دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۲۰:۱۵Mar 2018 19

ایدرو نیوز (idronews.ir)

ایدرو نیوز 30 اسفند 1395 ایدرو نیوز 30 فروردین 1396 ایدرو نیوز 31 اردیبهشت 1396 ایدرو نیوز 31 خرداد 1396 ایدرو نیوز 31 تیر 1396 ایدرو نیوز 31 مرداد 1396 ایدرو نیوز 31 شهریور 1396 ایدرو نیوز 30 مهر 1396 ایدرو نیوز 30 آبان 1396 ایدرو نیوز 30 آذر 1396 ایدرو نیوز 30 دی 1396 ایدرو نیوز 30 بهمن 1396 ایدرو نیوز 2 اسفند 1396 ایدرو نیوز 3 اسفند 1396 ایدرو نیوز 5 اسفند 1396 ایدرو نیوز 6 اسفند 1396 ایدرو نیوز 7 اسفند 1396 ایدرو نیوز 8 اسفند 1396 ایدرو نیوز 9 اسفند 1396 ایدرو نیوز 10 اسفند 1396 ایدرو نیوز 12 اسفند 1396 ایدرو نیوز 13 اسفند 1396 ایدرو نیوز 14 اسفند 1396 ایدرو نیوز 15 اسفند 1396 ایدرو نیوز 16 اسفند 1396 ایدرو نیوز 18 اسفند 1396 ایدرو نیوز 19 اسفند 1396 ایدرو نیوز 20 اسفند 1396 ایدرو نیوز 21 اسفند 1396 ایدرو نیوز 22 اسفند 1396 ایدرو نیوز 23 اسفند 1396 ایدرو نیوز 25 اسفند 1396 ایدرو نیوز 26 اسفند 1396 ایدرو نیوز 27 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۵    
استاندار مرکزی از تلاش به منظور راه اندازی کارخانه رنو در شهر ساوه و کارخانه تولید خودرو (سایپا) در خمین در بهار 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
رئیس هئیت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با هدف توسعه صنعت و اشتغال پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته و روستایی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : فرصت قانونی برای این سازمان ایجاد شده است تا در مناطق محروم و مناطقی که بخش خصوصی علاقمند به سرمایه گذاری نیست شرکت کند
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۵    
رشد ارزش افزوده بخش صنعت در نیمه نخست سال جاری از دیگر اتفاقات ثبت شده در سال 96 است. براساس آمار اعلام شده ارزش افزوده بخش صنعت در نیمه نخست سال جاری رشدی معدل 5/ 4 درصد را ثبت کرده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نزدیک به 97 درصد برنامه هدف گذاری شده سال 96 در حوزه خودرو به نتیجه رسیده است و دستاوردهای خوبی در این زمینه داشتیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۵    
در مراسمی از دست اندرکاران پنجمین همایش بین الملی صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تجلیل به عمل امد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۵    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سند استراتژی خودرو در حال تدوین است که سال آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۵    
زمانی که مقرر شد فرانسوی ها دوباره به بازار ایران وارد شوند، تصور بر این بود که این بار زودتر از همیشه شاهد گازخوری خودروهایی باشیم که تحت قراردادهای پسابرجامی وارد بازار ایران شده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۶    
شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پی راه اندازی پویش خرید کالای ایرانی، در نامه ای به محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از وی قدردانی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۲:۰۶    
برای رشد اقتصادی کشور باید در دو حوزه روابط بین الملل و بهره وری در داخل تغییراتی را ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۶    
رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عصر امروز از موسسه فرهنگی مطبوعاتی صمت بازدید کرد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۶    
مدیر عامل شرکت خودرو سازی سایپا از هدف گذاری تولید 8 هزار دستگاه خودروی کشنده و باری در سال آینده از سوی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 96.7 درصد از تعهدات ساخت و تولید خودروی امسال کشور که یک میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو بوده است، انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
شرکت لاستیک نیکرو گسترش در خرم آباد تا پایان سال 98 به بهره برداری می رسد. امیرعلی زهره نژاد، مدیرعامل شرکت نیکروگسترش با تایید این خبر از مشارکت این شرکت با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
مهندس حسن شفتی، رئیس هیات مدیره سازمان مدیریت صنعتی ، برنده جایزه بزرگ دادمان در بخش چهره ماندگار راه و ترابری شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۵:۰۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد خودروسازان با حضور وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۶    
شهردار کرج از آغاز عملیات طراحی و ساخت قطارهای مورد نیاز متروی کرج خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۶    
منصور معظمی معاون وزیر صنعت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : ایدرو سازمانی استراتژیک و سیاستگذار و اجرا کننده است که وظیفه آن توسعه و هدایت صنعت است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و کشورهای دانمارک، سوئد و فنلاند تفاهم نامه ای در راستای توسعه همکاری های صنعتی و اقتصادی امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۵    
نشست تبیین برنامه های ایدرو تا افق 1400 با حضور رئیس هیات عامل ایدرو ، جمعی از اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل شرکت های تحت پوشش ایدرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۵    
در ژنومیک نسل جدید، پیشرفت های علوم در تعیین توالی (رمزگشایی) و اصلاح ژنتیکی با آخرین دستاوردها و توانمندی های تحلیل داده های بزرگ ترکیب می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۵    
مشاور خودرویی وزیر صنعت با انتقاد از خصوصی سازی خودروسازان در دولت های قبل، برنامه دولت دوازدهم برای خصوصی سازی این دو شرکت را اعلام نمود
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۷    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با سفیر اتریش و هیات اقتصادی همراه دیدار و گفت و گو کرد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۷    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم ومجموعه های خودرو توسط شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو در محل نمایشگاههای بین المللی تهران با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران در ابان ماه سال 97 برگزار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۷    
طی مراسمی تفاهمنامه همکاری و مشارکت در توسعه میدان نفتی سوسنگرد بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت ONGC VIDISH هند امضاء شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷    
قرارداد همکاری تامین و ساخت 450 دستگاه مترو برای شهرهای اهواز، شیراز و تبریز بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شرکت پوژن چین امروز (چهارشنبه) امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۷    
15 اسفندماه طی مراسمی با حضور رئیس هیات عامل ایدرو ، استاندار استان گیلان و جمعی از مدیران و کارمندان ایدرو به مناسبت روز درختکاری چند اصله نهال در محوطه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران کاشته شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
دکتر منصور معظمی /معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایدرو
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۷    
معظمی خاطر نشان کرد: قرارداد 5000 دستگاه واگن نهایی شده و در سال آینده کار اجرایی را شروع می کنیم و ثمره آن رونق روزافزون این صنعت در کشور است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۷    
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با بازسازی کامل شرکت صنایع گسترش بلوچ در این کارخانه ظرفیت تولید نخ به 15 تن در روز و چاپ پارچه به 2 میلیون متر مربع در سال ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۲    
با امضاء تفاهم نامه ای ، ایدرو و صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری های نوین از ظرفیت ها و توانمندی های مشترک استفاده می کنند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۲    
قرارداد ساخت نیروگاه برق خورشیدی بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و شرکت کارلوماسکار ایتالیا در تهران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۳:۰۲    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شده است در پی انعقاد تفاهمنامه ساخت 960 واگن مترو بین شرکت اشتدلر سوییس و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۳:۰۲    
زاروبژ نفت روسیه یادداشت تفاهمی برای حضور در معدن سوسنگرد در ایران به امضا رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۳:۰۲    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که به فرانسه سفر کرده است، ضمن بازدید از مرکز طراحی مهندسی پژوسیتروئن، با مدیرعامل شرکت خودروسازی سیتروئن دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲    
رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی رضا الهیاری سوینی را به سمت سرپرست مدیریت نوسازی و توسعه منطقه ای ایدرو منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲    
قرارداد تولید و تامین 960 دستگاه واگن مترو بین ایدرو و اشتدلر سوییس امضا شد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۲    
رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: این سازمان نه رقیب، که همراه بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۴    
رئیس هیئت عامل ایدرو تصریح کرد : شرکت های خارجی نباید فقط نگاه صادراتی به ایران داشته باشند و باید در خصوص سرمایه گذاری و مشارکت با طرف های ایرانی بیش از پیش فعال شوند و در این میان انتظار از شرکت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران گفت: یکی از استراتژی های جدید شرکت IPMI حضور فعال در پروژه های آتی نفت و گاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۴    
معاون وزیر صنعت در خصوص آخرین وضعیت اجرایی شدن قرارداد سازمان گسترش با شرکت رنو گفت: متاسفانه هنوز شرایط اجرایی برای قرارداد نهایی در قاعده خاصی که دیده شده، فراهم نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۴    
سازمان های سرآمد کشور در سه سطح تندیس، تقدیرنامه ، و گواهی تعهد به تعالی معرفی شدند
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۴    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پانزدهمین همایش تعالی سازمانی گفت: استفاده از خرد جمعی و کار مشارکتی از ضروریات است
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۴    
پانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی با حضور مقامات، مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان این حوزه، 7 اسفند ماه 96 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۴    
زمان برگزاری کنفراس ملی توسعه فناوری و بهبود فضای کسب و کار تغییر پیدا کرد
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۴    
شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران و شرکت ملی حفاری ایران در زمینه مشارکت در طرح های حوزه های نفت و گاز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۴    
میزان تقاضا برای مترو در ناوگان صنعت ریلی سالیانه 500 دستگاه در پنج سال آینده پیش بینی شده که به این ترتیب 2 هزار دستگاه مترو تا سال 1400 مورد نیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴    
در راستای تحقق راه اندازی اولیه فاز 14 و تولید گاز از این فاز، عملیات راه اندازی اولیه و روشن نمودن مشعل سکوی SPD-14A در مدت زمان 18 روز توسط شرکت مبین سازه گستر ایزوایکو از شرکت های زیر مجموعه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴    
در دیدار مقامات اتاق بازرگانی و کنفدراسیون صنایع اسپانیا با مدیرکل امور بین لملل ایدرو نحوه همکاری صنایع ایران و اسپانیا بررسی شد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۴    
پانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی با حضور مقامات، مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان، 7 اسفند ماه 96 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۲:۵۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 70 هزار میلیارد تومان منابع حاصل از فروش اموال و دارایی های ایدرو وایمیدرو در دوره های پیشین بود که سال آینده 9 هزار میلیارد تومان از این منابع به این سازمانهای توسعه ای ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
اجرای 54 پروژه در 20 استان کشور در برنامه 4 سال آینده سازمان توسعه ای ایدرو هدف گذاری و پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۴    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پیامی درگذشت 66 تن از هموطنان عزیزمان در حادثه سقوط هواپیما تهران_یاسوج را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۴    
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نقش تسهیل گری ایدرو ابراز امیدواری کرد: کمک کند تا استانی مثل استان خراسان جنوبی شتاب توسعه اش بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵    
مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبزموفق به کسب تندیس سیمین صنعت سبز در سال 1396 کشور شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۶    
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده ایدرو مربوط به طرح های تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به30 اسفند 95 مشتمل بر عملیات تا تاریخ 31/6/96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه صادرات صنعتی 17 درصد از کل صادرات کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: برای افزایش مقیاس واحدهای صنعتی باید به سمت ادغام شرکت ها و تشکیل شرکت های بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۵    
منصور معظمی : پیش نیاز های طرح با دستور مستقیم رئیس جمهور مهیا شده و تمام دست اندرکاران در بدنه دولت در اجرای مناسب طرح مشارکت فعال خواهند داشت و بر این اساس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۵    
بر اساس نتایج بیستمین سال رتبه بندی IMI-100 فهرست صد شرکت برتر ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان مدیریت صنعتی گفت: شرکت های برتر لکوموتیو محرک اقتصادی کشور در دستیبابی به رشد اقتصادی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۵    
رئیس هیئت عامل ایدرو گفت : با ایجاد فضای آرام و امیدبخشی در فضای جامعه و هدایت و رهبری صحیح می توان توسعه و بهره وری را در کشور افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
با اعلام مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) سرانجام پرونده واگذاری سایت تولیدی بن رو به رنو مختومه و این سایت به خودروساز فرانسوی واگذار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
در جلسه ای با حضور مسئولان مرتبط ، چالش ها و راهکارهای جایگزینی خودروهای فرسوده بررسی شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
طرح نوسازی خودروهای سنگین فرسوده در حالی از سوی دولت پیگیری می شود که کاهش آلودگی هوا علاوه بر جایگزینی خودروهای قدیمی نیازمند بهبود کیفیت گازوئیل و اجباری شدن استاندارد آن است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت زاروبژ نفت روسیه، تفاهمنامه همکاری و مشارکت در توسعه میدان نفتی سوسنگرد را امضاء کردند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۵    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به موضوع آلودگی هوا در کلان شهر ها و بویژه تهران، گفت: یکی از مهم ترین اولویت های دولت کمک به توسعه مترو در کلان شهر ها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۵    
در مراسمی با حضور مقامات سازمان امور مالیاتی ، سازمان گستر ش و نوسازی صنایع ایران و مرکز گسترش فناوری اطلاعات ( مگفا ) از پروژه مشاوره و طراحی نظام صندوق فروش رونمایی شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۵    
رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از شکستن رکورد تولید برخی حوزه های صنعتی در سال 95 و افزایش تولید در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۵    
بعد از دو روز برگزاری ، پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با محوریت زنجیره تامین رقابت پذیر مواد اولیه،قطعه سازی و لجستیک در مرکز همایش های بین اللمللی برج میلاد به کار خود پایان داد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
پا، در راستای سیاست های اعلام شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، در تمام قراردادهای جدید با شرکای تجاری خارجی، ساخت داخل حداقل 50 درصدی قطعات در زمان شروع تولید محصولات را به عنوان یک اصل اساسی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ورود هر نوع سرمایه گذاری بالای 50 درصد به شرط تحقیق و توسعه، صادرات و آموزش استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۶    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: راهبرد ایران خودرو، سازماندهی مجدد زنجیره تامین و مشارکت بیش از پیش قطعه سازان در فرآیند تامین وتولیدخودرو است
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۶    
صالحی نیا گفت : در طرح نوسازی خودروهای سنگین در سال اول حداقل 50 هزار دستگاه، سال دوم 80 هزار دستگاه و سال سوم 90 هزار دستگاه خودرو، نوسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۶    
کریستوف کومار گفت : بازار ایران سهم بسیار بزرگی در سبد محصولات پژوسیتروئن دارد.در سال 2017 عملیات گسترده ای در ایران داشتیم و در سال 2018 نیز یک خودروی شاسی بلند جدید وارد بازار ایران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۶    
عزیز اکبریان با تاکید بر اینکه باید به صادرات و ارتقای قطعه سازی داخلی در قراردادهای مشترک بین المللی توجه شود ابراز امیدواری کرد : این همایش باعث تحول در صنعت خودرو کشور شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۶    
پاسکال فلتن، افزود : خوشبختانه قرارداد گروه رنو با ایدرو در وضعیت خوبی قرار دارد و با آغاز این پروژه شاهد خواهیم بود که رشد قابل توجهی در بحث اشتغال در ایران اتفاق می افتد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۶    
رییس هیات عامل ایدرو گفت : صنعت قطعه سازی راهی جز وصل شدن و همکاری مشترک با صنعت جهانی و توسعه آموزش ندارد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۶    
معاون توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو گفت : صنعت خودروی ایران نیز راهی جز گسترش و تعاملات بین الملی و ورود به زنجیره جهانی این صنعت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۶    
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با سخنرانی بهزاد اعتمادی معاون توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو آغاز به کار کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
پیشرفت کلی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از مرز 77/5 درصد عبور کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس به مناسبت دهه فجر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال های گذشته با پارس جنوبی همکاری های بسیاری داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور جمع کثیری از صنعتگران حوزه خودروسازی و قطعه سازی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۸    
معاون صنایع پیشرفته و پروژه های کلان انرژی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه جمعی از مدیران این سازمان از شرکت دانش بافت البرز در شهرک صنعتی شمس آباد دیدن کرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۸    
در نهمین روز از سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسمی از ایثارگران و خانواده های معظم شهدا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تجلیل به عمل آمد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۸    
مدیر رتبه بندی شرکت های برتر ایران با اشاره به برگزاری بیستمین سال برگزاری رتبه بندی IMI100 گفت : طبق روال هر ساله امسال نیز فهرست IMI100 در همایش رتبه بندی که روز بیست و نهم در سالن همایش های صدا و ...
مشاهده نتایج بیشتر...