سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۵Oct 2017 24

سازمان نظام صنفی یارانه ای اصفهان (esfahan.irannsr.org)

  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۹    
. فایل پیوست مدارک لازم 213.24 کیلوبایت
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۲    
نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران راس ساعت 10 صبح همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۵    
هشتاد و چهارمین گردهمایی اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان ICT استان و مشارکت کنندگان نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری در ششمین روز از مهرماه ماه با حضور جمع کثیری از مشارکت کنندگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۵    
باطلاع می رساند،در نظر است به متقاضیان مشارکت در "بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان" با اولویت ارایه محصولات برتر تسهیلاتی تعلق گیرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۰    
پیش ثبت نام نمایشگاه اتوکام 2017 از روز شنبه 15 مهر آغاز و تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۰    
با توجه به هماهنگی بعمل آمده، جلسه مشترک آموزش و پرورش و همکاران فعال در زمینه آموزش بمنظور طرح موضوعات مربوط به توانمندسازی معلمان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بیست و ششمین روز از مردادماه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۴    
اطلاعیه ************* اعضای محترم سازمان باسلام بدینوسیله باطلاع می رساند دوره یکساله بیمه تکمیل درمان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۳    
هشتاد و دومین گردهمایی اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان ICT استان در پنجمین روز از مرداد ماه برگزار و جمعی از اعضا در این جلسه حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۵    
برگزاری نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران رتبه سه سازمان نظام صنفی رایانه ای به تاریخ 21 مهر ماه سال جاری موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۲    
امروزه، روز کسب و کارهای اینترنتی است. کسب و کارهایی که با استفاده از روش های نوین و نوآورانه کالاها و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۲    
وزیر و معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات در گفت وگوهای جداگانه ای وعده دادند: فاز سوم و نهایی شبکه ملی اطلاعات در تیرماه افتتاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲    
سه مدل و فرصت ارائه ایده (سخنرانی) برای استارتاپها در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۱    
هیات وزیران با تصویب آیین نامه اجرایی جزء یک بند ج تبصره 18 قانون بودجه سال 1396، شیوه اعطای وام وجوه اداره شده در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۱    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با اعلام مخالفت این سازمان با تشکیل اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی گفت: فعالان حوزه رایانه از قانون اصناف کشور مستثنی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد تمام فعالانی که کسب و کارآنها تنها مبتنی بر رایانه است، طبق قانون مجلس باید مجوز خود را از سازمان نظام صنفی رایانه ای دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۱    
ثبت نام نهمین دوره آزمون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، روز چهارشنبه تاریخ 24/03/1396 آغاز و تا پایان روز شنبه تاریخ 10/04/1396 ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
مراسم افطاری سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۱    
منابع نهمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران رتبه سه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به روزرسانی و منتشر شد؛ این آزمون 16 تیر ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۲    
هشتاد و یکیمن گردهمایی اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان ICT استان در چهارمین روز از خردادماه برگزار شد و جمع کثیری از اعضا در این جلسه حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۳    
.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۳    
سه شنبه 26 اردیبهشت ماه استارتاپ های علاقه مند به حضور در سالن الکام استارز می توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org اقدام به پیش ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۳    
مرحله ثبت نام نهایی و جانمایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از یکم خردادماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۷    
نهمین آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور 16 تیرماه سال جاری به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۷    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پس از تصویب شورای مرکزی تعرفه نرخ خدمات پایه فنی و تخصصی انفورماتیک سال جاری (1396) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۷:۲۲    
کارگاه آموزشی با عنوان "چگونگی پیاده سازی پنجره های واحد خدمات رسانی - بازخوانی تجربیات موفق" در فعالیتی مشترک توسط معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان فناوری اطلاعات با همکاری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۲    
مراسم دید و بازدید نوروزی فعالان حوزه IT استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۰    
اعضای محترم سازمان با سلام و تهنیت؛ احتراماً، با امید آنکه در پناه خالق بهارآفرین سالی سرشار از خیر و برکت همراه با موفقیت و سلامتی پیش رو داشته باشید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۶    
هفتاد و نهمین گردهمایی صبحانه صنف در پنجمین روز از اسفندماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۵    
همانند سالهای پیشین جشنواره روز مهندسی در چهارمین روز از اسفندماه به همت انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان و با حمایت و مشارکت بیش از 50 سازمان، دانشگاه، تشکل در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۵    
سومین نمایشگاه نتکام هرمزگان از تاریخ 5 لغایت 8 اسفند ماه 1395 در محل سایت دائمی نمایشگاههای بندرعباس تشکیل می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۵    
هفتاد و هشتمین گردهمایی صبحانه صنف در هفتمین روز از بهمن ماه برگزار شد و سخنران جلسه جناب آقای مهندس رهنما در مورد فرصتهای کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات سی ساله خود در این صنعت را برشمردند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵    
با هدف بسط و تعمیق همکاری های مشترک و به منظور توسعه بازار سرمایه و ورود شرکت های کوچک و متوسط فعال در حوزه فناوری اطلاعات به این بازار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۵    
جلسه مشترک هیأت مدیره سازمان با منتخبین هیأت مدیره جدید اتحادیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۶    
سامانه برگزاری الکترونیکی معاملات (پیمانه) شرکت مخابرات اصفهان با هدف تبادل اطلاعات در فرآیند برگزاری مناقصه بین مناقصه گزار و مناقصه گران طراحی گردیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۷    
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سوالات شرکت کنندگان در چهارمین نشست دیدار وزیر ارتباطات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۶    
دومین جشنواره "ایده ها و فرصت ها؛ پیشگیری از جرم، یک مسئولیت اجتماعی" 12 تا 15 بهمن ماه 95 برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۴    
در پانزدهمین روز از دی ماه سمینار " اهمیت استفاده از مشاور برای تدوین طرح های کلان سازمانی در ادارات و سازمانهای دولتی" در سالن شماره یک استانداری با حضور جمع کثیری از مسئولین و کارشناسان دستگاههای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۵۷    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیرو امضای تفاهم نامه با مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری از تمامی آزمایشگاه های آکردیته فعال در حوزه نرم افزار به تایید سازمان ملی استاندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۴    
قابل توجه کلیه اعضای محترم سازمان باطلاع می رساند این سازمان در نظر دارد اموال زیر را از طریق مزایده با توجه به موارد زیر به معرض فروش گذارد: ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵    
گردهمایی صمیمی اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان IT استان در چهارمین روز مردادماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵    
رویداد "هم نت فناوری اطلاعات و ارتباطات" از تاریخ 16 لغایت 19 آذرماه 95 برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۵    
مجمع عمومی سالانه سازمان (نوبت دوم) روز چهارشنبه 26 آبان از ساعت 15 لغایت 19 برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۱    
در بیستمین روز از آبانماه، استان اصفهان شاهد بزرگترین رخداد در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان بود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۴    
مجمع عمومی عادی (نوبت دوم) سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان روز چهارشنبه 95/8/26 برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۹    
آگهی تشکیل مجمع عمومی عادی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان(نوبت اول)
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پس از تصویب شورای مرکزی تعرفه نرخ خدمات پایه فنی و تخصصی انفورماتیک سال جاری (1395) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۹    
" بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری، مخابرات و جشنواره فروش تجهیزات دیجیتال " در تاریخ 20 تا 24 آبانماه سال جاری در محل نمایشگاه های دائمی اصفهان برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۹    
اسامی پذیرفته شدگان آزمون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۰    
شهردار اصفهان تاکید کرد: اینکه در کنار شاخص های مختلف کلانشهر اصفهان، این شهر به عنوان "شهرهوشمند نمونه" انتخاب شده است مرهون تلاشها و خدمات کارکنان دلسوز شهرداری و دیگر نهادها است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۱    
علاوه بر ادغام بخش هوشمندسازی مدارس، هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی استان نیز در سالن همایش های نمایشگاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۴    
نمایشگاه اتوکام 2016 در تاریخ 20 تا 24 آبانماه سال جاری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۵    
سامانه بهین یاب با هدف دریافت درخواست های واحدهای صنعتی و تولیدی در زمینه اختصاص تسهیلات رونق تولید راه اندازی شده و در اختیار متقاضیان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۵    
کارفرمایان خوش حساب جهت بهره مندی از بخشودگی جرایم بیمه تامین اجتماعی تا تاریخ 26/6/95 مهلت دارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۵    
نمایشگاه اتوکام امسال از تاریخ 20 تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۸    
در این جلسه که از ساعت 7 تا 9 صبح روز پنجشنه 4 شهریورماه همراه با صبحانه صنف برگزار گردید، آقای دکتر انصاری پور در موضوع تکنیک های نوین بازاریابی به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۲    
در آستانه گرامیداشت هفته دولت، دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوشنبه 1 شهریور 1395 در جمع مدیران، مسوولان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۰    
اطلاعیه فوری ************* اعضای محترم سازمان باسلام احتراماً، بدینوسیله باطلاع می رساند دوره یکساله بیمه تکمیل درمان ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۸    
سازمان فناوری اطاعات ایران براساس اسناد و راهبردهای ملی، از جمله سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (سند افتا) ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۰    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای چهارمین بار جهت اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به طرح های فناورانه از تاریخ 95/5/10 تا 95/5/30 فراخوان داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۰    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیرو درخواست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فراخوان تهیه بانک اطلاعاتی فعالان نرم افزارهای حوزه سلامت را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۲    
هفتمین نمایشگاه الکامپ قزوین توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قزوین و با همکاری شرکت نشانه از تاریخ 26 تا 29 مرداد ماه سال جاری در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۵    
گردهمایی اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان ICT استان اصفهان در سی امین روز از تیرماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۲    
سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، طی بخشنامه ای به تمام دستگاه های اجرایی کشور، آئین نامه اجرایی پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور و لزوم ثبت اطلاعات کلیه قراردادها در پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور را ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۲    
سازمان نظام صنفی رایانه ای با هدف ایجاد فرصت برابر در سراسر کشور، سمینار نیم روزه آشنایی با مستندات و الزامات نرم افزاری، سخت افزاری و تجهیزات جانبی صندوق های مکانیزه فروش را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵    
هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران همزمان با سراسر کشور در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۲    
اعطای تسهیلات به توسعه دهندگان نرم افزارهای کاربردی امن و محتوای چند رسانه ای تلفن همراه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۶    
هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران فناوری اطلاعات رتبه سه روز جمعه 25 تیرماه 1395 برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۹    
افراد شاغل در کارگاه ها باید قابلیت و استعداد جسمانی متناسب با کارهای مرجوع را داشته باشند بدین منظور کارفرمایان مکلف اند قبل از به کار گماردن آنها ترتیب معاینه پزشکی آنها را بدهند ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۹    
قابل توجه اعضای محترم سازمان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه پر فیض و برکت، طبق اطلاع واصله و پیگیری های انجام شده ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۱    
به گزارش ایسنا، محمود واعظی شب گذشته در دیدار با نمایندگان بخش خصوصی به پاسخگویی به برخی نکات آنها پرداخته و خاطر نشان کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۱    
مدیرکل توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اجرایی شدن معافیت مالیاتی پنج درصدی شرکت های تولیدکننده نرم افزار از سال جاری گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲    
جلسه معرفی سازمان و تبیین توانمندی های فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با حضور جمعی از مدیران فناوری اطلاعات سازمان ها و ادارات استان در روز چهارشنبه شانزدهم ماه مبارک رمضان در سالن کنفرانس مجموعه ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲    
در دومین روز تیرماه همزمان با شانزدهمین روز از ماه پر فیض و برکت رمضان، برنامه ضیافت افطاری سازمان طبق سنت حسنه سالهای پیشین در محیطی صمیمی با حضور مدیران و مسئولین ادارات و دستگاههای نظارتی و همچنین ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۵    
اداره کل پست استان اصفهان در نظر دارد به منظور بهینه سازی فرایند های ارتباط با مشتری خود نسبت به انتخاب پیمانکار به منظور طراحی و پیاده سازی سامانه جامع ارتباط با مشتریان و کنترل فرایند های مربوطه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۷    
شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می توانند از طریق احراز صلاحیت مشاوران خود در آزمون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای امتیاز کسب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۲    
دبیر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان، با اشاره به تعامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای جذب حمایت نهادهای گوناگون موثر در تحقق اقتصاد دانش بنیان گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۲    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به اعضای خود در سراسر کشور خدمات مشاوره آشنایی با مفاهیم و قوانین دانش بنیان ارائه می کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۲    
هیات وزیران در جلسه 95/3/16 و بنا به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین نامه اجرایی ماده 13 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۲    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه 31خردادماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است، اعلام کرد: ارائه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۳    
با توجه به دستورالعمل اعطای تسهیلات به بنگاههای کوچک و متوسط، اعضای متقاضی می توانند در سایت http://behinyab.ir ثبت نام نمایند. ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۳    
با توجه گسترده بودن فعالیت ها و شاخه های زیر مجموعه سازمان و نیاز به اطلاع رسانی فعالیت ها و توانمندیهای اعضا و فعالان این سازمان در سطح گسترده، ویژه نامه تخصصی سازمان در دست تهیه می باشد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۹    
پانزدهمین نمایشگاه الکامپ و سومین تله کام استان فارس به همت نظام صنفی رایانه ای مرداد ماه سال جاری برگزار میشود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۸    
زمان برگزاری هشتمین دوره آزمون مشاوران به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
به گزارش دنیای اقتصاد: یکی از مهم ترین ترین مسائل مربوط به کسب و کارهای مجازی یا اینترنتی از زمانی که این دست از کسب و کارها در ایران رونق و فراوانی بیشتری یافتند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور سال 95 را سالی سرنوشت ساز برای نظام مالیاتی و مردم عنوان کرد و گفت: افزایش درآمدها، کاهش هزینه های وصول، افزایش کارآیی و تعامل با مردم ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰    
کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای، با به روزرسانی فهرست منابع و تغییر سوالات آزمون احراز صلاحیت اعضای مشاور پایه سه سازمان این آزمون را از یک امتحان علمی به یک آزمون مهارتی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۰    
در روز یکشنبه 9 خرداد 95جلسه اتاق فکر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، اعضا و امضا کنندگان تفاهم نامه راه اندازی مرکز شتابدهی و پردیس تولید محتوا برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
بمنظور توسعه و گسترش اقتصاد دانش بنیان در استان اصفهان و با تکیه بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیروی متخصص خلاق و جوان ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۰    
بانک سوالات هشتمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در بخش های عمومی و تخصصی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۳    
ثبت نام هشتمین دوره آزمون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، روز یکشنبه مورخ 95/2/26 آغاز و تا پایان روز چهارشنبه مورخ 95/3/12 ادامه دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۳    
جلسه هم اندیشی مدیران، مسئولین و فعالین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۳    
آقای مهندس اطرج در مراسم افتتاح اولین همایش ملی فناوری اطلاعات، ارتباطات و محاسبات نرم در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان که در تاریخ پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه برگزار گردید به عنوان سخنران کلیدی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۳    
در روز شنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه در محل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اصفهان مراسم روز کارآموز برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۱    
منابع هشتمین دوره آزمون مشاوران طبق نظر کارشناسی اعضای کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای مورد بازبینی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۲    
جلسه هم اندیشی مسئولین و دست اندرکاران فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با تشکیل پانل "اقدامات انجام شده سال 94 و برنامه های سال 95" برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۱    
نشست "هم اندیشی اعضای سازمان و مسئولین بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات استان" برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۲    
هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حسن روحانی، نصاب معاملات موضوع قانون برگزاری مناقصات برای سال 1395 را تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۲    
وزارت صنعت، معدن و تجارت شرکت های ایرانی را برای حضور در پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی صنعتی روسیه (اینوپروم 2016) دعوت کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...