پنجشنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۰۳Oct 2017 19

گفتار نیوز (goftarnews.ir)

گفتار نیوز 23 بهمن 1393 گفتار نیوز 30 اسفند 1395 گفتار نیوز 1 فروردین 1396 گفتار نیوز 31 اردیبهشت 1396 گفتار نیوز 31 خرداد 1396 گفتار نیوز 31 تیر 1396 گفتار نیوز 31 مرداد 1396 گفتار نیوز 30 شهریور 1396 گفتار نیوز 1 مهر 1396 گفتار نیوز 2 مهر 1396 گفتار نیوز 3 مهر 1396 گفتار نیوز 4 مهر 1396 گفتار نیوز 5 مهر 1396 گفتار نیوز 6 مهر 1396 گفتار نیوز 7 مهر 1396 گفتار نیوز 8 مهر 1396 گفتار نیوز 9 مهر 1396 گفتار نیوز 10 مهر 1396 گفتار نیوز 11 مهر 1396 گفتار نیوز 12 مهر 1396 گفتار نیوز 13 مهر 1396 گفتار نیوز 14 مهر 1396 گفتار نیوز 15 مهر 1396 گفتار نیوز 16 مهر 1396 گفتار نیوز 17 مهر 1396 گفتار نیوز 18 مهر 1396 گفتار نیوز 19 مهر 1396 گفتار نیوز 20 مهر 1396 گفتار نیوز 21 مهر 1396 گفتار نیوز 22 مهر 1396 گفتار نیوز 23 مهر 1396 گفتار نیوز 24 مهر 1396 گفتار نیوز 25 مهر 1396 گفتار نیوز 26 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آمریکایی ها به دنبال پاره کردن برجام نیستند بلکه می خواهند الگوی برجام را به حوزه امنیت و توان دفاعی ملت ایران تعمیم دهند و با کاهش قدرت کشور به خیال خود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
رئیس پارلمان اقلیم کردستان عراق از رئیس این اقلیم خواست از قدرت کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
تحولات سیاسی هم در جهان و هم در منطقه همواره بر صنعت نفت و تصمیمات اوپک تاثیرگذار بوده و هست، با توجه به شرایطی که در کشورهای منطقه به ویژه عراق پیش آمده و همچنین مواضع آمریکا و نیز تاکید کارشناسان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
سومین فرمان ترامپ که قرار بود از روز چهارشنبه اجرا شود و طی آن شهروندان ایران و چند کشور دیگر از دریافت ویزای ورود به آمریکا منع می شوند، توسط یک قاضی فدرال تعلیق شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
دیداربرگشت دو تیم پرسپولیس ایران و الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شده و با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
اسامی چندبرابر ظرفیت دعوت شدگان به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی بانک گردشگری بر اساس نتایج آزمون کتبی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: متأسفانه بیشترین سرقت خودروها متعلق به شرکت های خودروسازی داخلی است که به ایمنی تولیدات شان توجه نمی کنند؛ مشخصا خودروی پراید بیشترین سرقت را در تهران دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
حضرت آیت الله خامنه ای مبلغ 10 میلیارد ریال به عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی پناه میانمار اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد، یارانه نقدی مهرماه به ازای هر نفر ماهانه 455 هزار ریال ساعت 24 واریز و قابل برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
چابک سازی و تحرک کارآمد و آسان توانمندی پدافندی ایران، یکی از ویژگی های مهمی بود که شهید منصور ستاری به عنوان معاون عملیات پدافند هوایی و فرماندهی نیروی هوایی به یادگار گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
معاون وزارت خزانه داری آمریکا با بیان اینکه راهبرد جدید واشنگتن علیه ایران 4 هدف دارد، تأکید کرد ر ارگان های دیگر دولتی ایران را نیز هدف تحریم قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان با بیان اینکه تاثیر سخنان دونالد ترامپ زودگذر و موقت است، گفت: در بازار مالی و ارزی انتظارات ناشی از افزایش قیمت که برای عرضه و تقاضا به وجود می آید مهم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
معاون رییس جمهور در دولت دهم با بیان اینکه دادگاه، غیرعلنی برگزار می شود، گفت که در این پرونده، همه چیز وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
پادشاه عربستان بر حمایت کشورش از وحدت عراق و مخالفت با نتایج همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
منابع آگاه از تحویل اداره شهرستان سنجار به نیروهای عراقی از سوی نیروهای پیشمرگه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
در حالی که انتخابات کمیته ملی المپیک دی ماه برگزار خواهد شد اما هنوز تکلیف خزانه دار در این انتخابات مشخص نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
لایحه سلامت روان در حالی پس از سالها کش و قوس برای تصویب به دولت ارسال شده که کارشناسان معتقدند غلبه نگاه پزشکی بر رویکرد خدمات اجتماعی و مددکاری تنها یکی از انتقادات وارده بر لایحه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
زمانی که بازیکنان پرسپولیس قصد خروج از ورزشگاه سلطان قابوس را داشتند با شیطنت برخی از هواداران الهلال روبه رو شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
معاون وزارت خارجه آمریکا مدعی است تمرکز آمریکا حل دیپلماتیک مسئله کره شمالی است و باب گفتگو با این کشور همچنان باز است!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲    
مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: آمریکایی ها در سوریه پایگاه نظامی ساخته اند و به دنبال تجزیه سوریه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
منابع غیررسمی می گویند، شهر و استان کرکوک بدون درگیری، تحت کنترل بغداد و نیروهای مشترک ارتش و مسلح عراق در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
رئیس اقلیم کردستان عراق در اولین واکنش رسمی پس از درگیری های اخیر در کرکوک با صدور بیانیه ای اعلام کرد، پیش روی های حشد شعبی در کرکوک به دلیل "خیانت" برخی از پیشمرگ ها محقق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به فساد نفتی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه و به صورت علنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران گفت: هیچ گونه مذاکره ثانویه درباره برجام نداریم و برجام به هیچ وجه تجدید نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
رئیس پلیس کشور اظهارات دونالد ترامپ علیه کشورمان را ناشی از کم عقلی و ناآگاهی وی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
گروه صنعتی ایران خودرو بار دیگر نسبت به بروز مشکل برای خریداران حواله پژو2008 در بازار هشدار داد و اعلام کرد حواله های این خودرو غیرقابل خرید یا فروش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به نتیجه دیدار رفت، فردا روز جدیدی برای پرسپولیس است و باید مقابل الهلال پیروز شویم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان کاهش یک میلیون و 316 هزار تومان، دلار با 2 تومان افزایش 4009 تومان و یورو با افت 3 تومانی 4800 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: عده ای می گویند ای کاش رفتن به کربلا در مراسم اربعین رایگان می شد بله ما هم از خدا می خواهیم که نمی شود و این کار نیازمند توافق دو کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
عربستان سعودی به همراه بحرین و امارات از مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه ایران ذوق زده شده و به گرمی از آن استقبال کردند این درحالی است که بی ثباتی در منطقه به زیان همه کشورهاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
با تشدید جریان خرید و فروش سپرده های برخی موسسات اعتباری و سوء استفاده دلالان از این فضا بانک مرکزی تاکید کرده که انتقال سپرده صرفا به بستگان درجه یک ممکن بوده و سپرده گذاران برای جلوگیری از تضییع ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از امروز یکشنبه 23 مهر آغاز می شود و تا 30 مهرماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
طبق اطلاعیه مرکز طراحی و ساخت غزال ایرانی دانشگاه تهران درباره انصراف از شرکت در مسابقات بین المللی استرالیا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
عضو ایرانی بخش مسابقات باشگاهی AFC درباره شانس حضور استقلال و پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2017-2018 توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
رهبران احزاب اصلی در اقلیم کردستان در پایان نشست امروز(یکشنبه) خود، درخواست دولت مرکزی عراق برای لغو نتایج همه پرسی را رد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
عضو پیشین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در پیام توییتری تاکید کرد: ترامپ اعترافات مهمی کرد. این که ایران موثرترین بازیگر منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه برجام هنوز یک پیروزی دیپلماسی است، گفت: هیچکس از این پس در مذاکرات بلند مدت به دولت آمریکا اعتماد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
بنا بر اعلام منابع محلی در رقه تمامی تروریست های سوری داعش از این شهر خارج شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
یکی از مقامات سوئیس در وزارت خارجه این کشور با انتشار مطلبی ضمن حمایت از تداوم پایبندی طرف ها به توافق هسته ای با ایران اعلام کرد که رویکرد رئیس جمهوری آمریکا تاثیری در سیاست های سوئیس ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: مواضع ترامپ تبدیل به مشکلی جهانی شده که قطعا برای اروپا نیز دردسر ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات شب گذشته ترامپ رییس جمهور آمریکا یادداشتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق حیدر العبادی را به استقرار نیروها در دو استان کرکوک و نینوا متهم کرد و از آیت الله سیستانی و جامعه جهانی خواست جهت ممانعت از وقوع درگیری ها مداخله کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه ای با تأکید بر اینکه برجام نه قابل مذاکره مجدد است و نه قابل تغییر، اعلام کرد: آغازکننده خروج از برجام نخواهیم بود، ولی اگر حقوق و منافعمان رعایت نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شدند روستاهای أبو حکفا، أبو کهف، مکسر الشمالی و مکسر الجنوبی واقع در شرق حماه را آزاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعتی پس از ایراد اتهام نقض برجام به ایران از سوی ترامپ، گفت که ایران تاکنون به همه تعهداتش در چارچوب توافق هسته ای، پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
رئیس کمیته روابط خارجی سنا آمریکا می گوید ترامپ زیر پای وزیر خارجه دولتش را خالی کرده و این موجب فروپاشی دستگاه دیپلماسی آمریکا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
برهم صالح اعلام کرد که مسئولان اقلیم کردستان عراق با تعلیق نتایج همه پرسی جدایی کردستان در راستای قبول طرح پیشنهادی ایاد علاوی، موافقت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
رئیس کمیته هسته ای مجلس، با بیان اینکه ترامپ و کنگره به جای خروج رسمی از برجام به ادامه سنگ اندازی در مسیر برجام با شدت بیشتر خواهند پرداخت، گفت: در حال بررسی سناریوهای متقابل هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲    
رئیس فراکسیون امید مجلس در واکنش به نطق شب گذشته رئیس جمهور آمریکا مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
پلیس سوئد اعلام کرد در تیراندازی در بازاری در جنوب این کشور دستکم هفت نفر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه غدیر اهواز، با برتری قرمزپوشان همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
دیدار پادشاه عربستان با رئیس جمهور روسیه در حالی از شکل گیری دور تازه روابط میان دو کشور خبر می دهد که طرح های امریکایی در منطقه و در قبال مساله سوریه و داعش با شکست مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: امشب آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان برای دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
رییس انجمن علمی رفاه اجتماعی ایران گفت: سئوال بزرگی که درحال حاضر ذهن دانشگاهیان را درگیر کرده است این است که چرا باید وزارت علوم بعد از سه ماه همچنان بلاتکلیف باشد؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه بسیاری از مطالب طرح شده در کتب درسی فایده ای برای دانش آموزان ندارد، گفت: خاک آموزش و پرورش را باید عوض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
در حالیکه نیروهای ارتش سوریه هم چنان به پیشروی خود در محور شهر المیادین و دیر الزور ادامه می دهند وزارت دفاع روسیه از آزاد سازی 92 درصد از خاک سوریه از دست گروه تروریستی داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
نامزدهای جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک با حضور دو نماینده از سینمای ایران در بخش بهترین فیلم بلند و بازیگر مرد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
قائم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه باید حساسیت های موردنظر در حوزه شرایط اقتصاد کلان و اوضاع بین المللی ایران برای یکسان سازی نرخ ارز، لحاظ شود گفت:ملاحظاتی وجود دارد که ناگزیریم رعایت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
سخنگوی اسبق وزارت خارجه آمریکا گفت تایید نکردن برجام از سوی ترامپ، یک حرکت سیاسی از سوی واشنگتن علیه ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
درخواست باشگاه پرسپولیس برای صدور دستور موقت جهت تعلیق رای صادره و تجدید نظر در پرونده مربوط به باشگاه ترکیه ای امروز چهارشنبه در دادگاه بین المللی ورزش به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره حقوقی راهور ناجا گفت: بخشدار جوکار، راننده خودرو و کارمند روابط عمومی فرمانداری که در خودرو حضور داشتند به اشد مجازات کیفری محکوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: با توجه به راه اندازی اقتصاد دانش بنیان و برنامه های نوآورانه طی چهار سال گذشته می توان گفت که چهار سال آینده عصر شکوفایی شرکت های دانش بنیان در ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان ضمن انتقاد از نحوه اعتراض به کاهش تعرفه ها در برخی رشته های تخصصی پزشکی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
وزیر دفاع پاکستان در ملاقات با سفیر ایران گفت: گسترش روابط همه جانبه بین اسلام آباد و تهران ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از خط تولید این شرکت در کرمانشاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
مراسم آغازین سومین رویداد استارت آپ ویکند گردشگری ایران با حمایت بانک گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
شیخ علی الکربابادی عالم برجسته بحرینی معتقد است که تقویت روابط منامه با تل آویو به این خاطر است که رژیم آل خلیفه صهیونیستها را ضامن بقای حکومت خود در بحرین می داند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
عدم گنجاندن سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در برنامه روز پنجشنبه کاخ سفید، این فرض را پیش آورده که شاید ترامپ قصد دارد فردا جمعه راهبرد نهایی خود را درباره توافق هسته ای ایران علنی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲    
فرمانده سابق سپاه پاسداران در توئیتی خطاب به رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: آقای ترامپ جزیره فارسی و تفنگداران آن را فراموش کرده ای؟ خواب هایت تعبیر نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 19 مهر) هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
بر اساس نتایج و رتبه تیم ها در رنکینگ فیفا، تیم ملی فوتبال ایران در سید 3 جام جهانی روسیه قرار خواهد گرفت و فرصت خوبی برای صعود از گروهش خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز اقتصاد بین الملل ظرفیت تحریم جدید را ندارد، گفت: ترامپ برای اجرایی کردن هر نوع تحریم جدید با مشکلات عظیمی در اروپا و آسیا مواجه خواهد بود چون اقتصاد بین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
دادستان کل کشور گفت: پستی که امروز به منو شما سپرده شده یک امانت است که باید قدرش را بدانیم و از این سنگر به مردم خدمت کنیم این موجب می شود هم کارگزاران خیانت نکنند و هم مردم در آرامش باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
مسئولان نظام در مواجهه با درشت گویی ها و تهدیدات جدید آمریکا و دولت جدید آن با یکدیگر متحد شده اند و قطعا آمریکا می داند که برجام آخرین فرصت آنها در کاهش دیوار بی اعتمادی با ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه کار در این باشگاه سخت نیست، مذاکره با شفر را برد - برد دانست و گفت: شفر شخصا درخواستی برای حضور فرهاد مجیدی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
بر اساس اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا، از این پس نیازی به تائید اسناد تجاری شرکتهای ترکیه ای در سفارت و سرکنسولگری های ایران در ترکیه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
یکی از مقاله نویس های قدیمی آمریکا در مطلبی با اشاره به احتمال تائید نشدن برجام در گزارش جدید دولت آمریکا به کنگره، این کار را احمقانه ترین اقدام دولت ترامپ خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
پروفسور مارک تسلر می گوید ممکن است در صورت عدم تأیید پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ، کنگره با توجه به اکثریت جمهوریخواهان این تصمیم را تأیید کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
اتاق های فکر اگرچه از سالها پیش در دانشگاهها برای مشاوره و سیاستگذاری به نهادهای بیرون از دانشگاه راه اندازی شده اند، اما چندان موفق عمل نکرده اند و اکنون نیز قرار است تغییر نام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
صندوق بین المللی پول دقایقی پیش در جدیدترین گزارش چشم انداز اقتصادی جهان اعلام کرد رشد اقتصادی ایران در سال 2016 نسبت به سال پیش از آن به 12.518 درصد و نرخ بیکاری به 12 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
یک روزنامه انگلیسی در تحلیلی تصمیم کاخ سفید برای اعلام عدم پایبندی ایران به توافق هسته ای را خطرناک ترین قمار رئیس جمهور آمریکا توصیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: جام حذفی برای ما مهم است و می دانیم که بازی سختی مقابل پرسپولیس خواهیم داشت چرا که آنها تیم دست و پا بسته ای نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تهدید آمریکا علیه سپاه جدید نیست و بدانند سپاه استوانه منطقه است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طی بیانیه ای تصریح کرد: سپاه حق دارد همانگونه که با گروه های تروریستی برخورد می کند با نیروهای آمریکایی نیز برخورد کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
سرپرست وزارت علوم با تاکید بر اینکه زمان انتخاب وزیر علوم خیلی دور نخواهد بود، گفت: در حال حاضر رییس جمهور مشغول جمع بندی نهایی برای معرفی فرد مورد نظر به عنوان وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
یک میلیارد و 230 میلیون نفر از مردم جهان در سال 2016 به سفر رفتند، آن هم در شرایطی که کشورها به سمت کوچک سازی گام برداشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور برجام را تفاهمی دوجانبه برای آرامش صحنه بین الملل خواند که به بهانه ای جهت تشدیداختلاف تبدیل شد؛ گامی که آمریکا درحال برداشتن آن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 27 تومان افزایش به 4045 تومان رسیده و سکه طرح جدید هم با رشد 9 هزار تومانی یک میلیون و 302 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه اخلال در درمان به بهانه کاهش درآمد با اخلاق پزشکی و تعهد قاطبه جامعه پزشکی مغایرت دارد، گفت: اخلال در درمان مردم موجب توهین به جامعه پزشکی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲    
در حالی که سازمان خصوصی سازی می گوید به ازای یک میلیون تومان سهام عدالت حدودا 150 هزار تومان سود پرداخت خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
شعب بانک کشاورزی استان بوشهرطی شش ماهه اول سال 96 ، مبلغ 23 میلیارد و 111 میلیون ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پرداخت کردند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل بانک گردشگری گفت: "مجمع عمومی بانک گردشگری در روز پنج شنبه 20 مهر ماه برگزار می شود".
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه طرح های متنوع فروش خود، عرضه محصولات این شرکت در طرح جدید فروش فیروزه ای را آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
رئیس قوه قضائیه با اشاره به رفتار و جار و جنجال برخی گفت: این طور که مشخص است برخی از آقایان می خواهند که دستگاه قضا فقط به اتهامات بینوایان و مردم عادی رسیدگی کند و نه رانت خواران و مرتبطین و دانه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
فردا قرار است جلسه ای بین اعضای شورای شهر با شهردار در خصوص انتصابات اخیر برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
نشریه نیویورکر جزئیات نشست اخیر وزیران خارجه 1+5 و ایران و همچنین سیاست دولت کنونی آمریکا در قبال کشورمان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در نشست خبری امروز خود با رسانه های خبری در وزارت خارجه گفت: آمریکا در صورتی که قانون کاتسا را اجرا کند و به سمت چنین تصمیمی حرکت کند با پاسخ قاطع ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، امام خمینی(ره) را عامل احیای فرهنگ ایثارگری و شهادت در جامعه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲    
نائب رئیس کمیسیون انرژی گفت: از رئیس مجلس خواهم خواست که استخدام چند نفر از نمایندگان کنونی مجلس را در وزارت نفت طبق وعده خود پیگیری کند، چرا که اکنون دیگر این موضوع روشن شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...