    
در سایت تلگرام از ایران دقیقاً با عنوان زمین دشمن نام برده شده است و اعلام شده CDN هایی که قرار هست داخل ایران قرار داده شود حاوی اطلاعات خاصی نخواهد بود و البته تمامی همان اطلاعات هم به صورت رمز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۵    
ایرانسل در ایام حج، علاوه بر امکان استفاده از تعرفه های مقرون به صرفه و بسته های متنوع اینترنت، روزانه 10 مگابایت اینترنت هدیه به زائران خانه خدا ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۵    
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آذران نیر، می گوید: برخی مدیران و مسئولان ذیربط در کمال تاسف منافع منطقه ای و مردمی را فدای منافع شخصی کرده و با حاشیه سازی و سنگ اندازی روحیه سرمایه گذاران را تضعیف و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از صدور حکم محکومیت عرضه داروی قاچاق در شهرستان مشگین شهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از صدور حکم محکومیت 489 میلیون ریالی برای قاچاق البسه در شهرستان سرعین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۵    
رایزن فرهنگی ایران در تایلند گفت: در تایلند که 92 درصد بودایی هستند، صبح زود از خواب بیدار نمی شوند، ولی صبح ها هر جا مسجد باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۵    
یک نماینده دموکرات آمرکایی مدعی شد که افراد جدا شده از دولت آمریکا در تدارک استیضاح رئیس جمهور این کشور و جایگزینی مایک پنس به جای وی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۵    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه امت اسلامی کجا بهتر از حج می تواند پیدا کند که درباره ی مسجدالاقصی اظهارنظر کند؟ فرمودند: اظهار موضع درباره ی حضور شرارت آمیز آمریکا در منطقه جایش کجاست، حج بهترین جاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۵    
رئیس جمهور روسیه می گوید کشورش گزینه های زیادی برای مقابله با تحریم های ضد روسی آمریکا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۵    
حجت الاسلام سید علی اکبر اجاق نژاد نماینده رهبری در جمهوری آذربایجان و داماد آیت الله مشگینی در مراسم نکوداشت این عالم وارسته به بیان خاطرات چاپ نشده و ویژگی های اخلاقی او پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۵    
دادستان اردبیل از انتقال متهم از پارس آباد به زندان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: متهم از پارس آباد به زندان اردبیل منتقل شده و تحت مراقب ویژه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۵    
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در مراسم نکوداشت رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری آیت الله مشگینی گفت:او هیچ وقت دنبال پست و مقام نبود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۵    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا میهمان ویژه مراسم تحلیف ریاست جمهوری در 14 مرداد خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا را اقدامی دشمنانه و خصومت آمیز خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵    
دو نفر از مدیران کانال ضد ایرانی آمدنیوز در مصاحبه های جداگانه اقدام به افشاگری علیه یکدیگر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۵    
مجری طرح پژوهشی بررسی علل نزاع های فردی و خشونت در جامعه شهر اردبیل گفت: آسیب های اجتماعی ناشی از روابط ناسالم بنیان خانواده ها را تهدیدمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۵    
رئیس مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: از شرکت های فناور برای شکوفایی ایده ها و تسهیل در روند تجاری سازی محصولات تولیدی آنان حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل دادگستری استان اردبیل از تکمیل بخش جنایی پرونده قتل آتنا و رسیدگی قریب الوقوع به صدور کیفر خواست آن در شعبه یک تجدید نظر استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۵    
سیمرغ، اولین ماهواره بر ارتفاع بالای ایرانی است که می تواند ماهواره های سنگین را به فضا ببرد و از بین ماهواره های آماده به پرتاب ایران، طلوع در صدر لیست قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۵    
امام جمعه اردبیل گفت: دیدار فرماندهان ارشد سپاه کشور با رئیس جمهور نشان داد که جز رعایت منافع کلان کشور و خدمت به ملت هدفی مد نظر سپاه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۵    
سردار پاسدار رحیم نوعی اقدام در مراسم عصری باشهداء در قطعه شهداء مدافعان حرم در اردبیل گفت: کسانی که وحدت ملی نظام را بر هم می زنند خائنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۵    
سرهنگ پاسدار عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان 225 نفره بسیجیان عازم مناطق عملیاتی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۵    
همایش بین المللی نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت (ع) با اهداء تندیس شیخ صفی الدین به علی کبر ولایتی و اهداء لوح سپاس از امام جمعه و استاندار اردیبل به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۵    
روز گذشته ساعت 19:51 دقیقه جسد مرد حدودا 50 ساله در انتهای محله ارس و بین شهرک آل عبا و شهرک المهدی اردبیل پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۵    
سید ناصر اسحاقی در اختتامیه همایش بین المللی نقش صفویه در مکتب اهل بیت، گفت: پادشاهان صفویه اردبیلی متناسب با شرایط جغرافیایی هر نقطه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۵    
شیخ الاسلام در خصوص نتیجه پیگیری های وزارت خارجه از 1+5 در موضوع بدعهدی های آمریکا گفت: متاسفانه این پیگیری ها به جای بایسته و شایسته ای نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۵    
وزیر بهداشت در سفر به اردبیل، گفت: طبق وعده رئیس جمهور طرح تحول نظام سلامت در دولت دوازدهم نیز با جدیت اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۵    
وزیر بهداشت عصر امروز به اردبیل سفر می کند تا علاوه بر بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی استان اردبیل چند پروژه مهم درمانی این استان را نیز افتتاح کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۵    
معاون دادستان کل کشور می گوید داعش تمام هماهنگی های خود برای حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی را از طریق تلگرام انجام داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵    
پروفسور اورتایلی مورخ برجسته ترکیه امروز در همایش بین المللی نقش سلسله صفویه در تقویت مکتب اهل بیت در اردبیل گفت: شاه اسماعیل شاعر برجسته هست و متاسفم که اشعار او در کتابهایتان دیده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵    
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل از برگزاری مراسم معنوی عصری با شهداء مدافعان حرم در محوطه بهشت فاطمه اردبیل طی فردا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۵    
علی اکبر ولایتی در نخستین همایش بین المللی نقش صفویه در مکتب اهل بیت(ع) در اردبیل گفت: همه بر سر سفره سلسله صفویه نشسته ایم و ایران بدون این دوران بی معنا و منهای ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵    
علی اکبر ولایتی در سفر به اردبیل گفت: تصویب تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران بی پاسخ نمی ماند و در کمیته بررسی برجام تدابیر لازم و تصمیمات جدید گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵    
امام جمعه اردبیل گفت:باید تحریکات شکل گیری جنگ بین صفویه و عثمانی عبرتی برای نسل حاضر باشد، عده ای می خواهند جنگ چالدران جدیدی راه بیندازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵    
رئیس مجلس گفت: در آزادی اقتصادی در منطقه از بین 22 کشور رتبه 22 و در جهان رتبه 174 را داریم و در نرخ بیکاری هم در منطقه از بین 10 کشور رتبه 9 و در جهان رتبه 90 را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۵    
به گفته یک منبع آگاه، سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری نیر پس از 10 سال بلاتکلیفی و بمنظور اعتراض، از استاندار اردبیل درخواست صدور مجوز برای تحصن شده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۵    
مجید خدابخش استاندار اردبیل در جلسه امروز شورای اشتغال استان اردبیل در سخنانی گفت: جوانان باید به دنبال شغل های "یقه سفید" نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۵    
مالباختگان موسسه مالی کاسپین در اردبیل امروز با حضور نسبتاً کثیر نسبت به بلاتکلیفی سپرده های بانکی خود اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۵    
رئیس جمهوری تاکید کرد که وحدت و انسجام همه نیروها و نهادهای نظام برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۵    
هوشنگ توکلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفت وگو با تسنیم تاکید می کند که حساسیت هنر بالاست، وقتی حوادث مثبت یا منفی را می بیند از صافی خودش عبور می دهد و وارد تجزیه و تحلیل می شود تا به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۵    
گریه ی دکتر ترک به خاطر کودک سوریه ای که زیر تیغ جراحی به خاطره نبودن وسایل بیهوشی قرآن تلاوت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۵    
بانوی رکابزن ملی پوش ایران، امروز بر اثر سانحه رانندگی در اردبیل جان باخت.
مشاهده نتایج بیشتر...