پنجشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۴:۵۸May 2017 25

دیار آذربایجان (diyareazarbaijan.ir)

  ۱ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: لباس اصلی ما لباس رزم ماست و بنده هنوز پوتین های نظامی خودم را حفظ کرده ام و آماده ایم وارد میادین جنگی شویم تا هیچ گونه آسیبی متوجه نظام مقدس ما و مردم مسلمان ما نشود.
  ۲ ساعت پیش    
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: دشمنان نظام و انقلاب از قدرت کنونی جمهوری اسلامی ایران هراس دارند و خود به قدرت کشورمان اغراق کرده اند.
  ۲ ساعت پیش    
منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در طول مدتی که به عنوان عضو شورا در خدمت مردم خواهم بود، تلاش می کنم صدای حاشیه نشین های تبریز در شورا باشم.
  ۲ ساعت پیش    
عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اعلام جزئیاتی از رویت هلال ماه مبارک رمضان گفت: به احتمال زیاد همانگونه که در تقویم آمده است روز شنبه اول ماه مبارک رمضان است.
  ۲ ساعت پیش    
آیت الله محسن مجتهد شبستری مردی که همواره در خبرگان رهبری از جایگاه بسزایی برخوردار بوده و جرقه یادآوری خاطره امام(ره) درباره زعامت مقام معظم رهبری، توسط او زده شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۵    
دکتر نجفی از پیش بینی برنامه های فرهنگی و خدماتی شهرداری تبریز در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: فضای کلی شهر با تدارک محیطی و اجرای برنامه های فرهنگی، به استقبال شهرالله می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵    
جلفا – رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: 10 درصد از بودجه این سازمان در امور فرهنگی و دینی مانند نماز و قرآن هزینه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵    
شهردار مرند از تلاش جهادی شهرداری مرند برای آسفالت معابر خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۵    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش روابط ایران و جمهوری آذربایجان در چهار سال گذشته، گفت: آذربایجان شرقی در ارتقای مناسبات دو کشور نقش سازنده و کلیدی ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با هیئت اقتصادی آلمان، گفت: همکاری های اقتصادی ایران و آلمان ریشه دار بوده و در شرایط کنونی امکان افزایش مراودات وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۵    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت بیش از 70 درصد مردم استان در انتخابات 29 اردیبهشت، این حماسه ملی را مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۵    
اهر- منتخب مردم اهر و هریس در میان دوره ای مجلس دهم بابیان اینکه رفع مشکلات مردم در اولویت بنده است، گفت: از مردم اهر و هریس بابت این که چندین بار به بنده اعتماد کرده اند قدردانی می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از حضور حماسی مردم استان در پای صندوق های رای، قدردانی کرد و گفت: میزان مشارکت مردم استان در این دوره از انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم سالاری دینی مهمترین و بهترین پیام انتخابات روز گذشته ایران اسلامی در داخل و جهان بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
رئیس جمهور منتخب کشورمان عصر امروز از شبکه خبر با مردم سخن می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
فرماندار شهرستان مرند نتایج نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی پیام ملت در حماسه 29 اردیبهشت را تداوم عقلانیت و امید به آینده عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی، از حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۵    
وزیر کشور با اعلام نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری گفت: حسن روحانی با کسب 57 درصد آرا مجددا رئیس جمهور ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی افراد و رسانه ها در این دوره از انتخابات آبروی خود را به حراج گذاشتند و با نشر هر خبر بدون منبع به تخریب افراد پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵    
تبریز – مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از احتمال قوی تعطیلی مدارس شهرهای بزرگ استان در روز شنبه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: مخالفان شبکه های اجتماعی بیشترین استفاده را از فضای مجازی برای انجام تبلیغات انتخاباتی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در پیامی مردم شهرستان مرند را به حضور پرشور در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت ماه دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
مرند – از روز 28 اردیبهشت هر گونه فعالیت تبلیغاتی توسط ستاد تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا طبق قانون ممنوع می باشد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
یک منبع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه شور و شعور انتخاباتی خوبی در سراسر استان حاکم است و امیدواریم کاندیداهای محترم و حامیان آن ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور با بیان اینکه مرجع رسمی اعلام نتایج انتخابات وزارت کشور است، گفت: با قاطعیت اعلام می کنیم هیچ مشکل امنیتی ویژه ای تاکنون نداشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه برخی ها اقدامات ارزشمند انجام شده در حوزه تولید و صنعت را نادیده گرفته و مراسم ختم می گیرند که این نهایت بی انصافی است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در آذربایجان شرقی، با تقدیر از استقبال باشکوه مردم از رئیس جمهور گفت: مردم تبریز بار دیگر امیدواری خود را به تدبیر دولت نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۵    
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۵    
شهردار تبریز آبگیری دریاچه ائل داغی در ارتفاعات عون بن علی را آغاز مرحله مهمی از تحول اساسی این تفرجگاه و زیستگاه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مدیر کل فرودگاه شهید مدنی آذربایجان شرقی گفت: منتظر تایید نهایی آلمان برای راه اندازی خط هوایی تبریز – هامبورگ هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۵    
تبریز – برق جان کودک دو ساله را در شهرستان مرند گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
در پی انتشار اخباری در باره کناره گیری میرسلیم از ادامه رقابت های انتخاباتی، ستاد انتخاباتی وی با انتشار بیانیه ای این مطلب را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مدعی شد که 60 درصد آرای انتخابات ریاست جمهوری متعلق به حسن روحانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۵    
محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه ای اعلام کرد: از همه حامیان مردمی خویش در سراسر کشور می خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۵    
تبریز – مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهرستان های آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال تا شهریور امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۵    
دبیر کل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت :هیچ لیست و کاندیدایی اجازه استفاده از نام و عنوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) را در استان ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۵    
تهران- استاندار تهران تاکید کرد: راه اندازی کارناوال و کاروان های تبلیغاتی ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۵    
فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه آرامش بر فضای تبلیغات انتخاباتی شهرستان حاکم است، گفت: هیچ گونه تنش و اصطکاکی بین طرفداران کاندیداها در این شهرستان به وجود نیامده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۵    
جلفا – واحد تولید پروفیل ارس بعد از یک سال فعالیت آزمایشی و با سرمایه گذاری 110 میلیارد ریالی به صورت رسمی آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۵    
مرند – لیست مورد حمایت یاران انقلاب اسلامی شهرستان مرند در انتخابات شورای اسلامی شهر مشخص شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۵    
مرند – لیست مورد حمایت شورای مرکزی اصلاح طلبان شهرستان مرند در انتخابات شورای اسلامی شهر مشخص شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵    
تبریز – رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان در سه سال گذشته بیش از سه برابر رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵    
مالک شرکت هواپیمایی “آتا ایرلاین” از خرید 10 هواپیمای جدید 50 نفره توسط این شرکت و تحویل آنها در طول 6 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
در آخرین هفته تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری حجت الاسلام رئیسی فردا به تبریز سفر کرده و با مردم آذربایجان شرقی دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحقق وعده های رییس جمهور در آذربایجان شرقی و غربی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
مرند – فرمانده انتظامی شهرستان مرند نیز از دستگیری سارق تابلو فرش در این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
حجت الاسلام حسن روحانی دوشنبه 25 اردیبهشت ماه به تبریز سفر کرده و با مردم و طرفدارانش در آذربایجان شرقی دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
شبستر – فرماندار شهرستان شبستر گفت: بیش از 93 هزار واجد شرایط رای دادن در شهرستان شبستر وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
با حضور جمعی از خبرنگاران و مسئولان محلی شهرستان مرند یک باب خانه محروم واگذار و چهار پروژه تولیدی با محوریت اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم شهرستان مرند افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از ایجاد 16 هزار فرصت شغلی در سال 96 با تکمیل طرح آبهای مرزی حاشیه ارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای اداری از احراز صلاحیت 106 نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر مرند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۵    
تبریز – نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از استعفاء تمامی اعضای هئیت نظارت شهرستان های مرند و جلفا خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۵    
دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 233 فقره شکایت رسیده به دبیر خانه هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان 126 نفر توانستند با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با بیان اینکه آذربایجان سر و دریاچه ارومیه چشم زیبای ایران است، گفت: اقدامات دولت یازدهم موجب تثبیت آب این دریاچه و احیای این نگین آبی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۵    
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: ساخت 13 واحد تخریب شده روستای چنار تا سه ماه آینده به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید در پروژه های عمرانی، سیاست انقباضی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۵    
آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان باختن جمعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند و تأکید کردند: لازم است همه اقدامهای ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۲:۰۵    
ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: آب دریاچه ارومیه نسبت به کمترین تراز ثبت شده آن 85 سانتیمتر افزایش یافته است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۲:۰۵    
معاون اول رئیس جمهور گفت: فکر می کنم زمان مناظره خیلی کم بود؛ یعنی در زمان دو دقیقه تا می خواست موتور گرم شود، باید خاموش می شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۱:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان مرند از کشف تعداد 35 هزار و 708 عدد ظروف شیشه و کریستال به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۵    
دیار آذربایجان : مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی از راه اندازی اپراتور تلفن همراه “آذرسل” توسط این باشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۵    
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی تعداد واجدین شرایط رأی دهی در استان را دو میلیون و 800 هزار و 910 نفر عنوان کرد و گفت: تمام مقدمات برای برگزاری انتخاباتی شفاف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۹    
تبریز – نائب رئیس اول مجلس بر ضرورت رعایت عدالت در تخصیص منابع تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی از کاهش 16 سانتی متری تراز آب دریاچه ارومیه نسبت به زمان مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۰    
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی گفت: اسامی روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری تاکنون به ما اعلام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توسعه و ایجاد کمپ های گردشگری در مناطق عشایری استان در راستای توسعه گردشگری گفت: در هر منطقه عشایری باید آلاچیق های عشایری احداث شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۰    
دبیر پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مرند در آئین اختتامیه این جشنواره ضمن گرامیداشت مقام شهید آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۰    
سومین همایش سراسری مکتب امام صادق(ع)، همزمان با سالروز شهادت آن حضرت، در تیرماه به میزبانی شهرستان مرند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
فرماندار خداآفرین از تایید صلاحیت 656 نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان خداآفرین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مرند از اجرای طرح غربالگری اوتیسم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
مراسم سومین سالگرد شهادت مدافع حرم محرم علیپور یکشنبه سوم اردیبهشت ماه در شهرستان مرند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۰    
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه از تایید صلاحیت 101 داوطلب شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه از سوی هیات نظارت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۰    
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۰    
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به کارنامه درخشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی 37 سال گذشته، گفت: این مجموعه خدوم و خدمتگذار تداعی کننده مردم و انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
تبریز – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: فرد معتاد که مشغول عربده کشی در چهارراه منصور تبریز بود، توسط گشت پلیس دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
تبریز-رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی از اعلام اسامی داوطلبان تایید و رد صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا در هیات های نظارت به فرمانداران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
فرماندار شهرستان تبریز نتایج بررسی صلاحیت داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
شرکت مخابرات در اطلاعیه ای اعلام کرد : با عنایت به وجود خرابی در کارت کراس zte sdh مرکز طالقانی مرند و شبستر ، نیاز فوری و ضروری به تعویض یونیت های مراکز فوق می باشد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: از تصویب ماده 236 در مجلس استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰    
پنجمین جشنواره فیلم کوتاه منطقه ای مرند با اعلام فیلم های برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰    
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تبریز گفت: روز اول اردیبهشت نتایج بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیئت نظارت به فرمانداری اعلام می شود و از فردای آن نتایج ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰    
تبریز – مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی از واژگونی خودروسمند در محور مرند صوفیان حوالی پمپ بنزین شوردرق با یک فوتی و سه مصدوم خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰    
در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور عصر امروز تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم استقلال تهران است که با پیر اهن سیاه به میدان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۰    
رئیس جمهور با بیان اینکه اگر به وضعیت دریاچه ارومیه نرسیم تمام تمدن و آبادی ما را از بین می برد، گفت: اگر به فکر دریاچه ارومیه نباشیم مصیبت ها ده ها برابر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
وزیر کشور گفت: کمیته بررسی تخلفات انتخاباتی به منظور بررسی تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی در وزارت کشور تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
تبریز – رئیس جمهور گفت: دولت تسهیلات کم بهره و کمک های بلاعوض به سیل زدگان ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
بیش از 7 میلیون نفر در نوروز 96 در مناطق آزاد تردد داشتند که بیشترین مسافران در ارس، ماکو و خدافرین حضور داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، گفت:منطقه آزاد ارس که قرار بود ناجی اقتصاد شمالغرب کشور باشد، در سایه مدیریت ضعیف و ناکارآمد، خودش در باتلاقی از مشکلات گرفتار آمده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
دبیری هیات تکواندو مرند گفت: در صورت حمایت لازم، تکواندو می تواند رشته اول استان آذربایجان شرقی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۰    
رئیس جمهور بدون اطلاع قبلی و بدون حضور رسانه های غیردولتی از پل مرگ غله زار بازدید کرد و به سمت شهرستان عجب شیر رفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۰    
رییس جمهوری کشورمان در سفر یکروزه امروز چهارشنبه خود به آذربایجان شرقی پای صحبت ها و درددل های زنان روستای مهماندار شهرستان سیل زده عجب شیر نشست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده برای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان، تاکنون 152 نفر انصراف، 537 نفر در هیات اجرایی رد صلاحیت شده و 49 نفر استعفا دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
فرماندار مرند با بیان اینکه در این شهرستان یک هزار و 468 کلاس درس وجود دارد، افزود: تعداد 329 کلاس درس به طور کامل مستحکم بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
تبریز – درحالی که برخی رسانه ها از جان باختگان سیل به عنوان تماشاگران و سلفی بگیران یاد می کنند ولی واقعیت چیز دیگری است و عکس سلفی و یا تماشایی در کار نبود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
تبریز – رئیس جمهور برای بازدید از مناطق سیل زده به آذربایجان شرقی سفر می کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
تبریز – استاندار آذربایجان شرقی از خسارت 3000 میلیارد ریالی سیل در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: سیل اخیر به 12 شهرستان استان خسارت زد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
تبریز – مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: جسد شش نفر از جان باختگان سیل آذربایجان شرقی هنوز پیدا نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آمادگی این بنیاد برای در اختیار قرار دادن زمین و واگذاری تسهیلات مورد نیاز به منظور بازسازی منازل مسکونی تخریب شده ناشی از سیل در ...
مشاهده نتایج بیشتر...