سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۲۲Jul 2017 25

پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان (isfahanbasij.ir)

پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 27 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 25 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 30 فروردین 1396 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 29 اردیبهشت 1396 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 31 خرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 31 تیر 1396 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 1 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان 2 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۰    
دومین رزمایش استانی شباب در فصل تابستان با هدف حضور مساجد استان در فضای مجازی و شناسایی شبکه های مجازی محله ای برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۰    
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اجرای طرح کرامت در 325 نقطه حاشیه نشین کشور در لزوم همکاری و اجرای پروژه های مشترک با سایر دستگاه های خدمت رسان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۰    
لزوم برگزاری جلسات آموزشی و تعاملی ویژه بسیجیان گفت:به منظور بالا بردن قدرت تحلیل و بررسی مسائل سیاسی بسیجیان شهرستان شاهین شهر و میمه،این معاونت کارگاه آموزشی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۰    
معاونت اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از دستگیری 11 نفر از اعضا و طرفداران شبکه انحرافی عرفان حلقه در نجف آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۰    
حاجی میرسعیدی گفت: واضح است که فعالیت هسته ای، موشک بالستیک، دموکراسی و حقوق بشر تنها بهانه هایی برای تحریم است و در واقع امریکایی ها با تفکر انقلابی ما مشکل دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۰    
سرهنگ دوم پاسدار محمد شفیعی به مناسبت حماسه با شکوه استقبال مردم از کاروان شهداء از مردم شهرهای سین، دستگرد، دولت آباد، حبیب آباد تقدیر و تشکر بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از آن باید با توجه به شرایط جدید و اقتضائات روز عمل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با تکذیب خبر یکسان سازی قبور شهدا گفت: طرح ساماندهی قبور شهدا با نظرخواهی خانواده شهدا و اخذ اجازه کتبی از آن ها اجرا می شود و وضعیت گلستان شهدا هیچ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۵    
حجاب ابزاری برای حفظ عفت و از زیر مجموعه های عفت و مکمل یکدیگرند و خداوند در آیات الهی به حفظ عفت و حجاب امر و حجاب را امتیازی برتر برای رشد و تعالی زن در جامعه قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۵    
شییع با شکوهی با حضور مردم شهید پرور و مسئولین شاهین شهر از مصلی نماز جمعه تا سه راهی فردوسی برگزار شد و در انتها پیکر شهید در گلزار شهدای شاهین شهر به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
تشییع پیکر مقدس شهید تازه تفحص شده بعد از نماز جمعه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
سردار نقدی ایستادگی ملت در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را که ثروت هایشان را به پای صدام ریختند، معجزه بزرگ دفاع مقدس دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
پیش از ظهر امروز سه تن از شهدای گمنام که بر روی دستان مردم این شهر تشییع شده بودند در بازار روز به خاک سپرده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
حجه الاسلام احمدی در مراسم ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی که با حضور فرماندهان و مسئولین بسیج سازندگی حوزه ها برگزار شد با تاکید بر ضرورت تقوا در جهاد گران گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن 7 تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
به همت روابط عمومی و تبلیغات ناحیه شاهین شهر و میمه مراسم شهادت حضرت امام صادق علیه السلام با حضور کارکنان پایور و وظیفه با نوحه سرائی مداح اهل بیت(س) برادر بخشی در نماز خانه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۵    
صادقی افزود: هشت کار گروه به تعداد 160نفر، که شامل یک گروه مهندسی عمران و کشاورزی به تعداد 30 نفر و تعداد 100 نفر در قالب طرح هجرت از دانش آموزان و تعداد 50 نفر از حلقه های صالحین به اردوهای جهادی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۹    
امام خامنه ای (مدظله العالی): این را هم همه بدانند که ما جز با کار جهادی و انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم؛ کار فراوان و پرحجم و باکیفیت و انقلابی.(1396/2/10)
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۹    
سازمان بسیج هنرمندان اصفهان با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، همکاری کانون عکس انجمن سینمای جوان و مجتمع فرهنگی فرشچیان اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان شاهدان صادق کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۹    
نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خوانسار گفت:افسران جنگ نرم بایستی با توجه به ویژگی های خاصی نسبت به مسائل و چالش ها در عرصه های فرهنگی و هویتی در راستای غلبه گفتمان انقلاب وارد شوند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
دوره آموزشی و تونمند سازی اعضای شورای واحد های مقاومت بسیج پیشگام حوزه دانش آموزی شهید فهمیده شاهین شهر به مدت 48 ساعت با حضور نفر از دانش آموزان بسیجی در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
امام خامنه ای (مدظله العالی): طرف غربی یک حرفی می زند، وعده ای می دهد که ما خوش مان بیاید، ما هم یک وعده ای بدهیم او خوشش بیاید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
برنامه نورانی و معنوی محفل انس با قرآن با حضور دانش آموزان بسیجی خواهر و برادر در دو روز در آستان امام زاده سیده صالحه خاتون میمه با حضور مسئولین از بنیاد شهید شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
حجت الاسلام نوری گفت: اردوهای جهادی باعث عزت و استقلال و روسفیدی است و کشور را از استعمار و وابستگی خارج می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
مردم قدر دان و شهیدپرور شهرستان خوانسار با استقبال از پیکرمطهر شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس این شهیدان را تشییع کردند و صحنه هایی به یادماندنی به جای گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد با حضور در مراسم استقبال از شهدای گمنام بار دیگر با آرمان های نظام و رهبری و شهدای بزرگوار تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۹    
تصاویر اجتماع عفاف و حجاب شهرستان نجف آباد را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۹    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه بُرد کروزهای دریایی را افزایش داده ایم، گفت: امکان داخلی ساخت هواپیمای جنگی را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۴    
اردوی دو روزه مدیران برتر شباب رده های بسیج استان در قالب 2 دستگاه اتوبوس ویژه خواهران و برادران بسیجی برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۴    
معاونت امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان در حاشیه برگزاری تجمع بزرگ عفاف و حجاب اصفهان در میدان امام(ره) ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۴    
مردم بویین میاندشت در تجدید میثاقی زیبا و باشکوه با آرمان های انقلاب به استقبال شهدای تفحص شده ی دوران دفاع مقدس شتافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۴    
مردم مومن و انقلابی شاهین شهر همزمان با سراسر کشور در اجتماع بزرگ طلایه داران حجاب و عفاف و صیانت از خانواده شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۴    
کانون بسیج جامعه پزشکی مراکز اداری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان اردوی جهادی یک روزه با حضور رئیس اورژانس استان برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۴    
ستاد استقبال و تکریم از کاروان میثاق با شهدا شهرستان نجف آباد از عموم مردم متدین شریف وشهید پرور دعوت می نمایند تا در این مراسم شرکت نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۴    
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان فریدن: طرح خطرسنجی بیماری قلبی_عروقی توسط چند تن از اعضای بسیج جامعه پزشکی فریدن برای کارکنان اداره بنیاد مسک ن وشهرسازی این شهرستان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۴    
مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان گفت: قرار است که در طرح شهر پاک در طول دو سال، دو منطقه آلوده به بزهکاری و مواد مخدر در استان های اصفهان و همدان پاکسازی شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴    
جلسه نهضت روشنگری با حضور استاد حسین کریمی ازاساتید دانشگاه اصفهان با همکاری معاونت سیاسی حوزه مقاومت بسیج امام سجاد سپاه ناحیه نجف آباد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
سروان دهقانی در خصوص هدف از برگزاری آموزش تکمیلی بسیج گفت: بالا بردن سطح توان رزمی و آشنایی بسیجیان با جنگ افزارها و تاکتیک های رزمی از اهداف بسیج و سپاه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
مراسم راهپیمایی استکبار ستیزانه با حضور همین بانوان همیشه در صحنه از محل قبور مطهر شهدای گمنام غواص پارک پیروزی به سمت مصلای نمازجمعه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
بازدید فرمانده سپاه ناحیه نجف آباد از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
فرمانده سپاه ناحیه نجف آباد با مسئول جهادکشاورزی شهرستان دیدار کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
به همت عملیات و آموزش بسیج ناحیه مقاومت بسیج برخوار افتتاحیه دوره تکمیلی گردان بیت المقدس اولویت اول حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) برخوار سال 96 با هدف آموزش و حفظ انسجام بسیجیان گردان در دبیرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
خواهران پایگاه های مقاومت حوزه ام الائمه و جمعی از افراد محلی در همایش حجاب و عفاف که دیروز چهارشنبه 21تیرماه در میدان امام خمینی نجف آباد برگزار شد؛ حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
طرح هجرت 3 در قالب زیباسازی مدارس توسط حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(س) سپاه ناحیه نجف آباد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان برگزاری چنین تجمعی را نمونه ای از آتش به اختیار برشمرد و گفت: این اجتماع مطالبه گری از مسؤولان برای وضع قوانین در راستای حفظ عفت جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۴    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ازطرح ساماندهی آب های غرب به عنوان بزرگترین پروژه آبی کشور نام برد و تصریح کرد: اجرای این پروژه عظیم اهمیت بسزایی درتولید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۹    
بوذرجمهری گفت: حجاب و حیا لازم و ملزوم یکدیگر هستند و انسان باحیا باید حجاب داشته باشد وگرنه مانند نماز بی وضو است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹    
همایش صیانت از خانواده به مناسبت هفته ملی حجاب و عفاف عصر امروز در پارک سرچشمه خوانسار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹    
حجت الاسلام نوری همدانی گفت: برنامه اولیه شیطان برای آن که انسان را به هزاران گناه بکشاند گرفتن حیا است و برای گرفتن حیا ابتدا پوشش را از انسان می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹    
همزمان با هفته عفاف و حجاب گفتگو خبرنگار بسیج از خواهر بسیجی فرشته هاشمی نژاد یکی از نخبگان بسیج جامعه زنان شهرستان برخوار
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹    
داوری گفت: همزمان با ایام تابستان، برنامه های متنوع فرهنگی شامل: نمایشگاه مدافعان حرم، غرفه عکاسی، نماز جماعت، تریبون آزاد، مسابقه و.. در پارک معلم دولت آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۹    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده شهید مدافع حرم، جواد محمدی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۹    
مسئله حجاب مسئله ای است که تنها با شعار دادن و برگزاری همایش به اهداف خود نخواهد رسید و بازخورد نخواهد داشت، لذا همه باید با اهمیت به امر به معروف و نهی از منکر درصدد حل این مسئله باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۹    
حجاب، ارزشی است منطبق با طبیعت انسان و برای کمال و رشد شخصیت انسانی فرض شده است تا سلامت جامعه و نفس و نسل را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۹    
امام خامنه ای (مدظله العالی): برخی مکرر می گویند بعضی اصول قانون اساسی معطل مانده، اما گویا آنها اصل هشتم قانون اساسی که مربوط به امر به معروف است جزء اصول قانون اساسی نمی دانند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹    
استاد حوزه و مشاوره خانواده در جمع اعضای هیئت مذهبی حوزه بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه نجف آباد:بهترین راهکار برای مقابله با آسیب های اجتماعی جلو رفتن با عقل می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹    
وزیر دفاع کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا گفت: اینگونه اظهار نظرها، عقلانیت افرادی مثل ایشان را سلب کرده و اینگونه اظهارات شبیه هذیان گویی افراد بیمار و تب دار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹    
شهر اصفهان در سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) میزبان 20 شهید گمنام و تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۹    
باباسالاری با اشاره به برگزاری تریبون آزاد باهدف عمق بخشی عفاف و حجاب و سبک زندگی اسلامی، گفت: مطالبه وظایف عمل نشده در حوزه عفاف و حجاب از دستگاه های متولی آن به صورت جدی پیگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۳    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: “ایران” به قدرت منطقه ای با دامنه نفوذ جهانی تبدیل شده است
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۳    
اطلاعیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان به مناسبت روز عفاف و حجاب و در صیانت از حریم خانواده منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۳    
بیانیه روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب و تجمع صیانت از خانواده
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۳    
برخورد محدود کننده کشورهای لائیک با حجاب زن مسلمان نشان می دهد که غرب چیزی فراتر از یک رفتار دینی از حجاب به مشامش می رسد و آن زیر سوال بردن ساختار و حاکمیت نظام لیبرال سرمایه داری در این کشورها است
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۸:۱۳    
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: جهان اسلام پس از خساراتی که از گروه خوارج تحمل کرد پدیده ای به تلخی داعش که آتشی در خانواده اسلام افکند به خود ندیده است و جنایات این گروهک کم نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام هایی جداگانه، آزادی کامل شهر موصل عراق را به فرماندهان و مسئولان عراقی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۲    
حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام با هدف ترویج فرهنگ و شعائر دینی اقدام به برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء در محل پارک معلم شهر دولت آباد نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۲    
بازرسی و نظارت تخصصی از عملکرد پایگاههای مقاومت بسیج شهید خرازی و مالک اشتر توسط فرمانده حوزه و شورای امام حسن مجتبی (ع) برخوار در تاریخ 14 تیر 96 انجام گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۲    
چهارمین و آخرین جلسه این دوره با حضور استاد گرانقدر غلامعلی کریمی در تاریخ 14 تیر 96 از ساعت 6 تا 8 و با حضور جمعی از بسیجیان این سازمان برگزار شد و در پایان آزمون ارائه چکیده ای مطلوب از مباحث بیان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۲    
مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان برخوار از صعود به ارتفاعات دالانکوه تیران و کرون با دوچرخه به صورت حرفه ای توسط بسیجیان کانون بسیج ورزشکاران شهرستان برخوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۲    
شفیعی گفت: مردم باید بدانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصیل ترین و مردمی ترین نهادی است که از متن مردم و برای خدمت به مردم به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمده و با فرمان امام راحل و تحت رهبری های ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲    
در این مراسم از زحمات محمد تقی اورعی تقدیر و آقای نوروزی به عنوان دبیر جدید راهبردی خوانسار معرفی شد..
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲    
فرماندهی سپاه ناحیه خوانسار به همراه جانشین سپاه و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در شهرستان خوانسار با شهردار خوانسار به مناسبت 14تیرماه روز شهرداری ها دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲    
اولین سلسله جلسات تربیتی- اجتماعی با حضور اعضای هیئت مذهبی، طرح هجرت و منتخبین طرح ولایت تابستان 96 در حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب سلام الله برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲    
کارکنان رسمی و وظیفه سپاه ناحیه خمینی شهر در کلاس اخلاق که در نمازخانه ستاد این ناحیه برگزار شد از محضر استاد حوزه و دانشگاه استفاده کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷    
به مناسبت روز شهرداری برادر پاسدار نادر فلاحی فرمانده حوزه شهید رجایی ناحیه شاهین شهر و میمه به همراه رابط نمایندگی حوزه با شهردار شاهین شهر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت:اعتقاد داریم که هر پایگاه بسیج ما باید یک گروه جهادی برای محل و محدوده استحفاظی خودش باشد، و تنها صرف فصل تابستان نباشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷    
بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) شهرستان موفق به انهدام باند فروش و توزیع مواد مخدر صنعتی و شیمیایی و دستگیری یک فرد حامل سلاح سرد در دولت آباد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۷    
امام خامنه ای (مدظله العالی): کارنامه سپاه در این سی و چند سال، یک کارنامه درخشان است؛ این کلمه را به عنوان یک کلمه متعارف و معمول و جاری شونده بر زبان در خیلی جاها عرض نمی کنم، واقع قضیّه این است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
سردار رضایی افزود: انقلابی را که حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذاشت و 38 سال از پیروزی انقلاب می گذرد باید بتوانیم آن را حفظ کرده و حفظ انقلاب برای ما خیلی لازم و واجب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
صبح امروز با حکم فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان دکتر ابراهیم اسفندیاری به سمت ریاست کارگروه سلامت بسیج استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
با حکم فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان دکتر ابراهیم اسفندیاری به سمت ریاست کارگروه سلامت بسیج استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
مراسم تودیع و معارفه مدیر عقیدتی نظارت حوزه ثارالله(ع)ناحیه مقاومت بسیج سپاه خمینی شهر با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و تعدادی از مسئولین ناحیه و بسیجیان این حوزه در محل حوزه ثارالله(ع) برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: اگر به جای نگاه کردن به جاهای دیگر به ظرفیت های داخلی توجه کنیم، تحریم ها اثری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۷    
خواهر موسوی نژاد در این رابطه گفت:حوزه حضرت زهرا سلام الله علیها ناحیه شاهین شهر و میمه مبادرت به برگزاری دوره تبدیل عضویت عادی به فعال به استعداد 200 نفر در نماز خانه ناحیه نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۲    
حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در همایش شباب و افتتاح کافی نت ناحیه امام صادق (ع)
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان بسیج گفت: در حالی که دشمنان نشان دار سپاه در آمریکا، اروپا و عربستان در حال هجمه و اهانت به سپاه هستند، بسیار تعجب برانگیز است که برخی نیز در داخل سپاه را آماج حملات خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم شهید جواد محمدی که چندی پیش در سوریه به فیض شهادت نائل آمده بود، امروز در سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان با حضور پاسداران و سربازان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۷    
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه امام موسی کاظم سپاه ناحیه نجف آباد با حضور جناب سرهنگ ساعی فرمانده سپاه ناحیه نجف آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۷    
اولین جلسه هیئت مذهبی حوزه بسیج دانش آموزی خواهران سپاه ناحیه نجف آباد در سال جدید با حضور اکثریت اعضای هیئت برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷    
احمد متوسلیان به عنوان فرمانده عملیات های مختلف موفق در غرب و جنوب غرب کشور و یک نخبه نظامی شناخته می شود، فرماندهی که حالا سال هاست که خبری از او نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷    
کارشناس مسائل سیاسی در ادامه در رابطه با سند 2030 خاطر نشان کرد: در سند 2030 باید دقت و تامل بیشتری نمود چرا که در آن بند های وجود دارد که نیاز به تفسیر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷    
حجت الاسلام باقی: حلقات ویژه ما که شامل حلقه های هستند که دو جلسه در هفته تشکیل جلسه می دهند و یک جلسه هم فعالیت های فوق برنامه دارند به اردوی 6 روز مشهد مقدس اعزام می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۷    
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه امام حسین سپاه ناحیه نجف آباد باحضور سرهنگ مهدی ساعی فرمانده سپاه ناحیه نجف آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۷    
فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن تایید خبر تمدید حکم فرماندهی خود گفت: من با صدای بلند می گویم سپاه هم به دنبال صلح است اما صلح تنها در صورتی محقق می شود که دشمن از شروع جنگ با ما درهراس باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۷    
سردار غیب پرور در پیامی ترفیع درجه سردار غلامرضا سلیمانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۶    
نشست بصیرتی کارکنان رسمی و وظیفه سپاه ناحیه خمینی شهر با حضور استاد محمدی در نمازخانه ستاد این ناحیه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: بسیج دانشجویی در تابستان سال گذشته فعالیت های خود را در استان فارس انجام می داد و توانستیم طی یک کار عمرانی 3 مسجد را در روستاهای محروم این استان تکمیل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۶    
فرمانده نیروی قدس سپاه تأکید کرد نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حملات گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف های دوران گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۶    
امام خامنه ای (مدظله العالی): برخی مکرر می گویند بعضی اصول قانون اساسی معطل مانده، اما گویا آنها اصل هشتم قانون اساسی که مربوط به امر به معروف است جزء اصول قانون اساسی نمی دانند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۹:۴۵    
نشست سالیانه مدیران شباب نواحی مقاومت بسیج استان اصفهان
مشاهده نتایج بیشتر...