دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۰۳:۱۵Mar 2018 19

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 31 فروردین 1396 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1396 بانکداران 24 31 خرداد 1396 بانکداران 24 31 تیر 1396 بانکداران 24 31 مرداد 1396 بانکداران 24 31 شهریور 1396 بانکداران 24 30 مهر 1396 بانکداران 24 30 آبان 1396 بانکداران 24 30 آذر 1396 بانکداران 24 30 دی 1396 بانکداران 24 30 بهمن 1396 بانکداران 24 1 اسفند 1396 بانکداران 24 2 اسفند 1396 بانکداران 24 3 اسفند 1396 بانکداران 24 4 اسفند 1396 بانکداران 24 5 اسفند 1396 بانکداران 24 6 اسفند 1396 بانکداران 24 7 اسفند 1396 بانکداران 24 8 اسفند 1396 بانکداران 24 9 اسفند 1396 بانکداران 24 10 اسفند 1396 بانکداران 24 11 اسفند 1396 بانکداران 24 12 اسفند 1396 بانکداران 24 13 اسفند 1396 بانکداران 24 14 اسفند 1396 بانکداران 24 15 اسفند 1396 بانکداران 24 16 اسفند 1396 بانکداران 24 17 اسفند 1396 بانکداران 24 18 اسفند 1396 بانکداران 24 19 اسفند 1396 بانکداران 24 20 اسفند 1396 بانکداران 24 21 اسفند 1396 بانکداران 24 22 اسفند 1396 بانکداران 24 23 اسفند 1396 بانکداران 24 24 اسفند 1396 بانکداران 24 25 اسفند 1396 بانکداران 24 26 اسفند 1396 بانکداران 24 27 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۷    
فهرست اسامی کارکنان کشیک بانک ها در تعطیلات نوروز 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
با هدف ارایه خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان، شعب بانک اقتصادنوین در تعطیلات نوروز آماده ارایه خدمت به هم وطنان عزیز خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۷    
نایب رییس مجلس با اعلام ادامه تشکیل جلسات نمایندگان سران قوا برای تعیین تکلیف اموال موسسات در سال 97، گفت: با تشکیل 4 گروه اجرایی در هیات تسویه، اموال شناسایی می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۲    
تسویه بقیه سود گروه بیستم مشمولان سهام عدالت از ابتدای سال 97 به تدریج انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۲    
سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی با ظرفیت تولید 2.5 تن کنسانتره سنگ آهن به بخش خصوصی واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۷    
کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مردم شریف ایران اطمینان داشته باشند که همه بانک ها و موسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی، تحت نظارت کافی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲    
سقف برداشت وجه از خودپردازهای کارآفرین در ایام نوروز از 2 میلیون ریال، به 5 میلیون ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲    
مدیر کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی، گفت: تذکرات لازم از سوی بانک مرکزی به موسسه کاسپین ابلاغ و مقرر شد مدیرعامل فعلی تا انتخاب مدیرعامل جدید، به کار خود ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۲    
در بهمن 96 درکل کشور بالغ بر 9.6 میلیون فقره چک به ارزشی بالغ بر 730 هزار میلیارد ریال مبادله شد که از این تعداد، بالغ بر 1.4 میلیون فقره چک به ارزشی بالغ بر 149هزار میلیارد ریال برگشت داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۲    
موسسه سرمایه گذاری اسپروت در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که نوسانات بازارهای بین المللی در سال 2018 تاثیر مهمی بر قیمت طلا نداشته و این مساله شایستگی و استحکام این فلز گرانبها را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۲    
متخصصان تخمین می زنند احتمال جایگزینی ارزهای مجازی چون بیت کوین، اترتیوم و ریپل با پول های سنتی چون دلار، یورو و پوند تا سال 2030 بسیارزیاد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۲    
رئیس موسسه سرمایه گذاری آدریان دی بر این باور است که قیمت طلا در روزهای آینده دوران تثبیت را در پیش خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۲    
31 دستگاه کانکس با مشارکت بانک ملت و باشگاه مشتریان این بانک به مردم زلزله زده شهرستان کوهبنان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷    
مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری ها و انعقاد تفاهمنامه فی مابین تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۷    
قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران افت محسوس داشت و نرخ دلار، یورو و پوند نیز کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۷    
تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران و فعالان بین المللی نسبت به روند قیمت طلا در روزهای آینده اختلاف نظر دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۷    
بانک مرکزی به 28 بانک ایرانی اعلام کرد با رعایت ضوابط و مقررات موجود و تحقق 4 شرط، می توانند نسبت به صدور ضمانت نامه ارزی تعهد پرداخت به نفع بانک های عمانی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۷    
مبالغ، تعداد و کارمزد دریافتی اعتبارات اسنادی داخلی و ارزی صادره بانک رفاه در یازده ماهه نخست سالجاری از رشد مطلوبی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۷    
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: خزانه جواهرات ملی روز دوشنبه مورخ 28 اسفند ماه سال جاری تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷    
بانک ملی ایران اسامی برندگان مشارکت در کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷    
بانک ملی ایران به کسانی که در ایام نوروز سفر خارج از کشور را انتخاب کرده اند، راه سریع و مطمئنی برای پرداخت عوارض خروج پیشنهاد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲    
رییس کل بانک مرکزی گفت: در سایه انضباط پولی و مالی دولت، تورم در سال آینده نیز تک رقمی خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
اگرچه هر ساله دلالان پول های نو، بساط خود را در میدان فردوسی پهن می کنند تا در ایام پایانی سال مشتری جذب کنند اما اکنون پول های نو تقریباً کم مشتری است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
موسسه آلیانز گلوبال اینوستورز، بازوی سرمایه گذاری بزرگترین شرکت بیمه اروپا که مدیریت حدود 500 میلیارد دلار دارایی را در اختیار دارد اعلام کرد، حباب بیت کوین دیر یا زود خواهد ترکید .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
فروش دلار در مرکز مبادلات ارزی سالی متفاوت را پشت سر گذاشت و پا به پای دلار آزاد حرکت کرد. این ارز تا 600 تومان در یک سال اخیر افزایش قیمت داشته که در مقایسه با سال های گذشته کم نظیر است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۲    
در مناظره ای با محوریت ریشه بحران ارز در کشور که بین دو کارشناس اقتصادی برگزار شد،سیدکمال سیدعلی معتقد است که دولت باید در بازار ارز محدودیت ایجاد کند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۲    
مدیر شعب منطقه سیستان و بلوچستان از رشد 30 درصدی پرداخت تسهیلات بانک سپه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تاثیر منفی تداوم نوسانات ارزی بر بازار سرمایه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۲    
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو بانک مسکن، اسامی برندگان جشنواره عیدانه ناواکو ویژه پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در اسفند 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۲    
بازار ارز در سال 1396 تحولات دامنه دارتری را نسبت به سال های اخیر پشت سرگذاشت. درحالی که بازار ارز هر ساله در برخی از مقاطع سال به دلیل سفرهای خارجی یا تسویه حساب های پایان سال میلادی با نوساناتی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۷    
بانک سپه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی هزینه چاپ تقویم و سررسید های سال 97 را برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۷    
در تعطیلات سال نو، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه های خودپرداز بانک مهر اقتصاد از 200 هزار تومان به 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
مشاهدات میدانی و آماری از بازار مسکن نشان می دهد علی رغم آنکه حجم معاملات در اسفند ماه با کاهش فوق العاده ای روبه رو بود، اما خبری از کاهش قیمت ها نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
علاقه مندان به بازدید از ابنیه و اشیای قدیمی و گران بهای موزه بانک ملی ایران می توانند در قالب تور مجازی از آثار فاخر این موزه بازدید کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات بازار سهام از ابتدای سال تا پایان پاییز رونق خوبی را تجربه کرد و در زمستان سرمایه گذاران در بازار سهام شاهد معاملات بی رونقی بودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
منتقدان دولت در حالی بر طبل بازگشت نرخ تورم در سال جاری می کوبند که بررسی ها نشان می دهد میزان افزایش نرخ تورم در یازدهمین ماه سال نسبت به اولین ماه 1.3 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۲    
مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام بیمه دانا با انتشار اطلاعیه ای در کدال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۲    
در سال 1396 با توجه به اثرپذیری از تسهیلات تا سقف 160 میلیون تومانی و کاهش نرخ سود بانکی به 15 درصد، سرعت رشد معاملات مسکن در شش ماهه دوم حدود 50 درصد نسبت به نیمه اول افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۲    
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در مجمع بازرسی و حسابرسی استان فارس، گفت: توجه و اهمیت به بخش های نظارت و بازرسی در بانک، یک ضرورت انکارناپذیر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۲    
بیش از هفت هزار و 200 خودپرداز و پایانه های فروش بانک ملی ایران، برای ایجاد آرامش خاطر مردم در ایام پایان سال و نوروز، آمادگی کامل دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۷    
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با پیش بینی وضعیت بازار مسکن در سال 97 از رغبت کم سرمایه گذار برای ورود به این بخش خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۲    
بانک مسکن با فراهم کردن امکان گزارش گیری لحظه ای از آخرین وضعیت پرداخت اقساط تسهیلات مسکن به صورت آنلاین و مجازی نیاز به سفرهای درون شهری مشتریان را در روزهای پایانی سال به حداقل رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۲    
حدود دو هفته پیش، ایران یکی دیگر از موارد استفاده دلار در فعالیت های داخلی خود را حذف کرد تا وابستگی اش به ارز ملی آمریکا را کاهش دهد. این اقدام تبعات مختلف و گسترده ای در پی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۲    
*دکتر پویا جبل عاملی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۲    
با حضور ابراهیمی مدیرعامل، معاونان و مدیران کل بانک انصار و مدیران شرکت سامانه الکترونیک انصار، سامانه های هوشمند بازپرداخت مصرف آب و برق بر مبنای اینترنت اشیا رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۷    
پدیده ترامپ نه فقط اقتصاد ایران بلکه اقتصاد دنیا را تحت تاثیرقرار داده و در نتیجه تاثیر منفی ترامپ در اقتصاد ایران در سال 96 به طور کامل مشهود است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۷    
هشتاد و پنجمین مرحله یارانه نقدی از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۷    
کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز درباره روند قیمت طلا در هفته جاری نتوانستند به اکثریت برسند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۷    
*مهشید شاهچرا/صاحب نظر پولی و بانکی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۲    
*علیرضا عسکری مارانی/ کارشناس بازار سرمایه
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۷    
یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که دلار آمریکا و قیمت نقره کاتالیزورهای اصلی قیمت طلا در سال 2018 خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۷    
مشاور جدید اقتصادی کاخ سفید به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرده است که طلا را بفروشند و نسبت به خرید دلار آمریکا اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۷    
مدیر عامل بانک ملی ایران ضمن حضور در دو شعبه دانشگاه تهران و فخر رازی، با همکاران این واحدها دیدار وگفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۲    
بانک استاندارد چارترد در تازه ترین تحلیل خود نوشت: قیمت طلا شاید به خاطر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا با کاهش روبرو شود ولی نگرانی های سیاسی و تنش های تجاری می تواند موجب افزایش مجدد قیمت جهانی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۷    
نوسان نرخ ارز در شش ماه گذشته موانع تازه ای را در بخش های مولد اقتصاد ایجاد کرده و زمینه گسترش بازارهای غیرمولد را در کشور ما فراهم کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۹    
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا در مراسمی با حضور عضو هیات مدیره بانک رفاه ، از کارکنان فرزند شهید این بانک قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۴    
عالی ترین مقام بانک مرکزی از آمادگی اتصال سوئیچ های کارت های بانکی ایران به بانک های عمانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
بانک مرکزی درپی برکناری مدیرعامل کاسپین از سوی هیات مدیره اعلام کرد: تا زمان معرفی مدیرعامل جدید و تایید صلاحیت وی، علی نعیمی مدیرعامل باقی می ماند و باید وظایف قانونی خود را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۴    
بانک مهر اقتصاد به منظور رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات بانکی در تعطیلات نوروز 1397 تعداد 91 شعبه در سراسر کشور را به عنوان شعب کشیک اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹    
بانک سامان در آستانه سال نو، اسامی شعب کشیک در تعطیلات نوروز 1397 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۴    
مسابقه پر هیجان شنبه های شانس بانک ملی ایران که با استقبال تعداد قابل توجهی از کاربران فضای مجازی مواجه شده بود، در سال جاری با موفقیت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۹    
بانک ملی ایران در راستای حمایت از تولید و اشتغال در بهمن ماه امسال تسهیلات متنوعی را به بخش های تولیدی و کسب و کار پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۹    
دویست و چهل و نهمین شماره مجله بانک ملی ایران با پرونده ویژه خوشا نوروز و وصف بی مثالش منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۴    
مرتضی ایمانی راد در کانال تلگرام موسسه اقتصادی بامداد نوشت: اقتصاد ایران را از جنبه های مختلف می توان در سال 97 مورد بررسی قرار داد. مثلا عده ای روندهای غالب اقتصاد ایران را پیش بینی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۹    
بانک ملت با امضای تفاهمنامه ای با ستاد دیه، 134 زندانی جرایم غیرعمد را از زندان آزاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۴    
کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در آخرین هفته از سال 1396 منتظر واریز سود سهام عدالت خود مربوط به سال مالی 1395 هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۴    
امروز آخرین فرصت برای دریافت اسکناس نو از بانک هاست. با این حال اگر متقاضیان از بانک ها جا بمانند باز هم می توانند در بازار آزاد هر تعداد اسکناس نو که می خواهند تهیه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
آخرین یارانه نقدی سال 1396 را امشب دولت با هزینه حدود 3600 میلیارد تومان به حساب حاضران در لیست سازمان هدفمندی یارانه ها که تعدادشان به حدود 77 میلیون نفر می رسد، واریز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
آزمون استخدامی بانک ایران زمین، روز جمعه بیست و پنج اسفند ماه در 2 حوزه امتحانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹    
تصادف پراید و پژو تصویر جدید و متفاوتی از حادثه را در خود رقم زد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹    
روند رشد بهای حقیقی سکه طلا در بیست سال اخیر بررسی شد بر اساس این گزارش 86 درصد رشد بهای حقیقی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۴    
سهم شرکت های پرداخت از مجموع تراکنش ها در بهمن ماه سال جاری براساس آمار شاپرک مشخص و اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۹    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: در حوزه بانکی هنوز به حالت عادی قبل از تحریم ها برنگشته ایم، اما در بن بست بانکی قرار نداریم و گشایش های خوبی انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
بانک ها سپرده های ارزی را باید به صورت اسکناس ارزِ سپرده گذاری شده، پرداخت کنند. هنگامی که سپرده گذاری با تحویل اسکناس ارز انجام شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۹    
بیمه آسیا با تبریک فرا رسیدن سال نو و تاکید بر ارائه خدمات بیمه ای شعبه های کشیک خود را در ایام نوروز اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
یک نماینده مجلس خواستار ورود جدی بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز شد و گفت: تشکیل صف های طولانی برای گرفتن ارز تاسف بار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
اولین دوره قرعه کشی طرح" دانایی جایزه دارد" بیمه دانا روز چهارشنبه 23 اسفند ماه جاری در سالن اجتماعات ساختمان سعدی این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۰    
ابوالفضل نجار زاده مدیر امور مجامع و شرکت های بانک صنعت و معدن درباره برنامه واگذاری های این بانک گفت: بانک مسیر برنامه ریزی شده ای را برای واگذاری دارائی های مازاد و خروج از بنگاه داری طی می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۵    
بانک گلدمن ساش در تازه ترین تحلیل خود اعلام کرد: ارزش دلار آمریکا طی ماه های آینده نیز به روند نزولی خود ادامه می دهد و عملکرد ارزهای کشورهای نوظهور به مراتب بهتر از دلار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۵    
نسخه جدید همراه بانک ایران زمین، در راستای ارائه یک تجربه متفاوت از بانکداری به مشتریان و توسعه پلتفرم های مالی برپایه بانکداری دیجیتال، از امروز در اختیار مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۰    
در آخرین روز هفته، صرافی های منتخب قیمت دلار را یک کانال عقب بردند؛ همزمان تحرک معامله گران غیررسمی کاهش یافت تا قیمت در معاملات این دسته نیز از مرز 4 هزار و 900 تومان فاصله بیشتری بگیرد و در حوالی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۵    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به 18 اسفند ماه اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه از جمله برنج و گوشت قرمز ثابت بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۰    
یک استاد دانشگاه گفت: متاسفانه خرید و فروش دلار با ارقام بالا در تعیین قیمت نقش دارند و دولت قادر به کنترل آن نیست. در واقع این اعلام جنگ اقتصاد زیرزمینی علیه نظام بانکی و بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰    
این روزها یکی از تابلوهایی که در اکثر قریب به اتفاق خیابان های شهرهای کوچک و بزرگ ایران قابل مشاهده است، تابلوی بانک است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰    
دادوستد اوراق تسهیلات مسکن در هفته گذشته با افت 30 درصدی در حجم و ارزش معاملات مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۵    
محمدهادی مهدویان/صاحب نظر اقتصادی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۵    
بیمه مرکزی سقف سرمایه فوت بیمه های عمر انفرادی را تا 500 میلیون تومان افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۰    
آلبرت بغازیان،کارشناس اقتصادی در مورد افزایش نرخ ارز و سکه در روزهای پایانی سال گفت: بهای سکه به دلیل افزایش نرخ ارز و قیمت جهانی طلا افزایش پیدا کرد و قیمت سکه هم بر اساس آن تغییر کرد البته سکه حباب ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۵    
طبق مجوز بانک مرکزی در روزهای پایانی سال و در ایام نوروز سقف برداشت از خودپردازهای بانک ایران زمین تا 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۰    
سقف برداشت کارت های ملل بر روی خودپردازهای موسسه اعتباری ملل افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
بن دیویس رئیس استارتاپ گلینت پی تاکید کرد: در حالی که شرکت های مختلف در رقابت برای معرفی و ایجاد ارزهای جدید دیجیتال هستند، به نظر من طلا تنها ارز معتبر جهانی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: بیش از شعب بانک ها و تعدادشان، مساله مهم نوع توزیع آنها است که چندان منطقی نیست؛ به طوری که در برخی خیابان ها شعب بیشتر و در برخی خیابان شعبی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
تازه ترین تحلیل ساکسو بانک نشان می دهد که 5 بار اخیری که فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش داده، فرصت خوبی برای خرید طلا در بازارهای جهانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
بانکها و موسسات اعتباری در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: در ایام نوروز خدمات الکترونیکی لازم به صورت شبانه روزی، فراهم شده و تامین نقدینگی لازم هم صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۵    
بانک مرکزی، با توجه به ایام پایانی سال و تسهیل گردش وجوه و دریافت به موقع وجوه دولتی، سیکل تسویه سامانه پایا در روزهای غیر تعطیل رسمی را از 96.12.28 تا اطلاع ثانوی به دو بار در روز تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۵    
اقدام گوگل و فیس بوک در ممنوعیت تبلیغ ارزهای دیجیتال موجب شد تا قیمت بیت کوین با کاهش شدیدی روبرو شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۰    
کارشناس امور اقتصادی درمورد تاثیر ارزش پول های خارجی بر پول ملی ،اظهار کرد: طی سالیان اخیر ارزش دلار و دیگر ارز های خارجی در سطح جهانی تغییر نکرده و تناسب قیمتی آنها حفظ شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۵    
مدیر امور حقوقی و انتظامی سازمان بورس و اوراق بهادار، از صدور دستور قضایی درباره ممنوع الخروج شدن 14 متهم بورسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۷    
کامرز بانک آلمان بر این باور است که قیمت جهانی طلا احتمالا در آستانه نشست فدرال رزرو در 21 مارس با کاهش روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۲    
تعداد و متوسط ارزش روزانه کل معاملات انجام شده بازار بین بانکی ریالی در یازده ماهه ابتدایی سال 1396، به ترتیب با 19.8 و 88 ...
مشاهده نتایج بیشتر...