پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۳:۰۴Jun 2018 21
 

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 1 خرداد 1397 خانه ملت 2 خرداد 1397 خانه ملت 3 خرداد 1397 خانه ملت 4 خرداد 1397 خانه ملت 5 خرداد 1397 خانه ملت 6 خرداد 1397 خانه ملت 7 خرداد 1397 خانه ملت 8 خرداد 1397 خانه ملت 9 خرداد 1397 خانه ملت 10 خرداد 1397 خانه ملت 11 خرداد 1397 خانه ملت 12 خرداد 1397 خانه ملت 13 خرداد 1397 خانه ملت 14 خرداد 1397 خانه ملت 15 خرداد 1397 خانه ملت 16 خرداد 1397 خانه ملت 17 خرداد 1397 خانه ملت 18 خرداد 1397 خانه ملت 19 خرداد 1397 خانه ملت 20 خرداد 1397 خانه ملت 21 خرداد 1397 خانه ملت 22 خرداد 1397 خانه ملت 23 خرداد 1397 خانه ملت 24 خرداد 1397 خانه ملت 25 خرداد 1397 خانه ملت 26 خرداد 1397 خانه ملت 27 خرداد 1397 خانه ملت 28 خرداد 1397 خانه ملت 29 خرداد 1397 خانه ملت 30 خرداد 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 
  ۲۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: خانواده ها در فضایی آرام و شاد، سالم و به تشویق ملی پوشان نشستند.
  ۲۵ دقیقه پیش    
حمیدرضا حاجی بابایی گفت: مگر اصولگرایان و اصلاح طلبان جزو اصول دین هستند که نتوان از آنها عبور کرد؟ این یک امر طبیعی است که اصلاح طلب و اصولگرا ممکن است در یک برهه زمانی مورد توجه مردم قرار نگیرند.
  ۳۰ دقیقه پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتارهای بی منطق ترامپ در ماه های اخیر، گفت: جمهوری اسلامی خواهان روابط دوستانه با همه کشورهای دنیا است به شرط آنکه تحقق تعهدات متقابل و احترام به ...
  ۳۲ دقیقه پیش    
یکصد و هفتاد و چهارمین نشست اوپک فردا در حالی با حضور وزرای نفت و نمایندگان کشورهای صادرکننده نفت برگزار می شود که روسیه و عربستان بر سر افزایش تولید تا سقف یک میلیون بشکه نفت متحد شده اند.
  ۳۷ دقیقه پیش    
نکته مهمی که دولت باید به آن توجه کند کم کردن حاشیه های اطراف خود است حاشیه هایی که سازندگانش می خواهند با آنها دولت را سرگردان و معطل تصمیمات بیرونی نگه دارند ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتارهای خصمانه آمریکا، گفت: آمریکا برای مذاکره با ایران باید به تمام خطوط قرمز و مطالبات ملت احترام بگذارد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کاهش دیوان سالاری در کشور گفت: هر چه سیطره مدیریت را پهن کرده و دیوان سالاری را در کشور کاهش دهیم به نفع ما بوده که البته نیاز به گفتگو دارد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره سرانجام الحاق دولت ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص عدم به کارگیری آموزشیاران نهضت سوادآموزی به بهانه مشخص نبودن تعریف دقیقی از واژه تجمیعی در قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اصل نود مجلس، گفت: در راستای ساماندهی قانون باید علاوه بر افزایش و تقویت ضمانت اجرایی برای ایجاد فضای امن برگزاری تجمعات، حق اعتراض و تجمع برای گروه های تقاضا قائل شد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه تشکیل وزارت محیط زیست به صلاح و نفع کشور نیست، گفت: مشکلات محیط زیست با تغییر ساختار سازمانی حل نمی شود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: در طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان بناست تا برای رسیدگی از ثروت های بیشتر شروع کنند و اولویت شان بالاتر از 10 میلیارد باشد ولی اگر زیر 10 میلیارد اموال و دارایی ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر اجازه ورود خودروسازن خارجی داده می شد با ورود آنها قطعه ساز رشد می کرد و توانایی صادرات داشت.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: نمایندگان 4 شهرستان فیروزآباد، جهرم، داراب و فسا به هیچ وجه راضی به انتقال طرح احداث پتروشیمی های این شهرها به عسلویه نیستند.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه با 50میلیون تومان از طریق صنایع دستی شغل ایجاد می شود که در قیاس سایر بخش ها عدد بسیار پایینی است ...
  ۵ ساعت پیش    
نخست وزیر سابق عراق حمله به نیروهای حامی دولت سوریه از جمله نیروهای حشد شعبی عراق در استان دیر الزور را محکوم کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهوری پییشین آمریکا به مناسبت روز جهانی پناهجویان با بیان اینکه همه ما روزی مهاجر بوده ایم گفت: آیا ما ملتی هستیم که بی رحمانه کودکان را از آغوش والدین خود جدا می کند؟
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت هر چه درآمد از محل نفت و مالیات دارد صرف هزینه های جاری، پرسنلی و حقوق کارکنانی می کند که در حال حاضر بیش از 6 میلیون کارمند و پرسنل اداری دارد.
  ۸ ساعت پیش    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، راهکارهای دانشگاه و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور در مدیریت هزینه های سلامت را موفق دانست.
  ۹ ساعت پیش    
امین سازگار نژاد بابیان اینکه بیان عملکرد مسئولان پاسخی قاطع به ناامیدکنندگان جامعه است، گفت: این مهم منجر به امیدواری بیشتر مردم می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس ستاد بزرگداشت مصطفی چمران گفت: شهید چمران در زمانی که وزیر دفاع بود پس از این که اطلاع یافت آمریکا کشورمان را تحریم کرده دستانش را بالا برد و خدا را به خاطر این مساله شکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۵۹    
راستاد گفت: سازمان بنادر برای افزایش مزیت های رقابتی، حمل و نقل چند وجهی را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۵۹    
صبوری گفت:با کاهش 10 درصدی مصرف برق ادارت دولتی می توانیم بدون خاموش از پیک مصرف عبور کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ظرفیت زیادی در زمینه استفاده از دریاها و منابع موجود در آن داریم که با برنامه ریزی درست می توانیم تحریم ها را خنثی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بهره گیری از فناوری روز در تولید، عامل افزایش کیفیت و بهره وری محصولات است که این مهم بایستی در دستور کار صنایع و تولیدکنندگان قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۰    
شهردار تهران از تشکیل کمیته ای برای شناسایی قوانینی که مانع خدمت رسانی سریع به مردم هستند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۵۹    
نماینده ایران در اوپک گفت: ما یک توافق معتبر داریم و سازمان باید بر سر این توافق تا پایان 2018 متعهد بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۵۷    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان نظام مهندسی بزرگترین تشکل مردمی تخصصی در کشور است و باید از این ظرفیت برای توسعه استان بخوبی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۲۸    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ فعلی ما با آمریکا اقتصادی است و قرار نیست با بمب و موشک به ما حمله کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۲۰    
سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: دیدار ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۱۵    
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی و نماینده ویژه ایران پس از دیدار با نخست وزیر و وزیر خارجه واتیکان گفت که این کشور حامی برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۱۲    
رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه صدا و سیما در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن برای ضربه زدن به اعتماد و امید مردم است، گفت: ملت ایران در برابر توطئه ها هرگز تسلیم نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۴    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی دیوارنگار جدید میدان ولیعصر را نشانه وحدت ملی و پیام شعار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۵۹    
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از فرایندی جدید در پرونده فعالان محیط زیستی بازداشت شده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۵۷    
نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: تاریخ ابلاغ آئین نامه های 70 تا 80 درصد از مصوبات قانونی گذشته است بر این اساس اگر در بخش نظارتی ایستادگی کنیم دولت باید تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۴۳    
وزیر دفاع تاکید کرد: کودن هایی مثل نتانیاهو وقتی حرفی درباره تامین آب و دوستی با مردم می زنند که مردم خنده شان می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۴    
استفاده از تئوری مزیت نسبی هم به طور اعم در اقتصاد ایران که گردشگری است و هم در گردشگری که مزیت نسبی اش استفاده از بناهای تاریخی است شرط عقل و درایت سیاسی اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۰    
معاون پارلمانی رییس جمهوری در دیدار نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با وی بر ضرورت پیگیری موضوع ربایش دختران در ایرانشهر تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۰۷    
رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح درباره ویلای لواسان تاکید کرد: اینجانب از هیچ مرجعی حکمی ولایی، قانونی یا قضایی برای تخلیه دریافت نکردم. این محل 22 سال به عنوان دفتر فوق سری رئیس ستادکل استفاده می شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۹    
کمیجانی گفت:چهار مولفه استقلال بانک مرکزی، پایان دادن به سلطه مالی دولت، برقراری سلامت و ثبات نظام بانکی و تعامل میان بازار های پولی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۹    
رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور گفت: باید به منظور رفع چالش های قانونی ناشی از تشتت، تکثر و تعارض مقررات جاری، پیشنهادات مدون کارشناسی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۴    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از مرکز نظام ایمنی هسته ای این کشور نیز بازدید و با مدیران و کارشناسان این مرکز ملاقات و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۰    
استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: وقتی قانون داریم، به جای کتک زدن، این فرد را دستگیر کنند و تحویل مراجع قضایی بدهند، آنجا هرچه خواستند طبق قانون عمل کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۴    
نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی در خصوص ماده واحده مصوب امروز مجلس در خصوص افزایش سهمیه 5 درصدی خانواده های ایثارگران و جانبازان تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۲    
یک عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: موضع رسمی جریان اصلاحات توسط احزاب قانونی اصلاح طلب و یا نهادهای شناخته شده ای مثل جبهه اصلاحات مطرح می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری گزارشی از عملکرد مجلس دهم در بخش های مختلف تقنینی و نظارتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۱    
پنجمین دور گفت وگوهای سیاسی ایران و فرانسه در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۹    
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برای شرکت در دومین همایش "همکاری های بین المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا" و در راس هیأتی بلندپایه، عازم بروکسل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۴    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه ما از قیمت نفت بین 65 تا 70 دلار به ازای هر بشکه استقبال می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۹    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: اگر در کاهش قیمت تمام شده به تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ کمک نشود در آینده زیان دوباره صنعت طیور را تجربه می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۸    
نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس با اشاره به ضرورت توجیه مأمورانی که وظیفه اخذ عوارض خروج از کشور را بر عهده دارند، گفت: در صورت تداوم روند نابسامانی در اخذ عوارض خروج از کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: دولت اقداماتی در زمینه نظارت بر واردات محصولات تراریخته و برچسب گذاری آنها انجام داده است؛ اما کفایت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۵    
عضو مجمع نمایندگان تهران، با یادآوری اینکه حل مشکلات زیست محیطی شهرری دغدغه مهم نمایندگان تهران است، خروج کارخانه های آلاینده صنعتی این منطقه را راهکاری در جهت رفع مشکلات زیست محیطی پایتخت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۵    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است دانشگاه های دولتی نباید تنها به فکر تولید علم باشند بلکه باید در راستای توسعه محورهای اشتغال متمرکز شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۴    
وزیر کشور گفت: با تمام بدعهدی ها و خلف وعده آمریکا در موضوع برجام آنها به دنبال مذاکره هستند اما قابل اعتماد نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۳    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پاسخ ما تاکنون در مقابل بحرانی که برای کشور ایجاد شده مناسب نبوده، گفت: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید حالت ویژه و کاملا جنگی را اعلام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۱    
رئیس دانشگاه آزاد گفت: دشمن به دنبال تضعیف قدرت اقتصادی ایران است و امروز معیشت مردم را هدف قرار داده بنابراین باید اتاق فکری ایجاد شود تا در این زمینه تصمیم گیری کند که سازمان بسیج اساتید نقش موثری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
رئیس دفتر رئیس جمهور از حضور چهره های جدید در کابینه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
نماینده مردم ابهر و خرم دره گفت: زمانی که شخصی مرتکب قتل عمد می شود و پس از جلسات بازجویی هم اقرار به جرمش می کند، دیگر بحثی باقی نمی ماند که بخواهد حمایتی از آن فرد اتفاقی بیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
دادستان تهران گفت: پرونده موسسه های مالی در مرحله تحقیقات قرار دارد و 9 متهم این پرونده در بازداشت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
یک منع دیپلماتیک در روسیه از سفر معاون وزیر امور خار جه ایران به روسیه و دیدار با همتای روسی اش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
به دنبال تلاش های بسیار برخی از نمایندگان مجلس برای موافقت با پخش بازی های فوتبال جام جهانی ایران در ورزشگاه آزادی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران - لهستان در دیدار با سفیر لهستان گفت: نبود برجام به معنی عدم ثبات بیشتر و بروز تهدیدات جدید در خاورمیانه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۵    
یک فعال سیاسی بر ضرورت همدلی و همسبتگی در شرایط کنونی کشور میان مردم و ارکان نظام تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۹    
دبیر ستاد حقوق بشر ایران درباره خروج آمریکا از شورای حقوق بشر گفت: شورای حقوق بشر جای مناسبی برای کشورهایی همچون آمریکا که دارای رکوردهای فضاحت بار در مسائل حقوق بشری و جنایات علیه بشریت هستند، نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۱    
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 30 خرداد ماه 1397 با حضور روئسای دانشکده های کشاورزی کل کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۵    
سید مهدی فرشادان عصر امروز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 با سفیر لهستان در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۹    
نماینده آبادان با انتقاد از وضعیت آب، فروش آب در این شهر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۸    
نماینده حقوقدان مجلس گفت: افرادی که جای جلاد و شهید را عوض کردند و دم از عدالت می زنند، ظلم می کنند و از لحاظ حقوقی و سایر موارد حرف غیرمنطقی می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۹    
نشریه "آوای کویر" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی پوربافرانی همزمان با عید سعید فطر اولین شماره خود را به مخاطبان خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۹    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: اروپایی ها در موضوع برجام باید به تکلیف خود عمل کنند و آمریکا را نیز وادار کنند که دست از خرابکاری بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۴    
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری، رسیدن به نقطه کنونی در جام جهانی توسط تیم ملی فوتبال را موفقیتی بزرگ برای کشورمان دانست و افزود: البته نباید توقعات و مطالبات را بی جهت بالا ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۶    
فرمانده نیروی دریایی ارتش از ایستگاه های اطلاعاتی دریایی مستقر در خرمشهر، جزیره خارک و پایگاه دریایی بوشهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۴    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: کشورهای اروپایی باید نشان دهند که برای حفظ برجام و مقابله با فشارهای آمریکا موضع واحدی دارند و این موضع را عملی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۲    
فعال سیاسی اصلاح طلب اعلام کرد که امضا کنندگان نامه مذاکره با ترامپ هیچ انتساب تشکیلاتی با جبهه و جریان اصلاحات ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با مدیریت جوان، کشور بهتر اداره می شود و اگر هم اکنون فرصت را برای جوانان فراهم نکنیم،در آینده با فقدان نیروی مدیر جوان رو به رو خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد همکاری ژئوپولیتیک ایران و روسیه می تواند پایان دهنده بسیاری از مناقشات و مسائل منطقه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۷    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد تاکید رهبر انقلاب مبنی بر پرهیز مسئولان از اشرافی گری در واقع امر و فصل الخطاب همه مسئولان قوا است و باید به طور جدی اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با یادآوری اینکه تاکنون چهار بار موضوع استیضاح وزیر تعاون طرح شده است، گفت: طرح استیضاح برای چهارمین بار خبری شده است و هنوز محورهای استیضاح مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۰    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در رابطه با مبلغ 30 میلیارد تومانی در حساب سلبریتی ها و سود عایدی به این حساب ها گفت: این افراد بدون اینکه خدماتی به مردم زلزله زده کرمانشاه ارائه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد با توجه به شرایطی که امروزه ایالات متحده در منطقه رقم زده و تنش های رخ داده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۵    
تصویب یک فوریت طرح ارتقای شفافیت صورت های مالی نهادهای عمومی غیردولتی و افزایش سهمیه ورودی ایثارگران به دانشگاه ها مهم ترین دستورکارهای امروز صحن علنی مجلس بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۰    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت:بیشتر پرونده های کوچک که ارزش چندانی ندارند،حکم خورده اند و پرونده های بزرگ و سازمان یافته،متاسفانه کمتر به نتیجه رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سیاست های مدیریت بازار کشور تصمیم گیران مجزا دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳    
حضور به موقع و کامل در کمیسیونها و صحن علنی مجلس ، پرهیز کامل از سفرهای خارجی غیر ضرور و پرهیز از اشرافی گری توصیه های دیگر رهبر انقلاب به نمایندگان بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۰    
حضور به موقع و کامل در کمیسیونها و صحن علنی مجلس ، پرهیز کامل از سفرهای خارجی غیر ضرور و پرهیز از اشرافی گری توصیه های دیگر رهبر انقلاب به نمایندگان بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با انتقاد از بی توجهی دولت نسبت به وضعیت کولبران از بیکاری و فقر مطلق 150هزار کولبر در کشور خبر داد و از مسئولان خواست تا به سرعت در جهت پوشش بیمه ای و ایجاد شغل ایمن برای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۸    
دکتر علی لاریجانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان و کارکنان قوه مقننه امروز چهارشنبه 30 خرداد 1397 با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۷    
صحن علنی چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 مجلس شورای اسلامی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵    
نائب رئیس کمیسیون آموزش خواستار آن شد که دیوان عدالت اداری با وزارت آمورزش و پرورش برای پرداخت حق عائله مندی به معلمان مجرد زن کمال همکاری را داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۰    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد نشست ژنو در خصوص حل مناقشه سوریه، بیانگر قدرت بازیگران منطقه مانند ایران، ترکیه و روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۲    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جامعه مدرسین، آقای لاریجانی را دعوت کرد، او نیز آمد و صحبت کرد. جلسه نیز نتیجه داد و همانی که از ایشان خواستند انجام شد و دو ماه تصویب آن لایحه به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۳    
یکی از امضاکنندگان نامه مذاکره با آمریکا گفت: من این نامه را ننوشتم و در نظرخواهی که از من شد گفتم باید تضمین لازم برای عدم تکرار کارهای ترامپ از آمریکا گرفته و بعد مذاکره انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۴    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انحصار بازار سکه تاکید کرد که حراج سکه اگر معادل نقدینگی در کشور نباشد انحصارطلبی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۰    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد عدم پذیرش CFT و FATF چالش های اقتصادی برای کشورمان رقم می زند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد اقدام مداخله جویانه وزارت خارجه آمریکا در پی اعدام محمد ثلاث، بر اساس قوانین و حقوق بین المللی دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۸    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی با اشاره به اینکه ورزشگاه 40 هزار نفری زنان آزادی با گذشت قریب به 12 سال تاکنون به بهره برداری نرسیده، خواستار آن شد که فارغ از تبعیض های جنسیتی ...
مشاهده نتایج بیشتر...