یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۳۷Dec 2019 8

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 29 اسفند 1396 کارگر نیوز 28 اسفند 1397 کارگر نیوز 31 فروردین 1398 کارگر نیوز 2 اردیبهشت 1398 کارگر نیوز 1 خرداد 1398 کارگر نیوز 31 تیر 1398 کارگر نیوز 31 مرداد 1398 کارگر نیوز 1 شهریور 1398 کارگر نیوز 1 مهر 1398 کارگر نیوز 30 آبان 1398 کارگر نیوز 1 آذر 1398 کارگر نیوز 2 آذر 1398 کارگر نیوز 3 آذر 1398 کارگر نیوز 4 آذر 1398 کارگر نیوز 5 آذر 1398 کارگر نیوز 6 آذر 1398 کارگر نیوز 7 آذر 1398 کارگر نیوز 8 آذر 1398 کارگر نیوز 9 آذر 1398 کارگر نیوز 10 آذر 1398 کارگر نیوز 11 آذر 1398 کارگر نیوز 12 آذر 1398 کارگر نیوز 13 آذر 1398 کارگر نیوز 14 آذر 1398 کارگر نیوز 15 آذر 1398 کارگر نیوز 16 آذر 1398 کارگر نیوز 17 آذر 1398 
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، رهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، گفت: بازارچه های محلی سیستان تعطیل شده است. همچنین کارخانه و اشتغالی وجود ندارد و اکثر مردم این منطقه مشتری کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی گفت: بعد از راه اندازی سامانه سرباز ماهر که مربوط به قبل ازخدمت سربازی است، سامانه ماهرسان برای بعد ازخدمت سربازی راه اندازی می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل حمایت از مشاغل وزارت کار با بیان اینکه کارفرمایان برای اصلاح ساختار بنگاه مورد حمایت قرار می گیرند، از پرداخت 146 میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی بنگاه ها تا پایان آبان خبرداد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سقوط دیوار بلوکی در یکی از باغ های مرکبات دزفول باعث کشته و زخمی شدن دو کارگر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارگران حفاری شمال بیش از دو ماه است که دستمزد نگرفته اند؛ آنها در نامه ای خواستار بهبود اوضاع شده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دوشنبه هفته جاری و در نشستی به ریاست معاون اول رئیس جمهور مشکلات و مسائل مربوط به واحدهای بزرگ صنعتی اراک بررسی و تصمیم نهایی در خصوص آنها اتخاذ می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رهزاد خدیش که از دوندگی برای پیگیری کارش خسته شده و دیگر نمی داند به کدام درِ بسته بزند که شاید باز شود، می گوید: همه چیزِ ما معلمانِ حق التدریس از مراحل گزینش گرفته تا تعهداتِ تدریس ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارگر در گودبرداری غیراصولی در تهران زیرآوار جان باخت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته اند و ما می بینیم که ملت در این رابطه خون دل می خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس تبصره 14 لایحه بودجه دولت، منابع 152 هزار میلیارد تومانی برای قانون هدفمندی یارانه ها در سال 99 پیش بینی شده که بیش از 70 هزار میلیارد تومان آن به صورت یارانه نقدی و حمایت معیشتی پرداخت خواهد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران خودرودیزل، از آمادگی کامل این شرکت برای تامین نیاز ناوگان ون کشور با استفاده از ون پایه گازسوز وانا خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در سال های اخیر بیش از 18 میلیارد دلار ارز اختصاص داده شده برای واردات کالاهای اساسی به روش های مختلف، حیف و میل شده است. این نحوه توزیع ارز است، حیات اقشار فرودست را تهدید می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع نیشکر هفت تپه از آسودگی کارگران در دوره جدید کاری خود خبر داد و گفت: اولویت اصلی این مجموعه افزایش تولید و تامین نیازهای معیشتی کارگران است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دو استان سیستان بلوچستان و بوشهر این روزها به علت کمبود سیلندر گازهای LPG مشکلاتی دارند و مردم این دو استان که اغلب کارگر هستند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کارگری شورای عالی کار گفت: برای اطمینان از تاثیرات احتمالی گرانی بنزین بر اقتصاد، محاسبات سبد معاش را تا هفته آخر دی ماه به تعویق انداختیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بیمه شدگان در صورتی که برای کارفرمایی کار کرده باشند و حق بیمه آنها پرداخت نشده باشد؛ راهکارهایی برای تکمیل کردن سابقه آنها پیش بینی شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هزار میلیارد تومان برای کارآفرینی نوسازی و بهسازی بنگاه های تعاونی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی، در بخش تعاون برای سال آینده پیش بینی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با عملکرد ناامید کننده ماه نوامبر، نرخ بیکاری کانادا به حدود شش درصد افزایش پیدا کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی، ساخت خانه های کوچک مقیاس را مناسب زوج های جوان دانست و خانه دار شدن کارگران از طریق اجاره به شرط تملیک را خواستار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری نانو با برگزاری کمپ اشتغال نانو امکان ایجاد جایگاه شغلی برای دانش آموختگان و دانشجویان حوزه های مرتبط با فناوری نانو را فراهم می کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
سقف معافیت های مالیاتی موضوع ماده 84 قانون مالیات های مستقیم، بر اساس لایحه بودجه سال 99 کل کشور، سالانه مبلغ 360 میلیون ریال تعیین شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مطابق با لایحه بودجه سال 99 کل کشور موظف است، نسبت به شناسایی و حذف سه دهک بالای درآمدی از فهرست یارانه بگیران اقدام کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق لایحه بودجه 99، تمام اطلاعات کارکنان دولت باید در سامانه کارمند ایران ثبت یا بروزرسانی شود و تخصیص اعتبار حقوق کارکنان از تیر 99 صرفاً بر اساس این اطلاعات خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سال 1391 بود که نمایندگان مجلس اقدام به بررسی جزئیات طرح ممنوعیت اشتغال به بیش از یک شغل از سوی افراد کردند این در حالی است که هنوز برخی در زیرمجموعه های وزارت رفاه چندشغله هستند
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر فرانسه گفت که همچنان به سیاست اصلاح نظام بازنشستگی پایبند است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته کشور با حضور جمعی از مسئولان سازمان تامین اجتماعی و مدیران کل کار و تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یادداشتی از ناصر سرگران؛
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
35 کارگر سروش گلدیران می گویند: بعد از قطع همکاری پیمانکار مربوطه بیکار شدیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز یک کارگر افغان در آتش سوزی اتاق کارگری یک واحد دامداری در گرمسار جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین حبیبی با تاکید بر لزوم حفظ استقلال نمایندگان کارگران، به مسئولیت آنها در قبال همکاران خود اشاره کرد و گفت: نماینده کارگر نباید نقش نماینده کارفرما را بازی کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگر ساختمانی در شهر ساوه به دلیل سقوط از ارتفاع، جان خود را از دست داد .
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا خرمی از تداوم مشکلات شرکت پلی اکریل اصفهان خبر می دهد؛ مشکلاتی که منجر شده نُه ماه از مطالبات مزدی کارگران پرداخت نشود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از کارخانه پلی اکریل اصفهان گفت: بررسی تمام عوامل به وجود آورنده مشکلات این کارخانه در دستور کار سازمان بازرسی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تخصیص 20 هزار میلیارد تومان بابت اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت از خواسته های معلولان بود که مقابل سازمان برنامه و بودجه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اگرچه نیروی کار شاغل در سایر کشورها تابع قوانین و مقررات کشور میزبان هستند، بر اساس قوانین و مقررات پیش بینی شده امکان حفظ یا ادامه بیمه پردازی برای آنان توسط سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کریم یاوری (مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی) گفت: تصمیم گیری در مورد کارگران شرکت هایی که مشمول اصلاح ساختار می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اشتغال زایی ماهانه در آمریکا به بالاترین سطح 10 ماه اخیر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه کارگران راه آهن جنوب غرب در بریتانیا در پنجمین روز از اعتصابات ایام کریسمس اعلام کرد که با وجود مخالفت ها به اعتصاب ادامه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با اشاره به پایین بودن سهم دستمزد در قیمت تمام شده گفت: کمیته دستمزد با بررسی دقیق وضعیت خانوارها رقم سبد معیشت کارگران را مشخص کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش به روز شده بنگاه های مشکل دار، 1281 بنگاه با 146هزار نیروی کار در کشور شناسایی شده که تعداد این بنگاه ها در پنج استان افزایش و در 11 استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
پارس سال، پارس اتوماتیک و 405 اس.ال.ایکس در فروش فوری به روش اعتباری آذرماه ایران خودرو عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در شرایط گرانی بنزین و کاهش قدرت خرید کارگران که مجلس شورای اسلامی باید به فکر کاستن از معافیت ها و رانتِ بی شمارِ سرمایه داران باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت دفترچه بیمه حدود 120 هزار نفر را از روز امروز (شنبه 16 آذر ماه) به شرط پرداخت 50 تا 100 درصد سرانه درمان تمدید می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مطابق آمارهای مرکز آمار، دهک های پایین جامعه از جمله کارگران در تأمین هزینه های زندگی کسری بودجه دارد و سایه سنگین عقب ماندگی مزدی روی دستمزد کارگران هر روز بیشتر احساس می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران می گوید: انحراف وام اشتغال واقعیت غیرقابل کتمان است. مشخص است که باید تمهیداتی اندیشید که انحراف از وام اشتغال که به مثابه هدر دادن منابع است از بین ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک تشکل عالی فرهنگیان در بیانیه ای به آزادسازی قیمت ها و افزایش نرخ بنزین اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام تاکسیرانی، هر ون تاکسی در سطح شهر سالانه، 80 هزار کیلومتر کارکرد دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، طی نامه ای اعتراض خود را به معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص اشتغال نیروهای ماما در بخش NICU، طی نامه ای با قید آنی - آنی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاونع کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: حتی در حساب های ملی و در حجم فعالیت های اقتصادی در حوزه تعاون و هم سهم ارزش افزوده اقتصاد ایران در حوزه تعاون نیز ارقام دقیق نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تعیین تکلیف تعهدات معوق مشتریان سوزوکی گرندویتارا طرح تبدیل ویژه این مشتریان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی صنعت خودرو، حاکی از حاکمیت وضعیتی است که شاید در نوع خودش منحصر به فرد است. این صنعت بعد از آغاز تحریم ها در سال 1397 با یک چالش سه ضلعی روبرو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد که اگر قرار باشد مجلس طرح رتبه بندی معلمان را بررسی کند، ممکن است این طرح به مجلس بعدی کشیده شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۶    
کارگرانی که حداقل دستمزد را دریافت می کنند، سال آینده نیز از پرداخت مالیات معاف می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
در حالیکه بعضی شغل ها محیط زیست ما آدمها را به خطر می اندازند، چند سالی است که جوانان علاقمند و کارآفرینان خلاق کشور تلاش می کنند با حرکت به سمت مشاغل سبز ضمن حفظ محیط زیست، برای خود کسب درآمد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سهم طلایی که آلمانی ها در دهه ی 90 میلادی برای واگذاری ها در نظر گرفتند، همان نهادسازی و یا تعبیه ی مقررات و زیرساخت های قانونی ست که اگر نباشد، صنایع خیلی ساده ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بررسی اسناد و فیشهای حقوقی یک شرکت تولیدی در حوزه محصولات شیمیایی و پلاستیکی نشان می دهد، همچنان پدیده فیش های نجومی و تبعیض در پرداختها همچنان پابرجاست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان مدارس غیردولتی نیز عمدتا استخدام دولت نیستند و مشمول رتبه بندی نمی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
از روز گذشته هزاران معلم، کارگر و کارکنان راه آهن و بیمارستان ها ی فرانسه در اعتراض به طرح مکرون برای اصلاح نظام بازنشستگان دست به اعتصاب عمومی زده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت کاشی خزر از راه اندازی مجدد شرکت کاشی خزر خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان علوم پزشکی 97 می گویند: هنوز پاداش پایان خدمت مان را نگرفته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
پیش فروش محصولات ایران خودرو در آذرماه با عرضه 4 محصول پژو 405 اس.ال.ایکس، پژو 206 تیپ 2، پژو پارس ال.ایکس و دنا اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری که قرارداد بیمه تکمیلی آنها اول دی ماه منقضی می شود، نگران قرارداد جدید بیمه تکمیلی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کارگران شهرداری مریوان بیش از پنج ماه معوقات مزدی دارند؛ این درحالیست که شهرداری مریوان، مشکلات نقدینگی را دلیل اصلی این شرایط می داند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه تعاون وزارت تعاون ضمن تشریح مزیت های سامانه جامع بخش تعاون اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از این سامانه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در هشت ماهه امسال 137 برنامه عمل حمایتی از خوشه های خاتمه یافته کسب و کار در کشور به انجام رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو، گفت: به زودی کمیته ایمنی معادن را تشکیل می دهیم تا برای کاهش حوادث معادن واگذار شده، برنامه های لازم تدوین شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قانون اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران برای آخرین بار توسط رئیس جمهوری برای اجرا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن از فردا آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به تدوین لایحه بودجه سال 99، گفت: 10.5 میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی با ارز 4200 تومانی اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
درحالی که کارگران با حقوق های اندک باید 10درصد مالیات بپردازند که دولت در تصمیمی جدید اقدام به معافیت سلبریتی ها با درآمدهای میلیاردی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سال ها کار کردن در معادن سیاه و سینه سوزِ ذغال سنگ، برایمان نفس نگذاشته است؛ کار کردن در دود و تراشه ی ذغال، ساده نیست؛ حالا هم که نیاز به درمان داریم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر کار در نامه ای فهرست بنگاه های اقتصادی مشکل دار را که توسط این وزارتخانه شناسائی شده اند به وزارت صمت معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ارائه فهرست بنگاه های مشکل دار به وزارت صنعت، رشد شش درصدی مشارکت زنان در اقتصاد، علاقمندی لیسانسه ها به طرح کارورزی و بازگشت شرکت هفت تپه به تولید از مهمترین عناوین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اشتغال زایی از طریق تامین مالی خرد در حالی یکی از سیاست های مهم دولت در توسعه بازار کار محسوب می شود که انتقادات زیادی در این زمینه به نظام بانکی وارد است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نتایج ارزیابی جامع 3 خودرو در سال 1397 از سوی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران به تازگی منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
با هم افزایی میان سازندگان و تلاش و همت مجموعه ایران خودرو، تعداد خودروهای دارای کسری روند نزولی داشته و درحال حاضر به کم تر از 19 هزار دستگاه و در دی ماه به صفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "تنگستان" از وقوع حادثه منجر به فوت به علت بی احتیاطی و برخورد یک کارگر با یک دستگاه لودر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری نفت ابراز امیدواری می کنند تا پایان آذرماه، شرایط شغلی آنها بهبود یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عدم اجرای قانون معلولان و عدم تحقق بودجه اجرای این قانون و تخصیص بودجه برآورد شده برای اجرای قانون در لایحه بودجه 99؛ مهم ترین خواسته معلولان در تجمع امروزشان بود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اسامی کارآفرینان برتر ملی دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر سال 96-97 اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق سازمان بیمه سلامت، گفت: در بیمه باید ابزاری طراحی شود تا حفاظت از منابع مالی مردم رصد شود؛ همچنین باید مشخص شود که آیا اعتبارات به درستی هزینه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان از کمک بلاعوض 380 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای تامین مسکن خانواده های دومعلول و بیشتر خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی، گفت که طی جلسات متعدد در فرمانداری و محل کارگاه هفت تپه و شوش کارفرمای کشت و صنعت نیشکر به اجرای برخی خواسته های قانونی کارگران ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دو کارگر چاهکن در تهران در عمق چاه آب دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی گفت: فقدان امنیت شغلی و تامین نشدن معیشت، کارگران را نگران کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در پی موافقت کارفرما با برخی از خواسته های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، اعتصاب چند هفته ای کارگران پایان یافت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
چند صد معلم شاغل و بازنشسته در بیانیه ای خواستار به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نادر مرادی با تاکید بر لزوم محاسبه دقیق سبد معاش، خواستار توجه شرکای اجتماعی کارگران به معیشت رو به افول طبقه کارگر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور می گوید: بار کمبود بودجه دولت را بر دوش اقشار کم درآمد انداخته اند درحالیکه پولدارها مالیات نمی دهند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جواب این سوال که "هزینه های درمان چه کسانی را فقیر می کند؟" کمابیش روشن است. این افراد عمدتا حداقلی بگیرانی هستند که وقتی مجبور می شوند بروند دکتر و احیانا در بیمارستان بستری شوند، فقیر می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دولت باید اطلاعات آماری خود را شفاف سازی نماید و به اطلاع عموم برساند که با چه مکانیزمی و چگونه به مردم یارانه ی حمایت معیشتی داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناسان از طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی به عنوان طرحی موثر در توسعه اشتغال همراه با مهارت آموزی نام می برند که زمینه آشنایی افراد با محیط کار و جذب آنها در بنگاههای اقتصادی را فراهم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایران خودرو به منظور تعمیق ساخت داخل و کاهش وابستگی، 9 پروژه فلزی و غیرفلزی مواداولیه تولید درسال جاری را بومی سازی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی گفت: بسیاری از کارگران ساختمانی که جزو اقشار محروم و شدیدا آسیب پذیر هستند کمک معیشتی دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی ایران خودرو دیزل : مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل از آمادگی کامل این شرکت برای بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری کشور خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری گفت: با قراردادی که با شرکت ایران خودرو منعقد شده، سوزن دوزان سیستان و بلوچستان جای قرآن خودروی ملی را تامین می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو در اطلاعیه ای تاکید کرد: ثبت نام برای خرید محصولات ایران خودرو صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود کاهش رشد اقتصادی، بازار کار بزرگ ترین اقتصاد اروپایی در وضعیت نیرومندی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
طی سال های اخیر و با سیاست گذاری های بعد از طرح تحول سلامت، حدوداً تا 65 درصد از تعرفه های حاصل از بیمارستان را به شکل های مختلف به پزشکان می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، گفت: برای نخستین بار در کشور شناسایی، طبقه بندی و کدگذاری 389 شغل بر مبنای طبقه بندی بین المللی مشاغل از سوی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در تعامل با ...
مشاهده نتایج بیشتر...