جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۲۴Jun 2017 23

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس گفت: روز قدس روز مشت های گره کرده و فریاد بلند مسلمانان علیه آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه همه ی ما می دانیم که باطل نابود شدنی است و البته راه حق از باطل همیشه جدا بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمله مقتدرانه به داعش تنها جزئی از وجه اقتدار ایران است، گفت: ایران لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۸    
نماینده مردم تهران در حالی که معتقد است حادثه تروریستی تهران اهمیت روز قدس امسال را دوچندان می کند، مردم را به حضور آگاهانه خود در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۸    
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت:پیام روز قدس مهار ترور و تروریسیم در جهانی عاری از خشونت و افراطی گری با نابودی صهیونیسم است و مردم با حضور پرشور خود در برابر تحریم های جدید آمریکا می ایستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: پیام امروز ملت ایران به اسرائیل و عربستان این است که کوچکترین اشتباه از سوی آن ها غرش قیام و قدر و سجیل و شهاب ها را در پی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی با بیان اینکه روز قدس روز قدس روز احیاء اسلام است، گفت: ملت های مسلمان از مبارزه با این شجره خبیثه دست نخواهند کشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به راهپیمایی روز قدس، گفت:روز قدس روز اتحاد و انسجام تمام آزادی خواهان جهان است تا ندای مظلومیت خود را به گوش جهانیان برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۸    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان بر فعالیت های صورت گرفته ایران در زمینه ارتقای تکنولوژی و محیط زیست تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: اقدام موشکی سپاه در راستای مواجهه با جریان تکفیری داعش، گوشه ای از اقتدار ایران در مواجهه با جبهه استکبار را نمایان ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۹    
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع تروریستها در دیرالزور سوریه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۸    
وزیر دفاع گفت: امروز منشاء و سرچشمه همه گرفتاری ها، خشونت ها و نا امنی ها در جهان اسلام بلکه سراسر جهان، رژیم جعلی و جانی صهیونیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۷    
وزارت کشور با انتشار اطلاعیه ای با تاکید بر این که دو قایق ایرانی که به سمت مرزهای عربستان هدایت شدند،صیادی بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۴    
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: روز قدس موهبتی الهی برای رسوایی چهره پلید استکبار و رژیم غاصب صهیونیسم است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۳    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت که اسرائیل غاصب و تروریست پرور ماندنی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۱    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در حمله موشکی به مواضع تروریست ها به آنها پیام داد که در صورت تداوم شرارت با قهر انقلابی ملت ایران مواجه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از خطبه های عبادی و سیاسی نمازجمعه تهران در روز جهانی قدس سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ملک سلمان با پرداخت پول به ترامپ، ولیعهدی عربستان را تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت "روز جهانی قدس" پیامی به همتایان خود در کشورهای اسلامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۷    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:وجود مشکل برای سپرده گذاران چند موسسه مالی و اعتباری نباید به کل نظام بانکی تعمیم داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نگاه نو راهپیمایی روز قدس از موضع اقتدار متوجه رژیم صهیونیستی و داعش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس،با بیان اینکه موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد در مسیر اخذ مجوز از بانک مرکزی هستند، گفت: ادغام موسسات و بانک هایی که مجوز نداشته و صورت های مالی آن ها شفاف نیست کار اشتباهی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: نقش استکبار جهانی در سرنگون کردن تمامی قیام ها و انقلاب های مردمی در قرن اخیر برای همگان آشکار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۳    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است تعداد مهاجران تحصیل در ایران به قدری نیست که سبب محدود شدن امکانات دانش آموزان ایرانی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برای اصلاح امور بانکی ، کمیته ویژه ای تشکیل دادیم تا به همراه مرکز پژوهش های مجلس، نمایندگان بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه با امکانات بیشتری راهبرد موشکی را دنبال می کنیم گفت: تحریم ها توان بازدارندگی را افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس ضمیمه خوبی برای پیام حمله موشکی به تروریست و حامیانش خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۶    
رییس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی، با انتقاد از طرح خروج دام از جنگل ها،گفت: افراد با نفوذ به دستگاه های دولتی پروانه ساخت و ساز درمنابع طبیعی را دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کابینه دولت دوازدهم باید همسویی بیشتری با دولت داشته باشد و در راستای مطالبات و خواسته های مردم تلاش کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ولیعهدی محمد بن سلمان تاکید کرد که مقامات عربستان با متانت و در چارچوب مقررات بین المللی و در حد و اندازه خودشان باید اظهارنظر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۳    
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، درباره موضوع حمله موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه، گفت: ایران داعش و متحدانش را گوش مالی داد و دل همه مردم را شاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۹    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: ایران اسلامی با اقتدار و امنیت پایدار مسیر رشد و توسعه را ادامه خواهد داد و اقدام اخیر غیورمردان سپاه، نمایشی از اقتدار کشور در سطح ملی، منطقه و جهان بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: جهت گیری سیاسی و اغراض شخصی در خدمت به مردم جایگاهی ندارد، مسئولان باید به دور از سیاسی کاری به فکر خدمت به مردم باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم در روز قدس امسال علیه سیاست های تروریستی آمریکا و آل سعود در منطقه یک صدا شعار خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۱    
نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه هنرمندان و استادکاران آثار دستی بسیار خوبی را تولید می کنند، بر لزوم بسترسازی برای تبدیل به صنعت شدن آن و استفاده از ظرفیت های این هنر-صنعت تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۸    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روز جهانی قدس را نماد مقاومت و استکبارستیزی دانست و گفت: مردم روزه دار ایران، در روز جهانی قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۴    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شرکت نفت فلات قاره خیلی خوب کار می کرد، اما اخیراً میزان تولید آن کاهش یافته است و از 800 هزار بشکه در چندین سال قبل به زیر 400 هزار بشکه در طول روز می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۲    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حیدر العبادی نخست وزیر عراق و هیأت همراه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:ادغام بانک ها با هدف تجهیز منابع، افزایش سرمایه و رشد ارائه خدمات بانکی باشد، اقدام مناسبی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۵    
نماینده سقز و بانه در مجلس با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، گفت: حمله موشکی سپاه از مناطق کردنشین به مواضع داعش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۴    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: بانک مرکزی نظارت درستی بر موسسات مالی و اعتباری کشور ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۶    
نادر قاضی پور با بیان اینکه بازار خودرو ایران ظرفیت تولید دو میلیون خودرو در سال را دارد، گفت: خودرو سازان داخلی بیش از یک میلیون خودرو تولید می کنندو خلاء موجود در بازار با واردات خودرو بی کیفیت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۴    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه وجود اقتصاد سلامت در تمامی بخش های سیستم بهداشت و درمان ضروری است،گفت: جلوگیری از فرسودگی تجهیزات پزشکی به مدیریت منابع درحوزه سلامت می انجامد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲    
گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران دربیانیه ای حملات تروریستی تهران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که هدف از حمله موشکی سپاه تنبه داعش بود، تاکید کرد که این حمله موشکی بنابر قانون با تصمیم شورایعالی امنیت ملی و تایید رهبری انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۴    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: علیرغم فشاری که به دولت آورده ایم آماری از تعداد معلمان حق التدریسی و آمار مورد نیازشان ارائه نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن به دنبال ترویج مواد مخدر بین جوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، معتقد است: در قبال بخشی از دستاوردهای هسته ای عقب نشینی کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۲    
عضو هیات رئیسه مجمع نمایندگان تهران گفت: ورود ماموران ناجا به پلاژهای خصوصی جهت بازرسی تنها با حکم موردی مرجع قضایی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۶    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نسبت پرستار به بیمار در ایران مغایر با استاندارد جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۵    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان شرقی، گفت: انتخابات شورا در چهار روستای آذربایجان شرقی باطل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرایط ایجاد شده موقعیت مناسبی است تا خودروسازان داخلی در روند تولیدشان بازنگری اساسی نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۸    
نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: با توجه به حرکت های تروریستی که اخیرا انجام شده ضرورت دارد تا مردم در روز راهپیمایی روز قدس مشارکت بیشتری داشته باشند و این حرکت ها تا نابودی اسرائیل تداوم یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۷    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: سپاه با حمله به مواضع داعش نشان داد که بر سر امنیت و اقتدار ایران با کسی شوخی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس تکمیل کننده حلقه امنیت و اقتدار پایدار ایران و نشان دهنده پایبندی به ارزش ها و دفاع همه جانبه از مظلومان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دیرالزور، عکس العمل مختصری در مقابل اقدام تروریستی داعش در تهران بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۴    
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: با تخصیص آب از سد در حال ساخت چم شیر، 14 هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان های گچساران و باشت آبیاری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۲    
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، از آغاز عملیات اجرایی راه اندازی مرکز سی تی اسکن در رزن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۹    
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: ساختار مردانه وزارت امورخارجه چنان است که هنوز از نظر تقسیم پست های مدیریتی در این وزارتخانه به حداقل هایی که در زمان پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بوده نرسیده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: هیچ موردی در تهران مبنی بر ابتلا شهروندان به بیماری تب کریمه کنگو به دست نیامده و هربار نیز شایعات در این زمینه تکذیب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۹    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: ایران نباید به گونه ای در موضوع هسته ای حرکت کند که موضوع هسته ای تبدیل به مخرج مشترک همکاری کشورهای اروپایی و چین با آمریکا شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۳    
وزیر بهداشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حزب الله، گفت: برای رهبر مبارز، شجاع و شریف حزب الله لبنان؛ سید حسن نصرالله آرزوی طول عمر، صحت، سلامت دارم و امیدوارم که وعده های الهی محقق شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۱    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، گفت: علمای اهل سنت و شیعه باید نسبت به داعش موضع گیری سیاسی و دینی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:با حرکت لاک پشتی بانک ها و بانک مرکزی برای اعطای تسهیلات تولید، نمی توان انتظار اجرای تمدید طرح کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی را داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع ومعادن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنوع در تولید لاستیک می تواند در کسب سهم بیشتر از بازار به تولیدکنندگان کمک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۷:۲۰    
نایب رئیس جبهه پیروان و خط امام و رهبری از آسیب شناسی انتخابات سال 96 خبر داد و گفت: در خصوص آسیب های انتخابات به جمع بندی نهایی برسیم اعلام می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۳:۴۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی امشب با نمایندگان ادوار مجلس دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۳    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در مبارزه با تروریسم هیچ اراده ای از خود نشان نمی دهد و کشورهای منطقه را فریب می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۶    
سرداد ایاز صادق رئیس مجلس نمایندگان پاکستان با صدور پیامی خطاب به دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، حملات تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۱    
مجمع نمایندگان استان قزوین با صدور بیانیه ای ضمن غرورآفرین خواندن حمله موشکی سپاه علیه داعش، این موفقیت را تبریک گفت .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از احتمال وجود رانت در واردات گندم به دلیل پایین بودن قیمت گندم وارداتی و فروش آن به دولت خبر داد و گفت به دنبال طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی هستم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، حمله موشکی سپاه به داعش را موجب 'تقویت غرور و همبستگی ملی' در ایران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در پی عملیات موشکی سپاه پاسداران علیه مواضع تروریستها در دیرالزور ساختار بین الملل و نظام منطقه ای متوجه شد جمهوری اسلامی ایران علاوه بر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۴    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه باید راهکارها تشویقی جایگزین ممنوعیت عرضه قلیان در قهوه خانه ها شود، گفت: دولت باید سیاست های جایگزین را برای عرضه قلیان در قهوه خانه ها در پیش گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۲    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله به صیادان ایرانی توسط سعودی ها را در این کمیسیون پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۷    
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس از قول مساعد وزیر بهداشت برای راه اندازی اورژانس هوایی در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۶    
نایب رئیس دوم مجلس با بیان اینکه مجازات تروریست ها حق جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: می توانستیم مشابه اقدام تروریستی در مجلس را در عربستان انجام دهیم و مردم کوچه و بازار آنجا را ترور کنیم اما ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۷    
مدیرکل و مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی، اقدام موشکی نیروی هوافضای سپاه را هشداری اولیه و ساده اما در عین حال جدی به دشمنان منطقه ای جمهوری اسلامی ایران دانست که از تروریسم برای پیشبرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۶    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نسبت به انتشار خبر دستگیری تیم تروریستی در قم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در صورتی که خودروسازان بتوانند پایگاه محکمی برای صادرات در کشورهای اطراف ایجاد کنند می توان آینده خوبی را برای صنعت خودرو ایران متصور بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، درباره عملیات موشکی سپاه علیه داعش مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۷    
رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی، از نشست این کمیسیون با مسئولان بانک مرکزی در مورد موسسات مالی اعتباری کوثر، ثامن و مهر اقتصاد خبر داد و گفت: این موسسات از پشتوانه خوبی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۳    
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش نمایش بزرگی از اقتدار نظام بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۱    
نماینده مردم دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی، از ورود صندوق بازنشستگی نفت برای اجرای پتروشیمی دهلران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۰    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حامیان داعش همچون عربستان اگر پایشان را از گلیم شان درازتر کنند با موشک های نقطه زن ایران مواجه خواهند شد و ما به جز مکه و مدینه سایر شهرهای عربستان و سکوهای نفتی آن را ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۸    
عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به اقدام بجای سپاه در راستای اثبات اقتدار و امنیت ایران و خشکاندن ریشه تروریسم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵    
نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بزرگترین مشکل شهرستان بوکان اشتغال است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۱    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس حمله موشکی به مقر تروریست های داعش در دیرالزور سوریه را دارای ابعاد منطقه ای و بین المللی و حامل پیام روشن و آشکار برای طرف های مختلف داخلی و خارجی ارزیابی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۸    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی خاصیت سازی برجام بیانگر بدعهدی آمریکا است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۶    
نمایندگان مردم در خانه ملت با هشدار نسبت به سدسازی کشور ترکیه روی دجله و فرات خواستار ورود جدی دستگاه دیپلماسی به این موضوع شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۳    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بیماری سرطان هزینه های زیادی به حوزه سلامت وارد می کند که با آگاهی بخشی به مردم می توان این هزینه ها را کنترل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۰    
سفیر پاکستان در تهران معتقد است کشورهای اسلامی با وحدت باید تصمیم جدی برای از بین بردن تروریسم در منطقه بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص تغییرات احتمالی در سیاست ایران در پی حمله موشکی سپاه به داعش گفت: جمهوری اسلامی تا الان برای مردم سوریه و عراق وارد درگیری های منطقه شده بود اما الان برای امنیت ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس مجلس جمهوری پرتغال برای جان باختن شهروندان این کشور تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۴    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با تاکید بر این که نباید اجازه دهیم موضوع برجام، محور بحث های منطقه ای قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۱    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه برای رفع مشکل بیکاری نباید شعاری برخورد کنیم، گفت: برای کاهش بیکاری نیازمند تدوین سند ملی اشتغال هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۹    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت:با قاطعیت موضوع سوال از رئیس جمهور در خصوص رفع مسائل سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری پیگیری می شود مگر اینکه در اسرع وقت به مسائل و حقوق سپرده گذاران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۸    
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضر سیستم بانکداری کشور گرفتار ناکارآمدی بوده و به دلایل مختلف، در مسیر رونق سرمایه گذاری، تولید و صادرات فعالیت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۶    
عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: تسهیل و ارزانی حمل و نقل و حذف تعرفه های گمرگی صادراتی برای بهبود وضعیت اقتصادی تولیدکنندگان کیوی امری اجتناب ناپذیر تلقی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۴    
رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: موشک های سپاه به دیرالزور سوریه اصابت کرد اما صدا و پیام آن در تل آویو، ریاض، واشنگتن و لندن شنیده شد و خط بطلانی بر مصوبات غیرقانونی سنا و کنگره آمریکا بود.
مشاهده نتایج بیشتر...