یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۲۴Oct 2018 21

گام نیوز (gamnews.ir)

گام نیوز 30 اسفند 1395 گام نیوز 29 اسفند 1396 گام نیوز 31 فروردین 1397 گام نیوز 31 اردیبهشت 1397 گام نیوز 30 خرداد 1397 گام نیوز 31 تیر 1397 گام نیوز 30 مرداد 1397 گام نیوز 31 شهریور 1397 گام نیوز 1 مهر 1397 گام نیوز 2 مهر 1397 گام نیوز 3 مهر 1397 گام نیوز 4 مهر 1397 گام نیوز 5 مهر 1397 گام نیوز 6 مهر 1397 گام نیوز 7 مهر 1397 گام نیوز 8 مهر 1397 گام نیوز 9 مهر 1397 گام نیوز 10 مهر 1397 گام نیوز 11 مهر 1397 گام نیوز 12 مهر 1397 گام نیوز 13 مهر 1397 گام نیوز 14 مهر 1397 گام نیوز 15 مهر 1397 گام نیوز 16 مهر 1397 گام نیوز 17 مهر 1397 گام نیوز 18 مهر 1397 گام نیوز 20 مهر 1397 گام نیوز 21 مهر 1397 گام نیوز 22 مهر 1397 گام نیوز 23 مهر 1397 گام نیوز 24 مهر 1397 گام نیوز 25 مهر 1397 گام نیوز 26 مهر 1397 گام نیوز 27 مهر 1397 گام نیوز 28 مهر 1397 گام نیوز 29 مهر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار داشت: تا نگاه به غرب در دل برخی ها کورسویی داشته باشد، برخی مشکلات خواهد بود، مگر اینکه به قدرت این ملت و شعار توانستن این ملت باور قلبی داشته باشیم.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی استان بوشهر از نظارت بهداشتی قرنطینه ای دامپزشکی استان بوشهر بر صادرات حدود هفت هزار تن آبزیان در شش ماهه سال جاری خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش ناپایداری های جوی طی عصر امروز تا پایان روز دوشنبه از ترددهای دریایی غیرضروری بویژه تردد شناورهای سبک و تفریحی اجتناب شود.
  ۴ ساعت پیش    
استقبال مردم و لطف خدا باعث شد با همان چهار درصد کل هزینه های موسسه پوشش داده شود، بنابراین با موافقت سردار همدانی قرار شد سالیانه یک درصد از مزدکار را کاهش دهیم تا به صفر برسد.
  ۴ ساعت پیش    
گفته می شود که همه نمک ها مثل هم نیستند و قطعا بین گونه های غنی شده و غیر معدنی مانند نمک دریایی و و نمکی که پردازش شده و تمام مواد معدنی آن از بین رفته، تفاوت بسیار زیادی وجود دارد.
  ۴ ساعت پیش    
حس سوختن در پاها ممکن است به خاطر آسیب به اعصاب پاها ایجاد شود که به آن نوروپاتی نیز می گویند.
  ۴ ساعت پیش    
زن سیاهپوش گوشه ای از حسینیه نشسته و مات زده اطراف را نگاه می کند. گاهی فریاد می کشد و پدر، مادر و دو دختر جوانش را صدا می زند. انگار دنیا برایش تمام شده است.
  ۴ ساعت پیش    
پدر شهید اقدامی با اشاره به عملیات ضربت محرم گفت: شخصاً در محل شلیک موشک ها حضور داشتم و احساس شور و غرور خاصی پیدا کردم و می دانم برای همه مردم ایران این احساس به وجود آمده است.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به حجم زیاد خودروها در شهر مهران، از آغاز محدودیت ها ترافیکی در این شهر خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: 210 رام قطار فوق العاده برای جابه جایی زائران اربعین پیش بینی شده که نیمی از آنها تا کرمانشاه و نیمی دیگر تا خرمشهر تردد می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
درشرایطی که قانون کار تأکید دارد سنوات باید به صورت نقدی باشد، مشاهده می کنیم که کارگران در گرگان به جای سنوات نوشابه گرفتند.
  ۴ ساعت پیش    
با رفتن سردار مومنی از نیروی انتظامی گمانه زنی ها برای جایگزینی وی آغاز شده است و سه نام از بین فرماندهان بیشتر شنیده می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مرحوم آیت الله مهدوی کنی(ره) در خاطرات خود با بیان اینکه آقای منتظری نوعی تکروی در مسائل داشت، می نویسد: منتظری غالباً نظرات خودش را بیان می کرد و حتی به خود امام هم اشکال و ایراد می گرفت.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان فضایی گفت: ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز 9 کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
  ۴ ساعت پیش    
گرچه شاه عربستان مجموعه برکناری ها در سرویس اطلاعات را با پرونده ترور جمال خاشقجی مرتبط کرده، اما به نظر می رسد هدف اصلی نجات فرزندش در این پرونده بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
موضوع نمایشگاه های کتاب، تاریخ معاصر ایران در سه مقطع دورۀ مشروطه ، دورۀ پهلوی و دوران انقلاب اسلامی است.
  ۴ ساعت پیش    
بازیکن جوان استقلال تهران به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دعوت شده است.
  ۴ ساعت پیش    
در دفاع مقدس شاهد حضور برادرانی در جبهه ها بودیم که بعدا تبدیل به فرماندهانی بزرگ شدند، برخی در ارتش و برخی در سپاه.
  ۴ ساعت پیش    
حاکمان عربستان سعودی با تطمیع یکی از مهندسان شاغل در توئیتر به نام علی الذباره از وی خواسته بودند تا حساب های کاربری ناراضیان و منتقدان این حکومت دیکتاتوری را کنترل کند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون بانک ملی گفت: از یکشنبه در 250 نقطه مرزی و داخل عراق دینار مورد نیاز زائران پرداخت می شود.
  ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به اینکه قیمت هرکیلوگرم زعفران حداقل 6 میلیون و حداکثر 12 میلیون تومان است، گفت:هرکیلوگرم این محصول در بورس 20 تا 22 میلیون تومان عرضه می شود.
  ۴ ساعت پیش    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح شرایط سفر مشمولان سربازی و سربازان به عراق و شرکت در راهپیمایی اربعین را تشریح کرد.
  ۴ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا در 7 استان کشور، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها پیش بینی کرد.
  ۵ ساعت پیش    
متخصص طب ایرانی توصیه هایی را برای حفظ سلامت زائران اربعین حسینی ارایه کرد.
  ۵ ساعت پیش    
پذیرایی رئیس یکی از دانشکده های استان دیوانیه عراق از زائران اربعین حسینی در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا.
  ۵ ساعت پیش    
شهید دوران تنها کسی بود که می توانم بگویم در وجودش چیزی به عنوان ترس وجود نداشت. هیچ وقت از هیچ چیزی نترسید.شهید یاسینی هم خیلی انسان سالم و درستی بود. ایشان بسیار منطقی، شجاع، بااستعداد و پرتلاش بود.
  ۵ ساعت پیش    
فاطمه سلیمانی از نویسندگان کشورمان درباره کتاب احضاریه علی موذنی نوشته که در بخشی از آن آمده: این کتاب در اصل مخاطب را در خصوص این سفر(کربلا) به چالش می کشد؛ یک جنگ با خود.
  ۵ ساعت پیش    
ازدواج های اینترنتی اغلب بر اساس انتخابی از روی احساسات و بدون شناخت کافی صورت می گیرند و جوانان باید از عواقب آن آگاه شوند.
  ۵ ساعت پیش    
به گفته متخصصان تغذیه، به غیر از نورخورشید مواد خوراکی بهترین منبع تامین ویتامین D بدن هستند اما فقط چند ماده خوراکی می توانند میزان موردنیاز این ویتامین را تامین کنند.
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه چغادک گفت: در آستانه حماسه بزرگ پیاده روی اربعین تلاش بی سابقه دشمنان برای ایجاد اختلاف قومی و نژادی بین عرب و عجم و ایرانی و عراقی است که باید هوشیار باشیم و بدانیم که نهضت حسینی یک نهضت ...
  ۵ ساعت پیش    
عملکرد هیات نظارت بر برجام که از جمله شخصیت های سیاسی هستند که حامی این توافق نامه اند، حتی مورد انتقاد رهبر هم قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
هیچ وقت در طول این چهل سال شرایط این چنینی نداشته ایم. ما جنگ هشت ساله تحمیلی را پشت سر گذاشته ایم، اما تحریم ها به شکل امروز نبود.
  ۵ ساعت پیش    
حضور لاریجانی و آخوندی در کنار هم به بهانه افتتاح طرح های فرودگاه مهرآباد در زمانی که برخی از نمایندگان انتقادات بسیاری به وی دارند و درصدد استیضاح وزیر راه هستند، بسیار معنادار است.
  ۵ ساعت پیش    
گام نیوز: الماسی عنوان کرد: دوستان به جای فرافکنی و مصاحبه های غیرواقعی، بهتر است عملکرد واقعی خود را به مردم حوزه انتخابیه شان گزارش دهند!
  ۵ ساعت پیش    
گام نیوز : امام جمعه جم با انتقاد شدید از اختلافات چهار نماینده استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
گام نیوز: با گذشت چند روز از گرفتن سکان شهرداری توسط امیری، اخبار رسیده به خبرگزاری فارس حاکی از برگزاری جلسات محفلی اصلاح طلبان بوشهر و برخی اعضای شورای شهر و فشار و تحمیل گزینه های خود بر امیری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۱    
FATF در نشست هفته جاری خود تصمیم گرفت تا به ایران تا ماه فوریه مهلت دهد الزامات پیوستن به آن را اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به برخی از مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم عملکرد جهادی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۱    
گام نیوز: تیم فوتبال پارس جنوبی جم در یک بازی پر از درگیری و کم موقعیت، موفق شد استقلال خوزستان را با دو ضربه سر شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
مقام های فرانسوی یک مرکز دینی در دانکرک فرانسه را برای دستکم 6 ماه تعطیل کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
دروازه بان فقید تیم ملی ایران در جام ملت های 1972 و 1976 به عنوان یکی از نامزدهای بهترین دروازه بان تاریخ جام ملت ها انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
مرحوم ساموئل خاچیکیان تواضع و اخلاق و رفتارش مثال زدنی بود و هیچگاه از چهره ی موجه خود استفاده ابزاری نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
یک روزنامه ترکیه ای به نقل از منابع مطلع گزارش داد که یکی از 15 مظنون قتل خاشقجی ، در تصادف مشکوک با خودرو کشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
تیم فوتبال پرسپولیس به سختی توانست حریف گمنام خود را شکست دهد تا به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما خطاهای برجام را قبل از اینکه در مرحله اولیه خود به نتیجه برسد، طی نامه ای به آقای روحانی عنوان کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
شبکه تلویزیونی سی ان ان به نقل از منابع مطلع فاش کرد که مغز متفکر قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی، از افسران سازمان اطلاعات عمومی این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹    
رئیس حوزه علمیه اصفهان: وقتی امکان رفع همه حوائج مردم نیست، مسئولان دست کم باید با زبان نرم و رفتار نیکو، رفتاری متواضعانه از خود نشان دهند و دل مردم را به دست بیاورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۹    
سرکنسول ایران در کربلا از دستگیری چند زائر ایرانی جدید در مرز عراق به دلیل داشتن روادید جعلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۹    
خداداد عزیزی در فیلم اسنیف که درباره رشته بوکس است، حضور پیدا کرده ست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۹    
شما هم می توانید با ذخیره این بنرهاو بازنشر یا ارسال آنها به دیگران از طریق شبکه های اجتماعی، رسانه اربعینی باشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۸    
روز دوشنبه جلسه ای که روحانی وعده داده بود، برگزار شد: جلسه با اقتصاددانان؛ اما نکته جالب آن بود که از اقتصاددان های برجسته ای که منتقد سیاست های دولت هستند، دعوت نشده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۸    
سایت آپارات با اینکه به طور رسمی در داخل کشور فعالیت می کند، اما فیلم ها و عکس هایی در این سایت وجود دارد که هیچگونه سنخیتی با قوانین داخلی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۸    
تیم فوتبال پدیده در اولین دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتبال مقابل فولاد موفق به کسب پیروزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۸    
سفارت پاکستان در واکنش به ربوده شدن 14 مرزبان ایرانی در مرز میرجاوه اعلام کرد: اسلام آباد ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی تمام تلاش خود را برای بازگرداندن نظامیان ایرانی انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۸    
آیت الله احمد جنتی به ریاست کمیسیون تحقیق و آیت الله مرتضی مقتدایی به عنوان رئیس کمیسیون اصول 107 و 109قانون اساسی مجلس خبرگان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۸    
جلسه سازمان ملل درباره سوریه با جنگ لفظی بین نمایندگان سوریه و عربستان همراه بود که در آن بشار الجعفری نماینده سوریه خطاب به همتای سعودی خود گفت: قاتلان خاشقجی در امور سوریه دخالت نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۸    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به بیستم مهر را اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و 4 گروه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
دو بازیکن تیم ملی والیبال بانوان به لیگ ترکیه پوستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
متقاضیان سفر به کربلا می توانند بلیت قطارهای کرمانشاه را هم به صورت اینترنتی و هم از طریق سایر روش ها خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
رئیس شورای مرکزی جمنا با بیان اینکه عده ای خیال می کنند آمریکا، خدای جاودانه روی زمین است، اظهار داشت: گاهی، اتفاقی به دست خود آن ها رخ می دهد که خارج از اراده آن هاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی اظهار کرد: در ارتباط با پرونده حادثه تروریستی اهواز افرادی به دادسرا احضار شدند و از آنان تحقیق به عمل آمده است وبرای تعدادی قرار صادرشد وهم اینک یک نظامی در بازداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
یک وبگاه ترکیه ای به نقل از منابع مطلع مدعی شد که سرکنسول عربستان سعودی در استانبول، پس از خروج از ترکیه اکنون در حالت نیمه بازداشت قرار داشته و رژیم سعودی به زودی او را از میان برمی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
خسروی وفا گفت: یک دفتر آژانس مسافرتی که به جعل ویزای عراق اقدام کرده است شناسایی و پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸    
سال گذشته بر اثر سیل خسارت فراوانی به کشاورزان بخش آبدان وارد شده و تاکنون یک ریال از خسارت سال گذشته به کشاورزان پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸    
گام نیوز : حراست منطقه عملیاتی نار و کنگان در اقدامی عجیب، مسیر کمپ اقامتی این شرکت در روستای اکبر آباد به سمت فاز یک شرکت را بست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸    
از هفته ی نهم رقابت های لیگ برتر، دو تیم 9 امتیازی لیگ برتر در دیداری حساس به مصاف هم می روند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۸    
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) گفت: روحیه و تفکر بسیجی است که باعث شده که دشمنان فکر جرات حمله به خاک کشورمان را نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸    
گام نیوز : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات ویژه پلیسی که با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر همراه بود 100کیلو تریاک کشف و چهار نفر قاچاقچی دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از آسیب دیدگی شبکه برق در برخی از مناطق استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۸    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگیبا اشاره به اهمیت جوانگرایی در کشور اظهارداشت: باید مدیران پیرو خسته کنار بروند و جوانان آگاه، متعهد، انقلابی و باسواد مسئولیت را به دست بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸    
سخنان آقای روحانی در مراسم بازگشایی دانشگاه، رضایت عمومی و خواص را جلب نکرد. چرا ایشان به دیگران حق نمی دهد که سستی و بی عملی دولت را نقد کنند؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰    
مهدی مهدوی کیا بهترین مدافع تاریخ مسابقات جام ملت های آسیا لقب گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۹    
سرلشکر جعفری: ربایندگان مرزبانان با پاسخ دندان شکن ما روبرو خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۹    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۸    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: شش دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک دولت در شش ماهۀ اول سال 1397 با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات مشترکین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۸    
یک متخصص تغذیه درباره بهترین زمان مصرف ویتامین ها و مکمل های غذایی و اینکه مصرف آنها برای چه افرادی ضروری است به بیان توضیحاتی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۸    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: مجلس به آقای شریعتمداری که در وزارت صنعت، معدن و تجارت ضعیف و بی تدبیر عمل کرده، برای وزارتخانه دیگری رای نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۸    
همه ما ممکن است گاهی اوقات دچار حالت ترش کردگی معده شویم که در این وضعیت میزان اسید معده افزایش می یابد و به اصطلاح معده اسیدی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸    
در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند(روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء(س) روستای محروم دورک رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸    
مستند سینمایی سلمان فارسی توسط آستان مقدس حضرت عباس(ع) به زبان عربی در ایران تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸    
پلیس ترکیه حتی قبل از آنکه به منظور بازرسی وارد ساختمان کنسولگری عربستان سعودی شود به شکل پنهانی از شبکه فاضلاب منشعب از ساختمان نمونه برداری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸    
برگشتیم مثل اورانیوم 20 درصد، مثل سی مرغ سیمرغ شده، مثل زهیر بعد از حسین. بهانه ها و گلایه ها یادمان رفت که رفت!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۸    
گام نیوز: با حکم بختیاری قائم مقام آستان قدس رضوی حجت الاسلام یوسف جمالی به عنوان سرپرست جدید دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸    
زن خیانتکاری که شوهرش را با همدستی یک پسر غریبه به طرز فجیعی به قتل رسانده است، در بازسازی صحنه جنایت، زوایای دیگری از این حادثه هولناک را در حضور قاضی ویژه قتل عمد فاش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸    
شمارش معکوس درست با پایان پیاده روی اربعین پارسال برایشان آغاز شد. اعضای گروه کودکان اربعین و عروسک های وُداد حالا برای دیدار با دختربچه های عراقی لحظه شماری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸    
وقتی دیدم شما در برابر دشمن قدرتی ندارید، کار را به او واگذاشتم تا من و شما در میان آنان باشیم. همچنان که آن فرزانه [خضر] کشتی را سوراخ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸    
کارشناسان عقیده دارند، دست کم 100 قدم پیاده روی بعد از شام وضعیت سلامت عمومی تان را بهتر می کند که شامل هضم بهتر غذا، سوزاندن کالری، کنترل بهتر قند خون و تری گلیسرید در بدن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۸    
گام نیوز: طی روزهای گذشته با تصمیم عجیب مدیران نفت و گاز ، خیابان های مجتمع مسکونی پارس جم که ساکنان آن کارکنان و پرسنل نفت و گاز و پتروشیمی های منطقه است با آب شستشو می شوند و انگار نه انگار کشور در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه گفت: توسعه اشتغال پایدار در گناوه نیازمند نگاه ویژه به گردشگری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بی توجهی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به ورزش استان بوشهر پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
هیچ لزومی به گسترش محدوده طرح منطقه آزاد تجاری بوشهر از 11 هزار هکتار به وسعت 26 هزار هکتار نیست و باید در جانمایی این منطقه از بروز پدیده شوم زمین خواری جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
گام نیوز: دانشگاه خلیج فارس بوشهر با اجازه به نصب تصاویر یکی از سران فتنه در محیط عمومی دانشگاه، برای حضور یکی از محکومین فتنه 88 نیز مجوز سخنرانی صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۸    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بوشهر توسعه می یابند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
دیپلماسی ایران در برابر موضوع خاشقچی که نورافکن ها به سمت عربستان و کنسولگری این کشور در ترکیه گرفته شده، به چه صورت پیش رفته است؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
بستن دهان حسن عباسی یعنی اینکه دولت با شعر، سخنرانی و مقاله سرعقل نمی آید؛ باید خیلی سریع قصه ملاقات سال شصت و پنج روحانی را به صورت یک فیلم سینمایی به نام خیانت به امام و امت به جشنواره برسانیم و در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
گام نیوز : ایشان با مردانی مواجه شد که از حق گریزان بودند؛ چرا که حکومت حق می خواهد جامعه آن زمان را که بسیار از اهداف اصلی اسلام و راه پیامبر منحرف شده بود، به راه درست برگرداند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: به جزء شهرداری های عالی شهر و دالکی هیچ کدام از شهرداری های استان هیچگونه اقدامی در خصوص استاندارد سازی پارک های بازی خود نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۶    
رییس قوه قضائیه با صدور بخشنامه ای به رؤسای کل دادگستری های سراسر کشور دستور داد تا بدون نوبت به درخواست تعدیل مهلت تأدیه مهریه ها رسیدگی کنند تا از زندانی شدن مردان جلوگیری به عمل آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۶    
عضو حقوقدان شورای نگهبان نحوه بررسی یکی از لوایح چهارگانه FATF با نام CFT که در هفته های اخیر جنجال زیادی را در محافل رسانه ای و سیاسی ایجاد کرد، را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...