دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۲۳:۱۵Nov 2018 19

گفتار نیوز (goftarnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
مجری های تلویزیون طی سال های گذشته به علل مختلف ممنوع التصویر شده و از برنامه های تلویزیونی کنار گذاشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
کانادا هم بامداد یکشنبه به صف کشورهایی پیوست که روایت رسمی عربستان سعودی درباره قتل جمال خاشقچی ، روزنامه نگار منتقد آل سعود را رد کرده اند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
دکتر مرتضی براری با اشاره به خیل عظیم در پیاده وری اربعین، افزود: با توجه به اینکه جمعیت زیادی در پیاده روی اربعین در مرزهای ایران و عراق حضور دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
دو شبکه تلویزیونی در ایران به ورزش می پردازند. شبکه ورزش مختص پخش مسابقات ورزشی است و شبکه سه هم عمدتاً مسابقات ورزشی بالاخص فوتبال را مستقیم پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی، هشتگ "حب الحسین یجمعنا" به داغ ترین هشتگ توییتر فارسی تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
با استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صمت و عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی رییس جمهور رضا رحمانی و محمد اسلامی را به ترتیب به عنوان سرپرست وزارتخانه های مذکور معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
رئیس کمیته شفافیت وشهر هوشمندشورای شهرتهران کلیات لایحه دستورالعمل اجرایی مدیریت منابع ومصارف غیرنقد رایک گام به عقب در جهت مبارزه بافسادوبازگشت دوباره واسطه ها به چرخه مبادلات غیرنقددانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
آیا رواست که پولی که در شرایط تحریم، با گونی و چمدان وارد می شود، دوباره به همین سادگی به خارج فرستاده شود تا صرف حقوق های چند هزار دلاری نمایندگان دیپلماتیک شود؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
ساختار سخت و سیاسی انتخاب شهردار در جریان اصلاحات که منافع سیاسی در آن به کارآمدی ارجحیت دارد سبب ایجاد بحران ثبات مدیریت در پایتخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۶    
دبیرکل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه براساس شیوع شناسی صورت گرفته تعداد معتادان نسبت به 5 سال گذشته 700 هزار نفر کاهش داشته است، گفت: بیش از 65 درصد اقدامات مقابله ای، اطلاعاتی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
ولیعهد عربستان اعتراف کرد که عربستان منافع بسیاری با اسرائیل دارد. این در واقع یک اشاره علنی دیگر به روابط روز افزون ریاض و تل آویو است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
پیدایش و پیشرفت شبکه های اجتماعی در کشور ما آنقدر سریع رخ داد که فرصت فرهنگ سازی آنچنان که باید فراهم نشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
درپی عملیات جنگنده های ترکیه در شمال عراق، 8 هدف از پ.ک.ک نابود شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
وزیران خارجه ایران، روسیه و ترکیه فردا چهارشنبه درباره بحران سوریه نشست برگزار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در حال حاضر به جز جنوب به شمال نواب که ترافیک نیمه سنگین را داراست، در معابر ورودی به تهران، معابر داخلی و بزرگراه ها، ترافیک روان را شاهد هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
به آسانی می توان نتیجه گرفت که خروج از برجام برای آمریکا یک فاجعه و برای ما یک فرصت طلایی خواهد بود و یکی از موانع اصلی پیش روی تحقق شعار سال و پیوست های آن را از میان برمی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
اجازه بدهید اول به این نکته اشاره کنم که این ما بودیم که از اوج درخواست کردیم بودجه این سریال را متقبل شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
همزمان با آمادگی خدمات پس از فروش ایران خودرو برای بازگشت مسافران نوروزی، آرایش و چیدمان ناوگان امداد خودرو ایران متناسب با شرایط بازگشت مسافران نوروزی و ترددهای روز سیزده بدر تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
استاندار تهران از تمهیدات استانداری جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به استان و تحقق شعار سال خیلی جدی تر از قبل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۲    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: تشویق به خرید کالای ایرانی و انجام عملی آن زمانی اتفاق می افتد که کالای ایرانی با مطالعه دقیق و با کیفیت مناسب تولید شود و توان رقابت با کالاهای ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
ایستگاه فضایی از دست رفته چین موسوم به "تیانگونگ-1" به احتمال قوی تا فردا ظهر جایی در خاورمیانه یا نزدیکی قاره آفریقا سقوط خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
رییس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، اقدام جنایتکارانه و ضدانسانی رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی علیه راهپیمایی مسالمت آمیز ملت فلسطین در روز بازگشت را قویا محکوم کرد و از مجالس ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
سازمان فضایی ایران درباره سقوط مدارگرد چینی "تیانگونگ-1" که به احتمال قوی تا فردا ظهر جایی در خاورمیانه یا نزدیکی قاره آفریقا سقوط خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
"لوور" است دیگر، درست مشابه خانه اصلی اش در پاریس، حالا که بخشی از آن به خاورمیانه و کشوری با فرهنگ و تمدنی غنی هم آورده شده باز هم دیدنش به ایستادن در صف نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
رفت و آمد خودروها در محورهای منتهی به شمال کشور، آزادراه تهران قم و تهران کرج و محورهای رفت و برگشت به خراسان رضوی اکنون نیمه سنگین، پرحجم و روان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد روند خروج تروریست ها به همراه خانواده هایشان از دوما به سمت ادلب آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی گفت: توافقنامه حج تمتع 97 تفاوتی با توافقنامه حج تمتع سال 96 ندارد و بحث های رفاهی، امنیت، عزت، کرامت و غیره مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
جمهوری همان واژه ای بود که در دوران رضاخان مطرح شده بود اما با مقتضیات زمانه وفرهنگ ایرانی - اسلامی هماهنگ شده بود. از این رو توانست موافقت 98 درصدی مردم ایران را در 12 فروردین 58 جلب کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
آیت الله احدی گفت: این شب ها که اعتکاف هستید، دور هم جمع شوید و به تفکر بپردازید. دسته جمعی یا فردی فکر کنید، اگر توجه کردید رجب شما رجب است، فردا که می گویند این الرجبیون منظور همین است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
کرمانشاه- فرمانده تیپ 27 محمدرسول الله از تحویل 27 واحد مسکونی به 27 خانوار زلزله زده استان کرمانشاه طی 27 رجب و با حضور 27 خانواده شهید مدافع حرم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۲    
در حالی که مجوز اداره دارایی خارجی آمریکا برای خرید هواپیما تا 10 دی ماه امسال اعتبار دارد، شمارش معکوس برای مدیران صنعت هوانوردی جهت تامین مالی این هواپیماها آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
رفت و آمد خودروها در محورهای منتهی به شمال کشور، آزادراه تهران قم و تهران کرج و محورهای منتهی به خراسان رضوی اکنون نیمه سنگین، پرحجم و روان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس با انتقاد از دست اندرکاران سریال پر مخاطب پایتخت 5 گفت: سریال پایتخت چه تأثیری برای مازندران دارد و چند جوان مازندرانی با دیدن این سریال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
15 بانک به تدریج در حال واریز سود عملکرد قطعی سال 95 سهام عدالت به حساب مشمولانی هستند که شماره شبا حساب بانکی اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
پسر آیت الله زالی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری، حال پدر را مساعد توصیف کرد و از ترخیص قریب الوقوع وی از بیمارستان چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
وزارت بهداشت فلسطین از افزایش تعداد شهدا و زخمی های تظاهرات "روز زمین" خبر داد که در روز جمعه برگزار شد، به طوریکه تعداد شهدا به 16 تن و تعداد زخمی ها و مصدومان به 1416 تن رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: زمان فیلتر تلگرام زمان دقیقی نیست و نباید اخباری به جامعه پمپاژ شود که امنیت روانی مردم را مخدوش کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
بازار ارز، سال نو را طوفانی شروع کرد و بعد از چند روز تعطیلات ابتدایی ابتدای سال یکباره چشم بازار به دلار بالای 5000 تومان روشن شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی همتای ترکیه ای خود و برای حضور در دور دوم مذاکرات سه جانبه با روسیه، بعد از ظهر سه شنبه چهاردهم فروردین ماه جاری به آنکارا پایتخت ترکیه سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
نویسنده کتاب زمانه ما و نهج البلاغه گفت: عمده نهج البلاغه مربوط به دوران حکومت امیرالمومنین(ع) است و سخنان امامی است که در یک چالش عینی و انضمامی با مسائل درگیر شده و سخن می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
ارومیه شهر آب و آیینه با جاذبه های تاریخی و گردشگری بی نظیر روزهای باقی مانده از تعطیلات نوروزی بهترین مقصد برای سفرهای نوروزی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
از اول تا دهم فروردین ماه سال جاری تعداد 20 زلزله بیش از 3.5 ریشتر در 7 استان کشور به ثبت رسید که تنها 10 مورد آن در منطقه تخت استان هرمزگان رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
چند تن از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمترین خواسته های مردم از مسئولان اجرایی کشور؛ بر این موضوع تاکید کردند که امروز اصلیترین مشکل مردم مشکلات معیشتی و اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
حق اولاد کارگری طبق آخرین مصوبه نشست شورای عالی کار برای فرزندان زیر 18 سال 111 هزار و 414 تومان پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
فلسطینی های ساکن شهرهای مختلف نوار غزه و کرانه باختری امروز (جمعه) در راستای تأکید بر حق بازگشت راهپیمایی بزرگی برگزار کردند؛ تا کنون 3 نفر به شهادت رسیده اند و دهها تن دیگر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تحلیل فراوانی وقوع جرائم سایبری گفت: بیشترین جرایم فضای مجازی در بستر شبکه های اجتماعی رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
با وجود افزایش خدمات امدادی ناوگان امداد خودرو ایران در جشنواره خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو در نوروز97 نسبت به سال پیش، میانگین مدت زمان انتظار افزایش پیدا نکرده و حدود 25دقیقه باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
در پی شلیک واحد توپخانه رژیم صهیونیستی، یک فلسطینی به شهادت رسید و یک تن دیگر زخمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
مأمور سابق سازمان سیا معتقد است صهیونیسم دشمن اصلی آمریکا است نه ایران و آمریکا باید با دقت با آن رفتار کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه از عدم شفافیت موضع غرب در قبال تروریسم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام3750 ماموریت امدادی تلاشگران هلال احمر به مسافران نوروزی از 24 اسفند سال گذشته تا ساعت 8 صبح 10 فروردین امسال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۲    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در مورد خرید کالاهای ایرانی، گفت: با خرید کالاهای داخلی باید برای به حرکت درآوردن چرخ های تولید داخلی اقدام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی در حوزه قاچاق کالا علاوه بر شناسایی افراد شاخص در این زمینه و معرفی متخلفان به دستگاه قضا، برخوردهای سختگیرانه ای را با تشکیلات باندی و گروهی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
استاندار تهران با اشاره به استعفای محمد علی نجفی شهردار تهران اظهارکرد: کارهایی از جمله استانداری و شهرداری که با همه مردم ارتباط دارد همواره موافقان و مخالفانی دارد و طبیعی است که فشارهایی بر آن ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
مدیر تلگرام اعلام کرد نقص فنی، عملکرد این نرم افزار پیام رسان را در برخی نقاط جهان با اختلال مواجه کرده ولی به زودی رفع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اقتدار امروز موشکی کشور، نتیجه 30 سال زحمات شبانه روزی نیرو های مخلص در این حوزه است که بسیاری از آنان نیز به فیض شهادت نائل شدند که جا دارد بسیار بیشتر از وضعیت فعلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
دکتر حسن روحانی و الهام علی اف روسای جمهوری دو کشور ایران و آذربایجان به صورت ویدئو کنفرانس شرکت خودرو سازی خزر در نفت چاله را افتتاح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار تهران با 20 هزار تومان افزایش یک میلیون و 730 هزار تومان و دلار با کاهش 10 تومانی 5041 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
مشاور رئیس جمهور در نوسازی بافت های فرسوده گفت: اگر بتوانیم تنها نصف 1350 محله فرسوده را نوسازی کنیم موفقیت خوبی کسب کرده ایم زیرا امیدی نداریم که به همه اهداف دست یابیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
یک پژوهشگر حوزه حمل و نقل و ترافیک با انتقاد از تاکید تفسیر مسئولان از نقش 70 درصدی عامل انسانی در تصادفات جاده ای، می گوید علت 90 درصد مرگ و میر تصادفات، جاده و خودروی غیر استاندارد است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
نمای کلی سیاست های کشورهای اتحادیه اروپایی و آمریکا در قبال برجام را می توان به یک دوراهی تشبیه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
دولت لندن در نسخه بازبینی شده سند امنیت ملی خود از ایران، روسیه و کره شمالی به عنوان چالش های اصلی خود و متحدینش نام می برد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیک سال 96 تا پایان فروردین ماه 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
دبیر مجمع کارآفرینان کشور گفت: این که دولت تنها در 11 ماه گذشته اقلامی چون غذای سگ و گربه، میخ و زیرپوش وارد می کند نشان دهنده بی اعتمادی به تولید داخل است لذا باید به تولید داخل اعتماد کرد و نسبت به ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
در هفتمین روز فروردین ماه اقبال مخاطبان به فیلم لاتاری به قدری بود که 50 سانس فوق العاده به فیلم اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان از روند راه اندازی خط تولید ایران خودرو در این کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: برای همه مشخص است که استفاده از کالای ایرانی منجر به رونق اقتصادی و به راه افتادن چرخه صنعت می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
دبیرکل حزب الله لبنان گفت، آمریکا و عربستان با امکانات و ابزار کثیف و برای هدف قرار دادن مقاومت، در انتخابات لبنان دخالت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: دو بازی دوستانه به روشنی نشان داد که ما از آنچه برای جام جهانی می خواهیم، دور هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
حسین صابری مدیرعامل جدید انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تشریح برنامه های آتی انجمن پرداخت و به برخی شبهه های موجود در مسیر فعالیت این نهاد پاسخ گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
سیاست سیاست خارجی شاه بیت مطالبات رهبر انقلاب در سال 96 در حوزه سیاست خارجی، حفظ عزت، استقلال ایران و جهان اسلام و عدم اعتماد به دشمن و قدرت های غربی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
در سفر رییس جمهوری به ترکمنستان، وزیر صنعت و معدن و تجارت چهار سند همکاری با همتای ترکمنستانی خود امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
“یوری الکسی یویچ گاگارین” در 9 مارس 1934 میلادی در یکی از روستاهای کشور”روسیه” متولد شد. علاقه گاگارین به فضا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
با تصویب سند گسترش فناوری نانو تا افق 1404 علاوه بر آنکه وظایف وزارتخانه ها و سازمان های دولتی در این حوزه تعیین شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
به دنبال افزایش نرخ دلار در روزهای گذشته و عبور آن از مرز 5000 تومان قیمت سکه نیز با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شده است. به طور کلی قیمت سکه به غیر وضعیت عرضه و تقاضا از دو عامل مهم تاثیر می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
سال 96 همچون پنج سال گذشته حضور ظریف در مسند وزارت امور خارجه،برای او سالی سخت و پرکار در عرصه سیاست خارجی ازجمله تحولات منطقه ای و برجام بود و قطعا خانه تکانی ساختاری وزیر امور خارجه در دستگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در مناطق زلزله زده کرمانشاه با اشاره به کمبود چشمه های سرویس بهداشتی در مناطق زلزله زده، گفت: در حال حاضر 400 چشمه دیگر در این مناطق نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
کارشناس و راهنمای گردشگری استان قزوین، گفت: قزوین دارای 9 دروازه بوده و هر یک در سمتی از شهر قرار داشته، اما هم اکنون دو دروازه با نام های راه کوشک و تهران قدیم باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
پل دره خزینه در شهرستان پلدختر بین دو استان لرستان و ایلام و به عنوان یکی از بزرگترین پل های معلق خاورمیانه توسط افراد ناشناس، از ورودی دره استان ایلام در روستای ماژین به پایین انداخته شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد، اخیراً دیداری سعودی-سوری انجام شده و عربستانی ها در این دیدار به دمشق پیشنهاد داده اند اگر ایران و مقاومت را رها کند، ریاض حاضر است آن را به هر نحوی جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
صنعت خودرو در سالی که گذشت شاهد اتفاقات مختلفی مانند مهلت دهی دوباره برای تولید خودروهای غیراستاندارد، افزایش تعرفه واردات خودرو ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
تعدادی از چهره های سرشناس کشورمان به عبور قیمت دلار از 5 هزار تومان در ایام تعطیلات عید نوروز واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار برابر سایپا، 20 بازیکن را در غیاب ملی پوشان به اردوی این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
وزیراسبق بازرگانی، تولید داخلی را یکی از عرصه های جنگ اقتصادی دانسته و گفت: ساماندهی برنامه حمایت از تولید داخل با حرف امکان پذیر نیست و این مسئله به عنوان یکی از عرصه های جنگ اقتصادی محملی برای حمله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در کاخ ریاست جمهوری ترکمنستان به طور رسمی از سوی قربان قلی بردی محمدف، همتای ترکمنستانی خود مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ظهر سه شنبه در آیین بهره برداری از پروژه های کشاورزی و عمرانی شهرستان شهریار با اشاره به وضعیت منطقه خاورمیانه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۳    
مقام مسئول کارگری بر لزوم تعریف آیین نامه تبصره دو ماده 7 قانون کار تاکید کرد و گفت: تا زمانی که با کارگران، قراردادهای کار موقت و سفید امضاء بسته شود، امنیت شغلی آن ها به مخاطره خواهد افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، انجام سفرهای هوایی میان دهلی نو و تل آویو از طریق حریم هوایی عربستان یک "رخداد تاریخی" است که پس از اقدامات پشت پرده ای بلندمدتی به انجام رسیده است و این پروازها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
جان بولتون در اولین مصاحبه اش بعد از معرفی توسط رئیس جمهور آمریکا به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: تصور نمی کنم برجام اصلاح پذیر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
یک سایت روسی مدعی شد که کارلوس کی روش قصد عدم همکاری با فدراسیون فوتبال ایران را دارد و برای ادامه حضور پرداخت حقوق خود را پیش شرط قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد، 75 درصد از مردم فرانسه خواستار توقف ارسال تسلیحات به عربستان سعودی و امارات متحده عربی هستند؛ کشورهایی که همچنان حملات همه جانبه به یمن را در دستور کار خود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
405روز از بازداشت جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی می گذرد و این در حالی است که پرونده وی هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی و در دادسرا قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با دولت، مردم و خانواده های داغدار حادثه آتش سوزی در سیبری همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
یک منبع نظامی یمنی از اصابت دقیق موشکهای بالستیک شلیک شده توسط نیروهای انصار الله به مواضع عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
همزمان با پایان موج نخست سفرهای نوروزی و در آستانه موج دوم این سفرها، مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو گزارشی از اجرای جشنواره خدمات نوروزی97 ایران خودرو در 9روز نخست، ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
وزیر علوم گفت: چون شرایط برای حذف کنکور آماده نیست، قرار بر این شد که درخواستی به کمیسیون آموزش مجلس ارائه شود تا با صدور مجوز قانونی، فرصت حذف کنکور تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
قم - مرجع تقلید شیعیان گفت: عبارت حجاب اجباری واژه ای غلط است و الزام با اجبار تفاوت دارد. حجاب الزامی است نه اینکه اجباری باشد و هر جا که قانونی باشد الزامی در کنار آن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۳    
رییس جمهوری آمریکا جان بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۳    
مهندس سیدرضا حسینی، مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو و مهندس شهرام صالحی، مدیرعامل امداد خودرو ایران با امضای میثاق نامه به کمپین نه به تصادفات جاده ای نوروز پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۳    
رهبر معظم انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا در سالی که گذشت، مهمترین تاکید و مطالبه خود را از نیروهای مسلح کشور، افزایش مستمر توان و اقتدار دفاعی قرار دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...