شنبه ۲۵ آذرساعت ۲۰:۲۰Dec 2017 16

بانک و بیمه (bima.ir)

بانک و بیمه 27 اسفند 1394 بانک و بیمه 2 فروردین 1395 بانک و بیمه 7 فروردین 1396 بانک و بیمه 1 اردیبهشت 1396 بانک و بیمه 31 خرداد 1396 بانک و بیمه 31 تیر 1396 بانک و بیمه 31 مرداد 1396 بانک و بیمه 31 شهریور 1396 بانک و بیمه 1 مهر 1396 بانک و بیمه 30 آبان 1396 بانک و بیمه 1 آذر 1396 بانک و بیمه 2 آذر 1396 بانک و بیمه 3 آذر 1396 بانک و بیمه 4 آذر 1396 بانک و بیمه 5 آذر 1396 بانک و بیمه 6 آذر 1396 بانک و بیمه 7 آذر 1396 بانک و بیمه 8 آذر 1396 بانک و بیمه 10 آذر 1396 بانک و بیمه 11 آذر 1396 بانک و بیمه 12 آذر 1396 بانک و بیمه 13 آذر 1396 بانک و بیمه 14 آذر 1396 بانک و بیمه 16 آذر 1396 بانک و بیمه 17 آذر 1396 بانک و بیمه 18 آذر 1396 بانک و بیمه 19 آذر 1396 بانک و بیمه 20 آذر 1396 بانک و بیمه 21 آذر 1396 بانک و بیمه 22 آذر 1396 بانک و بیمه 23 آذر 1396 بانک و بیمه 24 آذر 1396 بانک و بیمه 25 آذر 1396 
  ۴ ساعت پیش    
بانک و بیمه: در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، امکان پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با کارت های شتابی در اینترنت بانک فراهم شد.
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: کدال با انتشار اطلاعیه اعلام کرد: با اعلام آخرین تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره بانک ملت، مدیرعامل این شرکت به سهامداران معرفی شد.
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: مراسم اختتامیه چهارمین جایزه ملی و مردمی "یحیی" ویژه محیط بانان سراسر کشور با میزبانی و حمایت بانک تجارت برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: رئیس اداره کل آموزش بانک سپه پژوهشگر برتر نظام بانکی شد.
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس دلیل اصلی به وجود آمدن موسسات مالی غیر قانونی را عدم نظارت بانک مرکزی دانست و گفت: مردم باید با آگاهی کامل سرمایه های خود را در بانک ها سپرده گذاری کنند.
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: فرشید شجاع، تحلیلگر بازارهای مالی در یادداشتی برای پایگاه خبری اتاق ایران به تشریح روابط بین بازارها و شاخص ها در اقتصاد ایران می پردازد و دو سناریو را برای تحولات بازار ارز در ماه های ...
  ۸ ساعت پیش    
بانک و بیمه: بانک مهر اقتصاد به عنوان چهارمین بانک از نظر تعداد سهامدار شناخته شده است.
  ۹ ساعت پیش    
بانک و بیمه: معاون اقتصادی بانک مرکزی، از کاهش میل نقدینه خواهی به 2. 4 درصد با گسترش بانکداری الکترونیک خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
بانک و بیمه: برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در دیدار با لطف الله هنگی مدیر عامل جدید شرکت پالایش نفت تهران در مورد گسترش همکاری های دو جانبه گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: گشایش دوباره خدمات ارز بازرگانی بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور در دوران پسابرجام رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: مدیر سرمایه گذاری و امور سهام بانک سامان گفت: فروش اوراق گواهی سپرده بانک سامان تا یکشنبه 26 آذر ادامه دارد و هموطنان می توانند با مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: سازمان ملل جدیدترین گزارش سالانه چشم انداز وضعیت اقتصادی جهان خود را برای سال 2018 منتشر کرد. این سازمان در گزارش جدید خود رشد اقتصادی کشورها را تا سال 2019 پیش بینی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی طی بخشنامه ای به بانک های عامل، خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک ملت با بیان اینکه فعالیت بانک ها در شبکه های اجتماعی به آن معنایی که هم اکنون وجود دارد، آغاز نشده ولی این حضور گریزناپذیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: هفتمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری با حضور رئیس کل بانک مرکزی، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی و جمعی از مدیران عامل بانکها در مرکز همایشهای بانک مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: بانک رفاه در مقطع 8 ماهه سال جاری، بالغ بر 19. 827 میلیارد ریال ضمانتنامه ریالی صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: رئیس کانون بانک های خصوصی در پاسخ به این سوال که آیا کاهش نرخ سود سپرده ها بر افزایش نرخ ارز موثر است، گفت: افزایش فعلی نرخ ارز بیشتر به دلیل نیازهای فصلی و پیش بینی های بودجه ای است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: مقایسه بودجه سال 97 با سال 96 حاکی از رشد بیش از 9. 5 درصدی درآمد بانک ها در سال آینده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تاسیس این بانک پیامی بدین مضمون صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: کارت به کارت از مبدا بانک ملی ایران در اپلیکیشن تاپ فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران می گوید تمام متهمان پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن الحجج با تودیع وثیقه از زندان آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
بانک و بیمه: سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن در خصوص ادامه پیگیری ها به منظور حل مشکلات بانکی هم وطنان مقیم چین اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک مهر اقتصاد موفق به دریافت کاپ خلاقیت از چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
بانک و بیمه: گروه آی بی که در حوزه پیشگیری از جرائم سایبری فعالیت دارد، اعلام کرد که از یکسال و نیم قبل یک گروه هکری ناشناخته به سرقت 10 میلیون دلار از عابر بانک های جهان پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: عضوهیات مدیره بانک ملی ایران درمراسم اهدای جوایزقرعه کشی حساب های قرض الحسنه این بانک گفت:ساخت 13مدرسه در مناطق محروم را برای امسال تعهد کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: بانک رفاه در 8 ماهه نخست سال جاری، در بخش های آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر 204. 461 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: آلبرت بغزیان، استاد دانشگاه تهران یکی از کارشناسان اقتصادی برخی از تبعات اجرایی شدن طرح دریافت مالیات از سپرده های بانکی را بازگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از موادخوراکی در تهران را در هفته منتهی به هفدهم آذرماه منتشر کرد که قیمت 4 گروه افزایش و 6 گروه ثابت بود؛ بهای مرغ نیز کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: با گشایش شعب دروازه دولت و بلوار میرداماد بانک پارسیان درتهران، تعداد شعب بانک پارسیان به تعداد 324 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: اوراق گواهی سپرده عام با نرخ سود علی الحساب 16 درصد سالانه از تاریخ 22 آذرماه در شعب بانک تجارت سراسر کشور به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۵    
بانک و بیمه: سامانه استعلام چک های تحصیل شده در اثر ارتکاب جرم سرقتی و مفقودی، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
بانک و بیمه: بانک ملت برای کمک به بیماران پروانه ای، شماره حسابی را به نام"خانه ای بی ایران" افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی در مراسم رونمایی از دستاوردها و نوآوری های بیمارستان بانک ملی گفت: این بیمارستان از مجهزترین و پیشرفته ترین بیمارستان های کشور است و به آبروی بانک ملی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۶    
بانک و بیمه: در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و به منظور تکمیل زنجیره خدمات بانکی، قابلیت جدیدی در زمینه صدور کارت بانکی در بانک سینا فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۶    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در موضوعاتی که منافع کل نظام بانکی مطرح است باید تمام بانکها و موسسات اعتباری همسو و همراه باشند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: براساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت گروه مپنا عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: بانک سامان با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، 10هزار میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت دار، ویژه سرمایه گذاری (عام) منتشر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در جدیدترین بخشنامه ارزی خود، هشت مورد از مصارف ارزی را که پیش از این از طریق ارز مبادله ای تامین می شدند از لیست دریافت ارز با نرخ مبادله ای حذف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: با تلاش کارشناسان فناوری اطلاعات بانک پارسیان، فاز دوم“خانه پارسیان “با تکیه بر توانمندی های داخلی بانک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: دوره آموزشی هوش تجاری و داده کاوی در حوزه بانکداری با حضور دکتر سهمانی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران و روسای بانک رفاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: مجمع عمومی عادی سالانه بانک کشاورزی روز شنبه 18 آذر برگزار و طی آن صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1395 این بانک تایید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: دارایی های جاری بانک ها براساس بودجه 97، بیش از 86 هزار میلیارد تومان رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگان تا 15 اسفند مهلت دارند برای بیمه تکمیلی به دفاتر کانون های بازنشستگی مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۸    
بانک و بیمه: وزیر اقتصاد اعلام کرد: جابجایی مدیران عامل بانک های دولتی متوقف نشده و این تغییرات براساس ارزیابی عملکرد افراد صورت خواهد گرفت و نه علاقه شخصی و تا زمانی که مجامع بانک ها برگزار نشود من ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸    
بانک و بیمه: امروز در آخرین مرحله از داوری مسابقه عکاسی محرم ایران زمین سه تصویر برگزیده این مسابقه انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸    
بانک و بیمه: بانک تجارت پس از بررسی کمیته داوران، برندگان مسابقه عکس اینستاگرامی "قاب عاشقی" را که به مناسبت ایام اربعین حسینی برگزار کرده بود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸    
بانک و بیمه: خدمات ارز بازرگانی ارائه شده توسط بانک ملی ایران در هشت ماه ابتدای سال جاری 2. 83 برابر رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از تسهیل وثایق تسهیلات بانکی مبتنی بر اصلاحیه اخیر آئین نامه تسهیلات اعطای بانکی از سوی هیئت وزیران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: رئیس اتحادیه طلا با اشاره به اینکه نمی توان تحلیل درستی از این قضیه داشت که سرمایه گذاری و خرید سکه سودآور است یا نه گفت: افراد عادی نمی توانند به درستی در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: این بانک محصولات جدیدی را معرفی کرده و چند محصول منحصر به فرد نیز در هفته های آتی رونمایی خواهد شد که تحول عظیمی را در نظام بانکی ایجاد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک مهر اقتصاد از تهیه و ارائه مستندات مورد نیاز برای دریافت مجوز از بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملی ایران با حضور وزیر اقتصاد، معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون نظارتی بانک مرکزی، در محل بانک برگزار و صورت های مالی سال 95 بانک تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۸    
بانک و بیمه: بانک رفاه طی 8 ماهه نخست سال جاری، بالغ بر 74 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری های فیمابین تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۸    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک پارسیان با ارائه توضیحاتی درباره روند پرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج جزئیاتی تازه از جریان تعیین تکلیف آنها اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۵    
بانک و بیمه: بانک آینده تاکنون در راستای حمایت از بخش خصوصی و به منظور افزایش تولیدات داخلی و توسعه صادرات 2 هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۵    
بانک و بیمه: اداره مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی بخشنامه استفاده بانک ها از فرم یکنواخت عقود و اعطای یک نسخه به مشتریان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: برندگان مسابقه ایده ها و پیشنهادات توسعه محصول آسان خرید بانک تجارت معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: بانک ها موظفند قراردادهای مربوط به حق بهره برداری از زمین و خدمات زیربنایی در شهرک های علمی و تحقیقاتی، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز نوآوری را هم ردیف اسناد رسمی بپذیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از موادخوراکی در تهران را در هفته منتهی به دهم آذر منتشر کرد که قیمت 4 گروه افزایش و 6 گروه ثابت بود؛ بهای میوه ها نیز کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: صبح امروز بانک ملی ایران به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) از طرح جدید ملی کارت البرز با حضور در دبیرستان البرز تهران رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: طی مراسمی از دانشجویان شرکت کننده در جشنواره دانشجویی باشگاه مشتریان بانک تجارت تقدیر و جوایز برندگان این جشنواره به آنان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵    
بانک و بیمه: بانک کشاورزی بودجه فعالیت های پایان سال خود به مبلغ 15 میلیارد ریال را برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در 100 روز گذشته 283 هزار و 452 فقره تسهیلات قرض الحسنه در بخش های مختلف پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: انتقال پول از مبدا کارت های بانک سپه در اپلیکیشن تاپ فعال شد و کاربران به راحتی می توانند با استفاده از تاپ از حساب های بانک سپه مانند 13 بانک دیگر پول منتقل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: سپرده گذاران البرز ایرانیان که سپرده آنها بالای 100 میلیون تومان است از امروز می توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک تجارت تا سقف این رقم از سپرده شان را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: رییس بانک مرکزی در واکنش به ادعای بسته شدن حساب ایرانیان در برخی کشورها به بهانه قانون کاتسا گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: بانک ایران زمین نخستین دوره فراخوان ایده ها را با هدف جمع آوری ایده های نو در حوزه بانکداری دیجیتال و شبکه های اجتماعی و هر پیشنهادی که بتواند بانک را در ارائه خدمات به مشتریان کمک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: اظهارنظر نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در خصوص قطع روابط اقتصادی چین با ایران کذب محض است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: بانک ملت و گروه صنعتی ماموت با هدف تقویت همکاری و تعاملات فی مابین در جهت افزایش تولید و کمک به اشتغال کشور، تفاهمنامه امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: گزارش بانک مرکزی از مواد خوراکی در هفته منتهی به 3 آذر ماه نشان می دهد که از میان 11 گروه خوراکی مورد بررسی، چهار گروه تورم مثبت، سه گروه تورم منفی و تورم چهار گروه بدون تغییر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۵    
بانک و بیمه: دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در گفتگوی تلویزیونی به مناسبت روز مجلس، به موضوع وضعیت صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی نیز پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: مسلم خاک بیز به سمت سرپرست مدیریت امور زیر ساخت بانک ایران زمین منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: ارزش سهام بانک ها از شهریور پارسال تاکنون 9 هزار و 373 میلیارد تومان معادل 20 درصد افت کرده و این صنعت اکنون تنها صنعت زیان ده بازار سهام است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک ملت در دیدار با سفیر ایران در ایروان اعلام کرد: این بانک در طرح های توسعه ای ارمنستان مشارکت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی همانند سال گذشته، بودجه چاپ سررسید و تقویم را به امور عام المنفعه اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: معاون اقتصادی بانک مرکزی از جابه جایی10واحد درصدی سپرده های بانکی طی شهریور و مهر ماه امسال خبر داد و گفت: با این جا به جایی ماندگاری سپرده ها و قدرت تاب آوری نظام بانکی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره ادغام بانک ها به منظور افزایش توانگری مالی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: مدیران عامل نظام بانکی کشور با پرداخت هزینه چاپ تقویم و سررسید بانک ها به زلزله زدگان کرمانشاه موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۵    
بانک و بیمه: نشریه بین المللی بنکر، در آخرین ارزیابی خود در سال جاری، بانک آینده را به عنوان بانک سال ایران (Bank of The Year in I ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۹    
بانک و بیمه: دامه فرایند ساماندهی موسسات غیرمجاز، نظارت دقیق و موثر بر مصوبه شورای پول و اعتبار در مورد کاهش نرخ سود سپرده های شبکه بانکی، گسترش روابط کارگزاری با بانک های کشورهای اروپایی و آسیایی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۹    
بانک و بیمه: بانک آینده طی اطلاعیه ای جدول زمان بندی نحوه پرداخت وجه سپرده گذاران تعاونی افضل توس با مجموع مانده بالای 100 میلیون تومان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۹    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از سرمایه گذاران خارجی و فعالان اقتصادی خواست از ظرفیت های این بانک برای سرمایه گذاری و نقل و انتقال منابع مالی به داخل کشور استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۹    
بانک و بیمه: بانک ملت درباره خبر منتشره در برخی از رسانه ها طی روزهای اخیر مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از شعب این بانک، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۹    
بانک و بیمه: مجمع عمومی عادی سالانه بانک سینا نوبت دوم راس ساعت 15 روز یکشنبه 5 آذرماه با حضور اکثریت قاطع سهامداران در محل هتل پارسیان انقلاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۹    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی، از اختصاص 50 هزار میلیارد تومان از سوی نظام بانکی برای ایجاد اشتغال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹    
بانک و بیمه: با برگزاری مراسم اهدا جایزه جشنواره طلایی بانک تجارت، محمد رضا مهربانی از مشتریان بانک تجارت به عنوان برنده یک دستگاه خودروی "هایماS7" این جشنواره شناخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹    
بانک و بیمه: دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در دومین سفر به مناطق زلزله زده، رییس کل بانک مرکزی را همراهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: با اعلام آخرین تغییرات بانک گردشگری بر اساس مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، بزودی بازگشایی نماد معاملاتی این بانک پس از بیش از 2 ماه در بازار فرابورس انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: بانک رفاه در راستای گسترش سبد خدمات خود و عمل به رویکرد مشتری محوری، به فعالان در بورس های کالا و انرژی اعتبارات بانکی تخصیص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: در جریان سفر هیئت بانکی به مناطق زلزله زده به دستور سیف، کمیته ای به ریاست معاون نظارتی بانک مرکزی و با حضور رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و رییس کانون بانک های خصوصی تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹    
بانک و بیمه: سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: بانک مرکزی 3 هزار و 600 میلیارد تومان مطالبات سپرده گذاران کاسپین را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹    
بانک و بیمه: رییس مجلس در تشریح جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی در حضور مسئولان بانک مرکزی مطرح و بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹    
بانک و بیمه: جمعی از سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: مراسم ازدواج گروهی دانشجویان تحت پوشش موسسه خیریه بانو پروین آراسته همچون سال های گذشته، با حمایت بانک سامان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک ایران زمین گفت: یکی از ویژگی های شرایط جدید نظام بانکی حذف درآمد بانک ها از واسطه گری وجوه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: یک مقام مسوول در بانک مرکزی از آغاز پرداخت وجه به سپرده گذاران بالای 100 میلیون تومانی سه تعاونی افضل توس، وحدت و البرز ایرانیان از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: نرم افزار جدید موبایل بانک ویژه سیستم عامل IOS با امکانات جدید به مشتریان این بانک ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: بانک ملت تاکید کرد: نامه منتسب به گروه مالی ملت درباره محدودسازی ارتباط با برخی بانک ها و موسسه ها که دوباره در برخی رسانه ها منتشر شده، جعلی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹    
بانک و بیمه: نماینده بانک آینده گفت: از 4 آذر سپرده های سپرده گذاران افضل توس تا سقف 100میلیون تومان تعیین تکلیف و همه این سپرده ها اعم از پس انداز، کوتاه مدت و بلند مدت به بانک آینده منتقل می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...