پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۲۳:۱۳Mar 2017 30

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

  ۳ ساعت پیش    
ارتباط وزارتخانه های تعاون و کار صنعت و معدن و جهاد کشاورزی و ....با صاحبان صنایع، تولیدکنندگان، کار آفرینان، مبتکران، اتحادیه های تولید و توزیع ...
  ۳ ساعت پیش    
ماه رجب فصل روییدن جوانه های عاشقانه زیستن و ماه شست وشوی دل و جان از زنگارهای گناه و غفلت و آماده شدن برای ورود به ضیافت الله اعظم است.
  ۳ ساعت پیش    
یک زن ایرانی، علی رغم داشتن روادید معتبر از ورود به خاک آمریکا منع و بازداشت شده است.
  ۷ ساعت پیش    
اگر روحانی به دور دوم کشیده شود، ارتباطی به حمایت جریان اصلاحات ندارد چراکه ما نمی توانیم پاسخگوی عملکرد ضعیف تیم اقتصادی رئیس جمهور باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۳    
ژنرال واتل همچنین نسبت به فعالیت های سپاه پاسداران علیه متحدان آمریکا ابراز نگرانی کرده و نسبت به آنچه "مداخله ایران در عراق، سوریه و دیگر مناطق" خوانده، هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۳    
شهردار تهران با تاکید بر اینکه ما در 12 سال گذشته نشان دادیم که در انجام کارها سلایق سیاسی موضوعیت ندارد، گفت: هر کسی که در نظام اسلامی به نظام ولایی و باورهای دینی اعتقاد دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۱:۰۸    
با بررسی زندگی سیاسی اصلاح طلبان در دهه 90 به ویژه در دو انتخابات 92 و 94 می توان به این نتیجه رسید که آنها از نگاه خود در دهه 70 و 80 کمی کوتاه آمده اند و حالا حاضر هستند برای حضور در صحنه سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۰:۲۳    
با مقایسه روزانه مخاطبان فیلم ها در هفته اول اکران نوروزی نسبت به سال گذشته شاهد افت بیش از 110 هزار نفری مخاطب در هفته اول اکران فیلم های نوروزی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۸    
یادگار گرامی امام یادداشت کوتاهی را به مناسبت فرارسیدن ماه رجب منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۳:۵۸    
نماینده آمریکا در سازمان ملل، 2 ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران، حمایتی تمام قد از فتنه 88 کرد و گفت که در آن سال، آرزوهای ملت ایران بر باد رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۳:۵۳    
نسخه چاپی 1396/01/09 19:56:50 رییس جمهوری مسکو را به مقصد تهران ترک کرد رییس جمهوری مسکو را به مقصد تهران ترک کرد روحانی: در مسیر روابط مشترک ایران و روسیه هیچ مانعی وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۳    
گفتمان اصول گرایی در دهه 90 تغییر کرده است. دیگر اصول گرایان به ساز بزرگان خود نمی رقصند و هرکدام ساز خود را می زنند. سازهایی که معمولا جز شکست برای آنها ارمغانی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۳    
کارلوس کی روش در آخرین پیغام خود در صفحه اجتماعی اش صحبت های جالبی در مورد آینده و برنامه ریزی برای آن مطرح کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۳    
رئیس جمهور گفت: ظرفیت های بسیار و متنوعی برای توسعه روابط ایران و روسیه وجود دارد و دو دولت اراده لازم را برای گسترش این روابط و استفاده از ظرفیت های موجود دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۰۰:۴۸    
در حالی مهلت ثبت نام برای شرکت در انتخابات دوره پنجم شورای شهر تهران به اتمام رسید که 3تن از اعضا فعلی شورای شهر برای ثبت نام اقدام نکردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۰۰:۱۳    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه پس از بررسی راههای تقویت همکاریهای مشترک تهران و مسکو درعرصه های مختلف تاکید کردند که در مسیر روابط مشترک هیچ مانعی وجود ندارد و دو کشور مصمم هستند سطح ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۰۰:۰۳    
این کانال توسط سیدمحمد میراسماعیلی از افراد نزدیک به محمود احمدی نژاد در دولت نهم و دهم اداره می شود که با تغییر رویکرد این بار در صدد حمایت از کاندیداتوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی برآمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۸    
شرکت پارسیان همراه لوتوس که یکی از شرکت های زیر مجموعه تجارت الکترونیک پارسیان می باشد، به عنوان نسل جدید اپراتور های مخابراتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۳:۱۳    
سومین ایرباس تحویلی به ایران (دومین هواپیمای پهن پیکر مدل A330) هم مانند A330 قبلی، مرجوعی کلمبیا بوده است .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۳    
این پاتوق که با نام ائتلاف ایثارگران شورای شهر تهران فعالیت خواهد کرد ضمن معرفی داوطلبین ایثارگر هر شب به صورت آنلاین با یک کاندیدای ایثارگر به گفتگو خواهد پرداخت
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۸    
ملی پوشان فوتبال ایران توانستند با ارائه یک بازی هجومی و زیبا چینی ها را با شکست مواجه سازند و صدرنشینی خود را با 17 امتیاز به تثبیت برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۳    
ملی پوشان فوتبال ایران توانستند با ارائه یک بازی هجومی و زیبا چینی ها را با شکست مواجه سازند و صدرنشینی خود را با 17 امتیاز به تثبیت برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۳    
همزمانی انتشار این کلیپ و ثبت نام محمود علیزاده(وکیل مهدی هاشمی) در انتخابات شوراها از نقاط مبهم مدیریتی این کانال مرموز است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۴    
دومین هفته از دور برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا امروز برگزار می شود، با گزارش زنده این بازی ها همراه شما خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۴    
اطلاعات روز#
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۹    
رییس جمهور، روابط ایران و روسیه را رو به توسعه خواند و تاکید کرد که تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه ای از جمله مسکو استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۹    
رئیس قوه قضائیه در نشست مسؤولان عالی قضایی تصریح کرد دستگاه قضا جای برخوردهای از سر هوس نیست کما اینکه جای خواهش از متهمان هم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۴    
مرتضی رکن آبادی برادر شهید منا غضنفر رکن آبادی طی نامه ای خطاب به مسئولین وزارت ارشاد درخواست شفاف سازی مذاکرات حج را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۹    
در آخرین جلسه از نشست اصلاحطلبان مقرر شد محسن هاشمی با حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در صورت پیروزی ریاست این شورا را بر عهده بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۴    
هیلاری کلینتون که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حمایت قطعی حزب دموکرات برخوردار بوده و شاهد درگیری ها در حزب جمهوری خواه بر سر ظهور دونالد ترامپ بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۹    
اطلاعات روز#جواد گیاه شناس عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد و دبیر حزب مردم سالاری استان همدان با حضور در فرمانداری همدان جهت حضور در انتخابات شورای شهر همدان ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۴    
نشریه ایتالیایی توتواسپورت، چاپ تورین امروز ادعا کرد که رومن آبراموویچ، مالک چلسی به تازگی با مسئولان بارسا بر سر انتقال 180 میلیون یورویی نیمار به توافق شفاهی دست یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۹    
رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۹    
به گزارش اطلاعات روز#مهدی رادان فرزند سردار احمدرضا رادان جانشین پیشین ناجا امروز در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۴    
به گزارش اطلاعات روز#حجت الاسلام نقویان با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۴    
سیدمحمد اسماعیلی با حضور در فرمانداری در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نام نویسی کرد. وی مدیرمسئول سایت رهوا وابسته به احمدی نژاد و سردبیر سایت محرمانه نیوز است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۴    
همیشه یک سوال جدی وجود دارد که چرا بسیاری از دوستان، همکاران و حامیان اولیه شما کنار رفتند و یا آنها را کنار گذاشتید که در دولت های گذشته بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۵۹    
بر اساس مصوبه ای که توسط محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق ابلاغ شده بود، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۹    
به گزارش اطلاعات روز#عیسی کاکویی در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نامزد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۴    
زهیرمعصومی فعال سیاسی و فرزند سردار شهید ابراهیمعلی معصومی قائم مقام تیپ یکم عمار و فرمانده گروان کمیل از لشکر27 محمدرسول الله.ص. داوطلب پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا از حوزه انتخابیه دماوند شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۹    
به گزارش اطلاعات روز#محمد جواد کحالی فرزند سردار شهید ابوالقاسم کحالی دانشجوی دکترا حقوق خصوصی وکیل دادگستری و 5 سال سابقه مدیریت و فعالیت در شهرداری تهران نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۴    
القاصی از صدور کیفرخواست پرونده تکفیری ها در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۴    
احمد مسجدجامعی با حضور در فرمانداری رسما کاندیداتوری خود برای انتخابات شورای شهر پنجم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین وضعیت جوی کشور را در سه روز آینده تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۹    
وزیر کشور صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران از روند نام نویسی از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۴    
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اولویت های حج تمتع سال 1396را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۴    
بهرام برزگر حقوقدان در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۹    
در سالی که گذشت خودروهای سایپا 111، سایپا 132، سایپا 131، تیبا، تیبا هاچ بک، ام وی ام 110 اس، پژو پارس، سمند، پژو 405، لیفان ایکس60 و ام وی ام 550 در پایین ترین سطح کیفی تولید شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۲:۲۴    
ثبت نام درصد قابل توجهی از "آقازاده ها" در انتخابات مجلس دهم و شوراهای اسلامی شهر آیا از سر تکلیف و برای خدمت است یا به دنبال سهم خود از سفره انقلاب هستند؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۴    
دکتر مهدی بهروش نایب رئیس شاخه محیط زیست حزب ندای ایرانیان برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۱:۱۹    
به عقیده من و بدون تعارف دو خانم جوانی که با پوشش خاص خود کنار رئیس جمهور ایستاده اند شبیه و نماد روشنی از حداقل شصت درصد زنان و دختران جامعه اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۵۹    
به گزارش اطلاعات روز#بهرام برزگر فعال سیاسی و از حقوقدانان ایثارگر داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۹    
اطلاعات روز#مجید رسولی از روحانی نماهای حامی سران فتنه که در بیشتر تجمعات علیه نظام اسلامی حضور داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹    
علیرضا جهانبخش ستاره جناح راست تیم ملی از اینهمه حادثه تلخ در جاده های ایران ناراحت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۴    
مهناز افشار می گوید با گسترش فضای مجازی دیگر لازم نیست روی اطلاع رسانی تلویزیون حساب کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۹    
به گزارش اطلاعات روز#کیومرث بشیریه قائم مقام خبرگزاری برنا و از فعالین ستاد یکی از سران فتنه در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۹    
به گزارش اطلاعات روز#کبوتران جاسوس در جنگ جهانی اول این کبوتران با پرواز بر فراز نیروهای دشمن ازآنها عکسبرداری میکردند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۴    
برانکو پس از برد ایران مقابل قطر در اینستاگرامش نوشت: تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بابت پیروزی بزرگ و برداشتن گام بلند برای حضور در جام جهانی روسیه
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۴    
در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی تایلند اسماعیل عبادی و پریسا براتچی در دیدارهای فینال کامپوند با غلبه بر حریفان خود مدال طلای این مسابقات را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۹    
سخنگوی دولت گفت: سال گذشته دولت با کسری بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی و حقوق گمرگی و واگذاری دارایی های مالی و اوراق محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۹    
مدیر فرودگاه همدان از لغو پرواز همدان - مشهد خبر داد و گفت: روز پنجشنبه به علت شرایط نامساعد جوی و نبود دستگاه کمک ناوبری هوایی، پرواز همدان - مشهد لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۹    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر مداخلات جوی در اکثر محورها به شکل بارش باران و برف ادامه دارد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۴    
پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۴    
به گزارش اطلاعات روز#سجاد مظفر فرزند حسین مظفر از نزدیکان محمد باقر قالیباف که چند روز قبل از مدیرعاملی تاکسیرانی استعفا داد داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۴    
با وجود تبلغات متعددی که پیش از آغاز تعطیلات برای بازدید از مراکز تاریخی و گردشگری پایتخت از سوی شهرداری تهران و اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۴    
اخیر محمود احمدی نژاد در جمع مردم خوزستان سخنان صریحی را در انتقاد به وضعیت اقتصادی کشور ایراد کرده است که متاسفانه اصلاح طلبان برای نجات دولت روحانی از منجلاب بی تدبیری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۴۴    
باید دید آقای قالیباف خودشان انگیزه ای برای شهردار شدن دوباره دارند یا نه؛ تا در این باره تصمیم گیری صورت گیرد، ضمن اینکه هنوز لیست نهایی اصولگرایی قطعی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۹    
اطلاعات روز#پایگاه خبری بهار نیوز برای یک خبر در خصوص خسرو دانشجو عضو اسبق شورای شهر تهران از تصویر حسن روحانی استفاده کرد!
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۱۹    
عباسعلی کدخدایی در تازه ترین موضع گیری درباره نحوه رای آوردنش در مجلس دهم به عنوان حقوقدان شورای نگهبان، به نکاتی درباره نقش عارف اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۰۴    
دیگر مثل گذشته نیازی نیست که شب ها تا دیروقت بیدار بمانید تا بتوانید سریال مورد علاقه تان را دنبال کنید یا ناراحت باشید از اینکه به خاطر مشغله زیاد نمی توانید در ساعت خاصی پای تلویزیون بنشینید و فیلم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۹    
بر اساس بخش دیگری از این مصوبه که در تاریخ 24 اسفندماه به تایید حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان نیز رسیده، با تاکید بر اینکه مصوبه مذکور، مجوزی برای مالکیت موسسه یاد شده ایجاد نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۴    
به گزارش اطلاعات روز# پیرو اطلاعیه شماره 1 چهارشنبه مورخ 01/02/ 96 ، با تداوم فعالیت سامانه بارشی، و ایجاد شرایط لغزندگی جاده های کوهستانی، وزش باد شدید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۴    
ملی پوشان فوتبال ایران با نمایش برتر نسبت به قطر و از دست دادن موقعیت های زیاد با پاس انصاری فرد و گل طارمی موفق به پیروزی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۹    
شیلا خداداد در تازه ترین پست اینستاگرام خود تصویری از تولد فرزند دوم خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۹    
پست اخیر نرگس آبیار به حضور خود و همسرش در ایتالیا اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۴    
روز چهارم ثبت نام شوراها در حالی در فرمانداری تهران برگزار شد که باران بهاری نامزدهای انتخابات را همراهی می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۹    
" غلامرضا عنایتی" در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر تهران از مرز 700 نفر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۴    
دستیار جدید کارلوس کی روش با معرفی وینگادا، مربی دروازه بان های تیم ملی فوتبال ایران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۹    
لندن شب گذشته شاهد حمله ای تروریستی بود که دست کم 5 کشته و 40 زخمی برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۹    
نخستین جلسه دولت در سال جدید به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی اختصاص می یابد رئیس جمهوری ایران در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد: نخستین جلسه دولت در سال جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۹    
سامانه ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران از صبح امروز قطع شد و سبب معطلی جمعیت گسترده ای از داوطلبان در ساختمان فرمانداری تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
وکیل مهدی هاشمی داوطلب ثبت نام در انتخابات شورای شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۹    
این آقای لاریجانی است که بدنبال کاندیداتوری در سال 2021 برای تصدی پست ریاست جمهوری می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۱:۳۹    
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه از وارد کننده گازوئیل به صادرکننده این محصول تبدیل شده ایم گفت:ایران از صادرکنندگان عمده گازوئیل به شمار می رود و به زودی به صادر کننده بنزین نیز تبدیل می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۹    
تمرینات تیم ملی در دوحه نشان می دهد که کی روش برای تحت تاثیر قراردادن فوساتی برنامه های ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۰    
ساعت رسمی کشور امشب و در ساعت 24 یک ساعت به جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۰    
براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی،سامانه های ترددشمار وگشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه واردات کالاهایی که در داخل تولید می شود بعنوان حرام شرعی و قانونی شناخته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۵    
"نقض کامل حقوق شهروندی" توسط اطرافیان رئیس جمهور محقق شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۰۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۲:۰۷    
فرماندهی عملیات قادمون یا نینوی از آزادسازی کامل منطقه نابلس واقع در بخش غربی شهر موصل خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...