شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۷:۵۷Jan 2017 21

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۹ ساعت پیش  
رییس مجمع نمایندگان استان یزد به منظور تجلیل از آتش نشانان و بزرگداشت درگذشتگان و همدردی با بازماندگان و مجروحان حادثه پلاسکو، در ایستگاه مرکزی آتش نشانی اردکان حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۹  
مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی درپی حادثه غم بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان کشور بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۳  
روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس،شهادت آتش نشانان در حادثه فروریختن مجتمع پلاسکو را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۳  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده الیاس حضرتی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،پردیس و اسلامشهر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۵  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی حادثه ساختمان پلاسکو تهران در نشست مشترک این کمیسیون با رئیس اتاق اصناف خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۴  
نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده الیاس حضرتی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،پردیس و اسلامشهر را تسلیت گفت
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر باید اجازه دهیم مسولان خدمت رسان و نیروهای امدادی با آرامش و سرعت کار آواربرداری را انجام دهند و سپس به چگونگی حادثه ساختمان پلاسکو ورود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۲  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده"الیاس حضرتی" را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۳  
نایب رئیس مجلس با بیان اینکه طبق پیگیری های صورت گرفته بخش های مختلف برای نجات حادثه دیدگان و آتش نشانان زحمت کش وارد عمل شده اند،گفت:امیدوارم تعداد آسیب دیدگان این حادثه حداقل ممکن باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۲  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که دولت باید با در نظرگرفتن ملاک ها و معیارهایی که در قانون بودجه 95 مشخص شده،یارانه ثروتمندان و افراد غیر نیازمند را تا پایان امسال حذف می کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در مذاکرات آستانه به معنای آماده کردن زمین برای شروع یک بازی خطرناک از سوی واشنگتن است و منجر به تضعیف ثبات و امنیت خاورمیانه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۳  
آرزوی سلامتی برای آتش نشانان و مردم شریف حاضر در ساختمان پلاسکو را مسئلت دارم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۱  
حادثه ساختمان پلاسکو تمامی مردم و مسئولان را متاثر کرد و رهبری معظم انقلاب ،رئیس مجلس و نمایندگان مردم در خانه ملت بر کمک و امدادرسانی و همکاری همه مسولان تاکید دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۶  
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس در پیامی شهادت افتخارآمیز تعداد از آتش نشانان در حادثه فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۷  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه گزارش در مورد آسیب های اجتماعی در مدارس از جمله تیغ زنی دانش آموزان در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۴  
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی معتقد است می توان با ذخیره سازی تعداد آراء اخذ شده در صندوق های انتخابات الکترونیکی ، مانع از تغییر غیرقانونی در نتایج انتخابات الکترونیکی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۰  
نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: روسیه در صورت دعوت از آمریکا نشان می دهد که به دنبال منافع خود است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۷  
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر لزوم تناسب بودجه قوه قضائیه با شرح وظایف آن، گفت: بودجه قوه قضاییه با هدف انتقال زندان ها، پیشگیری از جرائم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵  
نمایندگان مجلس و صاحبنظران حوزه گردشگری اعتقاد دارند باید با مراکز اقامتی غیرمجاز گردشگری برخورد شود و از طرفی برای رفع کمبود ظرفیت اقامتی کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۲  
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت از ایجاد جنگ روانی در نرخ بازار شب عید جلوگیری کند،گفت: تنظیم بازارشب عید نباید در حد شعار باقی بماند بلکه باید از تجارب سالیان سال در این ایام استفاده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۶  
نمایندگان مردم در خانه ملت تأکید کردند که بر اساس قوانین بین المللی، هر کشوری مختار به انتخاب سفرای خود در دیگر کشورها است و قطعا اظهارات وزیر سعودی در امور خلیج فارس علیه سفیر جدید ایران در عراق ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۶  
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در ایجاد صلح در سوریه نقشی نداشته که حال بخواهد در مذاکرات صلح سوریه در آستانه شرکت کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم تحقیق باید ابعاد آتش سوزی را بررسی کارشناسانه کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵  
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از اعتبارات محدود وزارت بهداشت برای درمان اعتیاد، درباره روند رو به افزایش مصرف موادمخدر هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۱  
رییس مرکز پژوهش های مجلس درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه ساختمان پلاسکو در تهران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۰  
نمایندگان مردم در مجلس منشور حقوق شهروندی را به نوعی احیای مفاد قانون اساسی دانسته و یادآور شدند که این منشور در احقاق حقوق شهروندان تاثیرگذار است هرچند منتقدان بر این باورند که ابلاغ این منشور تحرکی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۹  
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئات اجرایی انتخابات سبب کاهش هزینه ها می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۶  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مصمون ماندن جشنواره فیلم فجر از سیاست زدگی، رفتارهای سلیقه ای را ضروری دانست و گفت:درصورت ادامه انتقادها برای حضور برخی از فیلم ها به جشنواره پاردرمیانی می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۴  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه اقدامات قابل قبولی در امدادرسانی به حادثه دیدگان ازسوی سازمان های خدمت رسان صورت گرفته است،گفت:برخی قوانین شهرداری و مدیریت شهری غیرشفاف و نامشخص هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: جنایت عربستان در عرصه عراق، سوریه و یمن با هیچ تبلیغات رسانه ای و ادعایی از سوی مقامات سعودی قابل پاک کردن و از بین بردن نیست و مقامات عربستانی در عرصه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۰  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد باید برای نظام مند شدن خدمات رسانی به گردشگران و متولیان این عرصه با خانه های غیرمجاز اجاره ای برخورد شود زیرا چنین اماکنی علاوه بر ایجاد اختلال در امنیت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۷  
نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه بازیگران منطقه ای و فرامنطقه ای باید در مذاکرات آستانه حضور داشته باشند تا مشکلات سوریه حل شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۳  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تاکید بر اینکه شوراهای شهر غیر از مسائل سیاسی در تمام مسائل خدماتی شهر می توانند دخالت کنند، گفت: لازمه تحول در شوراها تحقق مدیریت واحد شهری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۶  
دبیرفراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی گفت:برای محدودکردن واردات قطعات خودرو، قطعه سازان داخلی باید کیفیت تولید را افزایش و قیمت تمام شده آن را کاهش دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۷  
عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امورداخلی کشوربا ابراز تشکر از تلاش نیروی های امدادی درکمک رسانی به حادثه دیدگان ریزش پلاسکو، گفت :درحال حاضر مهم ترین موضوع مدیریت بحران به وجود آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۰  
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه براساس مصوبه مجلس،بنگاه های کوچک و متوسط در طول اجرای برنامه ششم توسعه می یابند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۵  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: سردار مسجدی از نیروهای مومن، انقلابی بوده و دوست و برادر مردم عراق است و در مسیر حمایت از تمامیت ارضی عراق و تقویت دولت مرکزی این کشور حرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۴  
نایب رئیس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با بیان اینکه با گسترش دولت الکترونیک روند رسیدگی به دعاوی در دستگاه قضا سرعت می گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۹  
نایب رییس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با تاکید بر اجرای مجازات مجرمان در مدت زمان کوتاه،گفت: تاخیر در اجرای مجازات، اثرگذاری لازم در پیشگیری از وقوع جرم را نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۲  
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،گفت:شفافیت درباره اختلاف حساب در میزان درآمد حاصل از اجرای هدفمندی و نحوه هزینه کرد این درآمدها، بعد از ارائه گزارش دیوان محاسبات کشور،مشخص می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۳  
نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به اینکه تجهیزات سازی، بزرگترین مشکل ارکستر فیلارمونیک کردستان است، از قول مساعد وزیر فرهنگ برای ثبت ملی این ارکستر اصیل ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۱  
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر بتوان به صورت پایلوت در چند استان یا مراکز استان ها انتخابات را به صورت الکترونیکی انجام برگزار کنیم و سپس به صورت فراگیر انجام شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۰  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس ضمن تاکید بر اینکه شهرداری باید نسبت به ایجاد سرپناه برای کارتن خواب ها به خصوص در فصل زمستان اقدام کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، معتقد است که افزایش سرعت پهنای باند اینترنت ،مهاجرت معکوس را رقم می زند و ایران باید بر شکاف دیجیتالی غلبه کرده و محل ترانزیت عبور اینترنتی منطقه شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۲  
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه تفاوت نرخ میوه از تره بار تا فروش در برخی مغازه ها 200 الی 300درصد است،گفت: گران فروشی و احتکار در بازار شب عید ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۱  
عضو هیئت رییسه کمیسیون انرژی مجلس، طی پیامی درگذشت جمعی از آتشنشانان را در حادثه مجمتع پلاسکو تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۶  
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارتقای عملکرد صنعت بیمه گفت:بسیاری از مردم،از خدمات شرکت های بیمه رضایت ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۴  
عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از بی توجهی به نخبگان ورزشی کشورمان، گفت: هنوز برخی از مسئولان نمی دانند که آینده ورزش کشورمان به چه سمتی خواهد رفت و رفتارهای تبعیض آمیز ناشی از چنین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۲  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است اعدام سه جوان بحرینی ازسوی رژیم آل خلیفه نه تنها درگیری ها را کاهش نداده بلکه جنگ داخلی را رقم می زند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۹  
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه افزایش پهنای باند سالیانه بیش از 5 هزار میلیارد تومان برای کشور ارزآوری دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۶  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: بعید می دانم شورای نگهبان مخالفتی با اصل برگزاری انتخابات الکترونیکی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۵  
عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اظهارنظرهای متفاوت وزرای ارتباطات و فرهنگ درباره کانال های تلگرامی را به دلیل ضعف قوانین و عدم تدوین مقررات روشن و قابل عمل در حوزه شبکه های مجازی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۹  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بی توجهی نسبت به اجرای قوانین در حوزه ازدواج انتقاد کرد و گفت: با آغاز به کار مجلس موضوع اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج را پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۷  
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ مواد غذایی نباید دهک های پایین جامعه را تحت تاثیر قرار دهد،گفت: در آستانه شب عید دولت به فکر طبقات ضعیف جامعه باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۱  
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ ارز مبادله ای راهکاری برای تنظیم بازار شکلات و شیرینی به شمارمی آید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۴  
نایب رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با انتقاد از نحوه تخصیص اعتبارات احیای دریاچه ارومیه، گفت: حساسیت های منطقه ای نسبت به خشکی دریاچه برای احیا باید تشدید شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۵  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر بازنگری در لایحه بودجه سال آینده، گفت: دولت باید درلایحه بودجه سال 96 با اختصاص ردیف بودجه مشخص برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد به اجرای مصوبات برنامه ششم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۲  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: تاثیر تورمی تسویه دولت با طلبکاران از روش ارائه اسناد خزانه اسلامی نسبت به راهکار استقراض از بانک مرکزی، کمتر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۷  
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در مذاکرات آستانه، مذاکرات صلح سوریه را با شکست مواجه می کند زیرا این کشور به دنبال سقوط دولت قانونی اسد است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد باید با مراکز اقامتی غیر مجاز برخورد قانونی شود و در این بین برای رونق صنعت گردشگری، اقدام به ارائه تسهیلات ارزان قیمت به منظور ساخت هتل انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۹  
رئیس مجلس شورای اسلامی درپیامی، سانحه ناگوار آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران را به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۶  
شهردار تهران، محمدباقر قالیباف برای دیدار با مراجع تقلید به قم رفته بود و در هنگام حادثه در تهران حضور نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۰  
وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی طی یادداشتی در کانال تلگرامی شهادت جمعی از آتش نشان ها در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۳  
حسینعلی حاجی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت آتش نشانان فداکار سازمان آتش نشانی در حادثه ساختمان پلاسکوی تهران، را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳  
رئیس مجلس شورای اسلامی درگفت وگوی تلفنی با وزرای کشور و بهداشت و درمان،شهردار و استاندار تهران و دیگر مسئولان امدادرسانی کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۷  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر لاریجانی کمیسیون عمران را به پیگیری حادثه آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران و ارائه گزارش جامع در این رابطه موظف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۴  
دکترعلی لاریجانی به کمیسیون های عمران،اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۱  
عضو مجمع نمایندگان تهران با تاکید برپاسخگویی مدیران شهری نسبت به وقوع ریزش پلاسکو، گفت: شهرداری به جای توسعه های نابه جا از وقوع حوادثی نظیر ریزش پلاسکو جلوگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۱  
صدها ساختمان در تهران هم چون پلاسکو در معرض خطر هستند اما شهرداری به تنهایی مجاز به تعطیلی آن ها نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۴  
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی جزییات حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۷  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مقاوم سازی ساختمان های ناایمن گفت: موضوع حادثه ساختمان پلاسکو در نشست آتی کمیسیون عمران مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۲  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم امدادرسانی مطلوب به مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو گفت: در حال حاضر اولویت نجات جان مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو و امداد رسانی مطلوب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۵  
سرپرست اورژانس کشور اعلام کرد: به دلیل بروز حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو اکنون این ساختمان فروریخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۳  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: بسیاری از وزارتخانه ها تنها به فکر حل مشکل مادی مردم هستند در حالی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید یک تنه مشکل معنوی مردم را هم حل کند به همین دلیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۳  
شیخ صباح الخالد الصباح وزیر امور خارجه کویت به زودی برای انجام رایزنیهایی با مقامات عالی رتبه کشورمان در زمینه روابط دو جانبه به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۲  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: منابع درآمدی صنعت توریسم در کنار درآمدهای نفتی، منبعی پایدار برای تولید ثروت ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰  
یک مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات، با اعلام تعداد سیم کارت های بی هویت فعلی گفت: امروز 3 میلیون سیم کارت بی هویت قطعاً قطع کامل می شوند، اما برای سلب امتیاز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رکن نظارتی مجلس در استان ها شکل گیرد تا خودمان را در مقابل مردم پاسخگو بدانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۸  
رئیس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش 40 درصدی بارش در سال زراعی جاری از جبران بخشی از این کاهش در بهمن ماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۳  
به منظور بررسی و حل مشکل اسناد شهرک های صنعتی آران و بیدگل جلسه ای با حضور مسئولان و نماینده صاحبان صنایع آران و بیدگل در دفتر نماینده مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸  
وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از اولویت های جدی وزارت راه و شهرسازی، توسعه زیرساخت های بنادر کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۶  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با ارائه آماری در خصوص درصد سالمندان در کشور گفت: در حال حاضر تنها 8 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۵  
وزیر کشور گفت: در حوزه اقتصاد باید از ظرفیت بانوان استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۸  
نماینده روسیه در شورای امنیت تاکید کرد، ایران بطورکامل به تعهدات خویش بر اساس برجام عمل کرده و گزارش جدید دبیرکل سازمان ملل کمتر از گذشته مغرضانه است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۷  
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: به لطف اراده و هوشمندی نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی و مردم، داعش حتی نتوانست یک ترقه در کشور منفجر کند تا از آن بهره تبلیغاتی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۶  
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت هزینه های درمانی مردم را کاهش می دهد که این موضوع از مزیت های این طرح است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمع غیر قانونی نباید برگزار شود و اینگونه رفتارهای هیچ گروهی پذیرفتنی و مورد تایید نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۴  
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 40 درصد صادرات سنگ آهن و فولاد از سیرجان صورت می گیرد و این حجم گسترده نیازمند خط ریلی ویژه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۳  
دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: صندوق توسعه ملی ظرفیت بسیار بزرگی برای حمایت از واحد های تولیدی و سرمایه گذاری در کشور است و باید همه استان ها به صورت یکسان از این منابع بهره مند شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مهار حریق در ساختمان پلاسکو خبر داده و جزئیات عملیات بیش از 200 آتش نشان در این حادثه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۱  
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه مهمترین دغدغه دولت را اتمام طرح ها و پروژه ها بیان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۶  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: آنچه که در نشست توجیهی شورای امنیت گذشت، گواه و تایید اجرای تعهدات برجامی ایران از سوی نمایندگان کشورهای حاضر در این نشست بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۵  
معاون حقوقی و امور بین الملل وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از حوادث ناگوار در میانمار و کشتار مسلمانان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۲  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: زمانی که به جای شعار و سخن گفتن، نیاز به عمل و حضور در صحنه بود، شهدا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۸  
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر مردم و به ویژه خیران همراهی بیشتری در زمینه ارائه خدمات به نیازمندان داشته باشند امکانات بیشتری در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت و اعتمادسازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۶  
نماینده مردم شهرستان فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه برای مصرف مواد مخدر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۵  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث حمایت از کشاورزان و باغداران ملایر از روزهای اول آغاز به کار مجلس دهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۵  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هرگونه مذاکره برای تغییر بندهای برجام را غیرقابل پذیرش خواند و گفت: آمریکا در صورت بر هم زدن برجام باید منتظر پیامدهای آن نیز باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۴  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در پس همه حاشیه سازی ها قطار ارتباط پسابرجامی به آرامی در حال حرکت است و باید به بدعهدان انتقاد کنیم نه به مذاکره کنندگان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۳  
"توبیاس الوود" معاون خاورمیانه و آفریقای وزیر خارجه انگلیس طی سفر یک روزه به تهران با مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان دیدار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...