جمعه ۲۸ دیساعت ۲۱:۳۰Jan 2019 18
 

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 28 اسفند 1396 بانکداران 24 30 فروردین 1397 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1397 بانکداران 24 31 خرداد 1397 بانکداران 24 31 تیر 1397 بانکداران 24 30 مرداد 1397 بانکداران 24 31 شهریور 1397 بانکداران 24 1 مهر 1397 بانکداران 24 30 آبان 1397 بانکداران 24 29 آذر 1397 بانکداران 24 1 دی 1397 بانکداران 24 2 دی 1397 بانکداران 24 3 دی 1397 بانکداران 24 4 دی 1397 بانکداران 24 5 دی 1397 بانکداران 24 6 دی 1397 بانکداران 24 7 دی 1397 بانکداران 24 8 دی 1397 بانکداران 24 9 دی 1397 بانکداران 24 10 دی 1397 بانکداران 24 11 دی 1397 بانکداران 24 12 دی 1397 بانکداران 24 13 دی 1397 بانکداران 24 14 دی 1397 بانکداران 24 15 دی 1397 بانکداران 24 16 دی 1397 بانکداران 24 17 دی 1397 بانکداران 24 18 دی 1397 بانکداران 24 19 دی 1397 بانکداران 24 20 دی 1397 بانکداران 24 21 دی 1397 بانکداران 24 22 دی 1397 بانکداران 24 23 دی 1397 بانکداران 24 24 دی 1397 بانکداران 24 25 دی 1397 بانکداران 24 26 دی 1397 بانکداران 24 27 دی 1397 بانکداران 24 28 دی 1397 
  ۱۰ ساعت پیش    
4 نکته مهم که شعب بانک ها در اعطای تسهیلات به اشخاص حقوقی و یا دریافت ضمانت نامه از آنها باید رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۲    
برآوردهای بانک جهانی می گوید در بازه زمانی سه ساله 2017 تا 2019، اقتصاد جهان 75 تریلیون دلار بزرگتر می شود که بیش از 50درصد این رشد در دوکشور چین و آمریکا اتفاق می افتد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۲    
در موارد زیر صادرکننده چک قابل تعقیق کیفری (بازداشت از طریق حکم جلب) نیست:
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳    
دویچه بانک نام 28 شهر برتر جهان برای کارکنان از نظر شرایط کاری را منتشر کرد که شهرهای اروپایی بیشترین نماینده را در این لیست دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل بانک کشاورزی حرکت در مسیر رضایت مردم ،امیدواری و رضایتمندی جامعه ذینفعان را اولویت در امور اعتباری بانک کشاورزی برشمرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳    
تازه ترین برآوردها از هزینه امتیاز وام بدون سپرده مسکن نشان می دهد، هزینه دریافت این تسهیلات برای متقاضیان نسبت به ماه های گذشته در سطح حداقلی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بانک ها نمی توانند وام های کشاورزان را استمهال نکنند زیرا این موضوع ، مصوبه دولت بوده و همه باید تمکین کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۳    
قیمت پالادیوم روز پنج شنبه به دنبال کاهش عرضه و رشد تقاضا، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد و طلا نیز تحت تاثیر انتظارات برای توقف افزایش نرخهای بهره آمریکا نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۳    
موسسه استاندارد چارترد و موسسه اف سی استون پیش بینی می کنند که قیمت طلا طی ماه های آینده با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳    
رییس کل بانک مرکزی از عملیاتی شدن سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان به زودی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۳    
سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر دقت افزون تر در تحلیل های ارایه شده عنوان کرد: دولت در لوایح بودجه 97 و 98 حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را پیش بینی کرد اما اجرای آن منوط به تصویب مجلس است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳    
یک سخنگوی اتحادیه اروپا اعلام کرد: کانال ویژه مالی اروپا موسوم به اس.پی.وی در آستانه راه اندازی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
17هزار نفر از مشتریان بانک صادرات ایران در قالب سپرده کوتاه مدت طرح 67 ،از تسهیلات این بانک بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
حجت اله صیدی با بیان اینکه بانک صادرات ایران در حال حاضر جایگاه مطلوبی در بورس دارد، گفت: سهام این بانک، یکی از نقدشونده ترین سهام ها با افزایش بالاتر از 140 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳    
کارشناسان بر این باورند که قانونی شدن ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در کشورهای جهان، ریسک سرمایه گذاری و معاملات آن را به شدت کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۳    
قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه افزایش یافت و به بالاترین حد خود در 2 هفته اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳    
بانک ها برای پرداخت تسهیلات به اشخاص حقوقی باید 4 نکته ضروری را رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۲    
شورای جهانی طلا بر این باور است که افزایش ریسک های سیستمی و ژئوپلیتیک می تواند موجب افزایش قیمت طلا در سال 2019 شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۲    
حالا شرح اقدامات بانک مرکزی کمی طویل تر از سابق شده است، اقداماتی که برای ساماندهی بازار پولی و مالی در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۲    
اگرچه افزایش قیمت در بازارهای مختلف پس از بحران ارزی را می توان به سود برخی افراد خاص برآورد کرد اما پس از بازگشت ثبات و آرامش به فضای کلی اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 گفت: افرادی که وام های معوق کمتر از صد میلیون تومان دریافت کردند وام خود را در سال 98 تسویه کنند تنها ملزم به پرداخت اصل آن هستند و سود وام و جریمه کرد بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲    
مدیرعامل بانک ملی ایران بر ضرورت استفاده از روش های نوین در حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: امروز محصولات بسیار متنوعی در بانک ملی ایران وجود دارد که نیازمند تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی کامل به ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲    
آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد فقط در هفت ماه نخست امسال، میزان مطالبات معوق بانک ها افزایش 24 هزار میلیارد تومانی معادل 19 درصد پیدا کرده است که این رشد چشمگیربیانگر این است که تلاش دستگاه های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲    
روز گذشته با وجود تلاش های نوسان گیران، قیمت دلار تغییرات زیادی را تجربه نکرد. روز چهارشنبه دلار با رشد محدود 30 تومانی به قیمت 11 هزار و 510 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲    
رییس اتحادیه طلا وجواهر تهران رنج مالباختگان را بیشتر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲    
گزارش واشنگتن پست با این عبارات شروع می شود: سبک زندگی جوانان برخوردار از امتیاز ایرانی از جمله تعطیلات پرهزینه، میهمانی های پر زرق و برق و دسترسی به پول و شغل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: متاسفانه منابع در نظر گرفته شده برای مسکن در بودجه 98 کافی نیست و با این شرایط، سال آینده این بخش وضع خوبی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۶    
بانک مرکزی در راستای تامین حواله های ارزی واردات کشور، ارزهای یورو، درهم، یوان چین، وون کره، روبل روسیه و لیر ترکیه را تامین و به اندازه کافی به بازار تزریق کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۶    
رییس جمهور با بیان اینکه تبادلات بانکی نسبت به دو ماه گذشته در شرایط بهتری قرار گرفت، گفت: تا جایی که بتوانیم با کشورهای همسایه و دیگر کشورها با پول ملی خودمان کار می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۶    
نخست وزیر روسیه از بسته جدید ارزی اتحادیه اروپا برای حافظت از منافع اقتصادی اروپا با ایران به دلیل تحریم های آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۶    
نرخ ارز در بازار آزاد در انتهای هفته گذشته و ابتدای هفته جاری نوسان قابل توجهی داشت و تا مرز 12 هزار تومان آمد، اما نتوانست به این کانال وارد شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶    
کشتی آرای قیمت سکه را 3 میلیون و 940 هزار تومان اعلام کرد و گفت: حباب سکه امروز 400 هزار تومان شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶    
به رغم تلاش های آمریکا برای برهم زدن بازار ارز و عدم دسترسی ایران به منابع ارزی، بانک مرکزی ایران علاوه بر ایجاد ثبات در بازار، اطمینان خاطری برای تامین ارز فعالان اقتصادی داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۶    
تازه ترین نظرسنجی رویترز از تحلیلگران اقتصادی نشان می دهد که روند صعودی ارزش دلار آمریکا به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶    
رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اینکه ارزیابان غیر مجاز باید از عرصه خارج شوند، گفت: ارزیابان باید حوادث را مستقل ارزیابی کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶    
بانک ملی ایران در ادامه سیاست های کلان خود برای حمایت از بنگاه های اقتصادی و رونق تجارت داخلی کشور در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 55 هزار میلیارد ریال تسهیلات مضاربه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۶    
معامله گران و کارشناسان بازار ارز سناریو های مختلفی را برای آینده این بازار پیش بینی می کنند. در این میان گروهی از فعالان بر این باورند که آرامش نسبی حاکم بر بازار در دو سه ماه اخیر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶    
روزنامه سرشناس آمریکایی در سرمقاله خود از 3 نامزد اصلی سمت ریاست بانک جهانی خبر داد که اِندرا نویی هندی در صدر قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۶    
بانک مرکزی امروزچهار شنبه 26 دی ماه 1397نرخ 47 ارز مبادله ای را اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 17ارز افزایش و قیمت24واحد پولی کاهش داشته است. در این میان نرخ 6ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۶    
بانک سامان با انتشار یک اطلاعیه رسمی شفاف سازی در سامانه کدال، آخرین تحولات مالی مرتبط با وضعیت سهام خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
حالا شرح اقدامات بانک مرکزی کمی طویل تر از سابق شده است، اقداماتی که برای ساماندهی بازار پولی و مالی در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
زیر پوست نوسانات رفت و برگشتی بازار ارز جریان های متناقضی شکل گرفته است. گروهی باور دارند، بازارساز در پی آن است که پس از تثبیت اولیه قیمت، دلار را در مسیر کاهشی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از امروز (چهارشنبه 26 دی ماه 97) 41 میلیارد تومان باقیمانده سود سهام عدالت مشمولان روستایی و عشایر واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
می توان گفت بیشترین سازندگان طلا در استان یزد فعالیت دارند و سالانه حجم زیادی از طلاهای یزد به سایر استان ها و حتی خارج از کشور هم صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶    
بانک گلدمن ساش آمریکا پیش بینی کرد قیمت هر اونس طلا طی سه ماه آینده به بیش از 1300 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶    
یارانه نقدی دی ماه سال 97 ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۶    
در دورانی که دونالد ترامپ سیاست های اقتصادی ملی گرایانه، حمایت گرایانه و پوپولیستی خود را یکی پس از دیگری اجرا می کند (حتی به دلیل تامین نشدن بودجه ساخت دیوار مرزی مکزیک ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۶    
* حمیدرضا صالحی/عضو هیات نمایندگان اتاق تهران
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۶    
زیر پوست نوسانات رفت و برگشتی بازار ارز جریان های متناقضی شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶    
دکتر همتی از ابلاغ دستورالعمل سپرده ریالی مبتنی بر ارز طی روزهای آینده و نیز آغاز فرآیندهای اجرایی ایجاد بازار متشکل معاملات ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶    
دکتر همتی در دیدار با کارکنان حوزه معاونت ارزی این بانک، خواستار فعالیت با تمام توان و با اقتدار هر چه بیشتر این کارکنان برای خدمت به مردم شد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۰    
یک کارشناس ارزی با اشاره به برنامه راه اندازی بازار متشکل ارزی، گفت: یکی از اجزای این بازار راه اندازی اتاق تسویه ای است که با تحقق این امر دیگر دبی مرجع تعیین قیمت ارز نیست و نرخ ارز در تهران مشخص ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۰    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر اینکه اتحادیه هیچ مجوزی برای فعالیت شرکت سکه ثامن صادر نکرد و حتی امکان صدور این مجوز را هم نداشته است، گفت: به مالباختگان این شرکت توضیحات لازم را دادیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۰    
قیمت طلا تحت تاثیر انتظارات سرمایه گذاران برای افزایش کمتر نرخ های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا و بهبود معاملات سهام چین، روز سه شنبه ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: بیمه شخص ثالث از سال آینده، آزمایشی به جای خودرو به راننده داده می شود
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۰    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی نوسان قیمت ارز حول و حوش 10 هزار تومان را مبتنی بر نوسانات بازار عنوان کرد و گفت: کسانیکه ارز را برای حفظ ارزش دارایی ذخیره کرده بودند، حال که آرامش بازار را دیده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۰    
یک مقام مسئول در نظام بانکی، با بیان اینکه اختلال در سرویس های فناوری اطلاعات بانکها، هزینه بالایی را در بر دارد، گفت: هم اکنون تهدیدهای سایبری برای غیرفعال کردن نظام بانکی، وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۰    
بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 102 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۰    
بزرگترین بانک برزیل اعلام کرده است که با ارائه یک سرویس جدید، مشتریان بانکی قادر خواهند بود بدون در اختیار داشتن کارت بانکی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۹    
یک عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت طلا و سکه امسال را بی سابقه و رکورد تاریخی دانست و گفت: بالاترین نوسان قیمتی امسال مربوط به ماه شهریور و مهر با 300درصد نوسان بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹    
طبق کیفرخواست صادره برای متهمان پرونده بانک سرمایه، حسین هدایتی به یاسر ضیایی معاون وقت بانک، 25 میلیارد ریال رشوه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹    
مدیر عامل بانک صادرات ایران با تاکید بر اینکه روند افزایشی زیان بانک متوقف شده، گذر از نقطه سر به سری سود و زیان تا پایان سال 97 و سودآوری در سال آینده را دو هدف دیگر مهم این بانک در ماه های پیش رو ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۹    
با نصب خودپرداز جدید شعبه نیشابور، تعداد خودپردازهای بانک سامان در سراسر کشور به 1500 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۹    
موسسه سرمایه گذاری بلک استون در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا در سال 2019 به کمتر از 1000 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۹    
پروژه پایانه سلام فرودگاه بین المللی امام(ره) با مشارکت بانک سینا مراحل نهایی و تکمیل طرح را طی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۹    
معاون تولید، صادرات و فناوری سازمان مناطق آزاد گفت که مدیران مناطق آزاد ایران مذاکرات و گفت و گوهایی را با برخی از بانک ها و بیمه های خارجی برای حضور و تاسیس شعبه در این مناطق داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۹    
تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت فلزات گرانبها به خصوص طلا و نقره در روزهای آینده تحت تاثیر تحولات ارزش دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۹    
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات معتقد است: با توجه به تصمیمات اخیر دولت و بانک مرکزی، بازار سرمایه به زودی به بهترین مقصد سرمایه گذاری تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹    
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی تشکیل بازار متشکل معاملات ارزی را یک گام به سمت شفافیت و افزایش دقت در خرید و فروش نقدی ارز نسبت به قبل عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹    
در معاملات امروز بازارهای ارزی، شاخص دلار 0.12 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹    
رییس کل بانک مرکزی باترخیص خودروهای وارداتی که بعداز 16مرداد 97وارد گمرکات کشورشده اند مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۹    
جلسه مجمع موسس شرکت بازار متشکل معاملات ارز عصر دیروز به منظور بحث و بررسی راه کارهای عملیاتی کردن این بازار در بانک مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۹    
رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: در موضوع فرهنگ سازی مباحث زیرساختی و جدی مطرح است و ما معتقدیم فرهنگ رانندگی در کشور نیاز به بازنگری جدی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۹    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد 425.58 واحدی به پله 165 هزار و 122 واحدی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۹    
قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه تغییر چندانی نداشت و بالاتر از سطح 1290 دلار تثبیت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹    
رییس کمیسیون سرمایه گذاری خارجی اتاق بازرگانی با تاکید بر ابهام در اجرای SPV، گفت: به دلیل اینکه 70 درصد از سرمایه بانک کونلون به دلار است، امکان کار به خاطر تحریم های دلاری را ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹    
رییس اتاق بازرگانی تهران در نامه ای به رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تعطیلی بسیاری از بنگاه های خصوصی خواستار تجدیدنظر این نهاد پولی در تسویه دیون و تعهدات ارزی واحدهای تولیدی به نرخ رسمی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۹    
بانک های آنلاین روشی ساده است برای افرادی که دنبال مدیریت امور مالی خود هستند. در بانک آنلاین همان اقدامات امنیتی که در بانک های سنتی استفاده می شود به کار برده می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹    
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛ عضویت رئیس کل بانک مرکزی در گروه های تلگرام جعلی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹    
موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتال پیش بینی کرد که افزایش نوسانات در بازار سهام موجب افزایش قیمت طلا در ماه های آینده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹    
*بنکر
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به یکی از نوآوری های قانون جدید چک گفت: اگر چک برگشت بخورد وجوه تمام حساب ها را تا سقف مبلغ چک می بندند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۹    
بانک مرکزی سه بار در روز قیمت ارز را اعلام می کند؛ این تازه ترین سیاست دلاری بانک مرکزی است که به گفته کارشناسان می تواند قیمت ارز را شفاف و از کنترل دلالان خارج کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۹    
روز گذشته، دلار دومین افت متوالی را تجربه کرد و به ابتدای مرز 11 هزار تومانی نزدیک تر شد. در سومین روز هفته، شاخص بازار ارز 150 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 11 هزار و 250 تومان رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳    
عضو اتحادیه املاک گفت: با توجه به رشد قیمت و کاهش قدرت خرید متقاضیان، سازنده ها واحدهای کوچک بسازند تا رکود مسکن طولانی نشود. ورود واسطه ها باعث شد تا قیمت مسکن در یک سال گذشته بیش از حد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۳    
زهرا زاده غلام، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: مرحله چهارم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران به مبلغ 5 میلیون تومان به حساب حقوقی آنان واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۳    
وزیر صمت در جلسه ای با حضور رییس کل بانک مرکزی گفت: تسهیلات در نظر گرفته شده در راستای حمایت از تولید نباید به واحدهایی پرداخت شود که محصولات آنها بازار ندارد و در این روند باید نظارت شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۳    
تشکیلات موسوم به صندوق قرض الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲    
رشد قیمت ها از آبان سال گذشته تا آذر ماه امسال بسیار زیاد بوده به طوری که در همین بازه سکه 270 درصد، طلا 256 درصد، ارز 220 درصد، مسکن 92 درصد، خودرو 60 درصد رشد داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه گرانی طلا باعث شده کاسبی طلا فروشان کساد شود، از جزئیات جلسه این اتحادیه با مسئولان بانک مرکزی گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۱    
مدیرعامل بانک صادرات گفت: در سه ماهه اول سال مالی، شاهد کاهش 20درصدی زیان های عملیاتی در مقایسه با سال قبل بودیم که خبر خیلی خوبی برای مشتریان و سهامداران بانک ما بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۱    
نخستین بیمه نامه طرح جامع منازل مسکونی شرکت بیمه سامان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
داور ماهی کار عضو هیات مدیره بانک کشاورزی روز یکشنبه 23 دی ماه سال جاری در جلسه تشریح عملکرد بانک که با حضور دکتر عباس معمارنژاد معاون امور بانکی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۱    
اتکای نیازهای نقدینگی بخش کشاورزی به بانک کشاورزی، ضمن ایجاد مسئولیتی سنگین برای این بانک ، ضرورت فعالیت این بانک برای تجهیز منابع بیشتر را ایجاب می کند و به همین دلیل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۱    
نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا امروز دوشنبه 24 دی ماه در ساعت دوازده، 10990 تومان است. همچنین نرخ خرید هر دلار آمریکا نیز 10940 تومان اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۱    
شورای جهانی طلا از افزایش ذخایر طلای صندوق های سرمایه گذاری جهان در سال 2018 میلادی خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۱    
انتشار آمارهای درآمدی شرکتهای بزرگ آمریکا در سه ماه پایانی 2018 یکی از مهمترین رویدادهای هفته جاری خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۱    
به نظر می رسد که یک گروه حرفه ای از هکرها و مجرمان سایبری با انتشار یک بدافزار و تروجان معروف به روزرسانی شده سعی دارند به سرقت اطلاعات بانکی و مالی کاربران بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۱    
*ماهنامه بانکداری آینده
مشاهده نتایج بیشتر...