چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۰۸:۴۹Jan 2018 17

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 31 فروردین 1396 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1396 هم اندیشی 31 خرداد 1396 هم اندیشی 31 تیر 1396 هم اندیشی 31 مرداد 1396 هم اندیشی 30 شهریور 1396 هم اندیشی 30 مهر 1396 هم اندیشی 30 آبان 1396 هم اندیشی 30 آذر 1396 هم اندیشی 1 دی 1396 هم اندیشی 2 دی 1396 هم اندیشی 3 دی 1396 هم اندیشی 4 دی 1396 هم اندیشی 5 دی 1396 هم اندیشی 6 دی 1396 هم اندیشی 7 دی 1396 هم اندیشی 8 دی 1396 هم اندیشی 9 دی 1396 هم اندیشی 10 دی 1396 هم اندیشی 11 دی 1396 هم اندیشی 12 دی 1396 هم اندیشی 13 دی 1396 هم اندیشی 14 دی 1396 هم اندیشی 15 دی 1396 هم اندیشی 16 دی 1396 هم اندیشی 17 دی 1396 هم اندیشی 18 دی 1396 هم اندیشی 19 دی 1396 هم اندیشی 20 دی 1396 هم اندیشی 21 دی 1396 هم اندیشی 22 دی 1396 هم اندیشی 23 دی 1396 هم اندیشی 24 دی 1396 هم اندیشی 25 دی 1396 هم اندیشی 26 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵    
در هشت روزی که تلاش های سیاسی و دیپلماتیک برای پیگیری این حادثه و نجات احتمالی جان دریانوردان ایرانی در جریان بود، وزیر نفت و وزیر راه و شهرسازی ازنظرها غایب بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
فرقه منافقین، امروز سوابق مزدوری و خیانت خود را به صورت کاتالوگ به دشمنان ایران ارایه می دهند، تا با دادن خدمات مزدوری، حیات خود را ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
واکنش اصلاح طلبان به راهپیمایی های سراسری مردم در محکومیت آشوبگری های اخیر قابل توجه است، در ابتدا مردم منتقدین دولت بودند و در انتها آشوبگران، مردم معترض شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
او که دروازه بان تیم فوتبال 'تاج' بود در همین تیم به کارهای انقلابی و سیاسی می پرداخت.. بنیان گذاران تیپ 100 ویژه شهدا که در ابتدا ظاهر ا را نپسندیده بودند با خدمت وی در این تیپ مخالفت کردند اما...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم ایجاد راههای امن متعدد در فضای مجازی گفت: باید کاری کنیم که مردم حق انتخاب میان گزینه های امن را داشته باشند و مضطّر به استفاده از راه ناامن دشمن نباشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
مشاور مدیرعامل سابق نفتکش با بیان اینکه ادعای فرار خدمه سانچی به موتورخانه پس از وقوع اشتعال غیرکارشناسی است، تاکید کرد:در مهار سانحه آتش سوزی سانچی چینی ها به معنای تمام کم کاری و اهمال کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۱    
صدور انقلاب اگر از سوی ایرانیان انجام شود، ارتجاع و تندروی است اما برای ایالات متحده از پایه های اصلی امنیت ملی به شمار می آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه مقصد نفتکش سانچی را کره جنوبی دانست و شایعات منتشر شده در نام بردن از کره شمالی به عنوان مقصد این کشتی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲    
به تازگی خبر کشته شدن فردی به نام سارو قهرمانی منتشر شده و عده ای مدعی اند که وی در جریان اعتراضات اخیر کشته شده؛ اما به راستی او کیست و واقعیتش چیست؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲    
منبع اطلاعاتی سایت اسرار مدیا در رابطه با تشکیل این گردان می نویسد جارد کوشنر داماد ترامپ به محمد بن سلمان توصیه کرده بود که یک سرویس امنیتی مخوف مرتبط با شخص خود نظیر فدائیان صدام سازماندهی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۷    
رئیس کمیته پیگیری نفت کش سانچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری به تشریح ابعاد مختلف حادثه این نفتکش پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای جبهه مقاومت در جنوب استان ادلب از حالت تدافعی به هجومی تغییر حالت داده اند و تلاش تروریست ها را در این محور ناکام گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۲    
تامین امنیت مناطق مرزی مشترک با اقلیم کردستان و جلوگیری از ایجاد تنش، راهبرد اصلی نیروهای عراقی در این محور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۲    
مقاله وزیر راه و شهرسازی درباره شفافیت اطلاعات، پیشنهاد خوبی است و پیشنهاد می شود ایشان شفافیت را از خود شروع کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۷    
شایعه ای که امروز در رسانه های نامعتبر مجازی پخش شد برای خیلی از مردم این سوال را پیش آورد که آیا واقعا مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بود؟ چین چقدر کارشکنی و مسوولان ایرانی چه میزان اهمال داشتند؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۲    
شکی وجود ندارد که ملت ایران لایق استفاده از بهترین ابزارها و امکانات در زندگی فردی و اجتماعی خود هستند و یکی از این امکانات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۷    
بر اساس مصوبه شورای پنجم شهر تهران مقرر شد تا محمدعلی نجفی گزارشی از وضعیت شهرداری تهران و شهری را که تحویل گرفته است ظرف مدت 100 روز به شورا ارائه کند و روز یکشنبه 24 دی ماه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۷    
ارتش سوریه و نیروهای همپیمانش از مسیرهای مختلف به سمت فرودگاه نظامی ابوالظهور در حرکت هستند و آماده باش گروههای تروریستی و تشکیل اتاق عملیات از سوی آنان، هیچ خللی در این پیشروی ایجاد نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷    
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری به سؤالات خبرنگاران درباره پرونده مهدی جهانگیری و برادر رئیس جمهور، اغتشاشات اخیر در کشور، فیلترینگ فضای مجازی و مسائل دیگر پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷    
مایکل وولف در کتاب خود روشی را توضیح می دهد که رئیس جمهور آمریکا از آن برای خوابیدن با همسران دوستانش استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷    
سرمربی تیم ملی می گوید: من تابلوی فوتسال هستم و این افتخارآفرینی تنها به شخص من مربوط نمی شود و در کنار من تلاش تمامی کادر فنی، بازیکنان، مربیان و جامعه فوتسال قرار دارد که شاید به چشم نیاید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۷    
محسن آرمین عضو سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی در مطلبی به نقش انگلیس و بی بی سی فارسی در اغتشاشات اخیر اذعان کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۷    
دادستان تهران گفت: ظرف یک هفته گذشته علاوه بر 140 نفر از متهمان دستگیر شده در جریان آشوب ها که قبلاً آزاد شدند، ظرف هفته جاری 300 نفر دیگر پس از انجام تحقیقات و اتخاذ تصمیم نهایی آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۷    
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۲    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فناوری ساخت سازه های ال اس اف دست یافته و قرار است برای محرومان خانه هایی با این فناوری بسازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲    
عربستان برای رهگیری هر موشک بالستیک که از یمن به خاک این کشور شلیک می شود، به حدود 2الی 3 موشک پاتریوت نیازمند است که قیمت هر یک از موشک های پاتریوت حدود 3 میلیون دلار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
رئیس جمهور گفت: امروز برای کسی تردید وجود ندارد که توسعه در یک کشور در کنار علوم طبیعی و تجربی، بدون رشد و پیشرفت در علوم انسانی و اسلامی امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۷    
نیروهای مقاومت در تلاش هستند مناطق جنوبی، شمال غربی و غربی شهرک تل الضمان را به کنترل خود در بیاورند تا مسیر ارتباطی حلب - تل الضمان بازگشایی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
یادداشت یک بازجوی سابق درباره ناکارآمدی اصولگرایان و راه نجات مردم!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
ارتش ترکیه با آتش توپخانه، روستاهای کُرد نشین ملا خلیلا، دیر بلوط، ایسکا، شادیره، باصوفان، برج سلیمان،جندریسه و جلمة را در حومه شهر عفرین هدف قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
رئیس جمهور و برادرش در اقدامی کم سابقه از شماری از نمایندگان مجلس شکایت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۷    
نفت کش ایرانی سانچی که 8 روز پیش در دریای چین دچار حریق و انفجار شده بود، بطور کامل غرق شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۷    
در حالی که برخی مسئولان با حاشیه سازی موضوعاتی انحرافی، موهوم و دست کم فاقد اولویت را به عنوان مطالبات اصلی جوانان فریاد می زنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۲    
شهید شرف الدین هفته گذشته در جریان درگیری با تروریست های داعش در جنوب غرب استان دیرالزور به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷    
در جریان عملیات نیروهای عراقی در غرب کرکوک تاکنون 22 خودروی نظامی و انتحاری متعلق به ته مانده های گروه تروریستی داعش کشف شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷    
هاشمی در وصیت نامه اش می نویسد: لابد دوستانم در تربیت فرزندانم _ که مسئولیت تربیت آن ها را به خاطر کارهای عمومی نتوانسته ام به خوبی انجام دهم _ توجه مبذول خواهند نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
فیلم 19 دقیقه ای که اخیراً درباره جلسه رای گیری مجلس خبرگان برای انتخاب رهبر بعد از امام خمینی(ره) منتشر شده، گفت وگوهایی را در شبکه های اجتماعی پیش کشیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
به نظر می رسد شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفته است که خانواده هاشمی رفسنجانی سخنگوی این شورا درباره پرونده فوت پدر باشند و از طرف این نهاد امنیتی، ابهامات جدیدی را به جامعه منتقل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۲    
در 4 هفته ای که از ابراز تکدر روحانی گذشته، نه تنها گرانی دلار متوقف نشده بلکه 200 تومان نیز در بازار آزاد بر قیمت دلار افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۷    
سلاح ترموباریک نوعی بمب یا موشک است که در ابتدا، توده ای از مواد آتش زا در شعاع انفجاری خود ایجاد می کند سپس در مرحله بعد، این توده آتش می گیرد بطوریکه تمام منطقه آتش گرفته شده را نابود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۲    
با ابتکار نیروهای جبهه مقاومت که تاکتیک نظامی منحصر به فردی به شمار می آید، شمارش معکوس برای محاصره تروریست ها در جنوب استان حلب و شمال شرق حماه آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۷    
درحالی که طی چند ماه گذشته بالغ بر 600 تومان بر قیمت دلار افزوده شده، رئیس بانک مرکزی می گوید نرخ ارز ثبات مناسبی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۷    
چینی ها، وی چت را یک اپلیکیشن همه کاره می دانند و برای کارهایی مثل تماس صوتی، پیگیری اخبار و تراکنش های مالی به آن تکیه می کنند؛ پیام رسان های داخلی نیز می توانند به این جایگاه دست پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۲    
وزیر راه و شهرسازی روز گذشته مطلبی نوشته و معتقد است شفافیت اطلاعات، یکی از روش های مقابله با فساد است، مطلبی که می تواند نقطه شروع خوبی برای شفافیت درباره شخص آخوندی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۲    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام تصریح کرد: بحث موشکی ایران که به توانمندی های دفاعی و امنیت ملی ما مربوط می شود نه قابل مذاکره است و نه مصالحه.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۲    
در حالی که تنها سه روز تا سالگرد اجرای برجام باقی مانده، رئیس جمهور آمریکا یک گردنه گیری دیگر هم کرد تا به همگان ثابت شود که آفتاب درخشان برجام همچنان می تابد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۲    
وزیر امور خارجه کشورمان می گوید فردی قدرت را در ایالات متحده در دست گرفته که آنقدر فهم و ادراک ندارد که کل ملت ها را با الفاظ رکیک و غیرقابل پذیرش و حتی غیرقابل باور خطاب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۲۷    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: از آنجا که آمریکا به تعهدات برجامی خود عمل نکرده است, خروج ما از برجام کاملا قانونی و قابل توجیه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نمی دانیم این عدد (100 میلیارد تومان) از کجا استخراج شده است. این احتمال وجود دارد که با اتمام بررسی ها عدد اختلاس بیشتر یا حتی کمتر باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
معاون وزیر خارجه روسیه از مواضع و اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه برجام انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شب گذشته خزانه داری آمریکا به بهانه های ادعایی نقض حقوق بشر، سانسور و حمایت از افراد دخیل در اشاعه تسلیحاتی 14 فرد و شرکت مرتبط با ایران را در فهرست تحریم های خود قرار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸    
وزیر امور خارجه چین در تماس تلفنی با ظریف، با ابراز تاسف از بروز سانحه برای نفتکش ایرانی اعلام کرد، نیروهای امدادی چینی همه تلاش خود را برای مهار آتش بکار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیا با توجه به شرح بالا می توان پذیرفت که انتشاردهندگان اولین فراخوان در مشهد از موضع صداقت و راستی و بدون آگاهی از ماهیت ماجرا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۰    
نیروهای جبهه مقاومت در سه روز گذشته در جنوب شرق و شرق استان ادلب حدود 25 شهرک را به کنترل خود درآوردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۰    
انتقاد رئیس روابط عمومی شورای شهر از حکم فیلترینگ روحانی: ادامه این روند به هیچ وجه به صلاح سیستم نیست!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۵    
آمریکا 14 شخصیت حقیقی و حقوقی را در ارتباط با ایران و به بهانه های ادعایی نقض حقوق بشر، سانسور و حمایت از افراد دخیل در اشاعه تسلیحاتی تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۰    
رعایت حقوق شهروندی و رسیدگی به مشکلات مصرف کنندگان به قدری در دولت تدبیر جدی گرفته شده که تصور می شود با ایجاد سازمان های جدید نظارتی می توان از حقوق مصرف کنندگان دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۵    
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: 5 پیام رسان "سروش، ویسپی، گپ، آی گپ و بیسفون" قرار است جایگزین تلگرام شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۵    
معلوم نیست که چرا روحانی هرازگاهی بر خلاف مسلمات تاریخی و فقهی، ادعاهایی را بر زبان جاری می کند که جامعه را از موضوعات اصلی همچون گرانی و بی تدبیری دولت، به سمت مسایل دیگر سوق می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۰    
فقط 37% از یک گروه سِنی یعنی نوجوانان بریتانیا کاربر بلک بری بودند اما وقتی پیام رسانِ امن این گوشی در آشوب های 2011 نقش ایفا کرد، حریم خصوصی آنها از سوی دولت نقض شد، طبق قانون.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۰    
در جریان درگیری ها در شهرک حرستا که منجر به شکست حصر نیروهای سوری در پایگاه نظامی شدحداقل بیش از 100 تن از عناصر تروریستی به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۰    
امام جمعه گرگان گفت: تلاش های آمریکا در جلسه شورای امنیت به ضررش تمام شد و آمریکا می خواست جو را بر عیه ایران تمام کند که همه کشورها با این رویکرد آمریکا مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵    
اندرو کوریبکو اغتشاشات در ایران را مرحله ای دیگر در جنگ ترکیبی آمریکا علیه ایران می داند و معتقد است ترامپ ممکن است روز جمعه یک جنگ سرد جدید را علیه ایران به راه بیندازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
شکست های عناصر تروریستی تا اندازه ای سنگین و مهلک بود که نیروهای جبهه مقاومت وفق شدند فاصله خود را با ابوظهور، مهم ترین فرودگاه نظامی استان ادلب به کمتر از 500 متر کاهش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
حجت الاسلام صدیقی گفت: نظام اسلامی دشمنان خائن قسم خورده ای دارد که چشم دیدن دین خدا را نداشته و استقلال هیچ کشوری را برنمی تابند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
ما الان در خانه خودمان اشکنه نمی خوریم و جزء خوردنی های عجیب و غریب شده، ولی من خاطرم هست در کودکی یا در دوره ی نوجوانی، اشکنه، غذای معمول خانه ما بود. من درباره دهه شصت حرف می زنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۰    
انتصاب اندرو پیک از سوی واشنگتن برای برنامه ریزی جهت عملیات ترور شخصیت های ایرانی مهم و تأثیرگذار از جمله سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و تعدادی از معاونان وی در عراق و سوریه انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۰    
واردات کالای ایران از اکثر کشورهای اروپایی در 9 ماه نخست امسال به شدت افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۵    
چندی پیش رئیس سازمان محیط زیست درباره راه نجات تهران و شهرهای بزرگ کشور از آلودگی هوا گفته بود: باید دعا کنیم باد بیاید تا آلودگی ها را جابه جا کند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۵    
بی بی سی فارسی در گزارش های بعد از پایان اغتشاشات، سعی در تقلیل هزینه های ناآرامی در افکار عمومی دارد تا بازتولید احتمالی اغتشاش در آینده موانع کمتری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰    
سیمور هِرش ، خبرنگار آمریکایی، از حضور صدها مامور موساد در اقلیم کردستان خبر داد که چشم و گوش ها ی اسراییل را در ایران و سوریه به استخدام درمی آورند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۰    
مرتبط کردن همه امور به برجام و معطل و بلاتکلیف نگه داشتن مدیریت و اقتصاد کشور به دیوانه بازی های ترامپ، همان خسارت بزرگی است که دشمن می پسندد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۴    
سازمان برنامه و بودجه در گزارشی رسمی از عملکرد افتضاح وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۴    
خبرگزاری رویترز می گوید برخی مشاوران ارشد رئیس جمهوری آمریکا، از او خواسته اند که تعلیق تحریم ها در چارچوب توافق اتمی با ایران را تمدید کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۴    
وزیر انرژی پیشین آمریکا گفت که خروج واشنگتن از توافق هسته ای یک هدیه به ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴    
نعمتی با اشاره به وضعیت بازداشتی های اعتراضات اخیر گفت: رقم کل بازداشتی ها بین 2700 تا 3200 نفر بوده و تقریبا تمامی کسانی که صرفا اعتراضی در مورد مسائل معیشتی و اقتصادی داشتند آزاد شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴    
محمدجواد ظریف گفت: شخصیت ترامپ به ما مربوط نیست و آنچه که به ما مربوط است، رفتار سیاست خارجی دولت آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴    
مرجع تقلید شیعیان گفت: برخی از دولت ها در منطقه هستند که انسان ها برایشان مهم نیستند، وجدان و منطق ندارند تنها پول و دلار برای آن ها مهم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در شرایطی که قرار است دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، تا ساعت 24 روز جمعه به وقت شرق آمریکا (8:30 صبح شنبه به وقت تهران) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۴    
دولت آمریکا می گوید احتمالا روز جمعه تصمیم خود در مورد ادامه تعلیق یا اعمال مجدد تحریم های مرتبط با برجام را اعلام خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۹    
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیاری از کسانی که پیش از اغتشاشات به صحنه آمده بودند و اعتراضات خود را مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۹    
فاجعه در یمن فقط به آمار کشته شدگان و مجروحان ختم نمی شود و تاکنون 415 مرکز درمانی شامل بیمارستان و کلینیک های پزشکی هم در حملات جنگنده های سعودی به طور کامل تخریب شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۹    
وزیر خارجه رژیمی که دو بار در ایران کودتا ترتیب داد، می گوید از اصلاحات و پیشرفت در ایران حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۴    
سید حسن نصرالله در تبیین معادله خود در برابر ارتش رژیم صهیونیستی به برتری هوایی ارتش اسرائیل اذعان کرد و مشکل اساسی صهیونیست ها را در ضعف نیروی انسانی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۹    
به گزارش خبرنگار مان ، کار تروریست ها در فرودگاه ابوظهور تمام شده و نیروها تا ساعاتی دیگر وارد فرودگاه می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۴    
اصلاح طلبان تاکید دارند که اروپا، آمریکا نیست و باید درباره حقوق بشر، توان موشکی و قدرت منطقه ای خود با آنها مذاکره کنیم و موانع اقتصادی را برطرف کنیم و به روسیه اعتماد نداشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۹    
هدف قرار دادن مواضع نیروهای ارتش روسیه در فرودگاه حمیم در غرب استان لاذقیه بازی خطرناکی بود که عناصر تروریستی و حامیان آنان در سوریه آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۴    
نطق های سیاسی امنیتی در شورای شهر پنجم تهران یادآور شورای شهر اول است که با سیاست بازی های صرف و خارج از مسئولیت شورا، انحلال و تعطیلی آنرا باعث شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۴    
استراتژی امنیت ملی ترامپ را باید اعترافنامه آمریکا دانست که تغییر موازنه قدرت و ظهور جهان چند قطبی را پذیرفته است؛ او هم -برخلاف لفاظی هایش- از ذهنیت غالب واشینگتن پیروی می کند اما با روشی نامأنوس.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۴    
یک نگاه به تاریخ، کافی است تا استانداردهای دوگانه حقوق بشری در بریتانیا آشکار شود. چرا به این سادگی حمایت بشردوستانه آنها از ناآرامی های ایران را باور می کنیم؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۴    
به تازگی اعترافاتی درباره یکی از خاطرات مرحوم هاشمی و درباره متن سخنرانی های رئیس جمهور روحانی در سال 92 منتشر شده است که یک تراژدی بزرگ را در مقابل مردم قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۴    
درددل های مردم را باید شنید و برای درمان آن کاری کرد. این را شاید بتوان خلاصه ای از مهم ترین بخش فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار روز 19 دی دانست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
آمریکا در حال ساخت یک کلاهک هسته ای جدید با قدرت کمتر برای استفاده در موشک های بالستیک زیر دریایی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
کمتر از 10 روز به انتهای مهلت ثبت نام تشکل های سیاسی عراق باقی مانده است و تا این لحظه حیدر العبادی، نخست وزیر هیچ لیستی معرفی نکرده است؛ اقدامی که نشان از دو دستگی در حزب حاکم الدعوه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
موسسه اروپایی حقوق بین الملل فاش کرد که شاه و ولیعهد سعودی بدنبال به قتل رساندن شماری از شاهزادگان برای ایجاد رعب و وحشت در بین خاندان حاکم در عربستان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
یکی از اصحاب رسانه لبنان فاش کرد که سید حسن نصرالله به وی تأکید کرده که مقاومت بی تردید وارد شهر قدس در فلسطین خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
وزارت خارجه آمریکا از اعلام آمادگی رئیس جمهوری کره جنوبی برای مذاکره با پیونگ یانگ، استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
مسؤولان استان تعز در جنوب غربی یمن دفتر شبکه ماهواره ای الجزیره متعلق به کشور قطر را در این استان تعطیل کردند. الجزیره ضمن ابراز تاسف از این اقدام غیرقابل توجیه خواستار ادامه فعالیت خبرنگارانش شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
افغان های طبقه متوسط که شبه نظامی شدند، به توسعه گروه داعش از پایگاه آن در مناطق ناآرام شرق افغانستان به سمت کابل یاری رساندند و موجب شدند که این پایتخت به یکی از مرگبارترین نقاط این کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴    
"ولادیمیر پوتین" در طول 18 سالی که رهبری روسیه را در دست دارد، با اتخاذ خط مشی صحیح، باعث رشد اقتصادی، توسعه صنعتی، مدرنیزه سازی ارتش، توسعه فناروی ها و حل بحران جمعیتی در کشورش شود.
مشاهده نتایج بیشتر...