پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۲۱:۰۰Feb 2018 22

امید هسته ای (inhnews.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۶    
وزرای کشور و اطلاعات از حوادث روزهای اخیر و اغتشاشاتی که منجر به شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیج شد، به هیئت وزیران گزارش دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتقاد از استفاده ابزاری آمریکا از تحریم برای پیگیری منافع خود، گفت: برجام نمونه ای از دیپلماسی صبورانه است که می تواند الگویی برای مذاکره موفق به شمار آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۸    
وزیر امور خارجه روسیه گفت: ایران به صورت قانونی و به درخواست دولت سوریه در این کشور حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۸    
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: شانتاژ و تبلیغات رسانه ای راه اعتراض به آرای قضایی نیست و باید اعتراض از طریق قانونی صورت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۸    
روسای دولت های ایران و هند با اتکا به پیشینه روابط دو کشور هدف خود را راه اندازی مشارکتی استراتژیک در چارچوب مناسبات منطقه ای تعریف کرده اند که ابعادی فراتر از رابطه یک خریدار و فروشنده نفت را در بر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۸    
کاهش نرخ دلار و یورو امروز (دوشنبه) و برای پنجمین روز متوالی نیز ادامه یافت به شکلی که هر دلار آمریکا در میانه روز به محدوده 45 هزار ریال بازگشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
تهران- ایرنا- پس از گذشت یک روز از سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان، نیروهای امدادی با بسیج تمامی امکانات، جست وجوی خود را برای یافتن لاشه هواپیمای ای.تی.آر در رشته کوه های دنا آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
'عبدالباری عطوان' تحلیلگر مسایل عرب در واکنش به اظهارات ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس امنیتی مونیخ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
محمد جواد ظریف تاکید کرد: حضور آمریکا در سوریه، بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
نماینده سازمان ملل در امور سوریه در کنفرانس امنیتی مونیخ آلمان تاکید کرد که مذاکرات ژنو تنها راه برای رسیدن به قانون اساسی جدید سوریه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که باید بانک مرکزی برای کاهش قیمت دلار عملا وارد شده تا شاهد ایجاد ثبات در قیمت ارز باشیم البته که بعید است این نرخ تا آخر اسفند پایین آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
فرمانده کل سپاه با اشاره به افول هژمونی آمریکا در جهان، گفت: امروز قادریم همه نیازهای خود را در سطح نظامی بسازیم و باید بدانیم داشتن بصیرت بزرگترین جنگ ما با دشمن است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
براساس یک گزارش جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بیشتر از هر کارمند و مقام دیگری در کاخ سفید برای دستیابی به اطلاعات محرمانه درخواست داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
وین - ایرنا - جان کری وزیر امور خارجه سابق آمریکا در واکنش به ادعاهای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران در کنفرانس امنیتی مونیخ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
رهبرانقلاب تصریح کردند: واقعاً 22بهمن امسال در سرتاسر کشور، 22بهمن متفاوتی بود، بعد از 39سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
مقام معظم رهبری در پی سانحه ی سقوط هواپیمای مسافربری پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از تایید حکم 20 سال حبس موکلش در دیوان عالی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
اسامی تمامی سرنشینان/پیام تسلیت رهبرانقلاب/دستورروحانی به وزیرراه/ تلاش برای یافتن لاشه هواپیما
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
معاون امور اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر اینکه برای حراست از حقوق سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری با تمام توان اقدامات را انجام می دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸    
مجری محترم صدا و سیما می پرسد آیا نمی شد برجام بهتر از این نوشته شود تا از بهانه گیری های آمریکایی ها جلوگیری شود؟ دوستانی که این پرسش را مطرح می کنند باید به این نکتهٔ مهم توجه داشته باشند که دولت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۸    
رئیس جمهور همه مردم ایران در سراسر کشور اعم از زن و مرد و جوانان را به حضور باشکوه تر و مصمم تر در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و گفت : باید در این راهپیمایی با خلق حماسه ای جدید، اراده، انسجام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تأکید بر حمایت از حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه، اظهار داشت که عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه، امنیت ترکیه را تقویت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸    
موضع حسن روحانی درباره عملیات شاخه زیتون ترکیه در عفرین، همزمان به تبدیل شدن به تیتری در رسانه های منطقه ای به سوژه ای برای سوال خبرنگار الجزیره از رییس جمهور ایران در نشست خبری روز گذشته نیز بدل شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۸    
تنها هدف اقدامات ما، اقناع مردم آمریکا در مسئله جنگ با عراق بود. نظرسنجی ها نشان می دهد که ما این کار را انجام دادیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۸    
با موفقیت استارتاپها در جهان، ایده راه اندازی کسب و کارهای نوپا و فناورانه در ذهن خلاق بسیاری از جوانان ایرانی هم جرقه زد. کسب و کاری که عموماً حول محور تکنولوژی شکل گرفته و پتانسیل رشد بالایی دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
بولتن دانشمندان اتمی ، عقربه های نمادین ساعت آخرالزمان را تغییر داد و آن را روی 2 دقیقه مانده به نیمه شب تنظیم کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: حالا که علما و روحانیّت، به یک موقعیّتی در عالم سیاست دست پیدا کرده اند، نباید آن چه را تاریخچه ما و سنّت کهن ما است از دست بدهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
شبکه فاکس نیوز در گزارشی ادعایی اعلام کرد که ایران از زمان حصول توافق هسته ای تاکنون 23 موشک آزمایش کرده است که 16 تای آن قابلیت هسته ای دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
یک اقتصاددان با اشاره به بهبود رتبه ایران در OECD می گوید موسسات بین المللی تشخیص داده اند که فضای سرمایه گذاری در ایران بهبود یافته با این همه تیم اقتصادی دولت هنوز نتوانسته اند از دستاوردهای برجام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
کمپانی روسی تات نفت از همکاری خود با زاروبژ نفت برای طرح شادگان ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
دونالد ترامپ که برای شرکت در نشست اقتصادی داووس به سوییس سفر کرده است، در سخنانی در این مجمع جهانی تاکید کرد که رویکرد "اول آمریکا" امری است که باعث رونق اقتصادی کشورش شده و دیگر کشورها نیز چنین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۹    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در صفحه توییتر خود نوشت: آمریکا و عربستان نمی توانند واقعیات را تغییر دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۸    
معاون رئیس جمهور آمریکا در فلسطین اشغالی به دولت های اروپایی هشدار داد توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را مطابق خواست آمریکا اصلاح کنند یا اینکه واشنگتن از آن خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۸    
دو سال از اجرای برجام می گذرد و صنعت هسته ای در سکوت اما با سرعت در دانش و تکنولوژی، عقب ماندگی های سال های تحریم را جبران می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از پاسخ دادن به سوال یک خبرنگار آمریکایی درباره تشکیل کارگروه آمریکایی-اروپایی برای اصلاح توافق هسته ای ایران خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۲    
رئیس جمهور آمریکا با اعلام شرایط چهار گانه برای باقی ماندن آمریکا در برجام، گفت: دو مسیر را برای ادامه ترسیم کرده ام: یا نقائص فاجعه بار برجام را اصلاح کنید یا آمریکا از آن خارج می شود. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
امیر حسین عسکری در یادداشتی با عنوان "خروج احتمالی آمریکا از معاهده هسته ای با ایران؛ آثار و پیامدها" نوشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
سید حسین موسویان گفت: بدون همکاری با ایران، تامین ثبات و امنیت در منطقه ممکن نخواهد بود. برجام ذخیره ای برای صلح و ثبات منطقه است که تنها اجرای کامل آن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
سخنگوی کاخ کرملین گفت: روسیه بر لزوم حفظ توافقات کنونی بر سر برنامه هسته ای ایران تاکید دارد چرا که نشان دهنده اتفاق نظر بسیاری از طرف ها است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
رییس خانه معدن ایران معتقد است: برجام در حقیقت فصلی نو در اقتصاد ایران محسوب می شود و باید آن را نقطه آغازین، مهم و بسترساز در اصلاح ساختار اقتصادی ایران دانست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۹    
وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از روش های حمایتی عجیب رئیس جمهور آمریکا از مردم ایران نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۹    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای تائید نکردن توافق هسته ای را لحظه ای دشوار برای چند جانبه گرایی توصیف کرد و گفت که این اتحادیه برای اجرای توافق هسته ای از سوی تمام طرف ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۹    
سیدحسین موسویان تحلیلگر مسایل بین الملل در یادداشتی در سایت لوبلاگ به بررسی و مقایسه ویژگی های رهبری ایران و عربستان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۹    
وزیر دفاع آمریکا در ادامه اظهارات مداخله جویانه کشورش درباره حوادث اخیر در ایران موضع گیری و تاکید کرد: ایران با آمریکا مشکل جدی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۹:۳۶    
با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و معاون رییس جمهور از پروفسور جواد صالحی چهره ماندگار کشور در قزوین تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۱    
رهبر انقلاب تصریح کردند:انگیزه مقابله با دولت های مسلمان را نداریم، اما در مقابل عوامل آمریکا خواهیم ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۱    
محمد جواد ظریف در توییتر خود نوشت: قدس برای همیشه عربی - اسلامی باقی خواهد ماند، چه بخواهند چه نخواهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰    
تیم ملی وزنه برداری ایران در خاک آمریکا قهرمان جهان شد. ایران در این رقابت ها با هشت وزنه بردار شرکت کرده بود که در نهایت عنوان قهرمانی را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰    
سران قوا، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت کننده در اجلاس بین المللی وحدت اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰    
مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه آژانس تاکنون 9 بار برجام را مورد تائید قرار داده، گفت: دیدگاه اتحادیه اروپا این است که ادامه اجرای توافق هسته ای اولویت راهبردی مهم برای امنیت اروپا ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰    
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: برجام قراردادی عملیاتی است، گرچه عده ای می خواستند به آن خدشه برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۵    
روحانی گفت: برخی می گویند تمام مشکلات ما مربوط به فضای سایبری است اما نمی توان این فضا را بست. در دولت، رئیس جمهور را بیشتر نقد کنید چراکه هزینه آن کمتر است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۵    
سفیر ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی در 2 آذر در نشست فصلی شورای حکام خواستار اصلاح بند 26 آخرین گزارش یوکیا آمانو درباره اجرای برجام در ایران شد، اما بند 26 گزارش آژانس چه می گوید؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۶    
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر با گل ثانیه های پایانی برابر پارس جنوبی به برتری رسید تا پس از هفته ها صدر جدول را از این تیم جنوبی بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: هیچ زمانی نبوده است که آمریکا در خصوص یک موضوع این قدر در انزوای سیاسی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۶    
رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید، این اتحادیه با عزم کامل به برنامه خود برای گسترش همکاری های دفاعی ادامه خواهد داد و کشورهای عضو باید از تمامی امکانات خود در این راستا بهره بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۶    
وزیر امور خارجه ایران خواستار اجرای کامل برجام از سوی تمامی طرف ها ، بهره وری کشورمان از منافع برجام و در عین حال، رفع محدودیت های بانکی در قبال اجرای آن شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۶    
بی بی سی انگلیسی روز جمعه گزارشی تحلیلی و تفصیلی درباره رابطه جدید ریاض و تل آویو نوشت: با در نظر گرفتن تمام اهداف و نیت ها باید گفت که عربستان سعودی و اسراییل هرچند به شکل غیررسمی اما در واقع اتحادی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۳    
در پایان نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل، وزرای خارجه انگلیس، آلمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم حفظ برجام تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۳    
سید حسین موسویان گفت: ایران هرگز در مورد توان دفاعی و موشکی خود مذاکره و معامله نخواهد کرد چون برای دفاع از تمامیت کشور غیرقابل اجتناب است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۳    
مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد فعالیت راکتور تحقیقاتی تهران با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، معاونین و مدیران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۳    
مشاور و دستیار رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از دستیابی کارشناسان این سازمان به فناوری ساخت باتری هسته ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۳    
مراسم پنجاهمین سال فعالیت راکتور تحقیقاتی تهران با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و کارکنان و مدیران این سازمان و راکتور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکا به دنبال راهی است که هزینه عقیم کردن برجام را به گردن ایران بیاندازد، در حالی که ایران واکنش لازم را به صورت هوشمندانه انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰    
سید حسین موسیان: کاخ سفید بدنبال سه تغییر دربرجام میباشد: دائمی کردن محدودیتهای مدت دارآن، جلوگیری از توسعه نسل جدید سانتریفیوژها و توقف آزمایشات موشکی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۰    
رییس سازمان انرژی اتمی درباره ساخت سوخت واحدهای جدید نیروگاه بوشهر گفت: ما نیاز نداریم در ساخت سوخت خودکفا باشیم اما باید خوداتکا باشیم تا اگر روزی مورد تحریم قرار گرفتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱    
رضا نصری:طرح قانون جدید کنگره علیه برنامه موشکی ایران حاوی یک بند است که به احتمال زیاد رئیس جمهور آمریکا را در صحنه بین المللی به شدت معذب خواهد ساخت. ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
وزارت خارجه هفتمین گزارش سه ماهه خود در اجرای برجام را در سه بخش به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواسته که دوراندیشی به خرج دهد و به توافق جامع هسته ای با ایران پایبند بماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵    
نگذاریم سرمایه اجتماعی لطمه ببیند. اگر اشکالی کوچکی هست بزرگ نکنیم. رسانه های بیگانه دشمنی خودشان را نشان می دهند اما رسانه های داخلی باید وظیفه سنگین خود را حفظ کنند و به مردم اعتماد به نظام را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
رییس سازمان انرژی اتمی هشدار داد: اگر برجام به هم بخورد، اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می کنیم زیرا اکنون به طور داوطلبانه در حال اجرای آن هستیم و هنوز به تصویب مجلس نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت: من فکر می کنم که شاهد ماندن آمریکا در توافق هسته ای باشیم و معتقدم که این توافق با اقدامات رییس جمهور تقویت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵    
وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه برجام هنوز یک پیروزی دیپلماسی است، گفت: هیچکس از این پس در مذاکرات بلند مدت به دولت آمریکا اعتماد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه ای به سخنان رئیس جمهور آمریکا و اعلام سیاست های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
رییس جمهور در تماس تلفنی رییس جمهور فرانسه با اشاره به نقش برجام در توسعه و تعمیق روابط تهران و پاریس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته ای محدود به برنامه هسته ای ایران است و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات اخیر همتای آمریکایی خود، او را به مطالعه تاریخ، جغرافیا و ادب و همچنین حقوق و عرف بین الملل دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۵    
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی با بیان اینکه محدودیت های ایران در توافق هسته ای با گروه 1+5 ابدی هستند دولت فعلی آمریکا را به دروغگویی درباره این توافق متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵    
رییس جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: بارها تاکید کرده ایم که برجام قابل مذاکره مجدد نیست. برخی می خواهند که برجام در ابعاد فنی مذاکره مجدد شود اما قابل مذاکره نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگویی بار دیگر بر حفظ وحدت ملی و تمامیت ارضی عراق تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
نشست شورای آتلانتیک آمریکا در دو میزگرد برجام را مورد بحث قرار داد. سفرای آلمان، انگلیس، فرانسه و اتحادیه اروپا در میزگرد اول بر اجرای کامل برجام توسط ایران و شش قدرت جهانی و حمایت اتحادیه اروپا از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
رئیس جمهوری آمریکا این تصمیم را برای مقابله با آنچه به ادعای او قصور دولت ایران در مبارزه با پدیده قاچاق انسان است، گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲    
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با نشریه پولیتیکو با اشاره به این موضوع که در جریان مجمع عمومی سازمان ملل جامعه جهانی بر ارزش توافق هسته ای ایران تاکید کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۲    
شبکه بلومبرگ گزارش داد که آژانس بین المللی انرژی اتمی با درخواست های دولت آمریکا برای فاش کردن اطلاعات محرمانه از ایران مخالفت کرده و مقامات این سازمان مجبور شده اند اصول اولیه توافق هسته ای را برای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۲    
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در مقاله ای با تاکید بر این که برجام کارساز بوده است ، نوشت: خارج شدن از توافق هسته ای با ایران غیرمنطقی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئولان و هزاران نفر از مردم دلداده اهل بیت علیهم السلام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد که می کوشد تجهیزات دفاعی ایران را در فهرست ممنوعیت های برجام قرار دهد، حمایت روسیه از مواضع ایران را دلیلی بر بی خاصیت بودن متن برجام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
بر اساس ارزیابی های مستقل رییس موسسه تحقیقات صلح اسلو، ظریف و موگرینی مشترکا برای نقش آفرینی در توافق هسته ای مستحق دریافت جایزه نوبل شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
فیلمنامه صبحانه در تیفانی متعلق به آدری هپیورن ستاره هالیوودی در یک حراجی در لندن به قیمت بیش از سه میلیارد تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
ائتلاف ضدداعش به رهبری آمریکا امروز (جمعه) در گزارش ماهانه خود اذعان کرد، تعداد غیرنظامیانی که در عملیات های این ائتلاف در سوریه و عراق کشته شده اند، به 735 تن رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲    
هواپیما هما طبق وعده وزیر راه و شهرسازی و در راستای نوسازی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، هشتمین و نهمین هواپیمای برجامی از سری هواپیماهای ATR72 صبح امروز در فرودگاه مهر آباد تهران به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
هواپیمای حامل پیکر شهید محسن حججی لحظاتی پیش در دانشکده پرواز اصفهان به زمین نشست و مردم اصفهان از این شهید به صورت باشکوه استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
دقایقی پس از سحرگاه امروز، حضرت آیت الله خامنه ای به مسجد امام حسین واقع در میدان امام حسین علیه السلام تهران رفتند و برای لحظاتی در کنار پیکر مطهر شهید محسن حججی حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
به ابتکار و پیشنهاد علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، برای اولین بار در کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خواستار شفاف سازی درباره یکی از بندهای توافق هسته ای مرتبط با یک فناوری شد که بنابر ادعای وی می تواند برای ساخت سلاح هسته ای مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
وزیر خارجه کشورمان به مناسبت تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی مطلبی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تمام فعالیت های هسته ای ایران با برجام انطباق دارد و مطالبی که این روزها از سوی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مطرح می شود، هیچ وجاهتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
در چهاردهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران، ضمن تقدیر از حمایت های رییس سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان حامی طلایی، تندیس یادمان این کنفرانس و لوح تقدیر رییس انجمن رمز ایران به صالحی تقدیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲    
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: مذاکرات سوری که به ابتکار و سرپرستی مسکو، تهران و آنکارا در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار می شود، برای سوریه امیدآفرین شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...