پنجشنبه ۲۶ مردادساعت ۰۸:۲۶Aug 2017 17

گفتار نیوز (goftarnews.ir)

گفتار نیوز 23 بهمن 1393 گفتار نیوز 30 اسفند 1395 گفتار نیوز 1 فروردین 1396 گفتار نیوز 31 اردیبهشت 1396 گفتار نیوز 31 خرداد 1396 گفتار نیوز 31 تیر 1396 گفتار نیوز 1 مرداد 1396 گفتار نیوز 2 مرداد 1396 گفتار نیوز 3 مرداد 1396 گفتار نیوز 4 مرداد 1396 گفتار نیوز 5 مرداد 1396 گفتار نیوز 6 مرداد 1396 گفتار نیوز 7 مرداد 1396 گفتار نیوز 8 مرداد 1396 گفتار نیوز 9 مرداد 1396 گفتار نیوز 10 مرداد 1396 گفتار نیوز 11 مرداد 1396 گفتار نیوز 12 مرداد 1396 گفتار نیوز 13 مرداد 1396 گفتار نیوز 14 مرداد 1396 گفتار نیوز 15 مرداد 1396 گفتار نیوز 16 مرداد 1396 گفتار نیوز 18 مرداد 1396 گفتار نیوز 19 مرداد 1396 گفتار نیوز 20 مرداد 1396 گفتار نیوز 21 مرداد 1396 گفتار نیوز 22 مرداد 1396 گفتار نیوز 23 مرداد 1396 گفتار نیوز 24 مرداد 1396 گفتار نیوز 25 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه دولت ترامپ به مقابله با ایران متعهد است، مدعی شد که واشنگتن به برجام متعهد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
رسانه های خارجی سفر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران به ترکیه را بی سابقه و تلاش تهران و آنکارا برای یافتن نقاط تفاهم نام نهادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد بررسی صلاحیت محمدجواد ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
محمدعلی نجفی نامزد نهایی منتخبین پنجمین دوره شورا برای شهرداری با محمدباقر قالیباف شهردار فعلی تهران امروز دیدار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
اصلاح طلبان در یک تظاهر گفتمانی ابراز می کنند که از ابتدا دلسوز مستضعفین بوده اند و خود را نسبت به ماجرای ژن خوب ، واردات باتوم برای کتک زدن مردم و زعفرانیه نشینی بی تفاوت نشان می دهند. چرا؟!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
یک حس خوب ، طرح تبلیغی ترویجی شهری است که توسط گروهی برپا شده است که زندگیشان تغییر کرده و اکنون آرامش و یک حس خوب دارند که می خواهند دیگران را در این شادی و آرامششان سهیم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
وزیر علوم دولت دوازدهم باید خود را آماده مقابله با چالشهایی کند که بلاتکلیف رها شده اند و گستره آنها حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی را دربر می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
60 سال پس از انجام نخستین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در ایران، فزونی گرفتن تعداد مردان دارای همسر از زنان متاهل در سرشماری 95 تعجب و پرسش جمعیت شناسان و کارشناسان را سبب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
یک روزنامه انگلیسی با اشاره به تنش های مرزی بوجود آمده میان چین و هند عنوان داشت که دو کشور مجهز به تسلیحات اتمی خود را برای جنگ آماده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی تفصیلی درباره پرسپولیس نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس که در تاریخ رقابت های آسیا ناکام مانده اکنون دنبال شگفتی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت توسعه و عمران اراضی کشاورزی روز چهارشنبه 25 مرداد با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در سالن شهید اکبری بانک کشاورزی برگزار و طی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
در حالیکه وزارت صنعت، معدن و تجارت حسب وظیفه قانونی خود برای ساماندهی واردات خودرو وارد عمل شده و ثبت سفارش جدید برای واردات این محصول را تا زمان اصلاح مقررات متوقف کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از 50 درصد پذیرفته شدگان آزمون سراسری 96 خبر داد و گفت: فرصت تمدید شده انتخاب رشته کنکور ساعت 24 امروز چهارشنبه 25 مرداد ماه جاری پایان می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
شبکه المیادین اعلام کرد، نیروهای سپاه پاسداران عملیاتی برای گرفتن انتقام خون شهید محسن حججی در سوریه آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دومین روز متوالی به بررسی کارنامه وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۰    
یکی از نکاتی که ریاست جمهوری در جلسه دفاع از کابینه پیشنهادی دولت به آن اشاره کرد قول زنگنه، وزیر پیشنهادی نفت درمورد اتصال لوله نفت به "جاسک" بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
بیسیم چی منطقه کردیستان بوده است.از درخواست ها و نیازهایش که پرسیدم اول گفت: شکرخدا همه چیز خوب است. کمی طول کشید تا از مریضی جوانش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
تهیه کننده لیسانسه ها از پایان ساخت این سریال در شهریور ماه خبر داد و در عین حال درباره زمان پخش این مجموعه نکاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
اولین جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دوازدهم حاشیه های خواندنی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: کشتی ورزش اول کشور است اما در مظلومیت و کمبود امکانات که امیدواریم مسئولین به درد کشتی رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
عماد افروغ، جامعه شناس درباره علل گرایش جوانان به کتاب هایی با موضوع موفقیت گفت: نسل جدید در جمهوری اسلامی ایران چه می بیند؟ از چه بهره مند می شود؟ آن ابعاد عرفانی و ملکوتی و اخلاق کجاست و باید کجا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
مقاله علمی محقق ایرانی در زمینه ساخت ابررساناهای تیپ 2 در همایش دوسالانه "سرن" پذیرش شد؛ ضمن آنکه وی کاندیدای محقق جوان در این حوزه نیز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
در سه ماهه نخست سال درآمد مالیات اشخاص حقوقی به رکود خورد و 17.8 درصد کاهش یافته است، در عین حال مالیات بخش خصوصی جور دیگر بخش ها را کشیده و با رشد 14.8 درصدی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
عمار حکیم رهبر حزب میهنی حکمت عراق در واکنش به شهادت شهید محسن حججی به وسیله تروریست های داعش، اقدام این گروهک تروریستی را محکوم و آن را اقدامی بزدلانه توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل جلسه نوبت عصر و ادامه یافتن بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی تا ساعت 19:30 موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۰    
رئیس فراکسیون امید مجلس حضور چهره های موفق دولت یازدهم در کابینه جدید را نقطه قوت وزرای پیشنهادی معرفی شده به مجلس توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
شعب بانک کشاورزی استان ایلام تا نیمه مرداد سال جاری 1900 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 22میلیاردریال به متقاضیان پرداخت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
شرکت ایران خودرو دیزل از آغاز بهره برداری از 130 دستگاه اتوبوس شهری تولید شده در این شرکت در خطوط اتوبوسرانی شهر شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
بانک گردشگری در راستای تسهیل امر ازدواج جوانان و همسویی با سیاست های کلان بانک مرکزی در بسیج منابع بانکی برای این امر مهم اجتماعی، وام ازدواج به زوج های جوان پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای نحوه پیگیری صدور کارت های پایان خدمت و یا معافیت از سربازی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
نشست علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی صلاحیت کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل دفتر آلودگی دریایی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح جزییات پایش و بازرسی شناگاه ها در سواحل شمال کشور از تکمیل روند پرچمگذاری شناگاه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
دوازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به فساد نفتی صبح امروز در شعبه 28 دادگاه انقلاب به صورت علنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
وزیر کشور عراق در حالی که روز یکشنبه در نشست مشترک با وزیر کشور ایران اعلام کرد که عربستان به طور رسمی از وی در خواست میانجیگری میان ریاض و تهران کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
سایت انگلیسی لیبرتی فایتزر مدعی شده است که ولیعهد عربستان قصد دارد عادل الجبیر را از سمت وزیر خارجه برکنار و برادر خود "خالد بن سلمان" را به جایش بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
استاندار تهران با بیان این که نسبت به انتخاب زنان در وزارتخانه ها نگاه سخت گیرانه ای وجود دارد گفت: رئیس جمهور با انتخاب زنان در کابینه، اعتقاد خود را به استفاده توانمندی های آن ها عملی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
اگرچه روحانی در مراسم تحلیف قول اشتغال برای خیل عظیمی از جوانان بیکار را داد اما مشکلات سیستم بانکی که به واسطه تحریم نمی تواند با بانک های بین المللی ارتباط داشته باشد مانع بزرگی در این مسیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
گویا نظام بانکی خود به این نتیجه رسیده که باید نرخ سود را کاهش دهد؛ به همین دلیل چراغ خاموش، نرخ سود را کاهش داده؛ اگرچه هنوز برای جذب سپرده بیشتر دست و پا می زند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
یک روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی از حمایت نخست وزیر رژیم صهیونیستی از استقلال اقلیم کردستان عراق در دیدار وی با قانونگذاران آمریکایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن اظهارات ترامپ درباره تحولات داخلی ونزوئلا گفت: دوره استفاده از حربه تهدید نظامی و فشار علیه کشورهای مستقل به منظور وادار کردن آنها به پذیرش خواسته های غیرمنطقی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
نشریه ویک در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
حفاظت الکترونیک و مانیتورینگ آثار تاریخی، ساماندهی املاک سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، ساماندهی قوانین جزائی میراث فرهنگی و فرآیند ورود و خروج اموال فرهنگی و موزه ای به عنوان مهمترین مسائل مربوط به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
کاروان تیم ملی فوتبال ایران به منظور برگزاری دیدار با کره جنوبی از هفته نهم مقدمات جام جهانی اول شهریور ماه سال جاری راهی سئول خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
محققان دانشگاه "اوهایو" آمریکا با استفاده از فناوری نانو موفق به ابداع دستگاهی شدند که می تواند در عرض کمتر از یک ثانیه بافت های آسیب دیده را ترمیم کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به فساد نفتی صبح امروز در شعبه 28 دادگاه انقلاب به صورت علنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
منتخب مردم تهران در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم شفافیت در طرح مشکلات با مردم گفت: بر اساس امارها از منابع متفاوت حال تهران خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام دارای مسئولیت های گوناگونی در انقلاب اسلامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
ایرج مسجدی که حدود چهار ماه است مسوولیت سفارت ایران در عراق را بر عهده گرفته معتقد است که سطح روابط تهران و بغداد در ابعاد دفاعی، نظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
مایک پمپئو رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا درباره نزدیکتر شدن کره شمالی به قابلیت هدف قرار دادن ایالات متحده با موشک دارای کلاهک اتمی هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
وزیر کشور عراق که از روز شنبه برای گفت وگو با مقامات ایرانی در ارتباط با موضوع اربعین و انعقاد یادداشت تفاهمی در همین زمینه به تهران سفر کرده است صبح روز یک شنبه در نشست مشترک با همتای ایرانی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
اعضای کابینه یازدهم امروز (یکشنبه) بیست و دوم مرداد ماه، در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده اند به سراغ تحریم های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
رییس دانشگاه علم و فرهنگ با تاکید بر اینکه بیش از 75درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه جذب بازار کار می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
منتخب مردم تهران در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از ارائه گزارشی درباره وضعیت شهر تهران در مهلت سه ماهه پس از آغاز بکار قانونی شورای پنجم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
علی ربیعی 62 ساله در آستانه حضور مجدد در مجلس شورای اسلامی برای اخذ رای اعتماد به تشریح 9 برنامه مشخص خود برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهار سال آتی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
تدوینگر فیلم ساعت پنج عصر با انتقاد از رفتار یکی از همکارانش در جشن حافظ گفت: ماجرای پیش امده در این جشن را از طریق انجمن صنفی تدوینگران پیگیری خواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه در مجلس گفت: آمریکایی ها بدانند این گام اول بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۰    
شهادت مظلومانه شهید محسن حججی در سوریه، در ورای مرزهای جمهوری اسلامی ایران نیز بازتاب داشت به گونه ای که از این شهید بزرگوار به عنوان تداعی گر واقعه عاشورا یاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۰    
جای خالی پدر، در تک تک مراحل زندگی اش پیداست. این کمبود از 11سالگی بر زندگی اش سایه افکنده. از وقتی پدری نداشته که بعد از خوردن زنگ آخر مدرسه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب گرفتگی در 5 استان کشور گفت: تاکنون 11 نفر به دلیل این حادثه جان خود را از دست داده و 2 نفر مفقوده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: تنها 7 درصد از واگذاری ها به بنگاه های اقتصادی سپاه صورت گرفته است وهمچنان 80 درصد اقتصاد کشور در دست دولت بی تفنگ است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اهل سنت با اشاره به توضیحات رئیس مجلس درباره عدم دعوت از بزرگان اهل سنت در مراسم تحلیف، گفت: توضیحات لاریجانی منطقی بود و قانعم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
ریچارد مورفی معتقد است که اختلافات اعضای شورای همکاری خلیج فارس بعد از تشکیل نیز کماکان به قوت خود باقی است و لذا هر از گاهی شاهد سر باز نمودن این اختلافات هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
اگرچه شاخص اکثر بازارهای دنیا به دلیل شدت گرفتن جنگ لفظی میان آمریکا و کره شمالی،افت و زیان را تجربه می کند اما شاخص بورس تهران امروز هم معاملات را با روند صعودی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
وزیر اسبق آموزش و پرورش معتقداست: فاصله ایجاد شده بین شیوه های تربیتی مدارس با دنیای فکری دانش آموزان و کمبود نیرو، در آینده ای نه چندان دور، این وزارتخانه را با بحران جدی روبرو خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تیم اقتصادی دولت باید گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی را بشناسد در حالی که متخصصین نفت و بانکداری و صنعت در دولت یازدهم منزوی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
نایب رئیس هیئت نیروهای داوطلب مردمی عراق از فرود جنگنده های آمریکایی در مناطق تحت اشغال داعش در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
سازمان بین المللی مهاجرت می گوید طی هفت ماه اخیر بیش از 603هزار سوری پناهجو به خانه و کاشانه خود بازگشتند، که مقصد حدود دوسوم آنها استان حلب بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۰    
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: پیش فروش خودرو بدون اخذ مجوز از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت غیرقانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۰    
شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، تا تاریخ 17 مرداد با گذشت تنها 14 روز کاری از آغاز طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
بررسی وضعیت بازار برنج طی چند سال اخیر نشان می دهد دست هایی پشت پرده بوده که به وضعیت نابسامان بازار این محصول دامن زده است و هنوز آنها خواهان لغو قانون تمرکز هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار خانواده شهدای مشهد فرمودند: قضیه ی حلب این قدر مهم بود که همه ی محاسبات آمریکا، سعودی و غیره را در سوریه و در منطقه 180 درجه به هم زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
یک مقام آگاه در وزارت اقتصاد مشکل قلبی طیب نیا را تکذیب و تاکید کرد: علت عدم حضور طیب نیا در لیست پیشنهادی کابینه دوازدهم، مشکل قلبی وزیر اقتصاد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اقدام دولت در ارائه لایحه حذف واژه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه تصمیم درست و تاثیرگذاری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
مدیر انجمن نجوم اهواز از زمان اوج بارش شهابی برساووشی خبر داد و گفت: شامگاه روز شنبه تا بامداد روز یکشنبه اوج این بارش شهابی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت شهید محسن حججی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از رایزنی ها برای برقراری حج عمره با سعودی ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با بیان اینکه مدفعان حرم فخر اسلام و ایران هستند، گفت: فتنه تمام ناشدنی بوده و بنابراین بصیرت در گرو اطاعت از ولی فقیه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۰    
عضو ناظر شورای رقابت با بیان اینکه جلسه ای برای رفع ابهام از خودروسازان در مورد مصوبه افزایش قیمت خودرو نداشته ایم، گفت: شکایتی از سوی سایپا در شورای رقابت مطرح نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
قطعی تمامی خدمات بانکداری الکترونیکی بانک گردشگری از ساعت 23:30 روز پنج شنبه مورخ 1396/05/19 تا ساعت 06:00 صبح جمعه مورخ 1396/05/20
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
همزمان با سفر مدیر عامل بانک کشاورزی به مشهد مقدس، تفاهم نامه همکاری بین این بانک و سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داد که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
عبدالرضا رحمانی فضلی در پستی در صفحه رسمی اینستاگرام خود، شهادت رزمنده سرافراز مدافع حرم، محسن حججی به دست نیروهای تکفیری داعش را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
ترامپ که در دوران رقابت های انتخاباتی خود از برجام به عنوان بدترین توافق تاریخ آمریکا دانسته و قول داده بود آن را پاره می کند، اکنون می گوید برجام فراتر از تعهدات هسته ای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک سر و گردن از حریفان خود بالاتر است. اگر تیم را غرور نگیرد باید بگویم که روند آن بسیار خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
متن طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا که روز گذشته (چهارشنبه) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
یک روزنامه لبنانی یورش رژیم آل سعود به شهر شیعه نشین العوامیه و کشتار دستکم 30 نفر و تخریب مساجد و خانه های شهروندان را برخاسته از وهابیت این رژیم خواند و گفت زخم کهنه اختلاف عمیق بین حکام سعودی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
مجلس شورای اسلامی از روز سه شنبه هفته آینده رسیدگی به برنامه دولت حسن روحانی و وزرای پیشنهادی و اخذ رای اعتماد در مورد آنان را در دستور کار خود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
مقام ارشد سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در یادداشتی با یادآوری اینکه ایران صاحب نیروهای نظامی پیشرفته و متعهد است نوشته که جنگ با ایران برای آمریکا ساده نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
مرعشی با انصراف تلویحی از کاندیداتوری شهرداری تهران، گفت: رای من نجفی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
ایندپندنت نوشت:جنگ قیمت نفتی که آمریکا و عربستان برای تضعیف ایران و روسیه به راه انداختند برای این کشورها تاثیر نگذاشت اما بسیاری کشورهای ضعیف را گرفتار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه نتیجه نهایی کنکور سراسری نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
رئیس شورای علمای شیعه پاکستان، کشتار مردم بی گناه در میرزا اولنگ را به شدت محکوم کرد و گفت: کشتار مردم بی دفاع که شامل زنان و کودکان هم می شود و به آتش کشیدن منازل مسکونی آنها اقدامی غیر انسانی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
دو عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار پیشنهاد کردند دولت و بانک مرکزی نسبت به تامین خسارت سپرده گذاران کاسپین اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
سازمان هواشناسی از احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های محلی در گلستان به خصوص در شرق این استان، خراسان شمالی و نواحی شرقی مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
اتحادیه عرب در طول بیش از 70 سال گذشته نه تنها اقدامی برای حل مشکلات ملتهای عرب نکرده است، بلکه با سرلوحه قرار دادن خدمت به صهیونیستها، موجبات فروپاشی بسیاری از ملتها را نیز فراهم آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
مرعشی بعداز ارائه گزارش عملکرد خود در شورا از نامزدی در شهرداری تهران انصراف داد و گفت رای من برای شهرداری تهران محمد علی نجفی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۰    
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، ایساکو برای هشتمین سال متوالی مقام نخست شرکت های ارائه کننده خدمات پس از فروش خودرویی در ایران را به دست آورد.
مشاهده نتایج بیشتر...