جمعه ۲۸ دیساعت ۱۷:۵۳Jan 2019 18
 

بانک و بیمه (bima.ir)

بانک و بیمه 27 اسفند 1394 بانک و بیمه 2 فروردین 1395 بانک و بیمه 28 اسفند 1396 بانک و بیمه 1 فروردین 1397 بانک و بیمه 1 اردیبهشت 1397 بانک و بیمه 31 خرداد 1397 بانک و بیمه 31 تیر 1397 بانک و بیمه 1 مرداد 1397 بانک و بیمه 1 شهریور 1397 بانک و بیمه 2 مهر 1397 بانک و بیمه 30 آبان 1397 بانک و بیمه 28 آذر 1397 بانک و بیمه 1 دی 1397 بانک و بیمه 2 دی 1397 بانک و بیمه 3 دی 1397 بانک و بیمه 4 دی 1397 بانک و بیمه 5 دی 1397 بانک و بیمه 6 دی 1397 بانک و بیمه 7 دی 1397 بانک و بیمه 8 دی 1397 بانک و بیمه 9 دی 1397 بانک و بیمه 10 دی 1397 بانک و بیمه 11 دی 1397 بانک و بیمه 12 دی 1397 بانک و بیمه 14 دی 1397 بانک و بیمه 15 دی 1397 بانک و بیمه 16 دی 1397 بانک و بیمه 17 دی 1397 بانک و بیمه 18 دی 1397 بانک و بیمه 19 دی 1397 بانک و بیمه 21 دی 1397 بانک و بیمه 22 دی 1397 بانک و بیمه 23 دی 1397 بانک و بیمه 24 دی 1397 بانک و بیمه 25 دی 1397 بانک و بیمه 26 دی 1397 بانک و بیمه 27 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران بر ضرورت استفاده از روش های نوین در حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲    
بانک و بیمه: اگرچه افزایش قیمت در بازارهای مختلف پس از بحران ارزی را می توان به سود برخی افراد خاص برآورد کرد اما پس از بازگشت ثبات و آرامش به فضای کلی اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲    
بانک و بیمه: سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر دقت افزون تر در تحلیل های ارایه شده عنوان کرد: دولت در لوایح بودجه 97 و 98 حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را پیش بینی کرد اما اجرای آن منوط به تصویب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی از عملیاتی شدن سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان به زودی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۲    
بانک و بیمه: آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد فقط در هفت ماه نخست امسال، میزان مطالبات معوق بانک ها افزایش 24 هزار میلیارد تومانی معادل 19 درصد پیدا کرده است که این رشد چشمگیربیانگر این است که تلاش ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۲    
بانک و بیمه: حجت اله صیدی با بیان اینکه بانک صادرات ایران در حال حاضر جایگاه مطلوبی در بورس دارد، گفت: سهام این بانک، یکی از نقدشونده ترین سهام ها با افزایش بالاتر از 140 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۷    
بانک و بیمه: در دورانی که دونالد ترامپ سیاست های اقتصادی ملی گرایانه، حمایت گرایانه و پوپولیستی خود را یکی پس از دیگری اجرا می کند (حتی به دلیل تامین نشدن بودجه ساخت دیوار مرزی مکزیک ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: دکتر همتی از ابلاغ دستورالعمل سپرده ریالی مبتنی بر ارز طی روزهای آینده و نیز آغاز فرآیندهای اجرایی ایجاد بازار متشکل معاملات ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: حالا شرح اقدامات بانک مرکزی کمی طویل تر از سابق شده است، اقداماتی که برای ساماندهی بازار پولی و مالی در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل بانک کشاورزی در دیدار با کارکنان مدیریت و روسای شعب این بانک در استان گلستان، عملکرد 9ماهه بانک کشاورزی را تشریح و مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از امروز (چهارشنبه 26 دی ماه 97) 41 میلیارد تومان باقیمانده سود سهام عدالت مشمولان روستایی و عشایر واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: بانک سامان با انتشار یک اطلاعیه رسمی شفاف سازی در سامانه کدال، آخرین تحولات مالی مرتبط با وضعیت سهام خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
بانک و بیمه: یک مقام مسئول در نظام بانکی، با بیان اینکه اختلال در سرویس های فناوری اطلاعات بانکها، هزینه بالایی را در بر دارد، گفت: هم اکنون تهدیدهای سایبری برای غیرفعال کردن نظام بانکی، وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 102 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
بانک و بیمه: یک عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران قیمت طلا و سکه امسال را بی سابقه و رکورد تاریخی دانست و گفت: بالاترین نوسان قیمتی امسال مربوط به ماه شهریور و مهر با 300درصد نوسان بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۷    
بانک و بیمه: با نصب خودپرداز جدید شعبه نیشابور، تعداد خودپردازهای بانک سامان در سراسر کشور به 1500 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷    
بانک و بیمه: پروژه پایانه سلام فرودگاه بین المللی امام(ره) با مشارکت بانک سینا مراحل نهایی و تکمیل طرح را طی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: عضو اتحادیه املاک گفت: با توجه به رشد قیمت و کاهش قدرت خرید متقاضیان، سازنده ها واحدهای کوچک بسازند تا رکود مسکن طولانی نشود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: *بنکر
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛ عضویت رئیس کل بانک مرکزی در گروه های تلگرام جعلی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک صادرات گفت: در سه ماهه اول سال مالی، شاهد کاهش 20درصدی زیان های عملیاتی در مقایسه با سال قبل بودیم که خبر خیلی خوبی برای مشتریان و سهامداران بانک ما بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: به نظر می رسد که یک گروه حرفه ای از هکرها و مجرمان سایبری با انتشار یک بدافزار و تروجان معروف به روزرسانی شده سعی دارند به سرقت اطلاعات بانکی و مالی کاربران بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: وزیر صمت در جلسه ای با حضور رییس کل بانک مرکزی گفت: تسهیلات در نظر گرفته شده در راستای حمایت از تولید نباید به واحدهایی پرداخت شود که محصولات آنها بازار ندارد و در این روند باید نظارت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: تشکیلات موسوم به صندوق قرض الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی تشکیل بازار متشکل معاملات ارزی را یک گام به سمت شفافیت و افزایش دقت در خرید و فروش نقدی ارز نسبت به قبل عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۷    
بانک و بیمه: زهرا زاده غلام، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: مرحله چهارم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران به مبلغ 5 میلیون تومان به حساب حقوقی آنان واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*صدیقه رهبر
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*ارسلان فتحی پور/ عضو هیات مدیره بانک صادرات
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
* وحیدفدایی
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*فرنود حسنی
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*ابراهیم درویشی
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*حمید دیهیم، رئیس انجمن اقتصاددانان
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۷    
*نادر حسن پور
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: مرکز پژوهش های مجلس درتحلیلی درباره تغییرات شاخص قیمت ها و تورم در تابستان 97، مهم ترین عوامل افزایش تورم را افزایش سرعت گردش پول، افزایش نرخ ارز عنوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: بررسی ها حاکی از آن است که شایعات ورشکستگی بانک ها به ویروسی در بازار پول تبدیل شده است که به سرعت در بازار پول پخش می شود و در نتیجه دو اثر تخریبی مهم را در پی دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: پنجمین جلسه از سلسله کرسی های بررسی های راهبردی در حوزه پول و بانک در پژوهشکده پولی و بانکی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: یک کارشناس حوزه پولی و بانکی اظهار داشت: باید بانک مرکزی کمی صبر کند تا در ابتدا کشور از شرایط تحریمی و رکود خارج شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۷    
بانک و بیمه: جلسه هم اندیشی معاون ارزی بانک مرکزی با نمایندگان بخش بین الملل بانک ها و صرافی های بانکی در راستای سیاست های جدید ارزی دولت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
بانک و بیمه: شبکه کانون های تفکر ایران (ایتان) طی نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در راستای شفافیت تراکنش های بانکی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
بانک و بیمه: تندیس ویژه همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز کشور به دلیل نقش آفرینی در بازسازی و احداث فضاهای آموزشی زلزله استان کرمانشاه به بانک صادرات ایران اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
بانک و بیمه: بانک رفاه با هدف معرفی اثربخش محصولات و خدمات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات این استان (کامیتکس 13) حضور فعال داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
بانک و بیمه: 10 سال پیش و در 12 ژانویه، اولین تراکنش با بیت کوین صورت گرفت و به این ترتیب عصر جدیدی در سیستم پولی جهانی به وجود آمد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
بانک و بیمه: این رتبه بندی به شرح جدول زیر است:
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۷    
بانک و بیمه: بانک مرکزی پس از طی کردن مراحل قانونی، مجوز دائمی فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۷    
بانک و بیمه: قرعه کشی هفتمین هفته از جشنواره پرداخت های الکترونیکی بانک کشاورزی روز دوشنبه 17 دی ماه برگزار و 222 نفر برندگان جایزه یک میلیون ریالی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۷    
بانک و بیمه: سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک سینا گفت: بانک سینا با موفقیت در تراکنش های شتابی توانسته است جریمه کمتری به بانک مرکزی پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۷    
بانک و بیمه: با برگزاری نخستین قرعه کشی بزرگ اپلیکیشن سامانیوم بانک سامان برنده ممتاز یک گوشی تلفن همراه آیفون مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۷    
بانک و بیمه: عضو هیئت مدیره بانک سینا از افزایش وصول مطالبات این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۷    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران اقدامات قابل توجهی برای افزایش قدرت خرید مردم انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۷    
بانک و بیمه: سازمان هدفمندی یارانه ها زمان واریز و برداشت یارانه نقدی دی ماه 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۲    
بانک و بیمه: بانک مرکزی از مردم عزیز درخواست دارد به شایعات در مورد بانک ها توجه نداشته و مطمئن باشند بانک مرکزی به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم عزیز صیانت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۲    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به شتاب تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین گفت: حضور موثر بانک مرکزی در بازار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۲    
بانک و بیمه: شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه روز شنبه به ریاست دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضای شورای عالی تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
بانک و بیمه: مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات در خصوص آخرین وضعیت افزایش سرمایه بانکها از محل تجدید ارزیابی دارایی گفت: چطور ممکن است پروژهای که 4 الی 6 ماه است انرژی و هزینه صرف آن شده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
بانک و بیمه: با توجه به تغییر قیمت ها اعضای کمیسیون پیشنهاد افزایش وام 15میلیونی به 20 میلیون با بازپرداخت 6ساله برای همه زوج ها را مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
بانک و بیمه: به وجود آمدن تورم در ماه های گذشته باعث شد همه توجه ها به سمت افزایش قیمت ها جلب شود، در حالی که یک استاد در این باره معتقد است که اقتصاد کشور با پدیده دیگری هم روبرو است که آن رکود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
بانک و بیمه: کارشناس مسائل پولی و بانکی با اشاره به عدم توفیق دولت ها در کنترل نقدینگی، گفت: سپرده ارزبنیان یکی از اقدام های مهم بانک مرکزی برای کنترل نوسان ها و التهاب های ارزی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۲    
بانک و بیمه: براساس دستور بانک مرکزی، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی در بانک ملت از ابتدای بهمن ماه سال جاری تغییر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲    
بانک و بیمه: موسسه استاندار چارترد اعلام کرد که پیش بینی می شود تا سال 2030 میلادی چین به بزرگترین اقتصاد جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: دبیر کل بانک مرکزی از مطالعات متمرکز این بانک برای بهره گیری از فناوری بلاک چین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: نائب رییس اتاق بازرگانی با اشاره به جلسه برگزار شده بین اعضای اتاق و صادرکنندگان با رییس کل بانک مرکزی گفت: در این جلسه هیچ کس مخالفتی با بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ضرورت ورود قوه قضاییه برای برخورد با ابر بدهکاران بانکی، گفت: باید معوقات بانکی هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است با تاسیس بانک مشترک میان ایران، چین، هندوستان، پاکستان، روسیه و ترکیه می توان بخش اعظمی از مبادلات ارزی را صورت داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: بیش از 80 هزار دانش آموز با دریافت اولین کارت بانکی خود از بانک صادرات ایران، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: تمام سپرده های زیر100میلیون تومان مردم بیمه بوده و در صورت بروز مشکل، ذخیره قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی جوابگو است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بانک و بیمه: تحلیلگران بانکی در نیویورک به رهبری جفری کری پیش بینی خود را برای قیمت طلا بالا بردند و می گویند طی 12 ماه آینده قیمت این فلز گران بها به 1425 دلار در هر اونس افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: به اطلاع مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می رساند، سرویس های عملیاتی این بانک در بامداد روز جمعه مورخ 21 دی ماه 97 با اختلال مواجه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: اگرچه بانکها طی ماههای گذشته برای جذب سپرده ها، رقابتی تنگاتنگ را با همتایان خود در نرخ سود بالای مصوبه شورای پول و اعتبار انجام می دادند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: فایننشیال تایمز خبر داد بعد از استعفای رئیس بانک جهانی، ایوانکا ترامپ یکی از مهم ترین گزینه های ریاست بانک جهانی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۲    
بانک و بیمه: تامین و تجهیز منابع برای پرداخت تسهیلات به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی، ماموریت و رسالت اصلی بانک کشاورزی است و رشد 31 درصدی منابع بانک در 9 ماهه سال جاری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۲    
بانک و بیمه: استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: حذف چهار صفر از پول ملی با هدف کنترل نقدینگی و تورم می تواند مؤثر باشد، اما این سیاست با اثرات کوتاه مدت و بلندمدت نباید عجولانه انجام شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: سازمان برنامه و بودجه برای کاهش اثرات تحریم در بخش پولی و بانکی، انعقاد پیمان های پولی جدید و استفاده از پیام رسان مالی جایگزین سوئیفت را پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: مبلغ سود سهام عدالت مشمولانی که شماره شبای تایید شده در سامانه این سهام ندارند، به حساب بستانکاری آنها منظور می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی از جزییات جلسه شورای پول و اعتبار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی درباره لایحه بودجه 98 تاکید کرده که بدون افزایش سرمایه بانک های دولتی، این بانک ها توانی برای تسهیلات دهی در شرایط اقتصادی دو سال آینده نخواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: صندوق توسعه ملی گزارشی درباره نحوه عملکرد بانک های عامل منتشر کرده که نشان دهنده عملکرد مطلوب بانک ملی ایران در این حوزه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: مراسم قرعه کشی پیش بینی نتایج فوتبال جام ملت های آسیا برگزار و برندگان خوش شانس نخستین مسابقه مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
بانک و بیمه: شورای پول و اعتبار در جلسه عصر امروز سه شنبه 18 دی ماه مقررات مربوط به بازار متشکل معاملات ارزی را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۰    
بانک و بیمه: معاون رئیس سازمان خصوصی سازی: ثبت نام جدید برای سهام عدالت نیازمند تصویب قانون جدید است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۰    
بانک و بیمه: مشورت های نهایی درخصوص شکل گیری بازار متشکل معاملات ارزی امروز (18 دی) در بانک مرکزی انجام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۰    
بانک و بیمه: رئیس بانک جهانی 3 سال پیش از به پایان رسیدن دوره ریاستش بر بانک جهانی از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: با صدور حکمی از سوی دکتر محمد علی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه، "محسن ضیایی بیدهندی" به سمت معاون مدیر عامل در امور بانکداری شرکتی و اختصاصی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: * مهدی تقوی/ اقتصاددان و استاد دانشگاه
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر لزوم استقرار هر چه سریعتر سامانه جامع تسهیلات تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه عملکرد بانک در عرصه های مختلف باید به جامعه آرامش و ثبات هدیه کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: رئیس اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک صادرات از فروش 12 شرکت غیرابزاری این بانک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، فهرست بانک های مجاز مشمول تسویه بدهی از طریق صدور اوراق تسویه خزانه نوع دوم را، اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: با بالارفتن نرخ رشد و نرخ بهره در آمریکا از نرخ رشد و نرخ بهره دیگر اقتصادهای بزرگ جهانی، نرخ دلار در سال 2018 درمقابل دیگر ارزهای مهم جهانی تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: با تصمیم کمیسیون تخصصی شورای عالی آمار، مرکز آمار ایران مرجع رسمی اعلام آمارهای نرخ تورم و شاخص حسابهای ملی شد و بانک مرکزی نمی تواند نسبت به تولید و انتشار این آمار اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: مدیر اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی گفت: مبنای فعالیت های آماری بانک مرکزی بند (پ) ماده 10 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور است و این بانک به فعالیت خود در زمینه تولید و انتشار آمار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: پیرو انتشار اخباری در برخی از رسانه ها و طرح ادعای توقف صدور مجوز ترخیص کالا از گمرک برای فولادسازان بزرگ از سوی بانک مرکزی به آگاهی می رساند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۰    
بانک و بیمه: معاون اسبق وزارت اقتصاد معتقد است طرح جدید حذف چهار صفر از پول ملی در شرایط فعلی به بهبود اوضاع اقتصادی نمی تواند کمک کند و فقط مردم را سرگرم خواهد کرد!
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: در خصوص لایحه پشنهادی برای حذف 4 صفر از پول ملی چند نکته راباید توضیح دهم:
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: طی گزارشی اجمالی نشریه اکونومیست پیش بینی خود از وضعیت اقتصاد ایران در سال 2019 را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: بانک صادرات در پی افزایش سایت و نرم افزارهای جعلی برای ارائه خدمات پرداخت به هموطنان با صدور اطلاعیه ای ضمن هشدار به مشتریان برای عدم استفاده از سامانه های نامعتبر بر دریافت نرم افزارها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی که به تازگی از ایران چک های 50 هزار تومانی رونمایی کرده، تمام صفرهای این اسکناس به جز یک صفر را کمرنگ کرد و همین موضوع از سوی فعالان اقتصادی به حذف صفرهای پول تعبیر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: شما می توانید قبل از دریافت چک از خریدار، اعتبار او را از سامانه یکپارچه بانک مرکزی استعلام بگیرید و در صورت پایین بودن اعتبار شخص صاحب دسته چک از دریافت چک خودداری کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
بانک و بیمه: مجمع جهانی اقتصاد در گزارشی 10 پیش بینی از اقتصاد 2019 جهان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۰    
بانک و بیمه: 7 موسسه غیرمجاز در مشهد 13 هزار میلیارد تومان از بیت المال بردند
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۰    
بانک و بیمه: رییس کنفدراسیون صادرات درباره جزییات جلسه 3ساعته همتی با صادرکنندگان، گفت: رییس بانک مرکزی تاکید دارد که سیاست های این بانک در جهت افزایش قدرت خرید، حمایت از تولید و تقویت پول ملی است.
مشاهده نتایج بیشتر...