شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۴۹Jul 2018 21

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 28 اسفند 1396 بانکداران 24 30 فروردین 1397 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1397 بانکداران 24 31 خرداد 1397 بانکداران 24 1 تیر 1397 بانکداران 24 2 تیر 1397 بانکداران 24 3 تیر 1397 بانکداران 24 4 تیر 1397 بانکداران 24 5 تیر 1397 بانکداران 24 6 تیر 1397 بانکداران 24 7 تیر 1397 بانکداران 24 8 تیر 1397 بانکداران 24 9 تیر 1397 بانکداران 24 10 تیر 1397 بانکداران 24 11 تیر 1397 بانکداران 24 12 تیر 1397 بانکداران 24 13 تیر 1397 بانکداران 24 14 تیر 1397 بانکداران 24 15 تیر 1397 بانکداران 24 16 تیر 1397 بانکداران 24 17 تیر 1397 بانکداران 24 18 تیر 1397 بانکداران 24 19 تیر 1397 بانکداران 24 20 تیر 1397 بانکداران 24 21 تیر 1397 بانکداران 24 22 تیر 1397 بانکداران 24 23 تیر 1397 بانکداران 24 24 تیر 1397 بانکداران 24 25 تیر 1397 بانکداران 24 26 تیر 1397 بانکداران 24 27 تیر 1397 بانکداران 24 28 تیر 1397 بانکداران 24 29 تیر 1397 بانکداران 24 30 تیر 1397 
  ۴ دقیقه پیش    
تحلیل گر بازار سرمایه گفت:در بورس تهران بسته ماندن طولانی مدت نماد ها به یک معضل تبدیل شده و ریسک نقدشوندگی را بالا برده است.
  ۹ دقیقه پیش    
علیشاهی، بر ضرورت دوری دولت از مداخله گری در وضعیت بازار سکه و ارز تأکید کرد و گفت: با ساماندهی ارزی تب سکه کاهش می یابد.
  ۹ دقیقه پیش    
مشاهدات میدانی از وضعیت بازار معاملات مسکن در اولین ماه تابستان، از بروز 5 تغییر رفتار ملکی در سمت عرضه و تقاضای مسکن حکایت دارد که منجر به دومین عقب نشینی متقاضیان خرید مسکن از بازار معاملات ملک شده ...
  ۱۴ دقیقه پیش    
اگرچه ارزهای دیجیتال امروز به عنوان یک گزینه قدرتمند در دور زدن محدودیت هایی همچون تحریم، در دنیا مطرح می شود، اما بانک مرکزی با حرکت لاک پشتی خود، هر روز در استفاده از آن، فرصت سوزی می کند.
  ۱۴ دقیقه پیش    
بانک سامان اعلام کرد: فروش ارز مسافرتی در این بانک همچنان ادامه دارد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی در فرآیند اطلاع رسانی، همواره به دنبال شفاف سازی بوده است و لیست کامل کلیه ارزهای تامین شده به دادستان کل کشور ارسال شده است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
بانک آی سی بی سی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی درباره قیمت جهانی طلا در سال 2018 میلادی را کاهش داده است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
در حالی خبرها حکایت از نامه نگاری برخی بانکها با شعب خود مبنی بر زمینه سازی برای توقف اختصاص ارز مسافرتی به متقاضیان از 30تیرماه دارد که هنوز بانک مرکزی واکنشی در این زمینه نداشته است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
کامرز بانک آلمان در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا 1200 دلار کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۱    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار آزاد افزایشی 37 هزار تومانی را شاهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
لیست واحدهای منتخب بانک ملی ایران به منظور ارائه خدمات بانکی به مودیان مالیاتی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
رییس کل جدید بیمه مرکزی گسترش چتر حمایتی بیمه برای کاهش هزینه های مردم را اولین برنامه خود اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
قیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کاهش یافت و نزدیک به پایین ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
مدیر عامل بانک ملّی ایران در تماس با رئیس و کارکنان شعبه نعمت آباد این بانک که روز گذشته مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته بود، از تلاش همکاران شعبه برای حفظ اموال بانک و مردم تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۵    
طی هفته جاری قیمت طلا و سکه بازار تقریبا آرامی را پشت سر گذاشت و تنها روز یکشنبه همزمان با اوج گرفتن نرخ دلار بازار آزاد، قیمت سکه تا حدودی هیجانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۵    
یک کارشناس اقتصادی گفت: باید با فعالان اقتصادی که خلاف قوانین جاری کشور عمل می کنند با جدیت برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰    
گزارشی که با تیتر رد پای برخی سلبریتی ها و مسئولان در پرونده ثامن الحجج منتشر شد، واکنش برخی از افرادی را که از آنها در گزارش یاد شده بود، در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰    
در آخرین جلسه شورای پول و اعتبار، طرح اصلاح نظام بانکی کلید خورد و بحث ساماندهی بانک های نظامی به جریان افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۵    
مختومه اعلام کردن پرونده FATF همانا و بسته شدن درهای ارتباط مالی و اقتصادی ایران در سطح بین الملل همان با این حال مجمع تشخیص مصلحت نظام قبول مفاد این گروه اقدام مالی را مغایر با امنیت ملی اعلام کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۰    
محمد عدالتخواه، کارشناس اقتصاد مسکن، گفت: هم اکنون، نرخ های بالای سود بانکی نسبت به نرخ تورم و حجم بالای خانه های خالی، دو ترمز اساسی پیش روی رونق گیری بازار مسکن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۰    
بانک مرکزی اعلام اسامی کامل دریافت کنندگان ارز دولتی را آنقدر به تعویق انداخت تا در نهایت دادستانی به ماجرا وارد شد و زمان 48 ساعته ای برای این موضوع تعیین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد:رعایت اخلاق حرفه ای در تعاملات با مشتریان و حتی بدهکاران ضروری است و باعث افزایش اعتماد مشتریان و ارائه تصویر مثبت از بانک می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵    
اولین دوره همایش بررسی عملکرد سه ماه ابتدای سال 97 ادارات امور شعب منطقه دو کشور بانک ملی ایران با حضور مسعود خاتونی عضو هیات مدیره ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۰    
سارقی که صبح دیروز اقدام به سرقت مسلحانه از شعبه نعمت آباد بانک ملی ایران کرده بود، با هوشمندی و درایت کارکنان شعبه و حضور به موقع و سریع ماموران نیروی انتظامی پیش از فرار دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۱    
حمل 2 راس گاو با خودروی پراید در جاده های استان سمنان!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۱    
تردد خودروی جیپ هامر H2 مدل 2013 با پلاک ملی که قیمتی نزدیک به دو میلیارد تومان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۶    
سکه های پیش فروش به بازار عرضه شد، اما قیمت پایین نیامد. این رفتار عجیب بازار درحالی رخ داد که تا قبل از ظهر دیروز سکه اندکی ارزان شد، اما ظرف یک ساعت دوباره 100 هزار تومان گران شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۱    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: سکه همچنان 480 هزار تومان حباب دارد و امروز در بازار آزاد دو میلیون و 920 هزار تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۱    
روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی افزایش دیگری را تجربه کرد و در آستانه کانال 2 میلیون و 900 هزار تومانی به کار خود پایان داد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۹    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در راس هیاتی با حضور در شعبه اسکان ضمن بازدید از این شعبه با همکاران دیدار و از تلاش های آنها قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۴    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا آخر امسال نگران کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی در بیمارستان های ملکی این سازمان نباشند زیرا خریداری و تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۳    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر جایگاه هدف گذاری و برنامه ریزی در سازمان های توسعه یافته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۸    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک خاورمیانه روز چهارشنبه 27تیر 1397، در سالن همایش اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. این مجمع با حضور اکثریت صاحبان سهام، بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
با وجود ابهاماتی که در رابطه با نرخ رقابتی ارز در سامانه نیما برای گروه سوم کالایی وجود داشت، خبرها از این حکایت دارد که دلار تا 7500 تومان در معاملات این سامانه قیمت خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۸    
بازار آزاد امروز شاهد رشد قیمت انواع سکه بود به طوری که قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 65 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 10 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۳    
هیات دولت غلامرضا سلیمانی امیری را به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس کل بیمه مرکزی تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۸    
نشریات بانک سپه در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در چهار بخش سرمقاله، مقاله، خبر و صفحه آرایی رتبه اول را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۸    
نسخه جدید اپلیکیشن موبایلت با افزودن امکانات جدید جدید برای سیستم عامل هایiOS و اندروید، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۳    
دادستان انتظامی مالیاتی سازمان مالیاتی از آخرین اخطار خود به بانک ها و موسسات اعتباری که به این سازمان اطلاعات مورد نیاز پایگاه اطلاعات مودیان را نمی دهند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۸    
تعداد کل شعب داخل کشور شبکه بانکی در پایان خرداد ماه 1397 نسبت به پایان اسفند ماه 1396، 0.6 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
موسسه سرمایه گذاری مک کواری پیش بینی کرده است که نوسانات قیمت در بازار طلا همچنان ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
تازه ترین تحلیل های مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد ارزش بازار رمزینه ارزها تغییرات بالایی در طی زمان داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۸    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی نشریه سامان جایزه برترین مصاحبه را ازآن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
پس از این که شب گذشته اظهارات رییس فدرال رزرو باعث تقویت دلار شد، قیمت طلا نزدیک به پایین ترین سطح یک ساله خود رسید. کارشناسان معتقدند اکنون وقت خوبی برای خرید است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۳    
با وجود اینکه طرح انتشار اوراق سکه در بازار سرمایه مدتی است متوقف شده و برخی گمانه زنی ها درباره منتفی شدن آن وجود دارد، دبیرکل بانک مرکزی می گوید که این طرح پابرجاست و روی میز قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۳    
معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی تاکید کرد:نرخ سود بانکی هم اکنون ابزار مناسبی برای کنترل بازار های دارایی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۸    
وزیر اقتصاد با اعلام فروش 4400 میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها، از دستور رییس جمهور برای جلوگیری از افزایش هزینه های دولت و همچنین گزارش روزانه پرداخت های خزانه از طریق وزارت اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۸    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به مجامع برگزار شده پیش بینی می شود امسال سود بیشتری میان مشمولان سهام عدالت نسبت به سال گذشته تقسیم شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۳    
قانون الحاق موادی به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب 30 اردیبهشت ماه سال 1397 مجلس شورای اسلامی به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۳    
تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری اس آی ای بر این باور است که طلا برای حفظ سطح حمایتی و حساس 1240 دلاری در روزهای آینده با چالش های جدی روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۳    
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی در تداوم عمل به رسالت مسئولیت اجتماعی خود، جشنواره بزرگ بدون نایلکس با شعار “طبیعت زیباتر می ماند با حذف پلاستیک”را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۸    
مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از طراحی نخستین نمونه آزمایشگاهی ارز رمزنگاری شده در پژوهشکده پولی وبانکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ضرورت افزایش نرخ سود بانکی با هدف ساماندهی نقدینگی سرگردان در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۸    
خدمات حضوری در زمینه امور ارزی در قالب میز خدمت، از روز شنبه مورخ 30 تیر ماه 1397 در محل ساختمان فردوسی بانک مرکزی ارایه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۸    
پس از آنکه رئیس فدرال رزرو، چشم اندازی امیدبخشی از اقتصاد آمریکا ارائه کرد، انتظارات از این که این نهاد مالی همچنان در مسیر افزایش مداوم نرخ بهره حرکت کند، تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۳    
شرکت بیمه پارسیان اعلام کرد: برای استفاده از تمامی ظرفیت فروش خود در سراسر کشور نماینده جدید می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص عدم معامله ارز در بورس گفت: وظیفه ما ایجاد نماد و دادن کد معاملاتی است که این کار انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۸    
پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن الحجج به عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات غیرمجاز، بیش از 9 جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۸    
هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 97.04.26 به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۸    
گمانه زنی درباره اخذ مالیات از کسانی که در حجم بالا اقدام به پیش خرید سکه کرده بودند، سبب شد تا خریداران سررسیدهای سه ماهه، برای تحویل گرفتن سکه خود به شعب بانک ملی ایران مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۳    
عضو هیات مدیره بانک تجارت گفت: سود خالص حاصل از فعالیت بخش بین الملل بانک تجارت در سال 1396 نسبت به سال 1395 به رشد 130 درصدی رسیده و این رشد حاکی از پیشرفت 300 درصدی سود خرید و فروش ارز و 100 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۳    
یکه تازی بانک ملی ایران در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک ملی ایران در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 10 جایزه را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار امیدواری کرد، ظرف یک تا دو ماه آینده ضابطه مشخص و تعریف شده ای برای تعیین موقعیت ایران درباره ارز دیجیتال تعریف شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۸    
درآمدهای ارزی بانک رفاه تا نیمه خرداد سالجاری به رشد 1.7 برابری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۸    
بانک ملی در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدامات مهم و گسترده ای در نحوه طراحی، بازسازی و اداره ساختمان های تحت مدیریتش انجام داده تا حداقل تبعات منفی زیست محیطی را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۳    
اعمال تغییرات ساختاری برای کارآمد شدن نظام بانکی، ادغام بانک های نظامی و محدود شدن اختصاص ارز دولتی به کالاهای اساسی و استراتژیک، از جمله موارد مطروحه در نشست دیروز شورای پول و اعتبار بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۸    
توافق پوتین و ترامپ، نفت را به بشکه ای 300 دلار می رساند . این سخنی است که یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به زبان آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۸    
در روزهای اخیر نشانه هایی از سناریوهای هولناک رویش غیرمجازهای پولی مشاهده شده است. قضیه از این قرار است که بانک مرکزی دو تعاونی اعتباری فعال در شهرستان شهریار را فاقد مجوز بانک مرکزی و به دور از ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۳    
همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن بله عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۸    
بانک کشاورزی طی جوابیه ای به شبهه افکنی برخی رسانه ها، خواست تا با انتشار اینگونه اخبار موجب تشویش اذهان عمومی و خدشه دار کردن موقعیت و جایگاه بانک کشاورزی نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۳    
رییس کمیسیون طلا و جواهر گفت: هر چند با تحویل سکه های پیش فروش در روز جاری پیش بینی می شد این سکه ها وارد بازار شود و حباب کاهش یابد اما در عمل این اتفاق نیفتاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۳    
بانک رفاه در راستای اهداف و سیاست های کلان خود و همچنین توسعه فعالیت های حوزه پدافند غیر عامل، در کنفرانس ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی حضور فعال و اثر بخش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۸    
مراسم پایانی آیین رونمایی از ثبت ملی مکتب نستعلیق میرعماد حسنی و اعطای جایزه ملی مسوولیت اجتماعی روز 19 تیر ماه جاری در مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: روابط عمومی باید بتواند بین نیازهای مشتریان و توانمندی های بانک همسویی و تناسب ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
تازه ترین تحلیل موسسه سرمایه گذاری وستپک نشان می دهد که قیمت جهانی هر اونس طلا تا پایان امسال احتمالا به کمتر از 1200 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۳    
معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد : رشد نقدینگی بالای 20 درصد باید کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸    
اقتصاد ایران در شرایطی در آستانه تصمیم مهم درباره نرخ سود سپرده های بانکی قرار دارد که تیم اقتصادی دولت در یکی از مبهم ترین شرایط 6 سال اخیر قراردارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۸    
دولت های فرانسه، انگلیس و آلمان به ایران اعلام کردند در چارچوب پیشنهادی برای زنده نگه داشتن برجام، در حال بررسی فعال سازی حساب های بانک مرکزی این کشور با بانک های مرکزی کشورهای خود هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۸    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، گفت: در شرایطی که با محدودیت های ارزی مواجه هستیم، باید حفره های خروج ارز مسدود شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۸    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که طی روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلا کاهش یافته است اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۸    
*مرضیه حسینی/ مشاور برندینگ و بازاریابی
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۸    
در حالی که قرار است رئیس فدرال رزرو آمریکا سخنرانی مهمی در کنگره و سنا داشته باشد، قیمت طلا در بازارهای جهانی تغییر محسوسی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۸    
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران از تغییر نرخ سود بین بانکی خبر داد و گفت: روز گذشته درباره نرخ سود بین بانکی تصمیماتی گرفته شد و این نرخ تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۸    
با اعلام رسمی بانک مرکزی برای تحویل سکه های پیش فروش شده سه ماهه، تحویل این سکه ها از امروز در شعب بانکی منتخب آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۸    
با اعلام رسمی بانک مرکزی برای تحویل سکه های پیش فروش شده سه ماهه، تحویل این سکه ها از امروز در شعب بانکی منتخب آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۸    
سخنگوی دولت گفت: 100 هزار میلیارد تومان از بدهی فعالان اقتصادی، پیمانکاران و واحدهای تولیدی به بانک ها که از دولت طلب دارند بر اساس مصوبه هیات وزیران تسویه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۸    
بانک ملی ایران در سال 96 و سه ماه ابتدای امسال سه هزار و 392 میلیارد ریال از املاک مازاد ملکی و تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۸    
رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران گفت: بیشتر تخلفاتی که در حوزه ارز، سکه و خودرو ازجانب رسانه ها به آن پرداخته شد، منشأ در سیاست هایی دارد که دولت در آن دخیل است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۸    
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هدف از طرح ممنوعیت واگذاری سکه به صورت نامحدود، انجام اقداماتی از سوی بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و کمیسیون اقتصادی مجلس بود که این پیگیری ها اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۸    
مشاور رییس کل بانک مرکزی گفت:در 10 سال گذشته غول بزرگی به نام مقررات بانکی در دنیا شکل گرفته و این غول بیشتر در نقاطی حضور دارد که ما بیشترین مشکل را با آن داریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۸    
تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که دلار قوی همچنان یک مانع بزرگ برای افزایش قیمت جهانی طلا و سایر فلزات به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۸    
دبیر کانون انبوه سازان ایران نیاز سالیانه مسکن در کشور را یک میلیون واحد و تولیدات بخش خصوصی در سال گذشته را حدود 500 هزار واحد مسکونی اعلام و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۳    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه دولت برای افزایش نرخ سود بانکی باید در اعلام نرخ تورم واقعی صادق باشد، گفت: دولت صادقانه به مردم اعلام کند تورم 8 درصدی را باید به موزه تاریخ بسپاریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۳    
تحویل سکه های پیش فروش شده با موعد سه ماهه از امروز در شعب بانک ملی ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۳    
بانک مرکزی در نقش تامین کننده ارز رسمی برای بانک های عامل و صرافی آنها عمل می کند و در این روند نسبت به پذیرش تقاضای مشتریان راسا اقدام نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۳    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد 228 واحدی به پله 108 هزار و 338 واحدی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۸    
تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که میزان ذخایر طلای صندوق های ئی تی اف جهان طی ماه جولای با افت 19 تن روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳    
شرکت های بیمه در روزهای اخیر پیامکی برای دارندگان بیمه نامه بدنه خودرو ارسال کرده و از آنها خواسته اند تا نسبت به صدور الحاقیه بیمه نامه خود با توجه به افزایش قیمت خودرو و بالا اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تاکید بر اصلاح ترازنامه بانک ها بر اساس رویکرد کارشناسی و تخصصی، بررسی موضوع تعیین تکلیف مطالبات بانک ها از دولت و پیگیری موضوع افزایش سرمایه بانک ها در نشست امروز این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۳    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه همه شرکای ایران در برجام پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام آماده همکاری با ما هستند، از ادامه مذاکرات برای تضمین روابط بانکی و ادامه فروش نفت ایران خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...