جمعه ۰۳ آذرساعت ۱۷:۵۷Nov 2017 24

امید هسته ای (inhnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۳    
در پایان نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل، وزرای خارجه انگلیس، آلمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم حفظ برجام تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۳    
سید حسین موسویان گفت: ایران هرگز در مورد توان دفاعی و موشکی خود مذاکره و معامله نخواهد کرد چون برای دفاع از تمامیت کشور غیرقابل اجتناب است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۳    
مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد فعالیت راکتور تحقیقاتی تهران با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، معاونین و مدیران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۳    
مشاور و دستیار رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از دستیابی کارشناسان این سازمان به فناوری ساخت باتری هسته ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۳    
مراسم پنجاهمین سال فعالیت راکتور تحقیقاتی تهران با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و کارکنان و مدیران این سازمان و راکتور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکا به دنبال راهی است که هزینه عقیم کردن برجام را به گردن ایران بیاندازد، در حالی که ایران واکنش لازم را به صورت هوشمندانه انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰    
سید حسین موسیان: کاخ سفید بدنبال سه تغییر دربرجام میباشد: دائمی کردن محدودیتهای مدت دارآن، جلوگیری از توسعه نسل جدید سانتریفیوژها و توقف آزمایشات موشکی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۰    
رییس سازمان انرژی اتمی درباره ساخت سوخت واحدهای جدید نیروگاه بوشهر گفت: ما نیاز نداریم در ساخت سوخت خودکفا باشیم اما باید خوداتکا باشیم تا اگر روزی مورد تحریم قرار گرفتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱    
رضا نصری:طرح قانون جدید کنگره علیه برنامه موشکی ایران حاوی یک بند است که به احتمال زیاد رئیس جمهور آمریکا را در صحنه بین المللی به شدت معذب خواهد ساخت. ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
وزارت خارجه هفتمین گزارش سه ماهه خود در اجرای برجام را در سه بخش به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواسته که دوراندیشی به خرج دهد و به توافق جامع هسته ای با ایران پایبند بماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
نگذاریم سرمایه اجتماعی لطمه ببیند. اگر اشکالی کوچکی هست بزرگ نکنیم. رسانه های بیگانه دشمنی خودشان را نشان می دهند اما رسانه های داخلی باید وظیفه سنگین خود را حفظ کنند و به مردم اعتماد به نظام را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
رییس سازمان انرژی اتمی هشدار داد: اگر برجام به هم بخورد، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کنیم زیرا اکنون به طور داوطلبانه در حال اجرای آن هستیم و هنوز به تصویب مجلس نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت: من فکر می کنم که شاهد ماندن آمریکا در توافق هسته ای باشیم و معتقدم که این توافق با اقدامات رییس جمهور تقویت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه برجام هنوز یک پیروزی دیپلماسی است، گفت: هیچکس از این پس در مذاکرات بلند مدت به دولت آمریکا اعتماد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه ای به سخنان رئیس جمهور آمریکا و اعلام سیاست های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
رییس جمهور در تماس تلفنی رییس جمهور فرانسه با اشاره به نقش برجام در توسعه و تعمیق روابط تهران و پاریس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته ای محدود به برنامه هسته ای ایران است و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات اخیر همتای آمریکایی خود، او را به مطالعه تاریخ، جغرافیا و ادب و همچنین حقوق و عرف بین الملل دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی با بیان اینکه محدودیت های ایران در توافق هسته ای با گروه 1+5 ابدی هستند دولت فعلی آمریکا را به دروغگویی درباره این توافق متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵    
رییس جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: بارها تاکید کرده ایم که برجام قابل مذاکره مجدد نیست. برخی می خواهند که برجام در ابعاد فنی مذاکره مجدد شود اما قابل مذاکره نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگویی بار دیگر بر حفظ وحدت ملی و تمامیت ارضی عراق تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
نشست شورای آتلانتیک آمریکا در دو میزگرد برجام را مورد بحث قرار داد. سفرای آلمان، انگلیس، فرانسه و اتحادیه اروپا در میزگرد اول بر اجرای کامل برجام توسط ایران و شش قدرت جهانی و حمایت اتحادیه اروپا از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
رئیس جمهوری آمریکا این تصمیم را برای مقابله با آنچه به ادعای او قصور دولت ایران در مبارزه با پدیده قاچاق انسان است، گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با نشریه پولیتیکو با اشاره به این موضوع که در جریان مجمع عمومی سازمان ملل جامعه جهانی بر ارزش توافق هسته ای ایران تاکید کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۲    
شبکه بلومبرگ گزارش داد که آژانس بین المللی انرژی اتمی با درخواست های دولت آمریکا برای فاش کردن اطلاعات محرمانه از ایران مخالفت کرده و مقامات این سازمان مجبور شده اند اصول اولیه توافق هسته ای را برای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۲    
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در مقاله ای با تاکید بر این که برجام کارساز بوده است ، نوشت: خارج شدن از توافق هسته ای با ایران غیرمنطقی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئولان و هزاران نفر از مردم دلداده اهل بیت علیهم السلام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد که می کوشد تجهیزات دفاعی ایران را در فهرست ممنوعیت های برجام قرار دهد، حمایت روسیه از مواضع ایران را دلیلی بر بی خاصیت بودن متن برجام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
بر اساس ارزیابی های مستقل رییس موسسه تحقیقات صلح اسلو، ظریف و موگرینی مشترکا برای نقش آفرینی در توافق هسته ای مستحق دریافت جایزه نوبل شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
فیلمنامه صبحانه در تیفانی متعلق به آدری هپیورن ستاره هالیوودی در یک حراجی در لندن به قیمت بیش از سه میلیارد تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
ائتلاف ضدداعش به رهبری آمریکا امروز (جمعه) در گزارش ماهانه خود اذعان کرد، تعداد غیرنظامیانی که در عملیات های این ائتلاف در سوریه و عراق کشته شده اند، به 735 تن رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
هواپیما هما طبق وعده وزیر راه و شهرسازی و در راستای نوسازی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، هشتمین و نهمین هواپیمای برجامی از سری هواپیماهای ATR72 صبح امروز در فرودگاه مهر آباد تهران به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
هواپیمای حامل پیکر شهید محسن حججی لحظاتی پیش در دانشکده پرواز اصفهان به زمین نشست و مردم اصفهان از این شهید به صورت باشکوه استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
دقایقی پس از سحرگاه امروز، حضرت آیت الله خامنه ای به مسجد امام حسین واقع در میدان امام حسین علیه السلام تهران رفتند و برای لحظاتی در کنار پیکر مطهر شهید محسن حججی حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
به ابتکار و پیشنهاد علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، برای اولین بار در کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار شفاف سازی درباره یکی از بندهای توافق هسته ای مرتبط با یک فناوری شد که بنابر ادعای وی می تواند برای ساخت سلاح هسته ای مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
وزیر خارجه کشورمان به مناسبت تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی مطلبی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تمام فعالیت های هسته ای ایران با برجام انطباق دارد و مطالبی که این روزها از سوی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مطرح می شود، هیچ وجاهتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
در چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران، ضمن تقدیر از حمایت های رییس سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان حامی طلایی، تندیس یادمان این کنفرانس و لوح تقدیر رییس انجمن رمز ایران به صالحی تقدیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مایه تأسف است که هنوزماجرای داعش در عراق تمام نشده، مسئله استقلال اقلیم کردستان مطرح شده است، زمانی که گروه های مختلف از این اقلیم به ایران آمدند به آنها صراحتا گفتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: مذاکرات سوری که به ابتکار و سرپرستی مسکو، تهران و آنکارا در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار می شود، برای سوریه امیدآفرین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر این که ایران به برجام پایبند است، گفت که خروج آمریکا از توافق هسته ای به منزله نقض توافق و نقض یک قطعنامه شورای امنیت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۲    
خطیب موقت نماز جمعه تهران در واکنش به سخنان رئیس جمهور "سبک مغز" و "جنگ طلب" آمریکا گفت: مطالب او علیه ایران هم فریبکارانه و هم دروغ بود و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نشانه عصبانیت و درماندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که اگر توافق هسته ای ایران پوششی برای توسعه برنامه هسته ای باشد نخواهیم پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
در حالی که رسانه های آمریکایی از تلاش و برنامه ریزی ترامپ و دولتش در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برای جلب نظر کشورهای مختلف در مخالفت با برجام و تثبیت اتهاماتی که به طور غیرواقع در رابطه با نقض برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
رییس جمهور خروج از توافق برجام ، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت مجدد از توافق هسته ای با ایران گفت که آژانس بارها پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۰    
دیپلمات پیشین کشورمان در مقاله ای در روزنامه لس انجلس تایمز نوشت: در میان همه بحران های جهانی، از تست های موشکی کره شمالی تا جنگ علیه داعش، به نظر می رسد بیش از همه چیز ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۰    
بیانیه هیات های ایران، روسیه و ترکیه بانیان روند مذاکرات سوری آستانه در پایان نشست عمومی دور ششم این اجلاس روز جمعه با اعلام توافق برای ایجاد منطقه امن چهارم در ادلب سوریه و تاکید بر مبارزه با ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۰    
شرکت های ایرانی ITSec (امن پردازش خوارزمی) و مهندسی سدید کاران صبا هم در کنار افراد فوق الذکر، به اتهام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ترتیب دادن حملات سایبری علیه آمریکا، تحریم شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۰    
وزیر امور خارجه کشورمان ،با تاکید بر این که برجام قابل مذاکره مجدد نیست، گفت : وقت آن است که آمریکا از آسمان و ریسمان بافتن در مورد برجام دست بردارد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هرگونه تصمیم در خصوص تحریم های صورت گرفته توسط آمریکا با هیات نظارت بر برجام است که بی شک تصمیم مقتضی را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷    
یک روزنامه آلمانی هشدار داد: "اکنون این خطر وجود دارد که آمریکا موشک های جدید بسازد و آن ها را در اروپا مستقر کند. تغییر بزرگی در راه است و اروپا در آستانه دوران هسته ای جدید خواهد بود.. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به انتشار اخباری غیردقیق از اظهارات یوکیا آمانو از سوی رسانه های آمریکایی و انتشار آن در فضای داخلی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۵    
وزیرامورخارجه گفت: ما معتقد هستیم که قدرت منطقه ما با اتکای به مردم منطقه، با اتکای به ارتباطات و هماهنگی های بین کشورهای منطقه تأمین می شود. خارجی ها نمی توانند برای منطقه ما قدرت و امنیت ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۵    
رئیس آتش نشانی شهرداری اسلام آبادغرب از پیدا شدن یک نوزاد دختر توسط ماموران این سازمان در رودخانه 'برف آباد' این شهر خبر داد و گفت: این نوزاد ساعت 12 و 20 دقیقه ظهر امروز (شنبه) پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۵    
آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) روز دوشنبه در گزارش خود اعلام کرد که ایران به محدودیت های اعمال شده بر برنامه هسته ای خود از طریق برجام پایبند مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۰    
رئیس جمهوری در یادداشتی اینستاگرامی نوشت: تلاش های زنده یاد دکتر ابراهیم یزدی در کنار امام در نوفل لوشاتو و سال های بعد از آن، در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۰    
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: ما توانستیم یک انقلاب اسلامی یعنی یک حرکت انقلابی به وجود بیاوریم؛ توانستیم بر اساس آن یک نظام اسلامی به وجود بیاوریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: برخی از برجام به عنوان خیانت یاد می کنند اما برجام یک لطف الهی بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۳:۱۸    
این برای ایران ناراحت کننده است که با وجود پایبندی به توافق، شرایطی ایجاد شود که ترامپ بتواند بهانه جویی های خود را پیش ببرد و با برجام بازی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۳    
متن نامه ظریف به موگرینی و آمانو درباره تخطی آمریکا از مفاد برجام و قطعنامه 2231 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹    
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی باخته را با تساوی عوض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر اراده کنیم در فردو حداکثر تا پنج روز می توانیم غنی سازی 20 درصدی را آغاز کنیم و این خیلی معنی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۱    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفته است مقام های این کشور با سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان درباره احتمال اقدام مشترک علیه گروه های مسلح کرد، مذاکره کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۱    
در صورت اجرای این برنامه، امارات عربی متحده به نخستین کشور هسته ای عربی حاشیه خلیج (فارس) تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۱    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفته است مقام های این کشور با سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان درباره احتمال اقدام مشترک علیه گروه های مسلح کرد، مذاکره کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۱    
پارلمان ایران به حسن روحانی، رییس جمهور اعتماد کرد. تکلیف 16 کرسی از 18 کرسی موجود در کابینه دولت دوازدهم روز گذشته با رای بالا و حداکثری به گزینه های معرفی شده از سوی رییس جمهور به پارلمان ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا مجددا بحث برکناری دونالد ترامپ با استفاده از متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا را مطرح کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد که سیاست های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدرا با اعضای حزب مرتز اسرائیل در رام الله از دولت کنونی آمریکا به خاطر بی توجهی به برنامه های صلح میان اسرائیل و فلسطین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۶    
در آستانه اعلام استراتژی جدید آمریکا در خصوص افغانستان یک رسانه غربی افشا کرد که ترامپ بدنبال تملک معادن غنی این کشور برای تامین هزینه های جنگ 16 ساله آن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
روایت اصولگرایان از تلاش اصلاح طلبان مجلس برای انتخاب و رای اعتماد به وزرا و نیز سنگ تمام روزنامه های حامی دولت در انعکاس اتفاقات دیروز مجلس، موضوع اصلی تریبون یا صفحه اول روزنامه های امروز است: ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
سخنگوی وزارت خارجه صبح روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران گفت: مواضع ما در ارتباط با انجام همه پرسی در اقلیم کردستان روشن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استانهای یزد و همدان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۲:۲۲    
اطرفیان رئیس جمهوری آمریکا و در کل جریان حاکم بر کاخ سفید به جایی رسیده اند که شان و منزلت خود را در خطر دیده اند و یکی پس از دیگری کناره گیری خواهند کرد چراکه برچسب نژادپرستی در آمریکا اتهام کوچکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
وزیر دفاع آمریکا امروز (یکشنبه) اظهار کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور بعد از یک فرآیند بررسی به اندازه کافی سخت گیرانه تصمیم اش را درباره راهبرد آمریکا برای جنگ افغانستان گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
خطوط هوایی عربستان اعلام کرد که نتوانسته است هواپیماهایی را برای انتقال حجاج قطری از دوحه بفرستد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
استراتژیست سابق کاخ سفید که به تازگی از این سمت کنار گذاشته شد، دولت ترامپ را از هم گسسته ترین دولت در تاریخ آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
نمایندگان 32 حزب سیاسی آفریقا در نشستی در شهر خارطوم پایتخت سودان گرد هم آمدند تادرباره تقویت همکاری سیاسی در این قاره به بحث و تبادل نظر بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۷    
یک جوان فلسطینی مقیم سوئد، شامگاه شنبه در منزلش در سوئد کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۲    
با رفتن بنن از کاخ سفید دست بالای بسیاری از افراد در این نهاد تصمیم گیر افزایش پیدا می کند. افرادی همچون مک مستر مشاور امنیت ملی، جیمز متیس وزیر دفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۲    
سید عباس صالحی که تا امروز یک شنبه معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود به عنوان وزیر کابینه دوازدهم از مجلس رای اعتماد گرفت و سید رضا صالحی امیری رسما از مجموعه وزارتخانه خود خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
رییس جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در حکمی، دکتر محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
رییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷    
دبیرکل اوپک در نامه ای، انتخاب دوباره زنگنه به عنوان وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
محمد جواد ظریف ضمن انتشار تصاویری از جلسات رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
محمد جواد ظریف با کسب 236 رای موافق برای چهار سال دیگر به عنوان وزیر امور خارجه دولت تدبیر و امید انتخاب شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۲    
براساس نظرسنجی صورت گرفته از هزاران تن از یهودیان انگلیسی مشخص شد که یک سوم از آنها می گویند در دو سال گذشته به دلیل یهودستیزی به دنبال ترک کشورشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۰    
بنا بر گزارش سی ان بی سی، زرادخانه هسته ای آمریکا می تواند ظرف مدت پنج دقیقه از حالت آماده باش به حالت پرتاب درآید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۵    
حالا دیگر زمان ساختار شکنی در فعالیت های رسانه ای کشور فرا رسیده است . البته اگر متولیان فرهنگی کشور، اعتقادی به مخاطب دارند، همان نیرویی که مشروعیت سیاسی هر حاکمیتی را معنا می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که این کشور پس از نابودی داعش برای ماندن در سوریه برنامه ای ندارد و سوری ها باید خودشان هدایت کشورشان را به دست بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۰    
یکی از مقامات امنیتی اسپانیایی می گوید که حداقل یکی از سه نفری که روز گذشته بازداشت شدند در جریان این انفجار نیز قرار داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵    
تمامی اعضای کمیته هنر و انسانیت کاخ سفید روز جمعه در واکنش به موضع گیری دونالد ترامپ به وقایع شارلوتزویل استعفا دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵    
عضو منتخب شورای شهر پنجم از کاندیداتوری محسن هاشمی برای ریاست شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰    
محمد جواد ظریف در توییتی بدون نام بردن از دونالد ترامپ از رییس جمهور این کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۱۲    
ال گور معاون پیشین رئیس جمهوری آمریکا در بحبوحه افزایش انتقادها و نارضایتی از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به وی توصیه کرد استعفا دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۰۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت که موضع مسکو برابر برجام تغییری نکرده است و از این توافق بین المللی حمایت می کنیم و از طرف های دیگر موضوع برنامه هسته ای ایران دعوت می شود، چنین رویکردی داشته باشند.
مشاهده نتایج بیشتر...