سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۰۶:۳۴Jun 2017 27

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۶    
لادن طباطبایی بازیگر سینما به خاطر دخترش ایران را برای همیشه ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۶    
دیدن نور و تونل شاید رایج ترین درک موجود از مرگ باشد. موارد عجیب و جدید دیگری از تجربه نزدیک به مرگ گزارش شده است. رِیچل نووِر گزارش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۴    
امکان پرداخت فطریه به 14 موسسه خیریه معتبر در تاپ فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰    
باجه بانک ملی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق، به مناسبت عید سعید فطر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۶    
در بهار 1396، صنعت صندوق های سرمایه گذاری نسبت به بازار سرمایه بازده بالاتری کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۷    
*سیدمحسن طباطبایی/کارشناس امور بانکی
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۱    
با وجود التهابات فراوان در روند پرداخت سود به سپرده های مردم و یا نارضایتی جهت استفاده مشتریان از تسهیلات بسیاری از موسسات مالی و اعتباری و حتی بانک های مورد تایید بانک مرکزی شاید بسیاری از مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۹    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لزوم کاهش نرخ سود بانکی، این مسئله را منجر به نگرانی بانک ها از کاهش مشتریان خود دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۳    
بانک سینا از جمله بانکهایی خصوصی کشور است که نسبت به اجرای دستورالعمل های بانک مرکزی و سازمان بورس و حسابرسی اهتمام زیادی دارد و به نوعی از شفاف ترین شرکتهای بورسی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۳    
مخارج عروسی در 42 سال پیش
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۱    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش 500 تا 3500 تومانی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۶    
تهرانی ها، اصفهانی ها، یزدی ها و فارسی ها پولدارترین ها و سیستانی ها، کهکیلویه ای ها، لرستانی ها بی پول ترین ها در هر استان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۵    
براساس برخی گزارش های نهادهای بین المللی بازار سرمایه ایران این ظرفیت را دارد تا با توسعه بیشتر، زمینه ساز تسریع در رشد اقتصادی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۴    
دلار آمریکا در بازاز آزاد امروز 4 خردادماه 1396 با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته 3756 تومان به فروش رسید
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۵    
یک کارشناس بانکی با بیان اینکه دولت بعد در قدم اول می تواند اصلاح ساختار بانک ها را مورد توجه قرار دهد، گفت: شرایط ساختاری بانک های داخلی مناسب تعامل با دنیای خارج نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۳    
در حالی که طی روزهای آینده آمارهای مهم اقتصادی چندان زیادی منتشر نخواهد شد، تحلیلگران معتقدند که قیمت طلا در هفته آتی بیشتر تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا و قیمت جهانی نفت قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش 500 تا 3500 تومانی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۹    
وزارت اقتصاد در بیانیه ای اعلام کرد: هر چند ما تصمیم اخیر گروه اقدام مالی را یک گام به جلو ارزیابی می کنیم، اما اعلام می داریم که، این اقدامات مثبت رضایتمندی ایران را به دنبال نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۳    
جانشین رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل، از تلاش کره جنوبی، یونان، انگلیس، آفریقای جنوبی و کبک کانادا برای تبدیل عضویت سازمان بورس از عضو پیوسته به عضویت عادی آیسکو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۰    
در سال های اخیر با گسترش تلفن های همراه بسیاری از بانک ها و شرکت های مالی و اعتباری با ارائه نرم افزار های بانکی و موبایل بانک ها مشتریان خود را تشویق می کنند که برای سهولت بیشتر از طریق این برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۱    
عضو هیات رییسه مجلس گفت: در تجمیع کارت های بانکی دقت شود اعتبار بانک هایی که در کسب اعتبار و مشتری مداری موفق بوده اند، ضایع نشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۹    
شعبه کشیک بانک شهر در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۶    
امروز یکشنبه 4 خردادماه 1396 ، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در صرافی ها با اندکی افزایش یک میلیون و 216 هزارتومان دادو ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۸    
سال 95حدود هزارو11نفر برای دریافت دیه اقدام به خود زنی، تصادف ساختگی وحتی اره کردن استخوان ترقوه خود کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته 14درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۳    
نصرالله رادش کمدین معروف تلویزیون و سینما خبر ازدواج دوم خود را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
دور سوم از تعیین تکلیف سپرده گذاران فرشتگان از امروز آغاز شده و دارندگان حساب های تا سقف 50 میلیون می توانند برای رسیدگی به وضعیت وجوه خود به 80 شعبه دارای مجوز کاسپین مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۵    
مشاور وزیر مسکن گفت: به طور قطع اگر میزان قابل توجهی از سرمایه های سپرده گذاری شده از بانک ها خارج شود، بازار مسکن از این رفتار اقتصادی مردم تاثیرپذیری خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱    
راهبرد نوین بانک صادرات ایران استفاده بهینه از زیرساخت های موجود و سرمایه گذاری مشترک در خدمات نوین با مشارکت سایر بانک ها است که در این راستا این بانک و بانک ملی ایران و همچنین با مشارکت شرکت داده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۸    
نسل جدید صندوق های امانات الکترونیک در بانک ملت، به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۸    
بیمه ملت بعنوان اولین و تنها شرکت بیمه خصوصی از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز قبولی اتکایی خارجی را در سال 1393 دریافت نمود و توانست این مجوز را تا پایان سال 1396 تمدید نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۹    
رییس کمیسیون اقتصادی با بیان این که پاشنه آشیل اقتصاد رقابت منفی بین اجزای رسمی و غیررسمی بازار پول با افزایش نرخ سود سپرده ها بوده است گفت: این موسسات ریشه اقتصاد را از بیخ می کَنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۴    
در حالی که دوره ریاست جانت یلن در فدرال رزرو آمریکا رو به پایان است، گمانه زنی ها درباره احتمال جایگزینی وی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۴    
گزارش ارزانی و گرانی کالاها حکایت از آن دارد که در هفته منتهی به 26 خردادماه، دو گروه کالایی با افزایش قیمت، 6 گروه کالایی با کاهش قیمت و 3 گروه کالایی با ثبات قیمت مواجه بودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان آن را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۲    
استاندار لرستان گفت: طبق مصوبه دولت جرائم و سود وام های زیر یک میلیارد ریال بخشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۳    
رییس اتاق اصناف ایران شرایط پرداخت تسهیلات 300 میلیونی به کسبه پلاسکو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۷    
11 ویژگی امنیتی اسکناس جدید هزار تومانی را بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۴    
فردی که با نصب دستگاه اسکیمر بر روی دستگاه کارتخوان سیار اطلاعات حساب شهروندان را به دست آورده و از حساب آنها سرقت می کرد توسط پلیس فتای استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۹    
در چند ماه گذشته، موضوع ادغام بانک ها یا موسسات اعتباری بارها مطرح شده است. پرواضح است که اقتصاد ایران یک اقتصاد بانک محور است ودر آن تجارت پول نقش پررنگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۳    
احسان حاج صفی بازیکن 27 ساله فوتبال با انتشار عکسی از خودش و همسرش, خبر از برگزاری مراسم ازدواجش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۰    
سری زمانی آمارهای صنعت بیمه به منظور امکان بررسی روندهای آماری مرتبط با شاخص های موجود در صنعت بیمه و انعکاس هر چه بهتر عملکرد این صنعت بروز رسانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۸    
راهکار اصلی برای کاهش مطالبات معوق بانک ها این است که بانک ها مطالبات معوق خود را به اشخاصی که توانایی گرفتن پول از بدهکاران را دارند به مبلغ کمتری بفروشند و این اشخاص با استفاده از قدرت سیاسی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۵    
زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با 6000 تومان (معادل سه کیلوگرم گندم) یا 15 هزار تومان (معادل سه کیلوگرم برنج) اعلام شده است که خانواده ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۲    
دروازه بان سابق پرسپولیس باز هم عکسی با یک لباس عجیب منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۹    
یکی از عجیب ترین جاده های ایران و جهان جاده توسکستان است که شاهرود را به گرگان وصل می کند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۶    
گروه ویژه اقدام مالی (FATF ) یک سال دیگر به ایران فرصت داد تا توصیه های پیشنهاد شده و برنامه عمل این نهاد بین المللی را در مبارزه با جرایم پولشویی و همچنین مبارزه با تأمین مالی تروریسم اجرا کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۷    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر اینکه توهین به رئیس جمهور بازی کردن در زمین دشمن است، گفت: در پس توهین به رییس جمهور محترم، اهدافی چون اختلال در امنیت اجتماعی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۴    
*محمد مهدی رئیس زاده/ کارشناس بانکی
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۱    
کارشناسان بازار سرمایه معتقدند به دلیل هزینه بالای تولید و بهره وری در کشور و ناتوانی در جذب سرمایه گذاران نمی توان چشم انداز روشنی را برای این بازار متصور شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۱    
در پی اعتراض گروهی از سپرده گذاران مؤسسه های غیر مجاز افرادی با دامن زدن به اخبار و شایعات نادرست تلاش می کنند مشکلات مربوط به مؤسسات مالی غیرمجاز را به کل شبکه بانکی نسبت دهند و بحث ورشکستگی بانک ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۲    
مدیر گروه بانکداری اسلامی معتقد است اگر دولت اقدام به پرداخت بدهی های بانکی کند ، دارایی های بانک ها که امروز در قالب املاک باقی مانده به وجه نقد تبدیل شود و جلوی درآمدهای موهومی بانک ها گرفته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۹    
در حالی که قیمت طلا تحت تاثیر تنش های سیاسی بین المللی همچنان مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و با کاهش شدیدی روبرو نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۳    
با تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مبنی بر تمدید تعلیق محدودیت اعمال شده علیه ایران، لابی مالی ضد ایرانی شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۳    
بررسی معاملات آتی سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته (پنجشنبه) نشان می دهد در مجموع سه هزار و 647 قرارداد منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۰    
افزایش 8.7 درصدی دلار و 17.6 درصدی سکه در یک سال منتهی به اردیبهشت 96 در مقایسه با رشد شاخص کالاهای مصرفی 11.8درصدی، نشان می دهد که قیمت سکه بیش از نرخ تورم و قیمت دلار کمتر از تورم رشد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۵    
تعیین تکلیف سپرده های تا 500 میلیون ریال تعاونی منحله فرشتگان از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۲    
بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته در شروع هفته کاری با افت شاخص کل مواجه شد. در بازار دیروز معامله گران همچنان در یک فضای ضعیف فعالیت خود را شروع کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۳    
فلز زرد توانست در سومین هفته ژوئن، روند افت دو هفته نخست را متوقف کند. اونس طلا که در هفته های اول و دوم، دو افت حدودا یک درصدی را ثبت کرده بود، هفته گذشته با 4 دلار رشد به بهای 1257 دلار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۷    
روز شنبه، دلار با گذر از مرز 3 هزار و 750 تومان به بالاترین قیمت در یک ماه گذشته رسید. به گفته فعالان، با عبور بازار از عوامل محدودکننده تقاضا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۳    
مشمولان سهام عدالت که پس از ثبت و تایید نهایی شماره شبای بانکی در سامانه این سهام با مشکلاتی چون بسته شدن یا تغییر یافتن حساب بانکی و غیرمعتبر شدن شماره شبا قبلی مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۰    
بانک سامان با هدف حمایت از ارزش های ملی کار و کارآفرینی، از فیلم های مستند پروژه ملی کارستان پشتیبانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۷    
معاون امور شعب و بازاریابی بانک شهر از صدور بیش از 400 هزار کارت شهروندی توسط این بانک خبرداد وگفت: برنامه بانک شهر توسعه این کارت ها تا تعداد 3 میلیون قطعه کارت در سالجاری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۸    
دبیر کانون بانک های خصوصی گفت: بانک ها ملزم هستند که حساب های بی هویت را شناسایی و مسدود کنند و تا زمان مشخص نشدن هویت صاحب حساب، این حساب ها راکد می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۵    
رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: پیش بینی می شد با توجه به پیش رو بودن سفرهای تابستانی، تعطیلات عید فطر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۲    
موسسه ثامن برای مشتریانی که از بستن حساب های خود پیشمان شدند طرح جدیدی را راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۰    
دست اندرکاران بازار مسکن از افزایش رونق خرید و فروش واحدهای مسکونی پس از انتشار شایعات بانکی اخیر خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۵    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد: نقل و انتقالات مسکن با آغاز فصل تابستان و پایان ماه مبارک رمضان داغ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۶    
یک اقتصاددان با تاکید بر کاهش 8 درصدی چک های برگشتی در سال گذشته، افزایش سرعت نقدینگی را سیگنالی مثبت برای اقتصاد ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۳    
صبح امروز در منطقه هتل صدف نوشهر یک پراید با یک کامیون برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۰    
با توجه به رفع نواقص اسناد درخواست برخی از شرکت های لبنی پیش بینی می شود که نرخ های جدید تا پایان هفته اعلام شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۰    
مدیرعامل کارگزاری بانک ملی با تاکید بر این که پذیره نویسی صندوق های سرمایه گذاری در شعب بانک ها بسیار وقت گیر است، از آغاز اقداماتی برای پیاده سازی این روند به صورت الکترونیکی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۷    
شرکت های بیمه مکلف هستند از درآمد خود ذخایر کافی را جهت ایفای تعهداتشان در قبال بیمه نامه های صادره داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۹    
عضو هیأت مدیره بانک صادرات گفت: این بانک در راستای تبدیل شدن به سوپرمارکت خدمات بانکی و مالی، از سامانه پرداخت وجوهات شرعی خود به مناسبت عیدفطر رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۹    
بورس تهران امروز در حالی معاملات 90 میلیارد تومانی را تجربه کرد که با وجود آغازی امیدوارکننده اما در نهایت به دلیل غلبه عرضه بر تقاضای معامله گران اغلب حقیقی در نمادهای شاخص ساز نتوانست روزی با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۳    
ساخت مدارس امید آینده ، که سال پیش در دستور کار بانک آینده قرار گرفته بود، مطابق با برنامه ریزی صورت پذیرفته، امسال به صورت هم زمان و مصادف با عید سعید قربان در سراسر کشور افتتاح خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۴    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از رای گیری درباره اهمال بانک مرکزی در ساماندهی موسسات مالی و اعتباری به ویژه کاسپین در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش برای ارسال به قوه قضاییه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۵    
دبیرکل کانون بانکهای خصوصی تعیین تکلیف نرخ سود را در انتظار شورای پول و اعتبار دانست و گفت: در تعیین نرخ باید همه جوانب را رعایت کرد، چراکه کاهش آن ممکن است حتی اجاره بها را هم بالا ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۹    
داریوش اسدزاده با انتشار این عکس اینستاگرام خود را به روز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۷    
در جلسه ای که صبح امروز برگزار شد، در نهایت اعلام شد که سود وام های بانکی کسبه پلاسکو 18 درصد تصویب شده و بر همین اساس، بسیاری از کسبه ترجیح دادند از دریافت این وام صرف نظر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۴    
در آستانه تعطیلات عید سعید فطر، آرامش نسبی بر بازار سکه حاکم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۲    
رئیس اتحادیه کارگران پیمانی و قراردادی کشور گفت: با تغییراتی که در سازمان تامین اجتماعی در حوزه مدیریت در ابتدای دولت یازدهم به وجود آمد، عاملی در جهت ثبات بیشتر تامین اجتماعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۹    
در آستانه تعطیلات عید سعید فطر، آرامش نسبی بر بازار سکه حاکم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۸    
بخشنامه استفاده از تسهیلات 120 میلیونی خرید مسکن بدون سپرده ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۷    
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان سهامداران را به شرکت در مجمع عمومی عادی سالانه برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 95 دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۴    
قیمت تمامی ارزها امروز در بازارآزاد تهران اندکی افزایشی بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۸    
در حالی که اکثر کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی در نظرسنجی کیتکونیوز هفته گذشته به کاهش قیمت طلا رای داده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۹    
دلار آمریکا در سومین ماه امسال با نوسانات کمی همراه بود؛ به طوری که در این ماه 26 تومان نوسان قیمت پیدا کرده است و 3727 تومان را به عنوان ارزان ترین نرخ و 3753 تومان را به عنوان بالاترین نرخ در این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۰    
بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات به منظور تهیه لوازم و وسایل و کالاهای مورد نیاز خانوارها پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
یک زن روسیه ای به نام والنتیا رکورددارد به دنیا آوردن بیشترین تعداد بچه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
داریوش اسدزاده با انتشار این عکس اینستاگرام خود را به روز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
در حالی نگرانی سپرده گذاران نسبت به آینده بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در ایران افزایش یافته است که معاون نظارتی بانک مرکزی صراحتا می گوید مردم نگران بانک ها و موسسات مجاز نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
بانک ملت برای سال منتهی به سی ام اسفند ماه سال 95 تواست 80 ریال سود (حسابرسی نشده) محقق کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۰    
بانک ملت 500 دستگاه جدید پایانه بانکی غیرنقد را در سطح کشور نصب و راه اندازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶    
مدیر عامل بورس کالا با اشاره به اینکه ارزش معاملات بورس کالا در سال گذشته به 81 میلیارد و 700 میلیون تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۷    
وضعیت فعلی کاسپین چه پیام هایی برای اقتصاد ایران دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۴    
چند درصد سپرده گذاران بانکی بیشترین منابع سپرده گذاری شده در بانک ها را تشکیل می دهند؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۴    
نگرانی های سیاسی و اقتصادی در سراسر جهان و کاهش ارزش دلار آمریکا موجب شده است تا قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه به بالاترین سطح خود در یک هفته اخیر برسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۵    
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: مودیانی که اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه کرده اند می توانند مالیات خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۲    
*داوود باغملکی/ کارشناس اقتصادی
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۶    
رییس مرکز آمار ایران از تغییر سال پایه حساب های اقتصادی تا 15 تیرماه سال جاری خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...