سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۵May 2019 21

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 28 اسفند 1396 بانکداران 24 29 اسفند 1397 بانکداران 24 1 فروردین 1398 بانکداران 24 1 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 2 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 3 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 4 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 5 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 6 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 7 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 8 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 9 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 10 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 11 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 12 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 13 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 14 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 15 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 16 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 17 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 18 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 19 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 20 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 21 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 22 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 23 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 24 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 25 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 26 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 27 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 28 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 29 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 30 اردیبهشت 1398 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1398 
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیگیری و بررسی های دقیق تر ابعاد و جزییات خبر " بدهکار جدید 3000 میلیاردی" که امروز در یک روزنامه منتشر شده است نشان می دهد این خبر صحت ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هر چند در روز جاری اخباری مبنی بر افزایش سقف برداشت از خودپردازها در تمامی بانک ها از 200 به 500 هزار تومان منتشر شد اما پیگیری ها حاکی است که بانک مرکزی اخیرا بخشنامه ای در این خصوص نداشته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تصویب نامه هیات وزیران درخصوص تعیین شیوه قیمت گذاری، نحوه واگذاری، چگونگی فروش اقساطی و دریافت بهای سهام، سهم الشرکه، حق تقدم و دارایی بانک های دولتی در شرکت ها و بنگاه ها ابلاغ شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر دلایل کاهش قیمت سکه و طلا طی روزهای اخیر را تشریح کرد و حباب فعلی قیمت سکه را نیز 570 هزار تومان اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا از ارجاع پرونده احمد عراقچی و سیف به دادگاه خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1276 دلار و 2 سنت رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک رفاه در راستای تداوم روند ارائه خدمات مالی به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی در قالب " طرح کرامت در سال 98 " تسهیلات پرداخت می کند.
  ۹ ساعت پیش    
در حالی که اجرای طرح رمز دوم یک بار مصرف به تعویق افتاده، می توان با تفکیک حساب های اصلی و فرعی، ریسک کلاهبرداری های اینترنتی و سرقت های آنلاین را کاهش داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملیاتی شدن احراز هویت با سامانه شاهکار در نظام بانکی و پرداخت با توافق بانک مرکزی و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
ارائه اطلاعات بانکی مؤدیان مالیاتی به سازمان امور مالیاتی تصمیمی است که اخیراً بانک مرکزی دستور آن را به بانک ها ارسال کرده است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه پست بانک دولتی خواهد ماند، از لزوم تدوین نقشه راه دیجیتال این بانک و ارائه آن تا 6 ماه آینده سخن گفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی های این بانک در سال 97 از رشد 163 درصدی برخوردار شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جذابیت قیمتی در بازار متشکل ارز باعث افزایش حجم ورود ارز توسط صادرکنندگان به کشور می شود و این بازار می تواند جلوی رانت و فساد را گرفته ...
  ۹ ساعت پیش    
رییس بانک مرکزی نیز طی این مدت بارها بر این موضوع تاکید کرده که بازار ارز روند باثباتی به خود می گیرد و روند کاهش قیمت ادامه خواهد داشت .
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران برای نخستین بار در نظام بانکی کشور سامانه ای را طراحی کرده که مشتریان این بانک پیش از صدور گواهینامه عدم پرداخت وجه چک خود از آن اطلاع می یابند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گزارش زیر در پی آن است چارچوب روشن و معینی از بازار متشکل ارزی در اختیار مخاطب قرار دهد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
* دکتر کامران ندری /اقتصاددان
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: نمی توان زمان مشخصی برای حذف سه صفر از پول ملی اعلام کرد، اما پیشنهاد بانک مرکزی در این مورد اعلام شده و در فرایند کارشناسی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: بیش از 160 پروژه برای دیجیتالی شدن بانک ایران زمین از سه سال قبل آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : پالرمو و CFT از دستور کار مجمع خارج شده و دلیل این رویداد را باید از رئیس مجمع پرسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه ظرف دو هفته قیمت ارز حدود 2 هزار تومان کاهش یافته است، گفت: توصیه می شود مردم با توجه به متغیرهای سیاسی تأثیرگذار در بازار ارز وارد آن نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
*جواد نوفرستی/*اقتصاددان
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰    
این روزها هر از گاهی یکی از اقلام مصرفی با افزایش قیمت مواجه می شود. در نهادهای حکومتی هر روز بحث یکی از اقلام مطرح است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
در حضور یک مکانیزم اعتبارسنجی، رابطه بانک ها و بنگاه های متقاضی وام بر مبنای رتبه اعتباری این بنگاه ها که شاخصی از میزان ریسک هر یک از مشتریان است، شکل می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۹۰ سایت دیگر  
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی بسته جدید بانک مرکزی را تکمیل کننده سیاست های کلی پارسال اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۵۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند چرا که ممکن است متضرر شوند، گفت:ذخایر کافی ارز در کشور وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
روز گذشته، شاخص ارزی 500 تومان از ارزش خود را از دست داد تا به بهای 13 هزار و 950 تومان برسد. با ثبت بیشترین میزان افت درصدی از اواسط فروردین ماه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی، عمده چالش بانک مرکزی را افزایش ضریب فزاینده پولی در کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک رفاه گفت: حوزه روابط عمومی علاوه براینکه زبان گویای سازمان در عرصه اجتماع و حافظ منافع آن نزد افکار عمومی جامعه است، در بعد درون سازمانی و تلطیف فضای آن نقش ویژه و مهمی ایفا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
* اصغر سمیعی/*رییس اسبق کانون صرافان
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یکصدوچهل وسومین شماره نشریه بانک سامان ویژه ماه اردیبهشت منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با کاهش بیش از 979 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 211 هزار و 871 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نحوه محاسبه حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور به این صورت است که علاوه بر 4درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور،23 درصد حق بیمه تأمین اجتماعی میزان پرداختی کارفرما است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کشتی آرای اظهار داشت: قیمت هر قطعه سکه تمام با طرح جدید در سه روز اخیر با کاهش 265 هزار تومانی همراه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به جای ریال واحد پولی زر ایجاد کنیم،دولت واحد پولی تالانت هخامنشی را احیا کند و...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه در اردیبهشت ماه 1.7 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازگشته است، گفت: بانک مرکزی اسامی افرادی را که به عدم بازگشت ارز اصرار دارند به قوه قضائیه ارسال می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در کشورهای توسعه یافته، صنعت بیمه به یکی از ارکان های مهم بازار مالی تبدیل شده است. به عنوان مثال رشد سریع اقتصادی در کشور چین موجب شده است تا صنعت بیمه این کشور رتبه دوم جهانی را کسب نماید و جالب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نوسانات قیمت هر گرم طلای 18عیار را در اینفوگرافیک زیر می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر استفاده مشتریان شبکه بانکی از رمزهای یکبار مصرف برای تبادلات مالی بر بستر اینترنت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر معتقد است کاهش مناقشات ایران و آمریکا بر کاهش قیمت ارز و به تبع آن بکاهش قیمت سکه و طلا تاثیر گذار بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا در مورد کلاهبرداری پیامکی به شهروندان با ارائه شماره حساب هشدار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در پی شکایت 11 نفر مبنی بر کلاهبرداری یک شرکت قلابی لیزینگ خودرو از آنان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۶۹ سایت دیگر  
تصمیم گیری در خصوص انسداد حساب بانکی از سوی مقام قضایی انجام می شود و ممانعت از اجرای دستور قضایی خارج از حیطه صلاحیت و اختیارات قانونی بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و 30 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، از صبح دوشنبه به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین آمار ها از بازار آزاد از کاهش پله ای قیمت دلار خبر می دهد بطوریکه قیمت دلار لحظاتی پیش وارد کانال 13 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس جزییات و زمان عرضه یکجای سهام غیرمدیریتی شرکت بانک سامان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیات موسس کانون صرافان گفت: اگر بازار متشکل ارز، واقعا بازاری آزاد و برای همه قابل دسترسی باشد و قیمت ها در آن واقعی و پیرو عرضه و تقاضا باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی با اعلام اینکه هرگونه عملیات لیزینگ (واسپاری) بدون مجوز این بانک ممنوع است، اعلام کرد: اخذ پروانه کسب توسط شرکت های لیزینگ از اتحادیه های صنفی موضوعیت ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
درحالی شایعه حذف ارز نیمایی در محافل خبری مطرح شده است که یک مقام رسمی در بانک مرکزی این شایعه را از اساس رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز(30 اردیبهشت 98) در صرافی های بانکی، قیمت انواع ارز باز هم کاهشی بود و نرخ دلار به 14350 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱    
در سوئیس، بانک ها ماهیانه یک درصد جهت حق نگهداری پول از مشتری می گیرند، ولی از دریافت سود بانکی از وام گیرنده ها خبری نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بانک سینا با اعلام افزایش 85 درصدی سود سال گذشته ، نحوه تسعیر ارز حساب های داخلی و نرخ نیمایی را اعلام کرد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همه با هم برابرند، اما بعضی برابرترند ؛ گویا این جمله حکایت بعضی از بانک های کشور در بخش مشتری مداری را روایت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۷۱ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی هشدار داد: نرخ شکنی، آسیب های جدی بر پیکره صنعت بیمه وارد می آورد و شرکت های بیمه باید در اقدامی هماهنگ و در تعاملی سازنده از ارائه نرخ های غیر فنی پرهیز کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال اتمام دوره مالی منتهی به اسفند ناشران بورسی و فرابورسی و الزام ارائه صورت های مالی دو بانک گردشگری و سینا گزارش عملکرد سالانه را منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نرخ دلار در ساعات پایانی روز یکشنبه و در آستانه اذان مغرب به 14 هزار و 100 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
بیش از سه و نیم میلیون نفر به سامانه بام بانک ملی ایران پیوسته اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۱۰ سایت دیگر  
مهلت فروش سهام تمام اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته در بانک های ادغامی به مدت 15 روز کاری تمدید شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بانک محبوب من ، بانک سامان با کسب بیشترین آرای مردمی، در پنجمین دوره این جشنواره محبوب ترین بانک ایران در سال 97 شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
نماینده محلات تاکید کرد که باید قانون درباره افزایش حقوق ها اعمال شود تا نگرانی در مردم ایجاد نکند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱    
افت 1.79 درصدی قیمت درهم و عرضه بی وقفه و بدون مانع آن در امارات ، تزریق مناسب دلار و صد البته قدرت نمایی احتمالی سیاستگذار پولی پس از "بدقولی" در راه اندازی بازار متشکل ارزی طی هفته جاری از عوامل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱    
پدیده بهره مندی از "اهرم پرداخت نرخ سود بالا" برای برخی بانکهای خطاکار اگر کنترل نگردد، بیش از پیش بلای جان اقتصاد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.10 درصد کاهش به 1276 دلار و 25 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی به کمترین حد خود در چند ماه گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۶۰ سایت دیگر  
بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات در سال 1398 و نحوه رفع تعهد ارز صادراتی سال 1397 صادرکنندگان تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز و فردا کردن بانک مرکزی برای کنترل قیمت ارز در بازار آزاد تمامی ندارد. این را می توان از به تعویق افتادن وعده های خاک خورده ای فهمید که حالا چند سالی می شود که پرونده شان روی میز سکانداران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در 2 روز ابتدایی هفته نه تنها خبری از هیجانات افزایشی در بازار ارز نبود، بلکه قیمت دلار از دو سطح حمایتی 14700و 14500 تومانی عقب نشست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خوش بینی به آینده طلا به دلیل پایان محتمل روند انقباضی بانک های مرکزی و خرید پرشتاب بانک مرکزی چین و سایر بازارهای نوظهور از دلایل ایجاد دیدگاه افزایشی نسبت به طلا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
آماده سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات برای ارتباط شرکت بازار متشکل ارزی و بانک ها مراحل پایانی را می گذراند و قرار است این بازار پس از تکمیل این زیرساخت ها به زودی راه اندازی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی هزینه های استفاده از خدمات پارکینگ در شهر تهران نشان از آن دارد که نرخ های اعلامی با نرخ مصوب اتحادیه تعمیرگاه، اتوسرویس ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تهران و سفیر ایران در جمهوری چک، با بررسی مراودات دوجانبه دو کشور بر لزوم و ضرورت توسعه روابط تجاری بنگاه های کوچک و متوسط دو طرف و راه اندازی کانال های مراودات بانکی تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در جهت حمایت از طرح های اشتغال زایی در کشور، از ابتدای سال 97 تا پایان فروردین ماه سال جاری تعداد یک هزار و 140 فقره تسهیلات در برنامه اشتغال فراگیر دولت پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
موزه بانک ملی ایران در میان موزه های کشور به عنوان موزه برتر و برگزیده سال 97 از سوی کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) در بخش کودک و نوجوان انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
در ششمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران اداره کل روابط عمومی بانک سپه به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت های ارتباطی، در طول سال 1397، تندیس ستاره ملی روابط عمومی گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
*مجید شاکری/تحلیلگر اقتصادی
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، کاهش بهای اونس جهانی و مسائل سیاسی را عامل ارزان شدن قیمت طلا عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت ارز که در روزهای اخیر کاهشی بود، امروز بار دیگر افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه نباید نرخ ارز را به حراج گذاشت تا صادرکننده و واردکننده برای آن تصمیم بگیرند بر ضرورت ایفای نقش بانک مرکزی در بازار متشکل ارزی برای مدیریت نرخ ارز تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس آرین بانک گفت: این بانک مانند تمامی بانک های افغانستان قوانین بانک مرکزی این کشور را طی 14 سال گذشته انجام داده و تمام عملیات این بانک بر اساس مقررات بانکی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی به کمترین حد خود در چند ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کارگشایی در ازای ترهین حداقل 43 گرم طلا مبلغ 30 میلیون ریال و ترهین حداکثر 143 گرم طلا مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات جعاله پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک رفاه کارگران موفق به دریافت ستاره شایستگی از ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس از بانک رفاه کارگران به دلیل واگذاری املاک مازاد و عزم جدی برای چابک و مولدسازی دارایی ها تمجید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کشور با اشاره به افت 200 هزار تومانی نرخ سکه در هفته گذشته، گفت: با توجه به قرارگرفتن در روزهای میانی ماه مبارک رمضان و کاهش تقاضا برای سکه و طلا پیش بینی می شود که اگر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس شورای عالی بیمه با بیان اینکه صنعت بیمه به ساختاری چابک در حوزه دیجیتالی نیاز دارد، گفت: ایجاد امنیت در شبکه های دیجیتالی نگرانی های صنعت بیمه را برطرف خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان اظهار داشت: دولت می تواند یک واحد پولی درشت را به نام تالانت که واحد پول دوران هخامنشی بود را ایجاد کند که ارزش گذاری آن براساس مقدار مشخصی از طلا یا سبد ارزی باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
پرداخت وجه چک از محل سایر حساب های مشتری دارای شروط و دستورالعملی است که بانک ها باید آن را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
از مهم ترین مشکلاتی که بانک ها با آن درگیر هستند، توانایی نداشتن در وصول مطالبات خود از گیرندگان وام است که منجر به افزایش معوقات بانکی شده است و ریشه در اعتبار داشتن معاملات غیررسمی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رضا، 22 سال سابقه کار در یکی از دستگاه های دولتی دارد و تمام پس اندازی که دراین سال ها به دست آورده به 70 میلیون تومان می رسد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حسین عبده تبریزی مهم ترین هدف بنگاه ها در سال جاری را حفظ تولید موجود و پرهیز از مقروض کردن بنگاه ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بسته اعتباری سال 98 برای تامین اعتبار مالی سازنده های مسکن در محدوده بافت فرسوده با هدف کاهش هزینه های ساخت و ساز به شکل یکطرفه و با حمایت یکجانبه شهرداری تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکیدبر لزوم تلاش دولت برای تک نرخی کردن ارز، گفت: مابه التفاوت نرخ ارز باید به مردم و تولید اختصاص یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دسترسی یا دستیابی فارغ از مکان و زمان به خدمات بانکی، سهولت در پرداخت ها، صرفه جویی در وقت و هزینه ها، آسان سازی نقل و انتقال های پول و...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به دور از بازار ارز های کاغذی به نظر می رسد که بیت کوین در حال ایجاد یک خط حمایت جدید بالای میزان هفت هزار دلار است که می تواند خبر خوبی برای خریداران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
* جمشید عدالتیان شهریاری /*کارشناس مسائل اقتصادی
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رمز یکبار مصرف فعلا هوا شد! گزارش های متعدد پلیس فتا درباره افزایش روزبه روز سرقت های آنلاین باعث شد بانک مرکزی بخشنامه رمزهای یکبار مصرف را حدود یک سال پیش به بانک ها ارسال کند و از آنها بخواهد که ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار نقدی آسیا یک دهم درصد افت داشت و به رقم 1278 دلار به ازای هر اونس رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، دلار از محدوده 14 هزار و 700 تومانی عقب نشینی کرد و سکه تمام بهار آزادی تا مرز 4 میلیون و 900 هزار تومانی پایین رفت.
مشاهده نتایج بیشتر...