پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۵:۵۰Jan 2017 19

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 31 فروردین 1395 اطلاعات روز 31 اردیبهشت 1395 اطلاعات روز 31 خرداد 1395 اطلاعات روز 31 تیر 1395 اطلاعات روز 31 مرداد 1395 اطلاعات روز 31 شهریور 1395 اطلاعات روز 30 مهر 1395 اطلاعات روز 30 آبان 1395 اطلاعات روز 30 آذر 1395 اطلاعات روز 1 دی 1395 اطلاعات روز 2 دی 1395 اطلاعات روز 3 دی 1395 اطلاعات روز 4 دی 1395 اطلاعات روز 5 دی 1395 اطلاعات روز 6 دی 1395 اطلاعات روز 7 دی 1395 اطلاعات روز 8 دی 1395 اطلاعات روز 9 دی 1395 اطلاعات روز 10 دی 1395 اطلاعات روز 11 دی 1395 اطلاعات روز 12 دی 1395 اطلاعات روز 13 دی 1395 اطلاعات روز 14 دی 1395 اطلاعات روز 15 دی 1395 اطلاعات روز 16 دی 1395 اطلاعات روز 17 دی 1395 اطلاعات روز 18 دی 1395 اطلاعات روز 19 دی 1395 اطلاعات روز 20 دی 1395 اطلاعات روز 21 دی 1395 اطلاعات روز 22 دی 1395 اطلاعات روز 23 دی 1395 اطلاعات روز 24 دی 1395 اطلاعات روز 25 دی 1395 اطلاعات روز 26 دی 1395 اطلاعات روز 27 دی 1395 اطلاعات روز 28 دی 1395 اطلاعات روز 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۹  
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: نمایندگان مجلس در جریان بررسی برنامه ششم توسعه، با بازنشستگی رانندگان وسائط نقلیه سنگین با 25 سال سابقه پرداخت بیمه موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۱  
یک هیئت که در آن عضو کنونی و عضو سابق دموکرات کنگره آمریکا به همراه شمار دیگری از مسئولان این کشور حضور داشتند از شهر حلب سوریه دیدن کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶  
رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسبب آلودگی هوا دولت است و مسئولان باید بدانند حقوق شهروندی کاغذی و پیاده سازی آن در قالب تنها یک منشور پاسخگوی هیچیک از مطالبات مردمی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰  
انفجار بمب در بغداد دست کم 7 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱  
انتصاب نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در یک کارگروه توسط وزیر نفت، نکته ای را درباره منطق اداری کشور گوشزد می کند که نمی توان از کنار آن گذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰  
قیمت طلا در بازارهای جهانی به علت برداشت سود سرمایه گذاران از افزایش قیمت ها 2.21 دلار کاهش یافت و هر اونس طلا 1214.86 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۶  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست بررسی استیضاح آخوندی وزیر راه به طور حتم هفته پس از تعطیلات مجلس در کمیسیون عمران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۳  
محسن تنابنده برای تولید پایتخت5 از حضور نویسندگان جدیدی بهره می برد و شاید همین موضوع به روند تکراری این سریال پرمخاطب کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۳  
با روی کارآمدن دولت یازدهم برخی از مسؤولان به دلایل کاملا سیاسی به دنبال توقف تولید بنزین در داخل بودند و اعلام کردند بنزین پتروشیمی ها علت آلودگی هوای کلانشهری مانند تهران است اما سه سال بعد از این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۷  
بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۵  
همزمان با امتناع بیش از 50 نماینده دموکرات به حضور در مراسم تحلیف رئیس جمهوری منتخب آمریکا، پیش بینی می شود که جشن استقبال از ورود وی به کاخ سفید نیز رونق چندانی نداشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹  
آیت الله هاشمی روز نوزدهم دی ماه جان به جان آفرین تسلیم کرد و از همان روز مهدی هاشمی برای شرکت در مراسم تدفین ایشان به مرخصی آمده است اما جالب است بداینم هر یک از محکومان به حبس در چنین شرایطی چقدر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۸  
تحریم های اتحادیه اروپایی علیه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و دو شرکت دیگر لغو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۶  
شمار زیادی از زنان عضو انصارالله یمن در یک رژه نظامی، حمایت خود از این جنبش را نشان دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۳  
گروه تروریستی داعش در بیانیه ای از حمله به پایگاه نظامیان ارتش مصر در شهر العریش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰  
سفیر فعلی ایران درآلبانی با اشاره به اینکه برخی مذاکرات ما حتی بین 23 تا 24 ساعت به طول می انجامید، افزود: در مواردی بین 45 تا 50 ساعت بیخوابی کشیدیم و طی این دوره، دو روز بیدار ماندیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰  
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان که معمولا پاسخ های حقوقی و مستند او را در منصب سخنگویی شورای نگهبان همراه با چهره ای جدی در ذهن داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۱  
صبح روز گذشته یکی از خانم های بدنساز که چندی پیش عکس برهنه خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۸  
جهانگیر با بیان اینکه موضوع انتقال زندان ها به خارج از شهرها از گذشته مطرح بوده است، گفت: باید بودجه متناسب با این هدف لحاظ شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۲  
رئیس مجمع مشورتی جوانان انقلابی ایران از تشکیل جبهه وحدت آفرین جوانان انقلابی ایران با محوریت جوانان پایبند به ارزشهای انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۳  
نایب رئیس اتاق مشترک ایران و چین با بیان اینکه هنوز تحریم ها برداشته نشده است و کشور تحت تأثیر تحریم ها قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۷  
جزئیات جدید از تخلف مرتضی الویری در مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۱  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که شهر تهران نیازمند یازده هزار دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل عمومی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۸  
رئیس جمهور جدید آمریکا روز جمعه در مقابل ساختمان کنگره این کشور سوگند یاد خواهد کرد تا زمام امور این کشور را با کابینه ای دست راستی بر عهده گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۵  
غلامرضا شرفی با بیان اینکه وزیر بهداشت باید پاسخگوی فوت 6 بیمار دیالیزی در اهواز باشد، گفت: رئیس جمهور به اعتراضات نمایندگان خوزستان ترتیب اثر نداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۲  
نویسنده کتاب گلستان یازدهم از دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۲  
در حالی بخش زیادی از کارگران در کلان شهرهایی مثل تهران باید با روزی 30 تا 35 هزار تومان امرار معاش کنند که به نظر می رسد فاصله درآمدی برخی اقشار در این شهرها با خط فقر، نجومی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶  
دولت پیش از آنکه قانون بودجه سال 96 به تصویب برسد، با استفاده از مصوبه هیئت وزیران و افزایش موقت قیمت گاز در 57 روز از سال 95 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۳  
روحانی گفت: آزادسازی حلب و برقراری آتش بس دو گام مهم در مسیر برقراری صلح و ثبات در سوریه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰  
زمانبندی و تعرفه دریافتی برای ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های سازمان سنجش در سال 1396 ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۷  
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: به دلیل مخالفت ایران با مشارکت آمریکا در اجلاس آستانه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴  
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 759 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: علاقه مندانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 نشدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۴  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، مشارکت و همکاری مردم در بحث کاهش آلودگی هوا را امری کلیدی دانست و گفت: امیدواریم این همکاری ها گسترش پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۱  
این روزها نشان دادن دو خواننده لس آنجلسی در سریال معمای شاه از سوی کاربران فضای مجازی پربحث شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۱  
مراسم تکریم و معارفه فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب شرق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده این قرارگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: قرار است دو شهردخت در منطقه 1 و 3 در نزدیکی دانشگاه های الزهرا(س) و شهید بهشتی در شش ماهه اول سال 96 راه اندازی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸  
با وجود قیمت بالایی که خریداران برای گوشی های آیفون پرداخت می کنند، ولی حاشیه امنیت این برند برای مصرف کنندگان نهایی ایران با اما و اگرهای متعددی همراه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۵  
جمعی از بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش روزگذشته از ساعت 11 صبح مقابل سازمان مدیریت و برنامه ریزی واقع در میدان بهارستان تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۶  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ کارگر 17 ساله افغان در پی ریزش دیواره های یک چاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۱  
منابع خبری در ترکیه از وقوع انفجار در آنکارا خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۸  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از نجات 20 مسافر گرفتار در تله کابین دیزین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۳  
با نزدیک شدن به زمان برگزاری مذاکرات صلح سوریه در قزاقستان، دولت روسیه اعلام کرد که ممکن است در مذاکرات آستانه علاوه بر آتش بس درباره مسائل دیگری هم گفت وگو شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۴  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در تشریح جزئیات تازه از دستگیری 32 نفر ازمدیران و اعضای کانال تلگرامی دراستان هرمزگان گفت: این افراد با تحریک اشخاص به انحرافات جنسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱  
ایوانکا ماژیچ، زن ساکن شهر برایتون در بریتانیا، وقتی ساعت 6 صبح با تماس های تلفنی رسانه ها از خواب بیدار شد، فهمید که در توییت دونالد ترامپ به حساب توییتری او اشاره شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۸  
کیانوش عیاری با ابراز امیدواری از اینکه سینمای ایران فیلم کاناپه را نمایش دهد، گفت: این فیلم بدون پرداختن به سیاهی ها، امروزِ ایران است و من آن را برای مردم ساخته ام.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۸  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در خیابان انقلاب، خیابان 16 آذر بدون مصدومیت دانشجویان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵  
در حالی که فرش دستباف ایران یکی از مشهورترین کالاهای سنتی صادراتی است، تحریم ها سبب شد بخش مهمی از این بازار از سال 1391 به بعد از دست برود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵  
یکی از روزنامه های استان زنجان در یادداشت خود مطلبی با عنوان "جلسات موضوعی تفسیر قرآن یا تخریب دولت منتخب مردم؟ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۲  
روز گذشته در سایت های خبری و کانال های تلگرامی خبری منتشر شد که چندی پیش با شکایت بازیگر معروف تلویزیون به نام ب پرونده ای در پلیس فتای استان البرز به جریان افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۹  
قبل از اینکه پرونده دادگاه برود از محتوای پرونده اطلاع کامل داشتیم. آقای هاشمی به من گفت محتوای پرونده چیست. گفتم چیزی نیست. هاشمی تأکید داشت پرونده مهدی به طور منصفانه رسیدگی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۶  
اولین کنسرت رسمی حامد همایون خواننده پاپ شامگاه سه شنبه 28 دی 1395 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۶  
روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از گاردین نوشت:بسیاری از مخالفان در مورد دولتی که با ثروتمندان افسانه ای پر شده و کاری برای کمک به طبقه کارگر آمریکا انجام نمی دهند، هشدار داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳  
مادر 28 ساله اهل "خرامه" استان فارس در دومین زایمان خود پنج قلو به دنیا آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۷  
خبر کشف یک خودروی آمریکایی در کرج که دو ماه قبل منتشر شد، پرسش هایی درباره سرنوشت آن مطرح کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۸  
قاتل فراری که برای دستگیر نشدن لباس زنانه به تن کرده بود، توسط مردم شناسایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۵  
مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین با اشاره به انتشار خبری مبنی بر اینکه 27 دی ماه چند نفر پنهانی مسجدی را به آتش کشیدند، اظهار کرد: این خبرشانتاژ خبری بوده و صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۲  
یک نوزاد دختر در کشور هند با نوعی ناهنجاری نادر و وحشتناک متولد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۹  
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: داعش یک ترقه هم در ایران نمی تواند منفجر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۶  
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: توزیع شیر در تمام مدارس تهران از هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۳  
اندیشکده آمریکایی نوشت: با توجه به انتقادهای تند رییس جمهور منتخب آمریکا از توافق اتمی و دیدگاه منفی مشاورانش به ایران، پیوستن این کشور به سازمان تجارت جهانی به این زودی ها میسر نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۰  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در صحبت هایی اذعان کرد که با کارلوس کی روش مبارزه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۷  
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۷  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز (چهارشنبه، 29دی) در قسمت پایین، قابل مشاهده است:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۴  
رئیس جمهور گفت: اگر برجام اجرا نمی شد، تحریم ها به حالت قبلی باقی می ماند و تصاعدی پیشرفت نمی کرد درآمد نفتی امسال ما به حدود 33 هزار میلیارد تومان می رسید اما با اجرای برجام تا پایان این سال درآمد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۴  
گروه ایرباس قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی نمونه اولیه ای از یک خودروی خودران پرنده را برای فرار از ترافیک شهرها به پرواز دربیاورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۲  
در ایران قدیم، خدمات طب سنتی - اسلامی توسط حکیم های آن زمان ارائه می شد. اما در سده های اخیر به یکباره از گذشته درخشان علمی خود به خصوص در این رشته بریدیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۳  
رییس شورای شهرتهران در مورد چرایی مطرح نشدن استعفای مسجدجامعی توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۵  
بعد از 25 روز از قطعی آب دمشق، اکنون بحران و جنگ آب به شهر حلب رسیده و داعش از دوشنبه آب این شهر را قطع کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۰  
مسجدجامعی از روند بررسی استعفایش در آخرین دقایق جلسه شورای شهر امروز گلایه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۵  
گزارش پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران حکایت از معدوم سازی 3 تا 4 میلیون مرغ تخم گذار آلوده به آنفلوآنزای مرغی (آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان) دارد که موجب افزایش مقطعی قیمت تخم مرغ در استان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۰  
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مشکلات تنفسی مردم خوزستان در نخستین باران پاییزی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۴  
پس از انعقاد توافقی برای ارائه پوشش بیمه ای به ایران بدون دخالت شرکت های بیمه اتکایی مستقر در آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۸  
زلزله ای به مقیاس 4.8 ریشتر ظهر امروز شهرستان کازرون در استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۳  
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید فاطمیون فردا، چهارشنبه 29 دی ماه 95 در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۶  
اولین جشنواره فیلم فجر با 41 فیلم در سه بخش در سال 1361 کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰  
بعد از وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی این سوال در افکار عمومی مطرح است که ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام در غیاب آن مرحوم بر عهده چه کسی است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی، 10 بهمن برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
یک خواننده سلطنت طلب شب گذشته در قاب تلویزیون ظاهر شد. سریال معمای شاه که شخصیت های مختلفی را در دوران قبل از انقلاب به تصویر کشیده این بار به سراغ خواننده های قدیمی رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۱  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری روزهای 17 و 18 اسفندماه در محل سابق مجلس شورای اسلامی در تهران تشکیل می شود و 19 اسفند علاوه بر زیارت مرقد مطهر امام راحل با مقام معظم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۱  
گزارش مطالعاتی یک موسسه مرتبط با بخش معدن نشان می هد، درپی رکود گسترده در کشور، طی سالهای اخیر 120 معدن سنگ آهن تعطیل و 10 هزار نفر بیکار شدند که 4600 نفر از تعدیل نیروها در یک سال اخیر صورت گرفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۸  
کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیرعامل و بنیانگذار بنیاد نیکوکاری "کمک، کیش مهر کتایون"، در سوگ مادر خود نشست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۲  
ملی پوش کماندار کشورمان گفت: تا امروز مبلغی از پاداش 100 میلیون تومانی که فدراسیون وعده داده بود را دریافت نکردم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۶  
منابع سوری از ورود نیروهای گارد ریاست جمهوری به دیرالزور برای مقابله با تروریست های تکفیری داعشی همزمان با حملات شدید هوایی به مواضع آنها خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۰  
دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید دولت برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها عملیاتی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۷  
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۸  
ستاد انتخابات استان تهران در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۸  
حاج غلامرضا سازگار مداح اهل بیت (ع) با بیان خاطره ای از عروسی فرزندان رهبر انقلاب گفت: عروسی کارگر ساده از عروسی فرزند رهبر انقلاب تجملاتی تر است، بشقابی گذاشته بودند و تنها چند میوه در آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۷  
دبیر اجرایی نهمین همایش سکته مغزی گفت: تغییر سبک زندگی، چاقی ، فشار خون بالا، دیابت و کم تحرکی ، استرس بالا ازجمله علل بروز سکته مغزی در جوانان بوده و مصرف داروهای نابجا و روان گردان نیز احتمال این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۱  
با نزدیک شدن به آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات لیگ برتر،تیم های حاضر در این مسابقات آخرین تلاش ها را برای تقویت تیم خود در لیگ انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۵  
S5 اتوماتیک به مبلغ 95 میلیون 300 تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۶  
حجت الاسلام سبزواری گفت: یک کارگاه تولید هروئین صنعتی در شهرستان دلفان کشف و منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳  
معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران به منظور رایزنی با مقامات روس به مسکو رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰  
هاشمی در خصوص برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان و مشخص شدن جایگزین آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۷  
حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی گفت: با توجه به اینکه میزان دقیق اختلاس و خسارت به بیت المال هنوز مشخص نشده پرونده هنوز در مرحله کارشناسی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۷  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: نامه ای جهت در اختیار گرفتن محدوده راه آهن در سطح منطقه 17 و 18 از سوی شورای شهر تهران تهیه شده و اگر اعضا موافقت کنند این نامه ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۸  
با حضور معاون اول رئیس جمهور، مراسم استقبال رسمی از عماد خمیس نخست وزیر سوریه در کاخ سعدآباد انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۷  
تقلب راه میان بری است که محصلان برای کسب نمره به سراغ آن می روند. تخلفی که رفته رفته وجه غیرقانونی بودنش را بین عموم از دست داده و افراد برای انجامش هر روز از ترفندهای جدید استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۱  
یک شرکت مدیریت کلمه رمز در آمریکا اعلام کرده در سال 2016 میلادی 123456 هنوز هم یکی از پرمصرف ترین کلمات رمز در سال گذشته میلادی بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...