چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۱۰:۵۷Jan 2018 17

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 31 اردیبهشت 1396 کارگر نیوز 1 خرداد 1396 کارگر نیوز 31 تیر 1396 کارگر نیوز 31 مرداد 1396 کارگر نیوز 31 شهریور 1396 کارگر نیوز 30 مهر 1396 کارگر نیوز 30 آبان 1396 کارگر نیوز 1 آذر 1396 کارگر نیوز 1 دی 1396 کارگر نیوز 2 دی 1396 کارگر نیوز 3 دی 1396 کارگر نیوز 4 دی 1396 کارگر نیوز 5 دی 1396 کارگر نیوز 6 دی 1396 کارگر نیوز 7 دی 1396 کارگر نیوز 8 دی 1396 کارگر نیوز 9 دی 1396 کارگر نیوز 10 دی 1396 کارگر نیوز 11 دی 1396 کارگر نیوز 12 دی 1396 کارگر نیوز 13 دی 1396 کارگر نیوز 14 دی 1396 کارگر نیوز 15 دی 1396 کارگر نیوز 16 دی 1396 کارگر نیوز 17 دی 1396 کارگر نیوز 18 دی 1396 کارگر نیوز 19 دی 1396 کارگر نیوز 20 دی 1396 کارگر نیوز 21 دی 1396 کارگر نیوز 22 دی 1396 کارگر نیوز 23 دی 1396 کارگر نیوز 24 دی 1396 کارگر نیوز 25 دی 1396 کارگر نیوز 26 دی 1396 کارگر نیوز 27 دی 1396 
  ۳۳ دقیقه پیش    
تجربیات دولت های گذشته به خوبی نشان می دهد، ایجاد اشتغال با پول پاشی محقق نمی شود، در نتیجه، ضرورت دارد برنامه دولت در این زمینه به عنوان مبنای تبصره 18 لایحه بودجه 97 اصلاح گردد.
  ۳۳ دقیقه پیش    
فعال بازار کار با اشاره به اینکه وزارت کار به جای توجه به تولید به سراغ طرح هایی رفت که به هیچ وجه با شرایط موجود بازار ...
  ۳۳ دقیقه پیش    
یک جوان 22 ساله هنگام انجام کار در شرکت پتروشیمی شارند جان باخت.
  ۳۳ دقیقه پیش    
روز گدشته یک کارگر میانسال در سنندج؛ بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
  ۳۳ دقیقه پیش    
اشتغال غیررسمی در حالیکه سهم کمی از اقتصاد را تشکیل می داد اما بر اساس آمار ارائه شده از سوی مسئولان نسبت این مشاغل با مشاغل رسمی برابر شده است.
  ۳۳ دقیقه پیش    
نماینده کارگران در شورای عالی کار، بررسی نحوه تامین سبد معیشت کارگران و راه های حمایت از تولیدکنندگان را در اولویت کارگروه دستمزد شورای عالی کار عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۴    
صبح امروز؛ شماری از کارگران شاغل در شرکت حمل ونقل خلیح فارس بابت خصوصی سازی و معوقات مزدی خود تجمع صنفی برپا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۴    
تصمیم شهرداری تهران برای دریافت عوراضِ تردد از بزرگراه ها، واکنش یکی از فعالان صنفی کارگری را به دنبال داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۴    
حقوق آذر ماه حدود دو هزار نفر از کارگران شرکت حفاری شمال پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۴    
مسئولان محورهای کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران انتخاب و معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۴    
شامگاه روز گذشته (دوشنبه 25 دی ماه) یکی از کارگران بخش کشاورزی مجتمع نیشکر هفت تپه بعد از پیاده شدن از سرویس مورد حمله افراد نا شناس قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۴    
فرهاد حسینی زاده، نماینده کارگران کارخانه پشم سنگ است. او می گوید: برای کارگرانی که تجربه سالهای زمان جنگ را دارند؛ هر سال مذاکرات مزدی یادآور خاطرات گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۴    
کارگر نیوز: با توجه به تبصره دو ماده 41قانون کار افزایش دستمزد می بایست با در نظر گرفتن سبد معیشت کارگران انجام پذیرد و تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی یا مرکز آمار نمیتواند به تنهایی مبنای محاسبه برای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
استاندار تهران با اشاره به طرح ایجاد 975 هزار شغل در کشور تا پایان سال گفت: سهم استان تهران ایجاد 126 هزار شغل است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
به گفته ناصر آقاجری؛ تنها راه نجات اقتصاد از رکود و بیکاری بازگشت به قانون اساسی و قانون کار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
یک فعال صنفی کارگزاران مخابرات روستایی معتقد است؛ محلس باید شرکت مخابرات ایران را وادار به اجرای قانون کند تا مطالبات کارگزاران مخابرات برآورده شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
حدود 1500 کارگر تخلیه و بارگیری کالا که در بازارچه مرزی پرویزخان واقع در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه شاغل هستند، دو ماه است که دفترچه بیمه هایشان تمدید نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بر اساس نتایج یک گزارش رسمی کمترین دستمزد در بین مشاغل بخش کشاورزی به کشاورزان میوه چین با دستمزد ماهیانه یک میلیون و 350 هزار و 684 تومان اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران این روزها دارند و هرچه به آخر سال نزدیک تر می شویم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بی بی سی فارسی انگلیس پروژه جدیدش علیه ایران را به بهانه حمایت از جامعه کارگری کلید زده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت از تمامی کسب وکارهایی است که در چارچوب ضوابط و مبتنی بر قواعد بازار خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
گزاش ها حکایت از آن دارد که حدود 56 درصد نیروی کار شاغل در صنعت کمتر از 10 سال کار می کند و همچنین میانگین طول مدت اشتغال در بخش خدمات حدود 10 سال برآورد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
کارگران کارخانه منسوج کیان کُرد ملایر مدعی هستند 6 ماه دستمزد و عیدی سال های 95 و96 از کارفرمای خود طلبکارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
به گفته ابراهیم مقیمی (عضو شورای اسلامی شهرستان عسلویه) با گذشت سال ها از فعالیت منطقه ویژه اقتصادی عسلویه، هنوز سهم جوانان بومی این منطقه از مشاغل صنعتی رضایت بخش نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
دومین روز از تجمع کارگران فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی با وعده مسئولان مبنی بر پرداخت معوقات خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
بیش از 500 کارگر روز مزدی کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، صبح امروز در اعتراض به آنچه بی توجهی کارفرما در پرداخت مطالبات مزدی می خواندند، در محوطه مجتمع دست به اعتراض صنفی زدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
اعتراض صنفی کارگران کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز که از 23 آذر ماه آغاز شده است، امروز به سی ودومین روز رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴    
درحالی برنامه اشتغال فراگیر برای ایجاد 970 هزار شغل در سال 96 از سوی جهانگیری ابلاغ شد و در شهریور امسال هم در مراسمی با حضور ربیعی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل تعاونی های تولیدی وزارت تعاون می گوید استفاده شایسته از پتانسیل تعاونی ها موجب اشتغالزایی گسترده در کشور می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
دریانوردانی که روی کشتی های نفت کش کار می کنند، در ارتباط با ماهیت شغلی خود می گویند: انگار روی بمب زندگی می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
در روزهای گذشته، پس از دو سال وقفه، انتخابات شورای اسلامی کار در بهشت زهرا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
هزاران نفر از کارگران بیمارستا ن ها، مترو و حمل و نقل کشور یونان در اعتراض به محدود کردن حق اعتصاب سندیکاهای کارگری، از ابتدای این هفته به خیابان ها آمده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
کارگران فصلی به این دلیل که کارفرمای معینی ندارند و خود را به صورت اختیاری بیمه کرده اند، نمی توانند از مزایای مقرری بیکاری بهره مند شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
به عقیده بیژن امیری، اگر دولت ها برای خانه دار شدن مردم برنامه جدی داشتند، حداقل در جلسات تعیین مزدِ شورای عالی کار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
در بیانیه مشترک کانون بازنشستگان استان تهران و کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران، ضمن اعلام پایبندی به قانون و برائت از هر نوع اغتشاش و بی قانونی، بر مطالبات کارگران تاکید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۴    
کارگر نیوز: مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در پیامی درگذشت شهادت گونه تمامی خدمه و پرسنل کشتی نفتکش کشورمان در سواحل شرقی چین را به خانواده های داغدیده آنان تسلیت گفت.....
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۴    
کارگر نیوز: حادثه ناگوار غرق شدن کشتی نفتکش سانچی و درگذشت تاسف برانگیز 32 پرسنل آن موجب تاثر و تالم خاطر فراوان گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۴    
پرداخت تسهیلات برای توسعه اشتغال روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی با امضای تفاهمنامه همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، پست بانک و شرکت توسن آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون درباره طرح تامین مالی جمعی گفت: در صورت استقبال سرمایه گذاران از ایده های نوپا این سرمایه های خرد تبدیل به پشتوانه ای برای حمایت از یک ایده اقتصادی می شوند که ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۴    
جمعی از کارگران کیش چوب ، صبح امروز (24 دی ماه) در اعتراض به بلاتکلیفی 200 نفر از همکارانشان به دلیل تعطیلی این واحد تولیدی، مقابل ساختمان منطقه آزاد کیش در جزیره کیش تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۴    
گروهی از کارگران تعمیرات خطوط راه آهن شمال شرق در انتقاد به پرداخت نشدن حقوق معوقه خود دست به اعتراض صنفی زدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۴    
ظهر امروز معادل یک ماه از مجموع دو ماه معوقات مزدی کارگران معدن زغال سنگ البرز شرقی پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۴    
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران در نامه ای خطاب به کمیسیون تلفیق، مجلس، خواستار توجه جدی نمایندگان به مطالبات خود در زمینه بودجه شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴    
صبح امروز حدود صد نفر از کارگران پیمانکاری پارس جنوبی در اعتراض به معوقات مزدی دست از کار کشیدند و تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴    
دبیر کانون انجمن های صنفی کارگری حِرَف استان آذربایجان شرقی می گوید: نرخ تورمی که هر ساله از سوی بانک مرکزی برای تعیین دستمزد اعلام می شود، اختلاف فاحشی با سبد معیشت خانوار کارگری دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴    
کارگران معدن زغال سنگ طزره از زیرمجموعه های معادن زغال سنگ البرز شرقی، نسبت به پرداخت نشدن دو ماه مطالبات خود معترض شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴    
در میزگرد پیش رو که با مشارکت فرشید یزدانی و علی خدایی در تحریریه ایلنا برگزار شد، راه های برون رفت سازمان تامین اجتماعی از دشواری ها و بحران های پیش رو مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۴    
فرامرز توفیقی می گوید: در حال حاضر فاصله عمیقی بین سبد معیشت و حداقل دستمزد کارگران وجود دارد و کارگران دیگر طاقت ندارند سفره هایشان بیش از این کوچک شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۴    
معاون وزیر کار گفت: هدف اصلی شیوه نوین تامین مالی جمعی حمایت از کارآفرینان و نوآوران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۴    
سمنان - مسئولان وزارت کشور و استان سمنان در روزهای اخیر به آمار 7.1 درصد از نرخ بیکاری استان اشاره کردند حال آنکه واقعیت در جامعه به خصوص در شرق استان، چیز دیگری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۴    
به گفته دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران، رقم دستمزد امسال کارگران 930 هزار تومان است که بر اساس آن حداقل یک میلیون و 860 هزار تومان و حداکثر 2 میلیون و 790 هزار تومان عیدی باید به کارگران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۴    
باید به این نکته اشاره کنم که وقتی ما می گوییم شخصی با 2 میلیون و 300 هزار تومان حقوق معاف از مالیات است یعنی از دید ما این فرد به زور زندگی خودش را می چرخاند. از این شخص مالیات گرفتن منطقی نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور گفت: طبق مصوبه این کمیسیون حقوق های کمتر از 5میلیون بین 10 تا 18 درصد در سال آینده افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۴    
شیوه نوین تامین مالی جمعی امروز با عقد تفاهم نامه مشترک بین وزارتخانه های "اقتصاد و دارایی"، "تعاون، کار و رفاه اجتماعی" و "ارتباطات و فناوری اطلاعات" رسما در نظام تامین مالی کشور وارد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
عباس اورنگ می گوید: تغییر مبنای محاسبه مطالبات سازمان تامین اجتماعی مانند بیش از اندازه فشرده نگه داشتن یک فنر با قدرت تخریب بالا است که وقتی آزاد شود هیچ چیزی سد راه آن نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
به دنبال اعتراض چند ساله سندیکاهای کارگری به پایین بودن سطح دستمزد ها در فروشگاه زنجیره ای والمارت ، مدیران این فروشگاه تصمیم گرفتند کف پرداخت مزد را در ازای هر ساعت کار به 11 دلار برسانند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
کارگر نصاب آسانسور در قزوین حین انجام کار، جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
اکبر شوکت می گوید: اینکه دولت مطرح می کند قصد دارد فقط اصل مطالبات تامین اجتماعی را بپردازد و باید سازمان از فرع پول و سود آن بگذرد، طفره رفتن از انجام تعهدات قانونی ست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
یک فعال کارگری می گوید: مبالغی که هم اکنون بابت کمک هزینه ماهیانه مسکن یا حق اولاد به کارگران پرداخت می شود؛ هیچ سنخیتی با واقعیت های زندگی روزانه ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره کار شهرضا از تعطیلی واحدها، بیکاری کارگران و تاخیر در پرداخت دستمزدها خبر داد و یک کارگر بومی به خبرنگار ما گفت: با تعطیلی واحدها مجبوریم از این قطب صنعتی مهاجرت کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
در حالی دولت صحبت از اجرای طرح های اشتغالی به منظور ایجاد 970 هزار شغل در سال 96 می کرد که دولتی ها اجرای این طرح ها را به سال آینده موکول کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار می گوید: پرداخت وام اشتغال روستایی باید با احتیاط و نظارت دقیق و کارشناسی صورت گیرد تا شاهد هدر رفت منابع و عدم ایجاد شغل نباشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
سمنان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان ضمن بیان اینکه افزایش آمار اشتغال به منظور تحقق شعار سال در دستور کار قرار دارد، گفت: 76 درصد تعهد اشتغال طی سال جاری در استان تحقق یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: اگر بدهی معوقه دولت به سازمان تامین اجتماعی بدون درنظر گرفتن جریمه دیرکرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
علیرضا خرمی گفت: اکثریت کارگران پلی اکریل به کار بازگشته اند. کارگران امیدوارند مطالبات مزدی آنها نیز به زودی پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
باوجود تعویق دست کم 4 ماه حقوقِ کارگرانِ کارخانه سیمان کارون در مسجد سلیمان، برخی کارگران، وضعیت فعلی را بهتر از گذشته می دانند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
رییس اتحادیه کارگران قراردادی به متقاضیان وام روستایی پیشنهاد کرد کسب و کار مورد نظرشان را در قالب شرکتهای تعاونی یا سهامی دنبال کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780 هزار تومان برای سال97است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
محمدرضا داعی معتقد است؛ بالا رفتن هزینه های زندگی ازجمله اجاره بها و قیمت مواد غذایی موجب شده سرپرست خانوارهای کارگری نتوانند از پس تامین معاش آبرومندانه بربیایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی، در نامه ای پیگیری مناسب نیروی دریایی، وزارت حمل و نقل و دیگر سازمان های ذی ربط چین را در حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی، در آب های چین خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس کانون کاریابی های کشور، با اشاره به فرآیند جدید دریافت بیمه بیکاری پس از تفویض این اختیار در 4 استان به کاریابی ها، گفت: عملیات جستجوی شغل برای این افراد انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مشاور مطالعات راهبردی اتاق تعاون ایران با تاکید بر استفاده از ظرفیتهای بخش تعاون در طرح اشتغال روستایی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
راه اندازی سامانه کارا، آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی، معرفی رسته شغل های اولویت دار طرح اشتغال فراگیر و روستایی و الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی از مهمترین خبرهای هفته جاری بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
نرخ بیکاری منطقه یورو در ماه نوامبر به پایین ترین سطح از ژانویه 2009 که منطقه یورو دچار رکود شده بود، رسید که تازه ترین نشانه از بهبود اقتصاد این منطقه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
آمارها نشان می دهد که بر خلاف تصور اکثر مردم، کارکنان هشت کشور جهان بیش از ژاپنی ها کار می کنند!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
یک کارشناس حوزه کار معتقد است تسهیلات اشتغال روستایی باید به بنگاه هایی داده شود که در مناطق روستایی و عشایری فعالیت دارند و با تکیه بر منابع مالی خود ماندگار شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی با اشاره به آمار سالانه جذب نیرو از سوی دولت، گفت: سالانه بر اساس نیازهای موجود بین 30 تا 40 هزار نفر از طریق آزمون های مختلف استخدامی جذب دولت می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
در برنامه پیش بینی شده برای بازار مسکن در بودجه سال آینده با سرمایه گذاری حدود 7838 میلیارد تومانی حدود 300 هزار شغل ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مدیر کل توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کاردرباره پرداخت یارانه سود تسهیلات به طرح های اشتغال گفت:یارانه تسهیلات برای مناطق روستایی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
همه ما در امور عادی روزمره به مسائلی برمی خوریم که گاه برای حل و فصل آن به وکیل، حقوقدان، قاضی و محکمه نیاز داریم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
کارگران شهرداری صفادشت در استان تهران می گویند که شهرداری هنوز بابت مطالبات مربوط به دستمزد پنج ماه گذشته با آن ها تسویه حساب نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
استخراج خودسرانه از معادن در افغانستان موجب ایجاد نگرانی های فراوان درباره ایمنی و به کارگیری کودکان به عنوان کارگر در این محیط ها شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن سه نفر در حادثه سرریز اسید در یک کارخانه در اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
حسین حبیبی می گوید: سیاستهای تعدیلی و نتایج آن ها، زندگی اقشار فرودست و کارگر را مختل کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار با تاکید بر لزوم متعادل سازی دستمزها گفت: مزد کارگران کم است و باید به شکل پلکانی افزایش یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴    
به عقیده آرش فرهادی (نماینده سابق کارگران کارخانه آبسال)، تازمانی که قیمت اقلام ضروری زندگی هرسال به صورت چراغ خاموش چند نوبت افزایش می یابد؛ روند کنونی افزایش دستمزدها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۹    
دیوان عدالت اداری رای داد که پرستاران با بیست سال سابقه کار می توانند پیش از موعد بازنشست شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۹    
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار فهرست رسته های اولویت دار در برنامه توسعه اشتغال روستایی و عشایری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۹    
به رغم تدوین قوانین حمایتی از بانوان شاغل، برخی نهادها، کارفرمایان با سوء استفاده از نبود نظارت بر اجرای قوانین، در قبال نیروی کار خود تعهد ندارند و این قوانین همچنان سلیقه ای اجرا می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۹    
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فهرست رسته های اولویت دار در استانهای مختلف سراسر کشور در چارچوب برنامه اشتغال فراگیر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۹    
اجلاس سالیانه کنفدراسیون بین المللی جنبش کارگری (ICLM) در شهرِ دیاربکر ترکیه از امروز آغاز به کار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۹    
در شرایطی که فاصله هزینه ها و حد استطاعت مزدبگیران تا این حد بالاست، معلوم است که اسکان غیررسمی و خانه های ارزان که استحکام لازم ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۹    
کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز؛ امروز چهار شنبه 20 دی ماه؛ بیست وهفتمین روز اعتراض خود را ادامه دادند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۹    
علی ربیعی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در ششمین جلسه کمیته تلفیق شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی در سال 1396از تشکیل مرکز پایش فقر در راستای برنامه فقرزدایی دولت و مبارزه با فقر مطلق خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۹    
عبدالعالی که در این همایش کارگاه یادگیری با طعم لذت را تدریس می کرد؛ در پایان این گفت وگو، با توجه به شرایط موجود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
به گفته بوهندی کمالی ، تامین هزینه های زندگی برای بومی های مزدبگیر عسلویه که اکثریت آنها کارگر خدماتی و حداقل بگیر هستند، دشوار است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
جمعی از کارگران کارخانه ایران قوطی در استان قزوین روز گذشته (سه شنبه 19 دی ماه) در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی و حق بیمه هایشان مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
کارگران طرح انتقال آب با لوله به مزارع دشت سیستان مطالبات مزدی مربوط به سال های 95 و 96 خود را با گذشت 9 ماه از سال جاری دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۹    
رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران، بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیتهای مغفول مانده گردشگری تاکید کرد و گفت: صنعت گردشگری علاوه بر ارزآوری، افزایش درآمد و اشتغالزایی بالایی به دنبال دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...