سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۱Oct 2017 24

دیار آذربایجان (diyareazarbaijan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۹    
مدیر کارگزاری رسمی سازمان تامین اجتماعی از افتتاح شعبه این کارگزاری در شهر مرند خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر لزوم اخذ مجوزهای لازم در بکارگیری اتباع خارجی در معادن جهت جلوگیری از جریمه های سنگین تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۹    
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از برگزاری چهارمین جشنواره زعفران با عنوان طلای سرخ در مرند قطب تولید زعفران در شمال غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۹    
جلسه شورای هماهنگی تأمین اجتماعی استان آذربایجانشرقی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی در راستای تعامل سازنده و مطلوب با مقامات استانی و استفاده از ظرفیت های موجود با تشریک مساعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹    
مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد : مدیران تمامی دستگاه های اجرایی استان باید در خدمت رسانه ها بوده و پاسخگوی سوالات رسانه ها باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه قوانین محیط زیستی شامل مناطق آزاد تجاری می شود، گفت: همه طرح هایی که در مناطق آزاد اجرا می شوند باید مطالعات زیست محیطی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۹    
تبریز- معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی گفت: اداره جامعه بدون در نظر گرفتن کمیته امام خمینی (ره) غیرممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۹    
تبریز- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی بر ضرورت ترویج رویکرد فرهنگی و مبارزه با فقر فرهنگی در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۹    
محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت : امروز سالگرد تولد یکی از مردان بزرگ تاریخ ایران و شاید یکی از بزرگمردان تاریخ ازادیخواهی و مردم سالاری جهان ستارخان ملقب به سردار ملی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری طرح تشکیل وزارتخانه ای باعنوان صرفاً گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۹    
نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت درآمد زایی از صنعت گردشگری در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۹    
شهردار منتخب تبریز از وجود 4400 هکتار بافت فرسوده ی نیازمند به بازسازی در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۹    
امام جمعه منطقه آزاد ارس و شهر جلفا گفت: برنامه های فرهنگی ارس قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۹    
مدیر کل محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: هر چند ورود فاضلاب صنعتی از کشور ارمنستان به رودخانه ارس به طور کامل متوقف نشده ولی مرگ مقطعی ماهیان رودخانه ارس در یک محدود مکانی محدود ارتباطی به فاضلاب صنعتی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۹    
قائم مقام بانک مرکزی گفت: موفقیت های منطقه آزاد ارس خوشحال کننده است و این موفقیت ها در تمام حوزه ها از جمله اشتغال، تولید و صادرات قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۹    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: جنگل های ارسباران نعمتی خدادادی برای تمامی مردم کره زمین محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی گفت:پرداختن به دین، قرآن و سیره معصومین تنها راه مقابله با آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۹    
فرمانده انتظامی مرند از دستگیری دو نفر سارق لوازم داخل خودرو با 42 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرند گفت: پیش بینی می شود در سال زراعی 95-96 میزان برداشت سیب به 39٫6هزار تن برسد که نسبت به سال گذشته با توجه به سرمازدگی و عدم تلقیح باغات سیب میزان 60- 50 درصد کاهش محصول ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۹    
طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، رحیم شهرتی فر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند گفت : در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و با حضور امام جمعه مرند از پوستر چهادهمین جشنواره شعر کوثر مرند رونمایی شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۹    
دومین دوره مسابقات قرآن کریم، اذان و نهج البلاغه مناطق آزاد کشور با حضور 150 فعال برگزیده قرآنی روز سه شنبه در منطقه آزاد ارس شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹    
تبریز – زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر شربیان در آذربایجان شرقی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹    
تبریز – استاندار آذربایجان گفت: هفتصد و 60 میلیارد ظرفیت سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری استان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹    
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توسعه بحث فناوری اطلاعات و ارتباطات در روستاها گفت: باید فناوری اطلاعات در روستاهایی که امکان توسعه و ارائه دارد، کار شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹    
مدیر عامل منطقه آزاد ارس از حضور 7 میلیون و 600 هزار نفر گردشگر در منطقه آزاد ارس در سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد 800 هزار نفر خارجی بودند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۱:۳۹    
سعید شبستری خیابانی، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در آخرین روز فعالیت خود با ارسال پیامی به خبرگزاری فارس از مسوولیت های اجرایی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۹    
وزیر صنعت و معدن و تجارت گفت: مصرف سرانه فولاد را از 200 به 500 کیلوگرم در کشور می رسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
مدیر تامین مسکن و امور ساختمان کمیته امداد آذربایجان شرقی از ساخت و تعمیر 99 مسکن خانوار تحت پوشش این نهاد با بیش از 16 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
تبریز – با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیمارستان 70 تختخوابی امام حسین (ع) هریس ساعاتی بعد افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
تبریز – معاون اول رئیس جمهور گفت: زنجیره تولید فولاد در کشور کامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹    
تبریز – معاون اول رئیس جمهور گفت: سخنان دیشب رییس جمهور آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران چیزی جز نفرت، دروغ، توهین و ایراد اتهامات ناصحیح نسبت به یک ملت متمدن و تاریخ ساز نبود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۲:۰۹    
مدیرکل سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه همه دلسوزان نظام باید کمک کنند تا فرماندارانی شایسته انتخاب شوند گفت: تغییرات فرمانداران براساس بررسی های به عمل آمده از کارکرد آنها در وزارت کشور انجام می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۳۹    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته ای محدود به برنامه هسته ای ایران است و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۳۹    
اعضای شورای اسلامی شهر یامچی مرند پس از کش و قوس های فراوان ، در نشست این هفته خود رضا اسدی را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۳۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر آمریکایی ها را برای مشروعیت سازمان ملل نگران کننده دانست و تاکید کرد که باید عدم پایبندی آمریکا به توافق های بین اللملی در شورای امنیت بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۹    
اهر – مدیر امور آب و فاضلاب شهری اهر از ارائه خدمات به 30 هزار مشترک فاضلاب مدرن شهری خبرداد و گفت: 225 کیلومتر از شبکه فاضلاب شهری اهر مدرن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۹    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران خروج یک جانبه آنها از برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۹    
رییس جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۹    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری یک نفر در رابطه با ماجرای شب گذشته مسجد علی ابن ابیطالب(ع) تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۹    
رییس جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات اخیر همتای آمریکایی خود، او را به مطالعه تاریخ، جغرافیا و ادب و همچنین حقوق و عرف بین الملل دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی گفت : با ایجاد اشتغال در منطقه به دنبال مهاجرت معکوس در هشترود هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۹    
عضو کمیسیون شوراها گفت: 40 نماینده به حوزه های مختلف نمایندگان مجلس اضافه شده در عین حال فقط در هفت حوزه انتخابیه اختلافاتی در مورد اضافه شدن به تعداد نمایندگانشان وجود دارد که مورد بررسی قرار خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۳:۰۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح بیمارستان های سراب و هریس با حضور معاون اول رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۳:۰۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در سند تدبیر توسعه استان تلاش شده تا کم ترین اتکا به منابع دولتی باشد، گفت: در سند تدبیر توسعه استان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۳:۰۹    
فرازوفرودهای تاریخ ایران شاهد چشم طمع ها و دست اندازی های متعددی ازسوی دول بیگانه برپهنه این سرزمین است که شاید یاد آوری آن تلخ، اما عبرت آموز نسل امروز و فرداست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۳۹    
اولین مرکز تخصصی درمان آرتروز با حضور متخصصانی از کشورهای ایران، آلمان، ایتالیا و ترکیه در تبریز به مرحله بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۳۹    
یک کانال تلگرامی وابسته به جریانات ضد انقلاب با انتشار فیلمی مدعی شد درب مسجد علی ابن ابیطالب (ع) توسط یک جوان به آتش کشیده شده است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۹    
کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد میانه با ظرفیت تولیدی 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال روز شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تدوام فعالیت سامانه بارشی در کشور نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره سخنان رئیس جمهور آمریکا درباره برجام گفت که هیچ اضطرابی در مسئولان ایرانی در این باره وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۹    
در حالی حجم زیادی از عملیات شرکت های لیزینگ رسمی و دارای مجوز در بازار به واگذاری خودرو اختصاص دارد که این شرکت ها حدود 6000 میلیارد تومان در سال گردش مالی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۳۹    
سید حمایت میرزاده گفت: ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی یکی از مطالبات اصلی مردم است که با راه اندازی آن شاهد رونق اقتصادی در استان اردبیل خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۳۹    
تیم ایزی پایپ کاشان مقابل هیأت کشتی مرند در رقابت های لیگ کشتی آزاد باشگاه های کشور به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۳۹    
مراسم رونمایی از کتاب ( ساقی به یاد دار ) و تجلیل از نویسنده ی آن، استاد دکتر سعیدالله قره بگلو، روز جمعه 14 مهرماه 1396، به همت موسسه ثمین کتاب ایرانیان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۳۹    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر استاندار منتخب بتواند در آذربایجان غربی تحول ایجاد کرده و از باند بازی ها و جناح بندی های سیاسی بدور باشد نمایندگان از ایشان حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تغییرات مدیریتی در سطوح مختلف استانداری آذربایجان شرقی قطعی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز خبر داد: در 7 ماهه منتهی به مهر ماه سال جاری تولید انواع خودرو توسط شرکت ایران خودرو تبریز از مرز 50 هزار دستگاه عبور کرد که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
فرمانده محوری جبهه مقاومت اسلامی گفت: آمریکا به هیچ یک از اهدافش در عراق و سوریه نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت انجمن های دوستی در ارتباطات فرهنگی و تاریخی میان کشورها بر ضرورت استفاده از این ظرفیت برای تبیین رویداد تبریز 2018 تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی تاکید کرد: آمادگی قبلی در مواجهه با بلایای طبیعی زمینه ساز مدیریت درست است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
یک فوق تخصص نوزاد با بیان اینکه تنها بانک شیر فعال کشور در بیمارستان الزهرای تبریز مستقر است، گفت: بانک شیر حامی مادرانی است که شیرشان جوابگوی نیازهای نوزادان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
در فضای مجازی پیامی تحت عنوان انتصاب رحیم شهرتی فر به معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی دست به دست می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: در شورای اقتصاد 700 میلیون یورو فاینانس برای انتقال آب ارس به تبریز تصویب شد و وقتی پرسیدیم فاینانسر این پروژه چیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از پلمپ تعداد 605 واحد مشاور املاک و خودرو و معرفی آنها به مراجع قضائی در این استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹    
فرماندار تبریز گفت : تنها کسی که می تواند شائبات پیرامئون انتصابات را رد یا تائید کند شخص استاندار آذربایجان شرقی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۰:۳۹    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به بازسازی 13 واحد تخریب شده در اثر سیل روستای چنار شهرستان آذرشهر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۹    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در مدارس آذربایجان شرقی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۹    
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هفته آینده برای افتتاح یک طرح بزرگ صنعتی به آذربایجان شرقی سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان جلفا ازکشف قطعات قاچاق خودرو به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۹    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از ارائه تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۳۹    
حسین کاوه موفق شد با کسب 4 رای از اعضای لیست امید شورای اسلامی شهر مرند به عنوان بیست و هفتمین شهردار مرند انتخاب شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۳۹    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت : انتقال آب ارس به اراضی دشت هرزندات و یکانات پیشرفت فیزیکی 77 درصدی داشته و در این رابطه اعتباری بالغ بر 549 میلیارد ریال توسط دولت برای خط انتقال ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
جلفا – با برگزاری مراسم اختتامیه نخستین سوگواره عاشورایی ارس، از شاعران برگزیده این سوگواره تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
تبریز – معاون اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال بارش باران و برف در برخی مناطق این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
تبریز – استاندار آذربایجان شرقی گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان در حوزه ICT اجتناب ناپذیر و نیازمند توجه ویژه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اهمیت فضای مجازی باید به صورت فعال در این عرصه حضور پیدا کنیم و این حضور باید به گونه ای باشد که از اثرات حضور اقلیت ها کاسته شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۹    
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی تاکید کرد: مرغدارای ها برای جبران بخش قابل توجهی از خسارات، لازم است جوجه های خود را بیمه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۲:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر لزوم شفاف سازی برنامه های نرم افزاری تبریز 2018 گفت: می توان با همکاری کشورهای عضو، رویدادهای مختلف فرهنگی و ورزشی را در تبریز برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۲:۳۹    
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: 35 کیلومتراز بزرگراه تبریز- اهر تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۲:۳۹    
شهردار منتخب تبریز بر ضرورت تکمیل سه پروژه زیرساختی شهر تاکید و خاطرنشان کرد: مطابق تاکیدات اعضای شورا، سعی خواهد شد سه پروژه میدان آذربایجان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۹    
خبر وزارت هادی بهادری صرفاً به عنوان مطلب مهم انتشار یافته یا مسیر یک حرکت پوپولیستی توسط این نماینده مجلس خواهد بود چرا که در هر دو حالت نشان از ضعف یک نماینده مجلس در برابر عملکرد خود خواهد بود
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تبیین و تسریع همکاری های این منطقه با بندر ترابزون ترکیه ، برای رفع موانع این ارتباط اقتصادی خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه بودجه محیط زیست کمتر از اعتبارات یک ناحیه شهرداری است، گفت: شهرداری تهران پذیرفت پارک پردیسان را به شرایط قابل استفاده بدل کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ایران در نظر دارد مسائل منطقه را در جایی غیر از میز مذاکره حل کند، نه حرفی برای مذاکره وجود دارد و نه طرفی برای آن.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
محسنی اژه ای از بازداشت یکی از بدهکاران کلان بانکی خبر داد و گفت: این فرد با رانت توانسته با 14 بانک ارتباط بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
امام جمعه شهر جلفا و منطقه آزاد ارس در خطبه های نخستین نماز جمعه شهر مرزی جلفا گفت: پاسخ هرگونه تهاجم به کشور شهید پرور ایران، قدرتنمایی اتحاد و همدلی ملت در ماه محرم و روز عاشورا است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت : اصناف و کسبه ، همیاران پلیس در اجرای امر به معروف و نهی از منکر و تامین امنیت در جامعه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت فرهنگ سازی و آموزش شهروندی برای کاهش ترافیک تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت : برای ساماندهی سیستم بهره برداری از آب کشاورزی در قالب سامانه های نوین مبلغ 900 میلیارد ریال اعتبار به استان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرار از مسئولیت اجتماعی فرار از خود بوده و هر فردی باید این وظیفه را به درستی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
سی ودومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان دقایقی قبل به طور رسمی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نسبت به تاخیر در معرفی رسمی شهردار منتخب تبریز از سوی شورای شهر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، این رقابت ها را نماد توسعه ورزشی کشورمان دانست و ابراز امیدواری کرد برگزاری این تور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۹    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۹    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تبریز آمادگی لازم برای پذیرایی از میهمانان خارجی و داخلی را دارد و در این راستا خبرگزاری تبریز 2018 نیز ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۹    
استاندار آذربایجان شرقی از حفظ و توسعه فضای سبز تبریز به عنوان یکی از اولویت های مدیریت استانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۹    
عضو شورای شهر تبریز گفت: من از ریاست شورا خواهش می کنم شأن شورا را حفظ کند چرا که ما کارمند فرمانداری نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شبستر از آغاز عملیات احداث محور تسوج – الماس- کشکسرای و انجام عملیات آسفالت راه روستایی انگشتجان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۹    
نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر کشور به سوال 8 نماینده درباره علت فقدان نظارت فرمانداران بر مصوبات و عملکرد شوراها و فقدان کارایی هیات حل اختلاف استان ها قانع نشدند.
مشاهده نتایج بیشتر...