جمعه ۰۵ خردادساعت ۲۱:۳۶May 2017 26

گام نیوز (gamnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳    
عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری شنبه را روز اول ماه رمضان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر روحانی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۰    
اعتصاب غذای اسیران فلسطینی در بند در زندان های رژیم صهیونیستی در اعتراض به بدرفتاری و نادیده گرفته شدن حقوق آنها وارد سی و نهمین روز خود شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۷    
گزارش بانک مرکزی و مرکز آمار حاکی است، شاخص ضریب جینی که مهمترین شاخص ارزیابی فاصله طبقاتی و توزیع نابرابر درآمد بین فقرا و ثروتمندان است، در دولت دوم اصلاحات که خاتمی رئیس آن بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۴    
همزمان با سوم خرداد سالروز عملیات آزادسازی خرمشهر، رزمایش بیت المقدس 29 نیروی زمینی ارتش با رمز یا علی بن ابیطالب و با حضور تمام رسته های نزاجا صبح چهارشنبه در منطقه نصرآباد اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۲    
ساخت سیستم های موشکی و ضد موشکی، کلید راهبرد بازدارندگی ایران هستند. تنش های منطقه ای ایران با همسایگان قدرتمند، به تنهایی توجیه گر نیت و برنامه ایران برای توانایی های دفاعی هر چه بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹    
از اول تیرماه با ابلاغ دستورالعمل های ویژه به همه آموزشگاه های تعلیم رانندگی آموزش های نوین رانندگی به هنرجوها آموزش داده می شود و نوگواهینامه ها با اعمال محدودیت های خاص حق رانندگی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹    
پیکر 130 شهید دوران دفاع مقدس دقایقی پیش به اروندکنار وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۳    
گام نیوز: یکی دو سال پیش زمانی که میانه راه دولت آقای روحانی بود یکی از مدیران با سابقه دولت نهم و دهم را دیدم با هم سلام و علیک کردیم از حال او احوال اش پرسیدم...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۶    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۰    
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان مطرح کشورمان در بیت رهبری گفت: در حال ساخت فیلمی درباره شهدای مدافع حرم هستم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۲    
دولتمردان در آمارهای متناقضی بیان می کنند که 1 میلیون الی 4 میلیون نفر در صف مانده و نتوانسته اند در انتخابات شرکت کنند؛ موضوعی که در آمار دیگر وزارت کشور درباره انتخابات ممکن است ابهاماتی ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۹    
وزیر خزانه داری آمریکا گفت: این کشور در حال بررسی مجوزهای فروش بوئینگ و ایرباس به ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۳    
دیدار برگشت برابر لخویا می تواند آخرین بازی سروش رفیعی برای سرخپوشان باشد؛ خبری که می تواند ناراحتی بسیاری از هواداران پرسپولیس را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۰    
سند 2030 در مغایرت کامل با اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی است چرا که انقلاب اسلامی با آنچه که از سخنان رهبران آن می دانیم انفتاحی در تاریخ بود که قصد داشت مقولات الاهیاتی را در تمام حیات اجتماعی بشر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۰    
در سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم شب خاطره با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین جمعی از خاطره گویان، رزمندگان، پیشکسوتان، نویسندگان و هنرمندان دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خرمشهر آزاد شده بود و به همین مناسبت رزمندگان اسلام در حال مرتب کردن مسجد جامع بودند و شوق خاصی در دل همه مردم به ویژه رزمندگان بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴    
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما در تداوم فتح خرمشهر در سال 61، خرمشهرهای دیگری را آزاد کردیم و هنوز هم به تعبیر مقام معظم رهبری خرمشهرهای دیگری در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۱    
دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با انتقاد از نظام بانکی کشور گفت:نظام بانکی ما مزخرف ترین، کثیف ترین و فشل ترین نظام بانکی در تمام دنیاست چون ما بدون اینکه ساز کارهای لازم آن را دیده باشیم آن را در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۱    
جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تمامی تحرکات نظامی منطقه توسط ایران رصد می شود، گفت: خرید تسلیحات به عربستان کمکی نمی کند و حکومتی که به مردمش متکی نباشد، قطعا با شکست روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
زمان آغار مسابقات لیگ هفدهم مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۲    
دبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۹    
یک منبع در وزارت خارجه امارات اعلام کرد که این کشور تمامی پایگاههای خبری قطر را فیلتر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۶    
میرباقری معاون سیما از تولید و پخش 2 سریال ایرانی در شبکه های یک و سه و دو سریال خارجی در شبکه های 2 و پنج در ماه رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
با همت سازمان دارالقرآن الکریم، طرح قرآنی سفیران نور 10 خردادماه در سطح 14 استان محروم و کم برخوردار کشور آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
مجموعه مستند قرارگاه بی قرار با موضوع شهدای رسانه ملی در 52 قسمت رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۴    
جمعیت هلال احمر استان بوشهر در برگزاری موفق فعالیت های حوزه غنچه و کودک رتبه عالی را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۴    
همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر مستند فدائیان خلیج فارس با حمایت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۱    
هشتمین گردهمایی ایثارگران منطقه ویژه پارس با حضور مسئولان در شهرستان عسلویه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۸    
در آئین اختتامه هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر دفاع مقدس منطقه ویژه پارس، پس از قرائت نتایج و آرای هیئت داوران، از افراد ذیل در بخش های مختلف نمایش های خیابانی و صحنه ای تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۸    
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: آزادسازی خرمشهر با اتحاد و همدلی سپاه و بسیج و عموم مردم همیشه در صحنه محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۵    
مسئول اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان از اعزام 460 نفر مبلغ و مبلغه در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی کاشت نهال حرا در سواحل دلوار انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: از ظرفیت های منطقه ای هر شهرستان در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۵    
گام نیوز: آیت الله صفایی بوشهری یکی از مهمترین ضربات فرهنگی در کشور را ناشی از دوری از قرآن دانست و گفت: نیاز است در امر فعالیت های قرآنی کارهای یبیشتری صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۱    
دبیرکل ناتو امروز چهارشنبه در نشست خبری در بروکسل با بیان اینکه ماموریت جنگی ما در افغانستان خاتمه یافته است، گفت: به نقش مبارزه ای سربازان ناتو در افغانستان نیازی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۸    
نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد مصرف شکلات به حفاظت از بدن در مقابل نوع شایع و خطرناک ضربان نامنظم قلب کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۸    
پروانه معصومی گفت: فیلم سازان ما خودشان باید عشق داشته باشند تا به سراغ رویداد مهمی همچون خرمشهر بروند نه اینکه به آن ها پیشنهاد داد و فیلم سفارشی بسازند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۵    
امروز سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سال 1361 است. به همین مناسبت مروری داریم بر تلاش های رزمندگان که منجر به آزادسازی خرمشهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۵    
مزدک میرزایی ، گزارشگر ورزشی، امشب مهمان خندوانه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۲    
مدیر کل دفتر ارزیابی، کنترل تجویز و مصرف کالاهای سلامت سازمان غذا و دارو به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان توصیه های مرتبط با مصرف داروها برای بیماران بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۲    
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی با تأکید بر اینکه مردم زولبیا و بامیه را از قنادی ها دارای مجوز خریداری کنند از تصویب و ابلاغ قیمت هرکیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۹    
میزان اثرگذاری ژنتیک بر هوش انسان از موضوعات بحث برانگیز بین دانشمندان است، اما به تازگی محققان موفق به کشف ژن های مرتبط با هوش شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۹    
مجموعه تلویزیونی سِرّ دلبران که پیش از این قرار بود در شب های ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه دو سیما برود؛ بعد از عید فطر میهمان خانه های مخاطبان تلویزیون می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۶    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت برای مقابله با تشنگی در ایام ماه مبارک رمضان مواد غذایی خاصی را توصیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۶    
عضو هیأت مدیره انجمن چشم پزشکی ایران گفت: ساعتها اقامت در شرایط آفتابی و بدون حفاظ کافی در مقابل چشم شانس بروز بیماریهای چشم را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۰    
مدیرکل مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان بوشهر گفت: با راه اندازی تالار رقمی امکان استفاده از 180هزار منابع مختلف برای پژوهشگران فراهم شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۷    
امام جمعه بوشهر گفت: بر اساس اسناد به جا مانده از نقش استان بوشهر در خلیج فارس، این استان نماد تمدن در این آبراه بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۴    
تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۱    
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت که اخیرا در شرق استان حلب عملیات گسترده ای داشتند، موفق شدند مساحت قابل توجهی را از اشغال داعش خارج کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۸    
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه یکی از راه های برای بررسی صحت انتخابات قرار دادن آرای تک تک صندوق ها در اینترنت است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۵    
پلیس انگلیس خبر داد، نیروهای ارتش این کشور در نزدیکی مقر پارلمان، کاخ باکینگهام، سفارت خانه ها و اماکن حساس مستقر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۵    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: 50 رئیس کشور در عربستان جمع شدند و تنها حرف آنها این بود که ایران دارای قدرتی مهارناپذیر است و این برای ما افتخار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۸    
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۹    
گام نیوز: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 96 با انتخاب مجدد حسن روحانی به اتمام رسید. در این گزارش قصد داریم نگاهی به آمار و ارقام انتخاباتی در استان بوشهر بپردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۶    
حجت الاسلام بهمیاری پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه رصد از اعزام شش گروه رصدگر در مناطق مختلف استان برای رصد هلال ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیّر گفت: مقاومت خرمشهر سرمشق رزمندگان و فتح الفتوحی برای پیروزی در دیگر عملیات های دفاع مقدس بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۴    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از کشف دو دستگاه ژنراتور قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۴    
فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: فتح خرمشهر در تاریخ کشور به عنوان نماد مقاومت و ایثار هیچ گاه از حافظه ملت سرافراز ایران اسلامی پاک نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۱    
فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان گفت: با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری در راه فتح خرمشهرهای پیش رو تمام انرژی و توان خود را به کار ببریم و تلاش کنیم که در آن میادین نیز فاتح میدان ها باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۱    
مدیرکمیته امداد شهرستان گناوه از پرداخت 543 فقره تسهیلات کارگشایی و اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از شروع تا پایان ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان طرح ترنم نور با همکاری موسسات قرآنی برای مددجویان تحت حمایت سراسر استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: بر اساس تفاهم نامه سه جانبه بین دفتر بانوان و خانواده استانداری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۷    
شدت میزانسن های جنسی تا جایی است که در بسیاری از لحظات، بازیگران با وقاحتی کم نظیر، تمام تلاش خود را به کار می برند تا اعمال زناشویی را به لخت ترین حالت، روی صحنه به مخاطب یادآور شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
فرماندار شهرستان عسلویه گفت: فتح خرمشهر بازتعریفی در ساختار جنگ ها در دنیا بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶    
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی بوشهر گفت: یزد و بوشهر از استان های پیشتاز در شیوع و بروز بیماری دیابت در کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۰    
قائم مقام سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در پارس جنوبی شاهد یک سری مزیت های مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی هستیم که می تواند در رشد اقتصادی مطلوب کشور موثر واقع شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: سالانه شاهد مراجعه بیش از 35 هزار نفر از مردم استان بوشهر به پایگاه های انتقال خون در سطح استان برای اهداء این ماده حیاتی هستیم که در سطح کشور با توجه به شاخص ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۷    
مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر گفت: دو سد دشت پلنگ و باغان در استان بوشهر با سرمایه گذاری حدود 4 هزار میلیارد ریال توسط فاینانس خارجی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴    
امام جمعه بوشهر گفت:با استفاده از نظر کارشناسان مذهبی و علمی عضو ستاد استهلال استان بوشهر، استهلال ماه برای ماه مبارک رمضان رصد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۸    
پرخوری و کم خوری هر دو می تواند مزاج را به سمت سردی هدایت کند؛ همین طور عدم تحرک و ورزش بسیار شدید برای یک فرد غیر حرفه ای نهایتاً مزاج بدن را به سمت سردی می برد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۵    
بیست و سومین روز عملیات بود. یعنی ما 48 ساعت وقت داشتیم. فرماندهان همه رفتند. به خودم که آمدم دیدم توی سنگر، همین طور خمیده ایستاده ام و تمام وجودم را اضطراب گرفته.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت موجب کاهش خطاهای پزشکی در کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۲    
به گزارش گام نیوز رحمت و مغفرت خداوند متعال بر بندگانش مسأله ای است که خیلی از ما انسان ها نسبت به آن غافل هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۲    
بر اساس احکام شرعی اسلام، روزه بر آن دسته از مؤمنین که دارای شرایط خاص هستند واجب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۹    
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات سال 92 و حضور در پاستور، کلید واژه رفع حصر در ماه های نخست، به طور مرتب از سوی رسانه های اصلاح طلب و سایت های خبری و تحلیلی وابسته به جریان فتنه تکرار می شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۹    
امام صادق (ع) در روایتی به راهکاری که موجب دوری شیطان از انسان می شود، اشاره می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۹    
در حالی که رئیس جمهور ادعا کرده بود سند 2030 یونسکو امضا نشده، معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد این وزارت بعد از هشدار و اعتراض رهبر معظم انقلاب، اجرای سند مذکور را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۶    
نوشیدن یک لیوان آب به جای نوشابه های شیرین قندی حداقل یکبار در روز می تواند ریسک چاقی را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۳    
امام رضا علیه السلام در کلامی گران بها ارزش و فضیلت جهاد اقتصادی را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۱    
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از مجموع 19 هزار و 912 نفر مددجوی بیمه شده تحت حمایت، یک هزار و 153 نفر از آنان در گروه بیماران خاص ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۰    
نخستین همایش تخصصی استانی شورای زکات اهل سنت پیش از ظهر امروز با حضور مدیر کل امور اجرایی زکات کشور، اعضای شورای زکات استان بوشهر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۱    
نشست تخصصی مسئولان کمیته امداد و فنی و حرفه ای استان بوشهربا محور بررسی آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان پیش از ظهر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۵    
پلیس انگلیس اعلام کرد که انفجار در سالن منچستر آرنا که در آن کنسرت اجرا می شد، 19 کشته و حدود 50 زخمی بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۵    
معترضان به صدور حکم علیه آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین مقابل منزل وی در میدان الفداء همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲    
نشریه ویژه ارتش آمریکا نوشت: ارتقا توانمندی ساخت موشک های نقطه زن بیانگر رشد فنی صنایع نظامی بومی ایران و شکست تلاش های غرب است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲    
رئیس روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه گفت: محمد حسن تونه از گناوه مقام اول مسابقات پینگ پنگ آزاد بزرگسالان در بوشهر را کسب کرد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹    
نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط با عنوان آوای قلم به همت انجمن خوشنویسان گناوه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در نگارخانه شادروان افتخاری گناوه برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۶    
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فتح خرمشهر حماسه ای تکان دهنده در تاریخ پس از انقلاب بوده است که امروز بعد از 35 سال با یادآوری آن قلب ها را تسخیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۳    
پس از سال ها تحمل رنج و درد، جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۰    
به گزارش گام نیوز این انتخابات به پایان رسید . اما لازم می بینم چهار نکته را به دوستداران انقلاب یادآوری نمایم: ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۷    
به گزارش گام نیوز مردمی که از ساعت 24 نتوانستند رای بدهند را 4 میلیون اعلام کرد . این مجری انتخابات طوری القا می کرد که این 4 میلیون من دراوردی قرار بوده به ایشان رای دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۴    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: باید از مصرف غذاهای پر چرب و پرکالری در وعده سحر خودداری کرد تا در طول روز احساس گرسنگی نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۱    
طبق نتایج یک تحقیق جدید، میزان بالای آلودگی هوا به مرور زمان موجب بروز اختلال در خواب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۵    
گام نیوز: بی آبی های سال قبل امان مردم استان بوشهر را بریده بود، مسئولان وعده دادند که سال بعد مشکلی نداریم؛ حالا تابستان نزدیک است و مردم نگرانند که وعده مسئولان در سال قبل جا مانده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۹    
با پایان شمارش آراء شوراهای شهر استان بوشهر، اعضای اصلی و علی البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای استان بوشهر مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۰    
مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: آنها دریاهای عزّت و نور خدا و حیایند. امیدوارم بر اثر نشستن و برخاستن با آنها و ذکر و یادشان ما از این کوچکی و ضعف و کودکی و ظلمات جهل و نادانی، نجات پیدا کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۷    
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: عذاب خداوند از طرف غیب به توسط ملایکه، با توبه و رجوع الی الله و تضرع رفع می شود چه استبعاد دارد که عذاب از ما نیز رفع شود؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۴    
اهمیت نیت روزه به قدری بالاست که بازگشت از آن باعت ابطال روزه فرد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۴    
ابوحمزه ثمالی می گوید از امام صادق(ع) پرسیدم چرا طواف خانه خدا هفت بار است؟
مشاهده نتایج بیشتر...