دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۳۲Dec 2018 17

ایدرو نیوز (idronews.ir)

ایدرو نیوز 30 اسفند 1395 ایدرو نیوز 27 اسفند 1396 ایدرو نیوز 31 فروردین 1397 ایدرو نیوز 31 اردیبهشت 1397 ایدرو نیوز 31 خرداد 1397 ایدرو نیوز 31 تیر 1397 ایدرو نیوز 29 مرداد 1397 ایدرو نیوز 1 شهریور 1397 ایدرو نیوز 1 مهر 1397 ایدرو نیوز 29 آبان 1397 ایدرو نیوز 2 آذر 1397 ایدرو نیوز 6 آذر 1397 ایدرو نیوز 7 آذر 1397 ایدرو نیوز 11 آذر 1397 ایدرو نیوز 12 آذر 1397 ایدرو نیوز 13 آذر 1397 ایدرو نیوز 14 آذر 1397 ایدرو نیوز 18 آذر 1397 ایدرو نیوز 19 آذر 1397 ایدرو نیوز 20 آذر 1397 ایدرو نیوز 21 آذر 1397 ایدرو نیوز 24 آذر 1397 ایدرو نیوز 25 آذر 1397 ایدرو نیوز 26 آذر 1397 
  ۶ ساعت پیش    
سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از طرح های جدید این سازمان مبنی بر نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری، ساخت 2000 واگن مترو و همچنین راه اندازی کارخانه آب شیرین کن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۳    
جواد حاجیانی – معاونت مهندسی و کیفی مجتمع صنعتی اسفراین – در حاشیه نمایشگاه آنکیروس، آنوفر و ترک کست 2018 که از تاریخ 3 تا 5 آبان 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تویاپ-استانبول ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۲    
سرپرست ایدرو گفت : سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در موضوع تبدیل ایده به محصول ، کمک رسان شرکت های دانش بنیان ، پارک های فناوری و بخش خصوصی است .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۱۰    
مدیران عامل شرکت های مجتمع صنعتی اسفراین و هلدینگ توکا فولاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۰    
معاون اول رییس جمهوری بعد از ظهر روز سه شنبه در جریان دیدن از مجتمع ایزوایکو، دستور طرح تحول صنعت دریایی کشور را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۰    
معاون اول رئیس جمهور از مجتمعکشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۰    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناسبت نیست صنعتی همچون منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با توانمندی مناسب در کشور وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۰    
سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۰    
با آغاز ارزیابی شرکت های متقاضی سطح تندیس، ثبت نام شرکت ها فقط در سطوح تقدیرنامه و گواهی تعهد به تعالی در جایزه ملی تعالی سازمانی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۰    
رضا نیازمند، بنیانگذار و معمار صنایع نوین ایران به رئیس اتاق تهران توصیه کرده بود اتاق ها فعال تر و با جذب اعضای بیشتر، در جهت کاهش بوروکراسی و ارتباط دادن صنایع ایران با صنایع جهانی بکوشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۰    
سرپرست مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی از تشکیل شورای فرهنگ صنعتی و فناوری با ترکیبی از تشکل ها، بخش خصوصی و بخش دولتی با محوریت سازمان مدیریت صنعتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۰    
سرپرست ایدرو در دیدار از مگفا ابراز امیدواری کرد با حمایت ایدرو و وزارت صمت تعاملات بین بخشی مگفا و دستگاه های دولتی برای رفع نیاز های آنان در حوزه های فناوری و مگاپروژه افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
رضا رحمانی، مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، روز سه شنبه در قالب برنامه های کاروان تدبیر و امید، از چند واحد صنعت شهرستان دامغان در استان سمنان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰    
مباحث مطرح در مورد افزایش قیمت خودروهای داخلی با توجه به رشد هزینه تمام شده تولید و شرایط بازار و عرضه خودرو در حالی مطرح شده است که هنوز میزان افزایش احتمالی قیمت این خودروها مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۳:۰۰    
در جلسه دیدار رئیس و نایب رئیس هیات مدیره جامعه متخصصین صنعت نساجی با مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، تفاهم نامه همکاری میان طرفین منعقد گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۰    
همزمان با سفر رئیس جمهور به سمنان و در جریان نشست برگزیدگان و توسعه ، دو تفاهم همکاری بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) و استانداری سمنان برای همکاری در اجرای طرح تولید پنل های خورشیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۹    
چهاردهمین همایش توسعه منابع انسانی با تاکید بر تجارت بین المللی، سرمایه انسانی و تحول دیجیتال 25 و 26 دی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۹    
کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی گرمسار را بررسی و آن را به تصویب رساند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در احکامی جداگانه سعید زرندی را به عنوان معاون طرح و برنامه و محسن صالحی نیا را به سمت معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲    
تولید در صنایع هپکو و آذر آب پس از دوره ای رکود اکنون رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و کارگران با همت و تلاشی مضاعف چرخ صنعت و اقتصاد کشور را به گردش در می آورند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲    
بر اساس گزارش بانک جهانی ایران ، در شاخص کلی فضای کسب وکار نمره 56٫98 را به دست آورده است که نسبت به سال قبل 2٫34 واحد افزایش داشته است، بر این اساس فضای کسب وکار در ایران بهتر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس و مجری طرح فاز 14 از مراحل پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۹    
دو اتفاق مهم تحریم و جابجایی مدیران بازنشسته با مدیران جوان، انتقال تجربه مدیریتی را ضروری تر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰    
طی 6 ماهه ابتدای سال 2 هزارو 657 فقره پروانه بهره برداری با میزان سرمایه گذاری 32٫6 هزار میلیارد تومان و اشتغال حدود 50 هزار نفر نفر صادر شده که در سرمایه گذاری و اشتغال به ترتیب 136٫7 و 8٫7 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۱    
مدیر سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی جهرم از امضا تفاهم نامه ای 5000 متر مربع از زمین منطقه ویژه اقتصادی جهرم خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱    
مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس این روزها به قطب ساخت و تعمیر کشتی های غول پیکر در غرب آسیا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰    
روز گذشته آیین قدردانی و تشکر از منصور معظمی، رئیس هیات عامل پیشین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و معارفه شهریار طاهرپور به عنوان سرپرست ایدرو در محل این سازمان با حضور فرشاد مقیمی معاون امور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۰    
مراسم معارفه سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور مدیران ارشد وزارت صمت و ایدرو برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹    
سمینار آموزشی آشنایی با اینترنت اشیا توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در تاریخ 22 آبان ماه سال جاری در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای مدیران برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۳۹    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در حکمی شهریار طاهر پور عضو هیأت عامل و معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۹    
رئیس هیات عامل ایدرو در پیامی خطاب به کارکنان و مدیران این سازمان ضمن قدردانی از همراهی ها و همکاری ها ی آنان در تحقق اهداف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۹    
مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید معاونت امور صنایع ، شرکت صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و نیز معاونت بازرگانی داخلی با حضور افشار فتح الهی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت با هیئت همراه از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید به عمل آورد و در جریان طرح ها و برنامه های این مجتمع صنعتی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور اعلام کرد: نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران به مدت سه روز و با حضور 230 شرکت خصوصی و دولتی و 18 شرکت بین المللی از 26 لغایت 28 آذرماه 1397 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۸    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت خودرو از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت اتخاذ نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۸    
توسعه زیر ساخت های مخابراتی منطقه ویژه اقتصادی جهرم در نشستی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری و رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم جهرم بررسی شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۸    
در مراسمی با حضور مشاورمدیر عامل و عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی ، مدیر توسعه منطقه ای ، مدیر ارتباطات ایدروو مجری شهرک کاوش به نفرات برتر مسابقه طراحی سر در شهرک تحقیقاتی کاوش تقدیر به عمل آمد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۸    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به منظور توسعه صنعت ، ایجاد اشتغال ، حمایت ازتولیدداخلی و تکمیل زنجیره ارزش ، فرصت های سرمایه گذاری صنعتی در هفت استان کمتر توسعه یافته کشور را ارزیابی کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل شرکت صنایع آذرآب با تشریح صورت سود و زیان شرکت در دوره میانی شش ماهه منتهی به 31 شهریورماه سال 97 گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۶    
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه بازدید از سازمان مدیریت صنعتی، پیشگامی این سازمان در فرهنگ سازی و ادبیات سازی مقوله های مسئولیت اجتماعی و انقلاب صنعتی چهارم را حرکتی بزرگ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۴    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می شود فردا با حضور مقام های وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۰    
مراسم معارفه دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت و تکریم از خدمات محمد شریعتمداری،وزیر سابق صمت با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۱۰    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : مذاکره و رایزنی با خودروسازان خارجی برای رفع مشکلات تامین و تولید خودورهای مشترک ادامه دارد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۴۰    
غشا گستر دالاهو و توکا پارسیان برای هم افزایی و بهینه سازی دانش فنی آب شیرین کن ها و فیلتر های تصفیه آب همکاری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۰    
وزیر صنعت ، معدن وتجارت با حضور در غرفه مرکز گسترش فناوری اطلاعات ، از شرکت های تابعه ایدرو در نمایشگاه نوآوری و فناوری رَبع رشیدی (rinotex 2018) ) از دستاوردهای مگفا در حوزه شهر هوشمند و اینترنت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۸:۳۷    
مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و تجهیزات وابسته ( ایران کان مین)12 آبان ماه با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت درمحل نمایشگاه بین المللی تهر ان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۷    
از ابتدای سال 97 تا مرداد ماه مذاکرات مربوط به 32 مورد سرمایه گذاری خارجی با مجموع سرمایه گذاری 706 میلیون دلار نهایی و شرکت های مربوطه در ایران به ثبت رسیده است که از 32 شرکت ثبت شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۷    
کلینیک های کسب وکار صنایع کوچک با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران وارد فاز اجرا شده و قرار است از همه منابع موجود در اختیار سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۵    
مدیر توسعه صنایع دریایی ایدرو در پنل تخصصی روش های توسعه محصولات فناورانه دریایی در چهارمین جشنواره دریا مسیر پیشرفت ماموریت های ایدرو را در حوزه دریا تشریح کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۵    
معاون صنایع پیشرفته و پروژه های کلان انرژی از احداث خط تولید تمام اتوماتیک ساخت پنل خورشیدی با ظرفیت 300مگاوات در سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۵    
دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مرجع دریایی کشور با هدف تحقق برنامه (دریا محور توسعه) ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۹    
مدیر فروش و بازاریابی مجتمع صنعتی اسفراین گفت: کارکنان این مجتمع برای نخستین بار در کشور سرویس سنتر تخصصی فولادهای آلیاژی را با همکاری شرکت تجهیز آلیاژ آریا در اصفهان ایجاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۹:۴۸    
پیرو امضای تفاهم نامه مابین ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و سید رضا نوروززاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی” در جهت توسعه همکاری های پژوهشی، مشاوره ای و آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت، به رضا رحمانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۶    
با ایجاد دهکده لجستیک و بندر خشک در جهرم ظرفیت اقتصادی جدیدی برای فارس ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۶    
اگرچه خریداران خودرو برای کسب سود یا نگرانی از توقف تولید به دلیل کمبود قطعات وارد بازار شده و خریدهای هیجانی داشتند، اما اکنون ولع خرید فروکش کرده و روند بازار منطقی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۶    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی گفت: همزمان با اتمام عملیات راه اندازی سکوی اقماری 14C در خلیج فارس، برداشت گاز ترش از موقعیت مخزنی دومین سکوی گازی فاز 14 پارس جنوبی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۵    
در جلسه دیدار موسسه مشاوره “AAM” از کشور مجارستان با ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، در خصوص عقد تفاهم نامه همکاری توافق شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۵    
شماره 307 ماهنامه تخصصی تدبیر با موضوع “صادرات” منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مدیر عامل سازمان گسترش صنایع ایران برنامه های رحمانی را در راستای تحقق و تسهیل اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و توجه به حمایت از تولید کالای ایرانی را از محورهای ارزشمند این برنامه معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۲    
معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو اعلام کرد:سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران 24طرح سرمایه گذاری صنعتی را با سرمایه گذاری حدود 115 هزار میلیارد ریال و اشتغال حدود 17هزار نفر در سال جاری عملیاتی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۱    
خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران در بیانیه ای از معرفی رضا رحمانی به عنوان وزیر صنعت ، معدن وتجارت حمایت کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۱    
شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و بنیاد دانشگاه امیرکبیر برای احداث نیروگاه خورشیدی برای تامین انرژی ساختمان های اداری منطقه ویژه اقتصادی گرمسار قرارداد امضاء کردند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۱    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با اشاره به مصوبه هیئت عامل ایدرو گفت : متقاضیان احداث واحدهای تولیدی و تجاری در منطقه تا سی ام آذر می توانند از مشوق هایی جهت خرید زمین به صورت 30 درصد نقد و بقیه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۱    
دومین نشست فرصتهای سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۱    
دومین نشست فرصت های سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی گرمسار ، با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ، نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ، مدیران عامل بانک های سپه و ملی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۱    
سازمان مدیریت صنعتی و شبکه ایران کالا در خصوص ترویج فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی در بین خانواده های ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰    
رئیس جمهور در حکمی دکتر رضا رحمانی را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰    
طرح های پیشنهادی سه شرکت ایرانی برای توسعه میدان سوسنگرد، در نشست اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷    
قابل توجه مدیران، برنامه ریزان، سیاستگذاران و صنعتگران کشور: به منظور فرهنگ سازی “نوآوری در سازمان ها و بنگاه ها” و با هدف ارائه مطالب متنوع و تصمیم ساز در زمینه چگونگی و الزامات حمایت از شعار سال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۷    
با توجه به اینکه برخی برداشت های غیر واقعی مبنی بر گران شدن خودرو از گفتگوی دیروز معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایدرو صورت پذیرفته است به اطلاع می رساند چنانچه در این گفتگو به صراحت بیان شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت ZSM چین قرارداد انتقال دانش فنی و خرید ماشین آلات آب شیرین کن های تک اسمز معکوس را در حضور شریعتمداری وزیر صنعت معدن تجارت کشورمان امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با انعقاد قرارداد انتقال دانش فنی آب شیرین کن زمینه برای بومی سازی این دانش فنی و کمک برای تولید آن در داخل و صادرات در آینده فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۵    
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : برای بومی سازی و توسعه واحدهای تولید فیلترهای آب شیرین کن در هفت نقطه از کشور برنامه ریزی شده است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۵    
معاون توسعه حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: هزینه های مالی و بدهی خودروسازان به بانک ها کار را برای خودروسازان سخت کرده است و باید هزینه های مالی خودروسازان کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۵    
نتایج مسابقه طراحی سر در شهرک تحقیقاتی کاوش اعلام شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۴    
در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و علی اکبر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری، طرفین بر همکاری های هم افزا بویژه در خصوص ایجاد و مدیریت چرخه بهره وری در کشور با تاکید بر بخش های صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۳    
مراسم معارفه مدیرعامل جدید و تکریم مدیرعامل سابق سایپا با حضور معاونان وزیر صنعت ، معدن و تجارت و برخی از مدیران ارشد صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
معاون اول وزارت صنعت جمهوری بلاروس ورئیس بخش کارگروه مشترک همکاری های صنعتی بین ایران و بلاروس با معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در ایدرو در خصوص توسعه همکاری در زمینه صنعت دیدار کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
سازمان مدیریت صنعتی و مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران درباره توسعه همکاری های فی مابین توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱    
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: باوجود تحریم ها، مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۱    
دکتر کیانی بختیاری: آموزش حکمرانی و رهبری شرکتی و سازمانی و جانشین پروری از مسائل مهمی است که باید با روحیه جهادی و همسو با سیاست های صنعتی محقق شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۸    
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران با تاکید بر اینکه هویت و حفظ اعتبار سازمان مدیریت صنعتی ضروری است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران بر اینکه اولویت اول این شرکت اتمام پروژه فاز14 پارس جنوبی است ، تاکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۷    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و جمعی از روسای دانشگاه ها و مراکز علمی کشور با مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۵    
سمینار آشنایی با دروه های مشترک سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه FHM آلمان با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و بیش از 160 نفر از مدیران سازمان ها، روسای دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۳:۵۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، با اشاره به تشکیل “بنیاد تعالی سازمانی” تاکید کرد: این مدل توانسته است یک ساختار درونگرا مثل بنیاد تعالی سازمانی را ساخته و ارائه نماید و راز موفقیت این گروه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل منطقه ی ویژه ی اقتصادی جهرم گفت : به منظور اجرا و توسعه زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی جهرم مبلغ 30000میلیون ریال برای برق و 20000 میلیون ریال برای آب تخصیص یافت .
مشاهده نتایج بیشتر...