شنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۱۹Oct 2018 20

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 29 اسفند 1396 کارگر نیوز 29 فروردین 1397 کارگر نیوز 31 اردیبهشت 1397 کارگر نیوز 30 خرداد 1397 کارگر نیوز 31 تیر 1397 کارگر نیوز 29 مرداد 1397 کارگر نیوز 31 شهریور 1397 کارگر نیوز 1 مهر 1397 کارگر نیوز 2 مهر 1397 کارگر نیوز 3 مهر 1397 کارگر نیوز 5 مهر 1397 کارگر نیوز 6 مهر 1397 کارگر نیوز 7 مهر 1397 کارگر نیوز 8 مهر 1397 کارگر نیوز 9 مهر 1397 کارگر نیوز 10 مهر 1397 کارگر نیوز 11 مهر 1397 کارگر نیوز 12 مهر 1397 کارگر نیوز 13 مهر 1397 کارگر نیوز 14 مهر 1397 کارگر نیوز 15 مهر 1397 کارگر نیوز 16 مهر 1397 کارگر نیوز 17 مهر 1397 کارگر نیوز 18 مهر 1397 کارگر نیوز 19 مهر 1397 کارگر نیوز 20 مهر 1397 کارگر نیوز 21 مهر 1397 کارگر نیوز 22 مهر 1397 کارگر نیوز 23 مهر 1397 کارگر نیوز 24 مهر 1397 کارگر نیوز 25 مهر 1397 کارگر نیوز 26 مهر 1397 کارگر نیوز 27 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
مرکز آمار اتحادیه اروپا اعلام کرد: زمان مورد انتظار برای کار کردن شهروندان اروپایی 36 سال است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید وزارت کار و سازمان برنامه و بودجه دو طرح مختلف برای بسته حمایتی دارند که تلفیق آن در هیات وزیران بررسی و تصویب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سرپرستان خانوار با درآمد کمتر از 3 میلیون، مشمول سبد کالا می شوند گفت: جمعیت تحت پوشش و مبلغ قابل شارژ در نشست یکشنبه دولت نهایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت70درصدمنابع اشتغال روستایی و عشایری استان خراسان شمالی به متقاضیان دارای صلاحیت،از کاهش1.8درصدی نرخ بیکاری استان در6ماهه امسال خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور محترم در دستور کار دولت قرار دارد و امیدواریم که در اسرع وقت، تصمیمات در این مورد نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
موسسه "اچ اس بی سی" سنگاپور را به عنوان بهترین مقصد برای کارکنان خارجی معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
یک توسعه دهنده کسب و کار اظهار کرد: استارتاپ ویکندها، فرصتی هستند تا ایده ها را به کسب و کار تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: کمک هزینه ازدواج یکی از تعهدات این سازمان است که به عنوان هدیه به بیمه شدگان اجباری واجد شرایط که تشکیل خانواده می دهند پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: با مشخص شدن شکل و شرایط بسته حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر، بازنشستگانی که زیر سه میلیون حقوق دریافت می کنند نیز بسته حمایتی را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از تفاوت فاحش پرداختی به معلمان بازنشسته پیش از سال 90 و پس از این سال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴    
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: وزیران پیشنهادی اقتصاد و دارائی و تعاون کار و رفاه اجتماعی در موعد قانونی برای گرفتن رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می شوند.؛
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴    
صنایع خودروسازی ایران که تنها اسم این صنعت را یدک می کشند، رفته رفته دچار انحصار شد و در این مدت نه تنها صنایع خودروسازی کشور پیشرفتی نداشته است......
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۱    
کارگر نیوز: صبح امروز و پس از جلسه اعضای کارگری شورای عالی کار و رؤسای تشکلات کارگری و بازنشستگی کشور جلسه با معاون روابط کار برگزار شد و مقرر شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه شورای عالی کار اعلام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۱    
کارگر نیوز: صبح امروز و پس از جلسه اعضای کارگری شورای عالی کار و رؤسای تشکلات کارگری و بازنشستگی کشور جلسه با معاون روابط کار برگزار شد و مقرر شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه شورای عالی کار اعلام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
کارگران شرکت لبنیاتیِ پاک آرا سنندج از مرخصی اجباری خود خبر می دهند؛ این درحالی ست که مسئولان شرکت این موضوع را انکار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
اولین اکران فیلم مستند بمب ساعتی روز دوشنبه سی ام مهر ماه از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر در سالن هفده شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان دلیل مرگ کارگر شهرداری این شهرستان را بر اثر استنشاق گاز منواکسید کربن در اتاقک نگهبانی تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
رئیس انجمن صنفی تکنسین های دارویی آذربایجان شرقی وضعیت معیشتی شاغلان این حوزه را نگران کننده توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
نماینده ارومیه بر لزوم گسترش خدمات درمانی تأمین اجتماعی در سطح استان آذربایجان غربی تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
رییس شورای شهر مسجد سلیمان در خصوص اعتصاب کارکنان شهرداری به خاطر عدم پرداخت مطالبات مزدی، پرداخت نشدن حق بیمه و سنواتشان، گفت: باتوجه به مشکلات اقتصادی اخیر و کاهش میزان ساخت و سازهای شهری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۱    
کارگر نیوز: بی تفاوتی سرپرست وزارت کار نسبت به تامین مطالبات کارگران باعث شد تا اعضای کارگری شورای عالی کار و مشاورین و نمایندگان هرسه تشکل شوراهای اسلامی کار، انجمن صنفی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
جزئیات آماری 1350 بنگاه مشکل دار کشور نشان می دهد که 1200 واحد معادل 87 درصد این بنگاه ها، خصوصی هستند و فعالیت 15 درصد کل بنگاه های مشکل دار نیز متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان خرم آباد گفت: گویا وعده دادن و بعد به گونه ای عمل کردن که انگار چیزی نگفته ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور با انتشار نامه ای خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان مشکلات بازنشستگان خواستار توجه هرچه بیشتر برای رفع دغدغه بازنشستگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
بیش از 400 نفر از کارگران شهرداری شوشتر امروز چهارشنبه (25 مهر ماه) سومین روز اعتصاب خود را مقابل ساختمان شهرداری ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
فرامرز توفیقی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
حسین حبیبی در انتقاد از عدم برگزاری شورای عالی کار، مسئولیت را علاوه بر وزارت کار و دولت، متوجه نمایندگان مجلس می داند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
در حالی حدود 75 درصد کارگران مشمول قانون کار دو شغله هستند که دلیل اصلی آن فاصله بین حداقل دستمزد با رقم سبد هزینه خانوارهای کارگری است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران طی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور اعلام کردند: کارگران شریف و زحمت کش کشور در شرایط بسیار بحرانی به سر برده وتوان اداره زندگی و تأمین معیشت خود و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
مدیرکل روابط کار وزارت کار با اشاره به آغاز ثبت نام سراسری کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار در آینده نزدیک گفت: کارگران و کارفرمایان ملزم به ثبت نام در این سامانه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱    
آیا واقعاً می خواهند آنقدر تاخیر کنند تا زمان مذاکرات مزدی آخر سال برسد؟ آیا قانون و یکی از مهم ترین اسناد قانونی کشور که دستاورد تاریخی طبقه ی کارگر است تا آن اندازه بی ارزش است که می خواهند از ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۱    
2 سهامدار عمده این شرکت که از 31 شهریورماه سال 1394 فعالیت خود را متوقف کرده، صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری هستند که جمعا 96 درصد سهام را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۱    
کارگر نیوز: مجمع نمایندگان کارگران استان تهران به جهت عدم برگزاری جلسات شورایعالی کار بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۴۰    
کارگر نیوز: مجمع نمایندگان کارگران استان تهران برای عدم برگزاری جلسات شورایعالی کار بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۰    
منابع و مصارف برنامه حمایتی دولت از خانوارهای کم درآمد و نحوه تأمین منابع مورد نیاز و کیفیت بسته حمایتی و افراد و خانوارهایی که باید مورد حمایت قرار بگیرند، بررسی شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰    
ماموران شهرداری قزوین یک دستفروش را در خیابان سپه، مود ضرب و شتم قرار داده اند؛ شهرداری قزوین اعلام کرده این برخوردها مورد تایید ما نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
اجتماع صنفی صبح امروز کارگران شرکت کنتورسازی ایران در اعتراض به مطالبات معوقه از محدوده کارخانه به مقابل ساختمان استانداری قزوین انتقال یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: اپلیکیشن "تأمین اجتماعی من"، نسخه 5،3،1 در دو نسخه Android و iOS پیاده سازی و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
برخی منابع کارگری از گسترده شدن اعتراضات صنفی کارگران این نهاد عمومی خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
امارت متحده عربی پس از انتقادهای فراوان سازمان جهانی کار و نهادهای حقوق بشری از نحوه استخدام کارگران خارجی، کارگران افغان را با شریط جدید استخدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: رفع همپوشانی بیمه ای یکی از الزامات قانونی بوده که در این راستا اقدامات موثری بین سازمان تامین اجتماعی و سازمان بیمه سلامت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
در مرکز هلال احمر شهرستان خواف از کشف جسد کارگر بند خاکی روستای سه ده بعد از حدودا 15ساعت جستجو خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
صبح امروز جمعی از بازنشستگان کشوری مقابل سازمان برنامه و بودجه تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
منابع کارگری خراسان رضوی از به تعویق افتادن حدودا 14 ماه دستمزد نزدیک به 110 نفر از کارگران شاغل در معدن زغال سنگ آق دربند سرخس خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با انتقاد از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار طی یادداشتی نوشت:سرپرست وزارت کار شورای عالی کار را تعطیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
7 سال از ابلاغ سیاست های کلی اشتغال از سوی مقام معظم رهبری می گذرد اما هنوز بیکاری بزرگترین معضل اقتصادی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
جانباز اعصاب و روان هستم؛ سه سال است که ما برای مستمری هایمان مشکل داریم؛ از اول بهمن 1395، قرار بوده که مستمری ما را شورای عالی بانک ها افزایش دهد که اتفاق نیفتاده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران اعلام کرد در صورتی که جلسه ترمیم مزدِ شورای عالی کار برگزار نشود، علاوه بر شکایت حقوقی، اعتراض صنفی صورت خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
علیرضا مقدم گفت: کارفرما نمی تواند به هیچ عنوان از پرداخت حق السعی ایام تعلیق به کارگر طفره برود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰    
بندپی در مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت در جشنواره شهید رجایی گفت: کارکنان این وزارتخانه نسبت به سایر دستگاه ها از حقوق پایین تری برخوردارند و امیدواریم افزایش انگیزه های کاری در پرداخت حقوق را در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰    
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، امکان ثبت شماره شبای بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت تنها تا پایان مهرماه میسر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰    
مریم مقدم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۱    
طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه ها و سیاست های دولت در حوزه اشتغال در شرایط بحران اقتصادی است،این طرح اکنون در کشور در حال اجراست و به کارآفرینانی که دانش آموختگان دانشگاهی را جذب کنند 30 درصد یارانه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱    
طرح آزمایشی پرورش آبزیان(ماهی و میگو) با استفاده از زهاب نیشکر برای نخستین بار در کشور با حضور استاندار خوزستان در شرکت کشت و صنعت نیشکر میرزاکوچک خان وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
استاندار خوزستان استفاده از زهاب نیشکر برای تولیدات کشاورزی و آبزی پروری را یک فرصت در راستای افزایش بهره وری از آب بیان کرد ؛
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
با وجود گذشت 80 روز از نشست شورای عالی کار با دستور کار جبران قدرت خرید کارگران، ظاهرا این نشست به دلیل تعیین تکلیف سبد حمایتی در سطح دولت تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: آنچه امروز در مورد دستگیری سهامدار این کارخانه به اداره کار مربوط است، پرداخت حق و حقوق کارگران کارخانه در زمان بازداشت سهام دار کارخانه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
نماینده مردم قایمشهر می گوید: بالا رفتن میزان خروجی کارخانه نساجی مازندران امید را در دل کارگران و مسئولان پیگیر ایجاد کرده برای آنکه می توان بدهی های بیمه تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
نائب رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان تبریز و حومه تأکید کرد: کارگران بازنشسته مشمول تامین اجتماعی و مستمری بگیران در خصوص همسان سازی حقوق، بیمه تکمیل مازاد درمان و بیمه عمر، بهداشت و درمان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی گفت: حکم مدیرعاملی سیدتقی نوربخش توسط هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به امضا رسیده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
صبح امروز کارگران اداری و موتوری شهرداری شوشتر در اعتراض به چند ماه از معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در محوطه شهرداری این شهر تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
عضو کارگری شورای عالی کار با انتقاد از تعلل دولتی ها در برگزاری جلسه نهایی ترمیم مزد گفت: به این خلف وعده ها واکنش نشان خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
معاون توانبخشی بهزیستی آذربایجان غربی گفت: بیش از 2000 نفر از معلولان استان با درجات مختلف معلولیت به دنبال شغل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
امروز شرایط زندگی به شکلی پیش می رود که دیگر کار کردن یک نفر در خانواده نمی تواند هزینه های زندگی را پوشش دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
کارگر نیوز: سید محسن امامی فر مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد به نمایندگی از مدیرعامل این صندوق با سفر به استان کرمان و بازدید از دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان و همچنین دفتر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
یک عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار، تشکیل اتاق فکر متشکل از نیروهای بازنشسته و با تجربه را خواستار شد و گفت: از تجربیات کشورهای دیگر در به کارگیری نیروهای بازنشسته استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
اگر در گذشته درآمد یک نفر در خانواده می توانست آنها را تامین کند، امروز دیگر نمی شود به نان بازوی یک نفر تکیه کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: یک بخش از روند افزایش مستمری بگیران طبیعی است و سیر پیری هر سازمان بیمه ای را شامل می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
فعالیت کارخانه آسفالت ازنا به دلیل مشکلات زیست محیطی موقتا متوقف شد که در نتیجه آن تعدادی کارگر بلاتکلیف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
کارگران کارخانه پارس میل لنگ در استان قزوین مدعی هستند دست کم 4 ماه و نیم دستمزد از کارفرمای خود طلبکارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
با وجود افزایش حجم کار پزشکان و پرستاران یمنی در طول جنگ، دولت بیش از یک سال است که دستمزدهای آنها را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهمترین استراتژی ها و وظایف روابط عمومی ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
کارگران فصلی دخانیات علی آباد کتول در استان گلستان درحالی هر سال کار خود را در مزارع توتون آغاز می کنند که به گفتهٔ کارگران حدود دوسال است با ورود بخش خصوصی کاری برای انجام ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مریم مقدمی اصل
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مریم مقدم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
بررسی علل افزایش میزان بیکاری در استان صنعتی یزد بیانگر این نکته است که علاوه بر عامل شکاف میان صنعت و دانشگاه، فرهنگ سازی مناسبی نیز در سال های اخیر در مورد کار کردن صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید:دولت باید جدا از دهکهای محروم و خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای کارگران بسته های غذایی در نظر بگیرد تا بیش از این سبد معیشت کارگران به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
شرکت کردن 3 کارگر در عملیات حفاریِ غیرمجاز؛ آنهم در ارتفاعات سرد و صعب العبورِ دماوند، این پرسش را به ذهن می اندازد که چه چیز سبب شده آنها رنج کار در این ارتفاع را به تن بخرند؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
شهرام جمالی با انتقاد از اولویت پایین آموزش در تصمیم سازی های کلان می گوید: به نظر می رسد معلمان نباید منتظر افزایش حقوق دریافتی خود حداقل تا قبل از آغازِ سال بعد باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
در پی برآورده نشدن مطالبات کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج (یازده ماه معوقه مزدی و وضعیت بلاتکلیف بیمارستان)، از صبح امروز، تعدادی از کارکنان بیمارستان دور تازه ای از تجمعات خود را آ؛از کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان می توانند لیست حقوق و دستمزد هر ماه را حداکثر تا پایان ماه بعد به سازمان تامین اجتماعی ارسال و پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان می توانند لیست حقوق و دستمزد هرماه را حداکثر تا پایان ماه بعد به سازمان تامین اجتماعی ارسال و پرداخت نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۱    
طی پنج سال گذشته، بالغ بر یک میلیون و 808 هزار و 400 نفر شغل خود را ترک کردند که در این میان، موقتی بودن شغل نخستین عامل ترک شغل محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۱    
مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار از بروز رسانی آمار بنگاه های مشکل دار در نیمه نخست امسال خبرداد و گفت: با حمایت از 882 بنگاه اقتصادی، از ریزش 200 هزار نیروی کار جلوگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۱    
کارشناس حوزه کار بر لزوم پرهیز از جایگزینی شتابزده بازنشستگان شاغل با نیروهای جدید و جوان تاکید کرد و در عین حال گفت: مدیریت آن نیست که تلاش کنیم به هر قیمتی جایگاهی را تصاحب کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵    
دکتر منصور معظمی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش صنایع(ایدرو) معتقد است اختلاف قیمت خودرو بین بازار و کارخانه سبب شده تا خودرو از کالای مصرفی به کالای سرمایه ای تبدیل شود و انگیزه دلالی افزایش یابد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : نسخه اختصاصی برنامه اشتغال در دوره تحریم تدوین و شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
حدود 300 کارگر شاغل در شهرداری شوشتر که تحت نظارت شرکت های پیمانکاری فعالیت می کنند بابت مطالبات مزدی شش ماه گذشته خود طلبکارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
بر اساس اطلاعات آماری از وضعیت بازار کار جمعیت دهه شصت، این گروه سنی53.2درصد از جمعیت بیکار کشور معادل یک میلیون و و 734 هزار و 715 نفر را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
جمعیت افرادی که به دلایلی از جمله رکود شغلی یا پیدا نکردن شغل، کمتر از 44 ساعت در هفته کار می کنند به 2 میلیون و 435 هزار نفر رسید که 99 هزار و 800 نفر، افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
در حال حاضر 16 صندوق بازنشستگی در کشور وجود دارد و بسیاری از مدیران در طول دوران خدمت خود در دستگاه های متفاوت به عضویت چند صندوق بیمه ای مختلف درآمده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
کارشناس حوزه کار تاکید دارد که تقویت قدرت معیشت کارگران نیازمند عبور از اقتصاد خدماتی به اقتصاد تولیدی و احیای اشتغال در بخش تولید است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
مدیرکل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: آزمون استخدامی سراسری سازمان تأمین اجتماعی با شرکت بیش از 26 هزار نفر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
اینجا همه چیز را بویِ نیستی و مرگ فرا گرفته؛ حتی زمین های کشاورزی و رودخانه ها که حالا آبزیان مرده بر بستر آنها رخ می نمایند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۳    
بیش از چهل مربی پیش دبستانی در ایذه خوزستان از بلاتکلیفی شغلی انتقاد دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۳    
فرامرز توفیقی با انتقاد از اظهارات گوناگون نمایندگان مجلس در زمینه حمایت از کم درآمدها گفت: سبد معیشت نسبت به اسفند ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۳    
اعطای مجوز همواره یکی از موضوعات چالشی در وزارت صمت بوده که گاها با رانت و مفسده همراه بوده است. در تمام کشورهای توسعه یافته و پیشرفته اعطای مجوز بسیار سهل و در چارچوب ضوابط شفاف و قابل فهم می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۲    
کشت و صنعت بهکده رضوی در خرداد 63 طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی به کمیته امداد امام خمینی(ره) واگذار شد. این تعاونی پیشتر مرکز نگهداری بیماران جزامی در منطقه شمال شرقی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۲    
از نگاه یک کارشناس حوزه کار پیش بینی بسته های غذایی، معافیت مالیاتی کارگران، کاهش تعرفه خدمات درمانی و معافیت کارفرمایان از پرداخت مالیات و عوارض از جمله راهکارهای حمایت از خانوارهای کارگری و افزایش ...
مشاهده نتایج بیشتر...