سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۳:۰۴Aug 2019 20

ایدرو نیوز (idronews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کارخانه بافت بلوچ گفت: پس از تاکید مقام معظم رهبری برای فعال شدن بافت بلوچ و حل مشکلات این کارخانه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تولید سوخت زیستی با استفاده از پسماندهای بخش کشاورزی، روش جدیدی است که می تواند جایگزین مناسب تری برای بنزین فعلی شود و در برخی نقاط کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد برای تولید آن طرح هایی در حال ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نخستین نشست اقتصادی کشورهای ساحلی خزر با اعلام آمادگی کامل کشورمان در حوزه گسترش روابط صنعتی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اولین نشست وزرای اقتصادی تجاری کشورهای ساحلی دریای خزر در تاریخ 20 مرداد 98 در شهر آوازه ترکمنستان با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
این مجمع همزمان با روز جهانی دریای خزر و سالروز امضای کنوانسیون رژیم حقوقی این دریا (21 مردادماه) در سه بخش نمایشگاه فناوری های نوآورانه خزر ، همایش اقتصادی خزر و تشکیل نشست های نمایندگان دولت ها ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین با بیان اینکه یکی از مشکلات این صنعت، نبود آشنایی کافی مردم با ظرفیت بزرگ تولیدی آن است گفت: در این زمینه نیازمند کمک رسانه ها هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح تولید بیو اتانول سوختی شهرک صنعتی خان احمد در بخش بوستان از شهرستان باشت آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به سفارش گذاری 42 هزار دستگاه خودرو سنگین برای نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست صمیمانه حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه “ما” با محمدباقر عالی معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای گسترش همکاری های دو جانبه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
بیست و یکمین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی با موضوع توسعه قابلیت های مدیریت منابع انسانی در رویارویی با چالش های سال 98 با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی شرکت (سازمان و کارکنان) در کرمانشاه با ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
بیست و دومین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران 29 دی ماه سال جاری برگزار می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام در این رتبه بندی 31 شهریورماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از آغاز برنامه ریزی و طراحی بیست و دومین رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI100) خبر داد و گفت که امسال برای اولین بار نمایشگاهی برای نمایش توانمندی های 500 شرکت برتر با ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی سامانه توان ایران برای خوداظهاری در تولید با مشخصات فنی و ارائه نیازهای صنعتی و معدنی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امسال سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) مبادرت به برگزاری نمایشگاهی کرد که متفاوت از نمایشگاه های گذشته بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) هر گونه تاکید بر واگذاری سهام دولت در خودروسازی ها را به بیراهه رفتن دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: این که وزیر صمت و دانشگاه ها و نخبه ها به این موضوع فکر می کنند که چگونه می توانند روی داخلی سازی قطعات وارداتی کار کنند و این موضوع شایسته تقدیر است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از انعقاد 25 قرارداد همکاری در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) و ذوب آهن اصفهان توافق کردند توربو شارژر لوکوموتیوهای این شرکت را داخلی سازی کنند .
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : برای اولین بار یک نمایشگاه تقاضا محور برگزار کردیم که عرضه محور نیست و نیازها معرفی می شود تا شرکت های توانمند برای داخلی سازی آنها اعلام آمادگی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موضوع بومی سازی تنها در بخش قطعات یا ماشین آلات نیست و حتی می تواند در بخش طراحی و مهندسی نیز مطرح شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
در روز پایانی نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل د ر بخش معدن و صنایع با حضور معاون وزیر صمت در امور معدن و صنایع معدنی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو از ادامه برگزاری نمایشگاههای تقاضا محور به شکل های مجازی و فیزیکی در سامانه ها و ساختمانهای سازمان های مرتبط و نیز در نظر گرفتن یک دبیرخانه دائمی برای آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور مجلس و توسعه منطقه ای سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید به عنوان حلقه واسط میان عرضه کننده و متقاضی یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی وزارت صمت گفت: رویکرد معاونان پارلمانی دستگاه ها براساس شرایط موجود تغییر پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تورهایی متشکل از صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در شهرک های صنعتی سراسر کشور را برای بازدید از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید برگزار کرد
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل می تواند زمینه ارتباط دانشگاه با صنعت را ایجاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مقامات عالیرتبه کشور در سومین روز برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از این نمایشگاه دیدن کردند .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در سومین روز برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ، نشست تخصصی نقش صندوق های حمایتی و روش های نوین تامین مالی برای ساخت داخل با حضور مسئولان و متخصصان این حوزه برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دراولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید، پنل تخصصی نقش معاونت علمی شرکت های دانش بنیان در تامین دانش و فناوری مورد نیاز برای ساخت داخل برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در بازدید از نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گفت :برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید کار بسیار ارزشمندی است به ویژه این که تقاضا محور است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، امروز از نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه گسترش همکاری در حمایت از نهضت ساخت داخل امضاء کردند
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق پژوهش فناوری و مهندسی وزارت نفت گفت: این که صنایع بزرگ را به صنایع کوچک متصل کنیم تلاش خوبی است اما برای چنین برنامه هایی نیاز است که زیر ساخت های لازم هم وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: ایده برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل جالب است و در شرایط تحریم می تواند خوداتکایی را در کشور تقویت کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید حلقه ارتباط بخش صنعت را با شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، دانشگاهیان و صاحبان ایده برقرار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایدرو در نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه و پروهشگاه های کشور از آنان خواست به صنعت اعتماد کنند چرا که دانشگاه ها همیشه ارزش آفرین هستند و این ارزش آفرینی از مسیر صنعت تقویت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه های بین المللی از منظر ارتباطی از سه منظر مورد ارزیابی قرار می گیرند، رعایت این سه وجه می تواند موفقیت نمایشگاه را به تناسب مدل کشورهای توسعه یافته به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی گفت: از نظر تکنولوژیک ما استارت آپ ها و مجموعه های دانش بنیان قدرتمندی داریم که می توانند با صنعت کشور همگام شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه نهادها پشتیبان داخلی سازی هستند و با استفاده از جلسات سران قوا تصمیم گیریها سریع تر شده و انشاالله جنگ اقتصادی را با استقلال تولید به پایان خواهیم برد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت نهضت ساخت داخل را یکی از محورهای برنامه 7 گانه امسال ورارت صمت اعلام کرد و گفت: رونق تولید، ذیل 7 محور و 35 برنامه در وزارت صمت دنبال و پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در سومین روز نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید و در نخستین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو قرارداد بین 32 قطعه ساز کشور برای ساخت قطعات خودرو با خودروسازان امضاء کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: 740 میلیارد تومان قرارداد میان تامین کنندگان خودرو های پر تیراژ با قطعه سازان منعقد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور از اختصاص 4000 میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از تولید قطعات در داخل کشور خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید فضایی برای مذاکرات چند جانبه بی تو بی شرکتهای متقاضی از بخش صنعت و همچنین دانشگاه ها و شرکتهای دانش بنیان ونیز واسطه های فناوری در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دومین نشست تخصصی با عنوان نقش کارگزاران تبادل فناوری در رونق تولید با حضور صاحبان نظران و متخصصین این حوزه برگزار شد در محل سالنس کنفرانس اداری نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع معدنی وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: ساخت ماشین آلات در این حوزه نیاز به دانش دارد و نمایشگاه ساخت داخل می تواند زمینه های حضور شرکت های دانش بنیان را فراهم کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه فن بازار ایران در نشست تخصصی نقش کارگزاران تبادل فناوری در رونق تولید با تشریح پدیده کارگزار فناوری به عنوان پدیده جدید در عرضه و تقاضای فناوری گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع اظهار امیدواری کرد عمق ساخت داخل منجر به توسعه بیش از پیش با نرخ بالاتر در حوزه صنعتی کشور باشد، ساخت داخل توان تولید را افزایش داده و منجر به افزایش اشتغال شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
کمال محمدی با اشاره به تقاضا محور بودن نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل و رونق تولید تصریح کرد : این نخستین نمایشگاهی است که نقش کارگزاران فناوری در آن لحاظ شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور صبح جمعه از غرفه های نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بازدید کرد
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت در نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل از تدوین نماد ساخت داخل در این وزارتخانه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل، این نمایشگاه تقاضا محور و مبتنی بر نیازمندی های صنعتی و معدنی کشور معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در حاشیه نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ، تفاهمنامه 4 جانبه میان وزارت صنعت، وزارت علوم، معاونت فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از تولید امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گفت: این نمایشگاه آغاز یک حرکت بزرگ در عرصه تولید و صنعت کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تمام توان خود را برای پویایی صنایع بزرگ به عنوان لوکوموتیوهای اقتصاد کشور به کار خواهیم بست و با این کار، صنایع پایین دست نیز به مراتب پویا تر خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد باقر عالی رئیس هیات عامل ایدرو در آعاز به کار نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید گفت: در این نمایشگاه 2000 نیاز بخش صنعت و معدن جمع سپاری می شود
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با هدف ارائه نیازمندیهای صنایع کشور در گروهای هدف و داخلی سازی و رونق تولید اغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از مراحل آماده سازی نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در محل نمایشگاه بین المللی تهران دیدن کرد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهر فیروزه و نیشابور در مجلس گفت: در شرایط تحریم کشور، اطلاع از توانایی های سازندگان در گوشه و کنار ایران که کم هم نیستند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران گفت : برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل قطعا می تواند در راستای ایجاد رونق در حوزه تولید و ساخت داخل اثرگذار واقع شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل برای رونق گرفتن تولید داخلی حیاتی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر محمد حسن ترابی از حضور بانک صنعت و معدن در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که از 27 تا 30 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور گروه خودروسازی سایپا برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل ایزوایکو از تعمیرات بزرگترین نفتکش ایران توسط متخصصان داخلی خبر داد و گفت: برنامه این است که ظرف یک هفته آینده کار تعمیر به اتمام برسد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس یکی از حلقه های مفقوده در زمینه رونق تولید در داخل کشور را ضعیف بودن پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و صنایع دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزاری نخستین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید را گام مهمی در جهت تعمیق ساخت داخل ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: سرمایه در گردش مهم ترین مشکل کنونی تولیدکننده هاست و نمایشگاه می تواند به افزایش این سرمایه کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
این صندوق،برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید را جدی ترین اقدام عملی و مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید می داند و از همه صاحبان صنایع کوچک تقاضا می کند تا با مشارکت و بازدید از ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر سندیکای صنعت مخابرات ایران با اشاره به حضور هفت اپراتور بزرگ ارتباطی کشور در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در سال رونق تولید وزارت صمت می تواند میدان دار حرکتی بزرگ در راستای تحقق شعار امسال باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
در جلسه چهارم خرداد امسال بود که اعضای هیئت واگذاری، عرضه سهام متعلق به دولت در 18 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله بلوک 14 ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل در سال رونق تولید از 27 تا 30 تیرماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی گفت: در بخش ماشین آلات سنگین بخشی از ماشین آلات در داخل کشور قابل ساخت است که به دانش فنی و تکنولوژی موجود برمی گردد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع مجلس گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید زمینه ساز شناسایی ظرفیت ها و ارتقای سطح تولید کالای داخلی می تواند باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو اتحادیه سازندگان و فروشندگان مصنوعات فلزی با اشاره به اهمیت نمایشگاه ساخت داخل گفت: در شرایطی که هیچ شناختی از تولیدکننده ها وجود ندارد و هنرمندان گم نام و توانایی در صنف ما وجود دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بیست و یکمین همایش “عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران” با موضوع ” توسعه قابلیت های مدیریت منابع انسانی در رویارویی با چالش های سال 1398′′ با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی شرکت (سازمان و کارکنان) با ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید کمک می کند که زنجیره ی صنایع کشور به یکدیگر متصل شود و خودشان نیازهای یکدیگر را برطرف کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از 27 تا 30 تیر ماه در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نائب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید را یک اقدام ارزنده، مثبت و مورد حمایت مجلس دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از حضور فعال صنایع کوچک و متوسط کشور در نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار سوپر نفتکش توسط یک شرکت ایرانی در بندر عباس تعمیر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سکوی B فاز 14 پارس جنوبی که 21 خردادماه از یارد شرکت ایزوایکو در بندرعباس بارگیری شده بود، صبح امروز (شنبه، 22 تیرماه) با مساعد شدن شرایط جوی، در موقعیت آب های خلیج فارس نصب شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از حضور 210 شرکت و تشکل در نخستین نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در مراسم نصب سکوی گازی 14 گفت : مهندسان و متخصصان کشورمان در مجموعه این سازمان و مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران رکورد دار نصب 26 روزه سکوی گازی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سومین عرشه دریایی فاز 14 پارس جنوبی نصب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...