یکشنبه ۱۰ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۴Apr 2017 30

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۶    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان استفاده از بن کارت مجازی در نمایشگاه کتاب برای دارندگان گوشی های با سیستم عامل اندروید و ios خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۷    
حجم و ارزش معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران، به ترتیب روی ارقام 20 هزار و 483 قرارداد و ارزش 2 هزار و 811 میلیارد ریال قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۸    
باز هم تصادف مازراتی میلیاردی در تهران
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۲    
شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به فروردین ماه 1396 نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین ماه 1395 به میزان 5.4 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۸    
دفتر ارتباطی منطقه آزاد انزلی بیمه ملت، در راستای بهره مندی از پتانسیل های مناطق آزاد و به منظور معرفی هرچه بیشتر محصولات، خدمات و برند بیمه ملت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۵    
یک عضو هیأت مدیره بیمه دانا گفت: این شرکت با تصمیمات کمیته سرمایه گذاری توانست در حوزه صندوق های سرمایه گذاری، بازده 30 درصدی بدست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۲    
مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال 96 را 6.9 درصد و تورم نقطه به نقطه را 9.4 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۴    
بر اساس آخرین آمار، میانگین مصرف بنزین از ابتدای سال 1396 تاکنون 78 میلیون و 100 هزار لیتر بوده است.همچنین میانگین مصرف بنزین از ابتدای اردیبهشت ماه تا کنون 75 میلیون و 800 هزار لیتر اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۴    
بعد از شلوار های پاره، این بار شلوار طرح گِل به بازار آمد قیمت هر شلوار معادل 2 میلیون تومان است!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۹    
برخی از افراد سوجوی ایرانی در تلگرام مدعی شد ه اند که از روز شنبه قرار است تلگرام به حالت پولی تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۷    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال 96 همچون سال های استقرار دولت تدبیر و امید بالاتر از نرخ تورم افزایش یافته و از اردیبهشت ماه به آنان پرداخت می شود. به گزارش
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۴    
موسسه سرمایه گذاری سوسدن فایننشال در جدیدترین تحلیل اقتصادی خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا در سه ماه دوم امسال بین 1225 تا 1285 دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
رئیس بخش تعهدات و موسسات مالی شرکت اویلر هرمس گفت: ایجاد ال سی های مختلف می تواند ارتباط بانکهای ایران با کشورهای اروپایی را تقویت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۳    
سود سهامداران شرکت های سرمایه گذاری" نور کوثر ایرانیان"و" مواد ویژه لیا " مربوط به سال مالی منتهی به 1395از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۷    
رئیس بخش نظارت موسسه بافین آلمان درآمدهای ناشی از سود فعالیت های بانکی را بالا توصیف کرد و گفت: بانک های ایرانی با چالش های بسیار زیادی مواجه بوده و هستند که نسبت بالای مطالبات معوق یکی از این چالش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۷    
این زن 37 ساله اوگاندیایی مادر 38 فرزند است که همه آنها را به غیر از فرزند آخر به طور طبیعی به دنیا آورده است. او 6 بار دوقلو،4 بار سه قلو و سه بار هم 4 قلو و دو تا تک قل زایمان داشته است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۴    
میلیونها خرچنگ خشکی با رنگهای قرمز و زرد و سیاه به خلیج خوکهای کوبا هجوم آورده اند. هر سال با اولین بارانهای بهاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل بانک ملی ضمن اینکه از بانکهای دنیا تقاضا کرد که به همکاری با بانکهای ایرانی به صورت حرفه ای و به دور از مسایل سیاسی نگاه کنند، گفت: به بانک های ایرانی اطمینان داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۹    
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه 9 اردیبهشت ماه 96 با افزایش واحدی به رقم 79 هزار و 755 واحد دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۹    
مدیر نظارت بر ناشران اوراق بهادار سازمان بورس گفت: نماد معاملاتی بانک صادرات پس از پاسخ این ناشر به نامه درخواستی سازمان بورس در مورد تکمیل مستندات ارسالی آماده بازگشایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۸    
معاون درمان وزیر بهداشت در واکنش به مباحث مطرح شده در خصوص کاهش تعرفه ها پزشکی و ارزش ریالی ضریب K، گفت: وزارت بهداشت پیگیر تصویب تعرفه های خدمات درمانی متناسب با هزینه هاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۵    
رئیس کل بانک مرکزی ادعای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری درباره بلوکه شدن وام های بانکی در دست 4 درصد از مردم را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۲    
این هفته قیمت چند مدل خودروی وارداتی در بازار افزایش یافته است.قیمت برخی خودروهای وارداتی (مدل 2017) به شرح زیر است:
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۰    
رئیس بخش سیاست های تحریمی، سرویس اقدامات خارجی اروپا- بلژیک گفت: آغاز عملیات بانک سرمایه گذاری اروپا در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۷    
یک اقتصاددان می گوید همیشه خطر انحراف منابع پولی و مالی به سمت فعالیت های غیرمولد وجود دارد. برای ممانعت از این انحراف اما، علاوه بر دولت سایر ارکان حکومت نیز مسئولند و باید زمینه ساز ثبات سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۵    
در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز از کارشناسان و سرمایه گذاران بازار طلا درباره جهت حرکت قیمت این فلز در هفته جاری، اختلاف نظر بیش از حد معمولی وجود داشت اما خوش بینان به افزایش قیمت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۵    
معاون اقتصادی بانک مرکزی رقم نقدینگی در پایان سال گذشته را یک هزار و 253 هزار میلیارد تومان با رشد 23.2 درصد اعلام کرد و گفت: رشد نقدینگی در سال 95 نسبت به 94 کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۰    
یک مقام مسئول در سازمان بورس با بیان اینکه دو پیشنهاد بورسی شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۱    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی با مشکل اساسی نبود درآمد رو به رو است و ما باید برای رفع این معضل به دنبال راهکار باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۵    
*دکتر طهماسب مظاهری/رئیس اسبق بانک مرکزی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۷    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه امروز سوئیفت برقرار است، گفت: امروز کلیه حساب های بین المللی بانک مرکزی و فعالان اقتصادی باز است و حضور فعالان اقتصادی اروپایی مدعای این مساله است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت بورس گفت: معاملات بورس در کوتاه مدت تحت تاثیر وعده ها و قول های انتخاباتی نامزدهاست که این اثرپذیری زودگذر بوده و بازار سهام در درازمدت تحت تاثیر برنامه ها و سمت و سوی دیدگاههای اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۸    
با پایان یافتن مراحل بهسازی شعبه صادقیه در منطقه غرب تهران و البرز، این شعبه با برخورداری از امکانات مناسبتر و فضای بیشتر، آماده خدمت رسانی به هموطنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۲    
رئیس خدمات مالی شرکت KPMG فرانکفورت از تلاش های کشورهای اروپایی برای تقویت روابط تجاری با ایران خبر داد و گفت: توسعه روابط بانکی میان ایران و آلمان پیش شرطی برای رشد روابط تجاری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۶    
سفیر ایران در آلمان از اتصال دو بانک ایرانی به بانک های اروپایی خبر داد و گفت: بانک سامان و خاورمیانه در حال مذاکره برای ایجاد شعب در اروپا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
رییس کل بانک مرکزی گفت: شبکه بانکی و نظام مالی ایران با رعایت استانداردها و موازین بین المللی و ارتقای شفافیت مالی، بیش از هر زمانی آماده تعامل با نظام مالی بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۲    
یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص دلایل رشد بازار سهام از ابتدای امسال گفت: شاید بتوان عمده دلیل رشد بورس در ماه گذشته را پایین بودن قیمت سهام و ایجاد جذابیت برای سرمایه گذاری و خرید سهام عنوان کرد که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۳    
سعید لیلاز می گوید: اقتصاد ایران روز به روز در حال فاصله گرفتن از خطری است که دولت قبل برای شبکه بانکی ایجاد کرد.من اطمینان می دهم که با ادامه تدبیرهای کنونی،هیچ بانکی متلاشی نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۰    
قیمت جهانی طلا در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش نسبی روبرو شد و در ماه آوریل نیز رشد یک درصدی را ثبت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۴    
در شرایطی که در چند روز اخیر هواداران پرسپولیس از بازیکنان این تیم درخواست کرده اند برای اینکه تیمشان در مقطع حساسی از فصل وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۱    
باشگاه پرسپولیس قصد دارد طی روزهای آینده میزان پرداختی به بازیکنان خود را منتشر کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۸    
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به نشانه های خروج اقتصاد از رکود گفت: در سال 95 رشد نقدینگی با اقدامات بانک مرکزی با کاهش روبرو شد و به 23.2 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۲    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات 9 اردیبهشت ماه سال 96، با رشد 216 هزار واحدی به پله 79 هزار و 813 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۹    
یک فعال کارگری می گوید: در کشورهای خارجی بانکها هنگام پرداخت وام در سود و زیان با تولید کننده شریک می شوند ولی در ایران اگر کارفرما ضرر کرد، بلافاصله ملکش توقیف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۰    
تازه ترین تحولات بازار جهانی ارز در هفته منتهی به 23 آوریل (چهارم اردیبهشت ماه) نشان می دهد که در هفته گذشته ارزش دلار در مقابل یورو، پوند و فرانک سوئیس کاهش، اما در مقابل ین ژاپن افزایش داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۱    
این پورشه با پلاک کشور ترکیه در خیابان های تهران تردد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۱    
بانک سامان در راستای افزایش خدمات نوین بانکی برای مشتریان حقوقی، امکان استفاده از وب سرویس های بانکی را با امکانات ویژه فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
در پاییز 1304 شمسی، رضاخان به حکومت قاجارها پایان داد و چندماه بعد در چهارمین روز از اردیبهشت 1305 شمسی، رسماً در تهران تاجگذاری کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
رئیس فروم بین المللی بانکداری فرانکفورت با اشاره به علاقمندی طرف اروپایی برای برقراری روابط تجاری با ایران تاکید کرد: ایران بهترین بستر برای اروپاییان جهت سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از بررسی نحوه راه اندازی شعب بانک های ایرانی در اروپا و آینده صنعت پرداخت در چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲    
در کنار تمام اتفاقات عجیب و غریبی که در اکتشافات باستان شناسی می افتد شاید بتوان بازگشایی درب مقبره آمون و هویدا سازی اسرار درون این مقبره را یکی از جذاب ترین نمونه ها برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۹    
تصویری از دوران کودکی بهنوش بختیاری که در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۴    
*گلزار آقایی/ کارشناس اقتصادی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۱    
چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا صبح امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه به مدت دو روز در مرکز همایش های صدا و سیما آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۳    
بسیاری از کارشناسان و فعالان اقتصادی و مردم کوچه و بازار، با توجه به دیدگاه نامزدها و میزان تحقق یا عدم تحقق وعده های نامزدها و میزان مخارج و هزینه های سنگینی که روی دوش دولت خواهد گذاشت و بی ثباتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۷    
در آخرین روز هفته گذشته، بهای دلار 3 تومان بالا رفت تا میزان رشد هفتگی آن به حدود نیم درصد برسد. دلار که روز چهارشنبه با 5 تومان افزایش به قیمت 3 هزار و 761 تومان رسیده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۸    
هفته گذشته، فعالان بازار سرمایه محتاطانه تر از هفته های قبل به دادوستد سهام پرداختند که در نتیجه نماگرهای اصلی بورس عقب نشستند،
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۵    
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: بخش مهمی از منابع بانکی به ویژه در دهه 80 با هدف سوداگری در بخش مسکن برای ساخت آپارتمان های لوکس و گران قیمت هزینه شده و نتیجه آن امروز در اقتصاد کشور مشاهده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۲    
نوآوری هایی که به تازگی در حال شگل گیری است و دانش و توانایی که شرکت های ما در این حوزه وارد کرده اند بسیار فراتر از انتظاری است که در بازار انتظار می رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۳    
*کامبیز افسر/تحلیلگر بازار ارز و کارشناس اقتصاد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۳    
یارانه میراث باقیمانده دولت گذشته است و از سال 89 تا سال 95 دو برابر بودجه عمرانی کشور صرف پرداخت یارانه شده است تا چرخ توسعه پروژه های عمرانی کشور با اما و اگر و سرعت کمتری بچرخد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۱    
حل یک معادله دو مجهولی برای رونق سرمایه گذاری ساختمانی می تواند برنامه دولت برای پایان دادن به رشد منفی بخش مسکن را در سال جاری، محقق کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۱    
تحلیل بازار ارز در طول سال گذشته نشان می دهد به طور متوسط نرخ هر دلار امریکا در سال 1394 معادل 2958 تومان بوده که در سال 1395 با 1/6 درصد رشد (نزدیک به 181 تومان افزایش) به 2958 تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۸    
شاخص کل بورس تهران هفته گذشته رشد 2/ 1 درصدی را تجربه کرد. به این ترتیب بورس برای ششمین هفته متوالی در مسیر صعودی قرار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
بورس اوراق بهادار تهران هفته گذشته با رشد 2/ 1 درصدی به کار خود پایان داد تا بازدهی بازار سهام کشور از ابتدای سال به 1/ 3 درصد برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۲    
بر اساس آمارهای بانک مرکزی از ابتدای سال 88 تا پایان سال 91 بیش از 111 هزار میلیارد ریال و از ابتدای سال 92 تا پایان سال 95 بیش از 191 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۲    
بازار سهام در هفته ای که گذشت با صعود 2/ 1 درصدی به کار خود پایان داد و پنجمین هفته متوالی مثبت از ابتدای سال جاری را به ثبت رساند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر درباره تاثیر ایام انتخابات ریاست جمهوری بر بازار طلا و سکه گفت: انتخابات به طور مستقیم در بازار تاثیری ندارد اما به طورغیرمستقیم می تواند روی قیمت ارز تاثیر گذاشته باشد و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲    
یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص تاثیر انتخابات بر معامات بازار سهام گفت: پیش و پس از برگزاری انتخابات به دلیل ایجاد هیجان در بورس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۹    
معاملات فرابورس ایران هفته گذشته در حالی پایان یافت که حجم و تعداد دفعات معاملات با کاهش اما ارزش دادوستدها با افزایش همراه شد و در مجموع با داد و ستد 2 هزار و 275 میلیون ورقه بهادار در 206 هزار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۳    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان گفت: برای نخستین بار در کشور 15 هزار نفر از کولبران مرزی این استان با حمایت های این صندوق، بیمه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۷    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1266 دلار و 11 سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن هم یک دلار و 90 سنت افزایش داشت و به 1267 دلار و 80 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۱    
مدیرعامل فرابورس درباره گسترش انتشار اوراق مالی در بازار غیررسمی هشدار داد و گفت: افزایش انتشار این اوراق به ایجاد یک بازار در سایه و فاقد نظارت منجر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۸    
در پنج روز کاری بورس تهران در هفته گذشته شاخص کل توانست 945 واحد رشد کند و شاخص آزاد شناور با رشد 787 واحدی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۳    
کاهش تقاضای مکان امن سرمایه گذاری در روزهای اخیر به خصوص پس از اعلام نتایج دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه تاثیر زیادی بر افت قیمت طلا داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۳    
در جریان نابسامانی های اخیر در موسسه کاسپین مجمع عمومی عادی این موسسه به طور فوق العاده برگزار شد که به تصمیماتی برای تغییر اعضای هیات مدیره انجامید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۷    
رئیس کل بانک مرکزی از انتقال تسویه حسابهای ایران از جنوب خلیج فارس به روسیه و ترکیه خبر داد و گفت: تسویه مبادلات خارجی کشور به تدریج به سایر کشورها منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل بانک شهر پیش بینی کرد: پیش از 400 هزار بن کارت برای متقاضیان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صادر شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۸    
28 شعبه بانک شهر، روز جمعه هشتم اردیبشهت ماه به منظور ارایه بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۴    
طرح 235 ماده ای بانکداری جمهوری اسلامی ایران طی نشستی با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیته پول، بانک و بازار سرمایه عصر پنجشنبه در مشهد بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۸    
از رییس پژوهشکده پولی و بانکی درباره فعال شدن بانک ها در زمینه مراودات ارزی سوال شد که وی در پاسخ گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۹    
بانک جهانی اعلام کرد: قیمت هر اونس طلا به دلار آمریکا در سال 2017 به 1225 دلار بالغ خواهد شد اما قیمت این فلز در سال 2018 به 1206 دلار و در سال 2019 به 1187 دلار کاهش پیدا می کند و تا سال 2020 به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
در حالی که خدمات بیمه نامه اختیاری بدنه، مکمل خدمات بیمه شخص ثالث است، مردم هنوز با این بیمه نامه آشنایی ندارند و یا پوشش کافی برای خسارت های محتمل نخریده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۵    
گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در فروردین ماه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۶    
سازمان هواشناسی کشور گزارش کرد امروز (پنجشنبه) فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق استان های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۳    
رئیس کمیته عمران شورای شهر آخرین وضعیت افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در سال جدید را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۱    
سامانه ارسال پیامک تراکنش های مالی مشتریان (ساپتا) در بانک ملی از ساعت 9:00 تا 9:20 روز جمعه 8 اردیبهشت ماه جاری (فردا) به مدت حداکثر 20 دقیقه دچار اختلال موقت در سرویس دهی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۷    
بورس های آسیایی در معاملات روز پنج شنبه پس از این که رونمایی برنامه کاهش مالیات دولت آمریکا چندان به مذاق سرمایه گذاران خوش نیامد، از بالاترین رکورد دو سال اخیر عقب نشینی کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۴    
یک کارشناس نظام بانکداری گفت: نبود استقلال رای در بخش نظارتی بانک مرکزی برای سوداگران حیات خلوتی شده که از آن استفاده کرده و با ارائه سود غیر متعارف، بر مردم و نظام اقتصادی ضربه وارد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۶    
علیرضا ابراهیم پور در مقاله ای با نگاهی متفاوت به تشریح جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد مقاومتی پرداخته است که در اینجا به اهم موضوعات این مقاله می پردازیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۸    
رییس کانون صرافان گفت: 5 عامل در قیمت گذاری ارز تاثیرگذار هستند که در این میان تحریم بانک های داخلی موثرترین عامل محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۵    
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از توزیع بن کارت های سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب در شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۲    
قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی با فروکش کردن نگرانی های ژئوپلتیکی کاهش یافت اما بدبینی سرمایه گذاران نسبت به اصلاحات مالیاتی پیشنهادی ترامپ، کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۶    
مرد امریکایی که در سال 2016 میلادی خود را در ماشین لباسشویی شست تبدیل به اسطورهای منحصر به فرد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۹    
در معاملات بورس تهران در آخرین روز دادوستدهای این هفته شاخص کل 171 واحد رشد کرد و به رقم 79 هزار و 596 واحدی رسید. همچنین آیفکس با رشد 8/8 واحدی تا رقم 3/922 بالا رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۹    
بیشترین تغییر مالکیت در صنایع بورسی از حقیقی ها به حقوقی ها طی فروردین ماه، از آن صنعت مواد و محصولات دارویی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۱    
*اکبر رنجبران /کارشناس بازار
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۱    
*علیرضا مناقبی/* رئیس مجمع واردات
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۸    
ماجرا برای 5 سال پیش است و هنوز آنقدر زمان نگذشته که از خاطره ها رفته باشد. تا قبل از سال 91، در زندگی خیلی ها دلار معنایی نداشت و تصور بر این بود که دلار برای سرمایه دارهاست و بالا و پایین رفتن نرخ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۱۵    
بازار سهام در هفته جاری رشد سریالی خود را ادامه داد تا برای پنجمین هفته متوالی در سال 96 چهره ای سرسبز داشته باشد ...
مشاهده نتایج بیشتر...