پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۸:۲۴Jan 2017 19

باریش نیوز (barishnews.ir)

باریش نیوز 31 تیر 1395 باریش نیوز 31 مرداد 1395 باریش نیوز 31 شهریور 1395 باریش نیوز 30 مهر 1395 باریش نیوز 30 آبان 1395 باریش نیوز 29 آذر 1395 باریش نیوز 1 دی 1395 باریش نیوز 2 دی 1395 باریش نیوز 3 دی 1395 باریش نیوز 4 دی 1395 باریش نیوز 5 دی 1395 باریش نیوز 6 دی 1395 باریش نیوز 7 دی 1395 باریش نیوز 8 دی 1395 باریش نیوز 9 دی 1395 باریش نیوز 10 دی 1395 باریش نیوز 11 دی 1395 باریش نیوز 12 دی 1395 باریش نیوز 13 دی 1395 باریش نیوز 14 دی 1395 باریش نیوز 15 دی 1395 باریش نیوز 16 دی 1395 باریش نیوز 17 دی 1395 باریش نیوز 18 دی 1395 باریش نیوز 19 دی 1395 باریش نیوز 22 دی 1395 باریش نیوز 23 دی 1395 باریش نیوز 24 دی 1395 باریش نیوز 25 دی 1395 باریش نیوز 26 دی 1395 باریش نیوز 30 دی 1395 
  ۱ ساعت پیش  
ساختمان پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.
  ۳ ساعت پیش  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت:بیش از تن مواد مخدر در استان کشف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
استاندار آذربایجان غربی گفت:استان آذربایجان غربی در امر مشارکت و اجرای پروژه های بازسازی عتبات درگذشته آنچنان که باید و شاید فرصت فعالیت نداشته است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲  
هفتادویکمین مرحله از یارانه های نقدی امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف به استخدام تمام فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در طول برنامه ششم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲  
براساس مصوبه مجلس مردان شاغل در قوای سه گانه، بخش های دولتی و عمومی غیردولتی که صاحب فرزند شوند، از دو هفته مرخصی تشویقی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲  
صادق ضیائیان مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان غربی :استان شاهد پدیده خاصی در هفته آتی نخواهد بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۲  
دی ماه شروع شد و فصل امتحانات از راه رسید.برخی ها برای قبولی از درسهایی که در طول ترم خوانده اند تلاش میکنند برخی ها برای شرکت در امتحانات کنکور و برخی ها برای مدارس .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۲  
در هفته شانزدهم رقابت های والیبال باشگاه های برتر ایران، دو تیم شهرداری ارومیه و سایپای تهران در ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه برابر هم قرار گرفتند که در پایان تیم شهرداری با نتیجه 3 بر 1حریف خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۲  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه گفت:مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نشانه وفاداری همگانی به انقلاب و رهبری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۱  
رییس هلال احمر ارومیه گفت: 5 پایگاه امداد و نجات در شهرستان ارومیه فعالیت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۱  
شهردار ارومیه گفت: شورای عالی شهرسازی نظر شهرداری ها را در ساماندهی مناطق شهری اعمال نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۶  
متخصصان سلامت با بیان اینکه شمار مبتلایان به فشارخون بالا در سراسر جهان افزایش یافته تاکید کردند که نرخ مرگ و میر ناشی از این بیماری نیز بیشتر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶  
ترس، بهت و حیرت از جمله ویژگی های دوران پسا اوباما است، جایی که حتی مریل استریپ در مراسم جوایز گلدن گلوب پشت تریبون رفت و از آینده ای مبهم و سخت سخن گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶  
با دستور وزیر نفت از امروز شرکت ملی صادرات گاز ایران به طور رسمی منحل و مدیریت صادرات گاز در شرکت ملی نفت راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶  
گزارش مرکز آمار که جمع بندی فصل تابستان است نشان می دهد که قیمت فروش زمین و مسکن 3/3 درصد و اجاره بها 9/9 درصد افزایش یافته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶  
در دو سال گذشته، میشل اوباما در اتاق شرقی کاخ سفید، دانشجویان برتر سال ایالات متحده آمریکا را میزبانی می کرد؛ این میزبانی بخشی از برنامه او برای تشویق دانشجویان برای کسب دانش بیشتر بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶  
عضو خبرگان رهبری گفت: به زودی برای برگزاری انتخابات میان دوره ای خبرگان رهبری در تهران تصمیم گیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶  
تخصص برخی سودجویان، شناسایی بحران و ماهی گرفتن از آب های گل آلود است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
مردم باید بدانند که کمک به متکدیان در واقع کمک به توسعه باندهای تکدی گری و استثمار کودکان بیشتری است و به جای کمک به این افراد بهتر است به نیازمندان واقعی و مراکز خیریه کمک کنند که بدون شک ثواب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
جب بوش در روز سه شنبه اعلام کرد که ملانیا ترامپ باید در اولین روز ورود همسرش به کاخ سفید، تلفن همراه او را گرفته تا ترامپ بتواند کشور را بهتر اداره کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
یک کارشناس دارویی با تشریح 9 داروی پُرمصرف گوارشی در ایران به عوارض و توصیه های در این باره پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
امروز در بازارهای جهانی با انتشار خبر کاهش عرضه نفت عربستان در آسیا، قیمت نفت افزایش یافت و بشکه ای 53.95 دلار رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
علت اصلی بیماری های قلبی و عروقی به طور مستقیم شناخته نشده است ولی عواملی مانند بیماری دیابت، فشار و چربی خون، استعمال سیگار و دخانیات در بروز این اختلالات دخالت دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶  
محمد هاشمی به شایعاتی که درباره تفاوت تابوت آیت الله و خالی بودن تابوت هنگام مراسم تشییع پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۴  
قاضی پور در گفت و گو با باریش نیوز به سخنان شهردار عکس العمل نشان داد: سخنان حضرت پور کذب است / پیگیری خون فوت شدگان حادثه قطار را با جان خودم هم معامله نمی کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۴  
بدن برای این که عملکرد درستی داشته باشد به پروتئین نیاز دارد و از این رو، باید این ماده مغذی را به میزان کافی برای بدن خود تامین کنید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۴  
کاهش وزن غیر قابل توضیح می تواند نشانه ای از مشکل تیروئید باشد. پرکاری تیروئید که به نام بیماری گریوز نیز شناخته می شود یک نوع بیماری خود ایمنی است که انتشار مقادیر بیش از اندازه از هورمون تیروئید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۴  
باراک اوباما در بخش هایی از سخنرانی خود زمانی که متن مربوط به تشکر و قدردانی از میشل اوباما بانوی اول آمریکا را قرائت می کرد، گریه هم کرد و تلاش کرد تا اشک هایش را از چشمانش پاک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۴  
وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی که در دفتر ایشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام نگهداری می شد، توسط خانواده ایشان گشوده شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۴  
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان دیشب به ایران بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۴  
همه ما با بهانه هایی که بچه ها برای درس خواندن می آورند، کم و بیش آشنا هستیم. به عنوان مثال برای این که تکالیفشان را انجام ندهند، می گویم حالم بد است، سر درد دارم، دستم درد می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴  
میانگین شاخص آلودگی هوای تبریز روز گذشته بر اساس پارامتر ذرات کمتر از 2.5 میکرون 141 پی اس آی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴  
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را در مقابل ریال اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار و پوند به همراه 16 ارز دیگر کاهش و ارزش 15 ارز همچون یورو افزایش داشت و 6 ارز نیز تغییری نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اعداد و ارقام افرادی که باید از یارانه بگیرها حذف شوند بسیار بالاتر از اینها است و حداکثر باید 30 میلیون نفر یارانه نقدی دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴  
به گفته شماری از فعالان، آیت الله هاشمی به میانه روی چهره بود و به واسطه کسوت و مسوولیت های گذشته، روزهای بدون او برای بازار غریب می نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۸  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیام تسلیت خود در پی درگذشت هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کردند که او نمونه کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۸  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۶  
یک متخصص بیماری های قلبی و عروقی گفت : رتبه اول مرگ و میر در ایران مربوط به بیمارهای قلبی و عروقی می شود و حدود 40 الی 50 درصد از مردم کشور دچار بیماری قلبی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۶  
اگر چه این دو بیماری از ویژگی های مشابه بسیاری برخوردار هستند اما آنفلوآنزا بدتر از سرماخوردگی است و با نشانه های شدیدتری همراهی می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۶  
شرکت سامسونگ قرار است گوشی هوشمند جدید خود را در ماه آوریل امسال معرفی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۶  
فلز زرد سال جدید میلادی را با رشدی خوب آغاز کرد. اونس طلا که در پایان سال 2016 روی قیمت 1151 دلار ایستاده بود، نخستین هفته سال 2017 را با بهای 1172 دلار به پایان برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۶  
فروشگاههای چینی کار جالبی در جذب مشتریان انجام دادند. شما می بینید که فردی بیرون فروشگاه ایستاده و از شما برای ورود به فروشگاه دعوت می کند. آنها می خواهند که فعالانه کسب و کار را دنبال کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۶  
رییس اتحادیه نانوایان استان تهران گفت: 80 درصد آرد کشور به صورت یارانه ای عرضه می شود که برای نانوایان سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
رییس اتحادیه دامداران با بیان اینکه قیمت گوساله و گاو ثابت بوده است و گران شدن گوشت آن جای تعجب دارد، گفت: قیمت گوسفند کمی افزایش داشته است که پیش بینی می شود با عرضه لاشه به بازار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: افرادی که شیشه های خودرو خود را بیش از اندازه دودی کنند، 50 هزارتومان جریمه می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
اگر جز آن دسته از افرادی هستید که از نگاه کردن مداوم به نقشه گوشی برای مسیریابی خسته شده اید می توانید با خریدن یک شلوار خاص مسیریابی به شیوه ای متفاوت را تجربه کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران اعلام و براین اساس پیش دبستانی و مهدهای کودک تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
واردات خودروهای بدون نمایندگی رسمی در کشور طی یک قانون و ابلاغیه که اجرای آن به تعویق افتاده بود در حال حاضر ممنوع اعلام شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶  
هدایت وام های کلان به شرکت های خودی در شرایطی به روندی عادی تبدیل شده است که نبود شفافیت و رهگیری منابع بانک ها مشکل بزرگی را برای سیستم بانکی به وجود آورده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۶  
چای سبز به عنوان نوشیدنی ضدچاقی معروف شده است اما خواص درمانی دیگری هم دارد که کمتر کسی از آن ها خبر دارد. نوشیدن شش فنجان چای سبز در طول روز می تواند خطر ابتلا به دیابت را به اندازه 33 درصد کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۶  
عضو انجمن آنکولوژی گفت: تحقیقات جدید نشان می دهد، موادی در شکلات وجود دارد که باعث پخش شدن تومورها در سراسر بدن می شود و بیماری سرطان را مهلک تر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۶  
مرگ دسته جمعی یک خانواده به علت استنشاق سم سیب زمینی در رسانه های خارجی به موضوع داغ خبری بدل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۶  
هرگاه فردی در دوران کودکی دچار آبله مرغان شود، پس از بهبودی، این ویروس در سلول های اعصاب محیطی به صورت نهفته باقی می ماند و بعدها با کاهش سیستم ایمنی می تواند مجدداً فعال شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۶  
یک سایت معتبر فهرستی از پنج عادت رایج افراد تهیه کرده است که شما می توانید با شجاعت آنها را کنار گذاشته و یا هیچ وقت به سراغشان نروید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۶  
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در 7 ماه منتهی به مهر ماه امسال بیش از 9 و نیم تن کیسه خون از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۶  
براساس اعلام بانک مرکزی، قیمت لبنیات نسبت به هفته قبل از زمان مذکور 0,2 درصد، حبوب 0.3 درصد و گوشت قرمز 4.7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
کارت های بانکی و اعتباری در اختیار مشتریان عمدتا دارای تاریخ انقضا بوده و بعد از مدتی مشتری باید نسبت به تمدید آن با پرداخت کارمزدی اقدامی کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
این روزها بحث بر سر تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار در محافل کارگری گرم شده و طبق روال هر سال، شورای عالی کار نشست هایی را با حضور نمایندگان کارگران، دولت و کارفرمایان برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
به گزارش باریش نیوز,آمارهای رسمی حکایت از صادرات دو میلیارد دلاری خشکبار ایران دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
به گزارش باریش نیوز,در 10 ماه اول سال 2016 میزان واردات طلا از ترکیه به رقم یک میلیارد و 695 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
در دومین هفته کامل دی، اتمسفر بازار ارز تغییر کرد تا دلار روند متفاوتی را طی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶  
به گزارش باریش نیوز,تعداد کاربران اینترنت هم اکنون به نزدیک 40 میلیون نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۶  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:فعالیت آذربایجان غربی در عرصه بازسازی عتبات عالیات تقویت شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۴  
هیپوترمی (کاهش دمای بدن) اساسا به ناتوانی بدن در تولید گرما یا نرخ پایین تولید گرما گفته می شود که در صورت عدم رسیدگی می تواند مشکل آفرین باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۴  
ماری جوانا ماده مخدر توهم زایی است که باورهای غلطی همچون دست کم گرفتن آن در میان نوجوانان پدیده آمده و باعث افزایش مصرف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۴  
بسیاری از ما شیفته طعم تند و آتشین چیلی ها هستیم. حال سوال اینجاست که آیا آن ها می توانند برای ما مضر باشند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۴  
یک فنجان قهوه گرم می تواند صبح دل انگیزی را برای شما شکل دهد. یک فنجان چای می تواند پس از یک روز پر استرس به کسب آرامش کمک کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۴  
طبق نتایج تحقیقات، هیچ وقت برای دستیابی به مزایای سلامتی ناشی از ترک سیگار خیلی دیر نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۴  
این عکس تکان دهنده یک سرباز آلمانی را نشان میدهد که برای کودک جا مانده از خانواده اش سیم خاردار دیوار برلین را کنار زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۴  
امام اول شیعیان امیرالمومنین علی(ع) در مورد کیفیت جان دادن انسان سخن به میان می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۴  
بازار لوازم خانگی به قدری به هرج و مرج کشیده شده است که هر روز اتفاقات جدیدی در این بخش رخ می دهد. از تخلف سه هزار میلیاردی یک برند معروف کره ای در ایران گرفته تا افزایش قیمت دوباره لوازم خانگی به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۴  
چنددقیقه مانده بود به هشت صبح جمعه پنجم آذرماه که خبر برخورد دو قطار مسافربری در حوالی سمنان روی خروجی خبرگزاری ها نشست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۴  
تعدادی از نظریه پردازان حامی تئوری توطئه معتقدند یک سیاره مرموز در حال حرکت به سمت زمین است تا حیات انسانها را به کلی نابود کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۴  
نوسانات قیمت ارز و دلار بحث داغ روز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۴  
سازمان جهانی گمرک، در نشست اخیر خود در کره جنوبی در زمینه مبارزه با تخلفات و قاچاق، ایران را پس از نیوزیلند و پاکستان در رتبه سوم قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۴  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طبق اطلاعات به دست آمده مشخص شده که اخیرا به عموم کارکنان فرودگاههای کشور 5 میلیون تومان داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۲  
پزشکان و متخصصان چشم پزشک توصیه می کنند با اصلاح عادت های روزمره و بخصوص مصرف مواد غذایی مناسب سلامت چشم ها را ارتقا داده و بروز مشکلات بینایی را به تأخیر بیندازید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۲  
گرفتگی ماهیچه ها همیشه عادی نیست و گاهی از وجود بیماری ها و کمبودها حکایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۷  
این روزها نبض اقتصاد سلامت را که بگیرید، کند و بی رمق می زند. آن طور که محمد آقاجانی، معاون درمان وزیر بهداشت خبر داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۷  
مطالعات محققان مرکز پزشکی باپتیست در نیویورک نشان می دهد سردردهای خوشه ای در صورت تشخیص کاملا قابل درمان هستند.سردرد خوشه ای در مردان سه برابر شایع تر از زنان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۷  
هر هفته برای تعدادزیادی از مردم بیماری ام اس تشخیص داده می شود. هم اکنون تقریباً 2.5 میلیون نفر در سراسرجهان به این بیماری ناتوان کننده مبتلا هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۲  
دبیرکل کانون بانکهای خصوصی از بخشودگی جرایم بدهکاران بانکی در صورت تسویه حساب تا پایان اسفندماه خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۷  
همچنان که خوردن سیر مفید است عواقب بدی برایتان به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۷  
آمارها نشان می دهد که بخش مهمی از تلفات رانندگی (65.5 درصد) مربوط به جاده های برون شهری است که از مهمترین دلایل آن می توان به سرعت بیشتر خودروها، بُعد مسافت، خستگی و خواب آلودگی رانندگان اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۷  
شورای پول اعتبار با افزایش سقف فردی تسهیلات مسکن مهر و مستثنی شدن خریداران مشمول طرح نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده حمل و نقل عمومی از شمول مقررات احتیاطی بانک مرکزی تا پایان سال جاری، موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۲  
رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قیمت خودروهای مدل 1395 به دنبال عرضه خودروهای مدل 1396 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۲  
رییس اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار گفت: صادرات تخم مرغ به عراق هنوز آزاد نشده است اما با وجود توقف صادرات، با توجه به معدوم شدن مقداری از گله های مرغ تخم گذار، احتمال انباشت تخم مرغ کم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۲  
گذری در زندگی روزانه نشان می دهد چه بسیار رفتارها و اقوال که در تباین با اسلوب و مبانی دینی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۲  
محققان موفق به کشف یک عضو جدید در داخل بدن انسان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۲  
نسخه جدید تلگرام 3.16 منتشر شد؛ در این نسخه یکی از مواردی که بسیاری از کاربران انتظار آن را داشتند قرار داده شده است؛ از این پس کاربران می توانند پیام ها را از چت ها دو نفره نیز پاک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۳  
با هزار سختی و بعد از اینکه تا می توانید در رختخواب این پهلو و آن پهلو می شوید، عاقبت به اجبار برمی خیزید و آبی به دست و صورتتان می زنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۳  
ویتامین ها ترکیبات آلی هستند که به عملکرد درست بخش های مختلف بدن کمک می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۳  
گرچه اغلب سردردها بی ضرر و زودگذر هستند و در طی مدت زمان کوتاه ناپدید می شوند اما برخی از سردردهای مزمن نشان دهنده یک مشکل بهداشتی عمیق می توانند باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۳  
همه ما دوست داریم بدون احساس گرسنگی و در کنار خوردن غذاهای خوشمزه، لاغر شویم! با خوردن سوپ این امر برایتان میسر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۸  
معاون اول رییس جمهوری با بیان این که تامین آب شرم مردم سراسر کشور از مهمترین اولویت های دولت است گفت: لازم است وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه کشور ظرف دو هفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۸  
روغن هیدرولیک فرمان اگر به میزان مناسب نباشد موجب آسیب زدن به پمپ و چرخ دنده می شود از این رو اهمیت زیادی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۸  
التهاب ناشی از شکر، آنزیم هایی تولید می کند که باعث از بین رفتن تدریجی کلاژن و الاستین می شود بنابراین پوست استحکام خود را از دست می دهد و شل و چروکیده می شو
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۸  
هم اینک واردات پیش سازهای متامفتامین ها(ماده محرک شیشه) از 60 تن به 5 تن نسبت به سه سال گذشته کاهش یافته است.
مشاهده نتایج بیشتر...