دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۱۸Jun 2018 18
 

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 29 اسفند 1396 کارگر نیوز 29 فروردین 1397 کارگر نیوز 31 اردیبهشت 1397 کارگر نیوز 1 خرداد 1397 کارگر نیوز 2 خرداد 1397 کارگر نیوز 3 خرداد 1397 کارگر نیوز 4 خرداد 1397 کارگر نیوز 5 خرداد 1397 کارگر نیوز 6 خرداد 1397 کارگر نیوز 7 خرداد 1397 کارگر نیوز 8 خرداد 1397 کارگر نیوز 10 خرداد 1397 کارگر نیوز 11 خرداد 1397 کارگر نیوز 12 خرداد 1397 کارگر نیوز 13 خرداد 1397 کارگر نیوز 15 خرداد 1397 کارگر نیوز 16 خرداد 1397 کارگر نیوز 17 خرداد 1397 کارگر نیوز 18 خرداد 1397 کارگر نیوز 19 خرداد 1397 کارگر نیوز 20 خرداد 1397 کارگر نیوز 21 خرداد 1397 کارگر نیوز 22 خرداد 1397 کارگر نیوز 23 خرداد 1397 کارگر نیوز 26 خرداد 1397 کارگر نیوز 27 خرداد 1397 کارگر نیوز 28 خرداد 1397 
  ۲۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل هلدینگ داتیس با بیان اینکه یکی ازبرنامه های ما واردات برندهای مطرح اروپایی و عرضه آن در کشور است، گفت: هیچ گاه به صورت لیزینگی خودرو نفروخته ایم.
  ۱ ساعت پیش    
نتایج یک نظرسنجی بین شرکت های فعال در کشور نشان می دهد، 39 درصد شرکت ها در مواجهه با وضعیت فعلی اقتصادی سیاست کاهش هزینه ها را در پیش گرفته اند.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دولت نوشت: افزایش و واریز حقوق، بجز تأمین بودجه، نیازمندِ صدورِ احکام حقوقی جدید از جانب دستگاه هاست.
  ۱ ساعت پیش    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید: بسیاری از متقاضیان وام اشتغال روستایی به دلایل مختلفی موفق به دریافت این وام نشده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد پس از تغییر سامانه دریافت فیش های حقوقی، از این پس دریافت اطلاعات کاملاً رایگان است.
  ۱ ساعت پیش    
علی سرزعیم معتقد است: شرکت ها باید به کسانی واگذار شوند که از اهلیت کافی برای بالا بردن سطح تولید برخوردار هستند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بند و تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
علیرضا مقدم می گوید: راه ابطال کامل بند ز ارائه طرح توسط نمایندگان مجلس برای اصلاح قانون بودجه است.
  ۱ ساعت پیش    
کارگر نیوز: در راستای آشنایی کارگران به قوانین کار، کلاس قانون کار در ساختمان مجمع نمایندگان کارگران استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
هزینه سالانه نیروی کار در منطقه یورو در سه ماهه نخست سال 2018، دو درصد و در اتحادیه اروپا 2.7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس گروه بیمه بیکاری امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: مقرری بیکاری افرادی که روی خودروهای مسافربری شهری یا در آژانس ها و.. کار می کنند را قطع می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
وزیر کار با اشاره به آمادگی وزارت کار و تأمین اجتماعی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت:در حوزه حق بیمه قرارداد و ایجاد شعبه تخصصی برای انجام کل امور بیمه ای شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمام تلاش ما این است که همانند سایر صندوق های بیمه ای به وجوهات عمومی و کمک دولت نیازمند نشویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
یک مقام قضایی در اهواز گفت: اتهام کارگران بازداشتی گروه ملی فولاد اخلال در نظم عمومی و تحریک سایر کارگران در اجتماعات اخیر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
جمعی از کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری بروجرد، صبح امروز در اعتراض به چندین ماه معوقات مزدی در مقابل ساختمان شهرداری این شهر تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
دو کارگر بر اثر انفجار سیلندرهای گاز مایع در خیابان آیت الله سعیدی تهران دچار سوختگی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
با انتشار ابلاغیه جدید وزارت نفت، چند هزار کارگر قرارداد موقت این وزارتخانه به آینده شغلی خود امیدوار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
شورایعالی هماهنگی تشکل های کارگری شرکت مخابرات ایران با صدور بیانیه ای، خواستار برآورده شدن مطالبات کارکنان شرکت مخابرات شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۵    
خدایی گفت: آیین نامه تعیین سقف سه ساله برای قراردادهای موقت که به امضای نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت حاضر در جلسه رسیده، حاصل تقریبا شش ماه کار مشترک و جلسات متعدد طرفین مذاکرات است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۴    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بروکراسی مسیر اشتغال روستایی بسیار کاهش یافته و فرد متقاضی ظرف 2.5 تا 3 ماه می تواند برای اشتغال پایدار تسهیلات لازم دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۴    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه 83درصد کارگران زیر خط مرگ زندگی می کنند، گفت:پیش بینی می کنیم که تا اول مرداد ماه شاهد تورم تولید کننده بر مصرف کننده باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
معاون سازمان فنی و حرفه ای با بیان اینکه 30 درصد از مهارت آموزان آموزشگاه های فنی و حرفه ای، از فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند، گفت: در خانواده ها همچنان فرهنگ مدرک گرایی غالب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
نرخ بیکاری انگلیس در سه ماهه منتهی به آوریل به 4.2 درصد رسیده است که کمترین سطح از سال 1975 میلادی تاکنون محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
نرخ بیکاری سنگاپور در سه ماهه منتهی به ماه مارس با 0.1 درصد کاهش به نسبت مدت مشابه قبل به 2 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
از هر 10 کارفرمای انگلیسی، 9 نفر اعلام کرده اند که با مشکل برای یافتن نیروی کار ماهر مواجهند و به نظر می رسد بریگزیت این مشکل را تشدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
در حال حاضر بیش از 36 درصد از جوانانِ غیرشاغل، در حال تحصیل یا کسب مهارت های ورود به بازار کار نیستند که این گروه، به شدت در معرض خطر به حاشیه رانده شدن از بازار کار قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
یک فعال کارگری می گوید: افرادی که به شکل زیرپله ای به انجام شغل های کاذب مشغولند، از کمترین حقوق و مزایای قانونی برخوردار نیستند و در تعریف بیکاری پنهان قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
افغان ها به تدریج تمایل خود را برای کار در ایران از دست داده اند و بر اساس مشاهدات به شکل قانونی وغیرقانونی به دیگر کشورها از جمله اروپا می روند؛ چرا که ارزش ریال ایران در حال کاهش است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
کارشناسان معتقدند با وجود تاکید بر تدوین سند ملی کار شایسته در برنامه های توسعه، دولت ها تمایل چندانی به تنظیم آن نداشتند و اگر هم داشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
رییس میز افغانستان در سازمان توسعه تجارت گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز، در موارد متعدد شاهد مهاجرت افغانی های ساکن ایران هستیم و این افراد به صورت غیرقانونی به جای آمدن به ایران به کشورهای اروپایی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴    
پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی های سهام عدالت، گسترش تعاونی های کوچک و اختصاص 3000 میلیارد تومان اعتبار به طرح اشتغال روستایی از مهمترین عناوین خبری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۵    
صبح امروز جمعی از فعالان کارگری و بازنشستگان با حضور در دیوان عدالت اداری، شکایت خود برای ابطال نامه رئیس جمهور را به ثبت رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۵    
به تدریج نامه های آزادی کارگران بازداشتی گروه ملی فولاد اهواز صادر می شود. تاکنون برای 6 نفر از کارگران نامه آزادی صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: برنامه حمایت غذایی از اقشار آسیب پذیر در کنار سبد غذایی هر ماه ادامه دارد و تعطیل بردار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۵    
به گفته معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان، 5 ماه مطالبات مزدی کارگران پیمانکار دسته دوم گروه مپنا در حال تسویه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه ای از آغاز برگزاری مسابقات ملی مهارت از 23تیرماه خبرداد و گفت: مهارت آموزان برگزیده به مسابقات جهانی 2019 روسیه اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
در نشست هم اندیشی مدیران ارشد بخش تعاون و اتاق های تعاون کشور با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
شرفی با اشاره به درآمدزایی پایین کار روی لنج، تاکید کرد: سیاست گذاری در عرصه هایی که مستقیما در ارتباط با معیشت مردم است، باید جامع و کارشناسانه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری پیش از عید سعید فطر، اعلام کرد: حقوق بازنشستگان فرهیخته این صندوق براساس احکام جدید سال 1397 که دیروز (سه شنبه) صادر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
هادی ساداتی از ایجاد ظرفیت های آزاد برای بیمه کارگران ساختمانی خبر داد و اذعان کرد: دستمزد کارگران در این بخش ثابت مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد، از مجموع 6 هزار میلیارد تومانی که قرار بود از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی پرداخت شود، تاکنون 3 هزار میلیارد تومان در اختیار بانک های عامل قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
روز گذشته به مناسبت روز جهانی لغو کارکودک، نشست بررسی موانع و راهکارهای حذف بدترین اشکال کار کودک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان به مناسب رو جهانی لغو کار کودک بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
شرکتی های مخابرات می گویند: نشست هایی که با مدیرعامل جدید شرکت مخابرات داشته ایم ما را به برآورده شدن مطالباتمان امیدوار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
ضوابط ساماندهی وضع پرداخت حقوق و مزایا و بهبود معیشت نیروهای قرارداد مدت موقت صنعت نفت از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
نماینده اعزامی کارگران به سازمان جهانی کار با تشریح دستاوردهای سفر به یکصد و هفتمین اجلاس سازمان جهانی کار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵    
جمعی از پرستاران در نامه ای سرگشاده خطاب به معاون پرستاری وزارت بهداشت، خواستار برآورده شدن مطالبات خود که مهم ترین آن، اجرای قانون تعرفه گذاری ست، شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۵    
علی بیگی در یکصد و هفتمین اجلاسیه کنفرانس سازمان بین المللی کار گفت: آنچه امروز کارگران جهان و کشور متبوع من را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و به عنوان مهمترین و اساسی ترین دغدغه کارگران مطرح است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۵    
فعالیت تولیدی کارخانه آساک دوچرخ قوچان پس از 16 ماه تعطیلی، با 30 کارگر از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
حسین تاج از روند مثبت مذاکرات در پرونده اسماعیل عبدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
درحالی که حدود 20 کارگر اخراجی شهرداری طبس از ادامه وضعیت بیکاری خود خبر می دهند، مدیر روابط عمومی شهرداری طبس از پیگیری وضعیت اشتغال این تعداد کارگر خدماتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
یکصدوهفتمین کنفرانس بین المللی کار با حضور نمایندگان کشورهای عضو سازمان جهانی کار در حالی در 8 ژوئن به کار خود پایان داد که هنوز در کشورهای عضو این سازمان توجه همه جانبه ای به مفاهیم کار شایسته در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
سرپرسرت اورژانس بهاباد گفت: یک کارگر 25 ساله بر اثر ریزش سنگ در یکی از معادن این شهرستان جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۵    
رئیس کمیته اجتماعی با بیان اینکه تخمین آمار دقیق در رابطه با تعداد کودکان کار ممکن نیست، گفت: برخی کارشناسان آمار تعداد کودکان کار را بیش از سه میلیون تخمین می زنند و این رقم برای تهران 20 هزار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
میراحد حسینی (مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی) در مورد مطالبات کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تبریز می گوید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
رئیس انجمن صنفی کارگران معدن چادرملو از بازگشت به کار بازنشستگان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
مبنای محاسبه مستمری، متوسط دستمزد مشمول کسر حق بیمه 2 سال آخر خدمت است و آن چه محل بحث بوده موضوع دستمزد مستمر و غیرمستمر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
در پی انتشار خبری با موضوع خروج ماشین آلات بافنده ایران پوپلین، مدیران این شرکت توضیحاتی را ارایه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
نماینده شوش درباره آخرین وضعیت اعتصاب کارگران کارخانه هفت تپه، گفت: با توجه به نشست هایی که استاندار، مجموعه شورای تامین استان و بنده با مجموعه سرمایه گذاران کارخانه هفت تپه داشتیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
شب گذشته تعدادی از کارگران فولاد اهواز بازداشت شدند. این کارگران به دلیل نبود مواد اولیه و معوقات مالی سه ماه خود در چند روز گذشته مقابل دادستانی تجمعاتی داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵    
حسین حبیبی می گوید: در حال حاضر تنها راهی که برای کارگران باقی مانده، درخواست از دیوان عدالت برای ابطال نامه ی رئیس جمهور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل دومین جلسه کمیته بررسی مشکلات کامیون داران طی چند روز آینده و بررسی راهکارهای قانونی تحقق مطالبات این صنف خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور، به مودیان مالیاتی توصیه کرد در فرصت باقیمانده تا پایان خرداد، از تسهیلات قانونی دستورالعمل ابلاغی بابت مالیات عملکرد سال1396استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
یک فعال کارگری معتقد است ساماندهی اتباع بیگانه در کشور به عزم ملی و هماهنگی همه دستگاههای مسئول نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید اگر هزاران مانع برای گرفتن وام پیش پای جوانان می گذاریم، دست کم شرایط کار را برایشان آسان کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
براساس آمار سازمان جهانی کار، بیش از 250 میلیون کودک 5 تا 14 ساله در سراسر جهان زیر سن قانونی کار می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
فرج اللهی تعیین سقف سه ساله برای قراردادهای موقت براساس تبصره یک ماده 7 قانون کار را یک قدم رو به جلو در پیگیری مطالبات کارگران ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۵    
قاضی پور خواستار رسیدگی به شائبه واگذاری معدن طلای زر شوران تکاب به ژن های خوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۵    
مراسم تشییع پیکر ابوتراب فیضی فعال کارگری با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و جمعی از کارکنان سازمان تامین اجتماعی در محل بیمارستان فیاض بخش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۵    
با یک محاسبه عملی میزان افزایش حقوق و مزایای کارمندان در سال 1397 را تشریح می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به توافق این سازمان با موسسه فدرال سوئیس و همچنین موسسه فدرال آموزش فنی و حرفه ای آلمان از مذاکره برای اعزام نیروی کار ایرانی به این کشور خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
جزئیات مشاغل مورد نیاز در هشت استان محل اجرای الگوی جدید مشاغل خانگی منتشر شد و متقاضیان مشاغل خانگی صرفا مجاز به ثبت نام در یکی از عناوین شغلی اعلام شده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی گفت: هم اکنون 32 هزار کسب و کار شناسایی شده اینترنتی در کشور در حال فعالیت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
در دیدار معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان با معاون وزیر آموزش، تحقیقات و نوآوری سوئیس، زمینه های همکاری گسترده در حوزه مشاغل سبز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
راه اندازی بنگاه های کوچک و متوسط هزینه زیادی نمی خواهد و با 20 میلیون تومان هم می شود یک بنگاه اقتصادی کوچک راه انداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
مطالبات مزدی پزشکان خانواده استان فارس در ماه های گذشته پرداخت نشده است؛ دانشگاه علوم پزشکی فارس از پیگیری مطالبات پزشکان خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
علی اکبر عیوضی با انتقاد از بی نظمی پرداختی در تامین اجتماعی گفت: مابه التفاوت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
رسته های اولویت دار شغلی روستایی و عشایری در تمام استان های کشور برای ثبت نام سرمایه گذاران و کارآفرینان با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت صندوق توسعه ملی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
مقرری بگیران بیمه بیکاری نگران روزهایی هستند که برای یافتن کار از خانه بیرون می روند، چراکه بازرسان شعب تامین اجتماعی سرزده می آیند و اگر دو بار پشت سرهم آنها در خانه نباشند، مقرری شان قطع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۷    
به گفته رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کرمان از شب گذشته تا صبح امروز 22 نفر از کارگران معدن گل گهر سیرجان بر اثر خوردن تن ماهی دچار مسمومیت غذایی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۷    
مدیرکل اداره کار و تعاون تبریز از اختصاص مجموع 400 میلیارد تومان وام به طرح های اشتغال فراگیر و روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
دفتر آمار اتحادیه اروپا اعلام کرد نرخ بیکاری منطقه یورو در دوازده ماه منتهی به می 2018 معادل 8.5 درصد و برای اتحادیه اروپا معادل 7.1 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
در نبود انجمن صنفی ملوانان بوشهر، ملوانان برای هر سفر کاری تنها یک میلیون تومان دریافت می کنند. لنج داران هم حق بیمه و بازنشستگی را تنها برای ده روز از این سفر کاری پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
اعلام افزایش تعرفه بر واردات آلومنیوم و فولاد به آمریکا تنها موجب نگرانی کارگران صنایع خودروساز نشده است؛ کارگران و صاحبان صنایع هوایی هم از تسری رکود به کسب وکارهایشان نگران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
کارگران کارخانه کیش چوب می گویند: 14 ماه دستمزد و عیدی سال 95 خود را از کارفرما طلبکارند. مدیر منابع انسانی نیز می گوید: شرکت برای مدت محدودی به تبع وضعیت اقتصادی کشور موقتا فعالیت خود را متوقف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۶    
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری وضعیت 4 هزار کارگر گروه ملی فولاد اهواز خبر داد. آنها امروز نیز برای پیگیری مطالباتشان مقابل استانداری تجمع کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۶    
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در پیامی، درگذشت ابوتراب فیضی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۶    
کانون عالی کارگران بازنشسته سراسر کشور درگذشت ابوتراب فیضی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
همان گونه که توسط فعالان بازار پیش بینی می شد، نرخ بیکاری کانادا تا پایان ماه می بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در سطح 5.8 درصد باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
کارفرمایان تا 10 تیرماه مهلت دارند درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرایم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی ارائه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
روز گذشته یک کارگر 60 ساله سردشتی در اثر حادثه درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
مدیر کل دفترسیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار درباره نوسانات نرخ ارز گفت:در حال بررسی هستیم. هنوز به جمع بندی نرسیده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
کارگر نیوز: وطن خواه، آیین نامه پیشنهادی را صرفا در حد یک کار پایه ای می داند که اگر اجرایی شود می توان از آن برای تحقق دیگر مطالبات کارگری استفاده کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
نماینده فارغ التحصیلان معترض دانشگاه نفت گفت: با وجود تعهد وزارت نفت به کمیسیون آموزش مجلس مبنی بر استخدام فارغ التحصیلان رتبه الف این دانشگاه،تاکنون هیچ اقدامی برای استخدام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرایط ثبت نام از الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نسبت به بازنشستگان در کشور احساس ارزشمندی و فرهیختگی وجود دارد و همه مسوولان تلاش می کنند اتفاقات خوبی برای بازنشستگان بیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
رحیمی گفت: آتش نشانی باید جزو مشاغل سخت و زیان آور تلقی شود تا علاوه بر تامین حقوق این قشر انگیزه بیشتری برای ارائه خدمت به مردم ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
شبکه یاری کودکان کار با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی لغو کار کودک بر لزوم پرداختن به علل زیربنایی کار کودک تاکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
کارگران شاغل در شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی در محدوده منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی از شرایط نامساعد زندگی خود در کمپ ها، ابراز نارضایتی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، از اجرای الگوی جدید مشاغل خانگی در 8 استان خبرداد وگفت: متقاضیان ساکن در این استانها می توانند در سامانه www.inhb.ir ثبت نام کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...