سه شنبه ۳۱ مردادساعت ۰۰:۲۵Aug 2017 22

باز خبر (bazkhabar.ir)

باز خبر 30 اسفند 1395 باز خبر 31 فروردین 1396 باز خبر 31 اردیبهشت 1396 باز خبر 31 خرداد 1396 باز خبر 31 تیر 1396 باز خبر 1 مرداد 1396 باز خبر 2 مرداد 1396 باز خبر 3 مرداد 1396 باز خبر 4 مرداد 1396 باز خبر 5 مرداد 1396 باز خبر 6 مرداد 1396 باز خبر 7 مرداد 1396 باز خبر 8 مرداد 1396 باز خبر 9 مرداد 1396 باز خبر 10 مرداد 1396 باز خبر 11 مرداد 1396 باز خبر 12 مرداد 1396 باز خبر 13 مرداد 1396 باز خبر 14 مرداد 1396 باز خبر 15 مرداد 1396 باز خبر 16 مرداد 1396 باز خبر 17 مرداد 1396 باز خبر 18 مرداد 1396 باز خبر 19 مرداد 1396 باز خبر 20 مرداد 1396 باز خبر 21 مرداد 1396 باز خبر 22 مرداد 1396 باز خبر 23 مرداد 1396 باز خبر 24 مرداد 1396 باز خبر 25 مرداد 1396 باز خبر 26 مرداد 1396 باز خبر 27 مرداد 1396 باز خبر 28 مرداد 1396 باز خبر 29 مرداد 1396 باز خبر 30 مرداد 1396 
  ۳ ساعت پیش    
روز 1شهریور شهردار جدید انتخاب و اعلام خواهد شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۳    
افتخار آفرینی دانش آموز قشمی در مهمترین جشنواره علمی دانش آموزی کشور
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۳    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب خبر از انجام برنامه ریزی جهت بهره برداری از سازه آبخیزداری راونگ در هفته دولت داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۳    
در حالی که بسیاری از مسئولان از کنترل قیمت ها در بازار اجاره خبر می دهند،گزارش های میدانی حاکی از افزایش بیش از 40 درصدی اجاره ها در برخی از مناطق تهران خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۳    
مهاجری گفت: برای بازی با استقلال استراتژی و برنامه خاص خود را داشته و برای برد به میدان می رویم
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۳    
فرش قرمز مجلس برای دولتی ها؛ ماموران در خانه سران فتنه می مانند؛ عراق در آستانه فتح آخرین دژ داعش؛ سردار سلیمانی: در برخی مساجد بذر بی تفاوتی می کارند و ماموریت دشوار در مسقط ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
تیم ملی بسکتبال کشورمان که همه حریفان آسیایی خود را شکست داده بود در دیدار فینال کاپ آسیا برابر تیم تازه وارد قاره یعنی استرالیای مدعی مغلوب شد و به مقام نایب قهرمانی کاپ آسیا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
برخی از افراد محصور که به بیمارستان رفته بودند وقتی پرونده شان را برخی پزشکان دیده بودند، گفته بودند سرویسی که به اینها داده شده به مقامات درجه یک کشور داده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
نمایندگان مجلس پس از 5 روز بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم، رأی اعتماد یا عدم اعتماد خود به آنان را در نشست علنی صبح یکشنبه اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه در منطقه ما متاسفانه یکی دو کشور هستند که سیاست خارجی و حل مشکلات داخلیشان را در گرو تنش و تشنج می بینند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۳    
عصر روز یکشنبه 29 مرداد ماه آقای دسینه یکی از کاندیدای شهردار بندرعباس از برنامه های خود دفاع کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۰:۵۴    
کیانوش جهانبخش یکی از نمایندگان شورای شهر بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بازخبر گفت: خوشبختانه دو نفر اولی که ارائه دادند دو چهره علمی و دانشگاهی بودند و برنامه های قابل توجهی را تدوین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۶:۲۴    
از شنبه 28 مردادماه جلسات دفاع از برنامه های کاندیدای شهرداری بندرعباس آغاز و تا 30 مرداد ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۴    
آخرین روز از بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در حالی آغاز شد که 85 نفر از نمایندگان در صحن حضور نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۴    
رئیس پلیس بوستون با بیان اینکه نزدیک به 40 هزار نفر علیه نژادپرستی در این شهر تظاهرات کردند، از بازداشت 27 نفر در جریان درگیری ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۴    
امضا تفاهم نامه بین انجمن سینمای جوانان دفتر بندرعباس با انجمن عکاسان هرمزگان
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۵۴    
سرپرست اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان بستک از ابگیری صددرصدی طرح پخش سیلاب دشت دهنگ در طی بارندگی دیروز بعدازظهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 3 هزار تومان کاهش یک میلیون و 209 هزار تومان و دلار با 4 تومان افزایش 3824 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
تیم ملی بسکتبال کشورمان با کسب پیروزی برابر کره جنوبی از مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا به دیدار فینال رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
چهارمین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم صبح (شنبه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
اهانت به هیچ یک از رهبران عراقی را نمی پذیرم... اختلافلات ما مربوط به داخل (عراق) است و موضوعی نیست که اجازه دخالت طرف های خارجی را بدهیم .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
وزیر امور خارجه با انتشار توییتی از رویکرد دوگانه ای که در قبال تروریسم وجود دارد، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
یکی از بوقچی های پرسپولیس اعتراف کرده که قرار بود طارمی را خراب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
پرسپولیس تهران در روزی که می توانست هر 3 امتیاز بازی با سیاه جامگان را به خود اختصاص بدهد در نهایت به تساوی یک – یک رضایت داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۴    
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: با توجه به امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز تیم بوده از نتایج به دست آمده رضایت کامل ندارم و اعضای هیات مدیره هم چنین نظری دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۴    
رودان به عنوان یکی از مهمترین شهرها در شرق استان هرمزگان از اهمیت ویژه ای به لحاظ جمعیتی، اقتصاد و کشاورزی برخوردار است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۴    
پیشکسوت بتیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال ایده آل نیست اما تجربه سال گذشته ما را امیدوار نگه می دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۴    
مربیان دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز در کنار زمین با یکدیگر کتک کاری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۴    
ماشین تروریسم به اسپانیا رسید؛ کابینه باید لیست اموالش را اعلام کند؛ بورس هراسی بانک ها؛ مخالفت گسترده با همه پرسی استقلال کردستان؛ هشدارهای جنگ داخلی در آمریکا و تشویق دایی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۴    
اظهارات روحانی یک شلیک هشدار پس از وقوع چند حادثه تحریک آمیز علیه ایران است...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۴    
اعضای کمیته هنرها و علوم انسانی کاخ سفید ضمن استعفای دسته جمعی، از ترامپ خواستند از ریاست جمهوری کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۴    
مدیر مسئول کیهان، ماجرای اعتصاب غذای مهدی کروبی را پروژه ای طراحی شده با هدف سند سازی برای تحریم های حقوق بشری آمریکا علیه ایران اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کار سختی مقابل الاهلی پیش رو داریم، اما با خوش بینی به مصاف این تیم عربستانی می رویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۴    
بی بی سی در برنامه خود سعی داشت مطابق معمول به نوعی ایران را در تحولات سوریه مقصر جلوه دهد اما این برنامه تحت تأثیر شهادت محسن حججی تبدیل به برنامه افشاگری علیه بی بی سی و دفاع از مدافعان حرم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۴    
وزیر سابق اطلاعات گفت: وقتی اقدام موشکی سپاه علیه داعش انجام گرفت تا 48 ساعت سرویس های جاسوسی آمریکا، اسرائیل و انگلیس گیج بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۴    
منصوریان بیان کرد :بخشی از هواداران ما که امروز ناراحت شدند از دست آنها ناراحت نیستیم چون ما هم از جنس خود آنها هستیم .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۴    
کشمکش سیاسی اصلاح طلبان با روحانی بر سر انتخاب وزرا موضوعی است که اظهر من الشمس است، هر روز از بدنه اصلاح طلب صدایی بر می خواست و مطالباتی از روحانی عنوان می شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۴    
با جدیت برنامه های کاندیدای شهرداری بندرعباس را بررسی خواهیم کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴    
دیدار تیم های سایپا و استقلال از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال با شکست شاگردان منصوریان همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به شکل گیری آشفته بازار پیش فروش خودروهای خارجی در ایران، این سوال را مطرح کرد که چرا خودروهای خارجی در ایران با شرایط جهانی عرضه نمی شوند؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴    
رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پس از حملات تروریستی بارسلون، دولت های اروپایی را به اعمال سیاست مشت آهنین علیه مسلمانان دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۴    
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: امیدوارم بتوانیم در این فصل چهره های مستعد بومی خوبی را به فوتبال کشور معرفی کنیم تا ثمره آن را در سال های آتی دیده و شهرداری بندرعباس به معنای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۴    
اعضای شورای پنجم تلاش کردند که روند انتخاب شهردار را با توجه به سلایق مختلف شهردار را از میان چهره های دانشگاهی ، حوزه فنی ، عمران و شهرسازی ، از طیف های مختلف سیاسی ، اجتماعی و مذهبی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت : اکنون یک میلیون و 500 هزار هکتار از مراتع هرمزگان به صورت مشارکتی حفاظت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۴    
سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا اعلام کرد که دولت ترامپ در حال بازبینی کلی سیاست واشنگتن در قبال تهران است اما آمریکا همچنان به توافق برجام پایبند است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۴    
تصادف شدید یک دستگاه مینی بوس با گاردریل کنار جاده، محبوس شدن 14 نفر از سرنشینان در اتاقک این وسیله نقلیه را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۴    
... این مقام عربستانی همچنین جمهوری اسلامی ایران را به دخالت در امور داخلی دیگر کشورها متهم کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۴    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است فحاشی ها علیه طارمی از سوی لیدرها خط دهی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۴    
در قلب کوره اتمی آب سنگین اراک بتون ریخته اند. چگونه می توان این کوره را به حال پیشین بازگرداند و تولید پلوتونیوم را از سر گرفت؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۴    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تکلیف بلایی که بر سر بازیکن تیم آوردند باید همین امشب مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۴    
رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر اینکه حقوق شهروندی باید در فرهنگ عمومی کشور به یک مطالبه، گفتمان، هنجار و ارزش تبدیل شود، گفت: اگر بتوانیم احساس آزادی و امنیت برای فعالیت اقتصادی در کشور ایجاد کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۴    
ورزش سه نوشت:نشست خبری برانکو پس از بازی محل درگیری لفظی برانکو و یکی از خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۵۴    
بر اساس گزارش های از جلسه غیر علنی منتخبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس حاکی از آن است که اکثریت این اعضا به ابقای شهردار تاکید دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۴    
باقری کنی با اشاره به جانفشانی شهدای مدافع حرم گفت: یک سنگ قبر نشان دهید از انهایی که سال 88 فریاد زدند جانم فدای ایران.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۴    
اصلاح طلبان در یک تظاهر گفتمانی ابراز می کنند از ابتدا دلسوز مستضعفان بوده اند و خود را نسبت به ماجرای ژن خوب ، واردات باتوم برای کتک زدن مردم و زعفرانیه نشینی بی تفاوت نشان می دهند؛ چرا؟!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۴    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دومین روز متوالی به بررسی کارنامه وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۴    
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی سنگینی با استقلال در پیش داریم، اما در این مسابقه ما فقط 3 امتیاز بازی را می خواهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۴    
قطعا رعایت قانون از سوی افرادی که قانونگذار هستند و یکی از اعضای قوه مقننه محسوب می شوند، اولین انتظار و خواسته مردم است که باید از سوی نمایندگان مجلس مورد توجه و عنایت جدی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴    
فیصل دانش نماینده شورای پنجم شهر بندرعباس از انتخاب شهردار می گوید
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴    
نیکی هیلی این سخنان را در واکنش به اظهارات رییس جمهوری ایران مطرح کرده است که در مجلس گفته بود، در صورت تخلف آمریکا از توافق هسته ای، ظرف چند ساعت ایران به وضعیت قبل از این توافق باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴    
7 بازی هفته چهارم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود و استقلال میهمان تیم سایپاست و دو تیم اصفهانی هم به مصاف یکدیگر می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴    
کارشناس بی بی سی فارسی و سایر رسانه های اپوزیسیون، در شبکه های اجتماعی تلگرام و توئیتر از رسانه دولتی انگلیس و رویکرد دروغ پردازانه آن به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴    
به گزارش خبرنگار باز خبر ؛ رئیس روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان از کسب مقام برتر ارزیابی و عملکرد این اداره کل در بین سایر استان ها خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۴    
مشاور وزیر کشور عراق صحت خبر درخواست سعودی ها از مقامات عراقی برای وساطت بین ایران و عربستان را تأیید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۴    
وزارت خارجه آمریکا با صدور اطلاعیه ای هشدار سفر به ایران را با تجدید و به روزرسانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۴    
ترامپ در شبی که قرار بود در مورد زیرساخت های آمریکا صحبت کند، به مشاجره با خبرنگاران پرداخت و تمام قد از گروه های نژادپرست دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: با هدف اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی درونی آموزش وپرورش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هرمزگان در نشست خبری، ضمن تبریک رورخبرنگار استان هرمزگان استانی تجاری و اقتصادی است و پشتوانه هر تجارتی حمل و نقل پویا است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
این بار پای ژن خوب به برنامه 90 هم باز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
هفته چهارم لیگ برتر روز چهارشنبه و با انجام بازی پرسپولیس و سیاه جامگان آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵    
رزرو یک اتاق با چشم اندازی فوق العاده، که شما را از رفتن به بیرون بی نیاز می کند، تا چه اندازه برای شما اهمیت دارد؟ انتخاب یک کلبه دنج در وسط یک پارک جنگلی شاید رویای هر گردشگری باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵    
روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵    
رئیس جمهور گفت: حراست از حقوق مردم چه آنهایی که به من رأی دادند و چه آنهایی که دیگری را برگزیدند وظیفه خود می دانم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۵    
مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد در سرمقاله دنیای اقتصاد نوشت:مهم ترین ماموریت اقتصادی دولت دوازدهم، آزادسازی اقتصادی و گره گشایی از فضای کسب وکار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۵    
فریدون مجلسی کارشناس مسائل بین المللی در گفتگو با خبرآنلاین به بررسی درگیری های نژادپرستانه در ایالت ویرجینیای امریکا پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
رفتارهای تهدیدآمیز ایران بدون شک نیازمند مقابله از طرف ایالات متحده و دیگران است، اما ایران تنها نیروی ثبات زدا در منطقه نیست و خصومت ورزی بی وقفه هم کارساز نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
دو گروگان ایرانی از اسارت آدم ربایان در استانبول رهایی یافتند و پلیس ترکیه یکی از آدم ربایان را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
کارهای خیلی زیادی هستند که می توانید در روزهای تعطیل انجام دهید و به نوعی از این روزها استفاده مفیدی داشته باشید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
رئیس جمهوری در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین با اشاره به روابط و همکاری های خوب و دوستانه دو کشور بر ضرورت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات تهران-مسکو تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
وقتی اطلاعات دریافتی نمایندگان چیزی مانند زباله است، طبیعی است که خروجی کار آن ها نیز همینگونه باشد و در این میان تعجبی نیست که دلقک هایی مانند سناتور جان مک کین و لیندسی گراهام خود را به عنوان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
هر چند به گفته رئیس انجمن قطعه سازان، بیش از 100 قرارداد بین پژو و قطعه سازان ایرانی منعقد شده است اما سخنگوی این انجمن می گوید قطعه سازان برای آماده شدن جهت داخلی سازی قطعات پژو اطلاعات لازم را از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه را با بازیکن جدید خود در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
سه بازی است که مهاجمان استقلال گل نمی زنند و به نظر می رسد منصوریان از این وضعیت راضی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
انتشار تصویری از آزادی نامداری در فرودگاه میلان مجددا برای این مجری حاشیه ساز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۷:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: جسد کودک 3ساله گمشده در سیل شهرستان علی آباد کتول کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
کاروان تیم ملی فوتبال ایران به منظور برگزاری دیدار با کره جنوبی از هفته نهم مقدمات جام جهانی اول شهریور ماه سال جاری راهی سئول خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
در پی تصویب طرح “مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا در منطقه” در مجلس، افزایش بودجه سپاه پاسداران به خصوص سپاه قدس بیش از هر چیز دیگری توجه رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب را جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
شهردار بندرعباس یکی از مهمترین پست های کلیدی پایتخت اقتصادی کشور است و اهمیت این موضوع تا جایی است که امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در هرمزگان نیز در دو هفته پیاپی در خطبه های نماز جمعه به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
اگر دوست دارید بچه هایتان، تعطیلات تابستانی را با میل و رغبت بیشتری در خانه سپری کنند با ما همراه شوید...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
مجلس ایران با رای حد اکثریت بودجه برنامه موشک های بالستیک ایران را افزایش داده و این پاسخی از جانب سپاه ایران و مجلس در قبال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
نشریه ویک در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
استاندار تهران با بیان این که نسبت به انتخاب زنان در وزارتخانه ها نگاه سخت گیرانه ای وجود دارد گفت: رئیس جمهور با انتخاب زنان در کابینه، اعتقاد خود را به استفاده توانمندی های آن ها عملی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
زن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: بیش از 20 هزار 700 دوره کتب درسی توسط آموزش وپرورش و 27 کتابفروشی سطح شهر و روستا جزیره قشم در شهریورماه 96 توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۵    
یکی از رسانه های عراقی مدعی شد که استقلال تهران خواستار برگزاری یک دیدار تدارکاتی با یک تیم عراقی در ورزشگاه بین المللی کربلا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۶:۵۵    
مقامات ایرانی با آیت الله سیستانی مرجع عالی قدر شیعیان در این رابطه مشورت کردند و ایشان نیز از رفتارهای مقتدی صدر ناراضی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۶:۵۵    
حجم نقدینگی در خرداد ماه امسال با 24.1 درصد رشد نسبت به خرداد ماه 95 به 1314 هزار و 910 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۶:۵۵    
ویرجینیا در آتش و خون؛ رأی مجلس به تقویت سپاه قدس و توان موشکی؛ محسن شهید به داد عزت ملی رسید؛ عراق میانجی ایران و عربستان؛ تفکیک وزارتخانه ها منتفی شد و دولت در سیاهچال نقدینگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۵    
یک مادر چینی به اتهام قرار دادن نوزاد چند روزه اش در یک بسته پُستی و ارسال آن به یتیم خانه بازداشت شد.
مشاهده نتایج بیشتر...