چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۴:۳۱Oct 2018 17

ایدرو نیوز (idronews.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و علی اکبر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری، طرفین بر همکاری های هم افزا بویژه در خصوص ایجاد و مدیریت چرخه بهره وری در کشور با تاکید بر بخش های صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۳    
مراسم معارفه مدیرعامل جدید و تکریم مدیرعامل سابق سایپا با حضور معاونان وزیر صنعت ، معدن و تجارت و برخی از مدیران ارشد صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
معاون اول وزارت صنعت جمهوری بلاروس ورئیس بخش کارگروه مشترک همکاری های صنعتی بین ایران و بلاروس با معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در ایدرو در خصوص توسعه همکاری در زمینه صنعت دیدار کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
سازمان مدیریت صنعتی و مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران درباره توسعه همکاری های فی مابین توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱    
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: باوجود تحریم ها، مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۱    
دکتر کیانی بختیاری: آموزش حکمرانی و رهبری شرکتی و سازمانی و جانشین پروری از مسائل مهمی است که باید با روحیه جهادی و همسو با سیاست های صنعتی محقق شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۸    
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران با تاکید بر اینکه هویت و حفظ اعتبار سازمان مدیریت صنعتی ضروری است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران بر اینکه اولویت اول این شرکت اتمام پروژه فاز14 پارس جنوبی است ، تاکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۷    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و جمعی از روسای دانشگاه ها و مراکز علمی کشور با مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۵    
سمینار آشنایی با دروه های مشترک سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه FHM آلمان با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و بیش از 160 نفر از مدیران سازمان ها، روسای دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، با اشاره به تشکیل “بنیاد تعالی سازمانی” تاکید کرد: این مدل توانسته است یک ساختار درونگرا مثل بنیاد تعالی سازمانی را ساخته و ارائه نماید و راز موفقیت این گروه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل منطقه ی ویژه ی اقتصادی جهرم گفت : به منظور اجرا و توسعه زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی جهرم مبلغ 30000میلیون ریال برای برق و 20000 میلیون ریال برای آب تخصیص یافت .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۹    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رئیس دانشگاه جامع علمی . کاربردی در نشستی درباره همکاری های همه جانبه توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۴    
دولت در حالی این روزها برای تامین نیاز داخلی تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی را از 26 به پنج درصد کاهش داده است که از نگاه فعالان صنعت تایر، با حمایت دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۴    
سفیر کشور برزیل در دیدار با معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو از نهایی شدن تفاهم نامه همکاری ایران و برزیل با هدف افزایش سطح روابط تجاری دو کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۲    
در کشورمان، اگرچه دریا و صنایع مرتبط با آن همواره مورد توجه بوده است اما تا پیش از انقلاب، بخش زیادی از صنایع دریایی کشور از ساخت و تولید شناور و انواع کشتی گرفته تا انواع خدمات از طریق شرکت های ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۲    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۲    
کیت توربوشارژر موتور کاتر پیلار نیروگاه هشت مگاوات گازی نیروگاه اصفهان بطور کامل بازسازی و با موفقیت نصب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۲    
مجتمع صنعتی اسفراین در ششمین نمایشگاه تخصصی قالب و ابزار ساپکو حضور پیدا کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پیامی درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲    
مدیر اجرای طرح های صنعتی ایدرو از اجرای طرح تولید تایرهای فوق سنگین خودروهای راهسازی، لودری ، کشاورزی و صنعتی درکارخانه تایر هامون استان سیستان و بلوچستان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۶    
تفاهم نامه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و مشاورهای میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۶    
وزیر صنعت معدن و تجارت روز سه شنبه در مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و براورد سرمایه گذاری 100 هزار میلیارد تومانی در بخش های صنعتی در دست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۲    
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی مسعود شکری کوچک را به عنوان مدیر اجرای پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۵    
مانور ایثار در روز 20 شهریور همزمان با سراسر کشور با حضور جمع کثیری از بسیجیان،کارگران و مدیران مجتمع صنعتی اسفراین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۳    
این کتاب نخستین مجموعه ای است که در آن سوابق اقدامات و نظریه های صادره در خصوص سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، به عنوان یک سازمان توسعه ای، گردآوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۳    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای مشارکت و سرمایه گذاری در اجرای طرح تولید و مونتاژ موتورسیکلت برقی در استان خراسان رضوی فراخوان داد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۱    
به پیشنهاد رئیس هیات عامل ایدرو ، با حکم وزیر صنعت ، معدن و تجارت علی دهشیری و ساعد شهسوار به عنوان اعضای اصلی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری ایدرو به مدت سه سال منصوب شدند .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۰    
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: مردم خودشان به افزایش قیمتها دامن می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در همایش بین المللی مدیریت دانش مشتری ، یکی از ویژگی های انقلاب صنعتی چهارم را توسعه کسب و کارهای پلتفرمی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۰    
به زودی اولین سری نوسازی ناوگان تجاری سنگین آغاز و 25 هزار خودرو نوسازی و وارد جاده ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰    
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی زهرا مجیدیان را به عنوان مجری طرح تولید آکریلونیتریل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۰    
ناوگان باری، سهم قابل توجهی از درآمد کشورها بالاخص کشورهای توسعه یافته را به خود اختصاص داده است. در کشورهای در مسیر توسعه نیز سرمایه گذاری در عرصه حمل و نقل باعث رشد اقتصادی جدّی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۸:۰۰    
با اعلام فراخوان چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، فرایند ثبت نام برای این دوره از جایزه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۲۳:۳۰    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در نظر دارد به منظور توسعه صنعت داخلی و حمایت از سرمایه گذاری صنعتی در مناطق کمتر توسعه یافته ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۰    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پیشرفت 82 درصدی این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۰    
سفیر اتریش به همراه رایزن بازرگانی این کشور در دیدار با معاون وزیر و رییس هیئت عامل ایدرو بر ادامه حمایت و همکاری وین برای پیشبرد هر چه بیشتر پروژه ها و توسعه روابط صنعتی و اقتصادی دو کشور تاکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دستاوردهای سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع افتخار جامعه صنعتی است، اظهار کرد: باید در صنعت ساخت و تولید کشتی خودکفا باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۹    
سکوی دریایی فاز 14 طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بوشهر روز شنبه برای حمل به موقعیت نصب در آب های خلیج فارس بارگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۹    
یکی از چالش های صنعت خودرو کشور بعد از اعمال تحریم های جدید آمریکا، سرنوشت قراردادهای خارجی از جمله شرکت رنو است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۲۱:۵۲    
همزمان با ششمین روز از هفته دولت و با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت، رئیس کل گمرک، رئیس هیات عامل ایدرو و مسوولین استانی گمرک جمهوری اسلامی ایران در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۲    
مرکز گسترش فناوری اطلاعات، تابع سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای توسعه اهداف فناورانه کشور، تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران را منعقد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان واحد نمونه صنعتی و اقتصادی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۲    
تکمیل فازهای پارس جنوبی کم کم به ایستگاه آخر نزدیک می شود؛ توسعه فازهای 13، 14 و 22 تا 24 روند مطلوبی دارد و انتظار می رود پرونده پارس جنوبی به جز فاز 11 تا پایان سال 98 بسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۲    
در راستای قطع دست دلالان، تنظیم بازار و تامین خودروهای مورد نیاز هموطنان طرح فروش خودروهای تولیدی گروه سایپا هفته آینده آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲    
درمراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه میان سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران،سازمان بسیج مستضعفین و سازمان مدیریت صنعتی بر توسعه و شکوفایی صنعتی با اولویت نقاط محروم و کمتر برخوردار تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۲    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران توافقنامه همکاری با شرکت آواس گروپ استرالیا برای تولید موتور سیکلت و خودرو برقی امضاء کرد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۲    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، در خصوص طراحی سردر اصلی شهرک تحقیقاتی کاوش را با در نظر گرفتن موضوع فعالیت و اهداف شهرک های تحقیقاتی فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۲    
کارشناس مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) ایدرو جهت ممیزی اقدامات ایمنی و بهداشت از شرکت سوخت سبز زاگرس بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۰    
معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از مرکز گسترش فناوری اطلاعات ( مگفا ) بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۲    
معاون وزیر و رییس هیات عامل ایدرو در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی با اشاره به بار علمی و اجرایی این کنفرانس گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۲    
به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو از آزاده بازنشسته رضا شملی قدردانی کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۲    
استاندار هرمزگان گفت: دادن سفارش و متمرکز شدن تعمیر شناورهای دو مجموعه کشتیرانی و شرکت ملی نفتکش در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ایزوایکو در بندرعباس از مهم ترین تصمیم های اتخاذ شده در نشست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۰    
ارائه سفارش و متمرکز شدن تعمیرات شناورهای دو مجموعه کشتیرانی و شرکت ملی نفتکش در مجتمع کشتی سازی ایزوایکو در بندرعباس از جمله مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت : بر اساس مسئولیت اجتماعی سازمان مدیریت صنعتی که در حوزه منابع انسانی تعریف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۵    
معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو گفت: در جلسه روز سه شنبه شورای معاونین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موضوع گسترش تعاملات بین المللی در حوزه های صنعتی و ماموریت های سازمان در انجام آنها مطابق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، میانگین سنی مدیران صنعت کشور را بالا عنوان و تاکید کرد که تصمیم گیری در مورد خروج 1200 مدیر بازنشسته موضوعی نیست که بدون هماهنگی قوا مدنظر قرار گرفته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۲۱    
ویژه نامه ماهنامه تدبیر با موضوع مدیریت و اقتصاد ورزش منتشر شد قابل توجه مدیران، برنامه ریزان و سیاستگذاران کشور: ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۲۱    
قابل توجه مدیران، برنامه ریزان، سیاستگذاران و صنعتگران کشور: به منظور تحلیل و بررسی ” مدیریت در صنایع کوچک و متوسط ” و با هدف ارائه مطالب متنوع و تصمیم ساز در این زمینه ویژه نامه ماهنامه تدبیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۱    
پروژه گسترش سوخت سبز زاگرس به عنوان یکی از جدیدترین طرح های صنعت انرژی پاک کشور است که بانک تجارت در راستای مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی خود در اجرای آن مشارکت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۱    
در جلسه مشترک با معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت و رئیس هیئت عامل ایدرو موضوع تدوین سند راهبردی انقلاب صنعتی چهارم بررسی شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۵    
جلسه هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور اعضای هیات عامل و معاونین این سازمان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۴۵    
وزیر صنعت پیشنهادهایی را برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط در قالب بسته حمایت از تولید ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵    
نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: بالغ بر 100 هزار تن از قراردادهای EPC را وزارت نفت به کارخانه لوله گستر واگذار کرده است. u
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵    
استاندار خراسان شمالی در سفر به اسفراین و بازدید از 4 صنعت بزرگ این شهرستان از جمله شرکت مجتمع صنعتی فولاد و لوله گستر توجه نکردن به تولیدات داخلی همچون محصولات لوله گستر را نقطه مقابل و ضد اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۳    
متوسط قیمت هر انس طلا در خرداد ماه 1397 بالغ بر 1293 بوده که نسبت به ماه قبل 4/1 درصد کاهش داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۳    
جلسه هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور اعضاء و معاونین در دفتر هیئت عامل تشکیل شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۳    
رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: دلیل اصلی شروع نشدن سرمایه گذاری رنو در ایران این است که ما به تعهدات خود عمل نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: همه کشورهای دنیا به جز امریکا خواستار همکاری با صنعت خودروسازی ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته حمایت از تولید با بررسی های این وزارتخانه تهیه شده و در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت مطرح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۱:۱۳    
هیات مرکز تجارت بین الملل در بازدید از سازمان مدیریت صنعتی پیشنهاد همکاری در زمینه استفاده از بانک های اطلاعاتی این مرکز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۴    
به گزارش ایدرو نیوز در پیام منصور معظمی آمده است : هفدهم مردادماه روز خبرنگار ، سالگرد شهادت خبرنگار شهید “محمود صارمی” فرصتی برای پاسداشت تلاشگران عرصه خبر و آگاهی بخشی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۴    
با حکم وزیر علوم و تحقیقات و فن آوری دکتر منصور معظمی به سمت عضو هیئت امناء سازمان پژوهش های علمی و صنعتی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۴    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با سفیر چین و هیات همراه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۴    
منصور معظمی، مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ظهر امروز چهارشنبه 17 مرداد ماه به مناسبت روز خبرنگار از باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۹    
معاون وزیر صنعت و رئیس هیئت عامل ایدرو در نشست صمیمی با تنی چند از استادان پیشکسوت روزنامه نگاری گفت : پرورش علمی خبرنگاران کارآزموده که حرفه ای گری و اخلاق رسانه ای را سنجه کار خود قرار می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۹    
لوله های جریانی برای نخستین بار در کشور در شرکت لوله گستر اسفراین تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۲    
یک شرکت دانش بنیان با کمک توانایی جوانان ایرانی و با هدف طراحی و ساخت سفارشی پمپ های مورد نیاز صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی ، صنایع نیروگاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۲    
قرارداد دوره عالی مدیریت شهری و تفاهم نامه همکاری و مشارکت در زمینه های مشاوره ای، آموزشی و تحقیقاتی فی مابین سازمان مدیریت صنعتی و شرکت خدمات اداری شهر منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۰:۰۳    
مدیران ایدرو در جلسه ای با مدیران مرکز تجارت بین الملل در خصوص نحوه همکاری مشترک در حوزه های آموزشی و مشاوره به شرکت های صنعتی برای بهینه سازی راهکار های توسعه صادرات، تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۲    
سازمان مدیریت صنعتی برای نخستین بار در کشور، برگزاری دوره مدیریت اجرایی ((MBA با گرایش مسئولیت اجتماعی سازمانی (CSR) را اعلام کرد که از مهرماه نسبت به پذیرش دانشجو در این رشته، اقدام خواهد نمود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۸    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در کنار سایر دستگاه های دولتی که به صورت متمرکز خدمات دولت همراه را در نمایشگاه الکامپ ارائه کردند ، در قالب غرفه یکپارچه وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸    
دولت برزیل آمادگی کامل خود را برای تامین منابع مالی و سرمایه گذاری از طریق فاینانس در بخش خودروهای سنگین و تجاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۸    
دولت برزیل آمادگی کامل خود را برای تامین منابع مالی و سرمایه گذاری از طریق فاینانس در بخش خودروهای سنگین و تجاری علام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...