جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۴:۴۹Mar 2017 24

کار پرس (carpress.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۷:۰۰    
مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه مرکزی شماره یک سایپا و تعدادی از نمایندگی ها بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۷:۰۰    
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: بهبود فضای کسب و کار و در نتیجه جذب سرمایه گذاران خارجی مهمترین اولویت صنعت خودرو در سال جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۷:۰۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: در سال جدید باید اقدامات مثبت آغاز شده در صنعت خودروی ایران مبنی بر همکاری با خودروسازان معتبر بین المللی با قدرت ادامه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۷:۱۳    
واردات خودرو امسال مانند سال های اخیر نبود و تغییرات بسیار و فراز و نشیب های بی شماری را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۷:۱۳    
مدیرعامل سایپایدک به طور سرزده از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی 96 گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۷:۰۰    
انتظار می رود منطقه آزاد و گمرک آماری بدهند که بدانیم چه تعداد خودرو وارد شده است، چون بر اساس اخبار رسیده این خودروها بیرون از منطقه آزاد سند و شماره گذاری می شود و به عبارتی اسناد قدیمی و اسناد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۰    
بیمه ی مرکزی نرخ حق بیمه شخص ثالت و حوادث راننده را مبتنی بر افزایش نرخ دیه با 10 درصد افزایش منتشر کرده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۳    
پورشه برای درآمدزایی کافی به منظور جبران کاهش فروش خودرو در سالهای آتی، صدها میلیون یورو در خدمات دیجیتالی سرمایه گذاری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۳    
فناوری ارتباط خودرو باهمه چیز / V2X به زودی مدل رانندگی ما را عوض خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۳    
تویوتا موتور به زودی فروش کرولای ساخت برزیل را در پرو آغاز می کند و درحال بررسی صادرات از برزیل به شیلی و کلمبیا است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۱۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران گفت: در سال جاری در استان 30هزار دستگاه خودرو تولید شد که در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۰۰    
سال 1395 با تمام فراز و نشیب ها به پایان رسیده است. گروه خودروسازی سایپا در سال 95 به عنوان یک مجموعه تعیین کننده در صنعت و اقتصاد ایران توانست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۰۰    
سازمان خدمات پس از فروش سایپا اعلام کرد تعمیرگاه های مرکزی گروه خودروسازی سایپا در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۰۰    
نوروز باستانی ایرانیان در نوع خود یک انقلاب بشمار می رود! به این معنا که اگر انرژی حاصل از جنب و جوش نوروزی ایرانیان را بتوان به برق تبدیل کرد، کشورمان برای مدتی از تولید برق بی نیاز خواهد بود!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۵:۳۰    
دانش آموخته رشته طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران حائز رتبه اول طراحی در مسابقه طراحی خودرو شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۵:۳۰    
سئات که برند اسپانیایی گروه خودروسازی فولکس واگن محسوب می شود، پس از سال ها زیان دهی، سرانجام در سال 2016 به سودآوری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۵:۱۳    
مدیرعامل سایپا یدک از کسب بالاترین رکورد فروش قطعات یدکی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۵:۱۳    
مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه ای به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد: ثبت سفارش و ورود خودروهای سواری با حجم موتور بیش از 2500 سی سی به کشور در سال 1396 همچنان مجاز نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
روز چهارشنبه، 25 اسفندماه جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو در یک نشست خبری در هتل المپیک تهران و بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز به کار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو - ایساکو - با همکاری شرکت امداد خودرو ایران طرح خدمت رسانی نوروز 96 را از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه 96 را افتتاح کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
پیمان کارگر، مدیرعامل رنو پارس و قائم مقام مدیر رنو در خاورمیانه، شمال آفریقا و هندوستان کمتر از یک ماه آینده از رنو جدا خواهد شد و به نیسان می پیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
سخنگوی ناجا با اشاره به افزایش مراجعات مردمی به مراکز خدمات رسان پلیس، گفت: ساعت کار مراکز تعویض پلاک پلیس گذرنامه و شعب منتخب پلیس +10 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
ورود خودروهای جدید (پسابرجامی) به ایران در حالی به سال آینده موکول شد که با حضور آنها انتظار می رود چهره کلی بازار خودرو کشور طی سال 96 تغییر کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۶:۰۰    
شرکت اینتل برای خرید شرکت فناوری خودروی خودران موبایل آی به ارزش 15.3 میلیارد دلار به توافق رسید که ممکن است این تراشه ساز را وارد رقابت مستقیم با رقیبانی مانند انویدیا و کوالکام برای ساخت سیستمهای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۵:۳۰    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید اقتصادی و سودآور باشد و از فرصت های اقتصادی موجود در گروه سایپا، استفاده بهینه براساس منطق و قانون صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۵:۳۰    
شرکت مگاموتور در جلسه اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت موفق به تمدید گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۵:۳۰    
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تکمیل سبد محصولات خود و تامین نظر مساعد مشتریان و متناسب با سطح بودجه آنان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۵:۳۰    
مدیرعامل سازه گستر در جلسه بررسی موانع و راهکارهای ارتقاء زنجیره تامین با حضور هئیت مدیره، معاونین و مدیران شرکت سازه گستر روند تولید در سال جاری را موفقیت آمیزارزیابی کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۶:۳۰    
در حالی بعد از توقف ثبت سفارش متفرقه ها پیش بینی می شد که ثبت سفارش فروشی از سوی نمایندگی های رسمی انجام شود که برخی از واردکنندگان نسبت به تحقق این امر طی یک ماه گذشته تاکید کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۶:۱۳    
مدیرکل استاندارد استان تهران از الزام بازرسی چشمی و آزمون مخازن CNG خودروهای گازسوز در جریان معاینه فنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۶:۰۰    
نمایشگاه خودروهای آنتیک و کلاسیک هر ساله در شهر مسکو روسیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۶:۰۰    
شرکت بهمن موتور به عنوان نماینده رسمی خودرو های سواری FAW در ایران که به تولید خودرو های سواری این برند در ایران می پردازد با عرضه مدل های سواری B50 وB50F توانسته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۵:۳۰    
مدیر بازرسی شبکه و امداد سایپایدک با اشاره به اهمیت نقش بازرسی و نظارت، از فعالیت تیم های بازرسی و نظارت در طرح امداد نوروزی 96 گروه سایپا در جاده های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۵:۳۰    
با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شد. این مدل خودرو2008، نمونه محصولی است که تولید آن کمتر از شش ماه گذشته در اروپا شروع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۵:۳۰    
همزمان با برگزاری همایش نقش آفرینی زنان گروه صنعتی ایران خودرو در اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
مراسم آئین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا در سال 96 با حضور مدیرعامل گروه سایپا، جمعی از مدیران عامل شرکت های گروه و امداد گران سایپا آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
مذاکرات خودرویی مانند مذاکرات هسته یی برای مردم مورد اهمیت بود، خستگی از خودروهای قدیمی و کیفیت پایین دلیلی برای انتظار ورود خودروهای جدید است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
وقتی در صنعت خودروسازی نام هایی مانند مرسدس به میان می آید، باید به هر آنچه ارائه می کنند، دقت کرد؛ چون نوآوری به کار گرفته شده در آنها همواره جذابیت دارد و مشتری پسند است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
مدیرعامل خودوسازی سایپا گفت: امیدواریم تا زمانی که تقاضا برای پراید وجود دارد، این خودرو را ارتقا دهیم تا تقاضای مردم را پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
لینکلن که برند لوکس شرکت فورد موتور است، برای توسعه حضور در در بزرگترین بازار خودروی جهان و عقب نماندن از رقیبان آلمانی، قصد دارد تا اواخر سال 2019 شاسی بلندهای لوکس در چین تولید کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
تویوتا موتور به همراه دولت عربستان مطالعات امکان سنجی برای تولید خودرو در این کشور انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
استاندار کرمان گفت: با توسعه واحدهای تولید خودرو در استان و رونق این صنعت، میزان اشتغالزایی آن از 2 هزار نفر در دولت های گذشته به 10 هزار نفر در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۵:۳۰    
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از ادامه روند شماره گذاری خودروها تا روز پایانی سال خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۵:۳۰    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت ارائه خدمات گسترده و نامحدود در ایام نوروزی به تمامی مردم و مسافران نوروزی توسط امداد خودرو سایپا خبر داد و گفت: ایام تعطیلات نوروز و طرح امداد نوروزی سایپا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۵:۳۰    
شرکت زامیاد در طرح پیش فروش محصولات مسافربری اروپایی خود به مناسبت عید نوروز، مدل های متنوع و تخفیفاتی ویژه برای متقاضیان در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰    
آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن برای رفاه حال مشتریان خود در تعطیلات نوروزی طرح ویژه خدمات به مسافران را در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰    
یکی از بحث های همیشگی، حمایت های دولتی از جاده مخصوصی هاست؛ حتی ارایه تسهیلات دولتی در قالب شکست کمپین تحریم خرید خودرو هم زمانی به حساب خودروسازان واریز شد که این جوسازی ها به خودروسازان ضرر وارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰    
این خودروی جدید از شرکت لندروور با موتور قدرتمند توربوی سوپر شارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰    
وقتی سخن از مزیت در واردات است دو دیدگاه مطرح می شود، در دیدگاه اول چه از نظر شکل و چه از نظر محتوا جمله جامع و مانع به نظر می آید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰    
خودروسازی ایران در شرایطی می خواهد به واسطه همکاری های مشترک با شرکت های خودروساز خارجی، در مسیر رشد قرار گیرد که تجربه برخی کشورها مانند کره جنوبی نشان می دهد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
پس از آغاز به کار در منطقه ونک پارک تهران و شهرک اکباتان، در حال حاضر منطقه غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
شرکت سایپا یدک در نخستین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، موفق به کسب رتبه برترشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می گوید، خدمات پس از فروش عرصه ای است که تولید مستمر و پایدار تولیدکننده را تضمین می کند و رضایت خاطر مصرف کننده را به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
شرکتهای نیسان موتور، ب ام و آمریکای شمالی و فورد موتور در شکایتی با متهم کردن شرکت تاکاتا به کلاهبرداری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو در حالی اوایل پاییز امسال تفاهم نامه همکاری مشترک با یکدیگر امضا کردند که هنوز قراردادی رسمی میان طرفین به امضا نرسیده و مذاکرات میان آنها پایان نیافته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
مدیرعامل لامبورگینی اعلام کرد این شرکت از اضافه کردن خودروی تمام برقی به خط تولید خود استقبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
در زیر عرشه قایق، فضای بزرگی برای نشستن و اتاق های زیبا و راحت با طراحی اصلی بوگاتی را خواهید دید. شومینه و محوطه آتش نیز در فضاهای مربوط به قایق ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند تا 14 فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل سایپا در دوره اخیر این شرکت را متحول کرده و بنا به تشخیص رییس مجلس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
خودروساز روسی UAZ تولید خودروهای بیابانی خود در ایران را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
معاون وزیر صنعت امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قرار نیست تولید هیچ یک از پلت فرم های فعلی خودرو طی سال آینده متوقف شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
رئیس شورای رقابت با تشریح جزئیات شیوه قیمت گذاری خودرو در سال 96 گفت: وزیر صنعت دیگر هیچ حرفی از خروج خودرو از شمول قیمت گذاری به شورای رقابت نزد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵    
خودروساز لوکس آلمانی ب ام و میزان سود در سال 2016 را به دنبال رکورد فروش بالا افزایش داد و سود سهام بیشتری عرضه کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۶:۲۸    
مراسم آغاز به کار خط تولید خودروی 2008 این هفته انجام خواهد شد و قرار است نخست این محصول به صورت سی بی یو تولید شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۶:۲۸    
جدیدترین آمار تولید جهانی خودرو در حالی از سوی اتحادیه بین المللی وسایل نقلیه موتوری اعلام شد که طبق آن، ایران بالاترین درصد رشد را در میان کل کشورهای صاحب صنعت خودرو دنیا به دست آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۵:۱۰    
شرکت خودروسازی اسپانیایی سئات که زیرمجموعه گروه فولکس واگن است، در حال بررسی فروش خودروهایش در ایران به منظور گسترش بازار خود ورای بازار پررقابت اروپاست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۵:۱۰    
معاون مرکز واردات گمرک جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ خودرویی از مناطق آزاد با پروانه گمرک ورود موقت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۵:۱۰    
پورشه ممکن است یک مدل تمام برقی از شاسی بلند کامپکت ماکان را عرضه و مدلهایی مانند 911 را هیبریدی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۲:۱۰    
در پاسخ به جستجوهای بسیار شما مخاطبین عزیز که تمایل به معرفی خودرو ساندرو استپ وی را داشته اید، به معرفی کوتاهی از این محصول تازه وارد رنو به ایران می پردازیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۶:۲۰    
در تعطیلات نوروز مسافرت با خودرو یکی از دل مشغولی های ایرانی هاست. هر فردی با مغتنم شمردن فرصت در این روزها گوشه و کناری از این سرزمین را برای سفر انتخاب می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۶:۲۰    
در جریان دیدار هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی رییس هیات عامل ایدرو گفت: در زمینه خودرو و قطعه سازی اسلواکی فرصت های زیادی دارد و شرکت های ایرانی باید از این فرصت استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۶:۱۰    
دیده بان مصرف کننده استرالیا علیه فولکس واگن و آئودی در ارتباط با رسوایی تقلب آلایندگی دیزلی به اقدام حقوقی دست زد و مدعی شد این شرکت و زیرمجموعه اش رفتار فریبکارانه ای داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۶:۱۰    
آمار گمرک ایران نشان می دهد که سهم خودرو از واردات در 11 ماهه سال جاری، حدود یک میلیارد و 600 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۵:۵۰    
در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۵:۵۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شمار کارخانه های قطعه سازی باید افزایش یابد تا در تولید قطعات خودرو بطور کامل خودکفا شویم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۵:۵۰    
هیوندای موتور مدل بازطراحی شده سوناتا را با هدف معکوس کردن روند فروش این مدل در بخش رو به افول رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۵:۵۰    
گروه ولوو در راستای به سازی مدلهایش تحت مالکیت شرکت جیلی چین، مدل جدید شاسی بلند XC60 را در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۲۰    
به رغم آنکه یکی از وعده های پساتحریمی خودروسازان عرضه خودرو با قیمت مناسب بود با این حال برخی کارشناسان عرضه و تولید خودروهای جدید را در محدوده قیمت های فعلی خارج از توان خودروسازی کشور عنوان می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۲۰    
در حالی خودروسازان در طراح های جدید و فروش اعتباری محصولات خود نرخ سود تسهیلات، مشارکت و انصراف را بالاتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار در نظر گرفته اند که کارشناسان این اقدام را نوعی بانکداری سایه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۰    
فولکس واگن در راستای تلاش برای پیشگامی در عرصه فناوری های جدید و پشت سرگذاشتن رسوایی آلایندگی دیزلی، یک خودروی کاملا خودران در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۰    
معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد، اوایل اسفندماه سال جاری از استانداردهای جدید خودرویی رونمایی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۰    
رییس شورای رقابت درباره مذاکره با واردکنندگان خودرو با بیان اینکه واردکنندگان باید نمایندگی رسمی داشته باشند و متولی واردات خودرو وزارت صنعت است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۰    
برخی سرمایه گذاران خارجی خودرو احتمالا تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت. این خبری بود که روز گذشته احمد توکلی، رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعلام کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۵:۵۰    
مدیرعامل سایپایدک از آمادگی نمایندگی های سایپا برای بازدیدهای قبل از سفر و انجام سرویس های دوره ای خودروهای مشتریان گروه سایپا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۵:۵۰    
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از آغاز فروش و نصب قطعات آپشن خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک در تعمیرگاههای مرکزی و شبکه نمایندگی ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۵:۵۰    
چین 2.3 میلیارد یوان (333 میلیون دلار) از شرکتهایی که در برنامه یارانه اختصاص یافته برای خودروهای انرژی سبز تقلب کرده بودند، پس گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۵۱    
خودرو جدید و تمام اتوماتیک سایپا با عنوان کوییک با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، وزیر صنعت معدن و تجارت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۲۱    
گروه کرایسلر ال ال سی، شرکت چندملیتی خودروسازی است که بازار عمده آن در ایالات متحده آمریکا و کانادا قرار دارد و مالک فعلی آن، شرکت ایتالیایی فیات می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۱۰    
اولین پایگاه امدادی ایران خودرو با طراحی و امکانات متفاوت در محور مواصلاتی تهران-فیروزکوه افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۱۰    
به منظور دسترسی سریع و راحت به اسناد خودرو در روزهای پایانی سال، با تدابیر صورت گرفته مشتریان می توانند اسناد فروش خودرو را با مراجعه حضوری به نمایندگی هایی که نام نویسی خودرو در آن انجام شده دریافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۱۰    
رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش خودرو، سال آینده دچار تحول اساسی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۵:۱۰    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه سالانه یک محصول جدید از سوی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۴:۵۱    
شرکت خودروسازی سایپا دقیقاً در آخرین روزهای سال 1395 تصمیم گرفت تا از محصول خود کوییک پرده برداری نماید کوییک نامی خاص است که ریشه در فرهنگ ایرانی دارد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۴:۵۱    
معاون مالی اقتصادی گروه سایپا گفت: پیش بینی می کنیم سال 96 سال افزایش سودآوری برای صنعت خودرو علی الخصوص گروه خودروسازی سایپا باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۴:۵۱    
لاریجانی در برنامه رونمایی از خودرو جدید سایپا گفت: از اینکه اضطراب های مالی سایپا به سامان رسیده است خوشحالم و امیدوارم همین فکر و شیوه مدیریت در بخش های مختلف صنعت تسری یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۴:۲۱    
گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال 95 به منظور پاسخگویی به خواست مشتریان طرح فروش دو محصول سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک آپشن و پژو 207i دستی را اجرا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ورود چندین خودرو جدید به سبد عرضه محصولات این گروه در آینده خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۵:۱۰    
قائم مقام اجرایی شرکت PSA در امور مهندسی و کیفیت در رأس هیاتی از شرکت سایپاکاشان بازدید و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۴:۵۱    
به نظر می رسد مدل جدید با ظاهر عجیبش در نمای پشت اهداف بزرگتری را دنبال می کند و قصد دارد جای خود CLS ها بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۴:۵۱    
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر صنعت، معدن و تجارت از خودرو جدید و اتوماتیک گروه سایپا رونمایی خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...