یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۱:۰۳Oct 2018 21

بعلاوه یک (bealaveh1.ir)

  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۵    
مسؤول اموال گروه تروریستی داعش در کرکوک به همراه میلیون ها دلار ناپدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۹    
کاهش تعرفه ترافیک داخلی و کاهش 15 درصدی قیمت اینترنت بین الملل برای کاربران نهایی از جمله خبرهایی است که در چند روز گذشته مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۳    
مدیر طرح ملی مقابله با گرد و غبار ضمن تکذیب شایعه امتناع وزارت نفت از ارائه مالچ نفتی به سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: این وزارتخانه مکلف شده در ازای دریافت بهای مالچ آن را تولید کند و تحویل سازمان دهد
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۴    
خسرو معتضد گفت: اگر حرف و حدیث ها بیشتر به من فشار بیاورد، قصد دارم از کشور بروم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۱    
پاپ فرانسیس از مسئول شعبه آرژانتین بنیاد آموزشی تحت حمایت خواسته تا مبلغ اهدایی را به رئیس جمهور این کشور بازگرداند. وی در یادداشتی علت این تصمیم را این چنین اعلام کرده است: من عدد 666 را دوست ندارم!
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۹    
یکی از خواننده های لس آنجلسی با حضور در سالن محل برگزاری جام جهانی کشتی، با کشتی گیران ایرانی عکس یادگاری گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۶    
وزارت امورخارجه امریکا اعلام کرد که این وزارتخانه نمی تواند به موضوع کسب مجوز فروش هواپیما از سوی شرکت بویینگ به ایران بپردازد،
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۹    
روزنامه کیهان نوشت: بازیگر جلای وطن کرده با همسر دیکتاتور ساقط شده ایران عکس یادگاری گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۳    
علی دادپی در سرمفاله روزنامه فرهیختگان نوشت: انتقاد از پروژه خرید اقتصادی آنقدر باب شده است که ناچاریم بپرسیم این انتقادها منافع کدام گروه ها یا کشورها را تامین می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۷    
رئیس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کشور دستور داده تا تیم ویژه ای برای رسیدگی به ماجرای حقوق های کلان مدیران دولتی تشکیل دهد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۴    
فیلم سینمایی سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپور جهت بازبینی مجدد به وزارت ارشاد ارائه شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۱    
آهنگ های غمگین گاهی باعث گریستن افراد می شود و این گریه کردن نوعی تخلیه هیجانات بد است و بعد از گریه معمولا به نوعی آرامش می رسیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۲    
فرهاد مدیری فرزند مهران مدیری، کارگردان و بازیگر مجموعه های طنز تلویزیون، متولد 18 اردیبهشت 1370 است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۹    
شماری از نمایندگان پارلمان کویت دستار و لنگه کفش خود را به طرف یکدیگر پرتاب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۳    
سرهنگ علیفر می گوید فریاد گلش در بازی ایرلند و لهستان را کاملا طبیعی می داند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۵    
سخنگوی دولت در نشست خبری خود تاکید کرد کلیه افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان رسمی دولت با حقوق خردادماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳    
موضوعی که قطعا کار دستگاه های نظارتی را در بررسی روند حقوق های نجومی با مشکل مواجه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۴    
در اقتصاد خبری نیست؛ اما خبرهای اقتصادی علیه دولت زیاد است
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنرانی روز گذشته خود این نکته را تصریح کرد که حذف یارانه پردرآمدها در حال حاضر با ظرفیت های فنی و اجتماعی سازگاری ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۲    
تیم چهارم جام جهانی 2006 در اولین بازی خود در یورو 2016 از کسب پیروزی عاجز ماند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۹    
س از انتشار مصاحبه "ملکه رنجبر" و گلایه وی از هنرمندان که چرا به ملاقاتش نمی روند، روز گذشته عده ای از هنرمندان به ملاقات این هنرمند پیشکسوت رفتند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۵    
آخرین بازیکنی که مد نظر برانکو ایوانکوویچ است در یکی از تیم های پرطرفدار بازی می کند و به اردوی تیم ملی هم دعوت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۶:۵۱    
از علیفر عذرخواهی خواهم کرد اما این کارم اعتراض به صداوسیما بود که به مخاطب اهمیت نمی دهد. بالاخره یک جا مخاطب به ستوه می آید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۲    
نبرد نفس گیر مار پیتون و تمساح
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۲:۵۴    
مجله آمریکایی نیویورکر در فهرستی جدید از "پنجاه فیلم برتر خارجی در قرن 21 تاکنون"؛ نام آخرین ساخته بلند سینمایی عباس کیارستمی را در جایگاه سوم قرار داد
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۲:۲۵    
مقامات کلیسای اعظم ارتدکس روسیه اعلام کردند در شورای تاریخی کلیساهای ارتدکس جهان شرکت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۷    
mizanonline.ir
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۱:۲۱    
مردی شیطان صفت دختر نوجوان محله ای که در آن سکونت داشت را فریب داده و به آنان تجاوز کرده بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۷    
خدا روشکر حال استاد خوب است و این شایعه دروغی مانند دیگر دورغ های بزرگی است که تا به امروز خانواده استاد و مردم ایران را رنجانده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۱    
سلفی سپهر حیدری و همسرش
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۱    
راجع برکات العیساوی عضو کمیته امنیتی شورای استان الانبار گفت: نیروهای عراقی ظهر امروز به وقت محلی موفق به آزاد سازی الجفه و العصریه در 14 کیلومتری غرب فلوجه از داعش شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۰:۳۲    
رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: خانواده بزرگترین رکن جامعه بشری است و این خانواده امروز از جوانب مختلف مورد تهدید قرار گرفته است؛ فروپاشی خانواده به فروپاشی جوامع منجر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۸    
مهناز افشار از ساخت قسمت دوم فیلم نهنگ عنبر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۳    
وزیردادگستری گفت: وقتی فردی می تواند 2800 میلیارد تومان از منابع کشور را ببرد و با دروغ و چیزهای دیگر وقت مردم را بگیرد، حالا هم می تواند مدعی حقوق شهروندی شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۳    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا روی کاغذ تحریم ها را برداشته است اما باید نقش بسیار فعالتری در رفع جو روانی حاصل از تحریم ها ایفا کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۷    
دفتر کار سیاستمدار 57 ساله در بیمارستان امام خمینی(ره) محل گفت و گو با وی است. سید محمدرضا خاتمی، چهره سرشناس اصلاحات افزون بر سوابق سیاسی اش، ارتباط خویشاوندی با رئیس جمهوری اصلاحات و بیت امام خمینی
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۴    
کاندید جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا با انتقاد از ورود مهاجران مسلمان به کشورش اعلام کرد که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ورود مهاجران کشورهای افغانستان، پاکستان و سوریه را ممنوع خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۴    
پلیس ترکیه روز دوشنبه مردی را بازداشت کرد که قصد داشت خنجر جواهر نشان معمر قذافی رهبر مخلوع لیبی را بفروشد، این خنجر از کاخ وی ربوده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۳    
بازیکنان نفت تهران در نامه ای به رئیس کمیته انضباطی خواستار پیگیری مطالبات خود شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۴    
رسانه های غربی خبر دادند که هانسجورگ هابر نماینده اتحادیه اروپا در ترکیه استعفا داده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۸    
بهترین تصمیم گیری برای اصولگرایان حمایت از روحانی است. علی الخصوص برای اصوگرایان سنتی که همیشه سعی می کردند یک سری اصول و مبانی را حفظ کنند و از حد اعتدال خارج نشوند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۸    
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: دادستانی تهران با کسانی که فیلم های سینمایی را در شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب و معاند تبلیغ کنند برخورد می کند و در صورت تبلیغ در شبکه های ماهواره ای معاند از ..
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۵    
در حالی که اعتصاب ها و اعتراضات عمومی در فرانسه در مخالفت با اصلاح قانون کار همچنان ادامه دارد، وبسایت برج ایفل اعلام کرد: برج ایفل امروز سه شنبه به خاطر اعتصاب ملی بسته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۷    
وزیر راه با اشاره به این که توافق با بوئینگ در آینده اعلام می شود، گفت: دست تمام دلالان را در خرید هواپیما قطع کردیم پیش از وزارت من برای خرید 6 هواپیما توافقی صورت گرفت که با رقم مورد توافق اخیر برای
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۶    
باشگاه نفت تهران اعلام کرد که عقد قرارداد با سه بازیکن این تیم غیرقانونی است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۲    
پیش از انجام برگزاری دیدار تیم های روسیه و انگلیس در یورو 2016 و پس از آن، هواداران دو تیم باهم درگیری هایی داشتند که در آن بسیاری از هواداران دو تیم زخمی و راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۷    
ترافیک در فشم -تهران وآزادراه تهران-کرج و کرج -قزوین نیمه سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۱    
فیفا اعلام کرد شایستگی فاطما سامبا سامورا از سوی کمیته مستقل بازدید احراز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۶    
شهید عباس دانشگر رزمنده 23 ساله سمنانی که در یک عملیات مستشاری در حومه حلب سوریه به درجه رفیع شهادت رسیده بود امروز در در سمنان تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۴    
مدیرکل پزشکی قانونی همدان از کاهش 10 درصدی مرگ ومیر ناشی از سوءمصرف موادمخدر طی سال گذشته در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۹    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب دهنده های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم سازی زمینه حضور موثرتر و پررنگ تر صنایع دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۳    
اینکه تلاش می کنند جلوی این حرکت بسیجی وار همه مسلمانان گرفته شود،به نتیجه ای نخواهد رسید و این گروهک تروریستی باید ریشه کن شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۰    
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل از انهدام باند 16 نفره سارقان احشام، مغازه و اماکن خصوصی خبر داد و گفت: دستگیر شدگان در بازجویی های پلیسی به ارتکاب 22 فقره سرقت از اماکن خصوصی و احشام اعتراف کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۸    
متحدان رئیس جمهوری ونزوئلا ضمن درخواست از دادگاه عالی برای مسدود کردن درخواست برگزاری رفراندوم با هدف برکناری رهبر این کشور، اپوزیسیون را به تقلب متهم کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۳    
ایسنا -سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال گفت: تلاش فیفا برای برداشتن موانع اسراییل در فوتبال فلسطین ناموفق بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۱    
اوپک در جدیدترین گزارش ماهانه خود اعلام کرد تعداد دکل های نفت و گاز فعال ایران از ابتدای سال 2016 تا 16 ما می (اردیبهشت ماه) 3 دکل افزایش یافته و به 57 دکل رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۵    
پیش تولید فیلم سینمایی قاتل اهلی به کارگردانی مسعود کیمیایی دوباره از سرگرفته شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵    
جمع اوری پول از طرف کودکان یمنی برای سازمان ملل در واکنش به حذف نام عربستان از فهرست ناقضان حقوق کودکان صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۳    
پس از درخشش کریم انصاری فرد در فصل اخیر سوپر لیگ یونان با پیراهن تیم پانیونیوس، باشگاه آ.ا.ک خواهان به خدمت گرفتن احسان حاج صفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۱    
تازه ترین گزارش ماهانه دبیرخانه اوپک نشان می دهد که قیمت نفت خام سنگین ایران در ماه مه 2016 با پنج دلار و دو سنت افزایش نسبت به ماه آوریل به 41 دلار و 67 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۶    
وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی گفت: رئیس سازمان تامین اجتماعی، تنها شش میلیون تومان از حقوقش را برداشت می کند، در حالی که ما برایش 13 میلیون حقوق درنظر گرفته ایم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷    
نمایش "تو با همه فرق داری" کاری از گروه نمایش هامش از 27 خرداد تا 18 تیرماه سال جاری در آمفی تئاتر هتل میثاق مشهد اجرا خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۴    
زنی که همسر سوم شوهرش را به قتل رسانده است در زندان در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به سر می برد
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۴    
پیکر حمید سبزواری پس از تشییع از حوزه هنری به سوی زادگاهش رفت تا در پارک بهمن این شهر آرام بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۸    
رئیس قوه قضائیه خواستار بررسی وضعیت پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف برخی مدیران دستگاه های دولتی و عمومی غیر دولتی شد و سازمان بازرسی کل کشور را مامور رسیدگی به این موضوع کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۲    
وزیر ارشاد با اشاره به ابراز نگرانی مقام معظم رهبری از وضعیت فرهنگی کشور گفت: ما هم نسبت به وضعیت فرهنگی جامعه اظهار نگرانی می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۹    
این هم از بدشانسی های اصغر فرهادی است که یک سال بعد از اینکه جدایی او از اسکار جایزه گرفت، یک فیلم ضعیف ضدایرانی به نام آرگو هم جایزه بهترین فیلم اسکار را دریافت کرد
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۶    
وزیر امور خارجه گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای بریدن از دنیا نیست بلکه مبتنی بر درون زایی و برون نگری است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۴    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به این که رزق انسان بهره حقیقی است که از مال بدست آمده اش می برد، گفت: اموال انباشه و استرس ها و مشکلات زندگی مادی نشان از رزق واقعی نیست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۴    
منابع رسانه ای از افزایش آمار ایدز در میان تروریست های داعش در شهر موصل خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۱    
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: 75 هزار کارت خرید کالای ایرانی ویژه فرهنگیان صادر شده است که می توانند آن را از شعب بانک ملی دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۸    
رئیس مجلس، حساسیت دولت در رسیدگی به حقوق های بالا را ستود و گفت: دیوان محاسبات نیز پیگیر این موضوع است، باید مکانیزم هایی برای جلوگیری از پرداخت حقوق های نامتعارف وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۶    
تا کسی 2 یا 3 روز دیده نمی شود انواع و اقسام شایعه ها را منتشر می کنند
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۳    
دروازه بان جدید صبای قم گفت: در فصل نقل و انتقالات چراغ خاموش حرکت می کردم اما وقتی فهمیدم علی دایی من را برای صبا می خواهد چشم بسته پیشنهادش را قبول کردم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۷    
در پی شهادت پاسدار مهدی طهماسبی در نبرد با تروریست های تکفیری در استان حلب سوریه، فدراسیون فوتبال پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۱    
مراسم تکریم مدیر سابق شبکه مستند و معارفه مدیر جدید این شبکه با حضور قائم مقام سیما برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۹    
سرهنگ علیفر یک اشتباه تاریخی در گزارش خود داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۹    
با اینکه تعداد بیکاران مطلق کشور 2.7 میلیون نفرند، اما 2.1 میلیون نفر هم در مرز بیکاری قرار داشته و شاید هر لحظه شغلشان از دست برود؛ در عین حال، 1.6 میلیون نفر از یافتن شغل ناامید شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۶    
فیلم کوتاه بازگشت ساخته یوسف حاتمی کیا در بخش مسابقه اصلی سی و نهمین جشنواره گرنویل فرانسه به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۳    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با تغییر مدیران دولت قبل با روی کار آمدن دولت جدید، گفت: مطمئنم دکتر روحانی نمی خواست اتوبوسی مسئولان را برکنار کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷    
حسن روحانی در حالی در انتخابات ریاست جمهوری 1392 به پیروزی رسید که ایران، بیش از هر زمان دیگری با بحران های امنیتی و اقتصادی روبرو بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک با اشاره به آخرین آمارهای خرید و فروش و اجاره مسکن در کشور، گفت: خرید و فروش مسکن در اردیبهشت امسال نسبت به سال گذشته کاهش بسیار کمی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۱    
هفته جاری قیمت چند خودروی داخلی در بازار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۸    
نشست خبری سخنگوی دولت باز هم با گزارشی اقتصادی درباره خرید تضمینی گندم آغاز شد اما با سوالات خبرنگاران به حواشی ای چون فیش های حقوقی، برکناری نهاوندیان، تعطیلات شنبه و ...رسید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۸    
محسن بنگر با توجه به اینکه در برنامه های باشگاه پرسپولیس قرار نداشت از هواداران این تیم خداحافظی کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۹    
ترانه سرا، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ، بالاخره مجوز فعالیت گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۹    
آیت الله مکارم شیرازی ابراز امیدواری کرد که دولت در اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی نکند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
پلیس ترکیه روز دوشنبه مردی را بازداشت کرد که قصد داشت خنجر جواهر نشان معمر قذافی رهبر مخلوع لیبی را بفروشد، این خنجر از کاخ وی ربوده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۴    
رئیس کمیتۀ امنیتی شورای استان دیالی تأکید کرد که 3 خانواده از عضویت فرزندانشان در گروه تروریستی داعش خبر داده اند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۸    
معاون وزیر خارجه کویت ابراز امیدواری کرد سفرای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس روزی به ایران بازگردند، اما افزود این موضوع به آنچه وی آن را اصلاح سیاست های تهران خواند، بستگی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۵    
سال 87 با پسر10 ساله ای گفت وگو کردم که از پنج سالگی توسط پدر معتاد شده بود
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۲    
در پی اقدام تروریستی در کافه ای در اورلاندوی آمریکا و اخباری درباره ی پذیرش مسئولیت این عملیات توسط داعش، موج جدیدی از اسلام هراسی و اسلام ستیزی در ایالات متحده به راه افتاده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از ابلاغیه اخیر رئیس جمهور درباره حداقل و حداکثر حقوق ها، گفت: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم میلیاردی و 2 میلیاردی به صورت ماهانه وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۱    
بار دیگر فرزندی از خطه دلاور خیز آذربایجان، حماسه ای از قدرت و استقامت را رقم زد و ملت عزیز ایران اسلامی را غرق در غرور و شعف ساخت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۱    
بهنوش بختیاری در خیابان ناصر خسرو برای کودکان کار نمایش اجرا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۵    
عکس جلد شماره جدید همشهری جوان تصویر سلفی انداختن علیخانی با رونالدو را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲    
تصویر زیر مربوط به مرحوم حجت الاسلام محمدتقی فلسفی خطیب مشهور در سفر به فرانسه این که مربوط به سال 1339 می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲    
برخی رسانه ها امروز از پیوستن رضا شکاری پدیده تیم ذوب آهن به دینامو زاگرب کرواسی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۶    
دعوای مرد جوان با مادرش، عصبانیت اهالی یک روستا را در پی داشت. وقتی این مرد با مادرش دعوا کرد و او را کتک زد، 50 نفر از اهالی روستا به او حمله کردند و او را کشتند
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۳    
'هیلاری کلینتون' روز دوشنبه گفت سیاستمداران آمریکا به جای عوام فریبی و ساختن تصویری بد از آمریکایی های مسلمان، باید بکوشند امنیت کشور را تامین کند.
مشاهده نتایج بیشتر...