جمعه ۲۴ آذرساعت ۰۹:۵۱Dec 2017 15

گفتار نیوز (goftarnews.ir)

گفتار نیوز 23 بهمن 1393 گفتار نیوز 30 اسفند 1395 گفتار نیوز 1 فروردین 1396 گفتار نیوز 31 اردیبهشت 1396 گفتار نیوز 31 خرداد 1396 گفتار نیوز 31 تیر 1396 گفتار نیوز 31 مرداد 1396 گفتار نیوز 30 شهریور 1396 گفتار نیوز 30 مهر 1396 گفتار نیوز 30 آبان 1396 گفتار نیوز 1 آذر 1396 گفتار نیوز 3 آذر 1396 گفتار نیوز 4 آذر 1396 گفتار نیوز 5 آذر 1396 گفتار نیوز 7 آذر 1396 گفتار نیوز 8 آذر 1396 گفتار نیوز 9 آذر 1396 گفتار نیوز 10 آذر 1396 گفتار نیوز 11 آذر 1396 گفتار نیوز 12 آذر 1396 گفتار نیوز 13 آذر 1396 گفتار نیوز 14 آذر 1396 گفتار نیوز 15 آذر 1396 گفتار نیوز 16 آذر 1396 گفتار نیوز 18 آذر 1396 گفتار نیوز 19 آذر 1396 گفتار نیوز 21 آذر 1396 گفتار نیوز 22 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
جانشین ستاد بحران استان کرمان آخرین وضعیت مناطق زلزله زده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی درباره قدس، در سطح وزیران خارجه در استانبول آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس کمیته امداد آخرین وضعیت حذف یارانه 3 دهک بالای جامعه را اعلام کرد و گفت: یارانه نزدیک 30 میلیون نفر از غیرنیازمندان که تأثیری در زندگی شان ندارد قطع و این پول به دولت بازگردانده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بیان اینکه مبلغ 30 هزار میلیارد تومان معادل 10 میلیارد دلار از دولت طلب داریم، گفت: ستاره خلیج فارس از 10 روز پیش بنزین یورو 5 تولید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین پیش بینی کرد که دلار در سال های آتی نسبت به نرخ متوسط امسال با حدود 10 درصد افزایش در بازار روبرو شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
رییس جهاد دانشگاهی با بیان این که موتور اقتصاد مقاومتی توسعه فناوری است؛ ولی هنوز این موتور روشن نشده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس سابق بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه ایران و آژانس به صورت گسترده ای در حال همکاری هستند گفت: مسائل غیرهسته ای از جمله بحث موشکی و حقوق بشر ارتباطی به برجام ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به مواد مخدر جدید گفت: متاسفانه بسیاری از این مواد در آشپزخانه های داخلی تولید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه امروز مجلس در مورد امکان نامزدی اقلیت های دینی در شوراها، گفت که در صورت تایید نهایی این مصوبه، سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بر می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اشتفان شولتز سفیر اتریش پیرامون روابط دو کشور و مواضع جمهوری اسلامی در مسائل منطقه و بین الملل گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
هماهنگ کننده سازمان ملل در امور بشردوستانه یمن و معاون سخنگوی رسمی دبیر کل این سازمان تأکید کردند که قحطی و بیماری جان میلیون ها یمنی را تهدید می کند و این مسئله به خاطر محاصره بندرگاه های این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: بر اساس قانون دولت اجازه دارد تا سقف 48 هزار میلیارد تومان از طریق اصلاح قیمت حامل های انرژی کسب درآمد کند که افزایش قیمت بنزین می تواند یکی از راه های دستیابی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
وزیر خارجه فرانسه در سخنانی ایران را متهم کرد که در حال ایجاد محور نفوذ تا مدیترانه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از نهایی شدن گزارش این کمیته در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
خط تولید انبوه هایما اس 5 در سایت ایران خودرو خراسان با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت هایما به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
سید حسن خمینی در نوشتاری ضمن استقبال از نقدها در خصوص بودجه مجموعه های تحت نظرش گفت: از روزی که رییس جمهور محترم بودجه را به مجلس تقدیم داشت نقدهایی از این امر در فضای مجازی منتشر شد و بخشی از ان هم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 5 هزار تومان کاهش یک میلیون و 408 هزار تومان و دلار با رشد 9 تومانی 4219 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۰    
هرساله چند هزار نفر در جاده های کشور جان خود را از دست می دهند و چندصد هزار نفر هم بر اثر حوادث ترافیکی مصدوم و معلول می شوند، آماری حیرت آور که کنترل آن تنها اقدام عملی و موثر مسئولان را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور شاخص ترین اقدام این معاونت در 100 روز نخست عملکرد دولت دوازدهم را سیاستگذاری در حوزه زنان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ یک از اقدامات روزهای اخیر به اندازه اقدام ناشیانه رئیس جمهور آمریکا در جابه جایی سفارت این کشور در فلسطین اشغالی قلوب مسلمانان را جریحه دار نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: چرا سرمایه هایی مثل جواد نکونام و فرهاد مجیدی که سابقه حضور در استقلال را هم دارند، نباید یکی از دستیاران وینفرد شفر باشند؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس جمهور با بیان اینکه سازمان هدفمندی یارانه ها تبدیل به صندوق رفاه امید می شود، گفت: شرایط جدید برای یارانه جدید به وجود می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
هزاران نفر از مردم غزه در اعتراض به اظهارات اخیر ترامپ درباره بیت المقدس تظاهرات کرده و شعارهایی ضد آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: تعداد 13 هزار و 358 عضو هیات علمی در بازه زمانی یک شهریور 92 تا 10 مهر 96 در دانشگاه ها جذب شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی از ورود هیات رسمی بحرین به تل آویو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هدف اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است، گفت: به فضل الهی، قدس مدفن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
خزانه دار شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: به شهردار تهران در خصوص عدم ارسال لیست درآمدها و هزینه ها به صورت ماهانه به شورای شهر تهران تذکر می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
در 19 آذر سال 61 در حالی اولین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار شد که آن زمان این شبهه که آیا برگزاری انتخابات مجلس خبرگان که وظیفه اش نظارت بر رهبری است تضعیف امام محسوب می شود یا خیر که این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
علیخانی معتقد است: شورای شهر تهران همه 21 نفر اصلاح طلب هستند و به آقای نجفی رای دادیم اما متاسفانه وی به اصلاح طلبان بها نمی دهد و افراد مستقل را به شورا می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در جمع هوادارانش در فلوریدا بار دیگر از توافق هسته ای ایران به عنوان فاجعه ای تمام عیار یاد کرد و از تصمیمش برای عدم صدور تأییدیه برای آن دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
معاون آسیا، اقیانوسیه و مشترک المنافع وزارت امورخارجه با انتقاد از برخی القائات به افکار عمومی مبنی بر اینکه نصف دریای خزرسهم ایران است و یا اینکه سهم کشورمان از این دریا 20 درصد است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
شماره 487 نشریه ایران خودرو دارای مطالب تخصصی حوزه صنعت خودروی ایران و جهان منتشر شد و در روزنامه فروشی های سراسر ایران در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
براساس برآوردهای محققان کشور در صورت وقوع زلزله در تهران بزرگای آن بین 6.9 تا 7.1 ریشتر خواهد بود و این زلزله تخریب 500 هزار واحد مسکونی و کشته شدن 250 هزار نفر را در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
فراکسیون امید در بیانیه ای خواستار تشکیل اجلاس سازمان همکاری اسلامی جهت مقابله با توطئه به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
هما تقریباً همه اعتبار مصوبه 330 میلیون دلاری صندوق توسعه را برای خرید 9 فروند هواپیمای ایرباس و ATR خرج کرد و از این پس به دلیل عدم توانایی جذب فاینانسر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اعلام اینکه خلع سلاح مقاومت عملی نخواهد شد از توافق لبنانی ها درخصوص ثبات این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
مجتبی آقایی با اشاره به مشارکت هنرمندانی از 43 کشور در دهمین جشنواره تجسمی فجر، امکان حضور طیف گسترده از نگاه های هنری در این رویداد را حاصل اصالت دادن به ایده های هنری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون حقوقی مجلس از تاخیر 9 ماهه دولت در تدوین آیین نامه های اجرایی برنامه ششم توسعه در مورد ایجاد شفافیت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته و سفارت خود را از تل آویو به این شهر انتقال می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر امانوئل ماکرون در جریان مصاحبه با دو روزنامه الجزایری و تاکید او بر نقش ایران در حل بحران های منطقه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و مهمانان کنفرانس وحدت اسلامی تصریح کردند: اینکه آن ها [دشمنان] ادعا می کنند می خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
آخرین جلسه فوق العاده هیأت دولت جهت بررسی تبصره های لایحه بودجه سال 1397 کل کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
وزارت امور خارجه در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و به رسمیت شناختن این شهر به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از راه اندازی مرکز نوآوری پهپاد در کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
رؤسای جمهور ایران و ترکیه در تماس تلفنی بر ضرورت اتحاد همه مسلمانان و کشورهای اسلامی در برابر تصمیم احتمالی آمریکا در انتقال سفارت خود به شهر قدس تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
سفیر قطر در مسکو اذعان کرد که پس از محاصره قطر از طرف کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران تنها راه خروجی و ارتباطی با قطر را از طریق گذرگاه های دریایی و هوایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
دبیر کل ائتلاف ناتو روز چهارشنبه تأکید کرد اختلافات با ایران بر سر فعالیت های منطقه ای و توافق هسته ای با این کشور را بایستی جدا از هم مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۰    
امروز در ساعت 13:45، زمان برای بسیاری از اصحاب رسانه می ایستد، کاش 94 مسافر پرواز شماره 514 هواپیمایی نظامی C-130 پس از تاخیر پنج ساعته از ادامه ماموریت خود صرف نظر کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
نیروهای سوری و مقاومت موفق شدند در ادامه عملیات خود از جنوب شرق المیادین به سمت شهر بوکمال، فاصله خود را با نیروهای همپیمان که در غرب بوکمال مستقرند، به 13 کیلومتر تقلیل دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
علی حاتمی می گفت: حالا مثل این که از این سینما هم باید بروم و یا به قول دیالوگ فیلم هایم طعمه دام و صید صیاد شدم و یا می شوم و شاید این پایان عشق است و یا آغاز راه و اگر مرگی هست هیچگاه چیز ترسناکی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
طبق گزارش آبان ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هایما اس.7 با موتور توربوشارژ در اولین ارزیابی سه ستاره کیفیت را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
ضیف الله الشامی تاکید کرد که سعودی ها و امارات برای ایجاد شکاف در صفوف داخلی یمن توافق کرده اند تا بدین صورت شکست های میدانی خود طی سال های اخیر را جبران کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
نماینده مردم سرپل ذهاب و قصر شیرین در مجلس، از کم توجهی و ضعف خدمات بنیاد شهید نسبت به خانواده های ایثارگران زلزله استان کرمانشاه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
انزلی- وزیر دفاع ایران با اشاره به اینکه امروز ایران به یکی از قدرت های دریایی منطقه تبدیل شده است ، گفت: ناو موشک انداز سپر نماد خلاقیت ، خواستن و توانستن متخصصان داخلی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
شرکت نوین مهر 92 به نیابت از بانک کشاورزی و به وکالت از شرکت خدمات پشتیبانی مهر78 به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد (ص) در نظر دارد برخی از املاک صنعتی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع تبدیلی وزیر کشاورزی از ممنوعیت واردات شکر و بی نیازی از آن تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ضمن اعلام استعفا از سمت خود، گفت: معاون جدید به زودی معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
با اجرای فاز دوم رجیستری مردم باید دقت کنند هنگام خرید گوشی در صورتی که زمان ارسال پیامک احصای اصالت، در پیامک نوشته شد گوشی در سامانه های رگولاتوری ثبت نشده و غیرمجاز است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس جمهور با اشاره به این که مسلمانان باید راه وسط، اعتدال، میانه روی و تعامل با یکدیگر را انتخاب کنند گفت: اگر با کشورهای دوست در منطقه تعامل نمی کردیم، اکنون موصل، حلب و بوکمال آزاد نمی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
به مناسبت میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
تیم ملی وزنه برداری ایران در آستانه کسب عنوان قهرمانی جهان قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه ما در این اجتماع جمع شده ایم که اعلام کنیم که مرحله تهاجم بدون دفاع دشمنان اسلام علیه کشورهای اسلامی به پایان رسیده گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تحولات اخیر یمن و پیروزی های انصارالله یمن اظهار کرد: اخیرا شاهد بودیم توطئه هایی که دشمنان در یمن علیه مبارزین یمنی و انصارالله انجام می دادند در نطفه خفه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی همان طور که اروپایی ها، روسیه و چین در برجام ایستادگی داشته اند، برجام پایدار باقی بماند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰    
رییس دانشگاه علوم قضایی ضمن اشاره به تفاوت هایی که بین دانشگاه علوم قضایی و دیگر دانشکده های حقوق وجود دارد، گفت: دانشگاه علوم قضایی تنها دانشگاه جامع حقوق است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰    
یک دیپلمات عربستانی اعلام کرد که سازمان ملل برای حل بحران یمن میانجی گری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰    
دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار توقف حملات هوایی و زمینی علیه کشور یمن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰    
سناتور ارشد کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا با هشدار درباره نزدیک شدن درگیری نظامی میان واشنگتن و پیونگ یانگ از پنتاگون خواست تا خانواده نظامیان آمریکایی مستقر در کره جنوبی را از این منطقه خارج کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بدون دخالت در امور کشورهای دیگر مسیر خود را طی می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
پسر بچه ها در بلوچستان زودتر از دیگر هم سن وسال هایشان در دیگر شهرهای کشور بزرگ می شوند. نه اکه به زودتر بزرگ شدن علاقه ای داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از ایجاد 3000 سکوی نصب کانکس برای زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و توضیحاتی را درباره شایعات مطرح شده پیرامون اعطای کمک های بلاعوض به زلزله زدگان این استان مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
یک عضو کمیسیون انرژی گفت: مشخص نیست فروش گاز شیرین به شرکت نروژی برای تبدیل به ال ان جی با قیمت پایین با کدام استدلال انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
شعب بانک کشاورزی استان لرستان در 8 ماهه نخست سال 96 بیش از 4000 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کردند .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه دولت الکترونیک به تعبیری کلید ورود به دولت الکترونیک کارت ملی هوشمند است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
با الحاق ناو موشک انداز سپر در روز سه شنبه، تعداد شناورهای کلاس سینا در دریای خزر به 4 فروند خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
در سخنرانی در بنیاد ریگان، رئیس سازمان جاسوسی آمریکا نامه به سردار سلیمانی را تأیید کرد و وزیر پیشین دفاع این کشور نیز خواستار فرماندهی مشترک اعراب، رژیم صهیونیستی و ترکیه برای مقابله با ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
وکیل خارجی بابک زنجانی گفت: یکی از مواردی که هنوز مورد مناقشه شرکای خارجی و وزارت نفت میباشد مبلغ قرارداد است چرا که وزارت نفت علی رغم حکم قطعی دیوان عالی کشور ادعای خسارت بسیار سنگینی را دارد که ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه اختصاص بودجه سلامت مهم تر از تصویب آن درمجلس است، گفت: عدم تخصیص بودجه چالش سختی درادامه اجرای طرح تحول سلامت است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
مدیر حوزه علمیه امام مهدی(ع) با بیان اینکه در حقیقت دین اسلام، دین تجمیع و وحدت تمامی آحاد و ابنای بشریت است، گفت: در آیین مبین اسلام، نفاق و جدایی و گسستگی و تفرقه نهی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
اصلاح طلبان این روزها طوری ساز ناکوک جدایی از رئیس جمهور روحانی را می نوازند که انگار آنها نبوده اند که 2 دوره به رئیس جمهور روحانی رأی داده و تنها حامیان او بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
دبیر شورای سیاستگذاری دومین جایزه مصطفی (ص) با ابراز امیدواری از اینکه با مشارکت کشورهای اسلامی بزرگترین صندوق علم و فناوری ایجاد شود، از برگزاری نشست سرمایه گذاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
با ابلاغ اسحاق جهانگیری، مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی 368 ردیف تعرفه همراه با حذف، ایجاد و اصلاح شرح ردیف تعرفه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
به دنبال حملات گسترده جنگنده های رژیم سعودی به شهر صنعاء یمن یک انفجار مهیب در این شهر به وقوع پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله در سخنانی اعلام کرد: توطئه بزرگی که دشمن سعودی برای یمن طراحی کرده بود، با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای طرح فروش نقدی و اعتباری خودروی کار وانت آریسان دوگانه سوز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
بانک کشاورزی با برپایی غرفه، مشارکت و حمایت از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته، در این رویداد حضوری فعال خواهد داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه بسته جدید حمایتی برای شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه فناوری های نرم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
در میان تمامی اعتراض ها به تعرفه های جدید اینترنت، از قیمت بالا گرفته تا گذاشتن سقف محدود، یکی از مواردی که شاید به آن توجه نشده کاربران کم مصرف هستند که شاید بخواهند اینترنت با سرعت بالا و حجم کم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
آزمون مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 از روز پنج شنبه 16 آذر خبر داد و گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون فردا دوشنبه 13 آذر منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
در آستانه انتخابات کمیته ملی المپیک، شایعاتی درباره تلاش برخی سیاسی ها و ورزشی ها برای ریاست و دبیرکلی این کمیته شنیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
اطلاعات درز پیدا کرده از دیدارهای نخست وزیر لبنان با هم حزبی هایش نشان می دهد وی به دنبال پاکسازی فراکسیون المستقبل از برخی اعضای بی وفا ست؛ او همچنین دریافته، مقابله با حزب الله بی فایده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
رییس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران از گرانی 25 درصدی کاغذ از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اعلام کرد که شیب قیمت این محصول طی سه ماهه اخیر افزایش چمشگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
در بین شبکه بانکی این بانک های تجاری هستند که میزان سپرده گیری آنها در مقایسه با سایر بانک ها رشد قابل توجهی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
به اعتقاد محققان زلزله شناسی، اگر با رعایت مسایل ایمنی و با روش علمی در جهت کاهش ریسک بکوشیم، جامعه در مقابل خطر زلزله ایمن خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
رییس سازمان توسعه تجارت از کاهش اعتبار سفارش های ثبت شده در زمینه خودرو خبر داد و گفت: این مهلت از شش ماه به سه ماه تغییر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
رییس جمهور همزمان با هفته وحدت و در اولین سفر استانی دولت دوازدهم؛ صبح امروز (شنبه) برای دیداری دو روزه از استان سیستان و بلوچستان وارد این استان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
نماینده روسیه در سازمان ملل اعلام کرد، مسکو از تصمیم نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه مبنی بر ادامه مذاکرات ژنو در هفته آتی حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جلوگیری از ورود و محدود کردن واردات خودروهای لوکس که حضور آنها در شرایط فعلی ضروری نیست،در صورت موافقت دولت به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
ماجرای ماندن یا نماندن تیلرسون در پست وزرات خارجه آمریکا رفته رفته تبدیل به یک موضوع آزار دهنده می شود زیرا ترامپ ماهها است که وضعیت مبهمی را برای دستگاه دیپلماسی واشنگتن پیش آورده است.
مشاهده نتایج بیشتر...