یکشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۰:۳۳Oct 2017 22

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 31 فروردین 1396 بهارستانه 31 اردیبهشت 1396 بهارستانه 31 خرداد 1396 بهارستانه 31 تیر 1396 بهارستانه 31 مرداد 1396 بهارستانه 1 شهریور 1396 بهارستانه 1 مهر 1396 بهارستانه 2 مهر 1396 بهارستانه 3 مهر 1396 بهارستانه 4 مهر 1396 بهارستانه 5 مهر 1396 بهارستانه 6 مهر 1396 بهارستانه 7 مهر 1396 بهارستانه 8 مهر 1396 بهارستانه 9 مهر 1396 بهارستانه 10 مهر 1396 بهارستانه 11 مهر 1396 بهارستانه 12 مهر 1396 بهارستانه 13 مهر 1396 بهارستانه 14 مهر 1396 بهارستانه 15 مهر 1396 بهارستانه 16 مهر 1396 بهارستانه 17 مهر 1396 بهارستانه 19 مهر 1396 بهارستانه 20 مهر 1396 بهارستانه 21 مهر 1396 بهارستانه 22 مهر 1396 بهارستانه 23 مهر 1396 بهارستانه 24 مهر 1396 بهارستانه 25 مهر 1396 بهارستانه 26 مهر 1396 بهارستانه 27 مهر 1396 بهارستانه 28 مهر 1396 بهارستانه 29 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرگلستان گفت: فعالیت های سازمان آتش نشانی گلستان برای فرهنگ سازی در بین شهروندان بهارستانی ادامه دار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷    
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: مناسب سازی معابر شهری برای نابینایان و معلولین جزو اولویت های مجموعه مدیریت شهری گلستان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷    
با برگزاری انتخابات در شورای اسلامی شهرستان بهارستان، نمایندگان مردم در دستگاه های اجرایی بهارستان مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۷    
تعمیر و نوسازی شبکه ها آب، برق و بهبود وضعیت معابر از مهمترین خواسته های این روزهای شهروندان بهارستانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۷    
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: مقابله جدی با پدیده قاچاق در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد که این امر نیازمند همکاری و همراهی شهروندان با نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۳۷    
آمار و ارقام منتشر شده از عمق فاجعه حکایت دارد؛ آنطور که علیرضا زالی، رئیس کل سابق سازمان نظام پزشکی ایران می گوید: سالانه حدود 100 هزار نفر به تعداد بیماران مبتلا به سرطان در کشورمان افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۳۷    
در حالی که تنها یکی دو ماه از ابلاغ طرح اشتغال فراگیر دولت با محوریت طرح کارورزی ، مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، طرح تکاپو و طرح مشوق های کارفرمایی می گذرد...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۳۷    
زن رفته کالج دیده فاکولته / اگر آید به پیش تو دکولته / چو در وی عفت و آزرم بینی/ تو هم در وی به چشم شرم بینی/تمنای غلط از وی محال است/ خیال بد در او کردن خیال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۳۷    
با وجود اطمینانی که از ادامه حضور توتال در فاز 11 پارس جنوبی وجود داشت، مواضع سینوسی مدیرعامل این شرکت باز هم گمانه زنی ها را درباره ماندن یا رفتن توتال از ایران تشدید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
وزارت خارجه عراق در بیانیه ای در خصوص حوادث اخیر این کشور توضیح داد و اعلام کرد که هیچ کشوی در عملیات های اخیر عراق مشارکت نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
نوبخت: رئیس جمهور برنامه برج سازی در بافت های فرسوده را ابلاغ کرد...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
خطیب موقت نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه سپاه پاسداران خط مقدم مبارزه با داعش است گفت: اتفاقات پسابرجام مایه بصیرت مسئولان شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان که در رأس هیئت بلندپایه دفاعی به سوریه سفر کرده است، روز گذشته با حضور در مناطق عملیاتی حلب سوریه بر پایان عمر گروهک های تکفیری و تروریستی در این کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
تکه های ظاهراً جدا از استراتژی جدید دولت امریکا در حال نمایان شدن است...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
اگر در مذاکرات قبلی توافقنامه های سعدآباد،بروکسل و پاریس به دلیل عدم اجرای تعهدات از سوی سه کشور اروپایی نا کام ماندند امروز یکبار دیگر و اینبار به دلیل بد عهدی آمریکا شاهد ناکام ماندن توافقنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه همه تجهیزات مربوطه برای تردد زوار در مرز خریداری شده است، گفت: امسال تردد زوار از جمعه پنجم آبان ماه سال جاری انجام می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
تیم استقلال درمرحله یک هشتم جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم نساجی مازندران رفته و این دیدار اکنون با برتری آبی هاپ پایتخت به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۷    
رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا گفت هفته آینده برای اعمال تحریم های بیشتر بر ایران، رای گیری خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷    
سران کشورهای اتحادیه اروپا پس از نشست پنجشنبه خود با صدور بیانیه ای بر لزوم پایبندی همه طرف ها به توافق هسته ای با ایران تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷    
نیروهای دموکراتیک سوریه اعلام کردند شماری از سرکردگان خارجی داعش را دستگیر کرده و قصد دارند آنان را محاکمه کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در 10 هفته اخیر به تیم ما ظلم شده است که از اصفهانیان و حسن زاده خواهش می کنم به این موارد رسیدگی کنند؛ به تیم ما ظلم می شود و مرا توبیخ هم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷    
یک نظرسنجی نشان داد که سه چهارم مردم آمریکا خواستار باقی ماندن واشنگتن در توافق هسته ای با ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷    
وزیر خارجه پیشین آمریکا گفت خروج واشنگتن از برجام، خطر هسته ای شدن ایران را درپی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
رئیس جمهور گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
رهبر انقلاب دیروز بار دیگر تأکید کردند که عمیقاً و قویاً، نخبه باور هستند و مسئولان نیز باید باور کنند که نخبه ها سرنوشت کشور را تغییر می دهند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، جوانان نخبه میهن را مایه امید به آینده درخشان ایران خواندند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
عضو مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به حمایت دولت کشورش از عربستان سعودی به عنوان یکی از بزرگترین حامیان گروه های تروریستی ادعای واشنگتن درباره مبارزه با تروریسم را متناقض خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷    
تحقیقات از ناپدری جنایتکار که به اتهام تعرض و قتل اهورا، پسربچه دو و نیم ساله در بازداشت به سر می برد، همچنان در جریان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷    
جدایی طلبی کردهای عراق می تواند بسیاری از کشورهای کردنشین را به تأمل در باره این رخداد وادارد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷    
دولت باید بودجه بخش هایی را که از اعلام دارایی خودداری می کنند قطع کند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷    
دوره آموزشی بیماری سل به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به پیگیری هایی که درحال انجام است، خط 3 مترو تهران به بهارستان خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷    
رئیس انجمن معلولان بهارستان گفت: در حدود 156 نهاد شهرستانی نیاز به مناسب سازی برای سهولت تردد معلولان دارند، که نیازمند توجه مسئولین است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷    
گردهمایی ورزش همگانی و پیاده روی رابطین بهداشتی مراکز بهداشتی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷    
طرح ارائه خدمات سلامت به میانسالان توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۷    
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: طی کشف یک محموله 15 میلیاردی کالای قاچاق، هشت قاچاقچی در شهرستان بهارستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: به دلیل اولویت موضوع سند توسعه استان تهران، پروژه های شهرستان بهارستان نیز در همین راستا برنامه ریزی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پیگیری های لازم برای تکمیل چارت اداری بهارستان و استقرار ادارات باقیمانده درحال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران و کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم گفت: نسبت به وظایف یک نماینده مجلس آگاه هستم، اما در مقابل سنگ اندازی عده ای بر سر راه پیشرفت بهارستان، ساکت نخواهم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
تیلرسون: می خواهیم با توافق ثانویه، برجام را تقویت کنیم / دو روز بعد از سخنرانی تند و تیز رئیس جمهور امریکا علیه ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
ترامپ عصبانی است و آنچه درباره سپاه بر زبان می راند و عمل می کند، بیشتر به نعره های گرگی زخمی شباهت دارد که می کوشد آخرین موانع رسیدن به هدف را از سر راه بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی فاش کرد که رهبران عربستان، مصر و اسرائیل در آن زمان از واشنگتن می خواستند که به ایران حمله نظامی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار باشد با رفتار نادرست ترامپ، ایران بهره ای از برجام نبرده و صرفا هزینه بپردازد، حتما در این موضوع تجدیدنظر خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
تهیه کننده سریال نفوذ گفت: داستان این سریال به سال 57 مربوط می شود و به مدت 8 ماه در مقطع انقلاب، نفوذ آمریکایی ها را در عرصه های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
فرماندار قصرشیرین گفت: بنا بر دستور شورای امنیت کشور تمامی مبادلات تجاری در مرز رسمی پرویزخان با اقلیم کردستان عراق برای مدت کوتاهی متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
نقطه اصلی مشکلات اقتصادی و نقدینگی حاکم بر جامعه، رفتار غیراصولی بانک ها است. علاوه بر این عدم نظارت و ضعف عملکردی بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
تلویزیون عراق به نقل از یک منبع عراقی می گوید، ساعاتی پس از حرکت نیروهای مسلح در کرکوک، مناطق وسیعی (در غرب استان) تحت کنترل نیروهای امنیتی درآمده؛ امری که اربیل آن را تکذیب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال می رود که برای صعود به فینال به چیزی شبیه معجزه نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
چندی پیش بود که خبر دستگیری فعال حقوق زنان که ممنوعیت رانندگی زنان را به چالش کشیده بود منتشر شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۷    
امکانات رفاهی واحد های مسکونی شهرک آبشناسان در حد صفر است
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
محتوای سخنان ترامپ آمیخته ای از نظرات صهیونیست ها، آل سعود، منافقین و تجدیدنظرطلبان مستقر در امریکا (نام بردن ترامپ از انقلاب سبز) بود...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
در حالی که مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی و شخص آخوندی از تلاش و ارائه پیشنهاد به دولت برای کاهش اقساط و طولانی شدن دوره بازپرداخت آن سخن می گویند اعضای هیأت مدیره بانک مسکن آن را نشدنی و منوط به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
معامله گران بورس تهران امروز شاهد معاملات متعادل و کم حجم در اغلب نمادهای معاملاتی همزمان با انباشت تقاضا در نمادهای فولادی بود، معامله گران ترجیح می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
رئیس فدراسیون هندبال گفت: برخورد در رشته ای مانند هندبال امری کاملا طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
محمد جواد ظریف هفته گذشته با در آغوش گرفتن سردار جعفری، بر صدر نقل قول های فضای مجازی و حقیقی نشست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه علاقه مندیم برجام کماکان پابرجا باشد، هشدار داد که اگر برجام به هم بخورد، جمهوری اسلامی اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷    
خواننده ملی و مذهبی بهارستان گفت: سخنرانی ترامپ و تعبیر کاملاً اشتباه نام خلیج فارس به خلیج عربی تنها برای جلب رضایت سعودی ها بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷    
برنامه ویزیت رایگان کارکنان شرکت لبنیات پاژن در شهرستان بهارستان به مناسب روز ملی سل انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
صبح امروز استاندار استان تهران با حضور در شهرستان بهارستان سفر 14 ساعته خود را به منظور رفع مشکلات این شهرستان آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷    
افرادی که پیش از این از برجام به عنوان دستاورد حمایت می کردند، امروز در پشت شعار حمایت از سپاه سعی در مخفی شدن دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷    
فرمانده سپاه شهرستان بهارستان گفت: قصد ترامپ از تغییر برجام تحریم ارگان هایی نظیر سپاه و محدود کردن ایران است، و این امر تنها در فکر او امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۷    
مردم ایران با قرار دادن هشتگ خلیج فارس در پست های خود و مردم آمریکا به ویژه ترامپ نسبت سخنان وی اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷    
همایش همیاران پلیس با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷    
مسئول ستاد نماز جمعه بخش گلستان گفت: انسان در هرجایگاهی اگر بصیرت نداشته باشد قطعاً ضرر خواهد کرد که ترامپ نمونه بارز این امر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷    
انتخابات شورای اسلامی شهرستان بهارستان با حضور مسئولین شهرستان برگزار و سمت اعضای این شورا مشخص گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهارستان گفت: به اعضای شورای شهری که در شورای هیئات مذهبی نیز حضور داشته اند برای عدم شرکت در انتخابات آتی این شورا تذکر دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
شهردار شهرصالحیه گفت: در حدود چهارماه از تحویل ساختمان در شهرصالحیه به پلیس راهور گذشته است اما دریغ از حضور حتی یک سرباز.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸    
مقامات سیاسی و نظامی مختلف جهان، به راهبرد جدید آمریکا علیه ایران واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸    
شهید شریف قنوتی نخستین های زیادی را به نام خود کرده است. او نخستین روحانی مجروح و اسیر جنگ تحمیلی، نخستین روحانی شهید دفاع مقدس، نخستین نماینده امام خمینی(ره) که در جنگ به شهادت رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
ترامپ: هرلحظه ممکن است خروج از برجام را اعلام کنم / موگرینی: هیچ رئیس جمهوری نمی تواند برجام را لغو کند...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
روحانی با بیان اینکه در صحبت های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت، گفت: به برجام نه ماده ای اضافه می شود و نه تبصره ای.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
ایران در بیانیه ای با بیان اینکه برجام نه قابل مذاکره مجدد است و نه قابل تغییر، اعلام کرد: آغازکننده خروج از برجام نخواهیم بود، ولی اگر حقوق و منافعمان رعایت نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعتی پس از ایراد اتهام نقض برجام به ایران از سوی ترامپ، گفت که ایران تاکنون به همه تعهداتش در چارچوب توافق هسته ای، پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
سردار جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان طی سخنانی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز مصمم تر و باانگیزه تر از همیشه مسیر توسعه و ارتقاء توان دفاعی را ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
وقتی نسخه پزشک در هیچ داروخانه ای پیدا نمی شود حکایت کمبود دارو نیست...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شدند روستاهای أبو حکفا، أبو کهف، مکسر الشمالی و مکسر الجنوبی واقع در شرق حماه را آزاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
با ضعف مدیریت پسابرجامی میلیاردها دلار صرف واردات کالاهای مصرفی می شود تا کالاهای سرمایه ای...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
حسنا محمدزاده از شاعران کشورمان در واکنش به سخنان شب گذشته ترامپ در مورد نام خلیج فارس شعری سروده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۸    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار بهارستان گفت: واردات میوه و تره بار بهارستان با راه اندازی دو میدان میوه و تره بار به حدود 500 تن در روز خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۸    
امام جمعه بخش گلستان گفت:مصاحبه ریاست جمهوری در رابطه با حملات آمریکایی ها به سپاه و قوه قضائیه نشان دهنده آگاهی و هوشمندی نظام بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸    
جشن صعود آرژانتین، فرانسه و پرتغال با ناکامی مطلق هلند و امریکا همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸    
یکی از مراجع تقلید گفت: سال گذشته چند میلیون نفر عمدتا برای گردشگری به خارج سفر کرده اند و عجب این است که بعضی ها نسبت به مسافرت 86 هزار نفر برای انجام مراسم معنوی حج ایراد می کنند ولی آن چند میلیون ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
دبیر چهارمین جشنواره عکس نورنگار گفت: متأسفانه به جای اینکه عکاس خارجی از کشورمان عکس های سیا ه نمایی بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، زمان مشخص شدن نتیجه نهایی گزینش ها را منوط به دستگاه های اجرایی دانست و گفت: ممکن است در برخی دستگاه ها، تعداد استخدامی ها بیشتر باشد و روند طولانی تری طی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
متخصص قلب و عروق کودکان برای پاسخ گویی به سؤالات پزشکی مخاطبان خبرگزاری فارس، مهمان هجدهمین قسمت از برنامه مطب مجازی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
بعد از ماه ها گمانه زنی رسانه ای، ترامپ امشب راهبرد خود در قبال ایران و توافق هسته ای را اعلام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: امشب آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان برای دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه غدیر اهواز، با برتری قرمزپوشان همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
ارزهای مداخله ای بانک مرکزی بر کنترل تورم انتظاری ناشی از اظهارات بی پایه ترامپ و برخی رسانه ها به بازار تزریق شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با عامی و مقطعی خواندن رفتارهای رجال سیاسی آمریکا گفت: جمهوری اسلامی ایران با طمأنینه همه موضوعات را رصد کرده و مطابق منافع ملت تصمیم گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
منابع کرملین اعلام کردند که رئیس جمهوری روسیه قصد دارد در سال جاری میلادی به ایران سفر کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انجام یک عملیات مقتدرانه از سوی اداره کل اطلاعات استان کرمان علیه گروهک ها و باندهای شرارت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
رئیس جمهور ترکیه گفت سفیر آمریکا در آنکارا، مسئول بحران دیپلماتیک میان دو کشور است و ترکیه نیازی به آمریکا ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
بازیکن و سرمربی اسبق پرسپولیس عنوان کرد: ما در آسیا با تیم هایی بازی می کنیم که پول و امکانات ما با آن ها قابل مقایسه نیست ولی بچه های تیم هم بدانند که ما از آن ها فقط می خواهیم در بازی بعد با الهلال ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
وزیر خارجه آلمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماس تلفنی با ظریف با تاکید بر پایبندی همه طرفها به برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۸    
گرمابه دانش از آخرین یادگاران حمام های نمره قدیمی در سطح استان تهران می باشد که هنوز فعال و زنده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳    
بازدید و بررسی روند پیشروی پروژه بوستان باغ امامی توسط سرپرست شهرداری نسیم شهر و اعضای شورای شهر انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳    
نشست کمیته فرهنگی، آموزشی و پیشگیری از اعتیاد با حضور نمایندگان ادارات شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...