یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۲Apr 2019 21

کار پرس (carpress.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
: نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: فروش فوری محصولات سایپا به مناسبت نیمه شعبان و به منظور کنترل قیمت ها، فردا نیز ادامه خواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
: شش محصول تولید گروه خودروسازی سایپا در آخرین گزارش ارزشیابی ملی خودروهای داخلی، در جمع خودروهای چهارستاره کیفی قرار گرفتند و خودرو "کوییک" نیز در نخستین ارزیابی خود توانست سه ستاره کیفیت دریافت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
: طبق آمار اعلام شده از سوی انجمن خودروسازی، تولید خودرو در مدل مینی بوس و میدل باس کاهش 76.6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1396، داشته است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
: تولید کامیون در اسفند ماه سال 1397 به 248 دستگاه رسیده که نشانگر افت 85 درصدی تولید این محصول در داخل است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
: معاون فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: وضعیت خودروهای دپو شده که ثبت سفارش جعلی داشتند مثل قبل بوده و هنوز خودرویی به سازمان تحویل نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
: سازمان بین المللی سازندگان وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد تولید خودرو ایران در سال میلادی گذشته با افت 40 درصدی به حدود یک میلیون دستگاه رسید و ایران هجدهمین خودروساز جهان در این سال شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
: تولید هر دستگاه سمند بین 1550 تا 2 هزار یورو ارزبری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
: تقاضا برای خودروهای برقی در بازار آمریکا همچنان پایین است ولی مدیران اجرایی صنعت خودرو در نمایشگاه اتومبیل نیویورک در هفته جاری گفتند میلیاردها دلار در این بخش سرمایه گذاری می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
: شواهد نشان می دهد برنامه های تدوین شده برای سروسامان دادن به وضعیت خودروسازی در کشور در شرایط بحرانی فعلی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
: فروش اموال غیرتولیدی و واحدهای تولیدی مازاد در شرایطی مهم ترین مسیر تامین نقدینگی تولید کنندگان خودرو ازسوی وزارت صمت شناخته شده که به نظر می رسد خودروسازان بیشتر تمایل به اخذ تسهیلات و دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
: شیوه پرداخت تسهیلات ارزی به زنجیره خودروسازی کشور سرانجام با توافق بانک مرکزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان و قطعه سازان نهایی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
: دولت دونالد ترامپ به تازگی پیش بینی کرد که توافق جدید آمریکای شمالی - توافق تجاری میان آمریکا، کانادا و مکزیک - موجب ایجاد 76 هزار شغل در بخش خودرو طی پنج سال آینده خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
: شرکت نیسان موتور گزارش روزنامه نیکه ژاپن را مبنی بر برنامه این خودروساز برای کاهش 15 درصدی تولید جهانی خود در سال مالی 2019 تا مارس 2020، تکذیب کرد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
: نیکولاس پیتر، مدیر ارشد مالی شرکت بی ام و در جریان برگزاری نمایشگاه خودروی شانگهای چین، اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای همکاری با دایملر به منظور توسعه یک خودروی کامپکت ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: دادستان های آلمانی اتهاماتی را بر علیه مدیرعامل سابق فولکس واگن، مارتین وینترکورن، به علت نقش او در کلاهبرداری تقلب در آلایندگی دیزل، که به دیزل گیت معروف است، مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی سایپا با انتشار اطلاعیه ای از تداوم برنامه این گروه برای افزایش تولید و تنظیم بازار خودرو از طریق اجرای مستمر طرح فروش فوری و عمل به تعهدات قبلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رئیس کل بانک مرکزی با پرداخت تسهیلات ارزی به قطعه سازان و بازپرداخت آن در قالب ریالی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
: تولید جهانی خودرو در سال 2018، 6 درصد کاهش یافت. آمار انجمن جهانی تولیدکنندگان وسایل نقلیه موتوری نشان می دهد که ایران هم 12 درصد کاهش تیراژ داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
: شرکت تحقیقاتی آی.اچ.اس مارکیت در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد میزان فروش خودروهای برقی در آمریکا در سال 2018 رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
: براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ازخودروهای سنگین، خودروهای ایسوزو NMR85E ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
: سازمان ایمنی ترافیک جاده و بزرگراه های ایالات متحده آمریکا قرار است ترمز اضطراری خودکار در خودروهای نیسان را تحت بررسی و موشکافی دقیق خود قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
: بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه خودرو بر این باورند که خودروهای برقی و الکتریکی بر نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 تسلط خواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
: به گفته دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو مقرر شده تسهیلات 844 میلیون یورویی به صورت ریالی در اختیار قطعه سازان قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران تاکید کرد بازار این روزها گیج است؛ زیرا قیمت ها بی دلیل دچار تغییر شده اما صفی برای خرید تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
: تیگو 8 در دو مدل با موتورهای 1500 و 2000 توربو که به ترتیب 145 و 165 اسب بخار نیرو تولید می کنند عرضه خواهد شد. این خودرو همچنین از 3 مدل گیربکس دستی، سی وی تی و دبل کلاچ بهره می برد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
: چری در نمایشگاه بین المللی خودروی چین دومین خودروی جدید و مفهومی خود که بابرند" اکسید" شناخته می شود را در معرض نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
: خودروسازی جک هم مانند بیشتر خودروسازان با تمرکز بر روی خودروهای برقی در شانگهای 2019 حاضر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
: معصومه ابتکار رئیس سابق سازمان حفاظت از محیط زیست و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تقدیر از تلاش های گروه خودروسازی سایپا در حوزه محیط زیست و در بازدید از خودروی برقی این گروه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
: ثبت تقاضا برای خرید محصولات نیسان و فورد با شیب تندی کاهش یافته است. کاهش فروش 6/ 3 درصدی خودرو در بازار اروپا طی ماه مارس را می توان عامل اصلی این امر قلمداد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
: بازار خودروی کشور طی هفته گذشته روزهای پرتلاطمی را تجربه کرد، البته این تلاطم نه در خرید و فروش خودرو بلکه در نوسان قیمتی محصولات خودروسازان اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
: وزارت صنعت، معدن و تجارت در تازه ترین گزارش خود ،خودرو های پرستاره رده های کیفی را معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
: مزدا3 و B30دراسفند ماه گذشته توانسته اند چهار ستاره کیفی را از مرکز ISQI دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
: طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه 97، محصول پژو 2008تولیدی ایران خودرو به عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی 5 ستاره شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
: رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان کشور گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و تشدید تحریم ها ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: شمارش معکوس آغاز بکار نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 (چین) در حالی به صدا در آمده که رکود بر بازار جهانی خودرو سایه افکنده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
: رئیس کارخانه خودروسازی تسلا در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرده است: تا سال آینده خودروهای تسلا به استقلال کامل می رسند و روند تکمیلی خود را پشت سر می گذارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی چانگان چین اعلام کرد که انتظار می رود تا پایان سال جاری فروش محصولاتی که در پروژه همکاری مشترک خود با خودروسازی فورد تولید می شود به رونق گذشته بازگردد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
: فولکس واگن برنامه دارد یک شاسی بلند تمام برقی را تا سال 2021 برای بازار چین تولید کند که می تواند به سلطه مدل ایکس تسلا در این کشور پایان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت جنرال موتورز پنج سال گذشته را صرف ایجاد راهبردی برای سودآوری در آمریکای لاتین و کشورهای در حال توسعه کرده و اکنون زمان نمایش این راهبرد فرارسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز طرح فروش فوری محصولات این گروه به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی سایپا که پیش از این به مشتریان خود که موعد تحویل خودروی آنان بهمن و اسفند 97 بود، وعده تخفیف 20 و 15 درصدی داده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
: نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش از آغاز پیش فروش و فروش فوری محصولات این شرکت از روز سه شنبه 98.1.27 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
: اجرای طرح ترافیک 98 در حالی از 17 فروردین ماه در تهران آغاز شده که بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده 50 درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین شده و برای خودروهای دارای معاینه فنی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: به نظر می رسد که شرکت آلمانی فولکس واگن قصد دارد یک خودروی تمام برقی و الکتریکی اسپرت و شاسی بلند را بطور اختصاصی برای بازار چین به طراحی و تولید برساند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
: شورای عالی بیمه جدول کامل نرخ حق بیمه خودروهای سواری برای سال 98 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
: بانک مرکزی امروز در بخشنامه جدیدی ترخیص خودروهای وارداتی متوقف در گمرک را به پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز براساس "نرخ حواله ارز در سامانه سنا" موکول کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
: در شرایط خاص بازار خودرو کشور، و پس از فروکش کردن التهاب های قیمتی و ترکش های به جا مانده از تحریم های سیاسی و اقتصادی کشور، هنوز هم شرکت های بسیاری با عواقب این اتفاقات دست و پنجه نرم می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وقوع سیل باعث شده تا دلالان زیر سایه بی توجهی و غفلت مسئولان زمینه افزایش قیمت خودرو را فراهم کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
: جزئیات طرح فروش تنظیم بازار شرکت ایران خودرو در قالب یک بخشنامه به نمایندگی های این شرکت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
: در شرایطی وزیر صمت در اظهارات چند روز گذشته خود بر هدف گذاری تولید یک میلیون و 200 هزار دستگاهی خودرو در سال 98 تاکید کرد که به نظر می رسد تحقق این میزان تولید در سال جاری با توجه به شرایط خاص ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
: آمارهای جهانی نشان می دهند تولید خودرو در سال 2018 میلادی و در مقایسه با 2017، کاهش یافته و ایران در بین کشورهای تولیدکننده، صاحب 12 درصد کاهش تیراژ شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: شرکت جیلی که یکی از بزرگ ترین و مطرح ترین خودروسازان چین به شمار می رود به تازگی عنوان کرده که برند جدیدی را تحت عنوان ژئومتری تاسیس و راه اندازی کرده تا بتوانند به طراحی و توسعه خودروهای برقی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: فورد کا در بازار اروپا ازنظر فروش نسبت به رقبای خود نظیر رنو توئینگو یا خودروی بزرگ تر اما بسیار ارزان تر داچیا ساندرو چندان خوب عمل نکرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۷:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
: در خدمات رسانی ایران خودرو به هموطنان سیل زده، تعدادی از نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل زده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی خود، برنامه فروش های فوری موسوم به فروش تنظیم بازار را با عرضه دو محصول پرطرفدار از دوشنبه هفته جاری آغاز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
: شرکت چینی اس اف موتورز به تازگی از یک کراس اوور برقی جدید رونمایی کرده که می تواند خودروی برقی تسلا را به چالش بکشاند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
: خودروساز روسی آروس که برای رئیس جمهور روسیه لیموزین تولید می کند، قصد دارد خودروهایش را به مشتریان آسیایی معرفی کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
: شرکت سازنده، این سوئیچ ها را برای خودروهایی مانند لامبورگینی، بوگاتی، استون مارتین، مازراتی، بنتلی، مک لارن، می باخ، رولزرویس، پورشه و مرسدس می سازد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
: براساس اعلام گروه فولکس واگن این خودروساز آلمانی طی سه ماهه نخست، فروش کمتری نسبت به مدت مشابه در سال 2018 داشته است
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: سازمان تولیدکنندگان خودرو در ترکیه اعلام کرد که این کشور طی سه ماه نخست سال 2019 موفق به تولید 361 هزار و 516 وسیله نقلیه نظیر خودرو، وسایل نقلیه سبک و تراکتور شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
: بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد تولید پارسال انواع خودرو در کشور با افت 37.8 درصدی نسبت به سال 1396، به 955 هزار و 923 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
: تسلا مدل3 پرفروش ترین خودروی برقی در سوئیس شناخته و معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست پارس خودرو گفت: کسب عناوین مختلف در خصوص محیط زیست نشان از عزم پارس خودرو جهت حفاظت از محیط زیست را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
: در 12 دی ماه 1397 خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیز مجوز ترخیص 13 هزار خودرو را صادر نموده است. بر همین اساس دولت مصوبه ای را در تاریخ 16 دی ماه 1397 ابلاغ نمود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: مزدا حدود 190 هزار خودروی مزدا 3 را در آمریکا به خاطر نقص فنی در برف پاک کن های شیشه جلو فراخواند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
: کسب رضایت مشتریان به عنوان یکی از این ارکان هر بنگاه اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است و گروه بهمن توجه ویژه ای به این مقوله دارد .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
: سیاست دولت در قیمت گذاری خودروهای داخلی طی سال جاری، یکی از پرسش های مهمی است که این روزها ذهن مشتریان و البته فعالان صنعت خودرو را به خود مشغول کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
: با تلاش شبانه روزی کارشناسان شرکت تام ایران خودرو در روزهای تعطیل نوروز 98، کارخانه فولادسازی بردسیر در تاریخ 16 فروردین ماه، به رکورد تولید روزانه 12 ذوب متوالی دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۶۸ سایت دیگر  
: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از هدف گذاری در سال 98 برای اجرای استراتژی توسعه محصول و اعمال تغییر در تیراژ ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز ضمن اعلام این خبر گفت: آمار منجر به فوت در سال گذشته نیز پایین بوده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی ولوو درنظر دارد تا خط تولید محصول ایکس سی 40 را که نخستین شاسی بلند کوچک این شرکت به شمار می آید در چین راه اندازی کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
: یک اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول بر این باور است که جنگ تجاری آغازشده با اعمال تعرفه های تجاری بر خودروها ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
: رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی از آمادگی قوه مقننه برای کمک به گروه خودروسازی سایپا جهت تولید خودروهای برقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، توضیحاتی در رابطه با خودروهای مشمول معاینه فنی در سال 98 ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
: مدیرکل گمرک چابهار گفت: از 3 هزار کانتینر قطعات خودرویی که در این گمرک دپو شده بود، یکهزار کانتینر در گمرک باقی است که حداکثر تا 2 یا 3 هفته آینده ترخیص می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: یک مقام مسئول با اشاره به معضلات این صنعت در سال گذشته گفت: صنعت خودرو در سال گذشته بیشترین تحولات و چالش ها را تجربه کرد و در نهایت با یک سردرگمی و بلاتکلیفی سال را به پایان رساند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: با توجه به آمار ارائه شده در خصوص میزان فروش انواع خودروها در استرالیا، مشخص شد خودروهای شاسی بلند پرفروش ترین بوده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
: تازه ترین آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که فروش خودروهای برقی و الکتریکی در چین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: بازار خودرو هنوز از تعطیلات بازنگشته است. هیچ نشانه ای از آغاز داد و ستد در سال جدید در این بازار دیده نمی شود و به نوعی بازار در رکود به سر می برد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
: ساعت 24 فردا (شنبه) آخرین مهلت برای مالکان خودروهایی است که از 28 اسفندماه سال گذشته تا کنون عوارض الکترونیکی چهار آزادراه تعیین شده را پرداخت نکرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
: در هفته گذشته که اولین هفته گشایش بازارهای اقتصادی در سال جدید بود، در بازارهای مختلف قیمت های پرتی برای کالاها اعلام شد که بازار موتورسیکلت نیز از این قاعده مستثنا نبود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: براساس آمار منتشرشده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران در 12 ماه سال 97، واردات قطعات منفصله خودروی سواری بنزینی با حجم سیلندر 2000 سی سی با ساخت داخل 14 تا کمتر از 30 درصد ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
: در شرایطی که زنجیره خودروسازی کشور بابت دریافت تسهیلات مالی کماکان دست به دامان دولت و مجلس شورای اسلامی است، وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور دو فرمان اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
: فروش خودرو در چین یک بار دیگر در ماه مارس گذشته کاهش یافته و به کمترین میزان در هفت ماه گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
: سال ها است که بازار بخش اعظمی از آفریقا را خرید و فروش خودرو های کارکرده به دلیل بهای پایین تر به تسخیر خود درآورده اند و این مساله راه را برای ورود خودرو سازان مطرح جهانی به قاره سیاه مسدود کرده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی جک موتور چین اعلام کرده است که مذاکراتی را با گروه فولکس واگن برای فروش سهام نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در آخرین روزهای سال 1397 ضمن ابراز امیدواری نسبت به رفع ممنوعیت واردات بدون تعرفه خودرو در این منطقه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
: ایران در سال 2018، حدود 40درصد سقوط در صنعت خودروسازی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
: یک کارشناس خودرو با تاکید بر این که رونق تولید به صورت دستوری میسر نخواهد شد، گفت: تجربه نشان داده در هیچ مقطعی رونق تولید به صورت دستوری میسر نمی شود بلکه این تحریک و تقاضا است که رونق ایجاد می ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۵۵ سایت دیگر  
: ابلاغیه جدید بیمه مرکزی ایران مبنی بر هزینه مابه التفاوت بیمه شخص ثالث در سال 98قیمت خودروها را دستخوش تغییراتی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
: مدیر بازاریابی و شبکه فروش شرکت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری تنظیم بازار در سال 98 از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
: مدیران خودرو در نظر دارد از روز پنج شنبه 22 ام فروردین ماه، تعداد محدودی از محصولات خود را با مدل 98 و شرایط ویژه فروش از جمله تسهیلات منعطف و تحویل فوری در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
: مدیرعامل سایپایدک در پیامی از تلاش های شبانه روزی امدادگران سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی 98 قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
: در راستای توجه ویژه به تکریم مشتریان و خدمت رسانی به آنان، خدمات ویژه مدیران خودرو به مشتریان سیل زده تا پایان فروردین ماه 98 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
: شرکت بهمن موتور در راستای خدمات رسانی به هموطنان سیل زده کمکهای غیر نقدی خود را به مناطق آسیب دیده از سیل اخیر ارسال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
: وزیر صنعت، معدن و تجارت خودروسازان را ملزم کرد تا اموال مازاد خود را تا پایان شهریورماه واگذار کنند و شرکتهای وابسته خودروسازان نیز باید تا پایان سال به فروش برسند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
: سخنگوی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با اشاره به اختصاص 11 هزار میلیارد تومان تسهیلات به قطعه سازان، گفت: از این رقم تنها 4 هزار میلیارد تومان تخصیص یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
: همراه با آغازین هفته فعالیت زنجیره خودروسازی، بعدازظهر سه شنبه قطعه سازان کشور گردهمایی ای با موضوع چشم انداز صنعت قطعه در سال 1398، فرصت ها و چالش ها برگزار کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
: موسسه رتبه سنجی مودیز، یکی از سه موسسه رتبه سنجی معتبر جهان روز سه شنبه هشدار داد که تعرفه های خودرویی که احتمال دارد توسط آمریکا وضع شود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران حضور دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...