شنبه ۳۱ تیرساعت ۱۷:۲۹Jul 2017 22

باریش نیوز (barishnews.ir)

باریش نیوز 30 اسفند 1395 باریش نیوز 31 فروردین 1396 باریش نیوز 31 اردیبهشت 1396 باریش نیوز 31 خرداد 1396 باریش نیوز 1 تیر 1396 باریش نیوز 2 تیر 1396 باریش نیوز 3 تیر 1396 باریش نیوز 4 تیر 1396 باریش نیوز 7 تیر 1396 باریش نیوز 8 تیر 1396 باریش نیوز 9 تیر 1396 باریش نیوز 10 تیر 1396 باریش نیوز 11 تیر 1396 باریش نیوز 12 تیر 1396 باریش نیوز 13 تیر 1396 باریش نیوز 14 تیر 1396 باریش نیوز 15 تیر 1396 باریش نیوز 16 تیر 1396 باریش نیوز 17 تیر 1396 باریش نیوز 18 تیر 1396 باریش نیوز 19 تیر 1396 باریش نیوز 20 تیر 1396 باریش نیوز 21 تیر 1396 باریش نیوز 22 تیر 1396 باریش نیوز 23 تیر 1396 باریش نیوز 24 تیر 1396 باریش نیوز 25 تیر 1396 باریش نیوز 26 تیر 1396 باریش نیوز 27 تیر 1396 باریش نیوز 28 تیر 1396 باریش نیوز 29 تیر 1396 باریش نیوز 30 تیر 1396 باریش نیوز 31 تیر 1396 
  ۳ ساعت پیش    
مردم با دست خود و زحمت فراوان و عرق جبین این سرمایه را جمع کرده، در حساب های خود ذخیره کرده تا شاید سود بیشتری حاصلشان گردد اما حال عده ی کثیری از آنان وقتی به موسسات مراجعه میکنند و سراغ از سرمایه ...
  ۳ ساعت پیش    
دریاچه ارومیه به عنوان دومین دریاچه شور جهان، نیازمند رسیدگی و توجه بیش از پیش مسئولان می باشد، اما چیزی که عیان است، این است که تا تلنگری به مسئولان وارد نشود دریاچه همچنان به فراموشی سپرده می شود.
  ۳ ساعت پیش    
امنیت کنونی ایران، رفاه و قدرت مندی باشکوه جمهوری اسلامی ایران، همه و همه نتیجه از خود گذشتگی، مهربانی و عطوفت شهدای اسلام هستند.
  ۴ ساعت پیش    
در رابطه با پل های گلستانه، هاشم آباد و پوش آباد قراردادهایی با مشاوران بسته شده است ولی هنوز ساخت آن ها شروع نشده است و مطالعات آن ها توسط مشاوران شروع شده است.
  ۴ ساعت پیش    
در راستای ساماندهی مشاغل سد معبر و همچنین دست فروشان که بخشی از این موضوع هستند تصمیماتی اساسی و مهم گرفته شده است؛ برخی تصمیم گیری در ارتباط با بازارهای روز محلی، هفته بازار ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: دوری از اشرافی گری، تدین و مردمداری ویژگی اصلی وزرا و مدیران دولت دوازدهم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۰    
پروازهای عبوری در مسیر خود از آسمان تعداد زیادی از شهرها و استان های کشور عبور می کنند و ادامه مسیر بیشتر این پروازها از آسمان ارومیه انجام می شود و به نوعی ارومیه دروازه ورود پروازها به خارج از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۰    
دولت باید در معرفی وزرا پیشنهادی خود به مجلس شورای اسلامی اسامی وزرای ترک زبان را بیشتر کند و از افراد کار بلد و متخصص ترک استفاده نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۰    
عارضه های زیر پوستی، ویروس ها و عدم ارتباط ناشناخته مدیران شهری با نحوه مدیریت در شهر، می تواند از دلایل اصلی عقب ماندگی کلانشهر ارومیه در ارائه خدمات، امکانات به مردم و مدیریت شهری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۰    
تعداد کم دستگاه های چاپی ثبت احوال و ارسال پیامک انبوه جهت اخذ کارت ملی هوشمند جمع کثیری از مردم را به مراکز پستی کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۰    
رسانه ها نقش بسیار مهمی در اتحاد آفرینی دارند؛ اگر رسانه ها به کار خود به درستی عمل کنند و مسئولان نیز با آنان همکاری کنند می توانند وحدت آفرینی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۰    
در آتش سوزی های اخیر سطح شهر ارومیه به هیچ وجه بحث عمد در کار نبوده است و مشاهده نشده است که عمدا فردی اقدامک به ایجاد آتش و سوزی یک مکان کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۰    
گفت و گوی تفضیلی جواد خشابی رئیس انجمن حمایت از بیماران سرطانی با سرویس سلامت باریش نیوز؛
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۰    
سرمربیگری وی در تیم شهرداری ارومیه فعلا قطعی نیست ولی تا روزهای شنبه و یکشنبه مربیگری وی در این تیم مسجل و قطعی می شود و همچنین تکلیف بازیکنان و مربیان تیم های شهرداری و شهرداری جوان نیز تا روز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۰    
پدیده غالب و شاخصی برای آخر هفته پیش بینی نمی شود و تنها امروز افزایش ابر وجود خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۰    
در چند روز گذشته بارها خبرهای آتش سوزی در سطح شهر ارومیه به گوش رسیده که خسارت های زیادی را بر دوش اشخاص و مراکز دولتی و خصوصا طبیعت گذاشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۰    
منطقه ویژه اقتصادی سرو و ارومیه یک استثنا است چراکه در جمهوری اسلامی ایران هیچ مرکز استانی، در 60 یا 70 کیلومتری کشور همسایه قرار نگرفته است؛ در کنار این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۰    
تمامی اعضای تیم بازیکنان، کادرفنی، کادر مدیریتی و هواداران تمام تلاش خود را انجام می دهند تا فصلی موفقیت آمیز و سربلند را برای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز رقم بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۰    
"یرآلما کبابی" یا سیب زمینی تنوری ارومیه از فولکولورهای لذیذ آذربایجان است که با معرفی آن می توان گردشگر و درآمدزایی بیشتری را در این راه جذب شهر خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۵    
در یکی از یادداشت های باریش نیوز، به نبود پل هوایی در خیابان های پر رفت و آمد پرداخته شد، اما اکنون به وجود این پل ها ولی خاموشی پله برقی های آن ها می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵    
پیشنهاداتی برای افزایش قیمت نان داده شده است ولی هنوز هیچ موافقتی با آن انجام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵    
قیمت پیاز به دلیل کمبود زمینه کاشته پیاز در سراسر کشور افزایش یافته است و این قیمت تنها مربوط به استان آذربایجان غربی یا ارومیه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۰    
سال گذشته 16 مهد احداث شده و امسال 20 مهد در مناطق آسیب خیز برای نگهداری کودکان زیر شش سال ایجاد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۰    
در نظام ما هم بحث جمهوریت نظام و هم بحث اسلامی بودن آن مطرح است، ما مدعی هستیم چون نظام و قانون اساسی بر اساس شرع مقدس اسلام و سایر حقوق انسانی تدوین شده است باید نسبت به صیانت و حفاظت از این قانون ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
آمار مسکن در سال 95 رتبه 22 کشوری به رتبه 8 کشوری ارتقا یافت و آخرین رتبه ما در سه ماهه 96 در مسکن 7 است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
پیشگیری مقدم بر درمان است، رتبه اول کشوری استان پیشتاز در زمینه پیشگیری شدیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۰    
خدمات سازمان بهزیستی طوری است که در جلوی چشم نیست و کاملا مخفیانه و محرمانه بوده و سعی در سیانت از شخصیت جامعه را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
ترافیک , اتلاف وقت , آلودگی هوا و آلودگی صوتی... این حکایت سرسام آور و خسته کننده پروژه ای است که قرار بود افتخار شهر باشد اما مدتهاست که بلای جان شهروندان شده است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
نشر آثار انقلاب یک حسنه و انفاق است، این کار یک انفاق بزرگ رزق الهی و معنوی برای مردم است؛ یعنی ما برای بهره مندی از رزق الهی باید آثار خون این شهدا را نمایان کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۵    
وقتی صحبت از جذب سرمایه گذار بومی و غیربومی به زبان میاید اولین ذهنیت انسان به سمت زیرساختهای موجود معطوف میشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۵    
بعد از مدت ها پیگیری و ایجاد بستر های لازم برای همایش ملی و بین المللی ، بالاخره اجلاس سازمان نظام مهندسی ساختمان در ارومیه با حضور میهمانان متعدد و مسئولین کشوری در ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
نزدیک شش درصد محصولات کشور، مختص آذربایجان غربی است و همچنین سهم محصولات اشنویه در استان، چهار درصد می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۵    
وضعیت شهرستان اشنویه و پروژه های درحال انجام این شهرستان را در جمع خبرنگاران تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۵    
هفتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 دوشنبه 26 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۰    
مسئله رسانه، موضوعی است که در دنیای کنونی از ارزش والایی برخوردار است و در جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از مهمترین پل های ارتباطی بین مردم و مسئولین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
لیگ های استانی طبق روال گذشته با مشارکت 10 تیم پیگیری می شود؛ تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری اعزام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۰    
در این هفته نمایشگاهی در گوللرباغی افتتاح خواهد شد؛ دستاوردهای مددجویان بهزیستی که در بخش اشتغال فعالیت دارند و همچنین خدماتی که بهزیستی ارائه می دهد در این نمایشگاه به معرض دید مردم گذاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۰    
اگر این طرح استارت زده شود و زیر ساخت های آن آماده شود تجار بیشتر از مرزهای استان آذربایجان غربی استقبال خواهند کرد و این طرح در صورت عملیاتی شدن می تواند فوایدی زیادی برای گمرکات و تاجران در پی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۰    
گرمای دمای هوای استان از دماهایی که در هفته های گذشته بود و به 39 درجه رسیده بود بالاتر نخواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۵    
هر روز در حدود یک کیلومتر ریل گذاری در پروژه قطار انجام می شود و هم اکنون نیز 36 کیلومتر از آن باقی مانده است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید آن در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۰    
مجلس خبرگان رهبری یکی از نهادهایی است که در قانون اساسی بر آن تاکید شده است و به عنوان یکی از مهم ترین نهادهای قانونی کشور مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۰    
مرگ، خیل عظیمی از مردم با شنیدن این کلمه دلهره و ترسی عجیب و دلشوره ای خاص پیدا می کنند ولی بر همگان اثبات گردیده است که مرگ حق انسان است و باید از این تعبیر و تدبیر الهی خواه و ناخواه پیروی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵    
استاندار آذربایجان غربی گفت: تراکم فروشی یکی از مشکلات بزرگی است که با شعارهای نظام مهندسی نظیر شهر ایمن و مطابق با ساختار ملی و معماری اسلامی همسان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰    
پیش بینی می شود اوایل مهرماه کار تمام شود و سپس اقدامات لازم فنی انجام می گیرد تا به مرحله بهره برداری برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰    
ساختار قانونی نظام مهندسی ساختمان ساختار خوبی است، اما به هرحال باید متناسب با شرایط کشور و تجربیاتی که در دنیا به وجود می آید پیش برویم و در این میان اگر کمکی نیاز است تا از سوی مجلس انجام شود تا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۵    
مجلس خبرگان رهبری باید جنبه مردمی و تبادل نظر و حضور بین مردم را باید دائما حفظ کرده و آن را تقویت کند و از طرف مردم مورد ارزیابی قرار بگیرند و اگر مردم نیز نکته نظر و انتقادی به نمایندگان خبرگان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۰    
3 رشته تنیس روی میز، پینگ پنگ و شطرنج با حضور 1700 نفر از ورزشکاران و عوامل فنی برگزار شد و مقطع ابتدائی این مسابقات به اتمام رسید و هم اکنون نیز مقطع متوسطه اول دوم شروع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰    
امروزه آموزش کودکان و نوجوانان در مدارس بسیار مهم است و لازمه پشتوانه سازی برای هر کشوری آموزش صحیح و درست به کودکان است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰    
سردار خرم در جمع خبرنگاران با اشاره به زمین های ارتش که جزئی از تنفسگاه شهر محسوب می شوند، خواستار تمرکز رسانه ها بر روی آن ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰    
باید طوری فرهنگ سازی شود که مردم بتوانند از خیریه ها خواستار شفاف سازی و پاسخگویی نسبت به هزینه ها و پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۰    
سیاست های کلی مبنی بر این است که چمن حذف شود چرا که چمن به نوعی قاتل آب می باشد و قصد داریم به جای آن از گیاهان و درختانی استفاده کنیم که نیاز کمی به آب دارند و مقابل کم آبی مقاوم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۰    
موجب این موفقیت حکم دان جهانی کوکی وان از کشور کره جنوبی اخذ کردم و از تمامی مردم شریف میهن عزیزمان خصوصا شهرستان ارومیه کمال تشکر و قدردانی رو دارم که با حمایت های خودشون و تشویقهای بجا و شایسته مرا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۰    
باید شأن و جایگاه مهندسان مدنظر قرار گیرد و مدیریت مجموعه نظام مهندسی از ظرفیت های مهندسان متخصص حداکثر بهره را ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۱:۳۰    
به علت افزایش دمای هوا طبیعی است که میزان مصرف برق نیز افزایش یابد اما در این میان بحث اصلی است که می توان آن را کنترل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۳۰    
در حال حاضر آبی را که به مردم می دهیم از لحاظ نتایج آزمایشگاهی هیچ گونه مشکل بهداشتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۰    
مشتریان برای فعال کردن سرویس های هوشمند کشوری (IN) به دفاتر امور مشتریان مخابرات منطقه در سراسر کشور مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۰    
کارگروهی که تعیین شده است از وجود تخلف در میان مناقصه ها جلوگیری و مشکلات فنی و حقوقی را رفع می کند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۰    
طبق اطلاعات موثق متاسفانه جسد آتنا کودک پارس آبادی که نزدیک به یک ماه پیش گم شده بوداز منزل شخص مظنون که در بازداشت به سر می برد پیدا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
کلانشهر ارومیه امروزه به شهر مدرن معروف شده و بر همین اساس نیز انتظارات مردم در رفع برخی مسائل کوچک، انتظار بی جایی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
دراین نمایشگاه به هیچ وجه رضایت مدیران نمایندگی های سایپا در ارومیه و یا مدیران شرکت خودروسازی سایپا که از تهران به ارومیه آمده بودند جلب نشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
روز 21 تیر به مناسبت قتل عام که در زمان رژیم پهلوی جمع کثیری از مردم شریف، بخصوص خواهران و برادر مشهدی د رمسجد جامع گوهر شاد که به خاطر مسئله کشف حجاب به شهادت رسیدند به نام هفتهعفاف و حجاب نام گزاری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۰    
گؤله مز یکی از تفرجگاه هایی است که می توان با توجه و رسیدگی به آن درآمد بسیاری از آن برداشته و گردشگران زیادی را جذب آن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
اینکه این روزها ازکسی انتقاد کنی و با کلی سلام و صلوات شخصیتت را تخریب نکند، اتفاقی است که کمتر می توان به آن دل بست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
قهرمانان سی و چهارمین مسابقات دانش آموزی کشوری که به میزبانی ارومیه برگزارش سد، در رشته تنیس روی میز مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
روز گذشته سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در مقطع ابتدایی که در ارومیه جریان داشت با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید..
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۰    
گؤله مز یکی از تفرجگاه هایی است که می توان با توجه و رسیدگی به آن درآمد بسیاری از آن برداشته و گردشگران زیادی را جذب آن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۰    
هدف از برگزاری این مسابقه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و همچنین مد نظر است که این مسابقات فضای مجازی و رسانه ای استان را حداقل به مدت یک هفته با فرهنگ عفاف و حجاب همراه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۵    
در مسابقات تیمی این رشته 22 تیم و 110 بازیکن از استان های کشور حضور داشتند که به مدت 4 روز در هفت دور به روش سوئیسی به رقابت پرداختند و 308 مسابقه انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۵    
شرکت دانش آموزان شرکت کننده در جنگ شادی، بازدید از موزه تاریخ طبیعی استان، حضور در پارک جنگلی ارومیه، شرکت در نماز جماعت و برگزاری مسابقات متنوع از جمله برنامه های فرهنگی جنبی برگزاری مسابقات بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۰    
در این مسابقات استان کرمانشاه به مقام قهرمانی، استان کرمان مقام دوم و استان های آذربایجان شرقی و مرکزی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۰    
روح الله حضرت پور، نماینده مردم اورمیه امروز در جلسه علنی مجلس طی تذکری به آقای ظریف خواستار اتخاذ موضع قاطع وزارت امورخارجه در خصوص جنایات ارمنستان در قبال مردم جمهوری آذربایجان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۰    
باتوجه به گسترش شهر، ایستگاه ها و پایگاه های دفع زباله نیازمند بازنگری و تغییر محل می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۰    
هدف از رزمایش بیت المقدس و کوثر، سنجش آمادگی هایی است که تاکنون به آن ها داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۵    
عربستان سعودی به هیچ کشوری جز ایران تعهد و بندی به نام امنیت زائر نداده است و امنیت زائران ایرانی را تامین کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۵    
شورای شهر باید برخواسته از بدنه مردم باشند، چرا که سیستمی است که مستقیماً توسط مردم انتخاب شده و باید پاسخگوی آنها باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۰    
پروازهایی که از ارومیه انجام می شوند به ندرت با تاخیر مواجه می شوند و اکثرا به موقع حرکت می کنند و در نهایت 1 الی 2 درصد پروازها با تاخیر مواجه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵    
گؤله مز یکی از تفرجگاه هایی است که می توان با توجه و رسیدگی به آن درآمد بسیاری از آن برداشته و گردشگران زیادی را جذب آن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
کمبود فضای سبز در شهرستان ارومیه به ویژه در مناطق پایین دست، سبب شده تا خبرنگار باریش نیوز برای رسیدگی به این معضل نیزدست به قلم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
سردار اصلانی گفت: زمانی که به شعار مقام عالی وزارت کشور، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر که اشاره به اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر دارد عمل کنیم،می توانیم مواد مخدر و اعتیاد را ریشه کن کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰    
هم اکنون خوشحالیم که در اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد پیش قدم بوده ایم و این امر از فرهنگ اصیل این منطقه ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
مسابقات سی و چهارمین دوره قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون در ارومیه پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
روز گذشته چهارمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در ارومیه به پایان رسید
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۵    
افزایش برق مصرفی در بین مردم، گرمای تابستان را به شدت بیشتر کرده و سبب افزایش دمای هوا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۰    
استعدادیابی در مسابقات به طور ویژه مورد توجه قرار گرفته است و پس از مسابقات جشنواره ویژه استعدادهای مسابقات هم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۰    
سی و چهارمین دوره از مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور با حضور یک هزار و 800 نفر در ارومیه از 15 تا 27 تیرماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۵    
تیم دانش آموزان ابتدایی تنیس روی میز در مقابل تیم البرز قهرمان کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۵    
باید برای توسعه کشور به آموزش و پرورش نگاه مضاعف داشت چرا که بستر توسعه در همه عرصه های کشور نیازمند نگاه ویژه به این بخش مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۰    
کلیه خدمات سرپایی و بستری در شهرستان های ماکو و میاندوآب به صورت رایگان برای مراجعه کنندگان تامین اجتماعی ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۰    
در نشست خبری مدیرکل استان با اصحاب رسانه مطرح شد که چرا بعضا شاهد تخلفات در ادارات می باشیم که مدیرکل اعلام نمودن تخلف از اول خلقت وجود داشته چرا که انسانها با سرشت شیطانی در مقابل انسانها با سرشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۵    
حمایت از تولیدات داخلی مستلزم توجه ویژه به مرزهای کشور، دقت کامل در وارد کردن برخی محصولات که مشابه آن در داخل بازار آن تولید می شود و همچنین جلوگیری از وارد کردن وسایل و تجهیزاتی که می توان از آن در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵    
از تمامی مسئولان دعوت می کنیم تا شهرداری را تنها نگذارند و به کمک این تیم بشتابند چرا که این تیم در طی برنامه ای 4 تا 5 ساله احتمال حضور در لیگ برتر را نیز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵    
بیماری تب کریمه کنگو در حال حاضر در کل کشور فروکش کرده است و تعداد کانون های انسانی بصورت چشمگیری کاهش یافته و این نشان دهنده این است که اقدامات انجام شده موثر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
این رشته 2 واحدی به صورت یک درس اختیاری برای دانشجویان این دانشگاه ارائه خواهد شد و همچنین این درس 2 واحدی از مهرماه امسال برای انتخاب اختیاری دانشجویان ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۴۶    
هر شهری برای پیشرفت و نمو نیاز به پیشروی در همه مقوله ها دارد به عبارتی پارلمان شهری که متشکل از : زیبا سازی ، عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۸    
ارومیه دارای مسجدی به نام اعظم می باشد که با توجه به نقش برجسته آن در رقم زدن تاریخ انقلاب اسلامی ایران، اکنون نماد قدرت و پیروزی در انقلاب اسلامی ایران می باشد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۸    
مسئله حمایت از تولیدات داخلی یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است که چند سالی است که مورد توجه مسئولان کشوری خصوصا رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است و به عنو ان شعار های سال نیز انتخاب شده است و در حقیقت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۸    
به منظور افزایش گردشگر در استان تشریفات زائد و مقررات دست و پاگیر را حذف و میزان ضریب همکاری سازمان های درگیر امر گردشگری را افزایش دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۳    
شهرستان بوکان با 38 درجه سانتی گراد گرمترین شهر استان و چالدران با 9 درجه سانتی گراد خنک ترین شهر استان آذربایجان غربی بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...