چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۵:۲۱Oct 2017 18

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 30 اسفند 1395 اطلاعات روز 31 فروردین 1396 اطلاعات روز 31 اردیبهشت 1396 اطلاعات روز 1 خرداد 1396 اطلاعات روز 31 تیر 1396 اطلاعات روز 1 مرداد 1396 اطلاعات روز 1 شهریور 1396 اطلاعات روز 1 مهر 1396 اطلاعات روز 2 مهر 1396 اطلاعات روز 3 مهر 1396 اطلاعات روز 4 مهر 1396 اطلاعات روز 5 مهر 1396 اطلاعات روز 6 مهر 1396 اطلاعات روز 7 مهر 1396 اطلاعات روز 8 مهر 1396 اطلاعات روز 9 مهر 1396 اطلاعات روز 10 مهر 1396 اطلاعات روز 11 مهر 1396 اطلاعات روز 12 مهر 1396 اطلاعات روز 14 مهر 1396 اطلاعات روز 15 مهر 1396 اطلاعات روز 16 مهر 1396 اطلاعات روز 17 مهر 1396 اطلاعات روز 18 مهر 1396 اطلاعات روز 19 مهر 1396 اطلاعات روز 20 مهر 1396 اطلاعات روز 21 مهر 1396 اطلاعات روز 22 مهر 1396 اطلاعات روز 23 مهر 1396 اطلاعات روز 24 مهر 1396 اطلاعات روز 25 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۰    
نوبخت از رشد 2/8 درصدی معاملات مسکن در تهران در 6 ماهه اول سال خبر داد و گفت: در بخش ساختمان نیز ما شاهد رشد 7 درصدی بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۵    
محمدعلی نجفی در حکمی فاطمه راکعی را به سمت مشاور شهردار در امور بانوان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
با بهره گیری از تجارب سالهای گذشته و همچنین آموزش بیشتر نیروها و آمادگی بهتر در سال جاری، میزان خسارات طوفان امسال بسیار کمتر از سال گذشته بود و به نوعی طوفان شدید دیشب با آمادگی اکیپ های توزیع به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
در حالی که هشت ماه به جام جهانی 2018 روسیه، بزرگترین رویداد فوتبالی جهان باقی مانده است، گروه تروریستی داعش با انتشار تصویری که در آن یک سرباز با یک بمب و اسلحه در کنار ورزشگاه دیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی از عصر روز گذشته وارد کشور شده است، گفت: با ورود این سامانه بارشی شمال، شمال غرب، البرز مرکزی و شرق کشور با وزش باد شدید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵    
بهروز نعمتی توضیحاتی درباره دیوارکشی در اطراف پارلمان و بسته شدن خیابان مردم ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵    
عضو ناظر مجلس در شورای عالی فضایی علت بررسی نشدن ماهواره مصباح در جلسات این شورا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۰    
وکیل اولیای دم ستایش گفت که دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین به پدر ستایش اعلام کرده حکم اعدام قاتل دخترشان سحرگاه پنجشنبه اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۵    
حساب توئیتری منتسب به حجت الاسلام قرائتی امروز پیامی را به نقل از ایشان منتشر کرده که در آن از اتفاق پیش آمده عذر خواهی کرده و حلالیت طلبیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۰    
نماینده مردم تهران درباره تاخیر در معرفی وزیر علوم گفت: در شرایط فعلی معرفی فرجی دانا و همچنین ضیا هاشمی برای وزارت علوم منتفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۰    
ماموران پلیس سارق زورگیر خودروی سواری را با شلیک گلوله به پایش در خیابان جمهوری دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵    
سخنگوی ستاد اربعین استان تهران، مرز مهران را به عنوان گذرگاه خروجی زائران اربعین در استان تهران معرفی کرد و افزود: هماهنگی برای بازگشایی مرز چهارم نیز آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تا زمانی که قیمت گازوئیل پایین و قیمت اتوبوس بالا باشد، روند حذف تدریجی اتوبوس از جاده ها و حمل و نقل عمومی مسافر ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا در نشست روز گذشته همگی و بالاتفاق ازبرجام حمایت کرده و درباره عواقب لغو آن به آمریکا هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به سهم ناچیز ایران در تجارت حلال گفت: اگر استانداردها رعایت نشود، تولید نمی تواند وارد فضای رقابتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در تولید خودرو گامهای مثبتی برای ارتقای کیفیت و استاندارد برداشته شده اما کافی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵    
نامزد مادر مطلقه یک کودک 2 ساله بعد از تجاوز به این پسر بچه او را در رشت به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۰    
مطالبات معوق، سررسید گذشته و مشکوک الوصول بانک ها در 4 سال دولت یازدهم 2 برابر شد و حدود 60 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵    
رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان از مذاکره دولت با وی برای مسئولیت وزارت علوم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مدافع پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی رسماً از این باشگاه شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۰    
معاون وزیر خارجه روسیه از برنامه ریزی وزارت خارجه این کشور برای تخلیه کنسولگری خود در اربیل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵    
ه تنها کسی در این رابطه از پرسنل دادگستری اعم از قضایی و اداری دستگیر نشده بلکه هیچ پرونده ای نیز در این زمینه تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰    
توییت اخیر ظریف خشم نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به شدت برانگیخت تا جایی که او خواستار حذف حساب کاربری وزیر خارجه در توییتر شد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰    
برادر ارشد آیت الله مهدوی کنی با اشاره به ویژگی های برادر مرحومش گفت: برادرم قبله حاجات من بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۵    
سر وقت آمد برای مصاحبه، ساده و بی تکلف حرف زد ، عصبانی شد، گلایه کرد، گریه کرد و رفت. یکی از روزهای نه چندان سرد پاییز، حمید شیرمحمدی جانباز مدافع حرم کشورمان با بی ام دبلیوی کروک 325 اش مهمان ما شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
رئیس پلیس پایتخت از اجرای عملیات رعد3 در 24 ساعت گذشته با استفاده از پتانسیل نیروهای جمعی شامل کلانتری ها و سرکلانتری ها خبر داد و گفت: در این عملیات 384 خرده فروش مواد مخدر، سارق و مالخر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
وزیر خارجه آلمان و مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در تماس هایی جداگانه با نخست وزیر عراق به بررسی تحولات جاری در کرکوک پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر هشتگرد به دلیل اتهامات مالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۵    
حمید بقایی با همراهی علی اکبر جوانفکر دقایقی پیش وارد ساختمان شماره 2 قوه قضاییه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۵    
محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات با توئیتی نسبت به پیرگرایی در دولت هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰    
بنزین، دارای درجه کیفی است که اصطلاحاً به آن اکتان گفته می شود. اکتان، مشخص کننده میزان مقاومت بنزین در مقابل ضربه موتور است و هر چه این امتیاز بالاتر باشد بنزین در مقابل ضربه موتور مقاومت بیشتری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵    
در پی شکایت خانواده ای مبنی بر آدم ربایی رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت، با تحقیقات انجام شده محل اختفای این فرد شناسایی شد که با ورود به این محل متوجه فعالیت یک شرکت هرمی شده و هشت عضو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیته نیروهای مسلح در مجلس سنای آمریکا به دولت مرکزی عراق نسبت به هرگونه استفاده از تسلیحات آمریکایی علیه اقلیم کردستان عراق هشدار داده و گفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵    
تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری حساس به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵    
باید قبول کنیم که محیط کسب و کار ما برای یک تولیدکننده کارآفرین در داخل کشور دچار مشکل است و در تمام زمینه ها دولت در محیط کسب و کار دخالت دارد که منجر به ایجاد مشکلاتی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰    
هیأت های انرژی هسته ای ایران و روسیه طی دیداری در رابطه با همکاری های متنوع دو کشور جهت استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
با وجود آنکه سازمان هواپیمایی با همکاری شرکت های ایرانی برای سفرهای اربعین امسال نیز نرخ مصوبی مانند سال های گذشته تعیین کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰    
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، ضمن بی اطلاعی از ترکیب هیئت مشورتی جمنا گفت: اگر جمنا می خواهد با ما مشورت کند که اکنون چه کاری برای نظام ضروری است توصیه ما به آنها این است که همه یکپارچه علیه امریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس علت نوسانات اخیر نرخ ارز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰    
شرکت کردن اعضای خانواده همراه با هم در بازی های المپیک موضوعی بی سابقه نیست. بیش از صدها ورزشکار که با هم نسبت خانوادگی داشته اند تاکنون همراه با هم در المپیک شرکت کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵    
ایلنا به نقل از معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از شروع به کار اولین صندوق ارزی در بازار سرمایه در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل اداره ورزش استان تهران گفت: ما موظف بودیم فعالیت های ورزشی جهانیان را استعلام بگیریم و سایر استعلام ها به ارگان های دیگری مربوط می شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰    
ارتش عراق سپیده دم روز سه شنبه موفق شد شهر سنجار در غرب موصل را در استان نینوی بدون هیچ گونه درگیری به کنترل خود دربیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۵    
وزیر کشور گفت: در دولت یازدهم با موافقت رییس جمهور و هیات دولت، بیش از یکصد اختیار وزارت کشور به استانداران واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰    
با کشف حفره در مهم ترین پروتکل ارتباطی وای فای، هر نوع شبکه ای در جهان قابل هک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰    
دادگاهی در مسکو شبکه اجتماعی تلگرام را به دلیل همکاری نکردن با سازمان امنیت فدرال در ارائه اطلاعات 6 کاربر به پرداخت 13هزار دلار جریمه محکوم کرد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰    
سلامت زنان به عنوان یکی از محورهای اصلی تحکیم بنیان خانواده همواره باید مورد توجه سیاست گذاران کلان کشوری قرارگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
پرویز فتاح با انتقاد از حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور خطاب به رئیس جمهور گفت: شما که می روید شبانه دو داعشی پنهان شده را جزغاله می کنید نمی توانید جلوی ورود دو کانتینر قاچاق را بگیرید؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰    
مدیر دبیرخانه ستاد توسعه فناوری نانو تصویب سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق 1404 را موجب پررنگ تر شدن نقش دولت در تجاری سازی محصولات مبتنی بر نانو دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰    
کیفرخواست متهمان پرونده معروف به خرچنگ های سیاه در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام تجاوز به عنف متهمان این پرونده در دادگاه کیفری یک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵    
روزنامه جمهوری اسلامی مدعی شد یک مقام قضایی اردبیل به اتهام مسائل اخلاقی بازداشت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۵    
چند ماه پیش یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه رای اعتماد به وزیر بهداشت، تأکید کرد که معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، هم وارد کننده، هم صادر کننده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
در آستانه دیدار حساس الهلال برابر تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبر شوک آوری به اردوی آبی پوشان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰    
ساختن مسکن مهر در بیابان و یا ارائه پول نقد به مردم از جانب دولت ضمن تشدید رکود این بخش، به تداوم آن طی یکسال آینده خواهد انجامید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
طرح اخذ مالیات از واحدهای خالی از سکنه با وجود بیش از 2.5 میلیون واحد خالی یکی ازموضوعاتی بود که از سالیان گذشته مطرح شد ولی مسئولین همچنان پس از گذشت چندین سال اجرایی شدن آن را زمان بر می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
بسیاری از دانشجویان سال اول به علت کمبود محل اقامت در ترم زمستان در اتومبیل ها، چادرها و سالن های اجتماعات می خوابند و "انجمن ملی امور دانشجویی آلمان"(DSW) درخواست مسکن ارزان تر و یارانه دولتی بیشتری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات رییس جمهور آمریکا گفت: باید ادبیات سیاسی و دیپلماسی قوی و خردبنیان را برای بیان حقایق و تعامل سازنده با کل دنیا بجز رژیم صهیونیستی ادامه دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در شمال غرب، شمال و شهر تهران امروز باد شدید می وزد. سرعت باد در اردبیل به 72 کیلومتر در ساعت می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
مدیران باشگاه پرسپولیس پاداش نقدی ویژه ای را برای صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
معاون رییس جمهور در دولت دهم با بیان اینکه دادگاه، غیرعلنی برگزار می شود، گفت که در این پرونده، همه چیز وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰    
طبق اعلام دفتر نخست وزیری انگلیس، نخست وزیر این کشور و رئیس جمهور فرانسه امروز دوشنبه در تماسی تلفنی حمایت قاطع خود را از برجام اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵    
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 5 ماهه نخست سال 1396 ، قریب به 15 هزار و 978 تن مرغ تازه و منجمد، از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰    
اگر ما اندکی به همین سخن امام سجاد(ع) توجه کنیم. وضع زندگی و جامعه ما عوض می شود. تا کی باید با این کلام فاصله داشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵    
حجت الاسلام قرائتی، آقای دوربینی را اخراج کرد. اصرار به خارج کردن آقای دوربینی از جلسه سخنرانی در شهرری: "اومدی دوربین بازی، پاشو برو”
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵    
قاضی مقیسه بیان کرد: در جلسه مواجهه زنجانی با شمس و فلاح هروی، وی صریحاً اعلام کرد پول دارم و یک ریال هم نمی دهم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰    
حال نظر به اینکه صدا و سیما خود منتشر کننده برنامه علیه اینجانب می باشند مطابق قانون از جنابعالی تقاضا دارم فرصت پاسخگوئی را برای اینجانب فراهم آورده و به تکلیف قانونی خود عمل نمائید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۰    
ساکنان شهر کرکوک به مناسبت تسلط نیروهای عراقی بر این شهر به خیابان ها آمده و ابراز خوشحالی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵    
آبی پوشان طی 810 دقیقه ای که از لیگ گذشته تنها 4 گل زده اند و صاحب بدترین خط حمله لیگ هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۰    
شبکه سه سیما در رابطه با تعویق ایجاد شده در پخش مجموعه سرزمین مادری توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۰    
نواختن سیلی بر گونه دانش آموز یکی از مدارس شوش به شنوایی وی آسیب وارد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
تیم ملی فوتبال کشورمان در تازه ترین رده بندی فیفا با 9 پله سقوط در رتبه سی و چهارم جهان قرار گرفت، اما همچنان تیم اول آسیا باقی ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰    
قاضی مقیسه گفت: پس از اعلام ختم رسیدگی به پرونده و مشورت با قضات پرونده ظرف یک هفته مطابق قانون حکم صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰    
محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران در مصاحبه با رسانه آمریکایی گفت: مذاکره مجدد درباره برجام، غیرممکن است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵    
رییس جمهور گفت: دولت و دستگاههای اجرایی به استمرار رابطه صمیمانه و همکاری علما و روحانیت دلسوز، اهتمام ویژه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵    
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه کشور گفت: ترافیک آزادراه کرج-تهران سنگین است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس از معرفی وزرای پیشنهادی علوم و نیرو به مجلس در 30 مهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۴    
رئیس سازمان مالیاتی کشور با بیان اینکه سالانه حداکثر 30 هزار میلیارد تومان در کشور فرار مالیاتی داریم گفت: در شش ماه گذشته 40 هزار میلیارد تومان مالیات از مؤدیان اخذ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۴    
ایران خودرو ضمن حذف گرمکن صندلی خودروی وارداتی رنو کپچر، قیمت این خودرو را 10 میلیون تومان افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵    
صبح امروز (دوشنبه) بر اثر ریزش آوار ساختمان در دست احداث در بلوار خیام جنوبی مشهد یک کارگر گرفتار آوار ساختمان در دست تخریب شد که با تلاش آتش نشانی نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۹    
طبق گزارش رسانه های رژیم صهیونیستی، این رژیم به یک سامانه ضد هوایی سوریه در نزدیکی دمشق حمله کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۹    
گردهمایی دست اندرکاران مراسم اربعین حسینی صبح امروز دوشنبه 24 مهر با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی،وزیر کشور و ایرج مسجدی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
وزارت خارجه ترکیه برای کمک به بغداد جهت بیرون راندن پ.ک.ک از کرکوک و ریشه کن کردن این گروه، اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
هواداران الهلال عربستان به 4 برابر کردن قیمت بلیت بازی پرسپولیس با الهلال اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
معاون اول رئیس جمهور گفت: در عمل مشاهده کردیم که مردم ایران هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند و در دنیا نیز روند همکاری ها و تجارت خارجی کشور تحت تاثیر قرار نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
مربی جوان دروازه بان های استقلال می گوید مترجم وینفرد شفر اصطلاحات فوتبالی را بلد نیست و این مساله در جلسه فنی هفته گذشته مشکلاتی را برای بازیکنان ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵    
سپاستین کورتز وزیرخارجه سابق اتریش و رهبرحزب محافظه کار مردم با پیروزی در انتخابات سراسری اتریش با 31 سال سن در آستانه کسب عنوان جوان ترین صدر اعظم (نخست وزیر) اتحادیه اروپاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
قهرمان وزنه برداری المپیک ریو گفت: هدفم در مسابقات جهانی ابتدا رکوردشکنی است و پس از آن نیز یک سورپرایز بزرگ دارم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
سایت گازتا روسیه به عدم موفقیت مهاجم ملی پوش کشورمان برای گلزنی در لیگ روسیه پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۵    
هیلاری کلینتون که اکنون در انگلیس به سر می برد، در مصاحبه ای با شبکه خبری بی.بی.سی، رئیس جمهوری کنونی آمریکا را فردی "چندش آور" خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۵    
روزنامه شهروند از تقلب فروش سکه های وکیوم دار کم وزن گزارش داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرد که توافق هسته ای با ایران همچنان ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور تاکید کرد: ای کاش برادر سایه دارمان به جای طعنه مدام به مذاکره کنندگان پس از خود، گزارش شش سال و نیم مذاکرات خود را منتشر می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سیامک نعمتی و بشار رسن می توانند برگ برنده این تیم باشند، گفت: گره کور پرسپولیس در بازی با الهلال می تواند با یک گل باز شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰    
دفتر حساب و کتاب یک مواد فروش در حاشیه طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در کرمانشاه
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
سرمربی آلمانی استقلال از زندگی در هتل اصلا راضی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
چندی پیش بود که خبر دستگیری فعال حقوق زنان که ممنوعیت رانندگی زنان را به چالش کشیده بود منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
ستاره معروف برزیل آخرین بازی اش را دنیای فوتبال انجام داد و کفش هایش را برای همیشه آویخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تعلل در معرفی وزیر پیشنهادی علوم از سوی دولت از رئیس جمهور خواست کسی را که خودش اصلح می داند، معرفی کند و منتظر اعلام رضایت دیگران نباشد.
مشاهده نتایج بیشتر...