شنبه ۲۵ آذرساعت ۰۴:۵۱Dec 2017 16

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 31 فروردین 1396 بهارستانه 31 اردیبهشت 1396 بهارستانه 31 خرداد 1396 بهارستانه 31 تیر 1396 بهارستانه 31 مرداد 1396 بهارستانه 1 شهریور 1396 بهارستانه 30 مهر 1396 بهارستانه 30 آبان 1396 بهارستانه 1 آذر 1396 بهارستانه 2 آذر 1396 بهارستانه 3 آذر 1396 بهارستانه 4 آذر 1396 بهارستانه 5 آذر 1396 بهارستانه 6 آذر 1396 بهارستانه 8 آذر 1396 بهارستانه 9 آذر 1396 بهارستانه 10 آذر 1396 بهارستانه 11 آذر 1396 بهارستانه 12 آذر 1396 بهارستانه 13 آذر 1396 بهارستانه 14 آذر 1396 بهارستانه 15 آذر 1396 بهارستانه 16 آذر 1396 بهارستانه 17 آذر 1396 بهارستانه 18 آذر 1396 بهارستانه 19 آذر 1396 بهارستانه 20 آذر 1396 بهارستانه 21 آذر 1396 بهارستانه 22 آذر 1396 بهارستانه 23 آذر 1396 بهارستانه 24 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۷    
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه ساماندهی زمین های قدرتی با پیشرفتی 70 درصدی در بلوار شهید ابدام درحال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۷    
امام جمعه بخش گلستان گفت: جدایی بین دانشگاه و حوزه می تواند فاجعه عصر حاضر باشد و مطمئناً به ضرر کشور و مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۷    
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: عدم آگاهی شهروندان و نانوایان از موارد بهداشتی در پخت، نگهداری و مصرف نان می تواند صدمات زیادی به سلامت جامعه وارد کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: بافت های فرسوده سطح شهرگلستان باید نوسازی شوند که شرایط لازم نیز برای نوسازی این بافت ها فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۲    
طی بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از واحدهای صنفی متخلف، از ادامه فعالیت واحدهای صنفی که به اخطاریه ها توجه نکرده بودند، جلوگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۲    
معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان گفت: شهرداری های شهرهای بهارستان می بایست با شناخت ظرفیت ها نسبت به افزایش سرانه های فضای سبز اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۲    
کلاس درس اخلاق امام جمعه بخش گلستان در شهرداری شهرگلستان با حضور مسئولان و کارکنان مجموعه مدیریت شهری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۲    
نایب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: باتوجه به اجرای پروژه های متعدد در سطح شهر، گلستان به یک کارگاه عمرانی بزرگ تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۲    
امام جمعه بخش گلستان گفت: با اینکه عوامل فتنه سعی داشتند خون شهدا از ذهن مردم پاک شود، اما ملت ایران حتی لحظه ای آرمان و خون شهدا را فراموش نکردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۲    
دبیر شورای نگهبان، انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی را عامل تحریک افکار عمومی دنیا علیه این رژیم و زمینه ساز نابودی آن دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۲    
در حالی برخی از تصمیمات دولت دوازدهم مبنی بر گرانی بنزین، حذف یارانه نان، ثابت ماندن وام ازدواج و حذف یارانه برخی از داروهای پراستفاده در بودجه سال97 نارضایتی گسترده ای را در جامعه به دنبال داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۲    
کمیسیونر سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید که دولت روحانی دیباچه برجام را بر اساس دعوای سیاسی با رقبای خود در داخل نوشته و به این ترتیب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۲    
باتوجه به نزدیکی شب یلدا و برخی ناهماهنگی ها در قیمت های کالاهای مورد نیاز شهروندان، کمیته تنظیم بازار شهرستان بهارستان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
موج اظهار پشیمانی سلبریتی ها ادامه دارد، آن هم زمانی که احساس شد ممکن است در روند مسافرت به خارج ایشان خللی وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در خصوص کاهش 83 درصدی بودجه خرید سلاح و تجهیزات ناجا و همچنین کاهش 93 درصدی بودجه مرزبانی گفت: مجلس با درک درست و شناخت کامل ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری روز چهارشنبه گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور تا قبل از ماه ژانویه اقدامی درباره برجام انجام نخواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
فرمانده کل سپاه گفت: تمام توطئه های آمریکایی ها، صهیونیست ها و سعودی ها امروز در خاورمیانه به واسطه روحیه استکبار ستیزی شکست خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
دبیر کل سازمان ملل متحد در گزارشی به شورای امنیت درباره اجرای قطعنامه 2231 در تأیید برجام آمریکا را به حفظ تعهداتش در این توافق ترغیب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲    
به گفته پزشکان بدون مرز، در ماه اول خشونت های دولت میانمار علیه اقلیت روهینگیا، نزدیک به 7 هزار نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۰    
در راستای بهبود و افزایش کیفیت و بهداشت نان در شهرستان بهارستان همایش آموزشی متصدیان نانوایی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۰    
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: مجموعه مدیریت شهری نسبت به افزایش مسیرهای جایگزین اطراف پروژه زیرگذر سه راهی آدران توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۶    
طی برگزاری نخستین نشست کارگروه ساماندهی صنوف و انتظام بخشی سیمای شهری در شهرستان بهارستان، مسئولان بهارستانی برای حل ریشه ای مشکلات موجود دست به کار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶    
مسیرهای فرعی و انحرافی اطراف پروژه زیرگذر سه راهی آدران، مشکلات شهروندان و رانندگان تاکسی را چندبرابر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس ستاد نماز جمعه بخش گلستان گفت: عده ای سعی در شایعه پراکنی در خصوص بازنشستگی امام جمعه بخش گلستان دارند، درحال این بازنشستگی حتی زمان مشخصی هم ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
آتش خشم انتفاضه فلسطین علاوه بر رژیم صهیونیستی و امریکا، دامن آل سعود را نیز گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد، در درگیری های 4 روز گذشته فلسطینینان با نیروهای رژیم صهیونیستی چهار فلسطینی به شهادت رسیده و 1632 تن زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
یکی از تلخ ترین خبرهایی که شاید طی چند روز و چند هفته گذشته در خصوص آسیب های اجتماعی طرح و بیان می شود افزایش اعتیاد زنان است
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
روحانی: نمایندگان مجلس زیر بار فشارها و لابی مدیران دستگاه ها برای افزایش بودجه نروند
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
سفر وزیر امور خارجه انگلیس به تهران بهانه ای شد تا طیف خوش بین به غرب در داخل کشور تطهیر اروپایی ها را این بار با ادبیاتی جدید رقم بزند...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
با اینکه رشد شبکه های ماهواره ای و دوبله سریال های خارجی در این شبکه ها طی سال های اخیر موجب این تلقی شده بود که...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
مستندات لایحه بودجه 97 نشان می دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل های انرژی را کلید زده و درآمد 17هزار میلیارد تومانی آن را پیش بینی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
دبیرکل سازمان ملل از دولت آمریکا خواسته تا با اعمال فشار بر عربستان سعودی به آنچه از آن با عنوان جنگی احمقانه یاد کرده، پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در یادداشتی برای یک روزنامه آمریکایی به اروپا هشدار داد، نباید با همراه شدن با دولت آمریکا در تضعیف برجام اشتباهات گذشته را تکرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۷    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: تراکم جمعیت بالای شهرستان بهارستان و افزایش سریع آن در مقابل نبود امکانات برای این حجم از جمعیت، سبب بروز مشکلات بهارستان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۷    
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: روند پیشرفت پروژه زیرگذر سه راهی آدران مطلوب است و تکمیل فاز اول آن در 100 روز نشان دهنده این امر است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
تهیه کننده اشنوگل با بیان اینکه قدس از مقدسات جهان اسلام است، گفت: استکبار جهانی نمی داند دست به چه بازی خطرناکی زده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در واکنش به اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره قدس تصریح کرد رئیس جمهوری نابخرد آمریکا به دنیا ثابت کرد شیطان بزرگ برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ عملی دریغ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: روند انحراف از بودجه در دولت یازدهم و دوازدهم ثابت بوده است و در مقایسه با دولت نهم و دهم در بخشی از بندها کاهش و در بخشی بندها افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
خزانه دار شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: به شهردار تهران در خصوص عدم ارسال لیست درآمدها و هزینه ها به صورت ماهانه به شورای شهر تهران تذکر می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
وزیر امورخارجه بریتانیا، با پوشه قرمز رنگ خود به تهران آمده است. پوشه ای که نقش تاج ملکه انگلیس روی آن نقش بسته و مهم ترین دستور کار بوریس جانسون در تهران را مشخص می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
40هزار میلیارد تومان در سال واردات انواع مواد غذایی به کشور است که در میان آن رقم واقعی کالاهای لوکس مثل مورد اخیر -هویج امریکایی- چندان مشخص نیست...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۷    
براساس مستندات لایحه بودجه 97 کل کشور منابع عمومی بودجه در مقایسه با مصوب بودجه سال جاری 6 درصد و هزینه جاری 8.9 درصد رشد دارد و در ضمن واگذاری دارائیهای سرمایه ای با 10 درصد کاهش همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۷    
بیش از 25 هزار نفر در تل آویو در اعتراض به فساد نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۷    
هزاران نفر از مردم غزه در اعتراض به اظهارات اخیر ترامپ درباره بیت المقدس تظاهرات کرده و شعارهایی ضد آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۷    
رئیس جمهور گفت: عربستان بمباران یمن را قطع کند، التماس برای رابطه دوستانه با صهیونیسم را قطع کند همین ما دو قطع از عربستان می خواهیم قطع دوستی غلط با صهیونیسم و قطع بمباران غیر انسانی در یمن.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
نخستین نشست کمیته بررسی طرح روستا-تعاون با حضور مسئولان شهرستان بهارستاندر این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی شورای اسلامی شهرگلستان گفت: رئیس جمهور آمریکا بی شرمی را از حد گذرانده و امت اسلامی باید به اقدامات وی پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۷    
نویسنده کتاب مهندسی رفتار گفت: شناخت رفتار و اخلاق خود و اطرافیان تاثیر به سازیی در بهبود روند برقراری ارتباط با دیگران دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
شهرداری تهران با گذشت از مطالبات خودش از دولت، در حال پیگیری است تا عوارض بیشتری از مردم بگیرد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
چهار عضو اروپایی شورای امنیت به علاوه آلمان، در بیانیه ای مشترک تصمیم اخیر آمریکا در مورد قدس را خلاف قطعنامه های شورای امنیت خواندند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد اجرای کامل فرمان ضد مهاجرتی رئیس جمهور این کشور برای منع سفر اتباع ایران و 5 کشور دیگر به آمریکا را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل تصمیم ترامپ برای انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس را مغایر با حقوق بین الملل خواند و آن را نشانگر سیاست های منافقانه و مزورانه آمریکا در مورد صلح و ثبات ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
این روزها سیاست دولت، ممنوعیت واردات برای مثبت شدن تراز تجاری است، غافل از اینکه تنها عده ای که خلأ قوانین را خوب می شناسند...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در جمع هوادارانش در فلوریدا بار دیگر از توافق هسته ای ایران به عنوان فاجعه ای تمام عیار یاد کرد و از تصمیمش برای عدم صدور تأییدیه برای آن دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
تیم کشتی ایزی پایپ کاشان با پیروزی برابر رقیب آمریکایی قهرمان کشتی باشگاه های جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا دستور انتقال سفارت این کشور در سرزمین های اشغالی را از تل آویو به قدس داد و با این کار به طرح انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس، وجهه بین المللی بخشید...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۷    
سایت های خرید و فروش داخلی با کلاهبرداری آشکار و به اسم حراجی و در غفلت نهادهای نظارتی میلیاردها پول به جیب زده اند، بدون اینکه به جایی هم پاسخگو باشند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷    
مردم و مسئولین شهرستان بهارستان همزمان با سراسر کشور با محکوم کردن قدام رئیس جمهور آمریکا، تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۷    
امام جمعه بخش گلستان گفت: اقدام آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی نه تنها نتیجه نداد، بلکه باعث مستحکم شدن اتحاد مسلمانان جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۷    
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی ستادنماز جمعه بخش گلستان گفت: راهپیمایی امروز نمازگزاران بهارستانی نشانه انزجار شهروندان این شهرستان از تصمیم نابخردانه دونالد ترامپ است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۷    
مسئولان شهرستان بهارستان با هدف رفع مشکلات و بهبود شرایط شهرک صنعتی خیرآباد از این شهرک بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۷    
بخشدار بخش گلستان گفت: نخستین همایش متصدیان نانوایی به منظور یادآوری برخی نکات و آموزش نانوایان در بخش گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۷    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: دانشجویان آگاه و هوشیار امروز ما، گنجینه ارزشمند فردای کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۷    
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: روز دانشجو فرصت مناسب و مغتنمی برای قدردانی از فعالیت ها و تلاش های دانشجویان کشور می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷    
عطاری های شهرصالحیه در ادامه برگزاری گشت مشترک مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان بهارستان توسط تیم بازرسی مشترک مورد بررسی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۷    
معاون اداری، مالی و برنامه ریزی فرمانداری بهارستان گفت: هدف اصلی تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بهارستان، حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی و تحقق این مهم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
فلسطینیان کرانه باختری و نوار غزه و مردم در کشورهای اردن، لبنان و ترکیه در اعتراض به تصمیم آمریکا برای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
با بی توجهی محض وزارت نفت به توسعه میادین مشترک با عربستان از جمله میدان گازی فرزاد، عربستان سعودی در حال برداشت گاز ایران است...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
قاسمی بیانیه اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس در کویت را نمونه آشکار از عدم درک واقعیات منطقه و نشانگر ناکارآمدی این شورا خواند و توصیه کرد که شورای همکاری به جای دروغ پردازی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
با حکم دادگاه عالی امریکا، دستور ترامپ مبنی بر منع ورود مسافران و مهاجران هشت کشور (از جمله ایران) حتی در صورت داشتن خویشاوند یا تحصیل در مراکز علمی امریکا قطعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
امضای توافقنامه پاریس به دست نمایندگانی که فرق گاز گلخانه دی اکسید کربن و گاز سمی مونو اکسید کربن را نمی دانند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
اقدام روز چهارشنبه رئیس جمهور آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی، با موج گسترده محکومیت های بین المللی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
همه ما این ضرب المثل را شنیده ایم که توش خودمونو کشته بیرونش مردمو ! ضرب المثلی که گویای این حقیقت بوده که همه از بیرون نگاه می کنند و به به و چه چه شان به راه است و ما از داخل ویران هستیم و دم نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۷    
خاورمیانه بعد داعش، ظاهراً قرار نیست روی آرامش ببیند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۷    
رئیس جمهور آمریکا طبق قوانین داخلی این کشور، انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی را برای 6 ماه دیگر تعلیق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۷    
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و مهمانان کنفرانس وحدت اسلامی تصریح کردند: اینکه آنها [دشمنان] ادعا می کنند می خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۷    
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: طرح بازرسی از نانوایی های شهرستان بهارستان به دلیل اهمیت بالایخت سالم این ماده غذایی ادامه دار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۷    
مدیر روابط عمومی شهرداری شهرصالحیه گفت: کتاب جدید شهردار شهرصالحیه به عموم کتابخانه های شهرستان بهارستان اهدا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۷    
شهرستان بهارستان همانند هر منطقه ای دیگر از کشور ایران دارای آثار باستانی و تاریخی می باشد، اما متاسفانه مسئولین بهارستانی توجهی به این آثار ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران در راستای همکاری دفاعی مشترک با کشورهای منطقه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
مکس آبرامز عضو شورای روابط خارجی آمریکا و از کارشناسان برجسته روابط بین الملل در مصاحبه اختصاصی با فارس گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن اعلام کرد که انصارالله مدارکی در اختیار دارد که نشان می دهد، خیانت و توطئه علیه صنعا با هماهنگی عربستان و امارات صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
مردم فلسطین در اعتراض به تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس، تصاویر وی را در کرانه باختری به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نیازی نیست بگویم برای برد وارد رشت شدیم چون هم قهرمان فصل قبل هستیم و هم الان صدرنشینیم اما فکر نکنید سپیدرود را دست کم می گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
وزنه بردار دسته 105کیلوگرم کشورمان عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
ده ها هزار نفر از مردم یمن به شکرانه شکست توطئه اخیر در این کشور و در حمایت از دولت نجات ملی، در شهر صنعا راهپیمایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
رئیس جمهوری اسلامی کشورمان گفت: اکنون مردم منطقه خوشحال هستند که پایه های اصلی تروریسم فرو ریخته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷    
فرمانده کل سپاه گفت: سعودی ها با دستور و پشتیبانی امریکایی ها تفرقه را در بین مسلمانان دنبال می کنند و با اسراییلی ها همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۷    
5 سال دیگر از عمر معلولان در انتظار لایحه حمایتی گذشت
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۷    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بهارستان گفت: خیرین شهرستان بهارستان پیش از خورده شدن حق نوجوانان و جوانان بهارستانی، فکری به حال شرایط کتابخانه شهرک قلعه میر بکنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
در حالی که سناریو نویسان و بخش مهمی از وزارت خارجه و خزانه داری امریکا به همراهی دستگاه قضایی این کشور، عدم دسترسی آسان ایران به شبکه نقل و انتقالات مالی و بانکی را در دستور کار خود قرار داده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
برای همه ما در جامعه پیش آمده از صبح تا شب که به فعالیت روزانه در جامعه مشغول هستیم، انواع مختلفی از برخوردهای اجتماعی سرد و خشن تمام روز ما را درگیر خود کند و در نهایت ناراحتی خود را از طرق دیگری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
با تکمیل فاز اول توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و ادامه عملیات ساخت خط آهن چابهار-زاهدان توسط قرارگاه خاتم در کنار دیگر پروژه ها نظیر خط آهن گرگان-اینچه برون و اجرای 2600 کیلومتر آزادراه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
دبیر کل ائتلاف ناتو روز دوشنبه گفت که این ائتلاف از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر آیت الله العظمی مکارم شیرازی احساس کردند که جسارتی به ایشان شده است، بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از ایشان پوزش می خواهم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
در پی پیام ویدیویی نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس، رییس فدراسیون کشتی پیامی را در پاسخ به وی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
سخنگوی وزارت خارجه ایران از تماس تلفنی وزیر خارجه ترکیه با ظریف در پی حادثه تیراندازی در منطقه مرزی ماکو خبر داد و گفت که چاووش اوغلو قول پیگیری فوری این موضوع را داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
اسمش دوران دکتری است؛ چه در رشته های پزشکی دکترا بگیرید و چه در غیر پزشکی اش را هم دکتر خطاب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
اینکه می گوییم شهدا الگوی خوبی برای جامعه هستند، قرار نیست با انسان های خارق العاده ای رو به رو باشیم که هیچ اشتباهی مرتکب نشده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۷    
هزینه های زندگی در کلانشهرها تا حدی افزایش پیدا کرده که بنا به اذعان مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری، در شهر تهران خوابگاه کارمندی در حال رواج یافتن است.
مشاهده نتایج بیشتر...