جمعه ۰۳ فروردینساعت ۰۴:۲۴Mar 2018 23

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: فهرست اسامی کارکنان کشیک بانک ها در تعطیلات نوروز 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: با هدف ارایه خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان، شعب بانک اقتصادنوین در تعطیلات نوروز آماده ارایه خدمت به هم وطنان عزیز خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی به 28 بانک ایرانی اعلام کرد با رعایت ضوابط و مقررات موجود و تحقق 4 شرط، می توانند نسبت به صدور ضمانت نامه ارزی تعهد پرداخت به نفع بانک های عمانی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: رئیس بانک کارگشایی اعلام کرد: این بانک در 13 روز نخست سال آینده حراج سکه نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی پایبندی به استانداردهای بین المللی و رعایت قواعد پذیرفته شده در این صنعت را از مهم ترین معیارها برای پیشرفت بانکداری الکترونیک کشور خواند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: ارائه خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور به مدت یک ساعت و 15 دقیقه قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 217 هزار و 310 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
بانک و بیمه: مبالغ، تعداد و کارمزد دریافتی اعتبارات اسنادی داخلی و ارزی صادره بانک رفاه در یازده ماهه نخست سالجاری از رشد مطلوبی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۴    
بانک و بیمه: مشاور جدید اقتصادی کاخ سفید به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرده است که طلا را بفروشند و نسبت به خرید دلار آمریکا اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۴    
بانک و بیمه: عالی ترین مقام بانک مرکزی از آمادگی اتصال سوئیچ های کارت های بانکی ایران به بانک های عمانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
بانک و بیمه: مسابقه پر هیجان شنبه های شانس بانک ملی ایران که با استقبال تعداد قابل توجهی از کاربران فضای مجازی مواجه شده بود، در سال جاری با موفقیت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
بانک و بیمه: بانک سامان در آستانه سال نو، اسامی شعب کشیک در تعطیلات نوروز 1397 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
بانک و بیمه: بانک ملت با امضای تفاهمنامه ای با ستاد دیه، 134 زندانی جرایم غیرعمد را از زندان آزاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی درپی برکناری مدیرعامل کاسپین از سوی هیات مدیره اعلام کرد: تا زمان معرفی مدیرعامل جدید و تایید صلاحیت وی، علی نعیمی مدیرعامل باقی می ماند و باید وظایف قانونی خود را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: بانک پارسیان برای آسایش و دسترسی مشتریان گرامی به خدمات بانک ، مطابق سال های گذشته ، فهرست شعب کشیک تهران و شهرستان خود ، در تعطیلات نوروز 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: بانکها و موسسات اعتباری در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: در ایام نوروز خدمات الکترونیکی لازم به صورت شبانه روزی، فراهم شده و تامین نقدینگی لازم هم صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: پایان ساعت کاری امروز شعب بانک ها، آخرین مهلت شهروندان برای دریافت اسکناس نو است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به 18 اسفند ماه اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه از جمله برنج و گوشت قرمز ثابت بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: بانک ها سپرده های ارزی را باید به صورت اسکناس ارزِ سپرده گذاری شده، پرداخت کنند. هنگامی که سپرده گذاری با تحویل اسکناس ارز انجام شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: پیش بینی های مختلفی از بازارهای سال آینده طی ماههای اخیر منتشر شده است؛از پیش بینی های شخصی گرفته تا موسسات مطالعاتی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۸    
بانک و بیمه: طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین، توافق نامه احداث مدرسه در روستای زلزله زده سیاه بید سلفی استان کرمانشاه به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: هیئت مدیره موسسه اعتباری کاسپین در جلسه 196 مورخ 96/12/23 آقای علی نعیمی مدیرعامل موسسه را برکنار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با مدیر عامل و مدیر امور بانک ها و شرکت های بانک دولوبک فرانسه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: فروش و انتقال ارز به دانشجویان بورسیه با تایید وزارت خانه و بابت شهریه دانشجویان آزاد خارج از کشور از مقطع فوق لیسانس به بالا انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: مرحله چهارم انتشار و فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار،ویژه سرمایه گذاری عام سال 96 با نرخ 16 درصد در کلیه شعب بانک سپه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک پارسیان از بازگشایی نماد این بانک در بورس در روز چهارشنبه 23 اسفند و همچنین از افزایش سرمایه بانک پارسیان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: تاکنون 888 سازمان در راستای پروژه ملی انتقال حساب های دولتی از یک هزار و 61 سازمان مشمول طرح که فهرست آنها توسط خزانه داری کل کشور در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: اسامی و نحوه فعالیت شعب منتخب بانک سینا در ایام تعطیل نوروز 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: بانک تسویه حساب بین المللی اعلام کرد نشانه هایی هشدار می دهند که چین، کانادا و هنگ کنگ بیش از سایر اقتصادهای جهان در خطر ریسک بانکی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: موزه بانک ملی ایران همزمان با میزبانی دومین دورهمی سالیانه موزه داران ، نمایشگاه اسکناس و نیز نمایشگاه آثار قرآنی را بر پا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: سیستم پرداخت الکترونیکی مناسب باید حداقل 8 ویژگی مهم را دارا باشد که امنیت و اطمینان جز مهمترین ویژگی های این سیستم است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: محمود رشیدی مدیر امور پشتیبانی، علی اکبر صابریان مدیرکل روابط عمومی و امیر اسمعیلی مدیرکل تدارکات بانک ملت از بخش های مختلف گروه صنعتی طلوع پیام ایرانیان تولید کننده محصولات پاما بازدید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با ارسال نامه ای از رئیس وقت اداره روابط عمومی بانک سپه به پاس تلاش های صورت گرفته در برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بانک و بیمه: تازه ترین گزارش عملکرد تامین مالی طرح مسکن مهر که بازه زمانی ابتدای اجرای این طرح تا پایان بهمن ماه سال جاری را تصویر می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: در آستانه سال جدید و به منظور تسهیل ارایه خدمات به مشتریان عزیز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهای بانک اقتصادنوین افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: شعبه کوی فردوس تبریز به عنوان 327مین شعبه بانک پارسیان با حضور مسئولین بانک پارسیان، رییس خانه صنعت و معدن استان آذربایجان شرقی و برخی مدیران عامل شرکت های برتر صنعتی وغذایی استان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: رصد، شناسایی و مسدودسازی درگاه پذیرندگان متخلف یکی از اقدامات همیشگی شاپرک است که در این زمینه طی سال جاری بیش از 123 درگاه پرداخت اینترنتی متخلفان مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: *عباس دادجوی توکلی/دانشجوی دکترای اقتصاد
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، عملکرد بانک پارسیان در حوزه های اشتغال زایی، تولید و همچنین کمک به بخش کشاورزی را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: دکتر محمد علی سهمانی طی پیامی 22 اسفند ماه روز شهدا را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: فروش مرحله جدید گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری (عام) در بانک ملت از روز سه شنبه 22 اسفندماه سال جاری شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: وزیر اقتصاد گفت: باید نرخ سودی را که در مقطعی بالا رفت به طور متناسب تعدیل کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: شعب داخلی بانک ملی ایران در یازده ماه ابتدای امسال موفق به ایجاد رابطه کارگزاری با 34 کارگزار خارجی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: بانک کشاورزی به منظور تامین امنیت مالی مشتریان در هنگام استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی، رعایت موارد ذیل را توصیه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: سود سهام سهامداران شرکت های صنعتی پارس خزر و فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر از طریق کلیه شعب بانک سپه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: سیدکمال سیدعلی کارشناس بانکی می گوید: بازار ارز کشش افزایش شدید قیمت در سال آینده را نخواهد داشت و پیش بینی این است که سال 1397 در حالی به پایان برسد که قیمت دلار در حدود 5200 تومان یا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقدام بانک مرکزی در افزایش نرخ سود اوراق به 20 درصد به تولید و نظام بانکی لطمه زد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: با توجه به افزایش استفاده از ابزارهای الکترونیکی در پرداخت ها ، امنیت مهم ترین هدف در سیاست گذاری نظام بانکی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۳    
بانک و بیمه: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: عرصه بانکداری کشور از عناصر غیرمجاز پاکسازی شده است که این امر موجب رقابت سالم بنگاه های اقتصادی با یکدیگر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۸    
بانک و بیمه: رئیس اسبق کانون صرافان گفت: بهتر است بانک مرکزی تامین ارز مورد نیاز مسافران را به فرودگاه ها و سایر مبادی خروجی کشور منتقل کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: نایب رئیس کمیسیون بازار پول اتاق تهران گفت: بانک ها از فروردین97باید پرداخت سود20درصد گواهی سپرده ها را آغاز کنند در حالیکه تکلیف تفاوت سود سپرده ها با تسهیلات18درصدی مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۸    
بانک و بیمه: از 28 بهمن تا پایان وقت اداری روز گذشته، حدود 820 هزار قطعه سکه در واحدهای بانک ملی ایران پیش فروش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۸    
بانک و بیمه: توزیع 24 هزار میلیارد ریال اسکناس های نو به مناسبت عید نوروز، با همکاری بانک مرکزی از طریق شعب منتخب بانک های عامل از صبح امروز (دوشنبه 21 اسفند ماه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۸    
بانک و بیمه: بانک پارسیان به منظور رفاه حال شهروندان برای تأمین اسکناس نو در آستانه سال جدید از طریق شعب برگزیده خود اقدام به توزیع اسکناس نو می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۸    
بانک و بیمه: به روزرسانی تصویر آماری نظام بانکی کشور از سوی بانک مرکزی نشان می دهد سرگروه فشار به پایه پولی و انتشار پول پرقدرت اضافه برداشت های بانک ها از حساب بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۳    
بانک و بیمه: در دومین نشست سالانه معرفی جدیدترین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه تهران از سامانه مدیریت هزینه کرد اعضای هیأت علمی با استفاده از مدل گرنت و قرارداد طرح های کاربردی با حضور علی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۳    
بانک و بیمه: کمک های اهدایی بانک ملت با حضور رییس آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی و مدیر شعب استان کرمانشاه، به دبستان ابتدایی مولوی این شهرستان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۳    
بانک و بیمه: بانک مسکن در 11 ماهه اول امسال توانست با تامین مالی موثر بخش مسکن و ساختمان، عملکرد صعودی در روند پرداخت تسهیلات ساخت و خرید خانه را ثبت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۳    
بانک و بیمه: تعداد 10 شعبه بانک ملت در استان های تهران و البرز نسبت به توزیع اسکناس نو به مناسبت عید نوروز اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۳    
بانک و بیمه: نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی در سال 1397 معادل یک درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک رفاه درآمد ناشی از مبادلات ارزی را به عنوان یکی از نقاط مطلوب عملکرد بانک در سال جاری برشمرد و گفت: در سال 96 میزان مبادلات ارزی بانک رفاه به 3 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
بانک و بیمه: یک فعال اقتصادی گفت: بانک مرکزی باید تکلیف موسساتی که از عنوان بانک استفاده می کنند ولی نمی توانند عضو شبکه شتاب باشند را مشخص کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
بانک و بیمه: بانک مرکزی نقدینگی در دی ماه سال جاری را بیش از یک هزار و 463 هزار میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به اسفندماه سال گذشته 16. 7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۳    
بانک و بیمه: معاون نظارتی بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که در نظام بانکی مطرح است که بسیاری از جابه جایی های مدیران بانکی توسط شخص شما صورت می گیرد، گفت: این مطالب شایعه است و صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۳    
بانک و بیمه: با همکاری به عمل آمده با اداره نشر اسکناس و خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب بانک رفاه در تهران نسبت به توزیع و تامین اسکناس نو مورد نیاز هموطنان اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۸    
بانک و بیمه: بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به 11 اسفند ماه اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه از جمله برنج و گوشت قرمز ثابت بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به وقایع بازار ارز و نحوه خرید و فروش دلار، گفت: متاسفانه در حال حاضر سه نرخ برای ارز وجود دارد نرخ مبادله ای ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۸    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در راستای حمایت از طرح های تامین مالی بزرگ کشور، در دی و بهمن ماه امسال تامین مالی پنج فقره طرح را از منابع داخلی خود مصوب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۹    
بانک و بیمه: برای دومین سال تقویم دیجیتالی بانک رفاه با قابلیت ها و خدمات جدید و در بستر اندروید ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بانک و بیمه: 39 درصد بازنشستگان تأمین اجتماعی از نوعی مزیت برای بازنشستگی پیش از موعد استفاده کرده اند و میانگین سن برقراری بازنشستگی 57 سال است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: وزیر اقتصاد با اشاره به جدیدترین مذاکرات و توافقات اقتصادی ایران و روسیه، از برنامه ریزی برای اتصال شبکه شتاب بانکی ایران و روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: صاحبان ارز می توانند با سپرده گذاری ارزی در بانک ها ضمن دریافت سود حتما ارز خود را ارزی تحویل بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: رییس کمیسیون بازار پول اتاق ایران با بیان اینکه توقف ثبت سفارش با دلار باید زودتر انجام می شد، گفت: استفاده از مکانیسم های تسویه چندجانبه یا پیمان های پولی می تواند جایگزین دلار شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: شعب منتخب بانک سینا برای توزیع اسکناس نو اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
بانک و بیمه: رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از آمادگی بانک ها در ایام تعطیلات پایانی سال و نوروز 97 برای ارائه خدمات بانکی مورد نیاز مردم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بانک و بیمه: نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران گفت: آمار نهایی تبدیل سپرده های بلندمدت15درصدی به اوراق گواهی20درصدی اعلام نشده ولی این رقم در بانک های مختلف بین50تا70 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بانک و بیمه: اسامی برندگان دومین مسابقه عکاسی اینستاگرامی بانک سینا که با هدف ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و با موضوع بانک_همراه_من برگزار شد، همزمان با ولادت حضرت فاطمه و روز مادر اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که سیاست عرضه ارز با کارت ملی غیرقانونی است گفت: این اقدام مصداق ضرب المثلی است که می گوید خواستیم ابرویش را درست کنیم اما چشمش را هم کور کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۹    
بانک و بیمه: تحلیلگران معتقدند که بازار ارز مانند فنری شده که بانک مرکزی آن را به طور دستوری تحت فشار نگه داشته و هرگاه دست خود را از آن بردارد می تواند درگیر نوسان شدیدتری از قبل شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز از طریق بانک های عامل اسکناس نو توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۹    
بانک و بیمه: پیگیری ها از شعب بانک ها نشان می دهد که نرخ سود سپرده های جدید همانند قبل از آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده، همچنان 15 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۹    
بانک و بیمه: با حضور غلامرضا پناهی و ناصر شاهباز اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران، همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب شرق تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۹    
بانک و بیمه: وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، از بانک های های عامل درخواست کرد تا پرداخت تسهیلات اشتغالزایی (فراگیر ، روستایی و عشایر ) تا روزپایانی سال جاری ( 28 اسفند ) انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۹    
بانک و بیمه: مشتریان برخی بانک ها اعلام می کنند که با وجود مراجعه به داخل شعب برای انتقال وجه بالاتر از3میلیون موفق به انجام این کار نشده و بانک اعلام کرده که سقف کارت به کارت درون بانکی به3میلیون ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۰    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی گفت: مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، از ضرورت های اساسی درنظام بانکی کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۰    
بانک و بیمه: افزایش ساعت کار شعب بانک ها در آستانه روزهای پایانی سال و با توجه به افزایش نیاز مشتریان به خدمات بانکی از اختیارات خود بانک ها است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰    
بانک و بیمه: در روزهای اخیر، بسیاری از صرافی ها قیمت هایی را بر تابلوی خود ثبت می کنند که در آن اقدام به فروش نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: آخرین آمار معاملات مسکن از رشد بیش از 17درصدی آن در بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت دارد اما در کنار رشد معاملات آمار افزایش 22درصدی قیمت را نیز در همین بازه زمانی نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۶    
بانک و بیمه: بانک سامان به منظور رفاه حال مشتریان و سرویس دهی مطلوب تر، ساعت کار شعب خود را در روزهای پایانی سال افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۶    
بانک و بیمه: بانک ملی مسابقه ای برای مردم برگزار می شود که جوایز آن، اعزام دو نفر از رانندگان قانون مدار به مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۶    
بانک و بیمه: معاون اداره تامین اعتبارات ارزی بانک مرکزی، 4 شرط این بانک برای استفاده از فاینانس را مصوبه شورای اقتصاد، پذیرش عاملیت بانک ایرانی، اخذ وثیقه و سند گواهی مسدودی ارزی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۶    
بانک و بیمه: طی تصمیمی قرار بر این شد تا بانک های خصوصی در نیمه دوم اسفندماه ساعت کاری خود در برخی شعب را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۲    
بانک و بیمه: تندیس طلایی سومین جشنواره تبلیغات ایران به روابط عمومی بانک سپه اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۲    
بانک و بیمه: در راستای تامین نظر هموطنان در زمینه خدمات بانکی، کارت های هدیه جدید بانک سینا در شعب این بانک عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: بانک سامان در آستانه فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر و همچنین سال نو، طرح های جدید کارت هدیه خود را عرضه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: جدول زمانبندی پرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی ولیعصر رباط کریم از سوی بانک کشاورزی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: معاون سیاسی، امنیتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: سپرده های تا سقف یک میلیارد ریال سپرده گذاران موسسه مالی کاسپین پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: هرگونه اعلام نرخ خرید و فروش ارز توسط اشخاص حقیقی و حقوقی، به جز صرافی های موضوع مقررات ناظر بر عملیات ارزی صرافی ها وفق ماده 14 آن ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که قیمت دلار سیر کاهشی دارد گفت: سوال درباره نرخ دلار رسمی غیر معمول است که فقط در کشور ما مطرح است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: تعیین تکلیف سپرده های سپرده گذاران تعاونی ولی عصر میمنت آباد رباط کریم و تعاونی منحله بدرتوس از امروز 14 اسفندماه آغاز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...