پنجشنبه ۰۵ مردادساعت ۱۹:۲۳Jul 2017 27

ایدرو نیوز (idronews.ir)

  ۴ ساعت پیش    
شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات ( مگفا ) و مرکز کسب و کار استان جیونگ گی کره جنوبی تفاهم نامه همکاری را برای پیشبرد سرمایه گذاری و گسترش ارتباطات تجاری بین شرکت های فعال در فناوری اطلاعات امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۰    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با فرمانداری استان جیونگ گی قطب اقتصادی کره جنوبی برای گسترش همکاری ها تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری بیستمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران IMI-100)) گفت: رسالت ما ایجاد فضایی برای گسترش رقابت بین بنگاه های صنعتی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۰    
پس از 4 ماه مذاکره فشرده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) ، شرکت فرانسوی آلستوم و شرکت توسعه صنایع ریلی (ایریکو) در زمینه تولید مشترک متروهای شهری و حومه ای قرارداد همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت تکمیل پروژه موتور ملی سه سیلندر را از نتایج ملموس برجام دانست و گفت: زمان پیشنهادی 30 ماهه برای توسعه موتور ملی سه سیلندر در سطح خودرو باید کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۰    
با تصویب اصل 44 قانون اساسی در سال 87 مقررگردید کلیه فعالیت های تصدی گری دولت واگذار شود، این امر به دلایل گوناگون مشکلات بزرگی برای سازمان های دولتی به وجود آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
ممنوعیت واردات لوله های مشابه با نمونه تولید داخلی از سوی این وزارتخانه ابلاغ شده است و بدون شک واردات لوله های بدون درز بی انصافی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه اعضای کمیسیون وِیژه حمایت از تولید ملی در سفر یک روز به شهرستان اسفراین از مجتمع های صنعتی این شهرستان و واحدهای صنعتی بخش خصوصی بازدید و در نشست با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۰    
نمایندگان عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست کلی اصل 44 به همراه معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۰    
یکی از تکالیف جدی مدیران، پرداختن به مسائل اجتماعی است و یکی از دغدغه های چند سال اخیر سازمان مدیریت صنعتی این است که مسئولیت اجتماعی را در برنامه های خود مدنظر قرار داد کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۰    
هم افزایی بین فعالیت های دو مجموعه ، مهمترین هدف از امضاء تفاهمنامه بین شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و پردیس گرمسار دانشگاه صنعتی امیر کبیر است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۰    
شرکت خودروساز فرانسوی رنو با فروش یک میلیون و نهصد هزار دستگاه خودرو در شش ماهه اول سال میلادی، رکورد جدیدی برای خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۰    
محمدعلی دیانتی زاده
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۰    
منصور معظمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست خبری این هفته با انتقاد از سازمان خصوصی سازی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۰    
رضا رحمانی گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع برای کمک به توسعه صنعت راه اندازی شده است و اقدامات شایسته زیادی در این زمینه تاکنون به عنوان یک سازمان توسعه ای انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۰    
مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران باید تعریف جدیدی برای 50 سال دوم فعالیت خود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۰    
در مراسم نکوداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از 11 تن از مدیران سابق ایدرو تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۰    
ایدرو 18 طرح را در دست اجرا دارد که با 60هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری ، اشتغال زایی حدود 8 هزار نفر را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۰    
مشاور اقتصادی رییس جمهور تصریح کرد: برای اینکه درآمد خانوارهای شهری به سطح سال 1386 که قله درآمدهای خانوارهای شهری است بازگردد 7 تا 8 سال نیاز است. از این 8 سال 3 سال تا به امروز گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : باید صنعت کشور را برونگرا و صادراتی کنیم که تلاش دیپلماسی کشور و مجموعه صنعت و فعالان این بخش را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۰    
محمد شیاع السودانی سرپرست وزارت صنایع و معادن عراق در سفر به ایران ، ضمن دیدار با وزیر صنعت ، معدن و تجارت از شهر ک های صنعتی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد بازید کرد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۰    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: ایدرو با توجه به مامئوریت ذاتی خود می تواند در بهبود و رفع شکاف تکنولوژیکی ایران با جهانیان متاثر از موضوع تحریم ها در سال های گذشته پیشتاز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰    
واحدهای صنعتی با برنامه ریزی این سازمان ساخته شده و به تبع آن به بخش خصوصی نیز کمک شد تا در ایجاد این واحدهای صنعتی، سهیم شود
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم حضور سازمان هایی نظیر ایدرو در مناطق محروم تصریح کرد: هم اکنون در بسیاری از مناطق کشور حضور سازمان توسعه ای ضرورت دارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۰    
جلسه “شورای راهبری” جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در سازمان مدیریت صنعتی، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اظهار امیدواری به خاطر دایر شدن مرکز تجاری ایران در ویتنام بر ضرورت تدوین یک نقشه راه ظرف دو ماه آینده جهت پیشبرد مصوبات کمیسیون اقتصادی مشترک ایران و ویتنام تاکید کرد و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۰    
رضا علایی کلجاهی/ پژوهشگر حوزه سیاستگذاری
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و وزیر صنایع عراق در دیداری در خصوص سرمایه گذاری و همکاری مشترک دو جانبه تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۰    
به جرات می توان گفت بخش قابل توجهی از زیربناها و توسعه نسبی صنعت کشور مرهون فعالیت های موثر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نیم قرن فعالیت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۰    
همزمان با پنجاهمین سالروز تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، پرچم ایدرو بر فراز کوه دماوند برافراشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰    
نشست خبری به مناسبت پنجاهمین سالروز تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نشست خبری به مناسبت پنجاهمین سالروز تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۰    
فلسفه تاسیس ایدرو کمک به صنعتی شدن کشور است تا پس از ایجاد صنایع آنها را به بخش خصوصی واگذار کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۰    
نوزدهمین همایش عرصه یادگیری 21 و 22 تیرماه با حضور مدیران منابع انسانی کشور در “هتل باری” ارومیه با موضوع “تجارب مدیران منابع انسانی در توسعه تولید و اشتغال” برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۰    
رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: ایدرو سازمانی توسعه ای و برای کشور لازم است که نقش و تاثیر آن در زدودن غبار محرومیت از مناطق کمتر برخوردار بی بدیل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۰    
نماینده مردم قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایدرو می تواند با یک نگاه آمایش سرزمینی در مناطق مختلف بخصوص مناطق کمتر توسعه یافته به انجام سرمایه گذاری های جدید بپردازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۰    
حمید رضاییان اصل نقش ایدرو در توسعه ی صنعتی و راهبری آن در کشور را بی بدیل خواند و گفت : امروز ایدرو به عنوان سازمانی توسعه محور علاوه بر رایزنی با دنیا و نهادهای اقتصادی و بین المللی آن توانسته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فاز 14 پارس جنوبی در راستای تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی است، گفت: بیش از 4 هزار نیروی ایرانی متخصص و توانمند در اجرای فاز 14 پارس جنوبی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
تقویت بخش خصوصی در صنعت خودرو با هدف ایجاد رقابت در بازار یکی از اهداف مهم توسعه ای این صنعت پیشران به شمار می رود و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در چند وقت اخیر با امضای دو تفاهمنامه خودرویی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اشتغال بیش از چهار هزار نفر در فاز 14 پارس جنوبی، رونق تولید و اشتغالزایی در عسلویه را غرور آفرین توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
صنایع دریایی و صنعت خودرو نیازمند نوسازی ناوگان، بازسازی و مدرن شدن دستگاه هایشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۰    
روایت ها از پرونده صنعتی دولت یازدهم متفاوت است. مخالفان و موافقان خودش را هم دارد. برخی می گویند که صنعت همچنان در رکود است و برخی دیگر می گویند که سیاست های صنعتی دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۰    
صنعت در ایران را شاید بتوان یکی از پیچیده ترین بخش های اقتصاد دانست که به دلیل تنوع و طیف گسترده ای که تولیداتش دارد، سیاست گذاری و تدوین استراتژی برای آن کار چندان راحتی نباشد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۰    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به همراهی بسیار خوب ایدرو در صنایع زیرساختی و زیربنایی کشور، گفت: پیشرفت ایدرو در پیشبرد امور در این عرصه در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۰    
حمید رضائیان اصل مدیرعامل ایزوایکو در مراسم روز ملی صنعت و معدن به عنوان مدیرنمونه پیشکسوت صنعتی استان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۰    
تفاوت امروز سازمان گسترش با دیروزش در این است که دیروز دولت محور بود، اما امروز دیگر بنا نیست که کار دولتی کند، بلکه نقش حمایتی دارد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۰    
نماینده مردم گرمسار و آرادان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به گام های موثر ایدرو در توسعه صنایع بزرگ کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دوم مراسم روز ملی صنعت و معدن از 33 برگزیده دیگر در بخش های مختلف صنعتی و معدنی تجلیل به عمل آمد که با احتساب 10 برگزیده که در بخش نخست مراسم مورد تجلیل قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
در مراسم روز ملی صنعت و معدن از 10 برگزیده در بخش های مختلف صنعتی و معدنی با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
ایران از لحاظ شاخص عملکرد رقابت صنعتی که از سوی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(یونیدو) برای ارزیابی توان رقابت و عملکرد صنعتی اقتصادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
پس از برجام اقدام ها آغاز شده است چرا که برجام یک فرصت طلایی برای صنعت خودرو به وجود آورد . البته خودرو، نسبت به بخش های دیگر موفق تر بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
معاون اول رییس جمهور فساد و رانت را از دغدغه های جدی و موانع مهم پیش روی توسعه کشور برشمرد و با تاکید بر ضرورت ریشه کن شدن فساد در کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایجاد یک میلیون اشتغال جدید در بخش صنعت، معدن و تجارت و اصناف طی چهار سال گذشته خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال 450 هزار اشتغال جدید صنعتی و معدنی ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۳    
سازمان مدیریت صنعتی در ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته که از 19 تا 22 تیرماه 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، حضور و مشارکت فعال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۳    
ما باید یاد بگیریم که کار مشارکتی انجام دهیم. در حال حاضر 10قطعه ساز داریم که مورد تایید رنو هستند. اما تلاش و تاکید بر این است که این تعداد به 50 قطعه ساز برسند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۳    
فولکس واگن قصد دارد برای اولین بار پس از 17 سال خودروهای خود را در ایران بفروشد و در حال حاضر با توقف رشد خود در اروپا و چین از کاهش تحریم های بین المللی ایران استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دلیل اهمیت خودرو که اغلب مورد سوال هستیم، داشتن یک صندلی در هیات مدیره شرکت های خودرو سازی ایران خودرو و سایپا مهم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳    
منصور معظمی، به عنوان فردی که در راس امضای این قرارداد حضور داشت، ابهاماتی را که در این مورد به وجود آمده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳    
دکتر منصور معظمی – عضو هیات علمی دانشکده نفت
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳    
فضای تعارض کنونی بین الملل گرایان در مقابل ناسیونالیسم آمریکایی فرصت مناسبی برای بهره گیری کشورهایی است که مورد خصومت و دشمنی ایالات متحده قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳    
سازمان مدیریت صنعتی و موسسه فرهنگی اکو تفاهم نامه ای با موضوع همکاری در ارایه خدمات مشاوره ای، آموزشی و پژوهشی در زمینه مدیریت منعقد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۱۳    
رئیس شورای رقابت جزییات افزایش قیمت خودرو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۳    
مدیر اتحادیه سازندگان ماشین آلات آلمانی گفت: به دنبال لغو تحریم های ایران و از زمانی که ایران و آلمان شروع به از سر گیری روابط اقتصادی سنتی خود کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۳    
در کشور ما بخش خصوصی از نظر ابعاد کوچک است. من از شما سوال می کنم ؛ کدام خودروساز بخش خصوصی واقعی است که می تواند یک میلیون دستگاه خودرو تولید کند؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۳    
با اینکه ایران ظرفیت های بسیاری در حوزه صنایع و اقتصاد دریایی دارد اما هنوز از این ظرفیت ها بهره برداری مناسب نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۳    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران سه پروژه کلان جهت توسعه و پیشرفت استان سیستان و بلوچستان در برنامه های خود دارد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۳    
معاون وزیر صنعت از هدفگذاری تولید 1٫5 میلیون خودرو در سال 96 خبر داد و با اشاره به تولید یک میلیون و 300 هزار دستگاه در سال 95 گفت: ایران هنوز خودروساز نبوده؛ بلکه تنها یک تولیدکننده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۴    
سیدکامل تقوی نژاد، رئیس کل سازمان امور مالیاتی هفته گذشته در نشست شورای هم اندیشی دولت و بخش خصوصی استان زنجان از حذف شیوه علی الرأس از نظام مالیاتی خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۴    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به ضرورت های موجود برای برخی اصلاحات اقتصادی نظیر مدیریت بدهی دولت، تک نرخی کردن ارز، کاهش نرخ سود بانکی و اصلاحات ساختار بودجه دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۴    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت سی امین سالگرد جنایت شیمیایی در سردشت پیامی به مناسیت این روز نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۴    
هیات دولت با هدف مدیریت مصرف برق در تابستان، به استانداران 9 استان که شهرهای زیر مجموعه آنها ، دمای بالاتر از 45 درجه دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۴    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تلاش های دولت تدبیر و امید و لغو تحریم ها زمینه برای صدور محصولات ایرانی به 38 کشور جهان فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۴    
در برنامه اشتغال فراگیر ابلاغ شده از سوی معاون اول رییس جمهور برای سال 96، تعداد 20 هزار شغل در حوزه فرش دستباف لحاظ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۴    
وزیر صنعت،معدن و تجارت در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: طرح رونق تولید در سال گذشته با کیفیت مطلوبی اجرا شد و نظارت های لازم در این زمینه وجود دارد همچنین شرط استفاده از وام رونق تولید در سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال علاوه بر طرح رونق تولید و احیای واحدهای صنعتی و معدنی، حمایت از اصناف تولیدی و خدماتی و نوسازی صنایع کشور نیز در دستور کار وزارت صنعت،معدن و تجارت قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۴    
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن زمینه اصلی برنامه روز ملی صنعت و معدن را اقتصاد مقاومتی با تاکید بر تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی دانست و از ارایه کارنامه بخش صنعت و معدن دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۴    
مدیران منابع انسانی معمولاً با استفاده از تجربه های ارایه شده در این همایش ها به اصلاح و بهبود نظامهای منابع انسانی سازمان خود می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۷    
شرکت مگفا موفق شد مناقصه تأمین تجهیزات شبکه برای دو بیمارستان بجنورد و بیمارستان شیروان را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۷    
نخستین محموله بوتان فازهای 17 و 18 پارس جنوبی درحالی آماده بارگیری و صادرات در ماه جاری می شود که قرار است با بارگیری محموله LPG این فازها همه فرآورده های تولیدی این پالایشگاه در چرخه ارزآوری قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست هماهنگی برگزاری مراسم روز ملی صنعت و معدن از برگزاری برنامه امسال در 17 تیرماه خبر داد و بر لزوم تشکیل یک تیم محتوایی برای تمرکز روی شعار استفاده از کالای داخلی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از بررسی مشکلات مربوط به ذوب آهن در جلسه ای با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پیگیری حل مشکلات آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید: ساخت کارخانه 50 هزار تنی تولید لاستیک در زابل با توجه به مزایای نسبی این منطقه، آن را به یک مرکز تجارت بین المللی در آینده نزدیک بدل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۷    
مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از احداث کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل با ظرفیت 50 هزار تنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۷    
قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل بین شرکت صنایع آریا تایر هامون ( از شرکت های تابعه ایدرو ) و شرکت ساختمانی سد و تاسیسات آبیاری (سابیر) با حضور وزیرصنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رئیس دانشگاه گلادزور ارمنستان تفاهم نامه همکاری با موضوع توسعه همکاری های آموزشی و مشاوره ای، منعقد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۷    
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در دیدار با سفیر مالزی، بر لزوم همکاری مشترک بین شرکت های ایرانی و مالزیایی تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷    
میدان گازی پارس جنوبی بزرگترین میدان گازی جهان بوده که بین ایران و قطر مشترک است.میدانی که روند توسعه آن گرفتار پیچ و خم تحریم ها شده بود در دولت یازدهم سرعت گرفت و بهره برداری از 5 فاز 17،18،19 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت از رشد بیش از شش درصدی در صنعت کشور طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۸    
قرارداد انتقال تکنولوژی و احداث کارخانه تولید تایر با ظرفیت 50 هزار تن در سال در منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان روز چهار شنبه ( 1396/03 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۸    
قائم مقام مجتمع صنعتی اسفراین گفت: پیش بینی تولید در سال 96 برای این مجمتمع صنعتی 70هزارتن است که این میزان نسبت به سال گذشته 10درصد رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۸    
وضعیت صنعت ایران در پسابرجام، روند جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت خودرو و دیگر بخش های صنعتی، جزییات قرارداد با 9کشور خارجی، نقش بخش خصوصی و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۸    
نوزدهمین همایش عرصه یادگیری 21 و 22 تیرماه با حضور مدیران منابع انسانی کشور در ارومیه با موضوع “تجارب مدیران منابع انسانی در توسعه تولید و اشتغال” برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۰    
جایزه ملی مدیریت انرژی در سی و پنجمین جلسه کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
قرارداد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو در حالی هنوز به امضا نرسیده است که به گفته منابع آگاه، دو طرف پیشرفتی 95 درصدی در مذاکرات خود داشته و تنها مساله باقیمانده میان آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از توانایی این وزارتخانه در ایجاد اشتغال برای 450 هزار نفر در راستای ابلاغیه رهبر معظم انقلاب در ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
خصوصی سازی در صنعت الزاماتی دارد که یکی از آنها توانمندسازی بخش خصوصی برای ورود به عرصه های مورد نظر است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران با فروشگاههای بزرگ زنجیره ای روسیه برای تحویل درازمدت میوه و صیفی جات مذاکره می کند و صادرات گسترده این محصولات را در دستور کار دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...