یکشنبه ۱۰ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۴Apr 2017 30

بهارستانه (baharestaneh.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۲    
سال 96 اولین سالی است که با قاطعیت می توان گفت دسترسی به نهاد ریاست جمهوری برای کاندیداهای انتخابات از مسیر اقتصاد می گذرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اجتماعی که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می شود دقایقی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
امروز شنبه 9 اردیبهشت چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
در حالی که بازیکنان پرسپولیس از وضعیت مالی این باشگاه راضی نبوده و دست به اعتصاب زده اند یک بار دیگر سرپرست این باشگاه مقصر اتفاقات را رسانه ها عنوان کرد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
نادران در صفحه شخصی توئیتر خود درباره نخستین دور مناظره های انتخاباتی نوشت روحانی بزرگ ترین بازنده مناظره بود، امشب به جهانگیری گفتم حیف است شخصیتی با توانایی شما نامزد پوششی یک نفر دیگر باشد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
مقامات عربستان سعودی در پی فراخوان برپایی تظاهرات گسترده در اعتراض به گسترش بیکاری در این کشور از طرف فعالان شبکه های اجتماعی، نیروهای پلیس را در شهر ریاض افزایش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
خبرنگار حوزه ایران روزنامه گاردین ، در یادداشتی تأکید کرده که انتخابات در ایران رقابتی است و مردم اهمیت زیادی برای آن قائل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری سال 96 از امروز شنبه نهم اردیبهشت آغاز می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای انتخاب رشته اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
علی اکبر شیرودی از نام های بزرگ و ماندگار تاریخ دفاع مقدس است که 8 اردیبهشت 1360 در جریان بازپس گیری ارتفاعات بازی دراز به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه درباره حاشیه نشینی مسئله اولیه آمار است، گفت: اولین گام، بهسازی خانه و مسکن حاشیه نشینان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۲    
امام جمعه شهرگلستان گفت: برخی افراد در مدارس علیه دین و روحانیت سخنرانی می کنند، که این امر فقط به زیان خودشان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۲    
شهردار نسیم شهر گفت: هدف برگزاری این برنامه آگاهی رسانی و ارزش گذاردن به زمین، جلوگیری از دفع غیربهداشتی زباله و عدم استفاده بی رویه از زمین، میراث مشترک همه نسل ها می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۲    
ارتش آمریکا از یک پایگاه هوایی این کشور در سواحل اقیانوس آرام، موشک بالستیک قاره پیما شلیک کرد که با طی مسافت 4 هزار 200 مایل در آن سوی اقیانوس آرام فرود آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
سخنگوی بوئینگ در واکنش به اعلام خبر ناموجود شدن هواپیمایی که بنا بود زودتر از موعد تحویل هما شود، گفته که از اول هم قرار بود هواپیماها سال 2018 به ایران برسند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
عملیات ارتش سوریه علیه تروریست های داعش در جنوب و شرق این کشور، بیش از 60 کشته و ده ها زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
امروز احمد حکیمی پور -از گردانندگان پروژه جعلی املاک نجومی - پس از احضار به دادسرا برای رسیدگی به این پرونده به دلیل کافی نبودن توضیحاتش با قرار تامین آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
وزارت خارجه فرانسه بیانیه ای کوتاه در خصوص شهادت مرزبانان ایرانی منتشر کرده و کشته شدن آنها به دست اعضای یک گروه مسلح را به خانواده هایشان تسلیت گفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مفاهیم قرآنی باید به گفتمان عمومی در میان مردم تبدیل شود، تأکید کردند: حرکت قرآنی در کشور باید ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
تلاش های دیپلماتیک روسیه پس از حمله موشکی اخیر امریکا به یک پایگاه هوایی سوریه دو چندان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
وزیر خارجه ایران روز چهارشنبه در حساب کاربری اش در شبکه اجتماعی توئیتر به ادعای امروز مقام های آمریکایی درباره رویارویی شناورهای ایران و آمریکا در خلیج فارس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: آقای روحانی در ابتدا وعده و برنامه 100روزه می دهد اما بعد می گوید “من کی وعده 100روزه داده ام؟”.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
یک منبع نظامی سوری با اشاره به حمله موشکی صبح امروز اسرائیل به نزدیکی فرودگاه دمشق تأکید کرد: در واکنش به این حمله درنگ نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۲    
من به همه این آقایان نامزدهای انتخابات این را عرض می کنم و قبلاً هم عرض کردم که تصمیم بگیرند و به مردم هم بگویند و در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نگاه مان باید به تولید، ملت، جوانان و سرمایه های داخلی خودمان باشد البته ما باید از فناوری و سرمایه دیگران استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
ارتش سوریه با استفاده از درگیری گروه تروریستی جیش اسود الشرقیه با داعش موفق شد امنیت نیروگاه حرارتی تشرین واقع در ریف دمشق را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف، گفت: خطری که کشور را تهدید می کند جدا شدن مردم از مسئولان و زندگی شاهانه مسئولان و ثروت های چند صد میلیاردی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
به عنوان یاوری برای دفاع و ادامه راه اصلاحات و همچنین مکمل آقای روحانی در رقابت انتخاباتی حضور پیدا کردم...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
روزنامه های زنجیره ای در واکنش به وعده اشتغال میلیونی نامزدهای ریاست جمهوری، چهار سال دیر به روی دکه آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
حجم نقدینگی در پایان دولت دهم حدود 500 هزار میلیارد تومان بود، این در حالی است که طبق آخرین آمارهای بانک مرکزی این متغیر پولی از محدوده هزار و 300 هزار میلیارد تومان هم عبور کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
وزیر اسبق ارشاد: اصلاح طلبان صرفاً در استفاده ابزاری از هنرمندان در ایام انتخابات موفقند / طی سال های گذشته در سخنان مقام معظم رهبری مسئله فرهنگ از موضوعات بسیار مهم و مورد تأکید ایشان بوده و هست...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
توافق هسته ای ایران و 1+5 و نحوه برخورد با آن به یکی از موارد اختلافی بین دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا و وزارت خارجه این کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از دریافت تسهیلات 2 هزار و 370 واحد تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
امریکا در سیاست اختلاف افکنی در منطقه ما موفق بوده است و این مایه تأسف است...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۲:۲۷    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۷    
نویسنده کتاب اقتصاد مقاومتی؛ درآمدی بر مبانی، سیاست ها و برنامه عمل بر این باور است که اقتصاد کشور، مردمی نیست و هم اکنون جریان اصلی اقتصاد که...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۷    
روحانی در92: با یک حرکت صحیح اقتصادی بیکاری را حل می کنم و فقط در گردشگری 4میلیون شغل ایجاد خواهم کرد / جهانگیری در 96: نامزدی که وعده شغل میلیونی می دهد دنبال فریب مردم است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال است و همه برنامه ها و تلاش های دولت مردم به این امر معطوف خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
استقلال مقابل الاهلی امارات به تساوی رسید تا در آستانه صعود به مرحله بعد قرار بگیرد، البته در این گروه امکان دارد هر 4 تیم 8 امتیازی شوند!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
نماینده ولی فقیه در سپاه برخی اظهارنظرها مبنی بر دور کردن سایه جنگ از طریق برجام را شعاری پوپولیستی و عوام فریبانه عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
سابقه انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا نشان می دهد که هیلاری کلینتون با وجود دسترسی به سؤالات اولین مناظره انتخاباتی، قادر به پیروزی در انتخابات نشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فقر، بیکاری، بی شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست و با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
روابط عمومی ستاد رئیسی درباره حاشیه سازی برخی رسانه های خاص اطلاعیه ای صادر و تاکید کرد: برخی رسانه های خاص که از استقبال کم نظیر مردم در نخستین سفر استانی حجت الاسلام رئیسی شوکه شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری آمریکایی دیلی بیست گزارش کرد که لحن نامه اولیه اخیر وزارت خارجه آمریکا درباره تبعیت ایران از برجام نرم بوده است و کاخ سفید خواستار تشدید لحن این نامه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۷    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مردم ایران با مشارکت حداکثری خود در انتخابات و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، گام بزرگی در تقویت پایه های نظام برخواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۷    
شهردار شهر گلستان گفت: احداث اولین سالن ورزش های باستانی و پهلوانی، خود نشانه توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری به توسعه فرهنگ ورزش و سلامت شهر و تقویت روحیه پهلوانی و جوانمردی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پخش زنده اینستاگرام، گفت: رشد اقتصادی بدون اصلاح نظام مالی و پولی ممکن نیست و بنده طرح های اقتصادی خود را با نظر کارشناسان آماده کرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی موقعیت هایی را که به دست می آورد فقط به در و دیوار می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
نیروهای ارتش سوریه موفق شدند امنیت را به شهرک ها و روستاهای المصاصنه، زور الحیصه و زور الطیبه در ریف شمالی حماه بازگردانند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در آستان میلاد نبی مکرم اسلام (ص) اطلاعیه ای خطاب به مدیران و اصحاب رسانه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
براساس تصمیم کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، نخستین مناظره زنده کاندیداهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری جمعه این هفته برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۷    
بیش از 150 نماینده مجلس صبح امروز با دکتر محمدباقر قالیباف دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷    
گزارش بانک جهانی حاکی ست رتبه ایران در تجارت فرامرزی از بین 190 کشور فعال در امر تجارت در سال گذشته میلادی 170 شده که نشانگر سقوط 22 پله ای ایران نسبت به سال 2014 میلادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در قم تصریح کرد که کشور نیازمند انقلاب و تحول در عرصه اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات 593 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷    
در پی مخالفت دولتی ها با مناظره روز جمعه کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تا ساعتی دیگر تشکیل جلسه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
امام جمعه بخش گلستان گفت: برگزاری سالم انتخابات از جمله نکات مهمی می باشد، که رعایت آن ضروری و الزامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۷    
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان: باید مردم را با آسیب های مصرف کالا های قاچاق آشنا کرد، چرا که بهترین شیوه مبارزه با قاچاق کالا، آگاهی شهروندان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس با ادعای اینکه ایران روح برجام را نقض کرده گفت، ممکن است در توافق هسته ای نمانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در اساسنامه جبهه آمده است که تشکیل یک کمیته مشورتی برای ارائه نظرات و پیشنهادات به شورای مرکزی باید صورت بگیرد و بنابراین هیأت مشورتی با حضور 25 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، امانوئل ماکرون و مارین لوپن با کسب بیشترین آراء در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و غلبه بر 9 رقیب دیگر خود، به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 2017 راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
طی سال های 92 تا 95 دولت یازدهم700 هزار میلیارد تومان بدهی برای رئیس جمهور بعدی کشف کرده که معلوم نیست چه مقدار از آن متعلق به دولت قبلی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
کمتر از یک ماه مانده به روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کشورمان دولتمردان امریکایی در مواضعی مشابه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
بررسی بازار کالای اساسی و سفره خانوار نشان می دهد که افزایش قیمت در سال 96 با شیب تندی آغاز شده است، به طوری که با قدرت خرید خانوار ها هیچ سنخیتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
در حالی که همه آمارها از تنزل رتبه علمی ایران حکایت دارد، وزیر علوم در اظهارنظری عجیب گفته است کیفیت آموزش عالی در دولت تدبیر و امید رشد خوبی داشته است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
مستند فروشنده این روزها در حال اکران در دانشگاه های سراسر کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۷    
با وجود تأکید دولت یازدهم برای توسعه میادین مشترک میدان فرزاد B طی چهار سال اخیر در گیر و دار مسائل سیاسی باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۷    
با اعلام افراد تایید و رد صلاحیت شده توسط هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان بهارستان، چهره های مطرح بسیاری از دور رقابت های انتخاباتی شوراها خارج شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۷    
نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم گفت: افرادی که در حدود یک ماه قبل در کمیته حل اختلاف عزل شده بودند، توسط هیئت های نظارت تایید صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
ادامه عملیات ارتش سوریه در شمال استان حماة، به آزادی یک شهرک مهم دیگر به نام حلفایا بزرگترین مرکز تروریست ها در شمال این استان منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
دادستان کل کشوراعلام کرد هیچ یک از رسانه هایی که از بودجه عمومی و دولتی استفاده می کنند حق حمایت از یک نامزد خاص را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: مسابقه با الهلال یکی از سخت ترین بازی های برانکو و پرسپولیس است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور با اشاره به واردات بی رویه کالاهای که مشابه آن در کشور تولید می شود، گفت: چشم انداز روشنی از وضعیت اشتغال با شرایط فعلی در سال 96 وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۷    
به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، رمان دخیل هفتم که سال گذشته از سوی انتشارات شهرستان ادب روانه بازار کتاب شده، را باید اثری متفاوت با درونمایه دینی و انقلابی دانست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۷    
کسب ربته نخست در مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر و رتبه سوم در مسابقات جهانی کیو کوشین کاراته کشور ژاپن توسط ورزشکاران شهرستان بهارستان، بار دیگر نمایشگر استعداد و توانایی جوانان این شهرستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۷    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد بهترین قانون برای انتخابات این کشور از نظر لبنان قانون نسبیت است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۷    
اعزام ناو هواپیمابر امریکا به سواحل کره شمالی نگرانی ها را نسبت به خطر جنگ هسته ای در این منطقه افزایش داده...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
رئیس قوه قضاییه گفت: در سال 88 عده ای در داخل و خارج قصد راه انداختن فتنه ای داشتند که از جانب مردم سیلی محکمی خوردند و بعید هم می دانیم آنها بخواهند این مسیر را دوباره تجربه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با تأکید بر اینکه دشمن از صلابت و روحیه جهادی ملت ایران وحشت دارد، گفت: با وجود توطئه های دشمنان، انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
به دنبال اعلام موجودیت ستاد مردمی خادم ملت در حمایت از کاندیداتوری حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، اعضای مرکزی این ستاد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال در نهایت به سود سرخپوشان تبریزی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اینجانب از مناظره زنده به عنوان یکی از راه های شناخت در افکار عمومی استقبال می کنم و این را حق مردم بزرگوار و هوشمند کشورمان می دانم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
ایران به تعهدات خود براساس برجام عمل کرده است این جمله ای است که رکس تیلرسون، وزیر خارجه امریکا به زبان آورده است؛ واقعیتی که از ابتدای پذیرش معاهده برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
وزیر امور خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ضدایرانی مقامات آمریکایی چه در دولت های قبلی و چه در دولت فعلی آمریکا اعلام کرد که دولت دونالد ترامپ در حال بازنگری در سیاست های این کشور در قبال ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
جامعه فقط رفت و آمد آدم ها در خیابان ها و پیاده روها و اماکن عمومی نیست. این ظاهر ماجراست، جامعه جابه جایی انرژی های اجتماعی است...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۷    
زندگی بعضی از آدم ها پر از اتفاقات عجیب و نادر است، پر از جهد و جهاد و تلاش در راه خدا. شهید سلیم سالاری با نام جهادی امیر افتخاری از همین آدم هاست...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۷    
شورای نگهبان اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۷    
شهروند در درجه اول یک انسان است و یک سری نیازهای اجتماعی دارد که برهمگان واضح و آشکار است چون خود را خوب میشناسیم و نیازهای اجتماعی خود را می دانیم .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۷    
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان تهران گفت: یک روز پس از استعفای حجت الاسلام رئیسی از هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۷    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در دیدار فرماندهان و جمعی از یگان های نیروهای چهارگانه ارتش به مناسبت روز ارتش و نیروی زمینی...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۷    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با شبکه خبری فاکس نیوز اظهاراتی بیان کرده که برخی رسانه ها آن را نشانه دیگری از بی اطلاعی وی از اوضاع جهان و تغییر رهبر کره شمالی بعد از سال 2011 دانسته ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۷    
دادستان تهران هشدار داد که با هرگونه تجمع، فراخوان های غیرقانونی، اقدامات ایذایی و خلاف قانون توسط کاندیداها و یا رسانه ها برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۷    
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود با پیش بینی کاهش رشد اقتصادی به 3/3 درصد و در عین حال افزایش نرخ بیکاری به 52/12 درصد در سال 2017 اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۲:۵۷    
افزایش سالانه نرخ بیکاری در دولت روحانی طبق جداول و آمارهای مستند مرکز آمار ایران نشان می دهد بیش از 750 هزار نفر دیگر به سیل بیکاران کشور افزوده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۲:۵۷    
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت همزمان با عملیات خود در ریف شمالی حماه، امروز عملیات جدیدی در ریف جنوبی این استان آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۷    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سهم زنان در پیشرفت کشور بسیار مهم و جدی است گفت: بنده برای ایجاد شغل، برنامه کارشناسی و آماده دارم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۷    
بعد از 9 سال کاپیتان تیم پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر خود گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درباره آستان قدس باید بگویم با اینکه بنده یک سال است که آنجا حضور دارم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز پنجشنبه برگزار می شود و در این روز استقلال میهمان تیم تراکتورسازی است.
مشاهده نتایج بیشتر...