دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۲:۰۸May 2018 21
 

دیار عالمان (diarealeman.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۲    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه ما از جنگ نعمت میسازیم و از لحظه های محاصره،برکت، مطرح کرد: ما را از ندادن و محاصره نترسانید که ارمغان داده هایتان جز جنگ و کودتا و نفرت چیزی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه اکنون بخشدار گلپایگان سرپرستی فرمانداری گلپایگان را با وجود مشغله زیاد بر عهده دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۰    
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گلپایگان در خصوص فیلم منتشر شده با عنوان بارش ماهی از آسمان گلپایگان، گفت: موقع پیچیدن تانکر حمل نوزاد ماهی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۸    
در بیانیه روز پاسدار سپاه گلپایگان آمده است:ما دلواپسیم،دلواپس انقلاب و تهدیدهایی که آن را فرا گرفته و به جان طعنه ها و سرزنش ها را می پذیریم
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان گفت: بسیجیان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان به دور از خط و خطوط سیاسی تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف انقلاب و اجرای منویات مقام معظم رهبری و مقابله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۸    
رئیس دامپزشکی گلپایگان با اشاره به اینکه گلپایگان و منطقه استان اصفهان یک منطقه پرجمعیت و پراکنده به لحاظ دامی است که در آن هم دام سبک و هم سنگین، متاسفانه اکثرا با هم نگه داری می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۶:۱۸    
فاز اول این طرح که عبارت بود از کارگاه گلیم بافی در حسینیه مسجد جامع روز گذشته راه اندازی شد و سپس صنایعی چون چرم دوزی و سبد بافی نیز در فازهای بعدی شروع به کار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۴:۱۸    
سرپرست ثبت احوال گلپایگان گفت: ایران جز سه کشوری است که جمعیت رو به پیری دارد و کاهش میزان ولادت ها بسیار نگران کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۶    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان با بیان اینکه 110 مرد و 253 زن در این مراسم حضور داشتند، گفت: هفت مسجد میزبان معتکان در این ایام بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان با بیان اینکه مجموعا 240 هزار نفر از 28 اسفند ماه تا 14 فروردین از امامزادگان گلپایگان دیدن کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۸    
سرپرست میراث فرهنگی شهرستان گلپایگان گفت: گلپایگان پتانسیل بالایی در جذب گردشگر داشته و در صورت رسیدگی به زیرساخت ها می توان درآمد زایی از گردشگران را بالاتر برد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۹    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه در سالی که حمایت از کالای داخلی شعار سال قرار گرفته همه ما در شهرستان باید سعی کنیم از کفش پا گرفته تا وسایل و ابزار الات را از کالای داخل استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۸    
امام جمعه گلپایگان گفت: بسیاری از بیمه ها هزینه دندان پزشکی را تامین نمی کنند و برخی افراد به دلیل وضع مالی نامناسب توان درمان و ترمیم دندان خود را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۸    
رئیس اداره منابع طبیعی گلپایگان با بیان اینکه در اخبار نشر داده شده این آمار 50 درخت اعلام شده، گفت: 10 درخت سرو خمره ای در این آتش سوزی دچار 50 تا 60 درصد آسیب شدند که امکان احیا و برگشت آن وجود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۸    
سرپرست جهادی دانشجویان بسیجی گلپایگان از همراهی دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان اصفهان در این اکیپ خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۸    
تصاویر مناطق عملیاتی جنوب و این سفر معنوی را در قاب دوربین گلپایگانی ها تقدیم به چشمانتان می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان از اعزام بیش از 350 گلپایگانی به مناطق دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۸    
گلپایگان یکی از شهرستان های زیبایی است که در فصل بهار میهمانان نوروزی زیادی را به خود جذب می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۳    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه غفلت از زندگی محرومان و مستضعفان یکی از خطراتی است که انقلاب را تهدید میکند و این انقلاب نیز به دست مردم مستضعف و فقیر به وجود آمد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۳    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان با اشاره به اینکه در گلپایگان مراسم پر فیض اعتکاف برای برادران در مسجد جامع و خواهران در مسجد حجت الاسلام خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۸    
امام جمعه گلپایگان، بااشاره به لزوم مدیریت جدی وارد کالا در کشور، گفت: وجود کالاهای بنجل و ارزان کشور های دیگر در بازار کشورتولید داخلی را دچار خسران می کند و باعث می شود ارزش کالاهای داخلی در بین ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۸    
همان طور که شهروندان در روزهای پایانی سال به فکر شادی فرزندان و خانواده خود هستند در امور خیر و احسان و نیکوکاری نیز شرکت کنند و این شادی را با همه اقشار تقسیم کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۸    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه هزینه برای انتقال ارزش های دفاع مقدس و شهید و شهادت سرمایه گزاری است، گفت: سپاه، بنیاد شهید و سایر قسمت هایی که در خصوص دفاع مقدس برنامه دارند و کار کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلپایگان گفت: اکیپ ویژه گشت و مراقبت این سازمان در طول شبانه روز مشغول گشت زنی بوده و در صورت اطلاع از تخلف به مناطقی که مورد تعرض یا تخریب احتمالی قرار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
شهردار گلپایگان گفت: برگزاری جشنواره دست های مهربان، کاشت نهال بر سر قبور درگذشتگان، گلدان گزاری بر سر مزار شهدا و مراسم روز شهر پاک از برنامه های پیش بینی شده روزهای پایانی سال است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۸    
گزارش تصویری از بازار گرم خرید و فروش در بازار روز گلپایگان
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۸    
سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان با اشاره به اطلاع رسانی های انجام گرفته در سطح شهرستان، گفت: تا این لحظه 57 درصد از مردم گلپایگان کارت ملی هوشمند دریافت کردند که بالطبع با نزدیک شدن به روزهای پایانی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸    
شهردار گلپایگان گفت: شهرداری گلپایگان توانست در سال جاری علاوه بر اتمام تعدادی از پروژه های سال های گذشته، پروژه های جدیدی نیز کلید زده و به پایان برساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۰:۱۸    
رئیس هلال احمر گلپایگان خبر داد: به گزارش دیار عالمان، حمیدرضا کریمیان در نشست خبری خود که امروز ظهر برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۸    
رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان گفت: حمیدرضا طبرزدی، محمد امین مقدادیان و محمدرضا ابوالحسنی مدال آوران مسابقات قهرمانی تکواندو هانمادانگ اصفهان بودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۹    
رئیس هیئت فوتبال شهرستان گلپایگان گفت: مسابقات لیگ فوتسال گلپایگان با مجموع 27 تیم در سه رده لیگ دسته اول، لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۲:۴۹    
مدرس و استعداد یاب فدراسیون والیبال با بیان اینکه گلپایگان پتانسیل غیر فعالی در رشته والیبال دارد، تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۲:۴۹    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه تساوی بین زن و مرد نه تنها خدمت به زن نیست بلکه خیانت به اوست، گفت: غرب و تمدن غربی بزرگترین ظلم را در حق زن روا داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۱:۴۹    
مسئول آکادمی تبیان شهر گوگد گفت: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم قول داد تا پایان امسال هیئت والیبال شهر گوگد از گلپایگان جدا شده و به صورت مستقل عمل کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۱:۱۹    
رئیس هیئت تکواندو گلپایگان گفت: بانوان تکواندو کار گلپایگان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی آزاد هانمادانگ اصفهان پایان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۹    
یک اتوبوس از دانشجویان خواهر دانشگاه های گلپایگان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: علاقه و انگیزه ای که در جوانان شهرستان گلپایگان وجود دارد آینده را در دست آنان قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
کارگاه مهارت های زندگی، به مناسبت روز زن برای بانوان شاغل در ادارات امروز در ارگ گوگد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۹    
رئیس سازمان عملیات و امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان گفت: حجم بالای کمک های مردمی در گلپایگان نشان دهنده ریشه و اعتقاد بالای مردم این شهرستان به انجام کار خیر و کمک به درماندگان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان گفت: سه هزار و 400 اصله انواع نهال برای توزیع در شهرستان و بین نمازگزاران روز جمعه در اختیار اداره منابع طبیعی گلپایگان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
روز درختکاری با حضور جمعی از دوستداران طبیعیت و مسئولان درگلپایگان برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: برای نهادینه شدن ورزش در عمق خانواده ها باید از مادر شروع کرد تا این بانوان ورزشکار، فرزندانی ورزشکار و با اخلاق ورزشی پرورش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
شهردار گلپایگان با اشاره به اینکه سرانه فضای سبز 96 در گلپایگان به ازای هر نفر 25 متر مربع بود، گفت: سال گذشته وعده داده شده که با تامین منابع آبی و زیر ساخت های لازم این عدد را یک متر مربع افزایش ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۳:۵۰    
رئیس هیئت بسکتبال گلپایگان گفت: تیم های مؤسسه آموزش عالی پیام، جوانان و کاسپین مقام های اول تا سوم مسابقات بسکتبال دهه فجر را به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۰    
دست اندرکاران کنگره روحانی شهید صدوق گلپایگانی و 372 شهید شهرستان گلپایگان دوشنبه 1396/11/16 با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان با بیان لزوم رفع موانع و محدودیت های اشتغال زایی بانوان، گفت: بانوان انگیزه خوبی برای اشتغال زایی و کارآفرینی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب، با بیان اینکه رضاخان در نابود کردن موقوفات نقش زیادی داشت اما امام(ره) موقوفات را احیا کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، با اشاره به وجود 718 امامزاده در استان اصفهان، گفت: فعالیت عمرانی در 500 امامزاده این استان، در دست انجام و اقدام است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه خداوند وعده داده است که مال ربوی را نابود کند، گفت: بانک ها دست از رباخواری بردارند و مردم نیز در مسیر مبارزه با رباخواری و ترویج قرض الحسنه گام بردارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
نماینده ولی فقیه و ریاست اوقاف و امور خیریه کشور، گفت: همه موقوفات که صد در صد در اختیار ماست و مدیریت می کنیم، بصورت فعال و با قدرت و با صلابت پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: حدود قیمت زمین و ساختمان قبلی و هزینه هایی که شده بیش از 2 میلیارد است که در پنج واحد سه طبقه بوده و تعداد رقبات آن 117 رقبه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۰    
مسئول آکادمی والیبال شهر گوگد گفت: جشنواره والیبال شهر گوگد هفدهم اسفند ماه به منظور اهدای جوایز به قهرمانان ورزش والیبال با حضور مسئولان شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز حزب الله مقاومت اسلامی، جبهه مقاومت در عراق، لبنان، سوریه، یمن، بحرین، فلسطین و سراسر دنیا در برابر کفر ایستادگی می کنند و این نشات گرفته از دفاع مقدس ما بود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۰    
رئیس هیئت کشتی گلپایگان گفت: تیم کشتی گلپایگان با کسب یک مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز قهرمانی مسابقات آموزشگاهی اصفهان را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۰    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان باید حداقل از نمره 100 نمره 70 را برای قبولی کسب کنند، گفت : تعداد ثبت نام کنندگان در شهرستان گلپایگان 399 نفر بودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۰    
کنگره مجتهد بی نشان/ گرامیداشت شیخ صدوق گلپایگانی
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰    
تیم مدرسه شهید حاج حسین اکرمی گوگد مقام اول، تیم مدرسه صحت (الف) مقام دوم، تیم مدرسه ادیب مقام سوم را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۰    
کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان گفت: تیم های دبستان حاج حسین اکرمی گوگد، دبستان صحت و دبستان ادیب در مسابقات والیبال دانش آموزی گلپایگان مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۰    
قهرمان دوچرخه سواری و مربی این رشته، گفت: سیاحیان مقتدرانه در هوای گرم میانمار با پوشش اسلامی و هوای شرجی 70 درجه توانست به مقام ششم این مسابقات برسد که در کارنامه بانوان ما در این رشته بی سابقه بوده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۷    
دبیر کنگره مجاهد بی نشان و 372 شهید گلپایگان گفت: کنگره مجاهد بی نشان و 372 شهید والا مقام شهرستان گلپایگان دهم اسفند ماه هم زمان با نماز مغرب و عشاء در امامزاده 17 تن گلپایگان و با سخنرانی امام جمعه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
سرپرست فرمانداری گلپایگان گفت: تمهیدات لازم برای پیش بینی امکانات مورد نیاز برای سفر مسافران گلپایگان انجام گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۰:۵۰    
رئیس هیات فوتبال گلپایگان گفت: تیم فوتبال دیزیچه پایان این مسابقات با نتیجه و کسب 33 امتیاز مقام قهرمانی و تیم فوتبال معراج گلپایگان با کسب 30 امتیاز مقام دوم مسابقات را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۰    
نائب رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان گلپایگان گفت: تیم خردسالان گلپایگان با کسب مجموع 13 مدال مقام قهرمانی و تیم نوجوانان شهرستان نیز با کسب مجموع نه مدال عنوان نائب قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانی اصفهان را ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۰    
سرمربی تیم فوتسال الغدیر گلپایگان گفت: تیم الغدیر گلپایگان در فینال مسابقات سوپر لیگ اصفهان با نتیجه چهار بر یک تیم آریا کاشان را شکست داده و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۰    
نائب رئیس هیئت کشتی شهر گوگد گفت: پنجمین دوره مسابقات چهار جانبه کشتی جام شهدای شهر گوگد با حضور رئیس هیئت کشتی استان اصفهان و جمعی از مسئولان و پیشکسوتان شهرستان گلپایگان در سالن انقلاب شهر گوگد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه ی گلپایگان با بیان اینکه در جریان اخیر و فتنه ی خیابان پاسداران بی تدبیری شد، گفت: باید با کسانی که امنیت مردم را مورد هدف قرار دادند با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱    
عزاداران و محبان حضرت صدیقه کبری پای پیاده مسیر امامزاده سیدالسادات تا امامزادگان 17 تن را پیمودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱    
رئیس اداره دامپزشکی گلپایگان گفت: نمونه های گرفته شده از لاشه ها مثبت بوده و ابتلای مرغ ها به ویروس آنفولانزای پرندگان تأیید می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۲    
رئیس اداره هواشناسی گلپایگان گفت: نسبت به زمان مشابه پارسال 195 میلی متر هنوز کمبود بارش داریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۲    
عطر حضور شهید 24 ساله و روضه مادر بی نشانش دیشب در کوچه های شهر گلپایگان فضایی معنوی به این خطه بخشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۱    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: دو مجلس شبیه خوانی غصب فدک و شهادت ایشان از 30 بهمن به مدت دو شب در تالار اندیشه اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۱    
زمان بازدید نمایشگاه کوچه های غربت 18 تا 21 تا روز سه شنبه (مکان شهرک الوند در کنارر خیمه گاه و مسجد حضرت رقیه) خواهد بود و مراسم به آتش کشیدن درب خانه حضرت با مراسم روزه در شب شهادت برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۱    
مسئول کمیته فرهنگی- ورزشی شورای شهر گلپایگان با اشاره به فواید خانه کاراته در شهرستان، گفت: ساخت و یا اختصاص مکان برای خانه کاراته به دلیل درگیر بودن هر دو قشر آقا و خانم در این رشته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
مسابقات کشوری سبک شین دن، با حضور تیم های لرستان، اصفهان، کرمانشاه، مشهد، تهران و شیراز به میزبانی گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲    
امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان کشور نیز باید برای رفع مشکلات مردم مخصوصا مساله اشتغال جوانان مجاهدانه تلاش کنندو به حرف و شعار اکتفا نکنند تا جوانان و نوجوانان ما با انگیزه بیشتر در صحنه بمانند و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲    
مرکز انتقال خون گلپایگان امروز با حضور مسئولان افتتاح شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۲    
رئیس هیات رزمی گلپایگان گفت: سه مدال طلای ما توسط خانمها نازنین طهماسبی، فاطمه یزدان نژاد، مبینا نکونام کسب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲    
نصرتی مسئول اجرایی نمایشگاه کوچه های بنی هاشم، گفت: نمایشگاه کوچه های بنی هاشم تصویر کوچکی از شهر مدینه در دوران حضرت زهرا است که جریان اتفاقات زندگی حضرت زهرا بعد از رحلت پیامبر و جریان شهادت حضرت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲    
نمایشگاه کوچه های بنی هاشم روایتی است تصویری از ماجرای فدک و رحلت پیامبر بزرگ اسلام با حضور راویان که جریان شهادت حضرت زهرا (س) را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۴    
عاطفه خادم الحسینی توانست در مسابقات ایران زمین، حکم قهرمانی کمیته تیمی و در کمیته انفرادی مقام سوم -50 را کسب کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۴    
حماسه آفرینی مردم گلشهر در یوم الله 22 بهمن در قاب تصاویر
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۴    
مردم همیشه در صحنه گلپایگان مثل همیشه امروز نیز در صحنه بودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۴    
رئیس هیئت کاراته گلپایگان گفت: کاراته کاران گلپایگانی یک مدال طلا و پنج مدال برنز در رقابت های انتخابی تیم ملی کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۴    
80 دانش آموز پسر گلپایگانی به یادمان های مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۴    
مسابقات بانوان گلپایگان با شرکت 12 تیم طی دو روز ( پنجشنبه و جمعه) در سالن هفده شهریور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۸    
امام جمعه گلپایگان، گفت: شورای شهر در جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در شهر، نقش مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۸    
کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلپایگان گفت: آینده درخشانی در انتظار جوانان و دانش آموزان والیبالیست گلپایگان است و امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد مقام آوری های بیشتر والیبال شهرستان در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۸    
امام جمعه گلپایگان گفت: هر سه قوه باید با وضع قوانین شفاف جلوی فساد ها و تبعیض ها را بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۸    
مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(ع) استان اصفهان گفت: ورزش راهی موثر در شکوفایی اقتصاد و اشاعه فرهنگ داخلی کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۸    
عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت: سرمایه گذاری بر روی بالا بردن تحرک و ایجاد انگیزه در خانواده ها برای ورزش کردن، نتیجه مثبتی در افزایش سلامت جسمی و روحی جامعه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸    
مردم گلپایگان صبح امروز مسیر فلکه فردوسی تا پارک جنگلی را پیاده پیمودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۳:۵۸    
مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدا با حضور مسئولان شهرستان گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۸    
کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه جاهایی که نفوذی نداشتیم و انقلابی عمل کردیم همواره پیشرفت کردیم، گفت: اگر انقلاب جاهایی به اهدافش نرسیده است بخاطر وجود همین مشکلات و نفوذی ها در داخل بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۸    
جشنواره غذا به مناسبت ایام دهه فجر در مدرسه نیکان گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۸    
این نمایشگاه با بیش از 3 هزار عنوان و نزدیک به 12 هزار جلد کتاب در موضوعات دینی ، اخلاقی، مذهبی ، هنری ، ادبیات ، کودک ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۸    
مدیر برق شهرستان گلپایگان از بهره برداری 19 پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان در دهه فجر امسال خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۰:۵۸    
این پایگاه براساس منویات رهبر معظم انقلاب در جهت مسجد محوری درون ساختمان مسجد آرجان ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۰:۵۸    
رئیس اتاق اصناف استان با اشاره به این نکته که مالیات باید بر درامد باشد ولی نه در وضعیتی که امروز شاهدیم اصناف ما درامدی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: این مسابقات از تاریخ 14 بهمن ماه شروع و تا 22 بهمن ماه ادامه داشته و از همه علاقه مندان دعوت می شود بنا بر سلیقه و توانایی خود در آن شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۸    
ساختمان اصناف شهرستان گلپایگان با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان با هزینه صنوف شهرستان تکمیل و به بهره برداری رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...