دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۷:۴۰Oct 2018 22

بانک و بیمه (bima.ir)

بانک و بیمه 27 اسفند 1394 بانک و بیمه 2 فروردین 1395 بانک و بیمه 28 اسفند 1396 بانک و بیمه 1 فروردین 1397 بانک و بیمه 1 اردیبهشت 1397 بانک و بیمه 31 خرداد 1397 بانک و بیمه 31 تیر 1397 بانک و بیمه 1 مرداد 1397 بانک و بیمه 1 شهریور 1397 بانک و بیمه 1 مهر 1397 بانک و بیمه 2 مهر 1397 بانک و بیمه 3 مهر 1397 بانک و بیمه 4 مهر 1397 بانک و بیمه 5 مهر 1397 بانک و بیمه 6 مهر 1397 بانک و بیمه 7 مهر 1397 بانک و بیمه 8 مهر 1397 بانک و بیمه 9 مهر 1397 بانک و بیمه 10 مهر 1397 بانک و بیمه 11 مهر 1397 بانک و بیمه 12 مهر 1397 بانک و بیمه 13 مهر 1397 بانک و بیمه 14 مهر 1397 بانک و بیمه 15 مهر 1397 بانک و بیمه 16 مهر 1397 بانک و بیمه 17 مهر 1397 بانک و بیمه 18 مهر 1397 بانک و بیمه 19 مهر 1397 بانک و بیمه 20 مهر 1397 بانک و بیمه 21 مهر 1397 بانک و بیمه 22 مهر 1397 بانک و بیمه 23 مهر 1397 بانک و بیمه 24 مهر 1397 بانک و بیمه 25 مهر 1397 بانک و بیمه 26 مهر 1397 بانک و بیمه 27 مهر 1397 بانک و بیمه 28 مهر 1397 بانک و بیمه 29 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
بانک و بیمه: دبیرکل شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: نظام بانکی باید مقدمات اجرایی کردن این دستورالعمل را در بانک ها فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
بانک و بیمه: حجت اله صیدی گفت: بانک صادرات با همت کارکنانش از وضعیت پیچیده سال های 95 و 96 بیرون آمده و وقتی به پشت سر نگاه می کنیم، می توان گفت که موفق بوده و جلو آمده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
بانک و بیمه: کشتی آرای کاهش قیمت ارز، کاهش داد و ستد در بازار و همچنین کاهش تقاضا را مهمترین عوامل ریزش قیمت طلا و سکه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰    
بانک و بیمه: رییس کمیته مسکن کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تا ماه های آینده شاهد کاهش چشمگیر قیمت مسکن خواهیم بود، گفت: پیشنهادات جدیدی به منظور ساماندهی بازار مسکن در دست تدوین است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰    
بانک و بیمه: هجدهمین مدرسه بانک اقتصادنوین با نام "مهر نوین" در روستای نگر پایین شهرستان جاسک استان هرمزگان مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰    
بانک و بیمه: رئیس کانون بانک های خصوصی گفت: بانک مرکزی دید اگر بخواهد نرخ سود بانکی را افزایش دهد، نرخ سود تسهیلات هم رشد قابل توجهی خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰    
بانک و بیمه: بانک کارگشایی در شش ماه نخست سال جاری بیش از 247 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در دومین همایش مدیران عالی بانک در سال97 که با حضور معاونین و مدیران کل حوزه مرکزی و روسای ادارات امور شعب استانهای بانک برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰    
بانک و بیمه: ارزش چک های مبادله شده در کشور به بالاترین حد در 2سال و نیم اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۰    
بانک و بیمه: در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به ریاست رئیس جمهور، بانک مرکزی موظف به ارائه پیشنهادات اجرایی برای اصلاح نظام بانکی به جلسه سران شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۰    
بانک و بیمه: بانک ملی از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از 11 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: مراسم نهایی قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان برای معرفی برندگان، با حضور اعضای محترم هیأت نظارت روز شنبه مورخ 28 مهرماه برگزارخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: طی ارتباط تصویری حسینی کناروئی مدیرامور شعب استان های بانک با مدیریت شعب استان گیلان عملکرد شش ماهه سال جاری ارزیابی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۰    
بانک و بیمه: در پی سوالات بیمه شدگان در خصوص شرایط دریافت کمک هزینه ازدواج، سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰    
بانک و بیمه: مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور درمان گفت: تا پایان سال جاری، تمامی مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰    
بانک و بیمه: دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی با عراق و سوریه اعلام کرد : آماده استفاده از پول های ملی و تاسیس بانک مشترک با سوریه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۹    
بانک و بیمه: در حالی از حجم سپرده گذاری مردم در بانک ها کاسته شده که در این بین بازارهای موازی از جمله ارز و سکه که در رقابت با بانک ها قرار داشتند، می توانند یکی از دلایل تاثیرگذار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: کارشناس ارزی موسسه " ای جی بی ست" پیش بینی کرد ارزش دلار در برابر یورو تا سال 2022 حدود 40 درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: کارگروه ویژه اقدام مالی با تمدید 4 ماهه مهلت ایران برای تکمیل تعهداتش موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: شورای پول و اعتبار اصلاحیه دستورالعمل نحوه تأسیس، فعالیت، نظارت و تعطیلی شعبه و دفتر نمایندگی بانک خارجی در ایران را در 79 ماده و 22 تبصره تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: یکی از مشکلاتی که معامله کنندگان چک در زمان معامله با آن مواجه می شوند، این است که چک را با چه شرایطی می توان برگشت زد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران طی شش ماه نخست امسال، بیش از 43 هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی واگذار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: پیامکی شدن روش استعلام چک برگشتی راهی برای مسدود سازی مسیر کلاهبرداران و کاهش جرایم در این حوزه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به ابلاغ مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مبنی بر تاکید بر عرضه ارز ناشی از صادرات غیرنفتی به سامانه نیما ویا وارد کردن آن به چرخه اقتصاد کشور به ترتیبی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به بیستم مهر را اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و 4 گروه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی به صورت چراغ خاموش، به برخی بانکها اجازه داده تا سقف مشخصی به جذب سپرده با سودهای جذاب بپردازند، برخی بانکها هم به موازات آن، اعطای وام با سپرده گذاری را رونق داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۹    
بانک و بیمه: نشست سراسری مدیران و رؤسای ستاد و شعب بانک گردشگری با هدف دستیابی به اهداف استراتژیک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
بانک و بیمه: جلسه روسای شعب استان های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد،با حضور مدیر، معاونین و روسای شعب تحت پوشش این مدیریت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
بانک و بیمه: ارائه خدمات الکترونیک بانک ایران زمین به منظور به روز رسانی سامانه جامع بانکداری روز جمعه مورخ 27 مهر 97 از ساعت یک دقیقه بامدادتا 6 صبح بصورت موقت قطع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
بانک و بیمه: از واحدهای برتر بانک رفاه در حوزه خدمت رسانی در جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
بانک و بیمه: تحریم های آمریکا تاثیری درفعالیت های بانک پارسیان نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۶    
بانک و بیمه: تمام سهام داران و مشتریان بانک سامان بنا به اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی، ملزم به ثبت نام و اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سِجام) هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۶    
بانک و بیمه: یک مقام آگاه در بانک مرکزی از تلاش بانک مرکزی برای خروج از سوئیفت و انتقال پیام رسانی مالی بین بانکی به سامانه ای دیگر تا قبل از اعمال تحریم های آبان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
بانک و بیمه: نمایشگاه معرفی دستاوردهای حوزه فناوری و دانش بنیان بانک پارسیان، با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
بانک و بیمه: طی مراسمی، قرارداد همکاری بین بانک صادرات ایران و شرکت اسنوا برای تضمین وجوه واریزی طرح پیش فروش لوازم خانگی ایرانی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
بانک و بیمه: یکی از دغدغه های مشتریان بانک ها، چگونگی نگهداری رسید هر تراکنش است؛ بانک ملی ایران این مشکل را برای مشتریان خود به شکل ویژه ای حل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
بانک و بیمه: رشد بدهی بانک ها به بانک مرکزی در حالی در سال های گذشته تداوم داشته که به نظر می رسد مقابله با این روند در دستور کار جدی بانک مرکزی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۶    
بانک و بیمه: یک اقتصاددان حتی معتقد است اگر ترازنامه بانک ها واقعی شود، چه بسا برخی از آنها از مدت ها پیش ورشکست شده باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۶    
بانک و بیمه: تعدادی از بانک های خصوصی که پیش از این مطیع دستورات بانک مرکزی بودند مدتی است که نرخ سود را از 15 به 18 درصد افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵    
بانک و بیمه: همیش مک مستر سفیر نیوزیلند در ایران و دیوید گالت رئیس خانه حراج تمبر و سکه نیوزیلند از موزه بانک سپه بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵    
بانک و بیمه: خط مشی مدیریت انرژی بانک ملّی ایران ابلاغ شد پس از ممیزی ساختمان های منتخب، مدیرعامل بانک ملّی ایران، خط مشی مدیریت انرژی این بانک را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
بانک و بیمه: مدیرعامل موسسه اعتباری ملل از مذاکره و مکاتب با بانک مرکزی برای تبدیل شدن این موسسه به بانک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
بانک و بیمه: نود و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 97. 07. 26 به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵    
بانک و بیمه: معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: خدمات فروش یونیت های صندوق (واحد صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس) بزودی در شعبه تمام دیجیتال بانکی ایران زمین امکانپذیر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: در نخستین روزهای آغاز سال تحصیلی و همزمان با آغاز هفدهمین سال فعالیت بانک اقتصادنوین، هفدهمین مدرسه این بانک با نام "مهر نوین" در منطقه عشایری مراوه تپه استان خراسان شمالی مورد بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: حجم سپرده های کوتاه مدت مردم در سه ماه خرداد، تیر و مرداد 97 بیشتر شد و در مقابل سپرده های بلندمدت کمتری به بانک ها آمد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: این موسسه شرایط لازم برای تبدیل شدن به بانک را دارد و درخواستش را به بانک مرکزی ارائه داده ایم و به محض اعلام مسوولان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: با برگزاری مراسم چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: بانک تجارت پرداخت تسهیلات باحداقل سود4درصد را دربرابر سپرده گذاری در قالب طرح تسهیلات آنی آغازکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری و انضباط مالی در بانک گفت: اغلب تسهیلاتی که در بازپرداخت با مشکل مواجه هستند، در جای درست صرف نشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: یکی از مهمترین سوالات مشتریان نحوه سوزاندن کارت بعد از سرقت یا مفقود شدن کارت بانکی است، بنابراین بهتر است با نحوه سوزاندن کارت بانکی آشنا باشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۳    
بانک و بیمه: در شرایطی نقدینگی روند صعودی گرفته که برای جذب آن راهکاری مبتنی بر تولید ثروت در پیش گرفته نشده و معضلاتی در اقتصاد به بار آورده که به گفته یک کارشناس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۳    
بانک و بیمه: امروز با حضور عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران، روسای جدید شعب مرکزی، فردوسی و حافظ این بانک معارفه شده و از روسای پیشین این شعب تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: بانک صادرات در راستای گسترش خدمات متنوع بانکی به فعالان بورس اوراق بهادار کشور، با فراهم کردن زیرساخت های لازم انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت ها و سازمان های فعال در بازار سرمایه را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: با هدف بررسی عملکرد مناطق؛ دومین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من هنوز موقع ترکیدن حباب بازار مسکن نرسیده و حداقل تا پایان سال 97، شاهد کاهش قیمت مسکن نخواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی گفت: حضور در کشور و مدیریت بازار پول وارز در اولویت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: دبیرکل شورای همکاری اقتصادی ایران و آفریقا در اتاق بازرگانی ایران از حل و رفع مشکلات بانکی ایران و آفریقا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: هنوز هیچ اقدامی برای جمع کردن کارت های بانکی و باز کردن یک حساب واحد برای هر مشتری انجام نشده و بانک ها چندان راغب به این کار نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: دویست و پنجاه و پنجمین شماره مجله بانک ملی ایران که به تازگی منتشر شده است به بانکداری شبکه های اجتماعی با محوریت پیام رسان بله اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: عبده تبریزی کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نگران رشد تورمی هستیم و باید مجموعه ای از اقدامات در کنترل رشد نقدینگی انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: رئیس کل سابق بانک مرکزی در نامه ای به رئیس دیوان محاسبات کشور، اعلام کرد که حکم انفصال از خدمت وی و برخی کارکنان بانک مرکزی، ارتباطی با بازار ارز نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: پرداخت سود های موهوم بانک ها به سپرده گذاران، یکی از عوامل رشد نقدینگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست حسن روحانی اختیارات ویژه به بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: بانک تجارت با متناسب سازی و ایجاد ارزش افزوده در سامانه های بانکی خود، در راستای حفظ و رعایت حقوق شهروندی نابینایان گام برمی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: مراسم افتتاح محل جدید شعبه هرسین بانک ایران زمین با حضور مهندس میرزاحسینی معاون فرماندار و مهندس دارایی بخشدار مرکزی شهرستان هرسین و جمعی از مشتریان این شعبه درشهرستان هرسین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: یک استاد دانشگاه با بیان نتایج یک بررسی از نرخ واقعی دلار در ایران و اینکه نرخ بزودی به زیر 7 هزار تومان باز خواهد گشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۳    
بانک و بیمه: برندگان دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: هموطنان از این پس می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: با هدف افزایش ضریب امنیت و آگاهی مشتریان از انجام تراکنش های مالی خدمت دریافت اطلاعات تراکنش های بانک اقتصادنوین برای مشتریان تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از سه زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ، از آمادگی این بانک برای حمایت جدی از طرح های توسعه ای واحدهای تولیدی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به ریاست رئیس جمهور، اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: سی و نهمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: با اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان تمامی بانک های دارای سهامدار دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: هرگز از خودکار کسی که می خواهید چک را به او بدهید استفاده نکنید چون بعدا با همان خودکار می تواند چک را دستکاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: یک کارشناس ارشد حوزه مسکن گفت: این که گفته می شود با تصویب سی اف تی قیمت زمین و ملک می تواند تا 30 درصد کاهش پیدا کند اصلا درست نیست و بنده مبنای چنین تحلیل هایی را نمی توانم درک کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
بانک و بیمه: عمر مفید کارت های بانکی تولید شده در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران به 10 سال رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۷    
بانک و بیمه: در حال حاضر تعدادی هستند که در طرح سهام عدالت ثبت نام نکرده اند، در عین حال سازمان خصوصی سازی رسما اعلام کرده که هیچ برنامه ای در این راستا ندارد و مردم نباید به پیام هایی که گه گاه توسط ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه: عضو اتاق بازرگانی ایران بر نقش بانک مرکزی در پایین آمدن قیمت ارز تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی می تواند نقش موثری در اعتمادسازی در سطح جامعه ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر نقش ورزش و سلامتی انسان در بهبود شرایط جامعه گفت: هدف از برگزاری جشنواره های ورزشی فقط شناسایی افراد و تیم های برتر نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷    
بانک و بیمه: بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در مرداد 97 نسبت به اسفندماه سال 96 رشد 5. 4 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷    
بانک و بیمه: کارکنان خیر بانک صادرات ایران با اختصاص بخشی از حقوق و مزایای خود 12 واحد مسکونی و 3 مجتمع آموزشی را در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب تکمیل و به بهره برداری رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۷    
بانک و بیمه: گزارش تحلیلی صنعت بانکداری و خدمات مالی ایران توسط گروه تحقیقات بین المللی بیزریپورت برای سه ماهه چهارم سال 2018 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۷    
بانک و بیمه: گردهمایی سراسری روسای شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری با حضور مدیر استانی و تمامی شعب منطقه بانک ایران زمین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۷    
بانک و بیمه: یک کارشناس مسائل بانکی و امور اقتصادی با بیان اینکه FATF یک ابزار تسهیل کننده تبادلات مالی است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
بانک و بیمه: اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ ، نوزدهم مهرماه در سالن همایش های برج میلاد با حضور بزرگترین شرکت های حوزه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی معتقد است، همراهی دولت در پیشبرد سیاست های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی فائق آمدن بر مشکلات است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: در حالی دولت به اذعان مسئولان بزرگترین بدهکار بانکی محسوب می شود که این بدهی رو به رشد آن به شبکه بانکی اکنون از حدود 280 هزار میلیارد تومان هم عبور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: بانک مرکزی به مناسبت روز نابینایان ضمن در جریان قرار گرفتن از اقدامات بانک ها، پیشنهادات نمایندگان روشندل را به منظور ارایه بهتر خدمات جویا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: در راستای سیاست های ارزی بانک مرکزی ، فروش ارز خدماتی از طریق شعب ارزی منتخب بانک اقتصادنوین با هدف خلق ارزش افزوده برای مشتریان عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران دریافت تضمین برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را روان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: کارشناسان می گویند در شرایط کنونی،پس انداز کردن در حساب ارزی،کم ریسک ترین روش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
بانک و بیمه: حجت اله صیدی هدف بانک صادرات ایران در سال 97 را خروج از زیان دهی و ورود به منطقه سود عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۶    
بانک و بیمه: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه گفت: حداقل دو سال است که بانک های فرانسوی حساب های متعلق به ایرانی ها را می بستند، بنابراین این موضوع تازه ای نیست که بزرگ نمایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بانک و بیمه: با رونمایی از وب سایت پروژه ملی فاند بانک ملی ایران، تامین مالی جمعی و مشارکت در طرح های عام المنفعه و غیرانتفاعی برای متقاضیان در بستر شبکه اجتماعی مجازی عملیاتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بانک و بیمه: بانک گردشگری به عنوان حامی اصلی هفتمین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران Minex 2018 از سوی مسئولان این حوزه لوح تقدیر ویژه دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بانک و بیمه: دادستان عمومی انقلاب استان سیستان و بلوچستان از بازداشت 17 نفر از عناصر شبکه نفوذ در سیستم بانکی و ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بانک و بیمه: سرپرست وزارت اقتصاد گفت: رییس جمهور خواستار سرعت عمل بیشتر نظام بانکی در واگذاری ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
بانک و بیمه: اخیرا بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری از افزایش بی سابقه حملات سایبری و نفوذ به دستگاه های خودپرداز بانک ها در سراسر جهان هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۶    
بانک و بیمه: رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری اعلام کرد: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهان های امریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...