شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۵۹Oct 2017 21

ایلام پویا (ilampooya.ir)

ایلام پویا 29 اسفند 1394 ایلام پویا 1 فروردین 1395 ایلام پویا 1 فروردین 1396 ایلام پویا 31 اردیبهشت 1396 ایلام پویا 31 خرداد 1396 ایلام پویا 31 تیر 1396 ایلام پویا 31 مرداد 1396 ایلام پویا 31 شهریور 1396 ایلام پویا 1 مهر 1396 ایلام پویا 2 مهر 1396 ایلام پویا 3 مهر 1396 ایلام پویا 4 مهر 1396 ایلام پویا 5 مهر 1396 ایلام پویا 6 مهر 1396 ایلام پویا 7 مهر 1396 ایلام پویا 8 مهر 1396 ایلام پویا 9 مهر 1396 ایلام پویا 10 مهر 1396 ایلام پویا 11 مهر 1396 ایلام پویا 12 مهر 1396 ایلام پویا 13 مهر 1396 ایلام پویا 14 مهر 1396 ایلام پویا 15 مهر 1396 ایلام پویا 16 مهر 1396 ایلام پویا 17 مهر 1396 ایلام پویا 18 مهر 1396 ایلام پویا 19 مهر 1396 ایلام پویا 20 مهر 1396 ایلام پویا 21 مهر 1396 ایلام پویا 22 مهر 1396 ایلام پویا 23 مهر 1396 ایلام پویا 24 مهر 1396 ایلام پویا 25 مهر 1396 ایلام پویا 26 مهر 1396 ایلام پویا 27 مهر 1396 ایلام پویا 28 مهر 1396 ایلام پویا 29 مهر 1396 
  ۱۰ ساعت پیش    
یک زمانی هزینه سفر به کربلا قطع دست بود و شیعیان با عشق و افتخار این هزینه را پرداخت کردند، اکنون عده ای کاسب اربعین به دنبال هزینه تراشی برای راهپیمایی اربعین هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۲    
دومین کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان ایلام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۷    
مدرس دانشگاهی منافع و مزایای انتقال شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برای استان ایلام را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۷    
آرکت 49 ساله گفت با استون ملاقاتی داشته است و این کارگردان با او درباره فیلمی بسیار جنسی که قصد دارد بسازد صحبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۷    
بیش از 50 زن به جرم تجاوز و آزار جنسی، از هاروی واینستاین شکایت کرده اند، افراد بیشتری شجاعت حرف زدن پیدا کرده و خاطرات آزاردهنده خود از برخوردهای مختلف با این فرد فاسد فاش می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در سفری که به ایتالیا و سوئیس داشتم به دیگر طرف ها گفتم، بهتر است همه به برجام متعهد باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۷    
تیم استقلال موفق شد مقابل تیم دسته اولی نساجی قائمشهر پیروز شود و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
لطفی گفت: موفقیت جبهه مقاومت به خصوص سپاه پاسداران در سوریه و عراق آمریکا را آشفته کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا گفت هفته آینده برای اعمال تحریم های بیشتر بر ایران، رای گیری خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
محسن مسلمان تمام پست های خود را در اینستاگرام پاک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
نیروهای وابسته به بارزانی، تروریست های پ ک ک و تجزیه طلبان کرد از خویشتنداری نیروهای عراقی سوء استفاده کردند و محله الشورجه را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
به گزارش ایلام پویا ،
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۷    
یادواره عملیات غرور آفرین نصر 8 با شکوه خاصی در ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲    
شهردار ایلام در احکامی جداگانه سرپرست سازمان های حمل و نقل و بار و مسافر، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیریت پسماند، شهرسازی و معماری شهرداری منطقه یک و مدیریت مشاغل شهری را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهرگفت: سالم سازی جامعه و پیشگیری از جرایم هدف تشکیل شورای معتمد پلیس است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۷    
دانشمندان می گویند روپوش های سفید و آستین بلند پزشکان می تواند آلوده به انواع و اقسام ویروس هایی باشد که قدرت انتقال به بیماران را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۷    
وزیر ارتباطات از ارائه خدمات اینترنتی رایگان به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: اپراتورهای ایرانی و عراقی تلفن همراه در طول مسیر پیاده روی اربعین به ارائه این خدمات می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۷    
نتایج یک مطالعه 9 ساله ارتباط بین مصرف قند و سرطان را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۷    
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین ایلام گفت: ارتقاء سواد رسانه ای یک اصل است و باید تلاش شود دشمن نقشه هایی را که در این زمینه برای ما تدارک دیده اند با درایت نقش بر آب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۲    
بر اساس آخرین اخبار درخواست اعاده دادرسی بابک زنجانی در دیوان عالی کشور رد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۷    
فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: چرا آمریکا از سپاه عصبانی است؟ چون تمامی نقشه های آمریکا را نقش بر آب کرده و امروز در عراق، ایران حضور دارد و نه آمریکا.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۷    
مدیر کل دفتر هدایت نیرو و کاریابی ها درباره اعزام نیروی کار به خارج از کشور گفت: در کشورهای استرالیا ، عمان، ترکیه و تاجیسکتان دفاتر اعزام نیرو به خارج از کشور را راه اندازی کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۷    
اگر بدانید لیموترش چه خواص شگفت انگیزی بر سلامت و بهبود کیفیت زندگی ما دارد، هرگز فصل رسیدن و به بار نشستن آن را از دست نمی دهید و همیشه در یخچال خود چند عدد لیموترش خواهید داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۷    
درحالیکه که بسیاری از جوانان نبود شغل را مشکل اصلی خود پس از پایان دانشگاه عنوان می کنند، دانش آموزان هنرستانی در سنندج، عملا اقتصاد مقاومتی می آموزند و در همان دوران تحصیل مشغول به کار می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
آمریکائی ها هرگاه منافعشان تامین نشود به هر کاری دست می زنند و چون هم اکنون همه نقشه های آنان در منطقه و به ویژه در سوریه و عراق و لبنان با شکست مواجه شده دست پاچه شده اند و حاضر به کاری برای پاک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
نوبخت تصریح کرد: با این حال، چرا عده ای در داخل کشور می خواهند گرا بدهند که منابع مالی کم داریم؟ ما منابع مالی داریم و با همان هم می توانیم به توسعه کشور بپردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
بازیگران امروز بر اساس تعداد فالوور، مهمانی های شبانه، روابط غیراخلاقی، پول، پارتی، میزان سرمایه ای که بازیگر به کار تزریق می کند، نسبت خانوادگی با تهیه کننده و رفیق بازی انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه بر اساس تحقیقات انجام شده 4جاسوس در تیم مذاکرات هسته ای فعالیت داشته اند، از کمیسیون امنیت ملی خواست به موضوع ورود کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
سفر اخیر سلیمانی به مسکو، نقش و مأموریت واقعی سلیمانی را مشخص می سازد؛ وزیر خارجه واقعی ایران آن کسی نیست که شما فکر می کنید، بلکه وزیر خارجه ایران، ژنرال قاسم سلیمانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۲    
نماز اول وقت مهمانداران هواپیمای مشهد تهران در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخبگان جوان تصریح کردند: نمی خواهم وقت را صرف پاسخ گویی به اباطیل و یاوه گویی رئیس جمهور بی چاک و دهن آمریکا کنم، این ضایع کردن وقت است که انسان بخواهد پاسخ او را بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۲    
بع مناسبت روز عصای سفید از زحمات رقیه شفیعی، کتابدار بخش نابینایان کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۲    
عده ای از مشتاقان مهدوی سه شنبه ها در شلوغ ترین جای شهر مهر می پاشند؛ وابسته به حزب یا گروه خاصی نیستند و تنها به عشق سلامتی امام زمانشان نذر می کنند هرآنچه در توان دارند و گاهی مردم هم در این امر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۷    
در نشست معاون امور مجلس و حقوقی استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استاندار ایلام اجرایی شدن طرح یک هزار تعاون روستا با اعتبار یک و نیم میلیارد دلار و با هدف ایجاد اشتغال پایدار در روستاها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۲    
هزینه تولید مرغ بیش از سود آن و هزینه تهیه نهاده های دامی چون ذرت، سویا و آنتی بیوتیک ها خارج از توان آنان است ضمن اینکه فشار بانک ها برای بازپرداخت معوقه های بانکی به وام گیرندگان و ضامن ها از دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۳:۳۷    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: امسال 200 موکب در سراسر استان ایلام برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۲:۵۲    
فرماندار ایلام به اهمیت اعزام راهیان نور به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس اشاره و برهمکاری همه دستگاه های خدمات رسان با ستاد اعزام راهیان نور تاکید کرد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۷    
سرپرست انتظامی شهرستان سیروان از دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی که در روستای سراب کلان این شهرستان اتفاق افتاد، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶    
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد توافق هسته ای ایران نفس های آخر خود را می کشد و رو به زوال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶    
امروز 25 مهرماه سالروز آغاز عملیات عاشورا در سال 1363 است که منجر به بازپس گیری بیش از 50 کیلومتر مربع از مناطق اشغالی در استان ایلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱    
رئیس انجمن های ورزشی استان ایلام اظهار کرد: در سالهای اخیر شاهد درخشش و مدال آوری ورزشکاران ایلامی در عرصه های ملی و بین المللی بودیم و می طلبد که استان میزبانی مسابقات مختلف کشوری و بین المللی را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
مدیر حوزه های علمیه استان ایلام گفت: سپاه پاسداران مایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی و حتی جهان اسلام است و یاوه گویی های ترامپ نمی تواند جایگاه این نیروی مردمی را خدشه دار کند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
شست هم اندیشی اربعین و رسانه با حضور کلانتری معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام، عبادی، سردبیر خبرگزاری شبستان و اصحاب رسانه و مطبوعات این استان در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
این پژوهش با بررسی در سیره علوی تلاش می کند راهبردهای کنترل بازار در سیره ایشان را کشف نماید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
مقامات ایالات متحده آمریکا و به ویژه دونالد ترامپ برخلاف سخنان تند و تیز و اظهارات آتشین علیه جمهوری اسلامی ایران، از حرکت به سمت جنگ با این کشور ناتوان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۶    
طنز تلخی در ادبیات عامیانه مردم در اعتراض به مساله تورم وجود دارد که از کسی می پرسند قیمت فلان جنس چقدر است و جواب می شنود الان یا الان؟ گویا حکایت تلخی این طنز بخشی از واقعیت واکنش های امروزی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۶    
هویزه، به عنوان تفنگی تک تیرانداز ضد مواد یا آنتی متریال شناخته می شود که هدف اصلی آن، نفوذ به سنگرهای تقویت شده یا بدنه زره پوش هاست اما دقت نمونه ایرانی از خانواده ام 82 آمریکایی نیز بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۶    
منابع غیررسمی می گویند، شهر و استان کرکوک بدون درگیری، تحت کنترل بغداد و نیروهای مشترک ارتش و مسلح عراق در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۳:۱۱    
یک منبع آگاه از انتخاب گزینه های پیشنهادی معاونت اقتصادی و سیاسی استانداری ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۶    
اجلاس هیات های بهداشتی ایران و عراق در خصوص اربعین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۱    
اکبر محمدزاده روشندلی بااراده و پرتلاش اهل روستای لرینی ، شهرستان سیروان در استان ایلام که نه تنها توانسته در زندگی شخصی خود فردی موفق و خوشبخت باشد که حتی موجب تحولات بسیاری در منطقه محل زندگی ش هم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۶    
مریم شفیعی بانوی روشندل ایلامی که به تازگی در چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور موفق به کسب عنوان دوم حفظ کل قرآن کریم شد نشستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱    
جامعه شناس ایلامی عنوان کرد: در سخنرانی که ترامپ انجام داد هیچ نکته تازه ای وجود نداشت و فقط باعث شد، تراز شیطان بزرگ را به شیطانک آماتور تقلیل دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۶    
مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: با شهرداری ایلام در خصوص تعیین معبری اختصاصی برای نابینایان در شهر ایلام رایزنی شده و قرار است که شهرداری این فضا را مشخص کرده و پس از تأیید کارشناسان این سازمان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۶    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه علاقه مندیم برجام کماکان پابرجا باشد، هشدار داد که اگر برجام به هم بخورد، جمهوری اسلامی اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: مواضع ترامپ تبدیل به مشکلی جهانی شده که قطعا برای اروپا نیز دردسر ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: فرهنگ سازی و آموزش رویکرد جدید پلیس برای سامان دادن ترافیک است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱    
معاون سیاسی، امنیتی استانداری ایلام گفت: استفاده عشایر ایلام از مراتع کشور عراق نیازمند انعقاد توافقنامه دوجانبه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱    
استاندار ایلام : سیستم بانکی در استان می تواند منشاء راه اندازی طرح های بزرگ صنعتی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در مصاحبه ای در حمایت از راهبرد جدید رئیس جمهور کشورش گفت که برجام آن چیزهایی را که قرار بود متوقف کند، متوقف نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۶    
کره شمالی در سال 2009 از دستگاهی رونمایی کرد که کارشناسان خارجی آن را قلب برنامه موشکی و هسته ای این کشور می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۶    
وزیر خارجه کشورمان گفت: اگر تعبیری برای کلمه یاغی داشته باشیم کسی است که متعهد به هیچ موازین بین المللی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان دیدارهای جام جهانی 2018 روسیه از ایران می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۶    
فرمانده انتظامی استان ایلام با صدور پیامی از همکاری و همراهی و حضور گسترده آحاد مردم ومسئولین به جهت شرکت در اجرای برنامه های هفته ناجا صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
استفاده از گوشی های همراه عواقب قابل توجهی بر روابط خودمان با دیگران دارد، همچنین در برخی موارد اعتیاد به این وسیله نیز تاثیرات مخربی برجای خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
تعدادی از گیاهان با خواص دارویی بسیار می توانند جایگزین مناسب آنتی بیوتیک ها شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
علی علیزاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به سخنان اخیر دونالد ترامپ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
چویرول هودا، دروازه بان باشگاه پرسلای اندونزی در جریان دیدار تیمش با بازیکن حریف برخورد کرد و جانش را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
هیات وزیران در جلسه عصر امروز آیین نامه تشخیص قراردادهای مهم نفتی و نحوه انعقاد آنها را با هدف شفاف سازی اقتصاد تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
اگر متقاضی دریافت وام کم بهره هستید، فقط اسم و فامیل و مبلغ مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱    
سردار حسینی گفت: تا پایان سال حدود 8250 نفر از دانش آموزان پسر و دختر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱    
گرچه افق تحولات مربوط به مناقشه امنیتی بین کردستان عراق و دولت مرکزی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما در فضای غبار آلود نیز می توان رد پای برنامه های خارجی برای تنش آفرینی در را مشاهده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱    
نیروهای پیشمرگه روز شنبه با هشدار بغداد برای عقب نشینی از میادین نفتی در جنوب کرکوک مخالفت کرده و حضور خود در آن مناطق را افزایش داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱    
مرد افغان که هموطنش را به خاطر تعرض به همسرش به قتل رسانده است، برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل جهاد کشاورزی استان ایلام عنوان کرد: احیا دشت های ایلام و خوزستان که شامل 50هزار هکتار اراضی در دشت عباس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۱    
بارانی گفت: صحبت های اولیه بعد از برجام آقای روحانی یادمان نرفته است که به دنبال برجام دو و سه و....بودند؛ متاسفانه غرب گرایان چون غرب کعبه آمالشان است، خیلی زود بد عهدی های آمریکا را فراموش می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۱    
هشتادمین مرحله یارانه نقدی بامداد چهارشنبه 26 مهر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۰    
منابع خبری روز جمعه متن کامل نامه رئیس جمهور ایران به رئیس جمهور سابق آمریکا پس از اجرایی شدن برجام را منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۵    
آنچه کریستوفر نولان در مقام کارگردان در مورد وقایع دانکرک به تصویر کشیده است، تحریف محض تاریخ با استفاده از جابجایی عناصر فرمی سینماست، اما در محتوا مصداق واقعیت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۰    
با فعالیت های فرهنگی کمپین بگو یا حسین بسیاری از دانشجویان دانشگاه های آمریکا، امام حسین(ع) را از دریچه ای دیگر شناخته و با واقعه کربلا آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۰    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با تأکید بر اینکه ایرلاین ها برای پروازهای اربعین مکلف به معرفی چارترکننده های طرف قرارداد خود شدند، از منع شدن سایت ها برای فروش بلیت پروازهای اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۰    
منظومه فکری آیت الله العظمی خامنه ای از آثار علی اکبر ولایتی دوشنبه در دانشگاه آزاد رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵    
"سوفیا" مدرن ترین ربات زن انسان نما در مقر سازمان ملل متحد حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵    
کمک هزینه عائله مندی کارمندانی که همسر آنان فوت یا متارکه کرده اند حذف میشود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵    
با تعطیل شدن سفرهای کاروانی هزمان با اربعین، ورود به عراق تنها در صورت داشتن ویزا و ثبت نام در سامانه سماح امکان پذیر است، این حکمی بوده که ستاد اربعین در وزارت کشور صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵    
شهید شریف قنوتی نخستین های زیادی را به نام خود کرده است. او نخستین روحانی مجروح و اسیر جنگ تحمیلی، نخستین روحانی شهید دفاع مقدس، نخستین نماینده امام خمینی(ره) که در جنگ به شهادت رسید و...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره برنامه های خود در کشور روسیه سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
یک متخصص طب سنتی با اشاره به علل خستگی مفرط در افراد گفت: کارکرد نامناسب دستگاه گوارش بر روند شاداب سازی بدن تاثیر منفی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
به لحاظ ماهوی و با نگاهی به سخنان ترامپ، آمریکا برجام را لازم اما غیرکافی می داند که صرفاً در حوزه مهار فنی هسته ای ایران، کاربرد دارد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
غلامحسین درویش با شهرت درویش خان از اساتید به نام موسیقی سنتی ایرانی است که او را نخستین قربانی سوانح رانندگی در ایران می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
وزیر خارجه ایران در توئیتر خود به سخنرانی رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
سخنان گستاخانه رئیس جمهور آمریکا علیه توافق هسته ای ایران و 1+5 موجب افزایش بهای نفت در بازار نیویورک شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
کاخ سفید در بیانیه رسمی خود، اشتباه رئیس جمهور آمریکا را "رفو" کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
به گزارش ایلام پویا ،
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
طوفان ملت ایران در پای پست آخر اینستاگرام رئیس جمهور آمریکا؛ ایرانیان تا الان نزدیک به 0.5 میلیون کامنت علیه ترامپ در زیر این پست او گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
اگر ترامپ واقعا بر انجام این اصلاحات مصر باشد و کنگره نیز در مصوبات روزهای آینده خود بر این موضوع صحه بگذارد، آن وقت می توان گفت او عملا برجام را پاره کرده و این توافق تمام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
مشاور رییس جمهوری در واکنش به سخنرانی ضد ایرانی ترامپ اظهار کرد: ترامپ نتوانست برجام را پاره کند بلکه پاره های تن یک ملت در همه جای جهان را هم بر محور هویت ملی متحد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال از نخستین بازی این تیم با سرمربیگری وینفرد شفر ابراز رضایت کرد و گفت روزهای طلایی این تیم به زودی از راه خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۰    
حسینی گفت: سربازان و تفنگداران آمریکایی در آب های خلیج فارس ضرب شصت پاسداران را به عینه دیده اند و بهتر است رئیس جمهور مزخرف آمریکا دوباره صحنه های این شکست مفتضاحانه را مرور کند.
مشاهده نتایج بیشتر...