جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۸:۴۹Mar 2017 24

بنیاد دعبل خراعی (deabel.org)

  ۳۴ دقیقه پیش    
یک نفر از میان جمعیت نسبتا ساکت با صدای بلند شعری حماسی در وصف رهبر انقلاب قرائت کرد که پس از پایان حضرت آقا با تبسم از وی تشکر کرد و بلا فاصله آن شخص با صدای بلند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۷    
رهبر معظم انقلاب: پایبندی و دلبستگی مردم به ارزش های انقلاب اسلامی و پایبندی به مسائل ایمانی و دینی را دو شاخص مهم در ارزیابی حرکت ملت خواندند و افزودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۱۷    
همزمان با میلاد حضرت فاطمه(س) کار ساخت بخش زیارتی صحن حضرت زهرا(س) در جوار حرم حضرت علی(ع) به اتمام رسیده و در اختیار زائران قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۷    
آیت الله میرباقری: راه رسیدن به احسن الحال این است که انسان وقتی بهار فرا می رسد متوجه شود که یک نفس رحمانی در عالم طبیعت دمیده و عالم را زنده کرده و حقیقت بهار، همان نفس رحمان الهی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۷    
ایام عید که ظاهر خوبی دارد، یعنی فرصتی برای دید و بازدید و سفر و شادی است سزاوار است که این ظاهر زیبا با باطنی همراه باشد و تبریک ظاهری همراه با برکت عملی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۷    
حاج یدالله بهتاش، با اشاره به هفت سین دوستداران اهل بیت(ع) برای سال جدید، گفت: همزمانی میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با عید نوروز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۷    
به این فکر کنید که چگونه این پدیده ی کم نظیر کاملاً به نفع اسلام و مسلمین و در مسیر رضای الهی باشد، زیرا دنیا و تحسین و تمجیدهای دنیوی ارزشی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷    
آیت الله ضیاءآبادی: بانوانی که خود را دختران زینب و زهرا(س) می نامند؛ توجهی به زندگی زاهدانه حضرت صدیقه طاهره(س) داشته باشند و ببینند آیا با این تجمّل گرایی که زنان ما دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷    
استاد انصاریان: فاطمه (س) انسانی است جامع همه کمالات ملکی و ملکوتی و بدون عیب و نقص ؛ هرچه حقیقت معنوی در این عالم می توان دید از ایشان ظهور کرده و هرچه نعمت اخروی است در قیامت در کنار ایشان بروز می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۸    
کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده بود احتیاج به کار بیشتری داشت و کتاب فرهنگ سوگ محسن مظاهری کار چند ساله ای بود که می تواند ادامه دار هم باشد و به نظر من یک کار پسندیده ای است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۸    
سید مهدی حسینی شاعر آیینی: وظیفه مداحان این است که بانوی دو عالم را با زبان هنر معرفی کنند؛ زبان هنر چند ویژگی دارد که نخستین ویژگی آن تأثیر گذاری آنی و لحظه ای آن است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸    
در سال 1395 هفده نفر از پیرغلامان از بین ما رخت سفر بربستند که تعداد قابل توجهی از آن در بهمن ماه رخ داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی از افتتاح رواق حضرت زهرا (س) هم زمان با ولادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸    
سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 1396 اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان رسالت عظیم مداحان را تقویت ایمان و ارزش های اصیل دینی و اخلاقی دانست و گفت: توجه ویژه به این حوزه ها سبب مصونیت جوانان از تهدیدهای شوم دشمنان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۸    
دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۹    
آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران که مورد اعتماد مداحان سیاسی است به مداحان توصیه کرد: مداحان اهل بیت باید به این نکته توجه کنند که مجالس و محافل عزاداری باید فاخر بماند...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
پیامبر اکرم (ص) فرمود: با خداوند خدعه نکنید اصحاب از ایشان پرسیدند: چگونه می توان با خدا خدعه کرد؟ پیامبر فرمود: اینکه عملی که برای خداست به انگیزه غیرخدایی انجام شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
آیت الله هادوی تهرانی: سعی کنیم هم خودمان هم دیگران را تشویق کنیم سال جدید سال توجه بیشتر ما به قرآن باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
برخی معتقدند زیارت امام حسین (ع) واجب است، اما با توجه به اعراض مشهور از نظریه وجوب، نمی توان چنین ادعایی را پذیرفت و باید همانند مشهور قریب به اجماع فقهای امامیه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۴    
آیت الله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید با ابراز رضایت و خوشحالی از فعالیت های بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، گفت: کار برای امام رضا(ع) ارزشمند است و خود من ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۴    
بعضا اگر از جوانان شیعه سوال شود پنج روایت درباره معرفت به امام زمان(عج) که در روایت ذکر شده، اگر آنها را نیاموزید به مرگ جاهلی مرده اید، بیان کنید، شاید ندانند و این غم انگیز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۴    
حاج سید احمد صالحی خوانساری: تأکید حضرت آقا این است که مستمع در پایان جلسه دست خالی نرود و ایشان همواره این نکته را متذکر شده اند که یک مداح با هنرش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۴    
آیت الله امامی کاشانی در مذمت خود بزرگ بینی گفت: گاهی در بین طلبه ها و اهل علم، این چیزها خیلی پیدا می شود که آدم خودش را گم کند؛ مثلا گاهی طلبه فکر میکند یک نماز شب خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام لک زایی با بیان این که پژوهش های دینی باید رویکرد تنظیم حیات انسانی داشته باشد، فقه اهل بیت(ع) را پیشتاز و دارای قابلیت های بسیار دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام ماندگاری گفت: اگر اعتکاف ما مسیر درستی را طی کند باید آمار تخلفات درجامعه پایین بیاید چراکه انسان در اعتکاف ارتباطات خودرا تنظیم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: بر اساس نص صریح قرآن، ضریح های حرم اهل بیت (ع) با توجه به این که پیکرهای مطهر ایشان سال هاست در آن قرار دارد ؛ مقدس و مخالفت وهابیت با زیارت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت با تأکید بر اینکه زائران عتبات با رعایت بهداشت فردی می توانند سلامتی خود را در سفر تضمین کنند، اعلام کرد: تعداد درمانگاه های ایران طی سفرهای نوروزی در عراق افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
رئیس دبیرخانه اجلاسیه نمایندگان اعتاب مقدسه جهان اسلام گفت: زائران از لحاظ فکری، تربیتی، فرهنگی و امنیتی دارای حقوقی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
مجموعه مستند چند بار بگویم با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار سالانه با مداحان توسط گروه هنر و رسانه مرکز عصر ظهور تهیه و تولید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
حسین اسرافیلی در پی درگذشت احمد عزیزی، شاعر انقلاب، گفت: عزیزی در قالب مثنوی جزء تأثیرگذارها بود و حرف تازه ای برای گفتن داشت و تعابیر جدیدی را وارد حوزۀ مثنوی کرد. .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۴    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی: اگر زائران عتبات عالیات و قبور مقدس پس از زیارت یک روحیه و قلب تازه ای یافتند، بدانند که زیارت آنان قبول شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۴    
حجت الاسلام ریاضت: امام راحل می فرمودند که صدا و سیما باید دانشگاه باشد اما الان دانشگاه تبدیل به رستوران شده است؛ شما وقتی وارد رستوران می شوید می گویند شما چه میل دارید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۴    
علی اکبر نوربهمنی: استان زنجان از استان های برتر در ثبت اطلاعات مداحان در سامانه طوبی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین رییسی: اساس اقتصاد آستان قدس بر نذر و وقف استوار است و شرکت های اقتصادی تنها 5 درصد از هزینه های این مجموعه را تا مین می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۴    
ام البنین هر روز با نوه اش فرزند عباس به بقیع می رفت و در آنجا اشعاری که خود سروده بود، می خواند و دردمندانه می نالید و می گریست . مردم بر او گرد می آمدند و با او همنوا می شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۴    
حجت الاسلام ادیب یزدی: وقتی وارد بر مجلس روضه ائمه(ع) می شویم ادب را رعایت کنیم به این معنی که این مکان شعبه ای از خیمه نیمه سوخته امام حسین(ع) در عصر عاشورا است!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۵    
دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۵    
امام جمعه اهل سنت منطقه قشلاقی سنندج اظهار کرد: زمانی وحدت اجرایی و در کشور پرافتخار و سرافراز ایران به اجرا در می آید که به آموزه های نبوی و سنت اهل بیت(ع) عمل شود و سیره خلفا و بزرگان الگو قرار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۵    
حاج محمود تاری ضمن انتقاد از آسیب هایی که اکنون جزئی از فرهنگ هیئتی کشورمان شده است، گفت: دروغ بستن به ائمه(ع) جرم است و قوه قضائیه باید با مداحان خاطی برخورد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
مؤسسه مطالعات تخصصی نهضت حسینی موسوم به وارث الانبیاء وابسته به آستان مقدس امام حسین(ع) در کربلای معلی دانشنامه جامع حسینی تدوین می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مذاکرات حج بین هیئت های مذاکره کننده ایران و عربستان گفت: با توجه به بررسی های انجام گرفته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
دبیر دیدار شاعران آئینی با مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه هنر و ادبیات بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم قرآنی است، تصریح کرد: متاسفانه تلاشی برای آشنایی شاعران با عرصه تفسیر قرآن صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی خطاب به مداحان و سخنرانان گفت: در مداحی ها و سخنرانی ها از جناحی کردن مطالب پرهیز شده و مردم را به اصل انقلاب و نظام اسلامی سوق دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۵    
در آستانه دهمین سال فعالیت بنیاد دعبل خزاعی ، همایش سالانه نمایندگان استانی این موسسه بمنظور تبادل نظرات و بررسی مسائل جامعه ستایشگری اهل بیت(ع) عصر دیروز 18 اسفند ماه در مشهد مقدس آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۶    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از تحقق 100 درصدی پیش بینی ها درخصوص مشارکت مردم در بازسازی عتبات عالیات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۶    
سید ابراهیم رئیسی در مراسم نکوداشت مقام علمی محمد واعظ زاده خراسانی گفت: مرحوم واعظ زاده خراسانی تمام عمرش را در آموختن و تلاش برای حفظ وحدت و امت واحده صرف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۶    
سید مهدی حسینی: تحلیل های رهبر فرزانه انقلاب در جلسات متعدد شعری از سال 1366 وجود دارد که بهترین منبع آموزشی برای مداحی و شعر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
رضا اسماعیلی با اشاره به اینکه احمد عزیزی نفس حق حضرت امام را درک کرده و در جلسات بسیاری از علما و عرفا حضور پیدا کرده بود، اظهار کرد: اشعار این شاعر که دست پرورده مکتب قرآن بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۶    
تاریخ پژوه کشورمان درباره کتاب جای پای زینب(س) که به زودی رونمایی می شود، عنوان کرد: گذشت شیعیان و اهل تسنن عراق به همراه تعظیم و تکریم زوار و روح زینبی(س) حاکم بر این پیاده روی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۶    
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی درگذشت شاعر انقلابی و چیره دست، مرحوم احمد عزیزی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۶    
فاطمیه فرصتی است برای بیان ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه(س) اما متأسفانه برخی مداحان این فرصت را با نام بردن و لعن برخی، می سوزانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۶    
شعر آئینی صرفا مدح و مرثیه ی اهل بیت علیهم السلام نیست. در این دیدار نیز ما شاهد بودیم که اشعاری با مضامین نیایش مبتنی بر مناجات، مدافعان حرم، دفاع مقدس، وحدت مسلمین و... هم خوانده شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۶    
وی از پانزدهم اسفندماه 1386 تا کنون بعلت کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و کلیوی در بخش آی سی یو بیمارستان امام رضا کرمانشاه بستری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۳    
صالحی امیری گفت: اگر می خواهیم مشکلات و آسیب های اجتماعی و بحث تهاجم فرهنگی و اخلاقی و ناامنی در جامعه کم شود، باید به مساجد رجعت کنیم؛ چرا که مسجد محور تحولات فرهنگی، اخلاقی و معرفتی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۳    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: زیارت یکی از مؤلفه های موثر در مصون سازی جامعه در برابر آسیب های اجتماعی و تهاجمات فرهنگی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۳    
حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به این که وقتی عقل بخوابد، میدان دار شهوت و غضب می شود، به فضای گروه های تکفیری همچون داعش و وهابیت اشاره کرد و تفکر این گروه ها را تعطیل کردن عقل خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: همین که پذیرفته شود چه کسانی در فاجعه منا دخالت داشتند و مسئله دیه را حل کنند به یاری خدا موانع از سر راه برداشته می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۳    
استاد پورجوادی: مکتب حلاج، مساله ولایت شیعی به خصوص شهادت امام حسین (ع) را حقیقت وصال با معبود می داند و این مضمون به حلاج برمی گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
محور اعتراض ها دو چیز است، یکی بذل و بخشش ها و غارت های مالی و دیگر اینکه کسانی که بر سر کار آمدند، افراد ناشایست، ناتوان و بدون داشتن صلاحیت های لازم برای مدیریت و زمامداری هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۳    
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت:هیچ جامعه ای اصلاح نمی شود، الا آنکه اهل آن جامعه به یکدیگر رحم کنند، اهل رحم باشید تا مورد رحم واقع شوید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۳    
سردار سلیمانی گفت: مداحی باید بر بستر روایت و در مسیر توسعه انقلاب باشد. اگر مداحی تعلق به انقلاب نداشته باشد، قسم می خورم که این مداحی قابل قبول نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۳    
ما اهل بیت(ع)، را نباید تنها برای طلب حاجت بخواهیم و بخوانیم؛ دلیل این موضوع هم به حاکمیت و روحانیت باز می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۰    
حاج سید علی سادات رضوی تأکید کرد: باید دقت کنیم برای حفظ جلال و عظمت حضرت صدیقه (س) برخی از مصیبت ها کمتر خوانده شود و یا اشاره نشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
حجت الاسلام رفیعی: اگر خطبه فدکیه وحضرت زهرا(س) نبود امروز اثری از اسلام و شیعه نبود، در حقیقت تمام عظمت امروز شیعه از تلاش های حضرت زهرا(س) است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
حضرت آیت الله جوادی آملی با تبیین قسمتی از خطبه فدکیه گفت: خطبه فدک آبرویی برای سقیفه و حکومت آنها نگذاشت و کاملاً اینها را استیضاح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
جانشین فنی و مهندسی ستاد بازسازی عتبات عالیات در پروژه صحن حضرت زهرا(س) از آغاز ساخت گنبد مقام امام زین العابدین(ع) در جوار حرم مطهر علوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۰    
محمد رضا زائری گفت: دیرپاترین و مهم ترین و پرسابقه ترین جزء جامعه مدنی شیعی هیات های مذهبی هستند که باید زمینه ساز سبک زندگی دینی باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۰    
حاج سید احمد صالحی خوانساری: در ایام فاطمیه برخی هیجانات کاذب کمتر و معنویات در محافل بیشتر است. در این ایام توسلات و اشک نیز در مراسم بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۶:۴۰    
حاج حمید منتظر مهم ترین ویژگی های مداحی در ایام فاطمیه را حماسی، محکم و بصیرت افزا بودن دانست و گفت: اهل بیت مقتدر و مظلوم هستند نه صرفاً مصیبت دیده.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۱    
حضرت زهرا (س) از همان سنین طفولیت اداره کار پیغمبر(ص) را به عهده داشتند. منظور از اداره، اداره ی کارهای خانه نیست. مردم وقتی به دیدار پیامبر می آمدند، تمام مسائل اسلام را در حضرت زهرا(س) می دیدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۱    
حسن رحیم پور ازغدی با بیان اینکه خیلی از سفارشات اسلام مانند حق الناس، قابلیت تبدیل شدن به قانون را دارد، گفت: ما فاطمیه برگزار می کنیم اما نظام حقوقی از فرمایشات فاطمه(س) استخراج نکرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۱    
ضریح جدید مطهر حرم امامین عسکریین(ع) از قم به سامرا انتقال یافت. ساخت 12 درب بزرگ طلایی، 4 صندوق خاتم کاری شده و دوخت هزار متر فرش دستباف از جمله اقدامات صورت گرفته برای این ساخت این ضریح است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۱    
حجت الاسلام رفیعی: تربیت فاطمی یعنی معنویت و ایجاد فضای معنوی در خانه و در میان فرزندان و این ها شاخصه های تربیت فاطمی هستند و پدر و مادری که به دنبال گل های فاطمی هستند باید چنین منش و سبک تربیتی را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که اگر عربستان، شروط ایران را بپذیرد زائران به حج تمتع اعزام می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۱    
زمان بندی آئین اعتکاف ایام البیض ماه رجب 1438 حرم مطهر رضوی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۱    
درباره مدت زمان حیات حضرت صدیقه طاهره(س) بعد از رحلت پدر، در منابع متقدم دست کم پانزده گزارش وجود دارد که محل اختلاف مورخین، علما و فقهای اهل تشیع و نیز اهل تسنن بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۱    
شهید صدر می نویسد: کسی که به دقت در ماجرای فدک و تحولات و گونه های مبارزاتی آن می نگرد، تنها درخواست یک زمین را در آن نمی بیند بلکه هدفی در آن می یابد که در پی بازپس گرفتن قدرت غصب شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۱    
حجت الاسلام ریاضت: برای عاقبت به خیر شدن طبق روایات ابتدا باید هویت شیعیان مشخص شود و برای همین پیامبر(ص) و دیگر امامان فرموده اند دوستداران ما از سرشت و ذات واقعی ما آفریده شده اند حال اگر شخصی طبق ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۱    
زن امروز دنیا الگو می خواهد. اگر الگوی او زینب و فاطمه ی زهرا باشند، کارش عبارت است از فهم درست، هوشیاری در درک موقعیتها و انتخاب بهترین کارها.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۱    
امام جمعه قائم شهر در دیدار جمعی از مداحان استان، ترویج معارف اهل بیت(ع) در جامعه را یکی از وظایف مداحان در جامعه دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۱    
سالیانی است که ظاهرا دنیای تکنولوژی بازار برخی مداحی ها را به هم زده است. دیگر مثل اینکه از آن مداحان گذشته خبری نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
دریافت
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
مجوز دادن به هیئات مذهبی لزوما به معنای حمایت مالی نیست. سیاستگذاران ارشد نظام و همچنین منابع مالی این اجازه را به ما نمی دهند تا به هیات ها منابع مالی ترزیق کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
دکتر رجبی روانی: مهم ترین و حساس ترین مقطع تاریخی زندگی حضرت زهرا(س) که به وظایف اجتماعی و سیاسی و در نتیجه سعادت جامعه و امت اسلامی مرتبط می شود، بخش پایانی عمر شریف ایشان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱    
محمد بازوبند: ما نباید حضرت فاطمه(س) را میان در و دیوار خلاصه کنیم زیرا بسیاری از ابعاد شخصیتی این حضرت همچنان برای ما پنهان و مغفول مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱    
معاون امنیتی استاندار خوزستان گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده اربعین 96 شاهد افزایش دو برابری جمعیت زائران هستیم که کمیته های مختلفی به منظور ساماندهی خدمات اربعین تشکیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
رهبر انقلاب به دو بیت از اشعار خود درباره دوران دفاع مقدس که پیش از این در متن یادداشت شان بر کتاب آب هرگز نمی میرد منتشر شده بود، اشاره کردند تا شعرا در ادامه آن اشعار خود را بسرایند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
ویژه برنامه حدیث اشک همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) با برنامه های متنوع فرهنگی از جمله نمایش های آیینی سوگ ساقی و کجاوه نور در میدان امام حسین (ع) اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱    
پدر شعر آیینی ایران: متاسفانه در شعر فاطمی اغلب محور مظلومیت است که البته محوری کاملا صحیح است اما این موضوع نباید باعث شود ما از ابعاد دیگر غافل شویم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱    
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسابقه کتاب خوانی حدیث کساء در قالب مجموعه برنامه های ایام فاطمیه با عنوان حدیث اشک در اسفندماه تا نوروز سال جدید را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۱    
مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات: هیئات مذهبی نه تنها برای سازمان بار مالی ندارند، بلکه با جذب بودجه فرهنگی سایر نهادها، سازمان را در راستای تحقق ماموریت های مدون یاری می رسانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱    
آیت الله العظمی مکارم شیرازی ضمن تاکید بر بزرگداشت فاطمیه دوم از مسلمانان خواست به مقدسات یکدیگر توهین نکنند و بهانه به دست دشمن ندهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: هم اکنون دو پروژه ساخت در صحن سرداب امام زمان (عج) در سامرا و نیم ضریح خیمه حضرت زینب(س) در کربلا را در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۱    
اسماعیل امینی: اغلب شعرهایی که درباره حضرت فاطمه زهرا(س) سروده شده درباره شهادت ایشان است و در رابطه با زندگی فردی و اجتماعی آن حضرت تقریباً هیچ برنامه ای وجود ندارد و اغلب مجالس برای شهادت برگزار می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۱    
آیت الله میرباقری: خداوند حضرت زهرا(س) را در لباس بشر آفریدتا با خاکیان همنشین شده و در عبور از عالم دنیا معبری برای بندگان خدا بزنند و آنان را از ظلمت و ضلال به سمت توحید هدایت کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: هیأت های مذهبی به عنوان پرچمدار جریان فرهنگی کشور، باید استفاده از فرهنگ فاطمی را در دستور کار قرار داده و با تبلیغ و ترویج معارف و فرهنگ اهل بیت به ویژه حضرت زهرا(س) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۱    
خطیب حرم مطهر رضوی گفت: الگوگیری از حضرت زهرا(س)، گره گشای مشکلات بشریت در عصر حاضر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۱    
حجت الاسلام آشتیانی گفت: هیئت ها باید یک تشکلی قوی، نیرومند، فهیم و بصیر داشته باشد که تعامل خوبی برای حفظ نظام و رهبری داشته باشد و زمانی که نیاز است به میدان بیاید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۱    
اگر می خواستیم برای این روحانی گرایش های سیاسی ترسیم کنیم، مطمئنا فیلم به سمت شعار پیش می رفت. برای همین از این مسئله دوری کرده و تماماً روابط انسانی را مد نظر داشتیم.
مشاهده نتایج بیشتر...