سه شنبه ۲۵ مهرساعت ۰۵:۴۰Oct 2017 17

آذر سلام (azarsalam.ir)

آذر سلام 27 اسفند 1394 آذر سلام 28 اسفند 1395 آذر سلام 31 فروردین 1396 آذر سلام 1 اردیبهشت 1396 آذر سلام 1 خرداد 1396 آذر سلام 31 تیر 1396 آذر سلام 31 مرداد 1396 آذر سلام 31 شهریور 1396 آذر سلام 1 مهر 1396 آذر سلام 2 مهر 1396 آذر سلام 3 مهر 1396 آذر سلام 4 مهر 1396 آذر سلام 5 مهر 1396 آذر سلام 6 مهر 1396 آذر سلام 7 مهر 1396 آذر سلام 8 مهر 1396 آذر سلام 9 مهر 1396 آذر سلام 10 مهر 1396 آذر سلام 11 مهر 1396 آذر سلام 12 مهر 1396 آذر سلام 13 مهر 1396 آذر سلام 14 مهر 1396 آذر سلام 15 مهر 1396 آذر سلام 16 مهر 1396 آذر سلام 17 مهر 1396 آذر سلام 18 مهر 1396 آذر سلام 19 مهر 1396 آذر سلام 20 مهر 1396 آذر سلام 21 مهر 1396 آذر سلام 22 مهر 1396 آذر سلام 23 مهر 1396 آذر سلام 24 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه نشست وزرای خارجه این اتحادیه، از روسای کشورهای اروپایی خواستار اتحاد در راستای حفظ توافق هسته ای شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آزاد سازی مکالمات بین الملل برای اپراتورهای مجازی، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار باشد با رفتار نادرست ترامپ، ایران بهره ای از برجام نبرده و صرفا هزینه بپردازد، حتما در این موضوع تجدیدنظر خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
مستند "پایان سرکشی" درباره پرونده بابک زنجانی، منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی صبح امروز در شعبه28دادگاه انقلاب (شعبه هم عرض) به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵    
حسین نجف زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدور حکم 115 پرونده قاچاق طی شش ماه اول سال در شهرستان پارس آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵    
مهران اوچی رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: نشست تخصصی صیانت از فندق های بومی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵    
سکوت دولت در قبال جاسوسی دری اصفهانی در حالی است که وی اعترافات مهمی درباره ارتباط گیری با کانادا، آمریکا و انگلیس داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵    
مدیر کمیته امداد شهرستان بیله سوار هزار و 200 طرح دام پروری تحت نظارت کمیته امداد شهرستان بیله سوار قرار دارد که 65 درصد از این طرح ها در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اجراشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل بهزیستی اردبیل در مراسم روز جهانی عصای سفید از اعطائ مشوق های مالی به کارفرمایان تولیدی ها در صورت استخدام معلولین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۶    
فعالیت های چندین کانال تلگرامی برای تبلیغ چندهمسری و ترویج آن در جامعه به اسامی مختلف و به اسم سنت اهل بیت و فرهنگ ناب موجب حساسیت های زیادی شد که آن را پیگیر شدیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۶    
سخنگوی وزیر اطلاعات اسرائیل بر این باور است که از اظهارات وزیر اطلاعات این رژیم در مصاحبه اخیرش درباره ایران، سوء برداشت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۶    
رئیس صندوق بین المللی پول گفت، هیچ تغییری در سیاست صندوق در زمینه اعطای وام به ایران در پی فشارهای اعمال شده از سوی دولت آمریکا ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۶    
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه یاغی داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین المللی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از کشف سوء جریان مالی میلیاردی در شرکت آب و فاضلاب روستایی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۶    
سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خاک سوریه گفت: توصیه می شود ترامپ بجای تهدید ایران سری به سنگ قبر سربازانش بزند که نوشته شده : محل مرگ خلیج فارس"!.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۶    
جواد زنجانی فرماندار اردبیل در نشست مشترک معاونت غذا و دارو گفت: وقتی که ایده آل ترین کالا توان اخذ مجوز صادرات را ندارد به این معنی بوده که فاصله زیادی به ایده آل داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۶    
سردار حسین عبدی گفت: هر 5 عضو این باند را در عملیاتی در جاده "اردبیل سرچم" دستگیر و دو دستگاه پراید و پژو 405 مورد استفاده آنان توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۶    
محسن ارزنلو معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نشست خبری و روز جهانی غذا گفت: برچسب سه رنگ؛ قرمز - زرد - سبز روی کالاها راهنمای مفید و مهمی برای سلامتی مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۶    
روحانی با بیان اینکه در صحبت های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت، گفت: به برجام نه ماده ای اضافه می شود و نه تبصره ای.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۶    
امام جمعه اردبیل در خطبه نماز جمعه این هفته تمام هجمه های دشمن را ناشی از شکست از سپاه دانست و گفت: خواب مهار یا کنار زدن سپاه هرگز تعبیر نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۰    
سرهنگ علی اصلان زاده فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی اردبیل با درخواست از مشارکت مردم در صیانت از امکان و آثار باستانی از رصد و برخورد قاطعانه با حفاران غیر مجاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۰    
نیره پیروز بخت رئیس سازمان استاندارد ملی کشور در سفر به اردبیل از التزام شرکت های تولید خودرو در تبعیت از استاندارد 83 گانه ابلاغی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰    
ظهور اعضای خارج نشین در تیم مذاکرات که به حساس ترین اطلاعات دسترسی داشته اند، اصلا علامت خوبی برای دستگاه دیپلماسی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی، تحریم احتمالی سپاه را نشانه ای از رفتار خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران خواند و گفت: با توجه به اینکه ارتش و نیروهای مسلح ضامن صیانت و امنیت هر کشوری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۰    
پرونده دو طرح؛ نرده کشی مسیرهای پر ازدحام و پرتدد درون شهری و اتاق مانیتورینگ کنترل ترافیک اردبیل چندین سال هست که خاک می خورد..
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل با تاکید بر اینکه بهترین زمان کارشناسی شده برای کشت گندم نیمه اول مهر بوده گفت: بذر گندم قارچ کشی شده در مراکز جهاد هم اکنون توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰    
رییس حوزه هنری استان اردبیل در ورک شاپ تذهیب معراج گفت: جای خالی نمایشگاه و فروشگاه دایمی آثار هنری در استان اردبیل محسوس است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰    
در جلسه صبح امروز هیئت دولت به ریاست روحانی استانداران 4 استان کشور (استانداران آذربایجان غربی، کردستان، گلستان و مرکزی) به جز اردبیل معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی ضمن بیان اینکه سه نفر جاسوس دیگر در تیم هسته ای شناسایی شده بود که هر سه نفر آنها فرار کرده اند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۰    
مراسم نکوداشت مرحوم امیر حسین فردی؛ امیر داستان انقلاب با حضور محسن مومنی شریف، رییس حوزه هنری کشور در زادگاهش اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۰    
نشست تخصصی ادبیات مرثیه در ایران و آذربایجان با حضور مسئول رادیو برون مرزی آران در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
مدیر کمیته امداد شهرستان پارس آباد به ارائه گزارشی از خدمات حمایتی این نهاد به مددجویان گفت: 2.5 درصد از جمعیت پارس آباد، تحت حمایت کمیته امداد هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
با حضور محسن مومنی شریف، رییس حوزه هنری کشور و مرتضی سرهنگی؛ از پایه گذاران ادبیات پایداری کشور به همت حوزه هنری استان اردبیل شب خاطره در منطقه نیار اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰    
کارکنان سپاه ناحیه بسیج شهرستان اردبیل بعد از نماز ظهر و عصر امروز سه شنبه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۰    
همایش تجلیل از راهوران محله با محور دهیاران روستاها؛ به عنوان نماینده پلیس راه در روستا ها در سالن همایش فرمانداری اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۰    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از پیش بینی برداشت 430 هزار تن سیب، گلابی و زردآلو در سال جاری خبر داد و گفت: علاوه بر تامین بازار مصرف این استان؛ به گیلان، البرز و تهران صادر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۵    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۵    
نزدیکان مسئولان بلند پایه کشورهمواره برای آن ها حاشیه ساز بوده اند و دولت حسن روحانی هم از این قاعده مستثنی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۵    
دوره های نگهداری و تعمیرات تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی و نگهداری و تعمیرات یونیت دندانپزشکی و تجهیزات وابسته در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۵    
خیران اردبیلی با کمک های نقدی و غیرنقدی خود بیش از یک میلیارد تومان در طرح احسان حسینی مشارکت داشته اند که کمک های آنها به صورت ساماندهی شده و هدفمند در بین مددجویان و اقشار آسیب پذیر استان توزیع شده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۵    
فرماندار اردبیل خواستار مشارکت خیرین در ساخت کتابخانه های عمومی در روستاهای پرجمعیت شهرستان و مناطق کم برخوردار اردبیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۵    
علی امدادی در جلسه بررسی طرح "سیماک" سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور گفت: این طرح در استان در مرحله آموزش و مقدماتی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۵    
وزارت امور خارجه آمریکا فروردین ماه سال جاری اعلام کرد این کشور تحریم هایی را علیه 30 فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران برای برنامه موشکی این کشور یا به علت نقض کنترل صادرات بر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۵    
دکتر صادق صالحی در جمع خبرنگاران با ارائه گزارشی از فعالیت سازمان مربوطه گفت: هیچ هورمون مضری در طیور تزریق نمی شود و مردم آسوده در چرخه غذایی قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵    
اوایل مهر ماه سال جاری بود که طرح استیضاح رئیس دیوان محاسبات به کمیسیون بودجه مجلس تقدیم شد که مهم ترین محور استیضاح عادل آذر تعلل در رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۵    
بررسی اسناد آمد نیوز و اشتباهات فاحش در آنها نشان می دهد جاعلان تاکنون کار اداری و تشکیلاتی نکرده اند و از همین رو به درستی نتوانستند اسناد جعلی خود را بدون خطا منتشر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یک کمیسیون خاص 16 نفره تعیین شد تا تدابیر مقام معظم رهبری را به صورت خاص و با فرصت کافی، پیگیری و برای آنها راهکارهای عملیاتی پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت آقای حاج داود احمدی نژاد را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اقدامات و پیشرفت های خوبی در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری در حال انجام است که نقش مهمی در افزایش کیفیت خدمات به مردم را خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵    
رسانه های محلی سعودی روز شنبه از حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۵    
مجمع نمایندگان استان اردبیل در تذکری کتبی به رئیس جمهور و وزیرجهاد کشاورزی خواستار پرداخت سریع پول گندم خریداری شده از کشاورزان استان اردبیل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوثر از افزایش 100 درصدی آبیاری قطره ای به روش تیپ نواری محصولات گوجه فرنگی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۵    
مدیر کمیته امداد شهرستان خلخال در جلسه ارائه گزارش 6 ماهه در اداره کل کمیته امداد استان اردبیل گفت: همانند سال گذشته تلاش می شود تمام اعتبارات جذب و صرف خودکفایی خانوار تحت پوشش شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۵    
آیین اختتامیه طرح جوانه های صالحین بسیج شهرستان اردبیل با حضور مربیان و سرمربیان عضو شجره طیبه صالحین در سالن اجتماعات اداره کل شرکت گاز این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵    
مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در جلسه هماهنگی توزیع برنج نذری سهمیه ای از آغاز توزیع آن در سراسر استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی گفت: باوجود تهدیدات فراوان نیروی انتظامی با تامین امنیت بالا سربلند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۵    
سردار عبدی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: با وجود برخی تهدیدها عزاداری دستجات با امنیت کامل برگزار شد و قابلیت نیروی انتظامی در خدمت امنیت مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۵    
جمهوری آذربایجان تصویب قانونی را در دستور کار خود قرار داد که اجازه می دهد والدینی که فرزندانشان را به مراسم عزاداری حسینی می برند، از حق سرپرستی آنان محروم شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه اردبیل در خطبه این هفته نماز جمعه از دولت خواست: باقی مانده مطالبات گندمکاران استان را پرداخت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۵    
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از افزایش قاچاق مواد مخدر وزن سنگین، رشد کشف آن و نیز قاچاق اسلحه گرم به استان خبر داد و گفت: قاچاق مواد مخدر و اسلحه گرم بالا رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۶    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: با هدف کسب رضایتمندی مردم واحدهای مختلف پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در هفته ناجا خدمات مضاعف به شهروندان ارائه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۶    
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد گفت:در سال زراعی جاری به میزان 8026هکتار از اراضی حاصلخیز شهرستان پارس آباد به زیر کشت یونجه رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۷    
رسول همتی مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اردبیل از تدام بارش ها تا امشب و کاهش دما و احتمال تبدیل باران به برف در نیر، سرعین و مشگین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۷    
کتاب زراعت سیب زمینی با تاکید بر جنبه مدیریتی علف های هرز، بیماری ها و آفات در مرکز انتشارت جهاددانشگاهی استان اردبیل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۷    
رئیس پلیس راهور استان اردبیل از فراخوانی موتورسواران اردبیل جهت برگزاری مانور شهری و اهدائ جوایز به موتورسواران قانونمند با شعار ایمن برانیم سالم بمانیم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۷    
طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی، دکتر مهران اوچی اردبیلی به عنوان رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۷    
مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران اعلام کرده است که برای نخستین بار دوره تربیت معلم اخلاق با همکاری یونسکو و دانشگاه محیط زیست در ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۵    
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان اردبیل گفت: سه میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی در شش ماهه نخست سال جاری به دو هزار مددجوی اردبیلی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۵    
یک کارشناس مسائل اقتصادی ضمن اشاره به اینکه بانک ها با بدهی سر خود را گرم کرده و دارایی های خود را به املاک تبدیل کرده و آنها را حبس کرده اند خاطر نشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۵    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در 6 ماهه نخست امسال میزان کمک های مردم استان اردبیل به نیازمندان در مقایسه با مدت مشابه خود در سال گذشته افزایش 19 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمیته امداد استان اردبیل هفت میلیارد تومان وام اشتغالزایی را برای توانمندسازی و خودکفایی 542 مددجوی تحت حمایت در شش ماهه نخست سال جاری پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۵    
رئیس هیات مدیره دیدبان شفافیت و عدالت گفت: شعبه 3 دادسرای کارکنان دولت اعلام جرم از سوی موسسه دیده بان شفافیت علیه بانک مرکزی و وزارت تعاون در ماجرای موسسه ثامن الحجج را پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۵    
رئیس دادگاه عمومی بخش شال از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده قتل عضو جدید شورای شهر شال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۵    
رئیس یکی از حوزه های قضایی استان اردبیل تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۵    
رزمنده ایثارگر یاور اسماعیل نژاد با بیان اینکه کتابخانه های عمومی، سنگری دیگر از سنگرهای عرصه دفاع مقدس است، گفت: جنگ فعلی استکبار علیه ما، جنگی فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۵    
نمودار سازمانی جدید دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵    
شیعیان سومیقائیت جمهوری آذربایجان هم زمان با ظهر عاشورای حسینی در اجتماعی عظیم به سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵    
در بده و بستان های بانکی در نهایت متضرر اصلی مردم هستند؛ چرا که بانک های خصوصی در صورت افزایش بدهی های خود به ناچار سرمایه های اصلی خود که سپرده های مردم هستند را به عنوان بدهی های کلان خود یعنی بدهی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۵    
اولین دور مذاکرات مقامات عالیرتبه نظامی ایران و ترکیه پس از انجام تشریفات استقبال رسمی در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۵    
اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی کارلوس کی روش، به اردوی تیم ملی فوتبال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۵    
عزاداران حسینی اردبیل در روز عاشورا با برپایی تجمع چشمگیر ندای لبیک بر ادامه نهضت حسینی را سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۲۱:۵۵    
عزاداران اردبیلی نماز ظهر عاشورا را به امامت حجت الاسلام تعدیلی ادا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۵    
چشمان تر و دستان بلند شده به سمت آسمان در تاسوعای حسینی و در پایتخت حسینیت؛ یعنی اردبیل دیدنی بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۶    
فرمانده انتظامی استان از تمهدیدات ویژه پلیس اردبیل برای برگزاری باشکوه و دشمن شکن تجمع بزرگ عزاداران و دلداگان حسینی در یوم الله تاسوعا و عاشورا در ابعاد انتظامی، ترافیکی و امنیتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۶    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی ضمن تاکید بر اینکه ماحصل گزارشاتی که رسیده نشان می دهد اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان از آنچه که پیش بینی می شد بسیار بیشتر است عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵    
در حالی که ادعا می شود در کشور سطح زیر کشت محصولات تراریخته شمخص است، بررسی آمار گمرک نشان می دهد در 6 ماهه اول سال بالغ بر ده ها میلیون دلار بذر تراریخته به کشور وارد و کشت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تغییر جغرافیای عراق و جداشدن بخشی از آن به هیچ وجه قابل قبول نیست و ما آن را به رسمیت نمی شناسیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵    
اولین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئولان و هزاران نفر از مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵    
تشییع پیکر شهید محسن حججی در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵    
پاسخ وزیر به اینکه آبا مایل هستید پسر خود را به جنگ بفرستید و اگر جنگ شود می روید؟ شنیدنی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵    
دولت عراق به شرکت های هواپیمایی خارجی ابلاغ کرد که از روز جمعه آینده هرگونه پرواز به مبدا و مقصد اربیل را لغو کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۰    
پدر آتنا معتقد است: جهان همه چیز را می دانسته و قاتل برای بریدن صدایش او را کشته و با صحنه سازی طوری وانمود کرده که جهان خودکشی کرده چون او می خواست با من صحبت کند و پرده از ماجرای قتل بردارد
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۰    
رهبر انقلاب خطاب به خانواده شهید حججی فرمودند: ببینید چه غوغایی در کشور راه افتاده به خاطر شهادت این جوان.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۰    
فرزند مدافع حرم شهید محسن حججی در حال نوازش تابوت پیکر مطهر این شهید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰    
هفته دفاع مقدس در اردبیل با برنامه های متعددی همراه بود که با تجمیع خبر ها در یک نگاه و گزارش کلی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۰    
هفته نیروی انتظامی از روز جمعه هفته آتی با شعار و محور امنیت برای همه؛ پلیس برای امنیت در اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۰    
رویداد کارآفرینی دیدار در کارخانه با حضور عوامل جهاددانشگاهی اردبیل در کارخانه فرآورده های گیاهان دارویی گلجوش سراب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۰    
مانور دفاع و حمله به دشمن فرضی، انفجارهای متعدد با حضور مردم در نمایشگاه رزمی - فرهنگی عملیات رمضان در اطراف دریاچه شورابیل اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۰    
پیکر شهید محسن حججی مدافع حرم وارد مشهد شد، مراسم تشییع تا ساعتی دیگر آغاز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...