دوشنبه ۰۵ تیرساعت ۲۱:۵۶Jun 2017 26

ایلام پویا (ilampooya.ir)

  ۴۹ دقیقه پیش    
آنچه بیشتر ذهن ها را در جوابیه معاون فرهنگی ارشاد ایلام به خود خیره می کند اینکه حتی وی هم نتوانسته ثابت کند که کنسرت چگونه ریشه در قرآن دارد و تنها مباحث فرعی دیده شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
دولت جدید به فکر تولید و اشتغال باشد و از موضوعات حاشیه ای بپرهیزد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماز عید سعید فطر با شکوه خاصی و در مصلای امام خمینی ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۳:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۳:۴۵    
در طی فرآیند مراحل قانونی اخذ مجوز بانک مهر اقتصاد و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۳:۱۵    
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام عنوان کرد: چه خوب و نیکوست در این ماه به عنوان تمرین و آمادگی روحی روانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۷    
عید فطر، عید اولیای الهی است ،از جمله لیالی شریفه که در فضیلت و ثواب عبادت و احیای آن احادیث بسیار وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۷    
از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد تصادفات منجر به فوت در جاده های ارتباطی ایلام به نسبت دوره مشابه سال گذشته 27 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۲    
روزنامه آمریکایی در گزارشی، به برپایی مراسم روز قدس در تهران، نمایش موشکی و انزجار حاضران از رژیم آل سعود پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۲    
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: تمامی موشک های شلیک شده به سمت مواضع داعش به هدف اصابت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷    
براساس اعلام هواشناسی دمای هوای استان از روز سه شنبه تا جمعه از شش تا هشت درجه هوا گرم تر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷    
در آخرین روز میتینگ انتخاباتی در مشهد، رئیسی و روحانی همزمان در جمعیت انبوه طرفداران خود در حال سخنرانی بودند که عامل تروریست در فاصله ای نزدیک به محل تجمع دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷    
سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند، یک گروه تروریستی وابسته به داعش را طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام به همراه تجهیزات انفجاری و انتحاری بازداشت نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۲    
اولین گزینه تغییر در کابینه دوازدهم خواهد بود، هرچند به نظر می رسد خود او هم دیگر تمایلی به ماندن ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۲    
محمد زاده گفت: حضور مردم در روز قدس به عنوان یک سرمایه پایدار اجتماعی و خط محکم در برابر نفاق و توطئه های استکبار در مقابل ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۷    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقدام موشکی علیه تروریست ها طبق سلسله مراتب نیروهای مسلح و فرماندهی مقام کل قوا تصمیم گیری و اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۷    
فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام با بیان اینکه ما نباید کاری کنیم که منافقین با این سابقه جنایتکارانه تبرئه شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۷    
معمولا انتظار عرفی این است که تصویر، نام یا حتی پیام انتخاب شده برای هر پروفایل (مانند نوع پوشش) معرف فرد باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۲    
رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه غروب امروز هلال ماه شوال قابل رؤیت نیست، گفت : 150 گروه از غروب امروز برای رویت هلال ماه شوال در مناطق مختلف کشور اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۲    
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آنها تصور نکنند که اختلاف نظرها در ایران مجال مانور شیطانی شان را فراهم می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۲    
یک سناتور آمریکایی می گوید طرح تحریم های جدید ایران که فعلاً در کنگره در حال تصویب است، تحریم های سختی علیه کشورمان اعمال می کند و چنین تحریمی، تناقضی با مفاد برجام ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۲    
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اظهارات ولیعهد جدید عربستان درباره کشاندن جنگ به ایران گفت: رژیم سعودی ترسوتر و ضعیف تر از آن است که بخواهد علیه ایران جنگ به راه بیاندازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۲    
با افزایش بیکاری های ناشی از تعطیلی مراکز تولیدی، موجی از سواستفاده های مالی و اخلاقی توسط شرکت های کاغذی کاریابی از افراد جویای کار به راه افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۲    
سلام بر تو که دیروز چون با ما بودی، به سختی دلبسته ات بودیم، و فردا که از میان ما خواهی رفت، از جان و دل آرزومند آمدنت هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۲    
وزیر کشور از معاون امنیتی و انتظامی خود خواست که با هماهنگی و مساعدت وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی حواشی غیرقانونی راهپیمایی روز قدس را پیگیری کند و به موجب قانون خاطیان به مراجع قضایی معرفی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۷    
آنچه امروز رخ داد نیز از زاویه ای دیگر، به حاشیه بردن مراسم روز قدس بود؛ همین بس که شکوه و عظمت قیام مردم روزه دار ایران را جمعی محدود خدشه دار کردند و به حاشیه بردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۷    
چه می گویید آقای روحانی؟! هیچ متوجه هستید؟! والله شیطان بزرگ و همه آن بزمجه های تروریستی که در غرب و شرق و جنوب و شمال پرورانده، اندازه کافی دارند سپاه را می زنند! والله وظیفه شما چیز دیگری است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۲    
لطفی گفت: شمارش معکوس برای پایان یافتن و فرو پاشی رژیم صهیونیستی با وجود حمایت گسترده آمریکا و انگلیس آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۷    
رهبر انقلاب درباره برهم زدن سخنرانی های مسوولان نظام و شعار دادن علیه این و آن در تجمعات مختلف تذکرات و هشدارهایی داده اند که مرور آن ها قابل تأمل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۰    
شعار "مرگ بر اسراییل" در در آسمان شهر چوار طنین انداز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۰    
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه عنوان کرد: ملت ایران می تواند منبع تهدید را در سرچشمه منهدم کند و این اقتدار موشکی درس بزرگی به آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۰    
جنایات آمریکا و اسرائیل سبب شده تا مردم روز قدس را گرامی بدارند و جهت باشکوه تر برگزار شدن آن بکوشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۵    
راهپیمایان روز جهانی قدس در شهرستان ایلام با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا پرچم رژیم جعلی صهیونیستی را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵    
مردم غیور و مرزدار ایلام با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر داعشی و تکفیری روز قدس را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۰    
جناب استاندار که دغدغه انتقام گیری شکست خوردگان انتخابات رادرشب قدر دارید کاش لحظه هم به فکردغدغه جوانان بیکاری بودید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: پلیس با به کارگیری تمام توان رزمی عملیاتی و تجهیزاتی خود آماده برقراری نظم و امنیت مراسم راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۳:۲۴    
سازمان صنعت، معدن و تجارت پیرامون خبر منتشر شده در ایلام پویا مبنی بر انتقال دستگاه های شرکت زرجین بافت ایلام به زنجان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۳    
بی شک شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس نشانه تعهد، انسان دوستی و مسئولیت اسلامی و انسانی همه کسانی است که حق را پاس می دارند و باطل و بیداد را محکوم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۸    
کاظم زاده گفت: به عنوان یک بسیجی افتخار می کنم که در جمع عزیزانی هستم که سیلی محکم آنها به آن کسانی که میخواهند امنیت مردم را در منطقه تحت الشعاع قرار بدهند نواخته شده و در تمامی مملکت امروز باعث ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۸    
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریست های تکفیری تأکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان های استان ایلام را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۳    
متنبراستی روز قدس ، روز تجلی حضور با شکوه امت پیامبر اعظم (ص) و آزادیخواهان و ظلم ستیزان عالم است و طنین شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۳    
جمعی از استادان دانشگاه های کشور در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۸    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از آغاز طرح تابستانه پلیس در ایلام همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از اجرایی شدن طرح های ضربتی افزایش تولید و رونق اشتغال براساس مشاغل حوزه گردشگری و صنایع دستی در 2 روستای زنجیره علیا در چرداول و پشت قلعه در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۸    
اختصاص تنها 36 سهمیه استخدام از بین 11 هزار سهمیه استخدام کشوری به استان ایلام دلیل محکمی بر ادعای توخالی بودن طبل مروارید است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۳    
چرا باید با وجود جذب حدود 11 هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی تنها 36 نفر در ایلام پذیرش شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۳    
سوالی که از استاندار ایلام و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیش می آید این است که چرا کارخانه ای که با استفاده از امتیازات منطقه محروم ایلام شروع به فعالیت کرده اکنون به جای دیگر منتقل شود؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۸    
پسر دوازه ساله زمانی که مقابل یکی از اراذل و اوباش شرق تهران قرار گرفته بود، توانست با زدن ضربه ای از دست وی بگریزد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۸    
در روزهای پایانی ماه رمضان، مصرف آب و مایعات را در طول روز به 2 تا 3 لیتر برسانید و اگر در رنگ ادرارتان تغییر پیدا کرد به پزشک مراجه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳    
رییس جمهور تاکید کرد: اگر از یک مرکز، گروهکی افرادی را اعزام کند و با پررویی می خواهد در برابر برخی از معاندین ما در منطقه و خصم ما در سطح جهانی خودی از خود نشان دهد و به عظمت جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳    
معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: در دو روز گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه مشکلاتی برای مؤسسات ثامن و مهر اقتصاد ایجاد شده است که موجب نگرانی هایی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳    
رامبد جوان به حمله موشکی سپاه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۴:۲۳    
فرمانده سپاه امیرالمونین (ع) استان ایلام اظهار کرد: توجه شود که ابتدا تحریم های جدید وضع شد و بعد موشک به مواضع داعش شلیک شد و برخی سالهای بعد سپاه را متهم نکنند که این شلیک ها باعث تحریم های جدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۲:۳۸    
نماینده مردم یزد در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم هایی که در این قانون آمده از همه تحریم هایی که در طول تاریخ انقلاب اسلامی از سوی آمریکایی ها وضع شده افتضاح تر است و اگر رئیس جمهور آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۲    
جاذبه فوق العاده ایشان مثال زدنی بود و امروز اساتید بسیجی دانشگاه باید این جاذبه را داشته باشند و اجازه ندهند دانشجویان درس ناامیدی و از هم گسیختگی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۲    
بیرانوند گفت: متوسط مصرف آب در کل بخش ها در ایلام 6.5 درصد و در حوزه مسکونی با رشد 7.5 درصدی همراه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۲    
مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پلیس دهلران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۷    
بهروز سپیدنامه شاعر آئینی استان به مناسبت سالروز شهادت شهید علی غیوری زاده ابیاتی تقدیم به روح ملکوتی این اسوه غیرت و مردانگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۷    
ماه رمضان ماه نزول قرآن و ماه ضیافت الهی فرصتی ویژه برای تقرب به محضر حق تعالی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۷    
یادواره شهدای زن حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا (س) سپاه ناحیه ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۷    
فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: چرا خطاب به نیروهای مسلح گفته می شود قدرت فساد می آورد؛ آیا امروز قدرت و توان دفاعی نیروهای مسلح دربرخود قاطع با تکفیری ها فساد آورد یا آرامش و امنیت؟ آیا غرور ملی که ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۸    
مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان ایلام نیز در حرکتی خودجوش در فضای مجازی تشکر خود را از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۳    
امام جمعه ایوان گفت:رییس جمهور نباید در مسائلی که در نیازمند تبحر و مهارت خاص است وارد شود چرا که مطرح کردن اینگونه صحبت ها نیازمند دانش در رشته کلام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام گفت: بخش خصوصی استان هرچند محدود است اما می تواند پای کار بیاید و بخش عمده ای از ظرفیت های اقتصادی استان را به فعلیت برساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۸    
معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اهمیت اقدامات فرهنگی در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: اصل پیشگیری باید در اولویت برنامه های مبارزه با مواد مخدر قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان و بقاع متبرکه استان در شب های ماه مبارک در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۳    
یک گروه تروریستی که قصد انجام اقداماتی علیه امنیت مردم در شب های قدر را داشت شناسایی و خنثی شد و مقادیر زیادی سلاح و جلیقه انتحاری کشف شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۸    
برخی از هنرمندان و مجریان کشور نسبت حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسدران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست های تکفیری در سوریه واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۵:۳۱    
استاندار ایلام گفت: فرهنگ سازی در بین خانواده ها تاثیر بسزایی در گذران بهینه اوقات فراغت جوانان دارد و در این زمینه بایستی دستگاه ها به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۵:۰۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام هشدار داد: سلامت مردم بازیچه عرضه کنندگان غیرمجاز فرآورده های گوشتی و دام و مرغ نیست .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۴۶    
مدیرکل صدا و سیمای ایلام از آمادگی صدا و سیمای ایلام برای انعکاس حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۳۱    
جانشین فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: مردم به شایعاتی که پیرامون حضور افراد و گروه های تکفیری داعش در استان منتشر می شود توجه نکنند و از انتشار و بازگو کردن این گونه اخبار کذب خودداری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۳۱    
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: تمهیدات، برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای حضور با شکوه مردم ایلام در راهپیمایی روز جهانی قدس انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۱۶    
عضو هیت علمی دانشگاه عنوان کرد: با توجه به تصویب طرح جامع تحریم های ایران در مجلس نمایندگان سنای آمریکا دولت باید بر اساس قانون اقدام متقابل و متناسب عمل کند البته این مصوبه سنا نقض آشکار برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۱۶    
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۱۶    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت وهورت های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این ها جدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۰    
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان ایلام از جمع آوری متکدیان غیر بومی در شهر ایلام و انتقال آنها به اردوگاه ملاثانی اهواز جهت انتقال به کشورشان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۵    
یک متخصص گوش و حلق و بینی گفت: استفاده مداوم از هندزفری احتمال کاهش شنوایی و حتی ناشنوایی را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۰    
براساس تحقیقات جدید، شستن دست ها باعث زدن دکمه ریست مغز می شود!
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۰    
نتایج مطالعات نشان داده است ترکیب طبیعی در هسته انگور وجود دارد که نه تنها دندان را تقویت می کند بلکه با پوسیدگی آن هم مبارزه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور گسترده عاشقان آن امام علوی در ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۰    
در حالی که نمایندگان سنای آمریکا گسترده ترین تحریم های خود علیه جمهوری اسلامی ایران را تصویب می کنند نمانیدگان مجلس شورای اسلامی مشغول سر کشی به حوزه های انتخابیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۰    
معاون امور هماهنگی و توسعه منابع استاندار ایلام بر ارائه راهکارهای فرهنگی با پشتوانه تحقیق و پژوهش در استان ایلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۵    
رییس پلیس راه استان گفت:تردد خودرو های پلاک دولتی خارج از ساعات غیر اداری و در روزهای تعطیل بدون داشتن مأموریت و برگ تردد برابر ماده 5 آیین نامه چگونگی و نحوه استفاده از خودرو های دولتی ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۵    
یک مقام آگاه امنیتی گفت: هیچ درگیری در مرزهای غربی کشور با عناصر تروریستی رخ نداده است و تحرکات لجستیکی نظامی کشور طبق روال معمول برای تضمین امنیت ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۰    
وزارت امور خارجه آمریکا برای نخستین بار کتاب اسناد مرتبط با کودتای 28 مرداد که به سرنگونی دولت محمد مصدق منجر شد را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۰    
قانون مبارزه با فعالیت های ثبات زدای ایران در سال 2017 را می توان جدی ترین و جامع ترین قانون تحریمی ایالات متحده آمریکا پس از اجرای برجام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: کردهای غیور و سلحشور بیشترین شهید را در مقابل جنایت ها و وحشیگری های گروه تروریستی داعش تقدیم کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: برغم مشارکت های خوب صورت گرفته در زمینه توسعه بهداشت و سلامت، همچنان نیازمند افزایش این مشارکت ها هستیم و امیدواریم خیرین نیکوکار در کنار دانشگاه علوم پزشکی در عرصه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۷:۴۵    
دیروز همزمان با سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی(ع)، مراسم سوگواری و دسته عزاداری در ایلام با حضور شیعیان و عاشقان اهل بیت(ع) برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۷:۴۵    
یک کارشناس مسائل هسته ای با اشاره به اینکه بعد از برجام قرار نبود تحریم ها به این گستردگی علیه ایران وضع شود عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۵    
فرمانده سپاه ناحیه ایلام عنوان کرد: دسته عزای شهادت امام علی (ع) نخستین مظلوم عالم، در ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۵    
مراسم احیا شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان همزمان با سحر روز جمعه با حضور مردم مومن و خداجو در حرم امامزاده علی صالح (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۰    
ذکر الهی العفو ، مردم ایلام در دومین شب از لیالی قدر، بغض های شکسته و اشکهای ریخته، زمین را ملتمس تر کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل زندانهای ایلام نیز ضمن تقدیر از این اقدام خداپسندانه و عوامل برنامه تلویزیونی ماه عسل گفت: با اهداء مبلغ جمع آوری شده 2 نفر از زندانیان استان ایلام نیز آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل دامپزشکی استان ایلام، گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلای انسانی به تب کریمه کنگو در استان ایلام مشاهده نشده اما باید مراقبت های لازم و رعایت نکات ایمنی صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰    
فرمانده انتظامی ایلام از امحاء 70 هزار قلم داروی غیرمجاز دامی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل جهاد کشاورزی استان ایلام عنوان کرد: در هفته جهاد کشاورزی از 21 تا 27 خرداد 45 طرح تولیدی و خدماتی افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵    
مسابقات تکواندو نونهالان قهرمانی استان با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...