چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۱:۲۹Jan 2019 16
 

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 31 فروردین 1397 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1397 هم اندیشی 31 خرداد 1397 هم اندیشی 31 تیر 1397 هم اندیشی 30 مرداد 1397 هم اندیشی 31 شهریور 1397 هم اندیشی 1 مهر 1397 هم اندیشی 30 آبان 1397 هم اندیشی 1 آذر 1397 هم اندیشی 1 دی 1397 هم اندیشی 2 دی 1397 هم اندیشی 3 دی 1397 هم اندیشی 4 دی 1397 هم اندیشی 5 دی 1397 هم اندیشی 6 دی 1397 هم اندیشی 7 دی 1397 هم اندیشی 8 دی 1397 هم اندیشی 9 دی 1397 هم اندیشی 10 دی 1397 هم اندیشی 11 دی 1397 هم اندیشی 12 دی 1397 هم اندیشی 13 دی 1397 هم اندیشی 14 دی 1397 هم اندیشی 15 دی 1397 هم اندیشی 16 دی 1397 هم اندیشی 17 دی 1397 هم اندیشی 18 دی 1397 هم اندیشی 19 دی 1397 هم اندیشی 20 دی 1397 هم اندیشی 21 دی 1397 هم اندیشی 22 دی 1397 هم اندیشی 23 دی 1397 هم اندیشی 24 دی 1397 هم اندیشی 25 دی 1397 هم اندیشی 26 دی 1397 
  ۲۱ دقیقه پیش    
دادستان کل کشور گفت: دستورالعملی آماده کردیم و از هفته آینده به دادستان های کل کشور ابلاغ می شود تا با تشکیل یک هیأت در مراکز تولیدی، انبار و بازار مصرف نظارت داشته باشند.
  ۲۱ دقیقه پیش    
جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نکاتی را در مورد دستورکار قرار گرفتن لایحه الحاق به کنوانسیون پالرمو و مقابله با تامین مالی تروریسم در مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۵۱ دقیقه پیش    
در حالی که تاجزاده اکثر جلسه را به روخوانی از کتاب هایی که با خود آورده بود اختصاص داد و افرادی چون سعید شریعتی هم به وی تقلب می رساندند، نتوانست حریف شاهد عینی فتنه 78 و استدلال هایش شود.
  ۵۱ دقیقه پیش    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که شبه نظامیان ائتلاف سعودی در 72 ساعت گذشته، بیش از 437 بار آتش بس را در الحدیده نقض کردند.
  ۱ ساعت پیش    
رسانه های آمریکایی می گویند یکی از اهداف دولت ترامپ پایین نگه داشتن قیمت جهانی نفت است و در این شرایط احتمال دارد برای جلوگیری از افزایش قیمت ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۳    
یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی هشت قدرت بزرگ 2017 را نام برد که ایران در رده هفتم قرار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸    
درحالی برخی دولتمردان با دادن آدرس غلط به مردم، ریشه تمام مشکلات مردم بخصوص تورم های نجومی را در تحریم ها می دانند که اقتصاددان ها معتقدند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۸    
گادی ایزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در آستانه پایان دوره مسئولیت خود، در یک مصاحبه اذعان کرد که این رژیم به معارضان سوری کمک تسلیحاتی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۸    
ضدانقلاب با انتشار تصاویری از یک کودک سوری مدعی کشته شدن کودک ایرانی بر اثر سرما شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۸    
حجت الاسلام روحانی به تازگی در اظهارنظری ادعا کرده که قدرت دفاعی از یادگاران هاشمی است و موشک مال اوست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۸    
فرمانده نیروی زمینی سپاه عامل برخی از ناامنی ها را محرومیت دانست و از دولت خواست برای رفع محرومیت ها با تمام قوا پای کار بیاید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: به دولت اجازه داده شد تا 5 میلیارد دلار برای اخذ وام از کشور روسیه برای پروژه های عمرانی دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: اعتقاد داریم هر دادگاه علنی می تواند پخش رسانه ای شود، مگر اینکه صدا و سیما و مردم نیاز نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۳    
جعفری دولت آبادی با بیان اینکه تعداد متهمان ارز واردات کاغذ به 14 نفر رسیده است، از فرار 3 متهم این پرونده به خارج از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۳    
اخیراً کلانتری به عنوان معاون رئیس جهور از یکی از مدیران سازمان محیط زیست بابت انتقال موفق 4 گورخر ایرانی تقدیر کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در دهه مبارک فجر 27هزار مسکن مهر در شهرهای جدید افتتاح می شود گفت: به بانک مسکن پیشنهاد داده ایم برای ساخت مسکن در شهرهای جدید وام 90 میلیون تومانی بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۳    
یک خریدار کره ای قرار است حدود 2 میلیون بشکه میعانات گازی ایران را در ژانویه دریافت کند. این محموله اولین واردات نفت خام ایران توسط کره پس از 4 ماه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸    
کارشناسان بازار کار در تحلیل طرح های اشتغالزایی دولت با توجه به آمار ارائه شده نرخ بیکاری معتقدند که دولت می بایست سیاست راهبردی اشتغالزا را در دستور کار قرار می داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸    
ایران هم اکنون از نظر ظرفیت نصب شده تولید برق رتبه چهاردهم در دنیا و رتبه نخست در منطقه خاورمیانه را دارد. همچنین جزو 10 کشور اول تولید تجهیزات صنعت برق در بخش نیروگاهی هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸    
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی اختلافات و تنش های میان کشورهای منطقه غرب آسیا را مانع تحقق اهداف ایران ستیزانه مایک پامپئو ، وزیر خارجه آمریکا دانسته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸    
شهردار اسبق تهران گفت: بارها گفته ام چطور در دفاع مقدس مردم توانستند جنگ را اداره کنند؛ اقتصاد را نمی توانند ؟ حتما می توانند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۳    
فرمانده کل سپاه گفت: رویکرد مردمداری و استفاده از مردم در برقراری امنیت و رفع محرومیت در دستور کار نیروی زمینی سپاه قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۳    
ٰرئیس جمهور آمریکا بامداد سه شنبه در یک پیام توئیتری از سخنان قبلی اش درباره نابود کردن اقتصاد ترکیه عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۳    
وزیر خارجه پیشین لبنان اعلام کرد برخی کشورهای عربی فکر می کنند با رفتن به سمت سوریه می توانند این کشور را از ایران دور کنند اما اینطور نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۳    
سفیر ایران گفت: در جلسه صریحا به وزیر خارجه انگلیس گفتم مداخله در وضعیت یک تبعه ایرانی، دخالت در امور داخلی ایران است، بویژه آنکه خانم زاغری به دلیل جاسوسی برای دولت شما در زندان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۳    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با برهم صالح رئیس جمهور عراق دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۳    
ده ها هزار معلم شاغل در مدارس لس آنجلس در اعتراض به دستمزد پائین در کلاس های درس حاضر نشدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی روز دوشنبه به تشریح دلایل عقیم ماندن طرح دولت آمریکا برای ایجاد ائتلاف علیه ایران در منطقه پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸    
نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه باید حسن روحانی درباره بودجه تنخواه در اختیارش توضیح دهد زیرا ادعای شفافیت در بودجه دارد گفت: رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸    
نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه صبح امروز با حضور فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸    
در ادامه لفاظی های اخیر مقام های آمریکا، معاون بخش سیاسی وزارت خارجه این کشور به تداوم فعالیت های ضد ایرانی کاخ سفید اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
افشاگر معروف خاندان آل سعود می گوید که ولی عهد سعودی تا چند هفته دیگر دستوراتی را در چارچوب برنامه اصلاحی غربی خود درباره صدور مجوز فروش مشروبات الکلی و باز شدن کازینوها و قمارخانه ها در عربستان صادر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
برهم صالح رئیس جمهور عراق در دیدار ظریف از روند کنونی مناسبات تجاری و اقتصادی ایران و عراق ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۸    
براساس رتبه بندی فایمگو، ایران در سال 2017 به مقام نخست تولیدات علمی در رشته پزشکی داخلی در سطح کشورهای آسیای غربی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است افسران و سربازان جنگ اقتصادی امروز، تولیدکنندگان هستند و باید توجه داشت اگر در این جنگ کسی مجروح شد، باید به کمک او بیایند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۳    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: 3 میلیون نفر شناسایی شدند که تحت پوشش چند نوع بیمه بودند که دفترچه های درمانی این افراد حذف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۳    
آیا واقعاً محور سعودی به یکباره تصمیم گرفته به 8 سال ماجراجویی در سوریه پایان دهد و حکومت مشروع بشار اسد را به رسمیت بشناسد؟سوریه مد نظر عربستان سعودی علی رغم حضور بشار اسد چه مشخصاتی باید داشته باشد؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۳    
وزیر راه و شهرسازی سه معاون بخش مسکن خود را تغییر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۳    
یک روزنامه سوئیسی با توجه به منفور بودن گروهک تروریستی منافقین در بین ایرانی ها حمایت های غرب و به ویژه آمریکا از این گروه برای تغییر نظام در ایران را از دیدگاه بسیاری منتقدان راهی اشتباه و خطرناک ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۸    
دولت انگلیس سفیر ایران در لندن را در ارتباط با پرونده نازنین زاغری که به دلیل جرایم امنیتی در ایران محاکمه و به حبس محکوم شده است، احضار کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۲    
نیروهای ویژه ارتش آمریکا با حمله به یک زندان تحت سیطره طالبان افغانستان 40 تن از عناصر گروه تروریستی وهابی داعش را فراری دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۲    
محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین میهمان بیست و پنجمین قسمت از برنامه 10:10 دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۷    
تاریخ تکرار می شود، همانطور که داروغه زاده حامی جدی فیلم "عصبانی نیستم" در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بود، کارگردان یک خانواده محترم، در جشنواره امسال حضور دارد و به احتمال زیاد جایزه هم خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۷    
دونالد ترامپ که به دلیل مسائل سیاسی و مشکلات مالی مجبور شده است به نیروهای آمریکایی در سوریه دستور عقب نشینی دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۷    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوبهای قانونی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۷    
یک فروند هواپیمای باری صبح امروز درساعت 8:30 در یک شهرک مسکونی در حوالی کرج سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۲    
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که هواپیمای سقوط کرده در فرودگاه فتح، مربوط به شرکت ساها (هواپیمایی ارتش) بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۷    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: مشکلات امروز ما ناشی از نسخه انقلاب نیست بلکه ناشی از نسخه لیبرالی است که برایمان پیاده کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۷    
البته هاشمی رفسنجانی نیز در آخرین سالهای حیات خود، تلاش می کرد تا با ذکر خاطرات خلاف واقع و وارونه از امام و انقلاب، رهبری جریان تحریف را بر عهده گیرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۲    
دستیابی ایران به بازارهای سایه نفت، شکست سناریوهای آمریکا برای جلوگیری از صادرات نفت ایران و روشدن بلوف های مدعیان جایگزینی نفت ایران نشان از این دارد که ادعاهای جدید آمریکا برای کاهش مستمر و رو به ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۲    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 از تصویب عرضه نفت در بورس در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بررسی طرح استانی شدن انتخابات در مجلس گفت: این طرح منطبق بر سیاستهای کلی نظام نیست و بعید است بدون اعمال تغییرات اساسی به تصویب برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به امیدواری طرف ژاپنی درباره حمایت آمریکا از توکیو در مذاکرات صلح با مسکو ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۷    
دولت سوریه از طریق نظامیان روسی از طرف آمریکایی خواسته تا پایگاه التنف را بسته و تمامی نظامیانش را از خاک این کشور خارج کند، کنترل منطقه التنف و الرکبان توسط اردن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۲    
آقای سروش پیش هاشمی رفسنجانی می رود و به ایشان می گوید، به فلانی بگو به ما کاری نداشته باشد. هاشمی می گوید من مطالب فلانی را دیده ام؛ سند دارد شما اگر درست نیست خب تکذیب کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۲    
پرداخت بسته حمایتی دولت تنها به آن دسته از افرادی پرداخت می شود که یارانه دریافت می کنند. در صورتی که فردی یارانه دریافت نکند مشمول این طرح نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۲    
منابع یمنی از موفقیت نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در دفع حملات مزدوران ارتش سعودی در عسیر و جیزان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷    
نخست وزیر عراق در دیدار ظریف گفت که مردم و دولت این کشور خواهان بهترین روابط با ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷    
رئیس جمهور آمریکا ضمن تایید آغاز روند خروج نظامیان آمریکایی از خاک سوریه، به ترکیه در زمینه هرگونه حمله به کردها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۲    
عضو خاندان سلطنتی عربستان سعودی از تصمیم آمریکا برای خروج نظامیان این کشور از خاک سوریه شدیدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۷    
حجت الاسلام اشکوری اظهار داشت بزرگترین مشکل ما این است که در حوزه رفتار سیاسی دچار بی انضباطی هستیم و منشا این بی انضباطی این است که تصور میکنیم ارمانهای نظام اسلامی یا اداره کشور مردم سالار بدون ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در صنعت هسته ای به جای مهندسی معکوس و استفاده از طراحی دیگران، مبدع و طراح نوعی سوخت جدید شده ایم که این دستاوردی بزرگ است. م
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۲    
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان می گوید: در زمان شاه فلسفه تأسیس دانشگاه این بود که کارمند برای دولت تربیت کنند، در نتیجه تحقیقات معنایی نداشت و اختراع هم اصلاً نبود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۲    
مجری طرح ربات جراح سینا گفت: ربات جراح ایرانی سینا قادر است عمل جراحی قلب را بدون بازکردن ققسه سینه انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷    
دستیار رییس سازمان فضایی ایران خبر از انجام تست های عملکردی مدل پروازی "ماهواره دوستی" داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷    
در شصت و ششمین جلسه کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام شد که تعداد اختراعات ثبت شده کشور طی سال های 1393-1373 بیش از 104 هزار اختراع بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری در واکنش به اظهارات اخیر واعظی مبنی بر عدم ائتلاف با اصلاح طلبان تندرو گفت: حزب واعظی درحد ائتلاف با اصلاح طلبان نبود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
منسوبان دولتی داعیه دار "شفافیت" بودجه و عملکرد شده اند که از کثرت و تعدد پنهان کاری در امور حیاتی کشور، به "دولت محرمانه ها" معروف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
وزیر خزانه داری پاکستان گفت: به دنبال برقراری روابط استراتژیک پایدار با ایران هستیم و اشتباهات دولت های قبلی را تکرار نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷    
لعیا جنیدی از پایان جلسات سه جانبه خود با ظریف و کدخدایی خبر داد و گفت: در نهایت لایحه CFT به مجمع می رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷    
جانشین وزیر دفاع، آخرین وضعیت تانک کرار و موشک کروز سومار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷    
ولید درویش کارگردان سینمای سوریه معتقد است چیزی که نشانه حیات و زندگی در کشور است، شکوفایی هنر بومی جوانان سوری است نه اپرای روسی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۲    
آمریکایی ها در صدد هستند تا این پروژه ایران هراسی را دقیقا قبل از کنفرانس امنیتی موریخ برگزار کنند و بتوانند فضای آن کنفرانس بین المللی را علیه ایران مدیرت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۷    
گرچه تخصص شاهزاده قجری ساخت ستاره شش پر داوود است، اما نشان داده شرکت در حراجی هم تخصص اوست؛ تنها در یک حراجی او نزدیک به 7 میلیارد تومان اثر هنری فروخته است!
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲    
رسانه های صهیونیستی بامداد یکشنبه از جمله جنگنده های این رژیم به مواضعی در شهر خان یونس و شرق غزه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به ظرفیت عظیم بسیج در همه زمینه ها گفت: بسیج مانند یک اقیانوس است که نه تنها در مسائل فرهنگی و قرآنی بلکه در هر حوزه که انقلاب اسلامی نیاز دارد می تواند حل کننده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲    
نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در مسائل ایران ارائه کمک برای بازسازی سوریه را به خروج کامل ایران از این کشور مشروط کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲    
سفیر سابق آمریکا در ائتلاف ناتو گفته که ایالات متحده دیگر مهم ترین بازیگر در عرصه مسائل جهانی به شمار نمی رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۷    
بله خانوم عفت مرعشی، شما اصل نظام هستید! برای همین از فتنه 88 تا پولشویی توتال زیر سر شماست!
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: هشتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت با به کارگیری گسترده انواع موشک های لیزری، تلویزیونی حرارتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲    
با نگاهی به برخی از خصوصی سازی هایی که طی یک دهه گذشته انجام گرفته است، این باور تقویت شده است که یک گروه در کشور پشت خصوصی سازی های مفسده انگیز بوده است و به اعتقاد یک نماینده مجلس که داستان خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۷    
در این پیام آمده است: هم اکنون خیل عظیمی از دانشجویان دیروز، در کشور به کارهای بزرگ سرگرمند و لذت خدمت به پیشرفت دانش و فناوری در میهن خود را با همه ی وجود حس میکنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۲    
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد سهم دلار از ذخایر ارزی این کشور را به رقم بی سابقه ای کاهش و 100 میلیارد دلار از این ذخایر را به یورو، ین ژاپن و یوآن چین تغییر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷    
فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق زیردریایی فاتح به ناوگان این نیرو در نهم بهمن ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۷    
روحانی در این 5 سال تنها به دو کار این دولت افتخار میکرد، برجام و طرح تحول سلامت؛ شکست دومی، با استعفای وزیر بهداشت رسما اعلام شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۲    
یک کارشناس ایتالیایی با بیان اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران کاملاً احمقانه بوده و با این تحریم ها مخالف است، گفت: به رغم تحریمها چند بانک اروپایی مخفیانه با ایران همکاری می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۷    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به تولید 6.1 میلیارد کیلووات ساعت در این نیروگاه گفت:از این میزان تولید از 11 اردیبهشت امسال تاکنون ، 5 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۲    
دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خواستار ورود قوه قضاییه به پرونده غیر شفاف طرح تحول سلامت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۲    
تغییرهای حیرت آور و طنزپردازی های روحانی و اطرافیانش هر روز بیشتر می شود. کسانی که مروجان اصلی ایده سازش کاری و باج دادن به دشمن بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۷    
رئیس مرکز مکانیزاسیون کشاورزی کشور گفت: علی رغم تحریم ها امسال 14 هزار دستگاه تراکتور به کشاورزان تحویل د ا ده شد که نشانگر آن است اتفاقا د ر شرایط تحریم تلاش و پشتکار د ر کشور افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۷    
وزیر خارجه ایتالیا با بیان اینکه وضعیت سوریه در حال تبدیل به حالت طبیعی خود است، بازگشایی سفارت رم در دمشق را مهم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۲    
محمدحسین صفارهرندی وزیر ارشاد دوران فتنه 88 جزئیات جدیدی از جلسه میرحسین موسوی با رهبر معظم انقلاب را پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۷    
در پی حمله پهپادی بی سابقه ارتش سوریه به محل برگزاری نشست تروریست های النصره در حومه شمالی حماه خسارات و تلفات سنگینی به این گروه تروریستی وارد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۲    
پدافند هوایی ارتش سوریه توانسته اغلب موشک های شلیک شده توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی به سمت فرودگاه دمشق را ساقط کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با رد ادعاهای مربوط به تاثیر تحریم ها بر اقتصاد کشور و تاکید بر این که ایران کمبود مالی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۸    
مراسم اختتامیه نهمین جشنواره مردمی عمار در سینما فلسطین برگزار و نفرات برتر این دوره از جشنواره معرفی و تقدیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۸    
تشکل های فرهنگی حوزوی و مردمی شهر مقدس قم با ارسال نامه ای خدمت مقام معظم رهبری بر استمرار انقلابی بودن شهر قم تاکید و به بیانات دیروز ایشان لبیک گفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۳    
حجت الاسلام بیاتی گفت :عفاف منشا حجاب است و اگر شخص به زندگی عفیفانه برسد مظاهر مختلف ان در زندگی وی نمود پیدا میکند که یکی از ان مظاهر حجاب خواهد بود
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۳    
هواپیماهای شکاری بمب افکن اف5 و صاعقه اهداف مهم و حیاتی دشمن فرضی را با استفاده از تسلیحات ساخت داخل منهدم کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه تاکنون SPV اجرایی نشده و اروپایی ها در این زمینه بدعهدی کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...