چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۹:۰۴Nov 2018 14

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 28 اسفند 1396 بانکداران 24 30 فروردین 1397 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1397 بانکداران 24 31 خرداد 1397 بانکداران 24 31 تیر 1397 بانکداران 24 30 مرداد 1397 بانکداران 24 31 شهریور 1397 بانکداران 24 1 مهر 1397 بانکداران 24 1 آبان 1397 بانکداران 24 2 آبان 1397 بانکداران 24 3 آبان 1397 بانکداران 24 4 آبان 1397 بانکداران 24 5 آبان 1397 بانکداران 24 6 آبان 1397 بانکداران 24 7 آبان 1397 بانکداران 24 8 آبان 1397 بانکداران 24 9 آبان 1397 بانکداران 24 10 آبان 1397 بانکداران 24 11 آبان 1397 بانکداران 24 12 آبان 1397 بانکداران 24 13 آبان 1397 بانکداران 24 14 آبان 1397 بانکداران 24 15 آبان 1397 بانکداران 24 16 آبان 1397 بانکداران 24 17 آبان 1397 بانکداران 24 18 آبان 1397 بانکداران 24 19 آبان 1397 بانکداران 24 20 آبان 1397 بانکداران 24 21 آبان 1397 بانکداران 24 22 آبان 1397 بانکداران 24 23 آبان 1397 
  ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور در بانک ملی ایران با مدیرعامل این بانک دیدار و گفت و گو کرد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره طلا و جواهر تهران گفت: با توجه به اقدامات مناسب بانک مرکزی و نیروی انتطامی در جمع آوری واسطه های خیابانی قیمت نرخ ارز کاهش پیدا کرد که به نوعی تاثیر مستقیم در نرخ ها داشت.
  ۴ ساعت پیش    
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود ضمن اشاره به چالشی که تحریم های آمریکا پیش روی اقتصاد ایران قرار داده، از پیشرفت دولت این کشور در شفاف سازی در سیاست های مالی تمجید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه در تحریم ها و فضای اقتصادی کنونی، رقابت در بورس ها هم ممکن است با چالش مواجه شود، گفت: شفافیت قیمتی و کشف نرخ منصفانه نباید فراموش شود.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک ایران زمین معتقد است: بانکداری دیجیتال به عنوان یک الگوی بانکداری مدرن با محوریت نوآوری و تجربه مشتریان با استفاده از فناوری های نوین مطرح است.
  ۵ ساعت پیش    
طبق پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و تائید رئیس جمهور، علی طیب نیا به عضویت شورای پول و اعتبار درآمد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهور با استعفای دستیار ویژه خود در امور اقتصادی موافقت کرد.
  ۶ ساعت پیش    
به دنبال کاهش ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس ، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش روبرو شده است.
  ۶ ساعت پیش    
بانک ایران زمین در نظر دارد به منظور یکپارچگی و بهینه سازی تابلوسر در شعب طراحی تابلوهای سردر شعب خود را از طریق فراخوان عمومی انجام دهد.
  ۶ ساعت پیش    
شعبه گناباد بانک ایران زمین در استان خراسان به منظور پیاده سازی بانکداری دیجیتال و بهبود پراکندگی شعب به مکان جدید منتقل شد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس صندوق بین المللی پول در کنفرانس فین تک سنگاپور 2018 اعلام کرد کشورها می توانند با حمایت بانک های مرکزی خود ارزهای مجازی و یا دیجیتالی ایجاد کنند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اعلام کرد: طی دو روز گذشته قیمت طلا در بازار روند نزولی را در پیش گرفته است و بین هشت تا 10 درصد ارزان شده که امید است این کاهش قیمت ها ادامه دار باشد.
  ۷ ساعت پیش    
در اینفوگرافیک زیر جزییاتی از حق بیمه صادره و خسارت پرداختی در سال 96 را مشاهده می کنید.
  ۷ ساعت پیش    
با نزدیک شدن به مهلت انقضای شش ماهه تحویل سکه های پیش فروش شده با سر رسید یک ماهه، ثبت نام کنندگان این طرح باید پیش از اتمام مهلت خود، نسبت به دریافت سکه های خود اقدام کنند.
  ۷ ساعت پیش    
پایه پولی در پایان شهریور ماه امسال با رشد 19.3 درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل به 234 هزار و 510 میلیارد تومان رسید.
  ۷ ساعت پیش    
شورای جهانی طلا در تازه ترین گزارش خود آمارهای مربوط به تولید جهانی طلا در سه ماه سوم امسال را منتشر کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
یک وقتی چند اقتصاددان بودند که سرقیمت ارز همیشه با ما چانه می زدند. مثلاً می گفتند اگر دلار از 3800 تومان بشود 4200 تومان، تمام ایران گلستان می شود و می گفتند اگر دلار 4200 تومان شود ...
  ۸ ساعت پیش    
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی گفت: با رمز یکبار مصرف ضمن حفظ محرمانگی رمز کارت و افزایش ضریب امنیت آن، مشکلات رمزهای ثابت از قبیل فراموشی و لو رفتن نیز مرتفع می شود.
  ۸ ساعت پیش    
کارنامه یک سال حمایت درخشان بانک صادرات ایران از آسیب دیدگان زلزله سال 96 کرمانشاه، با پرداخت بیش از 4 هزار و 271 فقره وام بالغ بر 463 میلیارد ریال منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در شهریور 97 نسبت به اسفندماه سال 96 رشد 6.8 درصدی داشته است.
  ۹ ساعت پیش    
کارشناسان معتقدند، در چند هفته اخیر مدیریت صحیح اقتصادی، قضایی و امنیتی، موجب ثبات و سیر نزولی بازار ارز و سکه شده است.
  ۹ ساعت پیش    
در شرایطی که بازار مسکن در رکود تورمی قرار گرفته کارشناسان پنج راهکار را برای بهبود اوضاع این بخش ارایه کرده اند که از جمله آنها می توان به افزایش سقف تسهیلات به 200 میلیون تومان ...
  ۹ ساعت پیش    
فعالان بخش خصوصی فوریت های اقتصاد ایران را اعلام کردند. به اعتقاد آنها، وضعیت کنونی اقتصاد به نحوی است که گویی حلقه محاصره هر روز تنگ تر می شود.
  ۹ ساعت پیش    
متوسط قیمت دلار ، نیمه اول سال در قیاس با سال گذشته 126 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۹ ساعت پیش    
اولین جلسه شورای فقهی بانک مرکزی بعد از ظهر امروز چهارشنبه23 آبان ماه با حضور عبدالناصر همتی؛ رییس کل بانک مرکزی برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش    
در 5 سال گذشته تدریجا و در یک سال اخیر که تلاطم در بازار دارایی ها شدت گرفت، شاید یکی از پراستفاده ترین عبارات در محافل و نوشتارهای اقتصادی رشد نقدینگی و هم خانواده های آن از قبیل غول نقدینگی ...
  ۹ ساعت پیش    
مردم سهم بیشتری از نقدینگی شان را سپرده کرده اند. تحلیل گزارش های بانک مرکزی نشان می دهد که سهم سپرده های مدت دار از نقدینگی از 55 درصد در سال 80 به 87 درصد در سال 96 رسیده است.
  ۹ ساعت پیش    
سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ...
  ۹ ساعت پیش    
مرحله دوم طرح همگامان سپه 2 از ابتدای آبان آغاز و تا ابتدای بهمن 97 ادامه خواهد داشت.
  ۹ ساعت پیش    
با حضور محمود شایان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران،محمود امیری فرد به سمت سرپرست جدید بانک کارگشایی معارفه شد.
  ۹ ساعت پیش    
اگرچه از ورود ارزهای دیجیتال به بازار ایران مدت زیادی نمی گذرد اما استقبال معامله گران از پول جدید سبب گسترش مبادلات سرمایه گذاران ایرانی بر مبنای انواع رمزارزها شده است.
  ۹ ساعت پیش    
یک عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به مباحث مطروحه در این جلسه گفت که با مجموعه اقدامات صورت گرفته از سوی بانک مرکزی و دیگر اقدامات در حال انجام، بازار ارز و سکه تا رسیدن به تعادل، کاهشی خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش    
روز گذشته، دلار از مرز 13 هزار و 500 تومان پایین رفت و سکه تمام بهار آزادی سومین افت 6 رقمی در هفته اخیر را به ثبت رساند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
به نظر می رسد طی هفته جاری سرمایه گذاران و تجار بازار فلزات گرانبها تمرکز اصلی خود را بر روی آمارهای تورم آمریکا قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰    
طبق گزارش وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت خریدوفروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی آپارتمانی معامله شده در این ماه در تهران 86.3 میلیون ریال بوده که رشد 83.1 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
کشتی آرای کاهش قیمت دلار و طلای جهانی را از عوامل اصلی ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
شاخص بورس امروز (سه شنبه) با رشد یک هزار پله ای در جایگاه 183 هزار و 212 واحدی ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵    
معاون منابع انسانی بانک ملّی ایران گفت: موضوع بیمه و پرداخت هزینه های درمان در ارتقای بهره وری سازمانی بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵    
وضعیت معاملات شرکت های بانکی در بورس نشان می دهد که وضعیت خرید و فروش سهام در این گروه به صورت متعادل در تالار شیشه ای در جریان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۰    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام دستگیری 130 نفر از دلالان ارز طی چهار روز اخیر، گفت: خرید و فروش ارز در خیابان ها و چهارراه ها جرم است و پلیس به شدت با متخلفان برخورد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۰    
امروز در افتتاحیه نمایشگاه تراکنش تاکید شد که با ورود بازیگران جدید به این حوزه، بازیگران سنتی باید آن ها را بپذیرند و در این زمینه باید تمرکز بر بخش خصوصی باشد و در نهایت از بانکداری الکترونیک به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مشتریان بانک صادرات ایران با مشارکت در طرح 67 از 7 هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت استفاده کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
بانک صادرات ایران در راستای حمایت از تولید داخلی، با اختصاص بیش از 380میلیون دلار اعتبار اسنادی (فاینانس) به شرکت صنایع پتروشیمی سبلان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مدرسه شش کلاسه شهدای بانک ملی ایران در منطقه حنای شهرستان سمیرم استان اصفهان با حضور مقامات و مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۹    
صندوق بین المللی پول رشد اقتصادی ایران را در سال 2018 و 2019 میلادی با روند نزولی پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۴    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که دسترسی بانک مرکزی ایران به سوئیفت قطع شده؛ در حالی که این موضوع می تواند سوئیفت را با جریمه هایی در اروپا روبرو کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴    
برندگان قرعه کشی بزرگ جشنواره های باشگاه مشتریان به مدیریتهای شعب مناطق و شعب ممتاز مستقل معرفی و اسامی آنها روی سایت این باشگاه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۹    
بانک مرکزی گزارش مربوط به ترازنامه بانک ها و موسسات اعتباری را برای شهریورماه به روز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۹    
تعلیق ورقه بهادار اعتباری ملل به علت عدم رعایت الزامات دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار با صدور اطلاعیه ای در کدال اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴    
مدیران عالی بانک رفاه طی نشستی به صورت تلفنی و بی واسطه با مشتریان گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴    
بانک صادرات ایران در قالب 3 طرح تسهیلاتی تا 80 درصد سپرده متقاضیان رابدون وثیقه و ضامن در کمترین زمان، با نرخ های ترجیحی وام می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴    
با تغییر وزیر اقتصاد، زمزمه های اصلاح نظام بانکی کشور، دوباره مطرح شده است. اگرچه ماه گذشته نیز رئیس کمیته پولی، مالی و بانکی کمیسیون اقتصادی مجلس از این طرح سخن گفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
نسبت سپرده بانک ها و موسسات اعتباری نزد بانک مرکزی به مجموع سپرده های دیداری و غیردیداری در 6 ماه ابتدایی سال، 3/ 0 درصد رشد کرده که این رویه در سال گذشته نیز حاکم بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
آمار بانک مرکزی نشان می دهد در شهریورماه سپرده های دیداری کل بانک های کشور به حدود 2/ 199 هزار میلیارد تومان رسیده که به نسبت مرداد ماه رشد 6 درصدی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ایران درباره وضعیت بازار طلا گفت: برخلاف انتظارها که با اعمال دور جدید تحریم ها برقیمت ها افزوده خواهد شد و شوک قیمتی به بازار وارد کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
بانک آمریکایی ولس فارگو بر این باور است که قیمت جهانی طلا فارغ از روند تحولات بازار سهام با رشد 7 درصدی روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
بیشترین منابع قرض الحسنه نظام بانکی نزد بانک ملی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۴    
وزیر اقتصاد درباره تاثیر قطع دسترسی به سوئیفت بر مبادلات با برزیل گفت:آنها با علم به این شرایط خواهان گسترش روابط با ایران هستند و قرار شد دو بانک تخصصی در این باره فعالیت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۴    
بانک مرکزی ایران حجم نقدینگی تا شهریور ماه سال جاری را 1672 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹    
وزیر امور خارجه سابق آلمان به همراه اعضای هیئت تجاری انجمن خاورمیانه و دور آلمان(NUMOV) با رییس کل بانک مرکزی دیدار و درباره کانال مالی ایران و اروپا گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴    
براساس مشاهدات میدانی و گفته های برخی بازیگران ارزی، تعداد زیادی از دلالان و واسطه های خرد روز گذشته در بازار حضور نیافته بودند و خیابان فردوسی یکی از روزهای خلوت خود را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴    
بنابر گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، سوئیفت صرفاً یک سامانه پیام رسانی بین بانک ها و موسسات در سطح بین المللی بوده و نقشی در نگهداری حساب ها و تسویه ارزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴    
حجم مطالبات معوق بانک ها و موسسات اعتباری ایران در نیمه نخست امسال نسبت به پایان سال گذشته با 17.1 درصد رشد از 11.8 درصد در پایان سال 1396 به 13 درصد در آخر شهریورماه افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۹    
بانک سامان در راستای سیاست های بانک مرکزی در حوزه پرداخت الکترونیک، سقف عمومی تراکنش خرید ازطریق کارت را تغییر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۳    
گزیده آمارهای اقتصادی مربوط به شهریور ماه سال 1397 برای اطلاع عموم و صاحبنظران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۳    
19 بانک و موسسه مالی ایرانی در فهرست تحریم های ثانویه آمریکا قرار ندارند و به احتمال بسیار زیاد دسترسی شان به سوئیفت قطع نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۸    
صادرکنندگان در جلسه ای با وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی موضوع بازگشت ارز حاصل از صادرات و پیمان سپاری ارزی را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۸    
قرعه کشی جشنواره بیستابیست کانون جوانه های بانک ملّی ایران برگزار و اسامی برندگان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۳    
عضو هیات مدیره طلاوجواهر تهران گفت: در یک هفته اخیر به دلیل اقدامات مناسب بانک مرکزی، نرخ ارز با کاهش روبه رو بوده و به زیر 14 هزار تومان رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۳    
کاربران سامانه بام بانک ملی ایران می توانند برای افزایش میزان امنیت ورود به این سامانه، مکانیزم ورود دو مرحله ای را به صورت اختیاری فعال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۲    
کشتی آرای از کاهش شدید قیمت طلا و سکه در ساعات نخست آغاز بازار خبر داد و گفت: سکه صبح 4 میلیون و 250 هزار تومان هم شد ولی الان به 4 میلیون و 330 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۷    
رییس پلیس فتا پایتخت گفت: شهروندان باید مراقب کلاهبرداری با استفاده از دستگاه اسکیمر و کپی شدن کارت های اعتباری توسط کلاهبرداران به منظور خالی کردن حساب بانکی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۷    
موسسه سرمایه گذاری اف سی استون بر این باور است که یک شرط مهم برای افزایش خرید طلا از سوی صندوق های بزرگ سرمایه گذاری لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷    
قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه به پایین ترین سطح خود در یک ماه اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل توسعه مدیریت ریسک بیمه مرکزی گفت: وضع انواع عوارض قانونی بر فعالیت صنعت بیمه موجب می شود شرکت های بیمه نتوانند بر رشد، تقویت و غنی سازی فرآیندهای ارزیابی و مدیریت ریسک تمرکز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۷    
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با اشاره به اینکه تمدید کارت های اعتباری در دست بررسی است، گفت: پیشنهاد افزایش مبلغ کارت هدیه آماده ارائه به بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۲    
هیئتی از بانک مرکزی در راستای اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در بازدید از اصفهان، از بانک های عامل خواست ضمن تسهیل در اعطای تسهیلات ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۷    
اپلیکیشن 724، امکان کارت به کارت از مبدا 25 بانک به تمامی کارت های شتابی را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۷    
تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که بازارهای مالی جهان در روزهای آینده تحت تاثیر سخنرانی های چند نفر از مقام های ارشد فدرال رزرو آمریکا قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۷    
کمیسیون قضایی مجلس 4 ایراد وارده شورای نگهبان در خصوص طرح اصلاح قانون چک را رفع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۷    
محمد طبیبیان، اقتصاددان در پستی تلگرامی یادآور شده است که حجم نقدینگی در سال 1340 در حدود پنج هزار و 600میلیاردتومان بوده است و در ادامه برآوردهای او نشان می دهد که امسال این شاخص به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۲    
* ارغوان فرزین معتمد/ تحلیلگر پولی و بانکی
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۷    
بر اساس دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی، سقف روزانه تراکنش کارت به کارت شتابی و غیر شتابی به مبلغ 30 میلیون ریال می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۷    
بانک کارگشایی در هفت ماه ابتدای سال جاری تعداد 277 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و بیش از 39 هزار فقره تسهیلات جعاله پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۲    
ضلع جنوبی میدان فردوسی؛ در هر چند قدم مردانی دست در جیب هایشان ایستاده اند و تا عابری نزدیکشان می شود، آرام می پرسند: دلار، یورو ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۷    
روز دوم هفته صحنه نزول قیمت های بازار ارز و سکه به کانال های پایین تر بود تا یک بار دیگر انتظارات کاهشی نیز در بازار فعال تر شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۷    
فشار اصلی بر بازار طلا پس از اتمام نشست بانک مرکزی آمریکا در روز پنج شنبه پدید آمد. بیانیه فدرال رزرو نشان داد روند افزایش تدریجی نرخ بهره ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
هیات دولت، بانک مرکزی ایران را موظف کرده تا ماه آینده سازوکارهای لازم را برای دریافت وجوه خرد دولتی از طریق شرکت های خدمات فناوری مالی ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
بانک صادرات در 8ماه اول سال97با پرداخت هزار و 896فقره وام قرض الحسنه به ارزش بیش از 352میلیارد ریال در خراسان جنوبی سهم عمده ای از نیازهای بخش های محروم این استان را مرتفع کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
مدیر شعب بانک سپه در منطقه زنجان گفت: تسهیلات پرداختی این بانک به بخش های مختلف اقتصادی و اقشار کم درآمد مردم در استان زنجان طی دو سال اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
بانک ملّی ایران در راستای حمایت از تجار و بازرگانان و رونق تجارت داخلی کشور، در هفت ماه ابتدای امسال بیش از 53 هزار فقره تسهیلات مضاربه به بنگاه ها و فعالان اقتصادی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در شعب بانک ملی ایران، پس از تکمیل مدارک توسط متقاضی، به طور متوسط بیش از دو هفته طول نمی کشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
بانک مرکزی آمریکا در سال 2012 در نیویورک بیش از 6700 تن طلا در سرداب خود داشت که تنها بخشی از آن متعلق به آمریکا و میزان قابل توجهی متعلق به بانک های مرکزی کشورهای خارجی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
معاون قضایی دادستان کل کشور، نامه ای برای دادستان کل نوشته و ضمن تشریح بهانه های بانک ها برای اجرا نکردن قانون بودجه، درباره بازپرداخت بدهی معوق بدهکاران از وی خواسته دستور دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۱    
مقامات بخش حمل و نقل نیویورک اعلام کردند که از سال 2019 میلادی از کارت های بانکی با فناوری بدون تماس در جهت ارائه خدمات مترو این شهر استفاده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۱    
مدیرعامل بانک ایران زمین گفت: بانکداری دیجیتال به عنوان یک الگوی بانکداری مدرن با محوریت نوآوری و تجربه مشتریان با استفاده از فن آوری های نوین مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۲    
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته 4 میلیون و 550 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۰    
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با بیان اینکه توسعه بازار سرمایه، راه نجات اقتصاد ایران در شرایط کنونی است، گفت: بازار بدهی باید تعمیق شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۰    
ارز مسافرتی امروز در شعب منتخب بانکی بدون احتساب کارمزد 14 هزار و 598 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۲    
کانون صرافان با صدور اطلاعیه ای، از تمامی صرافی هایی که در مرحله تمدید مجوز هستند درخواست کرد تا اسامی خود را به این نهاد اعلام نمایند.
مشاهده نتایج بیشتر...