پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۱:۱۳Mar 2017 23

دیدبان (didban.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس طی نامه ای خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری جبهه انقلاب گفت: رقابت اصلی بین دو جریان انقلابی و غیرانقلابی است و در این میان ایجاد رقابت داخلی در جبهه نیروهای انقلاب به هر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
تحقق حداقل های حقوق ایرانیان در مذاکرات برجام، پس از میلیاردها دلار هزینه ای که برای بسته شدن مقرهای هسته ای ایران پرداخته شده است، از اساسی ترین خواسته های مردم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
دیوان دادگستری اتحادیه اروپا در حکمی منع حجاب زنان را در تاریخ 14 مارس 2017 تصویب کرد. بر اساس این مصوبه، کارفرمایان می توانند زنان مسلمانی که محجبه می باشند را از کار اخراج کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
با کمال تاسف جمعیت گروه سنی 15 تا 29 سال با سیر کاهشی محسوسی در حدود 5/6 درصد همراه بوده و درعین حال جمعیت گروه سنی 30 سال به بالا روند افزایشی خود را با سرعت بیشتر ادامه داده است و این یعنی حرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
بانک مرکزی کوشید با اجرایی کردن استاندارد IFRS، کمی از نوک کوه یخ بحران ترازنامه بانکها را نشان دهد. چند ماه مقاومت کرد و سرانجام زیر فشار مقامات سیاسی دولت و بانکدارهای بزرگ عقب نشست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۵۴    
به نظر می رسد رهبر معظم انقلاب براساس تحلیل شرایط موجود و تطبیق آن با اهداف انقلاب اسلامی، در رهیافتی کنشی یا واکنشی، اولویت هر سال را مشخص می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۴    
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: در انتخابات ها دخالت نمی کنم، اما هر کسی بخواهد با نتیجه آرای ملت در بیافتد، من در مقابلش می ایستم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۴    
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: هنگامی می توانیم شادمانه و از اعماق جان اعیاد را تبریک گوئیم که شاهد معاصی بزرگی چون اختلاس، تبعیض، مانور تجمل و اشرافیگری نباشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۴    
استاد علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (ع) معتقد است سیاست خارجی جمهوری اسلامی باید فعال و کنشگر عمل کند و زمینه شکل گیری هرگونه ائتلاف توسط ترامپ را علیه جمهوری اسلامی از بین ببرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
رئیس کمیسیون صنایع مجلس با ابراز تاسف نسبت به اینکه سال گذشته نتوانستیم اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم، گفت: مجلس برای رونق تولید و رفع بیکاری اقدامات موثری انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
رییس جمهوری دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال 95، در مقایسه با 25 سال گذشته بی نظیر خواند و گفت: سال جدید، سال اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
امسال مردم انقلابی ایران با اتکاء به خداوند متعال خود دست به کار خواهند شد سرمایه های اندک خود را بسیج کرده و مقدمات تولید را فراهم می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
روزنامه جروزالم پست نوشته است که تل آویو از حالا رایزنی با اروپا و آمریکا برای محدود کردن برنامه موشکی ایران پس از لغو تحریم های شورای امنیت را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
بر اساس اعلام رسمی مرکز آمار ایران، تورم نقطه به نقطه اسفندماه هشت درصد اعلام شد و تورم کل منتهی به اسفندماه سال 95 نیز به 6.8 درصد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سوال اصلی این است که تحقق اقتصاد مقاومتی در سفره مردم که همان معیشت، بیکاری و ازدواج است چند درصد موفق بوده است؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۲۴    
تلخی ها و سختی ها عمدتاً مربوط به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است؛ طبقات متوسّط و ضعیف در طول سال درگیر این مشکلات بودند و همچنان هستند؛ چون از وضع مردم مطّلع هستم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۲۴    
جنگ یمن نمونه ای از رویارویی ملت های منطقه در برابر دولت های وابسته است. دولت هایی که با تشکیل یک ارتش ائتلافی، به زعم خود گام نخست برای تشکیل ناتوی عربی را برداشته اند اما در عمل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۴    
ایشان، حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) را مصداق کامل زنِ اسلام و در بالاترین تراز زنِ اسلامی یعنی در حدّ یک رهبر خواندند و با تأکید بر اهمیت شناخت جایگاه زنِ مسلمان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۴    
تجربه انقلاب اسلامی به خوبی نشان داده که هرگاه در برابر کشورهای غربی کوتاه آمده ایم، به نتیجه نرسیده و نتوانسته ایم از منافع ملی خود دفاع کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۴    
اصلاح طلبان برای آنکه در انتخابات 96 بتوانند به گونه ای مستقل پا به عرصه انتخابات بگذارند، از سال 92 راهی پر پیچ و خم را طی کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
سال 1395 شمسی برای جهان شگفتی های زیادی داشت؛ از قتل سفیر روسیه تا برکناری دو رئیس جمهور.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
در حوزه منطقه ای، ایران ثابت کرد که یک طرف قوی معادله است و بدون او، شکل گیری ترتیبات جدید منطقه ای نه تنها سخت، بلکه قریب به محال است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما تاکید کرد: معتقدم پیگیری برجام ، سازوکار جدید می خواهد؛ آن هم انقلابی، صریح و بدون تعارف با دشمن، متاسفانه امروز این بنیه و توانمندی را در آقای روحانی نمی بینیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
در انتخابات ریاست جمهوری 92 محمدرضا عارف خود را فدای حسن روحانی کرد، اینک نیز موضوع کاندیداهای اصلاح طلبی که قرار است خود را فدای روحانی کنند در این جناح سیاسی چالش برانگیز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
آیا رفتار وزیر راه با شهروند محترمه امید مردم به پاسخگو بودن مسئولان را ارتقا می بخشد؟ یا این که به یاد رفتارهای اربابان با رعایای خود (در سال های دور که مقدمات انقلاب اسلامی را فراهم کرد) می اندازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
مدیردفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران درباره انتقاد از مقاله مبدع سیاست ایرانشهری نامه ای سرگشاده خطاب به محمد قوچانی سردبیر ماهنامه مهرنامه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۴    
مردم می خواهند بدانند دولتی ها چه تدبیری برای بیکار شدن 800 هزار نفر در پائیز و زمستان امسال ( بنا به اظهارات رئیس مرکز آمار) اتخاذ کردند که اوضاع و احوال وضعیت کار کشور به این روز افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
براساس بررسی های انجام شده می بینیم، حجم بسیار بالایی از پوشاک یا مستقیم یا به صورت ترانزیت از مرزهای قانونی ایران وارد مناطق آزاد می شود، اما خروجی ثبت شده گمرک از این حجم پوشاک، بسیار ناچیز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
دو قطبی سازی هایی چون مخالف شادی مردم و موافق آن یا مخالف تعامل با جهان و مخالف آن، مخالف سرمایه گذاری خارجی و موافق آن و... جواب نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
یا مقلب القلوب و الابصار! تمام هستی از ازل تا ابد لحظه شماری می کنند برای آن لحظه که مهدی فاطمه تکیه بر دیوار کعبه زند و بر این شاخه مرده درخت خشکیده حیات، دوباره نقش زندگی بدهد!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
نظم اجتماعی همان عنصری است که رسیدن به سعادت اجتماعی را ممکن می سازد، اما نباید از یاد برد که راه دستیابی به نظم اجتماعی در جوامع کنونی از قانون می گذرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
آنچه در شورای اول اتفاق افتاد حاصل نگاه صرف سیاسی اعضای آن بدون توجه به انتظار از کار شوراها و ضرورت وجود تخصص در حوزه های مدیریت شهری در شکل گیری شوراها بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
کاش مرحوم مدرس زنده بود و یکبار دیگر با صدای بلند خطاب به این قهرمانان دیپلماسی و بازگردانندگان عزت به ملت ایران می گفت که اگر بناست بمیریم چرا به دست خودمان بمیریم؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
دولت بعدی با نگاهی به کارنامه ضعیف دولت در ایجاد اشتغال که در سایه حالت انتظار در فضای اقتصاد به وجود آمده آن را به عنوان عبرت در نظر گرفته و با برنامه ریزی باید اقتصاد را از رخوت بیرون آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
"اگر همه کارهای ضروری در موضوع اقتصاد مقاومتی انجام شده بود، امروز تفاوت محسوسی را در اوضاع اقتصادی کشور و زندگی مردم شاهد بودیم.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
شواهد، مدارک و قرائن بیان کننده آن است که انقلاب اسلامی و نظام دینی برآمده از آن کماکان و تا آخر مشکل اصلی و کلیدی آمریکا و اروپا و عوامل آن با ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۴    
ارتش سوریه دیگر از موقعیت شش سال گذشته خارج شده و این توانایی را در خود می بیند که در عین مبارزه با گروه های تکفیری - صهیونیستی وارد جبهه ای در برابر صهیونیست ها بشود و به همین دلیل هم حاشیه امنی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۴    
برخی مسئولان ما به امید رونق و گشایش اقتصادی ناشی از توافق با آمریکا و غرب، دست روی دست گذاشتند و یک سال از عمر مفید مسئولیت را به کم کاری و بی عملی یا بدعملی گذراندند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
نگاهی به مهمترین اتفاقات سال 95 نشان می دهد که بخش مهمی از اتفاقاتی که باعث شد بهار سرخوشانه دولت به زمستان سرد و سخت دولتی ها بینجامد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
یوسف کرمی کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: ورزشکاران، قهرمانان و هنرمندان باید برای خدمت رسانی در مناطق محروم و گروه های جهادی حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
دبیر کل حزب الله گفت: در لبنان بسیاری در دعاهایشان نمی گویند از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر بیفزا بلکه می گویند مابقی عمر ما را بگیر و به عمر رهبر بیفزا و من یکی از آنان هستم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
ایران اسلامی با داشتن بیش از 15میلیون نیروی انسانی تحصیلکرده دارای یک سرمایه عظیم ملی است که ده برابر ذخایر انرژی ارزش گذاری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
هزاران مصداق و نمونه در طول عمر سازمان ملل وجود دارد که این سازمان در خدمت ملل و کشورهای ضعیف نبوده و همواره به عنوان ابزار نقابدار قدرت های بزرگ بر علیه دیگران مورد استفاده قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
اشتباه محاسباتی دولت در وعده پرداخت سود سهام عدالت و سپس انصراف از پرداخت سود و مطالبه پول از مردم، نه فقط بازتاب منفی در میان افکارعمومی داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
به گزارش گاردین با انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا به زودی جهان به بلوک های تجاری جداگانه ای تقسیم خواهد شد که با ارزهای متفاوتی با یکدیگر تجارت خواهند کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
هر روان درمانگری در کار خود خواه ناخواه از نظریه ی خاصی پیروی می کند. هر مشاور و روان درمانگری باید سرانجام به نقطه نظری متوسل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
درب گردان پدیده ای است که در آن، مدیران بین بخش دولتی و خصوصی رفت و آمد داشته و در این زمینه با مانعی روبرو نباشند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
سبک زندگی به مجموعه ی همه ی رفتارهایی که فرد بر آن ها کنترل دارد و الگوی رفتار روزانه ی فرد را شکل می دهد، اشاره می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
مقاله پیش رو با مبنا قرار دادن تعریفی مبتنی بر مبانی اسلامی از حقوق شهروندی و امنیت در تلاش است اهمیت و ضرورت تأمین امنیت به عنوان یکی از حقه ای شهروندی را نشان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
این که لاریجانی از یک جریان اصولگرایی متولد شده است و به ریاست مجلس رسیده است، جای ابهامی ندارد اما وضعیت فعلی جایگاه آقای رئیس در سپهر سیاست ایران پر از ابهام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
دولت جدید آمریکا در بدو ورود به کاخ سفید، از ایران، کره شمالی، چین و روسیه بعنوان چالش های اصلی فراروی آمریکا در حوزه های مختلف بین المللی یاد کرد و به دنبال طرح ریزی سناریویی جامع و بین المللی جهت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
در سال های اخیر روش های متنوعی برای جلوگیری افراد از بارداری توسط دانشمندان و محققان کشف و به بازار ارائه شده است که در این میان موسسه بیل و ملیندا گیتس با استفاده از ریزتراشه ها روش خطرناکی را برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
هدف از تدوین این مقاله بررسی ریشه های ژئوپلیتیک تهاجم عربستان به یمن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۵    
تعامل سازنده با جهان از اهداف چشم انداز بیست ساله است. کسی با آن مخالفتی ندارد و تا کنون هم به آن تفوه نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۵    
تشکیل کمپین های متعدد در فضای مجازی و امضای طومار توسط نخبگان شهرهای مختلف برای دعوت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
آستان قدس رضوی در قالب طرح کشوری خادم یاری درصدد عمومی کردن خدمت به امام رضا(ع) در اقصی نقاط کشور است؛ در این یادداشت هشت کاربرد نوآورانه در حوزه کارآفرینی و اشتغال برای این طرح پیشنهاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
افتصاددان کشورمان گفت: ایالات متحده تلاش می کند تا مردم ایران در پایین ترین سطح از برجام منتفع گردند، لذا توجه به اقتصاد درون زا و ایجاد اقتصاد مقاومتی بازار کسب 80 میلیونی را رونق می بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۵    
با نگاهی به طرح ایده اقتصاد مقاومتی می توان دریافت که دست کم از یک دهه قبل که واشنگتن و متحدانش ایران را تهدید به تحریم های فلج کننده علیه کشورمان کردند و کمی بعد آن را به اجرا گذاشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۵    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بررسی مسئله تربیت و آموزش لیبرالی یا اسلامی در سند 2030 گفت: این سند شاید الزام آور نباشد، ولی آبروبر است و کاپیتولاسیون آموزشی فرهنگی به حساب می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۹:۲۵    
مگر روی کار ماندن دولت روحانی چه برای اصلاحات دارد که آن ها از مشی اصلاح طلبی خود منحرف شده اند و بر حضور مجدد حسن روحانی به عنوان تصدی گر سکان صندلی پاستور پافشاری می کند؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۹:۲۵    
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین موضوع و مشکل موجود کشور، وضعیت اقتصادی است که این وضع قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
با همه فشارهایی که خصوصاً از سوی سلطه گران بین المللی برای تعطیلی احکام اسلامی دنبال می شود، تداوم و بقای نظام اسلامی در ایستادگی بر این احکام و شرایع معنا و مفهوم پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
خروج 20 درصد از سهام هفت پالایشگاه سودده از سبد سهام عدالت و محروم کردن 2/49 میلیون نفر از این حق مکتسبه که تشابه عددی با 3 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
ترکیه و غرب به رهبری آمریکا می خواهند به جهان القا کنند که از طریق دخالت در سوریه با تروریسم می جنگند، اما این دروغ رسوای آن ها دیگر برای کسی قابل باور نیست و دست آن ها رو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
40 سال دیگر هم از درگذشت هاشمی گذشته باشد، ما باز پای دفاع خود از هاشمی برابر اتهامات درشت دوم خردادی ها خواهیم ایستاد، همچنان که پای نقد خود به مواضع ایشان، مثلا در سال 88!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۵    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما سیاست خود را در همکاری های بین المللی مستقل از دیگران دنبال می کنیم و اینکه می گوییم نه شرقی و نه غربی به این معنا است که سیاست ما برای روابط با روسیه یا برای روابط با ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۶    
اردوغان با ناامیدی به انتخابات ریاست جمهوری فرانسه چشم دوخته است، چرا که در صورت پیروزی فیون یا لوپن، اردوغان باید رویای عضویت در اتحادیه اروپا را حداقل برای 5 سال دیگر به فراموشی بسپارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
آقای نیلی به عنوان مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور بهتر است به جای رسم نمودار، مقاله و سخنرانی، بگوید که از چه ابزاری برای ایجاد اشتغال استفاده کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
دولت یازدهم تحقق شعار خود مبنی بر کاهش تورم را از بدترین و مخرب ترین راه دنبال کرده است و احتمال وقوع تورم های ونزوئلایی در آینده ای نه چندان دور را در ایران به شدت تقویت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶    
اگر اکنون تخصص گرایی در شهر به یک مطالبه جدی تبدیل شده است، قطعا هر دو طیف می توانند توان تخصصی خود را به میدان بیاورند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۷    
سال 96 دیگر سال 95 نیست! چرا که روحانی حامی بزرگ خود یعنی مرحوم هاشمی رفسنجانی را از دست داده است و این موضوع می تواند ریزش زیادی در رای وی ایجاد کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۷    
دولت محترم همزمان با تغییر صورت مسئله در وعده هایی که داده بود و تقریبا همه آنها بر زمین مانده است، صورت مسئله را در پرسش ها و خواسته های اساسی مردم نیز تغییر داده و از قول مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۷    
موضوعات مربوط به نظام جمهوری اسلامی بارها از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بیان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
کمپین اجتماعی #از_خودمان_ شروع_کنیم با استقبال کاربران شبکه های اجتماعی و چهره هایی همچون مهتاب کرامتی، امیرحسین رستمی، تهمینه میلانی، الناز حبیبی، سحر زکریا، آرش میراسماعیلی و مژده لواسانی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
هنر مدیریت اختلافات در سطوح ملی باید به گونه ای نمایان شود که جریان های سیاسی قانون مدار و علاقمند به پیشرفت و اعتلای کشور، وارد مرحله و محدوده قرمز نزاع و کشمکش نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
صدای واحدی از کشور و حتی از بخش اعظم اصلاح طلبان بگوش می رسد که وضع کشور اورژانسی است لذا انتخابات 96 شاید در نوع خود کم سابقه ترین از انواع مشارکت ها ی حماسی ایرانیان است که همه را برای گذار از موقف ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
تغییری ساده در مصوبه جدید هیئت دولت باعث شده تا بانک ها برای استمهال دو ساله به کسبه پلاسکو اختیار داشته و هیچ الزامی برای مهلت دادن به این زیان دیدگان وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی معتقد است اگر روحانی برای دور دوم رئیس جمهور شود، باید یک راهی پیدا کنیم برای آن مردمی که نمی توانند یک جوری هماهنگ کنند خودشان را با شرایط، بروند بنگلادشی، افغانستانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
رئیس سابق سازمان خصوصی سازی گفت: طولانی کردن فرآیند آزادسازی سهام عدالت نشان می دهد متولیان آن دوغ و دوشابی درست کرده اند که خودشان هم نمی دانند با آن چه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان فرصت و ادعایی برای نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۷    
آنچه که شکست نتانیاهو در سفر به روسیه آشکارتر می کند، خشم روزنامه معاریو از پوتین و توصیفاتی است که بر ضد وی انجام داده و او را فردی منزوی خوانده و تاکید کرده است که رهبران جهان هیچ علاقه ای برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
پس از امضای توافق هسته ای میان ایران و 1+5 حرف و حدیث ها درباره اینکه باید از کدام مدل اقتصادی برای توسعه استفاده کرد، بالا گرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
شکست داعش در رقه قطعی به نظر می رسد و احتمال اعاده حاکمیت مرکزی بر این بخش سوریه در آینده ای نه چندان دور وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
بند اول سیاست های اقتصاد مقاومتی به مردمی کردن اقتصاد و سپردن آن به دست مردم تاکید دارد اما این اصل، فراموش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
یکی از حامیان محکم و شاغل در سازمان برنامه دولت در مطلبی با تیتر منتقدان دولت مفهوم اقتصاد مقاومتی را درک نکرده اند سعی کرده است قرائت جدیدی از اقتصاد مقاومتی را ارائه کند و آن را به نشست 2007 اجلاس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
ترغیب جامعه ایرانی به پذیرش قوانین و ارزش های سایبری بنیاد ویکی ، گوگل یا توئیتر و فیسبوک و یوتیوب و امثال شرکت های چندملیتی پشت پرده سرویس دهنده های مذکور راه خوبی برای گسترش و توسعه حاکمیت سایبری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
امروز، دموکراسی های دنیا، همچون آن چه نمونه آن را همه در مورد دونالد ترامپ دیده ایم، می تواند بسیار خطرناک تر از عصر آدولف هیتلر باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۷    
پرسش های اصلی مردم درباره وعده های بر زمین مانده دولت یازدهم است، نظیر قول لغو همه تحریم ها در همان اولین روز اجرایی شدن برجام که نه فقط تحقق نیافته، بلکه دهها تحریم دیگر نیز به آن افزوده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
رهبری نظام اسلامی وظیفه دارد بر اساس مسئولیتی که بر اساس شرع و قانون برعهده او گذاشته شده است بر همه امور نظارت و احاطه داشته باشد و براساس آن، توصیه ها، دستورات و راهکارهای لازم را به مسئولین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
اگر یقین داشته باشیم که امروز عرصه واقعی و اصلی نبرد دشمن با ما، در دو جبهه اقتصادی و فرهنگی است، هر عمل و سخنی که ما را از این دو جبهه غافل کرده و به سایر مسائل مشغول کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
در دولتی که یکی از ارشدترین مسؤولان آن با انجام 2 ساعت کار روزانه راهی استخر می شود، پرواضح است که منشور حقوق شهروندی یک دکور سیاسی تزئینی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی بهر ه گیری از روحیه و تفکر مدیریت جهادی است که این امر البته الزاماتی نظیر تلاش و مجاهدت بیشتر، توقعات مادی کمتر مدیران، اعتماد به جوانان و بهره گیری از علوم دانش بنیان و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۷    
باوجود تقلای آمریکا و متحدانش، برای حفظ آخرین پایگاه تروریست ها در رقه، شواهد میدانی متقن و غیرقابل انکار نشان می دهند که موازنه قدرت به نفع جبهه مقاومت در سرزمین شامات تمام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۷    
رهبر معظم انقلاب گفتند: به رئیس جمهور محترم هم گفته ام که بیان شاخص های کلان خوب است البته اگر آمارها قابل خدشه نباشد، اما به هرحال اینها در زندگی و معیشت مردم در کوتاه مدت و میان مدت اثر نمی گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷    
یا نباید ادعای خط شکنی داشت یا اگر کسی به خط مقدم رفت، باید در تراز چابکان خط شکن رفتار کند. نمی شود دنیا و شهوت و محبت و غصب های آن از سر و کول ما بالا برود و باز خط شکن بمانیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷    
اگر نشست ورسای دوراندیشی سیاسی در برابر برگزیت باشد، نشست بروکسل دوراندیشی و پاسخ نظامی- امنیتی به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و خط و نشان کشیدن های او برای ناتو و امنیت اروپا است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷    
همین طور پیش برود، آمریکایی ها فردا یک کیفرخواست علیه ملت ایران صادر می کنند و جنگ های داخلی آمریکا در یکصد سال اخیر را به ایران نسبت داده و از ما طلب خسارت خواهند کرد!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۷    
بعضی از تحلیلگران بدون توجه به خصلت تجاوزکارانه آل سعود، برقراری روابط عادی و مبتنی بر احترام متقابل ایران با این رژیم را امکان پذیر و مطابق با منافع دو ملت ارزیابی می نمایند و این در حالی است که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۷    
سفیر اولین گلوله در حمله نظامی همه را متوجه خطر می کند ولی در تهاجم فرهنگی گاهی تا شلیک گلوله آخر برای آلوده کردن فکرها و ذهن ها، هنوز عده ای در خواب هستند و شبیخون دشمن را باور نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۷    
تنها با حرف خالی نمی شود برای کسی که بیکار است یا تحت شرایط رکود اقتصادی بیکار شده و سفره اش کوچک و شرمنده خانواده اش است نشاط ایجاد کرد. از قدیم گفته اند با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود.
مشاهده نتایج بیشتر...