چهارشنبه ۲۵ مردادساعت ۲۱:۴۱Aug 2017 16

ایلام بیدار (ilamebidar.ir)

ایلام بیدار 29 اسفند 1394 ایلام بیدار 30 اسفند 1395 ایلام بیدار 31 فروردین 1396 ایلام بیدار 31 اردیبهشت 1396 ایلام بیدار 31 خرداد 1396 ایلام بیدار 31 تیر 1396 ایلام بیدار 1 مرداد 1396 ایلام بیدار 2 مرداد 1396 ایلام بیدار 3 مرداد 1396 ایلام بیدار 4 مرداد 1396 ایلام بیدار 5 مرداد 1396 ایلام بیدار 6 مرداد 1396 ایلام بیدار 7 مرداد 1396 ایلام بیدار 8 مرداد 1396 ایلام بیدار 9 مرداد 1396 ایلام بیدار 10 مرداد 1396 ایلام بیدار 11 مرداد 1396 ایلام بیدار 12 مرداد 1396 ایلام بیدار 13 مرداد 1396 ایلام بیدار 14 مرداد 1396 ایلام بیدار 15 مرداد 1396 ایلام بیدار 16 مرداد 1396 ایلام بیدار 17 مرداد 1396 ایلام بیدار 18 مرداد 1396 ایلام بیدار 19 مرداد 1396 ایلام بیدار 20 مرداد 1396 ایلام بیدار 21 مرداد 1396 ایلام بیدار 22 مرداد 1396 ایلام بیدار 23 مرداد 1396 ایلام بیدار 24 مرداد 1396 ایلام بیدار 25 مرداد 1396 
  ۹ ساعت پیش    
دومین روز بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در حالی از دقایقی قبل آغاز شد که 49 نفر از وکلای ملت در صحن علنی حضور ندارند.
  ۹ ساعت پیش    
با توجه به اینکه تنها 80 روز تا زمان اجرایی شدن تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی زمان باقی مانده است ...
  ۹ ساعت پیش    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اگر سران فتنه از حصر خارج شوند دست قوه قضاییه برای محاکمه آن ها باز خواهد بود و و بررسی قوه قضاییه خیلی به نفع آن ها نخواهد بود.
  ۹ ساعت پیش    
از تحرکات اخیر دو جبهه اعتدال و اصلاحات اینطور به نظر می رسد که امروز و علیرغم آنچه پیش از این پیش بینی می شد حسن روحانی در حال "عبور از اصلاحات" است و تلاش می کند تا اصلاح طلبان را مطیع خود سازد و ...
  ۹ ساعت پیش    
در روزهای اخیر بسیاری از سیاستمداران و مسئولان کشور اظهارنظرهای مختلفی را در خصوص کابینه معرفی شده توسط روحانی به مجلس داشته اند.
  ۹ ساعت پیش    
شبکه المیادین اعلام کرد، نیروهای سپاه پاسداران عملیاتی برای گرفتن انتقام خون شهید محسن حججی در سوریه آغاز کرده اند.
  ۹ ساعت پیش    
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی تفصیلی درباره پرسپولیس نوشت: تیم فوتبال پرسپولیس که در تاریخ رقابت های آسیا ناکام مانده اکنون دنبال شگفتی است.
  ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم پیرانشهر گفت: رکود کاری کرده است که مردم دلشان برای تورم تنگ شده است. این وضعیت قابل قبول نیست و باید به فکر رفع این رکود باشیم.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه گفت: فقر و محرومیت به ما حمله کرده و در مقابل سپاه تمام نیروها، یگان ها، قرارگاه ها و لشکرهایش را برای محرومیت زدایی بسیج کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر بهداشت می گوید قصد داشته مجددا نامزد وزارت نشود اما چون قول داده اند که رسانه ها به او حمله نکنند، مجددا پذیرفته تا وزیر شود.
  ۹ ساعت پیش    
مشاور رئیس جمهور آمریکا از بزرگترین دروغ این کشور در تاریخ پرده برداشت.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سئوال یک خبرنگار درباره تهدید رئیس جمهوری ایران برای خروج از توافق هسته ای پاسخ داد.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:رعایت اخلاق اسلامی در انتصابات لازم است چرا که انتخاب افراد ناکار آمد، و تقدم ضوابط بر روابط؛ عامل بدبینی و نارضایتی مردم خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه ایلام گفت: امروز تمام اطراف ایران اسلامی جز ناامن ترین نقاط دنیا هستند؛ اما بحمدالله ایران با وجود چنین شیرمردانی که با خون پاک خود درخت انقلاب و امینت و آسایش را آبیاری می کنند جزء امن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۲    
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: آقای بطحائی معلمی اخلاق مدار، مسلط ، توانمند ، شایسته و دارای برنامه برای تصدی وزارت آموزش و پرورش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۷    
جانشین انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری 14 نفر از عاملان نزاع دسته جمعی روستای جوب گوهر این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۲    
مدیر آموزش و پرورش چرداول فرهنگ سازی و آموزش را بعنوان مهمترین راهکار های مبارزه با اسیب های اجتماعی بویژه برای دانش آموزان عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۷    
مصوبه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران علیرغم اینکه یکی از موضو عات اساسی کشور است متاسفانه شاهد به حاشیه رفتن آن در سطح کشور هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۷    
رئیس اداره محیط زیست ملکشاهی گفت: زیستگاه های حیات وحش منحصر بفرد باجک و ویژدرون در شهرستان ملکشاهی نیازمند ایجاد پاسگاه های محیطبانی و حفاظتی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۲    
دولت دوازدهم هنوز نیامده روند تغییرات مدیریتی را آغاز کرد اما در ادامه باید دید این تغییرات تا چه سطحی ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۷    
ترامپ در شبی که قرار بود در مورد زیرساخت های آمریکا صحبت کند، به مشاجره با خبرنگاران پرداخت و تمام قد از گروه های نژادپرست دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۷    
مشاور وزیر کشور عراق تأکید کرد که صحت خبر درخواست سعودی ها از مقامات عراقی برای وساطت بین ایران و عربستان را تأیید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه دولت ترامپ به مقابله با ایران متعهد است، مدعی شد که واشنگتن به برجام متعهد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۷    
وزیر اقتصاد دولت یازدهم در واپسین لحظات حضور در پاستور، وزیر بعدی را میراث دار مشکلات اقتصادی که ریشه ساختاری و بنیادین دارند، دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۷    
شهید "حیات سروری" از جمله کسانی است که به ندای حق لبیک گفت و همراه دیگر رزمندگان پا در میدان رزم گذاشت وبا الهامی که دریافت کرده بوده به آرزویش رسید و جاودانه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۱:۱۷    
سینمای دهلران که کمتر از دو ماه از فعالیت آن نمی گذرد به دلیل اجاره بهای سنگین سالن، تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۷    
دادستان تهران خطاب به رسانه ها، مسوولان و اقشار مختلف جامعه، تاکید کرد: میان انتقاد و توهین و افترا تفاوت قائل شوند و بدانند که قانون انتقاد را مجاز دانسته، اما توهین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۲    
روز نخست بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت با اظهار نظر پیرامون کلیات کابینه و رسیدگی به صلاحیت دو وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و ارتباطات و فن آوری اطلاعات ساعت 19/30 دقیقه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۷    
مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با استناد به حدیثی از حضرت رسول (ص) احب الله من احب حسینا به عنوان شعار اربعین 96 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی در پی شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی به دست تروریست ها گفت: بی تردید انتقام جمهوری اسلامی ایران از تکفیری های صهیونیست و حامیان آنها که مرتکب این جنایت شدند بسیار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷    
رئیس پلیس راه استان ایلام از کاهش 27 درصدی تلفات جاده ای در چهار ماهه اول سال در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۷    
آموزش و پرورش استان ایلام با در اختیار گذاشتن امتیاز عکس پرسنلی دانش آموزان به یک عکاس خاص عملا صنعت عکاسی در استان را از رونق انداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۲    
رییس دادگستری آبدانان از آزادی سه نفر از زندانیان محکومین مالی توسط خیرین آبدانانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
رئیس جمهور گفت: حراست از حقوق مردم چه آنهایی که به من رأی دادند و چه آنهایی که دیگری را برگزیدند وظیفه خود می دانم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
هفته چهارم لیگ برتر روز چهارشنبه و با انجام بازی پرسپولیس و سیاه جامگان آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
نشست علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی صلاحیت کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم امروز به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۲    
بسیاری از سربازان ایثارگر ارتشی استان ایلام که در زمان جنگ تحمیلی در جبهه های جنگ به دفاع از میهن پرداخته اند با گذشت قریب به 30 سال از پایان جنگ تحمیلی هنوز بلاتکلیف اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۲    
کره شمالی از مذاکرات بی نتیجه ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده خود را مانند ما به چنبره فریب آمریکا گرفتار کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
زلزله ای به بزرگی 3.1 دهم ریشتر بخش مورموری شهرستان آبدانان از توابع استان ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
گروه جهادی شهید رضایی نژاد بمنظور احیا کردن تفکر جهادی وانقلابی در وجود مسئولان، در میان مردمان روستای هلیلان خود را وقف خدمت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
رکاب زن 87 ساله که از 11 تیرماه امسال با هدف زیارت عتبات عالیات از شهر تربت حیدریه حرکت کرده، پس از گذر از استان ها و شهرهای مختلف وارد شهر مرزی مهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۱    
هرچند تغییرات در هر سازمان و اداره ای حق مدیران هر مجموعه ای می باشد اما نباید این تغییرات صرفا بر پایه سیاسی صورت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۶    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:تصاویر شهادت مظلومانه و غرور آفرین شهید حججی مسابقه سلفی حقارت آمیز برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با نماینده قاره اروپا به همگان درس عزت و سربلندی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۶    
امام جمعه ایلام گفت:توجه و حمایت از دامداران و عشایر به عنوان قطب اصلی تولید عمده مشکلات اقتصادی کشور را مرتفع می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۶    
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه رفتار آمریکا پس از برجام و اعمال تحریم های جدید نشان داد که دولت این کشور زبان منطق و عقلانیت را نمی فهمد و صرفاً زبان قدرت و اقتدار را می شناسد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۶    
آیت الله هاشمی شاهرودی با صدور پیامی از حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب برای سپردن ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام به خود قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۶    
مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از راه های برون رفت کشور از مشکلات موجود توجه و حمایت مسئولان پشت میزنشین نظام به ساکنان مناطق دورافتاده و محروم و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۱    
سوره قدر نود و هفتمین سوره قرآن کریم است که مکی و 5 آیه دارد. این سوره به بیان نزول قرآن در شب قدر، و سپس بیان اهمیت شب قدر و برکات و آثار آن می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۶    
همه ما برای رسیدن به آرامش جسمی و ذهنی، روش خودمان را داریم. بعضی ها با خوابیدن به آرامش می رسند؛ بعضی ها با خوردن؛ برخی دیگر با طبیعت گردی و ورزش؛ برخی با تازه کردن دیدار با یک دوست قدیمی و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۶    
توسل به اهل بیت(ع) همواره در فرهنگ شیعه از جایگاه والایی برخوردار است و شیعیان با این عمل خود را به خدا نزدیک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن تاکید بر اینکه دولت باید یک کابینه قوی تر و فراگیرتر اعلام میکرد، گفت:با توجه به اینکه تغییر زیادی در کابینه نمی بینیم مطمئنا سهم خواهی ها نیز بی اثر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۶    
آدمی هر خوبی که کند، نخست به خود کرده است. پس، نباید به خاطر خوبی ای که به خود کرده از دیگران سپاسگزاری بخواهد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
محافل حامی دولت می گویند برخی نمایندگان فراکسیون امید، برای دادن رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی، از دولت باج و امتیاز می خواهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام دارای مسئولیت های گوناگونی در انقلاب اسلامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
رئیس جمهور در نامه های جداگانه ای به وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان حفاظت محیط زیست ، 2 قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
استفاده از سرویس های iMassage یا Facetime محصولات شرکت اپل، به دلیل مسدود بودن دریافت پیامک از این شرکت می تواند موجب افزایش هزینه قبوض یا کسر شارژ شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
نتیجه مطالعات پژوهشگران استرالیایی نشان داده است، مصرف مکمل های ویتامین B3 می تواند به میزان قابل توجهی از سقط جنین و نقص های زایمان جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۰    
نشریه ویک در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۵    
معاون بهره برداری آبفار ایلام با بیان اینکه شرکت آبفار در قبال متصدیان تعهدی ندارد، عنوان کرد: طرف قرارداد ما شرکت جوشن رها است اما ما پیگیر مشکلات متصدیان چاه های آب هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۵    
مدیر امور عشایری ملکشاهی گفت: جامعه عشایری این شهرستان با تولید محصولات مختلف به ارزش اقتصادی 400 میلیارد ریال در سال نقش ویژه ای در تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و رونق اقتصادی ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل حمل ونقل و پایانه های ایلام از آماده سازی 96 گیت برای ایام اربعین در مرز مهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۰    
یکی از مکان های بسیار مناسب برای استفاده شهروندان لومار از فضای سبز، پارک کوثر است که مسئولین سیروان آن را به حال خود رها کرده اند و تقریبا بدون استفاده باقی مانده و گلایه شهروندان را در پی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دره شهر از دستگیری دو صیاد غیرمجاز ماهی در رودخانه سیمره ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از توقیف 13 دستگاه موتورسیکلت متخلف در ملکشاهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۰    
اردوی جهادی دانشجویی دانشگاه پیام نور ایوان با هدف محرومیت زدایی در روستای ونیت این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۶    
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده اند به سراغ تحریم های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۶    
در حاشیه تحلیف روحانی، ولایتی با فدریکا موگرینی درباره برقراری ارتباطات بانکی مذاکراتی را انجام دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۵    
نماینده اصلاح طلب مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در واکنش به مطلب منشر شده روزنامه قانون گفت: انتشار این مطلب اوج بی بصیرتی است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت نظارت بر مطبوعات باید رفتار این ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۵    
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از برگزاری همایش تکریم شبانان و گله داران ایلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰    
ظریف: در برجام به اهدافمان رسیده ایم و میلیاردها دلار سرمایه وارد کشور شده است!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰    
وزیر اسبق امور اقتصادی گفت: مهمترین وظیفه اقتصاد تامین مالی است، این بزرگترین مشکل حال حاضر اقتصاد است و یک نفر باید در دولت این وظیفه را به عهده بگیرد که منابع مالی را تامین کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰    
اکنون اما که هنوز قانون رسمی در این باره وجود ندارد، نباید تنبیه این دو بازیکن با بی تدبیری و دستورات دولتی به تیم ملی فوتبال خسارت بین المللی وارد کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۰    
معاون حقوقی وزارت امور خارجه گفت: دولت و وزارت امور خارجه از طرح مجلس مبنی بر مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۵    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزوکننده اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی ها از مراکز نظامی ماست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شهید حججی عیان ساخت که مصاف امروز با تروریست ها مصاف حسینیان و یزیدیان است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۵    
نمایندگان مجلس با 240 رأی موافق کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۵    
امام جمعه مهران گفت: شبکه های مجازی وماهواره ای توطئه مهم دشمنان برای استحاله فرهنگی و تخریب خانواده ها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۰    
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ایلام گفت: هر گروه و رسانه ای بخواهد جانفشانی مدافعین حرم را زیر سوال ببرد و از داعش و تفکر داعشی دفاع کند قطعا نفوذی دشمن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۵    
امام جماعت مسجد مشیریه تهران از ده سال پیش با تاکسی ون خیابان های تهران را بالا وپایین می کند و مسافرها را از مبدا به مقصد می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۰    
در قرقیزستان 40 درصد زنان قوم قرقیز با مردانی ازدواج کرده اند که آن ها را ربوده و شوهرشان شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۵    
اتصال چهار چشمه جاری در روستای قلعه جوق طرحی در راستای تحقق شعار سال" اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال" می باشد که با اشتغالزایی 35 خانوار روستایی همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۵    
سرپرست انتظامی شهرستان دهلران از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۵    
کارت نان طرحی ابتکاری و سخاوتمندانه است که به همت سپاه ناحیه دهلران سفره های نیازمندان را پربرکت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۵    
بسیج ورزشکاران ایلام با صدور بیاینه ای حمایت خود را از تصمیم وزارت ورزش و جوانان مبنی بر محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی فوتبال اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۰    
فعالان بخش خصوصی در دیدار با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با طرح پرسش هایی درباره رویکرد وزیر پیشنهادی درباره موضوعات مهم اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۰    
شهید مدافع حرم محسن حججی زمان خداحافظی با خانواده پای مادرش را بوسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۵    
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت:حوادثی که اتفاق می افتد به دلیل بزرگ بودن انقلاب به دلیل اهمیت نظام جمهوری اسلامی و نقش محوری رهبر انقلاب، نقش تعیین کننده ای دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۰    
توافقنامه برگزاری دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه از سوی فدراسیون های فوتبال 2 کشور امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
در بیابان حمص غریب بودن عجیب نیست. عجیب این است که در ام القرای جهان اسلام غریب بمانی و آرزوی بیابان کنی.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
عضو فراکسیون امید با تاکید بر اینکه کابینه باید کارآمد و همسو با رئیس جمهور باشد، گفت: اجزای تیم اقتصادی دولت باید تمرکز و هماهنگی کافی در این باره داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
یک متخصص گوش و حلق و بینی گفت: گوش درد ها اگر علت عفونی و التهابی داشته باشند، باید به طور جدی پیگیری و درمان شوند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
آیا دور از انتظار است که بگوییم خداوند ماموریت تغییر جهان را به محسن حججی ها و همه مدافعان و مجاهدانی سپرده است که سال ها دورتر از کربلای 61 پا در رکاب اباعبدا...(ع) دارند؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس جمهوری آمریکا بامداد شنبه بار دیگر ادعای خود را درباره پایبند نبودن ایران به روح برجام تکرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۰    
کمترین پیام این تغییر آن است که حجاب یک ظاهرسازی فرمایشی و رسمی است نه یک اعتقاد و سبک زندگی.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۰    
انتظارای که از متولی تجلیل از خبرنگاران (ارشاد اسلامی) وجود داشت اینکه خبرنگار و خبرنگارنما از هم تفکیک شوند تفکیک که نشدند هیچ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۵    
بی مهری ها به شهرستان تازه تاسیس ملکشاهی علی رغم گذشت 9 سال همچنان ادامه داشت، چراغ صنعت در این شهرستان خاموش بوده و از عدم سرمایه گذاری رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری سارق منازل در ایوان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...