یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۵:۰۴Oct 2019 20

باریش نیوز (barishnews.ir)

باریش نیوز 30 اسفند 1395 باریش نیوز 17 دی 1396 باریش نیوز 31 خرداد 1398 باریش نیوز 31 تیر 1398 باریش نیوز 31 مرداد 1398 باریش نیوز 31 شهریور 1398 باریش نیوز 1 مهر 1398 باریش نیوز 2 مهر 1398 باریش نیوز 3 مهر 1398 باریش نیوز 4 مهر 1398 باریش نیوز 5 مهر 1398 باریش نیوز 6 مهر 1398 باریش نیوز 7 مهر 1398 باریش نیوز 8 مهر 1398 باریش نیوز 9 مهر 1398 باریش نیوز 10 مهر 1398 باریش نیوز 11 مهر 1398 باریش نیوز 12 مهر 1398 باریش نیوز 13 مهر 1398 باریش نیوز 14 مهر 1398 باریش نیوز 15 مهر 1398 باریش نیوز 16 مهر 1398 باریش نیوز 17 مهر 1398 باریش نیوز 18 مهر 1398 باریش نیوز 19 مهر 1398 باریش نیوز 20 مهر 1398 باریش نیوز 21 مهر 1398 باریش نیوز 22 مهر 1398 باریش نیوز 23 مهر 1398 باریش نیوز 24 مهر 1398 باریش نیوز 25 مهر 1398 باریش نیوز 26 مهر 1398 باریش نیوز 27 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۹    
حضور تمامی کشورها، مذاهب و دین ها در این مراسم، مهم و نشان دهنده این است که امام حسین علیه السلام فقط مختص شیعیان نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برخی کم کاری ها و بی توجهی به مشارکت توسط تعدادی از مسئولان موجب شرمساری در برابر اباعبدالله(ع) است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۹    
همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی، مراسم جاماندگان پیاده روی اربعین در ارومیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۹    
برای ورود بانوان به مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا محلی مشخص شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۹    
برای کاهش اثرات مخرب زباله باید آن را تفکیک کرد و این کار نه تنها برای محیط زیست بلکه برای اقتصاد آذربایجان غربی نیز گامی مثبت است به شرط آنکه زیرساخت های شهری برای تحقق آن فراهم شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹    
هیچ گونه سهمیه بندی برای کارت سوخت های شخصی وجود ندارد و مصرف کنندگان می توانند در هر بار سوختگیری 60 لیتر بنزین از جایگاه هادریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹    
زندگی راحت را با احترام به قوانین می توان ساخت پس تا زمانی که شهروندان به سدمعبر ادامه و مسئولین به قانون شکنی ها بی اهمیتی کنند باید همچنان چشم انتظار شهری آرام باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۹    
وجود مرزهای طولانی آذربایجان غربی با کشورهای همسایه همواره باعث شده سودجویان چشم طعم به مرزهای استان داشته باشند تا از راه قاچاق به بهای فلج کردن اقتصاد داخلی یک شبه ره صد ساله رفته و به خیال خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۹    
اینکه رسانه های خارجی اقبالی برای پوشش پیاده روی اربعین حسینی نشان نمی دهند این نشان از وحشت و عصبانیت دشمنان اسلام از وحدت و همدلی مسلمانان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۰    
وعده های انتخاباتی نمایندگان مجلس در ارومیه به ظاهر هیچ گاه خیال ندارد به سرانجام برسند چون هر بار در آستانه برگزاری انتخابات این دور باطل بار دیگر تکرار می شود و کاندیدها بازهم با قطاری از وعده هایی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
برای اولین بار بانوان توانستند در مسابقات لیگ ملت های والیبال مردان آسیا با شرایط ویژه وارد ورزشگاه شوند حال برای همگان سوال پیش می آید که آیا بانوان بار دیگر می توانند وارد ورزشگاه شوند؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰    
تا پایان سال جاری تعداد 45 واحد از فروشگاه های وین مارکت در شهرهای مختلف استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰    
کلاهبرداران برای سرقت از مردم هر بار به شیوه های جدیدی دست می زنند که پیامک های حاوی پیدا کردن اشیاء قدیمی یکی از دام هایی است که برای سوءاستفاده از مردم به کار گرفته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مرزهای آذربایجان غربی پتانسیل بسیار مطلوبی در جهت واردات و صادرات کالا دارد و در صورت توسعه و افزایش فعالیت در مرزها شکوفایی اقتصادی بیش از گذشته در استان نمایان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰    
اجرای کامل طرح حذف قبوض کاغذی نیازمند همکاری مشترکین در اعلام شماره های تلفن همراه جهت بروزرسانی وتکمیل بانک اطلاعات است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰    
توسعه ورزش همگانی در نقاط مختلف شهر ارومیه با کمترین هزینه نقش بسیار مهمی در پویایی و نشاط اجتماعی دارد اما متاسفانه فضاهای مناسبی برای انجام ورزش های همگانی در سطح شهر ارومیه نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی جو آرام و پایداری در اکثر مناطق استان حاکم است و این روند تا اواخر هفته جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰    
روستاها محور توسعه پایدار و اشتغال هستند که با حرومیت زدایی از چهره آن و ایجاد زیرساخت های مناسب زمینه فعالیت روستائیان را در بخش های مختلف فراهم و به عنوان اصلی ترین قطب تولیدی کشور مد نظر گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰    
محصول آفتابگردان در اکثر شهرهای آذربایجان غربی کاشت می شود که در صورت حمایت مسئولان ظرفیت برند جهانی به نام آذربایجان غربی را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۰    
نمایشگاه سراسری کتاب در ارومیه اواخر آبان و اوایل آذرماه امسال برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۰    
تعلل در تکمیل استادیوم 15 هزار نفری ارومیه و امروز فرداهای مسئولین برای افتتاح در حال حاضر در دیدار 90ارومیه و تراکتورسازی گریبان تیم و هواداران آن را گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰    
کلانشهر ارومیه در شرایط بسیار خوب جغرافیایی قرار گرفته و در فصول مختلف سال پذیرای مهمانان زیادی از شهرهای داخلی و خارجی است که این امر باعث شده کمبود هتل های لوکس در این شهر بیش از گذشته احساس شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰    
پارکینگ های طبقاتی که چنددهه است در شهرهای پر جمعیت دنیا استفاده از آنها معمول شده، یکی از راه حل هایی است که می تواند قفل ترافیک ارومیه را هم بازکند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰    
نزدیک شدن به زمان ثبت نام و آغاز کارزار انتخاباتی جرقه شروع تبلیغات را برای کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس جهت شرکت در انتخابات زد و این روزها شبکه های اجتماعی بهترین فضا برای تبلیغات شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰    
حمایت از توانایی جوانان آذربایجان غربی در راستای اشتغال و کارآفرینی اثرات بسیار قابل توجهی دارد و زمینه توسعه و رشد اقتصادی در استان را فراهم کرده و ارتقاء می بخشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۰    
کلانشهر ارومیه از شرایط بسیار خوب آب و هوایی و همچنین شرایط جغرافیایی بی نظیر در فصول مختلف سال برخوردار است به همین جهت نیازمند ایجاد مکان های تفریحی و گردشگری همانند تفرجگاه بند است تا شهروندان در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۰    
انتظارها به سر نرسید و هم اکنون 18 سال از کلنگ زنی طولانی ترین تله کابین خاورمیانه که در حال فرسوده شدن است می گذرد در بین همه این ها امیدواریم نمایندگان سودجو از ناتمامی این پروژه نیز استفاده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰    
آذربایجان غربی با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که در زمینه محصولات کشاورزی به ویژه انگور دارد می تواند به یکی از مهم ترین قطب های تولید انگور و تبدیل آن به محصول کشمش تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰    
برندسازی و صادرات صنایع دستی آذربایجان غربی می تواند گامی مهم و مثبت در کمک به اقتصاد کشور باشد که بازهم مثل تمامی چیزهای دیگر با غفلت مسئولین به باد می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰    
یکی از موانع توسعه در آذربایجان را می توان مسیر سنگلاخی و پر پیچ و خم سرمایه گذاری دانست که علیرغم وعده های داده شده هنوز خروجی جلسات برگزار شده مسئولان نتوانسته کام سرمایه گذاری را در این استان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰    
مسئولین ذی ربط نسبت به تخصیص بودجه لازم برای رفع مشکلات، موانع و کمبودهای پزشکی قانونی استان دستورات لازم را صادر کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰    
یکی از مزیت های مهمی که در دل دریاچه ارومیه نهفته، خاصیت درمانی آن است که از سال های گذشته برای درمان بیماری های پوستی، مفصلی، و سایر امراض دیگر توصیه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۴    
در حال حاضر تعداد روستاهای برق دار آذربایجان غربی 2 هزارو 818 روستا با 300 و 25هزار و 347 مشترک روستایی است که با توجه به اعتبارات ابلاغی در سال 98 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۴    
مسئولین در حالی از افزایش 100 درصدی صادرات کالاهای صنعتی در استان خبر می دهند که محصولات کشاورزی بازهم از نبود بازارهای بین المللی رنج می برند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۴    
فرهنگسراها ظرفیت افزایش و فعالیت های تخصصی تر را دارند و می توانند با ارائه برنامه های مختلف رضایت اقشار گوناگون مردم به ویژه جوانان را جلب کرده و در راستای افزایش شاخص های نشاط اجتماعی موثر واقع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴    
شفاف کردن حقوق نمایندگان و مسئولین به نفع مردم و کشور است زیرا در این صورت مردم دیگر نسبت به مسئولین سوء ظن نخواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۴    
سردردهای مزمن در دوران بارداری باید جدی گرفته شده و توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵    
براساس نقشه هایی پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی از ساعات بعد از ظهر روز شنبه 20 مهرماه بارش باران به همراه وزش باد در مناطق مختلف استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز حضور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در مراسم عظیم اربعین حسینی به نمادی از یکپارچگی و وحدت مسلمانان تبدیل شده و دشمنان آرا مأیوس کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۵    
سال گذشته 18 هزار نفر از آذربایجان غربی در مراسم پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند و در امسال نیز نزدیک به 44 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند و پیش بینی می شود در مدت باقی مانده بیش از 50 هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۵    
تورم و گرانی این روزها در بازار باعث شده بسیاری از جوانان که در سن تأهل هستند، از ازدواج فراری شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۵    
دنیای امروز در حال پیشرفت و تکامل است و همین باعث شده تا مردم به فواید بیش از حد گیاهان دارویی پی برده و بازار خوبی را برای عطاری ها ایجاد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۵    
چند سالی است که عوارض غیرمتعارف پل میانگذر دریاچه ارومیه مردم را به شدت گلایه مند کرده و مسئولان همچنان نسبت به این مسئله بی تفاوت هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۵    
بازار ارومیه بنای تاریخی که اگر به ایمنی آن توجه نشود ممکن است خسارت های زیادی را به بار بیاورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۵    
بوستان سلامت مثلا کلانشهر ارومیه چند سالی است میان وعده های امسال و سال بعد مسئولان گیر کرده و انگار قرار نیست به این زودی ها چشم شهروندان به این اولین بوستان تخصصی شهر روشن شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجهز کردن بازار ارومیه به شبکه های خود بارنده در وضعیت استعلام قرار گرفته تا مشخص شود کدام نقاط نیاز به شبکه های خود بارنده دارند و هزینه این اقدامات برعهده چه کسی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۵    
در چند سال اخیر می توان پیشرفت آذربایجان غربی را در زمینه پرورش متخصصان درمانی در رشته های مورد نیاز برای درمان را، مثبت تلقی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۵    
اگر بخواهیم چرخی در بازار بزنیم شاهد عدم درج قیمت و مخدودش کردن قیمت روی کالاها و در بیشتر مواقع شاهد قیمت های سلیقه ای در سطح بازار هستیم که روزانه حجم زیادی از پیامی های ارسالی مردم به پایگاه خبری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۵    
تصادف در سطح کلانشهر ارومیه بسیار افزایش پیدا کرده و می توان گفت به ارمغال هر روزه شهر ارومیه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۵    
میدان ولایت فقیه یکی از میادین قدیمی و مسیر پرتردد در شهر ارومیه نیاز مبرم به ساماندهی دارد اما گرفتار بی توجهی متولیان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان نیازی به آمار و ارقام ندارند زیرا درس می خوانند تا پس از آن صاحب شغلی شوند اما دریغ از آنکه شغلی برایشان وجود ندارد و آمارها همگی فقط بر روی کاغذ هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۵    
در حال حاضر حدود 16 هزار زائر از شهرستان ارومیه جهت حضور در مراسم اربعین حسینی در عراق ثبت نام و اعلام آمادگی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۵    
آذربایجان غربی از جمله استان هایی است که لیست بلندبالایی از پروژه های درمانی نیمه تمام را در خود جای داده و به نظر اراده ای هم برای تکمیل و به پایان رساندن آنها وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۵    
نقش مشاوره در کاهش طلاق چه پیش از ازدواج و چه پس از آن بر هیچ کس پوشیده نیست پس بهتر است برای دوام زندگی خود و جلوگیری از طلاق به مشاور متخصص مراجعه کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۵    
فصل حرص درختان سطح شهر آغاز شده و همزمان با آن گل های جدید و فصلی در ارومیه کاشته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵    
طبق بررسی آخرین نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تا اواخر هفته جاری پدیده خاصی در سطح استان پیش بینی نمی شود و هوا آرام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹    
راهوران محله و نمونه های ترافیکی استان در مراسمی تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نبود ایمنی در مشاغل سخت و زیان آور به یکی از دغدغه های بزرگ کارگران تبدیل شده و اگر از آن جلوگیری نشود می تواند تبعات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۹    
با توجه به وجود مشکلات متعدد و نارضایتی مردم از مسئولین در خدمات دهی شهرک گلمان اگر وضعیت همچنان به این شکل ادامه یابد زندگی در این شهرک متوقف می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۹    
دستگاه قضایی کشور برای برچیدن بساط فساد و اختلاس مسئولان در دستگاه های اجرایی عزم خود را جدی کرده ، مدیران حواسشان باشد که باید در برابر اقدامات خود پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سیب زمینی تنوری یا همان یرآلما کبابی خودمان فست فود سنتی ارومیه است که آوازه آن ملی شده ظرفیت برند جهانی شدن با نام ارومیه را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۹    
تا زمانی که مسئولان دست از وعده های تکراری و ناتمام خود نکشند و ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه افتتاح نشود تیم 90 ارومیه بی سرپناه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۷    
بسیاری از پروژه های آبرسانی به منظور احیای دریاچه ارومیه بعد از گذشته چند سال هنوز تکمیل نشده و دریاچه ارومیه همچنان چشم به تکمیل این پروژه ها دوخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مسئولین ذی ربط سرپرست جدید شرکت آب وفاضلاب شهری آذربایجان غربی مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۷    
متخصص زنان و زایمان بخش سلامت باریش نیوز به سوالات ارسالی کاربران در این حوزه پاسخ داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان و باغداران آذربایجان غربی زحمات بسیار زیادی برای محصولات خود می کشند اما با فرارسیدن برداشت محصول نبود زمینه و زیرساخت مناسب برای عرضه و صادرات آنان را با مشکل مواجه کرده و باعث ضرر و زیان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۷    
رانندگان باید قوانین را رعایت کنند و بقیه پول شهروندان را به آن ها بازگردانند زیرا اجازه رند کردن کرایه ها را ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه تیم فوتبال نود ارومیه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام شخصی خود با تیم فوتبال نود ارومیه خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز یکشنبه 14 مهرماه در ارومیه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مرحله استانی یازدهمین جشنواره نخستین واژه آب در چند بخش متفاوت از اول مهر ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه سال جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۷    
ارومیه در حالی عنوان کلانشهری را با خود یدک می کشد که هنوز از ابتدایی ترین شاخص های یک کلانشهر مانند حمل و نقل سریع فرسنگ ها فاصله دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۷    
کیفیت غذای دانشگاه ارومیه هیچ تغییری نکرده و منوی غذایی سلف دانشجویی و نوع مواد اولیه که در تهیه آن استفاده می شود، همانند سالهای گذشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۷    
مسئولان اعلام کنند اگر نمی خواهند ارومیه تیم فوتبال داشته باشد و حمایتی از این تیم داشته باشند، ما تکلیف بازیکنان را روشن کنیم تا آنها هم به زندگی و آینده خود چاره ای کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۷    
با توجه به اهمیت نقش معلمان و اعتبار و ارزشی که بر آن متصور است، سرمایه گذاری به منظور تربیت و تامین این رکن مهم تعلیم و تربیت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۷    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی از روز یکشنبه 14 مهرماه تا روز دوشنبه 15 مهرماه در ساعات بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید در سطح استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۷    
مدیران شهری ارومیه در حالی ادعا می کنند که این شهر جزو 5 شهر هوشمند کشور است که هنوز زیرساخت های ابتدایی الکترونیکی شدن آن لنگ می زند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پیاده روی اربعین حسینی نماد ایستادگی و مقاومت جهان اسلام است و امسال نیز باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود تا نقشه های دشمنان اسلام نقش بر آب شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۸    
آذربایجان غربی ظرفیت های بسیار مناسبی در راستای هنر و علاقمندان به هنر دارد اما نبود سالن های مناسب سینما باعث شده تا این پتانسیل ها مغفول مانده و غفلت مسئولان امر همچنان در این زمینه ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۸    
در تابستان سال گذشته آمار حضور مسافران و گردشگران خارجی در آذربایجان غربی نسبت به سال گذشته صددرصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
از 44 نقطه حادثه خیز در سطح استان 9 قسمت که بیشترین تصادفات را به خود اختصاص داده بود به صورت کامل اصلاح شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه فعلی شهرستان سلماس امروز تودیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲    
گرچه چندی است موج سواری بر مسائل قومیتی جهت جلب افکار عمومی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده رویه کاری برخی از نمایندگان شده، اما آنچه قرار است بر توسعه آذربایجان غربی و شهر ارومیه رونق دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲    
مردم در بیشتر زمینه ها با پلیس مشارکت و همکاری دارند که خود این عامل نیز نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت اجتماعی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۲    
حال و روز کارکنان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان چندماهی است به دلیل معوقاتی که پرداخت نشده است، خوش نیست و به ظاهر با سیلی صورتشان را سرخ می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این استان خیلی وقت است به سبب انگ های امنیتی که به آن زدند درد عقب ماندگی را در تن رنجور خود تحمل می کند، دردی که بدون شک با فرافکنی های برخی مسئولان و نمایندگان درمان نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۲    
در ماه ها اخیر با افزایش وزش باد و بیشتر شدن گرد و غبار محیطی آلودگی هوا افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۳    
وعده های مسئولان شهری در افتتاح تقاطع غیر همسطح آذربایجان توخالی درآمد و چند سالی است که این طرح در انتظار بهره برداری به سر می برد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰    
تیم فوتبال نود ارومیه به حمایت شعاری نیازی ندارد و لازم است که از لحاظ مالی نیز حمایت شود تا در ادامه مسیر بتواند با قدرت بیشتری در صحنه مسابقات حاضر شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۰    
در چند روز گذشته سرقت از منزل یکی از نمایندگان مجلس انهم در سعادت آباد تهران خبرساز شد و سرو صداهای زیادی به پا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۰    
در میدان میوه و تره بار قیمت کالاهای فروشی به کیفیت آن ها بستگی دارد و ناعادلانه نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰    
فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در آلودگی هوا دارد و همچنین باعث می شود مردم رغبت کمی برای استفاده از آن داشته باشند که در این صورت شهروندان به استفاده از خودروی شخصی روی می آورند و این امر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد شورای حل اختلاف استان در امر سازش قابل تقدیر و کارهای خوبی در این زمینه انجام شده است و باید از تجربیات شورا بهره گرفت زیرا دادگستری استان در کنار شورای حل اختلاف است و حمایت لازم را از شورا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰    
حال و روز باغداری و کشاورزی آذربایجان غربی امسال هم به لطف تدابیری که از سوی مسئولین نشد، علیرغم همه وعده هایی که سال گذشته برای بهبود این اوضاع داده بودند، نذار و خراب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰    
حفظ عنوان شهید از تابلوهای شهری کار بسیار ناپسند و محکوم است نام و یاد شهدا همواره در قلب و جان مردم وجود دارد و مردم هیج عذری را برای حذف نام شهدا از اذهان را نمی پذیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۰    
برای یک هفته آینده پدیده خاصی در استان پیش بینی نمی شود و انتظار می روند که در طول هفته جاری، دمای هوا تا 2 درجه افزایش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۰    
نادیده گرفتن ذکر نام شهید در تابلوی معابر و خیابان های شهری هر چند که از روی بی مهری هم باشد بازهم نمی تواند تقدس تاریخی را از این کلمه دور کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۰    
با فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس، تغذیه دانش آموزان به یکی از مهمترین دغدغه والدین تبدیل می شود که در صورت توجه به آن یادگیری کودکان تقویت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
از جمله جرایمی که به موازات پیشرفت فناوری های نوین در سراسر دنیا و از جمله ایران گسترش یافته کلاهبرداری اینترنتی است که به اشکال مختلف اموال اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد تهاجم قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰    
تا زمانی که مسئولان به جای پاسخگویی سعی در پاسکاری وظایف بین خود داشته باشند، کسانی هم پیدا می شوند که از آب گل آلود نبود نظارت های جدی در بازارهای مختلف از جمله گوشت قرمز ماهی بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰    
مبادلات اقتصادی آذربایجان غربی با کشورهای همسایه می تواند زمینه اشتغال و در آمد زایی را فراهم کند و شتاب بیشتری به فرآیند توسعه تجاری استان دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...