پنجشنبه ۰۲ شهریورساعت ۰۹:۳۱Aug 2017 24

ایلام پویا (ilampooya.ir)

  ۳ ساعت پیش    
حشمت الله رستمی گفت: سبک زندگی مردم در سال های اخیر به ویژه در امر ازدواج به سمت اشرافی گری حرکت کرده و این نوع سبک زندگی باعث افزایش سن ازدواج و کاهش ازدواج در جامعه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۸    
محمد زاده گفت: خانواده ها نباید ازدواج فرزندان خود را به سبب تمامیت خواهی و کمال طلبی به تاخیر بیندازند، تاخیر در سن ازدواج مشکلاتی را برای جوانان جامعه به بار می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۳    
صبح امروز اولین جلسه شورای پنجم شهر ایلام برگزار و رئیس و نائب رئیس شورا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۸    
با رایزنی و پی گیرهای رئیس دانشگاه، دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم با اخذ صدور مجوز قطعی چهار رشته تحصیلی جدید برای دانشگاه موافقت بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۳    
بسیج خواهران آسمان آباد قهرمان هندبال بانوان استان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۳    
بیطرف به عنوان گزینه ای که در دولت اول و دوم اصلاحات به عنوان وزیر نیرو فعالیت می کرد و رئیس دولت اصلاحات حامی وی بود، نتوانست به کابینه روحانی راه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۳    
نخستین روز از آخرین ماه قمری، سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۳    
به مناسبت هفته دولت دانشگاه علوم پزشکی ایلام افتتاح رسمی بیمارستان تخصصی زنان و زایمان را خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۸    
وزیر خارجه ایران در نامه ای به مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره تبعات منفی سفر یک مقام آمریکایی به وین بر اجرای توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 (برجام) هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۸    
سران فتنه در سال 88 به مقابله با رأی مردم و نتیجه انتخابات که دلخواه آنان نبود پرداختند و آن مسائل را رقم زدند. تبرئه آقایان در گرو اثبات درستی این ادعاست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۸    
فرمانده معظم کل قوا، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۸    
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به زمان حذف دوره پیش دانشگاهی، گفت: دوره پیش دانشگاهی بر اساس مصوبه ای که داشتیم، حذف شد و تا پایان سال تحصیلی آینده نیز کلاس پیش دانشگاهی حذف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۳    
کارت شرکت در آزمون استخدامی از ساعت 12 امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و تمام داوطلبان باید تا ساعت 24 دوم شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و از کارت و برگ راهنما پرینت تهیه و لزوما در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۸    
اعتراض اصلاح طلبان به ترکیب کابینه ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۳    
مردی نزد امام جواد علیه السلام آمد که بسیار خوشحال و مسرور به نظر می رسید. امام از علت خوشحالی اش پرسید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۱    
شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مردم بیش از آنکه به فکر یک متخصص دارای مدرک باشند به فکر فردی دلسوز، دست پاک و فردی با تفکر جهادی اند که صد البته این موارد در بین گزینه های نهایی شورای پنجم مشاهده نمی شود و البته باید دید دستگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۶    
توانستم از حقوق کارمندی برای توسعه کار زنبورداری هم بهره بگیرم. اما وقتی مقایسه می کنم می بینم که درآمد زنبورداری خیلی بیشتر از حقوق کارمندی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۶    
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام گفت: نباید از قرآن و مفاهیم آن دور شد و حتی الامکان باید در یادگیری قرآن تلاش کرد و به دیگران نیز آموخت چرا که قرآن ضامن سلامت جامعه از گناه و آلودگی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۱    
قاتل آتنا اصلانی دختربچه 7 ساله اهل پارس آباد مغان که توسط مردی 40 ساله به قتل رسید، روز شنبه هفته آینده چهارم شهریور در دادگاه کیفری یک استان اردبیل محاکمه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۱    
به گزارش ایلام پویا ،
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۶    
شبکه من و تو با پخش برنامه هایی که مخاطب آن خانواده ها هستند، سعی در القاء این مطلب است که خانواده ها به جای فرزنددار شدن، سگ بیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۶    
برای منصوریان فرقی نمی کند روی نیمکت چه تیمی نشسته باشد؛ پاس همدان بی ستاره یا استقلالی که بیشتر از همیشه، بازیکن اسم و رسم دار در ترکیب دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۶    
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد ما برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی نداریم. امنیت خود را از مردم خود می گیریم و برای پیشرفت نگاه به داخل داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۱    
سن ژرمن 10 نفره در دیداری که نیمار اولین گل بازی را به ثمر رساند بر تولوز چیره گشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۱    
بار خدایا، دوستانت را بر دشمنان ستمگرت پیروز گردان، همانان که اموال تو را در میان خود دست به دست چرخاندند و بندگانت را به بردگی گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۱    
جهرمی پس از حضور در مجلس و به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) رفت و پستی در این مورد در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۶    
رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در حکمی سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۶    
فرزندشهید همت عنوان کرد، وقتی می پرسند: اگر حاج همت زنده بود، اکنون چگونه بود؟ من جواب می دهم: بی شک فردی شبیه حاج قاسم بود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۷    
آزاده نامداری به شوخی جنجالی حسام نواب صفوی بازیگر سینما واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲    
در اصول 43، 30، 29، 21، 3 قانون اساسی بر موضوع سلامت و آموزش تاکید شده است اما نبود پزشک متخصص زنان در تنها بیمارستان عمومی شهرستان مهران (بیمارستان امام حسین(ع) ) موجب نگرانی و گلایه بانوان در این ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲    
این سوال برای همه مطرح شده که قاتل آتنا از رنگرزی که نمی شود نزدیک به 800 میلیون پول نقد و مغازه در مرکز شهر و خانه دو طبقه و ماشین و اینها را جمع کرد؟ او از کجا بیش از یک میلیارد ثروت منقول و غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲    
ما کاربرد این سلاح ها را حرام ، و تلاش برای مصونیت بخشیدن ابناء بشر از این بلای بزرگ را وظیفه همگان می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲    
جواهراتی را ببینید که با بالاترین قیمت در جاهای مختلفی از جهان به فروش رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲    
بر اساس گزارش ها شبه نظامیان گروه تروریستی داعش از ماده مخدری به نام "کاپتاگون" ملقب به "شجاعت شیمیایی" به منظور شرکت در جنگ استفاده میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۷    
برای خرید هیوندا ورنا مدل 1387 با کارکرد 278 هزار کیلومتر به سرمایه 30 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۷    
شربت های خالی دارو که با استفاده از تکنیک های کوره ای صنایع دستی شیشه، تبدیل به جاشمعی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۲    
رئیس جمهور سه شنبه گذشته به مجلس رفت تا وزرای پیشنهادی خود را معرفی کند. او به هنگام معرفی وزرا گفت: آمریکا نشان داد نه شریک خوبی است و نه طرف مذاکره قابل اعتماد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۲    
خداوند برای زیارت قبور اهل بیت(ع) خاصیت های فراوان معنوی قرار داده است تا جایی که می توان از این ظرفیت ها در راستای اصلاح سبک زندگی استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۲    
مدعیانی بدون مدارج علمی طب سنتی یا طب رایج ادعا می کنند که بیماریها، سرطانها و بیماریهای ژنتیکی را با داروهای اهل بیت سریعاً درمان قطعی می کنند و البته در صورت عدم توفیق در درمان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۲    
رئیس انجمن علمی اپتومتری ایران به جزئیاتی درباره علل کج نگه داشتن سر در کودکان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۷    
سرپرست کارگاه زری بافی و مخمل بافی گروه هنرهای سنتی از احیا کارگاه گلابتون سازی و احیا شیوه بافت دوران قاجار خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
در مسیر منتهی به استان ایلام از طرف استان کرمانشاه نه تنها از دو استان باقی مانده یعنی از استان همدان بلکه از خروجی کرمانشاه به سمت استان ایلام تابلویی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
افراطیون مدعی اصلاح طلبی می گویند برای مهدی کروبی، دادگاه تشکیل دهید و او را محاکمه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
رئیس پلیس بوستون با بیان اینکه نزدیک به 40 هزار نفر علیه نژادپرستی در این شهر تظاهرات کردند، از بازداشت 27 نفر در جریان درگیری ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۷    
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: اعضای باند اختلاس دو میلیارد ریالی بیمه ایران در ایلام دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۷    
یک نوعروس ایلامی مهریه اش را 1372 اصله درخت قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۲    
مدیر کل ورزش و جوانان ایلام بر لزوم حمایت فدراسیون از هیات وزنه برداری استان ایلام تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۷    
دانش آموخته فیزیولوژی گیاهان زراعی عنوان کرد: بر اساس پژوهش های صورت گرفته دلایل محکمی وجود دارد که محتوای مواد مغذی در مواد غذایی تراریخته به مراتب کمتر از مواد غذایی غیر تراریخته است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۷    
مشکل سه ساله پوشش آنتن دهی تلفن همراه در محدوده سد چم گردلان و روستاهای اطراف برطرف و سایت BTS فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۲    
سریال نفس شیرین به کارگردانی سیامک خواجه وند و تهیه کنندگی کیان بابائیان قرار است تا در ماه محرم از یکی از شبکه های سیما پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۲    
زنی در شهر ایلام شب گذشته توسط همسرش به قتل رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۷    
شهردار تهران با بیان اینکه توان حل مشکل آلودگی هوای تهران را داشتیم ولی دولتی ها مسئولیت این کار را به شهرداری تهران واگذار نکردند گفت: پرونده ساخت متروی تهران بسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۷    
آخرین روز از بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در حالی آغاز شد که 85 نفر از نمایندگان در صحن حضور نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۷    
راه فرمانده ادامه دارد. چون هنوز حججی های فراوانی هستند که به مقام شهادت می رسند و به همین دلیل ته دلمان آرام است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۱۲    
لطفی گفت: سپاه و بسیج امروز در همه عرصه ها با تفکر بسیجی و روحیه ایثار نقش آفرین و پیشتاز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۷    
علی رغم دستور وزیر نفت و تلاش نماینده های ادوار گذشته و نماینده اکنون شهرستان دهلران در مجلس شورای اسلامی اما باز هم شایعاتی مبنی بر گزینش نیروهای سفارشی در این پروژه به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۲    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: استنباط ما از فضای مجلس این است که یک یا دو وزیر پیشنهادی رای نمی آورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۲    
مطبوعات آمریکا در حمایت از مصدق، نخست وزیر وقت، مطالب زیادی را منتشر می کردند. واشنگتن پست در این باره نوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۲    
قدرت بالای رئال مادرید و ضعیف شدن بارسلونا رقابت برای قهرمانی در لالیگا را آسان خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۲    
تخت سلیمان جایگاه مهمترین آتشکده دوره ساسانیان یعنی آذرگشنسب در شمال شرقی شهرستان تکاب و شرق تخت سلیمان در جنوب شرقی استان آذربایجان غربی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۲    
خیانت در زندگی زناشویی نه تنها کانون خانواده را بر هم می زند بلکه موجب بی اعتمادی زوجین به همدیگر نیز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
رئیس پلیس فتا استان ایلام از دستگیری زن و شوهری که با فریب و تهدید طعمه های خود در فضای مجازی از آنها اخاذی می کردند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
بارها روایت مشجر بودن دهلران در گذشته را از بزرگان شنیده بودیم اما خشکسالی های پی در پی و سیلاب های ویرانگری که هرچند سال یک بار در منطقه رخ می دهد باعث متروک شدند باغ های نخل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
استاندار ایلام گفت: عملیات اجرایی چهار خطه کردن جاده ایلام - مهران از پیشرفت فیزیکی خوبی در چند قطعه برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
یک کارشناس سازمان میراث فرهنگی درباره باید و نبایدهای به کارگیری ظروف کریستال که نوعی از آنها باعث ورود سم به خون می شود، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
شرکت های خودروسازی در سال 2016 امکانات و ویژگی خاصی را در راستای افزایش ایمنی و کاهش میزان آلایندگی در دستور کار قرار دادند که منجر به تولید خودروهایی در سطوحی بالا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۲    
به دنبال افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی خانوار همچون مرغ، گوشت و لبنیات اینک شاهد گران شدن تخم مرغ هستیم این درحالی است که برخی از مغازه دار ها از خرید و فروش این سبد کالای خانوار امتناع می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۲    
اصلاح طلبان این روزها نگران "عبور روحانی از اصلاحات" شده اند و از طرفی عدم همکاری معتدلین و اصولگرایانی چون کاظم جلالی در مجلس با فراکسیون امید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۷    
مسئول سازمان بسیج رسانه ایلام با اعلام خبر برگزاری جشنواره ابوذر در استان ایلام گفت: اصحاب رسانه های جمعی استان ایلام تا 25 شهریورماه امسال فرصت شرکت آثار خود در دومین جشنواره استانی ابوذر را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۷    
معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار ایلام گفت: پایین بودن سطح آموزش های رسمی و غیر رسمی در حوزه های مختلف اعم از اشتغال، اعتیاد، ازدواج و غیره یکی از مهمترین مشکلات این استان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۷    
در مسیر ایلام به کرمانشاه با منظره ای بسیار ناراحت کننده روبرو می شویم که انگار ماتم سیاه بر سر این کوه پوشیده است و دل هر رهگذری را به درد می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۲    
معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی ایلام از ایجاد و راه اندازی مراکز ترک اعتیاد سرپایی و کاهش آسیب در مناطق مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۷    
روستای چهل زری از توابع شهرستان ایوان است که مردم این روستا از عدم روشنایی معابر گلایه منداند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۷    
آموزش و پرورش استان ایلام با در اختیار گذاشتن امتیاز عکس پرسنلی دانش آموزان به یک عکاس خاص عملا صنعت عکاسی در استان را از رونق انداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۷    
کلاهبرداری که با عرضه ی اسکناس تقلبی اقدام به خریداری احشام در هلیلان کرده بود با دستور ریاست دادگاه این بخش بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۲    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 30 جلد گواهینامه رانندگی رانندگان متخلف که نمره منفی آنها به حد نصاب (30 نمره منفی) رسیده بود، از سوی ماموران پلیس راه استان ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۲    
خیلی از ما و دیگر مردم جهان هنوز هم آمریکا را با فیلم های غرب وحشی اش می شناسیم که دوران برده داری و جنگ داخلی ایالات شمالی و جنوبی را روایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۷    
نباید داعش را از بین برد چرا که این گروه تروریستی می تواند آمریکا را به اهدافش در منطقه برساند. این جمله، بخشی از مقاله هنری کیسینجر است که به نوشته روزنامه انگلیسی ایندیپندنت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۷    
ما کودتای 28 مرداد را بارهای بار مرور کرده ایم مطمئن باشند دشمنان ما چنین کودتاهایی را دیگر به چشم نخواهند دید زیرا امروز ایران اسلامی آماده تر از هر روز راه نفوذ دشمنان را بر آن ها بسته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
وزیر پیشنهای راه و شهرسازی گفت: آمار سال 95 نشان می دهد 2 میلیون و 587 هزار خانه خالی داریم، این تعداد در سال 90 حدود 630 هزار خانه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
عضو منتخب شورای پنجم شهر تهران، از احتمال زیاد انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
همسر شهید محسن حججی از ماجرای ازدواج با این شهید بزرگوار و شهادت او صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
در جلسه امروز منتخبین پنجمین دوره شورای شهر تهران، آقایان هاشمی، الویری و مسجد جامعی برای ریاست شورای شهر تهران نامزد شدند که در نهایت آقایان مسجد جامعی و الویری انصراف دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲    
کارشناس مسائل حقوقی عنوان کرد: ایران اسلامی برای سلامت و حفظ بقای خود نیازمند حضور شخصیت هایی همچون امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و رجایی هاست که در کل دوران خدمت خشت بر خشت نگذاشتند و همچون ضعیفترین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۷    
سردار حسینی عنوان کرد: در موضوع اربعین باید با دیدگاه اثرگذاری نگریست نه اینکه جمعیتی بیایند و بروند و ما هم خدماتی عرضه کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۲    
به ساحت مقدس شهید فرهاد شریفی و شهدای بهمن آباد که هنوز محله داغدار آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در مورد آمار زائران فوت شده ایرانی در مناسک حج امسال گفت: تاکنون 4 زائر از استان های هرمزگان، خراسان رضوی و البرز بر اثر ایست قلبی جان باخته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
یک کارشناس مسائل اقتصادی کشور گفت: اقدامات متقابل ایران باید در راستای کاهش خام فروشی، کاهش فروش نفت، افزایش دامداری و دامپروری و تولیدات کشاورزی و ورود سرمایه دارها به عرصه تولید باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی اقدامات این وزارتخانه در چارچوب شرع مقدس، قانون و رعایت اخلاق اسلامی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
به گزارش ایلام پویا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ وزیر پیشنهادی بهداشت با بیان اینکه 3 میلیون و 200 هزار تومان حقوق می گیرد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
آژانس های فروش بلیط هواپیما در مناسبت های خاص و یا تعطیلات، قیمت بلیط خطوط هوایی را به شکل جهشی افزایش می دهند و چند برابر قیمت واقعی به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
پست علی دایی که بعد از برد امشب مقابل استقلال در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
رئیس جمهوری آمریکا ساعاتی پس از حملات تروریستی بارسلون، دولت های اروپایی را به اعمال سیاست مشت آهنین علیه مسلمانان دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
سردار عزیز جعفری فرمانده کل سپاه بر دستان پدر شهید حججی بوسه زد که مورد توجه عکاسان خبری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
زنی که با نام رابین شناسایی شده اظهار می دارد که در سال 1973 میلادی در سن 16 سالگی مورد تجاوز جنسی پولانسکی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می گوید دونالد ترامپ ثبات و کارآمدی لازم برای موفقیت در سمت رئیس جمهور این کشور را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶    
یکی از نام های رایج و معروف در ماجرای کودتای بیست و هشتم مرداد سال 1332، سپهبد نادر باتمانقلیچ است که در کنار اردشیر زاهدی یکی از مهره های اصلی کودتا بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۱    
این زن عربستانی برای کسانی که مایل به ازدواج با او باشند، شرط گذاشته که نمی خواهد بچه دار شود و تمایل دارد که پسرش از همسر اولش را بزرگ کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۱    
چیزی که دانشمندان و محققان به آن رسیده اند این است که در میان همه انواع سرطان، سرطان های ریه، سینه، و پروستات در دنیا شایع تر و معمول ترند.
مشاهده نتایج بیشتر...