چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۰:۴۹Oct 2017 18

بانک و بیمه (bima.ir)

بانک و بیمه 27 اسفند 1394 بانک و بیمه 2 فروردین 1395 بانک و بیمه 7 فروردین 1396 بانک و بیمه 1 اردیبهشت 1396 بانک و بیمه 31 خرداد 1396 بانک و بیمه 31 تیر 1396 بانک و بیمه 31 مرداد 1396 بانک و بیمه 31 شهریور 1396 بانک و بیمه 1 مهر 1396 بانک و بیمه 2 مهر 1396 بانک و بیمه 3 مهر 1396 بانک و بیمه 4 مهر 1396 بانک و بیمه 5 مهر 1396 بانک و بیمه 6 مهر 1396 بانک و بیمه 10 مهر 1396 بانک و بیمه 11 مهر 1396 بانک و بیمه 12 مهر 1396 بانک و بیمه 13 مهر 1396 بانک و بیمه 14 مهر 1396 بانک و بیمه 15 مهر 1396 بانک و بیمه 16 مهر 1396 بانک و بیمه 17 مهر 1396 بانک و بیمه 18 مهر 1396 بانک و بیمه 19 مهر 1396 بانک و بیمه 20 مهر 1396 بانک و بیمه 21 مهر 1396 بانک و بیمه 22 مهر 1396 بانک و بیمه 23 مهر 1396 بانک و بیمه 24 مهر 1396 بانک و بیمه 25 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران که در استفاده از ظرفیت رسانه های نوین پیشتاز است، رتبه سوم استفاده از تلگرام را در میان بانک های کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن ها، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران را از تاریخ 1396/07/22، در شعب خود عملیاتی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: بیت کوین در کشور ما به عنوان یک فرصت است که بانک مرکزی تا سال 97 در مورد آن به سیاستی واحد خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: اولین دوره قرعه کشی جوایز کانال تلگرام بانک ملت، روز شنبه 22 مهرماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک مرکزی نامه رئیس کل بانک مرکزی درباره ماده 46 قانون رفع موانع تولید را یک نامه توصیه ای عنوان کرد که مخاطب آن وزیر اقتصاد بوده و برای اجرا نیازمند اجرای مراحل قانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
بانک و بیمه: معاون طرح و برنامه موسسه اعتباری نور گفت: این موسسه در چارچوب تهیه برنامه های میان مدت و بلندمدت خود، طرح ارایه خدمات جامع به مشتریان را در قالب سوپرمارکت مالی تهیه و تدوین نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: بانک سینا در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق که طی روزهای 23 و 24 مهرماه در محل اجلاس سران برگزار شد، حضوری فعال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اقتصاد ایران در برابر شوک های بیرونی، مصونیت یافته است، گفت: علیرغم صحبت های ترامپ، شاهد شوک هیجانی در بازار ارز نبودیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: یک مقام بانکی با تشریح جزئیات جریمه بانک مرکزی برای بانک هایی که از نرخ سود مصوب تخطی می کنند، گفت: دسترسی به سوئیفت و شاپرک برای متخلف ها بسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷    
بانک و بیمه: یادداشت تفاهم تأمین مالی میان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موسسه دولتی بیمه صادراتی روسیه (اکسیار) امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: صندوق امانات شعبه تهرانپارس بانک ملی ایران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: بانک رفاه در مقطع 6 ماهه نخست سال جاری، در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر163. 301 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
بانک و بیمه: به مناسبت روز جهانی نابینایان (عصای سفید) سخنگوی بانک تجارت گزارشی از آخرین خدمات این بانک به هم میهنان نابینا ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۷    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به غلامحسین شافعی، در خصوص چگونگی ایفای تعهدات ارزی گذشته، تفاوت ریالی ناشی از تعهدات ارزی با دلار مبادله ای تا نرخ روز ارز را تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: همزمان با روز جهانی عصای سفید، بانک ملی ایران نهمین شعبه خود را به سامانه ویژه نابینایان در شعبه میدان آزادی سنندج تجهیز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه از پرداخت 48 هزار و 200 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک در یازده هفته و در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۷    
بانک و بیمه: استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه حمایت بانک شهر از نمایشگاه های کتاب استانی شایسته تقدیر است، گفت: بانک ها با حمایت از طرح های فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۷    
بانک و بیمه: برندگان 930 میلیارد ریال جوایز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۷    
بانک و بیمه: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با امضای تفاهمنامه میان این سازمان و سازمان ثبت احوال ضمن ثبت آنلاین (برخط) اطلاعات بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: بانک ملت به آن دسته از معرفی شدگان سازمان بهزیستی که قصد اشتغالزایی دارند، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: بانک سامان در راستای برنامه جامع مسئولیت اجتماعی خود، تفاهم نامه همکاری با صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) را امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: رئیس اتحادیه طلا به ارزیابی وضعیت بازار طلا و سکه در هفته گذشته پرداخت و تصریح کرد که قیمت سکه با رسیدن به بیش از یک میلیون و 300 هزار تومان رکورد پنج سال گذشته را شکسته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
بانک و بیمه: از این پس خریداران بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان، سهام این شرکت را دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بانک و بیمه: بانک ملت نسخه 1. 0. 1 سیستم عامل ios همراه بانک جدید ملت را با هدف جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، وارد بازار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بانک و بیمه: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری در روز پنجشنبه بیستم مهر ماه 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه باید حساسیت ها در حوزه اقتصاد کلان و اوضاع بین المللی برای یکسان سازی نرخ ارز، لحاظ شود گفت: ملاحظاتی وجود دارد که ناگزیریم رعایت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بانک و بیمه: بانک شهر بر اساس ارزیابی و آنالیز فعالیت بانک های ایران در شبکه های اجتماعی، به عنوان بانک اول در سیستم بانکی کشور در سه ماهه دوم سالجاری معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷    
بانک و بیمه: مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران یادواره شهید مدافع حرم محمدرضا سنجرانی در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: بانک قرض الحسنه مهر در راستای تسهیل محاسبات بانکی مشتریان در خصوص نحوه محاسبه اقساط و کارمزد تسهیلات قرض الحسنه اقدام به راه اندازی سامانه محاسبات اقساط تسهیلات قرض الحسنه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی از مردم خواسته تا به جای بردن پول های خود در بازار ارز در بانک ها سپرده گذاری کنند، چرا که هم بازده بالاتری دارد و هم این که با ریسک همراه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک رفاه گفت: یکی از مهم ترین برنامه های دولت دوازدهم طرح اصلاح نظام بانکی است که به صورت مستمر از سوی رئیس جمهوری مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸    
بانک و بیمه: دو تن از مدیران محلی واحدهای خارج از کشور بانک ملی ایران در روسیه و فرانسه که برای تدریس دوره اصول و کلیات بانکداری اروپایی به تهران سفر کرده اند، از موزه بانک ملی ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸    
بانک و بیمه: مراسم آغازین سومین رویداد استارت آپ ویکند گردشگری ایران با حمایت بانک گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸    
بانک و بیمه: برخی صرافی ها از امروز اقدام به عرضه ارز مداخله ای بانک مرکزی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: تسهیلات قرض الحسنه اعطایی بانک تجارت به زوج های جوان در سراسر کشور از مرز 100 هزار فقره گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: مراسم قرعه کشی دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش متصل به حساب های بانک آینده و طرح تشویقی آفتاب با برنامه ریزی، مدیریت و اجرای شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: امور بین الملل بانک سپه جزئیات قرارداد تعدادی از بانکهای ایرانی با3بانک بزرگ خارجی و مشارکت بانک سپه در تأمین 10میلیارد یورویی منابع مالی و خطوط اعتباری برای اجرای طرح های اولویت دار را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: با نزدیک شدن به راهپیمایی عظیم اربعین، بانک ملی ایران تسهیلات ویژه ای برای عاشقان امامت و ولایت که در این مراسم حضور خواهند داشت، در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه دلار 5 هزار تومانی را قبول نداریم، گفت: دولت و کارشناسان اقتصادی هم این مساله را قبول ندارند و این شایعه ای است که قیمت ها را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی ایران گفت: بانک مرکزی به نوسان نرخ ارز بی تفاوت نیست و وظیفه دارد که از نوسانات هیجانی بازار ارز جلوگیری کند و اگر بانک مرکزی مداخله کند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: بانک رفاه در مقطع 6 ماهه نخست سال جاری، بالغ بر 6 هزار و 794 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۸    
بانک و بیمه: بر اساس آمار سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، بانک مرکزی با پاسخگویی به تمام درخواست های شهروندان، در زمره پاسخگوترین نهادها قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: نائب رئیس اول مجلس با تشریح جزئیات نشست با رئیس دستگاه قضا درباره کاسپین گفت: مقرر شد یک خط اعتباری توسط بانک مرکزی برای حل مشکل سپرده گذاران این موسسه باز شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۳    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت با اعلام اینکه بررسی های 6 ماهه حاکی از تحقق EPS بانک است، گفت: سهام بانک ملت در بازار شناخته شده بوده و به آسانی مورد معامله قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۳    
بانک و بیمه: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک گردشگری روز یکشنبه 23 مهر ماه سال جاری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۳    
بانک و بیمه: معاون فناوری های نوین بانک مرکزی درباره استقرار نظام جدید کارمزد گفت: جلسات زیادی در این خصوص برگزار شده اما هنوز تصمیمی قطعی اتخاذ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۳    
بانک و بیمه: نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک صنعت ومعدن بانکی است که فعالیت هایش شفاف است و بطورعلنی اقداماتش را رسانه ایی می کند که از این بابت باید از روابط عمومی بانک تشکر ویژه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۳    
بانک و بیمه: نایب رئیس مجلس از پیشنهاد جدید موسسات اعتباری برای نحوه پرداخت پول به سپرده گذاران پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: بانک ملت در طرح ضربتی ازدواج بیش از 5 هزار و ششصد میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به زوج های جوان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۳    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی کشورمان به منظور دیدار و گفت وگو با همتای خود و سایر مقامات بانکی ترکیه امروز(دوشنبه) وارد آنکارا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۳    
بانک و بیمه: موافقت نامه همکاری میان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانک توسعه و تجارت سازمان همکاری های اقتصادی اکو صبح امروز با حضور مقامات ارشد بانکی دو کشور در آنکار امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: مدیریت دارایی و بدهی های تعاونی منحله البرز ایرانیان مطابق برنامه ریزی انجام شده به بانک تجارت واگذار و مدیران این تعاونی توسط مرجع قضائی بازداشت شده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: استمرار افزایش تعداد کاربران خدمت موبایل بانک اقتصادنوین، نشان دهنده رضایت مندی مشتریان از این خدمت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: مدیران محلی واحد های خارج از کشور بانک ملی ایران در هامبورگ که برای تدریس در دوره"اصول و کلیات بانکداری اروپایی" در بانک حاضر هستند، از موزه بانک ملی ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک گردشگری گفت: مجمع عمومی بانک گردشگری در روز پنج شنبه 20 مهر ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
بانک و بیمه: بانک تجارت و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در نشستی با حضور نمایندگان بانک سپرده ای آلمان به بررسی راهکارهای تامین مالی هدفمند و موثر بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط (SME) پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: بر اساس اعلام وزیر اقتصاد در جلسه امروز فراکسیون، حدود 98 درصد مطالبات سپرده گذاران کاسپین تا هفته آینده پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: قرعه کشی جشنواره یک بام و چند برنده بانک ملی دیروز با حضور مدیرعامل، تنی چند از اعضای هیات مدیره، جمعی از مدیران امور و مسئولان ارشد بانک برگزار و برندگان دو هدیه ویژه آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه این سازمان روز به روز امکان بهره مندی ایرانیان مقیم خارج از کشور از خدمات بیمه ای را گسترش می دهد، گفت: ایجاد کارگزاری های برون مرزی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: "سیاست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص فناوری مالی و ضوابط پرداخت یاران " به منظور استفاده و کسب نظر صاحب نظران، تدوین و منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و افراد تبعی آنها می توانند با مراجعه به هرشعبه و یا کارگزاری تامین اجتماعی در سراسر کشور از خدمات دفترچه برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: توزیع محموله وسایل کمک آموزشی اهدایی بانک سامان، در مدارس مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
بانک و بیمه: رئیس پلیس فتا از دستگیری پسر 22 ساله ای خبر داد که با ایجاد صفحه ای جعلی، 365 حساب بانکی را هک کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۳    
بانک و بیمه: بانک رفاه طی سال 95 لغایت پایان شهریور 96، بالغ بر 5 هزار و 87 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع بانک به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی از آمادگی این بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تبدیل آنان به شرکت های بزرگ و اشتغال زا و نیز ایجاد زنجیره های تولیدی در گروه های صنعتی بزرگ خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: پیرو سیاست های بانک مرکزی و به منظور ایجاد زمینه های دسترسی اقشار و آحاد مختلف جامعه به ویژه اقشار کم درآمد به خدمات اعتباری بانکی، یاراکارت اعتباری بانک سینا به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: شعب منتخب بانک سپه از 15 مهر ماه به مدت 6 روز کاری اوراق گواهی سپرده مدت دار یکساله با نرخ سود 16 درصد عرضه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: برنامه ریزی های جدی برای تبدیل شدن این بانک به بانکی مدرن، پیشرو، روزآمد و کارآمد در سال 1400انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: بانک ملت قرعه کشی بزرگ ویژه اعضای کانال تلگرام خود را با جوایزی شامل 200 سکه بهار آزادی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی را در هفته منتهی به هفتم مهرماه 96 منتشر کرد که طی آن قیمت 5 گروه کاهش و 4 گروه افزایش یافت. قیمت 2 گروه نیز ثابت بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نحوه پرداخت پول سپرده گذاران در دو مؤسسه مالی و اعتباری فرشتگان و کاسپین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
بانک و بیمه: جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی با حضور مدیران عامل و اعضای هیات مدیره 12 بانک دولتی و نیمه دولتی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک پارسیان گفت: رسالت بانک پارسیان، ایجاد اشتغال، توسعه و رونق تولید و کسب و کار است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: بر اساس طرح وزیر راه و شهرسازی، قرار است زمان بازپرداخت وام 80 میلیون تومانی مسکن از حداکثر 12 سال فعلی به 20 سال افزایش یابد و سود تسهیلات نیز دو درصد کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: بانک سامان با همکاری شرکت صرافی سامان، خدمت جدید فروش ارز ازطریق خودپرداز را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴    
بانک و بیمه: رییس جمهور ترکیه گفت: گردهمایی بانک های مرکزی ایران و ترکیه کشور هفته آینده برگزار می شود و قرارداد همکاری بین بانک های مرکزی دو کشور را نهایی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: رییس اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت از برنامه ریزی این بانک برای حضور گسترده در شبکه های اجتماعی و توسعه فعالیت های اطلاع رسانی از طریق این شبکه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: درست یک ماه بعد از محدودیت نرخ سود بانکی در سطح 15 درصد برای سپرده های کوتاه مدت، حالا نوبت بازار سرمایه است که دستورالعمل های جدید سازمان بورس را اجرایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۴    
بانک و بیمه: ارائه خدمات بانک سینا به جهت ارتقاء زیرساخت مرکز داده این بانک به صورت موقت قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۷    
بانک و بیمه: "دستورالعمل رعایت قوانین و مقررات در مؤسسات اعتباری" در جلسه دیروز شورای پول و اعتبار به تصویب رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: لوگوی جدید کانون جوانه های بانک ملی ایران پس از گذشت چهار سال از راه اندازی آن، بازطراحی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در پنج ماه نخست امسال 623 هزار و 752 فقره تسهیلات به مبلغ 271 هزار و 281 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: 316مین شعبه بانک پارسیان در شهرستان قشم در تاریخ 11 مهر ماه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
بانک و بیمه: تشکیل سوپرمارکت های مالی در ایران کلید خورد ؛ خبر از آنجایی شروع شد که یکی از بانک های دولتی قرار است سوپرمارکتی مالی برای مشتریان خود تشکیل دهد که در آن خدمات متنوع مالی ارائه می شود!
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: بانک رفاه از ابتدای مردادماه تا 7 مهر ماه سالجاری تعداد 36 هزار و 371 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: سخنگوی دولت با بیان اینکه پیش بینی نرخ تورم در سال آینده کمتر از 9 درصد است، گفت: با این وجود افزایش حقوق کارکنان دولت، شرکت ها و بخش کارگری 10 درصد خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۲    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی گفت: سیاست اخیر در زمینه نرخ سود بانکی موجب شد بخش قابل توجهی از سپرده های کوتاه مدت به سپرده های با ماندگاری بالاتر تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۲    
بانک و بیمه: یک مسئول در بانک مرکزی گفت: با ارایه چک های یکپارچه، رفتار دارندگان دسته چک اصلاح می شود و مردم با ارسال کد16رقمی هر برگ چک به سامانه،صلاحیت دارنده را کنترل می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۲    
بانک و بیمه: وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه بانکها نباید دور زدن نرخ سود را به حساب زرنگی بگذارند، گفت: از بانکهای متخلف مالیات می گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: بانک ملت در سه ماهه دوم سال جاری، نسبت به انعقاد 12 تفاهمنامه با شرکت های و سازمان های کشور اقدام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۲    
بانک و بیمه: بانک سامان به عنوان حامی اصلی پنجمین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا که آبان ماه در فرانکفورت برگزار می شود، معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۲    
بانک و بیمه: رئیس قوه قضائیه ابلاغ کرد از این پس سازمان بازرسی کل کشور، موظف به نظارت بر عملکرد بانک مرکزی در وصول مطالبات معوق بانک های دولتی و اصلاح رویه های اعطای تسهیلات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۲    
بانک و بیمه: معاون مالی و پشتیبانی بانک اقتصادنوین گفت: اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک اقتصادنوین فرصت مناسب برای هموطنان علاقه مند به سرمایه گذاری مطمئن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک 25 هزار میلیارد ریال منابع برای اعطای تسهیلات به طرح های مصوب کارگروه اشتغال و کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال در استان های مختلف اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲    
بانک و بیمه: شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به شهریور ماه 1396 نسبت به دوازده ماه منتهی به شهریور ماه 1395 به میزان 8. 2 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲    
بانک و بیمه: رییس جمهور به پیشنهاد رییس کل بانک مرکزی و در حکمی، محمد نهاوندیان و مسعود نیلی را به عنوان عضو شورای پول و اعتبار منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در پنج استان توانست از جشنواره شهید رجایی تقدیرنامه دریافت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹    
بانک و بیمه: تمامی خدمات الکترونیک بانک تجارت در روز جمعه هفتم مهر ماه از ساعت 2 لغایت 3. 30 صبح با قطعی همراه خواهد بود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۹    
بانک و بیمه: قائم مقام بانک مرکزی، علایم اقتصادی در پایان دولت یازدهم را حاکی از بازگشت اقتصاد به مسیر سلامت دانست و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...