یکشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۹:۱۱Feb 2017 26

گفتار نیوز (goftarnews.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور گفت: سهام رفاه که در دست بانک تجارت است هفتم اسفندماه در بورس عرضه می شود و طبق تکلیف بانک مرکزی پنج بانک بزرگ کشور که سهام رفاه را دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
فرآیند طراحی استایل خودرو در شرکت مرسدس بنز توسط مدیر سابق طراحی بدنه خودروهای سواری این شرکت که از یکسال پیش مشاور مرکز طراحی و توسعه محصولات ایران خودرو شده است برای دانشجویان طراحی صنعتی و علاقه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
رئیس جمهور گفت: این 10، 15 روز عید نوروز و آغاز سال، همان طور که طبیعت نشاط پیدا می کند رخساره نشان می دهد و لبخند می زند بگذاریم مردم هم لبخند بزنند و در هر چیزی مداخله نکنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
کشتی گیر خوش آتیه و پسر محجوب کشتی ایران در اتفاقی عجیب و غیر قابل باور به علت ارتکاب به دوپینگ با محرومیتی چهار ساله از سوی اتحادیه جهانی کشتی مواجه شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی نقش دانشگاه ها در مدیریت بحران های اجتماعی و طبیعی در جامعه را جدی ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
نماینده مردم اهواز در مجلس بر تامین آب فلات مرکزی ایران از آب های آزاد تاکید کرد و گفت: ما نیز معتقد به تامین آب فلات مرکزی هستیم اما نباید انتقال آب از سرشاخه رود کارون به دلیل کمبود شدید آب در ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
بزرگترین زلزله در هفته گذشته با بزرگای 4.2 در کهنوج رخ داد؛ ضمن آنکه زلزله هایی با بزرگای 1.1 و 3.2 ریشتری به ترتیب شهرستان ارجمند در اطراف تهران و خلیج فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که این کشور از حملات نیروی هوایی ارتش عراق به مقرهای داعش در شهر البوکمال سوریه اطلاع داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
یکی از دیپلمات های ارشد روسیه در سازمان ملل گفت، مسکو آماده است تا پیش نویس قطعنامه تحریم علیه سوریه را که به بهانه استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان در دستور کار قرار گرفته، وتو کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
بازیکنان تیم نفت در نامه ای به تاج خواسته اند تا وضعیت این باشگاه هرچه زودتر مشخص شود، در غیر این صورت آنها از لیگ کنار خواهند کشید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
پلیس مالزی ماده خطرناکی که برادر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی با آن کشته شد را معرفی کرد؛ ماده ای شیمیایی که در لیست سلاح های کشتار جمعی سازمان ملل گنجانده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
آخرین خورشیدگرفتگی سال 95 در حالی در روز یکشنبه، 8 اسفندماه رخ می دهد که این پدیده زیبای نجومی از ایران قابل مشاهده نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
در فاصله ای کوتاه تا مراسم اعلام برندگان هشتادونهمین دوره جوایز اسکار نگاهی خواهیم داشت به فیلم ها و سینماگرانی که بیشترین شانس را برای تصاحب مجسمه های طلایی دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهور گفت: مردم خوزستان با مشکل ریزگردها آشنا هستند و تلاش ما این بوده که روزهای مشکل دار کاهش پیدا کند و آمار هم نشان می دهد در طول سال های گذشته روزهای پاک افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
معاون اروپا و آمریکای وزارت خارجه توافق وین را توافقی دوجانبه بین ایران و آمریکا ندانست و تصریح کرد: اگر ترامپ شعارهای انتخاباتی اش درباره برجام را اجرایی کرده و آن را نقض کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که دو روز پیش در یک نامه رسمی از تعطیلی روز 30 اسفند خبر داده بود، در اطلاعیه جدیدی تعطیلی این روز را پس گرفت و آن را در صلاحیت هیات وزیران دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
معاون وزیر نفت با اشاره به این که لحن تقابلی ترامپ نمی تواند شرکت های خارجی را از سرمایه گذاری در این بازار بازدارد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو خوب نتیجه گرفته اما مربیان دیگر خوب نتیجه نگرفتند. به نظرم باید به مربیان ایرانی بها بدهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۴    
به دنبال ادامه انباشته شدن مطالبات بیمارستان ها از سازمان های بیمه گر، معاون درمان وزیر بهداشت وضعیت بیمارستان های وزارت بهداشت را بحرانی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
نخستین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور 3 هزار نفر از نیروهای انقلاب از سراسر کشور صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
وزیر نیرو در حاشیه افتتاح پروژه تأمین برق اضطراری تأسیسات آب شرب اهواز، گفت: به هیچ وجه دیگر در این زمینه مشکلی نیست و آب قطع نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
دبیر شورای نگهبان، از رسانه ها به ویژه رسانه ملی خواست شرایط ریاست جمهوری که در قانون اساسی به آن اشاره شده است را برای مردم تبیین کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
دادستان کل کشور از ارسال فهرستی از افراد دوتابعیتی به وزارت اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
مهمترین اخبار هفته جاری به تشکیل اولین جلسه دستمزد شورای عالی کار، جذب 21 هزار متقاضی کار در استان تهران و وعده ایجاد 700 هزار شغل در سال 1396 اختصاص داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
تیم فوتبال پرسپولیس دومین جلسه تمرینی خود در اردوی امارات را در زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
یکی از مقامات ارشد سازمان امنیت و همکاری اروپا که وظیفه مقابله با افراط گرایی خشونت آمیز را بر عهده دارد با اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی مخالفت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی یتیم خانه ایران به دلیل گرفتگی عروق در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
نیروهای عراقی در عملیات آزادسازی فرودگاه موصل، موفق شدند کنترل کامل باند فرودگاه را در دست بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۴    
وزیر اقتصاد آذربایجان گفت: علاقه های بین ایران و آذربایجان و به ویژه استان اردبیل که بسیار زیباست و مقصد توریست های آذربایجان خواهد بود عمیق است و اراده های سیاسی بین دو دولت در تحکیم روابط تجاری و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی به اکران نوروز 96 نزدیک شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از احتمال کاندیداتوری خود در انتخابات سال 96 خبر داد و گفت که اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب کاندیداتوری را به من تکلیف کنند، درباره آن فکر خواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
بی شک کسب رتبه اول ایران در رشد تولید علم دنیا بدون تلاش بدست نیامده است اما آنچه حفظ روند موفقیت علمی کشور را تضمین می کند عزم جدی برای رفع نابسامانی از نظام آموزش و تحقیقات کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
معاون اول قوه قضاییه گفت که درخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی رد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در حالی تأکید کرد که ایران در جام جهانی لاس وگاس مدال گرفته است که سایت جهانی با انتشار آمار و نتایج این رقابت ها خلاف این ادعا را ثابت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
شاهدان در منطقه تلعفر در غرب موصل که در اشغال داعش به سر می برد، دیروز شاهد پرتاب چندین بسته و فرود 6 نفر از هواپیمای آمریکایی بودند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
10 سال از روزی که عمل پیوند قلبش را انجام داده می گذرد و در تمام این سال ها دغدغه "دارو" با او بوده است؛ این روزها گویا تأمین برخی از داروهایش در نوسان است...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود درباره سیاست اهریمن جلوه دادن اغیار هشدار داد و اعلام کرد: رویکرد رهبرانی چون ترامپ و اردوغان به تضییع جهانیِ حقوق بشر منجر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
وزیر ارتباطات گفته است که نتیجه بررسی های کمیته رسیدگی به شکایت از بسته های اینترنتی تا یک ماه آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴    
حجت الاسلام غلامی گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی یک سابقه لااقل 150 ساله دارد و علما و بزرگان کشورما از سال های دور در مورد بحث استقلال اقتصادی و تولید ملی و ارتقای بنیه اقتصاد ملی دغدغه داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴    
سفیر فلسطین در تهران ضمن تأکید بر بی فایده بودن راهکار دولتی، تصریح کرد آمریکا خودش اسرائیل را به وجود آورد و به آن پر و بال می دهد بنابراین نمی تواند واسطه بیطرفی در موضوع فلسطین باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
جا ماندن 168 چمدان مسافران پرواز استانبول - تهران موجب سرگردانی 5 ساعته مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 44 هزار داوطلب در مهلت مجدد تعیین شده برای آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از نظارت پلیس بر بازار چهارشنبه سوری و برخورد با عرضه کنندگان موادمحترقه غیرمجازخبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
یک منبع نظامی سوریه از پیشروی خوب ارتش سوریه و نیروهای پشتیبان آن در حومه شرقی حمص برای آزادی میدان های نفت و گاز این منطقه و همچنین درگیری شدید با داعش در نقطه راهبردی مثلث تدمر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
سخنگوی شورای نگهبان ضمن تشریح دستور جلسه این هفته شورای نگهبان، لایحه برنامه پنجساله ششم توسعه و سیاست های کلی انتخابات را از جمله مواردی عنوان کرد که قرار است در این هفته توسط شورای نگهبان بررسی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
حضرت آیت الله خامنه ای دقایقی پیش در محل برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در سالن اجلاس سران تهران حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
دبیرکل حزب الله لبنان در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد جنگ در سوریه با گروه های تروریست نیست، بلکه جنگ با بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کشورهای غربی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور با اشاره به اهمیت مدیریت پسماند در سطح جامعه، گفت: یک سایت ملی برای مدیریت پسماند در کشور ایجاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
سخنگوی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه گفت: با برگزاری این کنفرانس، این کشور به صدر مسائل جهان برمی گردد و نمی گذارد گرد فراموشی بر مردم مظلوم فلسطین بنشیند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با بیان این که به دنبال تبدیل پژوهشگاه به موسسه ای دانش بنیان و پویا هستیم، از ایجاد سه رشته با همکاری برخی دانشگاه های منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران جزئیات نرخ بلیت مترو را در سال 96 تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
وبگاه تحلیلی نوشت: ایران قادر است در بدترین شرایط و با وجود بروز بحران جدی ایستادگی کند پس رییس جمهور آمریکا باید از هرگونه اقدام عجولانه علیه ایران اجتناب ورزد و اشتباهی بزرگ نکند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین مسابقه اش در لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم الهلال عربستان است که به خاطر ادعاهای واهی سعودی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: سهم نفت در بودجه سال 96 به 35 درصد افزایش یافته که مغایر سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
در حالی قرارداد برقی مربوط به سال 2017 میلادی بین ایران و عراق مبادله شده که حدود یک ماه است صادرات برق به عراق به دلیل اتمام زمان قرارداد و بدقولی این کشور در پرداخت بدهی های خود از سوی ایران قطع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
نیروهای عراقی در حالی روز اول عملیات در غرب موصل را پشت سر گذاشتند که توانستند در جریان آن 13 روستا را در محور شمال و جنوب آزاد کنند، این پیشروی ها با هدف آزادسازی فرودگاه موصل به عنوان هدف اول است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
مشتاقان زیارت عتبات که در دوره پیش ثبت نام ها شرکت کرده اند، از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) می توانند بر اساس اولویت های قرعه کشی نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن اشاره به انعقاد قرارداد دانشگاه با صندوق غیردولتی تجهیزات پزشکی، از پرداخت 3 میلیارد تومان تسهیلات به محققان طی دو سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: کل پروژه خط 2 قطار شهری مشهد در 33 ماه به اتمام رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
اولین ماهواره اسپیس ایکس پس از کش و قوس های فراوان به فضا پرتاب شد و محموله دراگون را به ایستگاه فضایی برد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس با بیان اینکه در دوره های مختلف همه نمایندگان مردم در مجلس از وضعیت خوزستان گلایه مند بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
مراسم اختتامیه شصت هفتمین جشنواره فیلم برلین دقایقی پیش با معرفی برندگان در بخش های گوناگون برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان از ساعت 15 امروز تا سوم اسفند ماه سال 1395 می توانند مجددا برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود در آزمون کارشناسی ارشد سال 1396 اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
معاون توسعه سلامت دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، با اشاره به اقدامات انجام جهت ادغام خدمات طب سنتی در نظام مراقبت های اولیه کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه ها تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
با فرمان حیدر العبادی نخست وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
با توجه به اینکه برای تأسیس یک نیروگاه آبی به اختصاص حدود هزار و 200 میلیارد تومان اعتبارات نیاز است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
بر اساس تغییر رفتار سه شاخص کاهش عرضه، کاهش سود بانکی و افزایش صادرات و قیمت جهانی نفت می توان نتیجه گرفت که بازار مسکن به دلیل نزدیکی نرخ رشد قیمت مسکن به نرخ رشد تورم در سال جاری در حال تکمیل دوره ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا گفت: می دانستیم مبارزه سختی با ایران داریم اما به شاگردانم برای مبارزه خوب شان افتخار می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع مسئولان و کارکنان ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت:انجام خدمت و پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم باید به دور از اعمال هرگونه تبعیض ، منت گذاری و بهنگام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
معاون وزیر نفت با اشاره به قطع برق در استان خوزستان، آخرین وضعیت تولید نفت ایران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای 11 استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
شاخص های نگران کننده اشتغال در یک دهه گذشته، به خوبی روایت کننده علل بروز پدیده بحران بیکاری و اضافه شدن 8 میلیون نفر به متقاضیان شغل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر راه در بندهای مختلف از جمله موضوع قطار و عضویت خانواده وی در برخی شرکت ها است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
مسئول دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است که اقتصاد و معیشت مردم، می تواند پاشنه آشیل دولت روحانی در انتخابات 96 باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
سفیر فنلاند ذر ایران حل مسائل بانکی موجود بین دو کشور را به نفع هر دو طرف دانسته و تاکید می کند که اقدامات بانک های فنلاندی برای مقابله با پولشویی و شفاف سازی مالی برای همه مشتری های آنها حتی اروپایی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
سناتورهای آمریکایی با ارائه طرحی تحت عنوان آسمانهای عاری از ترور به دنبال اعمال تحریم علیه بخش هواپیماهای تجاری ایران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اعلام کرد: جنبش دانشجویی از نمایندگان می خواهد تا با رای خود به برکناری آخوندی در عمل نشان دهند که نمایندگان واقعی مردم هستند و نگاهشان به مسائل فقط از زاویه دفاع از ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که کماکان تصمیم گیری نهایی در خصوص صدور مجدد کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی صورت نپذیرفته و در حال حاضر نمی توان در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
دانشیار تکتونیک دانشگاه تبریز گفت: از نظر استانداردهای بین المللی، گسل تبریز یک گسل بسیار فعال بوده و تحلیل دوره بازگشت زلزله ها از نظر آماری بیانگر رویداد زمین لرزه در آینده این گسل است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از ارائه درخواست مجمع نمایندگان این استان در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون موضوع واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی، به هیات رییسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، به تشریح عملیات امدادرسانی در برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
عضو هیات مدیره فدراسیون واردات ایران با بیان اینکه سالانه نزدیک به 12و نیم میلیون گوشی تلفن همراه به داخل کشورقاچاق می شود، گفت: بخش خصوصی در انتظار رجیستر شدن گوشی های موبایل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
نخستین اتوبوس دو طبقه گردشگری که چند ماهی در گمرک معطل بود تا موافقت ورود به ایران را دریافت کند، سرانجام به تهران رسید تا پس از صدور مجوزهای مربوطه و گرفتن پلاک ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه عرصه فرهنگ باید از حالت دلخواه این و آن نجات یابد، گفت: در دولت هیچ خبری از عملیاتی شدن مهندسی فرهنگی شنیده نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
مهاجم پرسپولیس در حالی با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برای بازی با الهلال عربستان محروم است که این محرومیت را در اولین بازی فصل گذشته لیگ برتر ایران پشت سر گذاشته است!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس جمهور آمریکا در نشستی خبری ضمن معرفی گزینه جدیدش برای وزارت کار، ضمن حمله لفظی به رسانه های مخالفش در این کشور، باز هم اظهاراتی علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه مذاکراتی برای پرداخت هر چه سریع تر مطالبات با سازمان های بیمه گر صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
یاسوج – وزیر فرهنگ و ارشاد از اعزام هیئت ایران به عربستان برای مذاکره در خصوص حج سال آینده در 5اسفند خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
خواننده ارکستر ملی در آستانه تازه ترین تجربه خود با ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان از همکاری ادامه دار خود با این مجموعه دولتی سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
ارتش یمن اعلام کرد که یک موشک بالستیک با برد متوسط به فرودگاه أبها در داخل عربستان سعودی شلیک کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
این بار در هنگام حضور وزیر کشاورزی در خوزستان چند شهر استان از جمله اهواز به خاموشی رفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
فوتبال ایران در تازه ترین رنکینگ AFC با 4 رده سقوط مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه گاز ترکمنستان مجددا به ایران وصل شده است، اظهار کرد: قطعی این گاز مربوط به مطالبه ای باقی مانده از دولت قبل بود که در محاسبه نرخ آن بین دو طرف اختلاف نظر وجود داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
گالری ها، مراکز هنری و فرهنگسراهای تهران با برپایی نمایشگاه هایی از هنرهای تجسمی میزبان علاقه مندان به هنر در آغاز اسفندماه امسال هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
یک پژوهشگر و مدرس ایرانی بخشی از یک دایرة المعارف رخدادهای محوری در تاریخ ادیان را که در آمریکا به چاپ رسیده، تالیف کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
محققان موفق به توسعه یک فناوری جدید برای یادگیری ماشینی شدند که به ارتقا توانایی های هوش مصنوعی کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
برنامه تلویزیونی ثریا پس از 2 ماه تعطیلی با اعمال تغییراتی از هفته آینده روی آنتن شبکه یک سیما می رود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
دبیر شورای نگهبان ضمن تمجید از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: تلاش دشمن برای تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی 22بهمن، با اقدام دستگاه های امنیتی ناکام ماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
پژوهشگران سوری با بیان اینکه طرح ایجاد منطقه امن توسط واشنگتن می تواند ترکیه را از پشتیبانی روند مذاکرات آستانه منصرف کند ...
مشاهده نتایج بیشتر...