جمعه ۰۲ تیرساعت ۱۳:۱۳Jun 2017 23

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۰    
بانک و بیمه: رئیس هیات مدیره بانک تجارت از برنامه های این بانک برای ارتقاء استانداردهای شفافیت مالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: رئیس هیات مدیره بانک شهر با انتقاد از راه اندازی شایعات و اخبار بی اساس در خصوص شبکه بانکی کشور، بر ضرورت مدیریت آرامش در این شبکه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بانک رفاه به عنوان نخستین بانک اجتماعی کشور با تمام توان و ظرفیت خود در کنار تمامی آحاد جامعه و به ویژه حوزه ورزش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی گفت: چندین گروه نخبه با حمایت بانک ملی ایران در حال عملیاتی کردن استارتاپ های خود در حوزه فناوری اطلاعات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: مدیر عامل بانک پارسیان گفت: بانک پارسیان به عنوان عامل بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، حساب های سپرده گذاران ثامن الحجج را تعیین تکلیف کرده و قبل از 20 تیر پرداخت ها آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: رفتار سپرده گذاران تغییر کرده است و با مفهوم ریسک آشنا شده اند و حاضر شده اند تا با نرخ سود مرسوم و پایین تر پول خود را در بانک ها سپرده گذاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۰    
بانک و بیمه: بانک تجارت نرخ حق الوکاله سپرده ها را برای سال جاری 3 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۰    
بانک و بیمه: بانک ملت در اطلاعیه ای، نامه منتشره در شبکه های اجتماعی منتسب به گروه مالی ملت را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۰    
بانک و بیمه: معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به اینکه برای پاسخگویی بهتر به مشتریان، از امروز تعداد شعبه های موسسه کاسپین افزایش می یابد، گفت: ادغام هیچ بانکی در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در ابلاغیه ای ضوابط و شرایط ارائه خدمت "انتقال کارت به کارت دوجانبه بدون حضور کارت " را به تمامی بانک ها و موسسات مالی مجاز ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی 11 گروه مواد خوراکی در هفته پایانی خردادماه سال جاری را اعلام کرد که بر این اساس قیمت 2 گروه افزایش، 6 گروه دیگر کاهش و 3 گروه ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۰    
بانک و بیمه: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: تاکنون 134 مؤسسه اعتباری غیرمجاز در کشور ساماندهی شده و چهار مؤسسه باقیمانده نیز، تا پایان امسال تعیین تکلیف خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۰    
بانک و بیمه: ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۰    
بانک و بیمه: مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی گفت: هیات انتظامی بانک ها با موسسات و بانک هایی که سود سپرده بالاتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار را پرداخت می کنند، برخورد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۰    
بانک و بیمه: معاون ارزی بانک مرکزی گفت: تا پایان سال به شرایط لازم برای برقراری روابط کارگزاری با بانکهای دنیا خواهیم رسید و آنگاه می توانیم یکسان سازی نرخ ارز را عملیاتی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۰    
بانک و بیمه: سخنگوی دولت با اعلام اینکه سپرده گذاران نگران نباشند، تاکید کرد: به همه افرادی که سپرده در این موسسات دارند اطمینان می دهم نگران نباشند و بانک مرکزی جهت استیفای حقوق آنها اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۰    
بانک و بیمه: رئیس پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به رشد اقتصادی 12. 5 درصدی سال 95، پیش بینی کرد: امسال این رشد افزایش یافته و نقش بخش بدون نفت نیز ارتقا خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
بانک و بیمه: تفاهم نامه همکاری برای انتقال فناوری تولید مشترک، مونتاژ و ساخت 1000 دستگاه اتوبوس درون شهری 12 و 18 متری با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیر عامل بانک شهر به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۰    
بانک و بیمه: حساب بانک سینا نزد بانک اسپانیایی Ares Bank و بانک ایتالیایی banca popolare di sondrio افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: این روزها شایعات دامنگیر سیستم بانکی شده است. کار به جایی کشیده که انتشار یک خبر، عکس یا فیلم جعلی در فضای مجازی سپرده گذاران نگران را به سوی موسسه یا بانکی که در آن سپرده گذاری کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۰    
بانک و بیمه: در پایان سال 95 با تلاش های صورت گرفته، نسبت مطالبات معوق به تسهیلات(NPL) در بانک ملی ایران در مقایسه با سال قبل 1. 2 درصد کاهش یافت و به 7. 8 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۰    
بانک و بیمه: پرویزیان گفت: بحث سپرده های میزان از طریق بانک صادرات در حال انجام است و سپرده گذاران ثامن الحجج هم از طریق هیأت تسویه مستقر در بانک مرکزی با عاملیت بانک پارسیان در حال تعیین تکلیف هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از 261 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: بانک اقتصادنوین به عنوان بانک عامل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انواع پول خرد (سکه های نیکل و اسکناس کارکرده) توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی اعلام کرد:در روزهای گذشته برخی افراد و گروهها با اهداف شخصی و سیاسی، از طریق برخی رسانه ها به انتشار شایعاتی مانند ورشکستگی بانکها و در خطر بودن سپردههای اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن نگران سپرده های خود نباشند و حسب نیاز برای دریافت خدمات به این موسسه مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت معتقد است بانک های کشور به دلیل تحریم ها نتوانسته اند خود را با شرایط جدید بانکداری بین المللی تطبیق دهند و در واقع این پاشنه آشیل نظام بانکی برای ارتباط با بانک های ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۵    
بانک و بیمه: معاون اقتصادی بانک مرکزی با اعلام جزییات رشد اقتصادی 12. 5 درصدی اظهار امیدواری کرد این روند در سال 1396 نیز ادامه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: با آغاز اجرای طرح رونق تولید، بانک مرکزی ابلاغیه ای را به شبکه بانکی پیرامون حمایت از نوسازی، بازسازی واحدهای صنعتی و تکمیل طرح های نیمه تمام صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۵    
بانک و بیمه: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک ها برای جذب سپرده بیشتر دست به عملیات انتحاری زده اند، گفت:باید رقابت ناسالم برای افزایش نرخ سود بانکی در شبکه بانکی پایان یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: هفت شعبه بانک ملی ایران برای خدمت رسانی به مشتریان محترم به منظور تامین مسکوک مورد نیاز آماده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۵    
بانک و بیمه: نسخه جدید همراه بانک سینا با قابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز خود بیش از 970 میلیارد ریال جایزه در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: معاون ارزی بانک مرکزی از انجام مذاکرات جدید با سه کشور برای استفاده از خدمات کارت های بین المللی در ایران خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در راستای بررسی وضعیت موسسه کاسپین و اتخاذ تصمیم برای تعیین تکلیف، پرونده آن به دستگاه قضایی ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۵    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی گفت: رسالت اصلی این بانک صیانت از اعتماد و اطمینان مردم به شبکه پولی و بانکی کشور و افزایش آن در سایه استمرار اصلاح و بسامان آوردن نظام بانکی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۵    
بانک و بیمه: معاون اقتصادی بانک مرکزی از هدفگذاری رشد اقتصادی 5 درصدی برای سال 96 خبر داد و گفت: روزهای سختی برای نظام بانکی در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۵    
بانک و بیمه: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: موسسه ثامن در مسیر پیوستن به موسسه های مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: دادستان اهواز گفت: به علت حجم بالای سپرده گذاران موسسه آرمان در خوزستان، سهامداران این موسسه را ممنوع الخروج کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: سپرده گذاران باید از ادغام استقبال کنند زیرا این حرکت در جهت سرو سامان دادن و افزایش امنیت سپرده های آن ها است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: یک مقام مسئول بانکی ادغام بانک مهر اقتصاد با موسسات مالی و اعتباری را تکذیب کرد و خواستار برخورد مراجع قضایی با ایجادکنندگان شایعات شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: محمد کیایی با بیان این مطلب اظهار کرد: قدرالسهم بن کارت های دانشجویی و دانش آموزی از طریق همه کارت خوان های شبکه شتاب نیز قابل استفاده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: بانک سپه در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل بانکدار و متصدی امور انتظامی از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: بانک مرکزی روسیه به منظور رونق بخشیدن به اقتصاد این کشور، نرخ سود بانکی را به 9 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: در پی مجمع عادی بطور فوق العاده بانک تجارت در 13 خرداد که با هدف انتخاب اعضای هیئت مدیره برگزار شد، نماد این بانک بورسی برای امروز آماده بازگشایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: عضو فراکسیون شفاف سازی مجلس با بیان اینکه اسناد و مدارک مستند وجود دارد که بانک مرکزی به این موسسات مجوز داده است، گفت: آقای سیف می گوید ما به این موسسات مجوز ندادیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: تولید ناخالص داخلی کشور در سال 95(به قیمت های ثابت سال 90)به 6691. 1هزار میلیارد ریال رسیده است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل(5946. 7هزارمیلیارد)،معادل12. 5درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: از آخرین روز معاملاتش تقریبا 7 ماه می گذرد، 7 ماهی که نماد بسته شده و تنها دو کلمه در توضیح این توقف وجود دارد؛ سایر موارد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۵    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک نسبت های مالی و اعتباری مورد تاکید بانک مرکزی را به خوبی رعایت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: گزارش اقتصادی سال گذشته شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد بانک ملی ایران در حوزه پرداخت الکترونیک یکی از سرآمدان نظام بانکی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: تفاهم نامه همکاری شرکت لیزینگ اقتصاد نوین با شرکت واگن پارس بمنظور اعطای تسهیلات به خریداران واگن های مسافر بری و باربری امضاء گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: 5 میلیون تومان یارانه ای که قرار است ظرف سه سال بگیرید به صورت یکجا دریافت می کنید و به ازای این پیشخور شدن، 18 درصد به بانک ها سود می پردازید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: سنای آمریکا بسته تحریمی جدید ویژه خود با کدS722 را با رای 98 به 2، تصویب کرد. کاملا قابل پیش بینی است که این بسته رای کنگره و امضای ترامپ را هم خواهد داشت و به قانون بدل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام از شناسایی و دستگیری عاملان شایعه سازی علیه بانک ها و مؤسسات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: به نظر می رسد شان نمایندگان مجلس بالاتر از این باشد که در دام توطئه ای بزرگ بیفتند و با چند سپرده گذار که به دنبال منافع شخصی خود هستند همراه و همگام شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: پس از آنکه سیف، رئیس کل بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای ادغام برخی بانک ها خبر داد،شایعات مختلفی به ویژه در فضای مجازی شکل گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۵    
بانک و بیمه: گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی در سال 95 در جلسه هیات امنای این صندوق بررسی شد که بر اساس آن گشایش اعتبارات اسنادی در این سال نسبت به سال 94، بیش از 50 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: نماینده مردم ارومیه گفت: متاسفانه اخیرا علیه بانک پارسیان شایعه ای به وجود آمده که بانک مرکزی، سازمان های نظارتی و قضایی کل کشور، باید با خاطیان برخورد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: شایعه ادغام مؤسسه ثامن در مؤسسه کوثر برخی سپرده گذاران ثامن را برای برداشتن سپرده های خود به تکاپو انداخته در حالی که تجربه های قبلی نشان می دهد هیچ سپرده ای در فرآیند ادغام ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: یک منبع آگاه در بانک مرکزی گفت: گام نخست توافق برای ادغام موسسات برداشته شده و اطلاعیه رسمی در این خصوص بزودی توسط بانک مرکزی منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: ناصر شمس با اعلام این خبر گفت: استقبال گسترده شهروندان شهر شیراز از کارت شهروندی بانک شهر موجب تسهیل پرداخت کرایه و عدم مبادله پول خرد و اسکناس بین مسافر و راننده در این شهر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون صنایع مجلس اعلام کرد بانک پارسیان یکی از بانک های پیشرو و پیشگام در نظام بانکی بوده که از استحکام بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران کارگزاری بانک ملی ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد این بانک رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: عصر اقتصاد در سرمقاله امروز خود نوشت:جای تاسف دارد، در اقتصاد ایران که رانت بیش از فعالیت مولد سود آور است ، توقع سود بالا و ریسک پایین چنان نهادینه شده است که به باوری عمومی بدل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام عملیاتی شدن فاز 2 صنایع غذایی گهر تا پایان شهریور ماه ،از توجه بانک ملی ایران به این طرح تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از ارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان های شهرنت بانک شهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۵    
بانک و بیمه: وزیر اقتصاد برای رایزنی در زمینه توسعه روابط بانکی ایران و کره جنوبی و ایجاد خطوط اعتباری بین دو کشور به سئول سفر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۵    
بانک و بیمه: جشنواره آغازین باشگاه مشتریان بانک رفاه "همراهان رفاه" نامگذاری گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۵    
بانک و بیمه: جزئیات بخشنامه بانک مرکزی در مورد پرداخت وام با پشتوانه یارانه منتشر شد. در این نوع تسهیلات که برای خرید کالا کاربرد دارد، اشخاص به وثیقه ای جز حساب یارانه ای خود نیاز ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) اعلام کرد: در پی استقبال هموطنان عزیز از نرم افزار تاپ تعداد کاربران آن به دو میلیون نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: نسخه شتاب 7 در بانک سینا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵    
بانک و بیمه: مدیر امور شعب بانک پارسیان گفت: در شش ماه اول سال جاری 30 شعبه جدید بانک پارسیان در سراسرکشور آماده خدمت رسانی به مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵    
بانک و بیمه: برندگان طرح سپرده نوروزی آینده (جشنواره سَنا)، طی مراسم قرعه کشی که روز یک شنبه، مورخ 1396/03/21، در محل سالن همایش ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار گردید، مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: موضوع ساماندهی بازار غیر متشکل پولی در مراجع و کمیسیون های ذیربط مطرح و با توجه به حیطه اختیارات هر یک از این نهادها تصمیمات متعددی در راستای انتظام بخشی به بازار غیر متشکل پولی گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: سامانه صیاد با هدف متمرکزسازی درخواست های دسته چک، امکان اعتبارسنجی صاحبان حساب و جلوگیری از اختصاص دسته چک به افراد فاقد صلاحیت راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵    
بانک و بیمه: مؤسسات غیر مجاز به کلافی سردرگم در بازار پولی کشور تبدیل شده است. با پررنگ شدن فعالیت این مؤسسات که تعدادشان هم کم نیست، همه قوا به صف شده اند تا این گره کور را با دندان باز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی باید از توان مدیریتی بانک پارسیان بیشتر استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: با گذشت پنج ماه از فراهم شدن امکان ارسال حواله ارزی توسط شعب بانک ملی ایران، گشایش های قابل توجهی در این زمینه ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: پذیرندگان MPOS بانک تجارت ، با پذیرش انواع کارت های شتابی در هر مکان می توانند دریافت های خرد را مدیریت کنند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: همزمان با لیالی قدر پیشخوان شهرنت بانک شهر در شهر مقدس مشهد مستقر و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: شعب بانک سپه کار خود را با دو ساعت تأخیر در روزهای 19 و 23 ماه مبارک رمضان آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: پذیره نویسی صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از روز شنبه 27 خرداد ماه سال جاری به مدت پنج روز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: شورای پول تصویب کرد سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی، ایثارگران، مشاغل خانگی و موارد مشابه از150میلیون ریال به200میلیون ریال افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۵    
بانک و بیمه: رییس بانک مرکزی اتریش در حاشیه دیدار با همتای ایرانی خود گفت: به تازگی دوره آموزشی در وین و با حضور کارکنان بانک مرکزی ایران برگزار شد که به شخصه از تخصص و حرفه ای گری آنها شگفت زده شدم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۵    
بانک و بیمه: بانک آینده در سال جاری، نسبت به اعطای مبلغ 3 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط با هدف استمرار رونق تولید، حفظ اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵    
بانک و بیمه: دبیر فدراسیون والیبال کشورمان از حمایت بانک گردشگری از تیم ملی در طول مدت برگزاری لیگ جهانی تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵    
بانک و بیمه: همزمان با فرارسیدن شب های پر فیض و برکت قدر، ساعت کار شعب بانک ملی ایران تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: در حالی رئیس کل بانک مرکزی وعده بررسی نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار را داده بود که اکنون برخی بانکها، دور جدیدی از افزایش نرخ سود را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: طهماسب مظاهری می گوید: راه حل زیان دهی بانک ها، ادغام نیست. راه حل اصلاح نظام سپرده گذاری و گردن نهادن به قانون بانکداری بدون رباست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۵    
بانک و بیمه: آیا بانک ها ورشکسته شده اند؟ این پرسشی است که این روزها در اذهان مردم و سپرده گذاران بانکی وجود دارد؛ سؤال از زمانی ایجاد شد که زمزمه هایی از بدهی دولت و مردم به بانک ها به گوش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: رییس کل بانک مرکزی گفت: دریافت وام 5 میلیون تومانی با وثیقه قرار دادن یارانه امکان پذیر و دستورالعمل پرداخت این وام ها به بدنه بانکی ابلاغ شده است و بانک ها در حال عمل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک سپه در مسابقات قرائت قرآن کریم و اذان بانک سپه خبرداد: هر یک از شعب بانک سپه که یکی از کارکنان آن حافظ کل قرآن شود، به مدت یک سال از مزایای یک درجه بالاتر بهرمند خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری بانک شهر در سال 1396 معادل 3 درصد اعلام شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۵    
بانک و بیمه: این روزها یکی از دغدغه های اصلی مردم سپرده گذاری در بانکهاست تا در کنار دریافت سود بالاتر، نسبت به حفظ دارایی شان نیز مطمئن باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵    
بانک و بیمه: با هدف افزایش امنیت استفاده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی(بام) و پیشگیری از سوءاستفاده های احتمالی از کد کاربری و رمز ورود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به قصد خروج از کشور دو نفر از متهمان این پرونده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: بانک مرکزی دو روز پیش دستورالعمل تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط را در سال جاری به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهم نامه همکاری پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد را به ارزش 900 میلیارد تومان به امضا رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵    
بانک و بیمه: رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با وزیر دارایی و رئیس کل بانک مرکزی اتریش از ایجاد روابط کارگزاری 22 بانک ایرانی با بانک های اتریش خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...