یکشنبه ۰۴ فروردینساعت ۱۳:۳۳Mar 2019 24
 

دفتر هیئت دولت (cabinetoffice.ir)

  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۲    
دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در پیامی فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۱    
رئیس جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1398 هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی های سال گذشته و ناکامی ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم گیری های نو ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۱    
رئیس بانک مرکزی گفت: نامگذاری سال 1398 با عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، مسئولیت بانک مرکزی و نظام بانکی کشور را مضاعف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۱    
و برآمد بهاری دیگر، در این بهارِ شوق انگیزِ مملو از عطرِ دل انگیز الهی، از درگاه مدبر هستی، احسن الحال را برای شما آرزومندیم
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۸    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا (STFI) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۸    
علی می آید تا مرکز ثقل شود، مرکز ثقل یازده پاک مرد سبز علوی، علی می آید تا عدالت بیاید، مهر و محبت بیاید و مظلومان تاریخ جان بگویند، جان بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۱    
رئیس جمهور، قانون بودجه سال 1398 کل کشور را جهت اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ نمود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
با تصویب دولت بدهی شرکت های تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه، پرشیان فولاد، مدیریت انرژی امید تابان هور ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی با تهاتر مطالبات شرکت های دولتی تابعه بخش آب وزارت نیرو از دولت بابت مابه التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت تمام شده فروش هر متر مکعب آب ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
هیئت وزیران با صدور مجوز لازم جهت انجام مذاکره، پیش امضا (پاراف) و امضای موقت موافقت نامه در زمینه نظام ارتقاء تجارت متقابل بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری بلاروس موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
هیئت وزیران تصویب نامه های مربوط به صورت های مالی و گزارش عملکرد هیئت مدیره سازمان مناطق آزاد تجاری – صنعتی چابهار و انزلی مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند 1396 را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
هیئت دولت به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی، سعید رسولی را برای مدت چهار سال به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
با تصویب هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور 200 هزار فقره تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی واحد های مسکونی روستایی در سال 1398پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۴    
به موجب تصویب هیئت وزیران، ماشین آلات و تجهیزات واردات شده با استفاده از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی، قابل ترخیص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه کشور، تعرفه های آب و برق مشترکان پرمصرف را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۴    
رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اقداماتی نظیر اصلاحات ساختاری، مدیریتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴    
هیئت وزیران در جلسه صبح امروز، به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، مصوب کرد کارگروهی متشکل از وزرای نفت، کشور، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۴    
رئیس جمهور، امید و وحدت را لازمه عبور از مشکلات دانست و تأکید کرد: دولت تمام توان و امکانات خود را برای غلبه بر مشکلات بکار گرفته و این مسیر را با قوت ادامه خواهد داد و مطمئنم دست در دست هم می توانیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۴    
موضوعات مورد بررسی سند ملی اشتغال مبتنی بر کار شایسته. آیین نامه اجرایی تبصره ذیل ماده (71) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۴    
موضوعات مورد بررسی مجوز فروش پلاک ثبتی 3438 فرعی از اصلی 6933 مربوط به خوابگاه شهید مطهری دانشگاه شهید بهشتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی با افزایش سرمایه دولت در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تا سقف 35 هزار میلیارد ریال موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۹    
هیئت وزیران با اصلاح تقسیمات کشوری در استان های مرکزی، هرمزگان و آذربایجان غربی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۹    
هیئت وزیران با افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات ایران، تا سقف بدهی این بانک به بانک مرکزی تا تاریخ 31 شهریور 1396 موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۹    
هیئت دولت با واگذاری بهره برداری دو پلاک ثبتی مجزا، واقع در شهرکرد استان چهار محال و بختیاری از وزارت جهاد کشاورزی (سازمان جنگلها و مراتع) به وزارت علوم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه با ارجاع تعدادی از اختلاف های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد های مربوط به طرح های عمرانی به به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه، ماده (25) آیین نامه طبقه بندی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
با موافقت هیئت دولت و پیشنهاد وزارت کشور (استانداری اصفهان) روستای دهسرخ شهرستان مبارکه به شهر و مرکز دهستان نورآباد این شهرستان از روستای دهسرخ به روستای باغملک تغییر یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
هیئت دولت به پیشنهاد وزارت کشور (استانداری خوزستان) با تغییر نام روستای اسلام آباد شهرستان دزفول به جندی شاپور و نیز تبدیل روستای جندی شاپور به شهر، موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
هیئت دولت به پیشنهاد وزارت کشور (استانداری اصفهان) ضمن اصلاح محدوده دهستان های همبرات و گرمسیر در بخش های مرکزی و زواره شهرستان اردستان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
با موافقت دولت، نام چندین بخش، روستا و شهر در استان های آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، لرستان و مازندران تغییر یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۹    
هیئت دولت، به پیشنهاد وزارت جهادکشاورزی، مجوز مذاکره، پیش امضا (پاراف) و امضای موقت موافقتنامه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۹    
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، پیشنهاد معافیت 20 درصدی از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما را در کارگاه هایی که از نیروی کار زنان سرپرست خانوار استفاده می کنند به دولت ارائه نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۹    
هیئت وزیران مجوز خرید چهار دستگاه خودروی سواری تولید داخل را برای سازمان انرژی اتمی ایران (شرکت فناوری های پیشرفته ایران) از محل اعتبارات مصوب مربوط صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۹    
با تصویب هیئت وزیران بخش جوزار به مرکزیت روستای مهرنجان و دهستان پراشکفت به مرکزیت روستای ده گردو در تابعیت شهرستان ممسنی استان فارس ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۹    
هیئت دولت به پیشنهاد وزارت کشور و با هدف ساماندهی معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز غیرکارخانه ای و کارگاهی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۹    
با تصویب هیئت وزیران بخش فسارود به مرکزیت روستای پاسخن شهرستان داراب در استان فارس ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۹    
شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی پیشنهاد معافیت ماشین آلات حمل و نقل معدنی از حقوق گمرکی را برای بررسی و طی تشریفات قانونی به هیئت دولت ارسال کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۹    
هیئت وزیران با پیشنهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خرید دو دستگاه خودرو داخلی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتصاب یک عضو جدید در شورای عالی بورس و اوراق بهادار موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۴    
موضوعات مورد بررسی اصلاح آیین نامه اجرایی بند (الف) ماده (26) قانون برگزاری مناقصات موضوع تصویبنامه شماره 84217/ت33772 ه مورخ 16 مهر 1385 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۴    
وزارت کشور، بسته اجرایی کاهش اثرات فرونشست زمین ناشی از تغییرات سطح آب زیرزمینی در شهر تهران را جهت سیر مراحل بررسی و تصمیم گیری هیئت وزیران ارائه نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۴    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: ایران به دنبال راهبرد اقتصادی بلند مدت با کشور عراق است و تا دو سال آینده، سهم صادرات ایران به عراق به 20 میلیارد دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۴    
رئیس کل بانک مرکزی از شکل گیری تحول در ترکیب کالا ها و خدمات صادراتی و مقاصد تجاری ایران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۴    
سازمان حفاظت محیط زیست، پیشنهاد صدور مجوز فروش اموال غیرمنقول مازاد این سازمان در استان تهران را به منظور تأمین منابع مالی لازم برای احداث ساختمان های اداری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۴    
درجدیدترین گزارش منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش های جوی 195 میلیمتر می باشد که نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (89 میلیمتر) 119 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۴    
با تصویب هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست، مخبرانی که ماموران سازمان حفاظت محیط زیست را در جریان تخلفات زیست محیطی قرار دهند، پاداش مالی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴    
هیئت وزیران در جلسه امروز صبح خود به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، با تغییر و اصلاحات تقسیماتی در استان های فارس، اصفهان، خوزستان، آذربایجان غربی، اردبیل، بوشهر، سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۴    
وزارت راه و شهرسازی، پیشنهاد صدور مجوز خرید تعدادی دستگاه خودروی سواری را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس جمهور با معافیت مالیاتی برخی از سرمایه گذاری های انجام شده توسط شرکت های عمران شهر های جدید از منابع داخلی این شرکت ها موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۵    
رییس جمهور لایحه اصلاح موادی از قانون مالیات های مستقیم را برای طی تشریفات قانونی به مجلس ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۵    
هیئت وزیران در جلسه 15 اسفند 1397 به پیشنهاد وزارت نیرو با اصلاح تعرفه برق خانگی در سه شهرستان کشور موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۵    
لایحه نحوه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تأسیسات آب و فاضلاب با امضای رئیس جمهور جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۵    
لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی، الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر با امضای رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تأکید بر برنامه های این وزارت درخصوص عدم افزایش غیرمتعارف قیمت دارو گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، پیش نویس لایحه اصلاح ماده (1041) قانونی مدنی را با هدف تعیین حداقل سن ازدواج برای طی مراحل قانونی به هیئت دولت ارسال کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۴    
در جلسه امروز هیئت وزیران و در آستانه سفر مهم پیش روی رئیس جمهور به کشور عراق، زمینه های توسعه همکاری های سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی دو کشور، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۴    
شهرداری تهران، پیشنهاد صدور مجوز استفاده از کارخانه سیمان ری را به منظور مرمت، بازسازی و تبدیل به موزه صنعت سیمان و مجموعه گردشگری با کاربری های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۴    
شورای ملی ایمنی زیستی آیین نامه اجرایی بند (ب) ماده (7) قانون ایمنی زیستی را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد مجمع عمومی بانک مرکزی با افزایش سرمایه این بانک از محل اندوخته احتیاطی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۴    
هیئت وزیران در جلسه روز 15 اسفند 1397، تمدید مصوبه واگذاری اختیارات دستگاه های اجرایی به واحد های متناظر استانی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۴    
با موافقت هیئت دولت، آیین نامه اجرایی مربوط به استفاده مؤدیان مالیاتی از سامانه صندوق مکانیزه فروش مورد اصلاح قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۴    
وزارت راه و شهرسازی درخواست برگزاری ششمین کنفرانس منطقه ای تغییر اقلیم در سال 1398 را به دولت ارائه نموده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۴    
وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق بهره برداری از پلاک ثبتی واقع در نارمک شهرستان تهران را از وزارت امور اقتصادی و دارایی (سازمان امور مالیاتی کشور) به سازمان اداری و استخدامی کشور واگذار کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمدید زمان بازپرداخت تسهیلات اعطایی به پیمانکاران خدمات فنی و مهندسی در کشور عراق، موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۴    
موضوع مورد بررسی بررسی ایراد قانونی به تصویب نامه شماره 87602/ت 55291 ه مورخ 4 مهر ماه 97 موضوع مابه التفاوت نرخ سود پرداختی به بانک مسکن.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد بانک مرکزی، با تأمین ارز به نرخ رسمی برای پرداخت اعتبارات/بروات اسنادی واحد های تولیدی که قبل از تاریخ 1397/5 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۲:۰۴    
معاون حقوقی رییس جمهوری گفت: لایحه ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی در حال بررسی در کمیسیون اصلی لوایح دولت است و به زودی فرایند بررسی و تصویب آن در صحن هیئت دولت آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۴    
جلسه بررسی نحوه تامین کالا های اساسی برای ایام پایان سال، چهارشنبه 15 اسفند به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۴    
وزیر نفت گفت: صنعت نفت ایران با وجود فشار های بی سابقه دشمن با اقتدار در حال توسعه بوده و گام های بزرگی در این حوزه برداشته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۴    
معاونت حقوقی رئیس جمهور به پیشنهاد سازمان جمعیت هلال احمر، درخواست صدور مجوز واگذاری حق استفاده از چند هزار مترمربع از اراضی یک پلاک ثبتی واقع در شهرستان رفسنجان استان کرمان را برای پایگاه امداد و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با ایجاد دهستان فردوس به مرکزیت روستای فردوس و نیز بخش اسفندقه به مرکزیت روستای دولت آباد از ترکیب دهستان های اسفندقه و فردوس در شهرستان جیرفت استان کرمان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۴    
موضوعات مورد بررسی سند ملی اشتغال مبتنی بر کار شایسته اصلاح اساسنامه صندوق کار آفرینی امید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با تبدیل روستای جوادیه الهیه در دهستان بهرمان بخش نوق شهرستان رفسنجان استان کرمان، به شهر موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور (استانداری کرمان) با تبدیل روستای ده کهان دهستان ده کهان بخش مرکزی شهرستان کهنوج در استان کرمان، به شهر موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور، با ادغام نقطه روستایی عباس آباد با روستای علی آباد عمران و تشکیل روستای علی آباد عمران و نیز تبدیل روستای علی آباد عمران به شهر در استان کرمان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با ادغام روستا های سی ریز، ده خواجه، فتح آباد، ده بالاسی ریز، موروییه و ده نو دهستان سی ریز بخش یزدان آباد شهرستان زرند در استان کرمان و تشکیل شهر سی ریز و نیز تغییر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت، تغییرات سود بازرگانی کالا ها در سال 1398 را به تصویب رسانید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با ایجاد بخش دهبکری در تابعیت شهرستان بم، دهستان ابارق به مرکزیت روستای ابارق و دهستان دریجان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با تبدیل روستای رمشک مرکز دهستان رمشک بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج در استان کرمان به شهر و تغییر مرکز دهستان رمشک به روستای کنگرو دهستان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۴    
هیئت وزیران مجوز ترخیص چهار دستگاه شتاب دهنده خطی برای نصب در بیمارستان فوق تخصصی سرطان توسط بنیاد امور بیماری های خاص را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۴    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و درخواست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تهاتر مطالبات و بدهی شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد با انتشار اسناد خزانه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۹    
هیئت وزیران با اصلاح تقسیمات کشوری در استان کرمانشاه موضوع ایجاد دهستان زمکان شمالی و بخش زمکان در تابعیت شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
دولت 800 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در استان سیستان و بلوچستان اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، آیین نامه اجرایی قانون اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۹    
هیئت وزیران در جلسه 8 اسفند 97 با ادغام چند روستا در بخش جرگلان شهرستان راز و جرگلان استان خراسان شمالی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۹    
لایحه اصلاح موادی از قانون محاسبات کشور برای بررسی و طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۰    
کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیئت دولت به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در حال بررسی آیین نامه پیشنهادی ماده (25) قانون حمایت از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۰    
کمیسیون اجتماعی دفتر هیئت دولت به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی در حال بررسی آیین نامه پیشنهادی ماده (13) قانون حمایت از معلولان مصوب سال 1396 با موضوع ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور (استانداری فارس) با تبدیل روستای فال دهستان فال بخش گله دار شهرستان مهر در استان فارس به شهر و تغییر مرکز دهستان فال به روستای حاجی آباد دهستان یادشده، موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه با تخصیص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت و بازسازی ساختمان ها و تأسیسات زیربنایی آسیب دیده ناشی از وقوع طوفان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور، با انتزاع چند روستا از دهستان های دیزج و سکمن آباد شهرستان خوی و الحاق به دهستان فیرورق این شهرستان، تغییر نام دهستان فیرورق بخش مرکزی شهرستان خوی به فیرورق جنوبی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۰    
محمد یونس حقانی به عنوان عضو غیر موظف هیئت مدیره منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور با انجام اصلاحاتی در تقسیمات کشوری دهستان ندوشن، شهرستان بهاباد استان یزد موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۰    
هیئت وزیران در جلسه امروز بعدازظهر خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، آیین نامه اجرایی مربوط به استفاده مؤدیان مالیاتی از سامانه صندوق مکانیزه فروش را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰    
هیئت وزیران در جلسه 5 اسفند 1397 به پیشنهاد وزارت نیرو، تعرفه برق مشترکان خانگی چهار شهرستان را تغییر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، با تهاتر بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی با مطالبات دولت از سازمان تامین اجتماعی (شرکت زغال سنگ شرقی) از طریق صدور اسناد تسویه خزانه نوع اول ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
دولت به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خروج موقت آثار هنری تحت مالکیت این وزارتخانه برای شرکت در نمایشگاه های خارجی مجوز داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰    
با تصویب دولت تعدادی روستا در شهرستان طالقان استان البرز، به منظور برگشت وضعیت تقسیماتی آن ها به شرایط قبل از ایجاد شهرستان طالقان، به دهستان میان طالقان بخش مرکزی الحاق می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰    
با تصویب هیئت دولت روستای اربطان شهرستان هریس آذربایجان شرقی به شهر تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور، با تقسیم دو دهستان و نیز انجام انتزاع و الحاق ها و تغییرات تقسیماتی در شهرستان پارس آباد استان اردبیل ...
مشاهده نتایج بیشتر...