دوشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۵:۵۸Feb 2019 18
 

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 1 فروردین 1396 بهارستانه 1 فروردین 1397 بهارستانه 31 اردیبهشت 1397 بهارستانه 29 خرداد 1397 بهارستانه 31 تیر 1397 بهارستانه 1 مرداد 1397 بهارستانه 31 شهریور 1397 بهارستانه 30 مهر 1397 بهارستانه 1 آبان 1397 بهارستانه 30 آذر 1397 بهارستانه 30 دی 1397 بهارستانه 1 بهمن 1397 بهارستانه 2 بهمن 1397 بهارستانه 3 بهمن 1397 بهارستانه 4 بهمن 1397 بهارستانه 5 بهمن 1397 بهارستانه 6 بهمن 1397 بهارستانه 7 بهمن 1397 بهارستانه 8 بهمن 1397 بهارستانه 9 بهمن 1397 بهارستانه 10 بهمن 1397 بهارستانه 11 بهمن 1397 بهارستانه 12 بهمن 1397 بهارستانه 13 بهمن 1397 بهارستانه 14 بهمن 1397 بهارستانه 15 بهمن 1397 بهارستانه 16 بهمن 1397 بهارستانه 17 بهمن 1397 بهارستانه 18 بهمن 1397 بهارستانه 19 بهمن 1397 بهارستانه 20 بهمن 1397 بهارستانه 21 بهمن 1397 بهارستانه 22 بهمن 1397 بهارستانه 23 بهمن 1397 بهارستانه 24 بهمن 1397 بهارستانه 25 بهمن 1397 بهارستانه 26 بهمن 1397 بهارستانه 27 بهمن 1397 بهارستانه 28 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۹    
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: بیانیه رهبر معظم انقلاب به عنوان نقشه راه پیشرفت کشور نیازمند توجه ویژه مسئولین و مدیران می باشد و باید به درستی به آن عمل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰    
شهردار شهرصالحیه گفت: شهربازی شهرصالحیه به عنوان بزرگترین شهربازی شهرستان بهارستان در ایام عید نوروز سال آینده افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
FATF ، اسلام و ایران و ایرانی را تحت سلطه آمریکا قرار می دهد و اسلام و ایران را می فروشد به هیچ! این طرح مجموعه تمام طرح های استعماری در طول تاریخ ایران است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
دومین شب اجراهای سی وچهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در برج آزادی با اجرای گروه اوبد و کوارتت آمل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
پارلمان لبنان بامداد شنبه (به وقت تهران) با 111 رأی موافق به دولت سعد الحریری ، نخست وزیر این کشور رأی اعتماد داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
اولین نشست تخصصی پژوهش سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر ویژه برنامه گفتمان چهل سالگی موسیقی فجر با مشارکت شبکه رادیویی گفتگو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
وزیر علوم گفت: در کشور ما سیاستگذاری ها باید با حضور و اندیشه و همچنین با دست نخبگان علمی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
در گزارش سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ با اشاره به چالش های جدیدی که جهان با آنها مواجه شده است از جمله مسایل آب وهوایی و موضوع برگزیت نوشته شده است که نظم لیبرال آسیب دیده و باید این موضوع روشن شود که ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
وزیر خارجه سابق دولت مستعفی، حزب اخوانی الإصلاح و هیأت علمای یمن، حضور وزیر خارجه دولت مستعفی در کنار نخست وزیر رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
ایران، روسیه و قزاقستان یادداشت تفاهم همکاری در تجارت گندم امضا کردند که به موجب آن مشکل مالی صادرات گندم به ایران حل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
هفته نامه انگلیسی اکونومیست درباره نشست ورشو نوشته این همایش که قرار بود ایران را منزوی کند، آمریکا را شرمسار ساخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
در کنار برج ها و آسمان خراش های زیبای تهران، آلونک هایی 20 متری هم وجود دارد که در آن زندگی جاری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از طرح ویژه نوروزی جهت مقابله با گرانی قیمت گوشت خبرداد و گفت: تا زمانی که بازار گوشت تعدیل شود حتماً این گشت ها ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه تفکیک وزارت صنعت عملاً نتوانسته راه حلی برای تنظیم بازار باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۹    
حجت الاسلام علی پناهی(مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بهارستان) بسمه رب الشداء والصدیقین شهادت مظلومانه جمعی از همکاران وپاسداران رشید وغیور ایران اسلامی را به محضرمبارک امام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۸    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به دلیل مشکلات حاضل از ساخت و سازهای غیرمجاز، نباید اجازه ساخت حتی یک بنای غیرقانونی را در شهرستان بهارستان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۸    
در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه سه دیدار حساس در تهران، رشت و تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
ناسا اعلام کرد که چین و هند از سال 2000 تا 2017 بیش از 31 درصد از مجموع درختان جدید جهان را به خود اختصاص دادند و پوشش سبز زمین را افزایش دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
عربستان سعودی با صدور بیانیه ای به پیشنهاد کمیسیون اروپا برای قرار دادن نام این کشور در فهرست پولشویی اروپا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
با آنکه دولت آمریکا قبلاً اعلام کرده نشست ورشو قصد تمرکز صرف بر یک کشور را ندارد، سی ان ان گزارش داده ایران مهم ترین محور بحث نشست وزارتی روز پنجشنبه در این شهر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
شریعتمداری گفت: با تصویب آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی، شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی فعال می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
گروه همایون پرنیا به سرپرستی و آهنگسازی حسین پرنیا و خوانندگی فاضل جمشیدی در شب اول سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجردر تالار ایوان شمس قطعاتی در آواز بیات اصفهان اجرا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
بانک مرکزی جزئیات بسته تشویقی برای صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات را وارد چرخه اقتصاد کشور می کنند را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: منظومه فکری اقتصاد آموزش و پرورش مبتنی بر سند تحول بنیادین طراحی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی زاهدان را به طور جد از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه تکمیلی تعداد شهدای جنایت تروریستی جاده خاش- زاهدان را 27 تن و مجروحان را 13 تن اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۸    
اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش با تأکید بر تحقق سند تحول بنیادین، روزهای 27 و 28 بهمن ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۸    
درپی انتشار نامه مطالبات ساکنین محله وجه آباد، شهردار نسیم شهر در بین شهروندان حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۸    
محفل انس با قرآن با حضور قاریان مطرح بهارستانی، مسئولین و شهروندان در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه قرار است 23 میلیارد دلار برای امنیت مرزی دریافت کند، گفت که فارغ از بودجه کنگره، دیوار مرز مکزیک در حال ساخته شدن است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
براساس تحقیقات جدید از فیلم هایی نظیر مکانی آرام تا تولد یک ستاره زنان در سال 2018 در راس بسیاری از تولیدات سینمایی جهان حضور داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
دبیر بخش طراحی صنعتی در پنجمین جشنواره هنر مقاومت معتقد است: کالای ایرانی اگر می خواهد در بازار جهانی و حتی بازار داخلی رقابت پذیر باشد، نیاز به طراحی مجدد دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه وظیفه دولت و وزارت نفت در شرایط تحریم پذیرش ایده های شرکت های دانش بنیان است گفت: وزارت نفت باید بیشتر به فکر نظارت بوده و از تصدی گری خودداری کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
پاری سن ژرمن موفق شد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد مقابل منچستر یونایتد به بردی ارزشمند برسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
نماینده آمریکا در ناتو با ابراز نگرانی از قرارداد ترکیه برای خرید سامانه های اس-400 از روسیه، هشدار داد که آنکارا نباید این قرارداد را ادامه بدهد زیرا در غیر اینصورت سامانه های پاتریوت را دریافت نمی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
انقلاب اسلامی هم چنان که خود ثمره نارضایی ها از وضع موجود (غرب زدگی شبه مدرن) است امکان های لازم را جهت یک نزاع گفتمانی و معرفتی با فرهنگ ناسوتی غرب مدرن در سطوح و شئون مختلف تقویت نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۷    
محققان دریافتند مصرف قرص های ضد بارداری می تواند عوارض فیزیکی و روانی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷    
وزیر رفاه در مورد تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال آینده گفت: چارچوب کلی آن تا حدودی تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷    
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک فجر و 22 بهمن جمع زیادی از محکومان که تا تاریخ 22 بهمن 1397 محکومیت آنان قطعیت یافته و واجد شرایط استفاده از عفو یا تخفیف مجازات تشخیص ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷    
تبدیل ترازنامه ای بدهی بانک به سرمایه بدون برداشت حتی یک ریال از بیت المال باعث میشود تا کج کاری نهادی بانکها تبدیل به منابع بودجه برای توسعه طرحهای زیر بنایی به سود 80 میلیون ملت ایران در شرایط فشار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷    
با توجه به اصرار دولت در حالی احتمالا در آینده نزدیک شاهد رای گیری مجدد درباره تفکیک وزارت صنعت،معدن و تجارت در صحن علنی مجلس خواهیم بود که نمایندگان در 3 تیرماه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
شهردار شهرصالحیه گفت: پس از تکمیل فاز نخست پروژه بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهرصالحیه، احداث فاز دوم این پروژه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۶    
مدتی است که در آب شرب شهرگلستان شن و املاح اضافی دیده می شود که همین امر باعث بی اعتمادی شهروندان به آب شرب و خرید آب از آبفروشان شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۶    
یک انبار بزرگ اسفنج به دلیل بی احتیاطی در شهرستان بهارستان دچار حریق گردید که با تلاش آتش نشانان این آتش مهار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۵    
صف های طولانی خرید گوشت منجمد در شهرستان بهارستان این روزها باعث نارضایتی شدید شهروندان بهارستانی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۵    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: جمهوری اسلامی ایران در طول این سال ها محور صلح، آرامش و ثبات در منطقه بوده است که این موضوع یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به مصوبه این کمیسیون درباره ساماندهی تراکنش های بانکی گفت: اگر پول کلانی در اقتصاد جابجا شود باید مشخص گردد این پول برای چه کاری است و تحقق این امر از وقوع جرایم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
آرون رمزی ستاره ولزی هم به جمع بازیکنانی پیوست که به صورت بازیکن آزاد راهی یوونتوس تورین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
مهرزاد دانش، عضو هیأت داوران سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در واکنش به نپذیرفتن جایزه بخش نگاه نو این جشنواره از سوی کارگردان مسخره باز ، این کار را رونمایی از میزان شعور اجتماعی او قلمداد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
ماجرای نیمروز 2: ردّ خون رشد کارگردانی و بلوغ نسبی فیلمساز در طراحی و ساختار خود را نشان می دهد اما در روایت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
توییتر رسمی باشگاه زنیت در آستانه دیدار در لیگ اروپا مقابل فنرباغچه پستی به زبان فارسی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
گزارش ها حاکی از آن است که عربستان از پایگاه های خود در منطقه الحوف استان المهر یمن عقب نشینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
پس از آنکه ایلان عمر نماینده تازه وارد کنگره آمریکا به نقش پررنگ لابی صهیونیستی در صحنه سیاسی این کشور اشاره کرد، موج گسترده رسانه ای و سیاسی علیه او به راه افتاده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵    
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلی تصریح کرد: یک بار دیگر ایران اسلامی به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۵    
برودت هوا، بارش برف و یخبندان، مدارس برخی استان های کشور را به تعطیلی کشاند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۵    
کارگردان فیلم سینمایی ماجرای نیمروز گفت: تجربه چهار فیلم به ما ثابت کرد که مخاطب کار ما را دوست دارد. حال اگر داوران جایزه بدهند، خوشحال می شویم و اگر ندهند هم ما به اهدافمان در جشنواره رسیده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۵    
محیط زیست به عنوان نهاد مسئول در امر توافق نامه پاریس تابه حال از ارائه سند تعهدات به مجلس خودداری کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۵    
یک فرمانده ارشد آمریکایی بامداد دوشنبه (به وقت تهران) گفته که نظامیان این کشور احتمالاً از چند هفته دیگر خروج از سوریه را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۵    
یک روزنامه آمریکایی مدعی شده نمایندگان کنگره این کشور به صورت بی جار و جنجال استیضاح رئیس جمهور آمریکا را بررسی می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۵    
راهپیمایی 22 بهمن ماه در دو بخش بوستان و گلستان شهرستان بهارستان با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۵    
راهپیمایی 22 بهمن ماه با حضور مسئولین کشوری و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۵    
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: انقلاب اسلامی ادبیات و مفاهیم جدیدی نظیر استقلال، آزادی، ولایت فقیه و... را در جهان ایجاد کرد که سبب نگرانی آمریکایی ها گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۵    
میلان با غلبه بر کالیاری رتبه چهارم را از آتالانتا بازپس گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۵    
لیون که هفته گذشته موفق به شکست سن ژرمن شده بود، مقابل نیس متحمل شکست شد و لیل با غلبه بر گنگام همچنان نزدیک ترین تعقیب کننده سن ژرمن است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۵    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با صدور پیامی از عموم ملت ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران دعوت به عمل آورد تا با ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش درآستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با صدور پیامی از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور درخواست کرد با حضور خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۵    
برخلاف رویکردهای متداول، در گزارش پیش رو تنها با استناد به آمارهای ارائه شده از سوی بانک جهانی و نه آمارهای داخلی به بررسی عملکرد کشور در چهلمین سال پیروزی انقلاب خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۵    
تازه ترین اطلاعات دریافتی از بانک مرکزی حاکی است، ارزش معاملات سهام در بورس تهران در پایان پاییز امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل با رشد نزدیک به 185 درصدی روبه رو بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۵    
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: 22 بهمن ماه نشان دهنده به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت سرافراز ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
بنفشه آفریقایی می خواهد یک ژول و جیم ایرانی باشد. یک مثلث عشقی نامتعارف بین یک زن و دو مرد که حتی برای جامعه فرانسوی دهه 60 که تروفو در آن فیلمش را ساخت نیز تابو بود، چه برسد در ایران.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
گاهی اوقات افراد با قرار گرفتن در معرض یک ماده حساسیت زا واکنش هایی را نشان می دهند که گاهی اوقات می تواند برایشان دردسرساز شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه و فراخوان سراسری، ملت بزرگ و آگاه ایران اسلامی و تمامی گروه ها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس جمهور ترکیه با تکرار انتقادات از حمایت های آمریکا از شبه نظامیان کُرد، متحدان غربی آنکارا را به مسلح کردن تروریست ها و کشتار مسلمانان در جهان متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
سونامی ، ظاهرا درباره تیم ملی تکواندو به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های ورزشی ایران و آسیاست، اما از آن افتخارات و قهرمانی ها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به پیشنهاد صندوق بین المللی پول مبنی بر معافیت بانک های مرکزی از پرداخت مالیات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند 2030 به هیچ عنوان در آموزش و پرورش و همچنین پیش دبستانی اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
نماینده ارشد جمهوری خواه در کنگره آمریکا خواستار شناسایی و مجازات تمام افراد دخیل در قتل روزنامه نگار منتقد سعودی در ترکیه شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، از تمامی ارکان حاکمیت خواست یکپارچه درصدد رفع مشکلات مردم برآیند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
کارهای سخت و زیان آور قانون کار و قانون تامین اجتماعی به صورت مجزا و با نتایج مختلف مورد توجه قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۴    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از حذف ساعات تدریس مدیران مدارس در سال 98 خبر داد و گفت: معاونان مدارس فعلا مشمول این طرح نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۸    
طرح ارائه خدمات چکاپ رایگان به مناسبت حضور در ایام الله دهه فجر در شهرستان بهارستان اجرا گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۸    
عضو شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: وجود تعیین تعرفه دریافتی اداره آب بابت فاضلاب شهری به صورت رسمی و قانونی، اداره آب تعرفه برنامه ریزی شده را با جهش دو برابری مواجه نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۸    
لوازم گرانبهای دو منزل مسکونی در بخش گلستان شهارستان بهارستان توسط سارقان به سرقت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۶    
امام جمعه بخش گلستان گفت: مبارزه با فساد، دقت در انتخاب ها و حفظ و تقویت وحدت و انسجام ملی تماماً از موارد عملیاتی کردن دین در اجتماع می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۵    
گلخانه کشت سبزیجات و صیفی جات باحضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان افتتاح گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۵    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: سرانه های ورزشی بهارستان در مقایسه با استان تهران بسیار پایین بوده و بهبود و ارتقاء آن نیازمند توجه ویژه مسئولین می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۵    
نشست کمیته فنی بیماری سل با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۵    
سرمربی سابق تیم ملی ایران گفت: در فوتبال کلمبیا سعی می کنم که میراث خوبی از خودم برجا بگذارم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
میلاد صدرعاملی کارگردان فیلم سینمایی سونامی گفت: به جز داستان ورود بانوان باحجاب به مسابقات جهانی بسکتبال، سایر داستان ها و شخصیت ها ساخته ذهن بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
کانون تربیت اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: جامعه معلمان که نقش تعیین کننده ای در شروع نهضت و پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند بر سر همان پیمانی که با امام(ره) ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یک طرح کلان ملی فعالیت می کنند که محصول این طرح، کسب دانش فنی و ساخت شتاب دهنده کوچک خودحفاظ سیکلوترون برای تولید رادیو داروی FDG در بیمارستان ها است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
ولیعهد سعودی در یک گفت وگوی تلفنی که سال 2017 انجام شده گفته که اگر جمال خاشقچی ، روزنامه نگار منتقد سعودی به کشور بازنگردد و به انتقادش از حکومت سعودی پایان ندهد با یک گلوله او را به قتل خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
یک استاد هواشناس پیش بینی کرد: دو موج نامنظم هواشناسی از امروز 19 بهمن ماه به مدت 5 روز در کشور فعال خواهد شد که از پیامد فعالیت این موج همچنان بارندگی های شدید لحظه ای و برف در کوهستان ها خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
رسانه ها و کاربران ضدانقلاب درحالی شایعه اقامت پسر فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را منتشر کردند که اصلا وی پسر ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
وزیر خارجه آمریکا بامداد جمعه در توئیتر مدعی شد اقدام جدید ایران در پرتاب موشک نشان می دهد توافق هسته ای برجام کاری برای متوقف کردن برنامه موشکی این کشور انجام نداده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
رئیس شرکت OMV اتریش با بیان اینکه همه پروژه های شرکت OMV متوقف شده است، گفت: هیچ برنامه جدیدی در ایران نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
فرمانده کل سپاه گفت: رونمایی از این شهر تولید موشک در اعماق زمین، پاسخی به یاوه گویی های غربی ها است که تصور می کنند با تحریم و تهدید می توانند ما را محدود کرده و از اهداف بلندمان بازدارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
مدیر سامانه اینترنتی یخچال گفت: سهمیه گوشت از شرکت پشتیبانی امور دام دریافت کردیم و توزیع گوشت تنظیم بازاری از 22 بهمن آغاز می شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قیمت 130 تا 160 هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
پروژه ساماندهی آب های سطح شهرگلستان با حضور مسئولین شهرستان بهارستان افتتاح گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: یک شرکت هرمی در نسیم شهر شهرستان بهارستان شناسایی و اعضای این باند دستگیر شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...