دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۹:۰۱Jul 2019 22

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 1 فروردین 1396 بهارستانه 29 اسفند 1397 بهارستانه 31 فروردین 1398 بهارستانه 26 اردیبهشت 1398 بهارستانه 30 خرداد 1398 بهارستانه 1 تیر 1398 بهارستانه 2 تیر 1398 بهارستانه 4 تیر 1398 بهارستانه 5 تیر 1398 بهارستانه 6 تیر 1398 بهارستانه 7 تیر 1398 بهارستانه 8 تیر 1398 بهارستانه 9 تیر 1398 بهارستانه 10 تیر 1398 بهارستانه 11 تیر 1398 بهارستانه 12 تیر 1398 بهارستانه 13 تیر 1398 بهارستانه 14 تیر 1398 بهارستانه 15 تیر 1398 بهارستانه 16 تیر 1398 بهارستانه 17 تیر 1398 بهارستانه 18 تیر 1398 بهارستانه 20 تیر 1398 بهارستانه 21 تیر 1398 بهارستانه 22 تیر 1398 بهارستانه 23 تیر 1398 بهارستانه 24 تیر 1398 بهارستانه 25 تیر 1398 بهارستانه 26 تیر 1398 بهارستانه 27 تیر 1398 بهارستانه 28 تیر 1398 بهارستانه 29 تیر 1398 بهارستانه 30 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱    
ورزشکار نونهال بهارستانی با عملکرد خیره کننده در مسابقات کشوری ووشو در جایگاه دوم ورزش ووشو کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۱    
نشست مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با هنرمندان بهارستانی برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نویسنده کتاب از تبار دجال گفت: احمد الحسن فقط از طریق شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک پاسخ سؤالات را می دهد. البته اینکه پشت پرده چه کسانی هستند که جواب سؤالات را می دهند، معلوم نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
انتشار فیلم عملیات توقیف نفتکش انگلیسی Stena Impero در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز نشان می دهد که این عملیات توسط یگان نیروهای ویژه دریایی سپاه (S.N.S.F) اجرا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه دولت باید از توانایی افراد نخبه برای رفع مشکلات کشور استفاده کند، گفت: موتور اقتصاد کشور زمانی به حرکت در می آید که رقابت پذیر شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران با نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا دیدار و در خصوص ابعاد مختلف روابط دوجانبه و سایر مسائل مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۵۹ سایت دیگر  
اگر نفتکش انگلیسی تمامی قوانین و مقررات بین المللی دریانوردی را نیز بی کم و کاست و مو به مو رعایت کرده بود بازهم باید از سوی نیروی دریایی سپاه توقیف می شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ناتو با متهم کردن ایران به فعالیت های ثبات زدا و توقیف دو نفتکش در خلیج فارس، خواستار آزادی هرچه سریعتر این کشتی ها و خدمه آنها شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تکنولوژی بلاکچین به گونه ای طراحی شده که امکان تغییر و دستکاری اطلاعات در آن وجود ندارد پس هر جا که ما نیاز به ثبت اطلاعاتی داشته باشیم که غیر قابل تغییر باشد میتوان از این تکنولوزی استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
به جای افزایش وام خرید مسکن که مشکلات خود را دارد، دولت با تاخیر در دریافت هزینه زمین در طرح های خود می تواند خانه اولی ها را صاحب خانه کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
در حالی مسئولان وزارت نفت بارها از بومی سازی 10 قلم کالای استراتژیک صنعت نفت در دولت یازدهم و دوازدهم خبر می دادند که ظاهرا به دلیل مشکلاتی که بین دولت و بخش خصوصی وجود دارد این طرح عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه سوئیفت به آمریکا در ایجاد فشار بر ایران کمک کرد، گفت: تصویب طرح راه اندازی و استفاده از پیام رسان مالی و انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی پیام ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به طور جدی درحال پیگیری رفع مشکل کمبود آب در بهارستان می باشیم و به زودی تمام کمبود آب شهرستان تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با ارائه تسهیلات به مناطق محروم به دنبال ایجاد شغل برای روستائیان و بازگشت افراد مهاجرت کرده به روستاها است تا در کنار اشتغال از تولید ملی هم حمایت کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مرکز تخصصی بازیافت MRF با حضور شهردار تهران در منطقه 2 شهرداری تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اظهارات موگرینی نشان می دهد اروپایی ها نمی خواهند افراد و نهادهای تحریمی ایران وارد اینستکس شوند و این کار منجر به سفید و سیاه شدن جامعه ایران از نظر تحریم ها که همان مکانیسم تقویت آثار تحریم های ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از مصادیق جنگ نرم دشمن، مُد و مُدگرایی است و هم اینک دشمن در این خصوص برنامه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران با اشاره به بهره مندی 2000 خبرنگار از کارت بلیت رایگان اتوبوس، گفت: مشکل توزیع این کارت ها بزودی رفع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱    
امام جمعه بخش گلستان گفت: تنریم ها دلیل بر تلاش نکردن مسئولین نمی باشد و مسئولین باید در جهت رفع مشکلات به ویژه مشکلات معیشتی مردم نهایت تلاش خود را به کار بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: طرح خیبر 10 به منظور افزایش امنیت اجتماعی و در راستای مطالبات شهروندان در شهرستان بهارستان اجرا شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱    
نشست بررسی و رفع مشکلات بخش گلستان با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مسئولین شهرستان بهارستان به جهت توافق با زمین دار بزرگ شهرگلستان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران بر پیگیری برای بازسازی هرچه سریعتر میدان حسن آباد تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
میدان تاریخی حسن آباد شب گذشته طعمه حریق شد، بخش هایی از این بنای تاریخی آسیب دید و اکنون برخی از اعضای شورای شهر مصمم به تغییر کاربری در این محل شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴    
شهردار شهرصالحیه گفت: درحال حاضر فاز دوم کمربندی هاشمی رفسنجانی در دست اجرا می باشد و در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
جلسه کمیته برنامه ریزی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد همچنان پس از گذشت 6 هفته در صدر جدول فروش سینماهای اصفهان قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت شمشیربازی آذربایجان غربی گفت: با دعوت فدراسیون شمشیربازی، محمد برزگر و آریا کریمی دو شمشیرباز جوان استان به نخستین اردوی تیم ملی امید زیر23سال دعوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون شرکت آب منطقه ای تهران از تصرف غیرقانونی 445 هکتار بستر و حریم رودخانه ها خبر داد و گفت: تا کنون 155 هکتار از اراضی آزاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مبارزه با فساد در حالی جدی ترین موضوع این روزهای حوزه سلامت است که به گفته وزیر بهداشت عده ای تلاش می کنند با هزینه های میلیونی در فضای مجازی آن را به حاشیه ببرند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس درخصوص کمبود پزشک در استان سیستان و بلوچستان، گفت: کمبود پزشک در این استان بسیار شدید بوده و برخی روستاها وضعیت بحرانی دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین ادارات و دستگاه های شهرستان بهارستان در این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای برخورد و مقابله با معضل سد معبر در شهرستان بهارستان، طرح برخورد با نمایشگاه داران اتومبیل اجرا گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی بهارستان گفت: درحال حاضر بیش از 6000 خانواده معلول تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بهارستان می باشند که معابر شهرهای بهارستان به هیچ وجه برای عبور و مرور آن ها مناسب نمی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴    
کارشناس علوم سیاسی گفت: نظارت بر انتخابات برعهده شورای نگهبان می باشد و این نظارت استصوابی، عام و در تمام مراحل و در کلیه امور مربوط به انتخابات سال جاری است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین تقدیر از خیرین مدرسه ساز با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه زایمان فیزیولوژیک با حضور مراقبین سلامت و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای توسعه سرانه های عمومی شهرستان بهارستان به زودی سرای محله شهرصالحیه به یک کلینیک تخصصی تبدیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۳    
مسئول دفتر شورای نگهبان بهارستان گفت: شورای نگهبان بدون توجه به جریانات سیاسی و تقسیم بندی هایی که در سطح کشور وجود دارد، تنها قانون را مورد توجه قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دقایقی پیش زلزله ای به قدرت 4 ریشتر، فریدون شهر واقع در استان اصفهان را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۳    
فرماندار شهرستان بهارستان با مشاهده وضعیت نامناسب محله های نسیم شهر به حوزه خدمات شهری شهرداری فرصتی یک ماهه جهت بهبود شرایط داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۳    
مدیر منطقه برق شهرگلستان گفت: معضل سرق ترانس های برق در سال جاری به طور کامل در بخش گلستان رفع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۳    
آئین تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستانبا حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
واقعا چه بلایی بر سر مدافع عنوان قهرمانی والیبال دانشجویان جهان آمد که چنین شوکی به علاقمندان این رشته وارد کرد؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رسانه های انگلیسی از سفر وزیر خارجه این کشور به بروکسل برای شرکت در نشست وزرای خارجه اروپا با هدف حفظ برجام و کاهش تنشها با ایران خبر داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به لزوم رعایت قوانین عربستان، توصیه هایی را به زائران خانه خدا کرد تا در این سفر نورانی دچار مشکل نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از امراض آمریکا اسامی چاق ترین ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آیین اختتامیه پنجمین اجلاس جهانی شاعران هم سرا و چهارمین نشست شاعران آزاد ایران عصر امروز در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد و در این مراسم از محمدعلی بهمنی تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های سوری از انفجار یک خط لوله اصلی انتقال نفت این کشور در دشت بدیعه خبر داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 40 هزار تومان کاهش 4 میلیون و 345 هزار تومان و دلار با افت 100 تومانی 12500 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
اگر برجام دستاوردی داشت چرا از بیان آن شرم دارند و اگر دستاوردی نداشته است - که نداشته- چرا ناکارآمدی و ناتوانی خود را به حساب منتقدان فاکتور می کنند؟!
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن ابراز امیدواری کرد ملی پوشان ایران در جام جهانی دیزین بتوانند به مدال دست پیدا کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آیت الله رئیسی دستور داد تا بررسی ویژه ای بر تمامی تحقیق و تفحص هایی که به قوه قضاییه ارجاع شده و هنوز نتیجه و خروجی نداشته است، انجام گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امسال 44 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه می شوند، گفت: پیگیر تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه تربیت معلم هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی استان تهران ضمن بازدید از خبرگزاری فارس، آخرین وضعیت پرونده نگین غرب، داعشی ها، جاسوس ها، دلیل اطاله دادرسی و بسیاری دیگر از موضوعات روز مردم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۰    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با ابراز نارضایتی از وضعیت همکاری ها در اتاق اصناف از رفتن خود از این اداره خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۰    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با همکاری خیرین و مجموعه مدیریت شهری صالحیه، مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست در بهارستان ساخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۰    
شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه های متعددی به جهت افتتاح در هفته دولت سال جاری در شهرصالحیه آماده شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۰    
رئیس انجمن معلولان شهرستان بهارستان گفت: جامعه معلولان بهارستانی از وعده های بدون عمل مسئولین خسته شده اند و خواستار اقدامات واقعی می باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۰    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: پروسه قانونی انتخاب شهردار طی شده است و مراسم معارفه منتخب اعضای شورای اسلامی شهرگلستان به زودی برگزار می گردد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۰    
شهردار نسیم شهر گفت: به دلیل سرقت تجهیزات پارک ها و خسارات مالی هنگفت این موضوع، پارکبان ها به زودی در پارک های نسیم شهر حاضر خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۰    
پس از شش ماه صلاحیت منتخب اعضای شورای اسلامی شهرگلستان توسط وزارت کشور احراز گردید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۰    
دختر 17 ساله بهارستانی که به تازگی خودکشی کرده بود با تلاش پزشکان بیمارستان امام حسین (ع) اکنون در وضعیت پایدار و مناسبی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل برزیل عملکرد خوبی در حمله داشت که این موضوع به تنهایی برای پیروزی کافی نبود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس حقوقی به بررسی ابعاد حقوقی و قانونی اخذ مالیات بر سکه طلا را بررسی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات گفت: دو مورد از نجومی بگیران از رئیس دیوان محاسبات شکایت کردند که حقوقی که به ما دادند قانونی بوده و ایشان ما را مجبور کرده پول را برگردانیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
مقامات جبل الطارق روز جمعه تمامی 4 پرسنل نفتکش ایرانی توقیف شده در آبهای این منطقه را به قید وثیقه آزاد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان در مطالعات جدید خود دریافتند که می توان با نگاهی به چشم ها علائم اولیه آلزایمر را تشخیص داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 با اشاره به پرداخت حقوق های نجومی 40 و 50 میلیونی در برخی شرکت های دولتی، گفت: اگر سامانه شفافیت حقوق مدیران در کشور به طور کامل راه اندازی شود قطعا با نظارت سیستمی می توانیم مانع ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با فشار برخی نمایندگان مجلس در استان مازندران، رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در تصمیمی عجیب و تامل برانگیز بدون توجه به تهدیدات پیش رو، دستور به خارج کردن درختان شکسته و افتاده می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه وزیر جدید آموزش و پرورش باید به لحاظ بینش و نگرش، اعتقاد عمیقی به تعلیم و تربیت اسلامی داشته باشد، گفت: آموزش و پرورش میدان سیاست بازی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه این وزارتخانه به دنبال تأمین منابع برای جبران کاستی های موجود در قبال خدمات حوزه دستیاران تخصصی پزشکی است،گفت: دستیاران تخصصی بدون اجازه استاد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۰    
پدر طب اسلامی گفت: در طب اسلامی درمان سرطان همچون درمان سرما خوردگی می باشد که فیلم های مستند بسیاری در رابطه با افرادی از سوی پزشکان جواب و در طب اسلامی درمان شده اند، موجود می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه در گفت وگوی تلفنی با همتای آمریکایی خود تاکید کرد که اقدام این کشور در خرید سامانه اس 400 به معنای تغییر رویکرد راهبردی ترکیه به شمار نمی آید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۰    
امام جمعه بخش گلستان گفت: امروز نیاز است که در مورد عفاف و حجاب اقدامی اساسی از سوی مسئولین برداشته شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مسئولین شهرستان بهارستان باید برنامه های فرهنگی را در دستور کار ادارات خود قرار دهند و به باید هم تراز بودن این برنامه ها با اصل شرع و دین توجه کافی نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آثار هنرمندان بهارستانی با موضوع مبارزه با مواد مخدر در قالب یک نمایشگاه در ساختمان فرمانداری شهرستان بهارستان به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: به دلیل تاثیر بالای زیبایی معابر و اهمیت زیاد رنگ ها در سطح شهر، عملیات زیباسازی معابر شهرگلستان تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همایش کارگاهی تحکیم خانواده با حضور بانوان کارآفرین و مشاوران بهارستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دختر جوان ساکن شهرستان بهارستان به دلیل پایین بودن نمرات تحصیلی خود و احساس شکست، دست به خودکشی نافرجام زد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای فرهنگ عمومی با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش بوستان گفت: شورای فرهنگ عمومی هر شهرستان در حقیقت اتاق فکر فرهنگی، سیاسی و اجتماعی آن شهرستان بوده و مسئولین موظف به حضور در این نشست ها می باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: تراکم بالای جمعیتی در بهارستان سبب ایجاد آسیب های اجتماعی و احتمال شیوع بیماری به صورت واگیر گردیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با حکم رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس، ندا هاشمی پور به عنوان مشاور امور سازمان های مردم نهاد (سمن ها) کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین استانی و شهرستانی با خانواده های شهدای شهرستان بهارستان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
در تازه ترین یک نظرسنجی صورت گرفته در آمریکا اکثریت مردم این کشور دونالد ترامپ را شخصی غیر قابل اعتماد توصیف کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه می گوید در گفت وگوهایی که با همتای آمریکایی اش داشته، ایران و ونزوئلا دو موضوعی بوده اند که طرفین در مورد آن ها با هم اختلاف نظری جدی داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل برق استان تهران گفت: میزان برق مصرفی هر بیت کوین معادل مصرف 30 مشترک خانگی در سال است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
داور بین المللی سابق فوتبال ایران تغییرات در قانون سه فوتبال را به طور کامل تشریح کرد قانونی که دلایل نشان دادن کارت زرد و قرمز را بیان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا رفیع پس از گل باران آرامگاه مهدی آذر یزدی در سخنانی جدی و بدون طنز، حرمت گذاری به این نویسنده معاصر و زدودن غبار مظلومیت از سنگ قبر مهدی آذر یزدی و کتاب های وی را خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم گفت: باید صادرات استان در سال جاری به 252 میلیون دلار برسد، رقم صادرات استان قم در سال گذشته 187 میلیون دلار بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از محل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری دو هزار و 805 نفر در سطح استان صاحب شغل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
صاحبان خودروی مدل 3 تسلا اکنون می توانند از شارژر سریع DC در سراسر ایالات متحده استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
محققان دریافتند مصرف محصولات لبنی از ابتلا به سرطان های مثانه و روده بزرگ جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
بازیگر سریال هیولا درباره اینکه این سریال در مورد برخی مسئولین شفاف سازی می کند صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهرصالحیه گفت: باتوجه به روند فعلی پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان در هفته دولت سال جاری این پروژه بزرگ افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای گذشته تعداد زیادی از درختان در شهرستان بهارستان به بهانه عملیات خشکه چینی معابر قطع شده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...