سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۰۰Sep 2017 26

امید هسته ای (inhnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر این که ایران به برجام پایبند است، گفت که خروج آمریکا از توافق هسته ای به منزله نقض توافق و نقض یک قطعنامه شورای امنیت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
خطیب موقت نماز جمعه تهران در واکنش به سخنان رئیس جمهور "سبک مغز" و "جنگ طلب" آمریکا گفت: مطالب او علیه ایران هم فریبکارانه و هم دروغ بود و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نشانه عصبانیت و درماندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که اگر توافق هسته ای ایران پوششی برای توسعه برنامه هسته ای باشد نخواهیم پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
در حالی که رسانه های آمریکایی از تلاش و برنامه ریزی ترامپ و دولتش در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برای جلب نظر کشورهای مختلف در مخالفت با برجام و تثبیت اتهاماتی که به طور غیرواقع در رابطه با نقض برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
رییس جمهور خروج از توافق برجام ، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت مجدد از توافق هسته ای با ایران گفت که آژانس بارها پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۰    
دیپلمات پیشین کشورمان در مقاله ای در روزنامه لس انجلس تایمز نوشت: در میان همه بحران های جهانی، از تست های موشکی کره شمالی تا جنگ علیه داعش، به نظر می رسد بیش از همه چیز ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۰    
بیانیه هیات های ایران، روسیه و ترکیه بانیان روند مذاکرات سوری آستانه در پایان نشست عمومی دور ششم این اجلاس روز جمعه با اعلام توافق برای ایجاد منطقه امن چهارم در ادلب سوریه و تاکید بر مبارزه با ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۰    
شرکت های ایرانی ITSec (امن پردازش خوارزمی) و مهندسی سدید کاران صبا هم در کنار افراد فوق الذکر، به اتهام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ترتیب دادن حملات سایبری علیه آمریکا، تحریم شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۰    
وزیر امور خارجه کشورمان ،با تاکید بر این که برجام قابل مذاکره مجدد نیست، گفت : وقت آن است که آمریکا از آسمان و ریسمان بافتن در مورد برجام دست بردارد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هرگونه تصمیم در خصوص تحریم های صورت گرفته توسط آمریکا با هیات نظارت بر برجام است که بی شک تصمیم مقتضی را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷    
یک روزنامه آلمانی هشدار داد: "اکنون این خطر وجود دارد که آمریکا موشک های جدید بسازد و آن ها را در اروپا مستقر کند. تغییر بزرگی در راه است و اروپا در آستانه دوران هسته ای جدید خواهد بود.. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به انتشار اخباری غیردقیق از اظهارات یوکیا آمانو از سوی رسانه های آمریکایی و انتشار آن در فضای داخلی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۵    
وزیرامورخارجه گفت: ما معتقد هستیم که قدرت منطقه ما با اتکای به مردم منطقه، با اتکای به ارتباطات و هماهنگی های بین کشورهای منطقه تأمین می شود. خارجی ها نمی توانند برای منطقه ما قدرت و امنیت ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۵    
رئیس آتش نشانی شهرداری اسلام آبادغرب از پیدا شدن یک نوزاد دختر توسط ماموران این سازمان در رودخانه 'برف آباد' این شهر خبر داد و گفت: این نوزاد ساعت 12 و 20 دقیقه ظهر امروز (شنبه) پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۵    
آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) روز دوشنبه در گزارش خود اعلام کرد که ایران به محدودیت های اعمال شده بر برنامه هسته ای خود از طریق برجام پایبند مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۰    
رئیس جمهوری در یادداشتی اینستاگرامی نوشت: تلاش های زنده یاد دکتر ابراهیم یزدی در کنار امام در نوفل لوشاتو و سال های بعد از آن، در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۰    
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: ما توانستیم یک انقلاب اسلامی یعنی یک حرکت انقلابی به وجود بیاوریم؛ توانستیم بر اساس آن یک نظام اسلامی به وجود بیاوریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: برخی از برجام به عنوان خیانت یاد می کنند اما برجام یک لطف الهی بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۳:۱۸    
این برای ایران ناراحت کننده است که با وجود پایبندی به توافق، شرایطی ایجاد شود که ترامپ بتواند بهانه جویی های خود را پیش ببرد و با برجام بازی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۳    
متن نامه ظریف به موگرینی و آمانو درباره تخطی آمریکا از مفاد برجام و قطعنامه 2231 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹    
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی باخته را با تساوی عوض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر اراده کنیم در فردو حداکثر تا پنج روز می توانیم غنی سازی 20 درصدی را آغاز کنیم و این خیلی معنی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۱    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفته است مقام های این کشور با سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان درباره احتمال اقدام مشترک علیه گروه های مسلح کرد، مذاکره کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۱    
در صورت اجرای این برنامه، امارات عربی متحده به نخستین کشور هسته ای عربی حاشیه خلیج (فارس) تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۱    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفته است مقام های این کشور با سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان درباره احتمال اقدام مشترک علیه گروه های مسلح کرد، مذاکره کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۱    
پارلمان ایران به حسن روحانی، رییس جمهور اعتماد کرد. تکلیف 16 کرسی از 18 کرسی موجود در کابینه دولت دوازدهم روز گذشته با رای بالا و حداکثری به گزینه های معرفی شده از سوی رییس جمهور به پارلمان ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا مجددا بحث برکناری دونالد ترامپ با استفاده از متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا را مطرح کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد که سیاست های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدرا با اعضای حزب مرتز اسرائیل در رام الله از دولت کنونی آمریکا به خاطر بی توجهی به برنامه های صلح میان اسرائیل و فلسطین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
در آستانه اعلام استراتژی جدید آمریکا در خصوص افغانستان یک رسانه غربی افشا کرد که ترامپ بدنبال تملک معادن غنی این کشور برای تامین هزینه های جنگ 16 ساله آن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
روایت اصولگرایان از تلاش اصلاح طلبان مجلس برای انتخاب و رای اعتماد به وزرا و نیز سنگ تمام روزنامه های حامی دولت در انعکاس اتفاقات دیروز مجلس، موضوع اصلی تریبون یا صفحه اول روزنامه های امروز است: ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
سخنگوی وزارت خارجه صبح روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران گفت: مواضع ما در ارتباط با انجام همه پرسی در اقلیم کردستان روشن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استانهای یزد و همدان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۲:۲۲    
اطرفیان رئیس جمهوری آمریکا و در کل جریان حاکم بر کاخ سفید به جایی رسیده اند که شان و منزلت خود را در خطر دیده اند و یکی پس از دیگری کناره گیری خواهند کرد چراکه برچسب نژادپرستی در آمریکا اتهام کوچکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
وزیر دفاع آمریکا امروز (یکشنبه) اظهار کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور بعد از یک فرآیند بررسی به اندازه کافی سخت گیرانه تصمیم اش را درباره راهبرد آمریکا برای جنگ افغانستان گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
خطوط هوایی عربستان اعلام کرد که نتوانسته است هواپیماهایی را برای انتقال حجاج قطری از دوحه بفرستد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
استراتژیست سابق کاخ سفید که به تازگی از این سمت کنار گذاشته شد، دولت ترامپ را از هم گسسته ترین دولت در تاریخ آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
نمایندگان 32 حزب سیاسی آفریقا در نشستی در شهر خارطوم پایتخت سودان گرد هم آمدند تادرباره تقویت همکاری سیاسی در این قاره به بحث و تبادل نظر بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
یک جوان فلسطینی مقیم سوئد، شامگاه شنبه در منزلش در سوئد کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۲    
با رفتن بنن از کاخ سفید دست بالای بسیاری از افراد در این نهاد تصمیم گیر افزایش پیدا می کند. افرادی همچون مک مستر مشاور امنیت ملی، جیمز متیس وزیر دفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۲    
سید عباس صالحی که تا امروز یک شنبه معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود به عنوان وزیر کابینه دوازدهم از مجلس رای اعتماد گرفت و سید رضا صالحی امیری رسما از مجموعه وزارتخانه خود خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
رییس جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در حکمی، دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
رییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
دبیرکل اوپک در نامه ای، انتخاب دوباره زنگنه به عنوان وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
محمد جواد ظریف ضمن انتشار تصاویری از جلسات رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
محمد جواد ظریف با کسب 236 رای موافق برای چهار سال دیگر به عنوان وزیر امور خارجه دولت تدبیر و امید انتخاب شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
براساس نظرسنجی صورت گرفته از هزاران تن از یهودیان انگلیسی مشخص شد که یک سوم از آنها می گویند در دو سال گذشته به دلیل یهودستیزی به دنبال ترک کشورشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۰    
بنا بر گزارش سی ان بی سی، زرادخانه هسته ای آمریکا می تواند ظرف مدت پنج دقیقه از حالت آماده باش به حالت پرتاب درآید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۵    
حالا دیگر زمان ساختار شکنی در فعالیت های رسانه ای کشور فرا رسیده است . البته اگر متولیان فرهنگی کشور، اعتقادی به مخاطب دارند، همان نیرویی که مشروعیت سیاسی هر حاکمیتی را معنا می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که این کشور پس از نابودی داعش برای ماندن در سوریه برنامه ای ندارد و سوری ها باید خودشان هدایت کشورشان را به دست بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۰    
یکی از مقامات امنیتی اسپانیایی می گوید که حداقل یکی از سه نفری که روز گذشته بازداشت شدند در جریان این انفجار نیز قرار داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵    
تمامی اعضای کمیته هنر و انسانیت کاخ سفید روز جمعه در واکنش به موضع گیری دونالد ترامپ به وقایع شارلوتزویل استعفا دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵    
عضو منتخب شورای شهر پنجم از کاندیداتوری محسن هاشمی برای ریاست شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰    
محمد جواد ظریف در توییتی بدون نام بردن از دونالد ترامپ از رییس جمهور این کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۱۲    
ال گور معاون پیشین رئیس جمهوری آمریکا در بحبوحه افزایش انتقادها و نارضایتی از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به وی توصیه کرد استعفا دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۰۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت که موضع مسکو برابر برجام تغییری نکرده است و از این توافق بین المللی حمایت می کنیم و از طرف های دیگر موضوع برنامه هسته ای ایران دعوت می شود، چنین رویکردی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی به ضرورت فرهنگسازی حوزه لیزر در دوران دانش آموزی تاکید کرد و گفت: بهمن علمی در کشور در حال شکل گیری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۲    
سفر گردشگران آمریکایی به ایران متوقف نشده و وزارت خارجه کشورمان روند پیشین خود را در صدور ویزا برای اتباع این کشور تغییر نداده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۲    
در پی حمله بارسلونا، پلیس اسپانیا می گوید حداقل پنج مظنون دارای کمربند انفجاری را که قصد تکرار حمله مرگبار عصر پنجشنبه را داشتند، در شهر ساحلی کمبریلز کشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۲    
حزب الله لبنان جنایت هولناک داعش در شهر بارسلونا در اسپانیا را محکوم کرد و این حمله تروریستی را بخشی از یک طرح شیطانی جهت تخریب وجهه اسلام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن محکومیت اقدامات تروریستی و ضد انسانی شب گذشته در بارسلونای اسپانیا با دولت، ملت و خانواده قربانیان و مجروحان این جنایت هولناک ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۲    
روسیه جدیدترین بمب خوشه ای خود را در نمایشگاه آرمیا 2017 به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۳    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی اقدامات این وزارتخانه در چارچوب شرع مقدس، قانون و رعایت اخلاق اسلامی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۸    
فردو که نامش برگرفته از "فردوس" به معنای بهشت است، بیش از آنکه "بهشت هسته ای قم" نام بگیرد، زادگاه "بهشتیان ایران" بوده است و نامگذاری مرکز تاسیسات هسته ای فردو در بهمن 1390 به نام دانشمند شهید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۲۳    
به گفته خبرنگاران نیویورک تایمز، شریل گای استولبرگ و هاواس اسپنسر که در شارلوتسویل اخبار تظاهرات را از نزدیک پوشش می دادند معتقدند اکثر افرادی که در مخالفت با راست های افراطی به خیابان ها آمده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۸    
در برخورد یک خودرو ون با عابران پیاده در مرکز شهر بارسلون اسپانیا که حادثه تروریستی خوانده شده است، دو نفر کشته و تعدادی مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۳    
محمد جواد ظریف وزیر پیشنهادی امورخارجه از عملکرد دستگاه دیپلماسی در چهارسال گذشته دفاع و برنامه های خود را برای دولت دوازدهم ارایه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۳    
نشریه اکونومیست روز پنجشنبه در گزارشی با اشاره به عقب نشینی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در محکوم کردن برتری طلبان نژاد سفید در جریان حادثه 'شارولتزویل' مدعی شد که وی درک صحیحی از ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۳    
تارنمای رسمی وزارت امور خارجه فرانسه با تاکید بر لزوم پایبندی همه طرف ها به توافق هسته ای (برجام)، اعلان کرد که اجرای این توافق توسط ایران به طور کلی خشنود کننده بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۳    
سازمان ملل متحد روز پنجشنبه در واکنش به حملات جنگنده های ائتلاف بین المللی به رقه سوریه و کشته شدن شماری از غیرنظامیان در این شهر، اعلام کرد که اکنون این بخش از سوریه بدترین منطقه این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۸    
تغییر مواضع رئیس جمهور آمریکا در محکومیت خشونت های راهپیمایی شارلوتزویل موج جدیدی از اعتراض های خیابانی و انتقادها را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۸    
رئیس جمهوری در پیامی به رئیس جمهوری اندونزی، ضمن تبریک روز ملی این کشور ابراز امیدواری کرد که شاهد توسعه و تعمیق هر چه بیشتر روابط دو کشور باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۳    
در پی شنا در منطقه شنا ممنوع سه تن هم زمان جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۳    
وزیر امور خارجه آلمان خودداری رئیس جمهور آمریکا از محکوم کردن صریح جنبش نئونازی پس از خشونت ها در شهر شارلوتزویل را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۳    
وزیر صنعت لبنان که به منظور شرکت در افتتاح نمایشگاه بین المللی دمشق پس از شش سال وقفه به سوریه سفر کرده است، اعلام کرد، لبنان همسایه و برادر سوریه است و هر دو روابط تاریخی با یکدیگر دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۸    
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: هرکاری لازم باشد برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک انجام می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۸    
ابوالقاسم دلفی سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فرانسه روز چهارشنبه و پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با رییس جمهور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۸    
رژیم صهیونیستی روز سه شنبه مدت بازداشت شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی در فلسطین اشغالی 1948 را تا روز پنجشنبه تمدید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۰    
پلیس ترکیه حمله برنامه ریزی شده پ.ک.ک در آنکارا را در عملیاتی پیشدستانه در آدانا خنثی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری آسوشیتد پرس روز سه شنبه گزارش داد: دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، توئیت یکی از منتقدان خودرا که او را 'فاشیست' خوانده بود، شاید به اشتباه تکرار (ری توئیت) کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵    
دیروز نخستین جلسه رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی برگزار شد. اظهارات رییس جمهوری در جلسه در دفاع از وزرا و نیز بیانات وی درباره برجام با واکنش های متعدد و متفاوتی از سوی مطبوعات هر دو جناح مطرح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵    
وزارت امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی علیه کشورمان بار دیگر به شهروندان آمریکایی درباره سفر به ایران هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۵۹    
زنان نخبه علمی ایران در رویداد جایزه زنان در علم که روز شنبه 28 مرداد در تهران برگزار می شود تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۹    
سخنان روز سه شنبه رئیس جمهور کشورمان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر این که اگر آمریکایی ها برجام را نقض کنند ایران می تواند در مدت چند ساعت برنامه هسته ای خود را از سرگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۴    
بهزاد صابری: در روابط بین کشورها، گفت وگو یک ضرورت است؛ چه در روابط دوستانه و چه در اختلاف ها. یکی از مهم ترین کارکردهای گفت وگو پرهیز از برداشت اشتباه درباره خواسته طرف مقابل است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۰    
به دلیل انعطاف تولیدکنندگان شیل در برابر افت قیمت نفت و فراگیر شدن استفاده از خودروهای برقی بسیاری از تحلیلگران بازار نفت اعلام می کنند عصر نفت 100 دلاری به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۵    
کیم جونگ اون فرمان آماده باش ارتش برای هر گونه حمله موشکی احتمالی را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۵    
ماموران بخش مهمات منفجر نشده اداره موقعیت های اضطراری مونته نگرو روز دوشنبه بمبی باقی مانده از جنگ جهانی دوم به وزن یک تن در بستر رودخانه 'تارا' در این کشور کشف کردند و آن را به منطقه ای امن برای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۵    
رییس موساد مدعی شد ایران مناطق آزادشده از دست داعش را به اشغال خود درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که بحران شبه جزیره کره باید از طریق مذاکرات و از راه مسالمت آمیز حل و فصل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
روابط عمومی یگان پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
کانادا به طرح واشنگتن برای حذف بند 19 که مربوط به سازوکار حل اختلافات است، اعتراض دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
رئیس جمهور گفت: آزادی، آرامش، امنیت و پیشرفت برنامه های اساسی در 4 سال آینده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با انتقاد از رویکرد دونالد ترامپ در قبال ایران و توافق هسته ای نوشت: واشنگتن می تواند همچون دیگر رقبایش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
ارزش و ویژگی نصب کاشی ماندگار بر سردر خانه مشاهیر و هنرمندان در آن است که سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حقی برای خود ایجاد نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۶    
این روز ها که رئیس جمهور پی گماردن وزیرانی است نیک روش، ابقای علی اکبر صالحی در سمت ریاست سازمان انرژی اتمی ایران، نشاندن سبکتگین امروزی است در جایگاهی که باید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۶    
تیم ملی والیبال ایران با پیروزی برابر قزاقستان جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۶    
رییس جمهور آرامش در اقتصاد، پیشرفت اقتصادی و حرکت در جهت عدالت اجتماعی را افتخار دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: دولت دوازدهم راه خود را با کمک مردم و در راستای سیاست آزادی، امنیت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۶    
رییس سازمان انرژی اتمی در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ درباره عدم پایبندی ایران به برجام اظهار کرد: ترامپ برای خود در توهم زندگی می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...