یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۳:۴۲Mar 2017 26

آذر سلام (azarsalam.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۱    
رییس اورژانس کشوررباره آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه بزرگراه شهید شوشتری یعنی دو تصادف زنجیره ای و دو تصادف موردی ثبت شده در بیمارستان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۱    
قائم مقام وزیر کشور، از ثبت نام قطعی 128 هزار و 745 نفر در انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا تا این لحظه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۰    
گلایه جهانگیری از انتشار شایعه مربوط به دولت در فضای مجازی در حالی است که اراده کافی برای برخورد با شایعات در فضای مجازی به ویژه کانال های تلگرامی در دولت دیده نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۰    
شب گذشته و در چند روز مانده به عید نوروز بیشتر خودپردازهای بانک های اردبیل غیر فعال، خراب و یا از انتقال وجه خوداری کرده و در کمترین حالت مناسب دگمه برداشت وجه آن غیر فعال بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰    
امام جمعه اردبیل با اشاره به قانون انتخابات شورا گفت: واگذاری نظارت و تعیین صلاحیت به نمایندگان مجلس، اشتباه بزرگ در قانونگذاری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۲    
زوج تولید کننده فرش دستباف و فعال اقتصادی پای گفتگوی تفصیلی از سد راه موانع اقتصاد مقاومتی و فرش دستباف اردبیل مطالب جالبی بیان کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۲    
وزیر سابق نفت با بیان اینکه برخی خزانه کشور را با خزینه اشتباه گرفتند، گفت: اینکه بانک مرکزی رشد اقتصادی در سه ماه گذشته را 11 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۲    
حداقل دستمزد کارگران برای سال 96 با افزایش 14.5 درصدی به رقم 930 هزار تومان رسید اما برای سایر سطوح افزایش 12 درصدی به اضافه روزانه 6768 ریال مورد تصویب شورایعالی کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، همایش هنرمندان انقلابی - پرچمداران بصیرت در اردبیل برگزارمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۲    
وبلاگ حرف تو نوشته است:
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۲    
در روزهای اخیر خبر اعطای سود سهام عدالت از زبان برخی مقامات دولتی پرسشهای متعددی را بین هم وطنان ایجاد کرده است. اما واقعیت موضوع چیست؟.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها از واریز هفتاد و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی 45500 تومانی در ساعت 24 روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
یکی از توانمندی های بارز ندسا استفاده از قایق های تندرو برای مبارزه با دشمنان بوده که این تاکتیک در جنگ ناهمگون از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به توئیت محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
برای داشتن روده ای سالم کارهای زیر را انجام دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
آخرین بار سه سال پیش با شرق مصاحبه کرده بود. آن زمان هنوز رئیس بیمارستان فیروزگر بود. این روزها به دانشگاه شهید بهشتی بازگشته است و درعین حال جامعه شناسی هم می خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
ازدواج با شرط بچه دار نشدن یک وصال ناقص و یک رفتار ناهنجار است، هر چند که بسیار عاشقانه هم باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۲    
محقق، مولف، خوشنویس و استاد دانشگاه تهران گفت: در طول این سه دهه شاهد یک مدیریت خود کامه؛ فرصت طلب و تمامیت خواه در انجمن خوشنویسان ایران بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۲    
مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه آمریکا گفت: یکی از بدترین اثرات برجام این است که در آمریکا جا افتاد که روش کار کردن با جمهوری اسلامی زور است و روحانی و ظریف این فکر را به خوبی در آنجا جا انداختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۲    
سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی استان اردبیل در نشست خبری ضمن ارائه گزارش عملکرد 1 ساله،تمهیدات و اقدامات لازم در پایان سال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۲    
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل از ضرورت پخش فیلم جاذبه های گردشگری استان به زبان فارسی، انگلیسی و ترکی در سالن انتظار پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: نمایشنامه سمفونی گودال در مشگین شهر خوانش شد و در سال آتی اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام خبر اخراج 17 کارمند این کمیته به دنبال دخالت در انتخابات، از مخالفت ظریف با بستن دفاتر خارجی کمیته امداد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۲    
آن چیزی که در طول ادوار گذشته انتخابات در اردبیل ملموس بوده حضور پررنگ چهره های تلویزیونی در عرصه رقابت های انتخاباتی بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۲    
مسئول مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی شهرستان گرمی از برگزاری دوره آموزشی قانون مالیاتی1 در شهرستان پارس آباد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
آلاچیق عشایری شاهسون و جاذبه های گردشگری و تاریخی استان اردبیل در پنجاه و یکمین نمایشگاه بین المللی ITB برلین در کشور آلمان به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلابی اسامی 14 کاندید ریاست جمهوری از جمله نام علی نیکزاد را رسانه ای کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۲    
ماه های پایانی عمر دولت یازدهم است.جابجایی دولت ها در ایران در سه مرحله روی می دهد.مرحله اول ، معرفی کاندیداهای خودخوانده تا پیش از شروع زمان ثبت نام ها که هدف عمده از این تحرکات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
دولت محترم همزمان با تغییر صورت مسئله در وعده هایی که داده بود و تقریبا همه آنها بر زمین مانده است، صورت مسئله را در پرسش ها و خواسته های اساسی مردم نیز تغییر داده و از قول مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
عسگراولادی با بیان اینکه هیچ ال سی برای صادرات کشور بازگشایی نشده است، بیان کرد: هیچ ال سی در بحث بازرگانی و صادرات کشور بازگشایی نشده است و تنها برای برخی از صنایع مانند پتروشیمی که برای بخش دولتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۲    
در صورتی که سیاست های محرک تقاضا در اقتصاد فعال و از ظرفیت نیروی کار موجود استفاده شود این دوران، دوران بسیار مناسبی جهت رشد اقتصادی است که متأسفانه در حال حاضر این برنامه هادر اقتصاد ایران دیده نمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۷    
پرستو صالحی بازیگر سینما وتلویزیون گفت:اگر فرزندی داشته باشم هرگز نمی گذارم پای به عرصه بازیگری بگذارد چون اصلا امنیت شغلی ندارد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۷    
انفجار مواد محترقه در محله شهریار اردبیل موجب کشته شدن 7 نفر از حاضرین در این ساختمان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۷    
محل انفجار مواد محترقه در یک منزل مسکونی در اردبیل
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۷    
نماینده مردم اردبیل و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در بازدید از محل حادثه انفجار مواد محترقه از ارائه گزارش حادثه به مجلس خبر داد و گفت: متولیان و مسئولین پیشگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل سازمان هلال احمر استان اردبیل گفت: شب گذشته بر اثر انفجار شدید مواد محترقه، 7 نفر شامل سه کودک در محله شهریار آراز علی جان سپرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۷    
بیان مسائلی از جمله تقلب و دخالت در انتخابات بدون هیچ پشتوانه و اسناد معتبر نه تنها اعتماد مردم نسبت به نظام و عوامل برگزار کننده انتخابات را از بین می برد بلکه بازی کردن در زمین دشمن بوده و شرایط را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۸    
نشست جمع خوانی کتاب شهید غیرت با موضوع مروری بر بخشی از زندگی شهید مدافع حرم هاشم دهقانی نیا با حضور برخی از پاسداران و معاونت های سپاه استان اردبیل در کتابخانه مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۸    
اکثر کسانی که از سر صبح خود را به مقابل کافی نت ها رسانده اند امیدوارانه به این می اندیشند که با دریافت این پول آنهم دم عیدی گوشه ای از خرج و مخارج زندگی را بپردازند اما این بار سهام عدالت خیلی ها را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: با هرگونه قاچاق، خرید و فروش، حمل و نگهداری این کالا برخورد قانونی جدی به عمل خواهد آمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸    
ایرانسل در ادامه همکاری با بیمه ایران، برای دومین سال متوالی، امکان ثبت نام مشترکان خود در طرح های بیمه حوادث چهارشنبه سوری، حوادث سفر نوروزی و بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را فراهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸    
کتاب خط مشی گذاری در دولت اسلامی در 320 صفحه و هزار نسخه به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸    
چهارمین همایش سراسری اسوه های صبر و استقامت همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور مادران و خواهران شهیدان، خواهران بسیجی و مسئولان استان در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۸    
در بیانیه پایانی دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم آمده است: استراتژی نفوذ و سلطه در ابعاد مختلف آن از جمله سیاست های استکبار و آمریکای ستیزه خو علیه انقلاب اسلامی است که دقت و هوشیاری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۹    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: تقویت شعر شهرستان ها و محور شدن مساجد و محلات در فعالیت های بسیج هنرمندان در سال آتی، سرلوحه کار انجمن شعر بسیج استان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۹    
مشاور وزیرجهاد کشاورزی و مجری طرح ملی گیاهان داروئی کشور در سفر به اردبیل مدعی شد:درصد قابل ملاحظه ای از اسانس های تهیه شده در عطاری ها در اردبیل آلوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: مرکز تولید و تکثیر بذر گیاهان داروئی، مطالعات و تحقیقات، برروی تمامی گونه های زراعی در سامیان اردبیل راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۹    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه اقتصادی احساس ضعف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۹    
همایش ملی بزرگداشت رضا سید حسینی با حضور اساتید مطرح ادبیات کشور و نماینده سفارت فرانسه در اردبیل در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۹    
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک راهور استان اردبیل در همایش آشنایی رانندگان تاکسی با مقررات راهور در سالن اجتماعات شهرداری در پارک بانوان اردبیل گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
یک نماینده مجلس تاکید کرد که اگر ما به نتیجه ای برسیم که وزیری صلاحیت اداره وزارتخانه ای را ندارد و او را به دلایل مختلف استیضاح نکنیم خیانت به دولت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
به گزارش پایگاه خبری آذرسلام به نقل از سبلان ما ، در خصوص اظهارات اخیر مقامات ارشد اجرایی مبنی بر این که مردم نشاط می خواهند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۹    
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه تقلب در انتخابات کشور ممکن نیست گفت: تردید قبل از انتخابات خطرناک است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۹    
پایگاه خبری هندوستان تایمز اعلام کرد: برای اولین بار، ایرانی ها و روسها قرار است سیب زمینی تولیدی در ایالت پنجاب در شمال هند را مصرف کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در نشست خبری مهمترین چالش این سازمان را تأمین مسکن فقرا برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۹    
کارگاه آموزشی "آسیب شناسی خانواده" با محوریت کاهش طلاق و تحکیم بنیان خانواده در گرمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اخذ مالیات باید مبتنی بر اطلاعات نظام بانکی گمرک دارایی ها و اموال و املاک مردم باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۹    
دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور پرشور مسئولین و مردم ولایتمدار و شهید پرور اردبیل تشییع شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰    
فرماندار بیله سوار قانون پرداخت سهم کتابخانه های عمومی از درآمدهای شهرداری ها را لازم الاجرا دانست و گفت: جلسه ویژه پیگیری بدهی شهرداری های بیله سوار و جعفر آباد در این راستا بزودی برگاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۰    
معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل در نشست مشترک با مسئول بسیج هنرمندان حمایت از این سازمان را در ارتقائ فرهنگ و هنر استان مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰    
به اعتقاد برخی کارشناسان، ماحصل عملکرد دولت قبل در حفظ تعداد جمعیت شاغل به طور خالص صفر بود اما دولت یازدهم حتی قادر به حفظ آن وضعیت نبود و خصوصا در دو سال نخست حیات خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۱    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل از رفع نقص و ضعف قانون بیمه در قبال سودجویان و صحنه سازان تصادف خبر داد و گفت: متخلفین به محاکم قضائی معرفی خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۱    
فرمانده پلیس راهور استان اردبیل ممنوعیت و محدودیت ترافیکی راه ها و تقاطع اصلی را در روز فردا چهارشنبه یازدهم اسفندماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در جمع تولید کنندگان گفت: در بیشتر اقلام و محصول کشاورزی بیش از ظرفیت ابلاغی برنامه اقتصاد مقاومتی محصول تولید شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰    
اکنون که این مقام مسئول چنین استدلال طنزگونه ای را مطرح کرده است باید پیشاپیش مردم استان خود را آماده کنند که در فصل گرم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اردبیل گفت: سه هزار و 543 نفر از زنان سرپرست خانوار، نوعروسان و دختران در آستانه ازدواج تحت حمایت از آموزش های لازم شغلی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۰    
حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در سفر به اردبیل گفت: نفوذ جریانی و زیرکد های موردی دقیقاً در حال اجرا بوده و دشمن نوار صوتی دیگری در اسفندماه رو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۰    
اصغر فرهادی با فیلم فروشنده دومین اُسکار و جایزه معتبر بین المللی را در جلوی چشمان هزاران نفر در سالن مراسم و میلیون ها نفر مردم سراسر دنیا تقدیم ایران و ایرانیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۰    
برای حل مشکلات مردم نیاز با تعامل با جهان داریم؛ واردات کود شیمیایی هم از اثرات برجام است؛ 11میلیون نفر زیر خط فقر هستند؛ این حقوق ناچیز بازنشستگی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۰    
فرماندار شهرستان پارس آباد از وقوع آتش سوزی در جنگل های مرزی حاشیه رود ارس در خاک جمهوری آذربایجان در همسایگی این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از تامین و انبار اقلام مورد نیاز مردم (میوه، برنج و مرغ منجمد) برای عید خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰    
مسوول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل از حضور 20 طرح از سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان در چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰    
بازماندگان یک بانوی متوفی در اردبیل طبق وصیت او مبلغ 10 میلیون تومان پول نذر و احسان را به جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد اهداء کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری 2 شهید گمنام در 2 نقطه استان اردبیل صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۰    
به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، کتاب تخصصی مدیریت انرژی بیوسیستم تألیف دکتر سیامک غریبی اصل، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد اردبیل در 120 صفحه منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۰    
کنفرانس امنیتی مونیخ امسال شاهد صحنه درگیری رقبای اروپایی و آمریکایی بر سر تقسیم قدرت در موازنه بین المللی و پروژه ایران هراسی بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن جدید سهند که پیشرفته ترین ناوشکن ما خواهد بود، بزودی به ناوگان دریایی الحاق خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۰    
اولین سالگرد شهدای مدافع حرم علی آقایی و هاشم دهقانی نیا همزمان با یادوراه شهدای استان اردبیل در عملیات خیبر، بدر و شالغرب کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در یادواره شهدای عملیات خیبر، بدر، شمالغرب و سالگرد دو شهید مدافع حرم اردبیل گفت: گاهی برخی افراد با نفاق مسیر را برای دیگران هموار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
فرمانده قرارگاه همزه سیدالهشدا(ع) در مراسم اولین سالگرد دو شهید مدافع حرم و یادواره شهدای عملیات خیبر، بدر، شمالغرب کشور از استان اردبیل گفت: سکوت و محافظه کاری معضل بزرگ و یک تهدید برای کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم اصفهان گفت: در شرایط فعلی و عمر کوتاهی که از دولت یازدهم باقی مانده قطعا وزیر صنعت و معدن عزل نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۰    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۰    
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در بازدید از مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی گفت: به تاریخ بسیار محتشم و مشترک سرزمینمان خطه آذربایجان فخر می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه اردبیل در خطبه نماز جمعه با قدردانی از سیاست خارجی در استان، از عدم بازگشایی و سوء مدیریت بقعه شیخ صفی به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰    
یک فوق تخصص جراحی قلب و عروق با اشاره به مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی، گفت: حدود دو سوم این مرگ ها در مردان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰    
محققان دریافتند که وگن ها در حدود 4.3 درصد یعنی به طور میانگین معادل 7.5 کیلو بیش از افرادی که از انواع دیگر رژیم ها تبعیت می کنند،
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰    
رییس پلیس فتای خراسان جنوبی گفت: حراست از پست الکترونیکی کاربران و سیستم ها در مقابل مهاجمان و هکرها نیاز به چند ابزار امنیتی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰    
آیا فرزند دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است قطعا می دانید که پدر و مادر بودن یکی از سخت ترین کارهای دنیاست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۰    
رئیس ستاد گرامی داشت یادواره شهدای عملیات خیبر، بدر و شهدای شمالغرب استان اردبیل، گفت: همزمان با این یادواره اولین سالگرد شهدای مدافع حرم اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با خانواده هنرمند شهید طاهر دبیر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰    
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل با اشاره به لزوم آگاهی مردم از خدمات تخصصی بیمارستان سبلان؛ خدمات تخصصی و فعالیت این بیمارستان را تشریح و به سؤالات پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل از تشدید برخورد با رانندگان حادثه ساز خبر داد و گفت: استفاده از موبایل در حین رانندگی از مصادیق اصلی عدم توجه به جلو است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۰    
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری 4 شهید گمنام طی در 4 نقطه استان اردبیل صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۰    
وزیر ارتباطات و فن آوری در سفر به اردبیل در جلسه شورای اداری گفت: ابتدا فکر می کردیم تمام تحریم ها در سال اول لغو خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۰    
قائم مقام وزیر ارتباطات در جلسه شورای اداری استان اردبیل راه آهن را از مطالبات عمده مرزی دانست و گفت: مرزی بودن استان ظرفیت بی نظیری برای تجارت و صادرات دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰    
استاندار اردبیل در جلسه شورای اداری با حضور وزیر ارتباطات، از صدور روادید در مرز بیله سوار و تصویب اولیه بندر خشک اصلاندوز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از برگزاری 52 نشست کتاب خوان در طی بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰    
پارکورکار اردبیلی گفت: ورزش پارکور که نیاز به هوش، نیروی بدنی، چابکی و انعطاف بدنی دارد در اردبیل پا گرفته و علاقه مندان آن خواستار رسمیت یافتن و توجه به این ورزش هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۰    
22 روز پیش نوزادی به خاطر مشکلات تنفسی در بخش NICU یکی از بیمارستان های معروف و بزرگ تهران بستری می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...