پنجشنبه ۰۷ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۴Apr 2017 27

ایلام پویا (ilampooya.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۲    
این بیانیه می افزاید: متاسفانه کسانی که از الفبای سیاست بویی نبرده اند این روزها برای گدایی رای به هر اقدام بی شرمانه ای دست می زنند که نمونه آن اقدام جاهلانه مجری برنامه افتتاح ستاد انتخاباتی دکتر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۲    
این سخنان منافقانه نه سخن شخصی مخبط، بلکه بن مایه تفکری است که حاضر است برای چند روزه دنیا چوب حراج به همه سرمایه معنوی و ایمانی بزند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۲    
باخبر شدیم در جلسه برگزار شده با عنوان افتتاحیه ستاد روحانی برخی با کج فهمی از مفهوم مقدس آزادی بیان که یکی از نتایج دوره هشت ساله مدعیان جریان اصلاح طلبی است هرآنچه با منطق منحرف شان مطابق است به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۵    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال است و همه برنامه ها و تلاش های دولت مردم به این امر معطوف خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۵    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فقر، بیکاری، بی شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست و با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۰    
هیئت نظارت بر انتخابات استان طی نامه ای به فرماندار ایلام تخلف این اقدام رابه ایشان یاداور شد که وی غیرقانونی بودن موضوع را پذیرفت و قرار بر جمع آوری پلاکاردهای سطح شهر گذاشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۱    
مسعود پزشکیان:دریافتی میلیونی برخی پزشکان باعدالت سازگارنیست؛90 میلیون تومان دریافتی ماهانه یک پزشک در علوم پزشکی تبریز متن فوق بیانات کسی است که امشب ستاد دولت تدفین امید را در ایلام افتتاح میکند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۱    
به گزارش ایلام پویا ، پنجم اردیبهشت هر سال یادآور معجزه بزرگ الهی؛ حادثه طوفان شن در صحرای طبس است. شیطان بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۱    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۱    
مطابق گزارش بانک مرکزی منابع دولت نهم و دهم 668 هزار میلیارد تومان و منابع دولت یازدهم در عرض 3 سال و نیم به 680 هزار میلیارد تومان برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
گزارش بانک جهانی حاکی ست رتبه ایران در تجارت فرامرزی از بین 190 کشور فعال در امر تجارت در سال گذشته میلادی 170 شده که نشانگر سقوط 22 پله ای ایران نسبت به سال 2014 میلادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در قم تصریح کرد که کشور نیازمند انقلاب و تحول در عرصه اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
در پی مخالفت دولتی ها با مناظره روز جمعه کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تا ساعتی دیگر تشکیل جلسه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
مهدی محمدی در واکنش به مخالفت روحانی برای حضور در مناظره نوشت: آقای روحانی بیاید در دوربین تلویزیون نگاه کند، به ملت بگوید "وضعشان خوب است" و برود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت و کاندیدای پوششی روحانی به تازگی با اشاره به مسائل اقتصادی گفته است: مردم احساس می کنند اتفاقی نیافتاده است...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
جهان در آستانه بعثت حضرت رسول اکرم صلّی الله علیه و آله در انحطاط و بحران شگفت انگیزی قرار داشت. جهالت، غارتگری، ظلم و ستم، تضییع حقوق ضعیفان و محرومان، فساد و بی بند و باری، تبعیض و ناعدالتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۱    
پیامبر را در زمانی فرستاد که رشته رسالت منقطع، و خواب غفلت ملّت ها طولانی، و فتنه ها جدی و امور حیات از هم گسیخته، و آتش جنگ ها شعله ور و نور دنیا در کسوف بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۱    
معلوم نیست آیا این خبرنگاران برای معرفی جاذبه های استان آمده اند یا اینکه با هدف خاصی و برای اشاعه منکرات و ترویج بی بند و باری در استان حضور یافته اند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه تأمین اجتماعی گفت: 7هزار و 500 بازرسی در راستای وظایف و ماموریت های این دستگاه اجرایی به قصد اطمینان از میزان و نحوه پرداخت حقوق و دستمزد و هم چنین رعایت شرایط کار و بهداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶    
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس با ادعای اینکه ایران روح برجام را نقض کرده گفت: ممکن است در توافق هسته ای پایبند نمانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: سه دستگاه خودرو با جرایم معوق بیش از ده میلیون ریال درشهرستان بدره توقیف شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۵    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور مسئولیت خود در شوراهای عالی را به وزرا تفیض می کند که این مناسب نیست گفت: هیچ وقت از اعتماد به جوانان ضرر نکرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۱:۱۴    
مراسم قرعه کشی جدول پخش برنامه های تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری با حضور نمایندگان نامزدها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۴۴    
بررسی های آماری از داده های مرکز آمار ایران نشان می دهد بیکاری جوانان 15 تا 29 سال در عمر دولت یازدهم بیش از 215 هزار نفر افزایش یافته است در حالیکه 115 هزار نفر نیز از بخش صنعت خارج شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۴    
آقای فرماندار! آیا واقعا اطلاع ندارید حضور جنابعالی در جمعی تحت عنوان پرسش و پاسخ سیاسی برای منحرف کردن فکرنوجوانان برای تصمیم گیری در انتخابات تخلف محسوب می شود؟ این همان قانونگرایی است که هروز و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۴    
سونی به تازگی دوربین دیجیتال تازه خود به نام α9 (model ILCE-9) را عرضه کرده که از پیشرفته ترین سطح فناوری در میان دوربین های دیجیتال برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۴    
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با تصمیم اکثریت اعضای هیأت امنای این دانشگاه برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۴    
همزمان با سفر روحانی به همراه هیأت همراه، برای افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تجمع در دانشگاه به نشانه اعتراض ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۴    
علی محمدنوریان که امروز با رأی اکثریت آرای اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد و با حکم علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و رئیس هیأت امنای این دانشگاه به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد منصوب شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۴    
می شد اتاقی به برخی دولتمردان توئیتر باز و تلگرام باز نظیر آقای مشاور یا آقای معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور و یا برخی وزرا سپرد که جملگی در آن مشغول کامنت بازی و توئیت گذاری باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۴    
آنچه که کشور ما را تهدید و گستاخان را تحریک می کند عبارتست از: شنیدن صداهای متضاد در حاکمیت؛ جایی که رهبر انقلابی آن، هوشمندانه پرچم مبارزه و مقاومت را برداشته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۴    
مدیرکل هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی جدیدی از روز یکشنبه فعالیت خود را در آسمان نقاط مختلف این استان آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۴    
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: سارقانی که گوشی های تلفن همراه بیماران و همراهان آن ها را در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام به سرقت می بردند ،دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۴    
کانون قرآن و عترت دانشگاه ایلام به مناسبت میلاد اباعبدالله الحسین(ع) و با حضور قاریان بین المللی، اقدام به برپایی محفل نورانی انس با قرآن کریم در دانشگاه می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۳    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام، منطقه آزاد با موضوع برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۳    
تیم هاکی بانوان ایلام بربام سوم کشور در مسابقات نهائی هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر هاکی بانوان کشور( جام کوثر) ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۸    
کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در جلسه عصر امروز خود با اکثریت آرا با پخش زنده مناظره نامزدها موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۸    
برخلاف سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، افتخار خام فروشی و درآمد 263 هزار میلیارد تومانی نفت به نام دولت یازدهم ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۰۸    
مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: وزیر کشور گفته من در این تصمیم با رئیس جمهور مشورت نکرده ام، حالا که می دانند نظر رئیس جمهور بر پخش زنده است چرا تصمیم خود را تغییر نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۷    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگهبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می داند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی و عمومی در ستادها مطلقاً جایز نیست، گفت: دولت کار و کرامت، دولت شفافیت اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵    
مراسم تشییع باشکوه یادگار هشت سال دفاع مقدس سرهنگ پاسدار "علیمحمد مرادی" در ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۴    
خبر پخش غیرمستقیم مناظرات انتخاباتی، واکنش های مختلفی را از سوی فعالان فضای مجازی به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۴    
دوست دارید فرزندتان نابغه باشد؟ دنبال راهی برای افزایش هوش و حافظه اش هستید؟ این توصیه های غذایی را جدی بگیرید و دوستان و دشمنان مغز را از نزدیک بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۱۳    
فعالان و شخصیت های سیاسی ضمن تاکید بر زنده بودن مناظرهای انتخاباتی معتقد هستند که مصوبه کمیسیون تبلیغات انتخابات کشور باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۳    
شورای نگهبان اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
روحانی و دولت پیر تدبیر و امید نای راه رفتن را دیگر ندارد، حال روحانی مانده است چه آماری در مناظره ها به مردم بدهد؛ کارخانه ها تعطیل، برجام بی فرجام، آمار بیکاری بالا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۸    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در برنامه زنده انتخاباتی اعلام آمادگی و از عدم رعایت اصل بی طرفی ستاد انتخابات کشور ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۸    
در این پیام آمده است: خبر درگذشت برادر عزیزمان یادگار ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و مسئول سابق آماد و پشتیبانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام شادروان سرهنگ پاسدار برادر حاج "علیمحمد مرادی" چنان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۸    
سخنگوی شورای نگهبان در صفحه تلگرام خود علت برگزاری جلسه امروز این شورا در قم را حضور اغلب فقهای شورای نگهبان در شهر قم عنوان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۸    
مسئول نهاد ریاست جمهوری ماموریت اسحاق جهانگیری در مناظرات انتخاباتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۸    
سخنگوی وزارت کشور گفت: با تصویب کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مقرر شد مناظره های انتخاباتی نامزدها به صورت ضبط شده و گفتگوهای تلویزیونی به صورت زنده پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۸    
اخیرا در یکی از بخش های تابعه استان جلسه ای با حضور برخی حضرات اصلاح طلب از قبیل یکی از نمایندگان استان که نامبردار به اصلاح طلبیست برگزار گردید که شنیده های موثق از خروجی این جلسه قلب هر انسان آزاده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۸    
ووشو کار ارزنده استانمان با حضور در تیم پارس جنوبی و در فینال وزن منهای 80 کیلو گرم بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۳۸    
یک ماه مانده به انتخابات، قطار افتتاح های نمایشی دولت به ایستگاه پردیس رسیده است تا طرح مسکن مهر که تاچندی پیش مزخرف نامیده می شد به اهرمی برای جلوگیری از یک دوره ای شدن رییس جمهور فعلی تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۳    
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار با فرماندهان ارتش بر بهبود شرایط معیشتی مردم تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۳    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انعقاد قرارداد با شرکت های چینی برای برقی کردن قطار تهران-مشهد، از انعقاد قرارداد با شرکت روسی و تولید مشترک 6 هزار واگن توسط ایران و روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۳    
اگر دولتمردان به انتظار ایجاد رابطه با تحریم کنندگان ظالم و دیدن کدخدا نمی ماندند امروز به جای گرفتن عکس یادگاری با دستاوردهای دولت قبل می توانستند دستاوردهای بزرگ تری را که محصول کار دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۳    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور کشورش دستور داده تا بررسی کنند که آیا لغو تحریم های ایران طبق برجام در راستای منافع ملی آمریکا بوده است یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۳    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۳    
برخی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی نسبت به روند برگزاری گردهمایی مدیران روابط عمومی در استانداری ایلام واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۳    
اگر اهل عمل بودید به شعار های قبلی خود عمل می کردید! مردم کاملا فهیم هستند و با شعار های تازه گول نمی خورند. دولت می خواهد روی چه عملکردی مانور دهد؟ بر روی برجامی که نافرجام ماند؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۳    
مسئولان دولت و به ویژه نهاد های حمایتی با حمایت همه جانبه از خانواده های تحت پوشش در شرایط گرانی و تورم کنونی جامعه شاهد کمتر شدن دردها و گرفتاریهای این اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۳:۰۳    
آیت الله رئیسی گفت: فقر و بیکاری زیبنده نظام نیست و برنامه ما نجات اقتصاد و مدیریت کشور است.دولت ما دولت انقلابی خواهد بود.نوشته ام حق التولیه من در راه زائران امام رضا (ع) و فقرا هزینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۸    
یک مدرس دانشگاه گفت:با حجم بالای واردات کالای مصرفی، از این رفتار نامبارک حمایت می شود تا مصرف زدگی محض ملّت به جان توسعه ی درونزای استان بیافتد و مانع بازتولید ثروت در اقتصاد استانی و ملّی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۸    
متاسفانه یکی از عوامل توسعه نیافتگی حمایتهای احساسی از افراد وابسته به جناح های سیاسی است که علیرغم عدم توانایی در اداره کشور به دلیل حمایت حزبها گاها سکان امور کشور را به دست میگیرند و در طول دوران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۸    
محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،به ایلام سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۳    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار در آستانه انتخابات مدعی شد که این دولت در چهار سال گذشته سالانه 700هزار شغل و در مجموع 2.8میلیون شغل ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۳    
درحالی مسئولان دولت یازدهم از رئیس جمهور تا وزرا و معاونان اخیراً مدعی ایجاد سالانه 700هزار شغل در این دولت شدند که گزارش مرکز آمار خلاف ادعای مسئولان را اثبات کرده و نشان می دهد در این دولت سالانه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۳    
"بهبود معیشت مردم" به عنوان اولین دستور کاری فوری دولت یازدهم بعد از گذشت 4 سال نه تنها محقق نشد بلکه روند افسارگسیخته افزایش قیمت کالاهای اساسی و مصرفی به ویژه در نیمه دوم سال گذشته و سال جاری عرصه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۳    
مسئول بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام عنوان کرد: دلیل اصلی افزایش قیمت برنج می تواند عدم تعادل عرضه و تقاضا باشد که در شروع سال عموما افزایش خریدها باعث چنین افزایش قیمتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۳    
مراسم گرامیداشت سردار "اکبر دانشیار" صبح چهارشنبه در ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۳    
در این گردهمایی اصلا بحثی در رابطه با اصول کار روابط عمومی و موضوعات مخصوص به آن صحبتی نشده و این نوع جلسات با این گونه مضامین شائبه انتخاباتی بودن را در استانه انتخابات تقویت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۳    
زمزمه افزایش 600 تا 700 هزار تومانی حقوق معلمان از سال گذشته در محافل رسمی و غیررسمی مطرح شده است؛ افزایش حقوقی که بودجه سال 96 آموزش و پرورش، آن را تأیید نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۳    
نماینده لرستان در شورای عالی استان ها گفت: صنایع غذایی گهر بلافاصله پس از افتتاح تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۳    
عضو فراکسیون امیدگفت: جهانگیری به عنوان گزینه پوششی روحانی و برای پاسخگویی به انتقادها علیه دولت در مناظره ها به صحنه آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۳    
داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت که احتمال کناره گیری حسن روحانی و جهانگیری به نفع او وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۳    
به گزارش ایلام پویا به نقل از خبرگزاری فارس ،آخرین نظرسنجی های صورت گرفته که وبگاه شبکه خبری بلومبرگ آن را منتشر ساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۱:۲۳    
مرجع تقلید شیعیان گفت: یکی از این مصادیق گرانی کالا و خدمات در جامعه است، مردم در مضیقه هستند و زندگی مردم در تماس با اقتصاد مشکلات فراوانی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۸    
مدیرمسئول روزنامه کیهان بابیان اینکه افتتاح رسمی یک واژه من درآوردی و یک اسم مستعار است که برای افتتاح دوباره اختراع کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۸    
مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه شکل گیری پدیده ای بنام کاندیدای پوششی مقداری عجیب است و خیلی با روال سال های قبل همخوانی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور با سفر به عسلویه نشان داد انتخابات و تبلیغات برایش مهم تر است، گفت: افتتاح دوباره طرح هایی که پیشتر افتتاح شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۳    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:شوراهای هیئت های مذهبی در استان ها باید ضمن رصد آسیب های اجتماعی برای مقابله با آنها برنامه ریزی و اقدامات لازم را در دستور کار داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۳    
حجت الاسلام هاشمی تصریح کرد: برای تحقق حقیقی اقتصاد مقاومتی در جامعه باید هم به تولید و هم اشتغال بصورت همزمان توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۳    
چرا دوستی شما با دولت در راستای احقاق حقوق به حق مردم نیست؟ شما که عضو کمیسیون انرژی مجلس هستید و بیشتر از همه می دانید که استان ایلام رتبه دوم ذخایر نفت و گاز کشور را داراست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۳    
سپاه در راستای محرومیت زدایی با تربیت نیروهای متخصص و متعهد و به کارگیری این نیروها به انجام خدمات زیربنایی در موضوعات مختلف همچون فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، بهداشتی، ساخت و تکمیل مساجد و حسینیه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۳    
رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، از سرگیجه به عنوان یکی از علامت های شایع برخی بیماری های دستگاه های شنوایی و تعادلی به خصوص در سالمندان نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
تحقیقات اخیر نشان می دهد بر خلاف تصور عموم، کودکان در ایام تعطیلات خوشحال نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
رهبر معظم انقلاب می فرماید: خانواده خوب یعنی، زن و شوهری که با هم مهربان، باوفا و صمیمی باشند و به یکدیگر محبت و عشق بورزند، رعایت همدیگر را کنند و مصالح همدیگر را گرامی و مهم بدارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
هیچ گاه خودتان را در دام این تفکر که نوآوری متعلق به جوانان است، اسیر نکنید. از سن به عنوان یک مزیت بهره بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
اگر دقت کرده باشید انسانی را یافت نمی کنید که در معرض قضاوت قرار نگیرد، حتی اگر هر روز به همدیگر توصیه کنیم که درباره دیگران قضاوت نکنیم اما این اتفاق مکرر روی می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
راز آنچه آوینی را نماد هنر انقلاب کرده است، بیش از آن که در قاب دوربین و فریم فیلم هایش قابل جست و جو باشد، در اندیشه آوینی مستتر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
کمبود چیپس سیب زمینی در ژاپن، بهای این خوراکی را 6 برابر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۳    
به فرزندتان مسئولیت دهید. کودکانی که در خانه مسئولیت پذیر هستند و به آنها مسئولیت سپرده می شود، در انجام مسئولیتهای آتی موفق تر هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۳    
بر خلاف تکیه مقامات دولتی روی افزایش تسهیلات دهی سیستم بانکی، به نظر می رسد بخش قابل توجهی از این تسهیلات بجای تزریق واقعی به تولید صرف امهال بدهی ها و واردات شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۳    
درباره چرایی ثبت نام اسحاق جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی حجت الاسلام روحانی در انتخابات پیش رو حداقل 4 گزاره می توان مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۳    
زمان وقوع حوادث ناگوار در جامعه اسلامی و یا انسانی، مهم ترین اولویت دولت ها و ملت ها باید رسیدگی به امور افرادی باشد که مصیب زده شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۳    
صد و دهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از ساعت 14:30 امروز و با حضور نمایندگان رسانه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۳    
مسئول ستاد مردمی روحانی در کشور در انتخابات 92 با تأکید بر اینکه رأی آوردن مجدد روحانی به دلیل عملکرد او به ویژه در زمینه اقتصادی سخت است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۸    
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه مصیبت بار سیل در استان های آذربایجان شرقی و غربی تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
مشاهده نتایج بیشتر...