شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۸:۳۰Oct 2017 21

دیار عالمان (diarealeman.ir)

دیار عالمان 29 اسفند 1395 دیار عالمان 31 فروردین 1396 دیار عالمان 29 اردیبهشت 1396 دیار عالمان 31 خرداد 1396 دیار عالمان 31 تیر 1396 دیار عالمان 31 مرداد 1396 دیار عالمان 31 شهریور 1396 دیار عالمان 1 مهر 1396 دیار عالمان 2 مهر 1396 دیار عالمان 3 مهر 1396 دیار عالمان 4 مهر 1396 دیار عالمان 6 مهر 1396 دیار عالمان 9 مهر 1396 دیار عالمان 10 مهر 1396 دیار عالمان 11 مهر 1396 دیار عالمان 12 مهر 1396 دیار عالمان 13 مهر 1396 دیار عالمان 14 مهر 1396 دیار عالمان 15 مهر 1396 دیار عالمان 16 مهر 1396 دیار عالمان 18 مهر 1396 دیار عالمان 19 مهر 1396 دیار عالمان 20 مهر 1396 دیار عالمان 21 مهر 1396 دیار عالمان 22 مهر 1396 دیار عالمان 23 مهر 1396 دیار عالمان 25 مهر 1396 دیار عالمان 26 مهر 1396 دیار عالمان 28 مهر 1396 
  ۸ ساعت پیش    
مردم همیشه در صحنه گلپایگان امروز با شعار مرگ بر امریکا پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور امریکا دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۹    
مراسم کوه پیمایی ببسیجیان و ورزشکاران امروز در ارتفاعات منطقه دره شهیدان گلپایگان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۴    
دوانیان رئیس هیات کاراته استان اصفهان گفت: گلپایگان با وجود پتانسیل و انضباط بالا و مدیریت مناسب توانسته قهرمانی های فراوانی را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۴    
شمسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: با حل شدن مشکل سند چشمه خضر، این مکان سومین پناهگاه کوهنوردی استان اصفهان خواهد شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین دانش، استاد دانشگاه امام حسین گفت: این انقلاب همان طور که زمینه بهشتی شدن برخی افراد را ایجاد کرد برای برخی افراد نیز زمینه جهنم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴    
شمس الله فیاضی رئیس شورای شهر گلشهر گفت: سه تن از مجروحان در حیاط خانه خود مورد حمله این گرگ قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۷    
سخنران و کارشناس برنامه سمت خدا در گلپایگان گفت: چشم انداز جمهوری اسلامی چشم انداز خوبی است و کسی حق ندارد دیگران را ناامید کند اما باید داست همین ناامیدی ابزار دشمن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۷    
یاوری جانشین فرمانده سپاه گلپایگان با تاکید بر لزوم بیداری همه اقشار جامعه به خصوص بیداری دانش آموزان برای مقابله با استکبار تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۷    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در یک سال اخیر بودجه عمرانی و فرهنگی کاهش قابل ملاحظه ای داشته و در مقابل بودجه جاری دولت افزایش داشته است که نشان دهنده بی توجهی به اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۷    
رئیس اداره استاندارد گلپایگان گفت: استاندارد شش واحد تولیدی به دلیل عدم کیفیت مناسب و عدم تولید ابطال شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۰:۵۰    
کارکنان نیروی انتظامی گلپایگان با حضور بر سر مزار شهیدان شهرستان با آنان تجدید پیمان بستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
اخگری نویسنده کتاب وایمر تا شیراز گفت: من خواستم با این کتاب نشان دهم که مرتبه والای فرهنگ و هنر و ادبیات فارسی کجاست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۰    
بساطی رئیس پلیس گلپایگان گفت: کمپین شهرستان بیشتر از 40 تا 45 نفر ظرفیت ندارد و برای نگه داری و سامان دهی معتادین با مشکلاتی مواجه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۰    
رستمی رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت؛ محموله فوق با نام های تجاری تاج خوانسار- آرتین خوانسار و کرانه خوانسار در بازار عرضه می شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
وکیلی عضو شورای سالمندان گفت: سالمندان احتیاج به مکانی دارند که در کنار هم بییند و از تجربیات خود بگویند تا بیماری هایی چون آلزایمر به سراغ آنان نیاید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۰    
خوشنویسان عضو شورای شهر و کارشناس تربیت بدنی گفت: حداقل 20 دقیقه فعالیت ورزشی در روز و یا سه ساعت در هفته می تواند زمان مناسب ورزش در سالمندی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۰    
طبرزدی کارشناس و مشاور خانواده اظهار کرد: خانواده ها باید نسبت به عوارض و پیامد های ناگوار استفاده از بازی های رایانه ای توسط کودکان هوشیار بوده و سعی کنند اوقات فراغت کودکان خود را با سرگرمی های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۰    
مرادی رئیس بهزیستی گلپایگان گفت: با کاهش موالید جامعه در آینده نچندان دور با پدیده سالمندی مواجهیم که اگر در این مورد پیش بینی لازم نشود ممکن است با آسیب های زیادی در کشور رو به رو شویم
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۰    
به مناسبت روز سالمند، حسین پاک نژاد، ورزشکار با اخلاق شهرستان پیکان هزار و 800 کیلویی را حمل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۰    
مرادی رئیس سازمان بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: خانواده ها به خاطر صرف هزینه کمتر کودکان خود را به مراکز غیر معتبر و بدون مجوز نسپرده و قبل از ثبت نام به پروانه فعالیت آن مرکز توجه نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین علاء الدینی مطرح کرد: چارت سازمانی شهرستان و امکانات نیروی انتظامی تنها برای 120 هزار نفر تعریف شده است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۵    
حسینی استاد دانشگاه و مدرس علوم سیاسی با بیان اینکه قانون حمل سلاح با گذشت زمان تبدیل به ضد ارزش و ولنگاری شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۵    
بساطی رئیس پلیس شهرستان گلپایگان خاطرنشان کرد: سارقینی که این منطقه را حیاط خلوت خود می دانستند اکنون جرات سرقت در گلپایگان را ندارند چرا که می دانند یا گرفتار می شوند و یا فرصت جرم دوباره را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۵    
توانائی مسئول اورژانس گلپایگان گفت:شب گذشته (1396/7/13) در ساعت 19:00 طی گزارش به اتاق فرمان اورژانس گلپایگان مبنی بر اینکه جوانی در جاده رباط سرخ کنار جاده قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین علاء الدینی اظهار کرد: گلپایگان با وجود داشتن مفاخر بزرگ دینی نه مجهول بلکه مظلوم واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۵    
امام جمعه گلپایگان حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی با اشاره به اینکه این عالم بزرگوار هیچ گاه خود را از دایره تقصیر در مشکلات جامعه خارج نمی دانست خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۵    
هشتمین سالروز ارتحال آیت الله العظمی حاج شیخ علی صافی گلپایگانی دیروز عصر برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۵    
شهردار، رئیس اداره بهزیستی و شورای شهر گلپایگان از آسایشگاه سالمندان امام سجاد گلپایگان دیدار کردند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۵    
مراسم سنتی دوازدهم محرم در گوگد، یکی از شهر های شهرستان گلپایگان، در ظهر روز سوم شهادت امام حسین (ع)، همزمان با شهادت امام سجاد (ع) با شکوه خاصی هر ساله انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۰    
اتصال دولت به ریسمان های پوسیده ای چون 8 سال گذشته و خزانه خالی و توقعات را کم کنید و تکیه بر جیب مردم، قرار گرفتن در سراشیبی سقوط است و این شایسته یک دولت تراز انقلابی نیست
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۰    
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اصحاب با وفای ایشان در شام غریبان، با حضور جمعی از دلسوختگان و آزادگان شهید دشت کربلا در نقاط مختلف گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۰    
روایتی تصویری از عاشورای 96 در گلشهر
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۰    
مراسم خیمه سوزان در غروب روز عاشورا به آتش کشیدن خیام اهل حرم و غربت آن روز را به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۹    
مردم گلپایگان طبق روال هرسال با راه اندازی دسته های عزاداری برای اباعبدالله الحسین و سینه زنی در تکایا مکتب عاشورایی را زنده نگه می دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۴    
مردم و بسیجیان گلپایگان با حضور بر سر قبور شهدای 8 سال دفاع مقدس با شهدا برای ادامه دادن راهشان بیعت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۴    
آقامحمدی نویسنده کتاب عطر دفاع و کمی تا آخر دنیا، به ضرورت نشر فرهنگ دفاع مقدس به عنوان گنجینه پربها برای نسل کنونی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۹    
اظهارات سخیف و بزدلانه رئیس جمهور آمریکا در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد موضوعی است که از دیرباز دولتمردان غاصب آمریکایی که تاریخچه قساوت و نسل کشی خود را به فراموشی سپرده اند در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین قاسمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه در سال های گذشته مشکلاتی را بابت حضور احشام در خیابان داشتیم گفت: حضور احشام در خیابان ها و کاروان های عزاداری ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۹    
کریمیان دبیر انجمن ادبی فانوس بیان کرد: 30 اثر در این برنامه از شاعران شهرستان دریافت کردیم که سه اثر، به عنوان شعر برگزیده انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۹    
رحیمی نویسنده مجموعه شعر زخم ناتنی خاطرنشان کرد: شیرین ترین خاطره من زمانی بود که شعر (من هم باید برم) در زمینه مدافعین حرم را آقای نریمانی در خدمت رهبر انقلاب خواندند و ایشان گفتند به شاعر این شعر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۹    
تاجداری رئیس دانشگاه علمی کاربردی اظهار کرد: علاقه مندانی که در سطح شهرستان دارای ایده در زمینه گردشگری و علوم اجتماعی هستند می توانند با ثبت نام در سامانه مربوطه در این رویداد ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۹    
هم زمان با آغاز بازگشائی مدارس و هفته دفاع مقدس در هنرستان بانو قائدی زنگ مقاومت نواخته شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۹    
مراسم سالگرد ارتحال آیت الله صافی گلپایگانی پنج شنبه 14 محرم همزمان با سالگرد ارتحال قمری این عالم بزرگ در مسجد قاضی زاهد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۱    
ئیس آموزش و پرورش گلپایگان خبر داد: امروز با به صدا در آمدن زنگ مدارس نزدیک به 15 هزار دانش آموز در 100 واحد آموزشی مشغول تحصیل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۱    
سرهنگ فروزاد فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: این مسابقات در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در وزن های مختلف با میزبانی گلپایگان و با حضور تیم هایی از فریدون شهر و چادگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳    
طبق حدیثی از امام حسن عسگری (ع) در این بقعه متبرکه 17 تن از اولاد حضرت مرتضی دفن شده اند و چنانچه مسلمانی دسترسی به کربلا نداشته باشد و این هفده نفر را زیارت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۳    
سرهنگ علیشاهی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت گلپایگان و هادی سیاسی بیان کرد: امروز هم دشمن قصد داشت با برنامه ریزی دراز مدت و برجام دو و سه و ... در موضوعات کشور نفوذ کند
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۳    
مردم گلپایگان در روز 31 شهریور ماه در پاسخ به سخنان سخیف ترامپ رئیس جمهور امریکا، فریاد مرگ بر امریکا سردادند
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
مادران گلپایگانی با حضور در همایش شیرخوارگان حسینی کودکان شیرخواره خود را نذر حضرت علی اصغر امام حسین کردند .
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
حجت الاسلام علاء الدینی امام جمعه گلپایگان گفت: امروز مردم از مسئولان و دولت می خواهند نهی از منکر کنند و با مفسدان برخورد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳    
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان، محمدرضا کمالی با اشاره به اینکه استان اصفهان 107 شهرداری دارد بیان کرد: نسبت به کل کشور بیشترین تعداد شهرداری، در استان اصفهان دایر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۴    
در این آیین نجفعلی علیان دادستان شهرستان گلپایگان به سمت ریاست دادگستری گلپایگان منصوب و حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی وردنجانی رئیس دادگستری گلپایگان به عنوان رئیس دادگستری شهرستان نجف آباد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴    
فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان سرهنگ فروزاد گفت: کارکرد فرهنگ عاشورا در دفاع مقدس به عنوان تجربه ای گران بها است که امیدواریم این تجربه و تجربه ی ایثار و جهاد دفاع مقدس چراغ راه مسئولان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۴    
افتخاری رئیس شورای شهر گلپایگان با بیان اینکه باید با اعمال و رفتار خداپسندانه مردم را به دین دعوت کرد، مطرح کرد: هیات باید برای مردم خوراک فکری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۴    
حدود 60 واحد آموزشی امروز در دوره ابتدایی پذیرای هزار و333 دانش آموز گلپایگانی شدند
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین غفارپور، نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان اظهار کرد: اگر ندانیم دشمنان ما چه کسانی هستند و از کجا نفوذ می کنند و در جامعه ما چه می گذرد نمی توانیم نقش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۱:۳۴    
اولین همایش پیرغلامان حسینی گلپایگان در امامزاده ابراهیم سعیدآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۴    
حجت الاسلام غفار پور، نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) با اشاره به اینکه دشمن به دنبال انقلاب زدائی در حوزه های علمیه است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
قالب های شعریم بیشتر مثنوی ، رباعی و گاهی غزل بود و چند موردی هم در قالب شعر نو کلماتی را به زنجیر کشیدم تا بیان حال من در روزگار معاصر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۳:۳۴    
فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان سرهنگ فروزاد در جلسه هماهنگی بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: امروزه شهدای مدافع حرم نیز جایگاه و منزلت شهدای کربلا را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۴    
مسابقات قوی ترین مردان و ورزش های همگانی در پارک جنگلی گلپایگان برگزار و از سه تیم برتر تجلیل شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۴    
داریم با حسین حسین پیر می شویم، خوشحال از این جوانی از دست داده ایم
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۳:۰۴    
حجت الاسلام علاءالدینی، امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه مسلمانان هر جا ظالمی دیدند باید با آن دشمن باشند تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۳:۰۴    
ناصر توانایی در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان از واژگونی خودرو 405 در ساعت 16:55 امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴    
دریاچه سد کوچری در 18 کیلومتری جنوب غربی گلپایگان قرار دارد.این دریاچه و تپه های اطراف آن از جاذبه های زیست محیطی بکری برخواردار است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۲:۳۳    
25ذی الحجه سالروز نزول سوره “هل اتی” در شأن خانواده حضرت علی (ع) می باشد و این روز همچنین به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۱:۳۳    
معاون سیاسی سپاه اصفهان گفت: اصول گرایان دریافتند که باید با زبان جوان امروزی صحبت کنند و امروزه شیوه انتقال پیام با گذشته بسیار فاصله گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۳    
رئیس اداره بهزیستی گلپایگان گفت: اداره بهزیستی گلپایگان به 300 بسته بن لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت سرپرستی خود نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳    
جشن عید غدیر خم در روستای در گلپایگان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین یزدانی برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳    
جلسه سامان دهی و نظم هیئت های مذهبی و دسته های عزاداری با حضور فرمانده نیروی انتظامی، معتمدین گوگد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۳    
نمایشگاه نوشت افزار ایرانی، اسلامی با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و ایرانی در سالن ارشاد گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۸    
حجت الاسلام علاءالدینی، امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه ما سالهاست بر امریکا پیروز شدیم خاطرنشان کرد؛ تهدید های صورت گرفته اخیر امریکا در مورد بازدید از مراکز نظامی بی اثر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۸    
23 نقطه از شهرستان گلپایگان به منظور ترویج فرهنگ غدیر، موکب پذیرایی از محبان اهل بیت و ولایت علی (ع) برپاخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۳    
نیکنامی رئیس اتحادیه مشاوران املاک گلپایگان عنوان کرد: اجاره بهای بالا و نبود توان پرداخت از طرف مستأجر و در نتیجه ایجاد تنش بین موجر و مستأجر باعث شده که مالکین تمایل خود را برای اجاره دادن منازل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۳    
شایسته دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با افزایش کلاس های آموزشی و مسابقات والیبال در این شهرستان اوقات فراغت سالمی برای همشهریان و ورزش دوستان فراهم کرده و والیبال ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۳    
در آستانه عید غدیر همایش روحانیون انقلابی گلپایگان با حضور آیت ا...علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه در آستانه مقدسه هفده تن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۳    
فیاضی رئیس شورای شهر گلشهر گفت: شهر گلشهر با جمعیتی بالغ بر ده هزار نفر در فاصله کمتر از 20 کیلومتری تصفیه خانه گلپایگان که در سنوات گذشته افتتاح شده قرار دارد ولی متاسفانه هنوز مردم از آب چاه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۳    
پهلوانی طراح و مجری نمایشگاه گفت: این نمایشگاه تا تاریخ 16 شهریور از ساعت 9 صبح تا 12 و 5 تا 7 عصر در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۳    
بهرامی،معاونت سیاسی سپاه صاحب الزمان با اشاره به اینکه قدرت ما در این است که اگر گزینه ای روی میز گذاشتند گزینه های زیر میز خود را همچون شهر موشکی که در 500 متر زیر زمین رونمایی شد را نشان دهیم عنوان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۳    
توانایی مسئول امور پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: حادثه واژگونی سواری پراید در محور موته به گلپایگان دو نفر از سرنشینان را به کام مرگ کشانده و دو سرنشین دیگر را راهی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳    
توانایی مسئول امور پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان گفت: یک مصدومیت بر اثر واژگونی سواری زانتیا و دو مصدوم به علت تصادف پراید و پژو نتیجه حوادث رانندگی امروز در گلپایگان بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۳    
خدایی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان گلپایگان عنوان کرد: ورود رشته پرستاری به دانشگاه آزاد گلپایگان می تواند زمینه ساز ورود رشته های دیگری نیز به شهرستان باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۳    
رکوعی رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان گلپایگان عنوان کرد: رشته های علوم پایه ای همچون فیزیک، شیمی و زیست شناسی، رشته های مدیریتی مانند مدیریت دولتی و صنعتی، حسابداری و حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۳    
دکتر بختیار معاون وزیر نیرو اظهار کرد: پروژه مجتمع آب رسانی جلگه آب شربی مطمئن، پایدار و بهداشتی را برای 43 روستای شهرستان گلپایگان از طریق سد کوچری تأمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۳    
مهندس بختیار نماینده مردم شهرستان گلپایگان و خوانسار در مجلس اظهار کرد: ما در شهرستان گلپایگان نیاز داریم یکی از دانشگاه های شهرستان به صورت تخصصی بر روی رشته های مختلف کشاورزی کار کند و امیدواریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۳    
قرائتی گفت: از یک هزار و 339 روستای سطح استان 361 روستا در اصفهان تحت پوشش آبرسانی سیار هستند
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۹:۱۳    
اعظمی مسئول تربیت بدنی سپاه گلپایگان گفت: حدود 120 کاراته کار گلپایگانی در این مسابقات شرکت کردند که به مقام اول تا سوم هر وزن مدال و حکم قهرمانی داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۳    
حجت الاسلام والمسلمین شیخعلی خطیب نماز عید قربان با اشاره به اینکه مسئولان باید در بیان و ادبیات طوری صحبت کنند که همدلی و انسجام در بین مردم بیشتر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۳:۱۳    
حضور مردم گلپایگان و گلشهر و سعید آباد در مراسم معنوی عرفه که امروز عصر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۳    
حجت الاسلام قاسمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گلپایگان گفت: برگزاری دعا عرفه در گلزار شهدای گلپایگان با صدای حجت الاسلام والمسلمین حسین اصفهانی و در مسجد جامع گوگد با صدای مداح اهل بیت سخائی و دانیال ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۳    
ترامپ نسبت به گروه های افراطی و نژادپرست در ایالات متحده آمریکا به عنوان سرمایه های سیاسی خود می نگرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۳    
دعای عرفه از جمله دعاهای سرشار از مضامین عرفانی است که توسط حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در روز نهم ذی الحجه در صحرای عرفات خوانده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۲    
شایسته دبیر هیئت والیبال شهرستان گلپایگان عنوان کرد: مسابقات والیبال غرب استان اصفهان جام شهدا به پایان رسید و تیم های برکت یانچشمه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۳:۰۲    
فیاضی رئیس شو.رای گلشهر بیان کرد: با آرای داده شده در شورا شمس الله فیاضی در سمت رئیس، احمد فیاضی نائب رئیس، ابراهیم فیاضی خزانه دار، زهرا یاوری منشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۳:۰۲    
فروزاد مجری طرح آبیاری کم فشار جهاد کشاورزی گلپایگان عنوان کرد: راندمان آبیاری در زمین های گلپایگان حدود 30 درصد بوده که با اجرای طرح آبیاری کم فشار در مزارع این راندمان به 55 درصد افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۲    
مسئولان دچار اشتباهات محاسباتی نگردند و بدانند هر زمان راهی به غیر از آرمان های مقدس این انقلاب بپویند با سیلی مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۲    
پروژه 17 هکتاری گل محمدی، ایجاد آبیاری کم فشار در مزرعه 24 هکتاری و آبیاری بارانی در مزرعه 9 هکتاری سه پروژه افتتاح شده جهاد کشاورزی گلپایگان در هفته دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۲    
دکتر صدرالسادات با بیان اینکه بخش اعظم هزینه های پرداخت شده توسط مردم در این حوزه توسط بیمه ها و دولت پرداخت می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۲    
به مناسبت هفته دولت 26 پروژه در شهرستان گلپایگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۲    
وقتی کارخانه های داخلی یکی پس از دیگری رو به تعطیلی می روند و کالای قاچاق چون قارچ رشد فزاینده ای پیدا می کند. کارگر ایرانی خانه نشین می شود و بازار متلاطم غرب به واسطه برندبازیِ ما، به آرامش می رسد ...
مشاهده نتایج بیشتر...