جمعه ۰۶ اسفندساعت ۲۳:۰۶Feb 2017 24

امید هسته ای (inhnews.ir)

  ۲ ساعت پیش    
ویتالی چورکین نماینده دائمی فقید روسیه که چهار روز پیش در نیویورک در گذشت، با حضور مقام های ارشد روس در مسکو به خاک سپرده شد.
  ۲ ساعت پیش    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش فصلی خود اعلام کرده میزان ذخائر اورانیوم کم غنای ایران کمتر از محدوده تعیین شده در برجام است.
  ۳ ساعت پیش    
رضا نجفی سفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان های بین المللی در وین درباره گزارش جدید آمانو توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس فرهنگستان ادب فارسی، محبوب ترین کلمه فرهنگستان را برای مردم، با طنازی منتقدانه فاش کرد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارانه پرستاران 2.5 برابر افزایش یافته است، گفت: این مهم در راستای ارتقاء رضایتمندی این قشر زحمتکش از جامعه درمانی کشور انجام می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مرضیه دستجردی از انصراف خودش به همراه باهنر، حداد عادل و چمران از کاندیداتوری ریاست جمهوری خبر داد. ...
  ۴ ساعت پیش    
اصغر فرهادی، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگی از خود و فیلم فروشنده برای شرکت در مراسم اسکار به آکادمی معرفی کرد.
  ۴ ساعت پیش    
جمهوری اسلامی ایران رسما رییس گروه 77 در سال 2017 میلادی شد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در 10 ماهه امسال برای نخستین بار در طول تاریخ 100 ساله نفت ایران ...
  ۶ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت:از بودجه 96 به عنوان آخرین بودجه وبرنامه ریزی دولت در عمر باقیمانده انتظار می رود برای خارج کردن اقتصاد کشور از رکود ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: در کلانشهر تهران نیز هر فرد برای برطرف کردن تقاضاهای مصرفی خود حدود 4 هکتار زمین به استفاده می گیرد که این رقم معادل 389 برابر مساحت کنونی تهران است.
  ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه لحن تقابلی ترامپ نمی تواند شرکت های خارجی را از سرمایه گذاری در این بازار بازدارد ...
  ۶ ساعت پیش    
دانشمندان اخیراً به اطلاعات جدیدی دست یافته اند که می تواند منبع راست دست و یا چپ دست شدن افراد را به کلی دگرگون کند و یافته ها و باورهای پیشین را نقض کند.
  ۶ ساعت پیش    
ایران و اندونزی دو کشور مسلمان در حال توسعه در غرب و جنوب شرق آسیا اشتراک های فراوانی دارند و این اشتراک ها هزاران فرصت به ویژه در حوزه تجارت و انرژی برای دو کشور فراهم کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
مارین لوپن کاندیدای ریاست جمهوری حزب راست افراطی فرانسه بنا به گزارش رسانه های این کشور در ارتباط با تحقیقاتی درباره انتصاب های شغلی غیر واقعی برای دو تن از کارمندانش از سوی پلیس فرانسه احضار شده اما ...
  ۶ ساعت پیش    
محققان یک دانشگاه ایالتی در واشنگتن موفق شدند ضمن مطالعه بر روی خواص ایزوتوپ تکنسیوم 99 به روش های بهتری برای پاکسازی پسماندهای هسته ای دست یابند.
  ۶ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: همه بدانند مساله فلسطین در راس مسایل جمهوری اسلامی ایران است، منافع ملی، منطقه ای و سیاسی ما هم به مساله فلسطین گره خورده است.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه کشورمان با تأکید بر ضرورت ایجاد برنامه مشترک منطقه ای برای مقابله با خطرات زیست محیطی ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر امور خارجه کشومان گفت: به رسمیت شناخته شدن برنامه هسته ای ایران یکی از مهمترین دستاوردهای برجام بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: همسان سازی حقوق یک میلیون و 600 هزار بازنشسته در کشور از اولویت های مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 96 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵    
یک روزنامه روسی با ارائه تحلیلی از آنچه در کنفرانس امنیتی مونیخ گذشت تلویحا آن را پیش زمینه ای برای ایجاد اجماع جهانی جدیدی علیه ایران دانست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۲    
استارت ورود نظامی ها به عرصه انتخابات ریاست جمهوری را دریادار احمد مدنی زد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۹    
معاون وزیر امورخارجه سوریه با بیان اینکه منافع رژیم صهیونیستی در حوادثی نهفته که در این کشور درجریان است، گفت: دخالت در امور سوریه از طریق ابزارهای نظامی، تشویق تروریسم، کشتار و تخریب است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۳    
رییس جمهور در نشست مشترک کارگروه ملی مقابله با ریزگردها و شورای اداری استان خوزستان گفت: برای حل مشکلات زیست محیطی و ریزگرد خسته و مایوس نمی شویم؛ برنامه ها و تلاش ها ادامه می باید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۰    
در آستانه ایام شهادت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها امشب (پنج شنبه) جمعی از شاعران مذهبی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۱    
استفان دی میستورا فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه که شامگاه پنجشنبه و همزمان با آغاز چهارمین دور مذاکرات صلح سوریه در ژنو سخن می گفت، تصریح کرد: همگان می دانند که راه حل بحران سوریه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۸    
شبکه خبری الجزیره در خبری فوری از آغاز جلسه افتتاحیه چهارمین دور مذاکرات صلح سوریه در ژنو سوئیس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۵    
معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه گفت: همه کشورهای دنیا در کنار برجام و علیه آمریکا ایستاده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۵    
سخنگوی دولت گفت: برای اجرای طرح 550 هزار هکتاری به هیچ وجه مشکل اعتباری وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۶    
از 10 روز گذشته جنب و جوش در شهرها برای خرید شب مایحتاج شب عید آغاز شده؛ جنب و جوشی که نشانه نو شدن سال و آغاز فصل جدید است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۳    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تأکید بر اینکه ایران در حال اجرای توافق هسته ای است و آژانس نیز به نظارت و راستی آزمایی آن ادامه می دهد گفت: برجام مؤثر و کارساز بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۳    
دبیرکل جبهه پایداری در صفحه شخصی خود در توئیتر از حرکت مستقل این جبهه برای معرفی کاندیدای ریاست جمهوری آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۴    
معاون امور بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر این که فروپاشی نظام لیبرال دموکراسی غرب به رهبری آمریکا محقق خواهد شد، گفت: چالش اصلی دولت ترامپ در حوزه سیاست خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۱    
در نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اسامی 30 نفر کاندیدای حضور در جمع نفرات مدنظر این جبهه برای ریاست جمهوری سال آینده (انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم) مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۱    
در سفری که وزیر نفت کشورمان اخیرا به عراق داشت، موضوعات نفتی و گازی دو کشور مورد بحث قرار گرفت و قرار شد ایران از یک سو گاز به عراق صادر و از سوی دیگر نفت این کشور را به کشورهای دیگر صادر کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۹    
سخنگوی نیروهای ائتلاف بین المللی علیه داعش اعلام کرد : فرماندهی آمریکا در خاورمیانه طرحی را برای تسریع روند نابودی داعش آماده کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: یک دولت نمی تواند طی دو سه سال از پس مشکلات بربیاید و ما هم نباید مسائل را مختص این دولت کنیم؛ زیرا طی 20 سال اخیر آنچنان که باید توجهات صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۲    
محمد کیانوش راد- میزان ریزگردها در استان خوزستان این بار به قدری افزایش یافته که موجب قطع آب و برق در بخش های مختلفی از این استان شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر ضرورت حفظ همگرایی در کشور گفت : ما نباید اجازه دهیم ترامپیسم به حوزه سیاست داخلی ما رخنه کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۷    
مراسم اعلام نامزدهای نهایی هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار در 24 بخش در حالی آغاز شد که لا لا لند به کارگردانی دامین شازل با 14 نامزدی در کنار تایتانیک رکورد دار نامزدی مراسم اسکار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
مسیر تهران- قم در دوره جدید وزارت ارشاد نیز، همچنان پرتردد است. اگر تا چند ماه پیش، این علی جنتی بود که راهی شهر قم می شد و با حضور در دفاتر مراجع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۸    
مذاکرات با هدف پیدا کردن یک راه حل سیاسی در جنگ سوریه قرار است با نظارت سازمان ملل در ژنو روز پنجشنبه (امروز) آغاز شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۳    
رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خوشحالی از این که امروز میهمان مردم عزیز، مقاوم، دلاور و صبور استان خوزستان است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۰    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، اکثریت آمریکایی ها نسبت به ورود کشورشان به یک جنگ بزرگ دیگر در چهار سال آینده نگران یا بسیار نگران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۰    
معاون کنسولی ، امور مجلس و ایرانیان وزیر امور خارجه گفت : یکی از دستاوردهای خوب برجام ارتقاء همکاری های علمی بین المللی جمهوری اسلامی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت که تحقق آزادی سرزمین فلسطین واقعیتی است که محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۹    
سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه کشورمان می گوید ایران باید یک استراتژی بلند مدت تهاجمی در قبال دونالد ترامپ داشته باشد و از موضع گیری های عکس العملی پرهیز کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۴    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای روز 30 اسفند ماه را جزو تعطیلات رسمی کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: معارضان سوری بازهم موفق به تشکیل یک هیات واحد برای شرکت در مذاکرات صلح ژنو، نشدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
رابرت کورکر رئیس کمیسیون امور خارجی مجلس سنای آمریکا روز چهارشنبه از پایگاه های ارتش لبنان در مرزهای شمال شرق این کشور با سوریه به ویژه بلندی های شهرک عرسال که در اشغال گروه های تروریستی تکفیری داعش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی ششمین کنفرانس حمایت از انتقاضه فلسطین با تشریح برگزاری این همایش طی دو روز اظهار کرد: سخنرانی مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه این کنفرانس می تواند منشور مقاومت تلقی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۱    
رئیس جمهوری به منظور بررسی آخرین وضعیت استان خوزستان و اقدامات انجام شده دولت در خصوص رفع مشکلات مردم شریف منطقه، فردا پنج شنبه به این استان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وحدت امت اسلامی کلید رستگاری مردم فلسطین است گفت: نباید به رژیم صهیونیستی اجازه تنفس مصنوعی داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۹    
آلکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه در بازگشت از تهران ارزش همکاری های ممکن نفتی-گازی با ایران در عرصه های مختلف را 20 میلیارد دلار برآورد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۹    
معاون عربی و آفریقا وزیرامورخارجه، حمایت از آرمان فلسطین را مسوولیت همه کشورها برشمرد و کنفرانس تهران را تلاشی در این مسیر عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۶    
معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه به برجام نباید به عنوان یک موضوع جناحی نگریسته شود؛ گفت: متاسفانه برجام از یک موضوع ملی به موضوع جناحی و دعواهای جناحی تبدیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۶    
معاون اول رئیس جمهوری از دانشگاه ها بعنوان نهادهای اصلی تولید اندیشه یاد کرد و گفت: دولت همواره نیازمند همکاری دانشگاه ها برای حل مسائل پیچیده کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۳    
بیانیه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین در این کنفرانس قرائت شد که در این بیانیه بر دفاع از حقوق حقه مردم فلسطین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۱    
ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه اعلام کرد: طرح تحت حمایت خارجی برای فروپاشی و تجزیه سوریه با جنگ داخلی و سرنگونی حکومت این کشور، شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۱    
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در پایان مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم (ص) 11 مین جهنده ضد بالگرد "صاعقه" و"مین ضد نفر سجیل" با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۸    
رییس جمهوری گفت: یکبار دیگر موضوع فلسطین ما را گرد هم آورد تا درباره زخمی عمیق و جانکاه سخن بگوییم که بیش از 70 سال است که وجدان جامعه جهانی و پیکره جهان اسلام را به درد آورده است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۴    
معاون کنسولی و امور مجلس وزارت امور خارجه گفت که هم اکنون 30 هزار دانشجوی خارجی در دانشگاههای ایران تحصیل می کنند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۰    
ریاست جمهوری ترکیه گفت که آنکارا قصد افزایش تنش با ایران را ندارد ولی ایران باید در حساب و کتاب های خود تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۲    
مدیرعامل صندوق حفظ و احیای بناهای تاریخی و فرهنگی کشور با بیان اینکه 3 درصد از بناهای تاریخی کشور در فهرست آثار ملی قرار دارد، خاطرنشان کرد: هنوز 97 درصد بناهای تاریخی کشور به آثار ملی تبدیل نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۹    
هیات دولت سوریه امروز (چهارشنبه) به منظور مشارکت در نشست ژنو 4 وارد این شهر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۹    
یک گزارش بین المللی مشترک اسرائیل را به ساخت و خرید و فروش غیر قانونی مواد سمی در شهرک ها و آلوده کردن آب مورد استفاده برای آبیاری زمین ها و باغ های فلسطینیان متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۳    
رییس کمیته امنیتی در شورای استان بصره روز چهارشنبه گفت که نیروهای امنیتی عراق طرح تروریستی انفجار در پالایشگاه نفت 'الشعیبه' در20 کیلومتری غرب شهر بصره در جنوب عراق را ناکام گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۷    
مقام های امنیتی مصر روز چهارشنبه از کشته شدن دو مسیحی قبطی در منطقه ناآرام سینا خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۴    
در پی حملات تروریستی ماه های اخیر در منطقه خودمختار سین کیانگ در شمال غرب چین، مقامات این استان به کسانی که در معرفی تروریست ها به آنان کمک کنند، پاداش می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که صبح چهارشنبه وارد شهر سیدنی شد، به دلیل ارائه نشدن مجوز پرواز از سوی اندونزی مجبور شد مسیری طولانی تر را از سنگاپور تا استرالیا طی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم، از 17 اسفند به مدت دو روز در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۳    
ترکیه امروز (چهارشنبه) طی حکمی ممنوعیت حجاب برای زنانی که در ارتش خدمت می کنند را لغو کرد. این حکم شامل تمام افسران و نیروهای زن در رده ها و بخش های مختلف ارتش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۳    
رییس سابق آژانس اطلاعات ملی گامبیا در رابطه با قتل ها و ناپدید شدن افراد در دولت سابق دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت از شفافیت هزینه های انتخاباتی استقبال می کند و احکامی درباره این مسئله در لایحه جامع انتخابات پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۴    
وزیر خارجه اتریش بدتر شدن روابط با ایران و بخصوص زیر سوال قرار دادن و یا فسخ توافق هسته ای با این کشور را نه تنها برای منطقه بلکه فراتر از آن بسیار منفی ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت نماینده دائم روسیه نزد سازمان ملل متحد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۱    
نخست وزیر انگلیس اولین دور مبارزه خود برای آغاز روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا تا پایان ماه آینده را با پیروزی در مقابل لردهای مجلس اعیان آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۲    
وزیر نفت در واکنش به انتصاب یک نفتی به عنوان وزیر جدید خارجه آمریکا، از ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای نفت در سال 2017 خبر داد و گفت: اوپک باید مراقب تحولات بازار باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۹    
دبیر همایش دورنمای اقتصاد ایران از برگزاری پنجمین دوره این همایش در اسفندماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۷    
دیوان عالی روسیه حکم فعال مخالف روس را که در زندان به سر می برد، لغو و دستور آزادی وی را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مساله انتفاضه خیلی مهم است، آن هم در شرایطی که اسرائیلی ها علنا گفته اند از تروریسم حمایت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷    
وزیر خارجه عربستان بار دیگر مدعی شد که ایران در امور کشورهای منطقه مداخله می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴    
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه اقتصاد ایران باید مسیر رو به پیشرفت را با سرعت طی کند، گفت: این حق ایران است که اقتصادش متناسب با فرهنگ و تمدن بزرگ خود رشد کند و این حق جوان ایرانی است که از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقوع اتفاقات اخیر در فرودگاه مشهد و سرگردانی مسافران، برای صنعت هوایی کشور زیبنده نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
در پی صدور حکم دادگاهی در وین برای استرداد "دیمیترو فیرتاش" به آمریکا برای رسیدگی به اتهامات فساد، پلیس اتریش این مرد ثروتمند اوکراینی را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۷    
وزیر نفت گفت: چینی ها شریک راهبردی ما هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳    
رییس سازمان انژی اتمی از رونمایی سانتریفیوژ پیشرفته صنعت نفت در بیستم فرودین ماه 96 خبر داد و گفت: کارشناسان انرژی اتمی این دستگاه را طراحی کرده اند که در تشخیص میزان آب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
وزیر اطلاعات با بیان اینکه حتی یک نفر مدیر دوتابعیتی هم نداریم گفت: اگر کسی در این باره خبر دارد به ما اطلاع دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۱    
سینماهای آمریکا و کانادا در حرکتی اعتراض آمیز فیلم 1984 را که اقتباسی سینمایی از رمان معروف جورج اورول است، نمایش می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
مردم پایتخت انگلیس روز چهارشنبه به دنبال اعتصاب مجدد شماری از کارکنان مترو و قطار جنوبی لندن در اعتراض به شرایط شغلی شان، باز هم برای ترددشان با مشکل مواجه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
وکلای مناطق شمال غرب پاکستان امروز (چهارشنبه) در اعتراض به بمب گذاری انتحاری اخیر در مقابل یک دادگاه که هفت کشته برجای گذاشت، از حضور در جلسات دادگاه خودداری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۳    
فیگن یوکسکداغ، یکی از رهبران مشترک حزب دموکراتیک خلق، کرسی خود را در پارلمان به دلیل محکوم شدن به همکاری با گروه های تروریستی از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
در جریان سفر نخست وزیر فرانسه به پکن، چین و فرانسه روز سه شنبه توافق همکاری هسته ای را امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: یک روز پس از سخنان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره بحران پناهجویان در سوئد، حومه استکهلم شاهد خشونت و آتش زدن خودروها و درگیر با نیروهای پلیس بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴    
روسیه محموله 2،5 تنی را با یک فضاپیمای باری به ایستگاه فضایی بین المللی ارسال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۸    
وزیران امور خارجه و مهاجرت استرالیا با یکدیگر در مورد توافق کانبرا - واشنگتن برای اسکان مجدد پناهجویان در آمریکا که شامل تعدادی از ایرانیان بازداشتگاه های نائورو و مانوس هم می شود، اختلاف دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۸    
بر اساس تازه ترین آمار منتشر شده، واردات نفت کره جنوبی از کشورمان در ماه ژانویه امسال (دی - بهمن) در مقایسه با دوره مشابه سال 2016 میلادی 2 برابر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۵    
رییس جمهوری، دلیل بسیاری از فشارها بر سوریه را قرارداشتن آن کشور در خط مقدم مقاومت دانست و گفت: حمایت ایران از ملت سوریه تا پیروزی نهایی ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۹    
غلامرضا موسوی رئیس شورای عالی تهیه کنندگان سینما در گفتگو با ایلنا و خبرگزاری های مختلف اعلام کرده بود که وزارت کشور بابت نمایش فیلمهای سینمایی در ایام روزهای سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر 500 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷    
تصاویر مربوط به بارش برف در حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...