شنبه ۲۵ آذرساعت ۱۶:۵۴Dec 2017 16

دیار عالمان (diarealeman.ir)

دیار عالمان 29 اسفند 1395 دیار عالمان 31 فروردین 1396 دیار عالمان 29 اردیبهشت 1396 دیار عالمان 31 خرداد 1396 دیار عالمان 31 تیر 1396 دیار عالمان 31 مرداد 1396 دیار عالمان 31 شهریور 1396 دیار عالمان 30 مهر 1396 دیار عالمان 30 آبان 1396 دیار عالمان 1 آذر 1396 دیار عالمان 2 آذر 1396 دیار عالمان 3 آذر 1396 دیار عالمان 4 آذر 1396 دیار عالمان 5 آذر 1396 دیار عالمان 6 آذر 1396 دیار عالمان 7 آذر 1396 دیار عالمان 8 آذر 1396 دیار عالمان 9 آذر 1396 دیار عالمان 10 آذر 1396 دیار عالمان 13 آذر 1396 دیار عالمان 19 آذر 1396 دیار عالمان 21 آذر 1396 دیار عالمان 22 آذر 1396 دیار عالمان 24 آذر 1396 دیار عالمان 25 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۰:۵۲    
دومین محموله کمک های مردمی جمع آوری شده توسط سپاه و بسیج گلپایگان در قالب یک تریلر ترانزیت به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۲    
بیش از 230 بانو امروز در همایش دوچرخه سواری بانوان شرکت کردند .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۲۰:۵۲    
به گزارش دیار عالمان، دانیال فرازنده مهر، جوان گلپایگانی و دانشجوی دانشگاه آزاد در وزن 91- تیم ملی کان خمر موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات کشور کامبوج شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۲۰:۵۲    
امام جمعه گلپایگان، با اشاره به لایحه بودجه یک هزار و 194 میلیونی سال 97 و تقدیم آن به مجلس، گفت: افزایش هزینه های جاری و کاهش اعتبارات عمرانی به معنای افزایش ریخت و پاش ها و ادامه رکود و بیکاری است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۲    
رنگ زرد برگ ها رخساره شهر گلها را در واپسین روزهای فصل خزان دیدنی کرده است
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۲    
مدیر شرکت سرد ساز خودرو، گفت: امروزه این شرکت قادر است کولر همه خودرو های داخلی را تولید کرده و هر آن چه در بازار وجود دارد تمامی یا قسمتی از آن توسط این شرکت تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۳    
فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه 4 هزار نفر در 152 واحد تولیدی در شهرستان گلپایگان اشتغال دارند، گفت: هنر ما در این است که بتوانیم در زمینه اشتغال وضعیت موجود را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۳    
فرماندار و امام جمعه،شهردارهای شهرستان، شورای شهر،گلپایگان، گوگد،گلشهر از کارخانه سردساز خودرو بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
سپاه گلپایگان در محکومیت اظهارات سخیف ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس بیانیه ای صادر کرد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۴    
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جماعات استان اصفهان، گفت: هرجا ایمان باشد آرامش هست و به همین دلیل با وجود تهدیدها و تحریم ها در جایگاه خود محکم ایستاده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۴    
امام جمعه گلپایگان، گفت: نظام آموزش عالی ما باید دانشجوی در تراز انقلاب اسلامی تربیت کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۴    
امام جمعه کاشان، گفت: گروه های سیاسی عامل و منشأ تفرقه نشوند و تلاش کنند در مسیر وحدت و انسجام گام بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۴    
رئیس اداره بهزیستی گلپایگان با اشاره به برنامه های حرفه آموزی و آموزشی بهزیستی برای معلولان، گفت: بخشی از جامعه هدف ما در جهت توانمند سازی قدم بر میدارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۵    
سالن تیراندازی شهرستان گلپایگان با فعالیت هایی همچون دارت، تیرو کمان، تیراندازی برای معلولان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۰    
دوره مربیگری درجه دو برای اولین بار در گلپایگان از چهارم تا نهم آذر ماه سال جاری با حضور مدرسان بین المللی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۰    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گلپایگان گفت: رکود بازار مسکن باعث شده بیشتر بنگاه های معاملات املاک گلپایگان به حالت تعطیل و یا نیمه تعطیل درآمده و بنگاه داران با مشکلات اقتصادی مواجه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۰    
نوزدهمین مانور سراسری زلزله در هنرستان پسرانه الغدیر با حضور مسئولان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰    
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی خواهران گفت: این دانش آموزان از مناطق شلمچه، طلائیه، دهلاویه، اروند کنار و ... بازدید خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰    
نهم ربیع الاول، سالروز آغاز امامت حضرت مهدی صاحب الزمان (عج)، یکی از اعیاد شیعیان است که به همین مناسبت در مدارس شهرستان گلپایگان، مراسم های جشنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰    
گلپایگان با وجود کمی جمعیت نسبت به برخی شهرستان های استان بیشترین میزان وقف را طی ماه های گذشته به خود اختصاص داده است
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۰    
ورزش کشتی گلپایگان در سال 96 تاکنون در سطح استان صاحب 25 مدال شده که از این تعداد شش مدال طلا، هشت مدال نقره و 11 مدال برنز بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۱:۳۰    
مردم گلپایگان با اجتماع در میدان 17 شهریور پیروزی بزرگ جبهه مقاومت علیه شجره خبیثه داعش را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۰    
فرمانده سپاه گلپایگان با ارسال پیامی از حضور یکایک مردم ،مسئولین و بسیجیان شهرستان در برنامه های هفته بسیج قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۰    
معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب گفت:پیروزی بر داعش کاری بزرگتر از پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود زیرا این یک پیروزی جهانی بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۰    
صبحگاه سراسری بسیجیان امروز صبح با حضور و اجتماع بزرگ بسیجیان در حد فاصل خیابان امام حسین(ع) و شهید قرنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۹    
این مسابقات با حضور 500 دانش آموز در مقاطع دوره اول و دوم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه مدارس پسرانه شهرستان گلپایگان در بلوار امام رضا برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۹    
مسئول موسسه حماسه یاران با بیان اینکه مردم ایران مردمی هستند که همواره از ابتدای این انقلاب همواره با گذشت و جان فشانی در میدان ایستاده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۹    
در اولین پنج شنبه آذرماه و همزمان با هفته بسیج مراسم عطرافشانی مزارهای مطهر شهیدان گلپایگان عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۹    
یادواره مردان خدا شهر گوگد دوم آذر هم زمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن مجتبی شهر گوگد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۹    
مسئول امور پایگاه های اورژانس شهرستان گلپایگان گفت: چهار نفر از مصدومین توسط آمبولانس های اورژانس و سه نفر توسط آمبولانس هلال احمر به بیمارستان امام حسین(ع) اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۹    
امام جمعه موقت گلپایگان گفت: روحیه و تفکر بسیجی و جهادی نسخه ی بی بدیل دردهای اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۹    
فرماندار گلپایگان با تاکید بر مقاوم سازی ساختمان های ادارات و لزوم توجه به مسائل ایمنی، گفت: یکی از مشکلات شهرستان گلپایگان قدیمی بودن ساختمان های این منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۹    
فرمانده ناحیه بسیج سپاه گلپایگان گفت: مردم ایران اسلامی در عرصه های مختلف که نیاز انقلاب و نظام بوده ورود پیدا کرده و به بهترین نحو به وظایف خود عمل کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۹    
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گلپایگان،سیمای تابناک بسیج را به عنوان نماد “ولایت مداری و مردم یاری” در تاریخ دستاوردهای انقلاب اسلامی، درخشان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۹    
مدیر عامل ثبت احوال استان اصفهان گفت: امضای دیجیتال، ورود به فضای مجازی و تبادل اسناد از جمله خدمات بی نظیری است که توسط کارت ملی هوشمند به مردم ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۹    
حضرت آیت الله خامنه ای در پاسخ به نامه ی سردار سلیمانی درباره ی پایان سیطره ی داعش: شما با متلاشی ساختن توده ی سرطانی داعش به همه ی ملتها و به بشریت خدمتی بزرگ کردید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۴    
مدیر اجرایی اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان گلپایگان در خصوص افزایش قیمت نان در گلپایگان گفت: نانوایان گلپایگانی تا اطلاع رسمی از طرف فرمانداری و اتحادیه نانوایان حق هیچ گونه افزایش قیمت نخواهند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۴    
مشاور امور خانواده و کودک گفت: کودکان همچون لوحی سفید بوده که هر چیزی را می توان روی آن نوشت و بنابراین ما باید با ساخت برنامه های اخلاق مدار و ایمان محور آن ها را به بهترین نحو تربیت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۱:۱۳    
شهردار شهر گوگد با اشاره به اینکه طول این المان با ارتفاع 14 متر به نیت 14 معصوم طراحی شده، گفت: این المان دارای سه درب ورودی به لحاظ دفن سه تن از شهدای گمنام در این محل در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۱۳    
رئیس اداره اوقاف گلپایگان با اشاره به وجود هزار و 500 متر زمین برای احداث زائر سرا در محوطه 17 تن گفت: برای احداث این زائر سرا در صورت وجود سرمایه گذار همکاری لازم را خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۳    
فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان گفت: بسیج امتداد راه عاشوراست و همه باید با روحیه بسیجی به وظایف خود عمل کرده و از ظرفیت ها به بهترین نحو استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان گفت: بیش از 13 میلیون تومان پول نقد و چهار کامیون ایسوزو و سه وانت نیسان اقلام و کمک های مردمی تا تاریخ 26 آبان به مناطق اعزام شده و سه کامیون اجناس دیگر جمع اوری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۳    
دستان یاریگر مردم گلپایگان به کمک هم نوعان زلزله زده خود آمد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱    
محمود فروزاد در حاشیه مراسم هیأت رزمندگان اسلام :امروز بعضی مسئولین به اسم عقب نشینی تاکتیکی و نرمش قهرمانانه،دنبال تئوریزه و توجیه کردن ذلت سازش با استکبارهستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۱    
حکمت صلح امام حسن(ع) بسترسازی برای افشای چهره نفاق بنی امیه در زمان امام حسین (ع) و پرورش نیروهای مخلص در مرکز ارشاد و آگاه سازی کربلاست. چنین است که قیام حسینی قبل از آنکه حسینی باشد، حسنی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۱    
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: همچنان کار جمع آوری کمکهای مردم فهیم شهرستان توسط بسیجیان حوزه هاوپایگاه های مقاومت درحال انجام می باش
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۲:۱۱    
رئیس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان گلپایگان گفت: کتابخانه های شهرستان در بحث عمرانی هنوز مشکلاتی از قبیل نیاز به بازسازی، ایزوگام، نقاشی و... دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۱    
رئیس هلال احمر گلپایگان گفت: مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 واریز نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۲    
این تخم مرغ ها توسط فارم های تخم گذار رنگی شهرستان به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۲    
مدیر اجرایی اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان گلپایگان با اشاره به افزایش تعداد نانوایی های غیر مجاز و پخت نان در خانه یا روستاها و توزیع در سوپرمارکت ها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۲    
استاد دانشگاه و مدرس علوم سیاسی گفت: تنش های به وجود آمده توسط دشمنان در منطقه همیشه به سود ایران پایان یافته و قدرت و نفوذ ایران در منطقه را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۲    
امام جمعه گلپایگان با اشاره به جایگاه توبه و انابه برای ریزش رحمت و باران خداوند بیان کرد: حتی در صورت اجابت نشدن طلب باران از سوی خداوند ما هراسی نداریم چرا که ما تنها به وظیفه خود عمل کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۱    
در 22 آبان روز ملی نان، از نانوایی های گلپایگان با حضور مسئولان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۱    
امام جمعه گلپایگان، گفت: همان طور که با شیوع بیماری هایی مثل آنفولانزای مرغی عوامل ایجاد بیماری را نابود می کنند، کتاب های فاسد و فیلم های فاسد هم باید از دسترس خارج شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۰    
طبق حدیثی از امام حسن عسگری (ع) در این بقعه متبرکه 17 تن از اولاد حضرت مرتضی دفن شده اند و چنانچه مسلمانی دسترسی به کربلا نداشته باشد و این هفده نفر را زیارت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۰    
آقای ولی اله دلیری از گلپایگان توانست در مسابقات ورزشی شرکت ملی گاز که به صورت کشوری برگزار شد مقام اول را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، گفت: نرخ بیکاری اصفهان از متوسط نرخ بیکاری کشور که 11/7 درصد است، بالاتر است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۱    
وزیر کار کشورمان، با اشاره به اینکه برای پیشرفت چیزی کم نداریم، گفت: منابع مالی کم با سخت کوشی، کار با عقلانیت و در کنار هم کار کردن و مدارا می تواند راهگشای مشکلات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۲۰:۳۱    
ربیعی گفت: ماه گذشته آیین نامه اشتغال فراگیر ابلاغ شد و تلاش ما بر این است که دو واحد درصد منابع اشتغال فراگیر را ارزان تر تهیه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۲۰:۵۶    
بهزاد مقدادیان ورزشکار گلپایگانی در مسابقات ددلفیت قهرمانی باشگاه های استان اصفهان توانست مقام نائب قهرمانی را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه گلپایگان گفت: مردم گلپایگان در روز 22 آبان ماه و در بقعه امام زادگان 17 تن با حال تضرع و استغاثه گرد هم آمده و برای جلب رحمت الهی نماز باران می خوانند .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۵    
امام جمعه شهرستان گلپایگان اظهار کرد: مسئولان باید با پیروی از خط امام و با سعی و کوشش سرمایه های گلپایگان را شناخته، موانع تولید را در این شهرستان برطرف کرده و در رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۵    
قاسم خوبرو نوجوان بسیجی گلپایگانی، که مقام سوم مسابقات اسپانیا را پنج شنبه هفته گذشته در مسابقات جهانی کسب کرده بود، مدال خود را در مراسم استقبال به شهدای مدافع حرم تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۵    
امام جمعه گلپایگان، با اشاره به اینکه بحث امروز ما ترامپ و یا بحث اروپا و امریکا نیست، گفت: ترامپ نیز نوکر مزدوران نظام سلطه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۵    
مردم و دانش آموزان گلپایگانی در روز استکبار ستیزی فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۲۲:۱۵    
رئیس هیئت فوتبال شهرستان گلپایگان گفت: تیم های فوتبال کشت و صنعت، فجر گلپا و نگین سرخ گلشهر توانستند مقام های اول تا سوم مسابقات لیگ دسته اول را در گلپایگان به دست آورند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۵    
مسئول روابط عمومی هیئت کشتی شهرستان گلپایگان گفت: تیم کشتی نوجوانان گلپایگان با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز و تیم کشتی نوجوانان گوگد با سه مدال برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی نوجوانان استان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۵    
فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان با اشاره به لزوم افزایش شعور حسینی در جامعه گفت: اگر امروز نتوانیم شور حسینی را در جامعه به منصه ظهور و عمل برسانیم کاری بی فایده انجام دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۵    
قاسم خوبرو نوجوان بسیجی، مقام سوم مسابقات اسپانیا را پنج شنبه هفته گذشته در مسابقات جهانی کسب کرد مدال خود را در مراسم استقبال به شهدای مدافع حرم تقدیم کرد
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۵    
قاسم خوبرو نوجوان بسیجی، مقام سوم مسابقات اسپانیا را پنج شنبه هفته گذشته در مسابقات جهانی کسب کرد مدال خود را در مراسم استقبال به شهدای مدافع حرم تقدیم کرد
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۲۳:۵۰    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: گسترش عدالت اجتماعی، توسعه به معنای واقعی کلمه و کوچک سازی دولت از بزرگ ترین هدف هایی است که در تعاونی توسعه عمران شهرستان ها باید دنبال شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۲۳:۵۰    
مدیرعامل بانک توسعه و تعاون گفت: این بانک مطابق اساسنامه موظفیم 70 درصد تسهیلات خود را به بخش تعاونی و 30 دیگر را به سایر فعالان اقتصادی پرداخت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۲۳:۵۰    
مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اظهار کرد: شرکت ها می توانند با مراجعه به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون مواد اولیه خود را با کمترین هزینه و با ضمانت نامه این صندوق و کارمزد یک درصد تهیه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۰    
فرمانده ناحیه بسیج سپاه گلپایگان گفت: لازم است پروژه هایی که قرار است در آینده اجرا شود، پروژه های در حال مطالعه و پروژه های در حال ساخت به اصول پدافند غیر عامل پایبند بوده و مواردی همچون پراکندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۰:۱۵    
صفائی با بیان اینکه منطقه گردشگری کوچه ری که جنبه تفریحی برای مردم شهرستان داشت اکنون به زیر آب رفته گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۳:۱۵    
امام جمعه گلشهر گفت: مبنای ما در بحث فرهنگی باید صحیفه سجادیه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۳:۱۵    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه ما باید در مقابل دشمن قوی و با هیبت باشیم، گفت: دشمن سلاح های فراوانی دارد ولی به خاطر هراس از ما نه اینکه نخواهد بلکه نتوانسته ما را تهدید کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۱:۱۰    
سرهنگ فروزاد گفت: این بسیجی در رشته کاراته در وزن -61 کیلوگرم در مسابقات جهانی اسپانیا صاحب مدال برنز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۰    
شایسته دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان عنوان کرد: تیم دانشگاه پیام نور مقام اول و تیم های زنجبیل آرام گوگد و دانشگاه فنی و مهندسی مقام های دوم و سوم مسابقات والیبال امید پسران شهرستان گلپایگان را ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۰    
غفاری رئیس ثبت احوال گلپایگان گفت: همشهریان در صورتی که به موقع برای صدور کارت ملی اقدام نکنند در آخر اسفند ماه با صف های طویلی مواجه خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین قاسمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در کل استان اصفهان 28 شعبه اخذ رای وجود دارد خاطرنشان کرد: حدود بیش از 350 نفر در این انتخابات داوطلب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۹    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی از برگزاری طرح جوانه های صالحین در فصل تابستان با هدف غنی سازی اوقات فراغت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۹    
سپاه گلپایگان در محکومیت سخنان سخیفانه ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در توهین به سپاه و مردم شریف ایران اسلامی بیانیه ای صادر کرد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۹    
مردم همیشه در صحنه گلپایگان امروز با شعار مرگ بر امریکا پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور امریکا دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۹    
مراسم کوه پیمایی بسیجیان و ورزشکاران امروز در ارتفاعات منطقه دره شهیدان گلپایگان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۴    
دوانیان رئیس هیات کاراته استان اصفهان گفت: گلپایگان با وجود پتانسیل و انضباط بالا و مدیریت مناسب توانسته قهرمانی های فراوانی را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۴    
شمسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: با حل شدن مشکل سند چشمه خضر، این مکان سومین پناهگاه کوهنوردی استان اصفهان خواهد شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین دانش، استاد دانشگاه امام حسین گفت: این انقلاب همان طور که زمینه بهشتی شدن برخی افراد را ایجاد کرد برای برخی افراد نیز زمینه جهنم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴    
شمس الله فیاضی رئیس شورای شهر گلشهر گفت: سه تن از مجروحان در حیاط خانه خود مورد حمله این گرگ قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۷    
سخنران و کارشناس برنامه سمت خدا در گلپایگان گفت: چشم انداز جمهوری اسلامی چشم انداز خوبی است و کسی حق ندارد دیگران را ناامید کند اما باید داست همین ناامیدی ابزار دشمن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۷    
یاوری جانشین فرمانده سپاه گلپایگان با تاکید بر لزوم بیداری همه اقشار جامعه به خصوص بیداری دانش آموزان برای مقابله با استکبار تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۷    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در یک سال اخیر بودجه عمرانی و فرهنگی کاهش قابل ملاحظه ای داشته و در مقابل بودجه جاری دولت افزایش داشته است که نشان دهنده بی توجهی به اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۷    
رئیس اداره استاندارد گلپایگان گفت: استاندارد شش واحد تولیدی به دلیل عدم کیفیت مناسب و عدم تولید ابطال شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۰    
کارکنان نیروی انتظامی گلپایگان با حضور بر سر مزار شهیدان شهرستان با آنان تجدید پیمان بستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
اخگری نویسنده کتاب وایمر تا شیراز گفت: من خواستم با این کتاب نشان دهم که مرتبه والای فرهنگ و هنر و ادبیات فارسی کجاست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۰    
بساطی رئیس پلیس گلپایگان گفت: کمپین شهرستان بیشتر از 40 تا 45 نفر ظرفیت ندارد و برای نگه داری و سامان دهی معتادین با مشکلاتی مواجه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۰    
رستمی رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت؛ محموله فوق با نام های تجاری تاج خوانسار- آرتین خوانسار و کرانه خوانسار در بازار عرضه می شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
وکیلی عضو شورای سالمندان گفت: سالمندان احتیاج به مکانی دارند که در کنار هم بییند و از تجربیات خود بگویند تا بیماری هایی چون آلزایمر به سراغ آنان نیاید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۰    
خوشنویسان عضو شورای شهر و کارشناس تربیت بدنی گفت: حداقل 20 دقیقه فعالیت ورزشی در روز و یا سه ساعت در هفته می تواند زمان مناسب ورزش در سالمندی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۰    
طبرزدی کارشناس و مشاور خانواده اظهار کرد: خانواده ها باید نسبت به عوارض و پیامد های ناگوار استفاده از بازی های رایانه ای توسط کودکان هوشیار بوده و سعی کنند اوقات فراغت کودکان خود را با سرگرمی های ...
مشاهده نتایج بیشتر...