جمعه ۰۱ بهمنساعت ۲۲:۰۶Jan 2017 20

آذر سلام (azarsalam.ir)

  ۷ ساعت پیش  
وزیر سابق راه و شهرسازی در برنامه دست خط گفت: برجام نه آفتاب تابان و نه قرارداد ترکمنچای است.
  ۷ ساعت پیش  
امام جمعه اردبیل از رویکرد دولت در پیشبرد ریل گذاری خط راه آهن سایر استانها در مقایسه با راه آهن اردبیل آن را تبعیض آمیز برشمرد.
  ۸ ساعت پیش  
29 ساعت از حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می گذرد و مأموران همچنان بی وقفه تلاش می کنند تا هر چه سریع تر آواربرداری پایان یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۲  
سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد صبح امروز ساختمان پلاسکو از ساختمان های بلند مرتبه تجاری در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی تهران دچار حریق گسترده شده بود که مهار شد اما هنوز عملیات پایان نیافته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۳  
هفدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اردبیل با حضور وزیر نیرو و حواشی آن شامگاه گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۳  
برادر 12 ساله " زهرا "هرچند یک عقب مانده ذهنی است،اما انگار شادمانی آمیخته به نگرانی والدینش را از تولد و سرنوشت دختری یک ماهه، بدون فک و بینی، بخوبی متوجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۳  
اصلی ترین سهامدار فروشگاه ها زنجیره ای رفاه، بانک ملی ایران است که یک بانک دولتی به شمار رفته و زیر نظر وزارت اقتصاد و دارایی قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۳  
این شکایت بیش از آنکه جنبه حقوقی داشته باشد، جنگی تبلیغاتی است که از سوی رئیس جریان اصلاحات و رسانه های حامی این جریان برای مطرح کردن دوباره وی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۳  
قاضی پور با اشاره به فساد مالی خانواده معصومه ابتکار، گفت: محافظان شخصی رئیس سازمان محیط زیست در برابر حکم قانون ایستادند و اجازه ی دستگیری فرزند و شوهر او را ندادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۳  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیله سوار از کنترل و نظارت قرنطینه ای بیش از 65 هزار تن محصولات کشاورزی صادراتی، وارداتی در گمرک مرزی بیله سوار از ابتدای سال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۳  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل از ضبط و امحاء بیش از یک تن فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی و تاریخ منقضی در دو روز گذشته در شهرستان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳  
آیین نکوداشت 19 ژانویه، روز آذری های مسلمان جهان در اردبیل با حضور و سخنرانی امام جمعه اردبیل و مدیر شبکه جهانی آذری سحر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از معدوم سازی مقادیر انبوهی دارو و لوازم بهداشتی قاچاق و غیر مجاز طی روزهای اتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۳  
رئیس اداره دامپزشکی استان اردبیل با اشاره به تلف شدن پلیکان وحشی در رودخانه ارس و شیوع آن در روستای کوچکی در گرمی توصیه های مراقبتی را جدی دانست و از کنترل آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۳  
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۳  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۳  
بر اساس آمار رسمی گمرک در 9 ماهه نخست امسال 4 هزار و 532 تن انواع شیر خشک به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۳  
شنیده شده پس از فوت آیت الله هاشمی، این ساختمان پلمپ شده و در پی آن الویری و برخی مشاوران آیت الله هاشمی رفسنجانی تلاش کردند به هر شکل ممکن پلمپ را شکسته و اسناد توطئه های خود را خارج کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۳  
مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: کشاورزان و دامدارانی که تسهلات دریافت کرده اند به شرط تسویه کامل بدهی، از جریمه هامعاف می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۳  
فرمانده پلیس راهور استان اردبیل در نشست خبری با ارائه گزارش عملکرد راهور به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست فصلی مدیران فضای مجازی کل کشور گفت: حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری و جلوگیری از نفوذ تکلیف امروز همه ماست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳  
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳  
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با تشریح برنامه های دهه فجر گفت: با استفاده از ظرفیت هنر فاخر، مبانی و پیام انقلاب اسلامی را می توان به نسل های کنونی تبیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین گفت:کلنی های زنبورعسل 40روستا در شهرستان نمین بمنظور حمایت های آتی آمارگیری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل، از برخورد با فروشندگان دوره گرد طیور محلی در سطح این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۲  
مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: دوره آموزشی ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی ویژه کارکنان شرکت گاز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۲  
روز گذشته یک مرد نانوا در مقابل اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل اقدام به خودسوزی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۲  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: هر دولتی که بخواهد در آمریکا به روی کار بیاید قطعا باید اجرای تعهدات را در برجام ادامه بدهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۹  
در جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر های نوروزی استان اردبیل بر حل و رفع کاستی ها و نواقصات تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹  
مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: کتاب تولید سیب زمینی ارگانیک و مدیریت تلفیقی آفات آن چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۹  
من یکی زن محجبه هستم که از 20 سال پیش به اجبار وارد سوییس شدم و تا امروز در این کشور زندگی می کنم. منظورم از اجبار این است که آمدنم به اینجا به خواست خودم نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹  
رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرده که وضعیت اضطرار ملی درباره ایران که واشنگتن روز 15 مارس 1995 اعلام کرده، بایستی در بازه زمانی بعد از 17 مارس سال 2017 ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۷  
امام جمعه اردبیل در خطبه نماز جمعه از انتظار مردم نسبت به اقدام عملی نمایندگان مجلس در منطقی کردن نرخ گاز مشترکین خبر داد و بر آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۵  
نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در مراسم گرامیداشت یاد رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وی امیر کبیر دوم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۵  
انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نمین 7 قطعه زمین برای ایجاد کتابخانه های عمومی اهداء کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۵  
سران قبایل و طوایف عشایر مغان در دیدار با امام جمعه اردبیل از پایمال شدن حق و حقوق خود و نبود متولی قوی در ستاندن حقوقشان ابراز گله کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵  
اولین کاروان محرومیت زدایی با نام شهید مدافع حرم علی آقایی در روستایی سنی نشین کریق هیر حاضر و خدمات بهداشتی و پزشکی ارئه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۵  
دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا اولین نشست خبری اش را با تکذیب اخبار منتشر شده درباره فساد اخلاقی خود شروع کرده و ضمن انتقاد از رسانه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۵  
نخستین کاروان شهید مدافع حرم علی آقایی با حضور در روستای اهل تسنن کریق از توابع هیر خدمات بهداشتی و پزشکی ارائه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۲  
مراسم گرامی داشت شهید مدافع حرم علی اقایی پس از مدتی چشم انتظاری بازگشت پیکر مطهرش، امروز بدون حضور پیکر این شهید در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۷  
مسئول دفتر ولی فقیه در سپاه ناحیه بسیج اردبیل گفت: وزارت آموزش و پرورش غربت، شجاعت و وصیت شهدای مدافع حرم را در کتب درسی چاپ کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۷  
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم و مفقودالاثر علی آقایی پس از گذشت یک سال از شهادتش امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۲  
چند روزی است که در سطح شهر بنرهای بزرگی را مزین به نام و چهره ات گسترده اند. هر رهگذری که نگاهش به نگاهت می افتد، بی تردید در دلش غوغایی به پا می شود..
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۲  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان اردبیل گفت: معضل خودروهای تک سرنشین در اردبیل نیاز به اتخاذ برخی آیتم های فرهنگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۰  
مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح بیست و یکم دی ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۰  
مرحوم هاشمی می نویسد: وجوهی که در گاوصندوق دفترم موجود است، در اختیار بیت المال بگذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۰  
مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی از صبح امروز در دانشگاه تهران و خیابان های اطراف آن آغاز و با آرام گرفتن وی در جوار امام خمینی (ره) به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۹  
جانشن سازمان بسیج مستضعفین کشور در یادواره شهدای عملیات کربلای 4و5 استان اردبیل عمل به تکلیف و صبرو بردباری در اوج خستگی و اشفتگی را از ویژگی ممتاز شهدا بر شمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۹  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۹  
هیات دولت جمهوری اسلامی ایران این ضایعه بزرگ را به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی ، علما و مراجع بزرگوار تقلید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۹  
امام جمعه و استاندار اردبیل با صدور پیام مشترک درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۸  
اولین دوره آموزشی کشوری کارشناسان جدید الاستخدام در مرکز آموزش پردیس تحقیقات، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل در کشت و صنعت مغان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۸  
نماهنگ چهار تکبیر درمراسم پاسداشت استاد مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی باعنوان مرصع خوان خورشید رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۸  
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۸  
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال، 56 هزار نیازمند به کمیته امداد مراجعه کرده که با توجه به نوع درخواست ها خدمات ارائه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۸  
مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل آخرین وضعیت مراکز درمانی شهرستانها و اقدامات آتی را تشریح و به چالش های این بخش پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۶  
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در پیامی پس از استعفای خود نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۴  
نشست خبری فرمانده تیپ حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گرامی داشت شهید مدافع حرم علی آقایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۴  
معاون فرهنگی کمیته امداد اردبیل گفت: امسال، سه هزار نفر از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل به اردوهای زیارتی، تربیتی و تفریحی اعزام شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۴  
فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان اردبیل از برگزاری یادواره استانی شهدای کربلای 4و5 طی فردا یکشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۴  
معاون اشتغال کمیته امداد اردبیل گفت: بمنظور خودکفا شدن خانوار تحت پوشش، بیش از 5هزار مددجو،دوره آموزش تخصصی و فنی را گذرانده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۳  
مدیرکل اداره فن آوری و ارتباطات استان اردبیل در نشست خبری خود با ارائه گزارش عملکرد به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۳  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب طرح اصلاح نظام بانکداری کشور گفت: ان شاالله تا پایان سال جمع بندی طرح اصلاح نظام بانکداری را انجام می دهیم و بعد از بررسی برنامه ششم توسعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۷  
رئیس کانون عالی انجمن صنفی کارگران ایران تصریح کرد: شورای عالی کار به صورت سه جانبه یعنی با نمایندگانی از کارگر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۴  
امام جمعه اردبیل با ابراز تاسف از عمومی شدن اختلافات رؤسای قوا در آستانه انتخابات بر حفظ آرامش، مصلحت اندیشی و منافع ملی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۹  
سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: به وزیر آموزش و پرورش هشدار می دهیم که گمان نکنند چون چند ماه بیشتر به پایان عمر دولت دهم نمانده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۹  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در طرح کوثر 160 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمک هزینه جهیزیه دریافت کرده و راهی خانه بخت شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۹  
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: پیروزی های ارتش سوریه در حلب و مبارزه با تروریسم مایه سربلندی مردم سوریه در مسیر تداوم پایداری، مقاومت و پافشاری بر حراست و حمایت از کشور است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۹  
در دیدار فرماندار اردبیل با رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل حمایت اجرایی از طرح توسعه گردشگری سلامت مورد تاکید و درخواست قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۸  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۱  
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: پیشرفت علمی به تنهایی یک ملت و کشور را سعادتمند نخواهد کرد بلکه همراه شدن حرکت علمی با آرمانهای والای معنوی و انقلابی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۹  
آیت الله آملی لاریجانی گفت: بابک زنجانی گفته است که میلیاردها تومان به انتخابات رئیس جمهور کمک کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۹  
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از ساماندهی وانت بارها و میوه فروشان سیار در 4 نقطه از شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۹  
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به ممانعت برخی، در سطح شهر از پارک خودرو در مقابل مغازه یا منزلش گفت: این کار غیر قانونی و جرم محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۰  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اردبیل در مراسم افتتاح مسابقات فوتسال جام حماسه 9 دی گفت: با تبعیت از ولایت فقیه و فریب نخوردن از رسانه دشمن بصیرت حاصل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰  
فصلنامه تخصصی خط هشت در هشتمین شماره خود، عملیاتهای کربلای 4 و 5، نقش بسیج در جامعه، مدافعان حرم و موضوعات مرتبط با دفاع مقدس را مورد واکاوی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۰  
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه بیکاری می تواند معضل بسیار بزرگی برای جامعه و کشور تمام شود، گفت: بسیار نگران کننده است در داخل یک خانه یک یا دو نفر یا بیشتر جوان بیکار داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۰  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از اتمام مراحل احداث، تکمیل و تجهیز 10 باب کتابخانه عمومی تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۴  
مدیرکل تعزیرات استان اردبیل از جریمه 4 میلیون تومانی شرکت تولید همبرگر در استان خبر داد و گفت: اکثر سوسیس و کالباس ها از اجزای غیر قابل مصرف دامها تولید می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۴  
با میزبانی بسیج رسانه اولین جلسه هم اندیشی رسانه های استان اردبیل با استاندار، دادستان و برخی از مدیران اجرایی شامگاه گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۴  
کارشناس مسائل اقتصادی همچنین در خصوص معاونت رسیدگی به امور مناطق محروم بیان کرد: در معاونت ریاست جمهوری دفتری بنام رسیدگی به امور مناطق محروم وجود دارد که وظیفه آن حل مشکلات و معضلات مناطق محروم است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۴  
اخیراً برخی از صنوف کفش فروشی در اردبیل با فروش کفش های به ظاهر شیک، بادوام و با قیمت گزاف موجب تحمیل ضرر و زیان به مشتری شده و از جبران خسارت امتناع می ورزند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۴  
این روز ها آمار های متناقضی از نرخ بیکاری در کشور ارائه می شود اما انچه که مهم است این است که در حال حاضر 5 میلیون بیکار در کشور منتظر تدبیری از دولت برای آینده کاری خود هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۴  
رئیس کمیته امداد شهرستان نمین گفت: امسال، نیکوکاران بیش از 9 میلیارد و 266 میلیون ریال به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان مساعدت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۴  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ رشد 4.5 درصد بدون نفت بعید است، گفت: سوالی که وجود دارد این است که بانک مرکزی نرخ رشد را نسبت به کدام معیار اعلام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۰  
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۰  
رئیس ستاد کشوری 9 دی در سفر به اردبیل حصر خانگی را حد اقل مجازات در قبال جرممشهود دانست و گفت: سران فتنه قصد فتنه جدید داشته و آزادی آنان برای کشور و نظام خطر امنیتی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۰  
همزمان با اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ، بسیاری از اقشار، اصناف و رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس و نمایندگان ادوار حمایت خود را از این جبهه مردمی برای گذار از وضع موجود اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰  
سالن ورزشی 9 دی با نام شهید مدافع حرم مهندس علی آقایی در اردبیل افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۰  
برگزیدگان نخستین جشنواره فرهنگی هنری و رسانه ای تجلی بصیرت در سالن فدک اردبیل معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۰  
مدیرعامل سازمان تاکسی رانی اردبیل از جایگزین شدن بلیط با کرایه نقدی تاکسی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۰  
سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل به مناسبت حماسه نهم دی بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۰  
معاون مشارکت کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیرین و نیکوکاران مبلغ 188 میلیارد ریال جهت حمایت از نیازمندان کمک مالی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۰  
سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل در آستانه 9دی با صدور بیانیه ای بر لزوم تیزبینی و آگاهی ملت از فتنه های احتمالی بعدی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۰  
انتشار نامه 30 تجدیدنظرطلب فراری به رئیس جمهور جدید آمریکا که غالباً فعال در فتنه 88 بوده و امروز در پناهگاه رسانه ای دشمن ماموا گزیده و علیه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۰  
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: عده ای با ظاهرنمایی مبارزه با فساد به دنبال انحراف اذهان عمومی از شاه دزدان اصلی به سمت مباحث حاشیه ای هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۸:۳۰  
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اردبیل در پی انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی این استان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۰  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم افتتاح سالن ورزشی 9 دی شهید هاشم دهقانی نیا گفت: تاکنون 13 سالن ورزشی 9 دی در کنار 288 طرح عمرانی ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۰  
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اردبیل دده فجر را بهترین فرصت برای اطلاع رسانی عملکرد و خودکفایی جهاد کشاورزی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۰  
این روزها از گوشه و کنار کشور اخباری مبنی بر اخراج، عدم پرداخت مطالبات، و تجمعات کارگری به گوش می رسد که این امر باعث افزایش خطرناک آمار بیکاری در کشور شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...