چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۲۲Oct 2017 18

بانکداران 24 (bankdaran24.ir)

بانکداران 24 28 اسفند 1395 بانکداران 24 31 فروردین 1396 بانکداران 24 31 اردیبهشت 1396 بانکداران 24 31 خرداد 1396 بانکداران 24 31 تیر 1396 بانکداران 24 31 مرداد 1396 بانکداران 24 31 شهریور 1396 بانکداران 24 1 مهر 1396 بانکداران 24 2 مهر 1396 بانکداران 24 3 مهر 1396 بانکداران 24 4 مهر 1396 بانکداران 24 5 مهر 1396 بانکداران 24 6 مهر 1396 بانکداران 24 7 مهر 1396 بانکداران 24 8 مهر 1396 بانکداران 24 9 مهر 1396 بانکداران 24 10 مهر 1396 بانکداران 24 11 مهر 1396 بانکداران 24 12 مهر 1396 بانکداران 24 13 مهر 1396 بانکداران 24 14 مهر 1396 بانکداران 24 15 مهر 1396 بانکداران 24 16 مهر 1396 بانکداران 24 17 مهر 1396 بانکداران 24 18 مهر 1396 بانکداران 24 19 مهر 1396 بانکداران 24 20 مهر 1396 بانکداران 24 21 مهر 1396 بانکداران 24 22 مهر 1396 بانکداران 24 23 مهر 1396 بانکداران 24 24 مهر 1396 بانکداران 24 25 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۴    
وزیر اقتصاد با اعلام دیدار و مذاکره با 9 وزیر اروپایی و آسیایی در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی، گفت: اظهارات اخیر ترامپ تاثیری بر همکاری های خارجی ایران نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۸    
یک منبع آگاه گفت: طبق برنامه، دونالد ترامپ به عنوان بخشی از جستجوی خود برای کاندیدای جدیدی برای ریاست فدرال رزرو، روز پنج شنبه با جانت یلن، رییس کنونی این بانک دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵    
کارت های بانکی به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ایرانی ها تبدیل شده اند؛دیگر خبری از پول نقد دسته شده در بخش مالی شرکت ها و ادارات نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۹    
عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: حمایت از تعاونی ها و بنگاه های زودبازده یکی از اولویت های مهم دولت در حوزه اقتصادی است و لازم است بانک رفاه فعالانه در این حوزه نقش آفرینی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰    
حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به 11 هزار و 964 قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و 758 میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰    
وزیر دارایی برزیل با تاکید گسترش روابط اقتصادی با ایران گفت: از افتتاح شعب بانک های ایرانی در کشور برزیل استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۵    
بعد از توقف تعیین تکلیف و پرداخت وجوه سپرده گذاران فرشتگان از سوی موسسه کاسپین دلیل این موضوع توقیف اموال توسط قوه قضاییه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۵    
رئیس اتاق ایران و چین با بیان این که افزایش نرخ دلار ناشی از بی برنامگی دولت بوده است گفت: دولت نتوانسته قیمت دلار را کنترل کند چرا که هزینه های بی موردی را بر خود تحمیل کرد که یکی از آنها پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
عضو شورای هماهنگی بانک های دولتی با بیان اینکه اگرچه در گذشته نرخ سود بالا، تنها عامل تعیین کننده برای انتخاب بانک در سپرده گذاری ها بود، اما اکنون، ریسک، حرف اول را در گزینش سپرده می زند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۰    
مراسم قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مربوط به سال 1395 با حضور اعضای هیات نظارت بر انجام قرعه کشی شامل نمایندگان دادستان کل کشور ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۰    
عضو شورای شهر اهواز با تأکید بر لزوم تعامل بیشتر شهرداری ها با بانک شهر گفت: اقدامات این بانک به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک می تواند منشأ خدمات مفیدی برای شهروندان باشد و سطح کیفی زندگی را در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۷    
همایش بزرگ تجارت ایران و عراق با حمایت مالی بانک کارآفرین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: طی 10 سال گذشته، بالغ بر 3 میلیون تسهیلات قرض الحسنه در سراسر کشور توسط این بانک پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۱    
بررسی تحولات بازار ارز در 4 سال گذشته، نشان می دهد بانک مرکزی برای جلوگیری از تکرار تجربه شوک بزرگ قیمتی بهای ارز در سال 91 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸    
بانک کشاورزی جایگاه برتر را در شاخص سهم بازار از تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۶    
*ابراهیم پروازپور
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۶    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: با توجه به وقوع طوفان در بعدازظهر امروز، به شهروندان توصیه می شوند از وسایل نقلیه شخصی استفاده نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۳    
قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران کاهش یافت، نرخ دلار و یورو نیز با افت مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۴    
با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت صبا نوآوران فردوس در 2 سایت در شهرک صنعتی سلفچگان منطقه همتی استان قم و شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۹    
بانک ملی ایران در پنج ماهه ابتدای امسال، بالغ بر شش هزار و 860 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به نهادهای حمایتی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۹    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در شمال غرب، شمال و شهر تهران امروز باد شدید می وزد. سرعت باد در اردبیل به 72 کیلومتر در ساعت می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۴    
جلسه کمیته اجرایی کنسرسیوم بیمه های انرژی روز دوشنبه 24 مهر 96 در مرکز همایش های بیمه ملت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۴    
تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس مجلس خواستار لغو دستورالعمل بررسی تراکنش های بانکی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۵    
رییس پلیس فتای تهران از شهروندان درخواست کرد تا رمز کارت های بانکی خود را افشا نکنند و خود از دستگاه های کارتخوان استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲    
مدیر شعب استان تهران موسسه کوثر از رشد 112 درصدی خدمات اینترنت بانک کوثر خبر داد و گفت: از ابتدای سال 95 تاکنون خدمات اینترنت بانک 112 درصد و همراه بانک 180 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲    
به منظور ارائه تسهیلات قرض الحسنه در ایجاد اشتغال به معرفی شدگان سازمان بهزیستی تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و این سازمان منعقد شد وبراین اساس متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب این بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۶    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در سی و یکمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران افزود: تک نرخی شدن نرخ ارز سبب ثبات بازار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷    
بانکها و موسسات خصوصی توانسته اند نقش خود در کمک به رشد و توسعه تولید و اقتصاد کشور را به خوبی ایفا نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۱    
سرپرست شعب بانک صنعت و معدن استان مرکزی گفت: بانک صنعت و معدن به عنوان یک بانک توسعه ایی با قدمت 60 ساله از جمله بانک هایی است که رضایت مشتریان و به تبع آن توسعه پایدار و اشتغالزایی را مدنظر قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵    
بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن ها، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران را از تاریخ 1396/07/22، در شعب خود عملیاتی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۳    
بانک ملی ایران که در استفاده از ظرفیت رسانه های نوین پیشتاز است، رتبه سوم استفاده از تلگرام را در میان بانک های کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۰    
به منظور آشنایی نوجوانان با فعالیت های روزانه بانک ها، جمعی از دانش آموزان مجتمع آموزشی طاهره با حضور در شعبه فلکه صادقیه بانک اقتصادنوین از نزدیک با فرآیند ارایه خدمات بانکی آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۸    
با برگزاری مراسم سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی و ارزی) بانک سپه با حضور نظار قانونی، برندگان آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۷    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد 58.75 واحدی به پله 85 هزار و 666 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸    
مدیرعامل پست بانک ایران با تشریح اقدامات انجام شده برای پیوستن این بانک به تبادل مالی اتحادیه جهانی پست، این اتصال را فرصت خوبی برای کشور به ویژه در زمینه تبادلات خُرد عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
طلا، جواهرات و وجوهات نقد خود را در منازل نگهداری نکنید ؛ جمله ای پرکاربرد در توصیه های پلیس آگاهی استان اصفهان که ظاهرا کمتر هم مورد توجه قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۳    
بررسی آمار تراکنش های حوزه پرداخت الکترویک کشور در شهریور ماه سال جاری نشان میدهد که 90.37 درصد تراکنش های انجام شده موفق بوده اند و تنها 9.36 درصد از تراکنش ها ناموفق بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل بین الملل بانک مرکزی از آمادگی این نهاد و بانک های ایرانی برای اجرای قرارداد بانکی با پاکستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۸    
معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از شروع به کار اولین صندوق ارزی در بازار سرمایه در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹    
یکی از نیازهای اساسی زائران در کشور عراق دسترسی به پول و خدمات بانکداری است که خودپردازها می توانند پاسخگوی بخش عمده ای از نیازهای زائران به خدمات بانکی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
عکس زیر لحظه کشف و بیرون کشیدن شیر دال هخامنشی از زیر خاک را در سال 1310 و در زمان کاوش های باستانی تخت جمشید نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵    
اولین دوره قرعه کشی جوایز کانال تلگرام بانک ملت، روز شنبه 22 مهرماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۹    
قیمت طلا در بازارهای بین المللی که روز گذشته تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و اوراق قرضه آمریکا با کاهش روبرو شده و به کمتر از 1300 دلار رسیده بود، امروز سه شنبه با تغییر چندانی روبرو نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷    
تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که اظهارات جدید رئیس فدرال رزرو آمریکا می تواند تا حد زیادی وضعیت نرخ بهره طی ماه های آینده را روشن کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۴    
تازه ترین تحلیل نشان می دهد که صنعت طلا و جواهر امارات متحده عربی در حال گذار و تغییرات و تحول چشمگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
این تصادف به علت سکته راننده خودرو در هنگام حرکت و برخورد با خودرو ریو رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۷    
معاون طرح و برنامه موسسه اعتباری نور گفت: این موسسه در چارچوب تهیه برنامه های میان مدت و بلندمدت خود، طرح ارایه خدمات جامع به مشتریان را در قالب سوپرمارکت مالی تهیه و تدوین نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۶    
یک کارشناسی بانکی می گوید: اقدام بانک مرکزی در زمینه فرستادن بازرسانی به صورت ناشناس و در قالب مردم عادی به شعب بانکی و ارائه پیشنهاد چندصدمیلیونی برای محک زدن بانک ها، طرح مناسبی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۰    
*ایرج رهبر/ کارشناس مسکن
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره نوسانات اخیر نرخ ارز، گفت: عمده این نوسانات مربوط به فضای سیاسی و فضای روانی ناشی از آن است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۱    
یکی از پایدارترین مکانیزم های مدیریت بازار ارز، مکانیزم حراج معکوس است. ایده اصلی این روش از فروش گل در کشور هلند گرفته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۹    
یکی از بازارهای پر تلاطم طی سال های گذشته بازار ارز بوده است؛ بازاری که حتی در مقطعی تعداد زیادی از هموطنان را برای کسب سود بیشتر به سمت خود جلب کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۶    
در سومین روز هفته، معامله گران فردایی تلاش کردند دلار را وارد محدوده های بالاتر کنند، ولی حمایت بازیگران نقدی همراه این دسته نشد تا این ارز در محدوده ابتدایی کانال 4 هزار تومان باقی بماند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۰    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: بیت کوین در کشور ما به عنوان یک فرصت است که بانک مرکزی تا سال 97 در مورد آن به سیاستی واحد خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۵۹    
هفته گذشته بخش اول سند بال 3 ترجمه و منتشر شد که با هدف پیاد ه سازی مفاهیم نوین نظارت بانکی، ترجمه بخش اول سند بال 3 در نظام بانکی کشور را که عمدتا در بردارنده چارچوب الزامات مربوط به سرمایه و اجزای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۷    
در کشور ما تعداد خانه های دو مالکه کم نیست. خانه هایی که مالکان آنها معمولا نسبت خانوادگی با هم دارند یا این که از یک خانواده نیستند اما بنا به شرایطی خانه شریکی خریده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی به روند قیمتی مسکن تا پایان سال جاری اشاره و اعلام کرد: در حوزه قیمتی رشد ملایم قیمت ها در محدوده نرخ تورم عمومی کشور پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۲    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: بیت کوین در کشور ما به عنوان یک فرصت است که بانک مرکزی تا سال 97 در مورد آن به سیاستی واحد خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۶    
روابط عمومی بانک مرکزی نامه رئیس کل بانک مرکزی درباره ماده 46 قانون رفع موانع تولید را یک نامه توصیه ای عنوان کرد که مخاطب آن وزیر اقتصاد بوده و برای اجرا نیازمند اجرای مراحل قانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۹    
نخستین جلسه مجازی رشد و نوآوری کارکنان موسسه اعتباری کوثر با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل و مصطفی امجدیان مدیر مرکز تحول استراتژیک به صورت آنلاین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
روزنامه لاتریبون نوشت یک بانک سرمایه گذاری فرانسوی به شرکت ها برای سرمایه گذاری در ایران سالانه تا سقف نیم میلیارد یورو اعتبار اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۱    
ساختمان جدید شعبه مطهری بانک مهر اقتصاد استان زنجان با حضور مدیر عامل و معاونین پشتیبانی و مهندسی و اعتبارات بانک، افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۸    
سامانه معاملات مجازی مسکن برای استفاده مشاوران املاک، متقاضیان خرید و فروش واحدهای مسکونی، امروز رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۵    
شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 195 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶    
عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بر اساس گزارش بانک مرکزی سهم بازار بانک رفاه در حوزه ارزی و بین المللی ارتقا یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰    
آسان خرید محصول مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش در سومین نمایشگاه بین المللی تراکنش کشور ITE معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل بانک مسکن همزمان با روز عصای سفید با تعدادی از کارمندان روشندل این بانک دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱    
یک نویسنده آلمانی هشدار داد که دلار آمریکا یک سونامی مالی ایجاد کرده که جهان برای تحمل نتایج ناشی از آن آمادگی لازم را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل بانک ملی ایران از احیای 500 بنگاه اقتصادی بحران زده در پنج استان با تسهیلات پرداختی این بانک طی چهار سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۷    
سی و هفتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۷    
بعد از تصمیم بانک مرکزی برای تبدیل بدهی بانک ها به خط اعتباری ظاهرا این سیاست در دستور کار قرار گرفته و طبق شرایط تعیین شده بخشی از اضافه برداشت بانک ها به تدریج تسویه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۸    
عکس زیر میدان امام حسین(ع) تهران را در اواسط دهه 40 نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲    
یک مقام بانکی با تشریح جزئیات جریمه بانک مرکزی برای بانک هایی که از نرخ سود مصوب تخطی می کنند، گفت: دسترسی به سوئیفت و شاپرک برای متخلف ها بسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۹    
قیمت انواع سکه امروز در حالی در بازار تهران با رشد همراه بود که نرخ دلار افزایش و قیمت یورو و پوند کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اقتصاد ایران در برابر شوک های بیرونی، مصونیت یافته است، گفت: علیرغم صحبت های ترامپ، شاهد شوک هیجانی در بازار ارز نبودیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷    
بانک سینا در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق که طی روزهای 23 و 24 مهرماه در محل اجلاس سران برگزار شد، حضوری فعال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۴    
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نقش مخرب صرافی های غیر مجاز در نوسانات نرخ ارز گفت: صرافی های غیر مجاز با ارتباطی که با صرافی های خارج از کشور دارند می توانند ارز را از کشور خارج کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۱    
*حسین محمد پورزرندی/مدیرعامل بانک شهر
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۹    
محمد رضا قربانی، مدیرعامل بانک دی با حضور در جمع اعضای تیم المپیاد بانک دی که در اولین دوره المپیاد بانکی، موفق به کسب رتبه دوم از بین 14 بانک و موسسه اعتباری شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۹    
* هادی یادگاری
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳    
این خانه که در واقع کاخی در جنوب فرانسه است 410 میلیون دلار قیمت دارد و در سال 1830 بنا شده ودارای درختان زیتون و مجسمه یونانی از جنس برنز است که سه قرن قدمت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این روزها چندان نوسان قابل توجهی نداشته و در حال حاضر حداکثر قیمت هر برگ از این اوراق کمی بیشتر از 78 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۸    
روابط عمومی موسسه ملل اعلام کرد: آن دسته از مشتریان تعاونی وحدت که حرف اول نام خانوادگی آنان الف، ب، پ، ت، ث بوده است ملل کارت آنان به میزان مانده حساب شارژ و قابل برداشت می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷    
با تسهیلات بانک صنعت و معدن ظرفیت تولید بخش انرژی (برق) کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۶    
نماینده مردم میانه در مجلس گفت: افتتاح فولاد میانه قطعا در بخش اشتغالزایی این منطقه اثرات مثبتی خواهد گذاشت و برای تعداد زیادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۲    
نشست سه جانبه ای میان رئیس اداره امور شعب استان قم، مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج و عضو شورای فقهی بانک مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۶    
مدیر شعب منطقه اصفهان با تاکید بر تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات برای کمک به رفع موانع تولید، گفت: بانک سپه در استان اصفهان با پرداخت 2 هزار و 409 میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات رونق تولید طی سال 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳    
صندوق امانات شعبه تهرانپارس بانک ملی ایران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰    
*زهرا لطیفی/ کارشناس اقتصادی
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۷    
مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک با اعلام آمادگی های فنی ایران برای اتصال به شبکه پرداخت جهانی گفت: در صورت فراهم نشدن اتصال به شبکه بین المللی، شبکه ای منطقه ای ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۲    
دنیس گارتمن تحلیلگر باسابقه و برجسته بین المللی در سخنانی تاکید کرد: تشدید تنش های سیاسی در عرصه بین المللی به خصوص بحران کره شمالی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰    
تازه ترین بررسی اینوستینگ نشان می دهد که انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا، چین و بریتانیا طی روزهای آینده تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
بنا به تصویب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، اجرای دستورالعمل های اصلاحی به صورت زمانبندی شده از 2 هفته آینده شروع و تا پایان سال 1396 تکمیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
شماره های 16 رقمی کارت های عابر بانک از کجا آمده و چگونه می توان صحت آن را متوجه شد؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۴    
مدیر روابط عمومی موسسه مالی اعتباری نور گفت: برای اشتغال جوانان و تولید ملی تسهیلات ارائه می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سکه وکیوم دار بخرید ، بسته بندی سکه را باز نکنید که قیمت سکه می افتد و ... اینها توصیه هایی است که بارها و بارها از بازار طلافروشان شنیده ایم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۲    
مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت گفت: توسعه فعالیت کسب و کارهای فین تکی در کشور مستلزم اصلاح نظام کارمزد است؛ زیرا فعالیت فین تک ها کارمزد محور و استقبال از آن بستگی به تغییر رویه های موجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۶    
معاون توسعه روستایی رییس جمهور در مورد وام 11 هزار میلیارد تومانی که از صندوق توسعه ملی برای اشتغال پایدار در روستاها اختصاص یافته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱    
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای گسترش خدمات نوین بانکی سامانه پیام کوتاه را به درخواست مشتریان فعال نموده و بر اساس مصوبات شورای هماهنگی بانک ها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی از سال گذشته به کسر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۱    
روز یکشنبه، قیمت سکه تمام بهار آزادی نیز تحت تاثیر رشد بهای دلار قرار گرفت. در دومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی با هزار تومان افزایش به بهای یک میلیون و 312 هزار تومان رسید ...
مشاهده نتایج بیشتر...