دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۱:۳۷Mar 2020 30

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

 
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نخستین پیشرانه ،موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی EC5 است که قدرتی برابر با 110 تا 114 اسب بخار را در کنار 150 الی 156 نیوتن متر گشتاور را تولید می کند. مصرف سوخت بهینه 6 ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو درراستای پاسخ گویی به سلیقه و نیاز شهروندان ، محصولات جدیدی را در سال جهش تولید به بازار عرضه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بیش از هزار و 500 کارگر شاغل در شهرداری بروجرد هفت ماه معوقات مزدی خود را دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای گذشته، عیدی کارگزاران مخابرات روستایی در اکثر استان ها واریز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با حمایت بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، المپیاد دانش آموزی کدنویسی و تولید محتوای دیجیتال برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفت: قرار است تا پایان تابستان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت عربستان از کارکنان بخش دولتی و خصوصی خواست تا در خانه باقی بمانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی گفت: از ابتدای اجرای طرح مشاغل خانگی تا کنون 800 هزار شغل جدید در کشور به وجود آمده و فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی به شکل الکترونیکی دنبال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست تخصصی محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا با مدیران عامل و مدیران ارشد خبرگزاری های ایسنا، ایلنا، مهر، تسنیم، برنا، تابناک و روزنامه های اعتماد، شرق و همشهری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک فرد در دوران بازنشستگی ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو باشد. بخش مهمی از این مشکلات با افزایش دریافتی افراد بازنشسته به ویژه آنهایی که سالمند هستند، رفع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران خطوط ابنیه فنی راه آهن ناحیه اراک از دریافت عیدی پایان سال 98 خود خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: با موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پروانه کار اتباع خارجی تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
طرح خرید اعتباری اضطراری برای اجرا به وزارت تعاون و اقتصاد، سازمان برنامه و بانک مرکزی ابلاغ شد که بر طبق آن خانوارهای یکنفره 1میلیون و سایر خانوارها دو میلیون تومان اعتبار دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین آمیلی با اشاره به آغاز مجدد فعالیت های تولیدی کارخانه الکل سازی، گفت: در حال حاضر این کارخانه با برخورداری از 35 کارگر روزانه 7 هزار لیتر الکل اتیلیک تولید می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پخش زنده صفحه شخصی خود در اینستاگرام در تشریح افزایش منابع تخصیص یافته به بازنشستگان کشوری و لشکری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران کشور طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار افزایش دستمزد شایسته برای کارگران شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استمداد جامعه کارگری از محضر مقام معظم رهبری این است که اجازه ندهند سهم کارگران را از صندوق توسعه ملی خرج جای دیگری شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرسدس بنز شرکت خودروسازی آلمانی و از زیرمجموعه های شرکت دایملر آ.گ است که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون سوز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در شبکه بانکی گفت: تحرک بخش تعاون زمینه ساز جهش تولید خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت کانادا به منظور کاهش شیوع کرونا، متعهد شده است که 75 درصد از دستمزد شاغلان کسب و کارهای کوچک و متوسط را به صورت یارانه دستمزد پرداخت کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان شرکتی بیمارستان امام رضا(ع) در آمل از اینکه در چند سال گذشته در استخدام شرکت های پیمانکاری هستند، گله دارند و خواستار تغییر وضعیت استخدامی خود به قرارداد مستقیم هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: کمک های نقدی و غیرنقدی اشخاص حقیقی و حقوقی به بیمارستان های دولتی و تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پس از شیوع کرونا در کشور، دولت ضمن ارائه تسهیلات و خدمات گسترده درمانی و بهداشتی، برای اقشار و کسب وکارهایی که بر اثر شیوع این بیماری آسیب دیدند، حمایت های ویژه ای در نظر گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع کارگری در معدن زغال سنگ البرز شرقی از پرداخت دستمزد اسفند ماه کارگران این واحد تولیدی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا از اختصاص 100 هزار میلیارد تومان افزون بر بودجه سال 99 برای کمک به خانوارها و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران از شرکت های زیر مجموعه ی کروز در زمینه تولید انواع دینام و استارت خودروهای سواری است که توانست در سال 98 بیش از 90 درصد از اجزای تشکیل دهنده این دو محصول را بومی سازی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) از توسعه فعالیت این شرکت برای ارایه قطعات آپشن در محصولات صادراتی ایران خودرو در سال جهش تولید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بررسی اسناد روزنامه رسمی نشان می دهد که نام 2عضو اصلی هیئت مدیره یک بانک حاکمیتی به طور همزمان در 7شرکت ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شمار متقاضیان دریافت تسهیلات بیکاری در آمریکا رکورد جدیدی زد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار به یک بانک اطلاعاتی بزرگ تبدیل خواهد شد، گفت: با راه اندازی این سامانه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کشاورزان امیدوارند سال جدید خسارت های ناشی از حوادث طبیعی کاهش یابد و راهکاری هم برای فروش عادلانه محصولات آنها پیدا شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به 17 راهکار برای حمایت از اقشار ضعیف و محروم و کم درآمد جامعه در برابر کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مطابق قانون بیمه بیکاری کارگرانی که به دلیل ابتلا به کرونا یا تعطیلی بنگاه می خواهند از بیمه بیکاری استفاده کنند، برای ثبت نام در سامانه بیمه بیکاری 30 روز مهلت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون سراسری انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور، با اشاره به وعده های دولت برای حمایت از معیشتِ اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا، گفت: کمتر کارگر ساختمانی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ساختمانی از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و اغلب به صورت روزمزد کار می کنند. متاسفانه دراین روزها به زندگی آنها آسیب جدی وارد شده و بعضا مجبور هستند دراین بحران خطرناک برای یافتن کار به میدان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی تکنسین های دارویی سراسر کشور با اشاره به اینکه شاغلین در داروخانه های سراسر کشور در خطر ابتلا به کرونا هستند گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای مصوبه ای شورای هماهنگی اقتصادی در حمایت مالیاتی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا، 3.3 میلیون آمریکایی بیکار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام به ریاست معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری و با حضور رئیس سازمان صمت، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس شعب بانک ملی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صمت، گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام با اولویت 60 درصد، فعال سازی ظرفیت های خالی واحدها و فعال سازی واحدهای راکد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: یارانه کمک معیشتی افراد در ساعت 24 شب 10 فروردین به حساب سرپرستان خانوار ها واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی صنایع مس، گفت: در راستای اطمینان بخشی بازنشستگان نسبت به آینده صندوق یکی از مهم ترین پارامترها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قرنطینه خانگی و اقتصاد کرونایی باعث بیکاری بخش زیادی از مشاغل و کارگران شد و انگار این بیکاری بعد از گذشت یک ماه برای دولت نگران کننده شد که برای پرداخت تسهیلات ارزان به کسب و کارها شرط اخراج نکردن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران با اشاره به صدور حکم بدوی دادگاه درباره شکایت خود از مدیران این شرکت تعاونی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی، گفت: افرادی که به دنبال نگرانی دولت از آثار ویروس کرونا بر اقتصاد، در اسفند ماه از کمک معیشتی بهره مند شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مستقر در وزارت کشور لیست مشاغل مجاز و غیرمجاز برای فعالیت پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
این امیدواری وجود دارد که نتایج جلسات شورای عالی کار منجر به تعیین نهایی دستمزد کارگران شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قطعه سازان به منظور تحقق برنامه های ایران خودرو در سال جهش تولید اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
برای فیصله دادن به بحران صندوق های بازنشستگی باید سند راهبردی صندوق های بازنشستگی تدوین شود. در متن این سند باید برای مدیران صندوق ها تکلیف کرد که به گردش آزاد اطلاعات و نظارت هوشمند متعهد شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار معتقد است افزایش حداقل حقوق کارگران تا دو میلیون و 800 هزار تومان روی پایه مزد صورت نمی گیرد و با درنظر گفتن مزایای جنبی مزد، سرجمع این عدد روی حداقل مزد کارگران اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شمار بیکاران در فرانسه 31 هزار نفر کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، ساعت 24 یک شنبه 10 فروردین ماه مرحله پنجم کمک های معیشتی دولت به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: نسبت به کسب و کارهایی که صدمه دیدند مشروط به اینکه کارگری را اخراج نکرده باشند تسهیلات ارزان قیمت در اختیارشان می گذاریم که برای این کار برنامه ریزی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شستا با تشریح اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا، از تولید 350 هزار لیتر محلول و ژل ضدعفونی کننده دست (بر پایه الکل) ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یادداشتی از رضا گرزین
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با ارسال رشته توییتی، گزارشی از تصمیمات اتخاذ شده در جلسه اقتصادی کرونا را که امروز (پنجشنبه/7 فروردین) برگزار شد ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در سال 98 بیش از 37هزار میلیاردریال تسهیلات به بخش تولید پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در بسته 2 تریلیون دلاری دونالد ترامپ برای جلوگیری از ورود آمریکا به رکودی فراگیر، دهک های درآمدی پایین و متوسط، 1200 دلار برای هر بزرگسال و 500 دلار برای هر کودک دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال انتشار متنی در توییتر، خدمات بیمارستان های تامین اجتماعی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری های این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مهمترین اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در مقابله با بحران کرونا تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت صمت، پیش نویس اولیه برنامه های سال جهش تولید بر مبنای 7 محور تا 20 فروردین ماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بخشی از نیاز های وارداتی در سال جدید با تحقق سیاست جهش تولید در بخش های مختلف با اتکای به ظرفیت های داخلی و مجموعه های دانش بنیان تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو سه راهبرد کلان در زمینه جهاد در تامین ، همت درتولیدوشتاب در تحویل را گام های عملیاتی این خودروسازجهت تحقق شعار سال جهش تولید دانست
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نامگذاری هوشمندانه ی سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید، ضرورت خروج از رکود در این سالها را بیش از پیش نمایان ساخته است.......
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جمع بندی تصمیم گیری های مزدی در رابطه با کارمندان دولت نشان می دهد که آنها قرار است در سال جاری، حداقل 72 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آمار نشان می دهد 37 میلیون شغل در آمریکا به خاطر تعطیلی موقت ناشی از بحران شیوع ویروس کرونا در خطر قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
از ابتدای اسفند، حداقل سی روزنامه نگار و عکاس مطبوعات تعدیل و بیکار شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی بازنشستگان میان دولت و سازمان تامین اجتماعی پاسکاری می شوند که فهرست مطالبات آنها به مثنوی هفتاد من تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
انتظار زنان این است که نابرابری در یافتن شغل از بین برود. شاغلان زن در ایران حدود یک پنجم شاغلان مرد هستند، حال آنکه اکنون زنان بیشتری به کار نیاز دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در سال 98، 45 معدنکار در سراسر ایران طی حوادث مرگبار جان باختند. باید تاکید کرد که خیلی از این حوادث در معادن کوچکتر رخ می دهند یا به علت منفعت طلبی معدن داران به گوش رسانه ها نمی رسند و قطعاً تعداد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حدود 130 کارگر کنتورسازی ایران در قزوین مخالف تصمیم کارفرما در خصوص تعطیلی این کارخانه به بهانه کرونا ویروس و دریافت مقرری بیمه بیکاری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر خانه کارگر بروجرد گفت: عیدی بسیاری از کارگران مشمول قانون کار که در دستگاهای دولتی مشغول به کارند با فرمول محاسبه حقوق کارمندان دولت پرداخت شده که خلاف قانون کار است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز ضمن تبریک سال نو، با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال "جهش تولید" گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: نوزده میلیون و 100 هزار خانوار بسته معیشتی ماهانه دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
راه اندازی سامانه جامع روابط کار، تعیین سقف زمانی انعقاد قراردادهای موقت کار، تصویب سند ملی کار شایسته و امضای تفاهم نامه ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران از مهمترین اقدامات وزارت کار در سال ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۶۳ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، مرکز نمایشگاه بین المللی بازار بزرگ ایران(ایران مال) خود را به بیمارستانی مدرن جهت نگهداری بیماران مبتلا به کرونا، تبدیل کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تغییرات مدیریتی در بزرگ ترین خودروساز کشور توانست تحریم ها را به فرصت تبدیل کند؛ شاخص های کلیدی و مهم ایران خودرو با اقدام ضربتی فرشاد مقیمی از روزهای ابتدایی شهریورماه امسال روند بهبود و صعودی را در ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
از هوش تجاری تا تسریع در ارائه خدمات به مشتریان و مقابله با شیوع ویروس کرونا و ... گام های اساسی ایساکو در سال 98 بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو راهبردهای کلان خود را برای تحقق شعار جهش تولید، برمبنای جهاد در تامین، همت در تولید و شتاب در تحویل ترسیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
کاروان اقلام پزشکی و بهداشتی ایران خودرو در راستای مسئولیت های اجتماعی، جهت تامین بخشی از نیاز کادر درمانی به ستادمبارره با کرونا استان گیلان اعزام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دعوتنامه حواله های ویرایشی با موعد تحویل فروردین تا اسفند 98 برای خودروهای ذیل صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پژو شرکت خودروسازی فرانسوی است که در سال 1810 توسط خانواده پژو جهت ساخت آسیاب های قهوه، در شهر فرانش-کنته ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پرستاران خواستار اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از برنامه این صندوق برای حرکت هلدینگها و شرکت های تابعه در جهت تحقق شعار سال یعنی "جهش تولید" خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از مددجویان بهزیستی نسبت به پایین بودن مبالغ کمک های بهزیستی و شمولیت آن برای تعداد کمی از افراد انتقاد کردند که رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی کشور توضیح داد این کمک ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هفت هزار خانوار نیازمند مانند کارگران روزمزد و دستفروشان را شناسایی کردیم که به مدت سه ماه تحت پوشش کمیته امداد خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور رئیس جمهوری برای حل دغدغه تأمین ورق و لوله خط مهم وراهبردی انتقال گاز‬ از ‫گوره به جاسک ‬ توسط ‫فولاداکسین_اهواز‬ خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ثبت نام نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، با هدف شناسایی، پرورش و شکوفایی استعدادها و ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی دانش آموزان و هدایت به سمت کارآفرینی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار شناسایی موانع تولید، تسهیل در امر صادرات و اصلاح قوانین را در تحقق شعار امسال موثر دانست و گفت: وابستگی به نفت و درآمدهای نفتی باعث شده تا از تولید داخلی غفلت کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارفرمای شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن (تراورس) عیدی کارگران را امروز پرداخت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا و اهمیت حفظ و سلامت کارگران، واحد تولیدی کنتورسازی ایران در استان قزوین ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۹۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه امسال هیچ کارگری کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان حقوق دریافت نمی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که معاش بخش زیادی از کارگران از جمله کارگران ساختمانی با شیوع بیماری کرونا تحت تاثیر قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کارگران ساختمانی در قم با وجود اینکه در پی شیوع کرونا بیکاری دچار بیکاری و مشکلات معیشتی شده اند، هنوز کمک دولتی دریافت نکرده اند؛ این درحالی است که بیمه بیکاری نیز به کارگران ساختمانی تعلق نمی گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی با بیان اینکه مدل پیشنهادی کارفرمایان و دولتی ها برای کارگران پذیرفتنی نبود، از لزوم پایبندی به ماده 41 قانون کار می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
احضار قریب حویزاوی، کارگر گروه ملی فولاد ایران منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با تدوین برنامه ها و راهبردهایی مبتنی بر نهضت ساخت داخل در تولید، با مشارکت تامین کنندگان داخلی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت صنایع تولیدی کروز در سال گذشته با همت 12هزار پرسنل خود نتایج کیفی بسیار مطلوبی بدست آورد.
مشاهده نتایج بیشتر...