سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۱۷Mar 2020 31

هرمزبان (hormozban.ir)

 
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۶    
در چند روز گذشته مدیریت نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به بازتعریف فرایند صدور کد معاملاتی برای مشتریان جدید بازار سرمایه نموده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فکر می کنم در این اوضاع کرونایی باید به اندازه مراقبت از بهداشت دست و صورت و جسم خود و دیگران، به سلامت روان خود و دیگران هم فکر و برای حفظ آن تلاش کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۶    
خبرها و تصاویری که از هندوستان می رسد ترسناک و مشمئز کننده است. پخش کلیپ مردان خشمگینی که با چوب و سنگ بر سر فردی که بر زمین افتاده چیزی شبیه حمله قوم مغول یا متوحشین قرون وسطا را به ذهن متبادر می ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بسیج جامعه پزشکی سپاه هرمزگان آمادگی لازم برای هرگونه همکاری و خدمات رسانی به مردم در خصوص تامین نیروهای متخصص و مرتبط را دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات بیماری کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تشکیل ستاد بحران همزمان با سراسر کشور(2اسفند)، تعیین مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان سخنگو و رییس ستاد از نخستین اقدامات این منطقه بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تعطیلی بخشی از صنوف و بنگاه های اقتصادی نگرانی های عدیده ای را برای همه به وجود آورده و معتقدیم تبعات تعطیلی های متاثر از شیوع کرونا می تواند بر روی طراز درآمدی فعالان بازار تاثیر گذاشته و از طرفی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کلینیک غربالگری در مرکز خدمات جامع سلامت رازی شهر پارسیان راه اندازی شده و تیم های پزشکی به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: براساس تصمیم استاندارهرمزگان و به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی، ساعت کاری تمامی دستگاه های اجرایی، نهادهای دولتی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
از روز گذشته برخی دانشگاه ها اعلام کردند تا پایان اسفند ماه کلاس ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
وقتی توصیه می شود از اجتماع دوری شود و بسیاری از اجتماعاتی که برای جامعه ما مهم است تعطیل می شود، همه مراکز آموزش غیررسمی هم که مجوز را از ما می گیرند باید تعطیلی را اعمال کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی از رؤسای کانون های وکلای دادگستری و همچنین رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه با مراجع قضایی مکاتباتی را جهت لغو جلسات رسیدگی و تجدید آن و همچنین اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با ویروس کرونا در دادگستری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قشم گفت: برای کنترل مسافر در شرایط کنونی تا رفع کامل نگرانی، اسکله های گردشگری در شهرستان قشم تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدارس سراسر کشور برای یک دوره سه روزه از فردا یعنی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
از هموطنان عزیز می خواهیم که امسال با توجه به شرایط خاصی که کشور حاکم شده، از سفر به هرمزگان پرهیز کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هرگونه اطلاعات در زمینه احتکار نیازهای بهداشتی نظیر ماسک و مواد بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف هرمزگان از برگزاری برگزاری آزمون شفاهی طرح تشویقی حافظان پنج جزء قرآن کریم اوقاف در هرمزگان در بازه زمانی 5 تا 16 اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کنترل جو روانی جامعه 400 هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان قشم بویژه مدارس و اماکن پُر تردد توزیع می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا نصیری رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی هرمزگان از صدور مجوز 600 هکتار گلخانه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما در تعطیلات تابع سیاست ها و صلاحدیدهای وزارت بهداشت هستیم، اگر وزارت بهداشت تشخیص دهد در منطقه و استانی ضرورت دارد مدارس تعطیل شود حتماً این کار را انجام خواهیم داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حسین رئیسی منتخب مردم شرق هرمزگان در مجلس یازدهم گفت: اطرافیان ما به هیچ عنوان توقع ویژه خواری ندارند وی تاکید کرد: هدف اولیه ما حل مشکلات عمومی جامعه است و به هیچ وجه مردم را دسته بندی نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
چین در ادامه گزارش روز شنبه خود تاکید کرد که تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در جهان، 76288 نفر است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شکایت از نحوه برگزاری انتخابات را به هیات های نظارت و دبیرخانه شورای نگهبان اعلام کنید
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان پیرو شایعات منتشر شده مبنی بر بستری شدن تعداد زیادی مورد مشکوک در بیمارستانهای شهید محمدی و استان گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سایت دیوار در تازه ترین اقدام برای ایجاد شفافیت در بازار خرید و فروش خودرو، خدمات کارشناسی خودرو در محل را به کاربران ارائه می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: 224 واحد مسکن مهر ساخته شده توسط تعاونی ها در بندرعباس، در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با معاون اول رئیس جمهور، افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
جزیره کیش گرچه در ذهن خیلی از هموطنان، یک جزیره با رویکرد گردشگری است اما واقعیت این است که بخش اصلی پشتیبانی صنایع نفت کشور در کیش مستقر است که این رخداد به صنعت نفت و گاز کشور کمک شایانی میکند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رضوان حکیم زاده از ممنوعیت دریافت پول بابت پیک نوروزی و پیگیری مشکلات رتبه بندی معلمان ابتدایی گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر آخوندی از واگذاری سهام کیش ایر در بورس خبر داد گفت: در راستای اجرای سیاست های اصل 44 ، سهام کیش ایر به عنوان نخستین ایرلاین کشور در بورس عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.8 ریشتر لافت در شهرستان قشم را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
فهرست کاندیداهای مورد حمایت حزب کارگزاران در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
در روزهای اخیر همواره خبر وجود گرگ در نزدیک نقاط مختلف شهر زنجان نقل محافل شده و اداره کل محیط زیست استان زنجان نیز این موضوع را تایید کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: از مهم ترین ویژگی های دهه فجر امسال این است که راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مقدمه حضور پرصلابت مردم در انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرک آموزش و پرورش هرمزگان گفت: این مبلغ از محل هدفمندی یارانه ها و در راستای تحقق عدالت آموزشی برای دانش آموزان 220 مدرسه شبانه روزی در مناطق کمتر توسعه یافته استان هرمزگان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دراین دوره هم تبلیغات داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم شورای اسلامی از طریق رسانه های غیردولتی، پوستر، بنر، بیلبوردها، شبکه های اجتماعی از قیبل واتساب، تلگرام ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: میزان کمک حامیان وخیران به ایتام درقالب طرح اکرام ایتام درسال گذشته 222 میلیارد ریال و در 9 ماهه امسال 210 میلیارد ریال بوده که این میزان به دلیل وضعیت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان: مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس به اظهارات رئیس انجمن طراحان مد و لباس هرمزگان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه بندرعباس گفت: مردم انقلابی ومرزنشین هرمزگان به ویژه نوجوانان و جوانان آن با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن سیلی به مراتب سخت تر از عین الاسد به گوش استکبار جهانی به رهبری آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو روز شنبه در آیین بهره برداری از مخزن 20 هزار مترمکعبی بندرعباس که برای احداث آن 200 میلیارد ریال هزینه شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
روز جمعه بسیاری از ساکنین جزیره با ارسال کلیپ ها و تصاویر و مطالبی خبر از آلودگی بسیار بالای آب در برخی مناطق جزیره کیش می داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس ستاد انتخابات هرمزگان شامگاه شنبه درجمع خبرنگاران گفت: این افراد شامل 594 هزار و172 نفر مرد و 579 هزار و 992 نفر زن در استان است که ازاین تعداد 72 هزار و 402 نفر از کسانی که پای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره سفیر صیاد ساحل خلیج فارس در جزیره بوموسی با کسب عنوان برتر بخش عکاسی توسط امیرحسین خورگویی به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: رای به ثمر نشستن این انقلاب شهدای بسیاری خون خود را پای این انقلاب ریختند و همه مردم در پیروزی این انقلاب سهیم بودند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کریمی فر گفت: مقرر شد تا تاریخ 15 خرداد 1399 تعداد 20 هزار فقره وام قرض الحسنه در بین فرهنگیان توزیع گردد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
این پروژه خط انتقال 33 کیلومتری آب از آبشیرین کن 100 هزار مترمکعبی بندرعباس در غرب بندرعباس به مخازن داماهی در شرق این شهر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲    
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح زیبای درخت انقلاب بر روی دیوار دبستان شهید دباغیان نقش بست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر استعدادیابی و بهره برداری منابع طبیعی سازمان جنگل ها ضمن اشاره به اینکه مساحتی حدود 12 هزار متر مربع در جزیره هرمز برای پرورش ماهی واگذار شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین نوشت: ریحانه در روایت خواندنی به طعم دستپخت همسر رهبر انقلاب در زندان چهارم پرداخته است. در متن کامل این پست آمده است:
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: تفاهم نامه تولید کک اسفنجی و سوزنی در پالایشگاه نفت بندرعباس در راستای اقتصاد مقاومتی امروز دوشنبه با حضور وزیر نفت و وزیر صنعت، معدن و تجارت امضاء شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۲    
فارس نوشت: اشخاص حقیقی، حقوقی و بنیادهای خیریه می توانند از طرق مختلف با در نظر گرفتن اولویت هایی در مدرسه سازی مشارکت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پارلمان عراق در دیدار با رئیس شورای ملی فدرال (پارلمان) امارات بر ضرورت همکاری برای شکل گیری یک گفتمان واحد و یکپارچه عربی که نشانگر موضع مردمی و رسمی عرب ها در مخالفت با طرح صلح آمریکا باشد و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
حناچی گفت: میزبان ما در اقدامی غیر قابل دفاع، اجازه برپایی غرفه های متعلق به ایران را نداده و از صدور ویزا برای برخی اعضای هیئت ایرانی خودداری نموده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۵۵ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری بر ضرورت تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی مردم به خصوص اقشار ضعیف جامعه تأکید کرد و آن را مهمترین وظیفه دولت در شرایط کنونی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات هرمزگان تأکید کرد: هیچ رفتار فرا قانونی و خارج از چار چوب های قانون پذیرفته نیست زیرا اینگونه رفتارها منجر به بروز مشکلات و ناهنجاری می شود که آزار جامعه را در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس است
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: 12 طرح عمرانی دربخش مرکزی خمیر به بهره برداری رسید
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۳    
تام کاتن ، تد کروز ، مارکو روبیو و مارشا بلکبرن چهار عضو سنای آمریکا در نامه ای به جک دورسی مدیرعامل توئیتر تاکید کردند عدم حذف حساب های کاربری منتسب به آیت الله خامنه ای و محمدجواد ظریف می تواند این ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
ثبت نام برای کنکور سراسری 1399 از امروز 16 بهمن آغاز می شود و تا پنجشنبه 24 بهمن ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سعید ناجی گفت: این چوب لای چرخ گذاشتن ها و تخریب و توهین کردن ها باید از ادبیات و رفتار سیاسی کشور کنار گذاشته شود و تغییر رفتارها در فضای سیاسی جامعه نیز از وظایف و کادکرد احزاب است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد هرمزگان گفت: کمیته امداد با همکاری مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء(ص) تهران، عملیات احداث 120 واحد مسکن برای خانواده های ایتام تحت حمایت این نهاد را با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: آیین رونمایی از آلبوم “جالبوت” در معبد هندوها بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: شهر تالابی بندرخمیر به عنوان نخستین شهر ملی تالابی ایران درفرایند ثبت جهانی قرارگرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: در حال حاضر 600 بیمار دیالیزی در هرمزگان وجود دارد که نیازمند پیوند عضو هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
این پروژه ها عمدتاً در بخش های سرمایه گذاری، توسعه ای، گردشگری، فنی و دریایی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت بررسی زمین های اختصاص یافته به پرورش میگو در جواز ژئوپارک جهانی قشم فردا(15 بهمن) وارد این جزیره می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) سردشت بشاگرد از کمک رسانی و توزیع اقلام ضروری به خانواده سیلزدگان با موتورسیکلت و چهارپایان به علت بسته بودن برخی مسیرهای ارتباطی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: رئیس جمهور فرانسه اراده جدی در راستای برداشته شدن تحریم ها و همکاری با کشور ایران دارد و در این راستا گفتگوهای بسیاری با دکتر روحانی رئیس جمهوری ایران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان از نتایج بررسی صلاحیت ها در این استان گفت...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
درخواست ها از دولت انگلیس برای نظارت بر وضعیت سلامت معلمان در حالی افزایش یافته که نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد دست کم یک نفر از هر 20 معلم در این کشور بیش از مدت زمان یک سال با مشکلات سلامت روان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حبیب مسیحی مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: در واگذاری مزارع پرورش میگو در غرب جزیره قشم حریم های قانونی از روستای کانی و ساحل دریا رعایت شده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: تا پایان سال 5 هزار و 900 تن ماهی در قفس در هرمزگان تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پدیده معلم خصوصی، به صورت عرفی در جامعه باب شده و اینکه یک موسسه بخواهد تحت این عنوان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا فولادوند گفت: برنامه نویسی پروژه محور سن اشتغال در کشور را پایین می آورد
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گردشگران می توانند از مسیر دریایی بندرپل به بندرلافت جهت مسافرت به جزیره قشم استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه شعر “بانوی خوب های جزیره” اثر منصور نعیمی، مؤلف، هنرمند، پژوهشگر، شاعر، عکاس و فیلم ساز هرمزگانی رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جزئیات جدید از گروگانگیری در غرب تهران از زبان سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در نخستین روز دهه فجر از سه طرح عمرانی در بندرعباس بهره برداری شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان: هشت روستای شهرستان جاسک به دلیل طغیان رودخانه های جگین و گابریک تخلیه شده است و ساکنان آنها اسکان موقت یافته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
هرمزبان: الیاس نادران نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در خصوص رد صلاحیت برخی نمایندگان به رئیس قوه قضائیه نامه نوشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان: با ابلاغ وزیر آموزش و پرورش، شیوه نامه برنامه ملی شهاب به استان ها ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان: استاندار هرمزگان گفت: ستاد مدیریت بحران استان به صورت میدانی در مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد در حال فعالیت و خدمات رسانی است و وضعیت این روستاها به صورت لحظه به لحظه پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان ورزشی – گلایه سرمربی آذرخش از اتفاقات مشکوک هفته آخر لیگ برتر فوتسال
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هرمزبان: بستک 99٫5 میلی متر، قشم فرودگاه 95٫2 میلی متر، سردشت بشاگرد 85٫9 میلی متر، ابوموسی 80٫9 میلی متر، بندرخمیر 72٫6 میلی متر، بندرلنگه 70٫3 میلی متر، سیری 44٫4 میلی متر، کیش 42٫6 میلی متر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان: با وجود اینکه در شرایط بدی از مشکلات اقتصادی قرار داشتیم و مردم از تحریم های ظالمانه آمریکا رنج می برند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان: اقشار مختلف مردم در شهرها و روستاهای هرمزگان ضمن ابراز خوشحالی در حمایت از تحقق وعده رهبر معظم انقلاب در انتقام از امریکا تروریست با گفتن الله اکبر از این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
هرمزبان: وزیر بهداشت آخرین وضعیت رسیدگی به مصدومان مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان: مقام نخست کشوری از لحاظ صدور مجوز، سطح زیرکشت و ساخت در سه ماهه اول و دوم سال جاری نصیب هرمزگان شد
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان: به تازگی تصاویر و فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشرشده است که تهدید و تخریب حریم ساحل مُکسَر در بندر مقام را هشدار می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان: پرچم قرمز به خونخواهی سردار سلیمانی برافراشته شد /کرمانی ها انتقام فرمانده را می خواهند/سردار سلامی:انتقام می گیریم
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان: بارش برف سنگین سبب تعطیلی تعدادی از مدارس شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
هرمزبان: ... همان روز خبر پیدا کردیم، اولین فرزند حاج قاسیم سلیمانی متولد شده است؛ به همین خاطر، سردار غلامعلی رشید هدیه ای تهیه کرد و به اتفاق به منزل ایشان رفتیم. ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
هرمزبان: سایت رهبر معظم انقلاب پوستری از جمله سیدحسن نصرالله درباره انتقام خون سردار سلیمانی منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان: یک روز مانده تا رسیدن سردار محبوب دل ها به خانه ابدی، یک روز دیگر تا وداع سربازان دیروز حاج قاسم در سنگرهای طلاییه، شلمچه، هور و اروند، باقی است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان: شهید حسین پورجعفری متولد 1345 بوده و بیش از 40 سال سردار سلیمانی را همراهی کرده و سرانجام نیز در کنار فرمانده خود به شهادت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
هرمزبان: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به تهدید ترامپ برای حمله به مراکز فرهنگی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان: در اطلاعیه آموزش و پرورش درخصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آمده است عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان: موسی دادی زاده سرخایی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: حضور فرهنگیان هرمزگان جهت اعزام به استان کرمان و شرکت در این مراسم معنوی در روز سه شنبه 17 دیماه بلامانع است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۵    
در پی وقوع حادثه واژگونی وانت حامل 15 دانش آموزان بشاگردی که منجر به جان باختن دو نفر از آنها شد رئیس کل دادگستری استان هرمزگان دستور تشکیل پرونده قضایی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان: مدافعان خلیج فارس با مشت های گره کرده و چشمانی اشکبار با ندای انتقام انتقام ، هیهات من الذله ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان: رؤیای ناتمام امیرکبیر در سیصد و سی و یکمین گفتمان هنر و معماری انجمن مفاخر معماری ایران، توسط چهار پژوهشگر میراث فرهنگی بررسی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...