چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۵۷Mar 2019 20
 

جنوب نیوز (jonoubnews.ir)

مهمترین خبرهای جنوب نیوز بر روی ایمیل شما

جنوب نیوز 29 اسفند 1393 جنوب نیوز 29 اسفند 1394 جنوب نیوز 1 مرداد 1397 جنوب نیوز 31 شهریور 1397 جنوب نیوز 30 مهر 1397 جنوب نیوز 30 آبان 1397 جنوب نیوز 30 آذر 1397 جنوب نیوز 30 دی 1397 جنوب نیوز 30 بهمن 1397 جنوب نیوز 1 اسفند 1397 جنوب نیوز 2 اسفند 1397 جنوب نیوز 3 اسفند 1397 جنوب نیوز 4 اسفند 1397 جنوب نیوز 5 اسفند 1397 جنوب نیوز 6 اسفند 1397 جنوب نیوز 7 اسفند 1397 جنوب نیوز 8 اسفند 1397 جنوب نیوز 9 اسفند 1397 جنوب نیوز 10 اسفند 1397 جنوب نیوز 11 اسفند 1397 جنوب نیوز 12 اسفند 1397 جنوب نیوز 13 اسفند 1397 جنوب نیوز 14 اسفند 1397 جنوب نیوز 15 اسفند 1397 جنوب نیوز 16 اسفند 1397 جنوب نیوز 17 اسفند 1397 جنوب نیوز 18 اسفند 1397 جنوب نیوز 19 اسفند 1397 جنوب نیوز 20 اسفند 1397 جنوب نیوز 21 اسفند 1397 جنوب نیوز 22 اسفند 1397 جنوب نیوز 23 اسفند 1397 جنوب نیوز 24 اسفند 1397 جنوب نیوز 25 اسفند 1397 جنوب نیوز 26 اسفند 1397 جنوب نیوز 27 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۳    
وزیر راه و شهرسازی آخرین جزئیات روند فروش بلیت های نوروزی را تشریح کرد و گفت: فروش چارتری برای مسیرهای زیارتی و سیاحتی اشکال ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
فراکسیون امامزادگان در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکان خود عیدی می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
جنوب نیوز: طی ماه های اخیر به دلیل کاهش ارزش پول ملی و افزایش تورم، قدرت خرید مردم کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر پژمان فر مبنی بر قاچاق دام زنده گفت: شورای عالی امنیت ملی تصمیم هایی در این زمینه گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
زمانی که نوسان ارزی و افزایش تورم ناشی از آن اوضاع اقتصادی مردم را تحت الشعاع قرار داد و بحث افزایش مجدد حقوق کارکنان از محل درآمد حاصل از افزایش قیمت ارز مطرح شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
ثبت نام براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از روز یکشنبه آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
متهم اخلال در نظام اقتصادی و از بدهکاران کلان بانکی گفت:گفته شده 30 میلیارد تومان به ورزش داده ام که اشتباه است بلکه 250 میلیارد تومان به 14 فدراسیون ورزشی برای توسعه ورزش کمک کرده ام.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
زوال عقل اصطلاحی است که برای تعریف گروهی از بیماری ها استفاده می شود که بر تفکر، حافظه، و رفتار اثرگذار هستند، به گونه ای که زندگی روزمره فرد را مختل می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۸    
برنامه ریزی وزیر جوان برای سال جدید آزمایش عرق به جای آزمایش خون! حذف 1.5 میلیون ویدئوی حمله تروریستی نیوزیلند از فیس بوک 7 راه فوق العاده برای افزایش اعتماد به نفس کودکان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸    
جنوب نیوز: جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
وزیر نفت گفت: صادرات بنزین با مقدار اندک آغاز شده است و در حال حاضر به دنبال افزایش ذخیره سازی این حامل انرژی هستیم و سعی داریم صادرات بنزین را از سال آینده به طور جدی در دستور کار خود قرار دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
همسر رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد که این کشور از دهه های گذشته هدف جنگ های نظامی، فرهنگی و اقتصادی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره شیلات میناب گفت: در سال جاری و پیش از ورود سپاه پاسداران 37 کشتی صیدترال توسط حفاظت منابع شیلات میناب در آبهای تحت حفاظت توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
بمباران درسدن و فاجعه ی انسانی که به وجود آورد، همه چیز را طوری تحت الشعاع قرار داد که در آن شرایط جنگی کسی به فکر پیداکردن تابلوهای نقاشی نبود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
سردار ایوب سلیمانی روز شنبه در نشست شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور با بیان اینکه رسانه ها به خصوص صدا و سیما نباید برای کارهای فرهنگی و آموزشی به ویژه مسایلی که با جان مردم سروکار دارد مبلغی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
پژوهش ها برای ساخت مستند آیت الله جنتی ادامه دارد و امیدواریم بسترها برای ساخت و تولید مستند در سال 98 فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
در سالی که گذشت، مسکن رشد چند ده درصدی را در سطح کشور تجربه کرد. این رشد برای سرمایه گذاران بازار مسکن بسیار دلپذیر بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳    
مجلس در نشست علنی امروز خود با دایمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
اگر با آترواسکلروز در سرخرگ های منتهی به مغز مواجه باشید، ممکن است علائم و نشانه هایی مانند بی حسی ناگهانی یا ضعف در دست ها یا پاها، دشواری در تکلم، از دست دادن موقت بینایی در یک چشم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
دادستان کرمانشاه گفت: تعدادی از مدیران یک دستگاه که به عنوان تضییع حقوق مردم تحت تعقیب قرار گرفتند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا، یک دولت بی مسئولیت است و کاری به قرار و قواعد بین المللی ندارد، خروج از برجام نشان دهنده غیرقابل اعتماد بودن آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
بر اثر سقوط تابلوی شهرداری منطقه 10 شیراز بر روی یک خودرو، راننده مصدوم شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: یک زن جوان بر اثر سقوط از طبقه سوم یک آپارتمان در شهر لپویی، جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
این تصاویر به ترتیب از نخستین سفیر مقیم، حسینعلی بیگ بیات - دوران شاه عباس صفوی - آغاز شده و با گذر از دوره های مختلف به امروز می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
رئیس شورای امنیت ملی عربستان از تأسیس یک مرکز جنگ هوایی در شرق این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
جنوب نیوز: مراسم تشییع پیکر حبیب کاوش کارگردان سینما صبح یکشنبه 26 اسفند با حضور هنرمندان سینما از مقابل خانه سینما برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۸    
دادستان تهران در گفت وگویی به موضوع گرانی قیمت مرغ پرداخت و گفت: دیروز جلسه ای تشکیل شد و مقرر شد قیمت مرغ 11500 تومان است و نباید بیشتر و گران تر فروخته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۳    
من حدود 8 سال است به طور قانونی به کانادا مهاجرت کرده ام و تاکنون هیچ پرونده ای در ایران نداشته ام که تحت تعقیب باشم
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۳    
محققان هشدار می دهند افراد مبتلا به بیماری ام اس که روزانه 290 کالری نوشابه گازدار یا سایر نوشیدنی های حاوی قند را مصرف می کنند با علائم شدیدتر بیماری شان روبرو هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۸    
با گذشت 31 سال هنوز هم جنایت صدام و رژیم بعث در بمباران شیمیایی حلبچه از یاد نرفته است، جنایتی که بدون شک لکه ننگی بر پیشانی حامیان آن روزهای دیکتاتور معدوم عراق محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بزرگترین آلاینده های زیست محیطی بر مردم استان بوشهر فشار وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۳    
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با تمام توان کنار حقوق بگیران ثابت و قشر آسیب پذیر خواهد ماند گفت: تورم بیش از 20درصد بوده ولی توان ما برای افزایش حقوق بیش از این نبوده و امیدوارم سال آینده شرایطی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۳    
پروژه گازرسانی به جزیره شیف استان بوشهر با عبور خط لوله از زیر بستر دریا به روش HDD برای نخستین بار در صنعت گاز کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۳    
جمعی از جوانان پیرامون گام دوم انقلاب طی نامه ای به مقام معظم رهبری تاکید کردند: ما برای عدالت گستری و مبارزه قاطعانه با فساد و تحقق همه تکالیف راهبردی در این بیانیه پیمان برادری بسته ایم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
صبح روز گذشته نیروهای انتظامی در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، از مرگ ناگهانی زن 25 ساله ای خبر دادند که طبق اظهارات برادر متوفی برا اثر گازگرفتگی جان باخته بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
استحمام با آب سرد در ابتدای صبح یا در انتهای روز برای افراد بسیاری چالش بر انگیز است زیرا به استفاده از آب گرم برای کسب آرامش بدن عادت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
طاها، پسربچه نیشابوری، 6 ماه پیش به دلیل بیماری که چندان جدی به نظر نمی رسید به مشهد آمد اما دیگر به زادگاهش برنگشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره "دستگیری دو نفر که قصد پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال را داشتند" اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
با وجود اینکه سال های زیادی از مرگ جهان پهلوان غلامرضا تختی می گذرد، هنوز هم داستان های او برای نسل جدید و البته قدیم جذاب است؛ چه داستان هایی که درباره زندگی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
پسری با جلب اعتماد زنی جوان در فضای مجازی با ارسال برنامه بدافزاری توانست رایانه او را هک کند. متهم با دسترسی به تصاویر شخصی زن جوان اقدام به اخاذی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
جنوب نیوز: دنیای اقتصاد در جدول زیر قیمت برخی خودروهای خارجی را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
نخست وزیر نیوزیلند از محل وقوع حمله تروریستی مرگبار علیه مسلمانان در شهر کرایست چرچ بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار چند پیام توییتری، مواضع ضدایرانی خود را این بار با ادعاهایی درباره دست داشتن ایران در حمله علیه "شهروندان اسرائیلی" و نفوذ ایران در "جریان های شورشی یمن" مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
مسئول گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که واشنگتن ممکن است معافیت از تحریم نفتی ایران را بار دیگر تمدید نکند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
عالی قاپو در ضلع غربی میدان نقش جهان و روبروی مسجد شیخ لطف الله واقع شده است.یکی از زیباترین بناهای دوره صفویه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
عرصه بازیگری پس از پیروزی انقلاب اسلامی و دریافت 4 سیمرغ از جشنواره فیلم فجر، در سخنانی عجیب گفت:
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
جنوب نیوز: اسماً اسد همسر رئیس جمهور سوریه، در دیداری میزبان مادر و خانواده "الدکر" از اهالی استان لاذقیه شد که سه فرزندشان را در جنگ با تروریست های تکفیری از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
خطوط مترو شهر کاراکاس ونزوئلا پس از بیش از یک هفته تعطیلی دوباره آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
در کره شمالی یک سازمان مخفی وجود دارد که با حکومت فعلی در این کشور مبارزه می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
منبع: ایلنا
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
الغرافه در حالیکه مهدی طارمی را 90 دقیقه در اختیار داشت توانست برابر العربی به پیروزی دو بر یک دست پیدا کند. طارمی یک پاس گل داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
یک مطالعه جدید روی موش ها نشان داده است که مصرف چای سبز می تواند خطر چاقی و بیماری های مرتبط با آن را با تاثیرات مثبتی که بر باکتری های روده دارد، کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب با حضور در برنامه دست خط به اظهارنظر درباره مسائل روز پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
در حالی که قرار بود محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت رامبد جوان در برنامه طنز خندوانه شرکت کند، خبرنگار جماران مطلع شد مسئولان صدا و سیما از حضور وی در این برنامه ممانعت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
پس از این حادثه پلیس و نهادهای امنیتی در منطقه حضور پیدا کردند و با میانجی گری آرامش برقرار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
طبق رتبه بندی این سازمان، کشورها بر اساس امتیاز صفر تا 100 رده بندی شده اند که صفر به معنای کمترین میزان تبعیض و 100 بیشترین میزان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
سرمربی تیم سپاهان گفت: وقتی مقابل تیمی مثل فولاد این همه موقعیت را گل نکنی، حقت است که ببازی و فوتبال امروز ما را تنبیه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
وزیر کشور با بیان اینکه دشمنان در سال 97 هر کاری که توانستند بر علیه کشور ما انجام دادند، گفت: در سال 98 مساله جدیدی که بتواند شرایط را سخت تر کند، نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
به گفته یک متخصص فیزیولوژی، در فصل پاییز که مصرف غذاهایی با مزاج گرم و مقوی بیشتر می شود، احتمال بروز حرارت کبد و معده و صفرا هم افزایش می یابد که با مصرف نارنگی می توان به رفع این مشکلات کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
پوست موز حاوی مقادیر بالای ویتامین، پتاسیم و منیزیم است و خاصیت ضدالتهابی و سم زدایی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
او مدعی است در هشت سال اخیر از 80000 زن درخواست آشنایی کرده، ولی هر بار جواب رد شنیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
جنوب نیوز: آزاده نامداری با انتشار تصاویر مجریان باسابقه تلویزیون در اینستاگرام، نوشت: این همه سرمایه با صرف انرژی و هزینه طی سالهای سال در تلویزیون باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
یک زن و مرد چترباز در آسمان مصر و بر فراز اهرام مصر کارهای شگفت انگیزی انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۳    
یک عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت که طرح تشکیل استان اصفهان شمالی شامل جدا شدن شهرستان های خور و بیابانک، اردستان، کاشان، آران و بیدگل، نطنز و میمه از اصفهان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
جنوب نیوز: جشن باستانی ماسلنیتسا یا پایان زمستان همه ساله در کشورهای روسیه، بلاروس، اوکراین و سایر کشورهای حوزه بالتیک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
جنوب نیوز: در این مطلب تصویری از خودرویی که رُندترین پلاک را دارد مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
در این خبر با طولانی ترین مقبره دنیا که در کشور عمان قرار دارد، آشنا می شوید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
عکس: خسروی - باخدا
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
جشنواره رنگ هندوها معروف به جشن هولی در شهر لس آنجلس به مناسبت شروع فصل بهار با حضور هزاران هندی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
جنوب نیوز: جشنواره تخم مرغ های رنگی در آستانه نوروز با حضور 450 هنرمند در 10 سایت شهر تهران از جمله پارک دانشجو اجرا و پس از آن در 22 منطقه شهر به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
آمارهای ثبت نام در آزمون های سراسری نشان از کاهش داوطلبان در آزمون های تحصیلات تکمیلی و رشد داوطلبان در کنکور سراسری می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
ایجاد "خروپف" به هنگام خواب می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ در این مطلب با چد راهکار ساده طب سنتی برای درمان خروپف آشنا می شویم... .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
در چند ماه اخیر و از سال 2018 میلادی، زمین های کشاورزی و مزارع شهر کیسارازو ژاپن به محلی برای گرگ رباتیک ترسناک تبدیل شده است؛ اما جای نگرانی نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
جنوب نیوز: جورج لیکنز، سرمربی تراکتورسازی تبریز با کسب پیروزی در دیدار برابر پدیده مشهد به آمار بسیار خوبی در شروع فعالیت خود در لیگ ایران دست یافت و به عنوان برترین مربی این تیم در تمامی ادوار لقب ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
عکس های دانشجویانی که سر کلاس درس در حالی که استاد درس می دهد سیگار می کشند، در شبکه های اجتماعی ژاپن حسابی فراگیر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
مراسمی عجیب و غریب در شهر اویده کشور آفریقایی بنین برگزار شد که در آن اشخاصی با شکل و شمایل عجیب و غریب که به ارواح زنده معروفند در خیابان ها به راه افتادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
رییس کل دادگستری استان تهران در پاسخ به سوالی درمورد سرنوشت حکم دادگاه یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: رای صادرشده قطعی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۸    
مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری فارس جزئیات مصوبات جدید تقسیمات کشوری در فارس تشریح کرد و گفت: ما نخواهیم گذاشت حتی یک وجب از خاک استان فارس جدا شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۸    
ایجاد فاصله راهبرد اصلاح طلبان برای انتخابات آینده با دولت و جدا کردن تدریجی مسیر خود از رئیس جمهور به منظور نپذیرفتن مسئولیت عملکرد دولت و حواله دادن آن به غیر؛ یک راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۳    
مقام معظم رهبری فرمودند:مرزبندی با دشمن بسیار لازم است اما افراد در داخل به بهانه اختلاف نظر دشمنی نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۳    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: انفجار خط لوله میعانات گازی مربوط به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در صبح روز پنجشنبه باعث کشته شدن پنج نفر و مصدوم شدن 6 نفر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۳    
معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور نسبت به شگرد جدید کلاهبرداران از طریق ارسال پیامک هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۳    
سهم مردم جنوب استان بوشهر از درآمدهای پارس جنوبی در ارتباط با اشتغال و بهره مندی از رفاه اجتماعی ناچیز است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۳    
به گزارش جنوب نیوز و به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، 21 عضو جدید شورای مرکزی خانه احزاب مشخص شدند. به گزارش فارس سهم هر فراکسیون سیاسی در خانه احزاب 7 نفر است. محمدحسن غفوری فرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۸    
در آستانه 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا خالی از لطف ندیدیم که ضمن ادای احترام به همه شهدا، خانواده معظم شهیدان و ایثارگران، پیرامون یکی از نمادها و مصادیق ایثارگری به اختصار مطلبی نگاشته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۸    
این نوجوان مریوانی به دلیل شدت جراحات و بر اثر خفگی در برف جان باخت و جسد وی توسط نیرو های اورژانس به بیمارستان مریوان انتقال یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳    
احسان علیخانی در اختتامیه جشنواره جام جم از پایان تولید برنامه ماه عسل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳    
عادل فردوسی پور پس از گرفتن دو تندیس جشنواره جام جم در سخنانی هر چه در مدت حواشی پیش آمده برای برنامه نود حرف نزده بود، حرف زد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: تصادف شدید دو خودرو در جاده خسرو آباد(مسیر آبادان اروندکنار) چهار کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳    
عصر امروز کلیپی در پایگاه اطلاع رسانی دولت منتشر شد که حاوی مطالب عجیبی پیرامون دیدار احتمالی روحانی و آیت الله سیستانی بود که پس از مدتی از کانال و سایت این پایگاه حذف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
مطالعه اخیر پژوهشگران "دانشگاه دوک" ایالات متحده آمریکا نشان می دهد تفاوت های قابل توجهی در شبکیه بیماران مبتلا به آلزایمر و افراد عادی وجود دارد که تنها با یک آزمایش چشم می توان متوجه آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
دبیرکل سابق سازمان ملل و نخست وزیر اسبق انگلیس از میهمانان ویژه مراسم جشن ازدواج فرزند ثروتمندترین مرد آسیا بودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
محمدباقر قالیباف به زودی ریاست یکی از نهادهای مهم کشور را به عهده خواهد گرفت و معادلات دو انتخابات 98 و 1400 تغییرات اساسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و این مساله در مورد کاهش وزن نیز صادق است. رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی مختلفی وجود دارند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از تیراندازی منجر به مجروحیت سرنشین یک دستگاه خودرو 206 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۲۳    
تهران میزبان دور تازه رایزنی ها و مذاکرات هیات کارشناسی ایران با نمایندگان سه کشور فرانسه، آلمان و انگلیس و نیز اتحادیه اروپایی درخصوص عملیاتی کردن هرچه سریعتر اس پی وی ایجاد شده توسط سه کشور اروپایی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۲۳    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بودجه پیشنهادی دولت ترامپ را ظالمانه و کوته بینانه خواند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۲۳    
نماینده مردم قم در مجلس گفت: سران فتنه پیغام دادند که ما رمق نظام را گرفتیم اگر آمریکایی ها تحریم را تشدید کنند کار نظام تمام است و اکنون هم مردم دارند تاوان این بدبختی ها را می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۲۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: مصرف مشروبات الکلی جان دو جوان بروجردی را گرفت و جوان دیگری نیز نابینا شد.
مشاهده نتایج بیشتر...