شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۳:۴۹Aug 2018 18

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 1 مرداد 1397 خانه ملت 2 مرداد 1397 خانه ملت 3 مرداد 1397 خانه ملت 4 مرداد 1397 خانه ملت 5 مرداد 1397 خانه ملت 6 مرداد 1397 خانه ملت 7 مرداد 1397 خانه ملت 8 مرداد 1397 خانه ملت 9 مرداد 1397 خانه ملت 10 مرداد 1397 خانه ملت 11 مرداد 1397 خانه ملت 12 مرداد 1397 خانه ملت 13 مرداد 1397 خانه ملت 14 مرداد 1397 خانه ملت 15 مرداد 1397 خانه ملت 16 مرداد 1397 خانه ملت 17 مرداد 1397 خانه ملت 18 مرداد 1397 خانه ملت 19 مرداد 1397 خانه ملت 20 مرداد 1397 خانه ملت 21 مرداد 1397 خانه ملت 22 مرداد 1397 خانه ملت 23 مرداد 1397 خانه ملت 24 مرداد 1397 خانه ملت 25 مرداد 1397 خانه ملت 26 مرداد 1397 خانه ملت 27 مرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیته بین الملل کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: اعطای حق تعیین سرنوشت به مردم کشورهای خاور میانه تنها راه خروج از بن بست فعلی است.
  ۸ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه می گوید شرکت بازیافت زباله طلب بسیاری از شهرداری کرمانشاه دارد و چندی است به وظیفه خود به درستی عمل نمی کند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه توافق حماس با اسرائیلی ها ناممکن است، گفت: هیچ گاه حرف و عمل صهیونیست ها باهم تطابق نداشته لذا اعتماد به آنها سخت و غیرممکن است.
  ۹ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: آتش سوزی هورالعظیم مشکلات تنفسی بسیاری برای مردم ایجاد کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس وضعیت مدارس خشتی و گِلی در استان سیستان و بلوچستان را بحرانی خواند و گفت: 30 درصد مدارس جنوب بلوچستان خطرساز و غیرقابل استفاده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: چالش اصلی تاکسی های اینترنتی اختلافاتی است که با تاکسی و آژانس های سنتی دارند و دلیل آن هم کیفیت، اختلاف فاحش قیمت و مشتر ی مداری بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، تشکیل گروه اقدام در وزارت خارجه آمریکا برای رسیدگی به مسائل ایران را با هدف رفع نواقص آمریکا در قالب روانی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، توضیحاتی پیرامون الزامات آزادسازی قیمت خودروها ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۲    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفع محرومیت آموزشی بلوچستان نیاز به عزم ملی دارد، گفت: فضای آموزشی در سیستان و بلوچستان یک سوم مناطق دیگر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۷    
نماینده مجلس دهم گفت: خوشبختانه در یک سال اخیر شاهد عملکرد مثبت شهرداری ها در بهبود فضای تردد و خدمات رسانی به معلولان هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دلایل کاهش ارزش پول ملی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه استقامت دادگستری لاهه می تواند لابی های پشت پرده آمریکا را خنثی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۶    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،بر لزوم ارائه بسته های حمایتی به اقشار آسیب پذیر جامعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید در بودجه نرخی برای دلار در نظر گرفته نمی شود بلکه نرخ محاسباتی برای کسب درآمد نفتی دولت پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۳    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه بازار کار برای حضور نخبگان فراهم است، ابراز امیدواری کرد ظرف سه سال آینده شاهد بازگشت 4 هزار نخبه به کشور باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران دوبار از یک سوراخ گزیده شدن نیست و قطعا مذاکراتی بین ایران و آمریکا انجام نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۰    
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: شهرداری تبریز بدون توجه به مسائل بحرانی دریاچه ارومیه اقدام به ساخت دریاچه مصنوعی کرده بود که خوشبختانه این پروژه متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۶    
عضو هیات رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از پیگیری مسئله هتک حرمت چند مسافر ایرانی در فرودگاه گرجستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه استفاده از مشاوران در کلاس های درس گریز از واقعیت است، خواستار آن شد که آموزش و پرورش از تصمیم گیری های دقیقه نودی خودداری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید واردات طلای خام برای افزایش پشتوانه کشور موثر است اما نباید به صورت سکه وارد بازار شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۵    
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است پیش از این نیز رؤسای جمهوری آمریکا بارها برای ملت ایران پیام صلح و دوستی فرستادند اما بلافاصله اقدام به دشمنی های جدید با ما کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۵    
نایب رییس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: طبق آمار سازمان امورمالیاتی به راحتی می توان درآمدهای پزشکان را ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استراتژی و راهبرد صنایع با راهبرد دانشگاه ها هماهنگ و هم نوا باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،گفت:در سال 97 در مقابل افزایش محدود حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان، قیمت بسیاری از کالاها با رشد شدیدی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به زودی به کارگیری کودکان توسط افراد، شرکت ها و نهاد ها جرم محسوب شده و وظیفه دستگاه قضا است که با این افراد برخورد کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: نباید تمام نگاه های ما منتظر بسته پیشنهادی اروپا باشد بلکه باید برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تلاش کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید برای برآورد نرخ دلار در سال 98 باید تا آبان ماه صبر کرد و بر اساس شرایط درآمدزایی دولت نرخ را برآورد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۰    
رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت کارگردان توانمند سیدضیاءالدین دری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۸    
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد آمریکا درصدد عدم احراز صلاحیت لاهه برای بررسی شکایت ایران است از این رو تیم حقوقی ایران باید مستندات متقنی را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید برای کاهش قیمت سکه نباید تمام ذخایر طلای کشور به سکه تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۷    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، با تاکید بر اینکه بارورسازی ابرها راهکاری موقتی برای رفع بحران کم آبی است از عملکرد کلانتری در حوزه محیط زیست انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۹    
یک عضو فراکسیون امید گفت: برخی دلخوری ها از رییس جمهور به جا است و برخی از آن ها رنگ و بوی دیگری دارد. حضور آقای روحانی در مجلس و شفاف سازی که از سوی ایشان انجام می شود، می تواند به وحدت ملی کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت بازیگر پیشکسوت عزت الله انتظامی به جامعه هنری و فرهنگی کشور، وی را شخصیتی مورد احترام همگان توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است صاحبان صنایع از ایده ها و پژوهش های دانشگاهیان بی خبرند در نتیجه برای حل مشکلات خود از توان داخلی استفاده نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۹    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه تشخیص روز حضور در مجلس برای پاسخگویی به سوال نمایندگان با رئیس جمهور است، اعلام کرد: دولت هنوز مکاتبه ای با مجلس نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۵    
عضو کمیسیون انرژی در مجلس با اشاره به اقدام شرکت انگلیسی مبنی بر توقف ساخت نیروگاه خورشیدی در ایران، گفت: سفارتخانه های ایران در خارج از کشور باید شرکت های کوچک و یودآور اروپایی را شناسایی و جذب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به کاهش سن مصرف مواد مخدر به 11 سال از نبود آموزش های پیشگیرانه در مدارس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۹    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: قانون فرزندخواندگی پس از بازنگری مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۹    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید فساد در کشور سیستماتیک نیست بلکه از هر نقطه شاهد فساد هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۶    
رئیس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به خبر انتشار دادگاه علنی مفسدان اقتصادی از صداوسیما، این رویه را سبب کاهش جرایم اقتصادی و کمک به شفاف سازی امور دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار فراهم شدن زیرساخت ها برای برگزاری آزمون ورودی به دانشگاه های معتبر به جای برگزاری کنکور شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۶    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه حضور ایران در سوریه مستشاری است، درباره ادعای توافق آمریکا و روسیه در مورد خروج ایران از سوریه توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۸    
عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:در شرایط فعلی قطعا به صلاح نیست که ارز از کشور خارج شود و واردات خودروهای خارجی به داخل کشور صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه مفاد برجام می تواند استدلال خوبی علیه اقدام آمریکا در لاهه باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خروجی آموزش عالی کشور را بی تناسب با نیازهای جامعه خواند و آمار 1.5 میلیون فارغ التحصیل بیکار را زیبنده نظام آموزش عالی کشور ندانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه همه دستگاه های برای مقابله با تحریم ها سناریویی مشخص پیش بینی کرده اند، گفت: نباید آدرس درست در خصوص برنامه های توسعه ای کشور به دشمن داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید براینکه پزشکان باید از امنیت روحی و جسمی لازم برخوردار شوند از حراست بیمارستان به عنوان متهم اصلی در پرونده های حمله به پزشکان یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از عملکرد معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه، گفت: هدف از ایجاد این معاونت استفاده از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور برای مقابله با جنگ اقتصادی بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به وجود مدارس کانکسی، خشتی و گلی در این استان، معتقد است برخوردهای سلیقه ای خیران مدرسه ساز را از سیستان و بلوچستان روی گردان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۴    
نماینده استان همدان در مجلس با بیان اینکه نباید فرصت رویداد همدان 2018 را سوزاند، گفت: نگاه ملی به این رویداد به ظاهر استانی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۱    
سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار درمجلس گفت: ضوابط قانونی برای برخورد با واحدهای متخلف صنعتی به میزان کافی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس معتقد است آمریکا هیچگاه نه جرأت داشته و نه جرأت خواهد کرد که نسبت به جمهوری اسلامی دست درازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از بی توجهی دولت نسبت به اجرای قانون حمایت از تولید و عرضه مسکن انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه رژیم حقوقی هیچ کدام از کشورهای حاشیه دریای خزر تعیین نشده استف گفت: منافقین و وطن فروشان به دنبال فضاسازی و ایجاد توقع نا به جا میان مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۳    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از ارائه آمار خلاف واقع ازسوی برخی مسئولان حوزه سلامت در مورد کمبود دارو از آن تحت عنوان عاملی در جهت خودتحریمی یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است طرف های سوال کننده و سوال شونده باید بر اساس مستندات مسائل خود را مطرح کرده و از موضوع سوال خارج نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از مرگ روزانه بیش از 44 نفر در تصادفات رانندگی، گفت: دولت باید از توان بخش خصوصی برای ایجاد جاده های استاندارد و اصلاح مهندسی مسیر استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱    
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شکایت ایران از آمریکا در دیوان لاهه درباره تحریم ها در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری می گوید دستگاه ها و نهادهای کشور تا به امروز برای تربیت نیروی انسانی هیچ سفارشی به دانشگاه ها نداده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۸    
نماینده مردم تربت جام در مجلس با بیان اینکه تلاش ها برای ارتقاء سطح زندگی هنرمندان موسیقی مقامی ناچیز بوده است، گفت: هنرمندان این عرصه در فقر مطلق دنیا را ترک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس مطرح کرد: بحث های انتخابات و مسائل مربوط به آن حاشیه ای است و باید تلاش کنیم کشور را از بحران نجات دهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۷    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: وحدت و همدلی سیاسی و اجتماعی می تواند ما را به سمت اقتدار لازم در بخش اقتصادی، سیاسی و نظامی پیش ببرد در آن زمان ما می توانیم با هر کشوری مذاکره کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۰    
وزیر نیرو درخصوص آخرین رایزنی ها میان تهران و بغداد برای دریافت بدهی ایران از عراق بابت صادرات برق نیز اظهار داشت: بخشی از این بدهی ها پرداخت شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، توضیحاتی پیرامون احتمال باز شدن سایت ثبت سفارش خودروهای وارداتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۸    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح تشکیل وزارت انرژی، آب و محیط زیست در جلسات هفته آینده کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است باید با ارائه مشوق ها، امکانات و ایجاد فضای مناسب زمینه حضور پایدار 1100 نخبه بازگشتی به کشور فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۳    
نماینده مردم آمل در مجلس گفت: قانون آزاد سازی سواحل تنها برای مردم عادی اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۲    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، توضیحاتی پیرامون بازار محصولات پتروشیمی ایران ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۶    
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است که برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی به صلاح نیست، چرا که ممکن است موجب سوء استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۸    
در حالی که مشاوران املاک امروز از کاهش محسوس تعداد مشتریان مسکن سخن می گویند و معتقدند به رغم رشد شدید قیمت ها در بازار خریدار چندانی وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۹    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می گوید: فعالیت های سیاسی دانشجویان دچار نوعی رکود است و تحرک و پویایی در بین تشکل های دانشجویی در همه طیف ها از جمله اصولگرا و اصلاح طلب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۱    
خبر آنلاین : محمدباقر قالیباف سیاستمدار همیشه ناکام سالهای گذشته این روزها به فکر رهبری اصولگرایان افتاده است و بعد از 12 سال امروز به جای رویای ریاست جمهوری رویای رئیس مجلس شدن را در سر می پروراند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۷:۲۲    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی رفع حصر و ممنوع التصویری خاتمی را موجب حفظ انسجام و تقویت سرمایه اجتماعی می داند و معتقد است با این کار تحمل پذیری مردم در مقابل مشکلات افزایش می یابد و کشور در مقابل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۱:۲۱    
رییس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس بر ضرورت تدوین ماده واحده ای برای منع استفاده از کیسه پلاستیکی از سوی محیط زیست تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۰    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس معتقد است عده ای خاص نبض ارزی کشور را مدیریت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۲    
گروه اجتماعی - وزیر آموزش و پرورش گفت: انشاءالله در مهر ماه 97 از نظر فضا، تجهیزات و نیروی انسانی ما با شور و اشتیاق و بدون کسری سال تحصیلی را آغاز خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۶    
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی تلفنی با آقای قیصر، انتخاب وی را به عنوان رئیس جدید مجلس ملی پاکستان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۴    
استاد دانشگاه علامه گفت: آنچه رانت در کشور را گسترش داده از مافیای رسانه ای هم برخوردار است. ناراحت کننده ترین واکنش از سوی سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت که امیدوارم ناشی از کم تجربگی و خامی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۳    
اقتصاد ایران: تبریز - عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اکنون زمان آن نیست که مسئولان بنشینند و دستور و شعار دهند، گفت: سیستم مدیریت کشور سست و تنبل است و قاطعیت و سرعت هم برای حل مشکلات ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۱    
عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: راهکار برون رفت از شرایط اقتصادی و سیاسی اخیر کشور همراه کردن مردم با دولت و استفاده از ظرفیت کشورهای منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور رییس مجلس و وزیر بهداشت در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران از ابزارهای کارآمدی برای مقابله با توطئه های آمریکا برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۷    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری جلسه مشترک نمایندگان تهران با شورای شهر در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: آمریکایی ها با طرح اتهاماتی علیه ایران به دنبال انشقاق و اختلاف بین مسئولان و مردم ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۴    
قیمت سکه در آخرین روز هفته تلاطم کمتری را نسبت به روزهای قبل شاهد بود و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در نیمه روز با قیمتی برابر با 3 میلیون و 726 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۸    
به گزارش جماران؛ محمدرضا نجفی نماینده تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به تاکید چندباره رییس جمهور بر رفراندوم، گفت: رفراندوم یک اصل از اصول قانون اساسی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۵    
دادستان کل کشور: جلسات دادگاه مفسدان اقتصادی به صورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم ساوه در مجلس گفت: هدف آمریکایی ها از پیشنهاد مذاکره با ایران از بین بردن بنیه دفاعی و موشکی ایران به قصد هموارسازی مسیر فشار بیشتر بر کشورمان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۱    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به تحریک مردم ایران به بهانه سهم خواهی از دریای خزر از سوی سلطنت طلبان آن ها را به پاسخگویی نسبت به آن چه در دوران خودشان اتفاق افتاده دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۳    
نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه آمریکا از جنگ نظامی علیه ایران وحشت دارد، گفت: آمریکا اگر صداقت دارد و می خواهد مذاکره کند به برجام بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۹    
کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته پیش روی میزبان 5 تن از وزرای دولت برای رسیدگی به مسائل کشور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۵    
معاون پارلمانی دولت دهم گفت: متأسفانه امروز عده ای به رغم دشمنی آمریکا که برای از بین بردن کشور ما از همه ظرفیتش استفاده می کند جاهلانه یا مغرضانه بحث مذاکره با آمریکا را مطرح می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۰    
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دشمن اطرف کشور ما پایگاه دارد، آنها جرات حمله به کشور را ندارند و از این اتفاق وحشت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۲    
در پی انتشار خبری مبنی بر نوشتن نامه از سوی قالیباف برای سران قوا ، مشاور رییس جمهور خواستار علنی شدن محتوای راهکارهای ارائه شده در این نامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: معتادان متجاهری که مبتلا به بیماری هایی همچون ایدز و هپاتیت هستند، باید پذیرش و در قرنطینه های خاص نگهداری شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۴    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور مربوط به عملکرد مدیران اصلاح طلب است اما با این وجود می خواهند خود را منتقد وضع موجود جلوه دهند و از زیر بار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
اعتمادآنلاین نوشت: رییس فراکسیون حقوق شهروندی گفت: قوای سه گانه باید هم پوشانی و هماهنگی کامل و لازم را درباره اجرایی کردن حقوق شهروندی داشته باشند و منشور حقوق شهروندی به یک مانیفست و به یک برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت نظارت بر فعالیت صرافی ها پس از اعلام سیاست های جدید ارزی از بررسی این موضوع در کمیسیون اقتصادی خبر داد و پیشنهاد کرد کمیته ای در بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰    
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: : مجلس اگر تشخیص دهد که لازم است از رییس جمهوری سوال شود این کار را انجام می دهد ولی آنچه مهم است نوع برخورد با این اقدام مجلس است تا وارد جناحی شدن و سیاسی کاری نشود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۱    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: تعامل دولت و مجلس و حمایت مجلس از دولت می تواند در روند توانمندسازی کشور موثر باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...