یکشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۵:۵۲Dec 2017 17

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 30 اسفند 1395 اطلاعات روز 31 فروردین 1396 اطلاعات روز 31 اردیبهشت 1396 اطلاعات روز 1 خرداد 1396 اطلاعات روز 31 تیر 1396 اطلاعات روز 1 مرداد 1396 اطلاعات روز 1 شهریور 1396 اطلاعات روز 1 مهر 1396 اطلاعات روز 30 آبان 1396 اطلاعات روز 1 آذر 1396 اطلاعات روز 2 آذر 1396 اطلاعات روز 3 آذر 1396 اطلاعات روز 4 آذر 1396 اطلاعات روز 5 آذر 1396 اطلاعات روز 6 آذر 1396 اطلاعات روز 7 آذر 1396 اطلاعات روز 8 آذر 1396 اطلاعات روز 9 آذر 1396 اطلاعات روز 10 آذر 1396 اطلاعات روز 11 آذر 1396 اطلاعات روز 12 آذر 1396 اطلاعات روز 13 آذر 1396 اطلاعات روز 14 آذر 1396 اطلاعات روز 15 آذر 1396 اطلاعات روز 16 آذر 1396 اطلاعات روز 17 آذر 1396 اطلاعات روز 18 آذر 1396 اطلاعات روز 19 آذر 1396 اطلاعات روز 20 آذر 1396 اطلاعات روز 21 آذر 1396 اطلاعات روز 22 آذر 1396 اطلاعات روز 23 آذر 1396 اطلاعات روز 24 آذر 1396 اطلاعات روز 25 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۳    
نتایج ضعیف تیم والیبال بانک سرمایه در مسابقات جام باشگاه های جهان زنگ خطری برای والیبال ایران است که به نظر می رسد با افتی در سطح جهان مواجه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۸    
رئیس فراکسیون زنان مجلس اظهارات تکان دهنده ای در مورد ازدواج، فروش دختران، تجرد قطعی و... داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری درباره کشف 450 کیلوگرم گوشت خرس،گراز وحشی و الاغ از مغازه های جنوب تهران گفت: موضوع کشف گوشتهای آلوده و یک تخته پوست خرس مربوط به آبان ماه سال گذشته بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه قانون اصل 44 در اجرا دچار سقط جنین شد و اصطلاحاً خصولتی ها به خاطر همین رفتار نادرست ایجاد شدند، بنابراین باید یک بار دیگر این قانون اجرایی و اشتباهات رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۳    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد که آخرین مهلت استفاده از بخشودگی دوبرابری جریمه دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی تا پایان آذرماه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۸    
مجله فوربس لیست 25 ورزشکار ثرتمند جهان را منتشر کرد که در بین آن ها نام 3 فوتبالیست دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۸    
مسؤولان عربستانی اعلام کردند که زنان در این کشور می توانند همانند مردان برای اخذ گواهینامه رانندگی موتورسیکلت و کامیون اقدام کرده و موتور سیکلت و کامیون نیز برانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۳    
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه گفت: ایران کشوری است که کد ملی را در تمام سازمان ها به رسمیت می شناسد و با توجه به این ظرفیت آمادگی داریم که درآمد خانوارها را شناسایی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۳    
زمین لرزه 7 ریشتری اندونزی 3 کشته برجا گذاشت و صدها خانه را ویران کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۳    
قاتل شجاعیان، محیط بان شهید پارک بمو قصاص شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۸    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس هفته جاری جهت دفاع از خود بابت شکایت حسین فریدون در دادسرای رسانه حاضر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۳    
ظریف، اهداف اظهارات نیکی هیلی را به فراموشی سپردن حضور آمریکا در جنایات منطقه و به ویژه یمن خواند و با بیان اینکه منبع تسلیحات منطقه کاملا مشخص است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۳    
در پی ضرب و شتم یک دست فروش در یکی از خیابان های تهران توسط مأموران شهرداری و پیرو دستور دادستان کل کشور به دادستان عمومی و انقلاب تهران، عاملان این موضوع به دادسرای ناحیه 37 احضار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۳    
وزیر امورخارجه ژاپن در حاشیه نشست وزرای خارجه شورای امنیت سازمان ملل، ضمن تأکید بر پایبندی ایران به توافق هسته ای، اعلام کرده که توکیو از برجام حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۳    
مقامات فیلیپین از رانده شدن ده ها هزار نفر از خانه هایشان و سه مفقودی بر اثر توفان در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۸    
سرمربی آلمانی استقلال با وجود اینکه شفاهی اعلام کرده است سه بازیکن تیمش را نمی خواهد اما در عمل دست نگه داشته و منتظر تصمیم مسئولان این باشگاه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۸    
نکته قابل توجه در افزایش قیمت بنزین این است که چنانچه بنزین در سه ما پیش رو و قبل از سال جدید گران شود بر اساس بودجه سال 1396 بوده که در آن به دولت اجازه داده شده بود قیمت حامل های انرژی را تا 5 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۸    
معاون عملیات امداد و نجات سازمان آتش نشانی شهرستان دزفول گفت: روز گذشته سرباز 19 ساله ای در رودخانه دز این شهرستان غرق شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۳    
شماره هفت استقلال بعد از فرهاد مجیدی دیگر روی خوش ندیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۳    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در میان دانشجویان ستاره دار، اشخاصی با مشکل سیاسی یا گرایش و اقدامات سیاسی وجود ندارد چرا که مسایل سیاسی در گزینش دانشجو مطرح نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
وزیر دفاع آمریکا یک روز پس از جوسازی های سفیر این کشور در سازمان ملل علیه کشورمان گفت که نیازی به یک موضع نظامی شدید علیه ایران نمی بیند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
آمریکا از 38 دولتی که اتباع شان بدون روادید عازم این کشور می شوند خواست نظارت بیشتری بر آنها داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۸    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: اینکه می گویند اصولگرایان میانه روتر شده اند، دقیق و صحیح نیست و ربطی به انتخابات ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۳    
راهیان نور ؛ اردوهایی که در اواخر دهه 70 به شکل پراکنده از سوی تشکل های دانشجویی بعضی دانشگاه ها شکل گرفت و در دهه 80 علاوه بر فراگیری در دانشگاه ها و بسیج مساجد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۳    
در واکنش به توضیحات ارائه شده، بعضی از آقایان فرمودند که برای حضور زنان در ورزشگاه ها مشکل شرعی وجود ندارد اما بعضی از بزرگان نیز این مسئله را به هیچ عنوان قابل قبول نمی دانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۳    
امروز عبور از روحانی یعنی هموار کردن راه برای پوپولیسم و ما نباید این اشتباه را برای بار دوم تکرار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۳    
برخی افراد بر این باورند که فلفل تند، سس فلفلی، غذای تند و تیز یا کپسول های لاغری حاوی فلفل، تاثیر چشمگیری در روند افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۳    
کمتر از 2 ماه پس از انتقادات دقیق و کارشناسی توسط کارشناسان انرژی اخیرا وزیر نفت سخن از تغییرات در قرارداد تولید ال ان جی به میان آورده است. تغییراتی که ایرادات قرارداد مذکور را تا حدودی رفع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۳    
وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه حمایت های دولتی بیشتر منجر به عدم کارایی خودروسازان شده است، گفت: قرار بود این حمایت ها پنج ساله باشد ولی این پنج سال هیچ وقت به پایان نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب به برنامه نگاه یک می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۸    
ایران در فهرست رتبه بندی شاخص سرعت دانلود موبایل جهان به رتبه 67 دست یافت. این شاخص در ایران 16.74 مگابایت برثانیه محاسبه شده که از متوسط جهانی 20.28 مگابایت برثانیه کمتر است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۸    
همزمان با بازدید رییس مجلس از کارخانه خودروسازی ایران خودرو، خط تولید خودروهای دنا پلاس توربو شارژ و پژو 207 صندوق دار اتوماتیک به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۸    
رئیس مجلس دبا حضور در شرکت ایران خودرو گفت: صندلی خودروهای ما هم استاندارد نیست، در مسافت های طولانی کمردرد می گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۸    
اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال بانوان از فردا در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۸    
قرارداد هافبک - مهاجم تیم فوتبال استقلال با این تیم فسخ شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۸    
معاون ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به نقض برخی مسائل ایمنی در پاساژ علاءالدین از پلمب این پاساژ در صورت عدم توجه به اخطارهای آتش نشانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۸    
سرمربی تیم ملی کاراته بانوان کشور با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت بانوان کاراته کار ایران در مقایسه با جهان خیلی مطلوب نیست گفت: متاسفانه جایگاه بانوان کاراته ایران حتی در آسیا هم در حال ضعیف شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۳    
بررسی قیمت آپارتمان در مناطق 22 گانه پایتخت نشان می دهد، فاصله ارزان ترین تا گرانترین آپارتمان حدود یک میلیارد تومان است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۳    
معاون سخنگوی وزارت خارجه فرانسه با استناد به گزارش سازمان ملل متحد درباره حمله موشکی ارتش یمن به عربستان سعودی، ادعاهای دولت آمریکا علیه ایران را تأیید نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۳    
دولت لایحه بودجه 97 را به مجلس ارائه کرده است و برخلاف دوره های قبلی، خود جسارت به خرج داده و به ساماندهی موضوع هدفمندی یارانه ها در بودجه اقدام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مرکز پژوهشهای مجلس در گزارشی 13 ایراد برنامه اشتغال فراگیر وزارت کار را برشمرد و با اعلام اینکه "با امضای تفاهمنامه شغل ایجاد نمی شود" ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۸    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقتصادی در نقد وضعیت اقتصادی کشور گفت: تمایل به خرج کردن زیاد در اقتصاد، محور وفاق همه گروه های سیاسی است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بر عدم افزایش قیمت خودروی سراتو و عرضه با شرایط قبلی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از تردد 3 دستگاه اتوبوس هوشمند به صورت پایلوت در سطح شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
اورسجی با اخذ اکثریت آرا برای چهار سال به عنوان رییس فدراسیون کبدی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
اسحاق جهانگیری درباره دلیل حل نشدن مشکلات اقتصاد گفت: با تغییر دولتها سیاستهای ما عوض می شود و رئیس جمهور جدید فکر کرده هرچه رئیس جمهور قبلی کرده همه را باید تغییر دهد و یا با تغییر یک وزیر و یا یک ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۸    
ژاپن در مارس 2011 با یک زلزله 9 ریشتری در ساعت 14:46 دقیقه در 125 کیلومتری شرق سندای و 380 کیلومتری شهر توکیو مواجه شد. زلزله در وسعت 130کیلومتر و عمق 30 کیلومتری زمین رخ داد و سه دقیقه طول کشید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۳    
معاون رییس جمهور از مذاکره با سازمان امور مالیاتی برای اصلاح و هدفمند شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده در بخش گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۸    
وکیل مدافع یکی از متهمان پرونده موسوم به دکل نفتی از تعیین وقت رسیدگی به این پرونده در تاریخ سوم دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۸    
پوستر فیلم سینمایی بیدار شو آرزو به کارگردانی کیانوش عیاری در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۳    
چیستا یثربی نویسنده و کارگردان تئاتر با اعلام اینکه تئاتر دچار نوعی آفت به نام سرمایه سالاری شده است، از حضور بازیگران سینما و چهره ها در صحنه های نمایش تئاتر سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۳    
ناصر محمدخانی مدت هاست به دلیل ازدواج مجددش در کانون توجه قرار دارد، این بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در حالی مراسم ازدواج خود را با حضور پرسپولیسی ها جشن گرفت که هنوز حاشیه های تلخ چند سال گذشته او ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۳    
پلیس، قاتل فراری جوانی 18ساله را که از دوستان مقتول بود، دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
ارزش 16 ارز در حالی روند نزولی به خود گرفته که ارزش دلار همچون روز گذشته با روند مثبت روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر تکاور مدافع حرم مهدی قره محمدی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۸    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای جنوب کشور بارش باران، تگرگ و آب گرفتگی معابر پیش بینی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳    
در حالی که کیانوش رستمی اصرار دارد در مسابقات جهانی مصدوم بوده، نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری این موضوع را رد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳    
در سال آینده یارانه 50 درصد جمعیت ایران حذف خواهد شد و از این میان تنها دهک های کم درآمد و دارای درآمد کمتر از 3 میلیون تومان در ماه مشمول دریافت یارانه خواهند شد و نکته قابل توجه اینجاست که هیچیک از ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳    
رییس اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی و لوازم کفش با بیان اینکه اگر جلوی واردات به صورت (قطعات جداگانه) CKD گرفته نشود صنعت کفش کشور نابود می شود، گفت: به دلیل پایین بودن تعرفه زیره و رویه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۸    
خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داد که کاخ سفید در حال بررسی ممنوعیت فروش محصولات سه شرکت بویینگ ، ایرباس و جنرال الکتریک به ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۳    
نماینده دائم فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد، احتمالاً شورای امنیت فردا (یکشنبه) با محوریت بررسی پیش نویس قطعنامه ای در خصوص به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل از سوی واشنگتن جلسه فوق العاده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۳    
در تصاویر زیر رستورانی را در غزه مشاهده می کنید که تصویر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بر روی در ورودی آن نصب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۸    
مهران احمدی با انتشار عکسی از رضا عطاران در مصادره از رسیدن این فیلم به دفتر جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۸    
بلاتکلیفی در ثبت سفارش واردات خودرو و زمزمه تغییرات تعرفه ای سبب شده تا سایت فروش بسیاری از واردکنندگان خودرو بسته شده و دیگر، خبری از شرایط فروش متنوع نباشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۸    
کاخ سفید در بیانیه ای از چرایی لزوم پایان دادن به مهاجرت زنجیره ای به آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۳    
برکناری خارج از عرف معمول گلنار وکیل گیلانی از فدراسیون چوگان همچنان برای ورزش کشور تبعات دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۳    
همان روزی که من برگشتم علی دایی به آنجا رفته بود و این خودش حسن این ماجرا بود. یک روز من بودم، یک روز دایی و یک روز یکی دیگر. منطقه خالی نبود. اگر اسمش را سنگر بگذاریم هیچ وقت خالی نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۳    
زن جوان وقتی از مدرسه و محل کارش اخراج شد، مطالب غیراخلاقی درباره یکی از همکاران سابق خود را به همراه تصاویرساختگی از وی درفضای مجازی منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۸    
آمارسرشماری سال 95 می گوید 20 میلیون نفر از جمعیت 10 سال به بالای کشور هرگز ازدواج نکرده اند که سهم مردان شده 11 میلیون و 557 هزار و 837 نفر و سهم زنان هشت میلیون و 596 هزار و 789 نفر.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۸    
تصمیم اخیر وزارت جهاد مبنی بر ممنوعیت ثبت سفارش واردات برنج، افزایش ناگهانی قیمت برنج خارجی در بازار را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۳    
سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 75 نفر با گاز مونوکسید کربن در سراسر کشور مسموم شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در مراسم فارغ التحصیلی آکادمی ملی اف بی آی، آمارهایی از فراوانی جرم و جنایت در کشورش ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
ضبط موسیقی مجموعه تلویزیونی پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم توسط آریاعظیمی نژاد در استودیویی در استانبول آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
جنگنده های ائتلاف ضد یمن به سرکردگی عربستان سعودی یک بازار را در استان صعده هدف قرار دادند که بر اثر آن 23 غیرنظامی کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
محور های فارسان-کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، کرمان-سیرجان در استان کرمان و یاسوج-گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد بارش برف است و رانندگان برای تردد در این محورها حتماً زنجیر چرخ داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۳    
داداگاهی در آمریکا یک شهروند ایرانی-کانادایی را به جرم ادعایی تلاش برای دور زدن تحریم های ایران به 32 ماه حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۳    
سخنگوی ناجا در واکنش به انتشار فیلم ضرب و شتم یک دستفروش توسط مأموران شهرداری و پلیس گفت: افرادی که در رفتار و برخورد خود از جاده اعتدال و انصاف خارج شوند مورد تذکر و برخورد انضباطی واقع می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۸    
حجت الاسلام خادمی، با ارائه خلاصه ای از ماجرای صلح امام حسن(ع)، گفت: امام حسن در شرایطی مجبور شد صلح کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۸    
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتشار مستنداتی به ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۸    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به اقدامات جنجال برانگیز دونالد ترامپ در خاورمیانه اشاره کرد و نوشت که رئیس جمهور آمریکا علیرغم لفاظی های بسیار، هیچ سیاستی برای خاورمیانه ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۸    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک ورودی کلان شهر تهران نیز سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۳    
تصاویر/روزنامه های ورزشی 25 آذرماه ریزه اسپور از 800 هزار دلار گذشت؟ / صعود با ترس و لرز! / رسن ترمز و پیراهن نارنجی را با هم کشید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۳    
زمزمه های گرانی قیمت بنزین و گمانه زنی های حاکی از افزایش این محصول، از یک هزار و 500 تا یک هزار و 700 تومان به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۳    
فرمانده کل سپاه گفت: مشکل ما این است که تا از "تهدید" صحبت می کنیم، مشکلات امنیتی در ذهن ها ایجاد می شود، در حالیکه تهدید اصلی علیه انقلاب اسلامی، تهدیدات "سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی" است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۸    
اینکه بتوان با فناوری هارپ یا انفجارهسته ای زلزله هایی این چنینی ایجاد یا تحریک کرد که با بزرگای 7.3 در ژرفای 23 کیلومتر یا با بزرگای 6 در ژرفای 10 تا 15 کیلومتر در اثر جنبایی گسلی پی سنگی رخ داده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۳    
روزنامه جام جم با رحیم نوروزی بازیگر تئاتر و تلویزیون مصاحبه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۳    
نمایندگان ایالت کنتاکی در کنگره آمریکا با شلیک تیر جان خود را گرفت. این اقدام تنها چند روز پس از آن انجام شد که یک زن تاکید کرد در 17 سالگی مورد آزار و اذیت جنسی این نماینده قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۸    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در مصاحبه با نشریه سعودی ولی عهد عربستان را به فلسطین اشغالی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۸    
شهردار تهران گفت: باوجود اعلام برخی دوستان مبنی بر گشایش خط 7مترو تا پایان اردیبهشت 97 همه تلاش خود را خواهیم کرد که این خط تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۸    
بهرام رادان و پیمان قاسم خانی با حضور در پشت صحنه نمایش الیور توئیست با بازی مهناز افشار، هوتن شکیبا و نوید محمدزاده، با هنرمندان و عوامل این اثر، عکس یادگاری گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۳    
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی متفاوتی به روی آنتن خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۸    
در صفحه اینستاگرام سرلشکر قاسم سلیمانی آمده است: 99.9 ٪ مردم فلسطین اهل تسنن هستند؛ ما دفاع می کنیم از آن ها.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۳    
جنگنده های رژیم صهیونستی بامداد پنجشنبه به مناطقی در نوار غزه حمله کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۳    
مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه فضاسازی ها علیه ایران با 289 رأی موافق و 135 رأی مخالف، طرحی مداخله جویانه را به تصویب رساند که خواستار بررسی دارایی های مقام های ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۸    
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۸    
مهران مدیری در اولین فصل از دورهمی به گفت و گو با محمد رضا شریفی نیا نشست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۸    
هشتاد و دومین مرحله یارانه نقدی بامداد یکشنبه 26 آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۳    
مشاهده نتایج بیشتر...