پنجشنبه ۰۵ مردادساعت ۱۹:۲۶Jul 2017 27

پایگاه خبری تحلیلی گرنا (gornanews.ir)

  ۵ ساعت پیش    
گرنا: کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتستان با دستور کار توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای از محل اعتبارات 3درصد نفت و گاز و استانی به ریاست فرماندار دشتستان وبا حضور اعضا وجمعی از مدیران ...
  ۶ ساعت پیش    
گرنا : رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: کم تحرکی و سبک زندگی نامناسب در استان بوشهر زنگ خطری برای سلامت است.
  ۸ ساعت پیش    
گرنا: امروز عصر قرار بود مراسم کلنگ زنی پتروشیمی دشتستان در محل سایت پیش بینی شده آن برگزار گردد که با اعتراض تعدادی از اهالی بخش آبپخش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۰    
گرنا : عزیزان مهرورزم اکنون بر خود واجب می دانم که بگویم رهین الطاف شما بوده و هستم که این حقیر را بعنوان خادمی کوچک تحمل کردید و بر هیچ بزرگواری منتی ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۰    
گرنا: با همت مجموعه شهرداری شبانکاره و عادل ستوده سرپرست این شهرداری شاهد تحولاتی عظیم در سطح شهر شبانکاره هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۰    
گرنا: نشست جمعی از فعالان ستاد تبلیغاتی دکتر حسن روحانی که در بخش شبانکاره که در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهر حضور فرماندار برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: رئیس هیأت موسس و امنای دانشگاه آزاد با اشاره به استعفای ناطق نوری از هیأت موسس این دانشگاه گفت: از وی خواهش کردیم استعفای خود را پس بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: رئیس هیات تنیس روی میز استان بوشهر گفت: نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز این استان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: ولی الله رضایی نژاد به عنوان فرمانده دریابانی استان بوشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود تقسیمی سهام عدالت میان مشمولان در سالجاری حداکثر 150 هزار تومان است گفت: زمان دقیق واریز سود مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی درباره کالای همراه ملوان گفت: مقابله با قاچاق خواسته مردم است و بحث کالای همراه ملوان (ته لنجی) باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای به حاشیه نرفتن پرسپولیس تا به حال سکوت کردم اما به وقتش به هواداران می گویم مدیران باشگاه با من و امثال من چه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: مدیر حفظ نبابات سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برای نخستین بار استفاده از تله های فرمونی و کایرومون در برنامه مدیریت تلفیقی مبارزه با آفت چوبخوار خرما در این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۰    
گرنا: معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: پرورش ماهی درقفس و تولید متراکم میگوی پرورشی از طرح های مهم و مصوب کارگروه اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت یازدهم در این استان است که فرصتی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۰    
به گزارش گرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شبانکاره: در راستای گرامیداشت هفته دولت و ایجاد و ارتقاء روحیه و نشاط در بین جوانان شهر شهرداری شبانکاره با همکاری شورای اسلامی شهر و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۰    
گرنا: دادستان عمومی و انقلاب گناوه به حادثه قتل یک زن در این شهرستان اشاره کرد و افزود: در اولین فرصت ماموران انتظامی و قضایی وارد عمل شدند و در این ارتباط 2 متهم دستگیر که تحقیقات در دست اجراست و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۰    
ستاره جوان بوشهری به عنوان یکی از خریدهای خوب تابستانی به استقلال پیوست تا در اولین تجربه لیگ برتری خود با پیراهن این تیم پرطرفدار پایتخت به میدان برود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۰    
گرنا: ثبت نام مقطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری شبانکاره برای مهرماه 96 در رشته های زیر آغاز گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۰    
سهراب مهارت-به گزارش خبرنگار ورزشی گرنا: تیمورباوندنیاازفرهنگی ورزشی های شبانکاره به اتفاق کیانوش قلی پوریان ازپیشکسوتان ورزش درمعیت گروه کوهنوردی بام کویرشهرستان بافت کرمان موفق شدند قله ی 5610متری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۰:۴۰    
گرنا: دیدار منتخبان شورای اسلامی شهر و روستا استان بوشهر با قائم مقام وزیر کشور در استانداری بوشهر.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۰    
این دوره ازمسابقات مابین 6تیم ازبرازجان ، آبپخش وشبانکاره بصورت دوره ای برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
گرنا : یکی از آرزوهای کودکی هم همین بود که یا به شاهین و یا ایرانجوان بیایم خوشبختانه با بازی های خوبی که مقابل ایرانجوان انجام دادم مسئولین باشگاه ایرانجوان را متقاعد کردم که دعوتم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۰    
تصویب ایجاد هشت منطقه آزاد، مدت زیادی به طول انجامیده و دولت علی رغم مخالفت با تصویب محدوده این مناطق اما به درخواست مجلس شورای اسلامی محدوده ها را نیز مشخص کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
مصطفی سالاری / استاندار بوشهر
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
حامد حسن پور
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰    
گرنا : آقای موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران درباره رابطه حجاب و حریم خصوصی و فضای خودرو سخنی گفت و این یادداشت به یک وجه متفاوت پرداخته است...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰    
گرنا : مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به استقرار الگوی جوی تابستانه در استان گفت: دما و رطوبت افزایش می یابد و تا 50 درجه سانتیگراد می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰    
گرنا : روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر توضیحاتی در مورد تیراندازی در کلانتری آب پخش ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۰    
گرنا : دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان دانشگاه برگزیده کشوری در حوزه اجرای پروژه های عمرانی طرح تحول سلامت معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۰    
گرنا : نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با اصحاب رسانه در خصوص عملکرد و ارائه آمار سه ماهه اول سال 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۰    
گرنا : نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با اصحاب رسانه در خصوص عملکرد و ارائه آمار سه ماهه اول سال 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۰    
گرنا : به مناسبت هفته تامین اجتماعی ، نشست صمیمی باحضور مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اصحاب رسانه و خبر در محل اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی به همت خانه مطبوعات استان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۰    
گرنا : مشاور استاندار بوشهر در امور اجتماعی گفت:جامعه امروز در ارتباط با مساله حجاب دچار مجادله شده است که این روند پسندیده و به سود کسی نیست زیرا آنچه در مجادله از بین می رود، حق است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۰    
گرنا : افرادی که پیش از سن 15 سالگی از مناطقی با خطر کم به مناطقی با خطر زیاد نقل مکان می کنند، در معرض خطر بالاتر برای ابتلا به بیماری ام اس قرار دارند...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۰    
گرنا: این نهنگ ها و ماهی ها همه زندگی و کسب کار ما هستند. چرا باید کاری کنیم که آزار ببینند؟ آنها گاهی اوقات در تورهای گرانقیمت و چند میلیونی ما گیر می کنند اما به خاطر حفظ نسل شان تورها را پاره می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
گرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در راستای مقابله با کم آبی و جبران کسری منابع آب آشامیدنی استان بوشهر 9 طرح اضطراری با 60 میلیارد تومان اعتبار اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
گرنا: شهردار آبپخش گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته طَی تیرماه جاری تعداد 10کوچه و خیابان شهر به مساحت بیش از 35000متر مربع زیرسازی و آسفالت خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
گرنا: استاندار بوشهر از کسب درآمد 700 میلیارد تومان از محل عوارض آلایندگی و ارزش افزوده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۰    
گرنا : منطقه حفاظت شده تنگ بستانک معروف به بهشت گمشده در فاصله 120 کیلومتری شیراز در منطقه کامفیروز واقع گردیده است.منطقه ای عمدتا با پوشش جنگلی و کوهستانی با میانگین ارتفاعی بین 1700 تا 3700 متر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
گرنا: احسان محمدی
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
گرنا: نماینده مجری طرح سد باغان گفت: دومین عملیات آتشباری برای خاکبرداری بدنه اصلی سد باغان با رمز 'یا صاحب الزمان (عج)' انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
گرنا: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
گرنا: فرماندار دشتی گفت: رفع مشکلات مزارع پرورش میگو مند در این شهرستان ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: فرهنگ ملت ها از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. برخی کلمات و واژگان معمولی در برخی کشورها اهانت به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: رضا علی پور در جام جهانی سنگنوردی ویلاروس سوئیس به قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: سخنگوی هیات مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با برگزاری نشست این هیات با استعفای مدیرعامل تیم فوتبال شاهین بوشهر مخالفت و سرمربی سابق تیم نیز ابقا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: تنها 80 شعبه کاسپین که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی وجود دارد مجاز به پرداخت سپرده ها هستند و اتفاقی که در خارج از این شعب رخ دهد، مورد تائید این بانک نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس از انتقال ملاقات های مردمی نمایندگان از تهران به حوزه های انتخابیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: دیدار دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین روسای روسیه و آمریکا در حاشیه اجلاس گروه 20 در هامبورگ
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: وزیر نفت گفت: بهترین قرارداد عالم، قرارداد امتیازی است که میدانی را به شرکتی برای درازمدت و مالکیت میدان را برای 40، 50 سال بدهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: امام جمعه موقت بوشهر بر لزوم تلاش ویژه برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاکید کرد و گفت: بی حجابی عامل بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: پلیس استان بوشهر تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص سرقت مسلحانه در یکی از خیابان های مرکز استان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: فرماندار شهرستان جم گفت: طرح های آبخیزداری از اولویت های مهم شهرستان جم است که در این راستا 80 پروژه و سازه آبخیزداری این شهرستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰    
گرنا: توسلی: متاسفانه همینک به نظر می رسد فضای شهرداری بگونه ای است که از درون، بدنه شهرداری از مدیریت جدا شده و شهردار با حرکات نامشخص اقدام به عزل و نصب افراد می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۰    
گرنا : یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۰    
گرنا : فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از افزایش 45 درصدی کشفیات مواد مخدر درچهارماهه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۰    
گرنا: طول این اسکلت 1/9 متر است اما باستان شناسان می گویند این میزان قد بسیار فراتر از استانداردهای مربوط به آن زمان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۰    
گرنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: اوج بار و خط قرمز مصرف برق در استان بوشهر تا 1760 مگاوات تعیین شده که این رقم اکنون از خط قرمز عبور کرد و به 1770 مگاوات رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۰    
گرنا : قائم مقام معاون عمرانی و مدیر کل دفتر شهری و روستایی استانداری بوشهر گفت: اعتبارات دهیاری های استان بوشهر که تا سال 1392 جمعا 28 میلیارد تومان بود در دولت تدبیر و امید به 353 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: ستاره ملی پوش پرسپولیس به جای تمرین ترجیح داد به ملاقات طاهری برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: مدتی است وقتی صفحات حوادث روزنامه ها را می بینیم، با اخبار تلخ مرگ دخترانی روبه رو می شویم که در ماجراهای مختلف و در سقوط از بالای ساختمان به زندگی خود پایان داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: عکس/ مارسواری سنجاقک روی آب
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: مشاور استاندار بوشهر در امور جوانان گفت: 15 هزار دانش آموز بوشهری برای مبارزه با اعتیاد آموزش دیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: همسرم بیکار است و توقع دارد پدر ثروتمندم خرج و مخارج زندگی مان را بدهد. بارها از خانواده ام به بهانه های مختلف پول قرض گرفتم اما وقاحتش از حد گذشته و علنی می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فلاورجان در استان اصفهان از کشف یک گورستان بزرگ تاریخی متعلق به دوران پیش از اسلام در محدوده این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: مسئول روابط عمومی اداره ورزش وجوانان گناوه گفت: تیم کوهنوردی این شهرستان به مناسبت عید سعید فطر موفق به صعود به قله 4355 متری آزادکوه در شهرستان نور استان مازندران شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰    
گرنا: کتابفروشان می توانند تا 30 تیر با مراجعه به پایگاه خانه کتاب به نشانی ketab.ir در طرح تابستانه کتاب ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: محمد دمشقی مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر استعفای خود را به شهردار بوشهر ( رئیس هیات مدیره باشگاه) تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از سال 84 تاکنون در این استان 30 اهدای عضو انجام شده که در مجموع به 90 بیمار نیازمند پیوند عضو جان دوباره بخشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: رئیس انجمن دوستداران حافظ استان بوشهر و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: با وجود اینکه این روزها به دلیل گسترش فضاهای مجازی، نقش قلم در زندگی ما کم رنگ شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: برای سومین روز متوالی دمای هوا در هشت شهر این استان به فراتر از 40 درجه سانتیگراد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: استاندار بوشهر گفت: با پیگیری های انجام شده ضمن افزایش کیفیت آموزشی و تقویت اعضای هیئت علمی دانشگاه های استان بوشهر، ظرفیت پذیرش در دانشگاه های خلیج فارس و علوم پزشکی بوشهر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گرنا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در 15 ماه گذشته (از اول سال گذشته تا پایان سه ماه اول امسال) 150 باند حرفه ای توزیع موادمخدر در این استان شناسایی و متلاشی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۰    
گرنا: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با هدف توسعه صادرات غیر نفتی خط کشتیرانی بوشهر - قطر راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۰    
گرنا : قائم مقام معاون عمرانی و مدیر کل دفتر شهری و روستایی استانداری بوشهر گفت: پروژه های شهری و روستایی استان بوشهر بر اساس نیاز مردم طراحی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۱    
گرنا : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که 21 سال پیش با ضربات چاقو فرد دیگری را در برازجان به قتل رسانده و متواری شده بود روز گذشته در تهران دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۱    
گرما در بخش های جنوبی کشور بیشتر شده است و افزایش دما همراه با افزایش رطوبت شرایط سختی را ایجاد کرده است و با این شرایط، گرمازدگی اهالی جنوب را تهدید می کند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تسریع می شود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۱    
رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: مردم هوشیار باشند و فریب تورهای گردشگری تقلبی را نخورند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۱    
با حضور رئیس امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هیئت ممیزه مستقل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افتتاح شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: بعد از قتل، خواهرم مدام از من باج می گرفت چون فقط او می دانست چه شده است، حدود 14 سال قبل نیز مجبور شدم پس از مرگ پدرم، ارثی که به من می رسید را به خواهرم ببخشم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: انفجار انتحاری در اردوگاه آوارگان عراقی در استان الانبار دست کم 14 کشته برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: سرمربی سایپا گفت: طارمی باید تصمیم درستی بگیرد، او می تواند در اروپا بازی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: یک جوان ژاپنی با یک شخصیت مجازی که وجود خارجی ندارد ازدواج کرده و سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: ایران نوشت: سی و یکم فروردین سال 94 مرد جوان با کلانتری 106 نامجو در تهران تماس گرفت و خبر داد که همسرش را به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۱    
گرنا: سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیلم استان بوشهر گفت: دکتر 'عبدالرضا صحت پور' جراح و دندانپزشک اهل این شهرستان که در کشور کانادا ساکن است به این منطقه آمده و به مدت 10 روز به عموم مردم خدمات درمانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: سرباز فرشاد رمزی ساکن قزوین روز گذشته در درگیری با قاچاقچیان و اشرار مسلح به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: گزارشگر و مفسر با سابقه ورزشی ایران به دلیل عارضه سکته مغزی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: استاندار تهران بر ضرورت تسریع در شناسایی و برخورد با عوامل هتک حرمت رییس جمهوری در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: روزنامه خراسان نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: رئیس دادگستری و ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات شهرستان دشتی گفت: در انتخابات اخیر، تخلف و جرمی نداشتیم که منجر به تشکیل پرونده رسیدگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: رئیس اداره آموزش وپرورش خارگ گفت: شرایط برای حضور موفق دانش آموزان خارگی در کنکور فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: فرماندار تنگستان گفت: اسکله های صیادی رستمی و عامری به سیستم های اطفای حریق تجهیز شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: زمین لرزه ای به بزرگی 3.1 ریشتر صبح امروز خورموج را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: فرماندار شهرستان جم گفت: شورای تامین شهرستان جم یکی از موفق ترین شوراهای تامین استان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: استاندار بوشهر گفت: با توجه به اهمیت علوم پایه و فعالیت مطلوب خانه ریاضیات باید شرایطی فراهم شود که 20 خانه ریاضیات در این استان راه اندازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر از ایجاد مسیرهای انحرافی جدید در اطراف تقاطع غیر همسطح میدان آزادی برای عبور و مرور وسایل نقلیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱    
گرنا: معاون حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر گفت: در راستای جلوگیری از صید و عرضه آبزیان غیرمجاز، شش تن ماهی و میگوی قاچاق که به صورت غیر مجاز صید و عرضه شده در استان بوشهر کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۲۱    
گرنا : مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از توسعه شبکه های گازرسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان خبر داد و گفت: طی سه سال اخیر تعداد روستاهای گازرسانی شده استان بوشهر سه برابر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۱    
گرنا : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قاتلی که دو تن را در تیراندازی در دشتستان به قتل رسانده بود پس از متواری شدن ...
مشاهده نتایج بیشتر...