پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۳۲Oct 2019 17

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 30 اسفند 1395 اطلاعات روز 1 فروردین 1396 اطلاعات روز 22 اسفند 1397 اطلاعات روز 29 فروردین 1398 اطلاعات روز 1 اردیبهشت 1398 اطلاعات روز 2 خرداد 1398 اطلاعات روز 11 تیر 1398 اطلاعات روز 31 مرداد 1398 اطلاعات روز 31 شهریور 1398 اطلاعات روز 1 مهر 1398 اطلاعات روز 2 مهر 1398 اطلاعات روز 3 مهر 1398 اطلاعات روز 4 مهر 1398 اطلاعات روز 5 مهر 1398 اطلاعات روز 6 مهر 1398 اطلاعات روز 7 مهر 1398 اطلاعات روز 8 مهر 1398 اطلاعات روز 9 مهر 1398 اطلاعات روز 10 مهر 1398 اطلاعات روز 14 مهر 1398 اطلاعات روز 15 مهر 1398 اطلاعات روز 16 مهر 1398 اطلاعات روز 17 مهر 1398 اطلاعات روز 19 مهر 1398 اطلاعات روز 20 مهر 1398 اطلاعات روز 21 مهر 1398 اطلاعات روز 22 مهر 1398 اطلاعات روز 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰    
به همین منظور از ریاست انقلابی دانشگاه ازاد درخواست میگردد این موضوع بررسی و موانع حضور دانشجویان انقلابی برطرف گردد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی، هنوز اپوزیسیون خارج نشین نتوانسته یک گروه هزاری نفری در داخل ایران را جذب کند!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۲۳۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن روح الله زم سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تاریخ تصویب این تسهیلات نیز بین سالهای 94 تا 96 است که 300 میلیون از این مبلغ در 2 ماه آخر سال 96 تصویب شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه امشب (یکشنبه 21 مهر) گفت: در این جلسه مصوبه مجلس پیرامون طرح تشکیل وزارت خدمات تجاری و بازرگانی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: معتقدیم تکیه بر تروریست ها، صهیونیست ها و آمریکا حاصلی جز تنش و خسارت برای کشورهای اسلامی و ملت های منطقه ندارد و تنها راه ثبات پایدار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۲۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدتها قبل طرحی چهار ماده ای برای توقف جنگ در یمن ارائه کرده است و پایان این جنگ، می تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پهپاد آمریکایی XQ-58A که در اسفند ماه سال گذشته و پس از 2.5 سال رونمایی از مدل مفهومی، اولین تست پروازی خود را انجام داده بود، در سومین تست خود پس از گذشت 8 ماه، بر اثر وزش باد آسیب دید!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
وکیل مدافع حسین فریدون در رابطه با پرونده موکلش توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام باند بزرگ فروش سوالات کنکور و حضور برخی مسؤولان در این باند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نهاد موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه مدعی تسلط نیروهای کرد سوریه بر بخش وسیعی از شهر رأس العین شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست مطبوعاتی کارلوس کی روش سرمربی کلمبیا پس از تساوی بدون گل مقابل شیلی به عصبانیت این مرد پرتغالی منجر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
زیارت اربعین حسینی به اندازه ای دارای شأن و منزلت است که امام جعفر صادق علیه السلام این عمل را به عنوان یکی از نشانه های شیعه مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۳۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با بررسی تصاویر ویدیویی موجود و شواهد اطلاعاتی جمع آوری شده، سرنخ های اصلی ماجراجویی خطرناک حمله به نفت کش ایرانی در دریای سرخ بدست آمده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۱    
مقام معظم رهبری در اسفند ماه سال 1397 با انتصاب حضرت حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس دستگاه قضا از اراده بسیار قوی خویش در جهت یک تحول اساسی و بنیادی در دستگاه قضا خبر می دهند .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
جین فوندا، هنرپیشه برنده جایزه اسکار که در تظاهرات تغییرات اقلیمی در واشنگتن شرکت کرده بود، بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تازه ترین نمونه از رویکرد غیرحرفه ای رسانه دولتی انگلیس، روز دوشنبه 15 مهر در خروجی آن نمود یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه جدید معاون سازمان اداری و استخدامی، اعمال بیش از یک مقطع تحصیلی برای کارمندان از سوی شورای راهبردی توسعه مدیریت دستگاههای دولتی ممنوع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲    
علیرغم گذشت 20 روز از آغاز سال تحصیلی جدید در سال 1398 متاسفانه گروه حقوق واحد تهران شمال از یک آشفتگی آموزشی رنج میبرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران گفت: برخی از اظهارات و اقدامات و برخی از ابلاغات بوی دوقطبی کردن جامعه در آستانه انتخابات را می دهد؛ اگر واقعا مصلحت کشور را می خواهید و نه مصلحت باند و جناح تان، این کار را نکنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۸۲ سایت دیگر  
اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومتر ها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه چینی ها و کارهای خصمانه شان سد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد کشتی سانحه دیده SABITI بعد از پایداری وضعیت کلی در حال حرکت به سمت آب های خلیج فارس می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
تاکنون فقط یارانه 700 هزار نفر حذف شده، اما در میان این افراد، غیرنیازمندانی دیده می شوند که در کمال تعجب نسبت به قطع یارانه 45 هزار و 500 تومانی خود اعتراض دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موضع قاطعانه و شجاعانه جمهوری اسلامی درباره حرمت شرعی استفاده از بمب هسته ای تأکید کردند: ما با وجود اینکه می توانستیم در این راه قدم برداریم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
امکان دریافت ارز زیارتی ازطریق ثبت نام در اپلیکیشن تاپ و آی گپ برای زائران اربعین حسینی فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بیژن زنگنه، وزیر نفت گفت: فردی که می خواهد محموله نفتی ببرد، باید منابع کافی برای آن داشته باشد؛ ما بابک زنجانی سنجی نداریم و حداقل پول مورد نیاز برای یک محموله نفتی 40 تا 50 میلیون دلار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از دولت خواست با نظر مجلس در مورد نحوه پرداخت یارانه ها تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
وب سایت کنترلر وزارت ارتباطات، که ترافیک اینترنت را نشان می دهد، این روز ها حدود 40 تا 45 گیگ بر ثانیه را نشان می دهد و در این حالی است که در مقاطعی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه استقلال در روز های اخیر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
محققان ایستگاه بین المللی فضایی موفق شدند برای اولین بار در جهان، در این ایستگاه یک تکه گوشت گوساله تولید کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرمسؤول روزنامه کیهان نوشت: دستیار ویژه جرج سوروس که هر شب خواب براندازی جمهوری اسلامی را می بیند، می خواهد در کنفرانسی که موضوع آن اقتصاد جهانی و تحریم هاست حضور یافته و در این باره داد سخن بدهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با تأکید براینکه مردم ایران از دوران سخت عبور کرده اند، گفت: علی رغم اعمال تحریم های شدید امریکا شرایط اقتصادی کشور به سمت ثبات و بهتر شدن حرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم درباره تأمین امکانات رفاهی برای دانشجویان، گفت: ماهانه برای دانشجویان دکترا 700 هزار تومان وام در نظر گرفته ایم که البته لازم است مجلس بودجه این وزارتخانه را ارتقا دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مورد ظلم واقع شدن ایران را در مجامع علمی بین المللی فریاد زده ایم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
فرهاد مجیدی بعد از استعفا از هدایت تیم فوتبال امید پشت پرده اتفاقات این تیم را بازگو کرد و حمید استیلی، مرتضی محصص، محمدرضا ساکت و افرادی دیگر را به باد انتقاد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد حذف یارانه از پایان فرایند شناسایی 3 دهک بالای درآمدی با کمک اطلاعاتی 7 دستگاه و بر اساس 8 معیار خبر داد و گفت: با اعلام سخنگوی دولتْ فرایند حذف انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، قانون اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: در حال حاضر موضوع اقتصاد مهمترین اولویت سیاست خارجی ماست و بر این اساس معاونت اقتصادی را تشکیل دادیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مهاجم سابق استقلال به رویای خود رسید و سرانجام به تیم ملی سنگال دعوت شد و می تواند برابر برزیل به میدان برود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایران دارای موشک های زمین به هوا در ارتش و سپاه است. این دو نیروی نظامی ایران در کنار یکدیگر می توانند به مقابله با تهدید امریکا بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
پنجمین فیلم بلند سینمایی مرضیه برومند به تهیه کنندگی همایون اسعدیان ساخته می شود و این روزها در مرحله طراحی تولید قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
آن بیماری که در اعتراضات لردگان مشاهده کردیم، ظاهرا ایدز بود؛ بیماری که مسری است و می تواند با تحقق شروطی، از فردی به فرد دیگر منتقل شود؛ حتی در صورت عدم پیشگیری و مراقبت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و عملیات شعب هما با بیان اینکه به دستور وزیر راه و شهرسازی پرواز ایلام - نجف و کرمانشاه - نجف برای ایام اربعین راه اندزای کردیم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین گرامیداشت مجاهدت های خانواده معاونت برون مرزی رسانه ملی، از اهمیت نقش رسانه ها در شکل گیری جهان آینده و تقابل حق و باطل در این میدان سخن گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۲    
عدم زمانبندی مناسب دروس ارئه شده و پراکندگی کلاس ها، تغییر به یکباره اساتید بعد از انتخاب واحد و اخیرا حذف دروس دانشجویان بعد از "حذف اضافه" در دانشکده حقوق این واحد و کم کردن تعداد واحدهای دانشجویی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک سایت اصلاح طلب و حامی دولت، با تیتر رئیسی متشکریم ، به استقبال عملکرد رئیس قوه قضائیه رفت. عصر ایران می نویسد: 4000 میلیارد تومان فرار مالیاتی با پیگیری قوه قضاییه به صندوق بیت المال برگشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک پارسیان، اعضای هیات مدیره، معاونین و دیگر مدیران این بانک، روز سه شنبه 9 مهرماه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران ضمن استقبال از اظهارات ولی عهد سعودی درباره حل اختلافات ریاض و تهران، تأکید کرد که چنین گفت وگویی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
برای اولین بار پس از طرح پرونده یک بدهکار بزرگ بانکی بود که در فضای غیررسمی زمزمه درباره نام یک فرد مهم مرتبط با این پرونده دهان به دهان چرخید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
قریب به یک سال و هشت ماه از آخرین نشست خبری حسن روحانی با اصحاب رسانه و 413 روز از آخرین گفتگوی تلویزیونی وی با مردم می گذرد و هنوز خبری از برگزاری نشست خبری و یا گفت وگوی تلویزیونی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دریای خزر باید دریای صلح و دوستی برای کشورهای ساحلی، بدون حضور هرگونه نیروی خارجی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
روز جمعه هفته گذشته، بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شد. بازداشت این بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت در راستای برخورد با فساد در درون قوه قضائیه صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با این اوصاف، با توجه به اینکه مدت جلسه از ساعت 18 روز دوشنبه به مدت 1 ساعت بوده، علی القاعده باید حداقل در ساعت 19 خبر مربوط به انتخاب مدیرعامل رسمیت پیدا می کرد که در اقدامی جالب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با تخفیف هزینه سالیانه واگذاری و استفاده از کدهای خدماتی تلفنی برای 3 دستگاه دولتی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ما موافق مجازات های جایگزین حبس هستیم و در بسیاری موارد نیز که دست قضات به لحاظ قانونی باز است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان " 40 سال با اقتدار مقابل دشمن ایستادگی کردیم " گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
180 نماینده مجلس شورای اسلامی طرح شفافیت آراء نظام تقنینی را امضاء کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۶۲ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رایی ضمن غیر قانونی دانستن مصوبه هیات وزیران درباره تعیین محل تجمعات مردمی، این مصوبه را ابطال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی با تبریک روز ملی آتش نشانی و ایمنی تاکید کرده که همه شرکت ها و تاسیسات صنعت نفت در شرایطی که تحریم ها صنعت نفت را نشانه گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
چندی پیش، وب سایت رسمی رهبر انقلاب، تصویری از ایشان در کنار سیدحسن نصرالله ،رهبر حزب الله لبنان و سید حسن نصرالله ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در این میان که اختلافات و تعدد سناریو در جریان اصلاحات اظهر من الشمس است، مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مجلس از سناریو سازی رقیب برای اصلاحات سخن می گوید تا شاید اذهان عموم را به موضوعی دیگر سوق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تجارت ایران و 28 عضو اتحادیه اروپا در 7ماهه نخست سال جاری میلادی 73درصد کاهش یافت و به 3میلیارد و 87میلیون یورو رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک پارسیان در قالب "مشق احسان" به دانش آموزان مناطق محروم و سیل زده شیراز نوشت افزار اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم تلاش های صورت گرفته توسط نهادهای مسئول، هنوز هم برخی سایت ها و شرکتها اقدام به فروش بالاتر از قیمت مصوب بلیت به مقصد عراق می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات روز# جوان نوشت: یک توئیت از عطاءالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت خاتمی مورد استقبال کسانی در توئیتر قرار گرفت که با مهاجرانی زاویه فکری دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۶۵ سایت دیگر  
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در حال برگزاری است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی لاریجانی را یکی از کاندیدا های بالقوه برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 می دانند، عده ای می گویند او برای انتخابات مجلس یازدهم کاندیدا نخواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تیم استقلال پس از کسب 3 امتیاز از 5 بازی لیگ برتر این هفته باید در جام حذفی مقابل گل ریحان و سپس در لیگ برتر برابر گل گهر سیرجان به زمین برود تا شاید با دو برد احتمالی از وضعیت بحرانی این هفته هایش ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عمر الرّداد در رای الیوم نوشت: علیرغم پیش بینی های اروپایی و بویژه صحبتهای رئیس جمهور فرانسه در مورد امکان ایجاد فرصتی برای کاهش تنش بین ایران و ایالات متحده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به جزئیات 40 طرح جدید پتروشیمی که مجوزشان صادر شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مذاکره مجدد با غرب و آمریکا، به جز باخت و متوقف کردن پیشرفت کشور در حوزه های مختلف هیچ عایدی برای ما نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۶۷ سایت دیگر  
لاریجانی: کشورهای بزرگ نگذارند آمریکا به زورگویی عادت کند
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه هنوز ارتباط دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی با بدنه دانشکده یا دانشگاه تأیید نشده است، گفت: این دانشجو هیچ ارتباط سازمانی، پژوهشی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در نیمه نخست سال جاری علی رغم تحریم های بی سابقه دشمنان، بیش از 19میلیارد دلار به منظور واردات کالاهای اساسی و ضروری تولید و مصرف تأمین ارز انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و استقلال با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه هرگونه نگاه چپ به ایران با راهبرد 10 به یک پاسخ داده می شود، گفت: در مورد عربستان سعودی و تهدیدات آن ها، ما پاسخی برای یک کشور شکست خورده نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تحریم های اعمال شده در مورد ایران، گفت: رویکرد ما با توجه به تحرکات غیراخلاقی و خارج از شئون دیپلماسی که نسبت به کشور اعمال شده، منطقی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
همچنین به جای حضور خارجی ها در آب های منطقه نظیر آمریکایی ها که البته دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور اخیرا اعلام کرده است، حضور آن ها به هیچ عنوان نتوانسته به تأمین امنیت منطقه بینجامد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
متین نجارزاده گفت:ضعف های بسیاری در زمینه معرفی کشورمان به لحاظ گردشگری نجومی نسبت به کشور های اروپایی وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: یک جنگ خونین در منطقه وجود دارد و در این بین مردم یمن حق دفاع مشروع دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۴۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه وعده های اروپا پوچ است فرمودند: مطلقا نباید به کشورهایی که دشمنی علنی می کنند اعتماد کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معتقداست تعداد مرگ های تصادفی درمترو بسیار اندک است و در برخی از کشورها برای پیشگیری از این قبیل حوادث ازدرهای جداکننده شیشه ای استفاده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
چند روز قبل خبری در فضای مجازی علیه برادرزاده های پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب مجلس منتشر شد که همان ابتدا مشخص شد که خبر مذکور صحت ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش در مجمع باشگاه استقلال با تاکید بر ثبات مدیریت در این باشگاه عنوان کرد این ثبات برای ادامه برنامه های موثر و موفقیت باشگاه در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۶۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انصارالله یک سرشاخه جهش یافته ای از انقلاب است، آنها امروز منبعی انباشته از قدرت هستند که اگر آزاد شود تمام میدان جنگ را تغییر می دهد و این واقعیت را دشمن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا آغاز رسمی تحقیقات درخصوص استیضاح ترامپ را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به پاس قدردانی از نیت خیر سپرده گذارن محترم، مراسم نهایی شناسایی برندگان قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان با حضور اعضای محترم هیأت نظارت بر انجام قرعه کشی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: در حالی که رئیس جمهور ما در آمریکا حضور دارد، سه کشور اروپایی علیه ایران بیانیه صادر می کنند؛ یعنی در حالی که رئیس جمهور ما دارد به "مکرون" دست می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جنگ، جنگ خیر و شر است. اگر تمام عمر ما هم گریه کنیم ولی بی خیال شهدا بشویم، در حقیقت بی خیال امام حسین(ع) شده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکل: لغو همه تحریم ها واقع بینانه نیست
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مشاور امور بین الملل رهبر انقلاب گفت: گره زدن سرنوشت کشور به جابجایی دموکرات ها و جمهوری خواهان نهایت خسارت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با کلیات طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت آمریکا اگر علاقه مند به مذاکره است باید با توقف فشارها بر مردم ایران، اعتمادسازی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس گروه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح نحوه محاسبه حق بیمه مشاغل آزاد و اختیاری به این پرسش که ایا امکان افزایش نرخ حق بیمه در 2 سال آخر بیمه پردازی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تجربه فردی که جناب ایشان به او امید فراوان داشت و نامه های او را الهام خدا می دانست و جایش را در کتب درسی خالی می دید را همه مان داریم و دیدیم آنچه دعا می کنیم هیچ ملتی نبیند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
چه ارتباطی میان این ها وجود دارد؟ دختر بیکار یک وزیر، یک پیرزن روستایی که مجموعه ای به غایت گران قیمت به نامش وارد شده و پسر جوانی که ظاهرا می بایست در دسته مولتی میلیاردر ها قرارش دارد؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا اعلام کرد: نشست وزیران امور خارجه سه کشور اروپایی و دو کشور چین و روسیه و ایران امروز چهارشنبه 25 سپتامبر (3 مهر) به ریاست فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور به عزم جدی دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف دشمن القای فساد در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن هشدار داد: در صورتی که ائتلاف سعودی طرح صلح پیشنهادی ما را نپذیرد ما طرح ها و برنامه های آماده برای پاسخ شدیدتر را داریم.
مشاهده نتایج بیشتر...