سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۸:۲۰Oct 2018 16

دیدبان (didban.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۴    
مهناز افشار پاسخی کوبنده به تروریست ها در توئیتر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۹    
اندرو کوریبکو سه سال پیش در کتاب خود اتفاقات این روزها در ایران و در روابطش با قدرت های غربی را پیش بینی و از زاویه جنگ ترکیبی تحلیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۶:۴۶    
یدالله جعفری بابیان اینکه امروز دشمنان با سوءاستفاده از غفلت مسئولین، ایمان جوانان را نشانه گرفته اند؛ گفت: راهکار مقابله، ترویج و فرهنگ سازی نهضت عاشورایی با هدف اصلاح امور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۳    
با گذشت هر چه بیشتر از عمر ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور افراطی امریکا، سطح تنش و تنازع میان تهران و واشنگتن بیش از هر دوره تاریخی دیگری خود نمایی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
در روزهای گذشته و با بالاگرفتن نا بسامانی ها در فضای اقتصادی کشور، به خصوص با افزایش بی سابقه قیمت دلار و سکه، خبر رسید که مسعود نیلی، دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
احمد شاکری، نویسنده رمان دفاع مقدسی بی اسمی می گوید: ما غیر از عاشورا در دفاع مقدس واقعا هویتی نداریم و اگر عاشورا را از ما بگیرند، هیچ نیستیم!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
وزیر اطلاعات دقیقا یک سال قبل (24 تیر 1396) در شورای اداری کرمانشاه به درستی گفت: امروز همزمان با ناتوی فرهنگی و نظامی، با ناتوی اطلاعاتی هم مواجه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
ارائه بسته پیشنهادی اخیر اروپا به ایران و اعتراض بسیاری از مقامات کشورمان از جمله شخص رئیس جمهور به محتویات این بسته، مولد نگرانی های تازه ای در میان طرفداران برجام اروپایی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
آیا ناتوانی افراد، ناکارآمدی غیرتعمدی و بعضاً تعمدی آن ها را باید تفسیر به ناتوانی و ناکارآمدی نظام اسلامی کرد یا میان این دو تمایز قائل شد؟.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
به گزارش دیدبان ؛ سید ایمان موسوی کارشناس مسائل سیاسی در سایت تابناک نوشت: از قدیم الایام منافع و تهدیدات مشترک عامل همگرایی و همفکری کشورها و دولت ها بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
روی کار آمدن ترامپ در راس قدرت آمریکا، نگرانی ها را از هر سو نسبت به شیوه رهبری و مدیریت بزرگترین قدرت اقتصاد جهانی در نظام بین المللی، افزایش داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۴    
مذاکره یعنی تلفیق هوشمندانه هنر، علم و فن که در واقع مبنای موفقیت یک تیم مذاکره کننده در رسیدن به اهداف تعیین شده است. بدیهی است که جنس مذاکرات با توجه به شرایط و عنصر زمان متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
درباره برنامه تلویزیونی 2018 و فرصت هایی که تلویزیون با عادل فردوسی پور در این برنامه از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آمده باشد که خداوند چرا جهنم را خلق کرد و آیا اصلا قبل از آنکه شیطان اقدام به فریب بندگان کند چنین جایی وجود داشته است یا خیر؟!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
در روزهای اخیر با افزایش دمای هوا در فصل تابستان تعداد ساعات خاموشی و قطع برق خانگی و غیرخانگی افزایش یافته است. ا
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
راهبردی کردن رابطه ایران با قدرت های مهم آسیایی به عنوان راه حل جامع مسایل ایران و مهم ترین گام در ارتقاء سطح قدرت کنونی ایران به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
بی کفایتی، سهل انگاری و عدم رسیدگی مأموران آل سعود به حال مجروحان و آسیب دیدگان حجاج در منا، منجر به وقوع یک فاجعه بزرگ انسانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
دونالد ترامپ در کنفرانس خبری با حضور ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهوری روسیه در هلسینکی و پس از 2.5 ساعت مذاکره خصوصی پشت درهای بسته از آغاز عصر جدیدی در روابط مسکو و واشنگتن خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
سیده فاطمه حسینی روز شنبه در گفتگو با ایرنا از طرحی سخن گفته است که براساس آن در حوزه های انتخابیه با 2 تا 5 نماینده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
همه چیز از یک اتفاق عجیب در پلاسکو خبر می داد در مرکز تهران. خبرنگار شبکه خبر و تصویربردارش رفته بودند در دل ماجرا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
ریشه بخش قابل توجهی از نارضایتی های موجود در بین مردم، بیش از آنکه به واقعیت های اقتصادی کشور مربوط باشد، در فضای رسانه ای و فکری شکل گرفته است. چطور این حس محرومیت را مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
از تشکیل اولین گروه های موسیقی خیابانی در ایران تقریبا نزدیک به 20 سال می گذرد و دیگر مثل گذشته برای مردم ناشناخته و عجیب و غریب نیست و حالا آنها بخشی از هویت زندگی شهری امروز شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۴    
آتش بس، این تقریبا نتیجه تمام عملیاتهایی است که ارتش رژیم صهیونیستی در بیش از یک دهه گذشته انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
عضو حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه مربیان بزرگ وقتی شرایط بازی تغییر می کند، ارنج تیم را تغییر می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
بازدیدهای اخیر بازرسان آژانس از دانشگاه ها و مراکز نظامی ایران، اولین و آخرین بازدیدها نخواهد بود؛ برای اطلاع بیشتر از نحوه ورود بازرسان آژانس به ایران باید به خاطرات هسته ای حسن روحانی مراجعه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
امروزه با مقوله جدیدی در امر تربیت مواجه هستیم که نقش زیای در شخصیت انسانها ایفا میکند، ولی در همان حدِ مهم بودنش ناشناخته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
آخرین سال جنگ که با پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت همراه شد در تاریخ کشورمان از اهمیت زیادی برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی معتقد است مشکل اصلی در دولت، مدل تفکر، تصمیم گیری و اجرا است. یعنی هر طرح و برنامه و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
دوره ای ماندگار از فرهنگ و تمدن اسلامی در عصر دولت اغلبیان در افریقیه شکل گرفت . آثار تمدنی بسیاری از آ ن ها به جا مانده است .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
مستحب است انسان، در صورتی که از دختر داشتن محروم است، دست نیاز به جانب حق بردارد و برای دختردار شدن با حال اخلاص به درگاه حق دعا کند و بنالد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
تحریم های داخلی و خارجی روی اوضاع دارو و درمان تأثیر گذاشته است. از یک طرف تحریم های امریکا و چالش های انتقال ارز برای ثبت سفارش و خرید دارو مشکلاتی را ایجاد کرده و از آن بدتر تحریم های داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
دختر جوانی که سفر کربلا وی را متحول کرده است، گفت: به سمت ضریح امام حسین (ع) رفتم. با اولین نگاه به ضریح حالم دگرگون شد. گویا امام حسین (ع) بالای ضریح ایستاده و به زائران خود خوش آمد می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
شاعر کربلا منتظر ماست، بیا تا برویم با بیان اینکه سازمان مجاهدین خلق از سال 53 انحراف داشت، گفت: اکثر شعرهایم را با نام مستعار منتشر می کردم و در مقطعی مجبور شدم دفتر شعرم را از ترس ساواک بسوزانم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۴    
خانواده ایرانی تحت تاثیر مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کوچک تر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
"امانوئل کانت"، اصول عدالت خویش را بر محور به حدّاکثر رساندن آزادی های مدنی و سیاسی استوار می کند و بر آن است که زمانی جامعه به سامان اجتماعی معقول و مطلوب دست می یابد که نه تنها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
بدون شک نام مهدی چمران پیش از انتخابات دوره دوم شورای شهر هم شناخته شده بود و به خصوص در دوران تصدی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس بیش از گذشته در رسانه ها دیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
سخنگوی اسبق دستگاه دیپلماسی گفت: تا اولین دور تحریم های آمریکا که در مردادماه است، اروپا کار جدی را انجام نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
کشف حجاب اجباری سوغاتی بود که رضاخان از سفر خارجی به ترکیه و آشناشدنش با آتاتورک به ایران آورد، کشف حجاب در ظاهر یک تجدد خواهی اجباری بود، اما حکایتی دیگر داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
چندماه پیش در تقاطع خیابان وصال و خیابان انقلاب روی پست برق، روبه روی شیرینی فرانسه، اتفاقی رقم خورد که خیلی سریع و بالاتر از هر خبری در رسانه ها بازتاب یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
این قمارخانه همیشه باز است! تنها کافی است به سراغ کنترل بروید و تلویزیون را روشن کنید تا به کازینوی همیشه فعال رسانه ملی وارد شوید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
شرکت ها و کارتل های بزرگ هزینه های هنگفتی را برای تبلیغات صرف می کنند. ممکن است این سؤال و ابهام ایجاد شود که چه نیازی به این حجم از تبلیغات وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
موضوع عبور امن نزدیک به 30 درصد از نفت خام مصرفی جهان از منطقه خلیج فارس زمانی جدی شد که ترامپ رئیس جمهور امریکا در ادامه تشدید تحریم ها علیه ایران، پس از خروج از برجام به شیخ نشین های خلیج فارس ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۴    
براساس اطلاعات و اخبار منتشره، ولایتی، علاوه بر روسیه، به چین هم سفر خواهد کرد و این موضوع بر اهمیت نگاه راهبردی نگاه به شرق می افزاید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
ماجرای برنامه تلویزیونی بیراهه که چندی پیش درباره چند جوان و نوجوان رقاص بود که فیلم های مبتذل خود را در فضای مجازی منتشر می کردند، به جنجالی بزرگ تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
شیدایی در پژوهش؛ توصیفی است مختصر درباره شیوه نویسندگی دکتر سنگری. پژوهش را همیشه موضوعی بشدت علمی و مقید به چارچوب های سفت و سخت استنادی در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
از شبهاتی که در مقاطع مختلف و به انحای گوناگون بار ها طرح شده، یکی چرایی عدم ورود رهبری در حوزه های اجرایی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
سال گذشته، دکتر حسین انتظامی، معاون وقت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار اعلام کرد که تعداد خبرنگاران بیمه شده در کشور به 12 هزار نفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
تردیدی نیست که در دوران نبرد اراده ها بسر میبریم و در این دوران، پیروزی از آن کسی است که صاحب اراده ای قوی تر و پایدارتر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۴    
بازخورد منفی سفر دونالد ترامپ به اروپا، شرکت در اجلاس سران کشورهای عضو پیمان ناتو و دیدارش از انگلیس، باقیمانده اعتبار جهانی آمریکای ترامپ را هم برباد داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
مشخص است که این شرایط نابسامان فعلی اقتصاد، نتیجه تشتت آرای افرادی با گرایش های اقتصادی مختلف و متمایل به مکاتب اقتصادی متنوع در مراکز تصمیم گیری متعدد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
موضوع دولت و کشور اسلامی برای اولین بار از سوی حضرت امام خامنه ای در اوایل دهه 70 در جریان گفت و شنود با میهمانان خارجی مراسم دهه فجر مطرح شد و پس از آن نیز همواره این نکته به اشکال گوناگون مورد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
تحولات چند روز اخیر در جنوب سوریه و رایزنی های دیپلماتیک در بین کشورهای دخیل در موضوع سوریه نشان از اهمیت برهه کنونی در اتفاقات جنگ این کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
ترامپ در هر نشست جهانی با تردستی جیب شرکای جهانی خود را می زند، در همین نشست ناتو مدام به جیب دولت آلمان و دیگر شرکا و رفقای خود نگاه می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چندسطحی نوعی شیوه فروش است که در آن کمپانی ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می رسانند و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می توانند محصولات ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۲:۰۳    
مجادله درباره اینکه تقویت رابطه با شرق بهتر است یا غرب؟ هر چند مبحث کهنه ایست و البته جواب کاملاً روشنی هم دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
پس از خروج آمریکا از برجام، اروپایی ها تلاش زیادی کرده اند تا ایران در برجام بماند.آنها می گویند روابط تجاری با ایران برایشان سودمند است و نمی خواهند تحت فشارهای آمریکا روابط با ایران را از دست بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
بازار خرید و فروش مسکن در مناطق شهری و روستایی درحالی رونق گرفته که بسیاری از کارشناسان براین باورند این روند طبیعی نیست و برخی سیاست های مقطعی و غیرکارشناسی مسئولان به نوعی بر صنعت ساخت و ساز مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
روابط ایران و همسایگان عربش ،همراه با پیچیدگی های عجیب وحیرت آوری که دارد،بسیار جذاب ودر عین حال عمیقا دلهره آور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
اظهارات دونالد ترامپ در حاشیه اجلاس ناتو، بار دیگر نشان داد که رئیس جمهور آمریکا تا چه اندازه به دنبال ایجاد تنگنای مالی برای مردم ایران و وادار کردن کشورمان به پذیرش شروط دولت اوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: کاهش مشکلات اقتصادی کشورمان مستلزم این است که دولت در حوزه تنظیم بازار، سیستم بانکی، جذابیت قاچاق، سلطه دلار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
سومین سالروز توافق هسته ای ایران با قدرت های بزرگ جهانی در حالی فرا رسیده است که گرچه امریکا به عنوان یکی از اصلی ترین کشورهای طرف توافق از آن کناره گیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه مهلت دو ماهه اروپایی ها در خصوص آینده برجام تمام شده است، تاکید کرد: دولت باید قانون اقدام متقابل را اجرا کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۳    
این سؤال از دولت محترم به طور جدی مطرح است که دیگر کدام بد عهدی و خیانت و اقدام جنایتکارانه باید از آمریکا و اروپا سر بزند تا باور کنند، آمریکا، نه رفیق و نه رقیب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۲    
علیرغم انتظار عموم مردم، رهبری، دولت و مجلس با عقب نشینی از سخنان خود، به برجام اروپایی هرچند با چند شروط کوچک، رضایت داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۰۲    
بازگشت تحریم ها و کاهش درآمد نفتی می تواند بر عملکرد کابینه پیر و ناکارآمد حسن روحانی تأثیر گذاشته و دولت به اصطلاح تدبیر و امید را در اداره کشور با مشکلات جدی روبه رو سازد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
در جهانی که فرهنگ آن بر بنیان های معرفتی سکولار سازمان یافته است، اقتصاد نقش مهمی را در فرآیند تولید علم ایفا می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
یکی از مهم ترین معضلات اجتماعی نسل امروز و از پدیده های زشتی که این روز ها در بین نسل جوان جامعه به شدت رواج پیدا کرده است و جوانان و نوجوانان را دچار تب و تاب تندی کرده، بحث تتو و خالکوبی است
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
اپلیکشین های شبکه های اجتماعی در حال حاضر بسیار پیشرفته شده اند و توانسته اند جمعیت کثیری را مجذوب خود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
اهل فساد برای حمایت یا توجیه فساد، به فساد دیگری استناد می کنند که فلان مفسد اقتصادی را بگیرید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
معمولا پول خرج کردن بسیار سریع تر و آسان تر از به دست آوردن آن است. یکی از اصلی ترین چالش هایی که بسیاری از افراد و خانواده ها با آن درگیر هستند همین مسئله است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
ابوالحسن داودی همزمان با اکران هزارپا گفت: سعی کردم شرایطی را به وجود بیاورم که تماشاچی دو ساعت در موقعیتی قرار بگیرد که از بحران عمیقی که او را فرا گرفته، خارج شود و آن را فراموش کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
اواخر سال گذشته که مسئولان سازمان برنامه و بودجه در حال تهیه بودجه امسال بودند، ابتدا آن را با نگرش ایجاد یک جراحی اقتصادی تدوین کردند و برهمین اساس در متن اولیه لایحه بودجه که البته بعدها با تغییر و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: علت ارائه بسته پیشنهادی ضعیف اروپا این است که آنها فکر می کنند ایران تحت هر شرایطی با اروپا ادامه خواهد داد؛ این ذهنیت ناشی از اظهارات نسنجیده مسئولین بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
وزیر انرژی امارات که همزمان ریاست دوره ای اوپک را نیز برعهده دارد، از حامیان درخواست آمریکا برای افزایش عرضه وکاهش قیمت نفت بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
نویسندگان نامه به سران قوا در گفت وگو با جام جم اهداف و اولویت هایشان را تشریح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
یک مقام سابق سیا در یادداشتی درباره سیاست های دولت فعلی آمریکا در قبال ایران نوشته که ایران عراق و لیبی نیست و هویت تاریخی مردم این کشور زورگویی های خارجی را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: حتی اگر تحریم ها هم وجود نداشته باشند چالش های اقتصادی داریم که ابعاد و عمق آنها گسترده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
دو اشتباه بزرگ در حد جنایت انجام شده بود. یک اشتباه این بود که دانشجویان آمده بودند داخل خیابان، خیابان را بسته بودند و آتش زده بودند و به ماشین های مردم سنگ زده بودند و تعدی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۳    
سیاست های پولی و مالی به واسطه این که یک اهرم فشار برای غربی ها محسوب می شود همیشه مورد استفاده برای فشار به ایران قرار می گیرد و در این شرایط بهتر است رویکرد اقتصادی ایران تغییر کند تا این که ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۳    
در ابتدای نگارش این گزارش، بیان این نکته لازم و ضروری است که تنها بخشی از آن چه رویت شده است و دست به دست در فضای واقعی یا مجازی به اطلاع مان رسیده را مکتوب کرده ایم و بیان و انتشار آن به منظور عدم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۳    
سران 29 کشور عضو ناتو امروز چهارشنبه 20 تیرماه در بروکسل جمع می شوند تا یکی از پرحاشیه ترین اجلاس های سال های گذشته را برگزار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
روحانی اینک برای دومین بار، بدون آنکه وسط صحرای کربلا هم بخواهد حرف از مذاکره بزند! از لزوم مقاومت در برابر زیاده خواهی های آمریکا سخن گفته و این اگرچه شگفت است، لکن غنیمت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
ششم تا دوازدهم تیرماه هر سال (به مناسبت ترور مسئولان نظام اسلامی در هر سه قوه در 6 و 7 تیرماه تا حمله مستقیم امریکا به هواپیمای مسافری) از سوی حضرت امام خامنه ای (از سال 94) به عنوان هفته بازخوانی و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
روز چهارشنبه هفته گذشته، رئیس جمهور در نشستی با حضور دیگر مسئولان اجرایی از تصمیمات جدید دولت برای خروج بازار ارز از چالش فعلی و بهبود وضعیت اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
هفته گذشته، ایران شاهد چند اعتراض در بازار تهران و برخی مراکز فروش بود که حاوی چند نکته است. اعتراضات به بهانه وضع نابسامان قیمت ارز و طلا بین بازاریان و چنانکه گزارشات نشان می دهد با لیدری عناصر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
عزم و اراده، واژه های دیرآشنا و مثبتی هستند که هر فرد و هر جامعه ای که به آن متصف باشد، ارزشمند و شایسته تقدیر شناخته می شود و فقدان این ویژگی همواره منفی و به عنوان یک نقطه ضعف مهم ارزیابی می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۷    
سخنان روز چهارشنبه رئیس جمهور روحانی در جمع مدیران ارشد دولت، با آنچه در یکسال اخیر از وی شنیده می شد متفاوت بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
آخرین عبارت تک نویسی وحید برای تقی شهرام این است که شهرام و دار و دسته اش قصد داشتند در سال 54 دکتر بهشتی را ترور کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
ناصری گفت: روحانی تحت فشار روحی قرارگرفته و تصمیم دارد که تیم اقتصادی خود را اعم از وزیر اقتصاد،صمت و رییس کل بانک مرکزی را تغییر دهد و محمد باقر نوبخت نیز در صدر تغییرات وی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
این روزها، حرف از رفع تحریم ها نیست. کسی از جهان به احترام ایران ایستاد حرفی نمی زند. صحبتی از تحریم ها فروپاشید و جهان خندید هم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
اواخر سال 96 بود که ادعاهایی از جانب هواداران دولت مبنی بر تلاش منتقدان برای کنار زدن روحانی و به دست گرفتن قدرت مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: بعضی می گویند تسلیم بشویم تا موذی گری دشمن ادامه پیدا نکند ، نمی دانند هزینه تسلیم شدن به مراتب بیشتر از ایستادگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
همزمان با تلاش های رئیس جمهور آمریکا برای ایفای نقش کلانتر جهان، مسائلی به دور از قوانین بین المللی در حال تحمیل بر منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
براساس یک نظرسنجی که توسط نهادهای معتبر کشور انجام شده است 76 درصد مردم معتقدند رابطه با آمریکا حلال مشکلات نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
عربستان اعلام کرده است تولید نفت خود را به میزان دو میلیون بشکه در روز افزایش می دهد. بدین ترتیب اگر سعودی ها بتوانند چنین تصمیمی را عملیاتی کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
بهشتی: من با تمام وجودم از این یک گوشه انحرافی اضطراری که الان در روابطم و زندگیم با مردم پیش آمده بیزار هستم، با تمام وجود بیزار هستم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۷    
سخنان چهارشنبه هفته گذشته آقای روحانی در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت را می توان نخستین نشانه از باور به جنگ اقتصادی دانست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۸    
زمانی تحریم ها را بهانه کردند و تاسیسات هسته ای را تا مرز نابودی کشاندند و امروز نیز با شکست برجام سخن از مقاومت اقتصادی مقابل تحریم ها سر می دهند درحالی که اقتصاد کشورمان مانند بیماری در بستر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۰:۵۸    
از وزارت خانه ای که بخش های مهم و اساسی اقتصاد را زیرمجموعه خود دارد طی قریب به یکسال گذشته هیچ تحرک خاصی دیده نشده و حتی وضعیت برنامه هایی که وزیر اقتصاد هنگام رای اعتماد وعده داد نیز نامشخص است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۰:۵۸    
حذف تبصره 2 ماده 1 قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم درباره تعیین مصادیق اعمال تروریستی، یکی از درخواست های fatf از ایران بود که در صورت تصویب ماده 1 لایحه اصلاح این قانون محقق می شد.
مشاهده نتایج بیشتر...