شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۱:۳۶May 2019 25

هم اندیشی (hamandishi.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت: محاکمه کردن فردی که فساد آشکاری دارد و توسط آقای رئیسی کنار گذاشته شده کمک می کند که جهت آینده در قوه قضائیه تثبیت شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
آمریکایی ها در این داد و ستد یک فرمول دوگانه و متضاد دارند. وقتی نوبت حریف باشد باید امتیازات را نقد و فوری بدهد و وقتی نوبت به خودشان برسد، امتیازات تبدیل به وعده می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آنچه از فحوای پررنگ و برجسته شدن کلید واژه عدم اختیار دولت بر می آید به نوعی تطهیرسازی دولت از مشکلات و از سوی دیگر گرفتن مهر تایید برای اقدام آینده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
فرزند معصومه ابتکار به دلیل بدهی نجومی به یکی از موسسات اعتباری مورد انتقاد شدید کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شریعتمداری یکی از چهره های قدرتمند در دولت دوازدهم است، دامنه این قدرت آنقدر وسیع است که یکی از نمایندگان مجلس گفت: رئیس جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام یاوری سرتختی گفت: عبادت بسیار بدون ایمان، گرایش و تظاهر به زهد، ناآشنایی به سنت پیامبر و احکام دین، فهم نادرست از قرآن کریم از جمله ویژگی های گروه خوارج است.
  ۶ ساعت پیش    
محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در محفل انس با قرآن کریم (16/02/1398) 1. فهم معارف قرآنی و عمل به آن، از مهم ترین نیازهای اساسی امروز بشریت و جامعه ی اسلامی ...
  ۶ ساعت پیش    
محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار طلاب حوزه های علمیه (18/02/1398) 1. ترویج و تحقق معارف اسلام در جامعه، وظیفه ی حوزه ها و علمای دین ...
  ۶ ساعت پیش    
محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن (26/01/1398): 1. فهم قرآن و عمل به آن، تأمین کننده ی سعادت بشر در دنیا و آخرت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی (08/02/1398) * وظایف نیروی انتظامی 1. لزوم حرکت به سمت نیروی انتظامیِ مطلوب جمهوری اسلامی ...
  ۶ ساعت پیش    
محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار کارگران (04/02/1398) الف) لزوم رسیدگی مسئولان به مسائل اساسی جامعه ی کارگری ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین عراق ضمن حمایت از ایران در برابر سیاست های تنش زای آمریکا در منطقه، اعلام کرد بی طرفی معنایی ندارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیته امنیت و دفاع در پارلمان عراق تأکید کرد که آمریکا در پس انفجارهای این کشور قرار دارد و قصد دارد وضعیت را بحرانی و ادعا کند که وضعیت عراق ناامن و بی ثبات است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه 1.2 میلیون تن واردات کالاهای اساسی انجام گرفته است، گفت: 31 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بنادر در انتظار تخلیه هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه ضمن تکذیب استفاده ارتش از سلاح شیمیایی، تأکید کرد که کشورهای غربی این اتهامات را وارد کرده اند تا پیشروی ارتش در ادلب به تعویق بیفتد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) از همکاری و انسجام خوب با مزدوران سازمان اطلاعات حکومت سعودی پرده برداشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن در تلاش است جوانان را از مساجد دور کند و با شگردهای مختلف به جوانان آدرس های غلط می دهد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ماموران امنیتی 3 کارت خوان با گردش مالی 10 میلیاردی در دفتر وزیر نفت پیدا کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) گفت: به دشمن هشدار می دهیم درباره قدرت و اراده ملت ایران، دچار اشتباه در محاسبه نشود که پرهزینه خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: وقتی آمریکایی به متن قرارداد و توافقات خود در برجام عمل نمی کنند بنابراین باب مذاکره را می بندند؛ من تعجب می کنم آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای جنبش فتح اعلام کرد، نشست بحرین بر پاپه دشمنی بر ایران برگزار می شود و می خواهند ایران را به عنوان دشمن اصلی معرفی کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
76 ژنرال بازنشسته و دیپلمات ارتش آمریکا در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور آمریکا در خصوص هرگونه تقابل نظامی با ایران هشدار دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه دوم پارس جنوبی گفت: با استفاده از توانمندی های داخلی فازهای 2 و 3 پارس جنوبی با حداکثر توان در حال تولید محصولات خود هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دیدار محمد جواد ظریف با سناتور آمریکایی گفت: مجلس از وزیر امور خارجه درباره مذاکره با این فرد و دلیل این کار و محتوای آن توضیح خواهد خواست.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی عملیات را در استان های جنوبی عربستان تشدید کرده اند و این مسئله رژیم سعودی را به شدت نگران کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که برخی رسانه های آمریکایی با هیاهوی بسیار از اعزام هزاران نیرو به خاورمیانه خبر می دادند، با اظهارات رسمی دونالد ترامپ مشخص شد که تعداد نیروهای اعزامی آمریکا به منطقه تنها در حد 1500 نفر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با بازخوانی جلسه مسئولان ارشد سیاسی و نظامی کشور با امام خمینی (ره) پس از فتح خرمشهر به بررسی دلایل ادامه جنگ خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالی گفت که درک شب قدر فقط به بیدار بودن نیست، بلکه انسان باید در این شب ولو یک لحظه به اهل بیت (علیهم السلام)، حقیقت قرآن و منبع نور متصل شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه بیت المال باید به همه برسد نه اینکه عده ای خاص از آن استفاده کنند تاکید کرد باید در زمینه دریافت مالیات از مردم دقت و حساسیت داشته و از ثروتمندان مالیات بیشتری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دولت روحانی که کارنامه خود را خالی از موفقیت می بیند، از هر اتفاقی برای دستاوردسازی استفاده می کند و تلاش برای بزرگ نشان دادن نقش خود در افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس نیز در همین چارچوب است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تعدادی از اساتید دانشگاه به رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی در انتقاد از عدم تشکیل جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی نامه نوشتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین خبرها از تحولات میدانی لیبی حاکیست، روند شکست های متوالی نیروهای ژنرال حفتر در حومه پایتخت همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دادگاهی در فرانسه پنجشنبه با استرداد یک مهندس ایرانی به آمریکا جهت رسیدگی به اتهامات ادعایی اش در خصوص نقض تحریم های آمریکا موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: عده ای در واردات، ارز 4 هزار و 200 تومانی می گیرند اما چیزی وارد نمی کنند و چوب لای چرخ اقتصاد می گذارند و در جهت خواست دشمن، مردم ما را ناراضی تر می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفت که ما امنیت اسرائیل را از طریق اعمال حداکثر فشار بر ایران تقویت کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تمثال شهیدی که در نبرد با ناوهای آمریکایی در خلیج فارس به شهادت رسید, توسط یک دانشجو به رهبر انقلاب اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمد لله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّة الله فی الارضین. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پایگاه نظامی نیروی های حمایت قاطع (ناتو) در بگرام ولایت پروان شب گذشته هدف چندین موشک قرار گرفت. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سازمان همکاری های شانگهای تأکید کرد که مسئله عضویت کامل ایران در این سازمان که از سوی مسکو پیشنهاد شده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از بازسازی و نوسازی 20 هزار واحد مسکونی سیل زده در کشور توسط بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح الگوی مقاومت و حماسه آزادسازی خرمشهر را تنها نسخه مقابله با نظام سلطه و استکبار در جنگ و نبرد اراده ها دانست و تأکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رسانه های سوریه از سرنگونی یک پهپاد حامل مواد منفجره نزدیک فرودگاه حماه سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب خطاب به دانشجویان، خاطرنشان کردند: نیازمند یک حرکت عمومیِ منضبط، پرسرعت و همراه با پیشرفتِ محسوس و با محوریت جوان متعهد و حزب اللهی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سال های گذشته نسبت به برگزاری جلسات برخی شوراهای عالی و همچنین شرکت در جلسه مجمع تشخیص توجهی نداشته است. گزارش تسنیم درباره غیبت روحانی در نهادهای عالی کشور را می خوانید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر آشیانه شماره 3 ایران ایر گفت: با تعمیر اساسی هواپیمای فوکر 100 توسط متخصصان داخلی این هواپیما که دو و نیم سال زمین گیر بود تا چند روز آینده با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی وارد خطوط پروازی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید رسایی مدیرمئسول هفته نامه 9 دی در دیدار اصحاب رسانه با رئیس قوه قضاییه، توضیحاتی درباره مدرک تحصیلی روحانی و ابهام ایجاد شده در اذهان عمومی در این خصوص توضیح داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
صادق زیباکلام در حالی تاکید کرده است که اگر به 96 برگردیم، بیشتر برای روحانی تبلیغ می کند ! که چندی پیش گفته بود: به خاطر دفاع از روحانی شرمنده ایم .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه متاسفانه نیروهایی که به وزارت نفت آمده اند و در پست های معاونت فعالیت می کنند اصلا نفت را نمی شناسند که بخواهند تحریم ها را دور بزنند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تحقیقات یک رسانه آمریکایی نشان می دهد گروهک تروریستی منافقین در تلاش برای فشار به ملت ایران از طریق انتشار اطلاعات غلط، هزاران آگهی در فیسبوک منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: این روزها دشمنان ما سر و صدای زیادی می کنند، می خواهند ما را تحت فشار های متعدد قرار دهند اما با افتخار می گویم که انقلاب اسلامی در حال حاضر بسیار توانمند تر از گذشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای عراقی در جریان عملیات های متعدد در استان های نینوا، دیاله و صلاح الدین موفق شدند ضربات مهلکی را به عناصر مخفی داعش وارد آورند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
محمدمهدی عبداللهی از شاعران کشور در واکنش به انتظار ترامپ برای تماس تلفنی از سوی ایران ابیاتی را سروده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با نگاهی اجمالی به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در می یابیم که ایشان در سخنرانی های عمومی خود تقریباً از تمام سوره های قرآن کریم ، آیاتی را استفاده نموده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش حماس در صفحه توئیتر خود نوشت که دولت بحرین با میزبانی نشست اقتصادی، دیدگاه آمریکایی را به ملت فلسطین تحمیل و در اجرای طرح آمریکایی معامله قرن نقش ایفا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
حرف این است که رؤسای جمهور مخصوصاً آقای روحانی چرا بخش مهمی از مصوبات شورا را امضا یا ابلاغ نمی کنند، یا اینکه چرا ابلاغ می کنند و اجرا نمی کنند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۲۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین از ولنگاری زبانی و ساخت لفظی بسیار نازل برخی ترانه ها و پخش آنها انتقاد کرده و گفتند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنان بی شرمانه این دختر که با نادیده گرفتن مرگ یک جوان به طور بی رحمانه ای با پول ارزش سنجی می کند و وقیحانه بیان می کند که پول دیه فرد فوت شده را می دهد یکی از مواردی است که زنگ خطر بزرگ اجتماعی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی محمدرضا نعمت زاده وزیر اسبق صمت را به عنوان نماینده تام الاختیار خود در کنسرسیوم توسعه فاز 14 پارس جنوبی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
می خواهم گریه کنم ، جمله مشترک نماینده دادستان و متهم هادی رضوی در دادگاه دوم بود، اما با یک تفاوت! نماینده دادستان می خواست برای برخی موضوعات پرونده گریه کند و متهم ردیف اول خواست از خوشحالی بابت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سلبریتی ها دیگر حاضر نیستند با حسن روحانی در یک قاب باشند، چون محبوبیت شان نزد طبقه متوسط از میان خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت حسین هدایتی به تحمل 20 سال حبس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
القدس العربی نوشت انصارالله یمن شیوه های دفاع خود در برابر مداخله نظامی عربستان و امارات در یمن را وارد فاز جدید تهاجمی کرده که متکی به ابزارهایی کم هزینه با فناوری ساخت ساده اما در عین حال خطرناک ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
با وجود جوسازی رسانه های خارجی و ایجاد شرایط سخت و ویژه ، بنادر کشور همچنان پر ترافیک هستند و هر چند برخی لاینرها از بنادر ایران رفته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک روزنامه تونسی در تحلیلی از فضای تنش آلود میان آمریکا و ایران در منطقه، اینکه چرا آمریکا بر مذاکره اصرار و ایران این خواسته را رد می کند، تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به همت بسیج سازندگی خراسان رضوی و قرارگاه شهید برونسی 5 هزار بسته معیشتی اهدایی مقام معظم رهبری به حاشیه شهر مشهد توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس، پالرمو را با عجله بررسی کرد و شورای نگهبان به آن ایرادهای ترجمه و املایی گرفت که این برای مجلس خوب نبود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۵    
تعمیق روابط سیاسی امنیتی ایران با پاکستان از رهگذر وابستگی اقتصادی، دروازه های ورود دشمنان ایران به اسلام آباد را اگرچه نمی بندد اما تنگ می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن با پهپاد قاصف 2K یک انبار اسلحه در فرودگاه نجران سعودی را هدف قرار داد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بولیوی تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران را محکوم کرده و گفت که واشنگتن به دنبال آن است که فعالیت صنایع نظامی این کشور ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اسفند97، روزنامه صبح نو در گزارشی با عنوان شوراها معطل رییس جمهوری از سنگ اندازی دفتر رییس جمهوری در برگزاری جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع برکنار شده آمریکا در مصاحبه ای از کشورهای منطقه خواست تا جبهه یکپارچه ای برای مقابله با ایران تشکیل دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
من کسی نیستم که وارد جنگ شوم. من به دنبال جنگ با ایران نیستم. اگر من بخواهم با ایران وارد جنگ شوم آن جنگ اقتصادی خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
دایره درز برخی از اتهامات نزدیکان مقامات دولتی از خویشاوندان نسبی به سببی گسترده شده این درحالی است که وضعیت اقتصادی کشور نیازمند امید آفرینی و اعتمادسازی برای رفع موانع این حوزه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آشنایی با ساختار و مکانیزم رفتار سازمان اطلاعات سپاه، یکی از علاقه مندی های همیشگی نهادهای اطلاعاتی خارج از کشور بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اندیشکده آمریکایی موسسه واشنگتن برای سیاست خاور نزدیک گزارش داد: حملات به نفتکش ها در نزدیکی تنگه هرمز و یک خط لوله نفت عربستان سعودی می تواند موجب افزایش قیمت جهانی نفت شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه دیدار فعالان تشکل های دانشجویی با رهبر انقلاب به بررسی دیدارهای سال گذشته پرداختیم و 10 پرسش اساسی و جریان ساز دانشجویی در حوزه های مختلف از مباحث گفتمانی گرفته تا مسائل فرهنگی را که توسط ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بعد از آنکه ترامپ اعلام کرد ترجیح می دهد با ایران وارد جنگ نشود، مقامات عربستان که میترسند هزینه جنگ بر دوش آنها بیافتد جمله رئیس جمهور آمریکا را تکرار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با در اختیار داشتن بزرگ ترین و مجهزترین ناوگان لایروبی در منطقه خلیج فارس و دریای عمان، امکان لایروبی 2.5میلیون مترمکعب در ماه را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی معاریو فاش کرد که سامانه گنبد آهنین در مقابل موشک های شلیک شده از سوی جبهه مقاومت کارایی چندانی ندارد و رژیم صهیونیستی تصمیم به برچیدن این سامانه گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
شاعران کشورمان، طبق سنت هر ساله، همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار شب پانزدهم را مهمان معظم له هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی و هم اندیشی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حضور نمایندگان دستگاه های عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از تلاش برخی نمایندگان برای استیضاح وزیر نفت خبر داد و گفت: طرح استیضاح زنگنه بعد از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه مجلس در یکشنبه هفته آینده، بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
با همکاری وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه، کارشناسان صندوق بین المللی پول به ایران آمدند تا در زمینه اصلاحات ساختار بودجه کشور و برخی مسائل دیگر به مسئولان دولتی مشورت دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
لایدن رتبه بندی دانشگاه های جهان را در سال 2019 میلادی منتشر کرد و در میان مؤثرترین دانشگاه های دنیا نام 26 دانشگاه ایران را نیز در لیست خود قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اظهارات اخیر آقای روحانی در خصوص کم بودن اختیاراتش در کشور به منظور فرار از پاسخگویی از عملکردش بیان شده و وی باید توضیح دهد اگر اختیار لازم را نداشته ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نیروگاه دماوند در 3 سال و نیم اخیر دستاوردها و موفقیت های متعددی در ابعاد ملی و بین المللی با مدیریت و کار جهادی مهندسان ایرانی و علیرغم همه تحریم ها داشته که مهمترین این دستاوردها از سوی مدیرعامل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید صنعت خودرو متولی داشته باشد و کسانی که در این صنعت اشتباه کرده اند تاوان دهند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
شبکه الجزیره با استناد به تصاویر ماهواره ای از خسارات قابل توجه حملات پهپادی انصارالله یمن به تاسیسات نفتی عربستان سعودی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یک مقام در وزارت دفاع یمن اعلام کرد که حمله اخیر به تاسیسات نفتی شرکت آرامکوی عربستان بخشی از طرح حمله به 300 هدف نظامی و حیاتی دشمنان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آینه کاری رواق های باب الشهدا، رأس الشریف و باب القبله در حرم امام حسین (ع) پس از چهار ماه فعالیت هنرمندان تکمیل شد و به زودی رونمایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از وقوع انفجار در منطقه سبز بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سناتور کنونی و نامزد اسبق جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بیان اینکه کسی به دنبال درگیری نظامی با ایران نیست، گفت قطعا جنگی با ایران آغاز نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای مزدور چند ملیتی سعودی حملات سنگینی را برای عقب راندن نیروهای یمنی در جنوب شرق استان جیزان عربستان انجام دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با اشاره به اینکه در مرحله اول به 20 هزار نفر که در سیل های اخیر توانایی تکمیل واحدهای خود را ندارند تسهیلات پرداخت خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظامی رهبرمعظم انقلاب، دلیل انتصاب سردار فدوی به جانشینی فرمانده کل سپاه را برخورداری وی از تجربه عملیاتی عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
علاوه بر میزان فعلی تولید 700هزار تن ماهی پرورشی در کشور، حدود یک میلیون تن دیگر ظرفیت پرورش ماهی در قفس در نوار ساحلی طولانی کشور وجود دارد که بلااستفاده مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیما گفت: مهم ترین بخش بیانیه گام دوم انقلاب، تاکید رهبر انقلاب بر تمدن سازی و امید است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شاه سعودی از سران کشورهای عرب و کشورهای حاشیه خلیج فارس دعوت کرده تا دو هفته دیگر در نشستی با موضوع حوادث اخیر در تأسیسات نفتی عربستان سعودی و بندر فجیره امارات شرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به پیش بینی افزایش تعداد زائران اربعین حسینی از تقویت گیت های مستقر در مرزهای خروجی برای تردد زائران اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۳۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی ها تبدیل شده و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را آشکار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...