شنبه ۲۴ آذرساعت ۱۲:۴۰Dec 2018 15

هورنیوز (hoornews.com)

  ۱ ساعت پیش    
علی طاهری گفت: بخش پیمانکاری استان خوزستان خواستار برگزاری جلسه صریح و بی پرده با مدیریت عالی استان جهت بیان مشکلات و ارائه راهکار برای حل آنها و همچنین تسریع در عملیاتی کردن دستورها است اما متأسفانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۱    
این دوران یک ساله را می توان دوران بلاتکلیفی اهواز به حساب آورد چرا که شورا و شهردار اهواز نتواستند به ثبات لازم برای اداره شهر برسند و آنچنان درگیر حاشیه بودند که ندیدند شهری که مسئولیت آن را بر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: باوجود تاکید رئیس جمهوری بر اجرای طرح بازآفرینی شهری روند موجود در استان رضایت بخش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۷    
این سوی کارون عکس دخترک چوپان با گاومیش ها که در آب تلالو دارد، سوژه خوبی است برای عکاسی، آن سوی کارون اما عکس ساختمان های سر به فلک کشیده، رستورانهای مدرن، قطار شده اند در میان آب.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه مدیریت استان خوزستان و شهر اهواز، باید مسائل را با تمرکز بیشتری پیگیری و دنبال کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تاخیر پرداخت های سازمان های بیمه گر به سازمان انتقال خون در روند تامین خون برای بیماران در بیمارستان ها مشکل ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
چهره ای منحصر به فرد و کاریزماتیک دارد، از این رو مروارید سیاه فوتبال ایران لقب گرفت؛ ناگفته نماند که دریبل ها و بازی منحصر به فرد او نیز آن چنان همه را وجد می آورد که همه یک صدا در ورزشگاه آبادان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل امور عشایری خوزستان گفت: بارندگی سیل آسا در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته به 400کیلومتر از راه های عشایری در شمال و شمال شرق خوزستان به میزان 10 تا 30درصد خسارت زد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸    
رئیس قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای پاک و مطهر 72 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس سه شنبه 20 آذرماه از مرز شلمچه به خاک وطن منتقل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شوش گفت: بارندگی شدید همراه با تگرگ در روزهای گذشته حدود 180 میلیارد ریال به بیش از هشت هزار تن از تولیدات کشاورزی شهرستان خسارت زد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۸    
در طی این دو سال که این هیئت به وسیله سرپرست اداره می شد سرپرست پیشین که هیچ گونه سوابق ورزشی نداشته است و سرپرست فعلی نیز سمت سرپرستی اداره ورزش و جوانان اهواز را بر عهده دارد و طبیعتا مشغله کاری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۸    
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور رسیدگی به بنگاه های شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد اهواز، جزئیات پرداخت مطالبات معوق کارگران این دو کارخانه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۸    
این سازمان هرچند نسبت به نظام های صنفی دیگر مانند نظام مهندسی و نظام پزشکی سابقه کمتری دارد اما روند توسعه و شکل گیری آن در استان های مختلف رو به بهبودی می باشد و فعالیت آن در استان خوزستان نیز ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۹    
افشین حیدری، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: علی اکبری هیچ وقت ارزش های فرهنگی خود را فراموش نکرده و خوشحالیم این قهرمان در افتتاحیه مسابقات قهرمانی بوکس کشور حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۹    
نایب رییس فراکسیون مستقلان مجلس گفت: جبهه پایداری عمدتا بازی خراب کن و بازی به هم زن بوده و در طول مدت موجودیتش همواره برای جریان اصولگرایی امتیاز منفی کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۹    
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کار مقدماتی برای انتخابات مجلس را شروع کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۹    
استاندار خوزستان گفت: امنیت میهن اسلامی مرهون رشادت شهدا می باشد و تکریم و خدمتگزاری به خانواده شهدا نعمتی برای مسئولان کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۴۹    
دلیلی ندارد دولت فقط پول تزریق کند اما نتایج ضعیف را تحمل کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۱    
کارگران شهرداری آبژدان اندیکا، حمیدیه و نیز شهرداری یکی از مناطق آبادان ، کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران و قطار شهری اهواز ،امروز برای مطالبه حقوق عقب افتاده خود تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱    
مدیرعامل انجمن تالاسمی خوزستان از کمبود شدید خون برای بیماران تالاسمی خبر داد و از مردم برای اهدای خون و حل مشکل بیماران دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱    
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به 15 آذرماه، آخرین مهلت ترک خدمت بازنشستگان، گفت: انتظارمان این است افرادی که در هیات های ورزشی بازنشسته محسوب می شوند، در یک فضای آرام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱    
یکی از قواعد واگذاری این است که هم سرمایه جدید آورده شود هم کارگر اضافه شود و هم تکنولوژی بیاید نه اینکه کارگر را بیرون کنند، حقوق ندهند و زمین خواری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۱:۱۱    
در این استان، برای تصدی پست های مدیریت، از سر و کول هم بالا می رویم اما به هنگام خدمت کردن، پشت هزاران در پنهان می شویم که کاری انجام ندهیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۱    
آلفردو سرکنسول سفارت برزیل در یک ارتباط تلفنی خواهان برگزاری مسابقه دوستانه با هزینه خودشان بین تیم های سائوپولو و صنعت نفت آبادان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۱    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی قانون منع به کارگیری بازنشستگان را شامل حال کسانی که اعاده به خدمت شده اند نیز دانستند و بر این نظر بودند که طرح استفساریه در این باره فاقد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۱    
غلامرضا شریعتی با تاکید بر بکارگیری همه توان لازم برای جمع آوری و دفع آب های سطحی در اهواز ، گفت: شرکت آبفا و شهرداری به دفع روان و صحیح آب های سطحی این کلانشهر اهمیت مضاعف بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۱    
مدیریت قوی و دلسوز، نیاز این روزهای فوتبال خوزستان است. نیازی که باعث می شود گاهی به افراد متمولی که تیم های شهرستانی دیگر را می خرند، حسادت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۱    
بسیاری از شرکتهای دولتی و نیمه دولتی ترجیح در استخدام نیرو را نه در تخصص، تجربه و کارآمدی افراد، بلکه برحسب لابی های زنجیره ای می سنجند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۱    
این اظهارات که تراریخته ها هیچ ضرری برای تنوع زیستی ندارند به این دلیل است که آقای کلانتری تخصص در زراعت دارند و آن هم محدود به40 سال پیش است که مدرک دکترا کسب کرده اند و در حوزه وزارت جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۱    
با توجه به به ثمر رسیدن مزارع زعفران شهرستان ایذه کار برداشت از این محصول ارزشمند آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۱    
بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم در دراز مدت رابطه را ویران خواهند کرد. اگر شما هم دوست دارید بدانید که این رفتارها کدامند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱    
مدیر عامل جدید شرکت نیشکر هفت تپه گفت: کارگران این شرکت پس از 27روز تعطیلی ، با توافق حاصل شده با کارفرما از امروز یکشنبه بر سر کار خود برگشته و فعالیت خود را از سر گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱    
آیا لحظه حال می تواند به چنان التهابی دچار شود که سیر خطی زمان را در هم بشکند، گذشته را به حال بیاورد و ساکنان لحظه حال را به گذشته پرتاب کند؟ آیا ممکن است در لحظه ای از تاریخ چنان گشایشی رخ دهد تا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱    
اینجا یکی از دروازه های ورودی کشور است؛ با صدایی که هیچ گاه شنیده نشد تا بندر امام به دست مسئولان، دچار مرگ مغزی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲    
جمعی از کارگران پروژه ساخت قطار شهری اهواز، امروز (شنبه 10 آذر ماه) در اعتراض به عملی نشدن وعده کارفرما مبنی بر پرداخت مطالبات معوقه، دور جدید اجتماعات خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲    
تصور برخی اصلاح طلبان این بود که می توانند بحث نرمالیزاسیون را در دوره آقای روحانی در قالب رحم اجاره ای پیاده کنند اما موفق نشدند
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲    
13میلیون جوان مجرد ایرانی از سن مناسب ازدواج عبور کرده اند. این آمار اما تنها یک روی سکه است. چرا که این گروه از جوانانی که در حال عبور از سن ازدواج هستند، همزمان در معرض تجرد قطعی نیز قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲    
استاندار خوزستان با بیان اینکه مهد های کودک وظیفه سنگین و مهمی بر عهده دارند گفت: وظیفه شما حتی از آموزش و پرورش هم سنگین تر است زیرا مهد های کودک ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به اعمال خاموشی های با برنامه در سطح شهرستان گفت: این خاموشی ها در جهت سازگاری شبکه با اقلیم منطقه و همچنین آمادگی برای فصل گرم است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از دوبرابر شدن وام خرید مسکن در راستای افزایش قدرت خرید مردم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۰    
حلقه پایداری در مجلس دو پروژه بسیار بزرگ و مهم را به صورت همزمان کلید زده است. استیضاح وزیر امور خارجه و استیضاح رئیس مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به گروه ملی و نیشکر هفت تپه، گفت: متاسفانه از مسائل تلخ استان خوزستان و ناشی از بی تدبیری در واگذاری غیرصحیح و عدم نظارت است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۰    
تلویزیون ایران اینترنشنال به مدد کمک هنگفت مالی عربستان، به کارکنان خود 3 برابر تعرفه مرسوم دستمزد می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۰    
درست وقتی که اهوازی ها باید جشن باران بگیرند، ماتم زده در خانه هایشان به عزای خیابان هایی نشسته اند که فاضلاب هایش سرریز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۰    
استاندار خوزستان عصر جمعه از اقدام طارق زرگان کارگر وظیفه شناس دهیاری قلعه چنعان که برای باز کردن مسیر آب در فاضلاب فرو رفته بود، تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۰    
دستگیری فردی به هویت علی نجاتی از کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه ربطی به اعتراضات اخیر کارکنان این شرکت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۰۱:۰۱    
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: به همت دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان، همه عوامل مربوط به حادثه تروریستی اهواز شناسایی و در حال حاضر بخش قابل توجهی از آن ها بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۰    
سید زین العابدین موسوی از مقامات کشوری خواست، مرز مبادلاتی ایران با عراق از انحصار شلمچه خارج شود و از طریق رودخانه اروند آبادان و اروند کنار بتوانند ارتباط اقتصادی مستقیم داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۰    
بهزیستی خوزستان با واگذاری بیش از 80 درصد فعالیت های خود به مردم در قالب مراکز و NGOها و فعالیت بیش از 1800 مرکز غیردولتی تحت نظارت اعم از مراکز مشاوره، مهدهای کودک، مراکز اعتیاد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۰    
درحالی که کارگران گروه ملی برای چندمین بار طی سه هفته اخیر در مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع زده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۰    
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به این که 27 شهرستان در سطح استان با مشکلات بانکی مواجه هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۰    
رکورد بازدیدهای نمایندگان طی 3 سال گذشته از سوی نمایندگان اهواز شکسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار با اشاره به اینکه این وزارتخانه پرداخت مطالبات کارگران دو شرکت هفت تپه و گروه ملی فولاد را تضمین می کند،از کارگران خواست تا به فعالیت خود ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۱:۳۰    
شدت باران باعث شده پایگاه جهانی زیگورات دورانتاش چغازنبیل اعلام کند که ورود گردشگر فعلا ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۹    
حسن روحانی رئیس جمهور امروز قانون اصلاح قانون صدور چک را به وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۹    
کسانی که تکدی گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند و قصد سواستفاده از عواطف و احساسات مردم را دارند به خوبی می دانند که مسئولین شهر اهواز عزم و اراده ای برای برخورد با این معضل و مشکل اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشت آزادگان انجام عملیات مالچ پاشی در منطقه حفاظت شده میشداغ را رد کرد و گفت: منطقه امن برای آهوان کمیاب میشداغ در دست طراحی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹    
رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت محورهای خوزستان پس از بارندگی از مسدود بودن مسیر زیدون به گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۹    
انتخاب سرپرست در طولانی مدت به شدت مشکلات شهر اهواز را تشدید می کند چرا که به اعتقاد کارشناسان و عالمان حوزه شهری وقتی یک شهرداری با سرپرست اداره می شود بیشترین تخلف ها این آن زمان صورت می گیرد و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۹    
تکنولوژی فوق این امکان را می دهد که با توجه به هدف مورد نظر، بیماران خواسته های خود را بیان کنند و به عبارتی در روند درمانی مداخله نمایند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۹    
مدیران کوتوله اغلب در سیستم هایی که ضابطه، جای خود را به رابطه سپرده است فرصت ظهور و بروز می یابند و از این رو شاهد طیف گسترده ای از این سنخ افراد در بدنه مدیریتی کشورمان هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۸    
در مدتی که قرار است شهرداری اهواز با سرپرست به فعالیت خود ادامه دهد که احتمالاً همان گزینه ی پیشین که سابق بر این نیز سرپرست شهرداری این کلان شهر شده بود و رفت و آمد وی ما را به یاد “ناصر الجوهری” در ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸    
استاندار خوزستان از پرداخت یک ماه از مطالبات معوق کارگران نیشکر هفت تپه شوش طی امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۷    
آموزش کارشناسان شاغل در خانه های بهزیستی برای مداخلات صحیح و حرفه ای با کودکان آسیب دیده و موارد کودک آزاری، آشنایی با اختلالات شایع رفتاری کودکان آسیب دیده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۷    
گفتنی است کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان متشکل چندین انجمن صنفی فعال در حوزه های مختلف است که در قالب این کانون خواسته های صنفی خود را پیگیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۷    
دفن غیر اصولی و سوزاندن غیراستاندارد زباله ها در یک سایت دفن زباله در محدوده شهرستان ایذه، بیش از 29 سال است که بهداشت مردم منطقه را به مخاطره انداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۷    
استاندار خوزستان مدیریت ناصحیح و نیروی مازاد را از جمله عوامل موثر در ایجاد بحران های کارگری در استان برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۹    
از مدیرکل کار خوزستان می پرسم که آیا ماندن در پشت میز ریاست با توجه به خصوصیات و روحیه انزوا و عافیت طلبی آنقدر اهمیت دارد که گریه کودکان این کارگران بینوا و غصه بی پایان دربدری ها و گرسنگی آنها تحمل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۹    
مدیر سلامت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به پیک دوم بیماری های منتقله از آب و غذا گفت: بارندگی مخصوصا در مناطق دشتی موجب جاری شدن محتوای فاضلاب در سطح معابر و خیابان ها می شود و در تماس ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۹    
مشکلات اقتصادی از یک طرف و نبود تدبیر مدیریتی از طرف دیگر، دلایلی است که باعث شده تا صدها کارگر با تعطیلی کارخانه ها و کارگاه هایشان و... بیکار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹    
رئیس هیئت گلف خوزستان: اگر این رشتی ورزشی مورد حمایت قرار گیرد در تمام رده های سنی عناوین نخست را کسب خواهیم نمود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹    
رییس اندیشگاه سلامت دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:مشکلات تنفسی پس از بارندگی در خوزستان با گرده های گل درخت کونوکارپوس مرتبط است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹    
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز پیشرفت تنها 30 درصدی پروژه قطار شهری اهواز را در طول 12 سال گذشته مایه شرمساری خواند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰    
خوزستان یکی از صنعتی ترین استان های کشور است که داشتن جمعیت کارگری بالا درکنار جمعیت جوان جویای کار موجب شده معضل بیکاری در آن نمود چشمگیرتری نسبت به سایر مناطق کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰    
استاندار خوزستان با اشاره به مشکلات آب در برخی شهرها و روستاهای خوزستان، بر لزوم برخورداری مردم خوزستان از آب شرب بهداشتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۰    
سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: در حال حاضر میزان مطلوبیت کلرسنجی آب در بهبهان 44 درصد و در آغاجاری 70 درصد است؛ در این شرایط، زمینه و بستر رشد میکروب وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۰    
متواری شدن مدیرعامل این شرکت باید از سوی قوه قضاییه تأیید شود و این ارگان می تواند در این مورد اظهارنظر کند، اما روی هم رفته مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اکنون بر سر کار خود حاضر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۰    
عضو مجمع نمایندگان خوزستان سازمان محیط زیست را مقصر اصلی معضلات زیست محیطی این استان دانست و ادامه داد: محیط زیست باید پاسخگوی تمامی معضلات زیست محیطی خوزستان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۰    
باز هم خبری هولناک و بس ناراحت کننده این بار از بخشی از خاک خوزستان، آسمان دل های مردم را تیره کرد و بسیاری از هموطنان از شنیدن خبر تجاوز به چند پسربچه شوشتری به غایت رنجور شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۰    
معاون مطبوعاتی درباره آخرین وضعیت وام خبرنگاران که چندی قبل وعده پرداخت آن را داده بود، گفت که کارهای آن در حال رسیدن به مرحله نهایی است. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۰    
توالت یا به عبارت مصطلح در کشورمان سرویس بهداشتی درحالی سال ها است به مهم ترین چالش سفر در ایران بدل شده و گره کوری به همه راه حل های آن زده شده که جهان آن را به یک دانش و حتی جاذبه ای برای گردشگری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۰    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه رسمی و علنی عصر یکشنبه خود پیروز حناچی را با 17 رای به عنوان سرپرست شهرداری پایتخت برگزیدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۰    
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: در آزمونی که در خصوص سلامت روان با حضور 72 هزار و 300 نفر از دانش آموزان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۰    
در رسانه های زردنویس هیچ گاه سوژه و اخبار دارای مطالب علمی و منطقی نیستند، اینگونه رسانه ها همیشه بر گناهکار بودن اصرار دارند و هیچوقت علمی به بحث نمیپردازند و قصاص قبل از جنایت میکنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۰    
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت که برای روشن شدن جزییات پرونده “تجاوز به پسران نوجوان شوشتری” گزارشی از استان مربوطه خواسته ایم که در صورت لزوم درباره آن اعلام نظر می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۰    
خوزستان خون داده تا خاک ندهد و همینطور هم ادامه خواهد داد؛ خوزستان نه اصلاح طلب است و نه اصول گرا؛ خوزستان، انقلابی است و گوش به فرمان رهبری که به درایتش نفس می کشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۰    
این بخش از پارک ساحلی در فصل خوش آب و هوای کمتر دیده و شنیده ی پاییز در اهواز، مقصد بسیاری از خانواده ها است اما در همان بدو ورود پیدا کردن جای پارک اولین چالش پیش روی خانواده ها است که در نهایت یا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: وزیر اقتصاد دستور پرداخت حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت تپه را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۰    
کارگران نیشکر هفت تپه روز یکشنبه با وجود دستور وزیر اقتصاد مبنی بر پرداخت حقوق کارگران برای چهاردهمین روز اعتراض خود را با تجمع مقابل فرمانداری شوش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۰    
وقتی دلار به هزار تومان رسید، دادها به آسمان رفت و بعد عادت کردیم. دلار سه هزارتومان شد عادت کردیم. 10 هزار تومان شد عادت کردیم حتی 18 هزار تومان هم شد عادت کردیم. ما اهل عادتیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۳:۳۰    
انتشار این تصاویر از سوی یکی از خبرنگاران خارج نشین مخالف نظام جمهوری اسلامی به قدری حاشیه ساز شد که در نهایت اینستاگرام پست مربوطه را در پی گزارش کاربران این شبکه اجتماعی حذف کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۳:۳۰    
از علما و حوزه علمیه قم انتظار داریم در این راستا به خوزستان کمک کند در حقیقت اگر خوزستان به دلیل فعالیت وهابیون صدمه ببیند، کل کشور صدمه می بیند و تبعات سختی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۳:۰۰    
آمارها در بحث اشتغال زنگ خطری است که حس می کنیم؛ آن هم در خوزستانی که تولید ثروت در آن به وفور دیده می شود. خوزستان باید از این فاز بیکاری خارج شود چرا که به تبع بیکاری مسائل امنیتی نیز پیش خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: 323 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک خودرو در شهرستان شوش کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
معاون رییس جمهور با بیان این که وزارت نیرو باید سالانه حدود 450 تا 500 میلیون متر مکعب آب مداوم برای بحث مبارزه با ریزگردها اختصاص دهد، گفت: باید تخصیص آب جدید برای مهار ریزگردها در خوزستان داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۰    
100 نفر ازکارکنان گروه ملی صنعتی فولاد ایران امروز شنبه در مقابل استانداری خوزستان در اعتراض به تعطیلی کارخانه و پرداخت نشدن حقوق خود تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰    
تیم کشتی فرنگی استان خوزستان مقام نخست رقابت های قهرمانی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور را به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۰    
بر اساس استدلال های دو عضو شورای شهر اهواز مشخص نیست شورای پنجم با چه متر و معیاری شهردار انتخاب می کنند در حالی که اطلاعات دقیقی از پیشینه وی در اختیار ندارند!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۳۰    
استعمال دخانیات تنها به معنی مصرف سیگار نیست، توتون و تنباکو و مصرف قلیان نیز دخانیات محسوب می شوند که دود ناشی از مواد دخانی بیش از 4000 ماده سمی و 70 ماده سرطان زا دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۰    
از زحمات قابل تقدیر و تلاشهای جدی و صادقانه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه آبادان سرافراز جناب سید زین العابدین موسوی تشکر و قدردانی می کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...