دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۴۳Jun 2018 18
 

هرمزبان (hormozban.ir)

هرمزبان 11 اسفند 1395 هرمزبان 29 اسفند 1396 هرمزبان 1 فروردین 1397 هرمزبان 31 اردیبهشت 1397 هرمزبان 1 خرداد 1397 هرمزبان 2 خرداد 1397 هرمزبان 3 خرداد 1397 هرمزبان 4 خرداد 1397 هرمزبان 5 خرداد 1397 هرمزبان 6 خرداد 1397 هرمزبان 7 خرداد 1397 هرمزبان 8 خرداد 1397 هرمزبان 9 خرداد 1397 هرمزبان 10 خرداد 1397 هرمزبان 11 خرداد 1397 هرمزبان 12 خرداد 1397 هرمزبان 13 خرداد 1397 هرمزبان 14 خرداد 1397 هرمزبان 15 خرداد 1397 هرمزبان 17 خرداد 1397 هرمزبان 19 خرداد 1397 هرمزبان 20 خرداد 1397 هرمزبان 21 خرداد 1397 هرمزبان 22 خرداد 1397 هرمزبان 23 خرداد 1397 هرمزبان 24 خرداد 1397 هرمزبان 25 خرداد 1397 هرمزبان 26 خرداد 1397 هرمزبان 27 خرداد 1397 هرمزبان 28 خرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
هرمزبان:کارشناسان در یک برنامه تلویزیونی عنوان کردند، بازار خودرو کشور در انحصار همه جانبه تولید، عرضه و قیمت گذاری است.
  ۲ ساعت پیش    
هرمزبان: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان گفت: فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان هرمزگان دو بخش رقابتی و بخش ویژه منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش    
هرمزبان:رئیس اداره ممیزی و حدنگاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از تشکیل جلسه کمیته تایید آرا در محل سالن کنفرانس این اداره کل خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
هرمزبان:این روزها شاهد افزایش دمای هوا در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و در شرق کشور هستیم ...
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:با اعطای تسهیلاتی بالغ بر 80 درصد از قیمت خودرو رانندگان خودروهای سنگین می توانند جهت نوسازی ناوگان فرسوده خود اقدام کنند.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:رئیس پیشین جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تاب آوری اجتماعی از مهمترین ابعاد تاب آوری است به نقش و وظایفی که جمعیت هلال احمر در این زمینه دارد اشاره کرد و از طرحی به نام “شهر تاب آور کیش” ...
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از پایداری وضعیت جوی و دریایی در استان طی 3 روز آینده خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:ائتلاف سعودی با تجاوز به یمن در سه سال گذشته باعث نابودی زیرساخت های این کشور شده و یمن را در یک محاصره شدید قرارداده است ...
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:گروه فرهنگی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان یک شنبه، 27 خرداد از روند ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان بازدید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان گفت: در اثر واژگونی تانکر حمل سوخت در کیلومتر 50 محور راور – مشهد یک نفر کشته شد.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان هرمزگان منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:برنامه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس امروز دوشنبه 28 خرداد را در باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:ما ایرانیان از فقر و مشکلاتی که در جامعه با آن مواجه هستیم به شدت رنج می بریم و اگر پای صحبت هر ایرانی بنشینیم ...
  ۳ ساعت پیش    
هرمزبان:بعد از اظهارات روز گذشته سازمان بازرسی کل کشور، خبرها از تغییرات مهم در این سازمان جهت برخورد جدی با گرانی و فساد حکایت دارند.
  ۴ ساعت پیش    
هرمزبان:یک کارشناس خودرو با بیان اینکه برای آشفتگی های ساختگی نمی توان کاری انجام داد افزود: برای دلالی های سازماندهی شده نمی توان کاری انجام داد، در آشفتگی های ایجاد شده عده ای سود جویی می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
هرمزبان:مدیر پیام رسان سروش گفت: یکی از پیشنهاداتی که به طور جدی داشتیم و هنوز هم بر سر آن اصرار داریم ...
  ۵ ساعت پیش    
هرمزبان:رئیس شورای رقابت گفت: پیش از اعلام ترامپ مشکلی در بحث بازار وجود نداشت، اما پس از صحبت های وی این آشفتگی بازار به وجود آمد.
  ۵ ساعت پیش    
هرمزبان:یک جامعه شناس معتقد است: زیستن و رقابت در گروه زندگی است که مردم را شادمانه به خیابان ها کشیده است، غصه ها برای ساعاتی فراموش شده اند، امید پر گشوده ...
  ۶ ساعت پیش    
هرمزبان:کمپین ها و درخواست ها برای نه گفتن به خریدهای غیرضرور و نابجا منافاتی با حمایت از کالای ایرانی ندارد بلکه صدای اعتراض به قیمت های افزایش یافته است که تورم را بالا می برد و باعث بی ثباتی در ...
  ۹ ساعت پیش    
هرمزبان: معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: لیموترش عمانی یا شیرازی حساس به جاروک است اما لیموی پارسی به آن مقاوم است. کاشت لیموی پارسی تنها راه خلاص شدن از شر جاروک جادوگر است.
  ۱۰ ساعت پیش    
هرمزبان:امام گفت که من زجری نکشیده ام. روزی که مرا در قم بازداشت کردند و به باشگاه افسران تهران بردند، آنجا را بهتر از خانه خودم دیدم. بعد از آن در زندان و خانه ای که آنجا تحت نظر بودم، بد نگذشت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
هرمزبان:رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: زن 36 ساله با حلق آویز کردن خود به زندگی پایان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
هرمزبان:رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از واژگونی یک دستگاه نیسان عشایر و مصدوم شدن 8 نفر نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۵۳    
هرمزبان:نرم افزار 4٫6٫4 CCleaenr حافظه گوشی شما را اسکن می کند و با حذف فایلهای اضافی سرعت دستگاه اندرویدی تان را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۴۲    
هرمزبان:یک پژوهشگر موسیقی اقوام معتقد است: موسیقی اقوام، مادر است و موسیقی کلاسیک ما را تغذیه می کند. اگر رابطه موسیقی کلاسیک ما با موسیقی اقوام قطع شود، دیگر چیزی برای موسیقی کلاسیک نمی ماند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۳۱    
هرمزبان:یک عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به دستور وزیر صنعت به خودروسازان برای افزایش فروش، گفت: خودروسازان در جلسه با اعضای کمیسیون صنایع لیست تغییرات قیمت برخی کالاها مثل پنیر را به ما نشان داده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۹    
هرمزبان:مدیرعامل بورس اوراق بهادار گفت:بر خلاف بازارهای کاذب ،رشد قیمت ها در بازار بورس علامتی مثبت برای اقتصاد کشور است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۶    
هرمزبان:فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف قریب به یک تن مواد مخدر در نوار مرزی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۴    
یاداشت ابراهیم کمالی رئیس شورای اسلامی مجتمع امام (ره) با عنوان “سخنی با فرماندهی انتظامی شهرستان میناب”
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۳    
هرمزبان:بیش از اینکه بخواهیم چشم به رفع مشکلات برجام جهت نجات اقتصاد ایران بدوزیم و یا اقتصادی متکی بر حمایت کشورهای شرقی و اروپایی بر پا نمائیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۳    
هرمزبان:نخستین فروشگاه سیار انتشارات مدرسه با عنوان بوفه، فروشگاه خواندنی های خوشمزه رسماً آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی رودان از کشف یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال دراین شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:از یک میوه فروشی در بندرعباس هزارو 95 کیلوگرم لیموی خارجی کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:اولین جلسه ستاد مهارت آموزی سپاه پاسداران با حضور مهندس اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان و فرمانده منطقه یکم دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان مناطق در منطقه یکم دریایی ندسا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:سرپرست اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان با دکتر محمدرضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دیدار و پیرامون موضوعات و پروژه های عمرانی حوزه گردشگری استان هرمزگان گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:گروه استان ها-هرمزگان-فرمانده انتظامی استان از کشف 3 میلیون لیتر نفت کوره و نفت گاز قاچاق به ارزش 90 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:مجمع انتخابی هیئت ورزش های رزمی استان به ریاست شادنیا دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی و با حضور دانشور مدیرکل ورزش وجوانان وسایر اعضا در محل سالن جلسات اداره کل برگزارگردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
هرمزبان:سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: استفاده از پساب برای آبیاری فضای سبز با جدیت تمام دنبال می شود و تحقق این امر در مراحل پایانی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک :به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر نمایندگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ، مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در بخش های حفظ 5 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:تب جام جهانی در دنیا بالا گرفته است اما این رقابت ها، واقعیت هایی هم در خارج از مستطیل سبز و در طول زمان رقابت دو تیم دارد که جالب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:رئیس حوزه هنری استان کردستان گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سفر پرخیر و برکتشان به کردستان این استان را استان فرهنگی و سرزمین هنر و فرهنگ نامیدند و این مدال افتخار را به کردستانی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
هرمزبان:مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: هزینه بیمه حوادث دانش آموزی در سال تحصیلی 1397- 1398 بدون هیچگونه افزایش تعرفه، همان مبلغ 7500 تومان به ازای هر دانش آموز است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۰    
هرمزبان:مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان از خرید بیش از 6 هزار تن محصول از گوجه کاران هرمزگانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۸    
هرمزبان:کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از ناپایداری وضعیت جوی و دریایی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۷    
هرمزبان:با استفاده از برنامه 3٫1٫0 Photo Lab PRO می توانید به سرعت تصاویر را در گوشی خود ویرایش کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۷    
هرمزبان:گروه بین الملل مسئول مرکز رسانه قرآنی دارالقرآن آستان حسینی با اشاره به انجام 40 پروژه قرآنی در این مرکز طی 10 سال گذشته گفت: از مهم ترین فعالیت های این مرکز طرح تربیت هزار حافظ قرآن بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۶    
هرمزبان:برنامه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس امروز یکشنبه 27 خرداد را در باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۶    
هرمزبان:مدیرجهاد کشاورزی میناب، گفت: دوره آموزش تجوید عمومی قرآن کریم در قالب 25 جلسه آموزشی در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی میناب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۵    
هرمزبان:برگزاری سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی با موضوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در شهرستان رودان
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۴    
هرمزبان:استاندار هرمزگان از اجرای 200 طرح آبخیزداری در مناطق مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۶:۱۹    
هرمزبان:رئیس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه تاب آوری مرز میان شرایط اضطراری و بحرانی است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۲:۰۵    
هرمزبان:رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: قیمت های فعلی در بازار خودرو حبابی است و باید کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۱:۲۰    
هرمزبان:در حالی خیابان های “شهران”، “پیامبر”، “میدان قیام” و “مولوی” فروریزش را تجربه کردند که به گفته مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۰:۴۷    
هرمزبان:بعد از درخشش رونالدو مقابل اسپانیا بیشتر رسانه های جهان رونالدو را به تیتر یک مبدل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۲    
هرمزبان:دلجویی رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از عزیز بوهدوز، بازیکن تیم ملی مراکش، با واکنش های گسترده در شبکه های اجتماعی و رسانه های بین المللی همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۵    
هرمزبان:رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در شهرستان شوشتر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۹    
هرمزبان:مالچ پاشی در شرق استان هرمزگان و شهرستان جاسک یکی از مواردی است که موجب کاهش حرکت ماسه های روان شده و از افزایش سطح بیابان جلوگیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۸    
هرمزبان:سرهنگ تقی کبیری بابیان اینکه وضعیت جوی و ترافیکی در محورهای استان عادی و روان است، گفت: حادثه فوتی طی تعطیلات عید فطر در این محورها گزارش نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۵    
هرمزبان:اظهارنظرهای انتقاد آمیز بازیکنان ما در خصوص نایک در رسانه معتبر آمریکایی بازتاب داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۵    
هرمزبان:بازیگر سریال بچه مهندس گفت: ضریب هوشی بازیگران کودک سریال بچه مهندس بالاتر از معمول است یعنی تیزهوش هستند و خیلی زود مطالب را متوجه می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۱    
هرمزبان:آمپلی فایر خودرو پایونیر GM-A6704 با مبلغ 560 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۱    
هرمزبان:کارشناس اقتصاد بین الملل گفت: بی توجهی و بی برنامگی مسئولان اقتصادی و همچنین سوءاستفاده سوداگران ارز و طلا از دیگر عوامل افزایش قیمت طلا در بازار ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۷    
هرمزبان:نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع باید در صحن علنی مجلس مطرح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۶    
هرمزبان:اکثر رسانه های جهان دروازه بان تیم ملی ایران را بهترین بازیکن این تیم در اولین بازی گروه B جام جهانی دانسته اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۲    
هرمزبان:داوید دخیا گلر تیم ملی فوتبال اسپانیا نسبت به انتقاداتی که پس از پایان بازی با پرتغال از طرف رسانه های کشورش صورت گرفت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۰    
هرمزبان:پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر مراکش در بازی نخست گروه B جام جهانی 2018 روسیه بازتاب کسترده ای در رسانه های جهان عرب داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۵    
هرمزبان:مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز با اشاره به پیش بینی افزایش 20 درصدی تردد در محور های مواصلاتی استان، برنامه ها و تمهیدات این اداره کل را برای سفر های تابستانی تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۴    
هرمزبان:رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان گفت: 27 پایگاه برای سنجش سلامت دانش آموزان و نوآموزان پیش دبستانی هرمزگانی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۴    
هرمزبان:دبیر ستاد ثبت نام دانش اموزان استان هرمزگان پیش بینی کرد بیش از 348 هزار دانش آموز هرمزگانی برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۴    
هرمزبان:مدیر باغبانی جهاد کشاورزی استان هرمزگان از توسعه گلخانه ها در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۴    
هرمزبان:معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از اجرای طرح اصلاح الگوی کشت در دشت های استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۳    
هرمزبان:جانشین پلیس راههای استان کرمانشاه گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ از مهمترین علل تصادفات رانندگی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳    
هرمزبان:آقای محسن کدیور در ادامه سلسله نوشتارهای خود علیه امام راحل، در تازه ترین نوشته خود سعی نموده است تا از امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳    
هرمزبان:رئیس شورای شهر از لزوم افزایش تاب آوری شهر تهران در برابر بروز حوادث و سوانح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۰    
هرمزبان:با استفاده از نرم افزار Call Recorder – ACR Premium 29.0 می توانید به راحتی تمامی مکالمات خود را با گوشی همراه ضبط کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۸    
هرمزبان:تیم ملی بسکتبال ایران که خود را برای پنجره سوم رقابت های انتخابی جام جهانی و بازی های آسیایی آماده می کند این روزها تمریناتش را ادامه می دهد و قرار است پیش از دیدار با قطر و قزاقستان به مصاف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۷:۲۷    
هرمزبان:با نرم افزار USB Audio Player PRO 4.3.3 علاوه بر قابلیت دیگر پلیر ها فایل های صوتی موجود در فلش خود که به وسیله کابل OTG به گوشی متصل شده را اجرا کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۶:۲۱    
هرمزبان:معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نمایش فوتبال در استادیوم ها و امکان حضور خانم ها برای تماشای فوتبال در جام جهانی، اتفاق خوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۲    
هرمزبان:بزرگترین زلزله هفته گذشته با بزرگای 5 در راور استان کرمان رخ داد، ضمن آنکه زلزله 2.1 ریشتری در فیروزکوه در استان تهران و 2.9 ریشتر در اشتهارد استان البرز به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۲:۳۰    
هرمزبان:یک کارشناس فضای مجازی گفت: بلایی که در اینستاگرام به سر کودکان و نوجوانان می آید بسیار مهم است و خواهید دید تغییر سبک زندگی در این شبکه چگونه رخ خواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۶    
هرمزبان:دبیر ورزشی روزنامه فرهیختگان معتقد است: تحلیل ها درباره بازی های جام جهانی را باید از زبان کارشناسان بشنویم و نمی توانیم به عنوان روزنامه نگار و خبرنگار نگاه خود را با نام تحلیل و تفسیر در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۶    
هرمزبان:
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۶    
هرمزبان:مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، کاهش حوادث دریایی ناشی از خطای انسانی به منظور کاهش قابل توجه مرگ و میر ناشی از آن را، از مزایای هوشمندسازی بنادر و کشتیرانی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۲    
هرمزبان:مسئولان رسانه ای بین اسپورت اعلام کردند برای اولین بار بعد از توافق با فیفا قرار است 22 بازی جام جهانی را به صورت رایگان پخش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۸    
هرمزبان:مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از آماده باش 40 پایگاه امدادی هلال احمر در طرح ملی امداد و نجات تابستانی این جمعیت در استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۵    
هرمزبان:نبود حفاظ در حاشیه رودخانه روستای مشهدی کلا شهرستان ساری می تواند حوادث ناگواری را رقم بزند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۲    
هرمزبان:در پی انتشار خبری مبنی بر کشف سه میلیون لیتر سوخت قاچاق در مخازن اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ، مدیرکل بنادر این استان به ارایه توضیحاتی در راستای شفاف سازی جزییات این خبر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۷    
هرمزبان:میتسوبیشی ASX فول 2018 با مبلغ 290 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶    
هرمزبان:با Google Translate 5.20.0.RC10.199570264 یا همان مترجم گوگل بدون خروج از برنامه ها و حتی بدون نوشتن و با دوربین گوشی خود، عکس ها را ترجمه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲    
هرمزبان:نماز عید سعید فطر امروز جمعه 25 خردادماه در محلات و دیگر نقاط کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲    
هرمزبان:طبق معمول هر سال، امسال هم رئیس جمهور در شب های ماه رمضان میزبان گروه ها و اقشار مختلف مردم بود تا در ضیافت های افطاری ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۰    
هرمزبان:زلزله ای به بزرگی 5 در عمق 14 کیلومتری در راور، استان کرمان رخ داد که بزرگترین زلزله این هفته محسوب می شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸    
هرمزبان:گوگل در توییت جدید خود اعلام کرده است که 23 درصد از کاربران اپلیکیشن های بازی در پلی استور را زنان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸    
هرمزبان:وزیر فرهنگ و ارتباطات مغرب به دلیل خیانت عربستان سعودی در عدم رای دادن به میزبانی مغرب در جام جهانی فوتبال سال 2026 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۷    
هرمزبان:گروه اجتماعی – نماز عید سعید فطر با حضور اقشار مختلف مردم در مصلای امام خمینی(ره) اصفهان اقامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:مدیر کل دامپزشکی هرمزگان از واکسیناسیون بیش از 20 هزار رأس دام سبک و سنگین علیه بیماری تب برفکی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از اختصاص 14 میلیارد تومان اعتبار برای رونق صنایع دستی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان 31 خرداد را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل در هرمزگان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:طرح آسمانی ها تابستان امسال در بیش از 850 کانون فرهنگی و هنری مساجد هرمزگان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۶    
هرمزبان:مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیریک از اجرای طرح اوقات فراغت در این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...