پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۴۱Apr 2018 26

هرمزبان (hormozban.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
هرمزبان: به مناسبت هفته سلامت، طرح بررسی ریسک و شیوع علائم اختلالات اسکلتی – عضلانی در دانش آموزان ابوموسی در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷    
هرمزبان:رئیس جمهوری اسلامی افغانستان به شفاخانه ایمرجنسی رفت و از مجروحین رویداد تروریستی اخیر کابل عیادت و دلجویی نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷    
هرمزبان:رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقه سراسری قرآن کریم در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷    
هرمزبان:رئیس جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: بیلان دشت ها منفی شده و 20 الی 50 درصد کاهش داشته است و تصمیم جهاد کشاورزی و شورای حفاظت از آب استان بر این است که برای منفعت بیشتر کشاورزان به طور متوسط ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۷    
هرمزبان:مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بشاگرد با بیان اینکه زمان برداشت محصول سیر از اول اردیبهشت ماه شروع و تا اواخر خردادماه ادامه دارد گفت: پیش بینی میکنیم در سال جاری درواحد سطح بصورت میانگین 7 تن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
هرمزبان:مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آب های آرام بانوان کشور با حضور پاروزن هرمزگانی صبح امروز در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
هرمزبان:آبخیزداری محور توسعه هرمزگان می باشد و با توجه به خشکسالی های اخیر عملیات آبخیزداری و مدیریت آب های سطحی می تواند بستر را برای توسعه آماده کند که خوشبختانه هرمزگان در این زمینه پیشرو است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: روز ملی خلیج فارس فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های تاریخی و فرهنگی خلیج فارس در سطح بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
هرمزبان:تیم فوتبال گامرون هرمزگان از برگزاری مسابقه مقابل تیم استقلال رامشیر انصراف داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
هرمزبان:برداشت انبه نارس از هزار و 700 هکتار از باغ های شهرستان میناب آغازشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
هرمزبان:فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف بیش از نیم تن مواد افیونی در شهرستان پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
هرمزبان:مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک گفت: 20 کیلومتر از لوله های فرسوده شبکه انتقال آب روستاهای این شهرستان نوسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
هرمزبان:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر خمیر از برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور اعضاء با دستور کار برنامه ریزی اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان در فرمانداری بندر خمیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
هرمزبان:25 میلیارد و 170 میلیون تومان کمک معیشت به مددجویان سالمند تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان در سال گذشته پرداخت شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
هرمزبان:جانشین فرمانده سپاه امام سجاد درکنگره ی شهدای هرمزگان با اشاره به اینکه شهدا راباید ازقلب مدارس به فرزندان میهن بشناسانیم اذعان داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
هرمزبان:در یکساله 96 تعداد 650 مورد اشتغال از طریق مراکز کاریابی و واحدهای پذیرنده نیرو برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ایجاد شده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۲    
هرمزبان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان: عکاسان پیامبران جلوه های جمال خداوند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۱    
هرمزبان:پسر و دختر رییس سابق مجمع تشخیص مصلحت، برادر رییس جمهور،معاون اول دولت پیشین،رییس دفتر و معاون اجرایی دولت قبل و برادر معاون اول کنونی نمونه های از رسیدگی به پرونده جمعی از دانه درشت ترین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۷:۵۵    
هرمزبان:با توجه به تأکید خانم سلحشوری، رفع حصر جزو اولویت های کشور است!
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۴    
هرمزبان:تازه ترین آمار منتشره در ایالات متحده آمریکا، حاکی است که کاربران میانسال بیشتر از شبکه فیس بوک استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۴    
هرمزبان:بازپرس دادسرای نظامی تهران به بیان تجارب خود از رسیدگی به پرونده های قتل و خودکشی پرداخت و نکات مهمی را متذکر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۷:۲۱    
هرمزبان:برای خرید خودرو پژو 207 اتوماتیک مدل 1397 با کارکرد 2700 کیلومتر به سرمایه 54 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۳:۲۴    
هرمزبان:
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۱:۴۵    
هرمزبان:گروه مسابقات حمیدرضا احمدی وفا از مشکلاتی که باعث شده عموم مردم بعد از سی وپنج دوره از مسابقات خوب استقبال نکنند، گفت و به کم کاری رسانه ملی و مسئولان، نسبت به برنامه های قرآنی کشور اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۱:۲۱    
هرمزبان:برنامه CM Browser 5.22.15 یک مرورگر موبایل فوق العاده سبک است که می تواند از شما در برابر تهدیدات مخرب محافظت کند و سرعت بالا در مرور وب را ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۷    
هرمزبان:امام خمینی: اگر بنا باشد که یک وقت خدای نخواسته ارتش بگوید من، سپاه هم بگوید من، بسیج هم بگوید من، آن روز است که فاتحه ی همه تان خوانده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۵    
هرمزبان:در خصوص دستور جدید آقای رئیس جمهور برای رفع انحصار از تلگرام و کوچ از این شبکه اجتماعی خارجی به شبکه های داخلی، شبهاتی در فضای مجازی مطرح شد که به 10 شبهه اصلی پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
هرمزبان:بندرعباس – مدیرعامل آبفای شهری هرمزگان گفت: مدیریت تقاضا راهی برای گذر از تنش آبی در شهرهای استان هرمزگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
هرمزبان:رئیس دفتر رئیس جمهور تأکید کرد: کل نظام پشتیبان سیاست های جدید ارزی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
هرمزبان:مسئول بانک خون رویان هرمزگان از افزایش 35 درصدی ذخیره خون بند ناف نوزاد در این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
هرمزبان:ویژه نامه منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با مطالبی شامل گفتگو، گزارش، معرفی منطقه ویژه صنایی انرژی بر پارسیان و فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۸    
هرمزبان:معاونت ها، ادارات، واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد از امروز موظف به خروج از تلگرام و ادامه فعالیت در پیام رسان های داخلی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۸    
هرمزبان:آیت الله مکارم شیرازی گفت: اگر تسهیلات و امکانات لازم برای شبکه های بومی فراهم شود شاید نیازی به فیلتر هم نباشد، دسترسی آسان و ارزان باید مورد تأکید مسؤولان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
هرمزبان:گروه اجتماعی فرمانده جدید سپاه کوهدشت دوشنبه، سوم اردیبهشت با رئیس و اساتید حوزه علمیه شهرستان کوهدشت دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در فروردین ماه امسال به 291 نفر از حادثه دیدگان در حوادث مختلف در سطح استان اردبیل امدادرسانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:در فروردین ماه سال 1397 در مجموع برای 58 خبرنگار و عوامل خبری وابسته به 27 رسانه خارجی از 15 کشور جهان، مجوز روادید مطبوعاتی صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:با افزایش جمعیت دانشجویی و در مقابل،کاهش کیفیت و بالا رفتن هزینه زندگی درخوابگاه ها دانشجویان مجبور هستند به زندگی مجردی روی بیاورند؛ زندگی ای که پدیده همخانه شدن را رواج داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
هرمزبان:نگین خودرو در بخشنامه جدید فروش خود، محصولات رنو را با قیمت قطعی، هدیه خرید نقدی و تحویل فوری عرضه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
هرمزبان:گروه اجتماعی- غلامرضا قنبری، جانباز 70 درصدی است که در سال 65 در عملیات کربلای 5 در اثر اصابت راکت هلی کوپتر، دو پایش قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۴    
هرمزبان:صیادان شهرستان سیریک بیش از 2 هزار و 500 تن ماهی یال اسبی صید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
هرمزبان:فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 260 راس احشام قاچاق در سواحل شهرستان قشم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
هرمزبان:فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت:بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق طی 24 ساعت گذشته در استان کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
هرمزبان:فراهم ساختن زمینه هم افزایی بین قوای داخلی از جمله نیروهای مسلح برای تقویت اقتدار و همپوشانی برای جبران کمبودها که به بازدارندگی اطمینان بخش وجلوگیری از بروز هرگونه حفره و رخنه خطرساز منتهی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۱    
هرمزبان:فروش گاز طبیعی در هرمزگان 10 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۱    
هرمزبان:برنامه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس امروز سه شنبه 4 اردیبهشت سال 97 را در باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۰    
هرمزبان:یک سایت حامی دولت، اصلاح طلبان طیف چپ را پدرخوانده های شورای شهر خواند و نوشت: چطور است که استعفای محسن هاشمی برای شهرداری تهران میثاق شکنی با مردم است اما استعفای عارف اشکالی ندارد؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۰    
هرمزبان:فعالیت خبرگزاری تسنیم در تلگرام متوقف شد و مخاطبان عزیز می توانند اخبار مهم داخلی و بین المللی این خبرگزاری را در پیام رسان های داخلی دنبال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۹    
هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: تا شهریور ماه سال جاری 200 هکتار از اراضی استان هرمزگان زیر کشت گلخانه ای قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۹    
هرمزبان:معاون نظارت بر بهره برداری آبفا کشور از سد استقلال ، خط لوله و تصفیه خانه های آب شهرهای میناب و بندرعباس بازدید کرد. [کلیک و کشیدن برای جابجایی]
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۹    
هرمزبان:استاندار هرمزگان راه اندازی فاز نخست آب شیرین 100 هزار متر مکعبی بندرعباس برای تابستان سال جاری را بسیار ضروری دانست و گفت: فاز نخست این آب شیرین کن با ظرفیت شیرین سازی 20 هزار متر مکعب آب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۵    
هرمزبان:برگزیدگان مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقات علمی، کاربردی هنرجویان هرمزگان معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۳    
هرمزبان:شاید برای شما عجیب و مورد سوال باشد که اطلاعات کاربران چه کاربردی برای آن ها دارد؟ در این باره آقای زاکربرگ موسس فیسبوک جمله معروفی دارد که می گوید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۰    
هرمزبان:کارگردان برجسته سینما با نگاهی به تولیدات سینمایی، از ضعف فیلمنامه های قرآنی در سینمای ایران گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۶:۳۴    
هرمزبان:رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از جان باختن سه نفر از هموطنان در حوادث سیلاب روز گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۲    
هرمزبان:گفت و گو و مذاکره خصوصا” بین نیروهای فعال و تأثیرگذار داخل کشور اقدامی مستحسن است که نتیجه بخش بودنش ولو به طور نسبی هم می تواند رغبت برانگیز باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۹    
هرمزبان:مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت:برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو405 با پراید در محور دلگان به ایرانشهر 4نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۱    
هرمزبان:در پی انتشار خبر سرمایه گذاری یک شهروند آمریکایی در ایران، برخی سایت های آمریکا نسبت به این قرارداد واکنش نشان داده و نوشتند که چگونه شرکتی که در خود آمریکا ناشناخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۱    
هرمزبان:پرده از نقاب افتاد و ماهیت ضد ایرانی پاول دوروف بر همگان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۱    
هرمزبان:شاخص کل بورس تهران در دو روز نخست هفته جاری در حالی حدود هزار واحد ریزش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰    
هرمزبان:اداره کل پزشکی قانونی گلستان اعلام کرد، طی 12 ماهه سال 96، تعداد 502 نفر در حوادث رانندگی استان گلستان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال 95 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰    
هرمزبان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: نیاز است جهت اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و همچنین پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و آگاه سازی خانواده ها یک برنامه ریزی منسجم و کارآمد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰    
هرمزبان:معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: دکترهمتی استاندار هرمزگان به صورت ویژه حوزه اقتصادی استان و رفع موانع سرمایه گذاری را با نگاهی دقیق دنبال می کنند و برای تمامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰    
هرمزبان:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از افزایش سهمیه مبادلات تجاری ملوانی و مرزنشینی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
هرمزبان:مدیر کل بازرسی وزارت کار با اشاره به آمار حوادث ناشی از کار و تلفات ناشی از حوادث کار در سال گذشته از تثبیت این آمار نسبت به سال 95 به رغم افزایش جمعیت کارگران خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
هرمزبان:دو نفر در اثر دو سانحه رانندگی مرگبار در مازندران جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
هرمزبان:معاون نظارت بر بهره برداری آبفای کشور در بازدید از منابع آبی کلان شهر بندرعباس، اظهار داشت: منابع تامین آب و ذخیره سد ها نسبت به مدت مشابه سال قبل شرایط خوبی ندارند و به لحاظ کمی تنش هایی در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶    
هرمزبان:به مناسبت اعیاد شعبانیه، مراسم تقدیر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شامگاه گذشته 2 اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی فجر اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶    
هرمزبان:مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از راه اندازی سامانه آنلاین پایش وضعیت هوا در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی به مناسبت دوم اردیبهشت ماه، روز گرامیداشت زمین پاک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶    
هرمزبان:ابوالقاسم حسین پور معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان گفت: مدیریت خشکسالی و سازگاری با کم آبی در اقلیم خشک نظیر هرمزگان ملازم با آبخیزداری و آبخوانداری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶    
هرمزبان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از انتشار نسخه جدید پژوهشنامه فرهنگی هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۲    
هرمزبان:گروه اجتماعی- طرح ملی پیمان به میزبانی هلال احمر استان و با حضور با حضور 130 عضو جوان جمعیت هلال احمر و سرگروه های استان های کرمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۰    
هرمزبان:جانبازان شاغل و بازنشسته سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۸    
هرمزبان:رئیس مرکز فرهنگی و هنری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: هنر جدا از فرهنگ و سیاست و منظومه فکری و یا به تعبیر مبهم ایدئولوژی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۸    
هرمزبان:عقب نشینی گام به گام روحانی؛ از برجام به حصر، از حصر به تلگرام.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۷:۰۳    
هرمزبان:ماجرای دردناک مردی را می خوانید که در پی یک بیماری مجبور به انجام چند پیوند صورت شد؛ موضوعی که تغییرات بسیاری را در چهره او به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۶:۲۹    
هرمزبان:یک حقوقدان بین الملل در رابطه با سانسور اخبار در آمریکا و واکنش تمسخر آمیز یک خبرنگار به این موضوع گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۲:۳۷    
هرمزبان:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، نظارت بر کیفیت تولیدات داخلی، توسعه سرمایه گذاری مشروع و مبارزه با قاچاق را سازو کار عینیت بخشی به شعار حمایت از کالای ایرانی در دستگاه قضایی استان هرمزگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۱:۳۱    
هرمزبان:با استفاده از نرم افزار WiFi Mouse 3.4.3 می توانید گوشی خود را به ماوس بی سیم، کیبورد یا دسته بازی برای رایانه تبدیل کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۰:۴۷    
هرمزبان:عضو بورد سلامت در بلایای وزارت بهداشت گفت: بررسی داده های مربوط به بلایای دهه گذشته نشان می دهد در این مدت هر ساله حدود 128000 نفر در اثر بلایای طبیعی جان خود را از دست داده اند و حداقل 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۶    
هرمزبان:کمبود روکش آسفالت خیابان ها در شهرک گلزار جزیره قشم مشکلات فراوانی را برای ساکنان این منطقه به وجود آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۷    
هرمزبان: همزمان با آغاز هفته سلامت، مراسم نمادین زنگ سلامت در دبستان شهید دباغیان شهرستان ابوموسی با حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ابوموسی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۳    
هرمزبان:در ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین خلیج فارس که در یاسوج برگزار شد، دو گروه تئاتر از هرمزگان موفق به کسب عناوین برتر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:اشتغال ایجاد شده در پیام رسان تلگرام حداقلی است، این درحالی است که یک پیام رسان بومی می تواند اشتغالی به مراتب بیشتر از سایر پیام رسان های خارجی به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:فعالیت رسمی رشته ورزشی شمشیربازی در استان هرمزگان با برگزاری کلاس های آموزشی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:مسوول اطلاع رسانی،فرهنگساری و آگاهی بخشی منابع آب گفت: امروز رسانه های مجازی توانسته اند دنیا را فتح کنند از این قابلیت باید برای اهدافی مانند فرهنگسازی استفاده کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
هرمزبان:محمد علیخانی، لیست اسامی شهردار پیشنهادی خود را در کانال تلگرامی اش منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
هرمزبان:گروه فرهنگی- اپلیکیشن پیام رسان تلگرام پرحاشیه ترین شبکه اجتماعی است که به دلیل امکانات خاص و از طرفی تهدیدهای جدی، در سرتاسر دنیا و به ویژه در کشورمان، مخالفان و موافقان زیادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
هرمزبان:برخی منابع مطلع می گویند بعد از احضار مدیرعامل فیس بوک به کنگره آمریکا و پرسش از وی به علت نقض حریم شخصی کاربران، قرار است مدیران گوگل و توئیتر هم در کنگره این کشور حضور یابند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۹    
هرمزبان:گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامی شهرستان ” بستک ” از کشف 22 راس گاو قاچاق به ارزش 960 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۷    
هرمزبان: نماینده مردم بندرعباس،قشم ،حاجی آباد،بندرخمیر،ابوموسی در مجلس شورای اسلامی ، حسین هاشمی تختی ظهر امروز به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار با حضور در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با سردار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۷    
هرمزبان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: تاکنون برای مقابله با اثرات بیابان زایی در استان بیش از 7000 هکتار مالچ پاشی، بیش از 25000 هکتار نهال کاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
هرمزبان:ترامپ، درست ساعاتی بعد از اینکه تصمیم جونگ اون اعلام شد، پیام توئیتری خود را منتشر کرد تا اشتیاق خود را از اعلام این خبر نشان داده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۳    
هرمزبان:مدیر کل ثبت اسناد و املاک هرمزگاناز صدور بیش از نه هزار سند تک برگی تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۱    
هرمزبان:بررسی نظامات حقوقی حفاظت از داده های اطلاعاتی و ارتباطی در سایر کشورها و جوامع، اثبات کننده نظام مند بودن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در این جوامع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۹    
هرمزبان:در شرایطی که بحث رفع انحصار پیام رسان های خارجی، بنا به دلایل مختلف، مدتی است که در کشور بالا گرفته است، اقدام هماهنگ و منسجم مسئولان مختلف در خروج از شبکه اجتماعی تلگرام و همزمان با آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۷    
هرمزبان:بسیاری از سایت های اینترنتی در روسیه هم چنان با مشکلات فنی و عدم دسترسی کاربران روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۶    
هرمزبان:طی مراسمی، نسخه چاپی و الکترونیکی شماره نخست دوماهنامه تخصصی میراث اکباتان به عنوان نخستین مجله سبک زندگی و کسب و کار در استان هرمزگان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۵    
هرمزبان:مقاله حاضر به بررسی زمینه ها و علل رشد سلفی گری در فرانسه می پردازد و تلاش می کند دریابد که جریان های اسلام گرای سلفی در فرانسه، از چه ویژگی هایی بهره مندند، چه اهدافی را دنبال می کنند ...
مشاهده نتایج بیشتر...