چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۲۱:۰۸Apr 2020 8

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

 
اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 30 اسفند 1395 اطلاعات روز 1 فروردین 1396 اطلاعات روز 22 اسفند 1397 اطلاعات روز 29 اسفند 1398 اطلاعات روز 1 فروردین 1399 اطلاعات روز 2 فروردین 1399 اطلاعات روز 3 فروردین 1399 اطلاعات روز 9 فروردین 1399 اطلاعات روز 10 فروردین 1399 اطلاعات روز 11 فروردین 1399 اطلاعات روز 13 فروردین 1399 اطلاعات روز 14 فروردین 1399 اطلاعات روز 15 فروردین 1399 اطلاعات روز 16 فروردین 1399 اطلاعات روز 17 فروردین 1399 اطلاعات روز 18 فروردین 1399 اطلاعات روز 19 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری گفت: استان خراسان شمالی در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
یک نماینده عراقی خبر داد احزاب شیعه عراقی بر سر نامزد جدید تشکل دولت و ارسال نام او برای رئیس جمهور توافق حاصل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۸۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: در این ایام هر درخواستی که دولت از رهبر انقلاب داشت، ایشان در کوتاه ترین زمان پاسخ مثبت داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت ضمن اشاره به وضعیت بخش های بستری و ICU در بیمارستان ها، گفت: اینکه بخواهیم تا پایان اردیبهشت ماه به نقطه مهار بیماری کرونا برسیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
در ساعت 22 و 38 دقیقه امشب سه شنبه، 19 فروردین ماه جاری، "ماه" به کمترین فاصله با زمین رسیده و ناظران زمینی شامگاه امشب و فردا چهارشنبه 20 فروردین ماه شاهد اولین و بزرگترین اَبرماه سال 1399 خواهند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر استمرار برخورد پلیس با محتکران اقلام بهداشتی و مورد نیاز عمومی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نامه همتی، نرخ تورم در سال 1398 از سوی بانک مرکزی 2/41 درصد اعلام شده که 6 درصد بیشتر از نرخ اعلامی مرکز آمار (8/34 درصد) است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید لیلاز به تازگی در اظهاراتی بدون اشاره به ماجرای "تَکرار می کنم"! گفته است: آقای روحانی متعلق به حزب سیاسی روشنی نیست!
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با توجه به شیوع ویروس کرونا در ترکیه با دولت و مردم آن کشور ابراز همدردی کرد و آمادگی کشورمان را برای هرگونه کمک و همکاری در این زمینه اعلام داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود، توضیحاتی را در خصوص آخرین وضعیت زندان ها، اعطای مرخصی به زندانیان و مشمولین بخشنامه اخیر رئیس قوه قضاییه ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فهرست مهمترین اولویت های تحقیقاتی و فناوری ایران برای مقابله با کرونا شامل مطالعات روی ویروس، بررسی تأثیر داروهای مختلف روی درمان و تولید واکسن منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار کرونا در کشور گفت: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 151 نفر از بیماران مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کرونا آزمایشی الهی است که باید آثار اجتماعی آن دنبال و با اصلاح برخی ساختارهای اقتصادی، تهدیدات آن به فرصت تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
قهرمان پرتاب دیسک آسیا پس از بهبودی از بیماری کرونا گفت: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم و بهبودی ام را به دست آوردم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات روز# سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از همه آنهایی که ما را در مرحله اول بسیج ملی مقابله با کرونا کمک کردند تشکر می کنم. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر آمریکایی به دلایل عمده عدم توانایی واشنگتن برای مدیریت شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت: ایالات متحده تریلیون ها دلار برای جنگ جعلی خود علیه تروریسم هزینه کرده و اکنون قادر به تامین حمایت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: ترامپ اهل تئوری پسرک شجاع یا مرد دیوانه است، ایرانی ها بازیکن خود را عوض می کنند و یک فرد انقلابی را می آورند تا بتواند در بازی جاده تک بانده موفق شده و منافع ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۸    
بنا براین گزارش حاج اصغر ایمانی جانباز شیمیایی و آزاده دوران دفاع مقدس که چندی قبل پدر خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور تصمیمات مهم ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره زمان و شکل فعالیت کسب و کارها و ادارات را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۹۴ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده اند، وارد مرحله آزمایش های انسانی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در مورد ژاپن اپیدمی اتفاق نیفتاد در خود ایران هم در فاز همه گیری نیستیم و شاید در فاز طغیان باشیم و نمی توانیم اعلام کنیم اپیدمی کرونا داریم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بسیاری از تحلیل گران و زیست شناسان معتقدند ویروس کرونا احتمالاً توسط بشر ساخته شده است و شواهدی وجود دارد که احتمالاً کروناویروس در یک محیط آزمایشگاهی در ایالات متحده ساخته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کسب و کارهای کم ریسک از 23 فروردین در استان ها می توانند فعالیت خود را با مراعات پروتکل های بهداشت و درمان آغاز کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در روزگاری که کرونا زندگی خیلی از مردم را تحت تاثیر قرار داده موسسات زیر مجموعه مسجد داودقلی زنجان، مسؤولیت خود در تامین جهیزیه دختران در آستانه ازدواج آبرومند و تامین بسته های غذایی را انجام داده و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: افزایش خوداتکایی صنعتی در سال "جهش تولید" با بالابردن حقوق ورودی 95 ردیف تعرفه و ایجاد 237 ردیف تعرفه جدید کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: آژانس نباید ابزار مکمل برای سرویس های جاسوسی کشورها باشد و بخواهد از طریق راستی آزمایی اینگونه اطلاعات، بر اقدامات جاسوسی صحه بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد علی ربیعی و سعید حجاریان که هر دو از چهره های امنیتی اصلاح طلب هستند درباره رخدادهای ضد امنیتی در "پساکرونا" دچار اختلاف تحلیلی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2483 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور خبر داد و گفت: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون 22011 نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به انتقال هایی در غرب آسیا اشاره کرد که باعث مشهور شدن لیگ ها شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از جلسه مشترک با وزارت بهداشت و تصمیم به تنظیم پروتکلی برای جمع آوری معتادان متجاهر در ایام شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اقدامات این شرکت برای مبارزه با کرونا گفت: با این حال تولید نفت در این شرکت به صورت پایدار و بدون وقفه ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 85 درصد اقلام 26گانه که برای مداوای بیماران مبتلا به کرونا تامین شده داخلی است و 15 درصد باقیمانده مثل سی تی اسکن که وارداتی بود
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اندیشمندان بین المللی معتقدند که شیوع ویروس کرونا و تأثیر منفی آن بر اقتصاد آمریکا باعث شده تا اقتصاد به عنوان برگ برنده ترامپ در انتخابات آتی تضعیف شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۵۴ سایت دیگر  
ستاره جوانی، ستاره بسیار درخشان و خوش طالعی است. اگر جوانان این گوهر قیمتی و بی نظیر را در وجود خودشان حس کنند، فکر می کنم از آن خوب استفاده خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه بیش از 200 کشور درگیر ویروس کرونا شده اند گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ بیکاری در 19 استان کشور در زمستان پارسال (پیش از شیوع کرونا) دو رقمی و نرخ بیکاری در 5 استان تک رقمی بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تداوم کاهش جهانی بهای نفت طی سالهای آینده اصلاح اقتصادی و سیاسی در نظامهای رانت خوار خاورمیانه را اجتناب ناپذیر می سازد؛ تحولی که با مقاومت نخبگان سیاسی و اقتصادی این نظامها روبرو می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا با به راه انداختن نمایش عقب نشینی از برخی پایگاه های نظامی عراق در حال تجمیع نیروها و تجهیزات خود در دو پایگاه نظامی اصلی در این کشور و یافتن فرصتی جدید برای تداوم حضور در خاک عراق است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تعدادی از رژیم های عربی که به نقض حقوق بشر شهرت دارند٬ همچنان به شکنجه و تجاوز ضد زنان در زندان های سیاسی ادامه می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز بیش از 600 هزار بسیجی در سراسر کشور در عرصه خدمت رسانی برای حمایت از دستگا های مختلف به منظور مقابله با کرونا حضور پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آمارها حکایت از آن دارد که آمریکا رکورددار جان باختگان در اثر کرونا در یک روز شده و شمار جان باختگان در اثر ویروس کرونا در یک روز به یک هزار و 47 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رییس سازمان بسیج مستضعفین از کمک های سازمان بسیج مستضعفین و زحمات جهادی بسیجیان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تا امروز،توفیق داشتیم 20گوسفند قربانی کنیم.شاید باور نکنید اما ما واریزهای 5هزار تومانی هم داریم که خیلی ارزشمند است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار تهران از تحریم های آمریکا در شرایط شیوع ویروس کرونا و جنگ کشورها با این ویروس به شدت انتقاد و تصریح کرد که تحریم های آمریکا روند مبارزه ایران با ویروس کرونا را دچار اختلال کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار کرونا در کشور گفت: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 158 نفر از بیماران مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قزوین گفت: به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا یک هزار بسته بهداشتی حاوی ماسک و محلول ضدعفونی کننده بین رانندگان پایانه حمل کالا در استان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دانشمندان "شورای تحقیقات پزشکی هند"(Indian Council of Medical Research) در مطالعه اخیرشان توسط یک میکروسکوپ پرقدرت موفق به تصویربرداری از ویروس کرونا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از تحویل مشخصات 80 هزار راننده تاکسی پایتخت برای دریافت تسهیلات دولت به وزارت کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
این روزها که پایان روزهای کرونایی در کشور مشخص نیست و به دنبالش آغاز بازگشایی مدارس در ابهام است، آموزش و پرورش از طرح هایی رونمایی می کند که عموما زیرساخت هایش مهیا نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ریچارد فالک معتقد است که دولت آمریکا اهداف استراتژیک خود را حتی در شرایطی که هزینه های بشردوستانه رسیدن به آنها بسیار بالا باشد، در اولویت قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار با بیان اینکه هنوز دعوت نامه ای برای برگزاری جلسه شورای عالی کار جهت تعیین دستمزد 99 ارسال نشده است، گفت: مطرح کردن بحث فریز مزدی واقعیت ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق امروز اعلام کرد که پیامد هرگونه اقدام علیه حشد شعبی برای منافع آمریکا در عراق و منطقه بسیار سنگین خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهور با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان به حوزه تولید محصولات حوزه مبارزه با کرونا ورود پیدا کرده اند، گفت: یکی از این شرکت ها موفق شده با هوش مصنوعی به تشخیص کرونا بپردازد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد در پشت پرده تخریب مجلس یازدهم و اخلال در روند کاهش مشکلات مردم؛ "فتنه گران 88" قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۴۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب جویای آخرین وضعیت آقای لاریجانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که اقدامات مقابله با شیوع ویروس کرونا از نیمه بهمن 98 آغاز شد، گفت: بنادر کشور مملو از کالای اساسی است و کامیون ها در صف برای انتقال آنها به داخل کشور هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره مجازی رسانه ای پیشگیری از کرونا در چهار بخش تیتر و خبر، مقاله و گزارش، کلیپ خبری و عکس خبری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از پلمب 70 واحد صنفی متخلف و توقیف و اعمال جریمه 500 هزار تومانی برای 553 خودرو در 24 ساعت گذشته در گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی آماده استفاده گسترده از عملیات بازار باز برای کمک به دولت در مواجهه با مشکلات و کمک به رشد اقتصاد است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
نامه قائم مقام وزیر صنعت به سازمان های استانی براساس دستور رییس جمهوری برای تولید اقلام مربوط به مبارزه با کرونا و کالاهای مورد نیاز مردم بوده و به معنی بازگشایی واحدهای صنفی و کسبه نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
شبکه اجتماعی توئیتر صفحات پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر حضرت آیت الله خامنه ای را مسدود کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا استان اصناف غیر ضروری تا 20 فروردین تعطیل خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عملیات کوبنده پهپادی و موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه متجاوزان سعودی، علاوه بر آنکه ریاض را به شوک فرود برد، حملات گسترده و دیوانه وار جنگنده های سعودی به صنعا را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۵    
نایبی: دولت حمایت نکند سرنوشت چیلیوری در انتظار خیلی از استارتاپ هاست
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نسبت به انتشار فیلمهایی از تجمع مجدد معتادان در سطح پایتخت واکنش نشان داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پیشین آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا) در مقاله ای توافق دولت آمریکا با گروه طالبان را بیشتر به سود طالبان دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه تصریح کرد که رقابت ژئوپلیتیک جهانی و نزاع های سیاسی در سایه شیوع کروناویروس بی معنا است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به آثار منفی کرونا بر اقتصاد جهانی گفت: بی گمان هیچ کشوری نیست که همزمان با کرونا، سخت ترین تحریم های جهان را نیز تجربه کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش ها تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور تداوم خواهد داشت و برای تهران نیز هوایی بارانی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر ایران ضمن تشریح برخی اقدامات این سازمان به برآورد کمک معیشتی هلال احمر به 2 میلیون نفربه خاطر کرونا، اشاره کرد و گفت: از روز شنبه 500 هزار نفر از بیماران مبتلا به سرطان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۸۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به حسن روحانی نسبت به دستور وزارت صمت مبنی بر بازگشایی مشاغل و کسب و کارها اعتراض خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خانم گابریلا کوئباس بارون، رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی ( IPU)، صبح امروز جمعه 15 فروردین در پیامی خطاب به علی لاریجانی، ضمن اظهار تاسف از ابتلای رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا به فدراسیون این کشور پیشنهاد داد دستمزدش را به خاطر بحران کرونا کاهش دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
به دنبال رصد بانک های اطلاعاتی حفاظت نشده توسط مرکز ماهر، 36 پایگاه داده فاقد احراز هویت شناسایی شده است که درصورت عدم جمع آوری از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: 17 هزار و 935 نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در تماس های تلفنی با هشت عضو کابینه و رئیس کل بانک مرکزی، دستوراتی را درباره موضوعات مختلف و بویژه مبارزه و مدیریت بیماری کرونا و ارزیابی دقیق طرح فاصله گذاری اجتماعی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از آغاز ساخت ناوشکن شش هزار تنی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اجرای مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت، با گلایه فرهنگیان بازنشسته مواجه شده است. آنها نسبت به تبعیض در مسیر اجرای این مصوبه اعتراض دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به نحوه تخمین موارد ابتلا به ویروس کرونا گفت: استراتژی کشوری، نمونه گیری از موارد بستری است و تعداد موارد مثبت بستری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی قیمت دلار در سال گذشته نشان می دهد که تغییرات قیمتی در ابتدا و انتهای سال چندان زیاد نبوده و قیمت این ارز در پایان سال نسبت به ابتدای سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری با تاکید بر این که مشکلی برای تامین ارز در سال 99 نداریم گفت: حدود 4 میلیون تن کالای اساسی در گمرکات کشور وجود دارد که در روزهای آینده ترخیص و وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مرکز ماهر با اعلام هشدار به افشای اطلاعات گسترده ایام اخیر به تمامی دستگاه های دولتی و حاکمیتی و صاحبان کسب و کارها، از آغاز رصد کشف بانک های اطلاعاتی باز (حفاظت نشده) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
دولت وعده داده به سه میلیون نفر اقشار به شدت آسیب پذیر که فاقد درآمد ثابت، بیمه، منزل شخصی و ... هستندبخاطر شیوع کرونا کمک بلاعوض پرداخت کند اما گویا برخی، از دریافت این کمک جامانده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان خطاب به ترامپ با تاکید بر این که جنگ طلبان بار دیگر تو را گمراه نکنند گفت: ایران جنگی را آغاز نمی کند اما جنگ افروزان را ادب خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مستندسازی مقابله با کرونا ضمن تشریح اقدامات سایر کشورها برای مقابله با کرونا گفت: اینستکس به تنهایی پاسخگوی هزینه ها و برنامه های مقابله با کرونا در ایران نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی ها اگر چناچه کوچکترین نظرسویی به امنیت کشور ما داشته باشند، با شدیدترین عکس العمل ها مواجه خواهند شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۹۱ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در پنجمین جلسه خود نحوه ارائه بسته های حمایتی به صورت هدفمند، تسهیلات مناسب به کارگران رسمی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از بازگرداندن اقساط کسر شده به حساب مردم خبر داد و گفت : نشست ستاد اقتصادی دولت فردا پنجشنبه تشکیل و در باره پرداخت تسهیلات و حمایت از اقشاری که زندگی آنها دچار آسیب شده تصمیم گیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، از اقدامات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شیوع گسترده کرونا در اتحادیه اروپا منجر به تمدید دوران قرنطینه و ایتالیا و به وجود آمدن شرایط بحرانی در بیمارستان های پاریس شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
کارلوس سانتا ماریا معتقد است چندی پیش در شهر ووهان چین یک مانور نظامی برگزار شد که در آنجا تعدادی مامور اطلاعاتی امریکا حضور داشتند که دست به انتقال ویروس کرونا زدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بهارستان نشینان در سال گذشته دست کم، هفت اقدام مهم و عملی را در صحن علنی مجلس علیه آمریکا داشتند و همچنین وکلای ملت 14 طرح مهم ضدآمریکایی دیگر را هم تدوین کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در سطح شهرها و جاده ها شاهد کاهش ترددها هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۷۰ سایت دیگر  
رییس جمهوری در تماسی تلفنی با وزیر اقتصاد، بر ضرورت تدوین برنامه ای عملیاتی در تسهیل و تسریع امور گمرکی و استفاده از فرصت بازار سرمایه، در واگذاری شرکت ها و دارایی های دولت در سال جهش تولید تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه احساس نیاز شدیدتری به نسخه نویسی الکترونیک داریم، گفت: گزارشات اولیه تأثیر نسبی فاویپیراویر بر بهبودی بیماران را نشان می دهد و در صورتی که هزینه اثربخشی نسبی آن ثابت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر ادامه ایستادگی و مبارزه ملت فلسطین برای بازپس گیری حقوق غصب شده خود تصریح کرد: مسئله فلسطین آزمون مهمی برای موفقیت یا شکست نظم جدید جهانی به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
ستادکل نیرو های مسلح با صدور بیانیه ای به مناسبت 12 فروردین تأکید کرد: دستاورد های بی نظیر جمهوری اسلامی، کشور را به نقطه ای از بازدارندگی رسانده که دشمنان را دچار وحشت راهبردی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
آنچه بر ماجرای واردات و توزیع کاغذ فرهنگی در سال 98 گذشت و وعده ادامه یافتنش در سال 99 خبر از زنده ماندن آتش زیرخاکستر سوداگری در این بازار می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...