یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۰۴May 2018 27
 

بانک و بیمه (bima.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه دانا، اطلاع رسانی صحیح و مناسب به مردم را یکی از راهکارهای مقابله با مشکلات اقتصادی کنونی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵    
بانک و بیمه: در پی طرح مطالبی از سوی تعدادی از هنرمندان عزیز کشور درخصوص کسر حق بیمه از قراردادهای هنری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۶    
بانک و بیمه: رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت در دیداری با محمود بیلکار مدیر امور مالی شرکت ملی نفت ایران بر گسترش همکاری ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۶    
بانک و بیمه: مستخدمین حسینی گفت: امروز به دلیل اینکه یک شرکت اعتبارسنجی مناسب در کشور وجود ندارد، وام ها توصیه ای و تلفنی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۶    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران در پاسخ به خیر اندیشی مشتریان حساب های قرض الحسنه، سی و نهمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه را برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۶    
بانک و بیمه: رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: بحث امنیت کدهای دستوری بلاتکلیف به شمار می رود و وزارت ارتباطات منتظر گزارش بخش فنی بانک مرکزی در خصوص امنیت کدهای دستوری برای ابلاغ به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۶    
بانک و بیمه: مدیر امور سازمان و برنامه ریزی گفت: بانک سپه به منظور تسهیل دسترسی مشتریان به معاملات آنلاین بورس، فرآیند ثبت نام معاملات برخط سهام را از طریق شعب منتخب در سراسر کشور انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۶    
بانک و بیمه: رییس کانون بانک های خصوصی با تاکید بر جلوگیری از هجوم تقاضا در بازار ارز، از توان نظام بانکی برای ارائه خدمات بین المللی پس از خروج آمریکا از برجام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۶    
بانک و بیمه: چین با 18 بانک بیش از 1000 میلیارد دلار دارایی در رتبه اول جهان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۶    
بانک و بیمه: بانک میتسوبیشی ژاپن اعلام کرد با همکاری یک شرکت آمریکایی تا سال 2020 پرداخت با تکنولوژی بلاک چین را فعال می کند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۸    
بانک و بیمه: روند افزایش سه برابری قیمت ارز تجربه ای نو نیست و از زمان دولت سازندگی برای به دست آوردن نقدینگی تحت تملک ملت، توسط دولت برنامه ریزی شد!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۸    
بانک و بیمه: شورای ملی ایرانیان آمریکا اعلام کرد، بانک آمریکا با بلوکه غیرقانونی یا بستن حساب های تعدادی از مشتریان ایرانی تبارش در حق آنها رفتار تبعیض آمیزی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۸    
بانک و بیمه: نایب رییس بانک مرکزی روسیه از اسکناس 100 روبلی جدیدی که به طور ویژه برای جام جهانی 2018 طراحی شده بود، رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۸    
بانک و بیمه: بازار خرید مسکن در تهران، در دومین ماه از بهار امسال با تشنج قیمت ها مواجه شد و دو رفتار متفاوت معاملاتی در مناطق 22گانه رقم خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۰    
بانک و بیمه: هیئت وزیران تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین نامه های قانون بودجه سال 1397 کل کشور را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۰    
بانک و بیمه: طی سال های 90 تا 96 بیش از 175 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، با تسهیلات بانک ملی ایران به خودکفایی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی موارد پنچ گانه ای در خصوص ثبت سفارش با تخصیص ارز بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی را در هفته منتهی به 28اردیبهشت اعلام کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
بانک و بیمه: قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ارزش بالای دلار آمریکا، اندکی کاهش پیدا کرد و نزدیک به پایین ترین قیمت خود در سال میلادی جاری ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
بانک و بیمه: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های بانک شهر با اشاره به حضور این بانک در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن،گفت: با همکاری بانک شهر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
بانک و بیمه: یک مقام آلمانی اعلام کرد شش بانک از مجموعه فولکس بانک های آلمان با وجود خطر تحریم ، تامین اعتبار شرکت های صادرکننده به ایران را ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
بانک و بیمه: نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه 1397 به 8,0 درصد رسید که نسبت به ماه قبل (8. 1 درصد) 0. 1 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۰    
بانک و بیمه: جشنواره همگامان سپه 2، ویژه دارندگان پایانه های فروش بانک سپه از تاریخ 97. 03. 01 آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۲    
بانک و بیمه: به تازگی حساب بانکی ایرانیان نزد بانک های گرجستان مسدود شده است. دلیل این موضوع عمدتا به ورود حجم متفاوت ارز به این حساب ها بر می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲    
بانک و بیمه: با گذشت حدود 40 روز از اعلام ارز تک نرخی، روز گذشته قیمت دلار بین بانکی ارائه شده از سوی دولت افزایش پنج تومانی داشت و به ارزش 4205 تومان قیمت گذاری شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک ملت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی مشترک، راه های تقویت همکاری های فی مابین را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲    
بانک و بیمه: انتخاب موزه بانک ملی ایران به عنوان موزه برگزیده کشور موزه بانک ملی ایران در میان موزه های دولتی به عنوان موزه برگزیده سال 96 از سوی کمیته ملی موزه های ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲    
بانک و بیمه: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش های مجلس گزارش خود را در خصوص وضعیت بانک ها برای ارائه به صحن در هفته آینده آماده کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲    
بانک و بیمه: بانک سینا در راستای تامین مالی طرح های اشتغالزایی در مناطق روستایی، بیش از 10 هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲    
بانک و بیمه: همزمان با گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی نشان عالی روابط عمومی به سیدعلیرضا هاشمی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک سپه اهداء شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲    
بانک و بیمه: در آخرین روز اردیبهشت و در هفته روابط عمومی و ارتباطات، آیین نکوداشت مدیران روابط عمومی بانک ها و موسسات اعتباری کشور به میزبانی بانک گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲    
بانک و بیمه: بالغ بر 1. 4میلیون فقره چک در اسفند 96در کل کشور به ارزشی حدود 185 هزار میلیارد ریال برگشت داده شد که نسبت به ماه قبل، از نظر تعداد 3. 1درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲    
بانک و بیمه: برات کریمی، عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به همراه محمدنور آزادی مدیر امور شعب تهران ضمن حضور در شعبه فردوسی و بازدید از بخش های مختلف این شعبه با مسئولان و کارکنان آن صمیمانه دیدار و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۱    
بانک و بیمه: بازار مسکن پایتخت سال گذشته را با رشد 26. 1درصدی میانگین قیمت به پایان رساند و گرچه در ماه های پایانی سال با توهم قیمتی فروشندگان مواجه شد اما با رشد ملایم تعداد معاملات همراه بود تا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰    
بانک و بیمه: نماینده سبزوار در مجلس از شکایت رئیس کل بانک مرکزی از جمعی از نمایندگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۰    
بانک و بیمه: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به پیشرفت های این بانک در شبکه بانکی کشور به ویژه در حوزه توسعه بانکداری الکترونیک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: بررسی ها نشان می دهد برخی از بانک های خصوصی پس از افزایش قیمت دلار و سکه در بازار آزاد با وجود منع قانونی، نرخ سود سپرده ها را با شرایطی افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: صبح امروز متعاقب به روز رسانی سیستم های نرم افزاری ، اختلالاتی در مراودات بانکی برخی مشتریان ارجمند بانک رفاه کارگران به وجود آمد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: در پایان سی و ششمین سمینار سراسری مدیران ستادی و اجرایی بیمه دانا رؤسای شعب برتر سال 96 معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: رییس سندیکای فولاد ، گفت: مشارکت بانک پارسیان به عنوان نماینده بخش خصوصی در طرح پارس فولاد سبزوار و استفاده از مدیران و مهندسین متخصص و توانمند داخلی ازمهم ترین عواملی است که پیشرفت این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: رییس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان با تایید انسداد حساب تعدادی از ایرانیان در گرجستان گفت: با سفارت ایران در گرجستان صحبت کردیم و قرار شد اعلام نتیجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان جرایم غیر عمد با مشارکت بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰    
بانک و بیمه: در جریان اعمال کارمزدهای جدید در برخی خدمات بانکی، به تازگی دریافت کارمزد از تراکنش های اینترنتی نیز در برخی بانک ها اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۰    
بانک و بیمه: بانک مسکن در راستای حمایت بیشتر از زوج های متقاضی خرید مسکن، یک مصوبه دیگر برای تسهیل تامین مالی این گروه از خریداران به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۰    
بانک و بیمه: حسن محمد عباس سفیر لبنان در ایران امروز میهمان موزه بانک ملی ایران بود و از آثار، اشیاء و بخش های مختلف این موزه دیدن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۰    
بانک و بیمه: بانک مرکزی تحریم رییس کل این نهاد از سوی ایالات متحده آمریکا را بی احترامی به هنجارهای بین المللی عنوان و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱    
بانک و بیمه: معاون بین الملل و امور ارزی بانک شهر از همکاری بیش از 60 بانک کارگزار خارجی در 30 کشور دنیا با بانک شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۱    
بانک و بیمه: بانک مرکزی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای تامین ارز شرکت های هواپیمایی فراهم شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱    
بانک و بیمه: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: نوبت دهی در مراکز درمانی تامین اجتماعی از 5 طریق و بدون هزینه انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱    
بانک و بیمه: با مصوبه کمیسیون پولی و بانکی بانک مرکزی، از این پس ایران چک های تحویلی به بانک ها، بدون درج مهر شعبه در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱    
بانک و بیمه: در راستای بهسازی وضعیت ظاهری شعب بانک ملی ایران، شعب این بانک تا حد امکان به صورت چهره به چهره میان متصدیان امور بانکی با مشتریان چیدمان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱    
بانک و بیمه: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: حضور بانک پارسیان درعرصه طرح های صنعتی، توانسته است اشتغال پایدار و مولد در راستای شعارسال را تحقق بخشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱    
بانک و بیمه: عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران در راستای همراهی با سیاست های جدید دولت و بانک مرکزی سیاست های ارزی جدید این بانک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۱    
بانک و بیمه: اگر چه سال گذشته در پی مصوبه شورای پول و اعتبار نرخ سود سپرده بانک مرکزی با دستور بانک مرکزی مبنی بر کاهش نرخ سود بانکی تا 15 درصد برای سپرده های بانکی به 10 و 15 درصد کاهش یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱    
بانک و بیمه: مشاور سازمان خصوصی سازی از توزیع سود سهام عدالت افرادی که با تاخیر شماره شبای خود را به سامانه اعلام کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱    
بانک و بیمه: معاملات مسکن شهر تهران که شروع سال جاری را با سکته نقطه به نقطه آغاز کرده بود، با خروج ترامپ از برجام و اتمام ظرفیت سکه و دلار در دومین ماه سال 1397 روند افزایشی به خود گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱    
بانک و بیمه: مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر از سمت خود استعفا داد تا اولین تغییر در مدیریت موسسات اعتباری در سال جاری رقم بخورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۱    
بانک و بیمه: محمدکشتی آرای، عضو هیات رئیسه اتحادیه طلافروشان تاکید دارد بهتر است سکه بدون وکیوم خریداری شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱    
بانک و بیمه: بیمه مرکزی در حالی به دعوای سهامداری یکی از شرکت های بیمه ورود کرده و بر حذف دوتن از اعضای هیات مدیره این شرکت تاکید دارد که خود در خصوص نفر سوم هیات مدیره این شرکت موضع سکوت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱    
بانک و بیمه: بر اساس بخشنامه بانک مرکزی فروش ارز دولتی به افراد با سن کمتر از 12 سال ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۱    
بانک و بیمه: بانک ایران زمین در راستای ارتقاء سطح خدمات پرداخت، دستگاه همراه پرداخت ایران زمین را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۱    
بانک و بیمه: مدیر کل دفتر امور سهام سازمان خصوصی سازی گفت: تمامی حقوق مربوط به سهام عدالت متوفیان و سود سهام آنها محفوظ است و در آینده تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: در راستای سیاست های دولت برای حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی، بانک سامان در تداوم اقدامات پیشین خود کارگروه حمایت از کالای ایرانی تشکیل داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۱    
بانک و بیمه: با حضور فرماندار، شهردار، فرمانده نیروی انتظامی و همچنین مسوولین بانک پارسیان سیصدو سی و سومین شعبه بانک در شهرستان دهدشت گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی شرایط تأمین، انتقال و پرداخت ارز رانندگان حمل و نقل بین المللی و ترانزیت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۱    
بانک و بیمه: بانک ملی ایران که پیش از این مشارکت فعال خود در برگزاری رویداد تبریز 2018 را عملیاتی نموده، در فضای مجازی نیز به این موضوع ورود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: 10 گروه از حقوق بگیران مشمول مصوبه افزایش پلکانی معکوس 20 درصدی حقوق کارمندان دولت نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شرایط پرداخت انوع وام به فرهنگیان را تشریح و از آغاز پرداخت وام مسکن به فرهنگیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: اخیرا در خبرها آمده است که معوقات بانکی، پرداخت وام در برخی بانک ها را متوقف کرده است. با توجه به این مهم که معوقات بانکی از پرداخت وام در برخی بانک ها جلوگیری کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، از رونمایی وب سایت جدید این بانک، همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: مجلس در هفته گذشته، اصلاح قانون مبارزه با پول شویی را با هدف تغییراتی در چند تبصره آن، یک بار دیگر به صحن علنی کشاند و فرصتی برای نقد موافقان و مخالفانی فراهم کرد که سال گذشته به تفصیل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: وزیر کار با اشاره به اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید برای کارگران گفت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت این تسهیلات به کارگران بدون ضمانت بانکی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: عضو هیئت مدیره بانک ملی از تلاش برای اجرایی شدن تبادل ریال ایران با لیر ترکیه از طریق کارت های بانکی دو کشور از عید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
بانک و بیمه: مدیر کل سابق نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری ممنوعیت انتشار تخلفات بانک ها و موسسات اعتباری درصورت های مالی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: طاهر موهبتی روز چهارشنبه در جلسه اصحاب حوزه سلامت استان مازندران که در ساری برگزار شد ، افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: شرکت فناوران خبره سلسله نشستهائی را کلید زده که نخستین نشست با عنوان نشست راهبردی فناوران و صنعت بیمه برگزار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: اساسنامه صندوق خسارت بدنی هفته گذشته از سوی هیات وزیران تصویب شد و این نهاد بیمه ای پس از 50 سال صاحب اساسنامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بانک و بیمه: روز دوشنبه جلسه رئیس کل بیمه مرکزی با مدیران عامل بیمه ای برگزار شد و همتی بر ضرورت اجتناب از نرخ شکنی در این جلسه تاکید داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: این روزها برخی بانک ها پرداخت تسهیلات خود را برای مدتی متوقف کرده اند و دلیل آن را بالارفتن معوقات و تغییر مسیر برای بازگشت مطالبات اعلام می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: امروزه بسیاری از استخرهای منازل واماکن در شهرهای بزرگ به دلیل رشد سریع و ناهمگون پدیده برج سازی و آپارتمان سازی در فضاهای ویلایی و با توجه به دید مشرف از اطراف ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: در پایان سال گذشته حدود 224 میلیارد تومان سفته برات برگشت خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: نمایندگان مردم در خانه ملت با تعیین تکالیف دستگاه ها و نهادها در زمینه احراز هویت و شناسایی عملیات معاملات مشکوک موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: براساس سامانه جامع تجارت واردکنندگانی که منشا ارز غیربانکی داشته اند، بانک مرکزی امکاناتی را به آن ها ارایه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: هیات وزیران به پیشنهاد بیمه مرکزی و تایید شورای عالی بیمه، آیین نامه اجرایی ماده 5 قانون بیمه اجباری خسارت وارده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه را تصویب و ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با سیاست جدید ارزی عملا صرافی ها از سودمندی خارج شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: در طرح سپرده طلایی رفاه با نرخ سود 12 درصد تسهیلات بگیرید و در مقابل آتش سوزی، حوادث و هزینه های پزشکی بصورت رایگان بیمه شوید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۳    
بانک و بیمه: سازمان امور مالیاتی با اعلان رصد حساب ها و تراکنش های مشکوک بانکی با گردش سالانه 5 میلیارد تومان، نحوه بررسی از حساب اشخاص حقیقی و حقوقی و تکلیف بانک ها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۳    
بانک و بیمه: بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و رسالت های خود، حامی کاروان ورزشی کارگران برای اعزام به دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها در فرانسه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۳    
بانک و بیمه: با تصویب استفساریه ای در مجلس، میزان افزایش پایین ترین طبقه حقوق بگیر 20 درصد و بالاترین طبقه یک درصد خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۳    
بانک و بیمه: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تقدیر نامه ای خطاب به مریم وحیدنیا، سرپرست روابط عمومی بانک پارسیان، از تلاش های کارکنان این بانک، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳    
بانک و بیمه: طرح ویژه مسکن که به منظور ارائه تسهیلات خرید و ساخت مسکن در نیمه دی ماه سال گذشته توسط بانک ملی ایران آغاز شد، اکنون با استقبال گسترده ای از سوی متقاضیان مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۳    
بانک و بیمه: وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد: تحریم های جدیدی را علیه بانک مرکزی ایران اعمال کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: سامانه سنهاب به عنوان یک ابزار نظارتی به شفافیت صنعت بیمه کمک شایانی نموده است و نقطه عطف بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت بیمه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۳    
بانک و بیمه: مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان می گوید: امیدواریم سایر بانک ها و دستگاه ها از بانک مهر اقتصاد الگو بگیرند و در زمینه نهال کاری و بیابان زدایی ورود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۳    
بانک و بیمه: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان بابیان ناگفته هایی از صندوق و بانک سرمایه با اظهار اینکه تخلفات در بانک سرمایه را به نام صندوق مطرح کردند، گفت که برخی با انجام مصاحبه هایی خلاف واقع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور 0. 1 درصد افزایش یافت و به 1313. 54 دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: ساعت خدمات رسانی شعب و واحدهای ستادی بانک سامان در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: نماینده مردم زاهدان در جلسه سوال از وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: من می خواهم از وزیر قول بگیریم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۳    
بانک و بیمه: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی در راستای سیاست جدید ارزی ضوابط تامین و انتقال ارز بابت هزینه های شرکت های حمل و نقل بین المللی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۳    
بانک و بیمه: آنگونه که معتبرترین نهاد آماری در کشور گزارش داده، استان های غربی با ثبت تورم های بالای 10 درصد بیشترین نرخ تورم را به خود اختصاص داده اند ...
مشاهده نتایج بیشتر...