دوشنبه ۲۰ آذرساعت ۱۴:۵۸Dec 2017 11

آذر سلام (azarsalam.ir)

آذر سلام 27 اسفند 1394 آذر سلام 28 اسفند 1395 آذر سلام 31 فروردین 1396 آذر سلام 1 اردیبهشت 1396 آذر سلام 1 خرداد 1396 آذر سلام 31 تیر 1396 آذر سلام 31 مرداد 1396 آذر سلام 31 شهریور 1396 آذر سلام 1 مهر 1396 آذر سلام 30 آبان 1396 آذر سلام 1 آذر 1396 آذر سلام 2 آذر 1396 آذر سلام 3 آذر 1396 آذر سلام 4 آذر 1396 آذر سلام 5 آذر 1396 آذر سلام 6 آذر 1396 آذر سلام 7 آذر 1396 آذر سلام 8 آذر 1396 آذر سلام 10 آذر 1396 آذر سلام 11 آذر 1396 آذر سلام 12 آذر 1396 آذر سلام 13 آذر 1396 آذر سلام 14 آذر 1396 آذر سلام 15 آذر 1396 آذر سلام 16 آذر 1396 آذر سلام 17 آذر 1396 آذر سلام 18 آذر 1396 آذر سلام 19 آذر 1396 آذر سلام 20 آذر 1396 
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل در مراسم شروع رزمایش مشترک زمستانی عوامل راه و جاده گفت: کوهستانی، برفگیر و مه آلود بودن جاده های استان ضرورت هم افزایی دستگاه های مرتبط را می طلبد.
  ۲ ساعت پیش    
ترامپ بعدا خواهد فهمید که چه کار بزرگی به نفع مسلمانان منطقه غرب آسیا انجام داده است.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: اردبیلی ها بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان به زلزله زدگان کرمانشاهی کمک کرده اند.
  ۲ ساعت پیش    
شبکه ای گسترده از دختران که با هماهنگی تعدادی از افراد داخلی و خارجی اقدام به راه اندازی و ارائه اسکورت در دبی کرده بودند بعد از گذشت 3 سال از شروع فعالیت شان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۵    
مدیر امور اراضی استان اردبیل گفت: شواری هیئت هفت نفره واگذاری زمین در خصوص انتخاب افراد واجد شرایط از بین متقاضیان واگذاری زمین در پایاب شبکه در قشلاق جانقو خلیللو به تعداد 84 نفر مجوز اولیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۵    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در شهر اردبیل خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۵    
در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل مسئولین و مقامات قضائی دل خوشی از وضعیت اعتیاد مدارس نشان ندادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: هزار و 236 مددجوی اردبیلی با دریافت 13 میلیارد تومان وام اشتغال در هشت ماهه نخست سال جاری وارد بازار کار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۵    
دولت در لایحه بودجه سال 97 با کاهش قابل توجه بودجه یارانه نقدی و غیرنقدی خانوارها به 23 هزار میلیارد تومان، عملا پیشنهاد حذف یارانه بیش از 30 میلیون نفر را داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۵    
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی نهاد مقدس است که به معنای واقعی جهاد علمی در آن انجام می گیرد بطوریکه که می تواند با اقدامات اساسی خود نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۵    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: شرور بدنام و سابقه دار با عملیات ویژه دفتر دادستانی و نیروی انتظامی در اردبیل دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه اردبیل اقدام ترامپ را در خوش خدمتی به حمایت های لابی صهیونیسم در اتنخابات ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۵    
پس از قرائت نماز میت توسط امام جمعه اردبیل پیکر سرهنگ منصور تائبی مسئول ارشد حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی این استان خاک سپاری شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۵    
حکم انتصاب بهروز زلالی به عنوان قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل از سوی پرویز فتاح مدیرکل کمیته امداد کشور امضاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
همکار سابق نشریات اصلاح طلب خطاب به تاج زاده نوشت اگر دین ندارید لااقل شرف داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در جمع هوادارانش در فلوریدا بار دیگر از توافق هسته ای ایران به عنوان فاجعه ای تمام عیار یاد کرد و از تصمیمش برای عدم صدور تأییدیه برای آن دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۵    
سرهنگ منصور تائبی رئیس حفاظت و اطلاعات فقید نیروی انتظامی استان اردبیل فردا شنبه 17 آذرماه تشییع و خاک سپاری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته تصمیم ترامپ در انتقال سفارت را تهدید آی پک یهودی به استیضاح او ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۵    
ساعتی پیش سرهنگ منصور تائبی فرمانده حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی استان اردبیل بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل، از ارسال بیش از هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر استان اردبیل، خبر داد و گفت: اختتامیه این جشنواره 21 آذر ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: شانزدهم آذرماه 1332 نقطه عطفی در تاریخ فعالیت های سیاسی دانشجویان کشور علیه استبداد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۵    
جانشین همانگ کننده فرماندهی سپاه استان اردبیل از راهپیمایی و اعتراض نماز گذاران سراسر استان پس از نماز جمعه به اقدام اخیر ترامپ در انتقال سفارت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۵    
رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی استان اردبیل گفت: با بند آمدن بارش برف در اواخر ساعات امروز پنج شنبه، سرمای شدید بر استان حاکم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای گفت: اینکه آن ها (صهیونیست ها) ادعا می کنند می خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵    
رسانه های انگلیسی از خنثی سازی طرح ترور ترزا می نخست وزیر این کشور خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که اقدام احتمالی آمریکا در انتقال سفارت واشنگتن به قدس اشغالی، خطرناک بوده و برای سرپوش نهادن بر جنایتهای بنیامین نتانیاهو صورت می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵    
سردار رحیم نوعی اقدم در کارگاه آموزشی بسیج گفت: تفکیک ملت به چند دسته معنی ندارد و باید نوکر و خدمتگزار همه ملت بود و این نوکری نیز باید نشات گرفته از عقل، علاقه، صداقت و خلوص باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک هزار و هفت نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۰    
مراسم اختتامیه سومین همایش بین المللی مناظرات رضوی با انتخاب 12 مقاله برتر در سالن فدک اردبیل به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۰    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آغاز طرح رجیستری گوشی و تبلت اپل از امروز گفت: گوشی هایی که پیش از رجیستر شدن از گمرک خارج شوند دیگر امکان ثبت در سامانه رجیستری برای فعال شدن در شبکه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۰    
فرمانده کل سپاه گفت: سعودی ها با دستور و پشتیبانی امریکایی ها تفرقه را در بین مسلمانان دنبال می کنند و با اسراییلی ها همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: مهلت بخشودگی جرایم رانندگی دو برابر شده سال گذشته تا پایان این ماه یعنی آذر ماه سال 96 پایان می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور با اشاره به استانی شدن بودجه سال 97 و مزایا و ایرادات این طرح گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰    
برخی منابع خبری یمنی گزارش های ضد و نقیضی درباره سرنوشت علی عبدالله صالح منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۰    
رئیس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین گفت: از سال 1382 تا سال 1387 روند بازرسی ادواری خودروهای گازسوز در حال انجام بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۰    
یگان موشکی یمن همان طور که وعده داده بود به پایتخت تمام کشورهای شرکت کننده در تجاوز به یمن حمله کند، دیروز با شلیک موشک کروز به تاسیسات اتمی براکه در ابوظبی به یکی دیگر از تهدیداتش عمل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۰    
رئیس پلیس پایتخت از شناسایی و بازداشت یک زن و مرد در ماجرای آتش زدن در باشگاه پرسپولیس و حمله به ساختمان روزنامه خبرورزشی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
اگرچه دراین سال ها ظاهرا میان احمدی نژاد و حسن خمینی روابط دوستانه ای وجود نداشت اما شواهد حکایت از آن دارد که در پشت پرده، میان این دو معامله ای وجود دارد که درباره آن سکوت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان بهزیستی استان اردبیل در همایش گرامی داشت روز جهانی معلولین گفت: در برنامه ششم توسعه مشاوره و آزمایش ژنتیک اجباری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر چنانچه دچار خطا و اشتباهی شوند این اشتباه آخرین اشتباه آن ها خواهد بود چرا که ما اکنون در اوج آمادگی هستیم و در برابر هر تهدیدی کوبنده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۰    
به مناسبت هفته پژوهش و به همت مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل؛ همایش معرفی محصولات فناورانه اردبیل در سالن آمفی تاتر هتل امیران همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۰    
تفاهم نامه همکاری دوجانبه تجاری کشاورزی اردبیل با شرکت ترد اکسپورت کشور روسیه امضاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰    
ترکیدگی لاستیک های چینی خودروها در حین رانندگی را ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰    
وزیر اطلاعات گفت: داعش اکنون سرزمین و حاکمیت ندارد اما تروریست های تکفیری برنامه ریزی برای به چالش کشاندن کشورهای هدف دارند و نباید نسبت به توطئه های آنها غفلت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰    
10 هزار نفر در تل آویو علیه فساد نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۰    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: برخورد جدی با حرکات نمایشی خودروها در مسیر میدان ارتش و بسیج در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جلوگیری از ورود و محدود کردن واردات خودروهای لوکس که حضور آنها در شرایط فعلی ضروری نیست،در صورت موافقت دولت به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۰    
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از ارائه تسهیلات کسر خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگران مستند به بند د ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰    
امام جمعه اردبیل گفت: از دولت مصراً می خواهیم راه اهن اردبیل را در اجرای طرح های فاینانس قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اینگونه استخدام ها بر طبق سناریویی از پیش تعیین شده اند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰    
قطع برق، فروریختگی خانه های خشت و گلی روستایی و زیر آوارماندن احشام از جمله خسارات زلزله صبح امروز در منطقه هجدک کرمان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۰    
عوامل پلیس آگاهی و قضائی با حضور در ابتدای جاده اردبیل به مغان و خروجی شهر جسد فردی را از خاک بیرون کشده و برای شناسایی منتقل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۰    
تصویر یکی از نانوایی های اردبیل و نوشته روی شیشه آن، روایتی ناگوار در خویش نهفته است؛ از معیشت مردم و البته روزگار نانوا.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۰    
پیام تیرانداز از فعالان و مدیران رسانه ای کشور از سوی هیات مدیره خبرگزاری فارس به عنوان مدیرعامل جدید این خبرگزاری انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۰    
روابط عمومی جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: فیلمسازان و هنرمندان استان اردبیل برای شرکت در هشتمین دوره جشواره مردمی فیلم عمار 10 اثر ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل از کشف خودرو سرقتی از نیر و دستگیری سارقین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدورحکم به 699 فقره پرونده تخلفات در آبان ماه سال جاری خبرداد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۰    
داروی گیاهی ضد "سینوزیت" توسط فناور یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد فرآورده های گیاهی جهاددانشگاهی استان اردبیل تولید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۰    
صد و بیست و یکمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه عصر امروز با حضور نمایندگان رسانه ها برگزار شد و حجت الاسلام اژه ای در این نشست 90 دقیقه ای به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۰    
پلیس آمریکا با تیراندازی به یک شهروند آمریکایی-ایرانی به بهانه گریختن از صحنه یک تصادف وی را کشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۰    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ تحولی از سوی دولت در حوزه های مختلف شاهد نیستیم، گفت: منتظر 100 روزهای دیگر هم می مانیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۰    
رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی گفت اسرائیل باید یاد بگیرد حضور ایران در نزدیکی مرزهایش را تحمل کند .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰    
تصاویر زیر مربوط به شهید مدافع حرم بابک نوری هریس است که یکشنبه هفته گذشته و در آخرین رو از عملیات آزادسازی شهر ابوکمال سوریه به مقام شامخ شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰    
در افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل دو محصول دانش بنیان و یک کتاب جهاددانشگاهی استان اردبیل رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰    
رئیس پلس راهور استان اردبیل گفت: از اول آذرماه سال جاری ضرورتی برای داشتن کارت پایان خدمت جهت اخذ گواهینامه رانندگی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰    
یکی از معارضان بحرینی با اشاره به این موضوع که آیت الله عیسی قاسم طی مدت اخیر 30 کیلوگرم از وزن خود را از دست داده، گفت که آل خلیفه درصدد کشتن تدریجی آیت الله عیسی قاسم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۰    
کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص حراج سکه از سوی بانک کارگشایی به دستور بانک مرکزی برای ایجاد تعادل در بازار سکه و طلا عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۰    
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: توقف مصوبه گرانی نان از صبح امروز به نانوایان ابلاغ شده و در صورت بروز تخلف با متخلفان برخورد قاطعی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۰    
مخترع بسیجی و جوان اردبیل پس از ساخت "لیفتراک کامیون" و "قایق دوچرخه ای" پیشرفته اینبار سیستم "پنوماتیک" ارز آور و جابجایی سهل و سریع غلات را ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰    
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل در مراسم حضور چشمگیر بسیجیان با نام "شکوه مقاومت" در سالن شهید آسمان گفت: اگر نبود، هجرت و مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت و سردار سلیمانی، منطقه در وضع خطرناکی قرار می گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۰    
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در تجمع بزرگ بسیجیان اردبیل گفت: ترس و واهمه از تهدیدات را خطرناکتر از تهدید عملی و میدان جنگ ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزارت نفت به قانون برای واریز کردن درآمد هدفمندی به خزانه تمکین نمی کند و آن را در حساب یکی از بانک ها واریز کرده و از این محل سود دریافت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۰    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در افتتاح استودیو رادیویی سپاه این استان بر تقویت فضای مجازی و رسانه های داخلی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۰    
فرمانده انتظامی استان از کشف سرقت های 3 میلیارد و 200 میلیون ریالی از 3 سارق حرفه ای منزل خبر داد و گفت: سارقان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل گفت: صداوسیما از برنامه های تولیدی بسیج و سپاه در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی که مورد نیاز مخاطب امروزی است حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰    
استودیو رادیویی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل امروز شنبه 4 آذرماه در طبقه اول سالن ولایت افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰    
به همت مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل، کارگاه آموزشی اصول نگارش مقالات علمی روز شنبه 4 آذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰    
بر اثر تصادف یک دستگاه پژو405 با یک دستگاه خودروی پیکان در مسیر جعفرآباد به سمت پارس آباد 4نفر از سرنشینان خودروی پیکان جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۰    
جسد جوان غرق شده بعد از گذشت پنج ساعت پیدا و به پزشکی قانونی شهرستان پارس آباد تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۰    
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح شرایط جدید کسر خدمت سربازی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰    
کتابخانه عمومی شیخ محمد علی اجارودی روستای زهرا از توابع بخش موران شهرستان گرمی و کتابخانه عمومی شهر فخرآباد از توابع مشکین شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰    
در پنجمین روز از هفته بسیج حلقه های تربیتی صالحین بسیج اردبیل در میقات نماز جمعه قدرت فرهنگی و تربیتی خود را به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۰    
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته شکست داعش را شکست توطئه های امریکا و عربستان ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۱    
رهبر معظم انقلاب فرمودند:جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ کس را نمی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۱    
فرمانده کل سپاه گفت: پیروزی اخیر به معنای نابودی کامل و صددرصدی داعش نیست بلکه نابودی حاکمیت داعش است و این دو با هم تفاوت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰    
فرمانده سپاه با بیان اینکه امروز دیگر رژیم صهیونیستی یک تهدید برای ما نیست، گفت: کوچک ترین خطا برای آنها آخرین خطاست و هر جنگ جدیدی به محو این رژیم از جغرافیای سیاسی عالم منجر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار امروز بسیجیان فرمودند: نابودی داعش پیام جمهوری اسلامی را به گوش ملت ها رساند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۰    
شاید اظهارات جدید و حمایتی وزیر راه و شهرسازی درباره مسکن مهر به نوعی ارسال سیگنال برای منتقدان عملکرد وی در ساخت بیمارستانی است که در زلزله اخیر تخریب شده تا به سلامت از پیچ خطرناک استیضاح عبور کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۰    
رییس جمهور در دیدار ولادیمیر پوتین گفت: برجام یک توافق چند جانبه و بین المللی است و اجرای کامل و تحکیم آن از سوی طرفین ضروری و به نفع همگان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۰    
مجید واحدیزاده، کارگردان برجسته و چهره ملی تئاتر استان اردبیل درگذشت .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۰    
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان اردبیل از حضور کارگروه دندانپزشکی و اراده خدمات درمانی در طول هفته بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدور حکم قطعی بیش از یک میلیارد ریال جزای نقدی برای قاچاق سیگار در اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۰    
نخست وزیر لبنان گفت که استعفای خود را پس گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۰    
استاندار اردبیل در مراسم جشنواره جهادگران علم و فن آوری سازمان بسیج نخبگان استان گفت: برای حل مشکلات جامعه باید با روحیه بسیجی در هر بخش کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۰    
رهبر انقلاب اسلامی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۰    
حدود سه ماه پیش بود که سرداران سپاه وعده متلاشی و نابودی داعش را داده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۰    
پیچدیگی و درهم تنیدگی جوامع و بروز ناهنجاری های اجتماعی- تضاد فرهنگی- سیاست گذاری های مرتبط با مسائل مورد اشاره و بی معنی شدن مرزهای فرهنگی و اجتماعی می طلبد که با خود و جوامع خود روراست و واقع گرا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۰    
در آخرین روز از هفته کتاب آیین تکریم مقام کتابدار امروز در تالار بیضای اردبیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۰    
در اولین روز از گرامیداشت هفته بسیج اعضای این ستاد با امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۰    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین، گفت: اگر بازار محصولات میوه و کشاورزی به همبن منوال پیش برود من احتمال می دهم که وزیر کشاورزی باید خود را برای استیضاح آماده کند تا پاسخگوی وعده هایش در زمان ...
مشاهده نتایج بیشتر...