جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۳:۲۸Jul 2017 28

جویباران (jouybaran.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۶    
سایتی که به نقل از یک شهروند مدعی شده بود پدری برای دریافت دیه، کودک خود را جلوی یک ماشین پرت کرده است اعلام کرد که این خبر دروغ بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۶    
در شیطان بازارها سود اصلی به دلال می رسد و در پایان معامله هم خریدار و هم فروشنده احساس مغبون شدن می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۶    
با ناامن ترین شهرهای جهان آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
مدیرعامل کانون هموفیلی ایران گفت: نباید به دلیل عدم چرخش درست پول در حوزه بیمه ها و شرکت های پخش دارو، وضعیت دسترسی به دارو برای بیماران هموفیلی دچار مشکل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
تیرماه امسال پایتخت تنها سه روز ناسالم برای گروه های حساس داشت، این درحالیست که تعداد روزهای ناسالم برای گروه های حساس در تیر ماه 93، 26 روز بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
زوج جوان با غلبه بر انبوه موانع کمرشکن، کسب و کاری دلچسب با درآمدی خوب دارند و از زندگی لذت می برند. کار آنها پرورش کروکودیل است!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارائه سیم کارت سه اپراتور مجازی در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه عملیات غرور آمیز مرصاد را پایانی بر تجاوز هشت ساله عراق به ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
مهمترین اخبار هفته جاری به خبر اعطای تسهیلات 9 درصدی به بعضی مشاغل، آغاز اجرای طرح "ایران مهارت"، سهم 80 درصدی زنان از بازار اشتغال و حذف سهم بیمه کارفرما در کارگاه های زیر پنج نفر اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
یک سناتور آمریکایی گفت، انتظار می رود سنای این کشور در زمانی کوتاه تحریم های جدید علیه روسیه، ایران و کره شمالی را تصویب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
دبیر شورای عالی راهبردی جمعیت شورای عالی انقلاب فرهنگی رشد جمعیت سالمندی را قابل توجه دانست و گفت: نرخ رشد جمعیت سالمندی چهار برابر نرخ رشد جمعیت کشور است و در دو دهه آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: سپاه در تمام عرصه های خدماتی، بهترین کارها را عرضه کرده است، پس نباید آنان را به اسم تفنگدار مورد هجمه و در واقع سیاست های آمریکا را پیاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
در چند سال اخیر با توجه به وضعیت هشداری آب های زیرزمینی و رودخانه ها، کشت آب دوست در کشور ممنوع یا با محدودیت هایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
حزب الله لبنان از آغاز اجرای آتش بس در تمامی جبهه های درگیری در تپه های عرسال لبنان از ساعت شش صبح امروز (پنجشنبه) به وقت محلی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
اشغالگران رژیم صهیونیستی با عقب نشینی از تصمیمات اخیر خود علیه مسجدالاقصی کلیه گیت های امنیتی الکترونیکی که قرار بود در ورودی های این مسجد برای تفتیش نمازگزاران نصب شوند را صبح امروز (پنجشنبه) جمع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶    
" باشگاه پرسپولیس ظهر دوشنبه بار دیگر اقدام به انتشار بیانیه ای خطاب به هوادارانش کرد و از آن ها خواست به کمک باشگاه آمده و پول بپردازند تا شاید بدهی های پرسپولیس در مجامع بین المللی جمع و جور شود."
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۶    
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: با کلیت طرح توزیع مواد مخدر دولتی در کشور موافقم اما برای اجرایی شدن آن حتما باید پروتکل و ملاحظاتی وجود داشته باشد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۶    
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا باید ادب سیاسی را در عرصه توافق های بین المللی یاد بگیرد و به آن احترام بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۶    
گوگل یک سرویس جدید تحت عنوان "SOS Alert" راه اندازی می کند که در صورت وجود بحران در اطراف کاربران، آنها را مطلع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۶    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان جویبار اظهار کرد: 80 تن زباله در روز در شهرستان جویبار تولید می شود که به نسبت جمعیت امر غیرعادی و فراتر از سرانه ای است که برای تولید زباله در دنیا در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۸:۱۶    
معاون مرکز بهداشت و درمان شهرستان جویبار در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی گفت: استاندارد نبودن کالاهای عرضه شده و فاقد مشخصات و قاچاق و عدم رعایت ضوابط بهداشتی در تهیه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۶    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطعانه ای به تحریم های جدید آمریکا داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۶    
دولت یازدهم که برجام را دستاورد بزرگ خود می دانست و هرگز حاضر نبود از آن عقب نشینی کند و نقدهای منصفانه دلسوزان نظام درباره آن را بپذیرد، اکنون دیگر راهی جز پذیرش اشتباه بزرگ خود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۶    
کاروان رضوی به مناسبت دهه کرامت 11مرداد وارد شهرستان جویبار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
باشگاه روبین کازان اعلام کرد که سردار آزمون را فقط در ازای 20 میلیون یورو خواهد فروخت و به کمتر از این مبلغ راضی نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
یک دختر نوجوان آلمانی که به داعش پیوسته است، در حال حاضر در عراق در بازداشت به سر می برد. او می گوید از عضویت در این گروه پشیمان است و می خواهد نزد خانواده اش در آلمان بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
عضو هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی و کسی که سابقه دو دوره حضور در شورای شهر تهران را دارد، ناگفته هایی از این شورا را بیان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
شنا در دریای مازندران به علت مواج بودن از امروز دوشنبه 2 مرداد ماه تا چهارشنبه ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
خانواده اسماعیل جعفرزاده، متهم به قتل آتنا اصلانی، دختر پارس آبادی با انتشار بیانیه ای ضمن همدردی با خانواده آتنا اعلام کردند آنها نیز داغدار دخترک پارس آبادی و خواهان مجازات فرزندشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
روند اشتغال زایی در استان مازندران با حضور مسئولان و نمایندگان مردم استان در مجلس بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
در دوم مرداد ماه خورشیدی، سال باستانی تبری یا مازندرانی آغاز می شود و امسال مازندران آغاز سال 1529 باستانی تبری را جشن گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶    
مدیرکل شیلات استان مازندران، گفت: در سال 95 تا 96 تعداد 49 حلقه قفس در دریای مازندران برای تولید نصب و راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
وزیر اطلاعات از خنثی سازی بیش از 120 عملیات تروریستی در چند سال اخیر در کشور خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
ناسا قصد دارد تا با استفاده از هنر اُریگامی،یک سپر محافظتی در برابر تابش های کیهانی برای فضاپیمای خود بسازد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از کشف جسد یک دختر 13 ساله در باغملک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
بسیاری از نوشته های فلسفی پدر از ذهن من پاک شده است اما با این وجود بسیاری از آموزه های او که به نوعی تعلیمات رزمی و مبارزاتی بود، بر تمام ابعاد زندگی من تاثیر گذاشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
دو بازیکن سابق استقلال درحالی از این تیم شکایت کرده اند که این مساله هنوز با واکنش رسمی مدیران آبی های پایتخت روبه رو نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
یک کارشناس بازار کار معتقد است: در حالی که 58 درصد جویندگان کار فارغ التحصیل دانشگاهی هستند تنها امکان جذب 20 درصد از آنها وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از پیدا شدن جسد کودک سه ساله در تنور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
کشورهای تحریم کننده قطر از اضافه کردن اسامی 9 نهاد و 9 شخصیت دیگر به لیست "تروریسم" خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۹    
همه ساله از دوم مرداد ماه خورشیدی، سال باستانی تبری یا مازندرانی آغاز می شود و سال شمار کهن مردم تبرستان، همان گاه شماری باستانی ایرانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۹    
سید مهدی هاشمی، مهدی عشقی و عرفان جعفریان، سه کشتی گیر جویباری حاضر در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا بودند که در این پیکارها موفق به کسب سه مدال طلا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
گاهی اوقات برای ایجاد تغییری مثبت در زندگی نیاز به برداشتن قدم های بزرگ نیست. در اینجا به شما می گوییم که با کاهش تنها 5 درصد از وزن بدنتان به چه میزان، تغییر مثبت در سلامتی تان ایجاد می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
علی دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
چاشنی مین را 5 هزار تومان می خرند؛ یکی از شنی دارد؛ یکی از انواع مین. فکر می کند یکی از چاشنی ها را باز می کند و می فروشد. می آید چاشنی را باز کند، جانش را می گذارد، به خاطر 5 هزار تومان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
اعضای دو باند از دزدان شبانه زباله های تهران که در رقابت بر سر سرقت از زباله دان های شهری با هم به نزاع خیابانی پرداخته بودند، با حمله شبانه به گروه نیروهای گشت خدمات شهری شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
پرسپولیسی ها به بهانه تداخل با سوپرجام قید شرکت در شهرآورد دوستانه در آلمان را زدند. حالا اسپانسر می تواند مدعی باشد اگر داربی لغو نمی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰    
عده ای باور دارند که قطع نکردن موبایل از برق بعد از شارژ کامل فشار زیادی به باتری وارد می کند و باعث کم شدن عمر مفید آن می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
هواپیمایی کشور عربستان اعلام کرد، اجازه پرواز مستقیم حجاج قطری از دوحه به عربستان از طریق تمامی خطوط هوایی به جز خطوط هوایی دولتی قطر را می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
به تازگی فیزیکدانان دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا نخستین مدرک محکمه پسند مبنی بر وجود ذره ای را یافته اند که پادذره خودش است و از آن به عنوان "ذره فرشته" یاد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار اعلام کرد که گرانی پیاز با ورود محصول شهرستان بناب آذربایجان تا 10 روز آینده ارزان می شود و افزایش قیمت سیب زمینی هم مقطعی بوده و تا چند روز آینده این مشکل نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
فاز سوم شبکه ملی اطلاعات صبح امروز با عنوان بلوغ رسما رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
رونویسی از ترجمه دیگران، ترجمه های تحت اللفظی و انتشار ترجمه های موازی و هم زمان از کتاب های پرفروش و برنده جایزه از جمله آسیب های بازار ترجمه در کشورمان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی کشور اذعان کرد: شرکت هایی وجود دارند که کالا و خدمات یارانه ای ارائه می دهند لذا تا زمانی که قیمت کالا و خدماتمان تکلیفی است این گونه شرکت ها را نمی توانیم به بخش خصوصی واگذار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
عضو انجمن توان افزایان زندگی سبز زنجان و کارشناس ارشد سازمان مدیریت پسماند شهرداری زنجان گفت: هر کدام از ما قبل از اینکه دیر شود باید به نوعی در پی اجرای راهکارهای کاهش ظروف پلاستیکی و تجدیدناپذیر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: مصدومان حادثه آتش سوزی هتل روتانا که روز گذشته رخ داد به 11 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن هشت نفر در حادثه خارج شدن قطار اهواز - مشهد در ایستگاه "گل مهک" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر در مرکز بهداشت همدان گفت: بیماری های منتقله از آب و غذای آلوده در تابستان از شایع ترین بیماری های این فصل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
شانزده بازیکن استقلال با حضور در هیات فوتبال تهران قرارداد خود را با این تیم ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۰    
کشتی گیران جویباری حاضر در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان آسیا، موفق به کسب سه مدال خوش رنگ طلا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۰    
سید سعید سیدخندان رئیس شرکت توزیع برق شهرستان جویبار در جلسه ساماندهی طرح سالم سازی دریا این شهرستان گفت: انشعابات غیرمجاز برق در طرح دریا منجر به دو برابر شدن مصرف برق شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار گفت: سه ماهه امسال 10 مورد بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان قلع وقمع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
کشتی گیران جویباری حاضر در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان آسیا به روی باسکول رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد تقریبا نیمی از اسرائیلی ها معتقدند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی فاسد است اما گمان می کنند که او مناسب ترین فرد در این سمت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش تعداد محصلان این مدارس را 1.5 میلیون نفر اعلام کرد و گفت: چنانچه این 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ویژگی های و خصوصیات موشک برد بلند صیاد 3 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
د ر وضعیتی که برای کار کرد ن د ر تلویزیون یا باید نورچشمی بود یا این که موقعیتی تثبیت شد ه د ر آن رسانه د اشت - که آن نیز به این معناست که آن شخص زمانی پیش تر نورچشمی بود ه است - بد یهی است که رونق ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
اگر این طرح فاقد پیوست فرهنگی باشد، نمی تواند جامعیت لازم را داشته باشد. اعتیاد صرفاً دارای زمینه های قانونی و پزشکی نیست بلکه بستر فرهنگی پیچیده ای هم دارد که نباید از آن غافل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
چند روزی می شود که خبر بازداشت سه مداح، در کانال های خبری تلگرامی دست به دست می چرخد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
وحید هاشمیان به عنوان سرمربی تیم زیر 17 ساله های هامبورگر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
استنلی رویس با تصمیمی که در جام جهانی 1966 گرفت باعث شد تیم های آمریکای جنوبی از این بازی ها حذف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
در دو سمت قتلگاه آتنا ، دو دوربین مداربسته وجود دارد که پیاده رو و دستفروش ها را می توان در آنها دید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
با گذشت 17 ماه از مرگ اسرارآمیز همسر یک جراح جوان، متخصصان کمیسیون پزشکی قانونی راز این جنایت هولناک را فاش کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی استان مازندران، گفت: امروز هوای استان صاف همراه با تداوم هوای گرم و به ویژه در ارتفاعات گاهی با وزش باد همراه است و از هفته آینده بارش های تابستانی را در پیش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰    
تغییرات روند سرمایه گذاری در بانک ها از کاهش سرعت سپرده گذاری حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف قریب به 4 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 4 نفر در این راستا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۰    
اکثر تولیدکنندگان بر این اعتقادند که مالیات ارزش افزوده بیش از 9 درصد محاسبه می شود که از توان پرداخت تولیدکنندگان خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
پیکر شهدای گمنام استان مازندران و شهرستان ساری با حضور آیت الله آملی لاریجانی در ساری تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل بررسی آلودگیهای دریایی سازمان محیط زیست از آلودگی 13 شناگاه استانهای مازندران، گیلان و گلستان خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
یک افسر رژیم صهیونیستی از ایجاد یک بیمارستان جدید در بخش بلندی های جولان اشغالی سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانی به شورانگیزترین و مهم ترین بخش زندگی امام صادق(ع) اشاره کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
یک کارشناس ارشد علوم قرآن و حدیث با بیان اینکه لقب صادق توسط رسول خدا(ص) به امام صادق(ع) اختصاص یافت، به علت صادق نامیده شدن این امام اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
فاز سوم شبکه ملی اطلاعات در نمایشگاه الکامپ افتتاح خواهد شد، به همین دلیل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این هفته را به افتتاح پروژه شرکت ها در راستای این شبکه اختصاص داد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
پلیس راه مازندران در اطلاعیه ای اعلام کرد: ترافیک در محور هراز سنگین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حضور مردم در تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام دوران دفاع مقدس پیام وفاداری مردم مسلمان ایران به انقلاب اسلامی و شهدا را در خود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
کوچه به کوچه دیار بی نام و نشان پرور علویان دوباره پر شده از بوی اسپند و عطر گلاب و باز نشان به نشان مادران قاب عکس به دستی که به دنبال بازگشت پرستوهای مهاجر از آسمان غربت زده شهر آمده اند تا روی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
امام جعفر صادق (ع) از فرصت های گوناگونی برای دفاع از دین و حقانیت تشیع و نشر معارف صحیح اسلام استفاده می برد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
بازیکن عراقی مورد علاقه پرسپولیس در دیدار برابر افغانستان بعد از آنکه گلزنی کرد دچار مصدومیت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
در حالی که حدود دو هفته تا آغاز موسم حج و اعزام زائران کشورمان به سرزمین وحی مانده، نحوه صحیح انجام این فریضه الهی و موضوعات مرتبط با آن، از مهمترین دغدغه های فکری هر زائری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
رئیس شبکه هپاتیت ایران ضمن هشدار به کسانی که سابقه رفتار پرخطر مانند اعتیاد تزریقی، خالکوبی در محیط غیربهداشتی و خدمات پزشکی و دندانپزشکی در محل های نامطمئن دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
وزیر خارجه کشورمان در گفت وگویی با غیر ممکن دانستن از سر گیری مذاکرات هسته ای گفت: حتی فکر کردن درخصوص ازسرگیری این گفتگوها بسیار خطرناک است؛ زیرا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۰    
مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام خوشنام در روستای انارمرز شهرستان جویبار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۰    
اعضای تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان متشکل از سه کشتی گیر جویباری برای حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا امشب راهی شهر بانکوک کشور تایلند می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مراسم وداع با پیکر مطهر دو شهید گمنام در جامعه الزهرا(س) شهرستان جویبار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
در حالی که حدود دو هفته تا آغاز موسم حج و اعزام زائران کشورمان به سرزمین وحی مانده، نحوه صحیح انجام این فریضه الهی و موضوعات مرتبط با آن، از مهمترین دغدغه های فکری هر زائری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: از شاخصه های بارز در تأمین امنیت مردم و جامعه برخورد با اراذل واوباش است و دستگاه قضایی در تثبیت امنیت جامعه هیچ گونه سهل انگاری و مماشات را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
فوق تخصص جراحی قفسه سینه بیمارستان روحانی بابل گفت: 90درصد سرطان های ریه به علت مصرف سیگار رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
پروفسور برجسته دانشگاه استنفورد که در رابطه با اشکال بدون محدودیت در دنیای واقعی کار می کرد، در 40 سالگی بر اثر ابتلا به سرطان درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: مازندران دارای امکانات ایجاد اشتغال است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
متخصص اعصاب و روان و مدرس دانشگاه علوم پزشکی بابل از اثرات منفی به تصویر کشیدن خودکشی توسط رسانه های تصویری و مجازی و سرایت خودکشی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...