چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۰:۳۹Dec 2019 11

بهارستانه (baharestaneh.ir)

  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به شرایط امروز کشور و جهان، پدافند غیرعامل و اجرای سیاست های آن باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۱    
شهردار شهرصالحیه گفت: پس از پایان ناآرامی های اخیر روند جبران خسارات وارده بر بدنه و سایر زیرساخت های شهری مناسب و قابل قبول می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۱    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی امری بسیار مهم و تاثیرگذار در توانمندسازی و شکوفایی ذهن نسل آینده می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: بدون تردید انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و شهروندان بهارستانی با حضور حداکثری خود در این انتخابات با دیگر حماسه آفرینی خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۱    
آموزش دانش آموزان بهارستانی در خصوص بیماری ایدز به واسطه برگزاری کارگاه های آموزشی در این شهرستان درحال اجرا می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۱    
مراسم جشن امضاء کتاب با حضور مسئولین شهرستانی، نویسندگان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۱    
مسئولین استانی و شهرستانی با بازدید از کارگاه های تولیدی فعال در شهرستان بهارستان رفع مشکلات این واحدها را در دستور کار خود قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۴:۴۱   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: این اطمینان را به مردم عزیز می دهم که همچون گذشته بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای برگرداندن ثبات لازم به بازار ارز به کار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: خودمان به پرداخت یارانه اعتقادی نداریم، اما چاره ای نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با ادامه یافتن اعتصابات سراسری فرانسه در روز دوم، همچنان خدمات حمل ونقل عمومی در حالت تعطیل قرار داشته و تعداد زیادی از کلاس های درس نیز تشکیل نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۵:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نامه سرگشاده ای به رئیس فراکسیون امید در مجلس، به عملکرد اصلاح طلبان در مواجهه با حوادث و آشوب های آبان ماه به شدت اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خبر اکران فیلمِ روزِ سینمای ایران در شهر دَلگان سیستان وبلوچستان که دهان به دهان چرخید، سئوال های از سر تعجب بچه ها شروع شد. هیچ کدام باورشان نمی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران اعلام کرد: تا ساعت17 امروز برای حوزه انتخابیه تهران 2046 نفر شامل 328 زن و 1716 مرد در انتخابات مجلس نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای وظیفه دارم عملکرد مثبتی از خودم نشان دهم و باید حرفه ای فکر کنم به همین خاطر توجهی به شایعاتی که درباره من ساخته شده ندارم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رحمانی فضلی گفت: 9122 نفر تا این لحظه برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و 19 نفر برای شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
آمارهای رسمی نشان می دهد در دو ماهه مهر و آبان ماه سال جاری 22 قلم کالای اساسی به ارزش 1.9 میلیارد دلار به کشور وارد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده چین در نشست کمیسیون مشترک برجام امروز جمعه با احتمال توسل کشورهای اروپایی به ساز و کار موسوم به مکانیسم ماشه مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بخش گلستان گفت: اعضای شورای شهرگلستان باید فردی را برای شهرداری انتخاب کنند که به مشکلات شهر اشراف داشته باشند نه اینکه مدیران پروازی را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فعلی مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم با ثبت نام مجدد برای حضور انتخابات از حوزه این دو شهرستان تنور انتخابات را در این منطقه به شدت داغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروی انتظامی شهرستان بهارستان به سرعت عامل ایجاد رعب و وحشت در نسیم شهر را شناسایی و دستگیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بهارستان و رباط کریم روز به روز گرم تر و جنجالی تر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان گفت: عاملان پسماند سوزی های اخیر شهرستان بهارستان شناسایی و از ادامه فعالیت واحدهای آلاینده جلوگیری به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شهرصالحیه گفت: تمام تلاش خود را در راستای بهره برداری مجدد از ساختمان شهرداری شهرصالحیه به کار گرفته ایم، تا خدمت رسانی به شهروندان هرچه بهتر صورت بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال هرگونه توافق با فدراسیون فوتبال ایران را رد کرد و نوشت: برای یافتن راه حل دوستانه پرونده در اختیار وکلایم است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
براساس نظر کارشناسان حوزه اقتصاد شهری عدم پرداخت سهم 50 درصدی دولت ها توسعه شهرها را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو از امضای یادداشت تفاهمی در روز آینده مبنی بر حضور شرکت های ایرانی برای ساخت سد، نیروگاه های برقابی و تصفیه خانه آب و فاضلاب در سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن خواهد رفت که یتیم خانه ایران و شعبده باز از جمله آنها به حساب می آید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از شنبه 16 آذرماه می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت ترامپ امروز 6 نفتکش که در انتقال محموله های نفتی ونزوئلا به کوبا مشارکت داشتند، را در فهرست سیاه قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یک مرجع تقلید با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانست و تأکید کرد: این طرح به رباخواری بانک ها رسمیت می بخشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی بانک های شهرستان بهارستان و وعده های بدون عمل مسئولین در خصوص بازگشایی آن ها باعث ننارضایتی شدید شهروندان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: شهروندان می بایست با رعایت نکات بهداشتی در رابطه با بیماری آنفلونزا از خود و خانواده شان مراقبت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: رعایت اصل بی طرفی توسط مسئولین و مجریان انتخابات در انتخابات پیش رو از ضرورت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ارائه آموزش های لازم پیرامون بیماری اچ آی وی به کمک برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرستان بهارستان در دستور کار مسئولان بهارستانی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هدف استکبار جهانی به هم زدن امنیت، ایجاد کشور قومی، خشونت های قومی، ضعف انسجام ملی، تقویت گرایش های قومی و قبیله ای و شکاف های قومی می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۵:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس با بیان اینکه ناظر سفرهای خارجی نمایندگان بودم گفت: سختگیر بودم و گفتم باید برای این سفرها استدلال کنید؛ در نهایت جلوی 200 میلیارد تومان از سفرهای غیرضروری مجلس را گرفتم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی مزاج شناسی در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین گفته دائمی کردن محدودیت های ایران در برجام امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق گفت: مجلس، دولت را موظف به شفاف سازی در خصوص درآمد و محل هزینه کرد منابع حاصل از سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ آن کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای پلیس اسکاتلندیارد عامل حمله با سلاح سرد بر روی پل لندن را با شلیک گلوله زمین گیر و سپس دستگیر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از اهتمام برای جمع آوری تمام کلاس های خشتی و گلی خبر داد و گفت: تا دهه فجر 2 هزار کلاس درس جدید به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۳:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: از سازمان لیگ درخواست کردیم که بازی ما را عقب بیندازند و بازی را به روز دوشنبه بیندازند ولی سازمان لیگ پشت ما نیست و ما وزیر و وکیل نداریم که حمایتمان کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس استان ذی قار عراق در اعتراض به حوادث اخیر در این استان از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، و توسعه فرمانداری بهارستان: شعبه های بانک های تخریب شده در اغتشاشات اخیر در شهرستان بهارستان درحال راه اندازی مجدد می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: ساختمان سابق شهرداری شهرگلستان به دلیل آتش سوزی در زمان اغتشاشات اخیر دیگر قابل بازسازی نمی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پاسداشت از تفکر بسیجی امری بسیار مهم و اساسی است که نقش خود بسیج در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات هیئت رئیسه و مراسم تشکیل مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین بهارستانی در راستای ارتقاء سطح سلامت در شهرستان، مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت را در بهارستان تشکیل دادند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از اجرای دوره آموزشی مدیریت برنامه یاوران نماز در 8 هزار مدرسه غیردولتی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که مسؤولان بنیاد مستضعفان برای ساخت پلاسکو حرف از هماهنگی کامل با شهرداری تهران می زنند اما شهردار منطقه 12 می گوید بنیادی ها الزامات قانونی را رعایت نکرده و حتی نقشه مشخصی هم برای ساخت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از اعلام نتایج آزمون مشاوران خانواده این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس در واکنش به احتمال مستثنی شدن پزشکان از پرداخت مالیات پلکانی گفت: مالیات پلکانی یعنی هر کسی درآمد بیشتری دارد باید مالیات بیشتری هم پرداخت کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از پیشرفت عملیات احداث سلول جدید دفن بهداشتی زباله خبر داد و گفت: این پروژه در شش ماه نخست سال 99 به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مادر و فرزند را به پایین پله ها هدایت کردم. سرفه امانم را بریده بود و سرم گیج می رفت. یک دفعه دیدم پنج شش نفر از آَشوبگران خودشان را به من رساندند، دست و پایم را گرفتند و مرا میان آتش انداختند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران پژوهش را کلید اجرای پروژه های شهری ماندگار در پایتخت دانست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
کشورهای منطقه آسیا بایداز سیاست های پولی و مالی حمایت کنند و سیاست های مالی خود را تقویت کنند، دست به اصلاحات زیرساختی بزنند و در نهایت به طور فعالانه با تغییرات آب و هوایی مقابله کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، با تشریح وضعیت کار در جهان آینده تشریح کرد نیمی از کارها ماشینی می شود و 14 درصد هم در خطر ماشینی شدن قرار می گیرد بنابراین با بیکاری زیادی مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: مهمترین راهبرد قوه قضائیه در کاهش جرائم انتخاباتی شامل توجیه، ارشاد و اقناع اشخاص حقیقی و حقوقی، مدیران دستگاه های اجرایی، تشکل ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در راستای طرح انضباط اجتماعی در سطح شهر تهران 37 باب منزل که پاتوق معتادان، خرده فروشان مواد مخدر، سکونت تبعه غیرمجاز و نگهداری اموال مسروقه شده بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که پزشکان معتقدند در تدوین سند جامع خدمات سلامت در داروخانه ها نظر مشورتی از آن ها گرفته نشده است، داروسازان اعلام می کنند به هیج عنوان قرار نیست سند جامع خدمات داروخانه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۵:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 فردا تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل و در محور کندوان تردد از ساعت 14 فردا تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از کرج به ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: براساس قانون جدید وزیر کشور در مواقع بحران در پایتخت بعنوان رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران انتخاب شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۱:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از روز دوشنبه 11 آذرماه (دوم دسامبر)، پروازهای خود را به شهر رم ایتالیا از سر می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۴:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
پروژه برنامه یکپارچه مدیریت پایدار منابع آب در حوضه دریاچه ارومیه که از سوی دولت ژاپن تأمین مالی شده است و به صورت مشترک از سوی فائو و ستاد احیای دریاچه ارومیه پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام پلیس راه کشور در حال حاضر جوی پایدار در محورهای مواصلاتی کشور برقرار بوده و ترافیک به صورت روان در جریان است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۴:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر انرژی عراق با بیان اینکه این کشور 7 گیگاوات برق از ایران وارد کرده است، گفت: صادقانه بگویم عراق کاملا به برق ایران وابسته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۱:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست هیأت حقوق بشری کشورمان که به ژنو سفر کرده است از شکایت ایران از جاوید رحمان گزارشگر ویژه حقوق بشر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مقامات چین می گویند: برای به نتیجه رسیدن فاز نخست مذاکره چین و آمریکا ابتدا هر دو کشور باید بخشی از تعرفه ها را لغو کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماد مجموعه ای نظام یافته از خدمات و برنامه ها، شامل غربالگری، آموزش، توانمندسازی و حمایت های روانی اجتماعی، به منظور مراقبت دانش آموزان در برابر رفتار های پرخطر، آسیب های اجتماعی و جرایم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مبادلات تجاری چین و آمریکا به واسطه جنگ تجاری دو کشور در سال جاری 67 میلیارد دلار کاهش یافت که آنکتاد آن را جنگ باخت باخت توصیف کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با بیان اینکه تا کنون 21 تفاهم نامه در راستای مهارت آموزی و اشتغال سربازان امضا و ابلاغ شده از دیدار با وزیر کشور و حمایت ایشان از طرح های ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در برخی مناطق خوزستان، بوشهر، فارس، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد و روز شنبه در هرمزگان، فارس، بوشهر و کرمان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
محمد جعفر نجفی علمی اولین مدیرکل تربیت معلم کشور بعد از انقلاب اسلامی، درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: زیرساخت های بندری از نظر طبقه بندی پدافند غیرعامل، جزو زیرساخت های حیاتی و حساس به حساب می آید و در این زمینه اقدامات گسترده ای برای آماده سازی زیرساخت ها در این شرایط ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه راه اندازی و تجهیز اتاق مادر و کودک در گرمخانه ها مد نظر مسؤولان مربوطه قرار دارد، گفت: مراکز اضطراری در فصل سرد برای افراد بی خانمان ساخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دسترسی مصرف کنندگان مواد مخدر به فروشندگان آن به قدری راحت شده است که در هرمکانی معامله مواد صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: شهرداری شهرگلستان پروژه های متعددی برای افتتاح در ایام الله دهه فجر در دستور کار خود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: یک محموله نخ قاچاق توسط مأموران نیروی انتظامی در شهرستان بهارستان کشف گردید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۵:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز در پی خبرهای مثبت از مذاکرات تجاری چین و آمریکا بیش از 7 دلار کاهش داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
امروز قیمت نفت در بازارهای جهانی با امیدواری سرمایه گذاران به پایان جنگ تجاری چین و آمریکا به 63 دلار نزدیک شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۳:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخورد با خودروهای شوتی(خودروهای تندرو حامل کالای ملوانی قاچاق) در دستور کار ناجا است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم کار ارزشمندی که مرحوم نوربخش تحت عنوان نهضت پویش مهربانی با بیماران آغاز کرد، انجمن جراحان ارتوپدی ایران نیز دنبال و به عنوان یکی از برندهای خود حفظ کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آموزش پیرامون بیماری ایدز از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی به قشر کارگر در شهرستان بهارستان درحال اجرا می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سلسله جلسات بصیرت افزایی با حضور کارشناسان بهارستانی در شهرستان بهارستان درحال برگزاری می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۳    
شهردار شهرصالحیه گفت: آگاه سازی و بصیرت افزایی افکار عمومی از طریق برگزاری نشست هایی با همین مضمون در دستور کار شهرداری صالحیه قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سعید نسیمی همزمان با آغاز امامت حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه مربع ترکیبی سروده و آن را در اختیار خبرگزاری قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس برای مناظره با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل خبرگزاری فارس اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: تعدادی از فعالیت هایی که در لایه زیرساخت شبکه ملی اطلاعات انجام شده قابل سنجش است و تعداد دیگری که به صورت کیفی است بر اساس المان هایی قابل بررسی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کارگاه بیان و زبان در سینما با حضور ژان کلود کریر کارگردان و فیلمنامه نویس فرانسوی برنده جایزه اسکار در موزه سینما برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بازیکن جوان رئال مادرید با هت تریک مقابل گالاتاسرای موفق به تاریخ سازی در لیگ قهرمانان اروپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی خود نوشت:بانک مرکزی روزانه میلیون ها یورو از ارز عرضه شده خانواده ها و فعالان اقتصادی را خریداری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد و معتقدیم باید بعضی احکام که دغدغه مردم است، به اطلاع آنان برسد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آزمون امسال کارشناسان رسمی دادگستری که قرار بود 29 آذر برگزار شود با اما و اگرهایی همراه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سامانه ثبت نام ملی مسکن صبح شنبه معرفی می شود گفت:ثبت نام ملی مسکن در شهرهای جدید هم در خلال ثبت نام از استانها آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده سوریه در سازمان ملل روز چهارشنبه در سخنرانی گفت که دمشق همچنان به حمایت از هاوانا در برابر تحریم های اقتصادی آمریکا ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان آمریکا چند کارمند سابق شبکه اجتماعی توئیتر را متهم کرد که به جاسوسی از حساب های کاربری مخالفان برای مقامات ارشد عربستان سعودی می پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای ناظر بر نشریات دانشجویی از همه فعالان دانشجویی برای اصلاح شیوه نامه انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نسیم شهر در رابطه با صحبت های اخیر عضو شورای اسلامی این شهر و چالش ایجاد شده علیه شهرداری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش گلستان گفت: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان باید با مزاحمت ارازل و اوباش در مقابل مدارس دخترانه به شکل جدی مقابله نماید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شهرگلستان گفت: عدم رعایت نکات ایمنی هنگام کار باعث انفجار یک باب مغازه در شهرستان بهارستان گردید.
مشاهده نتایج بیشتر...