دوشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۰:۳۸Feb 2017 20

آذر سلام (azarsalam.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
پس از گذشت بیش از 2 ماه از وقوع حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان، امروز جلسه استیضاح آخوندی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۱    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرزند وزیر راه امسال چند شرکت ثبت کرده که این موضوع منجر به ایجاد ابهاماتی شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
مدیر مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل گفت: شایع ترین علت ناباروری زنان، اختلال در روند تخمک گذاری ناشی از اختلالات تخمدان، پلی کیستی، اختلالات هورمونی و ژنتیکی، افزایش و کاهش وزن باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
چهارمین نشست کتاب خوان تخصصی استان اردبیل با محوریت مطالعات تاریخی و با موضوع صفویه شناسی در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: آزمون دوره های تخصصی "مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی" و "راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی " با 74 شرکت کننده در استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۱    
وزیر سابق نفت گفت: بعد از گذشت یک سال و نیم، حالا اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می کنند. می گویند ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز کلیه فعالیت ها و خدمات دهی مرتبط با نظارت تعزیرات حکومتی به دقت رصد شده و عندلزوم ورود خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
بر اثر حمله گرگ به آغل گوسفندان یک دامدار اهل دهستان اولتان پارس آباد 22 راس گوسفند تلف شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
با اینکه بارش برف در شهرستان خلخال همچنان ادامه دارد، امدادگران ، راهداران و پلیس راه مشغول خدمت به مردم هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱    
سناتورهای آمریکایی با ارائه طرحی تحت عنوان آسمانهای عاری از ترور به دنبال اعمال تحریم علیه بخش هواپیماهای تجاری ایران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۱    
تداوم و شدت بارش برف، حاکم شدن سرمای سوزناک از طرفی و اقدام لاک پشتی در نمک پاشی و برف روبی موجب گرفتار شدن خودروها و سختی ترددها شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
فرمانده راهور استان اردبیل از بارش برف سنگین و تلاش برای تسهیل ترددها خبر داد و گفت:استفاده از زنجیر چرخ، لاستیک یخ شکن و عاج دار مناسب ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱    
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه، از حضور برخی مقامات بلند پایه و سیاسی در مراسم غیر شرعی و گناه منزل سفیر سوئد به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
شهردار اردبیل از ایجاد مؤسسات و خانه های علمی مشابه خانه ریاضی بمنظور تحقق شهروند سالم، لحاظ رفاه عمومی و فرهنگ بالاتر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
دادستان کل کشور گفت: حمایت دولت جدید امریکا از جریان سران فتنه، نشان دهنده این است که آنها تحت حمایت امریکا این حرکت را انجام می دادند و آقایانی که جزو این جریان بودند برای بازگشت به دامن ملت باید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طرح های راکد دام و طیور در استان با کمک مالی فعال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۱    
جانشین اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست خبری با ارائه گزارش اعزام کاروان راهیان نور، از همکاری و حمایت های مسئولان و سازمانهای مرتبط قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۱    
سردار غیب پرور گفت: نباید با دانشجویان انقلابی به خاطر ابراز یک حرف حق برخورد کرد در این صورت با تمام وجود از آنها دفاع خواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۱    
رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر از توافق هسته ای ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۱    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی حیایی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۱    
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در دیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان آمادگی خود را جهت مددرسانی در ساخت مسکن و دیگر حمایت ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۱    
متخصص ارولوژی مرکز درمان ناباروی قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل گفت: با پیشرفت علم و تکنولوژی مشخص شده است که ناباروری تنها یک مشکل زنانه نیست بلکه فاکتورهای مردانه نیز در این امر دخالت دارد و نباید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۱    
در جلسه هماهنگی ستاد سفر نوروزی استان اردبیل بر رفع مشکلات قبل از شروع مسافرت ها تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی خود در بحرین از جهان عرب درخواست همکاری کرده و کشورش را در مسئله پناهجویان بهتر از غرب دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه 34 نماینده مجلس در کمیسیون عمران، از توضیحات وزیر راه و شهرسازی درباره حادثه برخورد دوقطار مسافربری در سمنان قانع نشدند، گفت: اول اسفند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱    
طی مراسمی در کتابخانه مرکزی اردبیل، از جلد دوم کتاب ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه تحت عنوان روش های شناخت همسر آینده رونمائی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱    
رییس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: مداخلات انگلیسی ها در منطقه با هماهنگی برخی مرتجعین عرب صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱    
انتشار تصویر جدید دختر دونالد ترامپ برای رئیس جمهور آمریکا حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۱    
روانشناسان بر این باورند شناخت ناکافی و انتخاب غلط بسیاری از زوج ها را روانه دادگاه های خانواده و مغلوب فراز و نشیب های زندگی مشترک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی ضمن دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، شیوه های اجرائی طرح کتابدرمانی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
رئیس موزه تاریخ علوم اردبیل از اهدای حدود هزار برگ سند و 300 جلد کتاب به موزه تاریخ علوم اردبیل در طول سال گذشته خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
کاپیتان تیم فوتبال استقلال برای کاهش محرومیتش فقط یک راه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
سوداگری قاچاقچیان کالا، حالا مدت هاست از مرز پوشاک و لوازم خانگی و کالاهای مصرفی مشابه گذشته و به عرصه لوازم آرایشی و بهداشتی و کالاهای سلامت محور دیگر پا گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
"فدریکا موگرینی" در شورای آتلانتیک به اظهارنظر درمورد توافق هسته ای ایران پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۲    
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه هیچ مخالفتی با مقولاتی نظیر صلح و آشتی ملی ندارد، طرح مسائلی مانند لزوم آشتی ملی را نادرست دانست و گفت: مردم فهیم و بصیر ما در جایی که بحث منافع و امنیت ملی مطرح است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۲    
به دنبال بارش و برف برودت هوا در استان اردبیل سری قبل از ظهر برخی مقاطع تحصیلی در برخی از شهر ها تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۲    
آیا مسئولین از خود پرسیده اند که خانواده بیکاران چگونه به استقبال عید نوروز می روند؟!.عید نزدیک است و بیکاری خیلی ها را خفه می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲    
بارش برف و برودت هوا در استان اردبیل؛ سری و برخی مقاطع تحصیلی را به تعطیلی کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: مددجویان بیش از 8 هزار متر ربع فرش بافته اند که توسعه و تثبیت آن نیازمند همراهی خیرین و مسئولاناست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۲    
پیش از رسیدن مسکو و آنکارا به تفاهم مشترک در روند مذاکرات آستانه، روسیه خط قرمزی را برای ترکیه جهت ورود به الباب تعیین کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۲    
صد و هشتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۲    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با ارئه گزارش عملکرد 10 ماهه و افتتاحیه های دهه فجر از اجرایی شدن عملیات عمرانی پلی کیلینک میرزا حسینی در نیمه دوم اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۲    
منوال گذشته، متاسفانه امسال نیز این فرصت کاری نمایندگان از دست رفت و در پایان سال و سرمای شدید مردم همچنان با نرخ صعودی گاز و سرما دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۲    
معاون صنایع دستی استان اردبیل گفت: برای نخستین بار نمایشگاه تخصصی قلم زنی روی فلز در سه ماهه نخست سال آینده در محل نگارخانه خطایی مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی برپا شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۲    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۲    
همزمان با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، در طول 5 سال گذشته فاصله افزایش حداقل دستمزد سالانه نسبت به تورم عمیق تر شد و حتی این شکاف در سال 93 به 14.7 درصد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۲    
این احتمال وجود دارد و احتمالی قوی نیز هست که طرح آشتی ملی را با هدف حاشیه سازی و سرگرم کردن مردم به میدان آورده اند تا از این طریق روی ناکامی های پی درپی و وعده های بر زمین مانده دولت که متأسفانه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۲    
نماینده سابق مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی ها می گویند شبهایی که باید یارانه مردم پرداخت شود برای دولت مصیبت است اما چرا آن طرف تر روزهایی که حقوق های نجومی بگیران واریز می شود برای دولت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از تغییر رویکرد این سازمان در جمع آوری کمک های مردم از روش سنتی قبلی به الکترونیکی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۰    
استاندار اردبیل، گزارشی از اقدامات انجام گرفته در این چند سال و نیز برنامه های آینده در استان را برای مردم ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در یکی از مدارس روستای پیراقوم اردبیل گفت: متاسفانه حجم سنگین تکالیف درسی وقت مطالعه و کسب مهارت اجتماعی را از دانش آموزان سلب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۰    
دادستان کل کشور از دستگیری گروهی از عناصر داعش در اطراف تهران خبر داد و گفت که این گروه قصد داشتند در روز 22 بهمن، خرابکاری و شرارت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۰    
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه با قدردانی از حضور مردم اردیبل در راهپیمایی آن را رفراندومی بزرگ در تایید مجدد انقلاب و نظام دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۰    
راهپیمایی با شکوه 22 بهمن سال 95 در اردبیل با حضور گسترده مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۰    
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: در وحله اول دولت و در مرحله بعدی ملت خرید کالای خارجی را در حمایت از تولید داخلی حرام بدانند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۰    
به همت انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل و با هدف انعکاس حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، پنجمین جشنواره عکس حماسه حضور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با تاکید بر حضور در راهپیمایی امروز 22بهمن گفت: بعد از 2500 سال نظام شاهنشاهی و طاغوت به حاکمیت ملت رسیده ایم و این روز باید تا ابد گرامی داشته شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۰    
فرماندار اردبیل گفت: اتحاد و همبستگی خود را در صف واحد راهپیمایی 22 بهمن از هر قشر و سلیقه ای به نمایش خواهیم گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۰    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل بر حفظ دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در اردبیل سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۰    
مراسم گرامی داشت یاد شهدای والفجر 8 و محله وحدت شامگاه گذشته در مسجد هاشمیه سلمان آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۰    
جمعی از دانش آموزان مدارس ناحیه 2 اردبیل عازم مناطق عملیاتی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۰    
رئیس ستاد گرامی داشت یادواره شهدای عملیات خیبر، بدر و شهدای شمالغرب استان اردبیل، گفت: همزمان با این یادواره اولین سالگرد شهدای مدافع حرم اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۰    
امام جمعه اردبیل در مراسم افتتاح نمایشگاه موزه عبرت ایران در اردبیل گفت: هزینه سنگینی برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت شده که مسئولیت مسئولان را سنیگن تر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۰    
نمایشگاه موزه عبرت (زندان و شکنجه گاه مخوف ساواک) امروز در محوطه فرمانداری اردبیل افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۰    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل گفت: با قیام امام و پیروزی انقلاب اسلامی ایران حدیث طلوع خورشید در مشرق زمین در آخرالزمان تحقق یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۰    
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل گفت: نزدیک به 10 هزار خانوار تحت پوشش این نهاد در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ساکن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۰    
یک واحد گاوداری صنعتی با 100 راس گاو مولد و تعداد کل 200 راس گله در روستای مازافای مشکین شهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۰    
ورود و یا عدم ورود برخی از فیلم ها به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آغازگر شروع اعتراضات نسبت به هیئت انتخاب بود و این اعتراضات در نشست های خبری و یا مصاحبه هایی که در حاشیه جشنواره شده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در جلسه شورای مدیران این سازمان گفت: جلب اعتماد عمومی به سازمان و بهره گیری از ظرفیت خیرین در اولویت خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص آخرین وضعیت استیضاح وزیر راه و شهر سازی گفت: هیات رئیسه از کمیسیون عمران خواست تا دعوت مجدد از وزیر راه و شهر سازی صورت گیرد ولی نمایندگان ارائه کننده طرح استیضاح آقای ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۰    
10 باند زورگیری و 10 باند سرقت منزل و 9 باند سرقت خودرو و لوازم خودررو شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۰    
گاهی اوقات نیاز است تاریخچه برخی فعالیت های مجازی خود را از بین ببریم تا راه طعمه سودجویان به اطلاعات شخصی مان را ببندیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۰    
به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان و تعدادی از هنرمندان با خانواده شهید فریدون شهباززاده دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۰    
بسیاری از چهره های سرشناس کشورمان اعم از فوتبالیست ، خواننده ، مداح ، مجری و بازیگر با انتشار پیامی از برد استقلال ایران برابر نماینده فوتبال قطر ابراز خوشحالی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۰    
میزگرد علمی- فرهنگی افکار و ادبیات دانشجویی مرکز مطالعات فرهنگی و نیازسنجی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی اردبیل با مشارکت معاونت فرهنگی –دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۰    
فرمانده ناحیه بسیج شهرستان اردبیل گفت: مصادف با عملیات غرور آفرین والفجر 8 یادواره شهدای استانی این عملیات و شهدای انقلاب اردبیل در سلمان آباد امشب برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۰    
در بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل که به مناسبت سی و نهمین بهار آزادی صادر شد، از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۰    
بارها شنیده ایم که در اقتصاد، ورزش، سیاست و برخی حوزه های دیگر در ایران مافیا وجود دارد!مافیا چیست؟چه تاثیری بر رسانه ها می گذارد؟.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰    
بمناسبت دهه فجر انقلاب مراسم افتتاح گازرسانی به روستای بیله درق شهرستان هیر در استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و مشاور رئیس جمهور درامور زنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۰    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: رئیس جمهور جدید آمریکا می گوید باید از اوباما متشکر باشید! چرا؟ متشکر باشیم به خاطر داعش و آتش در عراق و سوریه و حمایت علنی از فتنه 88؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۰    
آیین دوره شعرخوانی فجر انقلاب نمین با مشارکت به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بسیج هنرمندان استان در فرهنگسرای شهرداری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
استان اردبیل در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۰    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اشاره به محول شدن رسیدگی به جرائم مربوط به قاچاق چوب و محصولات جنگلی به تعزیرات حکومتی از برخورد جدی و اولویت آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۰    
سؤال مهمی که پاسخ به آن می تواند ما را در پیش بینی آینده یاری نماید این است که رئیس جمهور جدید آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفخص از صندوق ذخیره بازنشستگی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۰    
مدیردرمان تامین اجتماعی کشور در سفر به اردبیل گفت: استان اردبیل خدمات 10 ساله را طی سه سال گذشته جذب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۰    
شهین دخت مولاوردی در منزل شهید مدافع حرم علی آقایی حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۰    
مشاور رئیس جمهور در امور بانوان به مناسبت دهه فجر با حضور در اردبیل دست آوردها و اقدامات دولت تدبیر و امید را تبیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در مراسم گرامی داشت دهه فجر گفت: بی توجهی به جوانان، نیروهای حزب الله و امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ایجاد شکاف می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بمناسبت روز پرستار از پرستاران مرکز درمان ناباروی قفقاز اردبیل تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
ریزش بهمن در ساعت 20 روز گذشته در محور خلخال به اسالم در کیلومتر30، درمنطقه ییلاقی کرمان موجب اختلال یک ساعته در تردد در این مسیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل کتاب فن آوری های زیستی در تولید مثل در حوزه علوم دامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۰    
طی مراسمی با حضور ادبا و شعرا از کتاب شعر عرفان یولی در اردبیل رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰    
یک زن سرپرست خانوار گفت: واقعا مبلغ یارانه من و فرزندم حتی برای پرداخت قبض های ماهیانه آب و برق و گاز هم کافی نیست چون قیمت گاز در زمستان سرسام آور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۰    
دکتر مهدی نیک سیرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور در دفتر خبری، تحلیلی آذرسلام به سؤالات و انتقادهای مطرح شده پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۳:۴۰    
در مراسم گرامی داشت روز پرستار و میلاد حضرت زینب(س) پرستاران برگزیده بیمارستان های استان اردبیل در سالن فدک تجلیل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۳:۴۰    
در مراسم گرامی داشت روز پرستار و میلاد حضرت زینب(س) پرستاران برگزیده بیمارستان های استان اردبیل در سالن فدک تجلیل شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...