چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۴۴May 2018 23
 

دفتر هیئت دولت (cabinetoffice.ir)

  ۲ ساعت پیش    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین نامه های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱    
توسعه شهرنشینی و اسکان جمعیت زیاد در شهرها که غالباً مهاجران می باشند تأثیرات قابل توجهی بر بافت های قدیمی و فرسوده برجای گذاشته که باعث تخریب و فرسودگی بافت های مذکور و درنتیجه مشکلات و محدودیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۱    
وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد تعیین خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در المپیاد های علمی، آزمونهای ورودی و پیشرفت تحصیلی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹    
موضوع مورد بررسی - الحاق یک تبصره به تصویب نامه شماره 69163/ت18538 مورخ 76/8/11 در خصوص انعقاد قرارداد با وکلای دادگستری مازاد بر تعرفه آیین نامه حق الوکاله ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۸    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، راهکارهای اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار را با هدف احیاء ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۸    
میگل آریاس کانیته، کمیسیونر اتحادیه اروپا با دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در خصوص همکاری های دو طرف و مسائل برجام دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷    
هیئت وزیران با امضای موقت موافقت نامه تعرفه های ترجیحی اتحادیه اقتصادی اوراسیا موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷    
هیئت وزیران با مجوز خرید و واردات 150 دستگاه خودرو کمک دار (وانت با حجم موتور بیش از 2500 سی سی) توسط سازمان حفاظت محیط زیست موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷    
هیئت وزیران، آیین نامه اجرایی بند (ت) ماده (8) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷    
هیئت وزیران به استناد ماده (13) قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی مصوب 1395- و به پیشنهاد وزارت کشور، آیین نامه اجرایی ماده (13) قانون نحوه ی فعالیت احزاب و گروههای سیاسی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد خروج 196 قلم آثار موزه ملی ایران به کشور هلند برای برگزاری نمایشگاه ایران: مهد تمدن را جهت تصویب در هیئت وزیران ارایه نموده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷    
سازمان برنامه وبودجه کشور، پیش نویس آیین نامه اجرایی تبصره (19) قانون بودجه سال 1397 کل کشور در خصوص مشارکت بخش خصوصی و تعاونی در اجرای طرح ها و پروژه های منتخب جدید و نیمه تمام و بهره برداری طرح ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۷    
سازمان برنامه و بودجه کشور پیش نویس آیین نامه اجرایی تبصره 18 قانون بودجه سال 1397 کل کشور در خصوص اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد از طریق کمکهای فنی و اعتباری را برای تصویب هیئت وزیران ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۷    
در جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت، که با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور برگزر شد، پیشنهادهای تعطیلات زمستانی مدارس کشور و برنامه دوباره مردم مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۷    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: این خروج به نفع ماست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۷    
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و کنسرسیوم پرگس (PERGAS) به منظور توسعه و پشتیبانی بهره برداری میدان نفتی کرنج در قالب الگوی قراردادی نفت خیز جنوب، موافقتنامه همکاری (HOA) امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۷    
هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آیین نامه چگونگی هزینه کرد وجوه حاصل از حق التولیه, حق النظاره و میزان حق الزحمه امین یا هیئت امنای اماکن مذهبی در سال 1397 را به تصویب رسانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
رئیس جمهور استفاده از فرصت های ماه مبارک رمضان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: ماه رمضان ماه استقامت، صبر، ایستادگی، اتحاد و برادری بیشتر و زدودن دل ها از همه کینه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۰    
جلسه کمیته تخصصی کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها در راستای رسیدگی به موضوع "لایحه الحاق یک تبصره به ماده (2) قانون توزیع عادلانه آب" دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1397 در محل نهاد ریاست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۱    
اگر توانستیم اطلاعات را به صورت آزاد منتشر کنیم آن وقت می توان با سربلندی دو هدف را اعلام کرد؛ یکی مبارزه با فساد و دومی افزایش و خلق دارایی های جدید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۱    
پس از تصویب افزایش تعرفه خودروهای واراداتی، موجی از انتقادها نسبت به افزایش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی با استناد به اهمیت این خودروها در کاهش آلایندگی هوا و مصرف سوخت شکل گرفت که در اینجا دلایل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توسعه گذرگاه های شبکه بین الملل از یک نقطه به هفت مرکز، گفت: نتیجه این توسعه پایداری شبکه، دسترسی بیشتر و بهبود پدافندی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۱    
وزیر نفت در برنامه تلویزیونی مهم ترین اقدام ها و برنامه های صنعت نفت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ازتوزیع اولین سبد غذایی سال 97 در ایام آغازین ماه مبارک رمضان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۳    
موافقت هیئت وزیران با واگذاری دو قطعه زمین و اسناد مالکیت آنها جهت احداث ساختمان به دیوان عدالت اداری کشور
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
هیئت وزیران به پیشنهاد ریاست جمهوری، اساسنامه صندوق کارآفرینی امید را اصلاح نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد ماده (28) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه - مصوب 1395- اساسنامه صندوق تأمین خسارت های ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
هیئت وزیران با درخواست مستنثنی شدن شرکت های امداد خودرو وابسته به خودروسازان کشور از اخذ مجوز از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای موافقت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، آیین نامه اجرایی ماده (5) قانون بیمه اجباری شخص ثالث را تصویب نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
هیئت وزیران با مستثنی شدن واردات خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از شرط اسقاط خودروهای فرسوده موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
هیئت وزیران با تلقی کلیه وجوه پرداختی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به زلزله زدگان استان کرمانشاه به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
هیئت وزیران به استناد ماده (28) قانون مجازات اسلامی – مصوب 1392- میزان جرایم مندرج در مواد (10)، (11)، (12) و (13) اصلاحی قانون شکار و صید - مصوب 1375- را اصلاح نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
موضوع مورد بررسی - طرح اصلاح آیین نامه نظام صنفی کشاورزی .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
هیئت وزیران با تغییر عنوان دستگاه اجرایی طرح احداث راه آهن قزوین - رشت - انزلی - آستارا از شرکت مادر تخصصی وتوسعه زیر بناهای حمل ونقل کشور به شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
هیئت وزیران با پیشنهاد وزارت امورخارجه در مورد تعیین وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و جهادکشاورزی به ترتیب به عنوان دستگاه مسئول کمیسیون های مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اسلواکی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
هیئت وزیران با الحاق (8) ردیف کالا به فهرست تصویب نامه های موضوع ممنوعیت خرید کالاهای خارجی دارای تولید مشابه داخل موافقت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، درخواست مجوز فروش 9 فقره ملک در شهرهای مشهد ، شیراز و کرمان را که در قبال عدم ایفای تعهدات دانشجویان بورسیه ضبط شده، به دولت ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد داد، ثبت سفارشات مواد اولیه و ماشین آلات تولیدی، با نرخ متفاوتی از کالاهای مصرفی مشمول دریافت کارمزد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۳    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، آیین نامه اجرایی قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۳    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه با اختصاص اعتبار برای جبران خسارات و بازسازی مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه موافقت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۳    
وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است در ابتدای هر سال نصاب معاملات را براساس شاخص بهای کالاها و خدمات اعلام شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، جهت تصویب به هیئت وزیران پیشنهاد نماید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۴    
هیئت وزیران با ارسال لایحه اصلاح مواد (20) الی (23) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تنفیذی در ماده (30) قانون اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
هیئت وزیران با صدور مجوز افزایش کلیه مستمری های بازنشستگی از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی موافقت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
هیئت وزیران با صدور مجوز فروش سه فقره زمین مازاد و بلااستفاده استانداری آذربایجان شرقی واقع در بخش 9 تبریز موافقت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
هیئت وزیران با پیشنهاد سازمان انرژی اتمی ایران درخصوص الحاق یک متن به موضوع مالیات قرارداد شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران با شرکت اتم استروی اکسپورت موافقت کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۱    
وزارت کشور اعلام نموده است، از آنجایی که صدور کارت هوشمند ملی برای آحاد جامعه و جایگزینی آن با کارت شناسایی ملی موصوف، نیازمند مدت زمان بیشتری است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱    
هیئت دولت صبح امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۱    
سازمان برنامه و بودجه آیین نامه اجرایی بند (ه) تبصره (9) قانون بودجه سال 1397کل کشور را در خصوص بهره برداری وزارت آموزش و پرورش از املاک و فضاهای آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۱    
موضوع مورد بررسی - اصلاح آیین نامه ایجاد و مدیریت مبادی ورودی و خروجی رسمی کشور موضوع تصویب نامه شماره 168920/ت39089 مورخ 87/9/6.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۰    
سازمان برنامه و بودجه کشور آیین نامه اجرایی بند (ج) تبصره (4) قانون بودجه سال 1397 کل کشور در خصوص پرداخت تسهیلات از محل منابع در اختیار برای خرید تجهیزات صرفاً تخصصی و به روزرسانی آزمایشگاهها و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۰    
با تشخیص کمیسیون تخصصی امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت، پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص تعیین فهرست و شاخص های مناطق و شهرستان های غیربرخوردار از اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۰    
موضوعات مورد بررسی - طرح اصلاح آیین نامه نظام صنفی کشاورزی . - مجوز واگذاری 1050 مترمربع از پلاک ثبتی 28 فرعی از 26 اصلی واقع در بخش ثبتی 14 روستای انجیلاق شهرستان آبیک استان قزوین برای توسعه و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۰    
براساس بند (14) ماده (55) قانون شهرداری، یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها اتخاذ تدابیر مؤثر برای حفظ شهر از خطر سیل و حریق و رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک و به عبارت کلی رفع خطر از هر نوع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۰    
توسعه صنعت تولید مصنوعات طلا و جواهرات با هدف دستیابی به بازارهای خارجی از جمله موضوعاتی است که در صورت تحقق، علاوه بر ایجاد ارزش افزوده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۰    
یکی از مهمترین مسئولیت شهرداری ها معطوف به مدیریت واحد شهری بر اراضی، انهار، کانال های عمومی، مسیل ها و بستر رودخانه های موجود در محدوده حریم شهرها می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
هیئت وزیران تصویب نامه شماره 165407/ت53930ه مورخ 25 /12 /1395 ، در خصوص نحوه تعیین قیمت نفت کوره مصرفی کارخانه های سیمان را برای سال 1397 تمدیدکرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۰    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری،تعدادی از آیین نامه های اجرایی را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۴    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری،تعدادی از آیین نامه های اجرایی را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳    
با تصویب افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 97، پرداختی به هیچ یک از کارکنان دولت در سال 97 از مبلغ 12 میلیون ریال کمتر نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۳    
با تصویب هیئت وزیران، حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در سال 1397، به میزان 10 درصد نسبت به سال 1396 افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۲    
سازمان برنامه و بودجه آیین نامه ای در رابطه با بند (ه) تبصره (10) قانون بودجه سال 1397 کل کشور مبنی بر اجازه وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری تعداد تا پنجاه هزار باب از واحدهای مسکونی مسکن مهر تکمیل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۲    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پیشنهاد اصلاح تبصره ماده (6) آیین نامه اجرایی ماده (27) قانون مبارزه با کالا و ارز در خصوص مواد و فرآورده های قاچاق خوراکی، آشامیدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۲    
هیئت وزیران با توجه به مصوبات شصت و نهمین و هفتادمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت کشور ،تعیین تعرفه خدمات تشخیصی درمانی در بخش خصوصی درسال 1397 را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۲    
صادرات هرگونع قیر به جز قیر معدنی و قیر صادراتی از محل ورود موقت موضوع ماده (51) قانون امور گمرکی با موافقت وزارت نفت امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۱    
هیئت وزیران با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده ناشی از سیل و حوادث غیرمترقبه در استان گیلان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۱    
هیئت وزیران، مأخذ محاسبه سایر عوارض و وجوه موضوع تبصره (3) ماده (64) اصلاحی قانون مالیات های مستقیم برای اجرا در سال 1397 را تصویب کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۱    
هیئت وزیران در جلسه 9 /2 /1397بنا به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و به استناد ماده واحده قانون احداث پروژه های عمرانی بخش راه و ترابری از طریق مشارکت بانک ها و سایر منابع مالی و پولی کشور - مصوب 1366 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به موجب ماده واحده قانون استفساریه در خصوص اختیار اصلاح اساسنامه سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت - مصوب 1377 - ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۶    
دکتر روحانی قانون موافقتنامه انتقال محکومان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری دمکراتیک سوسیالیستی سریلانکا را به وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۶    
سازمان فناوری اطلاعات ایران با رعایت قانون اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی پیشنهاد داده است تا بتواند به عنوان بدنه حاکمیت در قالب یک سازمان دولتی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۴۱    
جلسه فوق العاده و اصلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست با حضور وزرای راه، مسکن و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو و امور اقتصادی و دارایی، ریاست سازمان های حفاظت محیط زیست و انرژی اتمی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۹    
دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور طی بخشنامه ای بند (15) تصویب نامه اصلاحی شماره 8987/ت55300ه مورخ 02/02/1397 را اصلاح کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور ارجاع اختلافهای ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح های عمرانی دستگاه های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران تعیین شده را برای داوری به شورای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۸    
هیئت وزیران به پیشنهاد مشترک وزارت جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد ماده (36) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) - مصوب 1393- تسهیلات لازم برای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۸    
موضوع مورد بررسی - لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۸    
موضوعات مورد بررسی - آیین نامه موضوع ماده (12) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه - مصوب 1395. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۸    
موضوعات مورد بررسی - طرح اصلاح آیین نامه نظام صنفی کشاورزی . - اصلاح قانون ارتقاء سلامت نظام اداری مصوب 1390.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۹    
براساس ماده (11) اساسنامه اصلاحی کمیسیون ملی یونسکو در ایران،این کمیسیون دارای یک دبیرخانه دایمی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۹    
سازمان برنامه و بودجه آیین نامه اجرایی بند (ه) تبصره (9) قانون بودجه سال 1397کل کشور را در خصوص بهره برداری وزارت آموزش و پرورش از املاک و فضاهای آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۹    
پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص "معافیت واحدهای صنعتی و تولید مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خارج از شعاع 30 کیلومتری استان البرز و 120 کیلومتری استان تهران از قانون مالیات های مستقیم –مصوب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۹    
هیئت وزیران به پیشنهاد مشترک سازمان های اداری و استخدامی کشور و برنامه و بودجه کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پروژه های ملی اولویت دار توسعه دولت الکترونیک را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۰    
صرفنظر از اختیار هیئت وزیران برای صدور آیین نامه اجرایی ، هیئت دولت بنا به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، در راستای اجرایی شدن، آیین نامه اجرایی بندهای (الف)، (ب)، (ج)، (د)، (ح)، (ط) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۰    
اسناد خزانه اسلامی اسنادی با نام یا بی نام موضوع بند (ه) تبصره (5) قانون بودجه سال 1397 کل کشور می باشد که دولت به منظور تسویه بدهی های مسجل خود با حفظ قدرت خرید بابت طرح های تملک دارایی های سرمایه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی با توجه به اینکه این مناطق از شمول مقررات عمومی دولت مستثنی می باشندو براساس بند (11) سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسعه حوزه عمل مناطق آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰    
وزیران عضو شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی بودجه سال 1397 سازمان های مناطق آزاد تجاری – صنعتی کیش، قشم، چابهار، ارس، اروند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۰    
بر اساس این مصوبه هیئت وزیران به وزارت نیرو اجازه داد تا متوسط تعرفه های برق وآب را بر اساس جداول تعیین شده افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
هیئت وزیران در جلسه 5 /2 /1397 به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهلت مقرر در ماده (4) اصلاحی آیین نامه اجرایی ماده (13) قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۰    
قانون حمایت از حقوق معلولان که با عنوان لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت به مجلس شورای اسلامی ارسال شده بود با تصویب در جلسه علنی مورخ 1396/12/20 و تأیید شورای نگهبان ابلاغ گردید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۰    
قانون تفسیر چگونگی امهال وام که با عنوان طرح دوفوریتی استفساریه به مجلس شورای اسلامی ارسال شده بود با تصویب در جلسه علنی مورخ 1396/12/20 و تأیید شورای نگهبان ابلاغ گردید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۱    
در این گزارش، میانگین بارش در دوره های مختلف و تغییرات ماهانه بارندگی کشور از سال 96 تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
آیین نامه بند (ه) تبصره (4) قانون بودجه سال 1397 کل کشور با موضوع انتقال آب کشاورزی با لوله به چهل و شش هزار هکتار اراضی دشت سیستان به دولت ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
طبق تبصره (2) ماده (2) قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، تعیین شاخص های آموزشی و پرورشی و تدوین محتوا و نظارت بر مهد کودک ها از حیث آموزشی و پرورشی با وزارت آموزش و پرورش و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
براساس بند (ز) ماده (4) قانون برنامه ششم توسعه کشور به منظور کاهش سالانه 8 /0 درصد در نرخ بیکاری جامعه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۲    
وزارت امور خارجه درخواست صدور مجوز فروش ساختمان های سابق سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور کنیا –نایروبی و کشور نیجریه و هم چنین کاخ والری (Val Ory) در منطقه موکا (Moka) جزیره موریس را به دولت داده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۲    
براساس بند (ب) تبصره (12) قانون بودجه سال 1397 کل کشور، دستگاه های اجرایی مجازند از محل فروش اموال و دارایی های غیرمنقول مازاد در اختیار خود به استثنای انفال و اموال مندرج در اصول (83) و (44) قانون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۲    
براساس بند مذکور، دولت با هدف ترغیب سرمایه گذاری بخش خصوصی در ایجاد تأسیسات تبدیل پسماند عادی به انرژی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۷:۲۱    
سازمان برنامه و بودجه آیین نامه اجرایی را برای بند (ط) تبصره (9) قانون بودجه سال 1397کل کشور در خصوص اختصاص هزینه امور پژوهشی شرکتهای سودده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۷:۲۱    
براساس بند (ز) تبصره (6) قانون بودجه سال 1397 کل کشور هریک از وزارتخانه های نفت و نیرو مجاز می باشند ماهانه از هر واحد مسکونی و تجاری مشترکان گاز و برق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۶    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۲    
هیئت وزیران به پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستورالعمل و ضوابط اجرایی بندهای(5)، (6) و (7) تصویب نامه شماره 4353/ت55300ه مورخ 22 /1 / 1397را ابلاغ کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...