یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۳:۲۴Nov 2017 19

ایربان (irban.ir)

ایربان 13 دی 1395 ایربان 31 اردیبهشت 1396 ایربان 28 خرداد 1396 ایربان 31 تیر 1396 ایربان 31 مرداد 1396 ایربان 31 شهریور 1396 ایربان 1 مهر 1396 ایربان 1 آبان 1396 ایربان 2 آبان 1396 ایربان 3 آبان 1396 ایربان 4 آبان 1396 ایربان 5 آبان 1396 ایربان 6 آبان 1396 ایربان 7 آبان 1396 ایربان 8 آبان 1396 ایربان 9 آبان 1396 ایربان 10 آبان 1396 ایربان 11 آبان 1396 ایربان 12 آبان 1396 ایربان 13 آبان 1396 ایربان 14 آبان 1396 ایربان 15 آبان 1396 ایربان 16 آبان 1396 ایربان 17 آبان 1396 ایربان 18 آبان 1396 ایربان 19 آبان 1396 ایربان 20 آبان 1396 ایربان 21 آبان 1396 ایربان 22 آبان 1396 ایربان 23 آبان 1396 ایربان 24 آبان 1396 ایربان 25 آبان 1396 ایربان 26 آبان 1396 ایربان 27 آبان 1396 
  ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- جمعیت جهان رو به افزایش است اما منابع آب و غذا محدودند و سیاست های توسعه ناپایدار کشاورزی در بسیاری از نقاط جهان به روند کاهش آنها سرعت می بخشد ...
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- میراث محمود احمدی نژاد فعلا ذهن و فکر مردم را به خود متوجه ساخته است؛ آیا تلاش ها برای پیدا کردن مقصر واقعی نتیجه خواهد داد ؟
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- احد وظیفه از نزدیک شدن سامانه ای بارشی به کشور خبر داد و گفت: با ورود این سامانه ابتدا بارش های پراکنده در مناطق شمال غرب و غرب کشور آغاز می شود و در روز دوشنبه بر میزان و ...
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه تصمیمی بزرگ و حساس است و آینده و سرنوشت جوانان را رقم می زند ...
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- رئیس جمعیت هلال احمر با یادآوری اینکه همه افراد آسیب دیده شناسنامه امدادی دریافت می کنند، افزود: تمام اقلامی که بین زلزله زدگان توزیع می شود در دفترچه امدادی ثبت می شود
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد محب خدایی گفت: تشکل ها می توانند با تولید ایده، آسیب شناسی و بازگو کردن نقاط ضعف و قوت در فرآیند صنعت گردشگری موثر باشند.
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان در راستای آگاهی بخشی در موضوع مدیریت بحران آب، نسبت به انتشار مقالات و مطالب همایش ها و سمینارهای مرتبط در طی سالیان اخیر اقدام می نماید ...
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- IMO هشدار داده است که از 1 ژانویه 2020، هیچ استثنایی برای رعایت مقررات کاهش گوگرد در سوخت شناورها وجود نخواهد داشت.
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- چین برای کاهش آلودگی هوا در پکن و مناطق شمالی این کشور دست به اجرای اقداماتی ریشه ای زده است.
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سید عبدالمجید اجتهادی از همراهی سازمان تعزیرات حکومتی برای اجرای طرح ریجستری خبر داد و این طرح را در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.
  ۵ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- بازدیدهای میدانی نمایندگان دفتر برنامه پیشرفت و توسعه ملل متحد(UNDP) و اعضای منطقه ای صندوق سازگاری سازمان ملل از تالاب های استان فارس به گفته سرپرست اداره کل حفاظت محیط ...
  ۱۰ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد رضا حسین زاده گفت: پرداخت تسهیلات 5 تا 10 میلیون تومانی به زلزله زدگان از امروز(شنبه،27 آبان ماه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سید حسن قاضی زاده هاشمی گفت: خوشبختانه تمام تجهیزات و اقلام دارویی مورد نیاز افراد حادثه دیده تأمین شده و با کمبود دارو و تقلام پزشکی مواجه نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد فراز مند گفت:در ایام اربعین در مرز چذابه، مهران و شلمچه در مجموع 185هزار لیتر بنزین مصرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- به منظور مساعدت زلزله زدگان واحدهای مسکونی آسیب دیده و تخریب شده مسکن مهر، بدهی مالکان واحدهای آسیب دیده در زلزله اخیر تا 2 سال استمهال شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- آرش محبی نژاد تاکید کرد با توجه به فراوانی منابع گاز طبیعی در کشور، تولید خودروهای هیبریدی متشکل از سوخت گاز طبیعی و برقی می تواند به جای تمرکز بر تولید خودروهای برقی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- عارف نوروزی گفت: با توافق انجام شده، مدارس تخریب شده در مناطق زلزله زده غرب کشور توسط بنیاد برکت ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- هوشنگ فلاحتیان با اشاره به برپایی سمینار همکاری های مشترک ایران و ژاپن، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مهرداد کتال محسنی گفت: احداث هرگونه نیروگاه خورشیدی در مناطق حفاظت شده پارک های ملی از جمله سرخه حصار و خجیر ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ابوالفضل آبشت از اجرای طرحی به منظور توانمند سازی زنان روستایی در تشکیل صندوق های خرد در سه شهرستان حوضه آبریز دریاچه ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مسعود نیکبخت، از 309 نشست و برخاست در طی سه روز اخیر در فرودگاه کرمانشاه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- معاونت گردشگری در چهار ماه گذشته در شرایطی گذران امور کرده است که دو پست مدیریتی اش بدون ابلاغِ حکم رسمی، اداره می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- همزمان با وقوع زلزله در غرب کشور و استان کرمانشاه گوهر یسنا انزانی به ارائه توصیه هایی در خصوص نوع مواجهه با شرایط بحرانی و کمک رسانی به آسیب دیدگان پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان - رضا جزینی زاده گفت: رتبه سازمان حفاظت محیط زیست در بین کشورهای جهان 9 پله ارتقا یافت و به رتبه 105 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان در راستای آگاهی بخشی در موضوع مدیریت بحران آب، نسبت به انتشار مقالات و مطالب همایش ها و سمینارهای مرتبط در طی سالیان اخیر اقدام می نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- علی بیت اللهی گفت؛ از 3 هزار مسکن مهر اسلام آباد غرب حتی یک واحد هم پس از زلزله سالم باقی نمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، اعلام نمود واچرخندی که روی کشورعربستان و جنوب ایران شکل گرفته است مانع ایجاد سامانه بارشی می شود و سبب بارش کم در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محمد رضا رضایی با بیان این که در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است، گفت: مدیران دخیل در ساخت مسکن مهر باید در مجلس به مردم پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مهندس علی نیکزاد، وزیر سابق راه و شهرسازی به اظهارات معاون اول رییس جمهوری درباره پروژه های مسکن مهر مناطق زلزله زده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- کمیسر محیط زیست اروپا در بیست وسومین کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی خواستار اقدام مشترک برای حفاظت از اقیانوس ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- با پایان آواربرداری اولیه، نیاز به دامپزشک در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بیشتر احساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- عجیب است که در این کشور، یک الامپ یاوسیله برقی گارانتی دارد و سازنده اش تا زمان مشخصی، در برابر آنچه ساخته و فروخته، مسؤول است ولی در صنعت ساختمان این ار وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دولت، مردم و نیروهای نظامی با تمام توان به کمک آسیب دیدگان در زلزله کرمانشاه شتافتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان در راستای آگاهی بخشی در موضوع مدیریت بحران آب، نسبت به انتشار مقالات و مطالب همایش ها و سمینارهای مرتبط در طی سالیان اخیر اقدام می نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۶:۴۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان اروپایی در جزیره تیلوس در یونان سیستم هوشمندی را برای تولید الکتریسیته آزمایش می کنند که فقط از منابع تجدیدپذیر انرژی استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- علی اصغر مونسان با عرض تسلیت به مردم استان کرمانشاه و بازماندگان حادثه تأسف بار زلزله شب گذشته این استان و ابراز همدردی با آسیب دیدگان از تخریب 20 درصدی بناهای تاریخی شاخص ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان-در حالی که بیش از 60 درصد خانه های روستایی کشور مقاوم نیست در کرمانشاه از میانگین کشور بالاتر است. دزلزله اخیر هم حدود 25 درصد این خانه ها، ویران و تخریب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- با اعلام موافقت مقامات سوریه برای الحاق به پیمان آب و هوایی پاریس، ایالات متحده تنها کشوری خواهد بود که خارج از این پیمان مهم بین المللی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- زلزله شدید یکشنبه شب، باعث شد بسیاری از مردم این نگرانی را داشته باشند که با تخریب زیرساخت های حمل و نقل امکان امدادرسانی به روستاها فراهم نشود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- حالا که زنجبیل تازه در میوه فروشی ها پیدا می شود، به جای اینکه مدام دست به دامان ژلوفن و استامینوفن شوید، غذاهای تان را با آن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان محمدجواد ظریف،از جامعه بین الملل بابت پیشنهاد کمک هایشان تشکر نمود و اعلام کرد ایران توان مدیریت بحران زلزله کرمانشاه را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۹    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ساختمان های نوسازی که قرار بود در قالب طرح " مسکن مهر" سرپناه و جان پناه اقشار کم درآمد باشد، بر سرشان آوار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- علی اصغر مونسان از آسیب برخی آثار و بناهای تاریخی در استان های کرمانشاه و ایلام در جریان زلزله شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۸    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- شواهد نشان می دهد لابی گسترده شرکت های داخلی برای حفظ انحصار بازار خودرو به جریان افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- هر انسان در شرایط بحرانی و وجود نداشتن آب، برای بقا نیازمند یکسری اطلاعات واقدامات است که می باید رعایت شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق شدند پلاستیک های تجزیه پذیر نیمه صنعتی تولید کنند که درمدت زمان کوتاهی تجزیه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان-هموطنان عزیزی که دارای گروه خونی o منفی هستند به یاری آسیب دیدگان مناطق زلزله زده بشتابند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۷:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب بخش های غربی ایران و شهرهای مختلف عراق و مناطقی در کشورهای ترکیه، ارمنستان، کویت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۶:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان دانشگاه سویل اسپانیا دریافتند برای مقابله با آثار گرمایش زمین تا پایان قرن 21، احداث سقف سبز ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۶:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مهندس حجتی و آذری جهرمی بر لزوم بکارگیری فناوری های نوین و هوشمندسازی و تدوین سند اقدام مشترک فناوری های فضایی برای افزایش بهره وری تولید و کاهش مصرف آب و انرژی در بخش ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۶:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل در پست اینستاگرامی خود از وضعیت نگران کننده دریاچه ارومیه نوشت و تاکید نمود؛ وقتش رسیده اقدامات را دوبرابر کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۶:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- اکونومیست در گزارشی نوشت که هجوم گردشگران ایرانی در طی 9 ماه اول سال 2017 میلادی به شهری در ترکیه باعث شده اهالی وان در شهر خود احساس خارجی بودن کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- سایت گردشگری اینسیدر مانکی نوشت: قبل از اینکه از دنیا بروید باید مکان هایی را در ایران ببینید که مهم ترینش، شهرتارخی یزد است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- یک شرکت دانش بنیان در گامی ارزشمند موفق به ساخت دستگاهی برای تصفیه آب شده است که با انجام عملیات ساده روی آب خاکستری منتهی به فاضلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مهندس محمد هاشمی از توزیع داروی مورد نیاز بیماران "ام.پی.اس" در داروخانه 29 فروردین تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- با هدف صرفه جویی و استحمام راحت در مناطق کم آب، سامانه دوش آب تصفیه در گردش توسط مخترع ایرانی، ثبت اختراع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- علی مطهری تعطیلی هشتم ربیع الاول را بی مبنا دانست و ابراز امیدواری کرد که این تعطیلی با ارائه طرحی لغو شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ایران برای نخستین بار در سال جاری به باشگاه نفت های 60 دلاری جهان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان در راستای آگاهی بخشی در موضوع مدیریت بحران آب، نسبت به انتشار مقالات و مطالب همایش ها و سمینارهای مرتبط در طی سالیان اخیر اقدام می نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- نتایج پژوهش محققان دانشگاه تهران نشان می دهد که گوشت حلال با دستگاه گوارش انسان سازگارتر است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دامن یانگ خواستار فعالیت در بخش ساحلی و داخل آب یکی از دو منطقه مهرویان و نجیروم در محوطه باستانی سیراف بوشهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- شماری از والدین کودکان مبتلا به ام.پی. اس صبح امروز در اعتراض به در دسترس نبودن داروی مورد نیاز این بیماری نادر روبروی سازمان غذا و دارو تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه وحریم گفت: به دلیل تخصیص اعتبارات 30 درصدی طلب پیمانکاران بخش ایمنی به رقمی بالغ بر 400 میلیارد تومان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- حسین فودازی با اشاره به اینکه ظروف مسی به دلیل اکسید شدن مواد تشکیل دهنده شان حین پخت غذا، سمی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- با گذشت 50 روز از سال آبی جدید، متوسط بارش های کشور به 11.7 میلی متر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- احد وظیفه با اشاره به روند بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور طی فردا از وقوع گرد و غبار در استان های تهران، قم، البرز، قزوین، مرکزی، سمنان، اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- بهروز نعمتی گفت که طبق مصوبه مجلس، ششم آذرماه مصادف با هشتم ربیع الاول تعطیل رسمی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان در راستای آگاهی بخشی در موضوع مدیریت بحران آب، نسبت به انتشار مقالات و مطالب همایش ها و سمینارهای مرتبط در طی سالیان اخیر اقدام می نماید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان - محققان اروپایی روباتهایی طراحی کرده اند که قادرند زیر آب با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- گاردین با بررسی تحقیقات مختلف با تحقق 3 درجه ای افزایش دمای کره زمین، از زیر آب رفتن شهرهای مختلفی تا پایان سال 2100 هشدار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- چربی های شکمی عامل خطرزای مهمی در بروز مشکلات جسمی همچون دیابت و بیماری های قلبی-عروقی برای همه است. تحقیقات جدید روش های طبیعی کاهش وحذف این چربی ها را ارایه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۹:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- آنتونیو گوترش در پیامی به مناسبت ،گفت: این سازمان متعهد به حفاظت از محیط زیست به عنوان ستون اصلی صلح، امنیت و توسعه پایدار است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۹:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مرکز کنترل کیفیت هوای تهران، امروز جمعه هوای پایتخت را پس از 16 روز شرایط ناسالم، با شاخص 92 در شرایط سالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- سید حمیدرضا صالحی با اشاره به نبود یک نهاد قدرتمند در حل بحران آب، از خشک شدن صدها دریاچه زیر زمینی در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۷:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- این روزها که ماشین ظرفشویی به خانه های ایرانی آمده است خیال خانم های خانه دار را بابت شستشو و خشک کردن ظروف راحت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد امانی گفت: ساماندهی حریم و بستر 70 هزار کیلومتر رودخانه در اولویت وزارت نیرو قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان موفق به ساخت یک دستگاه ساده و ارزان شدند که سرطان پوست را با دقت زیاد در کمترین زمان ممکن تشخیص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- استیون هاوکینگ ه عقیده دارد امکان دارد بشر تا سال 2600 نابود شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- موزه لوور با هزینه ای معادل یک و نیم میلیارد یورو با حضور رییس جمهور فرانسه در بندر ابوظبی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- اگر قرار باشد روزی بر روی سیاره مریخ زندگی کنید باید تخت خواب بزرگ، بالش نرم و تشک راحت را به فراموشی بسپارید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سید حسن قاضی زاده هاشمی گفت: متاسفانه در حوزه گردشگری سلامت در کشور عقب ماندگی داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۷:۳۲    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- چالش نوآوری انرژی های تجدیدپذیر و پاک با هدف ارائه نمونه سازی و بازاریابی ایده استارتاپی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی از 8 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- حضور خواهر یا برادر در خانواده به معنای فرصتی کمتر برای دیگر فرزندان است؛ اما چگونه می توان جلوی پرورش احساس حسادت خواهر و برادرها را به یکدیگر گرفت؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- کار در شیفت شب صرف نظر از این که فرد سحرخیزی بوده یا عادت به شب بیداری داشته باشید دردسرساز است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- داوود میرشکار علت مرگ عروس های دریایی را گرمای هوا و افزایش مواد مغذی در دریا اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دکتر قاسم جان بابایی گفت: وزارت بهداشت تولیت گردشگری سلامت را ندارد و وظیفه ما تسهیل گری در این امر است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- چندی است نحوه تبلیغات موجود بر روی بدنه اتوبوس ها به حدی آزاردهنده است که موجب اعتراض شهروندان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ابوالقاسم چیذری گفت: فردی که با عنوان جانباز اقدام به تکدی گری می کرد، لو رفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- با اینکه مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آمار تجاوز به 90 درصد کودکان کار پرده برداشته بود اما اندکی بعد این آمار را اشتباه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که دیجیتالی کردن با پیامدهای ژرف برای همه بازیگران بزودی سیستم انرژی جهان را تغییر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان با استفاده از سویه باکتری های بومی خاک، ماده ای را برای تثبیت ارائه کردند که علاوه بر آنکه در محیط امکان کاشت گیاه وجود دارد در اکوسیستم منطقه نیز اختلالی ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سید کاظم دلخوش خواستار ارائه طرح جامعی برای برخورد ضربتی با آلاینده های زیست محیطی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مه دود غلیظ، بیشتر نقاط پاکستان و کشور همسایه آن، هند را فراگرفته و زندگی عادی مردم را مختل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- یک سال از اجرای مرحله نخست طرح ال ای زد (low emission zone) یا طرح کاهش می گذرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- علی رضا رئیسی با تاکید براینکه عدم پذیرش کودکان کار در اورژانس بیمارستان ها دولتی و حتی خصوصی تخلف است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- خلیل ساعی در حاشیه نشست شورای فرهنگی اجتماعی ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: به دلیل گرم شدن هوا در سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- رییس جمهور در جلسه مشترک با اعضای شورای شهر تهران بر توسعه حمل و نقل عمومی بویژه حمل و نقل ریلی تاکید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- آمارهای سازمان جهانی هواشناسی (WMO) نشان می دهد احتمال زیادی وجود دارد که 2017 جزء سه رتبه نخست گرم ترین سال های ثبت شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۶:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان اروپایی طرح موسوم به تصویر برداری حجمی پزشکی با دریافت مقدار بسیار کم ازاشعه ایکس قصد دارند جایگزینی برای توموگرافی رایانه ای یا سی تی اسکن پیدا کنند که امکان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۲۱:۳۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ثبت 21 طلاق در هر ساعت، آخرین آمار طلاق است که در تازه ترین اظهارات مسئولان سازمان بهزیستی کشور اعلام شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...