سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۴۴Jan 2017 17

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 31 اردیبهشت 1395 بانکداران 24 31 خرداد 1395 بانکداران 24 31 تیر 1395 بانکداران 24 31 مرداد 1395 بانکداران 24 31 شهریور 1395 بانکداران 24 29 مهر 1395 بانکداران 24 30 آبان 1395 بانکداران 24 30 آذر 1395 بانکداران 24 1 دی 1395 بانکداران 24 2 دی 1395 بانکداران 24 3 دی 1395 بانکداران 24 4 دی 1395 بانکداران 24 5 دی 1395 بانکداران 24 6 دی 1395 بانکداران 24 7 دی 1395 بانکداران 24 8 دی 1395 بانکداران 24 9 دی 1395 بانکداران 24 10 دی 1395 بانکداران 24 11 دی 1395 بانکداران 24 12 دی 1395 بانکداران 24 13 دی 1395 بانکداران 24 14 دی 1395 بانکداران 24 15 دی 1395 بانکداران 24 16 دی 1395 بانکداران 24 17 دی 1395 بانکداران 24 18 دی 1395 بانکداران 24 19 دی 1395 بانکداران 24 20 دی 1395 بانکداران 24 21 دی 1395 بانکداران 24 22 دی 1395 بانکداران 24 23 دی 1395 بانکداران 24 24 دی 1395 بانکداران 24 25 دی 1395 بانکداران 24 26 دی 1395 بانکداران 24 27 دی 1395 بانکداران 24 28 دی 1395 
  ۲ ساعت پیش  
یک کارشناس مسایل بانکی گفت: اعتراض برخی بدهکاران بانکی مبنی براینکه بانک ها جریمه های نامعقولی می گیرند درست است و علت آن نحوه محاسبه بانک در محاسبه بدهی بوده است.
  ۲ ساعت پیش  
پس از انعقاد توافقی برای ارائه پوشش بیمه ای به ایران بدون دخالت شرکت های بیمه اتکایی مستقر در آمریکا ...
  ۳ ساعت پیش  
بانک مرکزی حداکثر میزان هر یک از جوایز اعطایی به سپرده های قرض الحسنه پس انداز اعم از نقدی و یا غیرنقدی به یک فرد در هر دوره را از پانصد میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش داد.
  ۳ ساعت پیش  
تنها لامبورگینی گالاردو با پلاک دائم
  ۳ ساعت پیش  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه با ثبات سیاسی-اقتصادی در کشور باید منتظر رونق نسبی در بازار مسکن طی سال های آینده بود ...
  ۳ ساعت پیش  
این خودرو مجهز به مخزن گاز اشک آور برای مقابله با تظاهرات خیابانی است. در درون این خودرو مقادیری از خون مناسب برای ریاست جمهوری ذخیره می شود که در صورت زخمی شدن او و تا رسیدن به بیمارستان بتوان از آن ...
  ۳ ساعت پیش  
در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد تهران، نرخ هر دلار آمریکا با 52 تومان کاهش، به 3862 تومان رسید، همچنین هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز، 2300 تومان گران شد.
  ۳ ساعت پیش  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: یکی از نیازهای اصلی بازار سهام در شرایط کنونی ورود نقدینگی جدید است که با الزام صندوق ها به سرمایه گذاری این موضوع نمود بیشتری پیدا می کند.
  ۴ ساعت پیش  
ادوارد میر، تحلیلگر بازار طلا گفت: با توجه به وضعیت مبهم قبل از سخنرانی مهم امروز ترزا می و همچنین در آستانه نشست بانک مرکزی اورپا در روز پنجشنبه به نظر می رسد که قیمت طلا باز هم افزایش خواهد یافت.
  ۴ ساعت پیش  
تعداد کاربران کانون جوانه های بانک ملی ایران در پایان آذر ماه امسال، با رشد 46 درصدی از مرز 790 هزار نفر گذشت.
  ۴ ساعت پیش  
رییس اتحادیه طلا و جواهر شهرستان شهرکرد گفت: طلا فروشان خواستار تغییر نحوه قانونگذاری مالیات بر ارزش افزوده طلا هستند.
  ۴ ساعت پیش  
"ژائو هوئیکانگ" هشت سال پیش با یک نوع نارسایی مادرزادی نادر به دنیا آمد که به نظر دارای دو صورت است یا ماسکی روی صورت زده است.
  ۴ ساعت پیش  
روباه پرنده نوعی خفاش است. سر این خفاش شباهت زیادی به سر روباه دارد. به همین سبب به این نام خوانده می شود.
  ۴ ساعت پیش  
رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان این که اکنون بیش از 30 میلیون دستگاه پوز بانکی در مغازه های کشور مورد استفاده قرار می گیرد ...
  ۴ ساعت پیش  
جستجوگران موجودات فضایی با استناد به عکسی که از تصاویر آرشیوی ناسا بدست آمده است ادعای عجیبی را مطرح کرده اند ...
  ۴ ساعت پیش  
بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و ارتقای شفافیت صورت های مالی، اقدام به اصلاح و بازنگری دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی ریالی کرد.
  ۵ ساعت پیش  
بانک مرکزی در بخشنامه ای دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت های لیزینگ که با توجه به شرایط و اقتضائات برهه کنونی تدوین شده است، برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۵ ساعت پیش  
استاندار مرکزی با ارسال نامه ای به دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، خواستار قدردانی از بانک کشاورزی شد.
  ۵ ساعت پیش  
امروز دماسنج بازار سرمایه 208 واحد رشد کرد و به رقم 79 هزار و 293 واحدی رسید. حجم معاملات نیز نسبت به روز گذشته مقدار بیشتری را نشان می دهد همچنین آیفکس امروز توانست 3.5 واحد رشد کند.
  ۵ ساعت پیش  
اولین همایش بزرگ بیمه های زندگی بیمه ملت با حضور بیش از 160 نفر از نمایندگان بیمه ملت در تاریخ 27/10/95 در شهر تهران برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش  
قیمت برخی از خودروهای بازار به شرح زیر است:
  ۵ ساعت پیش  
مدیر پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی، گفت: اگر دولت بتواند میزان بدهی های خود را مدیریت و کمتر از سیستم بانکی استقراض کند، به طور نسبی تعادل بازار پول به وجود می آید.
  ۵ ساعت پیش  
شهردار کرج با اعلام اینکه پروژه محتشم کاشانی یکی از بزرگ ترین پروژه های شهری پس از ساخت بزرگراه طبقاتی صدر است، گفت: از آنجائی که بانک شهر تنها بانک حامی پروژه های شهری کلانشهرها است ...
  ۶ ساعت پیش  
طلای جهانی روز سه شنبه تحت تاثیر تقاضا برای دارایی مطمئن در آستانه سخنرانی نخست وزیر انگلیس درباره روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا، به بالاترین سطح در بیش از هفت هفته گذشته صعود کرد.
  ۶ ساعت پیش  
*مهدی حاجی وند
  ۶ ساعت پیش  
تا به حال سرم شست وشو دیده اید؟ محلول پیچیده ای نیست که تصور کنید نیاز به مواد اولیه خاصی برای تولید دارد، فقط آب است و نمک که در شرایط عاری از آلودگی، با هم ترکیب شان کرده اند ...
  ۶ ساعت پیش  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می گوید: بازار مسکن یک بازار همگن نیست که با اتکا به شیوه های آماری بتوان نرخ متوسط مسکن را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش  
تصویری از آماده سازی کاخ سفید برای ورود ترامپ را مشاهده می کنید.
  ۶ ساعت پیش  
بزرگترین چالش و عامل فرسایشی پیش روی کارگزاران عدم آشنایی بیمه گذاران و شرکت های بیمه و حتی بخش عمده ای از همین شبکه با نقش و وظایف حرفه ای این اشخاص در بازار بیمه است .
  ۶ ساعت پیش  
وصول مطالبات معوق با فرمان اجرایی ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی کلید خورده است، اما از 800 هزار میلیارد تومان نقدینگی خلق شده در 4 سال گذشته ...
  ۷ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت: در دوره برجام 264 سرمایه گذار خارجی کد سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری گرفته اند.
  ۷ ساعت پیش  
به گفته یک کارشناس بازار ارز در پی نوسان نرخ ارز در هفته های اخیر، معاملات مختلفی از جمله معاملات فردایی در سبزه میدان با حجمی بالا و بدون هیچ آمار شفاف ...
  ۷ ساعت پیش  
مدیرکل نظارت بر بانک ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گفت : ظرفیت بازرسی بانک ها و استقرار سیستم های کنترلی باید کمک کند تا خود بانک ها پاسخگوی بسیاری از مسائل باشند.
  ۷ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) با تشریح جزئیات مزایده جدید اموال مازاد بانک ها از برگزاری 4 مزایده دیگر تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۷ ساعت پیش  
رییس کمیته تحریم های گروه بین المللی حمایت و جبران خسارت در یکسالگی برجام گفت: بانک ها، شرکت های بیمه اتکایی و موسسات مالی اشتهای بسیار کمتری نسبت به زمان قبل از تحریم برای پذیرش ریسک حمل نفت ایران ...
  ۷ ساعت پیش  
سازمان بورس و اوراق بهادار با انتشار اطلاعیه ای، تمامی شرکتها و نهادهای نظامی و خیریه ها را موظف به ارایه اطلاعات خود به این سازمان اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش  
استاندار کرمان در دیدار با مدیرعامل بانک سپه گفت: بانک سپه در کرمان یک مگاسرمایه گذار است و این بانک از واحدهای مختلف اقتصادی در این استان حمایت می کند.
  ۷ ساعت پیش  
مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه بانک سپه پس از تحریم ها اقدامات اساسی در زمینه گسترش فعالیت های ارزی خود صورت داده است گفت: از جمله موفقیت های این بانک رشد حجم فعالیت های ارزی است.
  ۷ ساعت پیش  
قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر عوامل مختلفی با افزایش روبرو شده و همچنان در کانال 1200 دلاری تثبیت شده است.
  ۷ ساعت پیش  
اقدامات راهگشای بانک صادرات ایران که با هدف رونق اقتصادی بیشتر و افزایش تولید ملی انجام شده است زمینه و بستر برای در مدار تولید قرار گرفتن یک هزار و 762 طرح اقتصادی را فراهم ساخت.
  ۸ ساعت پیش  
قائم مقام دبیرکل کانون کارفرمایان عالی ایران با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب اقدام مناسبی در راستای اقتصاد مقاومتی است ...
  ۸ ساعت پیش  
کارشناس بازار سرمایه گفت: در حال حاضر تحلیل تکنیکال به عنوان مدینه فاضله برخی معامله گران بازار عنوان می شود که اتکای صرف به چنین تحلیل هایی در بازار سرمایه اشتباهی فاحش و گمراه کننده است.
  ۹ ساعت پیش  
اگرچه تکالیف نمایندگان مجلس برای صنعت بیمه و هدف ضریب نفوذ 7درصدی اقدامی شجاعانه و بلندپروازانه است، اما تحقق این موضوع به زیرساخت ها و ساز و کارهای بسیاری نیاز دارد و بدون گسترش بیمه های غیراجباری ...
  ۹ ساعت پیش  
دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران گفت: به غیر 40 لیزینگ مجازی که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی است، واسپاری مجاز دیگری در کشور وجود ندارد.
  ۹ ساعت پیش  
اونس طلا سومین هفته ژانویه 2017 را با مقاومت مقابل رشد دلار آغاز کرد. دلیل این مقاومت از یکسو بهبود چهره فنی فلز زرد در دو هفته گذشته و از سوی دیگر ...
  ۹ ساعت پیش  
ََ*موسی شهبازی غیاثی/صاحب نظر پولی و بانکی
  ۹ ساعت پیش  
بانک اقتصادنوین با تسهیل ارایه خدمات موردنیاز مشتریان در حوزه های مختلف زمینه را برای رونق اقتصادی فراهم کرده که این مهم موجب بهره مندی مشتریان بانک اقتصادنوین از خدمات این بانک شده است.
  ۹ ساعت پیش  
در جریان معاملات روز گذشته اگر چه حجم عرضه ها نسبت به روزهای گذشته افزایش داشت اما در پایان شاخص بورس با رشد 11 واحدی مواجه و برای چهارمین روز متوالی سبزپوش شد .
  ۹ ساعت پیش  
بانک مرکزی نرخ 39 ارز بانکی را برای امروز سه شنبه 28 دی 1395 اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 18 ارز افزایش و قیمت 14 واحد پولی کاهش داشته است.در این میان نرخ 7 ارز نیز ثابت ماند.
  ۹ ساعت پیش  
بررسی معاملات روز یکشنبه قرارداد اختیار سکه در بورس کالا بیانگر آن است که در معاملات اختیار خرید اسفند 268 قرارداد و همچنین در اختیار فروش این سررسید 89 قرارداد منعقد شد.
  ۹ ساعت پیش  
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با تحلیل وضعیت فعلی بازار سرمایه، دو متغیر موثر بر روند معاملات تا پایان سال را اعلام کرد ...
  ۹ ساعت پیش  
*لیلا آقایی/تحلیلگر بازارهای مالی
  ۹ ساعت پیش  
روز دوشنبه، دلار به اظهارات دونالد ترامپ توجه چندانی نکرد تا این ارز سومین افت متوالی را تجربه کند. در سومین روز هفته، شاخص ارزی با 5 تومان کاهش به قیمت 3 هزار و 935 تومان رسید ...
  ۹ ساعت پیش  
شاخص بورس تهران طی معاملات دیروز بازار سهام با 11 واحد رشد به عدد 79 هزار و 84 واحد رسید. این روزها به نظر می رسد حمایت از قیمت ها در بورس تهران وارد فاز جدیدی شده است.
  ۹ ساعت پیش  
بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد تداوم عرضه های سنگین بود به طوری که اکثر صف های خرید در هم شکسته شدند. در بازار دیروز معامله گران در شروع بازار با تقاضا در اکثر نمادها مواجه شدند ...
  ۱۰ ساعت پیش  
*شادی آذری
  ۱۰ ساعت پیش  
*دکتر پویا جبل عاملی
  ۱۰ ساعت پیش  
عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران از مجتمع صنعتی ماموت بازدید و با مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و جمعی از سهامداران اصلی شرکت مذکور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۰ ساعت پیش  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه متن نهایی اصلاح قانون عملیات بانکداری بدون ربا تهیه شده است، گفت: امیدواریم طی 3 ماه آینده این طرح به نتیجه لازم برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۵  
خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری اعلام کرد : جرائم بدهکارانی که تا پایان سال اقدام به واریز اصل و سود متعلقه نمایند بخشیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۹  
قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه به 1197 دلار در هر اونس رسیده است. قیمت طلا در هفته گذشته بیش از 1.98 درصد افزایش یافته که علت اصلی آن کاهش ارزش دلار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۰  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب موجب سرعت بازپرداخت بدهی ها می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۸  
شرکت بیمه دانا در زمینه پدافند غیرعامل در بین شرکت های بیمه کشور رتبه نخست را به دست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۲  
موسسات غیرمجاز به تنهایی می توانند عامل محرک و تشنج در بازار پول باشند، این ماجرا حتی می تواند بعد از اینکه مجموعه ای از آنها تحت نظارت بانک مرکزی نیز قرار می گیرند ادامه داشته باشد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۶  
جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از تاریخ 95/11/01 آغاز و تا تاریخ 96/01/31 برای خریداران بیمه های زندگی، تخفیفاتی را در رشته های حوادث، آتش سوزی، اتومبیل و درمان تکمیلی خانواده ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۳  
یک کارشناس پولی و بانکی با انتقاد از اعلام نشدن رشد اقتصادی سال 1394 گفت: دولت باید اجازه دهد استقلال بانک مرکزی حفظ شود و در شان بانک مرکزی نیست که در ارایه آمارهای اقتصادی سیاسی کاری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۱  
در آستانه گردهمایی هفته جاری ابرثروتمندان و سیاستگذاران برای نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس، گزارش اوکسفام نشان می دهد شکاف ثروت بیش از همیشه گسترش یافته است و آن طور که آمار جدید مربوط به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۱  
بانک مرکزی 27 اسفند ماه مجوز فعالیت موسسه کاسپین را از شورای پول و اعتبار اخذ کرد و به فاصله چند ماه بحران نقدینگی این موسسه نمایان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۹  
ورود نخستین ایرباس A321 به کشور، سوژه تازه دلواپسان شده است، بطوریکه یکی از روزنامه ها از تیتر فرود تحقیرآمیز برای آن استفاده کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳  
یک سایت خبری مدعی شد: دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳  
رکود مسکن در این روزها به حدی بالاست که با نمودارهای آماری دستکاری شده هم نمی توان نشان داد این بخش می تواند از رکود خارج شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۷  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان گفت : اگر در کشور آمایش سرزمینی صورت می گرفت و جلوی هجوم به کلانشهرها گرفته می شد تقاضا برای مسکن های گران قیمت در شهرهای بزرگ شکل نمی گرفت و نقاطی که زمین ارزان تر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۴  
چندی قبل دو خانم دزفولی که یکی از آنها موتور را میراند و دختر دیگری در پشت سر وی راکب موتور سیکلت بود با موتورسواری در پارک جنگلی بیرون از شهر به هنجار شکنی اقدام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۸  
رییس کل بانک مرکزی در مورد اوضاع اقتصادی در دوره منتهی به برجام و اتفاقاتی که پس از اجرای آن افتاد و همچنین در واکنش به کاربرد لفظ تقریباً هیچ در سفر آمریکا گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۸  
سازمان تامین اجتماعی، بخشنامه جدید بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور صادر و نحوه اجرای آن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰  
امیر هامونی درباره میزان جذب سرمایه گذاری خارجی پس از برجام، افزود: پیش از برجام، سرمایه گذاران خارجی حضور چشمگیری در فرابورس نداشتند، اما با اجرای برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۴  
در جریان معاملات امروز(دوشنبه) بازار آزاد تهران؛ قیمت هر دلار آمریکا با 35 تومان کاهش، به 3909 تومان رسید، این در حالی است که سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، 5 هزار تومان گران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۸  
لامبورگینی پوشش داده شده با سنگ کریستال می باشد که در نمایشگاه خودرو توکیو سال 2017 از آن رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹  
تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پشت درهای بسته برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۴  
امروز دوشنبه دماسنج بازار سرمایه از ابتدای باز شدن معاملات روند نوسانی را پیش گرفت و در میانه ساعات داد و ستدها توانست تا رقم 79 هزار و 113 واحدی بالا رود اما پس از آن با نوسان هایی روبه رو شد و در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۴  
اسامی بزرگترین شرکتهای بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام شد که بر این اساس سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با 241 هزار و 114 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۲  
محسن ملکی طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین به عنوان معاون مدیر شعب استان های این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۵  
تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که قیمت جهانی هر اونس طلا در شرایط کنونی بین 1181 تا 1214 دلار در نوسان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۲  
معاون پارلمانی وزارت فرهنگ با استقبال از مصوبه مجلس در لایحه برنامه ششم مبنی بر پرداخت بیمه بیکاری به اهالی رسانه، تحقق آن را نیازمند همکاری دیگر دستگاه ها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۶  
مدیرکل اسبق حراست وزارت آموزش وپرورش گفت: در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه 30 نفر به سفارش مدیران، وام های نجومی دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳  
شرکت بیمه ملت، در راستای رشد طرح "آرامش در سفر" بیمه های عمر و حوادث، با شبکه های فروش تخصصی محصولات گردشگری همکاری و محصولات بیمه ای خود را از این طریق ارائه می نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۰  
سی و یکمین جشنواره بزرگ حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران با اعلام جوایز بزرگ این دوره آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹  
جگوار اف تایپ از زمان معرفی در سال 2012 به یکی از محبوب ترین خودروهای اسپرت تبدیل شده است و تاکنون 160 جایزه در سراسر دنیا را از آن خود کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۶  
اولین پورشه 7 رنگ در ایران
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان گفت: یک بره عجیب الخلقه با جهش ژنتیکی در روستای ضیاء آباد این شهرستان از توابع استان مرکزی متولد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱  
انجمن ملی لیزینگ ایران طی نامه ای به بانک مرکزی خواستار تجدید نظر در تعیین نرخ سود تسهیلات شرکت های واسپاری شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۶  
مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری خبر داد بانک مرکزی با چشم پوشی از انجام برخی اصلاحات به بانک ها برای شفاف سازی تا پایان سال 95 مهلت داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۷  
روباهی بر اثر شدت سرما در محدوده شهرستان چالدران آذربایجان غربی یخ بسته و تبدیل به مجسمه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۴  
عکس زیر شهید آیت الله مدرس را در بیمارستان پس از ترور نافرجام از سوی عمال رضاخان نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۹  
در جریان معاملات روز گذشته نماگر بازار با رشد 197 واحدی مواجه شد و ضمن بازپس گیری کانال 79 هزار واحد در 79 هزار و 73 واحد به تثبیت رسید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۳  
*لیلا آقایی/تحلیلگر بازارهای مالی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۱  
نماگر بورس تهران دیروز برای دومین روز متوالی در هفته جاری به حرکت خود در مسیر صعودی ادامه داد و با رشد 197واحدی موفق شد پس از دو هفته کانال 79هزار واحدی را فتح کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۸  
با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان، امکان افتتاح حساب از طریق سامانه پورتال اینترنتی بانک قرض الحسنه مهر ایران فراهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۵  
بانک ملی ایران در استان مرکزی تاکنون مبلغ 740 میلیارد ریال تسهیلات به 59 طرح اقتصادی مربوط به صنایع کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۵  
در دومین روز هفته، عوامل متناقض در بازار ارز زمینه ساز افزایش نوسانات رفت و برگشتی دلار شدند. روز یکشنبه، دلار تا قیمت 3هزار و 914 تومان پایین رفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...