چهارشنبه ۰۳ خردادساعت ۰۴:۴۴May 2017 24

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم آمل در مجلس معتقد است از آنجایی که عربستانی ها و آمریکایی ها نمی خواهند شیعیان در صحنه سیاسی ...
  ۸ ساعت پیش    
نشست کمیسیون های عمران و انرژی مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه شنبه برگزار شد و نمایندگان به بررسی مسائل مربوط به حوزه فعالیت کمیسیون تخصصی خود پرداختند ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس،گفت: اختیارات شرکت ملی پتروشیمی با خصوصی سازی محدود شده و بیشتر سرمایه گذاری های کنونی در بخش پتروشیمی توسط هلدینگ خلیج فارس، شستا و ساتا انجام می شود.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از حضور نعمت زاده و فعالان صنعت خودرو در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: برای بررسی نقش خودرو در حمل و نقل کشور و احصاء کاستی های این حوزه کمیسیون با اعمال ماده 49 موافقت کرد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در امارات تاکید کرد: پارلمان آسیا نهاد سمبلیک و بی خاصیت نیست.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با نمایندگان پارلمان های ترکیه و عراق درخصوص ضرورت تشکیل پارلمان آسیا گفت: متاسفانه بسیاری از کشورها در آسیا دارای حکومت دموکراتیک نیستند.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تصویب لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش کمیسیون متبوعش در خصوص انفجار در معدن زمستان یورت آزادشهر به هیئت رییسه مجلس خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نشست کمیته اجرایی و مالی مجمع مجالس آسیایی دقایقی قبل به کار خود پایان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس هیات پارلمانی کشورمان در پایان نشست کمیته اجرایی و مالی مجمع مجالس آسیایی با رئیس هیات پارلمانی امارات دقایقی کوتاه دیدار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از خارج شدن طرح تشکیل وزارت محیط زیست و منابع طبیعی و همچنین اصلاح اساسنامه بنیاد شهید از دستور کار این کمیسیون خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: شورای نگهبان با عدم ورود قوه قضائیه به شکایات انتخاباتی بعد از اتمام مهلت قانونی مخالفت کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه نیازی به واردات گوشت سفید درماه مبارک رمضان احساس نمی شود،گفت: 21 ماده از28ماده از لایحه حفاظت از خاک در کمیسیون متبوعش تصویب شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستورکار این کمیسیون گفت: لوایح اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی به ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:میزان یارانه پرداختی در دولت قبل، بیش از منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اصلاح طرح الحاق یک تبصره به ماده 353 قانون آیین دادرسی کیفری درخصوص اجرای علنی دادرسی درباره جرائم اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از پیشنهاد تاسیس" بنیاد حفظ ارزش های طب رزم و جنگ" برای به تصویرکشیدن حضور تیم سلامت در دوران جنگ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با اشاره جلسه این کمیسیون گفت: مقرر شد گزارشی پیرامون نحوه حسابرسی بودجه در دو نهاد صداوسیما و بانک مرکزی تهیه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۶    
یانواش کواچ سفیر مجارستان در تهران با علی اصغر یوسف نژاد دبیرهیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۸    
حماسه سترگ آزادسازی خرمشهر یادآور جوانانی است که با اتکا به قدرت الهی پای به عرصه جهاد نهادند و حماسه ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۶    
نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت:در مسیر توسعه یافتگی نیشابور دچار عقب ماندگی چند 10 ساله هستیم و باید برای رسیدن به هدف از مسیرهای میان بُر استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است نامزدهای انتخابات شورای شهر اردبیل اعتراضات خود را با مستندات ارائه دهند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۲    
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد برگزاری مسابقات تیم های ایرانی در کشور ثالث به منظور رقابت در لیگ قهرمانان آسیا نشان دهنده حالت انفعالی مسئولان فدراسیون فوتبال و بهره نبردن از دیپلماسی ورزشی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۲    
سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه در برخی از حوزه ها نه تنها آرا لیست خدمت بلکه آرا لیست امید هم صفر بود، گفت: باید رای و نظر مردم را در سراسر کشور بپذیریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر لزوم برخورد جدی با شبکه های توزیع مکمل های ورزشی غیرمجاز و قاچاق، گفت: بازار مکمل های ورزشی باید ساماندهی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۸    
عضو هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با هیات پارلمانی هندوستان گفت: ایران و هندوستان میتوانند با مشکل تروریسم و افراط گرایی مذهبی مقابله کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۶    
سخنگوی کمیته بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هنوز پرونده انتخابات ریاست جمهوری از نظر کمیته تبلیغات بسته نشده است، گفت: منتظر اعلام نظر شورای نگهبان درباره این موضوع هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۷    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه ریشه اصلی جرایم موادمخدر عدم برخورد با مافیا است، گفت:در زمینه جرایم موادمخدر باید نگاه کلان داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۱    
رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با رئیس هیات پارلمانی هندوستان تاکید کرد: نشست های مجمع مجالس آسیایی فرصت قابل قبولی برای تقویت روابط پارلمانی میان دو کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۱    
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: توافقات تسلیحاتی عربستان و آمریکا در جهت ناامن سازی منطقه و ایجاد تنش در این منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۹    
نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس تاکید دارد که دولت باید استراتژی مصرف، میزان بهره برداری، واردات چوب و ایجاد تناسب بین عرضه و تقاضا برای بعد از اجرای طرح تنفس را تدوین کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با بیان اینکه انباشت سلاح هیچگاه امنیت آفرین نبوده، گفت: برخی کشورهای بد سابقه در حمایت از تروریسم بذر ناامنی و خشونت را می پراکنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر ترامپ به عربستان و قرارداد480 میلیارد دلاری تسلیحاتی با ریاض گفت: آمریکا عملا با سیل تسلیحاتی که برای رژیم سعودی ارسال می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۰    
اسامی ناطقان میان دستور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، به شرح ذیل است: علیرضا محجوب، قاسم میرزایی نکو، عبدالغفور ایران نژاد، محمدحسین فرهنگی، عزت الله یوسفیان.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۹    
نشست علنی امروز سه شنبه، 2 خرداد ماه 96 به ریاست دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۷    
دبیر کل سازمان جهانی بهداشت طی سخنانی در جریان نشست 'توسعه پایدار' که در حاشیه هفتادمین نشست مجمع جهانی سلامت در ژنو برگزار شد، نقش ایران در پیشبرد اهداف توسعه پایدار را ستودنی توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با روش پرداخت یارانه نقدی، تنها در کوتاه مدت ضریب جینی کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۷    
علی اصغر یوسف نژاد، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با سفیر مجارستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۷    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس آموزش های فنی وحرفه ای را از جمله راهکارهای برون رفت از بیکاری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت موجب کاهش خطاهای پزشکی در کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۳    
کارشناسان معتقدند که چراغ قرمز یا سبز معاملات بورس منوط به برنامه های اقتصادی دولت دوازدهم، وضعیت سود بانکی و فعالیت بازار بدهی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۷    
نماینده سابق دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آشنایی تیم دولت با شرایط کشور و اینکه بهبود فضای کسب و کار مهمترین اولویت اقتصادی دولت دوازدهم است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۴    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امکان اصلاح قانون مرخصی زایمان برای مردان نیست، گفت: 9 ماه مرخصی زایمان زنان ضد اشتغال زنان است بنابراین هیچ کارفرمایی در بخش خصوصی حاضر به اجرای این ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۱    
عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس با بیان اینکه برای اجرایی شدن طرح LEZ داشتن معاینه فنی یک الزام است، گفت: باید با انجام زیرساخت های لازم اجرای طرح بین المللی LEZ در کشور شکل اجرایی به خود گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جنایت اخیر حکومت بحرین در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم بحرین با چراغ سبز امریکا و حضور نظامیان سعودی رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
سفیر و نماینده دایم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل از ایرانیان مقیم آمریکای شمالی به خاطر مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه کاهش نسل گونه های نادر جانوری بیانگر ضعف محیط زیست در حفاظت از این گونه ها است بر لزوم ایجاد منطقه حفاظت شده مناسب برای پرورش و احیای نسل این گونه ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه سالانه 15 میلیارد نخ سیگار در کشور تولید می شود، گفت: بیش از 81 درصد سیگار موجود در کشور قاچاق است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اجلاس مجمع جهانی بهداشت فرصت مناسبی برای انتقال تجارب کشورها است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بیش از 70 درصد لوازم خانگی موجود در بازار با برندهای خارجی است، گفت: تولید صادرات محور در حوزه لوازم خانگی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اغلب زندانیان در کشور به دلیل جرایم ساده به زندان می روند که می توان در قالب پابندهای الکترونیک، آنها را محدود کرده و از طرفی آزادی های وی را نیز حفظ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۷    
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه مهمترین پیام انتخابات 96 ، مشارکت، ثبات و امنیت بود گفت: محو فقر مطلق تا سال 1400 در دستور کار دولت دوازدهم است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۵    
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد توجه نداشتن به استعدادیابی و سرمایه گذاری درازمدت برای ورزشکاران حلقه مفقوده صنعت ورزش کشورمان است لذا باید توجه بیشتری به رشته های پایه و انفرادی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۱    
سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: دولتی ها و شهرداری ها باید نسبت به تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تجهیزات آتش نشانی اهتمام جدی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۰    
رییس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:ساماندهی زنجیره های تولید و توزیع محصولات غذایی-کشاورزی راهکاری برای جلوگیری از نوسانات غیر قابل پیش بینی دربازار مواد غذایی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۸    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز با نمایندگان مجلس و فرهیختگان کشور سوریه دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷    
نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهوری منتخب باید به استانهای کم برخوردار از جمله چهارمحال و بختیاری نگاه ویژه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۹    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه خرید شیر از دامداران نیازمند همکاری مجلس و دولت است،گفت:عدم وجود صنایع تبدیلی کافی ، شیر را با نرخ نازل نصیب دلالان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷    
مرکز پژوهش های مجلس، همایش ملی آسیب شناسی سیاستگذاری اقامت و تابعیت در ایران را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷    
رئیس هیات پارلمانی کشورمان با بیان اینکه ایران در طول سال های گذشته مشکلی در تامین بودجه دبیرخانه مجمع مجالس آسیایی نداشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۵    
نماینده مردم چابهار،نیکشهر،کنارک و قصرقند درمجلس با بیان اینکه شاخص فضای آموزشی برای هر دانش آموز در منطقه چابهار 48 سانتیمتر مربع است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از ابلاغ پیشنهاد رئیس مجلس مبنی بر بازشماری آرای 50 نفر اول انتخابات شورای شهر تهران به هیئت نظارت استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۸    
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی خواستار رفع شبهات مطرح شده درخصوص بررسی صلاحیت نامزدها از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۵    
عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت:سموم غیرمجاز و غیراستانداردی توسط دلالان استفاده می شود که کشاورزان را دچار مشکلات ریوی، پوستی و سرطان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۴    
تجری جزییات جلسه بازشماری آرا شورای شهر تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۱    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مصوبه امروز مجلس 10 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در روستا ها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۹    
عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا باید نقش خود را در مسائل اقتصاد،فرهنگی و اجتماعی شهری و روستایی ایفا کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۷    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی انتقاد کرد و خواستار رسیدگی هر چه سریع تر به این موضوع شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲    
اعضای هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران امروز از مجلس مشورتی امارات بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۰    
نماینده گلپایگان در مجلس در تذکری به وزیر صنعت خواستار پرداخت مطالبات قطعه سازان در شهرک صنعتی گروه سایپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعداد قربانیان جاده مواصلاتی شهرضا-مبارکه خواستار تکمیل این جاده از سوی وزارت راه و شهرسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۴    
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس، به آسیب شناسی برگزاری انتخابات در کشور پرداخت و گفت: وجود فضای پرالتهاب آن هم در موضوعات غیراولویت دار کشور به صلاح نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۸    
نماینده مردم خواف در مجلس در تذکر شفاهی خطاب به وزیر صنعت خواستار رسیدگی به تخریب زیست محیطی و ایجاد مشکلات اجتماعی شرکت معدنی درکاو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۷    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۴    
عضوکمیسیون انرژی مجلس ضمن هشدار به واردات ماهی تیلاپیا از کشور چین از وزیر جهاد کشاورزی درخواست کرد به این موضوع رسیدگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار پایان دادن به حواشی رقابت های انتخاباتی و کمک به رئیس جمهور منتخب برای حل مشکلات اقتصادی مردم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی درباره انتخابات هیات رییسه دور دوم مجلس دهم پیشنهاداتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از جمع بندی گزارش اولیه کمیته متبوعش خبرداد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۷    
سخنگوی دولت با اشاره به سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان تاکید کرد: این سفر رخداد سیاسی در منطقه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۱    
نماینده مردم شاهین شهر درمجلس معتقد است ورود غیرقانونی و قاچاق انسان به داخل کشور فرصت شغلی ایرانیان را گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار بررسی سند 2030 بر اساس منویات مقام معظم رهبری در کمیسیون آموزش و مرکز پژوهش های مجلس شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۵    
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از آغاز بررسی لایحه حقوق مالکیت ادبی و هنری بعد از ماه مبارک رمضان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۴    
نماینده مردم آمل در مجلس بر لزوم بازنگری در قانون اساسی با امر مقام معظم رهبری تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۲    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: همان طور که می گوییم یارانه باید فقط به افراد محروم و کم درآمد تعلق بگیرد، انجام آزمون وسع و حذف افراد غیرنیازمند از پوشش بیمه سلامت نیز باید صورت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۰    
رئیس جمهور کشورمان تاکید کرد: همه تلاش دولت بر این است که به وعده هایی که به مردم داده ایم، عمل کنیم و در مقام عمل خواسته های مردم را تحقق بخشیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۷    
سخنگوی دولت از تقدیم لایحه جامع انتخابات تا پایان نیمه نخست سال به مجلس خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
سخنگوی شورای نگهبان از بررسی گزارش انتخابات اخیر در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
نمایندگان مردم در خانه ملت دلایل مخالفت خود با لایحه یک فوریتی اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته عشایری و مرزی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۴    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی امروز را دقایقی قبل به صدا درآورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور بررسی انتخابات شوراها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۴    
عضوکمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر، گفت: روز 29 اردیبهشت را باید نقطه عطفی در دوره معاصر به حساب آوریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:هدف از قانون اجرای اصل 44 رشد بخش خصوصی و تعاونی بود، اما متاسفانه منبع تامین اعتبار بودجه کل کشور و پرداخت بدهی دولت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: صرف نظر از دسته بندی های سیاسی همه به توسعه و تکامل کشور کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۲    
نماینده مردم خاش در مجلس، توسعه سواحل مکران را راهکار تسهیل دسترسی ایران به بازارهای بین المللی خواند و گفت: با توسعه سواحل مکران رونق بازارچه های مرزی در کشور رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۰    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تداوم تعطیلی کارخانه نساجی خامنه انتقاد کرد و گفت:مهار تلفات جانی با تسریع در چهاربانده کردن جاده تسوج-شبستر ممکن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۹    
نمایندگان مجلس که با تعبیرز دوشیدن عربستان برای منافع اقتصادی ترامپ و غول های اسلحه سازی آمریکا یاد می کنند ضمن هشدا علیه ادامه اقدامات خصمانه ریاض علیه تهران از خرید هنگفت آنها تفسیر به ذخیره کوه یخ ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ورود بخش خصوصی و مهندسی به نوسازی بافت های فرسوده، گفت: نوسازی بافت های فرسوده آسیب پذیری شهرها را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۶    
نایب رئیس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده اصفهان گفت: برای اعطای تسهیلات از صندوق توسعه به ایجاد اشتغال روستایی اذن رهبری ازسوی دولت گرفته شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...