جمعه ۲۷ مردادساعت ۱۹:۱۳Aug 2017 18

بانک و بیمه (bima.ir)

بانک و بیمه 27 اسفند 1394 بانک و بیمه 2 فروردین 1395 بانک و بیمه 7 فروردین 1396 بانک و بیمه 1 اردیبهشت 1396 بانک و بیمه 31 خرداد 1396 بانک و بیمه 31 تیر 1396 بانک و بیمه 1 مرداد 1396 بانک و بیمه 2 مرداد 1396 بانک و بیمه 3 مرداد 1396 بانک و بیمه 4 مرداد 1396 بانک و بیمه 5 مرداد 1396 بانک و بیمه 7 مرداد 1396 بانک و بیمه 8 مرداد 1396 بانک و بیمه 9 مرداد 1396 بانک و بیمه 10 مرداد 1396 بانک و بیمه 11 مرداد 1396 بانک و بیمه 12 مرداد 1396 بانک و بیمه 13 مرداد 1396 بانک و بیمه 14 مرداد 1396 بانک و بیمه 15 مرداد 1396 بانک و بیمه 16 مرداد 1396 بانک و بیمه 17 مرداد 1396 بانک و بیمه 18 مرداد 1396 بانک و بیمه 19 مرداد 1396 بانک و بیمه 20 مرداد 1396 بانک و بیمه 21 مرداد 1396 بانک و بیمه 22 مرداد 1396 بانک و بیمه 23 مرداد 1396 بانک و بیمه 24 مرداد 1396 بانک و بیمه 25 مرداد 1396 بانک و بیمه 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: وزیر پیشنهادی اقتصاد گفت: برای رفع نگرانی سپرده گذاران بانک ها و موسسات مالی برنامه هایی دقیق تدوین شده که به سرعت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: کاربران محترم برای دسترسی سریع و آسان به اخبار بانکداری،موسسات،طلا و ارز می توانید عضو کانال تلگرامی بنکر شوید و در هر کجا و هر لحظه خبرها را مرور کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: پس از ساماندهی 8تعاونی اعتباری غیرمجاز در کاسپین بانک مرکزی تکلیف سه تعاونی غیرمجاز باقی مانده در بازارپول کشور را روشن کرد و بدین ترتیب پرونده غیرمجازها زودتر از موعد تعیین شده بسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: شعبه میدان پونک بانک ملی ایران مورد بازسازی قرار گرفت و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: معاون فناوری بانک ملی ایران اعلام کرد: از چند روز آینده شاهد محصولات جدید این بانک از جمله کیوسک، VTM و CRS با قابلیت های قابل قبول و نوآورانه خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی از مدیران عامل بانک ها خواست بانک های عامل در سال جاری نیز همانند گذشته و با احساس مسئولیت بیشتر، تأمین مالی بنگاه های اقتصادی را مورد توجه جدی خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۴    
بانک و بیمه: کاربران محترم برای دسترسی سریع و آسان به اخبار بانکداری،موسسات،طلا و ارز می توانید عضو کانال تلگرامی بنکر شوید و در هر کجا و هر لحظه خبرها را مرور کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: با هدف حمایت از جامعه هنری و فرهنگی کشور، بانک رفاه حامی یازدهمین جشنواره منتقدان و نویسندگان ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به این که بیش از 90 درصد منابع این سازمان از محل دریافت حق بیمه ها تامین می شود و بیشتر از 60 درصد مصارف سازمان در حوزه تعهدات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: لوریس چکناواریان آهنگساز برجسته کشورمان در بازدید از موزه بانک سپه گفت: روز بازدید از موزه این بانک روز پرافتخاری برای من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش جدید خود از متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به 20 مرداد را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور - مصوب 1351، پس از تصویب در هیات وزیران به مجلس رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: نرم افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، بروزرسانی و برای به خدمت گیری از آن عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: حجم وام ها و سپرده های دولتی در شبکه بانکی با روندی کاهشی پیش رفته است، تغییری که ریشه بخشی از آن را می توان در اجرایی شدن دستورالعمل تمرکز حساب های دولت در بانک مرکزی و خروج آن از بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۴    
بانک و بیمه: امروزه بسیاری از استخرهای منازل واماکن در شهرهای بزرگ به دلیل رشد سریع و ناهمگون پدیده برج سازی و آپارتمان سازی در فضاهای ویلایی و با توجه به دید مشرف از اطراف ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه از تغییر نام سه شعبه بانک سپه به نام شهدای آتش نشان، شهدای مدافع حرم و شهدای صنایع الکترونیک شیراز خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: بانک تجارت در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود، تفاهمنامه همکاری با بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: رییس جمهوری در مراسم رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت گفت: سیف فردی فعال ، با نشاط و با تجربه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: آگهی به همین نزدیکی بانک ملی ایران توانست عنوان آگهی برتر سوم روزنامه های سراسری کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: بانک آینده، به منظور پاسخ گویی به نیاز مردم، افزایش دسترسی سریع به خدمات بانکی و تسهیل امور مشتریان، خدمت جدید برداشت وجه بدون کارت از طریق دستگاه های خودپرداز را فراهم نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بانک و بیمه: مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با بیان اینکه خطر ظهور و بروز غیرمجازها همچنان در کشور وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۴    
بانک و بیمه: بانک ملت پخش نام و برند این بانک را به عنوان تبلیغات جز از طریق رسانه های ارتباط جمعی داخلی مجاز ، غیرمعتبر خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۴    
بانک و بیمه: جشن شانزده سالگی بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی ایران، با حضور بنیان گذار، اعضای هیات مدیره، کارکنان و مدیران عامل شرکت های وابسته این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۴    
بانک و بیمه: نائب رئیس شورای چهارم شهر تهران، با اشاره به اهمیت مصوبه اخیر در خصوص انتقال صدور کارت بلیت الکترونیک از سوی بانک شهر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: آخرین شعب حافظ در تبریز و ساری، علی رغم انعکاس دستور قضایی به نیروی انتظامی و اعلام موضوع توسط آن نیرو به واحدهای ذی ربط درخصوص جلوگیری از ادامه فعالیت، در حال سپرده پذیری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: بانک صادرات ایران در پی انتشار مطلبی در برخی از کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی اطلاعیه ای به منظور تنویر افکار عمومی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: گویا نظام بانکی خود به این نتیجه رسیده که باید نرخ سود را کاهش دهد؛ به همین دلیل چراغ خاموش، نرخ سود را کاهش داده؛ اگرچه هنوز برای جذب سپرده بیشتر دست و پا می زند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: رئیس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مردم با معجزه ای روبه رو هستند که پول در بانک می گذارند و نرخ سودی می گیرند که هیچ فعالیت اقتصادی به اندازه آن نرخ بازده ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۴    
بانک و بیمه: بانک سینا در اجرای تکالیف قانونی مقرر با تدوین دستورالعمل مبارزه با پولشویی و ابلاغ به شعب و تشکیل کمیته های عالی و تخصصی، ساز و کار لازم جهت پیشگیری از این جرم را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: بانک تجارت از آغاز اجرای طرح پرداخت ضربتی وام ازدواج، تاکنون بیش از 12 هزار وام ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی در سال 1396 معادل یک درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۴    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: بانک ملی ایران برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای صادرات محور، برنامه ویژه ای در نظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۴    
بانک و بیمه: طبق ماده 39 قانون تامین اجتماعی، مهلت قانونی برای تحویل لیست و پرداخت حق بیمه هر ماه، حداکثر تا آخرین روز ماه بعد است و کارفرمایان کارگاههای مشمول این قانون ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
بانک و بیمه: فهرست بانک ها و نهادهای پولی مجاز همراه با اطلاعات مربوط به آن ها مانند مشخصات ثبتی، نشانی، شماره های تماس را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی دریافت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه می تواند به مشتریان فولاد مبارکه در سراسر کشور خدمات بانکی ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
بانک و بیمه: بانک صادرات ایران با تخصیص بیش از 2 هزار و 100 میلیارد ریال در 15 ماهه منتهی به پایان خرداد ماه امسال، بالغ بر 22 هزار و 180 شغل ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: در راستایی تسهیل ارایه خدمات به مشتریان، بانک اقتصادنوین به سامانه "صیاد" پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: بانک گردشگری رتبه هشتم کیفیت شبکه های اجتماعی میان بانک ها و موسسات اعتباری کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بخش اعتباری این بانک با در نظر گرفتن شرایط مشتریان و درک وضعیتی که آنها در دوران تحریم داشته اند تعامل بیشتری را با آنها خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: بانک مرکزی نشریه الکترونیکی گزیده آمارهای اقتصادی مربوط به خردادماه 1396 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: بانک ملت درباره بنرهای مجعول تبلیغاتی منتشره در فضای مجازی، اطلاعیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: بر اساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت باما عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، از احداث پروژه "شهرخودرو" با مشارکت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: بانک پاسارگاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام به اعطای تسهیلات ارزان قیمت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: تعدادی از بانک ها و حتی دستگاه های دولتی پول خود را در موسسات غیرمجاز برای کسب سود بیشتر سرمایه گذاری کرده اند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش جدید خود از متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به 13 مرداد را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در جریان بازدید از بیمارستان فارابی مشهد به ارتقای هتلینگ و بازسازی اورژانس اکثر بیمارستان های تأمین اجتماعی در سطح کشور اشاره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
بانک و بیمه: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه سود وام ازدواج 4 درصد است،گفت: اقساط 36 ماهه برای وام ازدواج در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: نائب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به سخنان رئیس کل بیمه مرکزی که در نشست خبری اخیر مطرح شده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: هیات وزیران نحوه شناسایی مطالبات بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: با حکمی از سوی مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن مدیران تسهیلات، حسابداری مدیریت، منابع انسانی و سازمان و روشها معرفی و منصوب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: به منظور انجام عملیات ارتقا و پشتیبانی، سامانه سوئیچ کارت بانک پاسارگاد، در تاریخ 20 اَمرداد 1396، از ساعت 2:00 بامداد الی 4:00، با اختلالاتی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: نماینده شهرستان رودسر در مجلس، در آیین افتتاح شعبه بانک پارسیان در رودسر گفت: یقین داریم که بانک پارسیان در منطقه رودسر منشا خیر و تحرک در کسب وکار و اقتصاد منطقه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: نماینده بروجرد در نشست مشترک با مسئولان پست بانک لرستان اظهارداشت: این بانک دارای ظرفیت ها و بسترهای مناسبی برای کمک به اشتغال و رونق اقتصادی مناطق کم برخوردار در راستای همسوئی با دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر گفت: در فعالیت های اسلامی، اصلی تحت عنوان مشارکت در سود و زیان وجود دارد، که در فعالیت های بانکی اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: محمدرضا باهنر گفت: بسیاری از بانک های دولتی و خصوصی در تراز واقعی ورشکسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، تا تاریخ 17 مرداد با گذشت تنها 14 روز کاری از آغاز طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی از بانک تجارت به سبب مشارکت در برگزاری این رویداد فرهنگی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۸    
بانک و بیمه: دو هزار و 454 نفر در مسیرهای برون شهری در سه ماهه اول امسال، جان خود را از دست داده اند که این رقم 6. 2 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
بانک و بیمه: تفاهمنامه همکاری میان بانک ملی ایران و وزارت علوم با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
بانک و بیمه: با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت ، پنجمین عضو هیات مدیره این بانک معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
بانک و بیمه: رییس بانک مرکزی به فعالیت های اخلال گرانه موسسات غیرمجاز در بازار پول اشاره کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
بانک و بیمه: تمامی خدمات بانکداری الکترونیکی بانک گردشگری از ساعت 23:30 روز پنج شنبه مورخ 1396/05/19 تا ساعت 06:00 صبح جمعه مورخ 1396/05/20 قطع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۸    
بانک و بیمه: دولت بار دیگر پرونده دریافت مالیات از سپرده های بالای بانکی را روی میز آورده و می گوید که قرار است از پول های تنبل، مالیات بگیرد. حال باید منتظر رفتار سپرده گذاران کلان بانکی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک رفاه کارگران یکی از مشکلات بانک ها را دارایی های منجمد برشمرد و گفت: ساختار مالی در بانک ها نیازمند اصلاح است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: نتایج بررسی های پژوهشی معاون ارزی جدید بانک مرکزی نشان می دهد سیاست ارزی تولیدمحور، ارتقای روابط کارگزاری، واقعی سازی نرخ ارز و قابل پیش بینی کردن نرخ ارز،اهداف اصلی سیاست گذار ارزی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: مرکز تماس مشتریان بانک گردشگری به تازگی فعالیت خود را در قالب و شکل جدید تحت نظارت باشگاه گردشگری ایرانیان که از شرکت های عضو گروه مالی گردشگری است ، آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: شورای پول پس از ارایه گزارش بانک مرکزی در مورد فعالیت های مربوط به واگذاری مدیریت دارایی ها و بدهی های تعاونی های غیرمجاز سه گانه به شبکه بانکی از فعالیت های انجام شده تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: با توجه به دیدگاه های عراقچی درباره نظام ارزی می توان شکل جدیدی برای آینده نظام ارزی متصور شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: دریافت مالیات از سپرده های بانکی، مشمول سپرده های خرد که جنبه پس اندازی برای گذران زندگی را دارد، دریافت نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۸    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر می توانیم با افتخار اعلام کنیم دیگر موسسه غیرمجازی نداریم، گفت: از مردم می خواهم سرمایه خود را به موسساتی که سود بالا و غیرمنطقی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۹    
بانک و بیمه: اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران، کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک ها و مؤسسات مالی را به سمت رئیس شورای سیاستگذاری ITE 2017 برگزیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی، معاون ارزی این بانک را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک مرکزی از افزایش سرمایه بانک ها به میزان 24 هزار و 500 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران به تازگی تندیس جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را دریافت کرده است، اما این اتفاق چگونه رخ داد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک رفاه طی پیامی فرا رسیدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: با رای سهامداران در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ملت، اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره این بانک برای مدت دو سال انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی حجم نقدینگی در اردیبهشت ماه سال جاری را بیش از هزار و 289 هزار میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 24. 1 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران کشور به ویژه خبرنگاران حوزه سازمان تامین اجتماعی، تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی آخرین آمارهای پولی و بانکی در اردیبهشت سال جاری را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، امکان افتتاح حساب غیرحضوری در بانک سینا فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اهمیت و جایگاه صنایع و طرح های دانش بنیان گفت: امضای تفاهم نامه بانک سپه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت از صنایع دانش بنیان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: امکان ارایه خدمات بانکی ویژه روشندلان، به منظور تسهیل دسترسی این قشر از جامعه، با مجهز شدن سه شعبه؛کریم خان زند، میدان انقلاب و میدان فردوسی بانک پارسیان فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: نتایج یک پژوهش به ارائه مدلی برای شناسایی تقلب مشتریان کارت های اعتباری بانک ها می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در حالی ماموریت دفاع از لایحه تغییر نام واحد پولی در مجلس را عهده دار شده که سیف از تعیین تکلیف پدیده استثنایی دو اسمی بودن پول ملی یعنی ریال و تومان در آینده نزدیک خبرداده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی تاکید دارد که نه تنها ادعای بی انضباطی پولی و افزایش چاپ پول صحت ندارد، بلکه به سمت انتظام بخشی بازار پول و مهار رشد بی رویه پایه پولی حرکت کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در سه ماه نخست امسال 329 میلیون دلار از منابع تخصیصی صندوق توسعه ملی را جذب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: سومین جلسه مدیران ستاد و روسای شعب تهران با حضور مدیرعامل بانک گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک مرکزی گفت: تلاش بانک مرکزی در سال های اخیر بر ارتقای استانداردها و ضوابط نظارت بانکی مبتنی بر اسناد و استانداردهای منتشرشده توسط هیئت خدمات مالی اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: در حال حاضر 351 شعبه موسسه اعتباری کوثر، 730 شعبه بانک مهر اقتصاد و 600 شعبه موسسه اعتباری ثامن وجود دارد و با ادغام این موسسات شاهد تشکیل بانکی با هزار و 681 شعبه خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: کانون های بازنشستگی سراسر کشور در نامه ای خطاب به رئیس جمهور محترم کشور، خواستار تداوم رویکرد و خدمات دکتر علی ربیعی در وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۹    
بانک و بیمه: مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اهمیت موضوع گسترش پوشش بیمه تأمین اجتماعی به اتباع خارجی شاغل در ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۹    
بانک و بیمه: در راستای اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج از ابتدای مرداد تا پایان شهریور سال جاری، از ابتدای شروع این طرح، بیش از 375 هزار متقاضی از سوی بانکهای عامل تعیین شعبه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۹    
بانک و بیمه: معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: در دولت یازدهم، کارنامه درخشانی از سوی سازمان تامین اجتماعی ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹    
بانک و بیمه: تعداد دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه ضربتی ازدواج بانک ملی ایران از 11 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹    
بانک و بیمه: جزئیات طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در سال 1396 و 1397 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹    
بانک و بیمه: امیر یوسفیان معاون اعتباری بانک صادرات ایران از پروژه ساخت بیمارستان 400 تختخوابی میلاد که از سوی این بانک تامین اعتبار شده است، بازدید کرد. ،
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۹    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی مسئول اجرای دو ماموریت اصلی دولت است. این سازمان در امنیت اجتماعی و سلامتی مردم تاثیر گذار است.
مشاهده نتایج بیشتر...