شنبه ۰۹ اردیبهشتساعت ۰۴:۲۵Apr 2017 29

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۱    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی از انتقال تسویه حسابهای ایران از جنوب خلیج فارس به روسیه و ترکیه خبر داد و گفت: تسویه مبادلات خارجی کشور به تدریج به سایر کشورها منتقل می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک شهر گفت :برای رفع مشکلات بانکی احتمالی افرادی با لباس بانک شهر و تحت عنوان از من بپرس به ارائه خدمات و راهنمایی بازدیدکنندگان خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: 28 شعبه بانک شهر، روز جمعه هشتم اردیبشهت ماه به منظور ارایه بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۱    
بانک و بیمه: سامانه ارسال پیامک تراکنش های مالی مشتریان (ساپتا) در بانک ملی از ساعت 9:00 تا 9:20 روز جمعه 8 اردیبهشت ماه جاری (فردا) به مدت حداکثر 20 دقیقه دچار اختلال موقت در سرویس دهی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۱    
بانک و بیمه: گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در فروردین ماه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۱    
بانک و بیمه: سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی، حمیدرضا رهبر را به عنوان سرپرست روابط عمومی این بانک منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۱    
بانک و بیمه: مدیرکل آمارهای اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه همواره شاخص قیمت های فروردین نسبت به ماه گذشته 2. 5 درصد افزایش داشته، از افزایش 1. 1 درصدی این شاخص در فروردین ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۱    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در سال96 از نرخ تورم و افزایش حقوق شاغلان بیشتر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از توزیع بن کارت های سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب در شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک گردشگری اعلام کرد: در وضعیت فعلی امن ترین محل برای نگهداری پول؛ سپرده های بانکی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: مراکز پشتیبانی کارت شرق ( میدان رسالت ) و غرب ( جیحون ) بانک ملت تا پایان روز 6 اردیبهشت ماه دایر خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
بانک و بیمه: یکی از مهم ترین اهداف بانک ها تامین نقدینگی بنگاه های تولیدی است. در این راستا بانک ها باید نقش تامین منابع مالی بنگاه را به نحوی انجام دهند که طیف گسترده یی از بنگاه ها و نهادهای تولیدی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک پارسیان در همایش سلامت روان و نهادهای اجتماعی گفت: موضوع سلامت روان یکی از مهم ترین حوزه مسئولیت اجتماعی در بانک پارسیان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی عملکرد بانک ملی در حوزه بین الملل را بسیار مطلوب دانست و گفت: حجم نقل و انتقالات ارزی شبکه بانک ملی در سال گذشته حدود 10 میلیارد یورو بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: بانک سامان با هدف کمک به بهبود فضای کسب وکار در کشورمان، بسته اعتباری سال 96 را در دو حوزه بانکداری خُرد و صنفی و بانکداری شرکتی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: ضوابط پرداخت های دیجیتال و همراه در بخشنامه ای با امضاء رییس کل بانک مرکزی، به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
بانک و بیمه: تازه ترین گزارش بانک جهانی در خصوص شاخص عملکرد لجستیک هم نشان می دهد رتبه ایران در این شاخص بین المللی 23 پله صعود کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت با حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
بانک و بیمه: نایب رییس هیات مدیره بانک آینده، گفت: اصلاح ساختار مالی بانک با تأکید بر افزایش سرمایه و حضور در حوزه های بانکداری اختصاصی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
بانک و بیمه: در راستای اجرای سیاست های توسعه ای در حوزه بانکداری الکترونیک، بیش از95درصد اسناد صادره در بانک سینا در سال گذشته به صورت مکانیزه و از طریق درگاه های بانکداری الکترونیک صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت و رییس و معاونان سازمان حج و زیارت بر توسعه و تقویت همکاری های میان دو سازمان تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
بانک و بیمه: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امروز ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۰    
بانک و بیمه: حساب صندوق پس انداز مسکن یکم (خانه اولی ها) به منظور فراهم شدن امکان اعطای تسهیلات خرید و ساخت واحد مسکونی، افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۰    
بانک و بیمه: مدیر امور بازاریابی بانک شهر از ارائه تسهیلات به ناشران سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
بانک و بیمه: بانک های چینی در صدر فهرست قرار دارند و پس از آنها، وام دهندگان آمریکایی و سپس بانک های اروپایی قرار می گیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
بانک و بیمه: در سال گذشته سیستم بانکی کشور، در مجموع در حدود 548 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
بانک و بیمه: نظرسنجی انجام شده از کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی حاکی است که کاهش تمایل سرمایه گذاران بین المللی برای خرید طلا در اواخر هفته ای که گذشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۴    
بانک و بیمه: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح تامین اجتماعی همگانی در کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیام تبریکی هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و تلاشگر و مردم تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت خرید کتاب در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت از راه اندازی شعبه بانک ملی ایران در نجف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: رئیس همایش بین المللی بانکداران فرانکفورت بر ضرورت تقویت بانک های ایرانی مستقر در اروپا تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: در شرایطی که چندی پیش برخی از اخبار منتشر شده در رسانه ها از عدم تضمین بانک مرکزی در خصوص سپرده های مردم در بانک ها حکایت داشت، اعلام رتبه بندی بانک ها بیش از پیش، ضروری به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۴    
بانک و بیمه: ساختمان فاخر و کهن صندوق پس انداز بانک ملی ایران که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است، به عنوان موزه بانک ملی ایران بزودی افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۴    
بانک و بیمه: دلار یک متغیر فرا اقتصادی است، لذا بدون شک تحولات سیاسی از جمله انتخابات ریاست جمهوری بر روند تغییرات قیمتی آن اثر خواهد گذاشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: دارندگان سهام عدالت می توانند با معرفی شماره شبای حساب الکترونیکی خود در بانک قرض الحسنه مهر ایران از سود سهام یاد شده بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: بانک سامان برای نخستین بار در کشورمان، امکان خرید مستقیم بلیت هواپیما در مسیرهای بین المللی با کارت های شتابی را فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: اولین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت با همکاری شرکت ایران کیش، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: معاون نرم افزار شرکت داده ورزی سداد درباره تغییرات سامانه بام نسبت به گذشته گفت: مهمترین تغییرات اصلی این سامانه، امکان افتتاح حساب و بحث قابلیت بانکداری شرکتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک شهر، سرپرست مرکز ارتباطات و روابط عمومی این بانک منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: شفاف سازی صورت های مالی بانک ها که چند ماهی است در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفته، هرچند که به ظاهر چالش هایی را برای بانکداران به وجود آورد اما به اعتقاد کارشناسان بانکی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۵    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون عمران مجلس حمایت بانک شهر از نمایشگاه کتاب را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: عاملیت نمایشگاه کتاب، یک سرمایه گذاری نوین است و ورود بانک شهر در این زمینه تحسین برانگیز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۵    
بانک و بیمه: براساس بخشنامه بانک مرکزی، ارائه خدمات به مشتریانی که اطلاعات شناسنامه ای آنها ناقص باشد از تاریخ 15 اردیبهشت ماه در شعب بانکی امکانپذیر نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: نگرانی سرمایه گذاران بین المللی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرانسه تاثیر زیادی بر افزایش مجدد قیمت جهانی طلا داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: کارشناسان اقتصادی از احتمال سقوط سریع یورو در صورت راهیابی دو نامزد افراط گرای فرانسه به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: با اجرایی شدن برجام و آزاد شدن میلیاردها دلار از دارایی های بلوکه شده در سالهای تحریم، مصارف و نقل و انتقال این منابع به داخل ایران و محل نگه داری آن جای بحث بسیاری داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح برخی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و عنوان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده و بازار سکه به تعادل رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: بانک پارسیان با سهم 7. 91 درصدی از کل تعداد تراکنش های پذیرندگی شبکه پرداخت، رتبه دوم را در بین تمامی بانک ها کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: تسهیلات پرداختی بانک ها در سال 95 به بخش های اقتصادی مبلغ 5483. 7 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال 1394 مبلغ 1310. 4 هزار میلیارد ریال (معادل 31 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: تحلیلگران اقتصادی معتقدند تشدید تنش های سیاسی بین المللی به خصوص نگرانی های مربوط به اوضاع کره شمالی، می تواند موجب کاهش انتظارات مربوط به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: انتقال پول یکی از کارهایی است که برای آن به یکی از سامانه های بانکی مراجعه می کنیم. خواه این سامانه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: بر اساس نامه ای که 28 اسفند ماه پارسال به شبکه بانکی کشور ابلاغ شده، از بانک ها خواسته شده است تا از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای مشتریان خود اطمینان حاصل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: معامله گران درباره علت افت فلز گرانبهای داخلی نظرات متفاوتی را بیان می کردند؛ درحالی که برخی اعتقاد داشتند، بازار سکه تحت تاثیر عوامل بنیادی قرار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: در حال حاضر نه تنها حباب قیمت اوراق مسکن تخلیه شده، بلکه کارشناسان اعتقاد دارند نرخ مبادله این اوراق اکنون دچار حباب منفی نیز شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: در آخرین روز کاری بازار ارز در هفته گذشته، دلار 2 تومان از ارزش خود را از دست داد تا قیمت دلار روی مرز 3 هزار و 750 تومان قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
بانک و بیمه: مرکز آمار با انتشار گزارش شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری کشور در فروردین ماه امسال نرخ تورم نخستین ماه امسال را9. 4درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه با بیان ایجاد واحد تطبیق در این بانک برای رعایت استانداردهای بین المللی بمنظور حضور فعال در عرصه جهانی گفت: با رعایت این استانداردها بانک سپه حضوری فعال در جهان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
بانک و بیمه: دارندگان سهام عدالت می توانند با معرفی شماره شبای حساب الکترونیکی خود در بانک صادرات ایران از سود سهام یاد شده بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
بانک و بیمه: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 13 هزار و 250 میلیارد تومان از بدهی دولت به بانک ها پرداخت شده و بانک کشاورزی در راس این بانک ها بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳    
بانک و بیمه: مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به صدور400 هزار بن کارت برای متقاضیان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۴    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی گفت: پایین تر بودن نقدینگی نسبت به روند بلندمدت رشد این شاخص، اطمینان خاطر بیشتری را در خصوص کنترل نرخ تورم و صیانت از توفیقات حاصله در این خصوص به دست می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۴    
بانک و بیمه: رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به دریافت شماره حساب مشمولان برای واریز سود سهام عدالت از دیروز (چهارشنبه)، گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۴    
بانک و بیمه: این شماره در آینده نزدیک جهت تبادلات بین بانکی جایگزین شماره حسابهای فعلی بانک خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۴    
بانک و بیمه: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان تا 6 اردیبهشت سال جاری فرصت دارند نسبت به درخواست بخشودگی جرایم بدهی های بیمه ای اقدام و در صورت احراز شرایط تعیین شده از مزایای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۴    
بانک و بیمه: طرح نامنویسی متمرکز مخاطبان و تخصیص شماره تامین اجتماعی برای تمامی ذینفعان این سازمان در سال 95 اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۴    
بانک و بیمه: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف گره گشایی از مشکلات احتمالی هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر بانک صادرات ایران پیشقدم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۴    
بانک و بیمه: با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانکهای سپه و قرض الحسنه مهر ایران مراسم معارفه حسن تلیکانی عضو جدید هیات مدیره این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: حیدر مستخدمین حسینی در قیاس وضعیت بانکی دولت گذشته و دولت تدبیر و امید اظهار داشت: اصلاحات نظام بانکی از زمان دولت آقای خاتمی که قرار بر اجرای این اصلاحات شد تاکنون ابتر مانده و هیچ ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران پارامترهای امنیتی برگه های انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی ایران از حذف دلار تا آخر پارسال خبرداده بود اما مشکل بازگشت پول های نفتی، احتمال کاهش بیشتر ارزش ریال و تأثیر منفی بر اقتصاد مانع اجرای آن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت : بانک ملی ایران در سال 95 موفق به رشد 34 درصدی منابع و کاهش مطالبات غیرجاری و در نتیجه کاهش نسبت مطالبات غیرجاری به تسهیلات (NPL) شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک و بیمه: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، تندیس و مدال نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را به بانک ملت اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک و بیمه: مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: با توجه به اینکه پول مجازی نوعی پولی بی قاعده قلمداد می شود، توسعه آن با مخاطرات عدیده ای از منظر کسب و کار و مسائل فنی همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت با حضور در محل برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، از غرفه گروه مالی ملت و چند غرفه دیگر در این نمایشگاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: بانک صادرات با هدف بسط و گسترش خدمات متنوع و تامین خواسته های مشتریان مبتنی بر مناسبت های تقویمی و با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو از بانک سپه به سبب انتشار اوراق مشارکت تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: کارکنان بانک سینا به منظور حمایت از آسیب دیدگان سیل اخیر در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل، دو روز حقوق خود را به این امر اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: در راستای دسترسی آسان و ارائه خدمات بهینه به مشتریان منطقه بیست و یک تهران، شعبه تهرانسر بانک رفاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: بانک صادرات ایران با ابراز تاسف از وقوع حادثه سیل در استانهای شمال غربی کشور از اختصاص شماره حسابی برای دریافت کمک های نقدی در کلیه شعب خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش خرده فروشی 42 قلم کالا در قالب 11 گروه مواد خوراکی را منتشر کرد که براساس آن نرخ 2 گروه افزایش و قیمت 4 گروه کاهش یافت و قیمت 5 گروه مواد خوراکی ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۴    
بانک و بیمه: معاون برنامه ریزی، مدیریت شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر گفت: بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران به موقع در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و از این بابت هیچگونه نگرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۴    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه نگران بروز بحران بانکی نیستیم گفت: ما شرایط بانک ها را از دور و نزدیک رصد می کنیم و امیدواریم با ورود و آگاهی که بانک مرکزی دارد، مشکل خاصی ایجاد نشود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۷    
بانک و بیمه: معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اجرای برنامه حذف دفترچه را از راهبردهای اصلی حوزه درمان این سازمان در سال 95 برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم میهنان منجر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
بانک و بیمه: دور دوم جشنواره کاربران نرم افزار سامان یار بانک سامان با قرعه کشی ماهانه 15 گوشی تلفن همراه هوشمند آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۷    
بانک و بیمه: فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۷    
بانک و بیمه: هیئتی از بانک مرکزی برای شرکت در اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول به آمریکا سفر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر گفت: بن کارت های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب، صرفاً ویژه دانشجویان،اساتید ، طلاب علوم دینی و دانش آموزان صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۷    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی گفت: در رابطه با کارت هایی که با آمریکا ارتباط دارند محدودیت هایی داریم که در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم در آینده این مشکلات را برطرف کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۷    
بانک و بیمه: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر از آغاز ثبت نام بن کارت های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب از 31 فروردین، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش خرده فروشی مواد خوراکی برای هفته منتهی به 96. 1. 18 را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 4 گروه مواد خوراکی افزایش و قیمت 5 گروه دیگر کاهش داشته است؛ نرخ 2 گروه ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد که هیچ مبلغی از این بانک خارج نشده و تمامی مبالغ برداشت شده به حساب های مبداء برگشت داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: شرکت داده ورزی سداد از زیرمجموعه های بانک ملی موفق به طراحی و پیاده سازی یک اپلیکیشن پیام رسان فارسی مشابه تلگرام باقابلیت پرداخت درون برنامه ای شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: بررسی وضعیت صدور اسناد سیستم متمرکز بانکی در بانک سینا نشان دهنده رشد در این زمینه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: یک مقام بانک مرکزی با ابراز تاسف نسبت به اظهارات یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانکها، هشدار داد: افراد و شخصیت ها، منافع عمومی جامعه را فدای اغراض سیاسی نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: یازدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک با محوریت توریسم و سلامت با حضور بانک تجارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از 26 تا 29 فروردین ماه جاری با حضور بانک ملی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: نسخه جدید نرم افزار سامانک برای استفاده کاربران دارای تلفن همراه با سیستم عامل IOS، ازطریق وب سایت بانک سامان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: بانک تجارت در راستای تکمیل زنجیره خدمات خود، با همکاری شرکت ایران کیش ازدو ابزار جدید پرداخت MPOS و PDA POS رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۷    
بانک و بیمه: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به پشتیبانی مالی بانک شهر از خط 6 متروی تهران گفت: این بانک در حمایت از توسعه خطوط مترو در کلانشهرها پیشتاز بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...