سه شنبه ۳۱ مردادساعت ۰۲:۳۴Aug 2017 22

دیار عالمان (diarealeman.ir)

دیار عالمان 29 اسفند 1395 دیار عالمان 31 فروردین 1396 دیار عالمان 29 اردیبهشت 1396 دیار عالمان 31 خرداد 1396 دیار عالمان 31 تیر 1396 دیار عالمان 1 مرداد 1396 دیار عالمان 2 مرداد 1396 دیار عالمان 3 مرداد 1396 دیار عالمان 4 مرداد 1396 دیار عالمان 5 مرداد 1396 دیار عالمان 7 مرداد 1396 دیار عالمان 8 مرداد 1396 دیار عالمان 10 مرداد 1396 دیار عالمان 11 مرداد 1396 دیار عالمان 12 مرداد 1396 دیار عالمان 13 مرداد 1396 دیار عالمان 14 مرداد 1396 دیار عالمان 17 مرداد 1396 دیار عالمان 19 مرداد 1396 دیار عالمان 20 مرداد 1396 دیار عالمان 21 مرداد 1396 دیار عالمان 22 مرداد 1396 دیار عالمان 23 مرداد 1396 دیار عالمان 24 مرداد 1396 دیار عالمان 25 مرداد 1396 دیار عالمان 26 مرداد 1396 دیار عالمان 27 مرداد 1396 دیار عالمان 28 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۴۲    
توکل فر مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج خاطرنشان کرد: 30 درصد از مواد آرایشی خاورمیانه در ایران مصرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۱۲    
ما شعار نمی دهیم ،آتش به اختیار ،عمل به هنگام و به اندازه ای را انجام می دهیم که البته تمیز هم باشد.این را از مکتب مولایمان علی آموخته ایم که کلامش اکنون در کلام ولایت جاری است و ما آتش به اختیاران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۱۲    
سرهنگ فروزاد فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان گفت: متأسفانه اداره ها و سازمان ها به دید یک رقیب به بسیج می نگرند و به همین علت همکاری لازم در این زمینه صورت نمی گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۲    
مسئول امور پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان گفت: تصادف موتور سیکلت با سواری در جاده دم آسمان شهرستان گلپایگان جان راکب موتور سیکلت را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی امام جمعه شهرستان ضمن یاداوری کودتای 28 مرداد و خدعه های همیشگی امریکا اظهار کرد: اگر انسان به امریکا اعتماد کند سیلی سختی خواهد خورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۲    
فروزاد فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان با اشاره به حضور 20 نفر از 47 آزاده شهرستان گلپایگان در این مراسم یاداور شد: سایر آزادگان برای شرکت در این مراسم در منطقه حضور نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۲    
بیاتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گلپایگان، بیان کرد: تابلوها با سبک های گواش و کلاژ به معنای برجسته سازی و تکنیک های خاص ، با مداد شمعی و گواش و مداد رنگی و ابرنگ انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۱۲    
سرهنگ فروزاد فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان آزادگان را بزرگمردان کارزار جهاد و شهادت خواند که صبورانه در روزهای سخت اسارت از قید نفس پلید رهایی یافته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۴۲    
رئیس شورای شهر گفت: طرح جامع شهرستان از سال 77 تاکنون ابلاغ نشده است این در حالی است که این طرح در نهایت هر ده سال یک بار باید بازنگری شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۲    
در این اردو استقرار در بیابان،سنگرسازی، جهت یابی در شب و روز.کمین و ضدکمین.جنگ نوین و روشهای مقابله با آن و ... به بسیجیان آموزش داده می شود. خبرهای تکمیلی در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۸    
تیم های کاراته استان اصفهان در مسابقات ارومیه، در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان شرکت کرد که در مجموع توانست پنج مدال کسب کند که سه مدال آن توسط کاراته کاران گلپایگانی به دست آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۸    
نماینده گلپایگان و خوانسار با اشاره به اینکه کمربندی محور موته نیز در ردیف اعتبارات پروژه خمین به دامنه دیده شده است افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار گفت: وزیر انتخابی آموزش و پرورش باید دارای ارتباط مستقیم و تاثیر گذاری با رئیس جمهور باشد و رئیس جمهور نیز در مقابل توجه ویژه ای به رفع نیازمندی های آموزش و پرورش کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
عظمی با تأکیدبر اینکه بناهای ساخته شده در کنار مسجد جامع گلپایگان باید تخریب شوند، گفت: میراث استان و کشور با بازدید از این مغازه ها دستور تخریب صادر کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
شفاعت کارشناس میراث فرهنگی گلپایگان عنوان کرد: کلیه مراکز اقامتی، پذیرایی و عرضه غذا و آشپزها و صنایع وابسته استان های مرکزی، اصفهان، تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۸    
می سازیم تا ساخته شویم
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۸    
شراقی گفت: روزانه 20 دانش آموز پسر و 20 داش آموز دختر به فعالیت در اردوهای هجرت دانش آموزی می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۸    
فیروزی با اشاره به اینکه در جایی از استان اصفهان به دلیل اینکه آب ندادند 50 میلیارد تومان جهت جبران خسارت پرداخت شده است بیان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۳۸    
مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان از اختصاص 180 هزار متر زمین برای احداث پیست سوارکاری گلپایگان از طرف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۸    
یاوری اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی شهرستان گلپایگان با توجه به بررسی های صورت گرفته بالاترین مراجعه کننده را نسبت به ادارات دیگر در شهرستان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۸    
این حادثه که در ساعت 19:28 امروز به وقوع پیوست، متاسفانه باعث مصدومیت دو سرنشین این خودرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۸    
تیم های فاطمیون، آریانا و گلشهر توانستند مقام های اول تا سوم مسابقات والیبال امید دختران شهرستان گلپایگان را به دست آورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۸    
حامد رجب حسینی، محمد علی احمدی، سعید جنتی و سید مهدی معرف داورانی از شهرستان گلپایگان بودند که مسابقات هفته اول رقابت های فوتسال زیر 14 سال شهرستان های اصفهان را قضاوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۸    
حادثه واژگونی شب گذشته و در جاده صالح پیغمبر نرسیده به سنگ شکن گلپایگان به وقوع پیوست
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۸    
تیم های هیئت تبیان گوگد، آکادمی والیبال تبیان گوگد و استعداد های درخشان گلپایگان توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات والیبال جوانان پسر شهرستان گلپایگان را به دست آورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
سرهنگ فروزاد از کسب مقام اول تیم رزمی کار گلپایگان در مسابقاتی 19 مرداد ماه استان اصفهان که با حضور سایر شهرستان ها برگزار شد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
حجت الاسلام والمسلمین علاء الدینی با اشاره به اینکه در شهرک صنعتی گلپایگان دستگاه هایی موجود است که به خاطر مشکلات، امکان استفاده از آنان نیست مطرح کرد: از 90 واحد موجود در شهرستان یک سوم آن تعطیل است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۸    
حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی با بیان اینکه امروز عقل به ما حکم می کند در نوع چینش خبر بسیار دقت کنیم تصریح کرد: خبر باید به روز و آنی و با ذکر منبع در ست باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۸    
با هدف حفظ آمادگی رزمی و دفاعی بسیجیان،اردوی فرهنگی رزمی گردان بیت المقدس حوزه امام موسی کاظم(ع) گلشهر در ارتفاعات گلدره صالح پیغمبر گلشهر برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۸    
افزایش بهای قیمت کالاها و خدمات ناشی از کم کاری و ناتوانی مدیریتی دولت است که موجب شده واردات کالاهای اساسی در سال جدید افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸    
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه به مناسبت روز خبرنگار: امروز یکی از مهمترین عوامل لغزش خیلی از بزرگان ما در تصمیم گیری ها،عدم اشراف اطلاعاتی و توجه نکردن به واقعیت هاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸    
فیلم ساعت 5 عصر برخلاف فیلم های کمدی که این روزها روی پرده سینما هستند، هم دارای ساختار و فرم نسبتا استانداردی است و هم اینکه حرف هایی برای گفتن دارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۰۸    
سرهنگ بساطی بیان کرد: آموزش و مساله تعلیم و تربیت در رسانه ها با توجه به نقش تربیتی رسانه در جامعه بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۸    
سرهنگ دوم محمود فروزاد اظهار کرد: مطبوعات و جراید و خبرنگاران باید به عنوان زبان گویا و چشم بینای مردم بر عملکردهای نهادها و ارگان ها باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۸    
اصحاب رسانه گلپایگان با حضور درگلزار شهدا در روز خبرنگار تجدید عهد و پیمانی دوباره با آرمان های شهدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۸    
انتشار تصاویر عکس و سلفی گرفتن برخی نمایندگان با خانم موگرینی بدون رعایت عرف دیپلماتیک فارغ از نگاه جریانی و داخلی، اقدامی اشتباه و ناصواب است
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۸    
محمود فروزاد خبرنگاران را منادیان آگاهی و راویان نیک اندیش عرصه اطلاع رسانی خواند و زحمات آنان را قابل تقدیر دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۷    
بالغ بر 100 دانش آموز هنرمند ،مرمت پوششی مدارس،بهسازی و رنگ آمیزی مدارس را انجام می دهند و سعی بر آن است تا نشاط و طراوت در محیط های آموزشی برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۷    
مهم ترین اثر تنفیذحکم رئیس جمهور،بر اساس نظریه ولایت فقیه،مشروعیت بخشی به کار رئیس جمهور و نتیجه انتخابات مردم است،البته مشروط به عدم تخطی از اصول قانونی و باورهای فقهی
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۷    
مبینا داودوندی در مسابقات آزاد قهرمانی استانی نونهالان از شهرستان گلپایگان مدال نقره وزن اول در رده کمربندی آبی را بدست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۷    
یک گلپایگانی در هشتمین سال نذرش در میلاد امام رضا کیک 350 کیلویی پخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۳    
مسئول تربیت بدنی سپاه گلپایگان بیان کرد: این دوره از مسابقات با حضور 80 شرکت کننده در باشگاه سوارکاری پاسارگاد گلپایگان در صحرای اشرف آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۳    
امام جمعه گلپایگان گفت: مراسم تنفیذ ریاست جمهوری یک مراسم تشریفاتی نیست، بلکه یک مراسم شرعی است که نشانگر وحدت مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در محور گلپایگان به تیکن، چهار سرنشین این خودرو مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
شبیه سازی صحن انقلاب حرم مطهر امام رضا(ع) در آستانه شب میلاد حضرت رضا (ع) در بارگاه برادرش امامزاده ابراهیم گلپایگان انجام گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۳    
پرفسور شاهمحمد بزرگترین سرمایه و ثروت را فرزندان دانست که آینده شهر و کشور به دست آنان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳    
مراسم تنفید حکم ریاست جمهوری حجت الاسلام حسن روحانی در محضر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۳    
خواهر پاسدار زارع،اردوهای طرح هجرت دانش آموزی را فرصتی برای ساختن و ساخته شدن و تمرین زندگی برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۳    
کریمیان گفت: جمعا 23 هزار سی سی خون جهت استفاده نیازمندان اهدا گردیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۲    
جمالی گفت: اگر دفن زباله ها بهداشتی صورت گیرد سایت گلپایگان یکی از بهترین سایتهای مدیریت پسماند در کل کشور است
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۳:۱۵    
جمالی گفت: از حدود یک سال پیش عملیات احداث کارخانه با جدیت و بدون وقفه شروع و هم اکنون مراحل نهایی و آماده سازی را جهت افتتاح و بهره برداری سپری می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۵    
رئیس سازمان تأمین اجتماعی گلپایگان اظهار کرد: حق بیمه همه کارگران و کارمندانی که برای اداره، کارخانه، شرکت و یا مجموعه ای کار می کنند باید توسط کارفرما به صورت اجباری پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۵    
شکروی گفت: این مهارتهای دهگانه تحت عناوین خودآگاهی، ابراز وجود، حل مسئله، ارتباط بین فردی، ارتباط اجتماعی، تفکر سالم، تفکر خلاق، تفکر نقاد، مدیریت زمان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۵    
رئیس دادگستری گلپایگان گفت: اختلاف سنی زیاد یکی از شایع ترین علل طلاق در شهرستان است که باید برای حل این معضل فرهنگ سازی درستی صورت گیرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۶:۱۵    
سرهنگ فروزاد با اشاره به اینکه ورزش های بومی محلی همواره برای تمام سنین جذاب بوده است عنوان کرد: سبک زندگی ایرانی اسلامی سرشار از تحرک و شادی و تنوع بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۵:۱۵    
حجت الاسلام صادقی بیان کرد: در شهرستان گلپایگان 38 بقعه متبرکه و 59 امامزاده داریم که 18 تن تنها در امامزاده 17 تن مدفون هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۴:۱۵    
اولین دوره جشنواره ورزش های بومی و محلی در غالب ورزش هایی چون باستانی، هفت سنگ، طناب کشی، گونی بازی و زو شامگاه دیشب در پارک جنگلی گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۵    
جهادگران پژوهشکده شهید حسینی پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل(ع) گلپایگان در طرح علمی اقتصادی از ضایعات و سیب های درجه 2 و 3 موفق به تولید سرکه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۵    
کریمی با اشاره به اینکه این انجمن از سال 90 تاکنون با اسم فانوس در حال فعالیت است بیان کرد: این انجمن از سال 76 تاکنون با نام های حافظ و میم امید در حال فعالیت بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۰:۵۹    
در این همایش ضمن گرامیداشت روز دختر و تقدیر از 30 نفر از دختران شهید، جشنوراه بازی های بومی محلی نیز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۵۹    
شمسی به ترتیب از برگزاری کلاس های تنیس روی میز در محل سالن شهید فلاحی، بدمینتون در سالن کوثر، ژیمناستیک در سالن ژیمناستیک، بسکتبال در سالن 17 شهریور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۹    
باشگاه شهید صافی گلپایگان به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در رقابت های کشوری در کرمانشاه، با 11 شرکت کننده و در دو رشته کاتا و کومیته، در مجموع موفق به کسب سه نشان طلا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۹    
بختیار اظهار کرد: واگذاری مدیریت سد کوچری به قم به هیچ عنوان اصولی نبوده و خوشبختانه جلوی این اقدام گرفته شد و در حال حاضر شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به عنوان بهره بردار سد کوچری معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۹    
صبح امروز بیش از یک تن مواد مواد تاریخ مصرف گذشته در گلپایگان که از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در ایام نوروز و از ابتدای سال 96 جمع آوری و کشف شده بود با حکم دادستان معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۲:۴۰    
یاوری عنوان کرد: منابع اصلی سازمان تامین اجتماعی از وصول حق بیمه بوده و خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تنها با وصول حق بیمه تامین می شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۲:۴۰    
کلنگ پست 63/20 کیلو ولت گلپایگان با هدف بهره برداری در مصارف صنعتی و سنگین زده شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۰    
افرادی که تخصص فنی و معماری دارند و مایلند بدون دریافت حقوق به مدت یک ماه برای بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق خدمت کنند جهت اعزام به دفتر ستاد مراجعه نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۰    
حجت الاسلام علاالدینی با اشاره به لزوم پرهیز از دو قطبی سازی در فضای جامعه از صحبت برخی مسئولان، عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۰    
دعای ندبه این هفته گلپایگان با نوای حاج مهدی سماواتی در دره شهیدان و جوار قبر شهدای گمنام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۰    
مردم دینمدار گلپایگان در سالروز شهادت رئیس مذهب شیعه، امام جعفر صادق(ع) در اجتماعی بزرگ مسیر بین دو امامزاده سیدالسادات تا هفده تن را پیمودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۲:۴۱    
امضای برجام ،مردم ما را با توافقنامه ای آشنا کرد که برخی از موافقین و مخالفین برجام،آن را از نگاه خود با قطعنامه 598 مقایسه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۲:۴۱    
قطعنامه598 برگی از تاریخ است.تمام و کمالش هست هنوز جای آغازگر و مدافع عوض نشده است...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۲:۱۱    
بیان حقایقی شنیدنی از زندگی امام جعفر صادق(ع)از زبان آیت الله صافی گلپایگانی
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
پیکر شهید علیرضا نکونام پس از بازگشت و تشییع بر روی دوش مردم در زادگاه و جوار دوستان شهیدش در گلزار شهدای روستای سعیدآباد آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۵    
تا کی دل من چشم به در داشته باشد ؟ ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد آن باد که آغشته به بوی نفس توست از کوچه ما کاش گذر داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۱:۴۵    
عطر حضور پرستوهای عاشق بار دیگر در شهرمان پیچید. این کاروان معطر به عطر یوسف گمگشته ی دیگر از شهرمان بود که پس از 31 سال به شهر بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۵    
مادر هنوز پس از سالها می گوید که او صبح به صبح برای دیدن من می آید. ولی حالا علیرضا آمده است ولی از آن قامت رعنای جوان 20 ساله فقط یادگاری برای خانواده برگشته است و علیرضا و همرزمانش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۴۵    
آزادسازی موصل، ارتباط زمینی محور مقاومت از ایران تا لبنان را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۴۵    
سیاست دولت روحانی بر این است تا مزیت های گسترش ارتباطات با دنیای خارج را آن قدر در افکار عمومی داخل برجسته کند،تا به نوعی فشار داخلی علیه نهادهایی که روحانی پیش روی خود تعریف می کند، فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۱۵    
مهندس اسماعیل بیگی مسئول هسته کشاورزی پژوهشکده شهید حسینی پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) گلپایگان از طرح علمی تشکیل بانک بذر گیاهان بومی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۵    
توانا گفت: یک نفر از سرنشینان خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در اورژانس بیمارستان فوت نموده و حال دوتن دیگر نیز وخیم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۲۰:۱۵    
سرهنگ فروزاد از برگزاری مراسم شبی با شهدا با حضور پیکر های پاک شهدا در بقعه 17 تن خبر داد و گفت: صبح یکشنبه کاروان شهدا به سمت خوانسار حرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۵    
مادران و خواهرانی چشم انتظار و صدای کوبه دری که آنها را از چشم انتظاری درآورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۵    
سرهنگ محمود فروزاد در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان از بازگشت پیکر شهید مفقودالاثر گلپایگانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۵    
سرهنگ یاوری گفت: 150 نفر در غالب چهار گروه دانشجویی به این مناطق اعزام خواهند شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵    
ناطقی گفت: بهترین راهکار، در نظر گرفتن جایگاه جایگزین است که به نظر می رسد پیست موجود در پارک ساحلی گلپایگان فضای جایگزین مناسبی باشد البته باید به صورت موقت مناسب سازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۵    
حجت الاسلام علاءالدینی با اشاره به این نکته که فضای داخلی ماشین طبق قانون جمهوری اسلامی شخصی محسوب نمی شود عنوان کرد: بحث حجاب یک بحث فرعی نیست بلکه مساله اساسی امروز است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۵    
مردم متدین گلپایگان در حمایت از حجاب و برای دفاع از حریم خانواده به میدان آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۲:۱۳    
اسدی با اشاره به اینکه اکنون سه گروه در این رشته در حال فعالیت هستند، گفت: دو گروه از این ورزش در شهر گوگد و یک گروه در گلپایگان در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین طاهری گفت: موقوفه میرزا یحیی خان یکی از بزرگترین موقوفه های کشور و بزرگ ترین موقوفه استان اصفهان است که تنها به این مسجد تعلق دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۶:۵۷    
گروه کوهنوردی ققنوس شهرستان گلپایگان امروز جمعه شانزدهم تیر ماه پس از پایان برنامه ورزشی دوچرخه سواری خود در مسیر برگشت در یک برنامه هماهنگ شده بازدیدی از سرای خاموش پدر و مادرانی که سالها با زحمت و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۶:۵۷    
بختیار تصریح کرد: به دولت تکلیف کردیم در مرحله اول وام های زیر 10 میلیون تومان و سپس زیر 25 میلیون تومان و بعد از آن زیر 100 میلیون تومان را بدون سود و جریمه تصفیه حساب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۴    
مخلصی گفت: این بازی ها با هدف رشد ورزش علی الخصوص توانمند کردن کاراته گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۳۴    
علیان گفت: روستائیان به افراد شناخته شده احشام خود را بفروشند چرا که اخیرا افرادی اقدام به خرید از روستائیان خصوصا پیرمرد پیرزن ها و افرادی که تک راس دارند با اسکناس جعلی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی وردنجانی گفت: دادگاه گلپایگان فروردین امسال 23 هزار مراجعه کننده، اردیبهشت ماه 23 هزار و 500 و خرداد ماه 24 هزار مراجعه کننده داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۴    
نامداری گفت: در تاریخ یازدهم و دوازدهم تیر ماه این گروه در شهرستان گلپایگان به اجرای نمایش پرداختند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۱    
حمیدرضا کریمیان گفت: کمکهای نقدی و غیر نقدی خیرین و داوطلبان که در قالب بسته های مواد غذایی شامل برنج، گوشت، خرما، رب، ماکارونی، پنیر، عدس، نبات، سویا ، ... تهیه و بین 300 خانوار توزیع گردید
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۱    
بازی اول: تیم سپاهان (الف) با نتیجه 4 بر 1 موفق شد تیم شهید فیروزی (الف) را در رده نوجوانان شکست دهد و به مقام اولی دست پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام علاءالدینی با بیان اینکه حرمت شکنی و اختلاف حرام است، خاطرنشان کرد: اهانت به مسئولان جمهوری اسلامی و شعار مرگ علیه آنان سردادن خطاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۱    
مردم روزه دار گلپایگان به شکرانه یک ماه بندگی نماز شکر به جای آوردند تا در پایان این ماه با دستی پر از غفران و آمرزش خدا از این ماه جدا شوند
مشاهده نتایج بیشتر...