شنبه ۲۸ مهرساعت ۱۹:۰۴Oct 2018 20

جنوب نیوز (jonoubnews.ir)

مهمترین خبرهای جنوب نیوز بر روی ایمیل شما

جنوب نیوز 29 اسفند 1393 جنوب نیوز 29 اسفند 1394 جنوب نیوز 1 مرداد 1397 جنوب نیوز 31 شهریور 1397 جنوب نیوز 1 مهر 1397 جنوب نیوز 2 مهر 1397 جنوب نیوز 3 مهر 1397 جنوب نیوز 4 مهر 1397 جنوب نیوز 5 مهر 1397 جنوب نیوز 6 مهر 1397 جنوب نیوز 7 مهر 1397 جنوب نیوز 8 مهر 1397 جنوب نیوز 9 مهر 1397 جنوب نیوز 10 مهر 1397 جنوب نیوز 11 مهر 1397 جنوب نیوز 12 مهر 1397 جنوب نیوز 13 مهر 1397 جنوب نیوز 14 مهر 1397 جنوب نیوز 15 مهر 1397 جنوب نیوز 16 مهر 1397 جنوب نیوز 17 مهر 1397 جنوب نیوز 18 مهر 1397 جنوب نیوز 20 مهر 1397 جنوب نیوز 21 مهر 1397 جنوب نیوز 22 مهر 1397 جنوب نیوز 23 مهر 1397 جنوب نیوز 24 مهر 1397 جنوب نیوز 25 مهر 1397 جنوب نیوز 26 مهر 1397 جنوب نیوز 27 مهر 1397 جنوب نیوز 28 مهر 1397 
  ۶ ساعت پیش    
مسئولان این دانشگاه بدون توجه به دستور العمل از دانشجویان خود به ازای دادن تاییدیه تحصیلی هزینه 100 هزار ریال را دریافت می کند که این مساله با توجه به دستورالعمل صادره از سوی سازمان مرکزی نوعی تخلف ...
  ۶ ساعت پیش    
هدررفت 40 درصدی آب در شهرستان کنگان بیانگر وضعیت نگران کننده شبکه ها و توزیع آب در این شهرستان است که باعث شده اهالی شهرستان کنگان با کمبودهایی در حوزه آب روبرو شوند.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی نامه استعفای خود را منتشر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی خانه ملت با حضور مسئولان مربوطه برای بررسی آخرین مذاکرات درباره CFT خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت : دولت باید توجه ویژه ای به اقشار کم درآمد جامعه داشته باشد، چرا که افزایش قیمت کالاها آسیب جدی به این قشر وارد می کند.
  ۶ ساعت پیش    
با گذشت بیش از سه ساعت از فروش اینترنتی محصولات سایپا بیش از 20 هزار نفر خودرو ثبت نام کردند.
  ۶ ساعت پیش    
سفیر سوریه در ایران گفت: در مرحله بازسازی سوریه درهای کشورمان در مقابل فعالیتهای ایران کاملا باز است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل کنترل، هماهنگی و پایش شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: با توجه به نرخ ارز تعرفه های تماس تلفنی خارجی نیز تغییر کرده اما برای مکالمه زائران اربعین از 20 مهر تا 20 آبان نرخ های قدیم را در تعرفه های ...
  ۶ ساعت پیش    
مرزبان گفت: فکر کنم بازی مساوی شود و پرسپولیس به فینال برسد.
  ۶ ساعت پیش    
چه روزگار بدی شده، زمانی در کتاب ها می خواندیم بابا نان داد، بابا آب داد،.... فهمیده بودیم که باباها نان آوران خانه ها هستند اما امروز می بینیم که "مادر نان داد، مادر آب داد" ...
  ۷ ساعت پیش    
هیچ لزومی به گسترش محدوده طرح منطقه آزاد تجاری بوشهر از 11 هزار هکتار به وسعت 26 هزار هکتار نیست و این افزایش ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون دادستان کل کشور گفت: در قانون برای قاچاقچیان الکل و این نوع کالای ممنوعه، مجازات سختی پیش بینی و تا 50 سال حبس، شلاق و جزای نقدی برابر ارزش عرفی کالا، در نظر گرفته شده است.
  ۷ ساعت پیش    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آغاز طرح ترافیکی ویژه اربعین در سراسر کشور خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مدیران بازنشسته ای که در فرصت قانونی پست های مدیریتی را ترک نکنند مجازات حبس در انتظارشان است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدارس مقاطع تحصیلی ابتدایی شهرستان های اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، آبادان، خرمشهر، ماهشهر، امیدیه، شادگان، هندیجان و شهرهای تابعه در نوبت صبح 28 مهرماه 97 به دلیل گرد و غبار تعطیل شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حامد هادیان فعال رسانه ای، این تصویر از یک زائر خردسال اربعین در مسیر ناصریه به کربلا با عنوان "ما پابرهنه ها" منتشر کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
چشم عضو مهمی است که به مراقبت های زیادی نیاز دارد. برخی افراد یا دچار نزدیک بینی و یا دوربینی می شوند و نیاز است که بینایی خود را تقویت کنند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
طبق آمار تا حدودا 3سال پیش24% از تمامی جرثقیل های برجی جهان دردبی هستند این امار اکنون به نزدیک1/4 تمام جرثقیلهای جهان رسیده
  ۱۰ ساعت پیش    
در حاشیه نشست عصر پنجشنبه مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری...
  ۱۰ ساعت پیش    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو، از مسمومیت کارکنان یک کشتی باری ایرانی در دریای خزر خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نخستین قطار اربعین حسینی از تهران به مقصد کرمانشاه بامداد امروز به راه افتاد.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان آستارا میزان تخلفات و اختلاس مالی شرکت های تعاونی مسکن مهر این شهرستان را بالغ بر 150 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با پیگیری دستگاه های نظارتی و محاکم قضایی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
کارت های بازرگانی واردکنندگانی که رفع تعهد ارزی نکرده اند، معلق خواهد شد و اسامی آنها نیز به مراجع قضایی اعلام می شود. این دو تنبیه از سوی دولت برای برخورد با واردکنندگان بدقول در نظر گرفته شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
بعد از اعلام دو خودروساز بزرگ برای پیش فروش خودروهایشان، تب و تابی در میان دلالان خودرو برای فروش شکل گرفته و مصرف کنندگان واقعی وارد بازار خواهند شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمودی گفت: به جرات می توانم بگویم با وجود اهمیت ماجرای اشتغالزایی جوانان، تاکنون هیچ لایحه ای در این خصوص به مجلس ارسال نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷    
خبرگزاری رسمی عربستان (واس) دقایقی پیش تایید کرد : خاشقچی در نتیجه مشاجره در کنسولگری ریاض در استانبول کشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷    
مردی که خبر مرگ خود را جعل کرده بود، باعث خودکشی زن و بچه هایش شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲    
گروه ویژه اقدام مالی امروز جمعه اعلام کرد تصمیم گرفته تعلیق اقدامات تقابلی علیه ایران را برای یک دوره دیگر تمدید کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲    
هرگز این لحظه را فراموش نخواهم کرد. او فقط به بدنم تعرض نکرد بلکه روحم را نیز با دشنه ای سوراخ کرد. آن دشنه هرگز بیرون نیامد. همان جا ساکن و بی حرکت افتاده بودم و فقط گریه می کردم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۶    
دبیر کمیته سیاسی کنسولی ستاد اربعین گفت: منابع لازم برای پرداخت 100 هزار دینار به زائرین اربعین اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۶    
تصویری زیبا از مهربانی یک سرباز وظیفه نسبت به مرد کهنسال هنگام عبور از خیابان در استان آذربایجان شرقی.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۶    
در غرب شهر سنندج در انتهای خیابان آبیدر، پارک جنگلی ای قرار گرفته که یکی از بی نظیرترین جاذبه های سنندج به شمار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۶    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره طول مدت خدمت سربازی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۱    
مهناز افشار بابت بازی در یک تئاتر شبی 30 میلیون تومان دریافت کرده است. از سال 2013 در فرانسه شهروندانی که درآمد بیش از یک میلیون یورو دارند باید 70 درصد مازاد درآمد خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴    
وی با بیان اینکه در ماه های گذشته کشفیات سلاح و تیراندازی ها افزایش یافته است، به حوادث تیرهای سرگردان در منطقه دانشگاهی اهواز اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹    
همزمان با نزدیک شدن به اربعین حسینی بازار خرید و فروش دینار عراق در مشهد رونق گرفته و دلال های دلار اقدام به خرید و فروش دینار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹    
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: دستگاه های اجرایی و خدماتی شیراز دست خود را از جیب ملت بیرون بکشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴    
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در آخرین پست اینستاگرامی اش به ارائه توضیحاتی درباره ارتباط در ایام اربعین پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با گشت زنی در فضای مجازی و مسافربری اقدام به فریب و ربایش دختران جوان به قصد آزار و اذیت آنها کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۹    
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات ویژه پلیسی که با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر همراه بود 100 کیلوگرم تریاک کشف و 4 نفر قاچاقچی دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۵    
تعدادی از بانک های خصوصی که پیش از این مطیع دستورات بانک مرکزی بودند مدتی است که نرخ سود را از 15 به 18 درصد افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۵    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران،از کاهش التهاب و تقاضای بازار سکه و طلا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
در پی حمله اشتباهی جنگنده های اتئلاف بین المللی ضد داعش تحت رهبری آمریکا در منطقه "هجین" در دیرالزور 6 تن از نیروهای کرد سوریه دموکراتیک کشته و 15 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
جانشین استاندار در ستاد اربعین استان کرمانشاه گفت: مرز خسروی امسال هم برای اربعین بازگشایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از این 3 ماهی که آمریکا فکر می کند، می تواند کاری کند، با موفقیت عبور کنیم، پس از آن شرایط تغییر کرده و بهتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی به اظهارات دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه ها، واکنش نشان داد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
آنتیه لیندرتسه مدیرسیاسی وزارت خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
امروز چند هزار کامیون از بستان تا مرز چذابه به خط ایستاده و باعث ایجاد ترافیک سنگینی در این مرز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
در 23 روز ابتدایی مهرماه، نقاط متعددی از کشور هیچ بارشی نداشتند اما در نقطه مقابل، در بخش هایی از کشور به ویژه در حوضه آبریز دریای خزر بارش هایی سیل آسا به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰    
تشکل های کارگری با امضای نامه ای خواستار برگزاری جلسات شورای عالی کار برای ترمیم حقوق کارگران شدند.تشکل های کارگری خواستار جلسه شورای عالی کار برای ترمیم حقوق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵    
رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور گفت: استراتژی و راهبرد موکب ها و ایستگاه های صلواتی داخل مرز کشور باید پذیرایی از زائران در ایام برگشت از پیاده روی اربعین حسینی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵    
سال گذشته بر اثر سیل خسارت فراوانی به بخشی از کشاورزان استان بوشهر وارد شده و تاکنون یک ریال از خسارت سال گذشته به کشاورزان پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۴    
مرحله جدید طرح( رعد 16 ) دستگیری سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر توسط ماموران پلیس پیشگیری پایتخت در 48 ساعت گذشته رقم خورد که طی آن 657 سارق که در قالب 26 باند سرقت فعالیت می کردند با ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۴    
به گفته مقامات آمریکایی، در اثر وقوع طوفان مایکل در 4 ایالت آمریکا حداقل 18 نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۹    
در ادامه افشاگری های مقامات ترکیه درباره نحوه قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد، در کنسولگری عربستان در استانبول، یک روزنامه ترکیه ای جزئیات هولناکی درباره لحظات بازجویی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۹    
خیلی از افراد معتقدند که اگر چه بهار فصل شکفتن، سرسبزی و زیبایی است، اما پاییز با تمام زردی و ریزش برگ ها جایگاه ویژه ای دارد. مهم نیست که در فصل پاییز کجای این کره خاکی هستی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۴    
طی حکمی از سوی مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، عبد الرضا واعظ به عنوان معاون جدید توسعه مشارکت های مردمی این نهاد منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
صبح امروز تاج محمد باشقره محیط بان 41 ساله پارک ملی گلستان در جریان درگیری با شکارچیان متخلف هدف گلوله مستقیم قرار گرفته و شهید شد. او دارای دو فرزند کوچک یک دختر و یک پسر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
دادستان کل کشور گفت : حضور دیشب زنان در ورزشگاه آزادی، یک آسیب اجتماعی است و هیچ توجیهی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
رییس گمرک شلمچه از ممنوع شدن ورود خودروهای سواری به عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
رئیس جمهور روسیه حادثه امروز در مرکز دانشگاهی کریمه را که پیشتر تروریستی عنوان شده بود، یک جنایت خواند و اعلام کرد که به زودی نتیجه تحقیقات در خصوص این حادثه را به مردم این کشور گزارش خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
وزیر آموزش و پرورش جزئیاتی از "تعطیلات زمستانی" مدارس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
به گفته رئیس پلیس راهور تهران بزرگ مجازات افرادی که اقدام به دستکاری پلاک خود کنند مجازاتشان 6 ماه تا یکسال حبس است البته این علاوه بر جریمه هایی است که صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
راکب یک موتورسیلکت در اتوبان امام علی تهران 4 لیتر اسید را روی یک پزشک متخصص ریخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: پسر 18 ساله ای در شیراز پس از مصرف ماده مخدر (شیشه)، مادر و مادر بزرگ خود را به قتل رساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
رئیس سازمان محیط زیست از شناسایی شکارچیان حادثه روز گذشته پارک گلستان که منجر به کشته و زخمی شدن دو تن از محیط بانان شد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
داستان پاکبانی که دانشجوی دکترای عمران است در یک هفته گذشته فضای رسانه ای استان کرمانشاه را تحت تاثیر قرار داده است که این داستان از سایت های محلی شروع و به رسانه های کشوری و حتی پخش زنده صداوسیما و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی طی سه روز آینده به طور متناوب در بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان های واقع در غرب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
سخنگوی سازمان غذا و دارو نسبت به عرضه داروهای بدون نسخه و حتی برخی از داروهای اعصاب و روان در برخی سوپرمارکت ها هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
هیات وزیران سن فرسودگی انواع خودرو و موتورسیکلت را برحسب نوع موتور احتراقی (بنزینی، دوگانه سوز، برقی و هیبریدی) بین 6 تا 20سال تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴    
روزنامه تایمز انگلیس در مقاله ای نوشت، سفیر عربستان در واشنگتن که برادر کوچکتر محمد بن سلمان است، احتمالا فردی است که در صورت برکناری محمد بن سلمان جایگزین وی به عنوان ولیعهد عربستان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴    
نماینده مردم میرجاوه در مجلس گفت: در ساعات آینده اخبار خوبی درباره آزادی سربازان میرجاو ه ای به مردم خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۹    
مدیرکل استاندارد استان بوشهر در نشست با خبرنگاران با اشاره به بی اعتناعی شهرداری ها خصوصا شهرداری بوشهر نسبت به رفع نواقص پارک های بازی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۴    
آن فراوانی کالا واقلام ضروری که مرتب با اقتدار سخن به میان می آوردید همین بود که پوشک بچه هم کمیاب و نایاب شود؟ کجاست آن رونق های فضای کسب و کار که نتیجه ای جز بیکاری عاید دیگری برای مردم نداشت؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۴    
پژوهشگران کشور توانسته اند محصولاتی با تکنولوژی نانو بسازند که با این تولیدات و تجهیزات می توان زیر سقف یک خانه نانویی ایرانی زندگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۴    
فرماندار خرمشهر از آماده به کار بودن چهار فروند کشتی مسافربری در بندر خرمشهر به منظور انتقال زائران اربعین حسینی به بصره عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۹    
پس از پایان مأموریت بازرسان ترکیه از داخل کنسولگری عربستان سعودی در استانبول، سرکنسول ریاض ترکیه را تَرک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۴    
بر اساس تازه ترین آمار گمرک ایران از تجارت خارجی طی شش ماهه اول سال جاری بیش از 9میلیون و 130هزار تن کالای اساسی وارد کشور شده است که از نظر وزنی 56درصد از کل واردات را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۴    
درحالی مقامات پاکستان بعد از هر حادثه تروریستی در مرز ایران قول پیگیری و مقابله می دهند که از ابتدای امسال حداقل هشت حمله تروریستی ازخاک این کشورعلیه پاسگاههای مرزی ما انجام شده و دیروز نیز در اقدامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۹    
شکست های اخیر تیم ملی فوتبال آلمان که در سال 2014 قهرمان جهان شد، سوژه کارتون شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۹    
بهترین فرودگاه های دنیا فضایی را برای مشتریان خود فراهم کردند که افراد آرزو می کنند پروازشان تاخیر داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴    
کشاورزان آبدانی در سال های اخیر با مشکلات متعددی روبرو بوده اند که در صورتی که حمایت نشوند قادر به ادامه فعالیت خود در این عرصه نخواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴    
طی روزهای گذشته با تصمیم عجیب مدیران نفت و گاز ، خیابان های مجتمع مسکونی پارس جم که ساکنان آن کارکنان و پرسنل نفت و گاز و پتروشیمی های منطقه است با آب شستشو می شوند و انگار نه انگار کشور در بحران آب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۷    
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه یدک کش و کشف یک دستگاه سواری لامبورگینی قاچاق به ارزش 240 میلیارد ریال در شهرستان شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۷    
کرامت انسانی یعنی خودت نیاز مالی داشته باشی ولی حواست به ضعیف تر از خودت باشه!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰    
تیرماه سال جاری یکی از پرسنل تشریفات نهاد ریاست جمهوری به منظور پاره ای از اقدامات دیپلماتیک و تدارک سفر رئیس جمهور، تهران را به مقصد سوئیس ترک کرد و دیگر به کشور بازنگشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰    
میتسو جو سایتو (mitsugu saito) سفیر جدید ژاپن در تهران رونوشت استوارنامه خود را تقدیم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰    
سفرای جدید کشورهای سنگال، بلژیک، هلند، آفریقای جنوبی، قطر، بوسنی و ژاپن استوارنامه خود را تقدیم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰    
بلیت بازی پرسپولیس – السد به نرخ قبلی ارائه خواهد شد و امکان خریداری الکترونیک آن فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
به بهانه قتل فجیع جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد آل سعود و همزمان، برخی تغییرات در عربستان سعودی، سایت کگل این کارتون جالب را از رفتارهای بن سلمان منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
معاون سیاسی دولت در دوران دفاع مقدس می گوید: بر اساس یک آمار، ایرانیان مهاجر در خارج از کشور 1.2 تریلیون دلار سرمایه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
گویا قرار نیست، سریال دنباله دار درگیری های ماموران شهرداری با شهروندان انتهایی داشته باشد. بعد از تهران و رشت و میاندوآب و ارومیه و ... ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
باشگاه استقلال تهران برای تقویت این تیم برای نیم فصل دوم نقشه هایی کشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
روز یکشنبه تصویر معلم ها در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد، معلم هایی که در شهرهای مختلف و مدارس گوناگون کنار هم نشسته بودند و بعضی هاشان هم تکه های مقوایی رو به دوربین در دست داشتند که مطالبات ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
مشاور و ارزیاب معاونت صنایع دستی وهنرهای سنتی به منظور بررسی آمادگی آباده(شهر ملی منبت)پیش ازحضور نمایندگان شورای جهانی صنایع دستی به این شهرستان برای عنوان شهر جهانی منبت سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
در این ایام که قرار است زائران حسینی از نجف تا کربلا پیاده روی کنند، راهکارهایی هست که با رعایتش می شود خستگی و کوفتگی عضلانی را کمتر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
نام انسان، اصطلاح یا کلمه ای است که برای شناسایی و هویت بخشی به یک انسان داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
نشست هفته جاری FATF با دستورکارهایی از بررسی استراتژی های خرابکاری تامین مالی تروریستی داعش و القاعده تا بررسی اقدامات اتریش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: تا به امروز دولت تصمیمی در خصوص سهمیه بندی بنزین نداشته است اما بحث فعال شدن کارت های سوخت در دستور کار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
بزرگترین پرچم عزای اباعبدالله الحسین(ع) در جنوب غرب کشور به مساحت 214 متر مربع به عنوان نماد خدمت به زوار اربعین برافراشته شد. این پرچم مزین به عبارت یالثارات الحسین است.
مشاهده نتایج بیشتر...