پنجشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۵:۰۱Mar 2018 22

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۸    
وزیر اسبق بازرگانی با استقبال از نامگذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالاهای ایرانی گفت: مردم باید به این موضوع توجه کنند که خرید کالاهای خارجی، ورود سربازان دشمن به خانه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
کارگر نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1397 هجری شمسی، با تبریک به همه هم میهنان و ایرانیان بویژه خانواده های معزز شهیدان و جانبازان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۸    
سال 1397 برای ما سال کوشش های بیشتر، مسئولیت پذیری افزون تر و گشودن افق های امیدوارکننده تر است. ما هرگز ناامید نخواهیم شد و از تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوهای خود برای تحقق آزادی، عدالت، شفافیت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۸    
کارگر نیوز: پس از تشکیل چندین نشست شورای عالی کار با دستور کار دستمزد 97، سرانجام پس از نشست های متعدد شرکای اجتماعی، دستمزد حداقلی بگیران حدود 20 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۸    
استاندار خوزستان از پرداخت حقوق معوق و عیدی 3 هزار و 500 کارگر گروه ملی فولاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۸    
کارگر نیوز: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ بخشنامه افزایش دستمزد 97 کارگران در نیمه دوم فروردین ماه 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۸    
کارگر نیوز: پس از تشکیل چندین نشست شورای عالی کار با دستور کار دستمزد 97، سرانجام پس از نشست های متعدد شرکای اجتماعی، دستمزد حداقلی بگیران حدود 20 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۸    
کارگر نیوز: اعضای کارگری و وزیر کار شورای عالی کار با افزایش 19.8 درصدی حداقل دستمزد کارگران در سال 97 و همچنین 12 درصدی سایر سطوح به علاوه 24188 ریالی روزانه مزد به طور کلی توافق کرده اند اما این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۸    
کارگر نیوز: فرامرز توفیقی از لزوم ایجاد یک نگاه فرایندی در کارفرمایان و چرخش دیدگاه آنها برای رسیدن به توافق مزدی، سخن می گوید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۸    
گروه کارگری در مذاکرات سه جانبه تعیین حداقل مزد سال 97 با وزارت کار و وزیر کار بر سر کلیات حداقل مزد به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸    
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار خبر داد:نمایندگان کارفرمایی به منظور حمایت از لایه های پایانی جامعه موافقت کردند که حداقل مزد 19 درصد افزایش پیدا کند و سایر سطوح مزدی افزایش 8 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸    
کارگر نیوز: پس از مذاکرات متعدد شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال آینده، هنوز شرکای اجتماعی در این زمینه به توافق نرسیده اند، اما این مذاکرات قرار است طی امروز و حتی فردا هم ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸    
کارگر نیوز: پس از چانه زنی های شرکای اجتماعی، محتمل ترین سناریوی تعیین دستمزد سال آینده برای حداقلی بگیران و سایر سطوح مزدی تقریبا مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸    
کارگر نیوز: در حالی که نمایندگان کارفرمایان خبر پیشنهاد افزایش 19درصدی حداقل دستمزد را داده اند باید دید آیا نتیجه توافق نمایندگان کارگران با وزیر کار پذیرش این پیشنهاد است؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸    
کارگر نیوز: امسال جلسات تعیین مزد به دلیل اختلاف بین کارگران و کارفرمایان طولانی تر از سال های گذشته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
رئیس دفتر رییس جمهوری با بیان این که رویکرد دولت حمایت از کارگران و افزایش حقوق فراتر از نرخ تورم است در عین حال گفت: روحانی مطابق ضوابط قانونی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۸    
جلسه شورای عالی کار شب گذشته و با وجود 4 ساعت چانه زنی بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۸    
حمید رضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیمی از احکام قانون بهبود فضای کسب و کار اجرا نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
یک مقام مسئول کارگری ابراز امیدواری کرد که افزایش دستمزد کارگران در سال 1397 به گونه ای باشد که قدرت خرید را به خانوارهای کارگری بازگرداند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
در صورتی که کارفرمایان امشب در جلسه شورای عالی کار با افزایش منطقی دستمزد موافقت نکنند صورت جلسه حداقل دستمزد با امضای کارگران و دولت نهایی و اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
کارگر نیوز: در ادامه مذاکرات شرکای اجتماعی برای تعیین دستمزد 97، عصر امروز نشست مشترک نمایندگان کارگری و کارفرمایی با سه وزیر اقتصادی در محل وزارت اقتصاد برگزار و ادامه مذاکرات به وزارت کار منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
نشست نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین دستمزد سال 97 در عین حال که اختلافات بین شرکای اجتماعی به حداقل رسیده است اما همچنان بدون نتیجه خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
کارگر نیوز: خودرو به عنوان دومین صنعت مهم بعد از نفت و گاز شناخته می شود. صنعت خودرو در ایران دارای ظرفیت های بسیاری است به طوری که ظرفیت بالفعل تولید سالانه حدود 2 میلیون دستگاه خودرو و تولید روزانه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۸    
پس از برگزاری جلسه 8ساعته شورای عالی کار امروز ساعت 15:30 جلسه ای به صورت سه جانبه در وزارت اقتصاد برای بررسی مجدد دستمزد 97 کارگران برگزار و سپس عدد و رقم تعیین شده در شورای عالی کار تصویب خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۸    
کارگر نیوز: دقایقی قبل یازدهمین نشست مذاکرات مزدی برای تعیین دستمزد سال آینده به میزبانی وزارت اقتصاد و دارایی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
روز گذشته یک کارگر جوان شاغل در یک مکانیکی در شاهرود بر اثر انفجار درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۸    
حسین حبیبی با بیان اینکه ایستادگی نمایندگان کارگری در مذاکرات مزدی ستودنی ست، گفت: همه جامعه کارگری پشت نمایندگانشان ایستاده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۸    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مهمترین چالش سال آینده اشتغال و معیشت مردم است، تاکید کرد: باید در سال آینده برای این موضوع برنامه های جدی تری تدوین کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸    
مدیر سیاستگذاری سازمان بین المللی کار می گوید: میزان دستمزد کارگرانِ زنانِ روستایی کمتر از مردان است و اغلب آنها در کارهایی با مهارت پایین، کم بهره وری و کم یا بدون حقوق با ساعت کار طولانی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸    
غلامرضا شریعتی اعلام کرد؛ حقوق دی، بهمن به همراه عیدی کارگران گروه ملی فولاد ظرف امروز یا حداکثر دوشنبه 28 اسفندماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۸    
کارگر نیوز: رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو گفت: خودروهای در گمرک مانده اردیبهشت به بازار می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸    
دهمین نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد 97 از دقایقی قبل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸    
پس از بیش از 3 ساعت چانه زنی نمایندگان کارگری ، کارفرمایی و دولت بر سر تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 97 هم اکنون نشست خصوصی علی ربیعی با نمایندگان کارگری درحال برگزاری است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸    
با گذشت حدود دو ساعت و نیم از نشست شوای عالی کار برای تعیین دستمزد97 احتمال افزایش 20درصدی حداقل دستمزد و افزایش رقم ثابت در سایر سطوح قوت گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸    
کارگر نیوز: نشست مذاکرات دستمزد 97 که از حدود ساعت 20 شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت در شورای عالی کار برگزار شد هم اکنون پس از 8 ساعت چانه زنی بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸    
پیش بینی ها از جلسه چند ساعته شورای عالی کار از افزایش 16 تا 20 درصدی دستمزد کارگران حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
جمعی از کارگران کارخانه کارمانیت تولیدکننده ورق و آزبست سیمانی اعلام کردند؛ یکی از مدیران این کارخانه با آنها برخورد فیزیکی داشته است. مدیرعامل کارخانه نیز از اخراج مدیر خاطی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
کارگران فضای سبز ورزشگاه آزادی به نشانه اعتراض برای دریافت حقوق معوقه خود، صبح امروز مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و با دریافت بخشی از مطالبات و وعده تسویه حساب تا دوشنبه هفته جاری ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
عین الله غیاثوند گفت: یک ماه از مطالبات معوقه 70 کارگر شهرداری لوشان در روز یکشنبه، 27 اسفند ماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
طبق آمارهای منتشر شده توسط دفتر آمار اتحادیه اروپا، فرصت های شغلی منطقه یورو در سه ماهه منتهی به سال 2017 به طور متوسط دو درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی علیرضا حاتم زاده را به سمت معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
حادثه زیر گرفته شدن یک کارگر با یک خودروی گریدر، در شهرستان رفسنجان موجب مرگ یک کارگر30 سال شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
عضو کارگری شورای عالی کار با بیان اینکه برای مزد97 چانه زنی بر مبنای نرخ تورم را به هیچ وجه نمی پذیریم گفت:به هیچ عنوان نمی توانیم منافع جامعه کارگران را قربانی تعجیل در تعیین دستمزد کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
به دنبال مرگ یک دستفروش 35 سال سنگالی در اسپانیا، هزاران نفر به نشانه اعتراض به خیابان های این کشور آمدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
بازنشستگان کارخانه کیان تایر از ساعتی پیش در اعتراض به محقق نشدن وعده پرداخت سنوات بازنشستگی مقابل کارخانه کیان تایر تجمع کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
علیرضا حیدری معتقد است: این نهایت بی انصافی و بی مهری است که افزایش حداقل مزد کارگران عامل افزایش تورم و هزینه سربار تولید تلقی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
نمایندگان کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه، نرخ تورم رسمی را معیاری غیرقابل اتکا برای دستمزد می دانند و می گویند: براساس تجربیات تلخ گذشته به روند مذاکرات مزدی خوش بین نیستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
در اروپا نسبت به گرایش سندیکاهای کارگری به احزاب پوپولیست چپ و راست، هشدار داده شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
به دلیل آنچه که کاهش درآمد شهرداری لوشان عنوان می شود، 70 کارگر این مجموعه با احتساب اسفند ماه، 4 ماه معوقات مزدی طلبکارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
حسین حبیبی معتقد است؛ کارگران در روزهای پایانی مذاکرات مزدی باید همچنان بر اجرای بی تنازل قانون کار پافشاری کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۹    
دبیر کانون انجمن های صنفی کارگری حرف استان آذربایجان شرقی معتقد است: برای تعیین دستمزد سال آینده باید کف حداقل های زندگی و نرخ تورم سبد معیشت کارگران محاسبه شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹    
در طول سال 96 هر چند شاخص های آماری بیکاری حکایت از بهبود نسبی این ابرچالش اقتصادی دارد اما این آمار به معنای کاهش محسوس بیکاری در سطح جامعه نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹    
کارگر نیوز: محمد رضا تاجیک می گوید: بهانه کارفرمایان مبنی بر اینکه وضعیت اقتصادی بنگاه ها بد است، به هیچ وجه قابل قبول نیست و امیدواریم با رویکرد اجماع-محورِ وزیر کار به نتیجه مطلوب کارگران برسیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
یک مقام اتحادیه کارگری ترنیداد و توباگو بر این باور است که در نتیجه بحران های ناشی از کاپیتالیسم، طبقه کارگری با مشکلات بسیاری مواجه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
پروین گفت: در حالی که کارفرمایان و پیمانکاران از سودهای بسیار بالا در منطقه آزاد بندر امام برخوردار هستند، برآیند شرایط ظالمانه و سخت کار در این منطقه را در چهره کارگران می توان دید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اعلام دستمزد کارگران در سال 97، تا 29 اسفندماه جاری فرصت داریم اما امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده نتیجه گیری و در جلسه یکشنبه هیات دولت مطرح شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
وزیر اقتصاد با بیان اینکه حداقل دستمزد کارگران باید پرکننده شکاف میان قدرت خرید و هزینه هایشان باشد در اظهار نظری نوشت: همچنین کارفرمایان هم باید بتوانند از عهده پرداخت افزایش دستمزد برآیند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز از ساعت 8 تا 12 ظهر دو جلسه جداگانه با نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی خواهم داشت و جلسه شورای عالی کار ساعت 8 شب با حضور وزرای حاضر در این جلسه برگزار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۹    
علیرضا فتحی بر این باوراست: مدیرانی که فضای اقتصادی کشور را در بدنه دولت و سایر گروه های بهره مند، در دست دارند و به توزیع ثروت می پردازند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۹    
سید رحیم میرعبدالله معتقد است که اعمال واقعی حکومت قانون نیازمند نگرشی دقیق و منصفانه بر درصد واقعی تورم و تاثیر آن بر افزایش عادلانه دستمزد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
کارگر نیوز: جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال 97 کارگران که صبح امروز آغاز شده بود، بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از تشکیل جلسات جداگانه با گروههای کارگری و کارفرمایی برای نزدیک کردن دیدگاههای این دو گروه، به منظور توافق برای تعیین دستمزد سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۹    
کارگر نیوز: چانه زنی برای تعیین دستمزد سال آینده با حضور 3 وزیر اقتصادی، نمایندگان کارگری و کارفرمایی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
اولین خانه امید استان لرستان در بروجرد کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 3400 میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
اکبر علیپور می گوید: مهم تر از بحث و جدل بر سر سبد معیشت این است که چه میزان از رقم توافقی به جیب کارگر می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
تعدادی از کارگران کارخانه کاشی و سرامیک نیلوفر از به تعویق افتادن چهار ماهه حقوق و عیدی خود خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
علیرغم ثبت نام کارگران ساختمانی در سامانه خدمات رفاهی، هنوز بیمه به آنها تعلق نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
نحوه محاسبه یک ساعت اضافه کاری، ذخیره مرخصی و مرخصی بدون حقوق کارکنان قرارداد معین (مشخص) از سوی سازمان اداری استخدامی تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
سالانه 340 میلیون حادثه شغلی در جهان اتفاق می افتد و روزانه 6300 کارگر در دنیا بر اثر حوادث و بیماری های ناشی از کار جان خود را از دست می دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
در حالی پیش بینی می شود که جمعه 25 اسفند ماه آخرین جلسه شورای عالی کار در سال 96 با حضور وزرای اقتصادی برای افزایش دستمزد 97 کارگران برگزار شود که سناریوی های افزایش دستمزد از 12تا 22 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
در حالی امروز جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی و وزرای اقتصادی در حال بررسی است که به احتمال قوی دستمزد 97 کارگران تعیین خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
کارگر نیوز: عبدالله وطن خواه می گوید: همه کارگران تلاش دارند سبد معیشت امضا گرفته شده در دستمزد لحاظ شود اما چون می دانستیم این ها ننه من غریبم بازی را درمی آورند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
برهانی گفت: نماینده دولت در کنار نماینده کارفرما در جلسات شورای عالی کار با همکاری هم باید دستمزد موردنظر جامعه کارگری را منطبق با تورم واقعی و سبد معیشت کالا را تعیین و بپردازند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۹    
کارگر نیوز: نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد 97 فردا (جمعه) با حضور 3 وزیر اقتصادی و اعضای کارگری و کارفرمایی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۹    
جمعی از پرسنل ادارای شرکت مهندسی و نصب فیرمکو پارس از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی از انتقال دفتر این شرکت از شیراز به تهران نگران هستند و می گویند امکان جابه جایی محل زندگی برای ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۹    
حدود 60 کارگر شاغل در کارخانه پارس پامچال با احتساب اسفند، 7 ماه دستمزد دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۹    
ناصر چمنی می گوید: متاسفانه در بحث سه، چهار ساعتی که داشتیم با وجود تصویب رقم سبد معیشت، چگونگی اجرای این سبد به نتیجه نرسید چراکه کارفرمایان به شدت روی این قضیه مقاومت می کنند و سعی دارند فرافکنی و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
برنامه مناظره این هفته و در ایام پایانی سال، ثابت یا متغیر بودن حداقل دستمزد کارگران در روستاها و شهرها را روی میز نقد خود، قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: وام اشتغال با هدف کاهش بیکاری و رونق اشتغال در مناطق روستایی و عشایری مرزنشین با کارمزد چهار درصد و برای سایر روستاییان 6 درصد پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
در ادامه بی توجهی به مطالبات مزدی کارگران دو کارخانه کنتورسازی ایران و متالوژی پودر ایران برخی کارگران این دو واحد صنعتی تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
کارگران پتروشیمی فجر از عدم پرداخت پاداش پایان سال انتقاد دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
دغدغه اصلی کارگران فارغ از اینکه نرخ سبد معیشت حداقلی چقدر تعیین می شود، این است که مزدشان چقدر زیاد خواهد شد؟ و توان خریدی که تنزل شدید یافته، آیا روزی ارتقا خواهد یافت؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
سلطانی گفت: دولت به جای بهبود وضعیت دستمزد کارگران، با دریافت مالیات از مزد حداقلی آنها، حقوق کارمندانش را پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۹    
داوود آزاددل یکی از علاقمندان به پرورش کبک است که بعد از بازنشستگی، تحمل خانه نشینی را نداشته و آستین هایش را بالا زده تا با اشتغالزایی از وقت خود نهایت استفاده را ببرد و غیر از کمک به خودکفایی کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۹    
با وجود گذشت سه ماه از انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی مهاباد و حومه، اعتبارنامه منتخبان آن صادر نشده و این نگرانی وجود دارد که تنها نهاد صنفی مشروع و قانونی کارگران ساختمانی مهاباد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۹    
کارگران کارخانه نساجی شماره 1 قائمشهر سه ماه معوقات مزدی دارند. مدیران کارخانه از پرداخت بخش هایی از این مطالبات خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
از نگاه یک کارشناس حوزه کار مطرح شدن موضوع مزد منطقه ای در جلسات شورای عالی کار یک بحث انحرافی است و با شرایط امروز اقتصاد ایران نمی توان چنین سناریویی را اجرایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
زهرا کریمی می گوید: در شرایط کنونی هر نوع قانون حمایتی برای زنان شاغل به زیان اشتغال زنان تمام می شود چون کارفرما برای ترس از قوانین و محدودیت ها زنان را استخدام نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
نشست شورای عالی کار به ریاست وزیر کار و رفاه اجتماعی به پایان رسید که پس از تصویب حداقل هزینه زندگی کارگری، مقرر شد دستمزد 97 با حضور 3 وزیر کابینه طی چند روز آینده نهایی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
بر اساس مصوبه شورای عالی کار در خصوص سبد هزینه معیشت به عنوان مبنای مزد 97، سهم مواد غذایی از هزینه کل معیشت ماهیانه 686 هزار تومان و سهم اقلام غیرخوراکی نیز حدود 2 میلیون تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
هزینه سبد معیشت یک خانوار 3.3 نفری، 2 میلیون و 645 هزار تومان اعلام شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۹    
کارگر نیوز: نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: مجموع هزینه سبد معیشت یک خانوار 3.3 نفری برای سالجاری 2 میلیون و 669 هزار و 802 تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۹    
کارگر نیوز: رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراها می گوید: در مورد سبد معیشت با کارفرمایان به توافق نرسیدیم، چراکه کارفرمایان قصد دارند از نرخ سبد معیشت کم کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۹    
علی ربیعی با رای نمایندگان مجلس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماندگار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۹    
روزانه دهها کارگر غیربومی در میادین اصلی شهر پارسیان برای یافتن کار جمع می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: حقوق اسفندماه و عیدی بازنشستگان فولاد کشور طبق وعده داده شده، به حساب آنان پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق اسفندماه بازنشستگان این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
روز گذشته، انفجار چاه فاضلاب در ممسنی فارس به مرگ یک کارگر و دو شهروند دیگر انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۹    
فریدون حسنوند نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و استاندار دولت محمود احمدی نژاد در جلسه امروز استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این روزها همانند سال های گذشته خود شدید ...
مشاهده نتایج بیشتر...