یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۲۳:۴۵Nov 2017 19

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 31 فروردین 1396 خانه ملت 11 اردیبهشت 1396 خانه ملت 31 خرداد 1396 خانه ملت 31 تیر 1396 خانه ملت 31 مرداد 1396 خانه ملت 31 شهریور 1396 خانه ملت 30 مهر 1396 خانه ملت 1 آبان 1396 خانه ملت 2 آبان 1396 خانه ملت 3 آبان 1396 خانه ملت 4 آبان 1396 خانه ملت 5 آبان 1396 خانه ملت 6 آبان 1396 خانه ملت 7 آبان 1396 خانه ملت 8 آبان 1396 خانه ملت 9 آبان 1396 خانه ملت 10 آبان 1396 خانه ملت 11 آبان 1396 خانه ملت 12 آبان 1396 خانه ملت 13 آبان 1396 خانه ملت 14 آبان 1396 خانه ملت 15 آبان 1396 خانه ملت 16 آبان 1396 خانه ملت 17 آبان 1396 خانه ملت 18 آبان 1396 خانه ملت 19 آبان 1396 خانه ملت 20 آبان 1396 خانه ملت 21 آبان 1396 خانه ملت 22 آبان 1396 خانه ملت 23 آبان 1396 خانه ملت 24 آبان 1396 خانه ملت 25 آبان 1396 خانه ملت 26 آبان 1396 خانه ملت 27 آبان 1396 خانه ملت 28 آبان 1396 
  ۲ ساعت پیش    
نوبخت در پیامی از پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی و اجرایی اعزامی به مناطق زلزله زده غرب کشور قدردانی کرد.
  ۳ ساعت پیش    
باتوجه به اینکه وزیر صنعت معدن و تجارت حکم مدیرعامل را صادر نمی کند اما همیشه در انتخاب مدیران ایران خودرو و سایپا ، وزارت صنعت، معدن و تجارت نظر تاثیرگذاری داشته است ...
  ۶ ساعت پیش    
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست فوق العاده ستاد مدیریت بحران کرمانشاه حضور یافت.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خروج عده زیادی از تروریست های داعش از رقه با همکاری و نظارت ائتلاف آمریکا در سوریه، به نوعی شکست سیاست های آمریکایی – صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اجرای قانون برنامه ششم و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت را دو عامل اصلی تداوم اجرای طرح تحول سلامت و مدیریت صحیح هزینه کردها در حوزه سلامت دانست.
  ۷ ساعت پیش    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 28 آبان ماه 1396 از منطقه سرپل ذهاب و مسکن مهر این منطقه بازدید کرد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه وبودجه از واریز 281میلیارد تومان بلاعوض به حساب بنیاد مسکن برای زلزله زدگان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان تهران، با بیان اینکه منع قانونی برای ایجاد دیوان محاسبات در شورای شهر برای رسیدگی به تخلفات شهرداری وجود ندارد، ایجاد آن را منوط به عدم اعمال محدودیت در روند فعالیت شهرداری دانست.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره ششم از حوزه انتخابیه درگز روز گذشته بر اثر عارضه قلبی درگذشت
  ۸ ساعت پیش    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است وزیرخارجه عربستان درحالی مدعی لبریزشدن صبرشان به دلیل مداخلات ایران در امور منطقه هستند که خود جنگ یمن را سبب شده و حزب الله را که ضامن موجودیت لبنان ...
  ۹ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد مقدس گفت: همان طور که امیرالمؤمنین علیه السلام با ذوالفقار خود علیه کافرین و مشرکین جنگیدند تا دین تثبیت شد، امام رضا علیه السلام با مناظرات و مبارزات کلامی خود جنگیدند تا دین تثبیت شد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از اجاره سوله های مدیریت بحران تهران به کارگردان و تهیه کنندگان سینما انتقاد کرد و گفت: به طور قطع در زمان بحران با مشکل جدی اسکان مردم مواجه می شویم.
  ۹ ساعت پیش    
عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: بنیاد مسکن تا ظرف یک ماه آینده باید تمام طرح های اسکان دائمی را آماده کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت نظارت مجلس به سازمان صداوسیما به دلیل اهمیت و جایگاه رسانه ملی تاکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 28 آبان ماه 1396 از مناطق زلزله زده ازگله بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه پس از بازدید از منطقه ازگله به سرپل ذهاب رفته و در جریان مشکلات زلزله زدگان این شهرستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به عوامل دخیل در نا به سامانی بازار مسکن، گفت: مهاجرت، انباشت تقاضا و همچنین عدم همخوانی عرضه و تقاضا سه ضلع مثلث رشد قیمت ها در بازار مسکن است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۹    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد هدف رییس جمهور آمریکا در خصوص اظهارنظر در رابطه به مولفه های اقتصادی مانند صنعت نفت ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۸    
نماینده استان کرمانشاه در مجلس گفت: با اقدام بموقع وزارت بهداشت، بسیاری از پزشکان متخصص و جراح و نیروهای اورژانس، بی هیچ چشمداشتی در مناطق زلزله زده حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۵    
نماینده کنگاور در مجلس گفت: با خدمات به موقع پزشکان و متخصصان و پرستاران، خوشبختانه حتی یک مصدوم نیز در مناطق زلزله زده فوت نشد و باید گفت مدیریت بحران از سوی وزارت بهداشت در خدمات رسانی به مصدومان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۰    
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از نحوه پوشش اخبار زلزله کرمانشاه در رسانه ملی به ویژه در ساعات اولیه حادثه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۳    
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزرای بهداشت و علوم خواستار تعیین سهمیه اختصاصی کنکور برای زلزله زدگان استان کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا سعی دارد با قطعنامه های پیشنهادی ضدسوری در شورای امنیت بر موضوع تروریسم در سوریه دامن بزند درحالی که باید پایبند به نتایج مثبت مذاکرات آستانه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳    
نماینده مردم قائمشهر در مجلس معتقد است هیچ اقدام بن سلمان بدون هماهنگی آمریکایی ها صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی که برای بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه به این استان سفر کرده است، از منطقه ازگله بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۱    
رئیس دیوان محاسبات کشور، گفت:دولت باید بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را اجرایی کند تا دیوان محاسبات کشور بر پایه آن،اقدام به حسابرسی برمبنای عملکرد کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با هدف همدردی با مردم زلزله زده به استان کرمانشاه سفر کرده ایم تا خدماتی که دولت و ارگان های مختلف به مردم زلزله زده داده اند را بررسی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
وضعیت بهداشتی و درمانی مردم زلزله زده پس از گذشت حدود یک هفته در شرایطی قرار دارد که اگر در روزهای آینده مورد توجه قرار نگیرد، بحران های شدیدی به وجود خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۲:۰۶    
در حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور، بهرام سرمست به عنوان مدیرکل سیاسی وزارت کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۱:۰۵    
سخنگوی نیروی انتظامی با اعلام اینکه امنیت مناطق زلزله زده زیر چتر پلیس است، تاکید کرد: پلیس با همه توان در کنار حادثه دیدگان است و تا استقرار کامل نظم و امنیت در مناطق زلزله زده می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۴    
آسیب های فراوان شهرستان ثلاث باباجانی بعد از زلزله هفته گذشته کرمانشاه از منظر دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۰    
وضعیت خدمت رسانی بیمارستان صحرایی سپاه پاسداران در چند کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب کرمانشاه به مجروحین زلزله به روایت خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۶    
رئیس ستاد مدیریت بحران کشور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته با دستگاه های مربوط سپاه پاسداران، ارتش، کمیته امداد با محوریت بنیاد مسکن کار بازسازی از روز سه شنبه به صورت رسمی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۸    
آئین سنتی خطبه خوانی شب شهادت امام رضا(ع) در بارگاه رضوی همزمان با شب شهادت امام هشتم شیعیان برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه به منظور دیدار با مراجع عظام تقلید به قم سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۰    
خسارات ناشی از زلزله در شهرستان اسلام آباد غرب کرمانشاه به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۵    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به کاهش ذخایردریا و ظرفیت های موجود در استان بوشهر ترویج روش های نوین پرورش آبزیان در این استان ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی از احداث دو کریدور اصلی در نوار ساحلی جنوب کشور و همچنین شمال به جنوب در غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۹    
وضعیت بخش ازگله ثلاث باباجانی کرمانشاه بعد از وقوع زلزله از زاویه دید دوربین خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۵    
نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نبود کمیته ای برای جذب سرمایه، بر تمهید شرایط حضور و استقرار سرمایه گذاران در این شهرستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۰    
بانک مرکزی هفت بانک را به عنوان عامل پرداخت تسهیلات بانکی ارزان قیمت با مجموع رقم 767 میلیارد تومان به مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: هرچند تغییر بودجه بسیار سخت است اما با پیگیری نمایندگان برای ارتقاء جایگاه اعتباری استان اقدام شده و امسال شاهد اتفاق خوبی خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۰    
تارنمای اینترسپت در آمریکا گزارش داد که هیات منتخب شورای امنیت سازمان ملل، ادعای ائتلاف عربی و واشنگتن مبنی بر سازماندهی حمله موشکی به فرودگاه بین المللی ملک خالد در نزدیکی ریاض از سوی ایران را رد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است توهین به تصویر اردوغان حتی اگر خطای فردی باشد، توهین به ملت یک کشور است که بر اساس دموکراسی اداره می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۲    
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه اسکان موقت و دائم مردم باید با محوریت بنیاد مسکن انجام شود گفت: اسکان کسانی که خانه هایشان بر اثر زلزله تخریب شده، باید با سرعت هر چه بیشتر انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۱    
مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی ضمن قدردانی از زحمات مجریان طرح ریجستری، این طرح را در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۰    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به محاصره غذایی 17 میلیون یمنی و بحران انسانی در این کشور گفت: متاسفانه عربستان در مجامع بین المللی پول خرج کرده و یارگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۵    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: معاونان اول سه قوه قرار است موضوع ساماندهی مجموع صندوق های مرتبط با موسسات مالی و اعتباری اعم از کاسپین را در دستور کار خود داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۱    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه به تازگی پرونده ای درباره موسسات مالی و اعتباری در این کمیسیون در حال بررسی است، گفت: منابع، مصارف ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۸    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات بهداشتی و درمانی به بهترین شکل به مردم ارائه شده و وزارت بهداشت از روز اول تا به امروز با تمام توان در کنار مردم زلزله زده کرمانشاه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برخورد با خاطیان و مجازات آنها در مورد سهل انگاری در ساخت و سازهای مسکن مهر می تواند درس عبرتی باشد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۹    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دخالت رئیس جمهور فرانسه در موضوع موشکی ایران را به نفع مکرون و این کشور ندانست و با هشدار درخصوص مداخله در امور داخلی کشورمان به او توصیه کرد سعی کند مانند مارشال دوگل ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۰    
نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای بنگاه های کوچک در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۷    
رفتار و جدل های مسئولان و حتی سران قوا در جامعه بازتاب بدی دارد. دشمنان در خارج ایران نیز با دیدن این مسائل بین مسئولان ما خوشحال می شوند و شرایط برای سواستفاده آنها به راحتی فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخریب برخی مراکز درمانی و ساختمان های دولت ساز گفت: متاسفانه فساد دارد در همه زمینه ها کار دست این کشور می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۴    
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نهضت امام حسین (ع) تا پایان تاریخ ادامه دارد،گفت: زیبایی های عاشورا در به وجود آمدن انقلاب، جنگ تحمیلی و راهپیمایی های اربعین مشهود است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی فراکسیون ورزش آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را تشریح و اعلام کرد که نباید دولت بدهی این دو باشگاه را می داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰    
معاون حقوقی رییس جمهور از تهیه گزارشی جامع درباره موضوع لغو عضویت سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد و ارائه به رییس جمهور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰    
تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه روز جمعه به امضای علیرضا تابش و سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۸    
نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو با طرح این پیشنهاد که هلال احمر حسابی خاص برای ساخت و تامین مسکن مردم در مناطق زلزله زده اعلام کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظارت بر ساخت و سازها در ایران رضایت بخش نیست، گفت: بسیار جای تاسف دارد که به خاطر بی اخلاقی و بی ایمانی عده ای پیمانکار ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۸    
تجری از عملکرد هلال احمر در توزیع چادر میان زلزله زدگان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت هر خانوار روستایی آسیب دیده از زلزله کرمانشاه 25 میلیون تومان وام با سود 4 درصد و 5 میلیون تومان کمک بلاعوض و هر خانوار شهری 35 میلیون تومان وام با سود 4 درصد و 6 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۳    
حسام الدین آشنا در کانال تلگرامی خود در خصوص حمایت محمودی احمدی نژاد از بست نشینی یارانش توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۳    
استاندار سمنان در دولت یازدهم درباره نصب کاشی ماندگار از سوی سازمان میراث فرهنگی بر سردر خانه پدری حسن روحانی گفت: رئیس جمهور و ورثه مرحوم "عزیزالله فریدون" پدر آقای روحانی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۶    
نایب رییس کمیته زنان ، خانواده ، تربیت بدنی وجوانان مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها بازی های سیاسی را وارد میدان ورزشی کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۳    
عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که طرح استیضاح وزیر کشور در شرایطی که در بحران بعد از وقوع زلزله کرمانشاه هستیم، منطقی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۶    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حاج عباسقلی عابدی را تسلیت گفت
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۱    
مسکن مهر سرپل ذهاب کرمانشاه پس از زلزله 21 آبان به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
وضعیت زلزله زدگان روستای کوییک استان کرمانشاه بعد از گذشت 6 روز از وقوع زلزله از زوایه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۳    
آن چه شورای نگهبان انجام داده، طبق قوانین موجود بوده است. صلاحیت و اختیار آن را هم داشته و قبل از انتخابات هم انجام داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۱    
وضعیت زلزله زدگان کرمانشاه از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۰    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با ارزیابی مثبت از تدوین طرح جامع آب در تهران تاکید کرد که این طرح باید برای مدیریت حوزه آب کل کشور تدوین شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برضرورت برطرف کردن خلاءهای قانونی و اجرایی در رابطه با سرقت در حوزه کتاب تاکید کرد و از مردم خواست با دزدی کتاب مانند دزدی های دیگر برخورد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۰    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس تاکید می کند که بخش خصوصی باید اعتماد دولت را برای برعهده گرفتن مسئولیت ها جلب کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: 4 تا 5 میلیارد نخ سیگار مورد نیاز کشور از طریق قانونی وارد می شود، اما مابقی نیاز کشور به صورت قاچاق تامین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۹    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اصلاح قوانین دیوان عدالت اداری، گفت: بررسی پرونده دردیوان ازابتدا تا پیان دوسال زمان می برد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۸    
حجت الاسلام سیدرضا تقوی به نمایندگی از رهبر انقلاب از مصدومان حادثه زلزله کرمانشاه عیادت و برای آنان آرزوی سلامتی و شفای عاجل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۶    
عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس نسبت به حمایت احمدی نژاد از بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) واکنش نشان داد و آن را بدعتی خواند که در اوج عزای عمومی مردم در غم مصائب هم وطنان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۴    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه ستاد بحران کشور یک مدیریت واحد ندارد، گفت: ستاد مدیریت بحران کشور بحرانی شده و موضوع رسیدگی به زلزله زدگان از دست آن خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۱    
نخست وزیر مستعفی لبنان گفت که اقامتش در عربستان برای مشورت در خصوص آینده لبنان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۳    
رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه پشتوانه ارزی کشور شرایط بسیار خوبی دارد، گفت:افزایش قیمت ارز بنابر تقاضای فصلی بوده و نمی تواند استمرار پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استانداردسازی خانه های سالمندان بهبود وضعیت سالمندان را نیازمند تدوین سند جامع مراقبتی و حمایتی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۸    
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است آمریکا برای حفظ جایگاه خود از هیچ تلاشی در پیشنهاد قطعنامه علیه سوریه دست برنمی دارد و از طرفی روسیه به عنوان یکی از دارندگان حق وتو همواره تلاش های آمریکایی را بی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۸    
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است اقلیم کردستان با برگزاری همه پرسی و شکستی که در نتیجه با آن مواجه شد جایگاه سابق خود را از دست داده و امروز در تلاش برای بازگشت به نقطه پیش از این اقدام است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۹    
خطیب نمازجمعه تهران ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور تأکید کرد: کسانی که تمکن مالی دارند برای کمک به زلزله زدگان خانه سازی را بر عهده بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انگیزه ای برای مطالعه در جامعه وجود ندارد، گفت: نظام استخدامی، نظام ارتقای شغلی و همچنین انتخابات بر اساس سواد، دانش و علم افراد نیست
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۱    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس درخصوص حکومت داری حضرت محمد(ص) تاکید کرد که طبع اولیه پیامبر(ص) مهربانی و مدارا بود مگر بر حسب ضرورت، شدت عملی نیز نشان می دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است آمریکایی ها سعی دارند با سخت گیری های اقتصادی شرایط را بر ملت ایران تنگ کرده، آنها را به سمت تنش های اجتماعی و ایجاد فشار بیشتر بر دولت ایران سوق دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۵    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه گفت: تکرار نگرانی های ساختگی و خصمانه علیه ایران کمکی به خروج عربستان از بحران های داخلی و منطقه ای که با آنها دست به گریبان است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳    
دبیرکل حزب مردم سالاری با بیان اینکه قانون احزاب در اجرا دچار مشکل است، گفت: حزب در ایران درگیر سنگلاخ هایی است و ما در مجلس پیگیری می کنیم تا کارهای حزبی را جدی تر پیگیری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت برخورد با پیمانکاران خاطی در موضوع تخریب واحدهای مسکونی در زلزله ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱    
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه در مواقع سخت و لحظات بحران حضور داشته و تا زمان تأمین کامل نیازهای مردم کنار آن ها هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه قانون مرتبط با منع عرضه قلیان در قهوه خانه ها در ردیف قوانین متروکه حقوقی قرار می گیرد، تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی این قانون را ضروری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۳    
سفیر ایران در لندن اعلام کرد: طی روزهای آینده مبلغ مطالبه جمهوری اسلامی ایران به حساب بانک مرکزی ایران منتقل خواهد شد که نقطه پایانی بر این دعوای حقوقی 40 ساله است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، گفت: در برخی از استان ها پروازها به صورت انحصاری شده و به راحتی پروازها را لغو می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه مدیران دستگاه ها نسبت به اجرای قانون درکشور بی تفاوت هستند، گفت: سیستم زننده و قرطاس بازی درادارات فساد را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: وضعیت نامشخص کودکان و نوزادانی که والدین خود را از دست داده اند، مدیریت بحران می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اعمال نظارت در ساختمان های تازه سازی که در زلزله اخیر فروریخت، موج می زند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بار دیگر نسبت به لفاظی ها و تکرار ادعاهای بی اساس و پیگیری مشی بی ثبات ساز و تفرقه افکنانه سعودی ها در منطقه هشدار داد.
مشاهده نتایج بیشتر...