سه شنبه ۲۲ آبانساعت ۰۰:۱۵Nov 2018 13

ایربان (irban.ir)

ایربان 13 دی 1395 ایربان 1 فروردین 1396 ایربان 28 فروردین 1397 ایربان 31 اردیبهشت 1397 ایربان 10 خرداد 1397 ایربان 31 تیر 1397 ایربان 1 مرداد 1397 ایربان 1 شهریور 1397 ایربان 4 مهر 1397 ایربان 1 آبان 1397 ایربان 2 آبان 1397 ایربان 3 آبان 1397 ایربان 4 آبان 1397 ایربان 5 آبان 1397 ایربان 6 آبان 1397 ایربان 7 آبان 1397 ایربان 8 آبان 1397 ایربان 9 آبان 1397 ایربان 10 آبان 1397 ایربان 11 آبان 1397 ایربان 12 آبان 1397 ایربان 13 آبان 1397 ایربان 14 آبان 1397 ایربان 15 آبان 1397 ایربان 16 آبان 1397 ایربان 17 آبان 1397 ایربان 18 آبان 1397 ایربان 19 آبان 1397 ایربان 20 آبان 1397 ایربان 21 آبان 1397 
  ۳ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- سخنگوی سازمان غذا و دارو از بازنگری در فهرست کالاها و اقدامات آسیب رسان سلامت و همچنین نامه نگاری وزیر بهداشت جهت ممنوع شدن تبلیغ این اقلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- بر اساس آخرین گزارش سازمان جهانی بهداشت ( WHO ) سرطان مهمترین عامل مرگ و میر در سراسر جهان است و همچنان بیشترین قربانیان را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۶    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان آمریکایی با تحقیق بر روی 65 شهر بزرگ و متوسط ایالات متحده آمریکا متوجه شدند میزان مصرف آب مجازی در شهرهای بزرگ نسبت به جمعیتشان کمتر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- اعضای شورای شهر تهران، امروز دو گزینه نهایی شهرداری تهران را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- رسول کشت پور که از اعضای شورای برای حضور در دور دوم انتخاب شهردار 14 رای گرفته بود؛ قبل از ارائه برنامه هایش انصراف داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- 'ثامر الغضبان' وزیر نفت عراق و همتای عربستانی او 'خالد الفالح' روز شنبه در بغداد، همکاری در بخش نفت و انرژی را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- نخستین پروژه تولید برق از پنل های خورشیدی در جنوب غرب تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دو نوجوان محقق ایرانی موفق به طراحی و ساخت دستگاهی برای شست و شوی دندان مصنوعی شده اند که بدون استفاده از مواد شوینده دندان ها را تمیز و ضدعفونی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- معاون نظارت شورای شهر تهران از قرائت گزارش شناسایی و بازپس گیری املاک شهرداری در شورای شهر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- کارشناس تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نتایج آخرین گزارش صندوق حیات وحش، از کاهش 60 درصدی شاخص کره حیات، نابودی 50 درصد آب های شیرین کره زمین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مطالعات اخیر محققان دانشگاه ساری انگلیس نشان می دهد نور آبی منجر به نرم شدن و افزایش انعطاف رگ های خونی و افزایش جریان خون و در مجموع باعث کاهش فشار خون می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان دانشگاه انگلیا راسکین انگلیس با استفاده از اطلاعات به دست آمده توسط کاوشگر رباتیک Opportunity و تکنیک Data Sonification توانستند صدای طلوع خورشید را در مریخ ضبط کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- رسول کشت پور یکی از گزینه های پست شهرداری تهران در گفت وگو با ایسنا، با تشریح برنامه های خود برای اداره شهر تهران در صورت انتخاب به عنوان شهردار تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- طبق تحقیقات جدید دکتر کریستین تمپلین،رئیس مرکز قلب دانشگاه علوم پزشکی زوریخ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۴    
عباس آخوندی در یادداشتی نوشت: شورا یکبار دیگر می خواهد اقدام به انتخاب شهردار کند، شایسته است که از خود بپرسد از شهردار چه می خواهد و برای خودش چه نقشی قائل است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان دانشگاه پرینستون در آمریکا با همکاری محققان دانشگاه مک گیل کانادا دریافتند بستر اقیانوس ها در اثر فعالیت های انسانی در حال حل شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان اعلام کرده اند نوشیدن یک فنجان قهوه هر روز صبح می تواند فرد را در برابر ابتلا به پارکینسون و زوال عقل محافظت کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- ناصر تکمیل همایون می گوید: تمامی سرزمین های از دست رفته، امروزه به واحد سیاسی مستقل بدل شده اند و به هویت های قومی خودشان متکی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- وزیر راه و شهرسازی از اتمام و آماده بهره برداری شدن طرح راه آهن ارومیه-مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- صبح سه شنبه (15 آبان) اسامی پنج نامزد نهایی شهرداری تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: تراز دریاچه ارومیه نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 7 سانتیمتر افزایش یافته است
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع وزارت نیرو گفت: امسال برای نخستین بار شرکت های داخلی به تولید کابل زیردریایی با ولتاژ بالا تا 132 کیلوولت ورود کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محیط زیست مقوله ای جهانی است که تبعات هر گونه بهره برداری از آن برای اهداف جنگی و خصمانه، بخش های دیگری در سراسر جهان را هم تحت تاثیر قرار می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- پروین فرشچی گفت: جزیره هرمز یکی از مناطق بسیار جذاب برای گردشگری چه توریسم معمولی، چه اکوتوریسم و چه توریسم خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- لیست 13 نفر از کاندیداهای شهرداری تهران اعلام شد. امروز 5 نفر از اعضای این فهرست با رای اعضای شورای شهر تهران انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان دریافتند اقیانوس های زمین در طول 25 سال گذشته 60 درصد بیش از آنچه تصور می شد، گرما را به خود جذب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- معاون پژوهشی دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به تلاش ها برای توسعه پایدار و مهندسی سبز در صنایع پتروشیمی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان دانشگاه کویینزلند استرالیا دریافتند حدود 70 درصد از حیات وحش جهان در پنج کشور آمریکا، کانادا، برزیل، استرالیا و روسیه متمرکز است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محققان موسسه تحقیقاتی گاروان استرالیا یک ساختار غیرمعمول دی ان ای را شناسایی کردند که به شکل یک گره پیچ خورده بوده و پیش از این هرگز در سلول های زنده دیده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- ایجاد هماهنگی بین دولت و شهرداری برای تسهیل فعالیت بخش خصوصی به منظور نوسازی و بهسازی بافت های ناکارآمد در هفت پروژه کلید خورد و انتظار می رود با برداشته شدن چهار مانع از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 107 میلیون دلار صنایع دستی در بخش گمرکی از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دکتر کیانوش جهانپور در واکنش به اخبار مطرح مبنی بر پیشنهاد چینی ها برای تولید دارو در منطقه آزاد چابهار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۵    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سخنگوی شورای نگهبان از رد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) و اعاده آن به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۵    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران از وجود 90 هزار انشعاب غیرمجاز در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۵۵    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- در یک تحقیق جدید که اخیرا در موسسه ملی ریاضی و سنتز زیست شناسی (NIMBioS) منتشر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۷:۱۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو گفت: ترامادول و متادون علت 65 تا 70 درصد مسمومیت های ناشی از ترکیبات مخدر، در مراجعه کنندگان به بیمارستان هاست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۷:۱۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در نامه ای خطاب به محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران اسامی 12 نامزد غیر بازنشسته برای شهرداری تهران را ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۶:۴۷    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- مدیرعامل متروی تهران اظهار نمود که تا پایان آذرماه 10 کیلومتر از خط 6 مترو تهران راهاندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- یک پژوهش جدید نشان می دهد ساختار چهره افراد با گذشت هر دهه از زندگی، تقارن خود را از دست می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- کُردها این بار تبرها و ارّه های خود را شکستند، آنها عادت به شکستن عادت های غلط دارند پیش از این هم تفنگ های شکاری خود را شکستند تا دوستان واقعی طبیعت باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه اتوبوس های گازسوز آلودگی ذرات معلق ایجاد نمی کنند، گفت: در شهر تهران هر اتوبوس جدیدی که خریداری می شود گازسوز است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان موفق به کشف دو پروتئین شده اند که فشار خون را حس کرده و با هدایت یک فرآیند غیر ارادی، افزایش و کاهش فشار خون را کنترل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- کشاورزان حقآبه دار شرق و غرب اصفهان در بالادست زاینده رود در استان اصفهان برای بررسی نحوه توزیع آب و همچنین نشان دادن اعتراض خود، تجمع بزرگی را برپا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- استاندار اصفهان گفت: طرح هفتگانه احیای زاینده رود به عنوان یک یادگاری از اینجانب برای مردم اصفهان و مورد مطالبه مردم از مسئولین آینده خواهد بود و اگر اجرایی نشود آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از مسکوت ماندن بندهایی از لایحه مالیات بر ارزش افزوده که تاثیر منفی بر عملکرد شهرداری ها داشت، خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- معاونت حقوقی نهاد ریاست جمهوری درباره پیگیری پرونده بازداشت فعالان محیط زیست در دولت گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۳    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- پیش بینی می کنیم به مرور آمار گردشگر اروپایی به حالت نرمال بر می گردد که از هفته پایان شهریور سینگال هایش شروع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۳    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان-معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: گزارش های بازرسی بازرسان یونسکو از جنگل های هیرکانی، محرمانه است و نتیجه ثبت این اثر طبیعی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۳    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- آیا اکثر ساعت های روز گذشته، غمگین یا عصبانی بودید و حتی در بخش هایی از بدنتان احساس درد کردید؟ اینها بخشی از سوال هایی است که موسسه تحقیقاتی گالوپ از بیش از 154 هزار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۳    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- امروز اسامی 30 تن از نامزدهای تصدی شهرداری تهران توسط شورای شهر اعلام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۲۱:۳۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- بررسی جدید پژوهشگران کانادایی نشان می دهد که بوها نقش مهمی در نحوه رفتار موجودات دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۲۱:۳۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- صبح امروز هریک از اعضای شورای شهر تهران گزینه های اولیه خود را برای شهرداری تهران اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۲۱:۰۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان حوزه سرطان دانشگاه جورج تاون آمریکا در حین مطالعات پروتئینی را کشف کردند که یک تنظیم کننده قدرتمند سوخت و ساز است و در مدت 18 روز منجر به کاهش قابل توجه وزن چربی موش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- تحقیق محققان دانشگاه بیرمنگام در 58 تالاب دنیا نشان می دهد که خشک کردن تالاب ها باعث افزایش نیتروز اکساید (گاز خنده) و به دنبال آن کاهش لایه ازون می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- کارشناسان اقتصاد انرژی می گویند در محاسبه و تعیین قیمت کنونی برق، تنها هزینه سرمایه گذاری اولیه و هزینه بهره برداری نیروگاه ها بدون احتساب قیمت واقعی سوخت و هزینه آلایندگی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- معاون مالی شهرداری تهران از بی علاقگی سرمایه گذاران در حوزه مسکن پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سخنگوی هیئت آلمانی ابراز امیدواری کرد با ورود هیئت های آلمانی و سرمایه گذاران بتوانیم در پایان سال آینده میلادی پروژه طرح جامع مدیریت پسماند در خوزستان شروع به کار نماید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۰    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- وزیر بهداشت به تشریح مهم ترین چالش های بیمه ای کشور پرداخت و با اشاره به فرصت سوزی 90 ساله در اصلاح نظام بیمه ای کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۰۶:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- سیارکها، توده های بزرگ صخره و فلز، با شکل کروی یا نامنظم هستند که در فضا پراکنده اند، و این امکان وجود دارد که در مسیر حرکت خود به کره زمین برخورد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۰۶:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی با تشریح برنامه های خود گفت: افزایش ایمنی، ساماندهی مسکن، توسعه اقتصاد سبز مهم ترین اولویت هایی است که پیگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۰۶:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دانشمندان با استفاده از یک فناوری موفق شده اند با ادرار انسان یک آجر بسازند که پتانسیل تولید مواد ساختمانی سازگار با محیط زیست را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دانشمندان اروپایی قصد دارند فناوری هوش مصنوعی ای طراح کنند که براساس الگوی زندگی حیوانات اجتماعی کار کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی افزایش قیمت سوخت به تنهایی را ظلم به مردم دانست و گفت: باید کاهش قیمت خودرو نیز در کنار آن دیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- پژوهشگران آسیب های کبدی ناشی از یک ماده شیمیایی مهم را ارزیابی و استفاده از روغن جوانه گندم را برای دفاع در برابر آن توصیه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۹    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان ایرانی در فاز نیمه صنعتی به فناوری ساخت نانو کیت هایی دست یافتند که به گفته آنها با استفاده از آن می توان با چند قطره خون نوزادان در کمتر از 10 دقیقه بیماری زردی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۹    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- قانونگذاران اتحادیه اروپا از طرح پیشنهادی در خصوص منع استفاده از مواد پلاستیکی یکبار مصرف حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۹    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- شهر دانکرک در شمال فرانسه به بزرگترین شهر اروپایی تبدیل شده است که اتوبوس های شهری در آن کاملا رایگان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دانشمندان برای اولین بار تائید کردند که بدن انسان با پلاستیک آلوده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و بوشهر در یک همکاری آزمایشگاهی موفق به سنتز نانوکاتالیستی شدند که می توان به کمک آن پیه مرغ را به گازوئیل طبیعی (بیودیزل) تبدیل کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دکتر تجریشی گفت: در حال حاضر تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس قربانی گرد و خاک هستند و از آنجا که آمار دقیقی در خصوص کانون های گرد و خاک منطقه ای در دست نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا ضمن تشریح نقاط قوت فاز دوم طرح کاهش یا (LEZ ) گفت: همه خودروهای دیزلی و بنزینی که در تهران تردد می کنند، اعم از شخصی، عمومی، اتوبوس ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- براساس گزارش اخیر شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC) که به بررسی توانمندی کشورهای جهان در حوزه گردشگری پرداخته ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- محمد رضا فراهانی گفت: میزان شیوع افسردگی و آسیب های اجتماعی در جامعه 23 درصد و در بین دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی حدود 17درصد و کمتر از میانگین جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیر کل دفتر مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ثبت جهانی نام خلیج فارس ایران در سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۸    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- علی اصغر مونسان در بازدید از شهرهای تاریخی گرگاب، گز و مورچه خورت تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- در جلسه علنی شورای شهر تهران شهرداری مکلف به انتشار گزارش ارزیابی زیست محیطی پروژه های شهری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- آب علاوه بر این که نقش مهمی در حیات انسان ها دارد، در تولید بسیاری از لوازم مورد نیاز انسان نیز موثر است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: متاسفانه سن پوکی استخوان در ایران به شدت کاهش پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان-بر اساس تحقیقات جدید ارائه شده در کنفرانس بین المللی APS 2018 ، خوردن یک رژیم غذایی مدیترانه ای ممکن است افراد را از برخی از آسیب های در معرض آلودگی هوا در مدت زمان طولانی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- احمد لاهیجان زاده گفت: مطالعات طرح جامع مدیریت پسماند خوزستان با مشارکت کشور آلمان انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- سالیانه حدود 12.5 میلیارد دلار صرف تامین یارانه پنهان بنزین می شود که بخش عمده آن به دلیل قاچاق روانه جیب قاچاقچیان و کشورهای همسایه شده و بخشی نیز به علت تردد خودروهای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران گفت: کاهش قیمت بلیت هواپیما ظاهر قضیه است، چون شرکت های هواپیمایی با عناوین مختلف از جمله مالیات اضافی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- یکی از محیط بانان منطقه حفاظت شده میانکاله در شرق مازندران در حین بازرسی از خودروی گردشگران مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۷    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- اسدالله عباسی گفت:رییس جمهوری در نامه ای چهار وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- اغلب خبرگزاری ها امروز پس از استعفای عباس آخوندی، استاندار فعلی مازندران را به عنوان گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای تصدی وزارت راه و شهرسازی معرفی نمودند در حالی که رسانه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محسن بیگلربیگی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و رئیس ستاد فضای مجازی روحانی در یک توییت وزرای پیشنهادی رییس جمهور را نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- متن نامه استعفای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به حسن روحانی رئیس جمهور منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- سرپرست اداره کل تدوین قوانین و امور شورای شهرداری تهران از بررسی پیش نویس لوایح رسیدگی به تخلفات ساختمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محمد درویش گفت: در حالی که اتحادیه اروپا فرونشست زمین به اندازه 4 میلیمتر را بحرانی می داند ما در سال 2015 در دشت فسا 54 سانتیمتر فرونشست زمین داشتیم و آب هم از آب تکان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- وب سایت سرویس سلامت و بهداشت ملی / NHS برای ممانعت از خروپف شبانه پیشنهاد متفاوتی همانند قرار دادن یک توپ تنیس در لباس خواب و در قسمت کمر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- محققان انجمن شیمی آمریکا ماده جدیدی را ساختند که قادر است اوره را جذب کند و امکان تولید کلیه مصنوعی پوشیدنی را برای بیماران دیالیزی فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- نخستین همایش ملی مدل سازی و فناوری های جدید در مدیریت آب آبان ماه امسال در بیرجند برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: محیط بانان باید از مزایای نیروهای نظامی برخوردار شوند چراکه از ترس قصاص نمی توانند از خود دفاع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جعلی بودن مدرک سید مهدی هاشمی را تایید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- برنامه های 6 ماهه دوم دانشجویان حامی محیط زیست سراسر کشور مشخص و اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- دانشمندان به منظور معکوس کردن روند از دست دادن شنوایی راه هایی یافته اند که سلول های حساس موهای درون گوش را مجددا رشد می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- وجود پوسته های سفید رنگ در لابه لای موها و روی شانه ها از نظر زیبایی و اجتماعی ناخوشایند است بنابراین باید با علل آن آشنا شد و آن را از بین برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- جلوی آینه می ایستد و خوب خودش را برانداز می کند. به جهت های مختلف می چرخد و چربی های جمع شده دور شکم و پهلویش را توی مشتش اندازه می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای طرح پیش فروش جدید محصولات این شرکت در روز یکشنبه 29 مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۸    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان-غلامرضا کریمی گفت:دراجلاس سازمان آیسسکو که به تازگی در مراکش مقر این سازمان برگزار شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...