چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۳:۴۷Jan 2017 18

ایلام بیدار (ilamebidar.ir)

ایلام بیدار 29 اسفند 1394 ایلام بیدار 31 فروردین 1395 ایلام بیدار 31 اردیبهشت 1395 ایلام بیدار 31 خرداد 1395 ایلام بیدار 31 تیر 1395 ایلام بیدار 31 مرداد 1395 ایلام بیدار 31 شهریور 1395 ایلام بیدار 30 مهر 1395 ایلام بیدار 30 آبان 1395 ایلام بیدار 30 آذر 1395 ایلام بیدار 1 دی 1395 ایلام بیدار 2 دی 1395 ایلام بیدار 3 دی 1395 ایلام بیدار 4 دی 1395 ایلام بیدار 5 دی 1395 ایلام بیدار 6 دی 1395 ایلام بیدار 7 دی 1395 ایلام بیدار 8 دی 1395 ایلام بیدار 9 دی 1395 ایلام بیدار 10 دی 1395 ایلام بیدار 11 دی 1395 ایلام بیدار 12 دی 1395 ایلام بیدار 13 دی 1395 ایلام بیدار 14 دی 1395 ایلام بیدار 15 دی 1395 ایلام بیدار 16 دی 1395 ایلام بیدار 17 دی 1395 ایلام بیدار 18 دی 1395 ایلام بیدار 19 دی 1395 ایلام بیدار 20 دی 1395 ایلام بیدار 21 دی 1395 ایلام بیدار 22 دی 1395 ایلام بیدار 23 دی 1395 ایلام بیدار 24 دی 1395 ایلام بیدار 25 دی 1395 ایلام بیدار 26 دی 1395 ایلام بیدار 27 دی 1395 ایلام بیدار 28 دی 1395 ایلام بیدار 29 دی 1395 
  ۱ ساعت پیش  
ازآنجای که آقای رئیس جمهور خیلی وقتشون تنگ است، و نمی توانستند به سوالات مردم و حتی نماینده های مردم در رسانه های منتقد پاسخ دهند ...
  ۱ ساعت پیش  
پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.
  ۱ ساعت پیش  
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از پرداخت فوق العاده حقوق به کارکنان دستگاه های اجرایی این استان بر اساس بندی از مفاد قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دستاوردهای گفتگوی دیشب روحانی، عینکی کردن مردم ایران است ...
  ۳ ساعت پیش  
رامین رضاییان که امیدوار بود با حضور در تمرینات این هفته و پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در لیست بازی با فولاد قرار گیرد، از این سفر بازماند و این تیم را در اهواز همراهی نخواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: قدرت دفاعی خود را در حد و اندازه ای که برای دفع بزرگ ترین تهدیدات، پاسخی فراخور و محکم داشته باشد، شکل و سازمان داده ایم.
  ۳ ساعت پیش  
عضو شورای اسلامی شهر ایلام گفت: مطالعه زیرگذر شهید کشوری در دستور کار قرار دارد.
  ۳ ساعت پیش  
زمانبندی و تعرفه دریافتی برای ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های سازمان سنجش در سال 1396 ابلاغ شد.
  ۳ ساعت پیش  
یک روز بعد از ساقط شدن یک پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان، مقاومت اسلامی اعلام کرد که به این پهپاد دست پیدا کرده است.
  ۴ ساعت پیش  
قاضی پور با اشاره به فساد مالی خانواده معصومه ابتکار، گفت: محافظان شخصی رئیس سازمان محیط زیست در برابر حکم قانون ایستادند و اجازه ی دستگیری فرزند و شوهر او را ندادند.
  ۴ ساعت پیش  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: مراکز معاینه فنی خودرو در این استان به مناسبت گرامیداشت روز هوای پاک، معاینه فنی خودروها را با تخفیف ویژه انجام می دهند.
  ۴ ساعت پیش  
آب و فاضلاب شهری از مهرماه94 تاکنون هیچگونه افزایش تعرفه آب و خدمات فاضلاب نداشته است.
  ۵ ساعت پیش  
یک فعال سیاسی گفت:اگر دولتمردان ملاحظات انتخاباتی را کنار بگذارند و واقعیت شکست از اعتماد به آمریکا را بازگو نمایندشاید بتوانند راحت تر از دام شراکت با استکبار رهایی یابند.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از بهره برداری از طرح های راه و شهرسازی ایلام در دهه فجر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودند، بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.
  ۵ ساعت پیش  
رانندگان تاکسی درچرداول خواهان ساماندهی بخش حمل مسافروبار و ایجاد امکانات رفاهی مناسب درشأن رانندگان و مسافرین هستند.
  ۵ ساعت پیش  
باتوجه به اهمیت و ضرورت بخش کشاورزی در اقتصاد و تولید شهرستان سیروان متاسفانه دولت تدبیر و امید اقدام مناسبی در جهت رشد این حوزه انجام نداده است.
  ۵ ساعت پیش  
تونل قلاجه بعنوان مهمترین راه ارتباطی ورودی شمالی استان چندین سال است که جهت بهره برداری در دست اقدام می باشد که بتوان درسفر توریست های داخلی، خارجی و ترانزیت کالا تسهیل گری نماید.
  ۵ ساعت پیش  
پارک کودک واقع در محله سراب ملکشاهی به دلیل عدم رسیدگی به آن به حد متروکه رسیده است و تنها نام پارک را یدک می کشد.
  ۶ ساعت پیش  
ساکنین مسکن مهرشهرستان ایوان دارای مشکلاتی هستند که از آن گلایه مند می باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۲  
رئیس جمهور گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۲  
نشست خبری رئیس جمهور با موضوع برجام امروز در حالی برگزار شد که رسانه های منتقد اجازه سؤال از رئیس جمهور را نیافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۲  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید اجازه داد دشمنان سوریه از فرصت آتش بس و مذاکره سیاسی به عنوان تاکتیکی برای احیای انسانی، مالی و تسلیحاتی گروه های تروریستی و بازسازی عملیاتی آن ها استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۷  
وزارت امور خارجه کشورمان چهارمین گزارش سه ماهه خود را درباره روند اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام از کشف 97 درصدی جرائم فضای مجازی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷  
فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام باند تهیه و توزیع سلاح و مهمات در فضای سایبری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷  
استفاده از بیت المال برای ارائه گزارش عملکرد 3 ساله دولت به مردم در آستانه انتخابات این روزها شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۲  
لایحه ای در کنگره آمریکا مطرح است که می تواند توافق میان شرکت های ایرباس و بوئینگ با ایران را متوقف کند و بر اساس آن ایران ایر زیر ذره بین دولت ترامپ قرار می گیرد و هواپیماهای ایران از دریافت قطعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۲  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه " اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به این جمع بندی برسند که شما کاندیدا باشید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷  
اسطوره فوتبال آرژانتین در جدیدترین اظهارات خود دو مقام سابق فوتبال جهان را دزد بین المللی توصیف کرد و درباره دیدارش با فیدل کاسترو گفت: 8 ساعت با او حرف زدم و خسته نشدم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷  
نقوی حسینی از ارائه گزارش سه ماهه چهارم نحوه اجرایی شدن برجام از سوی وزارت خارجه به کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷  
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کار شاق و مهمی هم حقیقتا در کشور انجام نشده است، گفت: اگر تحولی در کشور ایجاد می شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷  
محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست مدیران فضای مجازی بسیج کشور در تهران افزود: با توجه به آمار و ارقامی که از وضعیت اقتصادی کشور در اختیار ما قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۲  
عضو جبهه یکتا با اشاره به شاخص های کاندیداهای ریاست جمهوری پیشنهاد داد نامزدهای انتخاباتی افراد اصلی تیم خود را معرفی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۲  
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آبدانان از ثبت پنج اثر تاریخی این شهرستان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۲  
یک کارآفرین دره شهری گفت: تولیدکنندگان با هزاران مشقت از سرمایه خود گذشته و به اشتغالزایی روی آورده اند تا باری از روی دوش دولت بردارند اما عملا دولت هیچگونه کمکی به انها نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۲  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ایلام گفت: روند واگذاری طرح های عمرانی تکمیل شده و نیمه تمام دولتی به بخش خصوصی در این استان به دلیل نبود سرمایه گذار واجد شرایط کند است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۷  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: با تدوین برنامه های جدید و اعمال سیاستها و روش های نوین، اجرای برنامه های بسیج دانشجویی با شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۲  
با گذشت یکسال از توافق برجام و انجام تمامی تعهدات از سوی کشور ایران، اما متاسفانه هنوز هیچ اقدامی مبنی بر لغو تحریم ها و همچنین تغییر در وضعیت معیشتی مردم صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۲  
یادواره شهید علی بسطامی، فرمانده واحد اطلاعات و عملیات تیپ یکم امیرالمومنین(ع) با حضور اقشار مختلف مردم،خانواده های شهدا و مسئولان محلی در مهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۷  
بی توجهی و فراموشی مسکن مهر دهلران از سوی مسئولان، باعث شده تا در خانه های این پروژه عظیم به جای انسان، حیوانات اهلی جا خوش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲  
عصر امروز صدای شلیک ممتد سامانه های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد که دلیل آن ورود یک پرنده بدون سرنشین به منطقه پرواز ممنوع بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲  
سخنگوی سپاه گفت: هراز چند گاهی عناصر غرب گرای سست روحیه که درک و فهم درستی از فضای امنیت ملی و الزامات بازدارندگی کشور در مقابل تهدیدات بیگانگان ندارند، به عمد یا ناخود آگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲  
مدیرکل امنیتی استانداری ایلام طی حکمی از سوی استاندار ایلام منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۷  
رئیس قوه قضاییه گفت: فضا سازی های رسانه ای هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۷  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گاهی اوقات در فضای مجازی به بهانه انتقاد از این گروه و آن گروه، منافع ملی نشانه گرفته می شود که کاری ناصحیح است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲  
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۲  
مقایسه گزارش رسمی بانک مرکزی از رشد قیمت 11 گروه غذایی در یک سال منتهی به اجرای برجام با یک سال قبل برجام از تنگ تر و کوچک تر شدن سفره های مردم با شتاب بیشتر خبر می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۲  
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع)استان ایلام گفت: اصحاب رسانه باید بصورت تخصصی سواد راسنه ای را در جامعه تقویت و گسترش دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۲  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه روحانی شناخت درستی از برجام نداشت، گفت: برجام بده بستانی است که داده های نقد دادیم و وعده های نسیه گرفتیم و حالا باید خون دل بخوریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۷  
حمیدرضا مقدم فر گفت: جالب اینجاست که بعضاً آقایانی که آیت الله هاشمی را تا اتهام قاتل بودن منکوب کرده اند و یا آنهایی که به این جریان سیاسی وابستگی دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۲  
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف آمریکایی به حد اعلا اعتماد کردند گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۲  
52 نفر از اساتید دانشگاه های برتر کشور در نامه ای خطاب به مردم ایران تأکید کردند: ما به عنوان جمعی از اساتید دانشگاه ها خواستار عزم جدی دولت در برخورد با عدم پایبندی طرف مقابل به برجام هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷  
فهرست 550 نفر از چهره های مختلف فرهنگی، سیاسی، رسانه ای، هنری، ورزشی و دانشگاهی حامی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۷  
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از روز سه شنبه با انجام سه دیدار آغاز می شود و تراکتورسازی در تبریز به مصاف نفت آبادان می رود و استقلال هم در ورزشگاه خالی از تماشاگر میزبان همنام اهوازی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۷  
دست های خالی دولت از برجام و خسارت های آن تا آنجا پیش رفت که مسئولان دست اندرکار نیز زبان به گلایه گشودند و ضمن اعتراف به بی فرجامی برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۲  
رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: یکی از مواردی که امروزه در شبکه های اجتماعی شایع بوده پخش اخبار است که اکثریت آنها کذب و بدون پایه و اساس است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۲  
یک نماینده مجلس در مورد برنامه ششم توسعه گفت: یکی از مباحث مطرح شده در برنامه ششم توسعه ورود شعبات دانشگاه های معتبر به کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲  
فرمانده سپاه چرداول گفت: بسیج یک تشکل انقلابی و ارزشی است، می توان استفاده بهینه از آن برای مقابله با اعتیاد در جامعه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۲  
وضعیت اسفناک بهداشتی کشتارگاه لومار سلامت و بهداشت مردم شهرستان را تهدید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۷  
شهرستان ملکشاهی فاقد تالار برای برگزاری مراسمات و جشنها می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۷  
طبق گزارش سازمان آمار شاخص نرخ بیکاری در کشور 12.7 درصد میبیاشد که طبق نمودار های منتشره این سازمان، بیشترین نرخ بیکاری در گروه سنی 20تا 24 سال می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۷:۳۲  
بانوی پر تلاش ایوانی با احداث استخر پرورش ماهی سعی در ایجاد اشتغال وتخقق اقتصاد مقاومتی را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۰  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت دانشمند مکرم علی شریعتمداری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۴  
جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: فضاسازی برخی رسانه های ضد انقلاب و وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانه علیه سازمان اطلاعات سپاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۴  
25 نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در حل مشکل معیشتی اقشار آسیب پذیر با توجه به گرانی روزافزون کالاهای اساسی و مواد غذایی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۴  
اولین نشست خبری سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با محوریت انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴  
رئیس سازمان دامپزشکی استان ایلام گفت: تاکنون هیچگونه علائمی مبنی بر وجود بیماری آنفولانرای حاد پرندگان در سطح استان مشاهده و یا گزارش نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۹  
انقلاب اسلامی روزهای تلخ وشیرین فراوانی را پشت سر گذاشته است یکی از این روزهای بیادماندنی و پیروزیهای فراموش نشدنی مردم ایران در مبارزه با استبداد و دیکتاتوری حکومت پهلوی روز 26 دیماه 1357 و روز فرار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۳  
مسئولانی استانی در اقدامی شایسته هزینه مسکن خانواده دختر ایلامی غرق شده در سیل خرم آباد را تأمین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸  
نمایندگان مجلس در برنامه ششم توسعه مقرر کردند اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه که شغل خود را از دست دهند،زیر پوشش بیمه بیکاری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸  
سرور جباروف با استقلال برای یک فصل و نیم به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۸  
مالکان 480 واحد مسکن مهر در بلوار خرم رودی از تلاش های بی نتیجه خود برای تحویل واحدها و درخواست و شکایاتشان از پیمانکار بی مسئول پروژه می گویند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۳  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام بر لزوم استمهال تسهیلات کشاورزان در ایلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۳  
آنچه این روزها به تدریج در حال نمایان شدن است اینکه اردوگاه سیاسی اعتدالیون و اصلاح طلبان دچار تکانه های شدیدی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۳  
ذوق زدگی برخی دولتمردان از تحویل فقط یک فروند ایرباس نه فقط تعجب آور بلکه خنده دار نیز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۷  
افزایش نرخ آب بها در چند ماه اخیر آن هم در فصل سرد سال ناراحتی های برای مردم آبدانان به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۷  
فرماندار دره شهر گفت: ایجاد همبستگی، انسجام و تعاملات بین بخشی میان ادارت عضو ستاد تسهیلات در ارائه خدمات مطلوب به مسافران بسیار مهم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۷  
مدیر اداره منابع آب شهرستان مهران گفت:این اداره خود را متعهد دانسته تا ظرف مدت کوتاهی نسبت به رفع مشکلات کشاورزان تمام تلاش خود را به کار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۷  
یک شهروند دهلرانی برای جلوگیری از ترویج یک ضد فرهنگی در شغل خود اقدام به ایجاد یک طرح نموده است که برای اتمام آن نیازمند تسهیلات می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۲  
جمعی از متخصصین و مدیران مطرح عرصه کشاورزی، ضمن اعلام حمایت از جبهه مردمی انقلاب اسلامی، حرکت در راستای تحقق راهبردهای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و ارایه تصویری کارآمد از نظام را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۲  
طی حکمی مسئول جدید اردویی و راهیان نور بسیج استان ایلام منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۷  
علی رغم اعلام قبلی حضور عراقچی در برنامه زنده متن؛ حاشیه ؛ این حضور به دلیل نپذیرفتن شرایط برنامه از سوی عراقچی لغو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۷  
وزیر اطلاعات درباره تامین امنیت انتخابات 96 گفت: گروه های تروریستی تلاش می کنند در این مناسبت ها سوءاستفاده هایی داشته باشند که تا الان سربازان گمنام امام زمان اجازه چنین بهره برداری را به آنها نداده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۷  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: خرید و فروش سهام عدالت ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۷  
وزیر کشور درخصوص ابلاغیه 19 ماده ای اخیر وزارت کشور به استانداران گفت: انتخابات در پیش هست اما این ابلاغیه انتخاباتی نیست بلکه بیان عملکرد دولت است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴  
جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: بسیج بعنوان یک ظرفیت عظیم بازویی قوی در خدمت رسانی به نظام و کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۴  
مراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه ناحیه سیروان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، جمعی از مسئولان و بسیجیان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۹  
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: فردی که از طریق فضای مجازی بیش از 6 میلیارد ریال از 23 هزار نفر کلاهبرداری کرده بود، در شهرستان چرداول دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۹  
دولت در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات 96 را در استانداری ها صادر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۴  
مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات مشاور رئیس جمهور درباره ورود ایرباس به کشور، گفت: مشاور رئیس جمهور گفته که باید به خریدار حرفه ای تبدیل شویم تا مشکل امنیتی برایمان درست نشود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۴  
مدیر کل بحران استان ایلام گفت: زلزله امروز مورموری خسارات جانی و مالی در پی نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۹  
زلزله ای به بزرگی 3.9 دهمریشتر بخش مورموری از توابع استان ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۴  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه از عملکرد اقتصادی دولت راضی نیستیم گفت: تنها دستاورد آقای روحانی برجام بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۴  
خبرگزاری رویترز گزارش داده شرکت هواپیماسازی آمریکایی بوئینگ بر خلاف رقیب فرانسوی اش ایرباس، سفارش های ایران برای خرید هواپیما را در فهرست فروش سالانه اش ثبت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹  
استان های جنوبی کشور میانمار در سال های اخیر بدون در نظر گرفتن نگرانی های زیست محیطی و حقوق کارگران شاهد گسترش تولید روغن پالم بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹  
"ارنست هرتسفلد" باستان شناس و شرق شناس آلمانی در جریان سفرهای تحقیقاتی خود به بین النهرین و عراق در کنار عکاسی از آثار برجای مانده تاریخی و باستانی از حرم مطهر امام حسین(ع) نیز عکاسی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۴  
برای نخستین بار و طی یک تحقیق قرآنی، اسامی پسران و دختران از آیات روح بخش قرآن کریم جمع آوری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۴  
راضی نگه داشتن تمام ادمهایی که در اطراف ما هستند تقریبا غیر ممکن است ضمن اینکه ما وظیفه نداریم برای خوشنودی ورضایت دیگران بیش از توان خود تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۴  
همه تجربهٔ موقعیت های ناراحت کننده را دارند. اما فرق بزرگی وجود دارد بین یک دوره گذرا از ناراحتی و یک عمر با عادت به زندگی ناخوشایند ...
مشاهده نتایج بیشتر...