چهارشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۴۸Mar 2017 1

جویباران (jouybaran.ir)

  ۴ ساعت پیش    
بعد از انتشار گزارش تصویری از وضعیت نگران کننده خانواده ای در شهرستان جویبار موج کمک های مردمی ودولتی به سوی آنان روانه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
افزایش سقط جنین در کشور خبری که در سال های اخیر بارها مطرح شده و آمارهای رسمی کشور نیز آن را تایید کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
مدیرعامل بانک گردشگری در پی انتخاب زهرا نعمتی به عنوان برترین توانیاب کماندار جهان در سال 2016، پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار می گوید: نهایی شدن رقم هزینه معیشت کارگران توافق اولیه است و اگر دولت برای تحقق این رقم کمک نکند و به میدان نیاید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
محور تهران - مشهد در اولین ساعات دور اول سفر های نوروزی - محدوده سرخه تا سمنان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نوروز امسال را متفاوت خوانده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
یک وکیل دادگستری در یادداشتی با ابراز نگرانی نسبت به جایگاه وکالت در نظام حقوقی امروز کشورمان، گفت: روزی نیست که نهاد وکالت آرامش داشته باشد یا صحبت از تصویب لایحه جامع وکالت و خدشه دار شدن استقلال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر دستگاهی برای تحریک فراجمجمه ای مغز ارائه کردند که در فاز بالینی موفق به درمان بیماری افسردگی شدند؛ این قابلیت موفق به کسب تاییدیه FDA آمریکا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
احمد آرام می گوید نویسنده گاهی از طریق خودسانسوری به زیبایی شناسی می رسد. او در عین حال تاکید دارد در بحث خودسانسوری نویسندگانی که به جامعه تعهد دارند کارشان سخت تر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶    
بخشی از صنعت خودروی ایران در حدی تنزل یافته که یکی از شرکت های تولیدکننده خودروهای سنگین آن به انتخاب شدن به عنوان نماینده فروش برتر یک خودروساز چینی، افتخار می کند!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۱    
بود توسط ماموران اداره حیات وحش اداره کل محیط زیست مازندران رهاسازی و برای اطلاع از وضعیت جسمی و سلامتی حیوان به کلینیک دامپزشکی منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۱    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت هایترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از فردا (چهارشنبه) 11 اسفندماه تا روز شنبه 14 اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۶    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: برآورد می شود 50 درصد بازار آرایشی و بهداشتی کشور قاچاق است که عمده اینها تقلبی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱    
جوان 31ساله ای که طی یک جنایت مسلحانه هولناک در خرم آباد، چهار عضو یک خانواده را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، زوایای جدیدی از این جنایت فجیع را در مشهد افشا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۱    
رییس پلیس فتای ناجا با تاکید بر لزوم بازنگری قوانین در حوزه جرایم سابیری از برخورد با فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی و فروش یک نوع پول مجازی در بازار سیاه کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۶    
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از افزایش 60 درصدی سقف حقوق مدیران در برنامه ششم جهت تامین نظر شورای نگهبان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۱    
منابع دولتی چین به تصمیم اخیر گروه تجاری لوته کره جنوبی برای مبادله زمین با دولت سئول با هدف استقرار سامانه دفاع موشکی تاد، واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۶    
این پرندگان با خوردن مردار حیوانات، نقش مؤثری در حفظ بهداشت محیط طبیعی داشته و به پاک شدن زمین از بیماری و عفونت کمک می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۱    
30 دی ماه 1395 ساختمان پلاسکو بر اثر آتشسوزی فرو ریخت. این فرو ریختن باعث شد تا امنیت ساختمان ها و بالاخص ساختمانهای بلندمرتبه در کانون توجه مسئولین قرار گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۱    
در حالیکه قرار است لیست تیم ملی فوتبال ایران به زودی اعلام شود، یکی از بازیکنان معروف فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۱    
نوه صدام حسین دیکتاتور سابق عراق که هشت سال جنگ را بر ایران تحمیل کرد و پس از آن هم به کشورهای همسایه خود تجاوز نمود، اینک مدعی شده که جنازه های پدر و عمویش در دست ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۶    
به گزارش ، هنرمند نروژی لنی کیلد به دنبال الهام از احساسات کودکانه است و به طور ماهرانه ای لحظات کوتاهی از زندگی آن ها را به شکل مجسمه های مسی مینیمال درمی آورد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۱    
در سومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 24 نفر ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۶    
چین و روسیه روز سه شنبه با استفاده از حق وتو، مانع تصویب قطعنامه ای در شورای امنیت سازمان ملل شدند که هدف از آن اعمال تحریم های تازه علیه دولت سوریه بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۱    
گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به رژیم صهیونیستی در مورد تکرار جنگ علیه نوار غزه هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۶    
صندوق بین المللی پول اعلام کرد: ضعف نظام بانکی در کنار خودداری بانک های خارجی از بازسازی روابط مالی خود با بانک های ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۶    
خانواده ای با چهار دختر در یک اتاق 12 متری بدون گاز، آب و برق در مخروبه های یک باغ در جویبار زندگی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۱    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز قاچاقچی و شرور مسلحی که یکی از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۶    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که بدنبال افزایش تاریخی هزینه های نظامی این کشور می باشد. افزایش هزینه های مورد نظر او از طریق کاهش هزینه های سایر بخش های دولت تأمین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۱    
نخست وزیر عراق در کنفرانس خبری هفتگی خود گفت اگر ارتش عراق نبود داعش وارد عربستان می شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۱    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان که در راس هیاتی برای شرکت در نشست عالی رتبه شورای حقوق بشر عازم ژنو شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: گوش بانک ها بدهکار کسی نیست؛ پس از دستوراتی که بانک مرکزی داده، شاهد آن هستیم که این بانک ها به حرف کسی گوش نمی دهند؛ آنها به بخشش اضافات بیش از 100 میلیون نیز گوش نمی دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را 30 اسفندماه تا 5 فروردین ماه سال 96 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱    
با نهایی شدن رقم هزینه سبد معیشت کارگران در کارگروه تخصصی مزد و توافق گروههای کارگری و کارفرمایی، احتمال افزایش حداقل مزد کارگران به رقم دو میلیون و 500 هزار تومان در سال 96 قوت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 15 درصد مردم مازندران نیاز به امکانات ویژه دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
فائزه هاشمی گفت: قصد سفر به خارج را هم ندارم چه برسد به مهاجرت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
مرد جوان که پس از 9 سال حبس به دلیل ابتلا به بیماری روماتیسم مفصلی از 40 سالگی ویلچرنشین شده است، از مسئولان و پزشک زندان به دلیل قصور در درمانش شکایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
قرار بود تا چند ماه دیگر عروسی کند و برود سر خانه و زندگی اش اما عشق و علاقه اش به کار و نجات جان مردم، عاقبت کار دستش داد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
رئیس جمهوری آمریکا از کنگره این کشور خواست تا به میزان 10 درصد بودجه دفاعی را برای سال 2018 بیشتر کرده و به میزان زیادی از کمک های خارجی بکاهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
به گزارش ، محمدرضا نعمت زاده در تازه ترین اظهارات خود با انتقاد شدید از عملکرد بانک ها در تسهیلات دهی به تولیدکنندگان اعلام کرده که روند دریافت تسهیلات از بانک ها به گونه ای است که کار را از طریق ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: تا بهمن ماه نزدیک 70 هزار نفر برای دریافت بیمه ازدواج جوانان ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶    
والفجر" جدیدترین اژدر نیروی دریایی راهبردی ارتش برای اولین بار با موفقیت از زیردریایی غدیر شلیک شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱    
وزیر ورزش و جوانان با حضور در شهرستان جویبار از روند ساخت سالن 5 هزار نفری این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۶    
اوایل دی ماه 95 بود که قرارگاه انتخاباتی ناجا آغاز به کار کرد؛ قرارگاهی که هرچه به روزهای برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر نزدیک می شویم، فعالیتش بیشتر هم می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۱    
اصفهان بزرگترین و مهمترین شهر در غرب و مرکز آسیا به شمار می رود.موقعیت این شهر در مسیرهای تجاری در زمان صفویه این شهر را پایتخت ایران کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۶    
این معبد همیشه به این رنگارنگی نبوده است. ساختمان اصلی احتمالا گرانیت رنگ نشده بوده است. سپس مردم شروع به نقاشی مجسمه ها کردند چون می خواستند معبد در رویدادها و فستیوال های بزرگ رنگارنگ به نظر برسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۱    
بیماری های عجیب و ناشناخته با اسم های جدید هر روز در جهان در حال به وجود آمدن هستند؛ اما چند درصد این بیماری ها طبیعی و چه تعدادی از آن ها ساخته دست انسان هستند؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۵    
عکاس، سامی سادورنی، در ماه فوریه به شمال اوگاندا سفر کرد تا از چگونگی زندگی قبیله کاراماجونگ عکاسی کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵    
در حاشیه دهلی نو مسئولان مدرسه ای برای خانم های سالمند هندی دوره های آموزشی برگزار می کنند تا آنچه را که آنها در کودکی به دلیل فقر، شرایط خانوادگی و حتی اوضاع بد اجتماعی از دست داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۰    
دشت نمک بولیوی با 10582 کیلومترمربع مساحت، بزرگترین دشت نمک روی زمین است و بین 50 تا 70 درصد ذخایر لیتیوم جهان را دارد. در فصول بارانی این دشت به یک آینه عظیم تبدیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۵    
در سال 2007 از رجی که کشیش کلیساست خواسته شد برای دختری که مبتلا به اچ آی وی است دعا کند و همان موقع بود که او تصمیم گرفت کودکان رهاشده به دلیل این بیماری را به فرزندی قبول کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۵    
خون آشام ها موجوداتی با علاقه مندی های ساده هستند. آنها از حرکت دسته جمعی و حمله به طعمه های خود لذت می برند و صرفا از مغز خود یک فرمان را دریافت می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۰    
نعیمه ظفر، بازیکن سابق و مربی فعلی بسکتبال این روزها سراغ گزارشگری رقابت های بسکتبال بانوان رفته و حسابی هم خبرساز شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵    
آدولف هیتلر دیکتاتوری بود که ایده های دیوانه وارش و همچنین فلسفه اش از زندگی باعث شد تا کشورهای دنیا به سمت نابودی بروند و مردم زیادی در خلال جنگ کشته شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۰    
استخر هتل ها برای بسیاری از مسافران که خواهان تعطیلاتی عالی هستند، یک اصل مهم محسوب می شود. براساس نظرسنجی ها، پس از راحت بودن اتاق هتل ها ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵    
روزنامه حامی دولت با اشاره به این که روحانی در زنگ انشا نیست و زنگ حساب آغاز شده است، تأکید کرد دیگر رئیس جمهور نمی تواند بگوید چه تحویل گرفته بلکه باید بگوید چه کرده است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵    
سخنگوی دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره دریافت جایزه اسکار از سوی اصغر فرهادی، تعطیلی 30 اسفند، قیمت کالاها بازار شب عید و... توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵    
امسال رضا یزدانی و مازیار فلاحی نه در مقام خواننده، بلکه به عنوان بازیگر در جشنواره فیلم فجر حضور داشتند و از سوی دیگر، محمدرضا فروتن تازه ترین بازیگر سینماست که وارد دنیای موسیقی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۰    
آکادمی اسکار با انتشار بیانیه ای از اشتباه پیش آمده در زمان معرفی برنده شاخه بهترین فیلم عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۵    
اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه یک هزار و 668تن از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه سالجاری به مراکز پزشکی قانونی این استان برای دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی ) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۰    
رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از ناصواب ترین کارها استفاده از ابزار ضد انقلاب توسط جریان های داخلی برای پیشبرد اهداف انتخاباتی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۰    
گزارش 700 روز گذشته تجاوز سعودی ها به یمن نشان می دهد که طی این مدت، بیش از 2 میلیون موشک و انواع بمب بر سر مردم یمن ریخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۰    
به گزارش ، تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز (سه شنبه، 10 اسفند) در قسمت پایین، قابل مشاهده است:/آ تگ ها :
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۵    
دو تیم استقلال تهران و خوزستان با پیروزی در بازی های هفته دوم جام باشگاه های آسیا به صدر جدول گروه A و B راه پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۵    
سرمربی پرسپولیس که 24 ساعت پرحاشیه را پشت سر گذاشت با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط سرخپوشان پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۵    
علیرضا منصوریان بلافاصله پس از پایان بازی پادوانی مدافع برزیلی خود را در آغوش کشید و از او تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۵    
سفیر سابق ایران در مکزیک نسبت به برخورد دولت با حقوق های نجومی و خانه میلیاردی رئیس جمهور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۵    
ایرادی بزرگ به سیستم و روند ناقص عوامل توزیع کننده کارت ملی در اداره کل پست وارد است که آیا نمی شد توزیع به شکل مناسب تری اتفاق بیفتد و جمعیت فراوان متقاضی دریافت کارت را به شکل بهتری مدیریت کرد؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفت: مدیریت نکردن و افزایش جمعیت عامل تهدید جنگل های مازندران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
هفت شهید گمنام از کربلای جبهه ها مهمان دل های منتظر دیار علویان شدند، مگر نه اینکه گفتند پرستو را با گرما عهدی است که هر بهار تازه می شود و وطن پرستو بهار است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق از موافقت فدراسیون فوتبال ایران با برگزاری یک دیدار دوستانه در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
مردم مازندران بار دیگر با حضور باشکوه خود با 7 شهید گمنام دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ساری وداع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
مدیر مرکز اسناد ملی و کتابخانه مازندران از برگزاری برگزاری کلاس های شناخت اسناد تاریخی در استان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: پیروی از ولایت فقیه کشور را بیمه می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
کارگروه ساماندهی مد و لباس در افتتاحیه بخش بین المللی جشنواره مد و لباس فجر از آئین نامه پوشاک حلال رونمایی کرد؛ اما ممکن است این پرسش مطرح شود که پوشاک حلال به چه معنی است؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
انوشه انصاری که به نمایندگی از اصغر فرهادی در مراسم اسکار شرکت کرده بود، بیانیه ای را به نیابت از این کارگردان سرشناس ایرانی خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
عضو انجمن نخبگان علمی آلمان گفت: کویر از سوی گرگان پیش روی کرده و این زنگ خطر برای مازندران است چرا که ساحل شرقی مازندران کویری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
اسکار بهترین فیلم خارجی برای دومین بار به اصغر فرهادی فیلمساز ایرانی تعلق گرفت و روزنامه های بین المللی این خبر را تیتر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
هر کدام از کشورهای اروپایی تداعی کننده مفهوم خاصی در ذهن ما هستند. فرانسه را با عطرها، کافه ها، قهوه و برج ایفلش می شناسیم؛ هلند برای ما سرزمین رؤیایی گل های رنگارنگ و زیباست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۶    
وزیر ورزش و جوانان بعداظهر امروز با حضور در شهرستان جویبار از روند ساخت سالن 5 هزار نفری این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۱    
دانش آموزان جویباری در مسابقات کشتی آموزشگاهی استان مازندران به مقام سوم تیمی دست یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۱    
شامگاه یکشنبه مردم شهرستان جویبار با شهیدگمنام خوشنام وداع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۷    
مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان که قرار بود6 اسفند در جویبار برگزار شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کننده ها لغو شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: پایانه های دائمی فرش و صنایع دستی در مازندران ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۲    
استاندار مازندران از پرداخت تسهیلات بسته رونق تولید به 990 واحد تولیدی استان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: اداره کل اوقاف مازندران میزبان 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت نیروهای مسلح گفت: دشمنان به دنبال مواجه کردن ایران با چالش ها هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
سخنگوی اورژانس مازندارن، از مصدوم شدن سه نفر بر اثر سقوط خودروی پژو 405 به دره ای در منطقه نمارستاق در محدوده بایجان جاده هراز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران گفت:طلاق های خاموش در ایران روند صعودی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری یازده متهم به نزاع و درگیری شب گذشته در شهرستان ساری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از انتفاضه، موجب دوام انقلاب اسلامی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
نماینده ولی فقیه در دانشگاه اسلامی هنر و عضو شورای عالی تبلیعات حوزه های علمیه کشور گفت: بخشش گناهی که به جامعه لطمه می زند، خیانت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷    
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران گفت: در این استان در 10 ماهه سالجاری تعداد 137 نفر موتور سوار جان خود را ازدست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 16 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
یک روزنامه عربستانی در معرفی تیم استقلال که قرار است برابر التعاون به میدان برود گاف بزرگی داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
با فرا رسیدن اسفند و نزدیک شدن به ایام پایانی سال، بازار میوه و تره بار با افزایش نسبی تقاضا همراه شده و در حال حاضر قیمت بیشتر اقلام میوه و تره بار قیمت های نسبتا با ثباتی را تجربه می کند و افزایش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ مکرر نیروهای ویژه وابسته به ارتش این رژیم به خاک سوریه با هدف جمع آوری اطلاعات و جاسوسی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
مسابقه طراحی زنده لباس که کارگروه مد و لباس از آن با عنوان مهیج ترین بخش جشنواره مد و لباس فجر یاد کرده، با استفاده از پارچه های ایرانی و معرفی رنگ سال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
مرحله نهایی رزمایش بزرگ دریایی ولایت 95 با اعلام رمز "یا زهرا" توسط امیر دریادار سیاری از عرشه پیشرفته ترین ناوشکن تمام ایرانی کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲    
امروزه یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از دانشگاه ها تلاش برای تکمیل کردن ظرفیت و نداشتن صندلی های خالی است، اقدامی که باید علاج آن را قبل از وقوع در نظر داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۳    
دانش آموزان جویباری، رتبه دوم کشوری در آزمون علمی آینده سازان اتحادیه انجمن های اسلامی کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۳    
به گزارش ، تصویری از تیپ متفاوت مردان مسلح در کنیا را مشاده می کنید. منبع : جام نیوز تگ ها :
مشاهده نتایج بیشتر...