چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۳:۴۷Feb 2020 19

هم اندیشی (hamandishi.ir)

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 1 فروردین 1395 هم اندیشی 29 اسفند 1396 هم اندیشی 28 اسفند 1397 هم اندیشی 31 فروردین 1398 هم اندیشی 1 اردیبهشت 1398 هم اندیشی 1 خرداد 1398 هم اندیشی 1 تیر 1398 هم اندیشی 31 مرداد 1398 هم اندیشی 1 شهریور 1398 هم اندیشی 30 مهر 1398 هم اندیشی 30 آبان 1398 هم اندیشی 2 آذر 1398 هم اندیشی 30 دی 1398 هم اندیشی 1 بهمن 1398 هم اندیشی 2 بهمن 1398 هم اندیشی 3 بهمن 1398 هم اندیشی 4 بهمن 1398 هم اندیشی 5 بهمن 1398 هم اندیشی 6 بهمن 1398 هم اندیشی 7 بهمن 1398 هم اندیشی 8 بهمن 1398 هم اندیشی 9 بهمن 1398 هم اندیشی 10 بهمن 1398 هم اندیشی 11 بهمن 1398 هم اندیشی 12 بهمن 1398 هم اندیشی 13 بهمن 1398 هم اندیشی 14 بهمن 1398 هم اندیشی 15 بهمن 1398 هم اندیشی 16 بهمن 1398 هم اندیشی 17 بهمن 1398 هم اندیشی 19 بهمن 1398 هم اندیشی 20 بهمن 1398 هم اندیشی 21 بهمن 1398 هم اندیشی 22 بهمن 1398 هم اندیشی 23 بهمن 1398 هم اندیشی 24 بهمن 1398 هم اندیشی 25 بهمن 1398 هم اندیشی 26 بهمن 1398 هم اندیشی 27 بهمن 1398 هم اندیشی 28 بهمن 1398 هم اندیشی 29 بهمن 1398 
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه هدف دشمن جدا کردن جوان ایرانی از نظام است، خاطرنشان کردند: هرچه حضور مردم در پای صندوق ها بیش تر باشد، مجلس قوی تر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۸۸ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان در پیامی منشور نظارت بر انتخابات را برای ناظران شورای نگهبان در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به ضرورت ساختن ایرانی قوی گفت: باید چوب های فساد و ناکارآمدی را از لابلای چرخ اقتصاد خارج کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ساعاتی پیش نمایندگان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری پس از مذاکراتی فشرده بر روی انتشار یک لیست مشترک به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف الفتح از تحرکات گسترده آمریکا برای اسکان آوارگان فلسطینی در استان های غربی عراق از طریق دور کردن حشد شعبی از آن پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که سازمان محیط زیست از تعداد مجوزهای صادر شده و درآمد حاصل از آنها اطلاعاتی منتشر نمی کند تنها منبع خبری برای کسب اطلاعاتی درباره حیوانات شکارشده توسط اتباع خارجی در ایران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دادگاهی در بحرین یک شهروند این کشور را به دلیل آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی به 3 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع در پیمان آتلانتیک شمالی گفت این پیمان قصد ندارد بند پنجم را در حمایت از عملیات نظامی ترکیه در ادلب سوریه فعال کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه اصلاح نظام مالی کشور با وجود تأکید سیاستهای اقتصاد مقاومتی ناکام ماند، معتقد است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره وزارت کشاورزی با سرپرست نمی تواند جوابگوی نیازهای این وزارتخانه مولد باشد و قطعا این وزارتخانه فردی می خواهد که تصمیماتش متزلزل نبوده و با استحکام بیشتری اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از آزادی یک شهروند ایرانی در آلمان خبر داد که به بهانه نقض تحریم های غیرقانونی آمریکا بازداشت شده بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حاج یونس زنگی آبادی همیشه دلش می خواست که بی سر به شهادت برسد و حالا این آرزوی او تحقق پیدا کرده بود و پیکر پاکش بی سر برای تشییع به شهر آورده شده بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رونمایی از تندیس شهید قاسم سلیمانی در سه راه فرودگاه اهواز را مشاهده می نمایید. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی گفت: تردید نداریم که به برکت خون ایشان که به خون سیدالشهدا (ع) متصل شده است، این انتقام گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان گفت: پناهگاه های طالبان در پاکستان نیست؛ امکان دارد که قبلاً پناهگاهی بوده، اما هم اکنون کمپ های مهاجرین هستند و هزاران مهاجر در آن ها زندگی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شبکه خبری سعودی العربیه ضمن اذعان به پیشروی های ارتش سوریه در اطراف شهر حلب، اذعان کرد که این پیشروی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
نصرالله جهانشاهی: وقتی اشرار 90 نفر از نیروی انتظامی را گروگان گرفتند و به 70 کیلومتری مرز افغانستان و پاکستان بردند حاج قاسم خیلی ناراحت شد و به داخل مرز افغانستان و پاکستان نیرو برد و همه 90 نفر را ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده سابق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشییع حاج قاسم یک رفراندم برای مقاومت و ایستادگی در برابر نظام استکبار و دشمنان اسلام بود و کشورهای منطقه هم از مقاومت اسلامی علی رغم همه سختی ها ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای خاتمی این دوره پیام ویدئویی دوره قبل را نمی دهد اما مردم را دعوت به حضور در انتخابات می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
این نکته بدیهی است که چپ ها علیرغم اینکه اعلام کرده اند لیستی برای انتخابات در تهران ندارند اما بدشان نمی آیند که از فرصت های موجود نیز استفاده کنند و اصطلاحا بر روی کت اپوزیسیون ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
احمد توکلی با انتشار توییتی به کارناوال افتتاح ستاد انتخاباتی تاجگردون واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۵۰ سایت دیگر  
پس از مکالمه روحانی و مکرون از پلیس فرانسه با من تماس گرفتند و گفتند که در خطر ترور هستی و 6 یا 7 جلسه طول کشید تا من را بشناسند و حدود 4 یا 5 ماه این رفت و آمدها ادامه داشت و ایمیل دادند که گزارشات ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را بفهمند و اگر اشراف و مرفهان بی درد به مجلس راه یابند، هیچ گاه نمی توانند مشکلات مردم را درک کرده و راه حلی برای آن بیابند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۶۳ سایت دیگر  
خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی در پیام قدردانی از مقام معظم رهبری ،ملت ایران و امت اسلامی با اشاره به اینکه حاج قاسم از متن مردم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از هنگام تصدی فرماندهی کل سپاه، اعلام کرد، پاسخ ایران به آمریکا (حمله به عین الاسد) ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محورهای بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار اقشار مختلف مردم (1398/11/16) 1. دهه ی فجر دوره ای بی نظیر؛ و مظهر عزم و اقتدار ملّی است. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
بررسی راهبرد کلان امارات نشان می دهد این کشور برخلاف اعلام رسانه ای خروج از یمن، همچنان چراغ خاموش طرحهای توطئه گرانه خود را به پیش می برد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی طرحی پنج ساله برای تقویت توان ارتش این رژیم ارائه کرده که بر اساس یکی از بندهای آن ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم شهر حلب در شمال سوریه با اعلام دولت دمشق مبنی بر تسلط کامل ارتش بر همه مناطق شمال و غرب این شهر در خیابان ها به جشن و شادی پرداختند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از اقدام آمریکا در واردکردن بیش از هزار تروریست از خاک سوریه به عراق پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب پیشتر از سیاست پنهان آمریکا در عقب نشینی از صفر شدن صادرات نفت ایران رمزگشایی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
یک جریان سیاسی با وجود خسارت های فراوان و فاجعه آمیزی که به بار آورده است و باید پاسخگوی آن باشد، این روزها برای فرار از پاسخگویی و فریب افکار عمومی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه ضمن تأکید بر اینکه مسائل غرب آسیا تنها از طریق گفت وگو قابل حل است، گفت که ترور سپهبد سلیمانی، نقض بی شرمانه قوانین بین المللی بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی یمن طی چند عملیات درنوار مرزی شمال یمن با استان های جنوبی عربستان مزدوران و نظامیان ائتلاف سعودی را که قصد پیشروی داشتند هدف گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در میان افکارعمومی این سئوال وجود داشت که چطور در صنایع دفاعی تا به این میزان پیشرفت کرده ایم که می توانیم، خودروهای مدرن دفاعی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در روزهایی که می رفت تا حذف نام شهدا از معابر شهر تهران به فراموشی سپرده شود انتشار فیلم حذف سردیس شهدا از یکی از بوستان های بزرگ تهران دوباره جنجال آفرید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا در مصاحبه ای مدعی شد که ایران سال هاست در امور داخلی لبنان مداخله می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شواهد و قرائن نشان می دهد ترکیه برای مقابله با پیشروی ارتش سوریه در استان های حلب و ادلب تروریست ها را به موشک های دقیق زمین به هوا مجهز کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: دکتر سعید جلیلی در یکی از سخنرانی های خود خاطره زیبا و متفاوت از شهید سلیمانی را بیان کرد. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در یادداشتی چالش ها و راهکارهای حوزه انرژی کشور از برنامه ائتلاف ایران سربلند برای نجات اقتصاد ایران در مجلس یازدهم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رضا مکانی، پاسدار مدافع حرم طبق وصیتش با اهدای اعضای بدنش حیات دوباره ای به پنج نفر بخشید و سربازان وطن چنین انسان هایی هستند، روزی از جان انسان ها محافظت می کنند و روزی جان می بخشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدحسن قدیری ابیانه از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رحمانی فضلی با بیان اینکه الحمد لله فضای کشور انتخاباتی است، گفت: در همین تهران که برخی می گفتند تعداد کمی از افراد جناح ما تایید صلاحیت شدند چند لیست ارائه داده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همانطوری که انرژی هسته ای حق مسلم ما است، بازار کشورهای منطقه نیز حق مسلم ما است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: 10 وظیفه مهم جوانان مومن و انقلابی در فرمایشات مقام معظم رهبری م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه صبح یکشنبه در سفری یک روزه وارد کرمان شد. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
یک منبع آمریکایی و دیپلماتیک امروز (یکشنبه) از اصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز امیدواری نسبت به اینکه انتخابات مجلس نقطه آغاز تحولی در مدیریت کشور باشد، گفت: مجلس ناکارآمد امروز در راس امور نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شهید محمد حسین یوسف الهی همان شهیدی است که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی وصیت کرده بود که پیکرش در کنار وی در گلزار شهدای کرمان دفن شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نیم ساعت در کوچه منتظر ماند تا مادر شهید موحدی کرمانی به خانه رسید. خودش پشت فرمان ماشین برادر شهید نشست و مادر را داخل برد و بعد هم ویلچر او را حرکت داد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله بهجت در سخنان مختلف و دیدار های مختلف با مردم و مسئولان نکات مختلفی را درباره شرایط نمایندگان و کاندیدا ها و همین طور شرایط رأی دهندگان فرمودند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نگاهی به وضعیت مهمترین طرح ها و لوایح اقتصادی بررسی شده در مجلس دهم نشان می دهد عملکرد این دوره مجلس از لحاظ اقتصادی نه تنها نمره قبولی نمی گیرد بلکه نمره بسیار پایینی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مصباح یزدی در پانزدهمین جلسه از سلسله جلسات اخلاق و سیاست دربارۀ حق متقابل مردم و زمامدار از نگاه امیرمؤمنان علیه السلام فرمایشات خود را ایراد کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
جنگنده های تورنادو ارتش عربستان در سالهای گذشته ارتقاء یافته و ضمن استفاده از غلاف هدفگیری لایتنینگ، به سیستم جنگ الکترونیک اسکای شادو که در باند های G و J فعالیت می کند نیز مجهز هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهمترین نکته ای که در تاریخ از جشنواره سی و هشتم ثبت خواهد شد ناداوری، عدم اعتماد به نفس و حقارت در مدیریت و درنهایت خطی است که سیاست گذاران فجر از این طریق به سینمای ایران می دهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مجله آمریکایی فارن پالسی می نویسد: تصمیم گیران در واشینگتن نمی فهمند آیت الله سیستانی حتی اگر با مقامات جمهوری اسلامی ایران اختلاف هم داشته باشد، باز هم دشمن ایران نبوده، نیست و هرگز هم نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
گروه ها و احزاب سیاسی کشور طی چند سال اخیر مواضع و عملکرد آشکار و شناخته شده ای داشته اند. چه کسانی بیت المال مسلمین را در میان خود و هم حزبی هایشان دست به دست کرده اند؟!
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار نوعی اقدم با بیان اینکه "ما در صدد برنامه ریزی برای خونخواهی درازمدت حاج قاسم هستیم" گفت: انتقام حق است و در مقابل این خطای بزرگ آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
فهرست کاندیداهای ائتلاف احزاب اصلاح طلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
همایش بزرگ اقشار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سه شنبه 29 بهمن با سخنرانی محمّدباقر قالیباف در مرکز همایش های تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش سوریه با پاکسازی شهرک معرة النعسان بر پایگاه هوایی تفتناز که در کنترل ارتش ترکیه است، تسلط آتش باری پیدا کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دیگر مردم از دعوا کردن و شعار دادن خوششان نمی آید؛ اگر ما به مجلس برویم حتما دولت را وادار به کار کرده و ایستادگی می کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه چین با اشاره به بیفایده بودن هرگونه حضور نظامی آمریکا در خاورمیانه گفت، ایالات متحده تنها اقدامات به نفع خود را انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری گفت: اینکه می گویند آقای قالیباف خط قرمز پایداری است، واقعاً درست نیست. ما گفتیم ضابطه قرار دهید، آقای قالیباف یا هرکس دیگر اگر اصلح است و اگر نمره لازم را کسب کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
شورای نگهبان در اطلاعیه شماره 7 از آغاز ثبت نام نمایندگان نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای حضور در شعب اخذ رأی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عمان در کنفرانس امنیتی مونیخ واگذاری سرزمین های فلسطینی به رژیم صهیونیستی را غیر قابل قبول توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مداحی یک هنر مقدس است. چطور یک فیلمی درباره حضرت یوسف (ع) ساخته می شود یا درباره پیغمبر (ص) آقای مجیدی یک فیلم می سازد که همه تعریف می کنند؛ در حالی که در این سینما کار مبتذل هم انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بیش از 9 میلیون نفر در استان تهران واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد 200 هزار رای اولی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری همواره در دیدار های خود بر شاخصه های یک نماینده اصلح تاکید کرده و در مجموع سخنان خود در این باره 19 شاخصه برای نماینده اصلح تبیین کرده اند که در این گزارش آن ها را با هم مرور می کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به مبانی تشکیل این شورا، نفی سهیمه بندی و تصمیم گیری از بالا به پایین را از اصول تشکیل این شورا برشمرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه هایی که وابسته به جریان سیاسی هستند کار خودشان را می کنند، به همین دلیل من اعتقاد دارم که فضای مجازی آمده تا انقلاب اسلامی را نجات بدهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله درباره حضرت فاطمه(س) فرموده اند او بانویی است که روز قیامت خداوند می فرماید ای فاطمه از من بخواه تا عطا کنم و آرزو کن تا خشنودت کنم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بخش هایی از سخنان آقای روحانی در راهپیمایی 22 بهمن، دوپهلو و به نوعی تخطئه عملکرد خود وی بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار "علی فضلی" پس از طی دوره نقاهت امروز به دانشگاه امام حسین(ع) سپاه بازگشت. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تائید یک کاندیدای مطرح بعد از رد صلاحیت و شادمانی عجیب او، کاربر توئیتر را به عکس العمل واداشت. م
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات گفت: در چندین سال گذشته تلاش ما بر این بوده است مبارزه با مفاسد اقتصادی را از لایه های بزرگ تر آغاز کنیم و افراد اصلی را پیدا کنیم و این موضوع ریشه در اعتقادات ما دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در هیچ کشوری اجازه نمی دهند مخالفان قانون اساسی و مبانی آن کشور در انتخابات شرکت کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار جامعه ذاکرین اهل بیت علیهم السلام فرمودند: وظیفه جامعه مداح، مدیریت شادی و عزای جامعه است. سنت این کار از زمان ائمه پایه گذاری شد و تا به امروز ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
منابع سوری از ادامه موفقیت های ارتش در نبرد با تروریسم و پاکسازی یک روستای دیگر در حومه حلب از لوث تروریست های تکفیری خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۷۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اطلاعات فراوانی در مورد حمله ایران به پایگاه عین الاسد داریم اما ترجیح می دهیم آمریکایی ها خود، به میزان خسارات وارده ناشی از حمله ایران به عین الاسد اعتراف کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یک هزار و 408 پروژه عمرانی عرصه محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
از ماه نوامبر سال گذشته میلادی تا کنون عملکرد پدافند هوایی یمن با تحولی بزرگ و تعداد زیادی شکار موفق در یک بازه زمانی کوتاه همراه بود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نشریه کنگره آمریکا با انتشار مقاله ای برنامه های اخیر عربستان در صدور سند مکه برای تغییر مفاهیم و ارزش های قرآنی و شرکت هیئت سعودی در مراسم یادبود هولوکاست را در راستای عادی سازی منطقه با رژیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در بغداد با اشاره به عملکرد موفق نیروهای امنیتی عراقی در مبارزه با تروریست ها در این کشور ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم چهلمین روز شهادت سرداران بزرگ محور مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس طی مراسمی با حضور رزمندگان حشد شعبی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سفیر عربستان سعودی در لبنان ضمن تاکید بر اینکه کشورش از انتخاب دولت دیاب راضی نیست، اذعان کرد که عربستان توان مقابله با اکثریت لبنان و حزب الله را در سطح این کشور ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح جمهوریخواهان و دموکرات ها برای محدود کردن قدرت و اختیارات ترامپ برای اقدام نظامی علیه ایران به زودی در مجلس سنا رای گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگردان فرانسوی٬ یک فیلم مستند 75 دقیقه ای از آینده ویران و تباه عربستان در سایه رژیم حاکم بر آن ساخته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دادگاه رژیم سعودی حکم نهایی علیه یک نوجوان عربستانی که از چند سال پیش در زندان های این رژیم به سر می برد، صادر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک استاد حوزه گفت که شهید سلیمانی برای فرزندان شهداء پدری و به گونه ای خلأ نبود پدرشان را پر می کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کاندیدای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه قم نوشته است: با دستمال کثیف نمی توان شیشه را پاک کرد و با دنیاطلبی، نمی توان مدعی مبارزه با فساد بود!
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مجله آمریکایی در سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه با انتشار گزارشی به جزئیات جنایت ترور وی و نقش پررنگ آمریکا در آن پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با متهم کردن ایران به خودداری از بازی بر اساس قواعد جهانی ، گفت تهران باید همین حالا کنوانسیون پالرمو را تصویب کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه روح الله زم به ریاست قاضی صلواتی درحالی در دادگاه انقلاب برگزار شد که با توجه به اتهامات درج شده در کیفرخواست، صدور حکم اعدام این متهم دور از ذهن نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بازخوانی مسیر پر فراز و نشیبی که سردار قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس گذراند تا زمانی که به یک فرمانده راهبردی تبدیل شد پرداخته ایم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سپاه با ساخت سیستم پیشران سلمان، مسیر توسعه برای پرتاب های ارزان قیمت ماهواره ها در کشور را باز کرده که علاوه بر یک تحول مهم علمی، درآمدزایی از فضا را نیز برای جمهوری اسلامی به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور ارشد رئیس جمهور روسیه گفت: همه ما از شهادت ژنرال قاسم سلیمانی متأثر شدیم اما باید توجه داشت که هیچ شخصی طراز انسانی و نظامیش در حد ژنرال سلیمانی نیست که بتوان از او انتقام گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا نه توان حمله نظامی به ایران را دارد و نه از طریق تحریم ها توانسته به هدف اصلی خود در قبال ایران برسد. بنابراین بهترین روش برای دولت مستأصل آمریکا، مذاکره با ایران است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
در صفحه توئیتری منتسب به آیت الله مصباح یزدی آمده است: باید بنای مان بر این باشد که افراد ⁧اصلح⁩ را بشناسیم. مسأله ی سهم خواهی یعنی دنیاطلبی!
مشاهده نتایج بیشتر...