سه شنبه ۲۸ آذرساعت ۰۲:۲۰Dec 2017 19

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 31 فروردین 1396 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1396 بانکداران 24 31 خرداد 1396 بانکداران 24 31 تیر 1396 بانکداران 24 31 مرداد 1396 بانکداران 24 31 شهریور 1396 بانکداران 24 30 مهر 1396 بانکداران 24 30 آبان 1396 بانکداران 24 1 آذر 1396 بانکداران 24 2 آذر 1396 بانکداران 24 3 آذر 1396 بانکداران 24 4 آذر 1396 بانکداران 24 5 آذر 1396 بانکداران 24 6 آذر 1396 بانکداران 24 7 آذر 1396 بانکداران 24 8 آذر 1396 بانکداران 24 9 آذر 1396 بانکداران 24 10 آذر 1396 بانکداران 24 11 آذر 1396 بانکداران 24 12 آذر 1396 بانکداران 24 13 آذر 1396 بانکداران 24 14 آذر 1396 بانکداران 24 15 آذر 1396 بانکداران 24 16 آذر 1396 بانکداران 24 17 آذر 1396 بانکداران 24 18 آذر 1396 بانکداران 24 19 آذر 1396 بانکداران 24 20 آذر 1396 بانکداران 24 21 آذر 1396 بانکداران 24 22 آذر 1396 بانکداران 24 23 آذر 1396 بانکداران 24 24 آذر 1396 بانکداران 24 25 آذر 1396 بانکداران 24 26 آذر 1396 بانکداران 24 27 آذر 1396 
  ۱۰ ساعت پیش    
شاید چندین سال است که بحث خرید و فروش سکه های تقلبی در بازار مطرح می شود، با این وجود همچنان به نظر می رسد عزمی جدی برای جمع آوری این سکه ها و برخورد با این مشکل وجود ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا در بورس کالا به دنبال آرامش نسبی قیمت سکه در بازار آزاد کاهش یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن از ایجاد مانعی بر سر راه توسعه صندوق های زمین و ساختمان در قانون برنامه ششم توسعه خبر داد و خواستار همکاری وزیر راه و شهرسازی در رفع این مانع شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تازه ترین نشریه داخلی شرکت بیمه دانا با عنوان ماهنامه دانا منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۵:۰۴    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه بخش مهمی از وظایف تامین منابع مالی در اقتصاد بر دوش نظام بانکی است، از مدیران بانک ها خواست میزان سخت گیری ها برای دریافت تضامین و وثایق را کاهش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۴۴    
مدیر عامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه همراستا با نظام بانکی در طرح رونق اقتصادی حضور چشمگیر دارد و در تأمین اعتبار برای بنگاه های خرد، کوچک و متوسط از تمام ظرفیت های خود استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۹    
تجربه نشان داده استارت آپ ها راه حل های بسیار موثر و کم هزینه ای برای حل مشکلات مزمن و دیرینه ارائه می دهند، از این رو حمایت از صاحبان ایده در وظیفه و مسئولیت اجتماعی بانک ملی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۴    
مدیر عامل بانک مشترک ایران –ونزوئلا که به اتفاق هیات همراه از شرکت فرآورده های لبنی کاله بازدید نمودن، با اعلام این مطلب که این بانک در راستای گسترش فعالیتهای بانکی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۴    
اتباع خارجی بدون داشتن پروانه کار قادر به استفاده از دفترچه تأمین اجتماعی نخواهند بود و هیچ گونه خدماتی از تاریخ 25 دی ماه 96 به افراد بدون پروانه کار ارائه نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۴    
بازارهای آسیایی در معاملات روز دوشنبه به دنبال افزایش خوشبینی ها نسبت به تصویب لایحه مالیاتی آمریکا، روندی صعودی داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل بانک کارگشایی گفت: پیش بینی می کنم اگر بهای دلار 20 تومان کاهش یابد و ما هم امروز 7 تا 8 هزار سکه بفروشیم، قیمت سکه در بازار به دامنه یک میلیون و 360 هزار تومان کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۹    
سود مشاع و غیرمشاع در بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین شرکت ها چیست و چگونه محاسبه می شود؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۴    
در بسیاری از موسسات اعتباری غیرمجاز که منحل شده اند، حساب های بانکی به نام اشخاص افتتاح می شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۹    
در راستای توسعه خدمات ارزش آفرین بانک دی یکی دیگر از خدمات بانک با عنوان طرح سروش ارزش آفرین در شعب سراسر کشور اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۴    
رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد خسارت های مورد تعهد صنعت بیمه در حادثه زلزله کرمانشاه تا کنون 1700 میلیارد ریال برآورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۹    
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه تخصیص اعتبارات برای اجرای مصوبه مجلس در جهت بیمه کردن زنان خانه دار با کاهش 40 درصدی مواجه شد، کمبود منابع مالی دولت را عامل اصلی این میزان کاهش دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۴    
نایب رییس هیات مدیره بانک ایران زمین گفت: اقتصاد ایران بانک محور است و این یعنی بار توسعه اقتصادی را سیستم بانکی به تنهایی بر دوش می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۴    
کارت به کارت از مبدا بانک صنعت و معدن در اپلیکیشن تاپ فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۹    
بیمه آسیا در مدارس مناطق زلزله زده غرب کشور نوشت افزار توزیع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۴    
تصویر زیر بوقلمون چرانی را در خیابانهای تهران در سال 1338 نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۴    
در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در دسترسی به این خدمات، امکان انتقال وجه کارت به کارت شتابی بدون نیاز به اینترنت در بانک سینا فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل بانک مسکن پیشنهاد داد:برای نوسازی بافت های فرسوده از طریق صندوق توسعه ملی تجهیز منابع صورت گیردو تسهیلاتی 15 تا 20 ساله با نرخ تک رقمی در این بافت ها به خریداران و سازندگان پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۹    
*دکتر رضا بوستانی
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۹    
براساس آمار بانک مرکزی، رقم نقدینگی در پایان مهرماه 14030.5 هزار میلیارد ریال است که نسبت به ماه مشابه سال قبل 23.3 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۹    
*سید حجت هاشمی یرکی/مدیر روابط عمومی موسسه ملل
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۴    
بیمه پارسیان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق زلزله زده غرب کشور مدرسه ای را احداث می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۴    
قدیما اینجور دندون می کشیدن، با یک وسیله شبیه انبردست که مخصوص دندون کشیدن بود! عکس مربوط به زمان قاجار سال 1290
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۴    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس آخرین روند بررسی فرایند بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی را در مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۹    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک درباره پیش بینی از سه ماه آینده بازار مسکن گفت: قیمت مسکن در سه ماه پایانی سال مقدار اندکی از شاخص تورم عبور خواهد کرد ولی سال آینده قابل پیش بینی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۴    
هشتاد و دومین مرحله یارانه نقدی به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان ساعت 24 یکشنبه 24 آذرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و از همان لحظه قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۴    
ابزار عجیب و نامتعارف برای کنترل کودک در تهران را مشاهده می کنید!
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۹    
مبلغ 210 میلیارد تومان در سال 1395 از سوی بانک صنعت و معدن به واحدهای صنعتی استان سمنان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۴    
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، پرداخت بیش از 16 هزار و 810 میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان را تصویب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی بیت کوین (ارز الکترونیکی) در مجلس با حضور مسوولان بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و سازمان بورس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۹    
رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از راه اندازی سامانه معاملات بورس از شنبه هفته جاری خبر داد و گفت:سامانه جامع نظارت بازار هم راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۹    
هیئت مشاوره ای ماده 4 صندوق بین المللی پول در گزارش پایانی مأموریت سال 2017 برای ایران پیش بینی کرده است رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در سال 1396 (18-2017) به 4.2 درصد برسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۴    
تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا و ارزش دلار در روزهای آینده به شدت در برابر مذاکرات نمایندگان درباره طرح اصلاحات مالیاتی حساس خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۹    
با افزایش گمانه زنی ها نسبت به تصویب طرح نهایی اصلاح مالیاتی در آمریکا و تقویت ارزش دلار و شاخص سهام، قیمت طلا در بازارهای جهانی کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۴    
تحلیلگران اینوستینگ بر این باورند که انتشار آمارهای رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه سوم امسال مهمترین رویداد اقتصادی هفته آینده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۴    
بانک مرکزی روسیه بهره بانکی را در این کشور 0.5 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۹    
محمود سیجانی گفت : بیشترین میزان پرداخت تسهیلات به صنایع استان قم مربوط به بانک صنعت و معدن بوده و باید بانک های دیگر نیز روند پرداخت تسهیلات را تسریع کرده و موانع پرداخت را از بین ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۴    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تخصیص اعتبار 360 میلیارد تومانی در بودجه 97 برای کاهش آسیب های اجتماعی، از تعیین 78 میلیارد تومان برای بیمه درمان معتادان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۹:۰۹    
ستاد مردمی دیه کشور اعلام کرد براساس توافق ستاد دیه کشور و بیمه مرکزی ایران، اقدامات لازم برای آزادی 600 راننده زندانی تا پایان امسال اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۴    
مدتی است که مهر ورشکستگی به واسطه غیرمجاز بودن و عدم تبعیت از مقررات بانک مرکزی بر پیشانی برخی موسسات مالی و اعتباری سنگینی می کند و سپرده گذاران این موسسات را آواره کوی و برزن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۴    
از ابتدای امسال تا کنون شاخص بورس با بیش از 22 درصد افزایش همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۴    
کاربران اپلیکیشن تاپ منتظر قرعه کشی هیجان انگیز یلدای میلیونی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۹    
عبده تبریزی گفت: در بازار فعلی نشانه ای از سفته بازی مشاهده نمی شود و این تقاضای مصرفی و واقعی است که وارد بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۴    
8 تهدید سیاسی و 3 تهدید اقتصادی در سال 2018 مورد بررسی قرار گرفت. احتمال رویارویی ایران با آمریکا یا متحدان منطقه ای واشنگتن و درگیری نظامی چین و کشورهای جنوب شرق آسیا در منطقه دریای چین جنوبی از ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۴    
امروز خیلی شلوغ بود، تمام ذخیره بیت کوینی که داشتیم تمام شد، یا باید خودمان دوباره بخریم یا اینکه کاربرانمان بفروشند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۲۴    
در مراسم افتتاحیه طرح بهینه کاوی تجارب موفق مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی، توانمندی بانک تجارت در این حوزه ارائه و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۲۴    
افت 10 تومانی روز یکشنبه، قیمت دلار را یک محدوده دیگر پایین برد. به گفته فعالان بازار، افزایش حجم فروش ارز در ساعات ابتدایی روز، عامل اصلی نزول شاخص ارزی بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۹    
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به بررسی طرح اصلاح قانون چک گفت: در این طرح مقرر شده که باید هویت صاحبان چک به صورت کامل در سامانه بانک ها ثبت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۹    
اونس فلز زرد پس از آنکه روزهای ابتدایی ماه جاری میلادی را با سقوط از قیمت 1280 دلاری به کف 1236 دلاری سپری کرده بود، در انتظار تعدیل قیمت در هفته پیش رو قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۰۰    
جدیدترین جشنواره بانک ملی ایران با نام " به شانس برنده شدن، بله بگو"، با موضوع پیام رسان دو منظوره بله ، به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۵۵    
سارقان سیصد هزار دلار خریدار پول الکترونیکی بیت کوین را به سرقت بردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۵۵    
در جشن خودکفایی بیش از دو هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران ، بانک ملی استان مازندران به جهت اعطای تسهیلات بانکی و کمک به قشر محروم و مددجوی کمیته امداد مورد تقدیر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۴۰    
شرکت بیمه دانا به منظور تقویت و توسعه شبکه فروش خود اقدام به جذب نماینده فعال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۰    
سارقین مسلح در ایالت مریلند آمریکا موفق به سرقت بیش از 200 هزار دلار از دستگاه خودپرداز بانک آمریکا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل فرابورس گفت: از 20 صندوق سرمایه گذاری جسورانه که به فرابورس درخواست پذیره نویسی داده اند، تنها یک صندوق دانشگاهی به نام دانشگاه تهران وجود دارد که نشان می دهد سهم دانشگاه در این حوزه کم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۴۵    
بانک توسعه صادرات به منظور تامین سرمایه در گردش صادرات برای بخش صنعت و معدن ویژه مناطق برخوردار، از محل منابع صندوق توسعه ملی و منابع بانک با نرخ سود تلفیقی تسهیلات پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۰    
در حالیکه امروز 26 آذر مدارس ابتدایی تهران به دنبال آلودگی در تعطیلی به سر می برند از طرف استانداری تهران اعلام شده است که در صورت تداوم آلودگی کمیته اضطرار آلودگی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل بانک رفاه گفت: رونق اقتصادی، توسعه اشتغال و رفع فقر، سه اولویت اصلی دولت دوازدهم است. از این رو نقش و اهمیت بانک رفاه بسیار پررنگ و مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۰    
بازار آزاد امروز شاهد کاهش بیش از 12 هزار تومانی قیمت سکه طرح جدید بود ،قیمت دلار نیز امروز با کاهش 4 تومانی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۵    
یک نماینده مجلس می گوید: بانک ها در سال 1395 بیش از 200 هزار میلیارد تومان بهره به سپرده گذاران پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۰    
28.71 درصد تراکنش های ابزار کارتخوان های فروشگاهی درآبان 96 زیر 5000 تومان بوده که پرداخت کارمزد آن بر عهده بانک پذیرنده است و این روند تغییر نظام کارمزد در کشور را اجتناب ناپذیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۱۵    
شرکت به پرداخت ملت به عنوان یکی از شرکت های پرداخت الکترونیک کشور، به جمع شرکت های دانش بنیان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۰    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: تک نرخی شدن نظام ارزی در کشور مستلزم اینست که رئیس جمهور به این باور و وجدان برسد که ارز تک نرخی برای اقتصاد کشور مایع حیات، رونق در اقتصاد و افزایش سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۵    
یک کارشناس بازار سرمایه با تشریح دلایل رشد این روزهای شاخص بورس گفت: این روزها دیگر از وقوع رفتارهای هیجانی در بورس خبری نیست و در جریان معاملات بازار سهام کمتر مشاهده می شود که یک نماد معاملاتی بدون ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۰    
حدود یک ماه پیش که قیمت سکه یک میلیون و 440هزار تومان شد،بانک مرکزی برای از بین بردن حباب 200هزار تومانی سکه حراج کردعلیرغم حراج چند ده هزار سکه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۵    
یارانه نقدی ماه جاری ساعت 24 امشب همزمان با 26 آذرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. به همراه یارانه 45 هزار و 500 تومانی برای هر نفر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۰    
شعبه بلوار ابوذر استان تهران بانک قرض الحسنه مهر ایران پس از بازسازی، طی مراسمی با حضور اکبری مدیرعامل و توکلی عضو هیات مدیره بازگشایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۵    
سید مهدی هاشمیان معاون امر به معروف و نهی از منکر دولت با ارسال نامه ای از مدیرعامل و ریاست شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سپه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۵    
وزیر راه و شهرسازی خواستار نهادسازی مالی برای اجرای پروژه های مسکونی در بافت های فرسوده شد و تاکید کرد: مسکن باید از حاشیه به مرکز شهرها منتقل شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۵    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی گفت: مشکل نقل و انتقال پول پتروشیمی ها مقطعی و قابل حل است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۵    
امروز یکشنبه 26 آذر ماه قیمت انواع سکه در صرافی ها با کاهش قیمت همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۰    
روند رشد دو نرخ دلار مبادله ای و آزاد در ماه های اخیر شکاف قیمتی آنها را به بیش از 600 تومان افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۵    
تجربه مدیریتی بانک رفاه با عنوان"ارتقای بهره وری واحدهای بانک" در طرح بهینه کاوی تجارب موفق مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی، به عنوان مورد کاوی حوزه اقتصاد مقاومتی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۰    
مظفرالدین شاه و کراوات مخصوصش را ببینید
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۵    
روز 25 آذر 1304 رضاشاه پهلوی بر تخت سلطنت نشست و پادشاهی خود را رسما اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۵    
عکس زیر آلودگی هوای تهران را نشان می دهد. به دلیل آلودگی هوای امروز تهران، مدارس تعطیل شد و زمان طرح ترافیک در پایتخت کشور افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۰    
خودروی لوکس لوتوس الیزه پلاک شده در ایران.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۵    
توقیف خودروی تویوتا هایلوکس در خیابان زعفرانیه تهران؛ تیم عملیات پلیس امنیت تهران با مشاهده این خودرو که برچسب پلیس بر آن نصب شده بود آن را توقیف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۰    
در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک توسعه تعاون که با موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور اعضای مجمع و بازرس قانونی و به ریاست وزیر محترم تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۲۰    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با صعود 23.1057 واحدی به پله 95 هزار و 663 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۲۰    
مدیر عامل بزرگ ترین بانک روسیه گفت: به دلیل وجود منافع در بخش خدمات مالی برای دو کمپانی غول جهان یعنی؛ گوگل و آمازون، این دو رقیب بانک ها خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۰    
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: از روز پس از حادثه زلزله کرمانشاه، پیگیری مطالبات در مناطق زلزله زده متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۰۵    
بیمه مرکزی در اجرای سیاست های کاهش تدریجی سهم درصد واگذاری اتکایی اجباری را در بیمه های زندگی و غیرزندگی به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری با بیان اینکه در بودجه 97، جذب 15 میلیارد دلار سرمایه خارجی هدفگذاری شده، گفت: ورود سرمایه خارجی و خروج اصل و سود آن، با محاسبه دلار آزاد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۰    
در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی که با موضوع استقامت ملی و توسعه پایدار برگزار شد،خدمات و حمایت های بانک ملی ایران از اقدامات کارآفرینانه مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۵    
مبلغ 220 میلیارد تومان در سال 1395 از سوی بانک صنعت و معدن به واحدهای صنعتی استان گیلان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۵    
محمد ناصر نیکبخت گفت: بانک صنعت و معدن در استان همدان عملکرد خوبی دارد و با همکاری بانکهای دیگر تاکنون در این استان 252 میلیارد تومان تسهیلات در بخش رونق تولید پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۰    
اکثر تحلیلگران اقتصادی اعلام کردند که سیاست های پولی فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی بزرگ جهان عامل اصلی تعیین کننده قیمت طلا در سال2018 خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰    
یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که نوسانات قیمت طلا در سه روز اخیر پس از نشست فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که قیمت این فلز زرد طی سال 2018 میلادی نیز روندی صعودی خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰    
بانک فرانسوی بی ان پی پاریباس پیش بینی کرده است که روند قیمت جهانی طلا و نقره طی ماه های آینده صعودی خواهد بود ولی نقره عملکرد بهتری نسبت به طلا خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۵    
برخی رسانه ها سخن رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در گردهمایی پنجشنبه دانشجویان و جوانان حزب اعتدال و توسعه را به اشتباه بازتاب داده اند؛ گویی دولت راسا قصد مداخله در بازار ارز را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران و اعضای هیات مدیره میربیزنس بانک با مقامات عالی آستراخان روسیه دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۰    
روز شنبه، قیمت دلار با تصور عرضه سنگین بازارساز یک کانال پایین تر رفت. شاخص ارزی با 13 تومان افت از مرز 4 هزار و 200 تومان پایین تر آمد و به قیمت 4هزار و 190 تومان رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۵    
پایان هفته بازارهای جهانی با ثبت رکورد جدید بیت کوین و بر سر زبان افتادن ارز رمزنهاد روس ها همراه بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۵    
یک منبع آگاه نزدیک به بانک مرکزی گفت که انتشار شایعات مربوط به تغییر رئیس کل بانک مرکزی ریشه در پول پاشی برخی مفسدان و اخلالگران سیستم بانکی از جمله برخی مدیران و سهامداران متخلفی دارد که از برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۰    
نهمین حراجی سکه در حالی برگزار شد که نسبت به روزهای قبل استقبال خریداران کمتر بوده و قیمت ها نیز کاهشی شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...