چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۴۱Mar 2019 20
 

جام نیوز (jamnews.ir)

مهمترین خبرهای جام نیوز بر روی ایمیل شما

جام نیوز 29 اسفند 1393 جام نیوز 29 اسفند 1394 جام نیوز 30 اسفند 1395 جام نیوز 27 آذر 1396 جام نیوز 31 اردیبهشت 1397 جام نیوز 31 خرداد 1397 جام نیوز 31 تیر 1397 جام نیوز 31 مرداد 1397 جام نیوز 31 شهریور 1397 جام نیوز 30 مهر 1397 جام نیوز 30 آبان 1397 جام نیوز 30 آذر 1397 جام نیوز 30 دی 1397 جام نیوز 30 بهمن 1397 جام نیوز 1 اسفند 1397 جام نیوز 2 اسفند 1397 جام نیوز 3 اسفند 1397 جام نیوز 4 اسفند 1397 جام نیوز 5 اسفند 1397 جام نیوز 6 اسفند 1397 جام نیوز 7 اسفند 1397 جام نیوز 8 اسفند 1397 جام نیوز 9 اسفند 1397 جام نیوز 10 اسفند 1397 جام نیوز 11 اسفند 1397 جام نیوز 12 اسفند 1397 جام نیوز 13 اسفند 1397 جام نیوز 14 اسفند 1397 جام نیوز 15 اسفند 1397 جام نیوز 16 اسفند 1397 جام نیوز 17 اسفند 1397 جام نیوز 18 اسفند 1397 جام نیوز 19 اسفند 1397 جام نیوز 20 اسفند 1397 جام نیوز 21 اسفند 1397 جام نیوز 22 اسفند 1397 جام نیوز 23 اسفند 1397 جام نیوز 24 اسفند 1397 جام نیوز 25 اسفند 1397 جام نیوز 26 اسفند 1397 جام نیوز 27 اسفند 1397 جام نیوز 28 اسفند 1397 جام نیوز 29 اسفند 1397 
  ۸ ساعت پیش    
کاربران معتقدند بی بی سی مواردی مانند چاقوکشی در خیابان های لندن را اقدام تروریستی معرفی می کند اما قتل عام 50 نفر مسلمان در مسجد را حمله تروریستی نمی داند!
  ۸ ساعت پیش    
مجری ارشد شبکه بی بی سی در صفحه مجازی خود در مقابل درخواست دنبال کنندگان خود برای واکنش در مورد حادثه نیوزیلند با بی تفاوتی به این حادثه تروریستی نوشت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
روزنامه ایتالیایی 'ایل جورناله' با اشاره به قتل جمال خاشقچی خبرنگار منتقد سعودی نوشت: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان دارای یک تیم مرگ است که از آن برای قتل، بازجویی و شکنجه مخالفان استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۴    
در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر وجود بسته های انفجاری، منطقه ای در بروکسل که مقر اتحادیه اروپا در آن قرار دارد بسته شده و حدود 40 نفر این محل را ترک کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۴    
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که اعتماد به تحقیقات شورای ویژه کاهش یافته و نیمی از آمریکایی ها با سخنان دونالد ترامپ که خودش را قربانی "شکار جادوگر" می داند، موافق هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
همزمان با تشدید بحران جلیقه زردها در فرانسه و اتخاذ تدابیر جدید برای جلوگیری از گسترش موج مخالفان ضددولتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
تلویزیون دولتی سوریه از کشته شدن یک کودک سوری بر اثر تیراندازی تروریست ها به یک اتوبوس مدرسه در شمال حلب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
رئیس جمهوری آمریکا علیرغم اختلاف نظرهایی که طی سال گذشته با نهادهای اطلاعاتی این کشور داشت، برای آنها بودجه ای 86 میلیارد دلاری را پیشنهاد داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۲    
از آخرین توئیت سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر و رهبر معنوی ائتلاف انتخاباتی سائرون، از 30 آذرماه تاکنون ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۲    
پلیس نروژ اعلام کرد، یک مهاجم مسلح به چاقو روز سه شنبه در جریان حمله به مدرسه ای در اسلو یک معلم و سه کارمند دیگر را زخمی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۶    
سخنان رئیس جمهور ایران که در آن با اشاره به دشمنی های آمریکا و صهیونیسم گفته بود هرچه لعنت دارید بر کسی لعنت کنید که این شرایط را برای کشور به وجود آورد" ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۶    
با حکم حجت الاسلام رئیسی، باقری به عنوان سرپرست معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۱    
فرمانده گردان ارتش پاکستان در ایالت بلوچستان گفت: این کشور طرح حصارکشی نوار مرزی مشترک خود با جمهوری اسلامی ایران را از هفته آینده اجرایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶    
رئیس جمهور آمریکا پس از اذعان به ناکارآمدی رسانه های معاند فارسی زبان در پیشبرد جنگ نرم علیه ایران بودجه پیشنهادی خود برای این رسانه ها را در لایحه بودجه مربوط به سال مالی 2020 کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶    
سازوکار تامین مالی و تجارت ایران و اروپا به عنوان نهاد متناظر ایرانی برای اینستکس با مشارکت مجموعه ای از بانک های دولتی و خصوصی ایرانی و برخی شرکت ها در ایران به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائی درباره چهارشنبه سوری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶    
سال 1397 با تلخی ها و شیرینی ها رو به پایان است. از حضور تیم ملی در جام جهانی و موفقیت ورزشکاران ایرانی در مسابقات جاکارتا تا حمله تروریستی در اهواز و چابهار همه در کنار یکدیگر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
یکی از بزرگترین ومهمترین پایگاه های نظامی آمریکا اوفات در غرب این کشور بر اثر بارش باران و و طغیان رودخانه می سی سی پی تقریبا غرق شده و عملا غیر قابل استفاده شده است در این پایگاه هواپیماهای �Boeing ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۰    
هیات وزیران در جلسه 19 اسفند 1397 مقرر کرد تا بهای آب شرب و برق از ابتدای اردیبهشت سال 1398 سالانه به میزان هفت درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۱    
این تصاویر نشان می دهد که بعد از آنکه گروهگ تروریستی داعش توسط محور مقاومت در عراق و سوریه نابود شد جز نابودی و خرابی از خلافتی که به دنبال تشکیل آن بود، چیزی باقی نمانده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۵    
چیزی به شروع یکی اززیباترین وعین حال خطرناک ترین جشن های ایرانی باقی نمانده که بایدبا اطلاعات کامل به پیشوازآن برویم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
چهار آیین از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی 16 هزار تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
با فرا رسیدن عید نوروز که دنیا به تکاپو افتاده و با جاروی جادویی اش سیاهی و دلمردگی را از در و دیوار زمانه پاک می کند در همه جا می توانی جنب و جوش آمدن سالی جدید به نکویی نوروز را احساس کنی.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افزایش قیمت سی ان جی به میزان 10 درصد از سال آینده گفت: طبق مصوبه هیئت دولت، قیمت این سوخت تا 5 سال آینده ثابت خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
سازمان وظیفه عمومی ناجااعلام کرد:متقاضیان واجدشرایط قانون جریمه مشمولان غایب تاپایان روزکاری بیستم فروردین سال 98فرصت دارنددرخواست خودراثبت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
سردارحسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:آیین چهارشنبه آخرسال یکی ازسنت های کهن ایرانیان به شمارمی رود،پلیس دربرگزاری این جشن هاوآیین های ملی درکنارمردم است وباشادی وانجام آنهامخالفتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
یک متخصص طب فیزیکی معتقد است،انجام فشرده کارهای خانه تکانی درروزباقی مانده تاعیدمی تواندباآسیب های جدی همراه باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
تیمی ازمحققان دریافتندغذاهای کنسروشده حاوی اکسیدروی هستندکه می تواندبه دستگاه گوارش آسیب رساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل دفتر امورمجلس وزارت آموزش و پرورش باتکذیب اخبارمنشرشده درفضای مجازی درباره هدیه آموزش و پرورش به کارکنان مجلس، ازپیگیری حقوقی نشردهندگان این مطلب،خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:نتایج واجدین شرایط ثبت نام وزمان بندی پرداخت وام ضروری97اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
ایلهان عمر، عضو مجلس نمایندگان آمریکا در یادداشتی نوشت: وقتی ما چشمان خود را بر سرکوب مردم در عربستان می بندیم و از بحرین، مصر و امارات نمی خواهیم که استانداردهای حقوق بشر را رعایت کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
با وجوددیابت، لازم نیست برای سفربه زحمت بیفتید،فقط لازم است درصورت ابتلا به این بیماری درهنگام برنامه ریزی برای سفر،این چهارنکته رادرنظرداشته باشید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
سید محمود رضوی، تهیه کننده نام آشنای سینما و تلویزیون ابعاد جدیدی از موضوع جنجالی روزهای اخیر را بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
چشم صورتی یکی ازشایع ترین بیماری های چشمی میان کودکان است.این بیماری مسری بوده وبچه ها بیشتربه آن مبتلا می شوندتابزرگ ترها.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
مطابق مصوبه شورای عالی کار برای حداقل حقوق کارگران، حداقل عیدی درسال 98 حدود 3 میلیون و 33هزار و 764 تومان و حداکثر عیدی سال 98 حدود 4میلیون و 550 هزار و 646تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به عملکرد خوب استقلال در هفته های گذشته، این تیم می تواند پرسپولیس را در دربی دهم فروردین شکست بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
طرفداران پرسپولیس مدتی است از شرایط داوری در بازی های تیم شان شاکی و عصبانی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۸    
هافبک آبی های پایتخت به دلیل مصاحبۀ اخیر خود با جریمه و توبیخ روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
قاسم سلیمانی چه از نگاه متحدانش و چه از نگاه دشمنان، یکی از قدرتمندترین بازیگران منطقه خاورمیانه قلمداد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۷    
شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس، از عصبانیت عوامل آن نسبت به مواضع انقلابی رییس، دبیر و اعضای مجمع در قبال عدم پایبندی دولت های اروپایی به تعهدات در ذیل توافقنامه برجام است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۲    
هشت سال آقای هاشمی و تا حدودی هم دوران اصلاحات، کشور تا حدودی مسیر خود را پیدا کرد و اگر می گذاشتند افکار آقای هاشمی ادامه پیدا کند، به یک ثبات نسبی دست پیدا می کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دربی دهم فروردین ماه گفت: به نظرم مدافعان و هافبک های پرسپولیس می توانند خط حمله استقلال را از کار بیندازند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر خود به قم، با آیت الله العظمی علوی گرگانی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱    
پایگاه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای درباره مهمترین جمله ایشان در سال97 نظرسنجی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۶    
اعتراض و جنجال خبری جریانهای صهیونیستی نسبت به دیدار از نمایشگاه به بیت المقدس خوش آمدید توسط یکی از دیپلماتهای ایرانی سبب شده تا وزیر فرهنگ و رسانه آلمان در معرض شدیدترین اعتراضات برای عزل ریاست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۶    
کمیسیون مستقل تحقیق سازمان ملل درباره تظاهرات های فلسیطینی ها، با انتشار گزارشی اعلام کرد که برخی از اقدام های ارتش اسرائیل در برخورد با فلسطینی های معترض ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:ما در بحث تقویم فوتبالی خیلی اذیت شدیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
دیپلماسی و قدرت میدانی باید درکنار یکدیگر باشند تا اثرگذاری داشته باشد و در غیر اینصورت به نتیجه نمی رسیم...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
این رسانه ها در تحقق اهداف تعیین شده شکست خورده اند و از مخاطب و اثرگذاری قابل اعتنایی در داخل ایران برخوردار نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۶    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۶    
مهدی رحمتی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش شائبه پیوستن هافبک سابق تیم ملی به استقلال را قوت بخشید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۱    
مصطفی کیایی به پخش نشدن برنامه نود واکنش تندی نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶    
ترکیه مدعی است نیروهای نظامی این کشور و ایران عملیات مشترکی را علیه کردهای ترکیه در مرز شرقی این کشور آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
از این پس برنامه نود با عادل فردوسی پور ادامه نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۰    
نویسنده: حسام الدین برومند
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰    
پلیس هلند اعلام کرد که مظنون تیراندازی مرگبار شهر اوترخت دستگیر شده است. بنا بر اعلام پلیس علت این حادثه هنوز مشخص نیست اما برخی رسانه های غربی با تاکید بر ملیت فرد مهاجم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۵    
به نظر می رسد دل خوری ها میان قرمزپوشان و آقای گل پیشین لیگ برتر، دیگر پایان پذیرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۴    
به نظر می رسد هم مدیران ارشد صداوسیما و هم عادل بهتر باشد که در این فضای آکنده از سوءتفاهم و لجبازی، قدری نیز به منافع ملی و علایق مخاطبان بها دهند و فتیله را پایین بکشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۹    
مدافع سرخ پوشان اذعان کرد که پیوستن به این تیم برایش بهترین اتفاق سال بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۳    
مهاجم جوان استقلال که این روزها خیلی فرصت بازی به او نمی رسد، برای پرسپولیس خط و نشان کشید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۸    
امیر قلعه نویی نسبت به نبودن عادل فردوسی پور در آینده در برنامۀ نود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۲    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۷    
تعطیلات عیدیکی ازدلچسب ترین تعطیلات بعدازگذراندن 6 ماه درس ومدرسه رفتن است،اما افرادی هستندکه درتعطیلات نوروزنه تنهاتعطیل نیستندبلکه بایدازاین فرصت برای مطالعه ومروردرس هانهایت استفاده راببرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۷    
60 دستگاه خودروی کلاسیک وقدیمی صبح یکشنبه(26 اسفند)پس ازنمایش درمجموعه فرهنگی تاریخی سعدآبادبه سمت مجموعه نیاوران حرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۲    
شایدندانیداماخلبان هااجازه ریش گذاشتن ندارندواین موضوعی است که قصدرمزگشایی ازآن راداریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۷    
قصدداریم ازنهادی صحبت کنیم که درعین مهم بودن افرادکمی شماره تلفن آن رابه خاطرمی سپارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۲    
همیشه شاهد مراجعه افرادزیادی به مراکز پلیس به منظور اعلام سرقت اطلاعات وکارت های بانکی شان خصوصادرایام عیدهستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۷    
عدالت را معنا کرده اند: قرار گرفتن هرچیزی در جای خودش ؛ امنیت را هم معنا کرده اند: تأمین فضای آرام و زدودن تهدید
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۷    
منظره حیرت انگیز انعکاس پهنه بزرگ آسمان دربزرگ ترین آینه طبیعی ایران دریک دریاچه نفس رادرسینه هربیننده حبس می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
کاهش وزن دارای فوایدی درتمامی سنین است.کاهش چربی های اضافی بدن می تواندبه بهبود سلامتی واعتمادبه نفس کمک کند.در این مطلب به چندراهکارسالم برای کاهش وزن نوجوان هااشاره خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۷    
ظاهرااین طوروانمودمی شودکه هوش مصنوعی مبتنی برصدای زنان، نقش حمایتی وپشتیبانی یاکمک رسانی بهتری به مردم القا می کندوبرعکس شرکت های فناوری صدای مردانه رافقط برای حوزه های فنی وتخصصی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۲    
ستاره شناسان ژاپنی موفق به شناسایی یک منظومه شمسی درحال شکل گیری شده اندکه حول محوریک ستاره جوان درحال خلق شدن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۲    
رنجبران گفت: خواهش می کنم رسانه ها صحبت های رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه هیات دولت را کامل منتشر کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۵۱    
عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه 90 اعلام کرد این برنامه امشب پخش نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۶    
رادیو اسرائیل امروز- دوشنبه- از کشته شدن یک خاخام یهود که در حمله روز گذشته به شمال کرانه باختری زخمی شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۹    
مهاجم سوریه ای تیم الاهلی عربستان در بازی شب گذشته مقابل الهلال مصدوم و تعویض شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۴    
هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان از شب گذشته با اتهام بزرگی مواجه شد که جواب آن در دستان پلیس فتا است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۹    
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس صاحبان اصلی این باشگاه هستند و تمام هم و غم ما این است که بتوانیم تا بهترین نتایج را برای مسابقات پیش رو بدست اوریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۴    
با رای اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس، ایرج عرب رسماً به عنوان مدیرعامل این باشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۴    
باتوجه به عدم پذیرش استعفای ایوب بهتاج از سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، او مجبور شد که از تراکتور برود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۸    
پلیس اوترخت هلند از تیراندازی در داخل تراموا در یکی از مناطق این شهر خبر داد. این حادثه در ساعت 10:45 صبح امروز رخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۳    
منابع آگاه از منفجر کردن و تخریب چند مغازه و خانه در استان "سلفیت" توسط نیروهای رژیم صهیونیستی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۳    
بیش از یک میلیون نفر طوماری را برای برکناری سناتور استرالیایی به دلیل اظهارات اسلام ستیزانه اخیر او امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۱    
معاون وزیر راه ورییس سازمان هواشناسی گفت:پیش بینی هانشان می دهدکه تعطیلات نوروزی بارانی وسردی درپیش است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۶    
مدیردفتراستانی ستاداحیای دریاچه ارومیه درآذربایجان غربی گفت:وسعت دریاچه ارومیه هم اکنون دو هزار و 500کیلومترمربع است که نسبت به سال گذشته 270 کیلومترمربع افزایش رانشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۱    
طبق نتایج یک مطالعه جدید،داروهای موسوم به متفورمین و haemin موجب توقف رشدتومورمی شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۱    
پیشکسوت آبی پوشان گفت: نتایج استقلال در نیم فصل دوم نشان از پیشرفت و اوج گرفتن این تیم است اما به طور کلی باید گفت تیم هنوز به تکامل نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۱    
نتایج یک بررسی جدیدحاکی ازافزایش ریسک حمله قلبی درپی رسوب کلسیم درعروق است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۶    
پس از 40سالگی بدن زنان تغییرات زیادی می کندومشکلات متابولیسمی وهورمونی دراین زمان افزایش می یابدوازهمین رو توجه به سلامت دراین دوره اهمیت خاصی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۶    
طبق نتایج یک مطالعه جدید،فواصل کوتاه بین زایمان می تواندخطرمرگ نوزادان راافزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۱    
نتایج تحقیقات صورت گرفته نشان می دهدکه ساعت های هوشمند اپل واچ قادراست به حفظ سلامتی کاربرانش کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶    
گروهی ازپژوهشگران دانشگاه بیرمنگام دربریتانیا موفق به طراحی نوعی کوله پشتی کوچک شده اندکه می تواندازطریق سنسور های هوشمنداقدام به جمع آوری داده های آب وهوایی کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
فعالیت های ورزشی منظم باشدت تمرین متوسط سبب کاهش فشارخون درافرادمبتلا به فشار خون بالامی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۶    
4ساعت پس ازلحظه اعتدال ربیعی وآغازبهارسال 1398 شمسی،درخشش ماه به حداکثرمی رسدو پدیده ابر ماه درآسمان قابل مشاهده است.
مشاهده نتایج بیشتر...