شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۶:۲۳Mar 2017 25

هم اندیشی (hamandishi.ir)

  ۲ ساعت پیش    
سال 95 با تلخی ها و شیرینی های بسیاری همراه بود، از تجربه دوباره مردم ایران در دشمنی آمریکا تا ریاست آیت الله جنتی بر مجلس خبرگان...
  ۲ ساعت پیش    
از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم تا به حال، مصادیق زیادی از بیگانه پرستی و غرب محوری دولتی ها شاهد بوده ایم، مصادیقی که نشان می دهد در میان بعضی از اعتدالیون نشانه ای از خودباوری وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۷    
یک سازمان امداد اسپانیا بعد از پیدا کردن پنج جسد در آبهای مدیترانه، برآورد کرده است که احتمالاً بیش از 200 مهاجر در امتداد سواحل لیبی غرق شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۴    
منندز اعلام کرد: "ما محتاطانه تلاش کردیم تا اطمینان حاصل کنیم هیچ یک از مفاد (این طرح)، توافق (هسته ای ایران) را آنگونه که هست، تحت تاثیر قرار ندهد."
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۴    
عملیات شبانه تحت رهبری میخائیل شِرِمت فرمانده رزمندگان مردمی کریمه انجام شد و اگر حمایت بموقع گروه افراد محترم نبود، عملیات می توانست مبدل به عملیاتی خونین شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۴    
تا کنون شرکت کاسیک پهپاد های تاکتیکی خود از سری WJ را در بازار بفروش می رساند که پهپادهای ساده ای هستند که توسط یکی از شعبات شرکت تولید می شد که به نام آکادمی سوم معروف است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۴    
رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد، روابط چین و روسیه به بالاترین سطح بی سابقه خود رسیده و به الگوی تعامل میان قدرت های بزرگ در دنیای مدرن تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۱    
ارتش و کمیته های مردمی یمن با موشک "زلزال 2" مواضع مزدوران آل سعود در نهم واقع در غرب مأرب را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۱    
رئیس جمهور آمریکا طی مصاحبه ای با نشریه تایم مدعی شد تمام حرف هایی که از ابتدای مبارزات انتخاباتی اش تا کنون درباره موضوعات مختلف گفته بود، درست بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۱    
ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه گفت که نیروهای اتمی استراتژیک روسیه به پیشرفته ترین انواع سلاح و فناوری های جنگی مجهز خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۸    
وزارت خارجه سوریه درباره حملات تروریستی دمشق دو نامه به دبیر کل سازمان ملل و رییس شورای امنیت ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۴    
رهبر انقلاب در جلسه ای خصوصی با رئیس رسانه ملی میگویند: برخی از مجریان، خیلی سرد و یخ اجرا می کنند و یا برخی، فضای بحث را تاریک یا عصبی می کنند و برای هر دو مورد، نمونه ای را مثال زدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۸    
با باز پس گیری مناطق السخنه و آراک، ارتش سوریه یک گام دیگر به استان دیرالزور نزدیک تر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی از عزم جدی خانه ملت برای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: امروز کشور نیاز به پرش و توسعه در حوزه اقتصادی دارد لذا باید با روحیه انقلابی به سمت جلو حرکت کرده تا این مهم در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۱    
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۸    
اصرار ترامپ بر این شعارها و سیاست ها از یک سو وی را با ساختار ریشه دار داخلی آمریکا دچار چالش جدی می کند و از دیگر سو در عرصه جهانی پیامدهای خسارت باری پدید می آورد که نگرانی نخبگان آمریکا را ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۵    
آمار گمرکی چین نشان می دهد واردات نفت این کشور از ایران در ماه فوریه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18.1 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۵    
یک شهروند و فعال حقوق شهروندی از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان به خاطر اجرا نکردن مصوبه ستاد تنظیم بازار، به دیوان عدالت اداری و دادستانی کل کشور شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۲    
صله رحم یکی از زیباترین آموزه های دین مبین اسلام است که آثار و برکات دنیوی و اخروی فراوانی را برای افراد به دنبال دارد و براساس توصیه های اهل بیت(ع) انسان ها موظف به انجام صله رحم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۲    
نیروهای ائتلاف آمریکایی و شبه نظامیان کُرد عملیات هلی برن برای محاصره شهر رقه به عنوان پایتخت خودخوانده گروه تروریستی داعش به اجرا گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۹    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۳    
وزیر خارجه فرانسه با تاکید بر ضرورت مشخص شدن مواضع آمریکا در قبال سوریه طی هفته های آینده، گفت: پاریس مایل نیست که رقه بعد از آزادسازی، تحویل ارتش سوریه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۳    
مشاور سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به جزئیات نشست های خبری محسنی اژه ای در سال گذشته، گفت: بیشترین سوالات مطرح شده پیرامون مفاسد اقتصادی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۰    
رسانه های بحرینی از صدور حکم اعدام برای سه فعال سیاسی در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۰    
وزارت خارجه ترکیه از احضار کاردار روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۷    
سازمان لیگ فوتبال اسپانیا در مورد مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اشتباهی تأمل برانگیز مرتکب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۷    
وزیر آموزش وپرورش گفت: تصمیمات خوبی برای حل مشکلات بیمه تکمیلی فرهنگیان گرفته شده و نسبت به پرداخت حدود 400 میلیارد تومان بدهی به شرکت های بیمه گر اقدام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۴    
نمایندگی سازمان ملل متحد در عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بر اساس قانون اساسی این کشور، کرکوک تحت حاکمیت دولت عراق است و بدون رضایت بغداد نباید هیچ پرچمی غیر از پرچم عراق در این شهر برافراشته ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدصالح جوکار نماینده مجلس شورای اسلامی دور نهم از حوزه انتخابی یزد است که در این دوره از مجلس شورای اسلامی در کمیسیون امنیت ملی مجلس عضویت داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۸    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: طبق میانگین کشوری بی توجهی رانندگان به جلو، خستگی و خواب آلودگی آنها علت اصلی 40 درصد سوانح جاده ای نوروز امسال بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۸    
موساد در آستانه بازی تیم ملی فوتبال اسرائیل مقابل اسپانیا بدون هماهنگی با پلیس میزبان امنیت منطقه خیخون را تحت نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۵    
در سال 1376 برخی از چهره های شاخص و مبرز روحانی که نگران حاکم شدن تجدیدنظرطلبان بر مقدرات کشور بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۵    
موقوفات دانشگاه هاروارد منبع مهم تأمین بودجه ای برای این دانشگاه محسوب می شوند. وقف توزیع شده در سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2015، 6/1 میلیارد دلار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۲۲    
روحانی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب، متعهد شد، گزارش درباره پیشرفت کار درباه تولید داخلی و اشتعال به مردم و رهبر معظم انقلاب را به صورت منظم و مستمر اطلاع رسانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۹    
سخنرانی ابتدای سال در حرم امام رضا(ع) برنامه یک ساله کشور را با تبیین شعار سال مشخص می کند. همه مسؤولان و آحاد مردم ذیل شعار سال و راهبردها و برنامه های این سخنرانی تکلیف و وظایف خود را می شناسند و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۶    
پس از ورود اسلام به ایران، نوروزی که تا قبل از اسلام نماد خودکامگی و فخرفروشی شاهان و حکومت های شان بود، به مرور زمان به عنوان نشانه ای معنوی، اجتماعی و طبیعی بدل گشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۳    
معاون گردشگری کشور با اشاره به ثبت 9 میلیون نفرشب اقامت در کشور تا اول فروردین از تخفیف 30 درصدی هتل های مشهد تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۳    
آیت الله صدیقی گفت: مرگ دل به گناه است، همانطور که مرگ طبیعت به زمستان است، زمستان دل به گناه است و همانطور که بهار طبیعت را زنده می کند، توبه دل را زنده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۰    
فرمانده ناجا که به قم سفر کرده است با آیت الله مکارم شیرازی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۰    
رئیس جمهور لبنان به دلیل مواضع اخیر خود در قبال سلاح حزب الله، با فشارهای داخلی و بین المللی و ایجاد ترس و حشت قرار گرفته است و گفته می شود چه بسا واشنگتن در همین راستا اقدامات جدیدی را علیه بانک های ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۰    
از میان 13 کالای هدف پلیس در مبارزه با قاچاق کالا در استان تهران، آمار 11 ماهه نشان می دهد که کشفیات 7 کالا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۷    
پرویز مشرف رئیس جمهور پیشین پاکستان در گفت وگویی تلفنی ضمن رد ادعاهای نخست وزیر پاکستان علیه خود ناگفته هایی را از دلیل تبعید نواز شریف به عربستان رسانه ای کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۷    
آمریکا با عملیات فرود نیروهای دموکراتیک سوریه در اطراف شهر الطبقه، زشت ترین گام را در راستای تبدیل استان الرقه از پایتخت خودخوانده داعش به مرکز اصلی نفوذ خود در شرق سوریه، اتخاذ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۳    
رئیس جمهور کشورمان قرار است هفتم و هشتم فروردین به روسیه سفر کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴    
داور بین المللی کشورمان گفت: اگر در انتخابات شورای شهر رای بیاورم، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه از داوری خدا حافظی می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۱    
قاضی آمریکایی که دونالد ترامپ او را برای محلق شدن به قضات دادگاه عالی ایالات متحده به کنگره معرفی کرده است، در حضور سناتورهای آمریکایی تاکید کرد که "هیچ کس از جمله رئیس جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته با خانواده شهیدان کرم یار دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۱    
سومین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۸    
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: در 2 روز ثبت نام انتخابات شوراها نیز تعداد 2 هزار و 231 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان تهران ثبت نام کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۸    
سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حالی از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه دوم فروردین 96 آغاز شد که 36422 نفر تا پایان وقت اداری دومین روز با حضور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۶    
خبرگزاری رویترز نوشت ایران تلاش های بی ثمری برای دسترسی به بانکداری انگلیس و ایجاد حساب های موقت در بانک های انگلیس داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۶    
خانواده رابرت لوینسون عامل اطلاعاتی آژانس مرکزی اطلاعاتی آمریکا (سیا) که یک دهه است ناپدید شده، با متهم کردن ایران به پنهان کردن اطلاعات مربوط به گم شدن این فرد، از تهران شکایت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی به ارائه توضیحاتی درباره سخنان امروز رهبر انقلاب در حرم رضوی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۳    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز سه شنبه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید نوروز، این مناسبت را به زبان فارسی و شش زبان دیگر تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اسپوتنیک نوشت: برخی همسایگان ایران دست و پا می زنند تا ایالات متحده را مجاب کنند به ایران حمله کند و تصور می کنند که با پول های خود می توانند جنگ جدیدی در منطقه به پا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۷    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: اسامی داوطلبان انتخابات شوراها به صورت روزانه برای احراز صلاحیت به مراکز استعلام ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۴    
نماینده سابق مجلس در نامه ای خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری جبهه انقلاب نکاتی را یادآور شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۱    
به موجب قانون، برخی افراد می توانند با مدرکی پایین تر از کارشناسی در انتخابات شوراها ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۶    
مسئولان بلندپایه عمانی با ارسال پیامی ویژه به اردن اعلام کردند، در صورتی که بیانیه پایانی نشست سران عرب در امان پایتخت اردن، موجب بروز مشکل و تنگنا شود، سطح حضور خود را در این نشست را کاهش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۷    
رئیس جمهور سوریه با تأکید بر تلاش آمریکا برای عدم مبارزه با تروریستها در سوریه، اظهار داشت که اگر دمشق برای مبارزه با تروریسم نیازمند کمک نظامی بیشتری باشد، روسیه آن را ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۱    
نمایندگان مجلس سنا و مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش هستند تا قبل از آغاز نشست لابی صهیونیستی آیپک در روز 26 مارس، طرح تحریم ها علیه ایران را آماده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۵    
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: در جریان بحران طغیان آب دریا در بندر دیر که منجر به بروز خسارات و آسیب هایی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: با توجه به حجم فزآینده سفر در تعطیلات نوروز 96 و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر پایبندی جمهوری اسلامی ایران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۶    
رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: در دو روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران، جمعا 398 داوطلب ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۰    
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: در انتخابات ها دخالت نمی کنم، اما هر کسی بخواهد با نتیجه آرای ملت در بیافتد، من در مقابلش می ایستم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۵    
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه سمت و سوی فعالیت اقتصادی ما باید گره گشایی باشد، گفت: یکی از نکاتی که همواره ما را رنج داده تقاضای اشتغال از آستان قدس است و درصدد هستیم 1000 شغل از طریق لایروبی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۲    
شعرخوانی صابر خراسانی پیش از سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم منور رضوی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۲    
به گفته یکی از مقامات ارشد آمریکایی، دولت این کشور با هدف قطع کامل کره شمالی از سیستم اقتصاد جهانی در حال بررسی مجدد تحریم ها علیه پیونگ یانگ است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۹    
معاون سیاسی فرمانداری تهران گفت: کار استعلام مدارک داوطلبان متقاضی انتخابات شورای شهر تهران از مراجع 4 گانه از روز گذشته آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۹    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه از واردکننده گازوئیل به صادرکننده این محصول تبدیل شده ایم، گفت: ایران از صادرکنندگان عمده گازوئیل به شمار می رود و به زودی به صادر کننده بنزین نیز تبدیل می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۹    
روز دوم ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دقایقی پیش پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۶    
هواپیمای شرکت هوایی اوسترال نتوانست در شهر آرژانتینی لا-ریوخا فرود آید برای آنکه کارکنان فرودگاه خواب بودند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۶    
وزیر امور خارجه انگلیس در پیامی فرارسیدن بهار را به همه کسانی که در اقصی نقاط جهان، نوروز را جشن می گیرند، تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۶    
نخست وزیر کانادا با انتشار پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت و آن را فرصتی برای تجدید تسلیم در برابر طبیعت و درک مشترک توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۶    
واعظی گفت: برای ارسال پیامک از سوی رئیس جمهوری، هیچ هزینه ای به دولت تحمیل نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳    
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت حضور کاروان دولت تدبیر و امید به استان ها، گفت: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و بیش از 10 نفر از معاونان و اعضای هیات دولت فردا(چهارشنبه) به این استان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳    
قانون جدید آمریکا درحالی اعلام شده که جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان اخیرا در دیدار با رئیس جمهور آمریکا از قانون قبلی وی برای منع ورود اتباع 6 کشور حمایت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳    
روزنامه اطلاعات در گفت وگو با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، نوشت: من کاملاً احساس می کردم که آقای هاشمی این آمادگی را دارد که برای پیشبرد منافع ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳    
در ژانویه سال 2017 رئیس جمهور آمریکا بیان داشت که بیزنس او با سرپرستی پسرانش دونالد و اریک ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۹    
وزیر امور خارجه آمریکا قصد دارد ماه آینده در نشست وزرای خارجه اعضای ناتو شرکت نکند و برای ملاقات با رئیس جمهور چین در آمریکا بماند و سپس در ماه آوریل بهروسیه برود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۹    
حیدر العبادی طی سخنانی در مزکر مطالعات صلح آمریکا با اشاره به وجود تلاش برای تحقق ثبات در موصل و نیاز عراق به حمایت و پشتیبانی بیشتر در این زمینه، تاکید کرد که گروه تروریستی داعش علی رغم محدود شدن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۶    
رئیس جمهور امریکا در دیدار با نخست وزیر عراق در کاخ سفید بار دیگر از دولت پیشین ایالات متحده به خاطر امضای برجام انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۶    
استاندار کردستان گفت: رئیس جمهور روز پنجم فروردین ماه با هدف بهره برداری از چندین پروژه اقتصادی و عمرانی در سفری یک روزه به استان کردستان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۶    
بهای جهانی نفت در اوایل صبح روز سه شنبه پس از آن افزایش یافت که پیش بینی ها از تمدید اجرای توافق نفتی اوپک برای کاهش سطح تولیدات حکایت داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۶    
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: شکست نظامی عربستان موجب شد تا این رژیم با همراهی آمریکا، پروسه جدیدی را برای خلع سلاح انصارالله کلید بزنند اما روشن است این مجموعه تا زمانی که به خواسته های سیاسی خود دست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
رئیس جمهور به صورت پیامک فرا رسیدن عید نوروز را به ملت ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
وزیر امور خارجه آمریکا، در پیامی فرا رسیدن نوروز را به تمام کسانی که این عید را در سراسر دنیا جشن می گیرند، تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: اظهارنامه ای برای داوطلبان انتخابات شوراها تهیه شده که طبق آن می بایست خودشان نسبت به سوابق شان خود اظهاری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
مدیر بخش کنترل تسلیحات موسسه تحقیقات صلح استکهلم واکنش مخالفان برجام در داخل ایران به نقض احتمالی آن از سوی آمریکا را بسیار سخت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
رئیس جمهور با ارسال پیامکی به شهروندان ایرانی، نوروز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برجام را توافق نامه ای مفید و ارزشمند برای جامعه بین المللی خواند و تاکید کرد که ایران تاکنون به همه تعهدات خود در قبال این توافق پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مردم هرگاه پای صندوق های رأی آمدند نتیجه ای را رقم زدند که تمامی معادلات سیاسی را برهم زده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۷    
دولت دانمارک روز دوشنبه کاردار سفارت ترکیه را احضار کرد تا نگرانی خود را درمورد برخی تهدیدات علیه دانمارکی های ترکیه ای تبار که از سیاست های رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه انتقاد می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۴۲    
کیم جونگ اون رئیس کره شمالی تهدید کرد اگر آمریکا حتی یک گلوله به سوی کشورش شلیک کند، آمریکا را به خاکستر تبدیل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۴۲    
سفیر روسیه در سوریه تاکید کرد که یکی از ساختمان های مربوط به سفارت روسیه، توسط گروه های مسلح گلوله باران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۹    
روزنامه دیلی تلگراف در مطلبی به فرار یمنی ها از کشورشان و انتخاب خشکسالی و قحطی در سومالی پرداخت و نوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۶    
رئیس جمهور سوریه میگوید که ملت این کشور حامی روند مصالحه هستند و جنگی که در آن رخ داده در واقع درگیری میان کشورهای حافظ حقوق بین الملل و ناقضان آن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۶    
روسیه با انتقاد از سیاست ها و رویکردهای ضدروسی اتحادیه اروپا در باره شبه جزیره کریمه، تاکید کرد: این اتحادیه به واقعیت ها و پیامدهای مشارکت برخی اعضای خود در براندازی حکومت ها بیاندیشد.
مشاهده نتایج بیشتر...