جمعه ۰۵ خردادساعت ۱۱:۴۷May 2017 26

هرمزبان (hormozban.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۱    
هرمزبان:بندرعباس – مدیر سازمان تعاون روستایی استان هرمزگان از توزیع 17 هزار تن نهاده های دامی در بین کشاورزان هرمزگانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱    
هرمزبان:مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش بینی می شود که در اسکان نوروزی، بیش از یک میلیون خانواده از مدارس کشور استفاده کنند، گفت: برای نوروز امسال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۱    
هرمزبان:
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۱    
هرمزبان:معاون آموزشی وزارت بهداشت از تدوین سند راهبردی کمیته معارف اسلامی خبر داد و گفت: برای اجرایی سازی این سند کارگروه ویژه با دفاتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۱    
هرمزبان:زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان ولایت مقام معظم رهبری را استمرار ولایت علوی و امام حسین (ع)عنوان کرد و گفت: باید نگاه عبرتی و بصیرتی به تاریخ داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۱    
هرمزبان:ظاهرا دولت روحانی امسال تصمیم گرفته به هر قیمتی شده میوه ارزان به دست مردم بدهد تا در فاصله 50 تا 60 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 همه خاطرات گرانی های ماه های گذشته را از اذهان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
هرمزبان:بندرعباس – رئیس کل دادگستری هرمزگان خواستار اصلاح مکانیزم ثبت نام برای نامزدهای انتخاباتی در کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
هرمزبان:مدیر ارشد وزارت ارتباطات در هرمزگان از آغاز هماهنگی میان بخشی برای هوشمندسازی شهر بندرعباس با مشارکت شهرداری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۱    
هرمزبان:فرماندار پارسیان گفت: نیروهای نظامی و انتظامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان از تردد خودروهای حامل مرغ و پرندگان بدون مجوز جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
هرمزبان:معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به دنبال تقویت ناوگان جستجو و نجات دریایی در سواحل جنوبی کشور از جمله استان هرمزگان هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
هرمزبان:قشم – جزیره قشم به عنوان یکی از مقاصد تفریحی و تجاری مورد توجه مسافران است اما کمبود امکانات مناسب برای ارائه خدمات موجب نارضایتی در ایام گردشگری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۶    
هرمزبان:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متأسفانه در برنامه ششم توسعه دامنه خدمات رسانی به ایثارگران را گسترش دادند در صورتی که بسیاری از این بندها و موادی که ما مصوب کردیم، اجرایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۶    
هرمزبان:رئیس اداره آموزش های کوتاه مدت وزارت آموزش و پرورش گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 15 دروه ضمن خدمت 32 ساعته برای کتب تازه تألیف و یک دوره هوشمندسازی 40 ساعته به صورت الکترونیکی برگزار شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۱    
هرمزبان:امانی از دستگیری شخص مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خبرداد و گفت: این فرد با ادعای توانایی لغو حکم اعدام محکومان مواد مخدر مبلغ 4 میلیارد ریال از خانواده های محکومان کلاهبرداری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۶:۴۱    
هرمزبان:رئیس جامعه بسیج مهندسین عمران و معماری استان هرمزگان از راه اندازی انجمن مهندسی جهادی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۶:۴۱    
هرمزبان:نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: به دلایل قومی و قبیله ای و نسبتی رأی ندهید، رأی به انقلابی گری دهید، به همت های بلند رأی دهید چراکه مردان بزرگ با همت بلند به جایگاه های بزرگی رسیده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۲    
هرمزبان:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: آنچه در انتخابات مهم و اساسی است پایبندی به قانون و قانون گذاری است که باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۲    
هرمزبان:بوشهر – معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر منطقه یک دانشگاه های کشور گفت: کارکرد شوراهای صنفی دانشجویی تمرین مدیریتی، دموکراسی و استفاده از نظر دانشجویان در اداره دانشگاه ها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۲    
هرمزبان:بوشهر – مدیرکل حقوقی دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشجویان در سایه قانون مندی و اخلاق مداری مطالبه گری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۲    
هرمزبان:بوشهر – مدیر کل برنامه ریزی خدمات و رفاه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از مشارکت 60 درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان درانتخابات تشکل های صنفی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۲    
هرمزبان:مسؤول بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: فوق تخصص جراحی اطفال و قلب وعروق در هرمزگان وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۲    
هرمزبان:مدیر شبکه المیادین به راهبردی بودن و اهمیت بیانات مقام معظم رهبری درباره موضوع فلسطین در نشست اخیر حمایت از انتفاضه که در تهران برگزار شد، پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۲    
هرمزبان:امام جمعه شیراز در دیدار با تعدادی از فرهنگیان استان فارس گفت: اجرای طرح تحول بنیادین آموزش وپرورش، جامعه را متحول می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۲    
هرمزبان:مدیر ارشد وزارت ارتباطات در استان هرمزگان گفت: زمینه همکاری های استانی و ملی در بازار فناوری اطلاعات استان هرمزگان فراهم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۲    
هرمزبان:مقام معظم رهبری می فرماید: چهارپایان ساکن در خشکی، دو صنف هستند: اهلی و وحشی. از حیوان اهلی جمیع اصناف گوسفند و گاو و شتر حلال است، و اسب و قاطر و الاغ مکروه است اما کراهت اولی خفیف تر است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۲    
هرمزبان:امسال قرار است گروه جهادی محبین الائمه به بشاگرد هرمزگان برود و اسباب بازی های مردم را به دست بچه های محروم برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۲    
هرمزبان:وزیر کشور گفت: شورای نگهبان مجوز انجام الکترونیکی تشخیص هویت در انتخابات را به ما داده و با این روش 97 درصد کار انتخابات به جز اخذ و شمارش آرا به صورت الکترونیکی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۲    
هرمزبان:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از پیگیری برای ثبت ملی مشتا ، قدیمی ترین روش صید در هرمزگان، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۲    
هرمزبان:معاون آموزشی آموزش و پرورش قشم گفت: درس آمادگی دفاعی باید مورد توجه بیشتر مدارس قرار گیرد چون حاصل آن تقویت بنیه دفاعی کشور و روحیه ایثار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۲    
هرمزبان:مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: با حضور 19 سرگروه هنرآموز هنرستان های سراسر استان، هفت هنرستان قشم مورد بازرسی و ارزیابی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۲    
هرمزبان:مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: میانگین عملکرد روزانه این اداره کل در 11 ماهه سال جاری به تعداد 755 دستگاه واگن بوده است که نسبت به میانگین عملکرد روزانه در 11 ماهه سال گذشته 16 درصد رشد داشته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۲    
هرمزبان:گروه اجتماعی: دبیر ششمین دور مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در هرمزگان از برگزاری مرحله دوم مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲    
هرمزبان:گروه ادب: انتشارات صهبا پنج عنوان از کتاب هایش را در فهرست پرفروش های سال جاری منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۲    
هرمزبان:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش فارس از آماده سازی 18 هزار 200 کلاس درس برای پذیرایی میهمانان فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲    
هرمزبان:گروه اجتماعی: رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به وجود خلأ قانونی در موعد ممنوعیت تبلیغات زودهنگام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲    
هرمزبان:گروه فعالیت های قرآنی: مستند دومین جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی امروز از آنتن شبکه قرآن سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲    
هرمزبان:فرمانده انتظامی هرمزگان از انجام عملیات مشترک با پلیس آگاهی تهران بزرگ و کشف 9300 حلقه لاستیک قاچاق از یک باند قاچاق در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۲    
هرمزبان:ارومیه- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از آمده سازی بیش از 910 اتاق توسط ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان برای پذیرایی از فرهنگیان سراسر کشور در ایام نوروز 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۲    
هرمزبان:رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نمایندگان با اظهارات خود شأن مجلس را تضعیف نکنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲    
هرمزبان:بندرعباس – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم تا موانع و محدودیت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری رفع و برداشته شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲    
هرمزبان:بندرعباس – مدیر کل شیلات هرمزگان از تولید بالغ بر 9هزار و 900تن میگو پرورشی در سطح مزارع استان هرمزگان و شکسته شدن رکورد کشوری تولید میگو پروشی در استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
هرمزبان:رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد گفت: علاوه بر ایجاد ظرفیت، ارتقا کیفیت باید مورد توجه قرار گیرد و بر اساس سند چشم انداز بیست ساله ابلاغی مقام معظم رهبری باید در علم و تکنولوژی به مقام دست یابیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
هرمزبان:گروه فعالیت های قرآنی: نخستین دوره مسابقات قرآنی کانون های مساجد روستایی در دو رشته حفظ جزء 30 و اذان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
هرمزبان:گروه فرهنگی: مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، اظهار کرد: شخصیت حضرت زهرا(س) در ابعاد مختلف زندگی آن حضرت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
هرمزبان:قشم-مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: 890 هنرجو در قشم مشغول به تحصیل هستند که 26 درصد جمعت دانش آموزی مقطع متوسطه دوره دوم را شامل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
هرمزبان:هرمز – سرپرست تبلیغات اسلامی جزیره هرمز گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، دخت نبی مکرم اسلام، اجتماع عظیم فاطمیون همزمان با سراسر استان در جزیره هرمز برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۰    
هرمزبان:امام جمعه موقت جاسک گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سواحل مکران حضور قدرتمندی دارد و توانمندی های خود را به رخ دشمنان می کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰    
هرمزبان:امام جمعه موقت رودان گفت: مسأله فلسطین یکی از مهمترین مسائل جهان اسلام است و به هیچ عنوان فراموش نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۰    
هرمزبان:سیریک – امام جمعه سیریک گفت: ناخوشایندی موجود در بازار مصرف ناشی از ضعف و نداشتن استقلال در یک نهاد نظارتی از قبیل سازمان حمایت از مصرف کنندگان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
هرمزبان:تبریز – نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه ملت با فتنه گران آشتی نمی کنند، ادامه داد: فتنه گران حرمت عاشورا را نگه نداشتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
هرمزبان:کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه مسئله فلسطین را اولویت اول جهان اسلام دانست و گفت: دنیا بداند که فلسطین و مقاومت مدافع دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۰    
هرمزبان:امام جمعه موقت شهرستان بستک گفت: مسؤولان موظفند که با فکر، تلاش و هم دلی به مشکلات رسیدگی کنند نه اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
هرمزبان:امام جمعه بندرچارک گفت: ختم تمام حرف وحدیث ها در کشور اسلامی ما کلام رهبری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
هرمزبان:وزیر آموزش و پرورش گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که معلمان دغدغه درمان نداشته باشند و هم و غم آنان معطوف به آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
هرمزبان:در این رابطه 5نفر دستگیر شدند که به هنگام دستگیری یک قبضه سلاح دست ساز ساچمه زنی نیز از آن ها کشف و ضبط گردید و متهمین به مقام محترم قضایی معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰    
هرمزبان:رئیس پارک زیست فناوری خلیج فارس از برنامه راه اندازی فعالیت های دانش بنیان حوزهIT در روستاهای جزیره قشم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰    
هرمزبان:معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برافراشته شدن پرچم منطقه آزاد قشم در جریان مسابقات فرود دقت روی دریاچه یخ کشور لیتوانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۰    
هرمزبان:بندرعباس – جانشین فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان گفت: عصر روز پنجشنبه دو نفر موتور سوار اقدام به تیراندازی می کنند که منجر به شهادت مامور پلیس راه شهرستان جاسک می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۵    
هرمزبان: فصل شیدایی هر شب در ایام فاطمیه دوم پذیرای مردم هرمزگان در جوار خلیج فارس است و از دوم اسفندماه تاکنون بیش از 12 هزار نفر از مردم استان و شهر بندرعباس از بزرگترین کار میدانی خاورمیانه دیدن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۵    
هرمزبان:مسؤول اطلاع رسانی نمایشنامه فصل شیدایی در هرمزگان گفت: از اعضای شورای فرهنگ عمومی جهت تماشا و حمایت از نمایشنامه فصل شیدایی در محل اجرای این نمایشنامه دعوت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۵    
هرمزبان:با آغاز فصل سرما عدم وجود سیلندر گاز به معضلی بزرگ در شهرستان رودان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۵    
هرمزبان:فرمانده سپاه ناحیه رودان از کشف و انهدام باند تولید سلاح در این شهرستان توسط اطلاعات سپاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
هرمزبان:رئیس اتحادیه طلا و جواهر مرکز هرمزگان گفت: دولت، دریافت مالیات بر ارزش افزوده از صنف طلا را تا تعیین تکلیف نهایی لایحه پیشنهادی به مجلس متوقف کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
هرمزبان:بندرعباس – قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 650 تن مواد مخدر در کشور کشف شده و نزدیک به 13 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
هرمزبان:رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان گفت: هیچ فریضه ای در زندگی انسان ها نمی تواند به اندازه نماز بازدارنده از گناهان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
هرمزبان:فرمانده پلیس راه هرمزگان جزئیات شهادت مأمور پلیس راه این استان را در محور میناب – جاسک تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۵    
هرمزبان:معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از خسارت 17 میلیارد تومانی بارندگی های اخیر به بخش کشاورزی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۵    
هرمزبان:کانون خبرنگاران نبأ: سومین کنگره الگوهای جاودانه، اسوه های صبر صبح امروز 5 اسفندماه با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران دانشگاهیان در سالن اجتماعات دکتر حبیبی(کتابخانه مرکزی) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۵    
هرمزبان:
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۵    
هرمزبان:گروه اجتماعی: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به وجود چند آیه قرآن در خصوص خمس بیان کرد: آیه 41 سوره انفال آیه عام و فرای جنگ است و خمس به خوبی از آن برداشت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۵    
هرمزبان:مدیرعامل باشگاه آذرخش با اشاره به برد اخیر این تیم و تأثیر رفع مشکلات در کسب نتایج تیم در چند هفته اخیر، گفت: کاش از ابتدای فصل در کنار آذرخش بودم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۵    
هرمزبان:بندرعباس – مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از این پس در هیچ کدام از بنادر مسافری که تحت مالکیت سازمان بنادر قرار ندارد، خدمات بندری ارایه نمی دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۵    
هرمزبان:مدیرکل آموزش و پرورش قزوین از شرکت 6000 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان استان در مسابقه کتبی قرآن، عترت و نماز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۵    
هرمزبان:ویرایش جدید کتاب فلسطین از منظر آیت الله سیدعلی خامنه ای همراه با دو نسخه انگلیسی و عربی، در جریان ششمین کنفراس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۵    
هرمزبان:سیریک – معاونت پشتیبانی اداره بهداشت ارتش جمهوری اسلامی گفت: بیمارستان صحرایی نیروی دریایی ارتش در 15 رشته تخصصی و فوق تخصصی به مردم درسیریک خدمات رسانی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
هرمزبان:معاون امور بین المللی دفتر رهبری گفت: در اوایل انقلاب به ازای هر یک میلیون نفر، 49 محقق و پژوهشگر داشتیم این در حالی است که اکنون این رقم به ازای هر یک میلیون نفر، 500 محقق داریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
هرمزبان:تبریز – مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: هلال احمر بدنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و مبارزه با اعتیاد است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
هرمزبان:آیت الله اسد الله ایمانی نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز، عصر دیروز چهارشنبه از چند منطقه سیل زده شهرستان جهرم بازدید و با مردم این منطقه دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
هرمزبان:بوشهر- معاون توسعه منابع و امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: هفته آینده دو رویداد ملی در دانشگاه فرهنگیان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۵    
هرمزبان:بندرعباس – رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، دریا را ظرفیت بزرگی برای کشور در خط ساحلی جنوب کشور دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
هرمزبان:رئیس هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اولین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که با حضور 3 هزار نفر از اقشار و اصناف مردمی و استان ها برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۵    
هرمزبان:روزنامه کیهان از توییت اخیر حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 96 انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۵    
هرمزبان:فرماندار پارسیان گفت: طی بارندگی ها و سیلاب های اخیر، خسارت های سنگینی به اراضی کشاورزی و منازل مسکونی مردم و زیرساخت ها و همچنین راه های روستایی و اصلی و تأسیسات آب و برق وارد آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۵    
هرمزبان:فرمانده سپاه استان آذربایجان غربی گفت: محرومیت زدایی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از وظایف اصلی سپاه است و این نیزو پیوسته در مسیر کسب رضای الهی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۰    
هرمزبان:فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به راه اندازی 712 عرصه تولیدی دراین استان، از ساخت 1075واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نیز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۰    
هرمزبان:اختلاف در تعداد تراکنش های صادر شده از پذیرش شده هر بانک در دی ماه امسال نشان می دهد که در بانک پارسیان ورود منابع مالی بیشتر از میزان خروج آن از بانک بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۰    
هرمزبان:مدیر اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از برگزاری نشست کمیته حمل و نقل دریایی ویژه طرح نوروزی 96 در غرب هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۰    
هرمزبان:فرماندار پارسیان با بیان اینکه برخی ها تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خود را در این شهرستان آغاز کرده اند، گفت: برابر قوانین انتخابات با کسانی که میتینگ های تبلیغاتی راه اندازی می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۰    
هرمزبان:سخنگوی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با اشاره به استقبال مهمانان کنفرانس از سخنان مقام معظم رهبری گفت: سخنان مقام معظم رهبری در کنفرانس به عنوان منشور مقاومت تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۰    
هرمزبان:مسؤول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان گفت: چرا با وجود این همه صنایع کلیدی و بزرگ و همچنین برخوردار بودن از دریا و نعمت های بیکران آن باز هم باید آمار بالایی از بیکاری در هرمزگان داشته باشیم؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۰    
هرمزبان:مدیرعامل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان کشور گفت: مرکز تخصصی علوم کانون پرورش فکری کودک و نوجوان هرمزگان هرمزگان می تواند به پایگاه علمی اصلی جنوب کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
هرمزبان:سنندج-پایگاه بسیج کارمندی دانشگاه کردستان عصر امروز با حضور مسئولان سپاه بیت المقدس استان و جمعی از اساتید و مدیران این دانشگاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۰    
هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: ائمه جمعه استان تاکنون همراهی خوبی با مجموعه دولت در هرمزگان داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۰    
هرمزبان:امام جمعه هرمز از پیگیری ساخت اردوگاه آموزشی و فرهنگی در جزیره هرمز در نشست با نماینده آیت الله سیستانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
هرمزبان:ساختار مناظره های انتخاباتی سال آینده، با وجود تغییرات ساختاری به دوره قبل شباهت بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۰    
هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: به دنبال استفاده از ظرفیت بنیاد مستضعفان برای توسعه جزایر خلیج فارس هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
هرمزبان:عضو هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: کاندیداهای احتمالی جبهه مردمی نیروهای انقلاب میثاق نامه ها را امضا می کنند و اگر کسی فراموش کند می توان همین میثاق نامه را به او یادآوری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱    
هرمزبان:قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش قزوین از آغاز ثبت نام اینترنتی برای اسکان نوروزی فرهنگیان از 5 اسفند 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۱    
هرمزبان:عدم وجود پارکینگ در محوطه بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بیماران و همراهان آنان را آزار می دهد حتی گاهی کار به هتک حرمت بیماران از سوی پرنسل این مجموعه درمانی می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۱    
هرمزبان:حجت الاسلام غلامی گفت: موضوع اقتصاد مقاومتی یک سابقه لااقل 150 ساله دارد و علما و بزرگان کشورما از سال های دور در مورد بحث استقلال اقتصادی و تولید ملی و ارتقای بنیه اقتصاد ملی دغدغه داشتند.
مشاهده نتایج بیشتر...