شنبه ۲۹ دیساعت ۱۱:۴۵Jan 2019 19
 

فراز نیوز (faraznews.com)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: با صدور مجوز برگزاری قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز بانک انصار از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۹    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: رئیس سازمان خصوصی سازی می گوید برآورد این سازمان از سود سهام عدالت مربوط به سال مالی سال 1395 برای دارندگان یک میلیون تومان سهم 150 هزار تومان است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: تداوم ایجاد سوپرمارکت مالی، فعالیت های مسوولیت های اجتماعی و حمایت از شرکت های دانش بنیان در دستور کار بانک پارسیان قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۹    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: مدیر عامل سازمان اموال تملیکی با حضور در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهکیلویه و بویر احمد از راه اندازی اداره اموال تملیکی آن استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، مراسم قرعه کشی جشنواره ستاره ها روز سه شنبه سوم مرداد سال جاری با حضور مدیران عالی بانک کشاورزی برگزار و برندگان جوایز این جشنواره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: صبح امروز دکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه مشترک با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بر عملیاتی شدن سامانه یکپارچه استعلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک ملی ایران طی چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید بیش از 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: شرکت بیمه دانا به منظور توسعه بیمه های زندگی و فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری از طریق آزمون و مصاحبه حضوری از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک ایران زمین به عنوان عاملیت پرداخت سود سهامداران (حقیقی) شرکت سرمایه گذاری نیرو منتهی به سال مالی 1395/12/30 معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مبلغ 2هزار میلیارد ریال اعتبار توسط پست بانک ایران به طرح های اشتغالزای روستائی اختصاص یافته است
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از برقراری روابط کارگزاری اگزیم بانک ایران با 70 بانک اروپایی در 24 کشور این قاره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مجمع عمومی عادی سالانه بانک خاورمیانه روز شنبه 31 تیر 1396، در سالن همایش اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیرعامل بانک شهر با بیان این که بزرگراه شمالی کرج که در ادامه بزرگراه شهید همت قرار دارد با حمایت این بانک احداث خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: همزمان با فرارسیدن ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۹    
بانک و بیمه - فرازنیوز: طی مراسمی باحضور علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن و سان پینگ (sun ping)نایب رئیس اگزیم بانک چین قرارداد های تامین مالی پروژه برقی سازی راه آهن تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
مجلس و دولت - فرازنیوز: سخنگوی دولت نفس همکاری بین قوا و نهادها از جمله بین دولت و سپاه را برای کشور بسیار مفید توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
قضایی و انتظامی - فرازنیوز: سخنگوی ناجا گفت: قطعاً عملیاتی شدن این طرح با در نظر گرفتن پروتکل خاصی همراه خواهد بود تا از بروز تبعات احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
ایران - فرازنیوز: دو بازیکن سابق استقلال درحالی از این تیم شکایت کرده اند که این مساله هنوز با واکنش رسمی مدیران آبی های پایتخت روبه رو نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
آسیب های اجتماعی - در حاشیه انتشار خبر توزیع مواد مخدر دولتی، روزنامه شهروند این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
تحولات جهانی - فرازنیوز: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیشب در چندین توییت ضمن حمله به روزنامه واشنگتن پست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴    
قضایی و انتظامی - فرازنیوز: معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از سوء استفاده برخی افراد از طریق سایت های دیوار و شیپور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: تیم ربوکاپ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با بدرقه مدیران ارشد بانک ملت به عنوان حامی اصلی این تیم، به مسابقات جهانی ژاپن اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: شرکت سپهر شیشه ایمنی شمال شرق که با تسهیلات بانک صنعت و معدن مراحل اجرایی خود را پشت سر گذاشته است در استان خراسان شمالی(بجنورد) به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک ملی ایران در راستای ارائه خدمات مطلوب تر بانکی به مشتریان، خود را به ارائه اسکناس و ایران چک سالم و پاکسازی شده موظف می داند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه - فرازنیوز: در ادامه حمایت های مالی بانک انصار از فعالیت های ورزشی و تفریحی ، به ویژه مسابقات رالی اتومبیلرانی، این بار تور یکروزه ، زیر نظر هیئت موتورسواری واتومبیلرانی استان تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه - فرازنیوز: نشریه اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک کارآفرین پیام کارآفرین در بخش های مختلف دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، دو رتبه نخست و دو رتبه دوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه - فرازنیوز: طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج با هدف کاهش صف دریافت کنندگان این تسهیلات و با اولویت مناطق محروم از ابتدای مرداد ماه آغاز تا پایان شهریور ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه - فرازنیوز: در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۷    
بانک و بیمه - فرازنیوز: سمینار بانکداری اسلامی با مشارکت بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی و با حضور نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان، عضو شورای فقهی بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۱    
قضایی و انتظامی - چند روزی می شود که خبر بازداشت سه مداح، در کانال های خبری تلگرامی دست به دست می چرخد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۱    
ایران - فرازنیوز: خانواده آتنا اصلانی از هنرمندان خواستند تا آن ها را در شکایت علیه خواننده رپ معروف، حمایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۱    
فرهنگ و هنر - فرازنیوز: همسر کوروش اسدی گفت؛ این نویسنده با گاز خودکشی کرده و به مرگ طبیعی از دنیا نرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۱    
ایران - فرازنیوز: تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد با برتری پرگل 3 بر 0 مقابل نفت تهران قهرمان سوپرجام ایران شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۲:۲۱    
صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: سید محمود خیامی در دی ماه 1308 در مشهد (طرقبه) به دنیا آمد. پدرش علی اکبر خیامی سید بانفسی بود که همیشه شال سبز به کمر می بست و بسیار مذهبی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۱    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: مدیرعامل سازمان اموال تملیکی اخذ تضامین تا ده برابر ارزش کالا و قیمت گذاری براساس ارزش تجاری را از مواضع اصلی باز صادرات کالاهای قاچاق دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: نشان برترین بانک حامی توسعه اشتغال و تولید ملی به بانک صادرات ایران و لوح سپاس و جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت بانکداری به سیاوش زراعتی مدیرعامل این بانک در شانزدهمین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۱    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: محمد اللهمرادی، مدیر اموال تملیکی استان کردستان گفت: بیش از 90 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق توسط این مدیریت امحاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 12 تهران از باغ موزه ی قصر بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: رییس اداره بازرسی منطقه از اعمال قانون نسبت به 4 واحد ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز منطقه در سال جاری و 2 مورد در دست اجرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: در اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که به همت دبیرخانه توسعه صنایع ملی برگزار شد، نشان برترین اعتماد، صداقت و وامانت داری در صنعت بانکداری به بانک توسعه تعاون اهداء شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در جشنواره فرهنگی عترت ویژه خانواده کارکنان بانک مهر اقتصاد استان زنجان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: ساعات کاری ادارات مالیاتی در روزهای پایانی تیرماه 96 افرایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: بخشنامه شرایط بخشودگی جرائم مالیاتی صاحبان مشاغل خودرو ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: نشان برترین اعتماد، صداقت و امانت داری در صنعت بانکداری به بانک سینا اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک سپه با اختصاص مبلغ 6 هزار میلیارد ریال آماده اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت بانکداری به مدیر عامل بانک انصار اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱    
رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: آی سیما اپراتور ارائه دهنده IPTV،VOD،در نمایشگاه الکامپ امسال در سالن 7 میزبان بازدیدکنندگان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: تیزر رادیویی تبریک ماه رمضان بانک کشاورزی به عنوان بهترین آگهی رادیویی خرداد ماه 1396 برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک شهر با هدف توجه بیشتر شهروندان به جاذبه ها و نمادهای شهری و معرفی شهر محل زندگی خود، مسابقه عکاسی با عنوان "شهرمن" در فضای مجازی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مجمع عمومی عادی سالانه بانک ایران زمین برای سال مالی منتهی به 1395/12/30، در روز شنبه مورخ 96/04/31 تشکیل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: شرکت پرداخت نوین از جمله شرکت های مجموعه گروه اقتصادنوین به شمار می رود که با هدف توسعه و گسترش شبکه بانکداری الکترونیکی در سال 1385 تاسیس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک صنعت و معدن نشان ملی تندیس سود آورترین و پربازده ترین بانک در اقتصاد ایران ، جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت بانکداری و نشان برترین اعتماد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: رییس هیات مدیره بانک دی در جمع مدیران عامل شرکت های گروه مالی دی بر ضرورت توسعه همکاری بین شرکت ها و بانک دی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۱    
فرهنگ و هنر - فرازنیوز: رامبد جوان به صورت زنده با مخاطبانش گپ زد. او در این گفت و گو به درخواست مخاطبان برای دعوت از یک سری از مهمان ها از هدیه تهرانی گرفته تا ترانه علیدوستی و از همه مهمتر سحر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
ایران - فرازنیوز: اسپانسر جنجالی استقلال و پرسپولیس تهدید کرده لغو بازی دربی در بیله فلد تبعاتی سنگین دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
تغذیه و سلامت - فرازنیوز: دست اندرکاران بازار گوشت قرمز می گویند با وجود بالا بودن حجم واردات و تولید گوشت قرمز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
ایران - فرازنیوز: قتل فجیع دختربچه پارس آبادی افکار عمومی جامعه را تحت تأثیر شدید قرار داد و رسانه های مکتوب و مجازی مسائل پیرامون آن را تحت پوشش قرار دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
ایران - فرازنیوز: مدیرعامل و عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران صبح امروز بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
قضایی و انتظامی - فرازنیوز: محسن اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود خبر بازداشت حسین فریدون را تایید کرد: "چنین نوبت در خصوص ایشان تحقیق شد. از افراد مرتبط هم تحقیق شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
علمی و پزشکی - فرازنیوز: خبر فوت ریاضیدان نابغه ایرانی، مریم میرزاخانی را کمتر کسی نشنیده است. وی 4 سال با سرطان سینه دست و پنجه نرم کرد و سرانجام در روزهای اخیر سرطان وی پیشرفت و مغز استخوانش را نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
ایران -
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
علمی و پزشکی - فرازنیوز: عضو مرکز تحقیقات سرطان بیمارستان امید اصفهان گفت: درست است که سرطان پستان با پیشرفت هایی که در درمانش اتفاق افتاده اکنون به یک بیماری علاج پذیر تبدیل شده است اما هنوز هم این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
تغذیه و سلامت - فرازنیوز: استرهای استرول گیاهی مانند ترکیباتی که در انبه وجود دارد، به خوبی کلسترول بد خون (LDL) را کاهش می دهند، چون مانع از جذب کلسترول توسط روده ها می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
جهان - فرازنیوز: روسی از ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی ریاضی دان نخبه ایرانی خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
فرهنگ و هنر - خبر حضور مجموعه کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی، اتفاق ناخوشایندی برای فرزند و بیست و شش ساله تلویزیون بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
سینما و تئاتر - فرازنیوز: مراسم اکران خصوصی فیلم ساعت 5 عصر به کارگردانی مهران مدیری شامگاه دوشنبه با حضور هنرمندان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر حمایت از شبکه فروش صنعت بیمه گفت: درباره سرنوشت شبکه فروش بی تفاوت نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: ساعت کاری شعب بانک پارسیان در استان خوزستان کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: نشان ملی سودآورترین و پربازده ترین بانک در اقتصاد ایران و تندیس برگزیده شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران به مدیر عامل بانک کشاورزی اهداء شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک آینده در راستای ماموریت اصلی خود با ایفای نقش برای افزایش رفاه جامعه، تقویت تولید، ایجاد پایداری در توسعه اقتصادی کشور، ارتقای سلامت عملکرد و استحکام مالی بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۱    
سینما و تئاتر - فرازنیوز: مونا فرجاد، عضو هیئت داوران جشنواره منطقه ای تئاتر سوره در اصفهان، گفت: لازم است امکانات بیشتر و با کیفیت بهتری در اختیار هنرمندان تئاتر قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: مدیرعامل همراه اول گزارش جامعی از دستاوردها و موفقیت های اپراتور اول در یکسال اخیر ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه دو از آغازمرحله دوم پویش ازخودمان شروع کنیم در سطح منطقه دو خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی ونظارت براصل44 قانون اساسی درخصوص اقدامات بانک صنعت و معدن در جهت رونق تولید در کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: گردنه z در مسیر کوهپیمایی درکه به منظور سهولت و افزایش ایمنی در تردد کوهنوردان و گردشگران، ایمن سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 20 و امام جمعه شهرری با حضور در بیمارستان هفتم تیر از روحانی مضروب حادثه ایستگاه مترو شهرری عیادت کردند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه در حاشیه بازدید از ایستگاه متروی بریانک از راه اندازی و فعالیت این ایستگاه به عنوان بزرگترین و عمیق ترین ایستگاه متروی شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در آیین نامگذاری خیابانی در منطقه 11 به نام شهید مدافع حرم مرتضی کریمی شالی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر با اشاره به خدمات کارت شهروندی از استفاده یک میلیون نفر از شهروندان شیرازی از این کارت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد که بانک ملت در 6 سال گذشته، 11 هزار و 660 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش این کمیته، تسهیلات اشتغالزایی اعطا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مهلت سپرده گذاری سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران تا پایان مرداد ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور92 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۲:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد در جریان بازدید از استان البرز که با هدف بررسی پرونده های تسهیلاتی و وضعیت وصول مطالبات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۲:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست با روسای دوایر و شعب استان البرز افزایش سهم از بازار را جزء برنامه های اصلی بانک برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۲:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در دیدار از شعب استان البرز مشتری مداری را از شاخص های بارز بانک مهر اقتصاد برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک انصار سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه فراخواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از راه اندازی پویش" از خودمان شروع کنیم" با شعار احترام به عابر پیاده به همراه اجرای طرح پنجشنبه های پاک و برگزاری برنامه های نمایشی با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو از اجرای فاز 3 نیم رخ محله(گردآوری داده های اطلاعات مکانی محلات منطقه دو) توسط پژوهشگران محله های منطقه خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از برگزاری مرحله دوم پویش از خودمان شروع کنیم با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از دوچرخه و احترام به عابران پیاده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: وضعیت بافت های فرسوده و باغات محله کن واقع در منطقه 5 شهرداری تهران در جلسه ای با حضور نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۱    
شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: موزه طبیعت و حیات وحش ایران - دارآباد - در راستای فرهنگ سازی و ارتقای سطح دانش زیست محیطی در سطح جامعه و ایجاد ارتباط صحیح میان انسان و طبیعت دوره های آموزشی زیست محیطی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: همایش ارزی مدیران و کارکنان شعب ارزی بانک سرمایه به منظور بررسی عملکرد شعب ارزی از دو منظر حجم خدمات و جذب مشتریان روز چهارشنبه مورخ 21 تیر ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: اسکناس های فرسوده حدود دو درصد کل اسکناس های در گردش بانک ملی ایران را شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: دکتر مجتبی لشکر بلوکی با بیان معضلات پرداخت سود های غیر متعارف از سوی برخی بانکها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که منابع مالی بانک شهر در اختیار عمران و آبادانی شهرها قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
اقتصاد ایران - فرازنیوز: دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی از سوی افراد فرصت طلب هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۱    
سینما و تئاتر - فرازنیوز: مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران طی بازید از دفاتر انجمن در استان آذربایجان غربی با مسؤولان و هنرمندان فیلم ساز این استان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت : بانک صنعت و معدن 900 میلیارد تومان تسهیلات به صنایع استان کرمانشاه پرداخت کرده و 6 طرح صنعتی در این استان در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۱    
بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیر شعب بانک سپه منطقه ایلام با بیان اینکه مطرح کردن استراتژی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری نقشه راه روشنی برای توسعه و پیشرفت کشور است اظهار داشت ...
مشاهده نتایج بیشتر...