پنجشنبه ۰۴ خردادساعت ۰۲:۰۵May 2017 25

ایلام پویا (ilampooya.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۹    
سردار سپهر گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی چند سال پیش فرمودند که خرمشهر های دیگری در پیش داریم در خصوص اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۷    
یکی از مراجع عظام تقلید فرمود: با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی صحبت کردیم که آیا این سند 2030 را به شما داده اند و تصویب کرده اید؟ گفتند: ابداً.. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۲    
ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای تصریح کرد دوران جاهلیت صدر اسلام بار دیگر توسط برخی حکام مرتجع عرب منطقه در حال شکل گیری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۲    
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت:خواستگاه مردم کشورمان تحقق اهداف نظام است.بسیج سازندگی یکی از جلوه های مردمی نظام برای تحقق اهداف نظام اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۷    
سرهنگ کریمیان گفت: به مناسبت سالروز فتح خرمشهر مراسم گرامیداشت روز ایثار و مقاومت با ویژه برنامه هایی در شهرستان ایلام برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۷    
وزیر ارشاد هنوز از حاشیه روزهای گذشته و واکنش هنرمندان رها نشده است که دوباره با اتفاقی جدید مواجه می شود. او در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی، وزرا، رئیس دولت و از آنتن زنده صدا و سیمای ملی عنصری امن
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۲    
سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی خبر مربوط به حضور همسر و فرزندانش را در کنسرت شب گذشته شهر منچستر تایید و اعلام کرد که خانواده اش در سلامت کامل به سر می برند و حتی مجروح هم نشده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۲    
پادشاه هدایای گرانبهایی از جواهرات و طلا در سفر رئیس جمهور آمریکا به او هدیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۲    
رئیس کل دادگستری تهران در تحقیقات تکمیلی از این فرد اطلاعات خوب و مفیدی دریافت شد که در سرنوشت و تصمیم قضایی تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۲    
52 نفر از نمایندگان در نامه ای به لاریجانی اعلام کردند متأسفانه صلاحیت افرادی با سابقه فساد اخلاقی، مالی و شرب خمر یا مشکلات شدید امنیتی توسط هیأت نظارت بر انتخابات شوراها تأیید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۷    
علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی نامه ای به وزیر کشور از عدم ارائه شفاف نتایج به تفکیک صندوق های اخذ رأی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۷    
11 ماه از آغاز بازپرداخت سپرده های بالای 35 میلیون تومان مؤسسه ورشکسته ثامن الحجج می گذرد اما هیچ بازپرداختی نشده است و سپرده گذاران نیز با توجه به تعهد خود به بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۷    
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دولت دوازدهم بعد از انتخابات با 16 میلیون نفری مواجه شد که رئیسی را به عنوان نامزد خود انتخاب کردند به همین دلیل دیگر نمی تواند این رقیب قدرتمند را نادیده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹    
هنوز چند روزی از انتخابات نگذشته است که مطالبات از رئیس جمهور مستقر برای تحقق وعده ها افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۹    
سعید فاضلی با شکست دادن سانداکار جمهوری آذربایجان به نشان زرین بازی های کشورهای اسلامی در باکو دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴    
عربستان و امارات متحده عربی، متعهد شده اند تا مبلغ 100 میلیون دلار را به بنیاد ایوانکا ترامپ اهدا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴    
پلیس منچستر تائید کرد که وقوع انفجار در این شهر، تا کنون 19 کشته کشته و 50 زخمی بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۹    
بررسی ها نشان می دهد که با پذیرش 2030 راه برای ثبت شکایت های مختلف یونسکو علیه ایران باز می شود؛ به خوبی مشخص است که اعتراضات یونسکو به یک تذکر ختم نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۹    
استان جنوبی هرمزگان با کیلومترها مرز آبی همواره شاهد کشفیات گسترده مشروبات الکی و گرایش جوانان به شرب خمر است که این امر هشداری برای مسئولان و نقدی بر عملکرد نامناسب متولیان امر فرهنگ است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۴    
آشنایی با نحوه ازدواج مسئولین عالیرتبه نظام جمهوری اسلامی در نوع خود جالب توجه است. باشگاه خبرنگاران جوان در گزارشی به این موضوع پرداخته که در ادامه می آید:
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۴    
رئیس هیات والیبال استان ایلام با برپایی انتخاباتی، انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: مستند در پناه بلوط کاری از صدا و سیمای مرکز ایلام دربخش نهایی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شوالیه طلایی روسیه حضور می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۹    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایلام عنوان کرد: 3 هزار و 833 کیلوگرم گوشت و آلایش مرغ غیرقابل مصرف و تعداد 200 عدد کله پاچه گوسفندی همراه با سیرابی که به علت نگهداری در شرایط نامناسب دچار فساد گردیده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۴    
سومین دوره مسابقات قرآن کریم ورزشکاران ، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان مرحله استانی درایلام در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴    
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده های او و نامزد پوششی اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴    
حضور ترامپ و همسرش ملانیا به همراه دخترش ایوانکا و دامادش جرارد هر کدام با حاشیه های عجیب وغریبی همراه بود. ملانیا ترامپ نیز مانند همتای سابق آمریکایی خود میشل اوباما بدون حجاب در این سفر حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۸    
تعداد کارگران و مهندسان قراردادی که قرار است در چند مرحله بعد از انتخابات از شرکت نفت آذر چنگوله اخراج شوند حدود 420 نفر است که معوقه حقوقی دو ماه و عیدی سال 95 را هنوز دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۱    
فرماندار ایلام گفت: اعضای شورای شهر ایلام مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: زمان وعده دادن ها و مجادله با رقبای انتخاباتی به پایان رسیده و هنگام همدلی و هم افزایی برای عبور از موانع و کار برای رفع مشکلات مردم فرا رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای، ضمن تبریک به حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور منتخب، بر ادامه پیگیری مطالبات و حل مشکلات مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵    
انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با همه فراز و نشیب هایی که داشت به پایان رسید و آقای روحانی از رقیب اصلی خود آقای رئیسی پیشی گرفت و به ریاست جمهوری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۹    
الاتحاد نوشت: آرای خاکستری نقش تعیین کننده ای در پیروزی و شکست نامزدها دارند، آنچه در آن تردید نداریم، این است که پیروزی هر یک از نامزدها بر دیگری با اختلاف اندک همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۹    
گفته می شود در صورت پیروزی ائتلاف بزرگ در انتخابات روز جمعه، احتمال انتصاب محمدباقر قالیباف به عنوان معاون اول دولت کاروکرامت بسیار بالا رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۹    
انتخابات امسال با سالهای قبل تفاوت زیادی داشت.امسال رقابت میان روحانی و رییسی و قالیباف و...نبود.یعنی بود اما این فقط صورت ماجرا بود. واقعیت اینست که امسال یکطرف خواص بودند و یک طرف عامه مردم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۹    
فرآیند راگیری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کل کشور در حالی ادامه دارد که رفتارهای انتخاباتی منحصر به فردی از سوی برخی مسئولان دولتی رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۴    
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، خاطرنشان کردند: سرنوشت کشور در دست آحاد مردم است، چرا که رئیس قوه مجریه را انتخاب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تاکید کردند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷    
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوارهای اسلامی شهر و روستا از دقایقی پیش در سرار کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۶    
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمونین(ع) ایلام گفت: سند 2030 که رهبری آن را برملا کرد لکه ننگی بر تارک امضاء کنندگان آن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
حجت اشرف زاده گفت: از دوستان ستاد آقای روحانی در مشهد بازی ای خوردم که برایم درد سر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
مسئولان ستاد روحانی، با خریدن کانال های زنجیره ای پرمخاطب برای تبلیغ دولت و کمک به حسن روحانی در انتخابات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۵    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: انتخاباتی در یک کشور 80میلیونی به راه می افتد، مردم با شور و شوق خود را آماده می کنند اما آرامش همه جا برقرار است. این خیلی باارزش و بااهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
آقای روحانی که در پی میوه دادن خیالی برجام، ظاهرا به دنبال برجام های 1 و 2 و 3 است، در سخنان انتخاباتی اخیر خود با صراحت بیشتری منویات درونی خود را آشکار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۵    
کاندیدای انتخابات گفت: در جامعه ای به نام دین مردم باید از رفاه برخوردار باشند یعنی جامعه از فقر و بیکاری رنج نبرد و جامعه پررونقی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۰    
همایش بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی با حضور سیدابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف آغاز شده و سیل عظیم شهروندان تهرانی به سمت مصلی سرازیر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۰:۵۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب انقلابی در مدارس، گفت: مدارس علمیه باید جایگاه محوری، ولایی و انقلابی خود را روز به روز تقویت نمایند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام عنوان کرد: مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف از 25 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۰    
اجتماع بزرگ حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۰    
جمعی از فرهنگیان ولایت مدار استان ایلام در قدردانی از سردار بادرایت دکتر محمدباقر قالیباف، بیانیه ای صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
در حال حاضر شاهد اردوگاه اصلاح طلبان در شهرک صنعتی ایلام هستیم که بجای ایجاد کارخانه، زمین دولتی را برای ایجاد خانه باغ دریافت کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۹    
خبرنگاران حاضر در میدان امام خمینی(ره) اصفهان جمعیت ده ها هزار نفری امروز مردم در حمایت از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را کم نظیر توصیف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه ای اعلام کرد نیروهای انقلاب علیه ناکارآمدی دولت فعلی ائتلاف خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی شما می دانید که قلب من صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که در قامت کاندیدا قرار می گیرد ظرفیت داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
ستاد حجت الاسلام رئیسی درنامه ای به شورای نگهبان به اقدام دولت در آستانه انتخابات اعتراض و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
نماینده سابق مجلس گفت: حرکت بسیار زیبا و دقیق آقای دکتر قالیباف حکایت از یک خودگذشتگی داشت که ماحصل آن در یک بصیرت و دقت و تیزبینی استوار بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون با تکذیب حمایتش از روحانی گفت: هیچگونه حمایتی از جریان ها، رنگ ها و فرد و جناح خاصی نداشته و در کنار تمامی اقشار جامعه و علی الخصوص قشر مستضعف و عشایر زحمتکش خواهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیت خود نوشت حمایت آقای قالیباف از آقای رئیسی علامت پایان تفرقه در جبهه انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جمع پرشور مردم شیراز که شعار قالیباف تشکر سر می دادند، گفت: ما هم از ایشان تشکر می کنیم، ایشان حرکت انقلابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۹    
امام جمعه غرب تهران در همایش حامیان انقلاب شهر ایلام عنوان کرد: در این مقطع حساس از انقلاب، باید انقلابی در مدیریت کشور صورت گیرد با سید بزرگ کسی که بارها تاکید کرده که من فراجناحی ام و یک انقلابی ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۴    
بازرس ستاد منطقه غرب در همایش حامیان انقلابی در ایلام گفت: توفیق داشتم در قرارگاه رمضان با برادرم آقای قالیباف همراهی داشته باشم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۹    
رییس ستاد دکتر محمدباقر قالیباف در ایلام اظهار کرد: به محض اعلام انصراف آقای قالیباف، جهت وحدت و اتحاد بیشتر با ستاد های دیگر هماهنگی های لازم انجام شده است؛ این را گفتم که کسی شایعات بی اساس نسازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹    
آقای روحانی در مناظره ی آخر باز هم چون گذشته به جای ارائه برنامه هایش از متن به حاشیه رفتند و طبق روال همیشگی با ادبیات خاصش، بر سید مظلوم مان تاختند که امام رضا(ع) را حزبی نکنید و.....
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹    
روی کار آمدن حسن روحانی در سال 92 یکی از استثنائات و رویدادهای غیرعادی در سپهر سیاسی کشور بود چرا که هیچ یک از جریان های سیاسی در ابتدا او را به عنوان گزینه ای جدی ریاست جمهوری به حساب نمی آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: سخنان آقای جهانگیری در خصوص لابی گری قالیباف در مجلس درست نبوده و بیشتر فضای تبلیغاتی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
استاندار ایلام از آمادگی استان ایلام برای برگزاری انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
موافقان و مخالفان تحقیق و تفحص از شهرداری، اظهارات جهانگیری در خصوص لابی گری قالیباف را خلاف واقع دانستند و خواستار معذرت خواهی او از منتخبان مردم شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
حجت الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه ما معتقدیم این دولت نمی تواند چک برجام را نقد کند، گفت: ما معتقدیم برجام چک نقد نشده ای است که دولت انقلابی و جهادی می تواند آن را نقد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۴    
پسر حجت الاسلام روحانی سال 76 در خانه و به وسیله اسلحه ای خاص درگذشت و حرف و حدیثها و سوالات مهمی پس از آن درباره قاتل و مقتول بروز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴    
مشاور استاندار ایلام از ادامه سخنان منتقد دولت در مسجد جامع با پرخاشگری جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۴    
"علی یاری" نماینده اسبق ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده خبر منتشر شده در مورد حمایت بنده از کاندیداتوری آقای روحانی را تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۸    
در ستاد انتخاباتی شما در ایلام، کسانی نه تنها امام رضا(ع) که پدر و فرزند ایشان را نیز مورد هتاکی قرار دادند و قصد بازسازی فرقه اسماعیلیه را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۲:۱۲    
گازانبر قفل معیشت مردم است؛ اینکه فقط بیایید تلاوت کنید فلانی چه گفت؟ این مهم نیست؛ او چه کرد؟ آیا توانست لبخندها را به مردم برگرداند یا فقط از امیدی گفت که ته کاسه اش هیچ چیزی نبود و نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۲    
رئیس ستادکارو کرامت سید ابراهیم رئیسی در ایلام گفت: رئیس ستاد مرکزی حسن روحانی در شهرستان ایوان به جمع حامیان سید ابراهیم رئیسی پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۷    
یک معضل دیگرهم ظهوربرخی کاندیداهای خانم باعکس های گریم شده، فتوشاپی بازیورآلات وظاهری است که به هیچ وجه مناسب فضای انتخاباتی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۷    
سند ملک نجومی حسن روحانی در شهرک غرب منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۷    
به گزارش ایلام پویا ، محمد مهدی همت فرزند شهید همت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: لیست منتشر شده از اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر تهران نشان از حذف برادرمان، آقا مهدی تندگویان دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۲    
مردم در بی اعتمادی ناشی از افشاگری های اصحاب دو جناح به یکدیگر و در میان عصبیت ها و بداخلاقی ها سیدی باتقوا دیدند که می توان به او اعتماد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۲    
دولتی که درآمدهای ناشی از هدفمندی یارانه ها را به صورت حقوق های نجومی به مدیران خود داده، بودجه جاری اش را سه برابر کرده وتا آخرین روزهای دولت خود یکبار هم پای حرف محرومین نبوده است باید مخالف افزایش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۷    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: جهانگیری دیروز مطلبی را گفت که اساس و اعداد و ارقام آن کذب بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۲    
اگر شرایط سنی و حافظه بلند مدت او اجازه دهد؛ باید یادش باشد که 8 سال قبل، دوستان او، جنبش سبز را به راه انداختند و به دروغ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۲    
قطعا با مبلغ فیش های نجومی وزرای دولت روحانی، و اختلاس های میلیاردی صورت گرفته می شد بسیاری از پروژه های ناتمام ایلام محروم را تکمیل کرد و واژه منحوس محرومیت را از رخ این استان پاک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۲    
با بررسی پرونده برادران حسن روحانی و اسحاق جهانگیری اثبات می شود این است که قطعا جهانگیری و روحانی دو روی یک سکه هستند و حتی انتخاب جهانگیری هم تفاوتی در معیشت مردم ایجاد نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۷    
قالیباف گفت: آقای روحانی واقعا وقتی می گویید دولت قبل از نظر مردم دولت قبل شما هستید 4 سال بودید و امروز باید بگویید چه کردید بعد از 4 سال مجددا دارید وعده می دهید هیچ اصلاحی شفافیتی صورت نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۷    
روزنامه الاخبار چاپ بیروت در تحلیلی در آستانه آغاز سومین دور از مناظرات ریاست جمهوری در ایران به کاهش 3 درصدی محبوبیت روحانی بر اساس آخرین نظر سنجی صورت گرفته در ایران اشاره می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۷    
کاربران فضای مجازی در واکنش به صحبتهای امروز جهانگیری در مناظره سوم که گفت عزت مردم در دولت یازدهم حفظ شد این تصاویر از سبد کالا را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۲    
رئیسی پنجمین کاندیدایی بود که پشت تریبون قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲    
مشروح سخنان 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در سومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲    
قالیباف با بیان تخلفات برادران حسن روحانی و جهانگیری نسبت به برخورد با وام های کلان گلایه کرد و از املاک نجومی این دو کاندیدای ریاست جمهوری پرده برداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲    
در مناظره فینال با موضوع اقتصادی عملکرد دولت یازدهم توسط کاندیداها به چالش کشیده شد و عملا دولتی ها هیچ پاسخی برای سؤالات اقتصادی و فسادها نداشتند و مناظره سوم را باختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲    
مناظره سوم که به نظر بسیاری از کارشناسان حکم فینال را دارد و در حوزه اقتصادی که چالش مهم مردم و نامزدها است واکنش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲    
پایگاه خبری صوت العراق نوشت: متاسفانه این بار روحانی نه تنها نمی تواند با مشتی وعده های توخالی نظر رای دهندگان ایرانی را جلب کند؛ بلکه توان متوقف کردن سیل انتقادات را هم ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۲    
تکنیک دولت تا امروز تکنیک دره عمیق،سیاه نمایی از دولت گذشته، رقیب هراسی،خطرجنگ،اختلاف مذهبی،تحریک قومیتی و حمله به سپاه،بسیج،ارتش و توانایی های نظامی و اظهارات خلاف امنیت کشورمان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۲    
نماینده اسبق ایلام در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی اعلام کرد: سید ابراهیم رئیسی نامزد اصلح است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه ایلام، گفت:خودکامگی برای جلب رأی، رقیب هراسی، احساساتی کردن جوانان و طرفداران و به جان هم انداختن توده های مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
اجتماع بزرگ هوادارن حجت الاسلام رئیسی امشب با سخنرانی آیت الله محمدی ایلامی در ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
جانشین انتظامی استان ایلام گفت: فردی که در حال توزیع بسته های ماده مخدر شیشه در سطح شهر ایلام بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۷    
جانشین اسبق ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: ملت به خوبی دریافته اند که کاندیدای اصلح کیست .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۹    
اسامی 105 نفر اعضای شوراهای شهر اسلامی شهر ایلام به ترتیب حروف الفبا از سوی فرمانداری ایلام منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر 11 جوان آماده ازدواج در کشور هستند، که اگر تنها 2 نفر از کسانی که اختلاس کرده اند، پولشان را برگردانند، مشکل ازدواج آن ها حل خواهد شد
مشاهده نتایج بیشتر...