چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۴:۱۳Aug 2019 21

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 29 اسفند 1397 خانه ملت 31 فروردین 1398 خانه ملت 31 اردیبهشت 1398 خانه ملت 31 خرداد 1398 خانه ملت 31 تیر 1398 خانه ملت 1 مرداد 1398 خانه ملت 2 مرداد 1398 خانه ملت 3 مرداد 1398 خانه ملت 4 مرداد 1398 خانه ملت 5 مرداد 1398 خانه ملت 6 مرداد 1398 خانه ملت 7 مرداد 1398 خانه ملت 8 مرداد 1398 خانه ملت 9 مرداد 1398 خانه ملت 10 مرداد 1398 خانه ملت 11 مرداد 1398 خانه ملت 12 مرداد 1398 خانه ملت 13 مرداد 1398 خانه ملت 14 مرداد 1398 خانه ملت 15 مرداد 1398 خانه ملت 16 مرداد 1398 خانه ملت 17 مرداد 1398 خانه ملت 18 مرداد 1398 خانه ملت 19 مرداد 1398 خانه ملت 20 مرداد 1398 خانه ملت 21 مرداد 1398 خانه ملت 22 مرداد 1398 خانه ملت 23 مرداد 1398 خانه ملت 24 مرداد 1398 خانه ملت 25 مرداد 1398 خانه ملت 26 مرداد 1398 خانه ملت 27 مرداد 1398 خانه ملت 28 مرداد 1398 خانه ملت 29 مرداد 1398 خانه ملت 30 مرداد 1398 
  ۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، هفته آینده در حضور وزرای آموزش و پرورش، بهداشت و علوم نتایج و مصوبات سفر به دو استان مرکزی و خراسان جنوبی را با دعوت از استانداران دو استان بررسی می کنند.
  ۶ دقیقه پیش    
حضور رییس قوه قضائیه به منظور رسیدگی به اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در دستورکار نشست هفته آتی کمیسیون مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
  ۱۲ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اهمیت و اهمدلی در میان مسئولان برای توسعه اقتصادی کشور گفت: مسئولان باید در برابر صف آرایی دشمنان وفاق ملی و هم افزایی ایجاد کنند.
  ۲۵ دقیقه پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید با بررسی خارج از نوبت گزارش های مجلس در قوه قضاییه بازوی نظارتی مجلس تقویت می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از تعدادی از شرکت های فعال منطقه آزاد سلفچگان بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در منطقه ویژه سلفچگان از شرکت آریان کیمیا تک بازدید کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است فاصله از خام فروشی به معنای کسب تکنولوژی ها و تجهیزات نوین است و تنها در این صورت می توان بازار خام فروشی را کوچک و به حجم بازار محصولات پتروشیمی و غیرنفتی افزود.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس گفت: بیگانگان در طی این 40 سال نشان دادند هر زمانی که ایران به آنها اعتماد کرده، اوج بی اعتمادی را نشان دادند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به طرح افزایش دو برابری ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است تجهیزات نیروگاهی فرسوده و قدیمی هستند لذا تا زمانی که این تجهیزات به روز نشود نمی توان به تولید و صادرات بیشتر برق امید داشت.
  ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دل بریدن از بیگانگان و عمل کردن به توصیه های رهبری مبنی بر تکیه بر توان داخلی، رمز موفقیت است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دل بریدن از بیگانگان نیازمند برخورد با رانت و فساد است تا از این طریق بتوان عدالت را برقرار کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید کاهش و افزایش تورم هیچ ربطی به حذف صفر از پول ملی ندارد بلکه ارتباط آن با سیاست اقتصادی است.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برای رسیدن به توسعه ملی باید به ظرفیت های درونی اتکا کرد و این امر همت همگانی را می طلبد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه لوازم تحریر باید با نرخ مصوب در بازار عرضه شود تا خانواده ها برای تهیه آن دچار مشکل نشوند، گفت: علاوه بر نهادهای نظارتی مانند سازمان حمایت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بابیان اینکه به لحاظ قانونی امکان ایجاد هلدینگ درمان تامین اجتماعی وجود نداشته تاکیدکرد که مدیریت جدید این سازمان باید کلیه فعالیت های درمانی این مجموعه را تحت نظر ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هر چقدر که ملت ایران بر توانایی های خود تکیه کند و اعتماد به نفس داشته باشد، باعث قدرت کشور خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد از اینکه ایثارگران و آزادگان همچنان در حوزه درمان به ویژه بیمه تکمیلی با مشکلات حادی روبرو هستند، گفت: فرزندان تعداد زیادی از آزادگان شغل ندارند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه انگلیس تحت فشار آمریکا نسبت به توقیف کشتی گریس1 اقدام کرد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به اعتراض نمایندگان مجلس مقرر شده که سازمان برنامه و بودجه هر چه سریع تر اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان را برای خرید قیر و ارائه آن به پروژه های عمرانی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس می گوید با اصلاح آیین نامه داخلی مجلس رسیدگی به گزارش های نظارتی قوه مقننه در دستگاه قضا چابک می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است برخی کشورهای عربی که زمانی آمریکا را تکیه گاه خود قرار داده بودند امروز از قوه عاقله خود استفاده کرده و تصمیم دارند در کنار همسایگان خود قرار گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
پاک چول مین نایب رئیس مجلس اعلا خلق کره شمالی با علاالدین بروجردی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی دیدار و گفتگو کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پاک چون مین نائب رئیس مجلس خلق اعلا کره شمالی با دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در ایران با این تنوع اقلیم یقینا می توان نفت را برای نسل های بعد حراست کرد و برای تقویت اقتصاد گردشگری می توان سهمی از درآمدها را برای ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داشتن رهبران متوهم حق ملت آمریکا نیست، گفت: رفتارهای رئیس جمهور آمریکا به پرستیژ ملت آمریکا ضربه می زند وآنها را ملتی غیرقابل اعتماد معرفی می کند که این برای آنها ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی می گوید: رئیس جمهور آمریکا از زمان انتخابات تا حضور در کاخ سفید، موضوع تقابل با مهاجران را تا تنش با کنگره ایالات متحده برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک بالا برد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۲۴    
نمایندگان مجلس به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود در شبکه اجتماعی توئیتر می پردازند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۸    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع عالی خلق کره شمالی امروز 28 مرداد ماه 1398 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۶    
رئیس مجمع عالی خلق کره شمالی امروز 28 مرداد ماه 1398 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کره شمالی در برابر درخواست های یکطرفه آمریکایی ها، هوشمندانه تصمیم گرفت و عمل کرد، گفت: هدف آمریکایی ها انجام یک معامله صحیح با کره شمالی نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه نزدیک به دو سال است که منتظر ارائه لایحه ای از سوی دولت برای اجرای نظام رتبه بندی هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: زیرساخت دل بریدن از بیگانگان باید اینگونه فراهم شود که اراده مردم و مسئولان به این تعلق گیرد که کشور را به گونه ای دیگر اداره کنند البته این به معنای قطع رابطه با دنیا و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه مشکل کمبود تخت بیمارستانی را نمی توان یک شبه حل کرد، گفت: متاسفانه ضریب اشغال تخت های بیمارستانی در برخی مناطق دوردست کشور کمتر از 18 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه قلع و قمع یا رها کردن صنعت تولید محتوای اپراتوری و خدمات ارزش افزوده به بروز سوءاستفاده های اقتصادی و اخلاقی می انجامد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بندر چابهار به عنوان یک بندر اقیانوسی، از ظرفیت های بسیاری برای جذب سرمایه برخوردار است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت:نوک پیکان حمایت تمامی بخش ها به سمت مصرف کنندگان است و از سوی دیگر برنامه ای برای عرضه و بازاریابی محصول تولیدی کشاورزان وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۳:۴۹    
قرار است بعد از اتمام پروژه های نیمه تمام اطراف مجلس همه ادارات قوه مقننه به این منطقه منتقل شوند
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۶    
مسعود پزشکیان امروز 28 مرداد ماه 1398 با نایب رئیس مجلس کره شمالی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۵    
علاءالدین بروجردی امروز 28 مرداد ماه 1398 با نایب رئیس مجلس کره شمالی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برای فارغ شدن از تحریم ها باید قانون بودجه اصلاح شود و تکیه بودجه عمومی به نفت نباشد بلکه به منابع درآمدی مالیاتی و منابع دیگر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سفیر روسیه در تهران با دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور بین الملل دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۵۴    
رییس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی باصدور پیامی درگذشت دکتر بسکی هوادار برجسته محیط زیست و پزشک خیراندیش را به خانواده و جامعه دوستداران محیط زیست تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری گفت: فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با شناسایی 31 نفر از سران مفاسد اقتصادی در بانک ها و قاچاقچیان، جلوی بسیاری از رانت ها و باندبازی ها را گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مهندس نوری، معاون اجرایی رییس مجلس به معماری و فضای ساده ساختمان اداری و کمیسیون های مجلس اشاره کرد و توجه به ایمن سازی، پرهیز از تجملات و در عین حال رعایت کامل استانداردهای روز ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بخش های اداری مجلس در 30 نقطه پراکنده است که این وضعیت به لحاظ هزینه ای و حفاظتی، مشکلاتی را ایجاد می کرد اما اکنون با اجرای طرح جدید همه آن ها در یک مکان مستقر می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس طی مکاتبه ای با وزارت خارجه آمادگی خود را برای اعزام یک تیم کامل پزشکی به نیجریه برای درمان شیخ زکزاکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 28 مرداد ماه 1398 در در مراسم افتتاح ساختمان شهید آیت الله شیخ فضل الله نوری (ره) ( ساختمان اداری و کمیسیون های مجلس شورای اسلامی) حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:باید خودرو ارزان قیمت، رقابت پذیر و صادراتی تولید کنیم تا در خاورمیانه قدرت رقابت با کشورهای خودروساز را داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوعش با موضوع بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است دولت برنامه ریزی مناسبی برای تامین کالاهای اساسی و چگونگی تخصیص ارز 4200 تومانی ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حذف 4صفر از پول ملی بدون ایجاد ثبات اقتصادی نه تنها به کاهش تورم کمک نمی کند بلکه بار تورمی را افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۴    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از واگذاری سهام دولت در 15 شرکت دولتی بورسی تا انتهای سال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۳    
دبیر ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، از ارائه گزارش قوه قضائیه در نشست امروز این ستاد پیرامون نحوه برخورد با برخی رسانه های متخلفی که باعث ایجاد التهاب در جامعه ناشی از انتشار اخبار اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی دولت متعهد به ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم شده است، اما این پروژه ها به روش مشارکتی عملیاتی نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: ایجاد باور و انگیزه در بین مسئولان و نخبگان می تواند کشور را در برابر مشکلاتی که دشمن ایجاد می کند، بیمه کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: صاحبان اصلی نظام و انقلاب مردم هستند و فلسفه وجودی مسئولان نیز مردم هستند در واقع مسئولان برای مردم و از طرف مردم آمدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۳    
ملت ایران به کوری چشم دشمنان این استقلال را حفظ می کنند و دشمنان هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطعا با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری می توان امیدوار بود که کشور روی پای خود ایستاده و مقاومت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تولید پراید باید تعیین تکلیف شود، گفت: تجربه نشان داده مادامی که چارچوب های قانونی تولیدکننده را تحت فشار قرار ندهد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس آزادی نفتکش گریس1 را یادآور شد و گفت: ملت ایران با اتخاذ مقاومت در برابر تمام تصمیمات شاهد پیروزی های مکرر در منطقه و سطح بین الملل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه با تأکید بر معرفی وزیر آموزش و پرورش تا پیش از پایان مهلت قانونی، تصریح کرد: مهلت دولت برای معرفی وزیر آموزش وپرورش 19 شهریورماه به پایان می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۵    
نشست اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز 28 مرداد ماه 1398 با حضور فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس و وزیر تعاون به منظور بررسی مشکلات زنان سرپرست خانوار، معلولان، کارگران و کودکان کار برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس با یادآوری شفافیت اصل 59 قانون اساسی و نحوه برگزاری همه پرسی، گفت: با توجه به موضوع می توان رفراندوم برگزار کرد البته موضوع ها نباید تخصصی و اعتقادی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی می گوید: احزاب ما معمولا شکل و شمایلی داشتند که صرفاً حول و حوش انتخابات ها چرخیده اند و بعد از انتخابات فراموش شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس آمارها، سهم حمل و نقل بار در سیستم ریلی کشور طی 4 ماه ابتدای سال 98 حدود 5 درصد کاهش یافته ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت، گفت: میزان برداشت برنج در سال جاری با توجه به میزان بارش ها به حدود 3 میلیون تن می رسد و افزایش برداشت را شاهد هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من شیوه کنونی تعیین حق کمیسیون مشاوران املاک رویکرد نامطلوبی است، از این رو ساز وکار تعیین تعرفه مشاوران مسکن باید تغییر کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۸    
معاونت نظارت مجلس گفت: پس از پیگیری هایی که انجام دادیم 90درصد آئین نامه اجرائی قوانین تدوین شدند اما در نوبت تصویب در هیات دولت هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری مجوز صدور آزادی نفتکش گریس1، گفت: توقیف نفتکش گریس1 ادامه بحران گذشته و آغاز یک بحران جدید بود لذا اگر نفتکش ایران سالم به مقصد نرسد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۲    
نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی امروز 27 مرداد ماه 1398 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عدنان حسن محمود سفیر سوریه در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار رئیس مجلس و مدیر کل امور بین الملل دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۰    
مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 27 مرداد ماه 1398 از نمایشگاه دام و طیور بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۹    
مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 27 مرداد ماه 1398 از نمایشگاه دستاوردهای صنعت گردشگری بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور گفت: مطالبات تولیدکنندگان از طریق قانونگذاری و مدیران اجرایی پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۵۷    
عضو هیات رئیسه مجلس از تایید کسب آراء حضرت پور نماینده مردم ارومیه جهت انتقال به کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۰    
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه فرهنگ عاشورایی آزادگان ما را در زندان های بعثی مقاوم و با روحیه حفظ می کرد، گفت: رفتار آزادگان ایرانی در زندان بعثی صلیب سرخ جهانی را متحول می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مجلس در حوزه ایثارگران گفت: قانون جامع ایثارگران قانون بسیار مهمی بود که بخشی از آن اجرا شده و باید تکمیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت شناسایی ظرفیت استان گلستان برای ورود به بخش سرمایه گذاری، گفت: حمایت از سرمایه گذاران می تواند باعث توسعه استان گلستان شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است سهم حوزه معادن در ایجاد ارزش افزوده به دلیل خام فروشی به ویژه در مناطق محروم اندک است حال آنکه ظرفیت این بخش در مناطق مختلف کشور کم نظیر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با یادآوری وادرات 500 هزار تن ذرت آلوده به قارچ آفلاتوکسین، گفت: عدم هماهنگی دستگاه های دولتی دلیل واردات ذرت های آلوده است لذا وزارتخانه های جهاد کشاورزی و بهداشت و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح پیش فروش ساختمان و رد کلیات طرح اصلاح قانون تابعیت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه با تلاش وزارت اقتصاد بسیاری از بنگاه ها می توانند از محل بورس تامین مالی کنند، گفت: اعطای تسهیلات به بنگاه هایی که با کمبود سرمایه در گردش مواجه هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۷    
اعضای فراکسیون جوانان مجلس در جهت عینیت بخشی به گام دوم انقلاب با رویکرد جوان گرایی و مدیریت جهادی با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های نظارتی قطعا باید از فعالیت دلالان در بازار مسکن در شهرهای اقماری جلوگیری کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۶    
در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس بسیج قوه مقننه اقدام به صدور کارت بسیج برای نمایندگان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان استان گلستان و استاندار این استان در جلسه ای با رئیس مجلس شورای اسلامی به بیان برخی مسائل این استان پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی مشکل همسان سازی حقوق بازنشستگان با حضور وزیر تعاون در نشست امروز این کمیسیون و تشکیل کارگروهی برای پیگیری این موضوع خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۲    
نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز 27 مرداد ماه 1398 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با سفیر سوریه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
چانگ هووآ سفیر چین در تهران با علاء الدین بروجردی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و چین دیدار و پیرامون همکاری های پارلمانی و بین المللی گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 27 مردادماه با چانگ هووآ، سفیر چین در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب بررسی طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری و آموزشی و قضایی در کلیه استان ها و شهرستان ها همانند تهران در کمیسیون متبوعش خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...