دوشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۵:۳۲Feb 2017 20

بسیج پرس (basijpress.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۵    
دو داعشی که به صدها زن بیگناه عراقی تجاوز کرده و آنها را به قتل رسانده اند اکنون در سلیمانیه عراق در چنگال قانون گرفتار شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۵    
رهبر معظم انقلاب: ملت ایران با آنهایی که روز عاشورا با بی حیایی جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی نخواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۵    
تصاویری زیبا و دیدنی از بارش برف در حرم مطهر حضرت امام رضا (علیه السلام) و حضور زائرین در آستان قدس رضوی به مخاطبین محترم تقدیم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰    
می دونین رزمنده ها، زمان جنگ چطور رفتار می کردن؟ چی می پوشیدن؟ چی گوش می دادن؟ پاتوق هاشون کجا بوده و الان پاتوق های ما کجاست؟ چقدر الان با اون موقع فرق داره؟ دیدن این ویدئو رو از دست ندین!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۵    
خنثی سازی مین ها در حلب توسط نیروهای روسی.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۰    
ششمین روز نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۵    
نشست خبری سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
نشست خبری سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵    
تحریم اقتصادی که اغلب جایگزین جنگ نظامی می شود، برنامه هایی از پیش تعیین شده ای است که از طرف کشوری زورگو بر کشوری مستقل که حاضر به پذیرش زورگویی نیست وضع می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۰    
ششمین روز نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۰    
نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی تا جمعه 29 بهمن همه روزه از ساعت 10 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۰    
حجت الاسلام گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در چهارومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۵    
چهارمین روز نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد. این نمایشگاه تا 29 بهمن همه روزه از ساعت 10 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۰    
دومین روز چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد. این نمایشگاه تا 29 بهمن همه روزه از ساعت 10 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۵    
دربی 84 با درگیری های بی پایانش در شرایطی به پایان رسید که از نظر هیجان در سطح مسابقات بزرگ جهان بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۹:۵۵    
مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۷    
اولین روز از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۸    
مردمان قوم اسمت از پاپوی غربی در اندونزی که با جنگل زدایی و نابودی زمین هایشان مواجه هستند، اغلب از بحران هویت رنج می برند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۳    
نماهنگ گلبرگ کبود با صدای علی فانی به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) به مخاطبین محترم تقدیم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۷:۳۹    
پیروان آئین هندو در نپال به رسم سنت هر ساله، مراسم مذهبی سواستانی براتا کاتا را به مدت یک ماه برگزار می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۵    
در این گزارش نگاهی داریم به 2 سال جنگ در یمن و تبعات غیرانسانی حملات جنگنده های ائتلاف به رهبری عربستان به مردم بی دفاع این کشور.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۵    
در روز 23 بهمن 1357 کمیته های انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی تشکیل شد. کمیته را می توان اولین نهاد رسمی دانست که پس از انقلاب اسلامی ایران تاسیس شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۰    
نیروهای امنیتی فرانسه در جریان یک مانور نظامی در پایگاه هوایی مونت دی مارسان این کشور، از یک عقاب آموزش دیده برای شکار پهپادهای مهاجم استفاده کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۰    
گزارشی از حضور غیر ایرانیان در مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن که با وجود ایرانی نبودن، از ماهیت انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل دفاع می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۹:۳۵    
میلیون ها ایرانی در سراسر میهن اسلامی با حضور حماسی در راهپیمایی 22بهمن، سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۰    
جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پر شور مردم تهران صبح جمعه همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۵    
مردم ایران اسلامی صبح امروز و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و ایستادگی خود در سال 57 را یادآوری شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۰    
موزه عبرت در آستانه ی سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور بازدیدکنندگانی بود که مشتاق دیدن صحنه هایی از مقاومت و ایستادگی مردان بزرگ تاریخ انقلاب هستند
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۵    
نخستین سالگرد شهادت سردار جاویدالاثر حاج رضا فرزانه با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران درشهرک شهید محلاتی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۰    
نخستین سالگرد شهادت سردار جاویدالاثر حاج رضا فرزانه با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران درشهرک شهید محلاتی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۵    
نشست بصیرتی در حوزه علمیه چیذر با حضور حجت الاسلام گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰    
اعضای جامعه قرآنی کشور در ادامه دیدار های خود با خانواده های شهدای قرآنی، به دیدار خانواده شهید آتش نشان بهنام میرزاخانی رفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۰    
دهمین کنگره شهدا و سربازان ولایت ابوذر غفاری با حضور سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در سالن 5 آذر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۵    
اعضای جامعه قرآنی کشور در ادامه دیدار های خود با خانواده های شهدای قرآنی، به دیدار خانواده شهید آتش نشان بهنام میرزاخانی رفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۹    
صبحگاه مشترک دانش آموزان بسیجی با عنوان میثاق با ولایت با حضور سردار محسن کاظمینی فرمانده سپاه تهران و امیر فولادی فرمانده دانشگاه امام علی (ع) در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۴    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به سخن رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر اینکه ایرانیان باید از من بترسند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی، خاطر نشان کردند: ملّت ایران راه خودش را پیدا کرده است؛ ملّت ایران حرکت را با منطق و عقلانیّت و با توکّل به خدا، با قدرت، با سرعت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۹    
در این فیلم مجموعه تاریخچه کلی شروع بازی های شهرآورد و لیگ برتر کشور مرور می شود و همچنین با صحبت های کارشناسان نام آشنا و بازیکنان سالهای دور دو تیم استقلال و پرسپولیس همراه می شویم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۴    
همایش مدیریت جهادی و امنیت ملی کشور با حضور سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی هنگامی که به مقابل دفتر کار رسمی همتای انگلیسی خود رسید و کسی را در استقبال خود ندید، بر خلاف پروتکل های موجود، وارد دفتر ترزا مِی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۵    
کانال دوم تلویزیون اسرائیل تصاویری از آریه درعی وزیر امور داخلی این رژیم و رئیس حزب شاس پخش کرد که نشان می دهد او برای تظاهر به گریه کردن در مرگ عووادیا یوسف رهبر معنوی این حزب از پیاز استفاده کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۲:۴۵    
سومین همایش ملی مدیریت جهادی عصر دوشنبه هجدهم بهمن با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی ، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسدارن ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۵    
نشست خبری چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ظهر دوشنبه هجدهم بهمن ماه با حضور محمد خراسانی زاده سخنگو و مهدی قمی دبیر اجرایی جشنواره در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۵    
نشست خبری چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۵    
نماهنگ جاودانه های فجر، در قالب بازخوانی سرودهای انقلابی؛ خمینی ای امام - به لالۀ در خون خفته - آمده موسمِ فتحِ ایمان و هوا دلپذیر شد؛ یاد و خاطره ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی میدارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
کلیپ صدای بسیار زیبای کودک سوری که به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در تبیین معیارهای اصلی انقلابی گری به تشریح پنج شاخص عمده پرداختند: پایبندی به مبانی و ارزش های اساسی انقلاب اسلامی ، هدف گیری مستمر آرمان ها و همت بلند برای رسیدن به آنها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، با برگزاری بخش های ویژه در محل نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران از روز یکشنبه 24 بهمن ماه توسط سازمان فضای مجازی سراج برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۵    
هزاران نفر در مقابل سفارت آمریکا در لندن علیه سیاست های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۵    
نخستین همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ با حضور حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از شخصیتهای نظام در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۰    
دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در حاشیه افتتاح ایستگاه متروی هروی به ذکر خاطره ای شنیدنی از حادثه پلاسکو پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۰    
مرحوم حسن جوهرچی از بازیگران سینمای کشور در مصاحبه ای با سیمای جمهوری اسلامی ایران در حاشیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به بیان نظر خود پیرامون دفاع مقدس و سردار حاج قاسم سلیمانی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۰    
چیزی که امیرالمؤمنین علیه السلام را آن طور زیر فشار قرار داد و قدرتمند ترین آدم تاریخ را آن گونه مظلوم کرد، نبودن تحلیل سیاسی در #مردم بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۰    
در این ویدئو، پاس های نمایشی و استثنایی در فوتبال را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۰    
اولین همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ با حضور حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و سردار جلالی فرمانده سازمان پدافند غیرعامل کشور در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۰    
در این گزارش سری به شهر حلب می زنیم و نگاهی داریم به جریان یافتن دوباره زندگی در این شهر پس از آزادسازی از دست تروریست ها.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۵    
وقوع طوفانی قدرتمند در انگلیس موجب ایجاد موج هایی چندین متری در ساحل جنوب غربی این کشور در لندن شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۰    
نشست خبری سومین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور سردار محمد حسین سپهر رئیس هیأت مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۵    
بسیاری از سرودهای انقلابی قبل از پیروزی رسیدن انقلاب تولید و بصورت مخفیانه به دست مردم می رسیدند. سرودهایی که به جرات می توان گفت بسیاری از آن ها توسط نسل دوم و سوم انقلاب نیز حتی شنیده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۵    
بارش سنگین برف در شهر رشت چهره ای متفاوت به این شهر داده و بارش این نعمت خدادادی، به رغم تمامی نگرانی هایی که بابت قطع برق، شکسته شدن درختان و مسدود شدن برخی مسیرها به وجود آورده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۵    
نماهنگ خدای عاشقی با مداحی حاج محمود کریمی به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام الله علیها، منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۲    
شهید طالب طاهری از پاسداران کمیته انقلاب اسلامی در یکی از عملیات های شناسایی خانه های تیمی منافقین در تهران به اسارت آن ها در می آید و در مقابل شکنجه های شدید مقاومت و صبوری می کند، اما در نهایت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۷    
بارش برف زمستانی در تهران موج شادی را به سنین مختلف تقدیم کرد و نوجوان و جوان و پیر را به بیرون از منزل کشاند
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۲    
نماهنگ "عشق و حرم" به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و با یادی از مدافعان حرم اهل بیت(ع) در خانه موسیقی بسیج، تولید و منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۲    
با آغاز فعالیت بانک مرکزی ثبات اقتصادی پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
یادواره و مراسم تجلیل از خانواده های معظم 50 شهید و جانبازان سرفراز دفاع مقدس با حضور سردار اسدالهی فرمانده لشگر 27 محمد رسول الله در سالن شهید غنی پور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۳    
بعد از 9 روز تلاش و آواربرداری و یافتن پیکر 16 شهید آتش نشان حادثه پلاسکو ،خیابان جمهوری به زندگی عادی بدون حضور پلاسکو بازگشته است
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۳    
مرور بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با شعارهای انقلاب و ارتباط آن با اهداف و اصول انقلاب اسلامی در قالب نماهنگ "شعائر انقلاب" در آستانه سی و نهمین بهار آزادی توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۳    
همزمان با ایام دهه فجرِ انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ صبح امروز 13 بهمن (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ه)، ضمن اقامه نماز و قرائت فاتحه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیست و چهارمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره)، بیان داشتند: سه باور در امام بزرگوار ما وجود داشت، که همین سه باور به او قاطعیت میداد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۹    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری نماهنگ شهیدان خدمت را در تجلیل از فداکاری آتش نشانان مؤمن و شجاع حادثه پلاسکو منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۹    
نشست خبری همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ با حضور سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۴    
اولین همایش مشترک سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)،حوزه مقاومت بسیج ویژه و ستاد نماز جمعه تهران در سالن شهید رشادی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۹    
معرفی مجتمع هوایی میگ -35 در حومه مسکو.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۹    
در این گزارش نگاهی داریم به عجیب ترین قایق های ساخته شده در جهان.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۹    
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، برنامه خندوانه شبکه نسیم؛ میزبان محمد گلریز خواننده دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود و این خواننده ارزشی کشور در جمع میهمانان برنامه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۹    
امام خمینی(ره) پس از سال ها دوری و تبعید در 12 بهمن 1357 به کشور بازگشت. ایران اسلامی در این روز شاهد بزرگترین و تاریخی ترین استقبال بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۴    
صدها معترض با تجمع در فرودگاه جان اف کندی، علیه دستور دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان 7 کشور از جمله ایران به خاک آمریکا تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۹    
انقلابی، انقلابی است؛ او در هر زمان و مکان و روزگاری انقلابی می ماند پس ما ادامه داریم هنوز...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۹    
انقلابی، انقلابی است؛ او در هر زمان و مکان و روزگاری انقلابی می ماند پس ما ادامه داریم هنوز...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۴    
سامانه زمین به هوای اس-400 تریومف — نسل جدید سیستم پدافند هوایی روسیه است. سامانه اس-400 در کریمه به حالت آماده باش درامد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۹    
دژاگه در این ویدئو به آلمانی می گوید: فردا رسما در تمرینات وولفسبورگ شرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۲    
انقلاب اصیل ماجلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت رسول ا... (ص ) است . امام خمینی(ره)
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۸    
مراسم تشییع پیکرهای 16 شهید آتش نشان حادثه پلاسکو صبح دوشنبه یازدهم بهمن پس از قرائت نماز در مصلای تهران در خیابان مفتح تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۳    
پیکر 16 آتش نشان شهید حادثه پلاسکو پس از قرائت نماز در مصلای تهران، روی دوش شهروندان تهرانی تشییع و در قطعه 50 بهشت زهرا (س) آرام گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
نهم بهمن ماه، سالروز شهادت مغز متفکر جبهه ها، شهید حسن باقری است. در این بخش، سخنان کمتر شنیده شده از این شهید بزرگوار که به واقع به حال این روزهای ما خیلی شبیه است را مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۴    
نماز بر پیکر جانفشانان آتش نشانی به امامت آیت الله امامی کاشانی و با حضور اقشار مختلف مردم قدرشناس در مصلی حضرت امام خمینی(ره) تهران، اقامه شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۴    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی با بزرگداشت فداکاری با شکوه و مظلومانه آتش نشانان مؤمن و با اخلاص در حادثه پلاسکو، از همه دستگاهها و افرادی که در این ده شبانه روز تلخ با همه ی توان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۹    
الگو در معیشت بحثی است که اسلام به آن اشاره کرده اما جامعه امروز نگاهی غربی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۹    
جشنواره سراسری امام علی(ع) صبح امروز با حضور فرمانده کل سپاه در سالن فتح المبین نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۴    
ژنرال عراقی را آورده بودند سنگر فرمانده تا اطلاعات ازش بگیرند. فشار خون ژنرال بی دلیل بالا می رفت. ازش پرسیدم از چیزی می ترسی؟ گفت: از صدای ژنرال شما ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۴    
رهبر معظم انقلاب، حفظ آبروی ملت ایران، اعتلای فرهنگ، سلامت محیط اخلاقی، سلامت محیط خانواده، تکثیر و تربیت نسل جوان آماده ی اعتلای کشور، رونق دادن به اقتصاد و تولید، همگانی کردن اخلاق اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۹    
دومین جشنواره امام علی (ع) معاونت دانش و پژوهش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۴    
نتیجه رها کردن زباله و مواد پلاستیکی در طبیعت و دریا باعث شده است که جزیره میدوی در وسط اقیانوس آرام و 2000 کیلومتر دورتر از هر خط ساحلی به این وضعیت گرفتار شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۹    
گل جای خود دارد ای کاش آهن در آتش نماند/ من دوست دارم که حتی دشمن در آتش نماند/ راه گریزی ندارم ، می سوزم و می نویسم/ صد مرد آتش بگیرد ، یک زن در آتش نماند .. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۴    
یکی از وظایف مهم افراد در جامعه اسلامی، دستگیری از نیازمندان و تهیدستان است. هر کس به اندازه امکانات و توانمندی خویش وظیفه دارد که خلاء های موجود در زندگانی افراد را جبران و کمبودهای آنان را پاسخگو ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۴    
پلاسکو را با 16 هزار تومان دوباره بسازیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۸    
شدیدترین آتش سوزی در تاریخ مدرن شیلی مناطق وسیع جنگلی در جنوب این کشور را فرا گرفته است..
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۴    
اردوی صحرایی لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول الله(ص) با حضور 2500 نفر از بسیجیان و پاسداران این لشکر در پادگان دوکوهه اندیمشک برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...