جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۱:۰۴Jun 2017 23

ایدرو نیوز (idronews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید: ساخت کارخانه 50 هزار تنی تولید لاستیک در زابل با توجه به مزایای نسبی این منطقه، آن را به یک مرکز تجارت بین المللی در آینده نزدیک بدل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۷    
مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از احداث کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل با ظرفیت 50 هزار تنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۷    
قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل بین شرکت صنایع آریا تایر هامون ( از شرکت های تابعه ایدرو ) و شرکت ساختمانی سد و تاسیسات آبیاری (سابیر) با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رئیس دانشگاه گلادزور ارمنستان تفاهم نامه همکاری با موضوع توسعه همکاری های آموزشی و مشاوره ای، منعقد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۷    
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در دیدار با سفیر مالزی، بر لزوم همکاری مشترک بین شرکت های ایرانی و مالزیایی تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷    
میدان گازی پارس جنوبی بزرگترین میدان گازی جهان بوده که بین ایران و قطر مشترک است.میدانی که روند توسعه آن گرفتار پیچ و خم تحریم ها شده بود در دولت یازدهم سرعت گرفت و بهره برداری از 5 فاز 17،18،19 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت از رشد بیش از شش درصدی در صنعت کشور طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۸    
قرارداد انتقال تکنولوژی و احداث کارخانه تولید تایر با ظرفیت 50 هزار تن در سال در منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان روز چهار شنبه ( 1396/03 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۸    
قائم مقام مجتمع صنعتی اسفراین گفت: پیش بینی تولید در سال 96 برای این مجمتمع صنعتی 70هزارتن است که این میزان نسبت به سال گذشته 10درصد رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۸    
وضعیت صنعت ایران در پسابرجام، روند جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت خودرو و دیگر بخش های صنعتی، جزییات قرارداد با 9کشور خارجی، نقش بخش خصوصی و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۸    
نوزدهمین همایش عرصه یادگیری 21 و 22 تیرماه با حضور مدیران منابع انسانی کشور در ارومیه با موضوع “تجارب مدیران منابع انسانی در توسعه تولید و اشتغال” برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۰    
جایزه ملی مدیریت انرژی در سی و پنجمین جلسه کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
قرارداد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو در حالی هنوز به امضا نرسیده است که به گفته منابع آگاه، دو طرف پیشرفتی 95 درصدی در مذاکرات خود داشته و تنها مساله باقیمانده میان آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از توانایی این وزارتخانه در ایجاد اشتغال برای 450 هزار نفر در راستای ابلاغیه رهبر معظم انقلاب در ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
خصوصی سازی در صنعت الزاماتی دارد که یکی از آنها توانمندسازی بخش خصوصی برای ورود به عرصه های مورد نظر است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران با فروشگاههای بزرگ زنجیره ای روسیه برای تحویل درازمدت میوه و صیفی جات مذاکره می کند و صادرات گسترده این محصولات را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت که برای افتتاح پاویون ایران در اکسپوی قزاقستان راهی این کشور شده است، دقایقی قبل و پس از افتتاح پاویون سیاست های ایران در زمینه انرژی های پاک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
معاون امورمعادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: 7 هدف اصلی معاونت امور معادن و صنایع معدنی در دولت یازدهم ترسیم و پیاده سازی شد و همچنین در تولید و صادرت موادمعدنی و صنایع معدنی به رشدهای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان ظهر امروز با هانس یورگ شلینگ وزیر دارایی اتریش و هیات اقتصادی همراه وی دیدار کرد و 2 وزیر در این نشست راه های توسعه مناسبات را بررسی و بر لزوم آن تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
رییس جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
سخنگوی دولت با بیان این که رئیس جمهوری به طور قطع از تجربه چهارسال گذشته در تشکیل دولت آینده استفاده خواهد کرد، گفت: دولت دوازدهم کارآمدتر، با نشاط تر و هماهنگ تر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۲    
جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر روز دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۲    
معاون اول رییس جمهور در پیامی صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2018 روسیه رو تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۲    
مجری بازسازی طرح های سازمان گسترش و رئیس هیئت اجرایی بازسازی کارخانه قند دزفول گفت : با تامین اعتبار مورد نیاز و تکمیل پروژه این طرح آماده بهره برداری است و در اینده نزدیک افتتاح می شود .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از همکاری ایران و اتریش در زمینه ی طراحی یک خودروی کم مصرف خبر داد و گفت: اکنون کارخانه ای در استان قزوین برای تولید این خودرو در حال احداث است و پیش بینی می کنیم تا دو سال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۳    
رشد 50 درصدی روابط اقتصادی ایران و جمهوری چک در سال 2015میلادی(1394) باعث شد تا مسئولان صنعتی در کشور به تعمیق روابط صنعتی و تولید مشترک با فعالان این حوزه در کشور چک بیشتر فکر کرده و این موضوع را در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۴    
سخنگوی شورای سیاست گذاری خودرو گفت: بیش از 233 هزار دستگاه انواع خودرو از ابتدای امسال تا 15 خردادماه در کشور تولید شد وه در مقایسه با مدت مشابه پارسال 9٫8 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۴    
مدیر عامل شرکت غشا گستر دالاهو از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : فیلتر تصفیه آب ساخت داخل که نخستین بار در کشور با سرمایه گذاری ایدرو و همکاری محققان دانشگاه صنعتی شریف تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۴    
400 میلیارد تومان از بدهی دولت به هر یک از سازمان های گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و شرکت ملی صنایع پتروشیمی با طلب دولت از این سازمان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۴    
ممکن است شرکت روسی “ترانس ماش هولدینگ” برای مدرنیزاسیون یا تحویل لوکوموتیو در ایران شرکت های مشترک تاسیس کند و کریل لیپا مدیر کل آن امیدوار است در این شرکت ها پاکت کنترل سهام را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۴    
یکی از منابع اساسی و کلیدی تولید، انسان ها هستند، لذا بهره وری انسان ها در توسعه تولید نقش مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۲۳:۵۴    
رئیس ایدرو با صدور پیامی بمناسبت حادثه تروریستی تهران گفت : این حوادث هیچگاه از عزم ملت ایران برای مبارزه با تروریسم نخواهد کاست
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۴    
رئیس ایدرو با صدور پیامی بمناسبت حادثه تروریستی تهران گفت : این حوادث هیچگاه از عزم ملت ایران برای مبارزه با تروریسم نخواهد کاست
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۴    
مقامات شرکت دولتی اندونزیایی تولید کننده قطار (اینکا) در تلاش برای صادرات محصولات خود به تانزانیا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۴    
در 2 ماهه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری تولید انواع خودرو توسط خودرو سازان داخلی کشور به مرز172 هزارو 33 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۴    
فرسودگی از مهم ترین چالش های واحدهای صنعتی کشور است که علاوه بر کاهش میزان تولید باعث به پس رانده شدن محصولات تولید داخل در عرصه رقابت جهانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۳    
رئیس شورای رقابت با بیان اینکه به زودی قیمت های جدید انواع محصولاتی که در چارچوب دستورالعمل شورای رقابت هستند را تعیین می کنیم، گفت: هنوز مستندات خودروی 2008 به شورای رقابت ارسال نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۳    
با بروز بحران و تنش بین روابط سیاسی قطر و 4 کشور عربی فرصت های تجاری فراوانی برای ایران ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۹:۲۳    
دکتر محمدی، مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی: پرورش مدیران توانمند و شایسته، راز موفقیت کشور در اقتصاد جهانی است
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۴    
جدیدترین گزارش کیفی خودروهای داخلی در سال 96 در حالی توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جدا شدن بازرگانی از بخش صنعت بستگی به کارشناسی و نظر رئیس جمهوری دارد ولی هنوز این مساله در دولت مطرح نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۴    
خصوصی سازی در صنعت الزاماتی دارد که یکی از آنها توانمندسازی بخش خصوصی برای ورود به عرصه های مورد نظر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۴    
دبیرخانه دائمی همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با صدور اطلاعیه ای از کلیه صاحبنظران، کارشناسان حوزه صنعت خودرو درخواست کرد بمنظور برگزاری موفق پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو نسبت به ارسال نقطه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۵    
معاون توسعه سرمایه گذاری صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در اجلاس جمهوری چک ، پروژه های صنعتی ایدرو را تشریح کرد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵    
در واقع این اقدام بمنظور پاسخگویی به نیاز روزافزون جهت اطلاع رسانی به آندسته از شرکای خارجی ایدرو انجام گرفته است که درخواست انتشار گزارش ها و اخبار این سازمان توسعه ای به زبان انگلیسی را مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵    
با اجرایی شدن برجام شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی به ایران بازگشت و هم اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیتهای خود در صنعت خودرو است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۵    
“سازمان مدیریت صنعتی” و “شرکت مهندسی مشاور صدرا انرژی” به منظور اجرای فعالیت های مشترک مشاوره و آموزش در حوزه های مدیریت انرژی و توسعه پایدار، در بخش های مختلف صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۵    
“سازمان مدیریت صنعتی” و “شرکت سپیدارسیستم آسیا” به منظور همکاری های هدفمند و سازمان یافته تفاهم نامه امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۵    
شرکت هولدینگ بالگرد روسیه از امضای توافقنامه مونتاژ تولیدات خود در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۵    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی، از پایان عملیات لوله گذاری خط لوله 32 اینچ سکوی 14A و 4.5 اینچ تزریق گلایکول این فاز به طول 103 کیلومتر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۵    
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از پرداخت 100 میلیارد تومان از مطالبات شرکت لوله گستر این شهرستان از سوی وزارت نفت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۵    
براساس ارزش سرمایه گذاری های خارجی، ایران با داشتن جریان ورودی سرمایه خارجی 2/12 میلیارد دلاری پس از مصر در رتبه دوم فهرست خاورمیانه و آفریقای این گزارش ایستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۵    
مرکز گسترش فناوری اطلاعات ( مگفا ) با عقد قراردادی به نمایندگی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، متولی امر نظارت بر عملکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۵    
وزیر صنعت،معدن و تجارت برنامه های اجرایی ستاد اقتصاد مقاومتی در سال 96 را برای اجرا به معاونان خود ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۵    
اویل پرایس در گزارشی نوشت که ایران به دنبال این است که قرارداد های نفتی به ارزش 50 میلیارد دلار در 2018 وارد فاز عملیاتی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۵    
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه مکران تنها در صورتی که پاسخ روشنی به مساله آب و اشتغال در آن نواحی داده شود، میسر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۵    
مشاور مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین گفت : توانمیدیهای بزرگی در این شرکت وجود دارد که صنایع سیمان ،نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع ریلی از آن می توانند استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۵    
مدیر بهره برداری ایدرو با اشاره به اولویت در انجام پروژه های خارجی با روش فایناس گفت : ایدرو در صنایع زیر دستی پتروشیمی برای تکمیل حلقه های تولید نیز فعالیتهای بزرگی در دست اجرا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۵۵    
مدیر توسعه صنایع نوین ایدرو گفت : فناوریهای پیشرفته (High-tech) از جمله حوزه هایی است که ایدرو از طرح و ایده تا مرحله تجاری سازی از آن حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۵    
معاون توسعه سرمایه گذاری ایدرو گفت : امیدوارم نتایج نمایشگاه AMB IRAN 2017 منجر به همکاری هایی زیادی بین شرکت های ایرانی و اروپایی به ویژه آلمانی و ایتالیایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۵    
رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی گفت: صرفه جویی سالانه 50 درصد در مصرف انرژی، 40 میلیارد دلار نصیب کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۲:۵۵    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت:مشکل امروز مدیران ما عدم جسارت در تصمیم گیری هاست .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۵    
طرح توسعه فازهای 18-17 پارس جنوبی با راهبری سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران با حضور رئیس جمهور در فروردین 1396 به بهره داری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۵    
تفاهم نامه همکاری بین ایدرو و موسسه مطالعات بین المللی انرژی برای ایجاد همکاری مشترک و تبادل اطلاعات، تجربیات، نیروی انسانی و توانایی های علمی و ارائه خدمات پژوهشی، مشاوره ای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۵    
مدیر اجرایی انجمن سازندگان ماشین ابزار آلمان (DWB) گفت: صادرات ماشین ابزار این کشور به ایران در سال 2016 با رشد 64 درصدی به 33 میلیون یورو افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۵    
سازمان مدیریت صنعتی و شرکت به سیما به منظور امکان همکاری هدفمند، اثربخش، کارآ و سازمان یافته، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
فرسودگی، کلیدواژه رکود اقتصادی و ناتوانی واحدهای تولیدی ایران در سال های گذشته است. با اینکه صنایع سنگین و ساخت ماشین ابزار در ایران سابقه ای بیش از نیم قرن دارد اما همچنان این مشکلات وجود دارد و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آنچه ما نیاز داریم سرمایه گذاری با هدف صادرات است که باید برای آن برنامه ریزی و تلاش شود و زمینه صادرات برای کالاهای ساخت داخل را تقویت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۵    
نمایشگاه AMB Iran با مشارکت بیش از 200 غرفه دار از 17 کشور نخستین نمایشگاه بازرگانی بین المللی در زمینه فلزکاری در ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۵    
رئیس هئیت عامل ایدرو در هفتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل گفت : در صنعت نفت فرصت های بی بدیلی داریم و با استفاده از فرصت های بعد از برجام می توانیم گام های بزرگی برداریم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۵    
وزارت صنعت، معدن و تجارت از هرگونه فعالیتی که به گسترش صنعت از نظر دانش فنی و فناوری کمک کند، استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۵    
انتخابات اخیر نشان داد مردم با مشکلات گوناگون صنفی و خاص خود، راهکار حل آن را در برنامه های ملی و برگرفته از همه نخبگان ملی می دانند؛ این موضوع وظیفه خطیری را درباره دولت آینده ایجاد می کند
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۵    
مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران (مگفا) در راستای اجرای تفاهم نامه منعقد شده ما بین سازمان فناوری اطلاعات و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۵    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پیامی بمناسبت برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری ضمن ارج نهادن به مشارکت حداکثری و همدلی آحاد مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵    
دولت جمهوری آذربایجان شمار مسافرت ایرانیان به این کشور در ماه مارس 2017 ( فررودین 96 ) را 67 هزار نفر اعلام کرد که در مقایسه با سال قبل 22 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۵    
مدیر کسب وکار و آمار انجمن سازندگان ماشین ابزار آلمان در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و تجهیزات فلزکاری (AMB) روابط دو کشور را مناسب ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۵    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت : صنعت ریلی صنعتی استراتژیک برای کشور است اما با توجه به پراکندگی و توسعه ارتباطات بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۵    
به گزارش ایدرونیوز ، براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۵    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در انتخاب رییس جمهور، خلق حماسه انتخاباتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
وزیر صنایع اندونزی در دیدار با دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو خواهان استفاده ایران د رحوزه فناوری نانو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵    
برخلاف منتقدان دولت، حقوق و تکالیف ج. ا. ایران در برجام ناشی از عدول از ارزش های انقلابی نبوده بلکه مکانیسمی عقلانی مبتنی بر نیل به اهداف انقلاب با کمترین هزینه در حوزه های مختلف منافع ملی (اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵    
مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران (مگفا) در قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات کشور و نظارت فنی معاونت اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۵    
پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع،تجهیزات و خدمات وابسته، با هدف توسعه و تقویت زیربناهای حمل ونقل ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۵    
اولین نمونه کامل محور لکوموتیو از نوع GM ساخته شده در مجتمع فولاد اسفراین از شرکت های تابعه ایدرو در نمایشگاه صنایع ریلی به نمایش در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵    
وزیر راه و شهرسازی از غرفه مشترک ایدرو و سازمان شهرداری ها و دهداری های کشور در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل صنعت ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، دیدن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۵    
با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵    
در شرایطی که هنوز قرارداد سازمان گسترش و رنو به امضا نرسیده، مدیرعامل این سازمان در گفت و گو با دنیای اقتصاد از احتمال امضای این قرارداد طی هفته جاری می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و شرکت ملی نفتکش عصر یکشنبه قرارداد مشارکت همزمان با تاسیس شرکت مشترک ساخت و تعمیر کشتی های پهن پیکر را امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از مصوبه دولت برای تاسیس شهرک صنعتی تخصصی دریایی در جنب شرکت کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزو ایکو) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۶    
مدیر عامل کشتیرانی از معرفی شرکت ایزوایکو به هیوندای کره جنوبی برای انتقال فناوری ساخت کشتی های مگاسایز خبر دادو با اشاره به ایجاد شرکت مشترک کشتیرانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با هشدار نسبت به تبدیل شرایط ایران به شرایطی مشابه ونزوئلا، گفت: اگر گذاشته بودند، قراردادهای جدید نفتی به امضا برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶    
68 هزارو 74 دستگاه انواع خودرو در فروردین ماه امسال تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۶    
گزارش رده بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶    
ایدرو و سازمان شهرداری ها و دهداری های کشور در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل صنعت ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، به طور مشترک حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۶    
در راستای تحقق اهداف و سیاست های ارتقای سهم بهره وری در رشد اقتصادی کشور، سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملّی بهره وری ایران تفاهم نامه مشترکی منعقد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۵    
تفاهمنامه مطالعه و بررسی ساخت کارخانه خودروسازی در دامغان با مشارکت بخش خصوصی و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) امضا شد.
مشاهده نتایج بیشتر...