دوشنبه ۰۲ مردادساعت ۱۱:۰۱Jul 2017 24

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۷ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به ویژه به سپاه داشته است ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: وکلا اجازه ورود در حوزه مسائل امنیتی به ویژه در مراحل مقدماتی را ندارند.
  ۱۲ دقیقه پیش    
نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، از وعده رئیس جمهور برای حل دو مشکل سد کسلیان و کارخانه کک سازی در حوزه انتخابیه خود خبر داد.
  ۱۶ دقیقه پیش    
نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت تدبیر و امید اقدامات بی نظیر در حوزه گازرسانی روستایی انجام داده است.
  ۲۱ دقیقه پیش    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور به خصوص در ابعادی همچون شفافیت در سیاستگذاری، کاهش نرخ بیکاری ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
مشاور وزیر بهداشت و دبیر مجامع، شوراها و هیات های امنا دانشگاه های علوم پزشکی از برگزاری اجلاس سراسری اعضای هیات امنای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور در روز سه شنبه سوم مرداد ماه خبر داد.
  ۳۲ دقیقه پیش    
محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت از تصویب لایحه اصلاح قانون پولی بانکی در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران خبر داد و گفت: بر اساس این لایحه ، واحد پول رسمی کشور، تومان و معادل ده ریال تعیین شد.
  ۴۹ دقیقه پیش    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: هنر تیم اقتصادی دولت جهش ویژه برای رسیدن به اهداف است، تا کشور را از شرایط رکود، بیکاری و برخی ناهنجاری های اجتماعی نجات دهد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
سخنگوی صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت آینده باید برنامه محور و استراتژیک باشد و وزرا معرفی شده قابلیت اجرای این برنامه ها را داشته باشند ...
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود 20درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام کشور نیازمند 500هزار میلیارد تومان اعتبار است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: از دوره سوم مجلس به بعد همه دولت ها شعار ارائه لایحه جامع نظام انتخابات را سر داده اند ولی در نهایت هیچ کدام از آن ها عزم راسخی برای ارائه ...
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: قوانین مرتبط با معلولان در کشور نیازمند بازنگری و اتخاذ رویکرد حمایتی بیشتر است تا حتی الامکان مشکلات این قشر از جامعه برطرف شود.
  ۱ ساعت پیش    
با حضور مسئولان استانی عملیات اجرایی احداث چهارمین کارخانه استحصال ید گلستان با ظرفیت 450 تن آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی، گفت: امسال در بودجه شهرستان رزن بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه تعلیم و تربیت پیش بینی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
جزئیات نتایج حاصل از پایش محیط کسب و کارایران در زمستان 1395 توسط مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
شهروندان منطقه منبع آب و کوی رمضان اهواز در حاشیه بازدید همایون یوسفی نماینده این شهر در مجلس مشکلات عدیده خود را اعلام کردند.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم بندرلنگه،بستک،پارسیان وجزیره کیش در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بخشی از منابع صندوق توسعه ملی به مناطق محروم استان هرمزگان خبرداد.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب های تولید برنج کشور است، گفت: بیش از35 درصد برنج کشور در گیلان تولید می شود.
  ۲ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با انتقاد از کارگروه مشاوران روحانی در تشکیل کابینه دوازدهم ...
  ۲ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس معتقد است در شرایطی که آمریکا برای خروج از توافق برجام تلاش دارد، اروپا با آن مخالف است و همین رویکرد باعث ایجاد شکاف میان دو قاره شده است.
  ۳ ساعت پیش    
کارشناسان معتقدند که بودجه ریزی بر مبنای عملکرد در بخش تئوریک به بلوغ رسیده اما در بخش عملیاتی اقدام چندانی صورت نگرفته و اجرای آن برای شفاف سازی سیاست گذاری ها به تعامل مجلس و دولت نیازمند است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۱    
عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، امروز با خانواده شهید هسته ای داریوش رضایی نژاد دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۵    
دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت:جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد با ایجاد بیمارستان تخصصی صحرایی در نزدیکترین مکان ممکن به کمک صدها مجروح حادثه تلخ مسجدالاقصی بشتابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۶    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: مجلس شورای اسلامی از گسترش مراودات پارلمانی با مجالس کشورهای جهان و از جمله کشورهای اروپایی استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۴    
حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل عصر امروز با نمایندگان جنبش حماس در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۷    
رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت زیرساخت ها برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی و نو تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه تداوم اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی و سرکوب وحشیانه مردم مظلوم فلسطین در قدس اشغالی را محکوم کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تشکیل کمیته ای برای خروج آمریکا از برجام در این کشور گفت: جمهوری اسلامی نیز در صورت خروج آمریکا از برجام از این توافقنامه خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۷    
وزیر دفاع گفت: تفاهم نامه همکاری که میان وزرای ایران و عراق امضاء شد چارچوبی برای همکاری های آینده و مبنایی برای توسعه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۶    
رییس پژوهشکده شورای نگهبان روند بررسی موضوع رجل سیاسی در شورای نگهبان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: تغییر در نظام آموزشی از دوران دبستان و قبل از آن باید صورت گیرد زیرا تا تحول در کودکان اتفاق نیافتد شاهد اثربخشی در آموزش و پرورش نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۴    
عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از پیگیری کمیسیون متبوعش درباره صحت و سقم ورود صیادان مسلح عراقی به صیادگاه های خوزستان از وزارت کشور و ناجا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۱    
رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تشکیل هیاتی از سوی علی لاریجانی رییس قوه مقننه برای تطبیق قرارداد شرکت نفت ایران وشرکت توتال با قوانین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۷    
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه انسجام حداکثری در جریان اصلاحات وجود دارد، گفت: آن دسته از دوستانی که انتقاد دارند باید از طریق سازوکار حزبی ایده ها و دغدغه هایشان را مطرح کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۴    
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس نوسانات قیمت برخی کالاهای اساسی به ویژه قیمت پیاز را در سطحی از حساسیت ندانست که کمیسیون بخواهد وزیر جهادکشاورزی را به مجلس دعوت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۲    
نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس به بازخوانی خاطرات و مشکلات ناشی از حمله رژیم بعث به روستای زرده دالاهو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ترامپ با لغو حمایت از شورشیان سوری و برای جبران شکست اوباما، ضمن ارائه مشوق هایی نظیر اوکراین به دنبال معامله با روسیه در جنگ سوریه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۴    
نماینده مردم تبریز در مجلس هدف مصوبه شورای عالی اداری درباره حقوق شهروندی را تعیین برنامه و خط مشی دولت و استیفا و ارتقاء حقوق شهروندی در نظام اداری دانست که در اسفندماه سال گذشته توسط رییس جمهور به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۲    
رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون اصل 90 در حال حاضر نمی تواند پاسخگوی مردم و قانون اساسی باشد با تبدیل به دیوان بازوی نظارتی مجلس تقویت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۰    
عضو کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی، گزارش ششم وزارت امور خارجه در مورد برجام را خوب ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۸    
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های آبرسانی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۲    
نماینده مجلس دهم گفت: با توجه به پوشش کامل استان ها در اجرای پرونده الکترونیک سلامت، در شرایط کنونی تهران نیز باید مشمول اجرای این طرح قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶    
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: منتخبان این انتخابات مطابق قانون از 12 شهریور کار خود را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارتخانه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۴    
معاون سیاسی وزیر کشور از نمایندگان مردم در شوراهای شهر و روستا خواست تا پیوست محیط زیستی طرح ها و پروژه ها را جدی بگیرند و اجازه ندهند صرفا به بهانه توسعه، هر طرحی اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان هم اکنون در این کمیسیون در حال بررسی بوده و تا شهریور ماه به صحن علنی می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بانیان و عوامل اصلی جنگ موصل، پیشنهاد بازسازی آن را به دولت عراق داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:روند درمان بیماران در پرونده الکترونیک سلامت قابل مشاهده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۸    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکیدبرتخلف وزارت کار وشهرداری در به کارگیری اتباع بیگانه غیرمجازدرشهرداری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی هرگونه استقلال طلبی در اقلیم کردستان عراق را محکوم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شهرداری باید پارکبان ها را از سطح شهر جمع آوری کند، گفت: اخذ دستی از مردم در معابر پایتخت غیرقانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۱    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خبر از عزیمت عوامل ستادی و بعثوی به عربستان برای فراهم آوری مقدمات تا چند روز دیگر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطر با سیاست های اخوانی به دردسری برای عربستان تبدیل شده بود اما باتوجه به اشتراکات دوحه با آنکارا ممکن است تنش ریاض با دوحه ممکن است به مجادله ریاض با ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۹    
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور قطع، مازندران قطب گردشگری کشور است تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه انحصار دارو منجر به برخی ویژه خواری شده است، گفت: بحث قاچاق موضوع فنی و تخصصی است و باید نهادهای مربوطه در این حوزه به کمک سازمان غذا و دارو بیایند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۹    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی،گفت:مجمع خیرین مجموعه ای غیرسیاسی، غیر انتفاعی و غیردولتی بوده و در زمینه بهداشت و درمان ،حوزه سلامت، علمی و پژوهشی همواره مشارکت ارزشمندی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تولید داروهای نوترکیب در کشور نیازمند حمایت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: قطعا دست های در کار است تا کارخانه های داخلی را با مشکل مالی، پرسنلی ودیگر مشکلات روبه رو کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۹    
معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نهایی شدن تدوین برنامه و راهبرد 10 ساله در حوزه سینما خبر داد و گفت: این مهم پس از تایید مسئولان و مجموعه های سیاستگذار بالادستی کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از وجود شبهات رانتی در نحوه واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه خبر داد و گفت: افراد کارشناس معترض به این شیوه واگذاری را از پالایشگاه اخراج کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از آن باید با توجه به شرایط جدید و اقتضائات روز عمل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۹    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اگر رئیس جمهور روحانی توجه ویژه ای به ستاد خود داشته باشد، که به اختیار خودش است را بتواند خوب ساماندهی کند، بسیاری از مشکلات حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: طرف آمریکایی می خواهد با توسل به فشار، ایران را از موضعی که دارد عقب براند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، حرکت های واگرایانه در عراق را مورد قبول جمهوری اسلامی ایران ندانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر مشکلات استان خوزستان حل نشود، با مهاجرت شدید مردم این استان مواجه می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: شرکت در حج تمتع امسال یک تصمیم ملی و براساس مجوز شورای عالی امنیت ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: شناور متعلق به کشور عربستان با 5 خدمه هندی به دلیل تجاوز به آب های مرزی ایران توقیف شد و این افراد برای طی مراحل قانونی تحویل دریابانی و از این طریق تحویل مراجع قضایی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۲    
عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی،آب و منابع مجلس،گفت: هیچ کشوری نمی تواند آبهای مرزی ایران را با احداث سد متوقف کند، اما متاسفانه خبرها حکایت از سدسازی ترکیه برای مهارآبهای مرزی ایران دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۳    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: توجه به حوزه بهداشت، تاثیر قابل توجهی بر کاهش هزینه های درمان در جامعه دارد و رویکرد طرح تحول سلامت نیز باید توجه بیشتر به بهداشت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۸    
نماینده مردم صومعه سرا درمجلس شورای اسلامی گفت:توسعه گردشگری و کشاورزی می تواند بیشترین میزان اشتغال زایی را در استان های شمالی ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۴    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: قانونگذار هیچ توجهی به برگزاری انتخابات میاندوره ای برای شوراها نکرده و این موضوع مشکلاتی را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: ایران نمی خواهد نقض کننده برجام باشد اما از سوی دیگر ما باید متناسب با رفتار آن ها عمل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از وضعیت بهره تسهیلات بخش تولید گفت: هیچ تولیدی قادر نیست با 25 درصد بهره روی پای خود بایستد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۷    
نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، گفت: برای شهرستان کهگیلویه 349 میلیون متر مکعب از مارون تخصیص آب داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت برنامه و بودجه مغایر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۰    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس در صفحه توییتر خود به موضوع حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۶    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: منتقدان به قرارداد توتال دیدگاه های مختلفی مانند وابستگی یا طولانی مدت بودن قرارداد را مطرح می کنند اما باید در نظر داشته باشند که کشورهای همسایه در حال برداشت از میادین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: نمره دکتر هاشمی در زمان وزارت خود در وزارت بهداشت الف است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در روند خصوص سازی اصل 44 به خوبی رعایت نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۹    
سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: آنچه که رئیس سازمان حج به نقل از وزیر حج عربستان سعودی اعلام کردند این بود که به دلیل سطح پایین روابط کنسولی و تعطیلی سفارت خانه ها و حجم بالای کاری روند صدور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۱    
معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: ملت ایران با انتخاب احسن نشان داد که به سمت بلوغ سیاسی گامی بلند توام با حفظ روحیه انقلابی برداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۳    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت:راندمان آبیاری در کشور حدود 40درصد است در صورتی که این رقم در جهان حدود60 درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت بودجه گفت:با طرح تشکیل وزراتخانه بودجه مخالف هستم،در هیچ جای دنیا،وزیر بودجه وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۵    
جعفرزاده ایمن آبادی مطرح می کند که اهتمام مجلس برای وزارتخانه شدن سازمان هایی همچون محیط زیست و برنامه و بودجه به این دلیل است که در وضعیت سازمان به مجلس پاسخگو نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۶    
نماینده پیرانشهر و سردشت از عدم همکاری بنیادشهید با جانبازان شیمیایی سردشت می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۷    
در پی فشارها از جانب ریاض، دولت کویت نیز این اقدامات مبنی بر کاهش تعداد دیپلمات ها و فضاسازی سیاسی وروانی علیه جمهوری اسلامی را انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
میزگرد بررسی آسیب های اجتماعی مرتبط با کودکان با حضور کارشناسان و نمایندگان محترم از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۸    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه هماهنگی حجاج بدون حضور تیم دیپلماتیک ایرانی مستقر در عربستان امکان پذیر نیست، گفت: عربستان در فرصت باقی مانده ویزای تیم دیپلماتیک را صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۷    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم مدیریت صحیح موجب شده تا مشکل کم آبی در روستاهای زنجان بیش از گذشته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه باید از بانکها حمایت کنیم گفت: باید با جلوگیری از ایجاد فضای ناامن روانی برای مردم به شایعات مربوط به ورشکستگی بانک ها دامن نزنیم و باعث ایجاد رعب و وحشت برای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است عربستان سعودی باید هرچه سریع تر برای ورود تیم دیپلماتیک ایرانی به عربستان، ویزا صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت برای کشور، گفت: این طرح به عنوان افتخاری برای دولت یازدهم، همچنان در دولت دوازدهم اولویت رئیس جمهوری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۳    
نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با بیان اینکه لایحه دولت در زمینه ساماندهی کولبران باید خواسته های نمایندگان را برآورده کند، گفت: کولبران باید از امنیت شغلی و جانی برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۰    
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح پایلوت توسعه شهرهای یاسوج و دوگنبدان اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۸    
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای برنامه تحول نظام سلامت در گام بهداشتی، 83 درصد مردم کشور در سامانه وزارت بهداشت صاحب پرونده الکترونیکی سلامت شدند که این مهم بستر توسعه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر لزوم شناسایی نقاط ضعف طرح ملی کنترل بیماری های غیرواگیردار با اجرای پایلوت آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۱    
عضو کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس اعتقاد دارد متاسفانه حجم برخی از کتب درسی با میزان زمان آموزشی در مدارس همخوانی ندارد لذا این موضوع سبب تدریس فشرده دروس و اُفت تحصیلی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خواستار توضیح درباره شفافت در بودجه استانی به صورت شهرستانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۸    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: فرهاد رهبر از نظر مدیریت اهل تدبیر، مشورت و بسیار با فکر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۳    
عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس گفت: ما می گوییم بین 70 الی 80 میلیارد نخ سیگار مصرف داخلی داریم و دوستان وزارتخانه صنعت ...
مشاهده نتایج بیشتر...