پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۲:۲۲Feb 2020 20

کار پرس (carpress.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو طی اطلاعیه ای ضمن اعلام حضور پرشور کارکنان و مدیرانش در انتخابات دوم اسفند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
: مدیرعامل ایران خودرو تغییر و به روزرآوری قوانین و استانداردها را لازمه تحقق اهداف زیست محیطی این شرکت دانست و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
: یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت با هدف ارایه آخرین دستاوردهای قوای محرکه و فن آوری های روز این حوزه در محل سالن همایش های ساپکو آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
: معاون آموزش پژوهش و فن آوری وزارت صمت با اشاره به اینکه برگزاری همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت فرصتی برای تبدیل ایده ها به محصولات تجاری است و گفت: از طریق این همایش محققین ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
: نخستین خودرورانای تمام برقی محصول دانش بنیان شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) با حضور مدیرعامل ایران خودرو و معاون آموزش ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
: در حاشیه همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت که با حضور مدیر عامل ایران خودرو و معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت برگزار شد، از نمونه توسعه یافته خودروی سورن گازسوز رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: یک کارشناس بازار خودرو عدم تناسب عرضه و تقاضا را عامل اصلی افزایش قیمت خودرو عنوان کرد و گفت: حداقل برای جلوگیری از سیر صعودی قیمت خودرو، باید میزان تقاضای بازار کنترل شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
: طبق اعلام سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر، مردم می توانند به دو روش خرید مستقیم از نمایندگی ها یا به صورت آنلاین از شرکت های تایرساز، تایر مورد نیاز خود را به نرخ دولتی تهیه کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
: سخنگوی وزارت راه و حمل و نقل بریتانیا به تازگی خاطرنشان کرده که ممنوعیت تولید و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی زودتر از آنچه اعلام شده است، اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی زینگر از تولید خودروی هیبریدی جدیدی به نام 21 سی خبر داده که چشمگیرترین ویژگی آن شتاب صفر تا صد 1.9 ثانیه ای است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
: الون ماسک مدیر عامل تسلا با ارسال پیامی در توئیتر تایید کرده که سقف های خورشیدی ساخت این شرکت به زودی به خارج از امریکا صادر می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
: یک شرکت بین المللی در آفریقای جنوبی بزرگترین خودروی برقی جهان را رونمایی کرده است. این خودرو یک کامیون کمپرسی 290 تنی است که با باتری و سلول سوختی هیدروژنی کار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
: دبیر هیات دولت در پیامی از آزادسازی هزاران دستگاه خودرو متوقف شده در گمرکات کشور بر اساس مصوبه اخیر دولت در آستانه سال نو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: به تازگی چند نفر از ثبت نام کنندگان خودروی چینی MG360 در تماس با ایرنا اعلام کرده اند که شرکت صنعت خودروی آذربایجان (آذویکو) پس از مدت ها بدعهدی در تحویل این خودرو ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
: به اعتقاد کارشناسان مردم کشور کمترین اطلاعی مبنی بر عواقب تبدیل خودروهای بنزینی به گاز سوز ندارند و حتی تست مخازن و بازرسی های ادواری هم انجام نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
: تیراژ خودروهای داخلی در شرایطی این روزها به ادعای خودروسازان افزایش یافته که شواهد و قرائن نشان می دهد کیفیت آنها رضایت بخش نیست و نسبت به دوران پیش از تحریم، افت کرده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
: خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش کرده است که حزب کمونیست چین به دولت های محلی دستور داده است تا فعالیت صنایع مختلف چین از جمله صنعت خودرو این کشور پس از یک دوره تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: براساس اعلام سه منبع آگاه، ماکوتو یوشیدا، مدیرعامل جدید نیسان زمان زیادی برای اثبات اینکه آیا می تواند این خودروساز ژاپنی و بیمار را هرچه سریع تر درمان کند، ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
: معاون فنی و امور گمرکی گمرک با شفاف سازی مصوبه اخیر هیات وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
: موضوع واردات خودروهای ارزان قیمت خارجی این روزها به عنوان راهکاری برای تنظیم بازار یاد می شود، اما برخی کارشناسان با وجود تعرفه های ورودی و عوارضی که بر واردات خودروها وضع می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
: معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مقدمات وضع مالیات بر عایدی سرمایه نهایی و در آن مقرر شده تا از کسانی که بیش از یک خودرو دارند مالیات دریافت شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
: برگزار کنندگان نمایشگاه خودروی پکن 2020 امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که این رویداد تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا به تعویق خواهد افتاد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: رییس سازمان ملی استاندارد ایران از بازرسی این سازمان در پمپ بنزین ها خبر داد و گفت: 1917 نازل بنزین مشکل فنی و کم فروشی داشتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
: رئیس کارخانه خودروسازی تسلا اگر بتواند تولید و عرضه محصولات این کارخانه را بالا نگه دارد و ارزش سهام کارخانه تسلا نیز افت نکند به زودی به رتبه اول ثروتمندترین فرد در دنیا صعود خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
: یکی از شرکت های فناور با استفاده از فناوری نانو اسپری های آب گریزی را عرضه کرده است که موجب بهبود دید رانندگان در روزهای بارانی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران درباره علت آلودگی هوا با وجود کیفیت مناسب بنزین توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: به نظر می رسد که کیا سورنتو در جریان برگزاری نمایشگاه ژنو 2020 در ماه آینده ظاهر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: آئودی قصد دارد به توسعه و تولید یک خودروی الکتریکی جدید بپردازد که یکی از رقبای اصلی تسلا به شمار خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
: به تازگی موسسه ایمنی بزرگراه های ایالات متحده آمریکا فهرستی از خودروهایی که موفق به دریافت رتبه های برتر ایمنی شده اند، را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: امکان درخواست اختصاصی تاکسی های زرد و سبز شهری در اپلیکیشن تپسی، سرویس جدیدی است که این شرکت به کاربران خود ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: شرکت آمریکایی جنرال موتورز در چارچوب راهبرد خروج از بازارهای با سود ناکافی تصمیم دارد از استرالیا ، نیوزیلند و تایلند خارج شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
: مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در بازدید از طرح های توسعه ای محصولات ایران خودرو گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
: خروج شرکای صنعتی کشور و شرایط بازگشت آنها در صورت لغو تحریم ها، با خارج شدن دو شرکت کره ای فعال در زمینه تولید لوازم خانگی بار دیگر داغ شد و واکنش هایی را در پی داشت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: عالی ترین نهاد صنعت خودرویی چین به خبرگزاری رویترز گفت که احتمال دارد به دلیل شیوع ویروس کرونا، فروش در چین به عنوان بزرگ ترین بازار خودرویی جهان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
: به نظر می رسد ویروس کرونا قرار نیست به این زودی دست از سر خودروسازی چین بردارد و اکنون در تازه ترین نشانه از تاثیر کرونا بر این بخش ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
: فیات کرایسلر اعلام کرد به علت کمبود قطعات مورد نیاز خود که در کارخانه چین این شرکت تولید می شد، تولید خودرو در کارخانه صربستان خود را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو برای تعهدات دو خودروی سمند EF7 دوگانه سوز با موعد تحویل آبان، آذر و دی ماه سال جاری و همچنین برای خودروی پژو 206 صندوقدار با موعد تحویل شهریور، مهر و آبان ماه سال جاری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
: پس از انتشار گزارش کاهش شدید پیش بینی درآمد و سود شرکت نیسان، سهام این شرکت به پایین ترین سطح خود در بیش از 10 سال اخیر سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
: تلاش برخی مسؤولان برای اخذ مصوبه دولت به منظور واردات بیش از 5 هزار خودرو که 1100 دستگاه آن فاقد ثبت سفارش است علاوه بر رانت اقتصادی و ارزی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
: ایلان ماسک قبلا درباره اینکه تسلا مدل اس به زودی می تواند با یک مرتبه شارژ بیش از 400 مایل را طی کند، صحبت کرده بود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
: سه خودروساز بزرگ کشور عملیات خروج از ورشکستگی را به واسطه تجدید ارزیابی اموال و دارایی های خود آغاز کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
: یک سال از سقوط ارزش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا می گذرد و این امر اثر خود را با فرار بازار خودرو از تورم و کاهش نرخ بهره بانکی از طریق روی آوردن به خودروهای کارکرده برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
: ایران خودرو به منظور جلوگیری از انباشت بدهی مشتریان بدهکار، طرح تشویقی ویژه ای درخصوص کاهش سود و جرایم تاخیر به اجرا گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
: ماک جنگی ساخته شده در سال 1342، اورهال استانداردهای تولید سال 55 را گرفته و هنوز در جاده های ایران فعال است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
: یک کارشناس صنعت خودرو ضمن انتقاد از روش جدید تحویل خودرو به صورت قرعه کشی، توزیع رانت گسترده را بزرگترین ایراد این روش عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۴۶ سایت دیگر  
: در بودجه 99 تصمیم گرفته شده که خرید و فروش خودرو مشمول مالیات شود. همین موضوع سبب شده سرمایه گذاران این بازار که مدتی است به بازار هجوم آورده و گرانی ها را هم رقم زده اند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۷۲ سایت دیگر  
: وزیر نفت آخرین وضعیت تخصیص سهمیه برای بنزین نوروزی را توضیح داد و گفت: رئیس جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان سهمیه بنزین نوروزی ارائه شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
: اداره امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا برای اولین بار مجوز حرکت یک ون خودران را در خیابان ها صادر کرده است. این خودرو می تواند کالاهای مختلف را تا مقصد حمل کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
: جنرال موتورز هم مانند سایر خودروسازان مثل نیسان موتور، هیوندایی موتور/ کیا موتور و فیات کرایسلر مجبور شده فعالیت های خود را در سایر کشورها به خاطر اختلال در زنجیره عرضه و کمبود قطعات ناشی از شیوع ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی فولکس واگن اعلام کرد که قصد دارد تا غرامت برخی از خودروهای دیزلی آلاینده را بنابر حکم دادگاه به مالکان این خودروها پرداخت کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی فورد تولید هاچ بک فیستا را در کارخانه کلن آلمان کاهش داده است تا پاسخ مناسبی به کاهش فروش در بریتانیا داده باشد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
: یکی از متداول ترین عیوبی که ممکن است به طور ناگهانی در خودرو ظاهر شده و آن را زمین گیر کند، بروز مشکل در سیستم خنک کننده موتور خودرو است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
: در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، دکتر محمدرضا انواری به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
: شرکت ایساکو به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران خودرو، با هدف جلوگیری از فروش قطعات و لوازم یدکی غیراصل و غیراستاندارد، با پایش دقیق 1200 فروشگاه خود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
: تسلا 15 هزار دستگاه خودروی الکتریکی را تحت تاثیر نقص در سیستم فرمان فراخوان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
: سخنگوی انجمن صنفی تایر ایران گفت: با موافقت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با درخواست تایرسازان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۶۳ سایت دیگر  
: 400هزارمین محصول سایپا در سال 98 تحویل مشتری شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: زنجیره خودروسازی ایران همواره طی چند سال گذشته و به خصوص در دو دوره ای که تحریم گریبانش را گرفته ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
: در شرایطی که التهابات بازار خودرو طی هفته گذشته تا حدودی فروکش کرد و شاهد ریزش قیمت ها بودیم اما همچنان فاصله قیمتی میان کارخانه و بازار سبب می شود تا این بازار برای دارندگان سرمایه جذاب باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: فروش خودرو در چین طی ماه ژانویه همزمان با شیوع ویروس کرونا، رکورد جدیدی از کاهش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
: روز جمعه سهام شرکت نیسان موتور به کمترین میزان ارزش خود در 10 سال و نیم گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
: معاون فنی گمرک ایران ضمن اعلام وضعیت ترخیص تمامی خودروهای دپو شده گفت که در راستای اجرای مصوبه هیات دولت باید ثبت سفارش برای ترخیص برخی از خودروهایی که فاقد ثبت سفارش هستند از سر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی رنوی فرانسه که تحت فشار تحریم های آمریکا از بازار ایران خارج شده اعلام کرد، برای اولین بار در طی 10سال گذشته میزان سوددهی اش کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
: تازه ترین آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که خودروی برقی رنو زوئی موفق شده است جایگاه سومین خودروی پرفروش بازار فرانسه را به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
: یک عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی جنرال موتورز امروز(چهارشنبه 23 بهمن ماه) با صدور اطلاعیه ای، علت تعطیلی شرکت مونتاژ خود در کره جنوبی را کمبود قطعات چینی در نتیجه شیوع ویروس کرونا اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
: محققان با استفاده از اصوات موتورهای بنزینی نوعی لالایی برای خودروهای برقی طراحی کرده اند که به نوزادان کمک می کنند، راحت تر بخوابند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
: گزارش ها حاکی از آن است که هولدینگ خودروسازی فیات کرایسلر قصد دارد تا اولین خودروی هیبریدی تحت برند مازراتی را در آینده ای نه چندان دور به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: در ادامه ادغام برندهای خودروسازی که طی چند سال اخیر به دلیل افزایش سرمایه گذاری های موردنیاز تحقیق و توسعه شتاب گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت بی ام و برنامه های خود را برای افتتاح یک کارخانه در روسیه لغو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
: خط تولید دسته سیم انواع خودروی سواری در راستای نهضت داخلی سازی قطعات با ظرفیت تولید روزانه 700 ست با حضور مدیر عامل ایران خودرو در شرکت آذین الکترونیک پیشرو راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
: خط تولید سوپاپ موتور های توربو شارژ با حضور نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در شرکت یدکی موتور ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
: خط تولید صندلی هایما با ظرفیت تولید 48 دستگاه در روز با حضور فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در شرکت تولیدی ایران لوازم قطعه افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
: دو محصول راناپلاس و سورن پلاس، مدل های بهبود یافته و مجهز رانا و سورن با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به جامعه معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
: وزیر دفاع گفت: هدف اصلی کمک به خودروسازان، شکستن تحریم های ظالمانه و تامین قطعات وارداتی تحریمی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم نباید احساس کنند که در فروش، رانت یا تبعیضی قائل هستیم، اگر مورد مستندی بود، نمایندگی که اخلال ایجاد کند را لغو امتیاز می کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
: مدیر عامل ایران خودرو هدف این خودرو ساز را منطقی کردن قیمت محصول نهایی محصول از طریق افزایش شمارگان تولید ، تعمیق ساخت داخل قطعات و بهره وری اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
: خط تولید سیت سوپاپ موتور های تی.یو.3وتی.یو.5 و گاید ای.اف.7 با ظرفیت 200 هزار عدد در ماه در شرکت تولیدی یدک نوید افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
: با حضور وزرای صمت و دفاع، تفاهم نامه همکاری میان گروه صنعتی ایران خودرو و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
: مجموعه رام زیر موتور و دسته موتورهای دناپلاس اتوماتیک ایران خودرو (DAE) در شرکت رینگ سازی مشهد و پارت لاستیک طراحی و به مرحله تولید انبوه رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
: سایت خراسان شرکت مهرکام پارس، با راه اندازی خط تولید رنگ اقلام پلیمری، سبب کاهش سالانه دو میلیارد تومان هزینه حمل و لجستیک قطعات مورد نیاز محصولات ایران خودرو خراسان شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
: مدیرعامل ایران خودرو گفت: مدیریت هزینه های لجستیک یکی از مسیرهای موجود برای کاهش دغدغه ایران خودرو در متناسب سازی قیمت تمام شده محصولات است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
: با حضور مدیرعامل ایران خودرو خط تولید واشر سرسیلندر موتور تی.یو.5 در شرکت پیوند قطعات آرین مشهد به بهره داری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
: خط تولید جعبه فرمان هیدرولیک محصول 206 در شرکت پمپ فرمان توس از مجموعه شرکت پیروز مشهد با ظرفیت تولید 15 هزار دستگاه در ماه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
: وزیر راه و شهرسازی در مراسم تحویل دو خودرو آتش نشانی ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، گفت: از تفکر تولید داخلی حمایت می کنیم و باور داریم که مسیر توسعه و پیشرفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
: مدیرعامل ایران خودرو دیزل ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای تامین ناوگان تجاری کشور خواستار حمایت در حوزه قوانین و پوشش هزینه های مالی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
: مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری گفت: با ورود خودروسازان داخلی به تجهیز و رفع نواقص تولید، امروز به این اطمینان رسیده ایم که در تامین خودروهای آتش نشانی مشکلی نداریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
: نخستین خودروهای آتش نشان ساخت ایران خودرو دیزل برای فرودگاه ها و ناوبری هوایی با حضور مدیرعامل ایران خودرو، وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر صمت تحویل کاربران شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
: فاز اول سایت لجستیکی و باراندازآپرین جهت انبار و پخش مویرگی 250 هزار تن انواع ورق به سازندگان و سایت های تولیدی ایران خودرو از طریق و یدئو کنفرانس توسط وزیر راه و شهرسازی و با حضور مدیرعامل ایران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
: براساس تفاهم نامه منعتقد شده میان ایران خودرو و راه آهن جمهوری اسلامی ایران، زیرساخت های مورد نیاز ایران خودرو در حمل بار ریلی توسعه می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
: خط تولید آزمایشی نسل جدید ECU با میکرو پروسسور 32 بیتی که با دانش فنی مهندسان شرکت کروز بومی سازی شده با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد ایران خودرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) با اتمامِ پروژه یکپارچه سازی دسترسی به نقشه های الکتریکی (IDEA) گام بلند دیگری در راستای تسریع ارائه خدمات و افزایش رضایت مشتریان خود برداشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
: خط تولید فریم داشبورد خودروی دنا در شرکت ماشین ابزار با حضور نائب رئیس هیات مدیره ایران خودرو و امام جمعه هشتگرد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر که یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت آزاده ایران در مبارزه با طاغوت و استکبار ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
: برمبنای گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل منتشر شده توسط شرکت بازرسی مهندسی ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه، محصول پارس ایران خودرو موفق به کسب سه ستاره کیفیت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
: شرکت ا یران خودرو طرح تشویقی ویژه ای را برای مشتریان بدهکار درخصوص کاهش سود و جرایم تاخیر اعمال می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
: یک کارشناس خودرو مطرح کرد: استفاده از روش قرعه کشی برای فروش خودرو یک حرکت نادرست است و به نوعی می توان آن را لاتاری ملی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
: شرکت مدیران خودرو شرایط فروش گروهی کلیه محصولات خود ، ویژه ارگانها و سازمانها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
: شرکت ژاپنی هوندا روز سه شنبه اعلام کرد که قصد دارد تولید خودرو و قطعات خودرو را به زودی در چین از سر بگیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
: در حالی که روز به روز بر قیمت خودرو در بازار داخلی افزوده می شود، برخی کارشناسان این صنعت عرضه کم و نارست را علت افزایش قیمت ها می دانند اما خودروسازان و انجمن آن ها با اتکا بر آمارهای تولید ...
مشاهده نتایج بیشتر...