دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۲:۱۳Dec 2018 17

گفتارنو (goftareno.ir)

گفتارنو 29 اسفند 1394 گفتارنو 30 اسفند 1395 گفتارنو 28 اسفند 1396 گفتارنو 30 فروردین 1397 گفتارنو 1 اردیبهشت 1397 گفتارنو 31 خرداد 1397 گفتارنو 31 تیر 1397 گفتارنو 30 مرداد 1397 گفتارنو 31 شهریور 1397 گفتارنو 30 مهر 1397 گفتارنو 30 آبان 1397 گفتارنو 1 آذر 1397 گفتارنو 2 آذر 1397 گفتارنو 3 آذر 1397 گفتارنو 4 آذر 1397 گفتارنو 5 آذر 1397 گفتارنو 6 آذر 1397 گفتارنو 7 آذر 1397 گفتارنو 8 آذر 1397 گفتارنو 10 آذر 1397 گفتارنو 11 آذر 1397 گفتارنو 12 آذر 1397 گفتارنو 13 آذر 1397 گفتارنو 14 آذر 1397 گفتارنو 15 آذر 1397 گفتارنو 16 آذر 1397 گفتارنو 17 آذر 1397 گفتارنو 18 آذر 1397 گفتارنو 19 آذر 1397 گفتارنو 20 آذر 1397 گفتارنو 21 آذر 1397 گفتارنو 22 آذر 1397 گفتارنو 23 آذر 1397 گفتارنو 24 آذر 1397 گفتارنو 25 آذر 1397 گفتارنو 26 آذر 1397 
  ۴۶ دقیقه پیش    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: انتقال منابع بیش از 5 هزار میلیارد تومان از حساب شرکت های بزرگ به استان عملیاتی شده و به استان آمده که این مهم ماحصل تفویض اختیار شورای معادن بوده است.
  ۴۶ دقیقه پیش    
رئیس شورای شهر کرمان از آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فیبر نوری شهر کرمان خبر داد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 243 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه پراید در عملیات ماموران یگان امداد شهرستان رابر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها باید صدای امیدآفرین دولت و نظام جمهوری اسلامی باشند.
  ۱ ساعت پیش    
حقوق شهروندی در نظام اداری در حد ارایه کاریکاتوری از میز خدمت در ادارت استان، باقی مانده است و بیش از آن که در راستای حقوق شهروندی در نظام اداری باشد توهین به شعور شهروندان تلقی می شود و شهروندان ...
  ۱ ساعت پیش    
شهردار کرمان از آغاز عملیات بهسازی خانه شهر کرمان خبر داد و گفت: پروژه آزادی در بهمن ماه مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: باید زمین رایگان در اختیار زوج های دهه شصتی قرار گیرد تا بتوانند با ساخت یک واحد مسکونی زندگی خود را سامان دهی کنند.
  ۲ ساعت پیش    
یش از چند دهه است که سیاست نصب کنتور حجمی برای حل معضل بحران آب به عنوان یک راهکار مطرح می شود، اما تاکنون که بیش از 5 سال از مرحله اجرا و نصب کنتورهای حجمی و هوشمند در تعدادی از شهرستان های استان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۷    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد با اشاره به اینکه جازموریان منشاء 25 درصد از ریزگردهای کشور است گفت: سد سازی بر روی هلیل رود موجب تخریب خاک جازموریان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۷    
فرمانده پلیس راه ریگان - ایرانشهر گفت: برخورد خودروی تویوتا با کامیون در محور ریگان - نرماشیر، 3 کشته و 7 مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۷    
نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش در شرایط فعلی به صلاح نظام تعلیم و تربیت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۷    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: سیرجان بر اساس ثبت نام در سامانه رصد با 196 درصد رشد، رتبه نخست اشتغال کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۵۷    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خصوص احتمال کاندیدا شدن از حوزه انتخابیه کرمان و راور گفت: شاید تصمیم گرفتم و به کرمان هم آمدم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۷    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: حال استان کرمان خیلی خوب نیست و وظیفه ما است که از مشکلات مردم گره گشایی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۷    
نهمین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال جاری صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۶    
نهمین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال جاری صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۶    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: حال استان کرمان خیلی خوب نیست و وظیفه ما است که از مشکلات مردم گره گشایی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت : تا کنون در خصوص برجام کاری انجام نشده و چیز جدیدی که به نفع ایران باشد صورت نگرفته است و به نظر می آید اروپایی ها متوسل به فرصتی هستند تا در سایه این تحریم ها نقش ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۶    
روزهایی اخیر شاهد فراخوان هایی برای تجمع در اعتراض به بکارگیری نیروهای غیربومی در مجتمع مس سرچشمه در فضای مجازی بودیم که حتی یک مورد آن روز گذشته جامه ی عمل پوشید و جمعیت 60 نفره ای مقابل مجتمع مس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۶    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت : تا کنون یک هزار و 135 واحد شهری به بانک ها معرفی شده اند و قرارداد بسته اند و طبق گزارش بنده 400 واحد مسکونی تمام شده اند و مابقی منازل هم سفت کاری آن ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۶    
یکی از برنامه های انجمن خرما کرمان نفوذ در بازار چین بود. برخی از فعالان خرما می گفتند چینی ها ذائقه شیرین پسند دارند و چین می تواند بازار خوبی برای ایران باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
نشست فصلی جمعیت توسعه و آزادی با حضور اعضای شورای مرکزی, روسای حوزه ها و سایر ارکان جمعیت دیروز در زرند با حضور حسین مرعشی و دکتر امیری نماینده مردم زرند و عضو شورای راهبردی جمعیت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
افزایش قیمت سکه و طلا تنها منحصر به بازارهای مالی نیست و تبعات اجتماعی آن نیز به مرور وارد جامعه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: ساعت 23 و 37 دقیقه پنجشنبه شب واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رفسنجان به انار در استان کرمان سه کشته و پنج مصدوم برجای نهاد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: اخلاق و مردم داری مسئله بسیار مهمی است به ویژه برای مسوولان نظام و باید حتما اخلاق متناسب با مسوولیت را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: مرزهای بین ما و کودکانمان به دلیل گسترش فضای مجازی در حال محو شدن است اما در عین حال مرزهای جدیدی نیز در حال شکل گیری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
کمتر ازیک ماه است که از ابلاغ بخش نامه جدید پیمان سپاری ارزی می گذارد، بر اساس این بخش نامه صادرکنندگانی که تا یک میلیون یورو صادرات دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک کرمان گفت: قیمت مسکن با توجه به افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی حدود 20 تا 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به وجود استعدادهای وِیژه هنری در سیرجان گفت: به منظور فراهم آوردن سازکارهای فعلیت بخشیدن به این استعدادها پیگیر رفع مشکلات خانه هنرمندان شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
بهره برداری از 52 کلاس درس با بهره مندی یک هزار و 580 دانش آموز سیرجانی از فضای مناسب آموزش و تحصیل آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
مدیر تماشاخانه پارس کرمان گفت: اکران فیلم های دوازدهمین دوره جشنواره سینما حقیقت در این تماشاخانه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۷    
شهردار منطقه یک کرمان از مفروش کردن پل عابر پیاده میدان بسیج به احترام عابران قانونمند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از اجرای طرح مشاوره و بازدید ایمنی از منازل شهروندان کرمانی توسط سازمان آتش نشانی در شهر کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
کاروانسرای کوزه گران حدود 150 سال قبل در دوره قاجار ساخته شده و بانی آن حاج محمد کوزه گر و حسین سلطانی بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر تمام پرونده های احتکار در استان کرمان تعیین تکلیف شده است گفت: بیشترین پرونده های احتکار در استان کرمان مربوط به لوازم خانگی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مهندس تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به همراه اردکانیان وزیر نیرو، همتی استاندار هرمزگان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
عضوهیات رئیسه کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس، از بهزیستی خواست تا مهدکودک هایی که مانع از ورود بازرسان این سازمان می شوند را بلافاصله به دستگاه قضایی معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
یگان تکاوری 114 بم حدود ساعت 22:30 سه شنبه شب در حال گشت زنی در محورهای فرعی و مواصلاتی ریگان بود که به یک دستگاه خودرو از قاچاقیان و اشرار مسلح برخورد کرده که منجر به درگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۷    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: با توجه به فضای تهدید و تحریم کنونی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
مدتی است بحث بورس خرما در بورس خبرها و مباحث فعالان حوزه خرما است. برخی موافق بورس خرما هستند اما معتقدند زیرساخت های آن فراهم نیست؛ و کرمان در حال حاضر شرایط داشتن بورس خرما را ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
رئیس کل دادگستری استان کرمان با هشدار اینکه متخلفان در حوزه پولی و بانکی تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جاده رفسنجان-انار یکی از سه جاده حادثه خیز استان کرمان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
استاندار کرمان گفت: در بخش بهداشت و درمان علی رغم همه تلاشی که شده از هشت شاخصی که در این حوزه داریم کرمان در شش شاخص پایین تر از متوسط کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز (سه شنبه) حوالی منطقه شهداد در شهرستان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۷    
اولین همایش بزرگداشت روز جهانی خاک در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، امام جمعه و نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: طبق آیین نامه جدید شخصیت های برجسته احزاب عضو شورای عالی اصلاح طلبان می شوند و چیزی به عنوان اعضای حقیقی نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پروژه های بهداشتی شهرستان های رفسنجان و انار به طور همزمان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: ارائه طرح های عملیاتی در راستای رفع آسیب های اجتماعی، لازم است در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
شهردار کرمان گفت: بودجه امسال شهرداری کرمان براساس برنامه پنج سال تدوین خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۷    
داوود درویشی معاون پژوهشی مرکز تحقیقات کشاورزی استان کرمان در خصوص محصولات تراریخته اظهار می کند: عوارض محصولات تراریخته ناشناخته است و هنوز تحقیقات قطعی صورت نگرفته است که بر اثر مصرف محصولات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
مدیرکل آموزش و پرورش کرمان گفت: این استان در زمینه توسعه مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی نسبت به استان های دیگر پیشتاز است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
استاندار کرمان با اشاره به اینکه راه حل اشتغال در کشور، تربیت دانشجویان متناسب با بازار کار است گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای گام های خوبی در این زمینه برداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸    
** استاندار باید تلاش نماید محیط و فضای مناسبی برای کسب وکار به وجود آید. خوشبختانه در مورد نقش بخش خصوصی در استان و در کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۸    
محمد فرشاد امروز 18 آذرماه در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر کرمان با استاندار اظهار کرد: شورای پنجم سعی کرده منسجم و همدل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
استاندار کرمان گفت: یکی از دلایل عقب افتادگی ما در مسائل اجرایی و شهری این است که کمتر نظراتمان را یکی کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۸    
عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان از وجود دو مرکز نگهداری کودکان کار در استان کرمان می گوید و می افزاید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۸    
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعاتی که در خانه حاج آقاعلی بزرگترین خانه خشتی جهان در رفسنجان رخ داده به دلیل بدهکاری شرکت سرمایه گذار بوده و اموال را بدون هماهنگی با ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
حضور و سخنرانی دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان و رییس مجمع نمایندگان استان در کمیته تخصصی گسترش ارتباطات و تقویت همکاری بین منطقه ای و تحقق صلح و توسعه همه جانبه و پایدار در منطقه
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
عضوهیئت رییسه کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس گفت: زندان ها به دلیل مشکلات مالی و اعتباری با مشکلات بسیاری مواجه هستند و رفع آن نیازمند اهتمام ویژه مسئولین است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
بامداد امروز، زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر حوالی هجدک کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:پارلمان های کشور های مختلف خاستگاه مردمی دارند و در مواقعی سیاست های حاکم بر کشور ها در پارلمان ها حاکم نیست از همین رو پیشبرد دیپلماسی پارلمانی زیرساخت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۹    
حسین وزیری از جمله کسانی است که در این خصوص بخش دولتی را خطاب قرار داده و می گوید: بزرگترین مشکل، همین بزرگ نمایی های اماری است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۹    
در پی عدم صدور مجوز برای برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه با صدور بیانیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۹    
اشاره به حادثه تروریستی چابهار و روز دانشجو بخش مهمی از خطبه های ائمه جمعه این هفته استان را تشکیل می داد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۹    
مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان که در سفری یک روزه، به منظور بازدید و افتتاح چند طرح به استان کرمان سفر کرده است، لحظاتی پیش در بین استقبال مسئولان و جامعه ورزش، وارد فرودگاه کرمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۹    
استاندار کرمان به مناسبت روز دانشجو با انتشار پیامی گفت : آزاداندیشی و استقلال طلبی در کنار علم آموزی و پژوهشگری جزئی جدانشدنی از حیات دانشجویی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۹    
مهدی حسینی نژاد، رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان در رابطه با پروژه های فولادی استان مطرح می کند:در حال حاضر در کرمان، سیرجان و زرند طرح استفاده از آب فاضلاب شهری برای صنایع فولاد در حال اجراست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۹    
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت : ورودی بازار کار این استان سالانه 35 هزار نفر است که تاکنون 70 درصد آن محقق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۹    
عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس گفت: ممکن است به دنبال حذف محدودیت ظرفیت در حرفه وکالت باشیم، اما بذیرش وکلا بدون ارزیابی امکان پذیر نیست و قطعاً مبتنی بر سنجش های علمی تر خواهد بود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۹    
یک خودروی انتحاری که با بمب و مواد منفجره تجهیز شده بود،صبح امروز به مقر فرماندهی نیروی انتظامی در چابهار حمله کرده است. در جریان این حمله، متاسفانه تعدادی از هموطنان مان شهید و زخمی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۹    
اگرچه چند ماه پیش قیمت مصوب 10 هزارو 500 توان برای مرغ در نظر گرفته شد، اما کماکان این ماده پروتئینی میل صعود دارد. این بار قیمت آن به 11 هزارو 300 تومان افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۹    
معاون اقتصادی استانداری کرمان صبح امروز در جلسه شورای گفتگوی استانی و بخش خصوصی گفت:بسیاری مشکلات و اتفاقات پیرامون ما متاسفانه به سوی امنیتی شدن پیش رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۹    
رییس انجمن ملی خرما صبح امروز در جلسه شورای گفتگوی استانی و بخش خصوصی گفت: مشکلات پیش رو در بخش فرآورده های کشاورزی در اثر نقصان مدیریت در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۹    
سیدمهدی طبیب زاده صبح امروز در جلسه شورای گفتگوی استانی و بخش خصوصی در ارتباط با مشکلات به وجود آمده در برابر محصول خرما گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۹    
منصور دوست محمدی در خصوص گرانی قیمت مرغ و تخم مرغ اظهار داشت: گرانی قیمت نهاده ها، خشکسالی، عدم واردات واکسن آنفولانزا ، دلایلی هستند که چندین سال عامل گرانی این تابع پروتئین بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۹    
زلزله ای به بزرگی 4.2 ریشتر بامداد امروز سیرچ کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۹    
مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی صنعتی گل گهر به همراه مهندس عتیقی مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران در بازدیدی چند ساعته ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی باید با امهال وام کشاورزان دغدغه آن ها را کاهش دهد، گفت: زرند به نفس نفس افتاده و آخرین قطرات آب از زمین استخراج شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۹    
نیروگاه خورشیدی یکصد کیلوواتی در دانشگاه آموزش عالی کار رفسنجان با اعتبار 10میلیاردریال به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۹    
رییس کمیسیون خدمات شهری شورا شهر کرمان می گوید: نباید به جای اینکه به حل مسئله بپردازیم صورت مسئله را پاک کنیم. اینکه می گویند ریشه کن کردن تکدی گری 100 درصد امکان پذیر نیست حرف درستی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: بیش از 310 هزار نفر کارگر بیمه شده در استان کرمان داریم و در سال گذشته علی رغم همه مشکلات بیش از 20 هزار نفر در واحدهای کارگری ما مشغول به کار شده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹    
حسن پور گفت:استان کویری کرمان در مسئله خشکسالی و کمبود آب با معضلات اساسی دست و پنجه نرم می کند؛ بنابراین دولت باید در بودجه سال 98 چاره اندیشی کند و فارغ از مسائل سیاسی و حزبی دست به دست هم دهند تا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹    
عضو فراکسیون حمایت از معلولان مجلس با انتقاد از عدم اجرای قانون استخدام 3 درصد از معلولان در دستگاه های و نهادهای دولتی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:کارمندان،کارگران،بازنشستگان و معلمان که جزء حقوق بگیران جامعه محسوب می شوند بازندگان اصلی تورم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، از تشکیل کارگروهی در کمیسیون متبوعش برای بررسی طرح استفاده از سرمایه های مردمی جهت تکمیل پالایشگاه های موجود و یا احداث پالایشگاه های جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹    
رئیس پلیس راه شمال استان گفت: در اثر برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه پژو405 در کمربندی باغین کرمان، راننده خودروی سواری در آتش سوخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۹    
طی احکامی جداگانه از سوی فدایی استاندار کرمان، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و مدیرکل دفتر سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۹    
شهردار کرمان گفت: ضوابط معماری و شهرسازی ظرف یک ماه آینده به منظور مناسب سازی شهر و ساختمان های عمومی برای معلولان در قالب یک کتابچه تدوین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۹    
پانزدهمین نمایشگاه ایران متافو با حضور شرکتهای معدنی و صنعتی کشور از 12 الی 14 اذرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاریست
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: برخی مناسب سازی ها که نه تنها قابل استفاده نسیت، بلکه موجب آسیب به معلولان شده و نوعی توهین محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۹    
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 390 کیلو تریاک در بار خرما و دستگیری 2 قاچاقچی در شهرستان جیرفت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۹    
مسئول روابط عمومی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: بر اثر واژگونی یکدستگاه اتوبوس در کیلومتر 40 جاده اصلی این شهر به سمت انار کرمان 10 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۹    
امام جمعه کرمان در ششمین اجلاس استانی نماز با موضوع ''شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز''، از تداخل وقت نماز با جلسات اداری گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۹    
هر کیلوگرم پسته در شرایطی در بازار داخلی به بیش از 2 برابر نرخ صادراتی آن به فروش می رود که نه تنها کاهش تولید این محصول، بلکه تداوم صادرات آن در این جهش قیمت موثر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۹    
استاندار کرمان بر مناسب سازی فضای شهری برای توانجویان از سوی سازمان ها و موسسات تاکید کرد و گفت: باید به منظور تحقق هرچه بهتر این مهم پیشنهادات مشخص کارشناسی شده و قابل اجرا ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۹    
نایب رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان نسبت به تخریب میراث فرهنگی جنوب این استان هشدار داد و گفت: متاسفانه میراث فرهنگی شهرستان های منوجان و قلعه گنج تنها یک نیرو و کهنوج نیز دو نیرو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۹    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: قضات تنها راه حل برخورد با متخلفین را حبس ندانند و از مجازات های دیگر مخصوصاً در جهت آن چیزی که امروزه منافع عمومی محسوب می شود، حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۹    
استاندار کرمان گفت: چاه های غیرمجاز آب این استان در راستای مقابله با کم آبی باید در چارچوب قانون تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۹    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: قیمت ها باید بر اساس مقایسه نرخ طبیعی بازار در سال 96 و طبق نظر کارشناسان و ستاد تنظیم بازار برای سال 97 تنظیم شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۹    
استاندار کرمان گفت: فاز نخست مرکز پایش تصویری کرمان با 110 دوربین تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...