سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۱۱Oct 2017 24

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

  ۹ ساعت پیش    
دقایقی پیش به دنبال یک آتش سوزی در یک کارگاه پُر کردن کپسول های گازهای مایع در استان قم سه آتش نشان مصدوم شدند.
  ۹ ساعت پیش    
نخستین"جشنواره شعر کارگری" با هدف شناسایی و معرفی شاعران کارگر و نیز پاسداشت جایگاه فرهنگی و اجتماعی کارگران برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
صبح امروز براثر سقوط یک خودرو وانت پیکان به کانال آب شاه ولی دزفول، دو کارگر جان خود را از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا) با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
روز گذشته یک کارگر میانسال در رشت بر اثر سقوط از داربست دچار مصدومیت شدید شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
جمعی از کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیزِ جنوب در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر نفت، خواستار فعالیتِ کمیسیون تعدیل مدرک تحصیلی شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
جوانان جویای کار آبادان دو روز متوالی مقابل فرمانداری ویژه آبادان تجمع کردند. دفتر فرمانداری ویژه آبادان می گوید: دنبال راهکار هستیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
در حدود 60 کارگر کارخانه پارس پامچال که در زمینه تولید انواع رنگ، پوشش های صنعتی و مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد، حدود 7 ماه مزد معوقه طلبکارند .
  ۱۰ ساعت پیش    
یک کارشناس تامین اجتماعی می گوید مشکل های صندوق های بازنشستگی در ایران این است که به علت واقعی نبودن سطح دستمزدها ورودی هایشان به شدت کاهش یافته است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
جمعی از کارگران شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس صبح امروز دوشنبه (یک آبانماه) در اعتراض به خصوصی سازی وپرداخت نشدن مطالبات مزدی خود، مقابل ساختمان وزارت کاردر تهران دست به تجمع زدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
در روزهای گذشته یک دانشجوی ترم دو تربیت بدنیِ دانشگاه آزاد خاش، بر اثر حادثه کار دچار سوختگی شد و جان باخت.
  ۱۰ ساعت پیش    
سازمان اداری و استخدامی کشور در بررسی نتایج عملکرد دستگاههای اجرائی در سال 95 ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در سطح خوب معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
مدیر کل توسعه اشتغال وزارت کار با اشاره به احراز شرایط بالغ بر 94 هزار فارغ التحصیل بیکار دانشگاهی از طی مراحل نهایی مطالعه شناسایی ظرفیت های اشتغال مناطق مختلف کشور خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ساماندهی نیروی انسانی و منابع انسانی شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
بازار مشاغل فصلی چه تابستان باشد و چه زمستان همیشه روی خوبش را به صاحبان این شغل ها نشان داده است؛ مثل حالا که هوا سرد شده و همه جا صحبت از بازار گرم شغل های فصلی است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
دفتر معاون اول رئیس جمهور در پاسخی پر از اتهام به رسانه ها اعلام کرد: آمار اشتغال در سال گذشته بیش از 600هزار شغل بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
در حالی که هدف گذاری طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی جذب 150 هزار نفر در سال است و تا حدود 94 هزار نفر از ثبت نام کنندگان در این طرح واجد شرایط تشخیص داده شدند ظرفیت جذب 56 هزارفارغ التحصیل همچنان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶    
عضو هیات مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار با بیان اینکه قاچاق کالا مانع از رونق تولید می شود گفت: 6سال است که کارخانه کیان تایر توسط هیأت حمایت از تولید اداره می شود اما کارگرانش هنوز مشکل دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶    
دفتر معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: آمار اشتغال در سال گذشته، بیش از 600 هزار شغل بوده؛ اما در بهار سال جاری، این رقم به 703 هزار و در تابستان امسال، به رقم 795 هزار شغل رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
روز گذشته بیش از صد نفر از کادر درمانیِ بیمارستان امام خمینی فلاورجان در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
بازرس کانون بازنشستگان شهرستان تهران با ابراز نگرانی نسبت به تاخیر در پرداخت مستمری بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
صبح امروز یکشنبه (30 مهرماه) بر اثر حادثه ای انفجار گاز در یک مجتمع تجاری در شهرستان آمل دو نفر از کارکنان دفتر اسناد رسمی به شدت دچار سوختگی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی استان اصفهان در ارتباط با تجمع روز گذشته پرسنل بیمارستان امام خمینیِ فلاورجان اعلام کرد به دلیل کمبود نقدینگی و نپرداختن بدهی های سازمان های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
یک فعال صنفی کارگری می گوید: واگذاری مسئولیت ادراه بنگاه های بحرانی به هیات حمایت از صنایع کافی نیست و نیازمند آن هستیم تا برای خروج از این وضعیت سیاست های بالادستی خود را تغییر دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
اعتراض صنفی کارگران کمباین سازی تبریز (توسعه صنعت آذربایحجان) که از 10 روز قبل آغاز شده بود امروز نیز ادامه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
در 3 ماه اول سال جاری، 223هزار و 636نفر در مراکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی سراسر کشور بستری شده اند و خدمات مورد نیاز درمانی را دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری امشب (یکشنبه) به حساب این افراد واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
کارگران پروژه مرمت مجموعه ارگ قدیم بم، همه معوقات مزدی خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است تا وقتی تفکر کارفرمایان درباره تعریف حداقل های زندگی کارگران اصلاح نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
تعدیل سریالی نیروی کار آن هم در سایه واردات قانونی،و نه قاچاق، به یک تراژدی در کارخانه های معتبر کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس مرکز آمار باردیگر با رد آمار مسئولان و دستگاه ها درباره اشتغال گفت: از تابستان سال قبل تا پایان تابستان امسال 795 هزار شغل ایجاد شد و ایجاد بانک اطلاعاتی اشتغال در کشور غیر ممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس مرکز آمار ایران آمار ارائه شده از سوی جهانگیری مبنی بر ایجاد اشتغال 1.5 میلیون نفری در شش ماهه اول امسال را رد کردو گفت: آمار اشتغال از نتیجه میانگین چهار فصل به دست می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
معاون تعاون وزیر کار با بیان اینکه تقریباً مبلغی معادل 11 هزار میلیارد تومان تسهیلات 6 درصد که در برخی مناطق مرزی و مناطق محروم کمتر بوده برای اجرای این طرح تخصیص یافته است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
مدیرعامل شرکت بازاریابان تجارت جهانی گفت: اتاق بازاریابی ایران با توجه به رسالت احیای صنعت بازاریابی جدیدترین فرصت های شغلی در حوزه بازاریابی را در سایت و کانال خود ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران می گوید: آموزشهای تئوری پاسخگوی نیاز شغلی جوانان نیست و باید به سمت تربیت نیروهای ماهر در عرصه کسب و کار حرکت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
نایب رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: باتوجه به وضعیت محیط های سخت و زیان آوری که کارگران در آن کار می کنند و هیچ نظارتی بر آنها وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
در حالی که مطابق آمار جدید وزارت صنعت، گرانی کالاهای مهم و اساسی در مرداد فراگیر شد، برخی مسئولان اعتقاد دارند که اقتصاد روند رو به رشد دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
در حالی قراردادهای موقت در بین نیروی کار به دلیل خلاء های قانونی روز به روز در حال افزایش است که امروز حدود 13 میلیون و 350 هزار نفر از کارگران با قرارداد موقت کار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
پس از بروز مشکلات برای برخی کارخانجات مطرح با سوابق فعالیت طولانی طی سال های اخیر، این بار بزرگترین شرکت تولید لنت ترمز و از شرکت های معتبر خاورمیانه تعدادی از نیروهای خود را تعدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
یک کارشناس بازار کار معتقد است برای جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق کارگران فصلی، باید نظارت و بازرسی از کارگاه های کوچک توسط متولیان وزارت کار بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
آتوسا عباسی اولین مدال آور برون مرزی و رکورددار سرعت بانوان در ورزش دوچرخه سواری، به دلیل مشکلات مالی دستفروشی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انباشت 3.5 میلیون بیکار در کشور، حاصل دوران رکود، تحریم و غفلتِ یک دهه ای از پرداختن به این موضوع مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در شرکت حفاری شمال تغییر اساسی را مشاهده نکردیم که نیازی به اخراج نیرو داشته باشند و این امر خلاف شعار سال و همچنین سیاست های اقتصادی و اشتغال کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
شرکت کرم ابریشم ایران که بیش از دو هراز کارگر داشت در کما به سر می برد و در حالی که نمایندگان مجلس هر یک مسئولیت را به گردن دیگری می اندازند این صنعت ابریشم ایران است که نفس های خودش را می کشد و تا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
در حالی که بازهم کارگران پروژه مرمت و بازسازی ارگ بم بازهم در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود، مقابل محل کار خود تجمع کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
به دنبال تغییر مدیریت پالایشگاه ستاره خلیج فارس، سرگردانی 97 کارگر تبدیل وضعیت یافته این واحد پالاشگاهی بعد از گذشت نزدیک به 50 روز خاتمه یافت و تمامی این کارگران از صبح امروز به کار سابق خود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
بدحسابی کارفرمای کارخانه دستمال کاغذی نوظهور شماری از کارگران سرگردان این واحد صنعتی را به مقابل سازمان تامین اجتماعی کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
شب گذشته دو کارگر ساختمانی در شهرستان الیگودرز استان لرستان، جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
کارگران طرح انتقال آب با لوله به مزارع دشت سیستان چندین ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند؛ این کارگران چندین بار به شرایط موجود اعتراض کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
منابع خبری در کارخانه کارتن مشهد از تعطیلی این واحد تولیدی و بیکاری بیش از 40کارگر این کارخانه خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: استعلام آنلاین چهار واقعه حیاتی مستمری بگیران این سازمان به طور یقین مشکلات گذشته را کاهش می دهد و در بهترین شرایط این کار صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
کارگرانی که در اسکله کنگان شاغلند از حجم عظیم زباله در اسکله انتقاد دارند؛ شهرداری می گوید: اداره بندر کنگان بایستی زباله ها را جمع آوری کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
در روزهای گذشته اعضای کمیته حقیقت یاب از معدن زمستان یورت و پیشرفت در بازسازی آن بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
یک فعال صنفی کارگری می گوید: خشک شدن ریشه بهره وری در شرکت های وابسته به دستگاه های دولتی و نهادهای حاکمیتی بیش از هرجای دیگری به علت تبعیض در پرداخت دستمزد میان نیروی رسمی و قراردادی که کار مشابه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته با هدف پاسخگویی سریع به بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
به دنبال اعتراض کارگران کارخانه کیان تایر نسبت به کاهش سطح تولید، عدم پرداخت 2 ماه اضافه کاری، مزایای انگیزشی و عدم تامین مواد اولیه برای بازگرداندن تولید به سطح قبلی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه وبویراحمد، از افزایش20 درصدی آمار مصدومان حوادث کار در استان کهگیلویه وبویراحمد طی 6 ماهه اول سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
کارگر نیوز: محمدرضا تاجیک رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران: کوهپیمایی باعث شادابی،گردش خون بهتر ، چربی سوزی، جلوگیری از پوکی استخوان میشود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
جهانگیری دیروز در حالی از ایجاد 1.5میلیون فرصت شغلی در شش ماهه اول امسال خبر داد که به گفته وزیر کار، از از تیر95 تا پایان خرداد 96 جمعا 700هزار شغل ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح روستا تعاون در کشور به زودی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و خوزستان در تابستان 96 بالاترین نرخ بیکاری را داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
این عینک ساز 78 ساله آلمانی، توانسته است با در اختیار گرفتن 21 درصد کل بازار عینک اروپا 4.5 میلیارد یورو دارایی به هم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
یک نماینده مجلس گفت: تا دولت زیر ساختهای اشتغال را فراهم نکند و مجلس قوانین مزاحم کار و صنعت را اصلاح کند نباید امیدی به بهبود وضعیت فعلی اشتغال در کشور داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
از 700هزار شغل ایجاد شده در فاصله بین تابستان 95 تا تابستان 96 حدود 466 هزار شغل به صورت رسمی و حدود 233 هزار شغل غیر رسمی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
تعداد مشاغل ناقص یعنی آنهایی که کمتر از 44 ساعت در هفته فعالیت دارند به 2میلیون نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵    
ریزش معدن ذغال سنگ در شهرستان شرناق کشور ترکیه 6 کشته و یک زخمی بر جای گذاشت. علت ریزش معدن مشخص نیست و ماموران امداد و نجات هم اکنون به محل حادثه اعزام شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی مرتضی لطفی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
در حالی که قرار بود سه ماه مطالبات مزدی 120کارگر پروژه بازسازی و مرمت ارگ قدیم بم روز گذشته (سه شنبه، بیست وپنجم مهرماه) پرداخت شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
عضو کمیسون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید به نیروهای قراردادی شاغل در دستگاه های دولتی ظلم می شود چرا که برخی از آنها سال هاست، که پیگیری تبدیل وضعیت استخدامی خود هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
صبح امروز شماری از کارگران واحد اتوبوسرانی وعمران شهرداری آبادان ، همزمان در اعتراض به آنچه بلاتکلیفی در دریافت مطالبات مزدی عنوان می شود،دست به اعتراض صنفی زدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
اعتراض جمعی کارگران گسترش توسعه صنعت آذربایجان که از 24 مهرماه در واکنش و پرداخت نشدن مطالبات مزدی آغاز شده بود، امروز نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
غلامرضا دامرودی با بیان این که آیین نامه مشاغل سخت و زیان آور برای کارگران خباز در سبزوار اجرا نمی شود؛ گفت: مساله انجماد دستمزد خبازان، یک مطالبه اصلی دیگر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
اعتراض صنفی کارگران پیمانکاری اتوبوسرانی آبادان دقایقی قبل با وعده پیگیری مسئولان این سازمان خاتمه یافت و کارگران به سر کار بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
کارگران پیمانکاری شاغل در کنگان، از تاخیرهای متناوب در پرداخت مطالبات مزدی انتقاد دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
بامداد روز گذشته، یک کارگر محیط بان حیات وحش در شهرستان مرند بر اثر تصادف جانش را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
وزیر کار با اشاره به ریزش 320 هزار نیروی کار گفت: برخلاف تصور عموم، افرادی که تحصیلات پایین دارند بیشتر به شغل مشغول می شوند، این به دلیل انتظار از شغلی است که در فارغ التحصیلان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مرکز الکترونیکی غیردولتی آزمون های فنی و حرفه ای استان تهران افتتاح شد و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از افتتاح دومین مرکز در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران معتقد است با اجرای طرح ایران مهارت، استعدادهای دانش آموزان و صلاحیت شغلی آنها از طریق مهارت آموزی شناسایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
طبق گزارش جدید مرکز آمار ایران، یک میلیون و 760 هزار جوان ایرانی در تابستان امسال بیکار بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل دفتر هدایت نیرو و کاریابی ها درباره اعزام نیروی کار به خارج از کشور گفت: در کشورهای استرالیا، عمان، ترکیه و تاجیکستان دفاتر اعزام نیرو به خارج از کشور را راه اندازی کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت کار با بیان اینکه برای ارتقای بهره وری باید اشتغال پایدار داشته باشیم گفت: در اشتغال فراگیر دو زنجیره ارزش و بهبود فضای کسب و کار باید درنظر گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
معاون اول رئیس جمهور روز گذشته اعلام کرده که دولت در شش ماهه امسال 1.5 میلیون شغل ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵    
صبح امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین و مسئولان دستگاه های مرتبط جلسه شورای عالی اشتغال با محوریت بررسی برنامه های اشتغال فراگیر در محل وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
چهارمین جلسه کارگروه ملی ارتقاء اقتصادی و مشارکت های مردمی و تسهیلات با حضور کارشناسان دستگاههای اجرایی مرتبط با این حوزه در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
چند ماه پیش یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه رای اعتماد به وزیر بهداشت، تأکید کرد که معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، هم وارد کننده، هم صادر کننده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
یک فعال صنفی در حوزه کارگری معتقد است: ناهماهنگی تشکل های صنف و رهبران آنها در حوزه تصمیم گیری صنفی باعث تضعیف تشکل های کارگری و در آخر بدون نتیجه ماندن مطالبات حداقلی کارگران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است در تعیین دستمزد باید واقع بینانه به ضرورتهای زندگی کارگران نگاه کنیم و به جای افزایش مزد، به دنبال تثبیت قیمتها و آرامش در بازار باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعیین اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
صبح دیروز تعدادی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی استان آذربایجان غربی تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
گروهی از کارگران شاغل در کارخانه گسترش توسعه صنعت آذربایجان دیروز وامروز در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود در محوطه کارخانه تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی از پرداخت ساده قبوض تامین اجتماعی با استفاده از اپلیکیشن 724 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
نادر مرادی از تبعیض در پرداخت مزایا میان کارگران و کارمندانِ آتش نشانی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵    
تجمع صنفی کارگران ارگ قدیم بم که از هفته گذشته در محوطه ارگ و مقابل ساختمان پایگاه میراث ارگ بم آغاز شده بود، روز گذشته با وعده پرداخت مطالبات مزدی خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
سیاست پرداخت تسهیلات برای اشتغالزایی که در سه دولت گذشته ناموفق بوده، در دستور کار دولت یازدهم هم قرار گرفت؛ سیاستی که حتی ربیعی، وزیر کار دولت هم معتقد است گره ای از اشتغال باز نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
روز گذشته یک کارگر ساختمانی در پروژه مسکن مهر شهرستان روانسر براثر سقوط از داربست دچار حادثه شد و جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
به گفته معاون اداره کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی اگر سن ورود به سالمندی را 60 سال در نظر بگیریم 44 درصد بازنشسته های سازمان تامین اجتماعی کمتر از 60 سال دارند و در زمره سالمندان قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
روز گذشته در جریان آتش سوزی در یک کارگاه نجاری در ریاض پایتخت عربستان، ده کارگر جان خود را از دست دادند و سه کارگر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
بازرس کانون عالی شوراهای اسلامی معتقد است اگر مقام های قضایی کشور طبق قانون با مسئولان متخلفی همچون شهردار مشکین دشت برخورد کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
یک فعال کارگری معتقد است امنیت شغلی یکی از مهمترین مطالبات جمعی کارگران است که بدون آن هیچ قانون و مصوبه ای، برای کارگران دستاوردی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
به گفته معدنچیان زغال سنگ البرز شرقی در روزهای اخیر مدیریت این واحد معدنی از آنها خواسته است تا در رابطه با ادامه فعالیت های شغلی خود برگه تحت عنوان تعهدنامه ایمنی، بهداشت و محیط زیست امضا ء کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...