شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۹:۲۷Jun 2018 23
 

ایدرو نیوز (idronews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۹    
جلسه چهارجانبه میان ایدرو، پوژن چین ، تالگو اسپانیا و مجتمع صنعتی اسفراین در غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نمایشگاه حمل ونقل ریلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۸    
شرکت واگن پارس اراک و شرکت پوژن چین توافق نامه تولید 450 واگن مترو را امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۷    
خوشبختانه اقدامات اولیه برای استقرار گمرک نیز در این منطقه انجام شده و ما شاهد عملیاتی شدن منطقه ی ویژه ی اقتصادی جهرم در آینده ای بسیار نزدیک خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۷    
معاون وزیر و رییس هیئت عامل ایدرو در نشست دوره ای معاونان و مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، روند پیشرفت پروزژه های در دست اجرا سازمان را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۷    
سفیر انگلیس در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت: برای همکاری فی مابین شرکت های صنایع ریلی انگلیسی و طرف های ایرانی تلاش خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۷    
سفیر چک در تهران با حضور در غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با مدیران امور بین الملل و ارتباطات ایدرو دیدار و گفتگو کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۶    
در این برنامه مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی گزارشی از “وضعیت مسئولیت اجتماعی سازمانی در ایران” ارائه کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۶    
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد: خط تولید دیزل ملی با 1300 اسب بخار در مراسمی با حضور وزرای دفاع، صنعت و راه و شهرسازی و معاون علمی رئیس جمهوری فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۵    
ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته امروز(سه شنبه) با حضور بیش از 90 شرکت بین المللی در محل نمایشگاه بین المللی تهران آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۵    
مراسم افتتاح خط تولید دیزل ملی با 1300 اسب بخار
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۵    
با حضور وزیران راه و شهرسازی و صنعت ، معدن و تجارت ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته آغاز به کار کرد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۲    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت های تابعه آن با حضور در ششمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ریلی ، توانمندی های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۲    
تداوم حضور رنو در ایران که جمعه گذشته از سوی مدیرعامل ائتلاف خودروسازی رنو- میتسوبیشی- نیسان اعلام شد، با وجود تعامل سازنده آن با فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۲    
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی محمد رضا شیخ عطار را به عنوان مدیر توسعه صنایع ریلی و خودرو سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۳۲    
مجتمع صنعتی اسفراین از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی تهران از تاریخ 29 خرداد الی اول تیر ماه 97 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۲    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع بابیان اینکه پیش بینی لازم برای ماندن شرکت های خودروساز خارجی در ایران شده است، گفت: مشکلی در ارائه خدمات این شرکت ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۲    
برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی گرمسار ، 11 قرارداد استقرار صنایع در این منطقه منعقد شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۱:۳۲    
مدیرعامل خودروسازی رنو روز جمعه اعلام کرد که با وجود بازگشت تحریم های آمریکا، این شرکت همچنان به فعالیت خود در ایران ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۹    
مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گفت: در روزهایی که خبرهایی مبنی بر خروج برخی شرکتهای اروپایی از ایران به گوش می رسد مذاکرات انجام شده با بزرگترین و معتبرترین مرکز تست خودرو کشور اسپانیا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۹    
دو تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و دو دانشگاه علوم کاربردی FACHHOCHSHULE DES MITTELST ANDS و دانشگاه Angelo-German Doctoral Schoolمنعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۹    
سمینار “آشنایی با مفاهیم پایه ای مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار” با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از کارشناسان وزارتخانه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۹    
مقرر شد بانوان مدیر و کار آفرین برای تبادل نظر و هم اندیشی از امکانات خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۲    
شورای اقتصاد جزئیات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۲    
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو در نشست اعضای کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران بر آمادگی این سازمان توسعه ای برای همکاری در پروژه های اشتغال زا با تمرکز بر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۲    
فهرست واگذاری شرکت های مشمول واگذاری در سال 97 دیروز توسط سازمان خصوصی سازی منتشر شد. این فهرست که شامل 631 شرکت است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۲    
به منظور فرهنگ سازی “سال حمایت از کالای ایرانی” و با هدف ارائه مطالب متنوع و تصمیم ساز در زمینه چگونگی و الزامات حمایت از شعار سال، ویژه نامه ماهنامه تدبیر منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۲    
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت: تحویل خودروهای تولید مشترک به مشتریان، تأمین قطعات و ارائه خدمات طبق روال انجام می شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۲    
قراردادهای منعقد شده بین خودروسازان ایرانی و شرکای خارجی طبق روال در حال اجرا است و مشتریان برای تحویل خودروهای پیش خرید شده ، تامین قطعات یا ارائه خدمات نگرانی نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۲    
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار پس از 2 سال از آغاز ساخت آن با مشکلات زیر ساختی مانند جاده، مخابرات و آب مواجه است که تکمیل آن برای سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت ویژه دولت تدبیر و امید را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۱    
به گزارش ایدرونیوز، نشست مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف بررسی زمینه های همکاری و تعامل طرفین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۱    
مدیران عامل سازمان مدیریت صنعتی و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در جلسه ای زمینه های همکاری و تعامل در حوزه مسئولیت اجتماعی سازمانی را بررسی کردند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
در بسیاری از بخش های انرژی اکنون جلوتر از شرکت های اروپایی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، آیین نامه ساماندهی کالا در بازارچه های غیررسمی موقت مرزی و آیین نامه ورود کالا توسط ملوانان شناورهای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
شورای عالی مناطق آزاد ، طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی جهرم را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۰    
جلسه هم اندیشی، تبادل نظر و امکان سنجی نحوه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملی بهره وری برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۶    
سفیر برزیل در تھران در دیدار با معاون وزیر و رئیس ھیات عامل ایدرو برای گسترش ھمکاری ھای حوزه حمل و نقل خودرویی بین کشورش و ایران اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۰    
با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس ھیئت عامل ایدرو ھوشنگ فرجی به عنوان مدیر توسعه منطقه ای ایدرو منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۰    
با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو محمود لیایی به عنوان مدیر جدید مهندسی سازمان و فناوری اطلاعات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰    
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی حسن نصر اصفهانی را به عنوان مدیر منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
قراردادهای جدید با شرکت های فرانسوی با رعایت منافع مشترک منعقد شده و وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام پایبندی به قرارداد های همکاری مشترک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با حضور 1053 شرکت ایرانی و 600 شرکت خارجی از 38 کشور در تهران آغاز به کار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
مدیرعامل شرکت توسعه نفت و گاز گسترش ایرانیان (ایدرو اویل) گفت: توسعه میدان نفتی سوسنگرد برای تولید روزانه 30 هزار بشکه در 2 فاز به 900 میلیون دلار سرمایه گذاری نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
با حضور مقامات ارشد اسکانیا در ایران، تفاهم نامه ای میان دو شرکت بخش خصوصی کشور و این شرکت سوئدی برای داخلی سازی موتور، گیربکس و شاسی به امضا رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۴    
گردهمایی معاونین صنایع کوچک و متوسط با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی، صادق نجفی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۴    
مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاونان و مدیران سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۴    
رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر جدیت این سازمان برای گسترش و تعامل فرابخشی ایدرو به ویژه با مجلس شورای اسلامی با هدف توسعه صنعتی در راستای حمایت از تولید ملی به ویژه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۷    
تفاهمنامه همکاری منطقه ویژه اقتصادی جهرم و منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۴    
با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو سید فرجام کمانه به عنوان مدیر جدید ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۸    
مجمع عمومی تشکل مردم نهاد مجمع وزیران ادوار روز سه شنبه مورخ 18 اردیبهشت ماه در سازمان مدیریت صنعتی تشکیل شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۳    
مدیر توسعه صنایع انرژی ایدرو برآورد نیاز به انواع کمپرسورها را تا ده سال آینده حدود 5 میلیارد دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۳    
منصور معظمی با اشاره به توسعه برندینگ تصریح کرد : استفاده از کالای ایرانی نیازمند به فرهنگ سازی و تغییر باور همگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۳    
با امضای تفاهم نامه ای بین شرکت های ایرانی ماموت خودرو و عقاب افشان با اسکانیا سوئد، قوای محرکه خودرو های سنگین داخلی سازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۲    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۲    
رئیس جمهور با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران، از بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۲    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تحریم سالهاست بر پیکره کشورمان سایه انداخته و در صورت خروج احتمالی آمریکا از برجام و از دست رفتن برخی موقعیت ها، فرصت های جدیدی خلق خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷    
نجفیان – رئیس مجمع نمایندگان استان از بهره برداری از طرح تکمیلی مجتمع فولاد اسفراین طی امسال خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷    
رییس هیات عامل ایدرو با اشاره به ماموریت ها و استراتژی سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران گفت: با امکان سنجی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷    
مدیرعامل شرکت لوله گستر اسفراین گفت : امیدواریم با حمایت وزارت صنعت معدن و تجات و وزارت نفت شعار حمایت از ساخت داخل را تحقق ببخشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷    
نتایج مطالعات پروژه یابی و فرصت های سرمایه گذاری صنعتی ایدرو در استان خراسان جنوبی با حضور استاندار و مجمع نمایندگان استان ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۶    
رییس هیات عامل ایدرو در حاشیه نمایشگاه نفت .گاز و انرژی با سفیر اسپانیا دیدار و گفتگو کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۶    
رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به استقبال خوب از این طرح افزود : برای نهایی شدن جزییات و بررسی کلیه راهکارهای اجرایی ان باید تمامی جوانب ان مورد بررسی ,سپس اطلاع رسانی و ثبت نام صورت پذیرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰    
در راستای تحقق راه اندازی اولیه فاز 14 پارس جنوبی و تولید گاز از این فاز، در تاریخ 16 اردیبهشت 97 برداشت گاز ترش از نخستین سکوی این طرح جهت شیرین سازی در پالایشگاه فاز 12 پارس جنوبی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کنونی صنعت خودرو گفت : روندی که در صنعت خودروی کشور ما وجود دارد غلط است و متاسفانه بیشتر مونتاژکاری در این صنعت انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۸    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی دکتر حمید بازارگان را به عنوان سرپرست معاونت صنایع پیشرفته و پروژه های کلان انرژی ایدرو منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۹    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
دفتر نمایندگی سازمان مدیریت صنعتی در شهر زاهدان با حضور دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدعوین و مقامات استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی برای جایگزینی 60هزار دستگاه خودرو فرسوده ناوگان حمل و نقل سنگین کشور در سال 1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
با دستور شخص وزیر، یک ماه فرصت داده شده که سند راهبردی خودرو جمع بندی شود و برنامه ریزی های لازم نیز در این خصوص انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲    
معاون امور معدنی و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: در سال 91 تراز تجاری کشور در بخش معدن و صنایع معدنی معادل منفی یک میلیارد دلار بوده اما در سال 96 به بیش از مثبت 4 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۱    
دفتر نمایندگی سازمان مدیریت صنعتی در شهر زاهدان با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدعوین و مقامات استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۸    
استاندار هرمزگان گفت: سفارشات کشتی سازی کشور به ایزوایکو واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۸    
معاون توسعه صنایع حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از اضافه شدن واگن های جدید آلومینیومی اروپایی با قیمت مناسب به ناوگان ریلی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۸    
ناوگان حمل ونقل سنگین کشور به دلیل اینکه نوسازی نشده در سال های گذشته با فرسودگی روبه رو شده است. بر این اساس، اجرای مگاپروژه نوسازی ناوگان فرسوده سنگین کشور زمستان سال گذشته کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۵    
در نشست تخصصی برنامه ملی آینده علم و فناوری صنعت خودرو (ساز و کارهای تنظیم گری و تنظیم مقررات) بر ضرورت دیدن همه جوانب در تدوین برنامه ملی آینده نگاری علم و فناوری صنعت خودرو تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۵    
پس از تحویل فازهای 17 و 18 پارس جنوبی مهم ترین ماموریت ایدرو در پارس جنوبی معطوف به اجرای فاز 14 شد. البته پیش از این فاز 17 و 18 با مشکلات بسیاری روبه رو بودند و همین مشکلات اجرای پروژه را با تعویق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۵    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال های گذشته حضور خود را در پروژه های نفت و گاز کشور افزایش داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۴    
همزمان با ایام اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت اباالفضل و روز جانباز، مراسم تقدیر از جانبازان، با حضور معاون منابع برنامه ریزی، مدیر حراست و جمعی از جانبازان ایدرو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۴    
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ( ع) و گرامیداشت روز جانباز در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، از همکاران جانباز و ایثارگر با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از تکمیل بخش دریایی این فاز تا پایان امسال خبر داد و گفت: نخستین سکوی دریایی فاز 14 پارس جنوبی تا پایان اردیبهشت ماه راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
توزیع صنعتی پروژه های کلان در دست اجرای کشور در 4 سال آینده منتشر شد. ارزیابی ها نشان می دهد 54 پروژه بزرگی که در چهار بخش صنایع نوین ، نفت، گاز و انرژی ، صنایع حمل ونقل و سایر صنایع تعریف شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
دریا منبعی سرشار از مواهب الهی است که بهره مندی از منافع آن مستلزم برنامه ریزی دقیق، عزم ملی و همه جانبه دستگاه ها و نهادهای مرتبط با آن خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
صنعت قطعه سازی کشور در سال های تحریم شرایط دشواری را پشت سر گذاشت اما با اجرای توافق هسته ای برجام بار دیگر بارقه های امید به رونق در این بخش زنده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور می تواند به عنوان متولی ساخت داخل در پروژه های شرکت ملی نفت ایران ، نقش پررنگی در این مهم ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۴    
امضای قرار داد همکاری با رنوی فرانسه به ارزش 660 میلیون یورو و رشد 15 درصدی تولید خودرو در سال گذشته از جمله مهمترین دستاوردهای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به شمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از کالای ایرانی باید در عمل و نه فقط در شعار توجه جدی شود و این مهم یک موضوع ملی است و ایدرو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) باید در این زمینه برنامه ریزی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به موضوع حمایت از کالای ایرانی در عمل و نه فقط در شعار باید توجه جدی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این که سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران باید حضور قاطع تری در صنایع بالادستی نفت و گاز داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۵    
رییس هیات عامل ایدرو گفت: ایدرو در 4 سال آینده 54 پروژه با سرمایه گذاری 500 هزار میلیارد ریال و اشتعالزایی 30 هزار نفر را در برنامه کاری خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۳    
جلال میرزایی از نمایندگان استان در مجلش شورای اسلامی از سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۳    
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی، استفاده از پیام رسان های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی را ممنوع اعلام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۵    
هیات دولت در جلسه عصر امروز گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از وضعیت صنعت، معدن و تجارت در کشور در سال 1396 را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۳    
نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس با همراهی معاون نوسازی و بهره برداری ایدرو از طرح بایواتانول کرمانشاه بازدید کرد .
مشاهده نتایج بیشتر...