شنبه ۲۱ تیرساعت ۰۱:۵۹Jul 2020 11

هم اندیشی (hamandishi.ir)

 
هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 29 اسفند 1398 هم اندیشی 1 فروردین 1399 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1399 هم اندیشی 31 خرداد 1399 هم اندیشی 1 تیر 1399 هم اندیشی 2 تیر 1399 هم اندیشی 3 تیر 1399 هم اندیشی 4 تیر 1399 هم اندیشی 5 تیر 1399 هم اندیشی 6 تیر 1399 هم اندیشی 7 تیر 1399 هم اندیشی 8 تیر 1399 هم اندیشی 9 تیر 1399 هم اندیشی 10 تیر 1399 هم اندیشی 11 تیر 1399 هم اندیشی 12 تیر 1399 هم اندیشی 13 تیر 1399 هم اندیشی 14 تیر 1399 هم اندیشی 15 تیر 1399 هم اندیشی 16 تیر 1399 هم اندیشی 17 تیر 1399 هم اندیشی 18 تیر 1399 هم اندیشی 19 تیر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بعد از برجام رئیس جمهور و مسئولان دولت آقای روحانی اعلام کردند که ما می توانیم مبادلات بانکی را به صورت عادی انجام دهیم و بر همین اساس طرف ترکمنی اعلام کرده وقتی مسئولان جمهوری اسلامی نسبت به این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
آنچه که مایه تأسف است، مشاهده برخی رفتارها از طرف برخی مدعیان سیاست ورزی در داخل کشور است که دقیقاً در راستای عملیاتی کردن تاکتیک های آمریکایی انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی، با اشاره به اینکه اطلاعات کمیسیون مستقل سازمان ملل درباره سوریه، قابل اطمینان و موثق نیستند، مواضع مسکو در قبال بحران لیبی و مناقشه در اوکراین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی نامه ای از رئیس قوه قضائیه خواست تا دستگاه قضایی به پرونده تاجگردون ورود کرده و با بررسی اسناد و مدارک موجود، وی را مورد بازخواست قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی در یورش امروز به نقاط مختلف کرانه باختری چندین عضو ارشد حماس و جهاد اسلامی را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که نیروهای ارتش سوریه برای انجام عملیات پاکسازی مناطق اشغالی آماده می شوند، گروهک های تروریستی با انجام حملات پراکنده در تلاش هستند زمان را برای خود بخرند و از مهلکه جان سالم به در ببرند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حامیان حفتر پس از حمله هوایی به پایگاه الوطیه نشان دادند که صبرشان در برابر ماجراجویی های ترکیه تمام شده و می خواهند قدرت خود را بار دیگر در بزرگترین ترمینال نفتی لیبی به رخ آنکارا بکشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما به قطع شبکه های خارجی تلویزیون واکنش نشان داد و گفت: مسببان این مشکلات، بدانید که فقط سر صداوسیما را نمی برید بلکه به قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور هم لطمه می زنید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تصمیم شورای حکام برای ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل بدون آن که موضوع انحراف و اشاعه تسلیحات هسته ای در گزارش وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۶۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: کلید موفقیت کشور در مواجهه منطقی و موفق با شیوع بیماری کرونا این است که درجه حساسیت دستگاه ها، نهاد ها و مردم کاهش پیدا نکند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به تازگی چالشی با عنوان چالش باربی در انتقاد به نگاه ابزاری جامعه غرب به زنان، توسط خواننده معروف آمریکایی و زنان غربی به راه افتاده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نامزد فعلی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، رئیس جمهور کشورش را در حوزه سیاست خارجی به توله سگی تشبیه کرد که توسط رئیس جمهور روسیه به این سو و آن سو کشیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع سوریه و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توافقنامه همکاری های نظامی همه جانبه امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تدوین سند راهبردی روابط ایران و چین مدتی است که عده ای را نگران و آشفته کرده است اما این نگرانی و کمپین های وابسته به آن تلاش فرصت طلبانه عده ای است که نه از محتوای آن خبر دارند و نه دلشان برای ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای با لحنی عصبانی از گزارش سازمان ملل متحد درباره غیرقانونی بودن ترور فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران معتقد است لغو طرح ترافیک باعث شیوع کرونا میشود: لغو طرح ترافیک علاوه بر تشدید آلودگی هوا سفرهای غیرضروری و بی هدف را در مرکز شهر افزایش می دهد و به نوعی باعث نشر ویروس می شود!
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روحانی بهترین حرف درباره وضع مسکن کشور را زده است، دولت با این اعترافش نشان داد که عملا امیدی به چند ماه باقی مانده از عمرش نیز ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ظریف تا مدت ها رسانه های دولتی از او به عنوان قهرمان دیپلماسی یاد می کردند برخلاف تمجیدهای علنی خود از عاقبت برجام در مصاحبه ای با CNN اعتراف کرده که در مورد آمریکا اشتباه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
برخورد صحیح با یک پدیده مستلزم شناخت آن در همه وجوه است و کرونا هم از این مقوله مستثنی نیست این در حالی است که در کشور ما مرجع مشخصی درباره انتشار تحقیقات ویروس شناسی کرونا وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد عنوان کرد: بعید می دانم امسال عراق زوار خارجی اربعین از ایران و دیگر کشورها را بپذیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
تلاش احمدی نژاد آن است تا نقش میانجی گر در طرح صلح یمن را ایفا کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
از آن می ترسم که هنگام خواب عزرائیل جانم را بستاند و این لباس مقدس بر تنم نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اگر به لباس افراد نظامی دقت کنید، نشان های رنگی را مشاهده می کنید که هر کدام معنایی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، منتخب مردم قم و از نمایندگان مخالف تصویب اعتبارنامه تاجگردون پس از رد اعتبارنامه نماینده سابق گچساران، توئیتی منتشر کرد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
نسبت به مسکن اعتراف می کنم که یک عقب ماندگی را در دولت یازدهم داشتیم به دلیل اینکه برخی از طرح های مسکن ما اجرایی و عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
روسیه قطعنامه شورای امنیت برای ارسال کمک به سوریه بدون هماهنگی با دولت مرکزی این کشور را وتو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران را رد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ریل گذاری سیاست خارجی از سوی دولت و دستگاه دیپلماسی درست نبوده و همین عدم اتخاذ راهبرد درست سبب شد که کشور از فرصت های خوب اقتصادی محروم شود و شاهد برخی از مشکلات معیشتی مردم باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تجهیز سوم خرداد به سامانه الکترواپتیکی علاوه بر اینکه توانمندی این سامانه در محیط های جنگ الکترونیک را افزایش می دهد موجب می شود پرنده های رادارگریز هم توسط آن کشف و رهگیری شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی بلومبرگ با اشاره به اوضاع فاجعه بار ترامپ در ماه های باقی مانده تا انتخابات، نوشت حتی در صورت راهیابی دموکرات ها به کاخ سفید اوضاع چندان برخلاف میل صهیونیست ها نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت این کشور مشغول بررسی ممنوعیت رسانه های اجتماعی چینی است. وی به آمریکایی ها توصیه کرد که در استفاده از شبکه تیک تاک محتاط باشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
این روزها مردم در انتظار عرضه سهم دولت در چند خودروسازی هستند و این سوال برایشان مطرح می شود که آیا دولت سهمش در خودروسازی ها را واگذار می کند؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بیشتر اصلاح طلبان معتقدند که در ریاست جمهوری حجت الاسلام روحانی نقشی نداشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 در واکنش به خروج دولت ترامپ از سازمان جهانی بهداشت گفت که در روز نخست ریاست جمهوری اش به این سازمان بین المللی باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
این روزها نسبت به پایان دولت دهم شاهد رشد 581 درصدی نرخ ارز، افزایش 900 درصدی قیمت سکه طلا، گرانی 300 تا 700درصدی قیمت خودروها و گران شدن 200 تا 300 درصدی قیمت مواد خوراکی هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کمالوندی در حالی اعتراف میکند که محدودیت های برجامی باعث شده است تا مجموعه حادثه دیده با تمام ظرفیت کار نکند که قبلا دولت در گام پنجم کاهش تعهدات هسته ای اعلام کرده بود دیگرهیچ محدودیتی را بر سر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۲۲   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تحریم اعضای شورای نگهبان توسط آمریکا بیانگر نقش مؤثر این نهاد است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
یک سناتور ارشد آمریکایی اعلام کرد که دولت این کشور رسماً از سازمان بهداشت جهانی خارج شده و رئیس جمهور آمریکا طی اطلاعیه ای این اقدام را به اطلاع کنگره رسانده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه طی سخنانی، به تشریح اوضاع کنونی و شرایط اقتصادی لبنان پرداخت و با انتقاد از سیاست های تحریمی آمریکا علیه این کشور گفت که آمریکایی ها از این اقدامات خود متضرر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز عنوان شد که رویکرد فعلی دولت حل مشکل مسکن نیست و در چنیین وضعیتی مجلس قطعا به این موضوع ورود می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشریح مصوبات ستاد ملی کرونا اعلام کرد: خدمت دهنده موظف است از ارائه خدمت به افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جوسازی ها علیه سند جامع همکاری ایران و چین گفت:نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامی و نه سایر موهومات.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۲    
ر طول تاریخ مشاهده می کنیم کسانی که از این قدرت ها ترسیده اند، دچار آزمونهای سخت و تلخ زندگی شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۲    
شرط مهمِ ایجاد تحوّل، نترسیدن از دشمنی ها است. باید از این مخالفتها و دشمنی ها نترسید، حرکت کرد؛ راهش هم این است که نیروهای جوان حضور داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۹۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه از عوامل مهم کنترل بازار ارز، عرضه ارز صادرکنندگان به بازار است، گفت: با کسانی که از عرضه ارز حاصل از صادرات خودداری کرده اند، برخورد قضایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
موسوی خوئینی ها به طور مستقیم یا توسط کنش گران هم فکر و مورد حمایت خود دست کم به مدت 24 سال نقش موثری در حوزه اقتصادی و معیشت مردم داشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی به مناسبت روز جهانی قدس (1399/03/02): ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 637 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 455 مورد بستری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ورود مجلس و کمیسیون اصل 90 به موضوع انحصار وکلا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
باوجود اینکه 5 ماه از تدوین پیش نویس لایحه قانون بانک مرکزی در 146 ماده و لایحه قانون بانکداری در 507 ماده می گذرد، هنوز بانک مرکزی این لوایح را برای تصویب به دولت ارسال نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۲۱ سایت دیگر  
انوشه به خاطر دستگیری طبری از کشور فرار کرد؛ او وظیفه شناسایی طعمه را برای شبکه طبری برعهده داشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
خواندن مجدد نامه حمایت 163 اقتصاددان از حسن روحانی در انتخابات سال 1396 و استدلال های مطرح شده در آن نامه و چشم اندازی که آنها از اقتصاد ایران در دولت دوازدهم ترسیم کردند، اکنون مایه عبرت است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ظریف به جای عذرخواهی از مردم در عدم رسیدن برجام به نقطه هدف و عمل به قول هایش در قامت یک قهرمان دیپلماسی در صحن علنی مجلس حاضر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم و عضو هیات رئیسه مجلس در یک توییت به انتشار رقم حقوق نمایندگان واکنش نشان داد و تاکید کرد:
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
وقتی من رد صلاحیت شدم، در خانواده من آتشی به پا شد؛ همسرم به من گفت آقای غفاری نوشته اند عدم التزام عملی به اسلام، من 50 سال پشت سر شما نماز خوانده ام، نماز من چه می شود؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
از معلم بانو خواسته بودند تا دختر خوبی به آنها معرفی کند و او هم بانو منیره ارمغان را برای ازدواج با شهید مهدی زین الدین معرفی کرده بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون سازمان حج و زیارت گفت: زائران انصرافی حج تمتع می توانند مجددا در کاروانهایی که ظرفیت خالی دارند ثبت نام کنند و در حج 1400 اعزام شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از افزایش تعداد کمیته های کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با تلاش های آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تطمیع و تحمیق کشورهای اروپایی درباره ایران، سرویس جاسوسی صهیونیست ها ادعای جدیدی را علیه جمهوری اسلامی مطرح کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هر سال حجم اخبار بسیاری در روز سیزدهم و چهاردهم تیرماه در مورد پرونده حاج احمد متوسلیان منتشر می شود، امسال این خبرها رنگ دیگری داشت، حرف از شهادت قطعی این چهار نفر بود، اما پیکر آنها کجاست؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بخش مسکن گفت: مسکن در این وضعیت سیاست گذاری، مدیریتی و تفکری که بر آن حاکم است در افزایش رکود و کاهش تقاضا بازهم قیمت بالایی خواهد داشت چراکه مردم معتقدند ارزش هر چیزی کم شود از ارزش خانه و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از واکنش چهره های شاخص عراق نسبت به ترور هشام الهاشمی
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از اقدام نخست وزیر عراق در برکناری فرمانده لشکر اول پلیس این کشور پس از ترور یک کارشناس مطرح امنیتی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تجربه نشان داده که هیچ عاملی نمی تواند راه محققان و دانشمندان ایرانی را مسدود کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه های مختلف به ترور هشام الهاشمی تحلیلگر برجسته عراقی که شامگاه دوشنبه انجام شد، واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر، جنایت ایالات متحده آمریکا در ترور سردار سلیمانی و همراهانش در نزدیکی فرودگاه بغداد را غیر قانونی و نقض قوانین بین المللی خواند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ولتی که 7سال چشم به غرب و مذاکره دوخت، نتیجه عملش را در دلار 22هزار تومانی، سکه 10میلیونی، مسکن میلیاردی و پراید 90میلیونی دید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزارت بهداشت و درمان، مجوز بکارگیری 3000 پرستار با اولویت نیروهای شرکتی و قراردادی در کادر درمان کشور صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
پس از آنکه ترامپ معترضان را نازی و تروریست خواند، معترضان آمریکایی تهدیدهای دونالد ترامپ و خطر 10 سال حبس را به چالش کشیدند و مجسمه کریستوف کلمب در بالتیمور تخریب و غرق کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد در بیانیه ای ضمن محکوم کردن ترور هشام الهاشمی کارشناس امنیتی عراق به دست افراد مسلح ناشناس، آن را اقدامی جنایتکارانه خواند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرگروه سیاست گذاری جمعیت "اندیشکده ایتان" گفت: دو مطالعه ملی نگرش سنجی که در سال های 82 و 94 انجام شد نشان می دهد، جامعه ایرانی بیش از تعداد فرزندانی که دارد، مایل به "فرزندآوری" است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اعتراضات گسترده مردم آمریکا علیه نژادپرستی، علاوه بر آنکه بزرگترین اعتراضات ضدنژادپرستی نیم قرن اخیر بود، اتفاقات قابل تأملی را در تاریخ این کشور ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه گاهی اوقات ضرر انجام ندادن یک قانون، به عموم مردم می رسد، گفت: در حال حاضر قوه قضائیه زیرساخت های رسیدگی به ترک فعل ها را آماده کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس با انتقاد از عملکرد حسن روحانی رئیس جمهور در قبال وزارت صمت، گفت: رفتار رئیس جمهور با وزیر و وزارت صمت منطقی نبود و نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: بی انضباطی مالی به کشور آسیب می زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد که به تعهدات خود عمل نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی(ره) به ارائه گزارشی از روند فعالیت های طرح ولایت پرداخت و تأکید کرد که درصدد تربیت مدرس برای برگزاری طرح ولایت به زبان های مختلف دنیا هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بیشترین افزایش حجم نقدینگی در سه ماهه اول سال های پس از انقلاب، در سال جاری تجربه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور می گوید اگر تا به امروز مقوله عفاف و حجاب به نتیجه نرسیده یکی از دلایلش موازی کاری های نهادها و دستگاه های فرهنگی و اجتماعی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: به دنبال آن هستیم که تحقیق و تفحص از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به علت تخلفات شرکت های اقماری این وزارتخانه در قراردادهای منعقد شده کلید بزنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر آقای ظریف اقدامات و عملکرد وزارتخانه تحت مسئولیت خود را قابل دفاع می دانند چرا از خودشان مایه نمی گذارند و با ارائه اسناد متقن و دلایل محکم از آن دفاع نمی کنند؟ و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جاماندگان از سهام عدالت در کشور 10 میلیون نفر هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از حمله موشکی به اطراف فرودگاه بین المللی بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جت ها و بالگردهای نیروی هوایی رژیم صهیونیستی تأسیسات زیرزمینی را در بخش شمالی نوارغزه هدف حمله قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه با اخذ مالیات بر عایدی سرمایه، بی عدالتی مالیاتی از بین می رود، گفت: این قانون، قانون مالیاتی موثری بر کاهش تقاضا است و هر عاملی که تقاضا را کاهش دهد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه امتیازاتی به قضات داده شده بود که بعد از بازنشستگی یا منفک شدن می توانستند از کانون وکلا تقاضا کند و بدون آزمون وکالت خود را بگیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سیاست های اروپا و آمریکا برای ترساندن کشورهای ضعیف از همسایگان باعث شده تا هر روزه شاهد ثبت معامله های بسیار بزرگ تسلیحاتی باشیم که سود این قراردادها همواره به جیب کمپانی های غربی می رود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ظریف در حالی داشتن جلسه با سردار سلیمانی را سپر خود میکند که داشتن جلسات متعدد ایشان با مسئولان نظام به عنوان فرمانده سپاه قدس امری طبیعی است و این دیدارها نمی تواند به عنوان هم فکری و هم عقیده بودن ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان در گزارشی نوشت که اروپا در حال استقلال بیشتر از آمریکاست و یکی از راههای آن را افزایش تعامل با چین به عنوان یک شریک اقتصادی و استراتژیک می داند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۸۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد گفت: بازی با قیمت ارز، سکه و بازار سرمایه از متغیرهای اصلی عملیات روانی دشمن برای آشفته کردن اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون، به ارائه گزارشی از وضعیت اهدای پلاسما توسط بهبودیافتگان کرونایی در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گزاره مورد اعتراف محسن هاشمی بیانگر آن است که چرا برخی محافل تحلیلی تأکید دارند اقدام اصلاح طلبان و شورایعالی سیاست گذاری آنها در تحریم انتخابات مجلس یازدهم؛ یک اقدام منافقانه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
شاید بد نباشد همه مواجهه هایی که گروه ها و افراد مختلف در طول این 50 سال قبل و بعد از پیروزی انقلاب با انقلاب داشتند را مرور کنیم و نسبت هر کدام را با خیرخواهی و شفقت شان برای انقلاب بدانیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
در سختی ها باید دست مردم را گرفت و گرنه در خوشی ها که خود مردم بلد هستند خوشی کنند. دولت باید دست از سیاست کج روانه سیاسی خودش بکشد و جلوی افزایش وحشتناک قیمت ارز را بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شواهد موجود نشان از تعطیلی بزرگترین شرکت حمل و نقل جاده ای ایران دارد، موضوعی که در نهایت به بیکار شدن 700 نفر در شرایط اقتصادی فعلی می انجامد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی بود که ایران حتی یک وجب از خاک خود را از دست نداد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عماد افروغ جامعه شناس و استاد دانشگاه ضمن تبیین تأثیر عملکرد رسانه ملی در چهار دهه گذشته بر واقعیت های تلخ جامعه امروز، بر لزوم بازنگری در سیاست های کلان صداوسیما تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سلسله اقدامات مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در طول حدود 2 ماه گذشته نشان می دهد که وی ضمن جابجایی اولویت ها در عراق، ایجاد تغییرات سیاسی و امنیتی شک برانگیز را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بخش آسیایی وزارت خارجه روسیه گفت که افسران اطلاعاتی آمریکا در قاچاق مواد مخدر افغانستان دست دارند و هواپیماهای آن ها بدون بازرسی هرجا بخواهند پرواز می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تعداد سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار 61درصد جمعیت آمریکا را در 2019 تشکیل می داد. تعداد آنها 9000 نفر نسبت به سرشماری 2010 کاهش یافته و به 197میلیون نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت گوشت که یکی از اصلی ترین دغدغه های بخش تامین و مصرف کننده است این روز ها با نوسان رو به رو شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...