سه شنبه ۲۱ آذرساعت ۰۴:۲۸Dec 2017 12

ایلام پویا (ilampooya.ir)

ایلام پویا 29 اسفند 1394 ایلام پویا 1 فروردین 1395 ایلام پویا 1 فروردین 1396 ایلام پویا 31 اردیبهشت 1396 ایلام پویا 31 خرداد 1396 ایلام پویا 31 تیر 1396 ایلام پویا 31 مرداد 1396 ایلام پویا 31 شهریور 1396 ایلام پویا 1 مهر 1396 ایلام پویا 1 آبان 1396 ایلام پویا 1 آذر 1396 ایلام پویا 2 آذر 1396 ایلام پویا 3 آذر 1396 ایلام پویا 4 آذر 1396 ایلام پویا 5 آذر 1396 ایلام پویا 6 آذر 1396 ایلام پویا 7 آذر 1396 ایلام پویا 8 آذر 1396 ایلام پویا 9 آذر 1396 ایلام پویا 10 آذر 1396 ایلام پویا 11 آذر 1396 ایلام پویا 12 آذر 1396 ایلام پویا 13 آذر 1396 ایلام پویا 14 آذر 1396 ایلام پویا 15 آذر 1396 ایلام پویا 16 آذر 1396 ایلام پویا 17 آذر 1396 ایلام پویا 18 آذر 1396 ایلام پویا 19 آذر 1396 ایلام پویا 20 آذر 1396 ایلام پویا 21 آذر 1396 
  ۴ ساعت پیش    
سومین اجلاس استانی نماز و فضای مجازی در ایلام برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
دومین اردوی راهیان نور دانش آموزان پسر شهرستان ایلام به مناطق عملیاتی دفاع مقدس درون استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵    
با 8 اشتباه رایج که سلامت چشم را به خطر می اندازد، آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵    
باقالی یکی از خوراکی هایی است که معمولا در غذاها مورد استفاده قرار می گیرد، اما کمتر در مورد خواص این ماده غذایی صحبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم بانک های بزرگ علیه ایران ادامه دارد، گفت: تحریم ها همچنان برقرار است و غربی ها به دنبال توسعه سند برجام به حوزه های امنیتی و موشکی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تغییر روش بودجه ریزی، شفاف سازی بودجه و عدم تمرکز آن از ویژگی های لایحه بودجه سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
کلاچ خودرو قسمتی از گیربکس آن و یکی از اصلی ترین سامانه های داخلی اتومبیل به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
هنگامی که برای مدتی طولانی می نشینید ممکن است در دست و یا پای خود احساس بی حسی، کرختی و یا سوزن سوزن داشته باشید. این احساس بی حسی در دستان و پاها در پزشکی با نام پارستزیا است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
وزیر خارجه ایران در یادداشتی برای یک روزنامه آمریکایی به اروپا هشدار داد نباید با همراه شدن با دولت آمریکا در تضعیف برجام اشتباهات گذشته را تکرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
شش سال بحران سوریه را که جنگ ترکیبی محور آمریکایی علیه محور مقاومت و محور مسکو-پکن-تهران است، نمی توان صرفا نظامی دید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۵    
شورای آتلانتیک با اشاره به نقاط قوت ذاتی ایران در عراق نظیر قرابت جغرافیایی نسبت به آمریکا، مقابله با نفوذ تهران در این کشور را بسیار دشوار ارزیابی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی مهران گفت: در هشت ماه امسال بیش از 110 هزار تن محصولات کشاورزی از مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام عنوان کرد: هیچگاه وقت نماز جلسه برگزار نشود و بهترین مکان اداره باید نماز خانه باشد؛ مدیر یک اداره باید نسبت به اقامه نماز جماعت کوشاترین فرد باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۰    
لطفی گفت: باید موانع بر سر راه نماز توسط مدیران و مسئولین برداشته شود و مدیر اداره و یک نهاد خود اولین نفر در صف اول نماز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۰    
روابط عمومی دامپزشکی استان ایلام عنوان کرد: این طرح آذر ماه توسط اداره دامپزشکی و فرمانداری شهرستانها به رسانه های سطح استان اطلاع رسانی می شود و از ابتدای دی ماه ساماندهی کشتار دام ساماندهی و ذبح ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
تعطیلی کمیته امداد امام خمینی(ره)بخش کلات مورموری باعث ناراحتی و رنجش خاطرمددجویان این نهاد مقدس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
براساس مستندات لایحه بودجه 97 کل کشور منابع عمومی بودجه 6 درصد در مقایسه با مصوب بودجه امسال رشد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
نرم افزار Samsung Internet Browser یکی از مرورگرهای پرطرفدار گوشی های هوشمند است که برای گوشی های سامسونگ ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بازی Angry Birds یک بازی پرطرفدار و معروف است که خیلی زود جای خود را میان گیمرها باز کرد و قطعا از تجربه آن لذت خواهید برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
دانشمندان انگلیسی دریافتند که افراد مجرد در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به دمانس عقلی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
کلم پیچ ضدسرطان و دارای ترکیبات آنتی اکسیدان است که به پاکسازی بدن کمک می کند. همچنین اثرات مخرب ناشی از استعمال دخانیات را از بین می برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۴    
خوردن مرغ های کبابی خوشمزه گاهی به دردسرش نمی ارزد، مواد افزودنی و طعم دهنده هایی لذت بخش که با شیوه مناسبی پخته نمی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۴    
مطالعات اخیر نشان می دهند که مصرف داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی، می تواند منجر به آسیب های جدی در کلیه، استخوان و قلب باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۴    
بررسی ترازنامه مالی باشگاه پرسپولیس طی سال های 94 و 95 نشان می دهد حدود 61 میلیارد از دارایی های ثابت مشهود این باشگاه به یکباره ناپدید شده و در هیچ سند مالی قابل ردیابی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۴    
حرکت این افراد با اسلحه و قمه در میان راه روهای اورژانس و قسمت های منتهی به بیمارستان موجب وحشت کارکنان، بیماران و همراهان آنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۴    
کار سامانه ESM آن است که با جستجو در فضای نبرد، هرگونه سیگنال مخابراتی، امواج ماهواره ای یا راداری دشمن را شناسایی کرده و اقداماتی مثل کشف و رهگیری، ضبط و آنالیز و کشف منبع تشعشع را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
مهلت ارسال پرونده های چهارمین دورۀ پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، تا سی ام آذر ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
زنگ نخستین روز دومین جشنوارۀ موسیقی کلاسیک ایرانی به دبیری امیر مردانه با حضور جمعی از اهالی موسیقی در تالار رودکی به صدا درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
مطالعه جدید نشان می دهد زنان می توانند با کاهش وزن ریسک ابتلا به سرطان سینه را کاهش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
با توافق وزرای اقتصاد، صنعت وکشاورزی و روسای بانک مرکزی و سازمان برنامه، تعرفه واردات خودرو با حجم موتور 2000 تا 2500 سی سی که تاکنون 55 درصد بوده به 130 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد در یک ضیافت ناهار با رئیس جمهور فرانسه در خصوص ایران دیدار و گفت وگو کند و احتمالاً با سؤالاتی درباره قدس شرقی نیز روبرو خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
زمانی که رهبر معظم انقلاب فرمودند: اگر شهدای مدافع حرم مبارزه نمی کردند ... ما باید اینجا در کرمانشاه و همدان با اینها می جنگیدیم... همگان متوجه کار بزرگ رزمندگان و شهدای مدافع حرم شدند...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
عادل آذر گفت: روند انحراف از بودجه در دولت یازدهم و دوازدهم ثابت بوده است و در مقایسه با دولت نهم و دهم در بخشی از بندها کاهش و در بخشی بندها افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی، شهادت جانباز سرافراز سردار علی ییلاقی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
رسانه های غربی در روزهای گذشته کوشیده اند مساله آزادی نازنین زاغری، شهروند ایرانی انگلیسی که به جرایم امنیتی به پنج سال زندان محکوم شده است را به عنوان موضوع اصلی سفر بوریس جانسون به تهران مطرح کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: به فضل الهی قدس مدفن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
رییس صنعت ،معدن و تجارت ایوان از شناسایی 37متخلف صنفی در طی 2ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
رئیس جمهور ترکمنستان به مناسبت سالروز اعلام بی طرفی این کشور در حکمی 697 زندانی ترکمن را عفو و به 1690 نفر تابعیت این کشور را اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
با آماده شدن نهایی مستند اشرف، همزاد شاه ، ساخت موسیقی این مستند توسط سروش انتظامی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
طی ماه های اخیر قیمت هر کیلوگرم از لاشه داخلی 390 هزار ریال بود که با استمرار واردات گوشت گرم و منجمد گوسفندی قیمت این محصول به 350 هزار ریال رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
موضع عربستان درباره رابطه اش با اسرائیل بعد از حواشی پیش آمده بر سر تغییر پایتخت سیاسی این رژیم از سوی دونالد ترامپ چیست؟ سوالی که توسط سی ان بی سی مورد تحلیل قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
نماینده مردم سیرجان در مجلس، میزان خسارات وارده به مردم بر اثر وقوع زلزله کرمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
رئیس هلال احمر دره شهر گفت: این فرد که به دلیل نا اشنایی با منطقه به دره 40 متری سقوط کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در ادامه سلسله جدال هایش با رسانه ها روز یکشنبه خواستار اخراج یکی از خبرنگاران روزنامه واشنگتن پست شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
پایگاه اینترنتی شبکه المیادین در گزارشی به وضعیت و توان سامانه های ضد هوایی سوریه با عنوان 039;سامانه های ضد هوایی سوریه از دیروز تا امروز039; پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۸    
رییس پیشین سازمان اطلاعات عربستان بار دیگر مدعی شد که ایران در امور داخلی کشورهای عربی مداخله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۳    
رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان ایلام با اشاره به مشکلات حاکم در بازار پوشاک ایلام اظهار کرد: در حال حاضر بازار پوشاک ایلام اشباع شده است و به دلیل بیکاری و نبود فرصت های شغلی برای افراد تحصیل کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۳    
تیم ملی وزنه برداری کشورمان که با کسب 5 مدال طلا، 3 نقره و 6 برنز و برای نخستین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شده بود شامگاه پنجشنبه 16 آذر به ایران بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۸    
بوریس جانسون، وزیر خارجه انگلیس دیروز به ایران آمد تا آنچنان که اعلام شد در کنار همه برنامه های این سفر، پیگیر آزادی نازنین زاغری و کمال فروغی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۸    
محمدرضا خاتمی در یک میتینگ دانشجویی، پخت و پزهای جدیدی را برای گزارش های حقوق بشری ضد ایران ترتیب داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۸    
عسل شکوفه لیمو که شرکت "پورشه لایپزیگ" آن را به بازار عرضه کرده است، توسط 1.5 میلیون زنبور عسل تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۸    
آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودروهای کره ای در سطح بازار پایتخت طی آذر ماه 96 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۳    
نقش آموزگار به عنوان مشاوراصلی شاه در امور نفتی و طرف اصلی مذاکره کشور خود در سازمان کشورهای صادرکننده نفت ( اوپک) بوده که از وی یک چهره بین المللی ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۳    
سئوال اینجاست که انگلیسی ها که به رعایت آداب دیپلماتیک خود را شهره می دانند، چرا ابتدایی ترین شئون دیپلماتیک را رعایت نکردند؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۸    
مراسم تجلیل از علی هاشمی در شهر چوار لا حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۰:۴۸    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام با امضاء تفاهم نامه اخیر در مسیر بین المللی شدن قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۸    
مردم ایلام با حضور در فرودگاه شهدای ایلام از علی هاشمی قهرمان جهان استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
نیم فصل اول لیگ هفدهم برای زرد پوشان اصفهانی کابوس وار سپری شد و آن ها از 15 بازی 15 امتیاز کسب کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۸    
راه خروج از باتلاق یمن برای عربستان، پایان دادن به لجاجت و به رسمیت شناختن استقلال و حاکمیت یمن و سپردن میدان به طرف های یمنی به ویژه رأی مردم یمن برای تعیین حاکمان و تصمیم گیری نسبت به خائنان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از انتخاب کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال 2017 فوتبال جهان، پست جدیدی در صفحه فیسبوک خود به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
دومین باشگاه ایرانی طی چند روز گذشته در خطر کسر امتیاز از سوی فیفا قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
بحران دروازه بانی در تیم فوتبال سپاهان و نیاز عاجل این تیم به یک بازیکن ستاره در این پست احتمالا بعد از جذب 3 سرباز تراکتورسازی از باشگاه ذوب آهن اولین نقل وانتقالات نیم فصل را کلید می زند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
پیرمرد پرحاشیه ، تمام تلاش ها را برای انحراف افکار عمومی از بحران فلسطین نابود کرد. اعراب نه دیگر پیمان اسلو را معتبر می دانند، نه آمریکا می تواند بیش از این برایشان میانجی گری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
کاخ سفید قصد دارد افسر سابق سازمان اطلاعات ارتش آمریکا را به عنوان دستیار وزیر خارجه این کشور در امور ایران و عراق منصوب کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
هر کس خوش اخلاق تر،نرم خوتر،به خویشان نیکوکارتر،به برادران دینی دوست دارتر،برحق شکیباتر،خشم را فروخورنده تر و با گذشت تر باشد شبیه ترین افراد به رسول خدا(ص) است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
سرمربی پاری سن ژرمن پس از 2 شکست متوالی امیدوار به پیروزی تیمش در بازی هفته جاری لوشامپیونه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
انتخابات فدراسیون کبدی درحالی قرار است 25 آذرماه برگزار می شود که یکی از اصلی ترین کاندیدا برای حضور در این مسابقات، خود از بستگان مقصودلو است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
کریستیانو رونالدو با فتح توپ طلای پنجم خود حالا رئال را نیز به یک قدمی بارسلونا رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
در هفتمین و آخرین روز از رقابت های جهانی وزنه برداری معلولین، صمد عباسی به عنوان آخرین نماینده ایران در این مسابقات به روی تخته رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۸    
بسیاری از تحلیلگران مسائل آمریکا نسبت به وجود اختلافات شدید میان وزارت امور خارجه این کشور و کاخ سفید اذعان دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۸    
در پی اعلام قدس اشغالی بعنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی از سوی ایالات متحده آمریکا، دبیرکل حزب الله لبنان عصر پنج شنبه سخنرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
وزیر خارجه دولت در سایه انگلیس در جلسه ای در پارلمان این کشور، رئیس جمهور آمریکا را فردی زورگو توصیف کرد و از کابینه کشورش خواست به جای کرنش در برابر سیاست های او، در برابر او بایستد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
بانک جهانی با اشاره به تجارت خارجی 106 میلیارد دلاری ایران در سال میلادی گذشته اعلام کرد ایران در رتبه 44 جهان از این نظر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، ادعای دشمنان اسلام درباره ی اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را ناشی از ناتوانی و عجز آن ها دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
سایت های خرید و فروش داخلی با کلاهبرداری آشکار و به اسم حراجی و در غفلت نهادهای نظارتی میلیاردها پول به جیب زده اند، بدون اینکه به جایی هم پاسخگو باشند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
یک رسانه انگلیسی نوشت دشمنی مردم ایران با آمریکا قابل فهم و توجیه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۳    
در این مطلب با علائمی که نشان می دهد شما در طول شبانه روز به اندازه ی کافی نمی خوابید،آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۳    
در ویدیویی، حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جوانی می گوید که با ظاهری متفاوت می خواست مدافع حرم شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۳    
با استفاده از نرم افزار GO SMS می توانید پیامک های دریافت شده را در محیط بسیار جدید و زیبا بخوانید و برای مخاطبان خود پیامک ارسال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۳    
حواس پرتی مساله ای است که اکثر ما درگیر آن می شویم. مثلا موقع درس خواندن، نماز خواندن، کار کردن یا موارد دیگر حواس مان سر جایش نیست و مدام پرت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۳    
نسل جدید آشپزها این بار درقالب روبات دارای هوش مصنوعی و چاپگر سه بعدی مسئول تهیه خوراک می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
آیا شما هم به شستن منظم دهان و دندان هایتان با دهان شویه عادت دارید؟ اگر این کار را مفید می دانید لازم است بدانید که این عمل به ظاهر پر فایده می تواند شما را در معرض ابتلا به دیابت قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
"ولادیمیر پوتین" با اعلام شرکت خود در انتخابات آتی ریاست جمهوری روسیه در جمع کارگران، عملا فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
ارتش اسرائیل مناطقی از باریکه غزه را آماج حملات جنگنده های خود قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
اِروی رنار، سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش به گروه فنی تیمش ماموریت داده تا ایران را به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
مهناز عروس 26 ساله خانواده ای است که با ارائه دادخواست مهریه و به دنبال آن متواری شدن همسرش، با استناد به تضامین ارائه شده برای این تعهد، پدرشوهر 60 ساله خود را روانه زندان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران بار دیگر بر بام دنیا ایستاد و قهرمان جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۸    
خانواده البارودی که ساکن شهر مکناس در مغرب هستند، مدتی است متوجه مشکلی عجیب در چشم راست دخترشان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۳    
در واقع، این خاندان از آن دسته از صهیونیستهای ثروتمندی هستند که با وارد کردن پول های کثیف به کمپین های انتخاباتی، سیاستمداران را آلوده و وابسته به خود می کنند و در جهت منافع صهیونیزم به کار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۳    
چاقی به یکی از جدی ترین معضلات انسان مدرن تبدیل شده است، نرخ چاقی هر روز رو به افزایش می رود و مردم برخی از کشورها رکورددار چاق ترین انسان های روی زمین هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۳    
رییس جمهور در برنامه تلویزیونی به رسم مرسوم خود گزارش 100 روزه از روند فعالیتهای دولت طی مدت اخیر ارائه داد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۸    
به اذعان دکتر سلام امینی نماینده مردم ایلام؛ بیکاری جوانان و دانش آموختگان ایلامی فراتر از آمارهای ارائه شده ست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۳    
در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم پالایش گاز ایلام با نتیجه دو بر یک ذوب آهن را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۳    
مدیریت حوزه علمیه و روحانیت ایلام با محکوم کردن اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۳    
مجله صدا ضمن پرداختن به تشدید اختلافات میان روحانی و جهانگیری که منجر به درحاشیه افتادن جهانگیری شده، جهانگیری را عصای روحانی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه قدس و فلسطین پاره تن اسلام است و از آن جدا نخواهد شد گفت: توطئه جدید استکبار ره به جایی نخواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
عدم تخصیص به موقع بودجه باعث شده تا روند تکمیل پروژه ها در سیروان به کندی پیش برود و این در حالی است که اجرای پروژه هایی که نیمه تمام مانده اند تاثیر زیادی در بهبود وضعیت مردم خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: از ابتدای سال 1396 تا کنون 329 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی، خدماتی ، صنایع انرژی بر و تاسیسات سیلندر پرکنی استان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۳    
افزایش گرد و غبار باعث تعطیلی مدارس در شهر مهران ایلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۳    
اقدامات ترامپ اگرچه برای جهان اسلام و ملت های مسلمان دردسرهای بعضا خطرناک آفریده اما در همان حال ویترینی از ناکامی های آمریکا و متحدانش را هم به نمایش گذارده است.
مشاهده نتایج بیشتر...