شنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۵۹Mar 2019 23
 

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
به گفته مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در سالی که گذشت تمدید بیمه پردازان از 850 هزار نفر عبور کرد و جمعیت سرپرستان خانوارهای روستایی 18 تا 50 ساله فاقد هرنوع بیمه شناسایی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
وقوع انفجاری قوی در یک کارخانه تولید مواد شیمیایی در شرق چین در روز گذشته، موجب کشته شدن حداقل 47 نفر و مصدومیت جدی 90 نفر دیگر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
عضو هیات مدیره کانون عالی کارفرمایان با برشمردن مشکلات و موانع پیش روی تولیدگفت: در سال 98 تأکید رهبر انقلاب بر تقویت پول ملی، کاهش بیکاری و افزایش رفاه اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
زدا ضمن تبریک فرارسیدن نوروز، اعلام کرد: یکی از برنامه های سازمان تامین اجتماعی در سال 98 ورود به بازار سرمایه است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵    
سخنگوی کسبه بازار سنگ کوهک از اتفاقات مبارکی که بین مسوولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بنیاد مستضعفان و کسبه بازار سنگ کوهک به عمل آمده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵    
محمد شریعتمداری از موسسه خیریه و نیکوکاری ریحانه بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۴    
رئیس جمهور در آغازین روز از سال رونق تولید ، از مجموعه تولیدی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۴    
رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال 1398 هجری شمسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال "رونق تولید" تصریح کرد: امسال به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده و همه تلاش دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با ساخت 974 دستگاه واگن مسافری، باری و لوکومتیو در سال آینده 4841 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
بازرس کانون کارگران ساختمانی سراسر کشور از کمبود بازرس کار در صنایع تولیدی و ساختمانی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
کارگر نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1398، سال جدید را سال رونق تولید نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشنامه دستمزد سال آینده کارگران و کارکنان مشمول قانون کار را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
فرامرز توفیقی گفت: نتایج شب گذشته حاکی از اینست که 50 درصد مطالبات جامعه کارگری محقق شده است. اما این را نباید فراموش کرد که ما وارد یک بحث سه جانبه شده بودیم متشکل از دو کارفرمای بزرگ و یک نماینده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲    
کارگر نیوز: در نشست شورای عالی کار پرونده دستمزد سال آینده بعد از 12 ساعت بسته شد تا حداقل دستمزد 36.5 درصد و سایر سطوح مزدی به میزان 13 درصد به اضافه 261 هزار تومان تعیین شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲    
کارگر نیوز: در نشست شورای عالی کار پرونده دستمزد سال آینده بعد از 12 ساعت بسته شد تا حداقل دستمزد 36.5 درصد و سایر سطوح مزدی به میزان 13 درصد به اضافه 261 هزار تومان تعیین شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲    
کارگر نیوز: مطابق مصوبه شورای عالی کار برای حداقل حقوق کارگران، حداقل عیدی درسال 98 حدود 3 میلیون و 33هزار و 764 تومان و حداکثر عیدی سال 98 حدود 4میلیون و 550 هزار و 646تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲    
با تصمیم اعضای شورای عالی کار،حداقل دریافتی یک خانوار کارگری با تعداد 3.3 نفر در ماه از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان به 2 میلیون و 20 هزار تومان افزایش یافت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در خصوص میزان تورم دوازده ماهه با نمایندگان کارگری و کارفرمایی توافق حاصل شد، گفت: دستمزد سال 98 کارگران تا ساعاتی دیگر نهایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴    
معاون وزیر کار با اشاره به آخرین وضعیت روند مذاکرات تعیین دستمزد گفت: با توجه به اتفاق نظر نمایندگان کارگری و کارفرمایی و روند مثبت مذاکرات، امیدواریم امشب دستمزد 98 نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴    
در حالی که نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی هر یک جداگانه مشغول رایزنی با وزیر کار هستند، گمانه زنی ها از احتمال افزایش 30 تا 35 درصدی دستمزد کارگران حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴    
در جلسه شورای عالی کار هر دو طرف بر خواسته های خود پافشاری دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۴    
با گذشت 8 ساعت از آغاز نشست تعیین دستمزد 98، وزیر کار برای بار دوم نمایندگان کارفرمایی شورای عالی کار را برای مذاکره خصوصی فراخواند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز بعد از ظهر جلسه نهایی شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران تشکیل خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۴    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه دو روش برای تعیین دستمزد در شورای عالی کار وجود دارد گفت:احتمالاً در جلسه امروز شورای عالی کار بحث جدی تر خواهد شد و وارد فاز جدی مذاکرات خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۴    
موضوع افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان از چالش های اساسی اقتصاد ایران در سال 1397 بوده است به طوری که بسیاری از خودروسازان محصولات خود را بیش از 60 درصد افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۴    
عضو فراکسیون کارگری گفت: تعیین حقوق کمتر از 4 میلیون برای کارگران در شرایط فعلی قابل پذیرش نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران مهم ترین اولویت و دغدغه خود در سال 98 را حفظ اشتغال موجود عنوان کرد و گفت: قانون کار از پویایی و ظرفیت بالایی برخوردار است و نیازی به اصلاح ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۴    
شورای کارگری بازنشستگان تامین اجتماعی در بیانیه ای خواستار واقعی شدن دستمزدها شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۴    
مهدی اسفندیار در انتقاد از تناقضات حوزه تجهیزات پزشکی گفت: یک بام و دو هوا معنا ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۴    
طرح آماده باش نوروزی در تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگان اجرا می شود و در واحدهای بیمه ای نیز ارائه خدمات مربوط به دفترچه های درمانی تداوم خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
جمعی از کارگران شاغل در محور غرب تهران، در بیانیه ای بر لزوم افزایش واقعی دستمزدها تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
نشست هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه امروز به ریاست محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
کارگران شاغل در کارگاه مرکزی پالایشگاه آبادان در ششمین روز از اعتراض خود، خواستار اجرای طرح طبقه بندی مشاغل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۳۴    
کارگر نیوز: عضو هیئت مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت: کیست که ما را یاری کند، بدانید که تامل ها و دَم نزدن ها برای تبعیت از امر رهبریست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۴    
در سایه سکوت برخی از نهادهای نظارتی، روند انتصابات و بده بستان های سیاسی در شرکت های خودروسازی تمامی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
ظاهراً نظرات شرکای اجتماعی برای تعیین دستمزد نزدیک تر شده و احتمال دارد در نشست فردای شورای عالی کار ، میزان حداقل دستمزد کارکنان مشمول قانون کار نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
همزمان با رکود اقتصادی در ترکیه، شرایط بازار کار این کشور نیز وخیم تر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد شدید از اظهاراتی که بر واگذاری بنگاه های اقتصادی شستا به بخش خصوصی تاکید دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
انتشار عکسی از مراسم تجلیل از کارگران شهرداری برازجان، انتقادات بسیاری برانگیخته است؛ اینکه چرا کارگران شهرداری را روی زمین نشانده اند، محل اصلی انتقاد است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ کس حق ندارد به محض خصوصی سازی، کارگران را اخراج کند، گفت: هنگامی که بحث خصوصی سازی مطرح شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
یک فعال کارفرمایی با اشاره به متضرر شدن کارگران و کارفرمایان از مشکلات اقتصادی اخیر، راه حل هایی برای حل بحران معیشت ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴    
دوشنبه (27 اسفند ماه) سومین جلسه ی سه جانبه ی مزدی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۴    
کارگر نیوز: در طول تاریخ، همواره گردنبند ها، مانند سایر زیورآلات، از جایگاه بسیار خاص و ویژه ای برخوردار بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۴    
کارگر نیوز: عضو کمیته مزد شورای عالی کار با تاکید براینکه تعیین دستمزد کارگران امسال خط قرمزهایی دارد که نمایندگان کارگری از آن کوتاه نمی آیند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۴    
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی با تشریح مراحل راه اندازی مشاغل خانگی، فرایند صدور مجوز برای این نوع کسب و کارها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۴    
رییس شورای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی از مقاومت مدیران در خصوص تشکیل شوراهای اسلامی کار در برخی از واحدهای تولیدی استان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۴    
نایب رییس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی گفت: شورای عالی کار باید در هنگام تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده جبران قدرت خرید از دست رفته کارگران در سال جاری را هم مدنظر داشته ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
تدارک میز صبحانه رنگارنگ از بیت المال صدای وزیر کار را هم درآورد تا شریعتمداری خطاب به مدیران بگوید شرایط امروز کشور این سفره را ایجاب نمی کند .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
پژوهشگر اقتصاد ایران با اشاره به بهانه های واهی برای مخالفت با افزایش قانونی دستمزد کارگران گفت: یکی از رایج ترین بهانه ها در مخالفت با تعدیل دستمزدها افزایش هزینه تمام شده تولید و زیان تولیدکننده از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
در روزهای گذشته، چند نفراز کارگران عسلویه به دلیل آلودگی های محیطی راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
در نتیجه تعطیلی کارخانه واکسن سازی مهاباد، 25 کارگر شاغل در این کارخانه بیکار شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران شهرداری تهران با بیان اینکه تا پایان سال 96 دولت 182 هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهی داشته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بهترین روش برای افزایش حداقل دستمزد کارگران را، ملاک قرار دادن مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
نماینده خمینی شهر در مجلس با تاکید بر اینکه هر انسانی که کار می کند، باید بتواند با دستمزدی که دریافت می کند هزینه های زندگی خود و خانواده اش را تامین کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
حسین حبیبی با تاکید بر کاستی های مذاکرات مزدی می گوید: کارگران را در وضعیت دست پایین قرار داده اند و به نظر می رسد در شرایط فقدان قدرت چانه زنی، به جایی نخواهیم رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۴    
کارگر نیوز: این روزها موضوع تعیین دستمزد کارگران توسط شورای عالی کار موضوع داغ و پرسرو صدائیست که همواره نگاه فعالین عرصه کارو تلاش و تولید را به خود معطوف کرده است.....
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۴    
رئیس سابق سازمان خصوصی با بیان اینکه تجربه خصوصی سازی در ایران ترکیبی از تجربه اروپای شرقی و اروپای غربی است، گفت: یکی از مشکلاتی که در خصوصی سازی وجود داشته، بی ثباتی قوانین است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۴    
وزیر صمت گفت: اگر تولید کشور در کلان تامین شود، به طور حتم مشکلات اساسی مثل بیکاری، تورم، گرانی و ... حل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۴    
زهرا ساعی گفت: در شرایطی که نرخ کالاها و خدمات ارایه شده از سوی کارفرمایان تا چندین برابر افزایش یافته مقاومت در خصوص اضافه شدن میزان حداقل دستمزد کارگران غیرقابل قبول است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
میزان ساعت کاری شاغلین در بزرگترین اقتصاد اروپایی به بالاترین سطح تاریخ خود رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای از ارائه آموزش های جوار دانشگاه به دانشجویان به منظور آشنایی با محیط کار خبر داد و گفت: برقراری پیوند میان آموزش های مهارتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انتصاب جوانان در پست های حساس و مدیریتی باید انجام شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
به رغم وعده ایجاد یک میلیون فرصت شغلی برای سال جاری، اشتغال زایی در سال جاری با محدودیت در تخصیص منابع مواجه بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی گفت: اگر سند ملی کار شایسته را سال ها قبل تصویب می کردیم بسیاری از مشکلات امروز کارگران و قراردادهای کار برطرف می شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
27 اسفند 97، آخرین جلسه شورای عالی کار در سال جاری به منظور تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 98 برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون اشتغال وزارت کار در دفاع از عملکرد اشتغالی این وزارتخانه می گوید: سندملی اشتغال از وزارت کار به دولت ارسال شده و به زودی ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 4 برنامه اشتغالزایی در حال حاضر اجرا می شوند ولی یک ریال پول هم نگرفته ایم. این که بدون پول این همه اقدام شده قابل دفاع است .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه قانونی که جامع و مانع نباشد جای نگرانی دارد، گفت: اگر قرار باشد در قانون منافع یک طرف دیده شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۴    
معاون امور پارلمانی وزیر کار گفت: در حوزه جوان گرایی که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده، گام بلند و عملیاتی در این وزارتخانه برداشته شد و این سیاست قطعاً ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دلیل فشارهای نظام سلطه، سرمایه گذاری ها و رشد اقتصادی 8 درصدی مورد انتظار دولت در سال 97 به شکلی که می خواستیم پیش نرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۴    
کارگران فاز 12 پارس جنوبی که چندین روز است در اعتراض به سر می برند؛ خواستار تسویه مطالبات خود قبل از پایان سال هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۴    
اهم اخبار حوزه کار و تعاون در هفته جاری به بی نتیجه ماندن نشست دستمزد 98، اعلام آمادگی بخش تعاون ایران برای بازسازی سوریه و حفظ 304 هزار فرصت شغلی تا آذرماه امسال اختصاص داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۴    
30 کارگر پیمانکاری فولاد زاگرس، 5 سال بعد از انحلال کارخانه همچنان به دنبال دریافت معوقات مزدی خود هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۰    
معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه در حوزه سیاست گذاری اشتغال فعالانه عمل کرده است. ادعا و اثبات می کنم فعال ترین دستگاه مسوول در حوزه اشتغال هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۰    
سفیر کوبا در ایران با بیان اینکه کارگران کوبا دو تشکل سراسری دارند، گفت: درمان و آموزش در کوبا کاملاً رایگان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
عیدی نزدیک به 90 کارگر پیمانکاری بخش حمل و نقل پالایشگاه آبادان هنوز پرداخت نشده است. نماینده پیمانکار می گوید: برای پرداخت عیدی کارگران بخش حمل و نقل منتظر دریافت سود مدیریتی هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون کشاروزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بسیاری از شرکت های شستا زیانده هستند، گفت: بیشتر شرکت های شستا برای عده معدودی که در آنجا کار می کنند منفعت دارد و در اصل زیانده هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
کارگران پروژه ای پارس جنوبی در نامه ای که به سه تن از نمایندگان مجلس تحویل دادند، خواستار رسیدگی به وضعیت کارگران پروژه ای پارس جنوبی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار با اشاره به شعار سال جاری که حمایت از تولید کالای ایرانی بود از تشکل ها بویژه تشکل های رسانه ای خواست تا با ظرفیتی که تشکل های رسانه ای دارند در امر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار با صدور اطلاعیه ای از اعزام نیروی کار فارغ التحصیل دانشگاهی به کشور آلمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
مدنی با بیان اینکه حتی در دوره های رونق نیز به تامین نیازهای اساسی کارگران و خانواده هایشان توجه نشده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، گرانی و تورم موجود را ناشی از مدیریت دولت دانست و گفت: اگر قیمت کالاها بالا رفته به دلیل مدیریت ضعیف دولت است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گرانی اجناس را نمی توانیم انکار کنیم، گفت: هنگامی که قیمت کالاها و خدمات بالا می رود، تنها راهکاری که برای جبران این گرانی ها باقی می ماند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: حقوق اسفند ماه بازنشستگان این صندوق در آخرین ساعت های شب گذشته (سه شنبه) به حساب آنها واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
علی خدایی در تشریح جزئیات جلسه شب گذشته بر چند نکته مهم انگشت می گذارد: لزوم تداوم مذاکرات تا زمانی که خواسته های کارگران برآورده شود و نظام متفاوت دستمزدی کارگران و کارمندان که نگاه متفاوتی به بحث ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰    
سناریوی افزایش دستمزد کارگران به صورت ترکیبی از رقم ثابت به اضافه درصد مانند روش افزایش حقوق کارمندان دولت یکی از پیشنهادات ارائه شده در مذاکرات دیروز عصر شورای عالی کار بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰    
مذاکرات نمایندگان کارگری، دولت و کارفرمایان در شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال آینده کارگران بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰    
نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره سکوت دولت در اعلام درصد پیشنهادی خود گفت: دولت امیدوار بود دو گروه کارفرمایی و کارگری پس از چانه زنی طولانی به توافق برسند ولی نمایندگان کارگری از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۰    
شکور پورحسین می گوید که قرار است افزایش دستمزد کارگران در سال 98 متناسب، با فرمولی ترکیبی از مصوبه مجلس مبنی بر افزایش 400 هزار تومانی حقوق ها به اضافه 10 درصد باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۰    
چانه زنی نمایندگان کارگری و کارفرمایی برای حقوق سال آینده کارگران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۰    
معاون امور روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست امروز شورای عالی کار دستمزد سال آینده باید نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۰    
نائب رئیس هیات مدیره شرکت پویش پژوهان، اخبار منتشر شده در خصوص اعتراض کارگران این واحد صنعتی را در فضای مجازی تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۰    
شماری از کارگران شاغل در کارگاه مرکزی پالایشگاه آبادان برای دومین روز متوالی خواستار وصول مطالبات پرداخت نشده خود شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۰    
رئیس هئیت مدیره انجمن صنفی کارگری کارکنان مخابرات استان تهران و مدیرعامل کانون بازنشستگان مخابرات استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
کارگران پیمانکاری فاز 12 پارس جنوبی در اعتراض به عدم دریافت مطالبات خود تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
نماینده کارگران بازنشسته شهر تهران با تاکید بر اینکه باید فاصله مستمری- معاش برای بازنشستگان پر شود، خواستار همکاری دولت و کارفرمایان با نمایندگان کارگریِ شورای عالی کار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
عضو هیات مدیره کانون شورهای اسلامی کار استان تهران می گوید: غیرنقدی شدن بن کارگری و پرداخت سهم دولت درقالب بن خرید کالا به آنهااز جمله راهکارهای اساسی برای کاهشِ شکافِ میانِ حداقل مزد و قیمت سبد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۰    
مهدی فتحی
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۰    
در حال حاضر، عباس ملکی تهرانی علاوه بر عضویت در هیات مدیره ایران خودرو، در هیات مدیره شرکت "تام ایران خودرو"، "مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو" و "تحقیق طراحی و تولید موتور ایران خودرو" هم حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۰    
در آتش سوزی یک کارگاه مبل در جنوب تهران، یک کارگر جان خود را از دست داد و کارگر دیگر زخمی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...