سه شنبه ۲۱ آذرساعت ۱۵:۳۶Dec 2017 12

ایلام بیدار (ilamebidar.ir)

ایلام بیدار 29 اسفند 1394 ایلام بیدار 30 اسفند 1395 ایلام بیدار 31 فروردین 1396 ایلام بیدار 31 اردیبهشت 1396 ایلام بیدار 31 خرداد 1396 ایلام بیدار 31 تیر 1396 ایلام بیدار 31 مرداد 1396 ایلام بیدار 1 شهریور 1396 ایلام بیدار 30 مهر 1396 ایلام بیدار 30 آبان 1396 ایلام بیدار 1 آذر 1396 ایلام بیدار 2 آذر 1396 ایلام بیدار 3 آذر 1396 ایلام بیدار 4 آذر 1396 ایلام بیدار 5 آذر 1396 ایلام بیدار 6 آذر 1396 ایلام بیدار 7 آذر 1396 ایلام بیدار 8 آذر 1396 ایلام بیدار 9 آذر 1396 ایلام بیدار 10 آذر 1396 ایلام بیدار 11 آذر 1396 ایلام بیدار 12 آذر 1396 ایلام بیدار 13 آذر 1396 ایلام بیدار 14 آذر 1396 ایلام بیدار 15 آذر 1396 ایلام بیدار 16 آذر 1396 ایلام بیدار 17 آذر 1396 ایلام بیدار 18 آذر 1396 ایلام بیدار 19 آذر 1396 ایلام بیدار 20 آذر 1396 ایلام بیدار 21 آذر 1396 
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: در شرایطی که بازار فروش کتاب رونق چندانی ندارد و سرانه مطالعه پائین است، اجرای طرح پائیزه کتاب سبب آشتی مرم با کتاب شده است.
  ۲ ساعت پیش    
با ابلاغیه جدید سلیمانی دشتکی عملا هفت گزینه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان برای تصدی فرمانداری مهران بخت خود را برای کسب این کرسی از دست دادند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: طرح ترافیکی پلیس راه ایلام برای ایام زمستان آغاز شده است.
  ۴ ساعت پیش    
اقدام دولت آمریکا در این بازه زمانی به نظر می رسد تلاشی باشد برای تغییر توجه افکار عمومی دنیا از شکست آمریکا در سوریه و عراق و پیروزی جبهه مقاومت.
  ۴ ساعت پیش    
دولت در حالی موضوع حذف بیش از 20 میلیون یارانه بگیر را با جدیت مطرح می کند که این رویداد پس از یک دوره توقف طولانی چندماهه معنادار کلید می خورد.
  ۴ ساعت پیش    
ارتباط با کشورهای اتحادیه اروپا نه بد است و نه آنچنان خوب و عالی که برخی از دولتمردان و دیپلمات های کشور باری آن ذوق زده می شوند و آن را به عنوان دستاورد سیاست تنش زدایی خود معرفی می کنند ...
  ۴ ساعت پیش    
جاسوسی از یک ملت و تجاوز به حریم امنیتی یک کشور، حق میلیون ها انسان است و اتفاقا دستگیری و برخورد قانونی با کسی که به حق میلیون ها انسان تجاوز کرده، عین انسان دوستی است ...
  ۴ ساعت پیش    
ایران در صورتی می تواند با عربستان ارتباط برقرار کند که این کشور به عنوان کشور همسایه ما بمباران یمن را از فردا قطع کند و از حالت رکوع در برابر اسرائیل خارج شود و اتکایش بر ملت خودش باشد...
  ۴ ساعت پیش    
رایان کودک شش ساله، مجری برنامه یوتیوبی بررسی اسباب بازی رایان شهرت زیادی از اپیزودهایی که در برنامه خود به کمک خانواده تهیه کرده، بدست آورده است.
  ۴ ساعت پیش    
سردار قاسم سلیمانی با فرماندهان گردان قسام و القدس در نوار غزه تلفنی گفتگو کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اعتبار اشتغازایی کمیته امداد در لایحه بودجه سال 97 درمقایسه با سال گذشته هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی تهران از ارسال ایرادات بودجه 97 در قالب نامه ای به رئیس مجلس خبر داد و گفت: اولین اشکال غیرواقعی بودن بودجه است و از الان مشخص است که بودجه سال 97 با کسری روبه رو می شود.
  ۶ ساعت پیش    
تعطیلی کمیته امداد امام خمینی(ره)بخش کلات مورموری باعث ناراحتی و رنجش خاطرمددجویان این نهاد مقدس شده است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه پوشاک بااشاره به اشباع بازارپوشاک ایلام گفت: بدلیل نبودفرصت های شغلی،فارغ التحصیلان بامدارک تحصیلی بالا وبدون تجربه کافی و با دریافت وام به لباس فروشی روی آورده اند.
  ۶ ساعت پیش    
برگزاری دوره های آموزشی در چرداول که هزینه میلیونی از جوانان بیکار دریافت کرده و خروجی مناسبی ندارند مورد اعتراض جوانان این شهرستان است.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه ایوان از اعزام 570دانش آموز ایوانی به مناطق عملیاتی مهران و دهلران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مردم روستاهای عرب رودبار سیروان که بخاطر قرار گرفتن در حوزه سد سیمره هیچ خدماتی به آنها ارائه نمی شود، از بی توجهی مسئولان گله مندند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۲    
شبکه ای گسترده از دختران که با هماهنگی تعدادی از افراد داخلی و خارجی اقدام به راه اندازی و ارائه اسکورت در دبی کرده بودند بعد از گذشت 3 سال از شروع فعالیت شان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۲    
یکی از بخشداران استان ایلام به دنبال ابلاغیه جدید استانداری، با یکی از مقامات ارشد استانداری درگیری و وی را مورد توهین قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اقدام رئیس جمهوری آمریکا درباره قدس شریف را سرآغاز یک انتفاضه بزرگ دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به وجود 40 هزار میلیارد تومان درآمد معاف از مالیات در کشور، گفت: گروه های معاف از مالیات مورد بازبینی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
شهرستان ملکشاهی دارای مشکلات عدیده ای است و مسئولین استان و شهرستان بایستی برای رفع این معضلات آستین همت را بالا زده و بخشی از این محرومیت ها را بر طرف نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در یادداشتی برای یک روزنامه آمریکایی به اروپا هشدار داد، نباید با همراه شدن با دولت آمریکا در تضعیف برجام اشتباهات گذشته را تکرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
مستندات لایحه بودجه 97 نشان می دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل های انرژی را کلید زده و درآمد 17هزار میلیارد تومانی آن را پیش بینی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۲    
مدیر جهاد کشاورزی مهران گفت: در هشت ماه امسال بیش از 110 هزار تن محصولات کشاورزی از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
فرمانده سپاه ناحیه سیروان از بازدید دانش آموزان پسر در قالب اردوی راهیان نور از مناطق عملیاتی مهران و دهلران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۲    
متاسفانه امروزه شاهد ورود کالاهایی غیر ضرور به کشور هستیم که این کالاها ضربه سنگینی را بر پیکره اقتصاد وارد و کارخانه های بسیاری را به ورطه ورشکستگی کشانده است .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۲    
دانشگاهیان ایلام به صورت جداگانه واکنش اعتراضی خود را در خصوص اقدام اخیر ترامپ با تجمع و سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۷    
هرچند در این میان افزایش قیمت دلار و سکه بازارها ملتهب کرده است ولی در هیات دولت و اتاق فکرهای اقتصادی دولت آب از آب تکان نخورده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۷    
وی تبلیغات در مورد طرح تحول سلامت را هم دروغ می خواند: تبلیغات زیادی را در طرح تحول سلامت راجع به بیماران خاص کردند که آن هم دروغ بود.. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۷    
پاردوکس بیکاری تکان دهنده و فرصت های طلایی اشتغال در ایلام معلول بی کفایتی مدیران و غفلت مدام دولت ها از این استان مرزدار توسعه نیافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
رئیس جمهور فرانسه در برابر میهمان صهیونیست خود از مخالفت پاریس با اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی سخن گفت ولی نتانیاهو پاسخ داد که قدس در 3 هزار سال اخیر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
مدیر کل ثبت احوال استان ایلام از صدور حدود 200 هزار کارت ملی هوشمند در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
سران، معتمدین، روحانیت، ایثارگران، بسیجیان و آحاد مردم طوایف ولایتمدار عرب منطقه دشت عباس با صدور بیانیه ای انزجار خود را از شبکه های ماهواره ای اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
دبیرکل سازمان ملل از دولت آمریکا خواسته تا با اعمال فشار بر عربستان سعودی به آنچه از آن با عنوان جنگی احمقانه یاد کرده، پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
یک گروه سه نفره از سناتورهای کنگره آمریکا یک بار دیگر خواستار کناره گیری رئیس جمهور این کشور به دلیل اتهامات مربوط به فساد اخلاقی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۲    
نور قرمز رنگ آسمان ایلام مربوط به پالایشگاه گاز است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۲    
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام از ارائه آموزش قوانین مالیاتی برای مجامع خصوصی و دستگاه های اجرایی استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۲    
استاندار ایلام گفت: با هزینه یک و نیم میلیارد دلاری می توان زمینه اشتغال بسیاری را برای جوانان جویای کار در مناطق مرزی، عشایری و روستایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای با تحسین اقدام علیرضا کریمی، کار بزرگ او را از سنخ کار پهلوانان نامداری همچون پوریای ولی دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۷    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در بخش زیرساخت ها، سپاه امیرالمومنین استان ایلام فعالیت خود را آغاز و در این خصوص اعتباری معادل 24 میلیارد ریال اختصاص و تصویب شده که 50 درصد از این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۲    
دیوان عدالت اداری طی یک اخطار 48 ساعته به شرکت ملی گاز اعلام کرد که اخذ هرگونه وجه تحت عنوان آبونمان از مشترکین ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۲    
سید حسن نصرالله گفت: حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس است؛ اسمش رویش است قدس .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۲    
آیا با این تخته گاز دستگاه های دولتی در بی انظباطی مالی و بلعیده شدن 87 درصد کل بودجه کشور در کام هزینه های جاری دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۷    
دولت در لایحه بودجه 97 برداشت 5.8 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای استفاده در 11 عنوان مصرفی بودجه از جمله بودجه صدا و سیما ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۲    
سازمان اتکا با صدور بیانیه ای اعلام کرد: زمین های 1200 هکتاری مجتمع کشت و صنعت جنوب غرب در اراضی واحد دهلران متعلق به سازمان اتکا وزارت دفاع می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۲    
رئیس جمهور گفت: عربستان بمباران یمن را قطع کند، التماس برای رابطه دوستانه با صهیونیسم را قطع کند؛ ما دو قطع از عربستان می خواهیم قطع دوستی غلط با صهیونیسم و قطع بمباران غیر انسانی در یمن.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۲    
هزاران نفر از مردم غزه در اعتراض به اظهارات اخیر ترامپ درباره بیت المقدس تظاهرات کرده و شعارهایی ضد آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷    
رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هتک حرکت عاشورای 88 را محکوم می کنیم، گفت: آن هتک حرمت های 88 توطئه بود و مبنای ما صحبت های رهبری است که ریشه فتنه گری را در خارج از کشور می ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷    
رییس دیوان محاسبات با اشاره به اینکه یک سوم مدیران که دریافتی آن ها بالای 4 میلیون تومان است یارانه نقدی دریافت می کنند، گفت: 30 میلیون نفر از دهک های بالای درآمدی باید از دریافت یارانه حذف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ یک از اقدامات روزهای اخیر به اندازه اقدام ناشیانه رئیس جمهور آمریکا در جابه جایی سفارت این کشور در فلسطین اشغالی قلوب مسلمانان را جریحه دار نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷    
سازمان برنامه و بودجه کشور متن کامل لایحه بودجه 97 کل کشور را که امروز به دست رئیس جمهور به مجلس تقدیم شد منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۲    
توجه به ابعاد جدید تهاجم فرهنگی و فراهم سازی زمینه های بهره برداری از ظرفیت ها و استعدادهای فرهنگی نیروهای مؤمن و انقلابی در برابر جبهه فرهنگی معارض و معاند دیگر اولویت مهم پیش روی شوراست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۷    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)ایوان ازرشد270درصدی پرداخت زکات نسبت به مشابه سال گذشته دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۲    
جمعی از شهروندان مهرانی این سوال را مطرح می کنند که دولت درآمد حاصله از دو پارکینگ برکت و اربعین در کجا هزینه شده و سهم شهر مهران از این درآمدها چقدر است؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۲    
بیکاری در روستاها یکی از جدی ترین بحث های امروزه محافل اجتماعی است که دولت دوازدهم با پیشنهاد اعطای تسهیلات به روستائیان در صدد رفع این معضل است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۲    
کشورهای عربی اسلامی سازمان های تصمیم رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناخت شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و درباره پیامدهای آن هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۷    
مردم ایلام به گرمی از "علی هاشمی" قهرمان شایسته ایلامی در مسابقات وزنه برداری در امریکا در فرودگاه ایلام استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۷    
سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: به فضل الهی قدس مدفن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۲    
در واقع، این خاندان از آن دسته از صهیونیستهای ثروتمندی هستند که با وارد کردن پول های کثیف به کمپین های انتخاباتی، سیاستمداران را آلوده و وابسته به خود می کنند و در جهت منافع صهیونیزم به کار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۲    
مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: چهار هزار نفر بهره بردار کشاورزی در زمینه کاشت غلات پاییزه این شهرستان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۷    
حرکت این افراد با اسلحه و قمه در میان راه روهای اورژانس و قسمت های منتهی به بیمارستان موجب وحشت کارکنان، بیماران و همراهان آنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۷    
نماینده سابق مردم استان کرمانشاه در مجلس گفت: آمریکایی ها بدانند تبعات این حادثه نوعی دهان کجی به جامعه جهانی اسلامی است و امت اسلام در مقابل این اقدام وقیحانه بی تفاوت نخواهد ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۲    
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری سارق حرفه ای اماکن دولتی و ساختمان نیمه کاره در هنگام سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۲    
پرداخت کمک های به اصطلاح داوطلبانه ولی اجباری به مدارس در ذهن اولیاء دانش اموزان بویژه خانواده های محروم شهرستان ایوان باعث گلایه مندی آنان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷    
براساس نقشه های هواشناسی سامانه جدید بارشی از اواخر خفته جاری وارد استان ایلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۷    
اکنون که جمهوری اسلامی و متحدان آن، یک پیچ تاریخی مهم را با پیروزی پشت سر گذاشته و دست دشمنان اصلی را رو کرده اند، وقت به میدان آمدن دولت و وزارت خارجه برای گسترش این روابط است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۷    
مجله صدا ضمن پرداختن به تشدید اختلافات میان روحانی و جهانگیری که منجر به درحاشیه افتادن جهانگیری شده، جهانگیری را عصای روحانی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۲    
معاون هماهنگ کننده ستادکل خطاب به نتانیاهو گفت: شما ظاهراً هنوز پیام جنگ 33 روزه را دریافت نکردید، اراده مسلمانان را در برابر سلاح و تجهیزاتان درک نکردید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۸:۰۷    
اقدامات ترامپ اگرچه برای جهان اسلام و ملت های مسلمان دردسرهای بعضا خطرناک آفریده اما در همان حال ویترینی از ناکامی های آمریکا و متحدانش را هم به نمایش گذارده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۷:۵۲    
عدم تخصیص به موقع بودجه باعث شده تا روند تکمیل پروژه ها در سیروان به کندی پیش برود و این در حالی است که اجرای پروژه هایی که نیمه تمام مانده اند تاثیر زیادی در بهبود وضعیت مردم خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۷:۳۷    
گردوغبار مدارس مهران امروز (شنبه) را تعطیل و ادارات این شهرستان با دو ساعت تأخیر کار خود را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۴    
تظاهرات ضدامریکایی-صهیونیستی مردم استان ایلام در حمایت از قدس شریف امروز همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۹    
امام جمعه ایلام گفت: حفظ همزمان برجام و ادامه تحریم های ظالمانه توطئه جدید آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ملت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۴    
همزمان با سراسر کشور تظاهرات ضدامریکایی-صهیونیستی مردم ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۹    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان مردم را برای حضور در تظاهرات ضد آمریکایی-صهیونیستی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نسبت به اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی به پایتختی قدس شریف واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴    
وزارت امور خارجه در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و به رسمیت شناختن این شهر به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس بیانه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴    
فرمانده سپاه پاسداران گفت: مسئولان اجرایی کشور باید همت کنند و در مسیر اجرای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا مرحله چهارم انقلاب نیز تشکیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴    
حجت الاسلام والمسلمین غضنفرآبادی گفت: نهم دی ماه شور و هیجانی را در مردم برای دفاع از انقلاب به وجود آورد و جلوه ای از بصیرت بود که انتظار می رفت اتفاق بیفتد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۴    
دانشجویان انقلابی با هر سلیقه سیاسی بایستی با هم مهربان و دست در دست هم در مقابل حملات فرهنگی دشمن ایستادگی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۹    
زلزله 3.6 ریشتری بخش موسیان از توابع شهرستان دهلران در جنوب ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۴    
هنوز هم له شدن همزمان 120 دانشجوی انقلابی زیر چرخ های تانک اهریمن، جگر را می سوزاند و خون را در رگها به تب و تاب می افکند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۴    
رییس جمهور در برنامه تلویزیونی به رسم مرسوم خود گزارش 100 روزه از روند فعالیتهای دولت طی مدت اخیر ارائه داد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۴    
توجه به مقوله فرهنگ در دولت تدبیر وامید همچنان در هاله ای از ابهام و کم رنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۹    
بیش از300دانشجوی بسیجی شهرستان ایوان در قالب 3گروه جهادی در 10روستای شهرستان ایوان اقدام به کار جهادی نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۹    
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
رئیس جمهور با اشاره به اینکه آمریکا و صهیونیسم دنبال ماجراجویی جدید علیه ملت های منطقه هستند، گفت: جمهوری اسلامی مقابل تجاوز به مقدسات صبر و تحمل نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
رؤسای جمهور ایران و ترکیه در تماس تلفنی بر ضرورت اتحاد همه مسلمانان و کشورهای اسلامی در برابر تصمیم احتمالی آمریکا در انتقال سفارت خود به شهر قدس تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با هشدار نسبت به تصمیمات آمریکا درباره شهر قدس، تصریح کرد: هیچ کشوری نمی تواند با نادیده گرفتن حقوق مسلم مردم فلسطین برای این کشور اسلامی تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
فرمایشات امروز مقام معظم رهبری درباره اقدام احتمالی آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
این مانور نظامی با حضور 12 هزار سرباز از هر دو کشور آغاز شد و در حالی که خشم مقامات کره شمالی را بر انگیخته است تا روز جمعه ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به اظهارات تیلرسون با بیان اینکه تکرار اتهامات بی اساس و دروغ، هیچ کمکی به جبران خطاهای راهبردی و بزرگ آمریکا در قبال ایران و منطقه نمی کند به وی توصیه کرد بیشتر با واقعیات ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۴    
رئیس دادگستری شهرستان آبدانان گفت: قاتل فراری پس از پنج روز توسط ضابطین دادگستری شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۴    
پیامبر اکرم(ص)، نبی بر همه انبیا بوده است؛ یعنی همه انبیا تحت لوای پیغمبر اکرم و ولایت او هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۴    
بر اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در محورآبدانان -سرابباغ، راننده آن در دم جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۴    
رئیس جمهور در پیامی قهرمانی ایران در رقابت های جهانی وزنه برداری را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۴    
در بسیاری از فروشگاه هایی عرضه مایحتاج عمومی، حدود سی درصد گران تر اقدام به عرضه مورد تقاضای مردم را می نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹    
تیم ملی وزنه برداری کشورمان عنوان قهرمانی مسابقات جهانی را بدست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹    
سران قوا، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی در عید بزرگ میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...