چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۳Oct 2019 16

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 31 فروردین 1398 هم اندیشی 1 اردیبهشت 1398 هم اندیشی 1 خرداد 1398 هم اندیشی 1 تیر 1398 هم اندیشی 31 مرداد 1398 هم اندیشی 1 شهریور 1398 هم اندیشی 1 مهر 1398 هم اندیشی 2 مهر 1398 هم اندیشی 3 مهر 1398 هم اندیشی 4 مهر 1398 هم اندیشی 5 مهر 1398 هم اندیشی 6 مهر 1398 هم اندیشی 7 مهر 1398 هم اندیشی 8 مهر 1398 هم اندیشی 9 مهر 1398 هم اندیشی 10 مهر 1398 هم اندیشی 11 مهر 1398 هم اندیشی 12 مهر 1398 هم اندیشی 13 مهر 1398 هم اندیشی 14 مهر 1398 هم اندیشی 15 مهر 1398 هم اندیشی 16 مهر 1398 هم اندیشی 17 مهر 1398 هم اندیشی 18 مهر 1398 هم اندیشی 19 مهر 1398 هم اندیشی 20 مهر 1398 هم اندیشی 21 مهر 1398 هم اندیشی 22 مهر 1398 هم اندیشی 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفتکش ایران اخبار و فیلم های منتشر شده درخصوص ادامه نشت نفت از کشتی SABITI و ایجاد آلودگی زیست محیطی توسط این کشتی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه مردم بعضا دچار مشکل و قربانی برخی اهمال کاری های مسئولان هستند. از این جهت بیشتر از اینکه رئیس جمهور خود را قربانی کند مملکت نیازمند مدیریت درست است تا مردم قربانی روند مضمحل کنند و مشکل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه روز سه شنبه اعلام کرد که ارتش سوریه کنترل کامل شهر منبج را به دست گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱۰۳ سایت دیگر  
پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از تصمیم اخیر رئیس جمهور این کشور درباره سوریه، گفت تصمیمات او موجب به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا و ممانعت از دسترسی مردم ایران به دارو، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی تهدیدی برای سلامت ایرانیان و جنایت علیه بشریت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان الحشد الشعبی تأکید کرد که در پی رخدادهای سوریه، احتمال دارد که هزاران نفر از عناصر گروه تروریستی داعش از زندان ها آزاد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه تولید خودروی مشترک گفت: از آنجا که عملکرد برخی شرکای سابق در زمان تحریم مناسب نبود، به شرکت ها توصیه کردیم سراغ شرکای جدید از کشور های جدید بروند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: از ابتدای ماه صفر تا شب گذشته دو میلیون و هشتصد و 14 هزار و 159 تردد به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: به دلیل تقاضای بالای زوار اربعین در سال جاری، بعدازظهر امروز تصمیم گرفتیم در روزهای 25 تا 28 مهرماه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حمایت از سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
تبعات رکود تولید مسکن در چند سال اخیر و احتمال ادامه این رکود در سال های آینده به نظر می رسد نه تنها برای بازار مسکن خطرناک است بلکه اشتغال کشور را نیز دستخوش تحولات اساسی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یک تحلیلگر آمریکایی می گوید آمریکا با موشک های نقطه زن و بسیار دقیق ایران مواجه است و نمی داند با آنها چه کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بعد از پخش مستند ایستگاه دروغ که روایت نفوذ نیروهای وزرات اطلاعات به مجموعه آمدنیوز و شخص روح الله زم بوده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در نشست خبری دیروز از آقای روحانی درباره بر باد رفتن 18 میلیارد ارز 4200 تومانی و مسئولیت این خسارت پرسیده شد که رئیس جمهور در پاسخ گفت 18 میلیارد دلار بر باد نرفته و به مردم داده شده است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای روحانی مشخص نفرمودند که واگذاری 18 میلیارد دلار، تصمیم بجایی بوده یا نابجا؟! ایشان در کنفرانس خبری دیروز این تصمیم را هم درست و هم نادرست ارزیابی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در آستانه اربعین حسینی (ع)، زائران از کشور های مختلف جهان و مرز های ایران با پای پیاده راهی کربلا میشوند تا اربعین حسینی را در جوار بارگاه مطهر حضرت سیدالشهدا (ع) باشند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
قیس سعید استاد حقوق بین الملل که به عنوان رئیس جمهور جدید تونس انتخاب شده، اولویت سیاست خارجی دولت خود را مسئله فلسطین و مخالفت با عادی سازی با رژیم صهیونیستی قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تلویزیون رسمی سوریه از برافراشته شدن پرچم این کشور بر فراز شهر حسکه و قامشلی در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه ای از انتقال سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو به دولت جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
آرژانتین شاید بعیدترین جایی باشد که بتوان از آن برای پیاده روی اربعین اقدام کرد؛ چون مردمش باید حدود 15 هزار کیلومتر طی کنند تا به عراق برسند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۳   + ۹۳ سایت دیگر  
حسن روحانی با بیان اینکه دولت و سایر ارکان نظام توانستند از بحران عبور کنند، تصریح کرد:توطئه های آمریکا، صهیونیسم و ارتجاع منطقه برای آسیب جدی به نظام شکست خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 600 فعال رسانه ای، ماه گذشته در نامه ای خطاب به رئیس دستگاه قضا، به خاطر اقدامات ضد امنیت ملی سایت خبر آنلاین خواستار محاکمه مدیر آن شده بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مواضع قیس سعید نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری تونس حاکی از آن است که مرحله جدیدی از تغییر و تحولات مختلف در عرصه های داخلی و خارجیِ این کشور در سایه دولت وی، آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نگاه به اربعین به مثابه واقعه رسانه ای جهانی و تسخیر و جلب توجه مخاطبان، دیگر نه یک تلذذ موقت ناشی از تماشا و مخاطب بودن افتتاحیه المپیک، بلکه تلنگری عمیق بر وجدان های بیدار ظلم ستیز است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و امنیتی یکی از مهمترین شبکه های نفوذ و برانداز را متلاشی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شرکت دولتی انرژی هسته ای روس اتم اعلام کرد که این شرکت آماده همکاری با شرکایی از آمریکا، اروپا و آسیا برای ساخت نیروگاه هسته ای در عربستان سعودی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
برخورد یک دستگاه ون با یک دستگاه مینی بوس در محدوده پل دیوانیه واقع در 60 کیلومتری شهر نجف منجر به مصدومیت 23 نفر از زائران ایرانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به ازدحام در نجف و کربلا گفت: زائرانی که زودتر به کربلا و نجف رفته اند، زودتر بازگردند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۸۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا به اجاره ساعتی سوئیت ها واکنش نشان داد و گفت که پلیس چنین مواردی را بررسی و کنترل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس منطقه کردستان عراق در پیامی به نخست وزیر ترکیه به آنکارا درباره تبعات عملیات این کشور در خاک سوریه و آسیب دیدن منافع مشترک دو کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن روح الله زم سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
عمران خان سفر خود را برای میانجیگری از تهران آغاز کرده است. به صورت طبیعی و عرف معمول اگر ایران پیشقدم میانجیگری بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری میدل ایست آی مدعی شد که مشاور امنیت ملی امارات و برادر کوچک ولی عهد ابوظبی اخیرا به صورت محرمانه به تهران سفر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین روز عملیات ارتش ترکیه و اعضای گروهک ارتش آزاد در شمال سوریه با ادامه پیشروی در اراضی تحت کنترل شبه نظامیان کرد ادامه یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که طبق برنامه ششم توسعه باید میزان جابه جایی بار از طریق ریل به 30 درصد برسد، اما سهم کنونی بخش ریلی در این زمینه تنها 13 درصد است و در 2 ماه اخیر به 11 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نتایج اولیه دور دوم انتخابات تونس حکایت از پیروزی قاطع قیس سعید نامزد مستقل انتخابات ریاست جمهوری این کشور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم به نقل از منابع آگاه خود خبر داد در نشست دیروز وزیران خارجه اتحادیه عرب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه در پیامی در توییتر نوشت که اقدام واشنگتن در عدم مداخله در جنگ میان ترکیه و کٌردها در شمال سوریه بسیار هوشمندانه بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ترکیب قایق های بدون سرنشین و پهپادهای رادارگریز سپاه برای پاسخگویی به هر تهدیدی بویژه در حوزه دریا موجب خواهد شد تا نیروهای مسلح کشورمان تبدیل به نیرویی خاص در جهان با امکان اجرای عملیات هیبریدی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مختلف فلسطینی در نوار غزه بیانیه ای مشترک صادر و بر لزوم توقف هرچه زودتر تجاوز نظامی ترکیه به خاک سوریه تأکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
یک مرکز وابسته به معارضان سوری اعلام کرد که جنگنده های ائتلاف بین المللی تحت رهبری آمریکا یک کاروان ارتش سوریه را در جنوب غرب شهر الرقه هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تلویزیون دولتی سوریه از حرکت ارتش سوریه به سمت شمال این کشور برای مقابله برای تجاوزات ارتش ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۱۲۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدتها قبل طرحی چهار ماده ای برای توقف جنگ در یمن ارائه کرده است و پایان این جنگ، می تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وکیل مدافع حسین فریدون ، موکل خود را بی گناه دانست و گفت: حکم پرونده حسین فریدون در دادگاه تجدید نظر قطعی شده و تشریفات قانونی جهت اجرای حکم در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی گزارش داد، تغییرات ناگهانی و مواضع زیگزاگی رئیس جمهور این کشور در قبال مسائل منطقه غرب آسیا، متحدان واشنگتن را دلسرد و نگران کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت جزئیات کشف میدان گازی جدید را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه آمریکایی ها با رفتار خصمانه ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین علیه السلام صبح امروز (یکشنبه) با حضور و سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا برگزار شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۷۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: برای از بین بردن جرم باید دستگاه قضایی از آلودگی مبرا باشد و هیچ تعارفی هم با هیچ کس در هیچ سمتی نیست به طور مثال روز گذشته پنج قاضی فاسد را از دستگاه قضا جدا کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد: نزدیک به 250 هزار مسئول باید اموال و دارایی هایشان را روشن و شفاف اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، جزئیات نشست سران قوا برای تصمیم گیری درباره اعلام اموال و دارایی مسئولان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از زائران اباعبدالله الحسین خواست در صورتی که زیارت کرده اند، جا را برای زیارت کسانی که در مسیر آمدن هستند خالی کنند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استفاده روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران از کلیدواژه هایی نظیر منافقین برای تائید نظراتش در قلمداد نمودن مجلس اول به عنوان بهترین مجلس بسیار قابل تامل به نظر می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی بیان کرد که با اکران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون به کارگردانی محمدحسین مهدویان فروش سینماها تکان خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: نخست وزیر پاکستان اعلام کرد ولیعهد عربستان از وی خواسته است تا با روحانی درباره سعودی ها مذاکره کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۳۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با بررسی تصاویر ویدیویی موجود و شواهد اطلاعاتی جمع آوری شده، سرنخهای اصلی ماجراجویی خطرناک حمله به نفت کش ایرانی در دریای سرخ بدست آمده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
در روزی که حضور بانوان در ورزشگاه آزادی توجهات را به خود جلب کرده بود، اقداماتی برای فتنه گری صورت گرفت که با بی توجهی سکوها مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هم سخنان روز چهارشنبه روحانی و هم موج سواری ربیعی روی مساله حضور زنان در ورزشگاه، دو محور یک برنامه هستند که نه در پاستور، که در محفل درونی تشکیلات بدیل حزب منحله مشارکت طراحی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
درگیری های شدید در اطراف شهرهای تل ابیض و رأس العین از بامداد امروز (شنبه) جریان دارد و دو طرف در حال استفاده از تمامی توان خود هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت در بخشی از سخنانش به ضرورت هوشیاری نسبت به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در ماه های آینده اشاره کرده و گفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
یک اندیشکده آمریکایی ضمن اشاره به قدرت رو به گسترش ایران در چهار دهه گذشته خطاب به سیاستمداران این کشور نوشته منتظر تغییر نظام ایران نباشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۵۳ سایت دیگر  
بانک جهانی از کاهش 6.5درصدی بدهی خارجی ایران در سال گذشته میلادی با وجود تحریم های آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حضرت آیت الله خامنه ای درباره نقش تمدنی پیاده روی اربعین فرمودند: اگر ظرفیّتهای کشورهای اسلامی بر روی هم مجتمع بشود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران از امضای توافقنامه تجاری بین ایران، هندوستان و افغانستان خبر داد و گفت: این توافقنامه با هدف بهبود و ارتقاء وضعیت ترانزیت کالا امضا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کشور در حال خودکفایی در تولید لاستیک سنگین است و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
نظارت شورای نگهبان بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و مراجعه به آراء عمومی نص صریح اصل 99 قانون اساسی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ما امروز احتیاج داریم که حسین بن علی را به دنیا بشناسانیم؛ دنیای دچار ظلم، فساد، دنائت و لئامت، محتاج معرفت، آزادگی و حرّیتِ حسینی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اینکه چرا شرکت های زیرمجموعه خودروسازان اقدام به خرید سهام شرکتی می کنند که اولا هیچ قرابتی با حوزه فعالیت آنها نداشته و ثانیا در دو ماه اخیر نیز فقط چهار میلیون تومان درآمد از فعالیت خود کسب کرده و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۴    
ما با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد؛ نه مذاکره ی دوجانبه، نه مذاکره ی چندجانبه؛ زیرا مذاکره با آمریکا یعنی نمایشِ موفّقیّتِ سیاستِ فشارِ حدّاکثریِ آمریکا؛ و تحمیل خواسته های آمریکا بر جمهوری اسلامی.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جریان های مختلفی به رغم وجود نشانه ها و مستندات قاطع علمی که همه بر رشد علمی ایران صحه می گذارند، اخیرا سعی دارند حرکت پرشتاب علمی را کتمان کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین ویژگی های ساختار بهداشتی در جوامع مسلمان، استفاده از سیستم صحیح دفع فاضلاب و احداث سرویس های بهداشتی مناسب در تمام منازل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روز گذشته رهبر انقلاب در بخشی از بیانات خود در جمع نخبگان، همراه بودن علم با فرهنگ صحیح انسان دوستی را زمینه ساز استفاده بشر از منافع حقیقی علم و دانش خواندند و یادآوری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان شورای شهر در آستانه انتخابات مجلس یازدهم بازهم حمله به قالیباف را در دستور کار خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه قابلیت شناورهای آینده ندسا را رادارگریزی و بدون سرنشین بودن عنوان کرده اند؛ دو ویژگی که در صورت ترکیب با اصلی ترین مولفه قایق های تندرو سپاه یعنی سرعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نظامیان ترکیه به همراه تروریست های ارتش آزاد، عملیات خود را در مناطق مختلف استان حسکه در شمال شرق سوریه آغاز کردند که آمار اولیه تلفات، از زخمی و کشته شدن بیست و هشت غیر نظامی حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نگاهی به رفتارهای آمریکا نشان می دهد ضرب المثل آمریکایی ها که می گوید اعتماد کن اما راستی آزمایی کن بر اساس پیش فرض هایی کاملاً وارونه استوار شده و با نگاهی فرافکنانه به طرف های مقابل آمریکا نسبت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه مدعی شد حمله هوایی ترکیه در شمال شرق سوریه به زندان نگهداری اعضای داعش اصابت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه در بیانیه ای بامداد پنجشنبه اعلام کرد 181 موضع را در شمال سوریه هدف حمله قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عربستان، عراق، امارات و بحرین عملیات نظامی ارتش ترکیه در شمال شرقی سوریه را محکوم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی درباره اینکه قصد دارد چه واکنشی به عملیات ترکیه در سوریه نشان دهد بر ضرورت خروج کشورش از جنگ های بی پایان تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، ادامه پیشرفت علمی کشور را در کوران حرکت پرشتاب علمی جهان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: با اجرای طرح "ناظر یک" شاهد کاهش 60 درصدی کشف حجاب داخل خودرو بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه رضایت دشمن از ما یک خیال خام و بچگی است، گفت: بیگانگان حاضر در منطقه مخل امنیت در منطقه خلیج فارس هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران با دستیابی به رادارهای برد بلند ماوراءافق نگر می تواند تا کیلومترها دورتر از مرزهای خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
روایتی از بازدید حضرت آیت الله خامنه ای از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: کشور ما به قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان دست یافته است و هیچ قدرتی جرات حمله به ایران را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱۸۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز(سه شنبه) از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر(ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در این بین تهیه و تدارک مقدمات سفر از جمله گذرنامه مهم و ضروری است؛ آن قدر مهم که صف طویل مراجعه کنندگان به دفاتر و مراکز صدور گذرنامه را به خود اختصاص داده و با وجود حذف روادید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان جزئیات جدیدی از تنش ها در کاخ سفید بعد از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور آمریکا و اوکراین، موسوم به اوکراین گیت منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
علی دیواندری متهم ردیف اول پرونده فساد اقتصادی، طبق اعلام سایت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی هنوز رئیس این پژوهشکده است
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که عدم حمایت آمریکایی ها از کردهای سوریه نشان داد که به ایالات متحده نمی توان اعتماد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در روزهای گذشته تظاهرات مردمی در عراق به خشونت کشیده شده و اطلاعات جدید نشان می دهد عناصر بعثی نقش ویژه ای در ناآرامی ها داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه و با احکام و دستورات قضائی، کلیه عناصر اصلی و محوری تیم ترور ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسکان، تغذیه و جذب کمک های مردمی ستاد اربعین استان قم گفت: وضعیت استان قم در ایام اربعین با استان های دیگر متفاوت است و پیش بینی می کنیم 120 هزار نفر مهمان غیرایرانی و حداقل 200 هزار مهمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نشست کمیته های مجمع عمومی سازمان ملل با اعتراض نمایندگان ایران و روسیه به نحوه صدور روادید آمریکا به عنوان کشور میزبان برای هیأت های نمایندگی این سازمان تعلیق شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر ارتباطات خطاب به وی، گفت: آقای جهرمی! مگر به مکالمات تلفنی دسترسی دارید که از چند روز پیش خبر نطق امروز را داشتید؟.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
با بررسی حوادثی که در ایران و عراق طی فتنه های اخیر، به شباهتهای قابل توجه آنها پی می بریم؛ شباهت هایی که نشان می دهد هر دو فتنه ساخته و پرداخته عوامل خارجی است.
مشاهده نتایج بیشتر...