پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۵:۱۱Mar 2017 23

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۹ ساعت پیش    
کاروان راهیان نور مجلس شورای اسلامی با حضور در مناطق جنگی از یادمان های دوکوهه، شهید اسکندرلو، فکه، کانال کمیل و حنظله، چزابه، پایگاه چهارم شکاری دزفول بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رد بازداشت کارمند سابق اف.بی.آی در ایران گفت: : راهزنی جدید آمریکا در توقیف اموال جمهوری اسلامی نیازمند جدیت بیشتر دستگاه دیپلماسی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۰    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزارتخانه های خارجه و کشاورزی صادرات خرمایی ایرانی را هدفمند کنند،گفت:عدم فرآوری خرما مانعی برای تعیین نرخ بهینه برای فروش محصول در بازار است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۸    
عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: همه مسئولان و سران قوا باید برای تحقق خواسته رهبری و مردم عزم جدی داشته باشند تا شاهد تحولات بزرگی در حوزه تولید و اشتغال پایدار باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۹    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،گفت:تا زمانی که در بخش مالیاتی، پرداختی ها و سایر بخش های اقتصادی شفافیت نباشد،اقتصاد کشور متضرر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۶    
عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس از زنان توانمند برای حضور در صحنه ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۴    
رییس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس بابیان اینکه به دلیل ظرفیت های صنعت کشاورزی، این بخش می تواند رکن اصلی اشتغال باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۰    
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اینکه عربستان مسئولیت فاجعه منا را نمی پذیرد، وزارت خارجه و سازمان حج دست از پیگیری برندارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۶    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید به دور از مسائل سیاسی به تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" اهتمام ورزید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۶    
عضوکمیسیون انرژی مجلس برلزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی در فعالیت های اکتشاف،تولید و بهره برداری میادین نفت و گاز به ویژه میادین مشترک تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۳    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر نقش مقابله با قاچاق کالا و مهار واردات بی رویه در رونق تولید داخل تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۹    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احزاب به دلیل ساختار سیاسی و فکری کشور با توفیق قابل توجهی رو به رو نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با انتقاد از اینکه حیات درختان بلوط به دلیل قاچاق چوب و تهیه زغال به خطر افتاده است،گفت: با ژست های محیط زیستی نمی توان از تخریب جنگل ها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۵    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: در انتخابات شوراها به دلیل تعداد بالای کاندیداها و عدم حضور فعالانه احزاب ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۳    
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین حجم آلایندگی در شهرها و کلان شهرهای کشور ناشی از خودروهای فرسوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۱    
نوروزخوانی، پخت شیرینی های محلی و پوشیدن لباس های ابریشمی خوشرنگ از جمله آیین های رایج در ایام نوروز در استان گلستان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۲    
نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است دولت ها، سرزده به استان ها جهت پیگیری و آسیب شناسی پروژه ها بروند که این شیوه بازتاب بهتری را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امروزه گرایش مردم به سمت استفاده از خدمات طب سنتی افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۴    
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شاهد احتیاط سیستم بانکی بین المللی برای همکاری با ایران پس از برجام هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۸    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس معتقد است رژیم آل خلیفه گمان می کند با محاکمه و زندانی کردن شیخ عیسی قاسم می تواند انقلابیون بحرین را کنترل کرده و چشم و گوش آنها را ببندد درحالی که محاکمه این عالم شیعی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از افزایش تاخیرهای پروازی، گفت: رسیدگی به تاخیرهای پروازی اولویت کمیسیون عمران بوده و ایرلاین ها باید متعهد به رعایت حقوق مسافر باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: در سایه ثبات، آرامش، امنیت و همدلی همه گروه ها، احزاب و جناح های سیاسی می توان با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و توان ملی در پسابرجام به تولید و اشتغال پایدار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۸    
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان با اشاره به برگزاری نامنظم جلسات این شورا، آن را نشانه بی توجهی به مقوله فرهنگ دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۹    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش درآمدکشاورزان در گرو تقویت نظام بهره برداری توسط تعاونی روستایی است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیته بین الملل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن برشمردن موفقیت های دیپلماتیک ایران گفت: وزارت امورخارجه ایران نیازمند بازطراحی ساختاری است تا در حد و اندازه جمهوری اسلامی ماموریت های سنگین تر از ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته (سه شنبه یکم فروردین ماه) با حضور در بیت برادران شهید کرم یار در استان البرز با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفت و گو کرد. عکس: دامون پورنعمتی
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: قطعا برای حمایت از تولید ملی باید در تعرفه واردات تجدیدنظر صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته با خانواده شهیدان کرم یار دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۴    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با تاکید بر اینکه حقوق شهروندی سبب شفاف سازی حقوق متقابل مردم و مسئولان می شود، گفت: اولین گام در اجرای حقوق شهروندی رفع تبعیض است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۶    
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه زمینه حضور بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال باید فراهم شود، گفت: دولت باید فرمایشات معظم له در زمینه اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۴    
رییس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، بر لزوم سرسبزی تولید و اشتغال با ساده زیستی مسئولانه در سال 96 تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۳    
عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بر لزوم کاهش سود تسهیلات بانکی در حوزه تولید داخلی و اشتغال و همچنین جهت دهی تسهیلات بانکی در این راستا تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۰    
رئیس فراکسیون شهری و روستایی مجلس با بیان اینکه زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را در برنامه ششم فراهم کردیم، گفت: دولت و مجلس در عمل و نه در شعار باید در جهت تحقق شعار سال گام بردارند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای استانی به صورت کلی اقدام خوبی است و در کشورهای پیشرفته و دارای دموکراسی نیز این سفرها انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۶    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تکیه بر امکانات داخلی و نیروی انسانی از محورهای تحقق اشتغال و تولید است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد بی توجهی به برگزاری آیین نوروز در قالب جشنواره و غیره در سراسر کشور، یکی از دلایل عدم حضور و استقبال گردشگران خارجی برای مسافرت به کشورمان در ایام نوروز است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: منافع منطقه ای آمریکا می تواند بهترین راه کار برای مقابله به مثل با این کشور در رابطه با غارت اموال کشورمان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۲    
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بازید برخی اعضای این هیئت از فرمانداری تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: هدفگذاری سفرهای استانی دولت ها باید درجهت توزیع عادلانه ثروت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۶    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کاهش قدرت خرید مردم نتیجه اقتصاد مقاومتی نیست،گفت:بسیاری از واحدهای تولیدی با ظرفیت پایین 20 تا 30 درصدی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۲    
سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با انتقاد از اینکه عملکرد دستگاه ها به ویژه بانک ها در نوسازی بافت های فرسوده قابل قبول نبوده است، گفت: بافت فرسوده متولی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لزوم مقابله با قاچاق کالا، جلوگیری از واردات بی رویه و همچنین استفاده از کالاهای ایرانی یادآور شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۱    
نماینده مردم رشت در مجلس بابیان اینکه بازار برنج در شرایط تعادل به سرمی برد،گفت:خودکفایی برنج به شرط توسعه کشت های پرمحصول و اراده جدی به سادگی در عرض یکسال امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۳    
رئیس کارگروه بحرین در مجلس شورای اسلامی معتقد است ملت بحرین هیچ گاه اجازه محاکمه شیخ عیسی قاسم که هیچ نتیجه ای جز اعدام یا حبس ندارد را به حکومت بحرین نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سهم 30درصدی آموزش وپرورش از مالیات بر سیگار در سال های آتی تا 50 درصد هم افزایش یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲    
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس با تاکید بر اصلاح سن ازدواج دختران و توجه به بلوغ فکری، گفت: مجلس به دنبال اصلاح سن ازدواج با هدف کاهش آسیب ها است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۹    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد ازوضعیت فعالیت احزاب در کشورعنوان کرد: دیدگاه درستی در خصوص فعالیت تشکل های سیاسی وجود ندارد چرا که اسیر تفکر فردگرایی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۱    
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:عقل اقتصادی حکم می کند که همه بخش ها به غیر از بخش حاکمیتی را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۲    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس،معتقد است که تجربه ذخیره سازی گندم و سیلوسازی توسط بخش خصوصی باید در بخش نفت اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۶    
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس، تاکید کرد که ظرف 10 سال آینده باید 15 میلیون شغل ایجاد شود و مجلس و دولت هر کدام باید به تکالیف خود در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی عمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
لایحه حمایت از محیط بانان هر چند با تاخیری 8 ماهه اما در نهایت اسفندماه سال گذشته در هیات دولت تصویب و به مجلس ارائه شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
نماینده مردم خمینی شهر با بیان این که انتظارها از فضای پسابرجامی محقق نشده است ، گفت: انتظاری که از دیپلماسی دولت یازدهم و شخص محمدجواد ظریف در سال گذشته برآورده نشد و وزارت امورخارجه در سال 95 نمره ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰    
نماینده مردم درود و ازنا درمجلس با بیان اینکه تنظیم هزینه تولید شیر برای افزایش سرانه سلامت جامعه بسیارضروری است،گفت:دامداری ها برای گذر از روش های سنتی به مدرن نیازمند تسهیلات کم بهره هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۱    
برپایی جشن هایی متوالی در چهارشنبه های اسفندماه به منظور رفتن به استقبال بهار، برگزاری مراسم هه لاوه ملاوه و کوسه (میرنوروزی) و پخت قورقا، اگردک و خشیم هنوز هم در ایام نوروز در استان اردبیل رایج است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۲    
نمایندگان مردم تاکید دارند که مجلس پیگیر قانون گذاری در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی در سال 96 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۶    
نعمتی گفت: رئیس قوه قضائیه قول دادند که مجموعه مجزایی را در دستگاه قضا برای به نتیجه رساندن تحقیق و تفحص ها ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۵    
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برنامه ریزی در ارتباط با مسائل فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی صورت می گیرد، از تشکیل نشدن جلسات این شورا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۴    
نماینده مجلس دهم، گفت: قطعا اگر ایران با عضویت در گروه مالیFATF، برای اجرای تعهدات، حق تحفظ داشته باشد، مشکلی پیش نمی آید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۲۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از روند اجرای خصوصی سازی انتقادکرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ملت انقلابی بحرین علیرغم سرکوب شدید ازسوی رژیم آل خلیفه، هیچ گاه اجازه محاکمه شیخ عیسی قاسم را به سران این کشور نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به تکرار ضعف نظارت بر ناوگان مسافربری کشور گفت: ایجاد بازار سیاه بلیت های نوروزی نشان از بی توجهی مسئولان به افزایش تقاضای سفر مردم در ایام تعطیل سال است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با انتقاد از رانت خواری و فساد مالی برخی از اعضای شوراهای شهر، گفت: ایجاد دبیرخانه دایمی شوراها از تکرار تخلفات اعضای شوراها جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۷:۴۷    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بعد از اجرای طرح تحول سلامت زیرمیزی پزشکان در برخی استان ها و شهرها کاهش یافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۷    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:باید در سال جدید اقدامات اساسی در حوزۀ اقتصادی و معیشت مردم انجام شود تا آن گله مندی که رهبر معظم انقلاب از مسئولین دارند در سال 96وجود نداشته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مردم باید با حمایت از تولید داخل و مصرف کالاهای ایرانی، کشور را در جنگ اقتصادی یاری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۱    
رییس کمیسیون عمران مجلس، تاکید کرد که افزایش اشتغال و تولید در سال 96 با فعالسازی پروژه های عمرانی و حضور بخش خصوصی در این بخش فراهم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۶    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رهبری با انتخاب شعار سال 96 بر اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال همانند سال های گذشته تاکید کردند تحقق این شعار را نیازمند اراده، همت و باور مسئولان و مردم دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۳۴    
نایب رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار برای نیروی تحصیل کرده تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۰۶    
رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت:امروز از ظرفیت و توان قوا، اقشار و دستگاه های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده نشده و فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی باید از تمامی ظرفیت های سه قوه استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۰۴    
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از مصادیق بارز اقدام و عمل است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۰۰    
نماینده مجلس دهم، گفت: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی کشور است و دولت باید زمینه های تحقق این حوزه را فراهم کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۲    
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از برگزاری نخستین جلسه این کمیسیون برای بررسی چگونگی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۱۲    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت: یکی از عوامل مهم رونق تولید در کشور، قطعا کاهش میزان قاچاق است، از این رو در شرایط کنونی باید تلاش شود تا میزان قاچاق به پایین تر میزان خود برسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: با وجود موفقیت های مختلف در سال های اخیر باید پذیرفت که در عرصه اقتصاد به ویژه اشتغال مولد و تولید نتوانستیم به موفقیت های لازم دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۲۵    
رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی تاکید کرد که مجلس پیگیر قانون گذاری در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۳۲    
علیرغم مصوبات مجلس درخصوص انتقال محکومان میان کشورها، هنوز زمینه انتقال بسیاری از زندانیانی که خانواده آنها نیز شرایط مساعدی ندارند، فراهم نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۲۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد دولت در اجرای برجام در سال 95 دفاع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۴۰    
عضو هیات رییس مجلس با انتقاد از عملکرد دستگاه های مربوطه در رسیدگی به مشکلات معلولان، گفت: بدون تامین منابع و اعتبار لازم مشکلات معلولان رفع نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۷    
استقبال از بهار و نوروز با پوشیدن لباس های بومی وزین و شکیل و خوردن کشمش، آش چغندر و آب گوشت تنوری مادربزرگ هنوز در تاکستان استان قزوین رایج است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اگرچه تاکید داشت که تفاهم برجام اتفاق خوبی در کارنامه وزارت امورخارجه است ، اما بیان داشت: دیپلماسی منطقه ای در حوزه خاورمیانه و آفریقا مورد غفلت قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه حدود 70 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور وجود دارد، گفت: تسهیلات ارزان قیمت باید به سمت بافت های فرسوده هدایت شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۳    
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان کردستان با اشاره به عقبه این استان در مسائل هنری و فرهنگی، از کم توجهی شورا به این مسائل انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۶:۵۸    
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت که سالانه 80 هزار میلیارد تومان هزینه آلودگی هوا به کشور تحمیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۶:۲۲    
عضوکمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:توسعه سیستم بازاریابی و بازار عرضه مستقیم راهکارهایی برای حذف دلالان درصنعت کشاورزی به شمارمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۸    
نماینده مجلس دهم، نسبت به عملکرد پرسنل بیمارستان کسری در برخورد با بیماران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۱    
قاشق زنی، شال اندازی، روشن کردن آتش بربام خانه ها، گرفتن پولی از بزرگان به نام "ته کیسه" برای تبرک و عیدی دادن تخم مرغ هایی به افراد خانواده های یکدیگر هنوز هم در ایام نوروز در استان کرمانشاه رایج ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است که قراردادهای جوینت ویچر برد_برد است، که از انتقال سرمایه و تکنولوژی به ایران تا دستیابی به بازار بکر برای ایران را در برمی گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عدم پرداخت 60 هزارمیلیاردتومان جریمه دیرکرد بدهی دولت به تامین اجتماعی، گفت: عدم پرداخت بدهی دولت، تامین اجتماعی را ورشکست می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۶    
نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از ظرفیت فاینانس ها در بخش طرح های عمرانی انتفاعی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۹    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۴    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۸    
زهرا سعیدی مبارکه در پیامی افتخار افرینی کاراته کاهای شهرستان مبارکه در رقابتهای بین المللی اوپن باکو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۴    
نماینده مردم بوشهر از پنج مفقودی در پی سونامی صبح امروز در استان متبوعش خبر داد و گفت:مسئولان در حال مدیریت بحران و امدادرسانی به آسیب دیدگان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که آمریکا نمی خواهد اروپا به رقیب اقتصادی و سیاسی آنها تبدیل شود ، گفت: برگزیت در واشنگتن با مشاوره لندن طراحی و اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از دلایلی که دولت آنگونه که باید و شاید نتوانسته برنامه جامع اقتصاد مقاومتی را اجرا کند، محدودیت منابع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۱    
نماینده مجلس دهم گفت: به نظر من مذاکره درباره عضویت ایران در توافق FATF در صلاحیت وزارت اقتصاد و امور دارایی نیست، بلکه دستگاه دیپلماسی و تیم مذاکره کننده باید در این عرصه وارد شده و مذاکره کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری تلاش مجلس در حمایت از بیماران روانی، گفت: گاهی خانواده های این بیماران ناچارند چند میلیون تومان هزینه کنند که بر اساس این فشار مضاعف ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۸    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه دولت باید شرایط حضور بخش خصوصی در تکمیل پروژه های عمرانی را فراهم کند، گفت: تزریق سرمایه های خارجی نیز می تواند ایجاد شغل در گستره وسیعی را رقم بزند.
مشاهده نتایج بیشتر...