یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۰:۱۴Mar 2017 26

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: بیش از 90 شعبه کشیک بانک شهر در حال خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات نوروز هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک شهر فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: رئیس روابط عمومی بانک شهر، با اشاره به عملکرد این بانک در سالی که گذشت، اقدامات صورت گرفته را در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: طبق مجوز بانک مرکزی در روزهای پایانی سال و در ایام نوروز سقف برداشت از خودپردازهای بانک ایران زمین تا 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: شعب منتخب بانک تجارت در ایام عید نوروز به مشتریان خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر و مقام زن را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: نظر به استقبال پذیرندگان پایانه های فروش بانک سپه، دومین جشنواره باشگاه پذیرندگان بانک سپه تا پایان فروردین ماه سال 96 تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک تجارت ضمن عذرخواهی از اختلال ایجاد شده در دسترسی به خدمات این بانک در ساعات اولیه صبح جمعه ، از رفع کامل این اختلال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸    
بانک و بیمه: رئیس بانک مرکزی با اشاره به نرخ بالای رشد اقتصادی9ماهه سال95گفت: هرچند سهم عمده ای از آن به رشد قابل ملاحظه ارزش افزوده نفت مربوط بوده، اما این به مفهوم نفتی شدن اقتصاد نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در آستانه نوروز طی اطلاعیه ای درخصوص آلوده شدن سیستم های کامپیوتری و تلفن های همراه هوشمند کاربران به بدافزارهایی مانند TorDow و TrickBot هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: خزانه جواهرات ملی روز شنبه 28 اسفند ماه سال جاری تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: سیاوش زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز و آغاز سال نو را به هموطنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: ساعات کاری سامانه های ساتنا، پایا و شاپرک در نوروز 1396 اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور حمایت از حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، این سازمان به شاغلان بدون بیمه این ساختمان ماهیانه 10میلیون ریال از محل کمک دولت پرداخت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: در راستای اجرای برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی و استفاده از توانمندی های همکاران این سازمان جشنواره خلاقیت در این سازمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: تعدادی از شعب بانک ملت در روزهای تعطیل پایان سال جاری و تعطیلات نوروز 96، آماده خدمات دهی به مشتریان خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: بررسی وضعیت مانده تسهیلات و سپرده ها در بانک های خصوصی کشور همچنین نسبت تسهیلات به سپرده که نشان دهنده میزان بهره وری و استفاده از منابع موجود بانک هاست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: در آستانه سال نو و افزایش سفرهای نوروزی، امکان پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور از طریق بانک ملی ایران، نقش موثری در تسهیل و تسریع امور هموطنان ایفا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: تعداد 12 نفر زندانی که بدلیل بدهی های مالی در ندامتگاه شهر حاجی آباد استان هرمزگان زندانی بودند با همت گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری آزاد شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۷    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی گفت: انتظام بخشی و اصلاح ساختار نظام بانکی کشور از مهمترین برنامه های این بانک برای سال آینده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
بانک و بیمه: بانک سینا اعلام کرد به دلیل انجام عملیات پایان سال در روزهای 29 و 30 اسفندماه، اقساط تسهیلات با سامانه های الکترونیک این بانک در ایام یاد شده پرداخت نشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
بانک و بیمه: بانک رفاه موفق به کسب رتبه دوم در حوزه مدیریت عملکرد در بین سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
بانک و بیمه: بیش از 7 هزار خودپرداز به همراه پایانه های فروش بانک ملی ایران، برای ایجاد آرامش خاطر مردم در ایام پایان سال و نوروز، آمادگی کامل دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
بانک و بیمه: نرخ رشد تولید کارگاه های بزرگ صنعتی کشور طی 9 ماهه سال جاری به 6. 8 درصد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۸    
بانک و بیمه: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۸    
بانک و بیمه: اپلیکیشن تقویم بانک گردشگری که با هدف صرفه جویی در کاغذ و هزینه انتشار سر رسید و اختصاص این هزینه به امور مدرسه سازی در نواحی محروم طراحی شده است، به شکل عمومی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۸    
بانک و بیمه: معاونت نظارتی بانک مرکزی اعلام کرد که در حال حاضر دارایی های 5 تعاونی به موسسه اعتباری کاسپین تحویل شده و از این پس موسسه کاسپین پاسخگوی سپرده های تعاونی های منحله مذکور خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۸    
بانک و بیمه: بانک مرکزی اعلام کرد: اعتراض های اخیر مربوط به سپرده گذاران تعاونی های اعتبار منحله است نه سپرده گذارانی که پس از تأسیس موسسه کاسپین، اقدام به سپرده گذاری کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
بانک و بیمه: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی از شعبه مرکزی و اداره کل خزانه داری و مبادلات الکترونیکی این بانک بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک، این خدمات را در زندگی شهروندان و به ویژه درحمایت از محیط زیست قابل قدردانی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸    
بانک و بیمه: مراسم پایان سال بانک گردشگری با حضور مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری ، خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری و معاونین و مدیران ارشد بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸    
بانک و بیمه: نحوه فعالیت شعب بانک سینا در آخرین روز کاری سال جاری و ایام کشیک نوروز 96 اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸    
بانک و بیمه: بانک تجارت و سازمان بنادر با یکدیگر تفاهم نامه توسعه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
بانک و بیمه: اطلاعیه سقف مبلغ برداشت وجه نقد از طریق دستگاه های خودپرداز بانک شهر در ایام پایانی سال به همه واحدها اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
بانک و بیمه: شعبه چهار راه جهان کودک بانک ملت در خیابان آفریقای تهران با حضور قائم مقام مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
بانک و بیمه: مدیر پیشخوان های شهرنت و اتوبانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از شهرنت ها گفت: علاوه بر افزایش سطح کیفی، توسعه کمی پیشخوان های شهرنت به تعداد 350 پیشخوان در دست اقدام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: تسهیلات پرداختی بانک ها طی 11 ماهه سال 1395 به بخش های اقتصادی مبلغ 4775. 8 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 1293. 4 هزار میلیارد ریال معادل 37 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۸    
بانک و بیمه: براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نرخ رشد 9 ماهه سال جاری به قیمت های ثابت سال 1390 به عدد 11. 6 درصد رسید. پیمان قربانی معاون اقتصادی این بانک نرخ رشد 9 ماهه سال جاری را 11 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: بانک مرکزی نرخ خرده فروشی 11 گروه مواد خوراکی را در هفته منتهی به 20 اسفند ماه سال 95 اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ها در چهار گروه تثبیت شد و در سه گروه دیگر کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: با راه اندازی امکان ثبت اطلاعات تجارت کارت در سامانه پیوند، امنیت تراکنش های مبتنی برUSSD افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: دارندگان کارت های شتابی با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از خدمات برداشت و انتقال وجه برخوردار شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و عید سعید نوروز، چهارمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: براساس مجوز بانک مرکزی، سقف برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهای بانک ملی ایران از 200 به 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: به منظور جلب رضایت مشتریان و رفع مشکلات نقدینگی مورد درخواست آنها در ایام پایانی سال، سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز بانک سینا افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۸    
بانک و بیمه: استاندار هرمزگان با ارسال نامه ای به دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: بانک سامان در آستانه سال جدید، اسامی شعب فعال خود در تعطیلات نوروز 1396 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: بانک کشاورزی به منظور خدمت رسانی به مشتریان در ایام تعطیلات نوروز، تعدادی از شعب را در هر استان به عنوان شعب کشیک معرفی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: نسخه جدید موبایل بانک رفاه (نگارش 2. 0. 0) با کاربری آسان ویژه تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید( نسخه 4 و بالاتر) ارائه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: بانک ایران زمین به منظور ارزش آفرینی هرچه بیشتر برای مشتریان گرامی، اسامی شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروز 1396 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: همایش یک روزه بررسی عملکرد اداره امورشعب گلستان با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی به همراه مدیران و مسئولان اداره امورشعب، معاونان شعب و روسای دوایر صندوق و سپرده ها برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: بانک اقتصادنوین در سومین جشنواره سالانه "بانک محبوب من"، جایزه برترین بانک در شبکه های اجتماعی جشنواره بانک محبوب من را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: با مجوز بانک مرکزی در روزهای پایانی سال و در ایام نوروز سقف برداشت از خودپردازهای بانک سپه تا 500 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی درخصوص پدیده ورشکستگی صوری بنگاه های اقتصادی گفت: طی سال های اخیر برخی با مراجعه به مراجع قضایی و ارایه مستندات غلط مبنی بر ورشکستگی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹    
بانک و بیمه: طبق اعلام بانک مرکزی میزان نقدینگی در پایان دی سال جاری به 11966 هزار میلیارد تومان رسید که در مقایسه با اسفندماه سال گذشته 17,6 درصد رشد نشان می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: نشریه الکترونیکی گزیده آمارهای اقتصادی مربوط به دی ماه 1395 توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: توزیع اسکناس های نو ویژه شب عید از سوی سیستم بانکی از امروز آغاز می شود و در تهران 7 هزار میلیارد ریال و در شهرستانها 9 هزار میلیارد ریال پول تانخورده توزیع شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر موفق به دریافت اعتبار نامه رهبران اقتصادی کشورهای اسلامی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: بانک تجارت از افزایش سقف برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه های خودپرداز این بانک در ایام پایان سال و نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: بانک شهر به انتخاب مردم، در میان 5 بانک محبوب کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور با تشکیل ستاد نوروزی مدیریت های درمان، برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۹    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک بین المللی سپه لندن گفت: بانک بین المللی سپه لندن و سایر شعب اروپایی بانک سپه بعد از برجام قادر به ارایه خدمات بانکی در عرصه بین المللی و از جمله شرکت ها و پروژه های ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی به منظور خدمت رسانی و پاسخگویی مطلوب به مشتریان بانکداری الکترونیک در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی سال 1396، فهرست اسامی همکاران کشیک بانک ها در این ایام را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: به گفته رییس کل بانک مرکزی منجمد شدن بخش عمده دارایی های نظام بانکی از آسیب های جدی این نظام بوده که تلاش گسترده ای برای زنده شدن این دارایی ها در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفت که تا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: بانک اقتصادنوین اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام مرحله بیست و یکم خود را از روز شانزدهم اسفند ماه به مدت شش روز کاری منتشر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: دبیرکل کانون بانک های خصوصی و موسسات اعتباری گفت: 28 اسفندماه سال جاری آخرین روز کاری سیستم بانکی کشور در سال 95 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: مراسم کلنگ زنی و آغاز به ساخت هتل بافت، برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: آیین آغاز به ساخت 6 باب از 12 باب مدرسه بانک گردشگری در مناطق محروم کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: مجمع بانک صادرات ایران در ساعت 10:00 روز شنبه مورخ 1395/12/28 در محل مجموعه فرهنگی این بانک برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: با همکاری به عمل آمده با اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب بانک سینا در تهران نسبت به توزیع و تامین اسکناس نو مورد نیاز هموطنان اقدام می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹    
بانک و بیمه: حسن روحانی در نامه ای به تمامی دستگاه های دولتی، دستور داد تا همه حساب های بانکی آنها مسدود و در نزد بانک مرکزی تجمیع شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۹    
بانک و بیمه: نخستین پایگاه شبانه روزی دومنظوره بانک ملت در جزیره کیش با حضور محمد بیگدلی، رییس هیات مدیره این بانک به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۹    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک شهر از برنامه ریزی برای ارائه خدمات شهرنت ها از طریق موبایل از سال آینده خبر داد و گفت: میزان منابع بانک به 45 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۹    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در راستای رسالت اجتماعی خود در امور عام المنفعه، یک باب دبستان 6 کلاسه در زمینی به مساحت 2هزار و 440 متر مربع در روستای سراب شهرستان ایوان در استان ایلام احداث می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: شعب کشیک بانک گردشگری، در ایام پایان سال و نوروز آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به تامین اعتبار از سوی این بانک برای توسعه خطوط مترو در کلانشهرها گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: رئیس گروه مالی گردشگری گفت: بانک گردشگری به عنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی می تواند به سرمایه گذاران علاقه مند حضور در هرمزگان در هر بخشی کمک و از پروژه های استان حمایت کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: بانک سامان در سومین جشنواره سالانه بانک محبوب من ، موفق شد علاوه بر قرارگرفتن در جمع بانک های محبوب کشور، به عنوان انتخاب اول مشتریان برای افتتاح حساب معرفی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: تقویم دیجیتالی بانک با قابیلت ها و خدمات جدید و در بستر اندروید ارائه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: بانک ملت با کسب بالاترین امتیاز، جوایز ویژه جشنواره بانک محبوب من را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: با توجه به افزایش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوین در روزهای پایانی سال، ساعت کار شعب این بانک در روزهای پایانی سال افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹    
بانک و بیمه: مدیرکل حقوقی بانک مرکزی، تلاش آمریکا برای توقیف 1. 6 میلیارد دلار از دارایی های جمهوری اسلامی ایران در کشور لوکزامبورگ را خلاف حقوق و معاهده های بین المللی خواند و قابلیت اجرای آن را رد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۴    
بانک و بیمه: مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی گفت: بانک ها دستشان باز است که هرجور که دلشان خواست تعرفه های خود را تا سقف قیمت تمام شده بالا ببرند. ولی باید به مردم این موضوع را از ابتدا بگویند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی، فهرست شعب منتخب توزیع کننده اسکناس نو به مناسب عید نوروز را اعلام کرد. اسکناس نو شامل یکصد برگ اسکناس 20. 000 ریالی و یکصد برگ اسکناس 50 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت وی تاکید کرد: حجم عملیات ارزی بانک ملت در سال جاری به 11 میلیارد دلار افزایش یافته و از این رقم حدود سه میلیارد دلار آن مربوط به گشایش اعتبارات اسنادی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: طرح تله پرداز با هدف اجرای مأموریت های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارایه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر این هفته با حضور مدیرعامل این بانک برگزارمی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: باشگاه مشتریان بانک تجارت به منظور ارائه خدمات فروش و اجاره هواپیمای اختصاصی و آموزش خلبانی با شرایط و تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه، با شرکت پرواز امروز تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۴    
بانک و بیمه: بانک رفاه کارگران با ارائه خدمات بانکی در ساعات عصر در شعب این بانک به استقبال بهار رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۰    
بانک و بیمه: مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی می گوید، میزان بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال 1384 معادل 40 هزارمیلیارد ریال بود و در سال 1392 به 600 هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰    
بانک و بیمه: به منظور تسهیل امور بانکی مشتریان در روزهای پایانی سال، تمامی شعب بانک ملی ایران از روز 16 تا 28 اسفند جاری به جز روزهای جمعه 20 و 27 اسفند ماه تا ساعت 17 فعالند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: قائم مقام سازمان بازرسی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت توجه به نظرات و دیدگاه های شهروندان در پیشبرد اهداف سازمانی،گفت:خوشبختانه بانک شهر توانسته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: معاون اداره تامین اعتبارات ارزی بانک مرکزی از صدور مجوز خزانه داری آمریکا برای افتتاح حساب آمریکایی های مقیم ایران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۰    
بانک و بیمه: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه 16 اسفند سال جاری در اقدامی نمادین طی مراسمی به مناسبت هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۰    
بانک و بیمه: مدیرکل بین الملل بانک مرکزی در خصوص تاثیر برجام بر نقل و انتقالات ارزی گفت: پس از برجام امکان انتقال درآمدهای ارزی به داخل و یا خارج میسر و دسترسی به دارائی های بانک مرکزی در خارج حاصل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۰    
بانک و بیمه: در چهارمین جشنواره ملی سالانه برترین شرکت های ایران (TOPEX2017) ، نشان برترین بانک ایرانی در سال 1395 به بانک صادرات ایران اعطا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۰    
بانک و بیمه: بانک صادرات ایران به منظور آگاهی مشتریان و هموطنان گرامی در استفاده از چک بانک های رایج اطلاعیه ای صادر کرد که متن اطلاعیه به شرح زیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی با اشاره به اینکه این بانک از 15 سال پیش در جهت حفظ محیط زیست فعالیت می کند گفت:حرکت بانک ملی به سمت بانکداری الکترونیک، نقش موثری در حفظ محیط زیست داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۰    
بانک و بیمه: مدیرکل نظارت بر بانک های بانک مرکزی با تشریح تدابیر این بانک برای سپرده گذاران کاسپین گفت:فرایند نقل و انتقال دارایی های تعاونی های ادغام شده در موسسه کاسپین سرعت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۰    
بانک و بیمه: مدیر گروه بانکداری اسلامی با اشاره به سخنان اخیر وزیر صنعت در خصوص چالش های بخش صنعت و نظام بانکی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۰    
بانک و بیمه: امام جمعه چالوس با اشاره به رضایتمندی شهروندان از خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر گفت: به کارگیری جوانان تحصیل کرده در پیشخوان های شهرنت این بانک قابل قدردانی است.
مشاهده نتایج بیشتر...