چهارشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۶:۵۴Feb 2017 22

فتن (fetan.ir)

  ۲۹ دقیقه پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حدود 30 سال از پایان جنگ می گذرد و به لطف خدا و به اقرار دوست و دشمن اثرات تعیین کننده ای در سازندگی کشور از سوی سپاه داشته ایم.
  ۲۹ دقیقه پیش    
سفیر اسبق ایران در مکزیک با اشاره به فساد بالای دولت گفت: حقوق رئیس بانک ملت 5 برابر حقوق رئیس جمهور آمریکاست.
  ۲۹ دقیقه پیش    
وزیر اسبق ارشاد با بیان اینکه وحدت نیروهای انقلاب، نگرانی و دلواپسی جریان مقابل را در پی داشته است، ابراز داشت ...
  ۲ ساعت پیش    
کتابی که در پیش رو دارید برگرفته از دغدغه های دانش آموز دبیرستانی است که در آن واقعیت هایی را گنجانده است که چه راحت نادیده گرفته می شوند در حالی که یک قانون و ارزش بزرگ الهی محسوب می شوند
  ۴ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تشخیص های غلط نسخه پیچیدن های غلط می آورد و در این روند حقوق بگیران نجومی ذخیره های نظام معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۵    
وزیر سابق اطلاعات از طرح تیم مهدی هاشمی برای انتخابات آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: قراردادها محرمانه شده، زیرا دولت، دولت اشرافی گری است و زمانی که اشرافی گری حاکم شود، مردم نامحرم می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
حضرت آیت الله خامنه ای انتفاضه کنونی در سرزمین های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم تر از دو انتفاضه قبل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵    
دبیرکل حزب الله لبنان در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد جنگ در سوریه با گروه های تروریست نیست، بلکه جنگ با بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کشورهای غربی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۵    
ضرورت دارد که بر نوع روند استخدامی نیروهای شرکتی نظارت و دقت بیشتری صورت بگیرد؛ در ثانی اگر قرار است افرادی به عنوان شرکتی و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۵    
ماجرای نیمروز روایت سفارشی همه مردم ماست؛ سفارشی برای فهم همه ی آنچه می دانند و نمی دانند. کاری که از نگاه سینمایی ها هنرمندانه و از چشم مردم برتر و کم نظیر به حساب آمد...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵    
وزیر خارجه ایران تأکید کرد که اقدام واشنگتن در آماده کردن تحریم های جدید علیه ایران با هدف تحریک و آشفته کردن تهران صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵    
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد دولت غیر از بودجه و برنامه طرح ضرورت اشتغال باید بیاورد، متأسفانه در بودجه هم این مسأله را نمی بینیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: سهم نفت در بودجه سال 96 به 35 درصد افزایش یافته که مغایر سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵    
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: در بودجه سال آینده 48 هزار میلیارد تومان بدون نحوه هزینه کرد وجود دارد. گویا می خواهند این مبلغ را برای خود در انتخابات سال آینده خرج کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۵    
رهبر انقلاب صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه، بیانات مهمی درباره لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم جنوب کشور بیان کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰    
نمایندگان مجلس با 74 رأی موافق به استیضاح، 176 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از 257 نماینده حاضر در صحن علنی، با عدم اعتماد مجدد به عباس آخوندی مخالفت کردند که بدین ترتیب آخوندی وزیر راه و شهرسازی ماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است، طرح تامین امنیت جلسات، سبب ایجاد یک نوع دیکتاتوری مطلق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
آقای روحانی! به این سادگی نیست که جنگ شود؛ اگر در گذشته هم به شما زور گفته شد تقصیر خودتان بود/ اگر در آن برهه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
دولت محترم بعد از امتیازهای نقدی که به آمریکا داد و در مقابل، فقط وعده های نسیه گرفت، امروزه همان فرمول – بخوانید برجام 2 – را در رویکرد به اروپا، دنبال می کند!
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
وزیر امور خارجه توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را “بهترین توافق ممکن” خواند و تأکید کرد که این توافق لغو نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با تأکید بر اینکه جریان اصلاحات قطعا یک کاندیدا برای انتخابات ریاست جمهوری 96 دارد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۰    
رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی از مردم به دلیل نیازهای شدید اقتصادی از مذهب خود دست برداشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰    
نماینده مردم امیدیه و بندرماهشهر در مجلس نهم، گفت: در مجلس سابق برای حل مشکل خوزستان جلساتی با معاونین وزرای نفت ، نیرو ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۰    
وزیر جهادکشاورزی و نماینده رئیس جمهوری در طرح مقابله با ریزگردهای خوزستان گفت: عملیات ضربتی تثبیت 40 هزار هکتار از کانون های بحرانی (داخلی) ریزگردها از روز چهارشنبه در استان خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم خرمشهر گفت:بی مهری های دولت به مطالبات مردم خوزستان ادامه پیدا کند در انتخابات جبران می کنیم، دولت وظیفه دارد پاسخگوی مطالبات مردم باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
رییس سازمان محیط زیست گفت: وزیر جهاد کشاورزی طرحی در دست اجرا دارد تا کانون های ریزگردها را تثبیت کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۰    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه طرح اعضای فراکسیون امید محدودکننده آزادی های مشروع در کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۰    
وزیر نفت گفت: اگر اثبات شود که این شرکت فرانسوی اطلاعات ما را به طرف قطری داده است مسئله به دعوایی ختم می شود و توتال باید غرامت بپردازد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۰    
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح فراکسیون امید با عنوان ایجاد امنیت مراسم رسمی و غیررسمی، اوج دیکتاتوری است و از سوی دیگر ما برای جلوگیری از ایجاد سروصدا و اخلال، قانون داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۰    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی حیایی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در برخی شبکه های مجازی ما اکنون آموزش همجنس بازی به دختران و پسران داده می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که توانمندی داخلی موجب پیروزی در دفاع مقدس شد، گفت: دیپلماسی التماسی جواب نمی دهد چنانچه خود آقایان می گویند در برخی جلسات التماس هم کردیم اما جواب نداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۰    
رئیس جمهور با بیان اینکه برجام توافقی با رویکرد برد –برد تدوین و امضا شد گفت:ایران به هیچ عنوان ناقض هرموافقتنامه ای که آن را امضا کرده نبوده است و تا زمانی که طرف های مقابل به تعهداتشان پایبند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با لحنی گستاخانه گفت: ما به عنوان اروپایی ها تحریم های خود[علیه ایران] را درباره موضوعات غیرهسته ای پابرجا داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
وزیر ارشاد گفت: رییس جمهور و وزرایش اغلب از خانواده شهدا هستند و با این نگاه تخریب این دولت تخریب فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: فساد صندوق ذخیره فرهنگیان بزرگترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: می گویند اگر دست از موشک برندارید و این کار را متوقف نکنید، شما را تحریم می کنیم. آیا هیچ انسان عاقلی چنین اقدامی انجام می دهد که خودش را از یک سلاح دفاعی محروم کند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
وزیر کار با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشورها اجازه نمی دهد که فاصله دستمزد با سطح معیشت یکباره برطرف شود، گفت: کارگران بدانند که از هیچ تلاشی برای افزایش محدودیت سطح زندگی شان دریغ نخواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۲    
وزیر امور خارجه می گوید:رهبری در مورد جزئیات مذاکرات هسته ای اظهار نظر نمی کردند، اما خطوط کلی را مشخص می کردند ما هم جزئیات را به ایشان گزارش می دادیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۲    
معاون وزیرامورخارجه کشورمان گفت: بهتر است آقای ترامپ در مشورت هایی که به وی داده می شود تجدیدنظر کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قرار است سال آینده ما بازنشست شویم ولی از خودروسازان می خواهم که مسایل روز صنعت خودرو را پیگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۲    
آیت الله سیداحمد خاتمی گفت: برخی تلاش دارند ولایت فقیه را به اصلی تشریفاتی تنزل دهند و حال آنکه این اصل در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده و غیرقابل تغییر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۲    
رئیس جمهور گفت: مگر امروز یکی از مشکلات بزرگ ما مسئله اقتصاد، رشد و رونق اقتصادی و خروج از رکود نیست، علم مدیریت بر دوش کدام رشته ها است. مشکل اقتصاد جامعه را چه کسانی باید حل کنند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۲    
مدیر مسئول روزنامه کیهان بر این عقیده است که اصرار عده ای برای به فراموشی سپردن جنایات بزرگی که مرتکب شده اند و تلاش برای ورود دوباره به ساختار نظام را که این روزها در پوشش آشتی ملی مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۳    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران تابع جزر و مدهای سیاسی عالم قرار ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۳    
نماینده رشت در مجلس گفت: ما مجبوریم از روحانی حمایت کنیم. گزینه دیگری نداریم. الا و بلا باید این دولت را حفظ کنیم. تمایل ندارم به هشت سال دروغ برگردیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۳    
نماینده مردم قم در مجلس به اشاره به تخلفات صورت گرفته در صندوق فرهنگیان گفت: رقم بالایی از پول های فرهنگیان در اختیار تعداد کمی از افراد قرار گرفته و وثیقه هایی که از آنها گرفته شده سندهای خانه های ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۳    
اسحاق جهانگیری روز شنبه در آیین افتتاح برج فناوری و اتاق تمییز دانشگاه صنعتی امیر کبیر ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از حضور چشمگیر و معنادار مردم و زمان شناسی آن ها در راهپیمایی 22 بهمن ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۴    
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: 2 ماه است نتوانستیم آخوندی را به مجلس بکشیم چون اراده هزار فامیل آقایان در مقابل اراده ملت ایران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران در گفتگو با یکی از رسانه های منطقه تأکید کرد که ایران اجازه عبور از خطوط قرمز را به آمریکا نخواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۳۴    
وزیر آموزش و پرورش گفت: تا مسئله کامل بررسی نشود ما نمی توانیم عدد و رقم درستی از اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۴    
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: آرای دکتر روحانی در انتخابات 96 نه تنها ریزش ندارد بلکه افزایش هم خواهد داشت. گلایه ی اقتصادی در همه دولت ها بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۴    
کاخ سفید مدعی شد که ایران برجام را نقض می کند و رئیس جمهور آمریکا برای مقابله با آن، هیچ گزینه ای را از روی میز بر نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۴    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ما در دفاع از خودمان و صلح و ثبات منطقه کاملا موفق بودیم و نگذاشتیم آمریکا به اهدافش برسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۴    
محمد جواد ظریف گفت ساختار داخلی آمریکا و روابط بین الملل و معادله های بین المللی خود را تحمیل می کنند و بر عملی شدن وعده های رئیس جمهوری جدید آمریکا تأثیر می گذارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۴    
معاون اول رئیس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران در عین حال که به توافقات بین المللی با کشورهای دنیا پایبند است، از اصول خود نیز عقب نشینی نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۴    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر ضرورت تشکر ایران از دولت اوباما گفتند: به هیچ وجه از آن دولت متشکر نیستیم زیرا با نیت فلج کردن ملت ایران و نظام اسلامی تحریم های سنگین وضع کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۴    
رئیس جمهور با بیان اینکه رهبری با بیان نرمش قهرمانانه راه را باز کردند و مسیر را گشودند،گفت: ما با این 2 نظر و فتوای سیاسی توانستیم به جایی برسیم که رئیس جمهور جدید آمریکا مدام این توافق را می خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان می گوید که سخنان خصمانه و تهدیدآمیز آمریکایی ها علیه ایران برای تهران بی اهمیت است و دولت به دنبال تحریم برخی مؤسسات و افراد آمریکایی است که از داعش حمایت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۰    
معاون بین الملل قوه قضائیه گفت: متن نهایی برجام دچار اشکالات اساسی است که به دشمن اجازه سوء استفاده داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت که اگر ایران میگفت که بیایید با هم باشیم من با توافق هسته ای مشکل نداشتم اما برعکس، آنها جسورتر شده اند .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
رسانه های یمنی از اصابت یک فروند موشک بالستیک پیشرفته این کشور به نزدیکی ریاض پایتخت عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: شماری از نمایندگان مجلس اعلام کرده اند اسناد دیگر و کاملی برای اتهامات حسین فریدون در دست دارند که هنگام نیاز ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۰    
وزیر سابق مسکن و شهرسازی گفت: ادغام دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی کار شایسته ای بود که انجام شد و در این 8 سال بیش از 60 هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستایی و راه آهن ساخته و تحویل شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه برجسته کردن مسأله نفوذ در زمان ما بسیار با اهمیت است، گفت: نسبت به اصل مسأله نفوذ هیچ تردیدی نیست اما متأسفانه عده ای باور ندارند و عده ای هم خود را به عدم باور ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر ترامپ به مسیر غلط خود ادامه دهد، ساختار تصمیم گیر آمریکا ترامپ را وادار به استعفا خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تحریم های جدید آمریکا در حوزه تجهیزات پزشکی علیه ایران اقدام ضد بشری است، گفت: دانشمندان ایرانی تکنولوژی های پیشرفته را جایگزین می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
عضو سابق هیئت رئیسه مجلس با اشاره به وضعیت نظام بانکی کشور گفت: پلاسکوی نظام بانکی کشور بر سر مردم آوار شد و شما که ادعا می کنید تورم 8درصد است پس چرا 28درصد از مردم بهره وام میگیرید؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
رئیس سازمان بسیج گفت: لازم نیست برخی احساساتی شوند که چرا رئیس جمهوری تازه به دوران رسیده آمریکا ما را به آن کشور راه نمی دهد و روادید نمی دهد. کجای این کار جای تعجب دارد؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
قالیباف گفت: دولت سال93 وزارت کار را مسئول پلمب کارگاه ها کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: دلارهای آمریکا با حضور مستشاری ایران در سوریه و عراق بر باد رفت و اکنون واشنگتن از این شرایط بسیار عصبانی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۰    
ایران در پاسخ به اقدام جدید آمریکا نسبت به اعمال محدودیت های قانونی برای تعدادی از افراد و شرکت های آمریکایی که در ایجاد و کمک به گروه های افراطی تروریستی در منطقه نقش داشته و یا به کشتار و سرکوب ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور در واکنش به برخی اظهارات بی ادبانه مقامات آمریکایی درباره ایران گفت: دشمنان می خواهند با تهدید ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۰    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در واکنش به بهانه جویی آمریکایی ها پیرامون آزمایش های موشکی ایران با تأکید بر اینکه دشمنان امنیت ما را هدف قرار داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۰    
نماینده مردم خمینی شهر گفت: معتقدم روحانی و تیم همراهش بیش از حد سرنوشتشان را به سرنوشت آقای فریدون گره می زنند. انسان ها با هم فرق می کنند. ممکن است در یک خانواده برادران باهم متفاوت باشند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۰    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، با بیان اینکه تصویب و اعمال هر گونه تحریم جدید علیه جمهوری اسلامی به معنای مغایرت با برجام است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰    
پال رایان با بیان اینکه اکنون برای لغو برجام دیر شده، گفت باید تحریم های غیرهسته ای ایران را افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: برای توسعه توان دفاعی متعارف خود از هیچ کشور یا سازمان بین المللی اجازه نخواهیم گرفت و با هرگونه دخالت خارجی در امور دفاعی از جمله توان موشکی جمهوری اسلامی ایران به شدت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
وزیر دفاع ایران گفت: تست اخیر در راستای برنامه های مان بوده و اجازه دخالت هیچ بیگانه ای را در امور دفاعی مان را نمی دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
رحمانی فضلی با اشاره به گزارشی از حادثه ساختمان پلاسکو گفت: شهرداری و آتش نشانی هفت بار به هیئت مدیره ساختمان پلاسکو اخطار داده بودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
نائب رئیس مجلس معتقد است در جامعه برای اینکه بگویند ما با حقوق بگیران برخورد می کنیم یک عده از مدیران لایق را اخراج می کنند تا از هجمه ها بکاهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
معاون وزیر خارجه با بیان اینکه آینده خود را به برجام گره نزده ایم و سناریوهای مختلف را طراحی کرده و آماده ایم بلافاصله به شرایط قبل بازگردیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس مجلس با بیان اینکه گزارش ملی از حادثه پلاسکو تهیه شود تا کسی نتواند سوءاستفاده کند، گفت: شهردار تهران از ساعات اولیه حادثه پلاسکو آنجا بودند و تلاش وافری طی 10 روز داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه ایران تصریح کرد: آزمایشات موشکی حق ذاتی و مسلم جمهوری اسلامی ایران در دفاع از امنیت و منافع ملی خود بوده و اعلام نظر در مورد آنها خارج از صلاحیت هر کشور یا نهاد بین المللی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۵    
نماینده مردم پیرانشهر در مجلس گفت: در مناطق مرزی سردشت و پیرانشهر دار و دسته استاندار مجوزهای غیرقانونی دریافت می کنند تا واردات کالا داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۵    
به گزارش فتن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در مراسم روز ملی فناوری فضایی و پس از رونمایی از ماهواره های ناهید 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۵    
ولی الله سیف گفت: در هیچ زمانی حتی در زمان قبل از تحریم، ارز صادرات نفت وارد کشور نمی شد و در حساب های بانک مرکزی در خارج از کشور می ماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰    
وزیر امور خارجه ایران برنامه های دفاعی ایران را خارج از قطعنامه 2231 و برجام خواند و گفت: مردم ایران هیچگاه دفاع از خود را به اجازه طرف های دیگر موکول نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۰    
رئیس جمهور با بیان اینکه دلیل عصبانیت ترامپ از برجام، به رسمیت شناختن حق غنی سازی ایران است، گفت: یکسال بعد از برجام، غنی سازی با سانتریفیوژ IR8 و سرعت بیش از بیست برابر قبل امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در فضای غبارآلودی که گاهی به علت اختلاف نظرات سیاسی ایجاد می شود حقایقی از خدمات انقلاب نادیده گرفته می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۰    
به گزارش فتن،اسحاق جهانگیری با اشاره به ارائه طرح جامع پیشگیری از مطالبات غیر جاری بانکی که از سوی دبیرخانه ستاد در جلسه ارائه شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۰    
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی ممنوعیت ورود مسافران هفت کشور اسلامی به آمریکا را مغایر دموکراسی دانست و گفت: این اقدام نشانه پوچ بودن شعارهای حقوق بشری این کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور در واکنش به اقدام اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا در ایجاد محدودیت برای صدور ویزا برای شهروندان ایرانی گفت: دولت ایران نیز در قبال این دستور، اقدام متقابل انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۵    
فرمانده کل سپاه گفت: برخی هر کاری که امروز انجام می دهند، یک اسم اقتصاد مقاومتی هم روی آن می گذارند چون شعار روز است و همه خوششان می آید اما اینها را که نمی شود اقتصاد مقاومتی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۵    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در بحث تولید موشک های بالستیک برای اهداف متحرک باید بگویم که ما جزو کشورهای انگشت شماری هستیم که به این علوم دسترسی پیدا کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۵    
معاون وزیر خارجه نوشت: در این آشفته بازار سیاست، از خبر مهم و غرورآفرین شروع گازدهی به سانتریفیوژ راهبردی “IR-8” غفلت نشود؛ دو ماشین “IR-6” و “IR-8” نماد پیشرفت علم و فناوری بومی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۵    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور شهروندی فرمان ترامپ درباره ممنوعیت صدور روادید برای اتباع ایرانی را نقض حقوق بشر و در راستای حمایت از تروریسم خواند و بر پاسخگویی آمریکا در این زمینه تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است معاهدات بین المللی به لحاظ حقوقی اجازه نقض به رئیس جمهور آمریکا در برهم زدن یک توافقنامه بین المللی چندجانبه را نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی به اشاره به لغو روادید ایرانیان از سوی دولت آمریکا، گفت: اقدام دولت آمریکا در لغو روادید ایرانیها نشاندهنده سخافت دولت این کشور است.
مشاهده نتایج بیشتر...