دوشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۶:۲۵May 2019 27

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۹۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مدیر اداره صادرات بانک مرکزی بسته جدید بانک مرکزی را تکمیل کننده سیاست های کلی پارسال اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۵۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند چرا که ممکن است متضرر شوند، گفت:ذخایر کافی ارز در کشور وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک رفاه در راستای تداوم روند ارائه خدمات مالی به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی در قالب " طرح کرامت در سال 98 " تسهیلات پرداخت می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی های این بانک در سال 97 از رشد 163 درصدی برخوردار شده است. 1398/2/30
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: روز گذشته، شاخص ارزی 500 تومان از ارزش خود را از دست داد تا به بهای 13 هزار و 950 تومان برسد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۶۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات در سال 1398 و نحوه رفع تعهد ارز صادراتی سال 1397 صادرکنندگان تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در ششمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران اداره کل روابط عمومی بانک سپه به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت های ارتباطی، در طول سال 1397، تندیس ستاره ملی روابط عمومی گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: حسین عبده تبریزی مهم ترین هدف بنگاه ها در سال جاری را حفظ تولید موجود و پرهیز از مقروض کردن بنگاه ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رمز یکبار مصرف فعلا هوا شد! گزارش های متعدد پلیس فتا درباره افزایش روزبه روز سرقت های آنلاین باعث شد بانک مرکزی بخشنامه رمزهای یکبار مصرف را حدود یک سال پیش به بانک ها ارسال کند و از ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بانک محبوب من ، بانک سامان با کسب بیشترین آرای مردمی، در پنجمین دوره این جشنواره محبوب ترین بانک ایران در سال 97 شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی با اعلام اینکه هرگونه عملیات لیزینگ (واسپاری) بدون مجوز این بانک ممنوع است، اعلام کرد: اخذ پروانه کسب توسط شرکت های لیزینگ از اتحادیه های صنفی موضوعیت ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: قبلا بیان شد که یکی از معضلات اصلی سیستم بانکی در حال حاضر، کمبود ذخائر مازاد (سپرده دیداری نزد بانک مرکزی) می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۲۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی پیرامون ایجاد ابهامات و سوالاتی درباره انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی نوشت: تاکنون نزدیک 60 درصد ارز ناشی از صادرات در سال 97، به چرخه اقتصاد برگشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی درباره ادامه روند صعودی قیمت طلا در روزهای آینده اتفاق نظر دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: برخی محل تأمین و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ایثارگران را به اشتباه از منابع بنیاد شهید انقلاب اسلامی عنوان کرده اند که روابط عمومی این بانک ضمن تکذیب این موضوع ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: طرح مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک های تجاری غیر دولتی با امضای 31 نفر از نمایندگان مردم در خانه ملت اعلام وصول شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در ادامه انتشار کتاب های کودکان و نوجوانان توسط کانون جوانه های بانک ملی ایران، کتاب تازه ای با عنوان بزرگ ترین فیل جهان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بازیگران اصلی بازار متشکل ارزی، صرافی های مجاز، بانک ها و صرافی های بانک ها هستند؛
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۷۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی با ابلاغ دستورالعمل رمزهای دوم یک بار مصرف، تصمیم گیری درباره ادامه استفاده از رمزهای دوم ایستا برای تراکنش های کمتر از 500 هزار تومان را در صورت پذیرش مسئولیت سوءاستفاده های ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی اعلام کرد که استفاده از رمز دوم ایستا برای تراکنش های کمتر از 500 هزار تومان صرفا در صورت پذیرش مسئولیت سوءاستفاده ها و جبران خسارت توسط بانک است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: خرید بسته های اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل در اپلیکیشن بله فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: شرایط قیمت مسکن از 17 ماه گذشته تا حدود 100 درصد افزایش یافته است که در این میان پرداخت وام حتی تا سقف 160 میلیون تومان به زوجین کفاف یک سوم از مبلغ یک واحد مسکونی را نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵    
بانک و بیمه: عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی بانک مرکزی برای اداره موسسه اعتباری توسعه سرپرست تعیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱۰۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دو سایت فیشینگ با هدف کلاهبرداری از مردم با گرفتن اطلاعات هویتی و بانکی افراد سعی در سوء استفاده از آن ها دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ازحمایت بانک پارسیان و بنیاد برکت در رونق اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بر اساس انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان این نهاد ها خبر داد و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر پایدار نبودن نرخ های فعلی ارز، به مردم توصیه کرد که در این بازار سرمایه گذاری نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی مستند پیش نویس سند الزامات، ضوابط و فرآیندهای اجرایی چک الکترونیکی را منتشر کرد اما چک الکترونیک چیست و چه شرایطی برای دریافت آن باید داشت؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در راستای اجرای قانون اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و الزامات ناظر بر لزوم شناسایی دقیق مشتریان و بنابر مفاد بخشنامه اخیر بانک مرکزی و تاکیدات به عمل آمده در این خصوص ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس مجلس اعلام کرد: عملکرد مطلوب بانک ملی ایران در واگذاری اموال و دارایی ها رییس مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۹۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی درباره آخرین وضعیت عملیاتی کردن فعالیت سازوکارهای "اینستکس" و "ساتما" گفت: توپ در زمین اروپا است!
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی به منظور ایمن سازی تراکنش های بانکی در بستر بانکداری الکترونیک، بانک های کشور را موظف کرده تا از ابتدای خردادماه سال جاری صرفا رمز دوم یک بار مصرف را برای تراکنش های غیرحضوری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از بانک شهر موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دریافت رمز یکبار مصرف برای مشتریان بانک ملی ایران هیچ هزینه ای در بر ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: طی مطالعه ای که سال 2017 در موسسه پی. دبلیو. سی توسط جمعی از محققان (جان هاکس ورس، راب کلاری و هانا آدینو) صورت گرفته است؛ وضعیت اقتصاد جهانی در سال 2050 از منظر اندازه اقتصاد جهان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مؤسسه خیریه مکتب امیرالمومنین اقدامی برای دریافت ارز به منظور واردات در سال جاری نداشته و مبالغ ذکر شده در لیست انتشاریافته این بانک صرفاً برای خرید ارز بابت تسویه بخشی از تسهیلات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مدیرگروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی با تاکید بر تلاش بانک مرکزی برای صیانت از حساب مردم، گفت: مردم نگران یکم خرداد نباشند این تاریخ خط قرمزی برای بانک ها است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در راستای توسعه خدمات و افزایش قابلیت های همراه بانک سینا، سرویس قبوض پیامکی در این نرم افزار راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مستند پیش نویس الزامات، ضوابط و فرآیندهای اجرایی چک الکترونیکی به منظور آگاهی و کسب نظر کارشناسان و صاحبنظران منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی ذیل بخشنامه الزامات بودجه ای سال 98، تکالیف جدید مالیاتی بانک ها را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: موضوع بدهکاری شرکت های تولیدی و سرمایه گذران به بانک ها باید به گونه ای در فرایند تسویه حساب قرار گیرد که به اصل تولید و گردش کار سرمایه گذاری لطمه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: قیمت های پیشنهادی مسکن بعد از چند روز سانسور در سامانه های ملکی، از دیروز با چهره جدید اما مشکل دار، به فایل های فروش بازگشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بانک و بیمه: پیش بینی می شود نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، ساعت 24 روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار ها واریز شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۹۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی پیرو بخشنامه ای در خصوص جایگزینی رمزهای پویا به جای رمزهای ایستا در پرداخت های بدون حضور کارت و باتوجه به لزوم ارتقای سطح امنیت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۶۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: معاون بانک مرکزی یادآور شد که زمان بندی پایان اردیبهشت برای عملیاتی کردن رمز دوم مربوط به بانکهاست. بانک با مشتری ها تماس می گیرد و زمان و نحوه فعال سازی رمز دوم را به اطلاع وی می رساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: شاید می شد ادعا نمود تنها صنعت کلان که در دوران تحریم ها بتوان بر روی رشد اقتصادی آن حساب نمود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: هیات رییسه اتاق ایران در نشستی با عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی به بررسی مسائل ارزی موجود در کشور پرداخته و بر ضرورت ایجاد اعتماد بین بخش خصوصی و دولت تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: گاهاً این دستگاه های کارت خوان یا پوزها را در محل هایی مشاهده می کنیم که شاید برای مان سوال باشد که این افراد چگونه توانسته اند این دستگاه ها را دریافت کنند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بیشتر بانک ها برای فعال سازی ساز و کار دریافت رمز دوم یکبار مصرف به تولید نرم افزارهای ویژه گوشی های هوشمند اقدام کرده اند و در این میان، مشتریانی را که گوشی های ساده و غیرهوشمند دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: واقعیت آن است که ریال هر روز ارزش خود را بیشتر از دست می دهد. آنچه مشاهده می کنیم، خطری است برای زیست جمعی شهروندان که به چاپ پول، افزایش پایه نقدینگی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس لازمه حفظ ارزش پول ملی را توجه به تولید عنوان کرد و گفت: طرح حذف 4 صفر از پول ملی هنوز به مجلس نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و 30 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، 24 اردیبهشت ماه سال جاری در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: یک مقام مسئول در نظام بانکی از دستورالعمل جدید بانک مرکزی برای فعالیت واسپاری ها(لیزینگ) خبر داد و گفت: بر اساس ضوابط جدید سیاستگذار، اساسنامه شرکتها تیپ و بحث عاملیت به آن اضافه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در فروردین ماه سال جاری بیش از یک هزار و 712 نفر با تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۳۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 1396 مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاههای اجرایی و بازنشستگان از روز شنبه(21 اردیبهشت) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رمز دوم پویای کارت مشتریان بانک کشاورزی تا مهلت مقرر عملیاتی و در دسترس مشتریان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رضایی کوچی گفت: در حال رایزنی برای تعیین قیمت مسکن بر اساس مناطق هستیم که امیدواریم به مرحله اجرایی برسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه در یک سال و نیم گذشته 12 هزار میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها فروخته شده، گفت: بدهی دولت به بانک ها امسال تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۷۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 96 مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی با امضای توافق نامه با شرکت شاپرک و معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور مکلف به تدوین دستورالعمل انضباطی برای پرداخت یاران به منظور تعیین تکلیف حدود تخلفات شرکت های پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۹۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی نوسانات فعلی بازار ارز را محصول متغیرات سیاسی دانست و نسبت به ریسک زیاد بازار ارز به مردم هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دوازده بانک دولتی و غیردولتی طی حدود 40 ماه مبلغ 144 هزار و 50 میلیارد ریال از دارایی های مازاد خود را که شامل املاک و سهام می شوند، واگذار کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دولت ایران به کشورهای باقی مانده در توافق جامع هسته ای (برجام) 60 روز مهلت داد تا تعهدات خود را به ویژه در حوزه های بانکی و نفتی اجرا کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در راستای ارزیابی صحت عملکرد و سنجش میزان آمادگی مرکز داده مواقع بحران بانک سینا، خدمات بانک به صورت موقت از این طریق ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: خدمت کارت به کارت و نظارت بر آن خارج از شبکه پرداخت کشور ارائه می شود و مدیریت ریسک های این خدمت بر عهده بانک هاست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک ملّی ایران در یک سال گذشته بیش از یک میلیون و هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب عقود مختلف به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: یک کارشناس حقوق بانکی با بیان اینکه ظهرنویسی چک تا آذرماه 1399 امکانپذیر است، از صدور دسته چک های الکترونیکی و موردی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: صنعت پرداخت الکترونیکی در کشور در حالی دهه دوم عمر خود را طی می کند که ضریب نفوذ آن در کشور به صورت روزافزون در حال افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: نصب اپلیکیشن 60 برای همه مشتریان بانک ملی ایران که قصد خریدهای اینترنتی و یا غیر حضوری را دارند، الزامی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مفهوم درونزایی پولی بطور خلاصه آن است که اقتضائات تجاری- اقتصادی موجب می گردد بانک مرکزی (حاکمیت) در مقابل نیازهای نقدینگی بانکها و مشتریان آنها و همچنین قدرت خلق پول بانکهای تجاری منفعل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در دیدار با استاندار اصفهان ضمن برشمردن برخی اقدامات بانک ملی ایران در سال های اخیر، کمک به رونق تولید، حمایت از فعالان اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۶۰ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در پیامکی به مشتریان تاکید کردند تا سریعتر برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی و حذف رمز دوم کارت های بانکی از اول خرداد ماه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: تجمع تعداد اندکی از مالباختگان شرکت تعاونی نهال نشان البرز و پلاکارد مغرضانه آنها دستاویز تبلیغات مسموم و سیاه نمایی شبکه معاند علیه بانک خوشنام کشاورزی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه رئیس جمهور در جلسه با وزیر اقتصاد و مدیران عامل بانک ها اعلام کردند اولویت اصلی اصلاح نظام بانکی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸    
بانک و بیمه: زمان برگزاری جشنواره 1398 تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در حالی که در 5 سال اخیر،بانک مرکزی همواره گزارش های گزیده آمارهای اقتصادی دی و بهمن ماه را به ترتیب در ماه های اسفند و فروردین سال بعد منتشر کرده اما این گزارش ها درباره دی و بهمن ماه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک و بیمه: اداره کل روابط عمومی بانک سپه با انتخاب هیئت داوران کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران موفق به دریافت جایزه طلایی با موضوع تبلیغات شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: گزارش جدیدی که از سوی صندوق بین المللی پول منتشر شده حاکی از این است که التهابات سیاسی و نوسانات قیمت نفت تاثیر قابل توجهی بر برنامه های توسعه اقتصادی کشورهای نفت خیز خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: سفیر هند در تهران از برنامه ریزی این کشور برای در نظر گرفتن یک بانک جدید در کنار یوکو بانک به منظور تسهیل در همکاری های اقتصادی بین دو کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک ها طی نامه ای به رییس جمهوری از عملکرد خوب صندوق توسعه ملی تقدیر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک سینا با پذیرش بیشترین ضمانت نامه های بانکی در سال 97 در بین بانک های کشور صاحب رتبه برتر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹    
بانک و بیمه: با ابلاغیه بانک مرکزی به شبکه بانکی، رمز دوم ایستا برای کارتهای بانکی، تا پایان اردیبهشت ماه 98 قابل استفاده خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: یک مقام مسئول در نظام بانکی از ارسال تیمی از وزارت اقتصاد به بانکهای کشور برای بررسی وضعیت نوین سازی نظام بانکی خبر داد و گفت: این وزارتخانه در حال تدوین نقشه راه بانکداری دیجیتال است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک و بیمه: رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه حذف قیمت گذاری از سایت های فروش ملک اقدام مناسبی بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بازتاب ناکارآمدی و بی اثربودن سیاست اعطای یارانه ارزی به واردکنندگان کالاهای اساسی که در قالب طرح اختصاص دلار4200 تومانی به برخی از واردکننده ها از سال گذشته به اجرا درآمد اخیرا در بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: شناخت دقیق ابعاد و ساختار مالی بانک های موضوع ادغام، برنامه ریزی فرآیند ادغام و طرح ریزی اقدامات موثر در راستای کاهش تضاد منافع ذی نفعان برای افزایش احتمال موفقیت ادغام ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: در یک نشست، دو دیدگاه در مورد استقلال بانک مرکزی بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بانک و بیمه: این نوشتار صرفا بر اساس واقعیت های احتمالی پیش روی متغیرهای کلان اقتصادی کشور بر اساس تحریم ها بنا نهاده شده و امید است برآوردهای آن راهگشای سیاستگذاران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: قیمت گذاری نامتعارف، واکنش خنثی متقاضیان واقعی به قیمت های فعلی، عدم قطعیت در سطح اقتصاد کلان و انتظارات تورمی در حوزه ساخت و ساز ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: حالت اضطراب و شگفتی، حس انکارناپذیر بیشتر کاربرانی بود که حداقل طی یکسال اخیر هنگام بازدید از مراجع آنلاین درج آگهی های مسکن همراه شان می شد اما با حذف قیمت از آگهی های مسکن ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
بانک و بیمه: معاون اقتصادی وزیر اقتصاد درباره دلیل رشد تورم در کشور گفت: بخشی از افزایش نرخ تورم به نوسانات نرخ ارز و مسائل توزیع و واردات مربوط است و وزارت اقتصاد وظایف خود را دنبال می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۵۶ سایت دیگر  
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که دولت مصمم است بانکداری دیجیتال در کشور نهادینه شود، گفت: بانک ملی ایران، پیشتاز تحول گرایی است و توسعه بانکداری دیجیتال، یکی از مصادیق آن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۹    
بانک و بیمه: طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران که به منظور پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن عملیاتی شده، به خوبی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۹    
بانک و بیمه: از ابتدای سال تاکنون صرفاً در بازار ثانویه بیش از 2. 2 میلیارد یورو ارز توسط بانک مرکزی و صادرکنندگان با متوسط نرخ هر یورو 11 هزار تومان عرضه و در جهت تأمین نیازهای مواد اولیه و واسطه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۷۸ سایت دیگر  
بانک و بیمه: نمایندگان مجلس با تقاضای 6 نفر از نمایندگان به منظور تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در 5 سال گذشته موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: بانک مرکزی در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: طبق قانون جدید چک، نقد شدن سریع چک برگشتی بدون دریافت کد رهگیری ممکن نیست. اما برخی بانک ها در اقدامی عجیب که برخلاف قانون و بخشنامه بانک مرکزی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بانک و بیمه: شرایط خطرناکی است که امروز با آن مواجهیم و متاسفانه اجازه داده شد برخی بانک هایی با سهم کمتر از 2 درصد بازار، امروز نزدیک به 10 درصد بازار را در اختیار گیرند و همچنان این قصه ادامه دارد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بانک و بیمه: همانطور که میدانیم کارکرد اصلی بازار بین بانکی علاوه بر آنکه بستری برای پیاده سازی سیاست های پولی است، زمینه سازی برای قرض دهی و قرض گیری ذخایر اضافی میان بانک هاست.
مشاهده نتایج بیشتر...