جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۱:۵۳Jul 2020 10

خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

 
خبر هرمزگان 28 اسفند 1396 خبر هرمزگان 29 اسفند 1397 خبر هرمزگان 29 اسفند 1398 خبر هرمزگان 31 فروردین 1399 خبر هرمزگان 31 اردیبهشت 1399 خبر هرمزگان 31 خرداد 1399 خبر هرمزگان 1 تیر 1399 خبر هرمزگان 2 تیر 1399 خبر هرمزگان 3 تیر 1399 خبر هرمزگان 4 تیر 1399 خبر هرمزگان 5 تیر 1399 خبر هرمزگان 6 تیر 1399 خبر هرمزگان 7 تیر 1399 خبر هرمزگان 8 تیر 1399 خبر هرمزگان 9 تیر 1399 خبر هرمزگان 10 تیر 1399 خبر هرمزگان 11 تیر 1399 خبر هرمزگان 12 تیر 1399 خبر هرمزگان 13 تیر 1399 خبر هرمزگان 14 تیر 1399 خبر هرمزگان 15 تیر 1399 خبر هرمزگان 16 تیر 1399 خبر هرمزگان 17 تیر 1399 خبر هرمزگان 18 تیر 1399 خبر هرمزگان 19 تیر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- شمار جانباختگان کرونا در هرمزگان با 22 فوتی در 48 ساعت گذشته، به 356 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد: روند نسبی افزایش دما در این استان تا اوایل هفته آینده تداوم یابد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: تکاوران پلیس استان 280 کیلوگرم تریاک را در یک عملیات مسلحانه در میناب کشف و یک شرور مسلح را به هلاکت رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: کارشناسان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی استان یک فقره فرار مالیاتی یکهزار و 100 میلیارد ریالی را شناسایی و کشف کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از جان باختن 425 نفر در هرمزگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و یکی از مشکلات شیوع این بیماری را برنامه ها و مراسم دولتی و بازدیدهای نمایشی در استان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۴۹    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با فوت 13 بیمار در 24 ساعت گذشته، شمار افرادی که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در هرمزگان جان خود را از دست داده اند به 334 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هرمزگان از برگزاری استخدامی نهضت سوادآموزی و سازمان ثبت اسناد در پنج نقطه جغرافیایی استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سعادت سجادیان، کارشناس رادیولوژی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: امروز 12 نفر دیگر نیز در استان در پی ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند و حال 42 نفر از مبتلایان نیز وخیم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تعداد شهرستان های قرمز کرونا در این استان با قرار گرفتن سه شهرستان بستک، خمیر و جاسک در این وضعیت به 10 مورد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از اواخر فردا سه شنبه و روز چهارشنبه، وزش باد نسبت شدید جنوب شرقی (گاهی تا 40 کیلومتر درساعت) سبب مواج شدن دریای عمان و تنگه هرمز خواهدشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: 7 نفر دیگر در روز 15 تیرماه جان خود را در این استان در اثر ابتلای قطعی به بیماری کرونا از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون هواشناسی هرمزگان گفت: فعالیت سامانه مونسونی در هرمزگان ادامه دارد و در شرق هرمزگان به خصوص در منطقه بشاگرد بارش های خوبی را شاهد بوده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده حوزه مرکزی هرمزگان با بیان اینکه در زمینه شیوع ویروس کرونا در استان هرمزگان شاهد وضعیت فوق قرمز و بحرانی هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: 11 فوتی در 24 ساعت اخیر بر شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان افزوده شد و شمار کل فوتی های قطعی ناشی از کرونا در استان به 302 نفر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از دستگیری 13 سارق و خرده فروش در طرح های ضربتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۹    
خبر هرمزگان- محمد ضعیفی، رییس اسبق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در پی ابتلا به بیماری کویید 19 درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- پس از دو ماه بحران و اعلام وضعیت قرمز کرونایی در هرمزگان محدودیت و تعطیلی های تصویب شده ستاد ملی کرونا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری متهم تیراندازی و تهدید در فضای مجازی و کشف یک قبضه سلاح جنگی کلاش در یکی از شهرستان های استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ساخت چهار مدرسه به همت خیران در مناطق روستایی و محروم شهرستان جاسک آغاز شد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اول رئیس جمهوری اصلاحیه مربوط به مصوبه تعیین سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل بیماری در کیش از شنبه 14 تیر به مدت یک هفته قابل اجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: 10 فوتی جدید کرونا در هرمزگان بر شمار فوتی های کرونا افزوده شد و این آمار به 287 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- منابع محلی می گویند پلنگ ایرانی در ارتفاعات شمال شرقی هرمزگان در حمله به یک گله دام، 5 بز را دریده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۳۹    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- همه گیری ویروس کرونا که ابعاد اقتصادی و جانی فراوانی داشته است، برای ما مردم استان هرمزگان یک وجه دیگر از محرومیت را هم نمایان کرد و آن هم خودمختاری مناطق آزاد کیش و قشم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون هواشناسی هرمزگان از تداوم فعالیت سامانه مونسونی در ارتفاعات استان هرمزگان و به ویژه منطقه بشاگرد و وقوع بارش های سیلابی در ان منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- برخورد خودروی نیسان با موتور سیکلت در جاده فین- رضوان در بندرعباس 3 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: امروز 11 تیرماه نیز 8 نفر دیگر در هرمزگان بر اثر ابتلای قطعی به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند و شمار فوتی ها به 277 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نقطه به نقطه منطقه نوگین و گیشدان در شهرستان جاسک گواه یک درد و مشکل و معضل جدی است. بی شک همه بر تحقق عدالت اجتماعی در همه ابعاد خصوصا عدالت در مباحث آموزشی تاکید دارند و آن را امری ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: ممنوعیت ها و محدودیت های جدید کرونایی در هفت شهر قرمز این استان از روز جمعه هفته جاری اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۴    
خبر هرمزگان- با فوت هشت نفر دیگر، شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 269 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- جانشین ستاد مدیریت بحران کیش گفت: استاندار هرمزگان اعلام کرده اند لازم است برخی از شهرهای قرمز استان به مدت یک هفته تعطیل شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۹    
خبر هرمزگان- طی سه روز گذشته، سه تصادف با شتر در جاده های هرمزگان رخ داد که هر تصادف یک قربانی بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: در 24 ساعت اخیر 10 نفر دیگر در هرمزگان در پی ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد یک کودک هشت ساله است که ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- روستا های زاج و داربست در سیل 20 دی 98 هرمزگان به شدت آسیب دیدند و ساکنان این دو روستا که 150 خانوار و بالغ بر 700 نفر می شوند در چادر های هلال احمر اسکان داده شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: طرح تعطیلی یک هفته ای برخی از فعالیت ها در هرمزگان از جمله تعطیلی ادارات برای عبور از پیک بیماری کرونا و کمک به کادر درمانی استان به ستاد ملی مدیریت و مقابله با ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: ️دریا امروز دوشنبه در محدوده جاسک تا شرق تنگه هرمز با وزش بادهای جنوب شرقی مواج است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از این بیماری در هرمزگان همچنان ادامه دارد و امروز با فوت 12 نفر دیگر، شمار فوتی ها به 251 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استانداری هرمزگان اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی 7 روزه 7 شهر در وضعیت قرمز هرمزگان به ستاد ملی کرونا ارائه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده مردم بندرعباس در مجلس با حضور در جلسه علنی شورای شهر بندرعباس به انتقاد از عملکرد این شورا پرداخت و از خیانت مجمع نمایندگان مجلس دهم نیز سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کاراگاهان پلیس آگاهی استان راز جسد سوخته شده در بیابان های بندرعباس را با شناسایی و بازداشت قاتل آشکار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۷    
خبر هرمزگان- پس از انتقادها و اعتراض های عمومی به عملکرد استاندار هرمزگان در برابر بحران کرونا و انتشار این انتقادها در قالب یادداشت خبر هرمزگان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۱۷    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: با فوت پنج نفر در 24 ساعت گذشته شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 239 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به این سوال پاسخ داد که چرا از بیماران کرونایی در مراکز درمانی دولتی پول گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تأکید بر پرخطر بودن ویروس کرونا هرمزگان در دو هفته جاری، خاطرنشان کرد: اینکه اگر اعلام می شود بازار باز است به معنای الزام خروج از خانه نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد: با توجه به ادامه فعالیت سامانه مونسونی در سه روز هفته جاری، رودخانه ها در شرق استان بویژه منطقه بشاگرد به صورت موقتی سیلابی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- وقوع حادثه آتش سوزی در کوه شب سبب شده مراتع و پوشش گیاهی و جانوری طعمه آتش شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با فوت هفت نفر در 24 ساعت اخیر شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 234 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سرپرست شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با توجه به کاهش ساعت کار ادارات استان، در صورتی که اداره ای پس از پایان ساعت کاری، در مصرف برق صرفه جویی نکنند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۳:۴۷    
خبر هرمزگان- بالاترین آمار فوتی طی یک روز بر اثر کرونا در هرمزگان ثبت شد و 17 بیمار طی 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- پرواز تهران- جاسک مجبور به فرود اضطراری در جزیره کیش شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: شمار فوتی های کرونا در هرمزگان با 9 نفر افزایش در 4 تیرماه به 210 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون بهداشت وزیر بهداشت اعلام کرد: شنبه هفته جاری تصمیم خوبی در ستاد ملی کرونا گرفته شد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان از شناسایی خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول 29 هزارمتر در ساحل یکی از روستاهای شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم با اشاره به افزایش آمار کرونا در استان هرمزگان تأکید کرد که به دنبال رایزنی با ستاد مرکزی کرونا به منظور تعطیلی دو هفته ای ادارات استان و قرنطینه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۷    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با فوت 10 نفر بیمار مبتلا به کرونا در یک روز اخیر شمار کل فوت شدگان استان به 201 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس بیمارستان کودکان بندرعباس گفت: بخش کویید 2 در بیمارستان کودکان این شهر به دلیل افزایش موارد مبتلا به کرونا ایجاد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به گذر موج ناپایدار تا صبح فردا سه شنبه وزش بادهای نسب شدید شمال غربی سبب مواج شدن آب های خلیج فارس و نیمه غربی تنگه هرمز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۷    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شامگاه دوشنبه 2 تیرماه، از مرگ کودک 11 ماهه مینابی به عنوان کم سن ترین قربانی کرونا در هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۷    
خبر هرمزگان- دادستان کل کشور گفت: توانستیم کشتی هایی را که حامل خاک ارزنده ایران بودند، جلویش را بگیریم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: در اولین روز از تیرماه 99، شمار فوتی ها در هرمزگان با 10 نفر افزایش به 184 نفر رسیده است و این استان در وضعیت هشدار قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از نوسازی و بهسازی ناوگان حمل متوفی و احداث دو سردخانه در ساختمان غسالخانه سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۷    
خبر هرمزگان- سی و یکمین شماره مجله ی الکترونیکی ادبیات، هنر و اندیشه جن زار، همراه با آثاری از هنرمندان هرمزگان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- این روزها که هرمزگان در وضعیت قرمز نه بهتر است بگوییم سیاه کرونا قرار گرفته و آمار فوتی ها کرونایی هایش در مرز عبور از 200 نفر است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی شهرستان بستک از شناسایی و کشف یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس از مثبت شدن تست کرونا 13 نفر از اعضای تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دکتر نوروزیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: با فوت 9 نفر دیگر، شمار فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا در هرمزگان به 174 نفر رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال به دلیل شرایط ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از ازدحام خانواده ها، ثبت نام دانش آموزان پایه های اول ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- بیش از 300 نفر از پزشکان و اعضای کادر درمان هرمزگان در نامه ای سرگشاده به استاندار این استان خواستار اجرای قرنطینه کامل استانی به مدت دوهفته به دلیل افزایش شیوع کرونا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۷    
خبر هرمزگان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: اقدام به فک پلمب یک مجتمع تجاری در بندرعباس جرم بود و پرونده قضایی تشکیل و برخورد قاطع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۷    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- آنچه در قانون در خصوص صلاحیت ها، اختیارات و وظایف نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر گفته شده، قطعا این رویه ای نیست که شما بزرگواران در پیش گرفته اید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت اخیر 10 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در این استان جان خود را از دست دادند که بیشترین تعداد آن در بندرعباس بود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس هیات سرپرستی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی رودان گفت: در راستای حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و تثبیت قیمت لیموترش، برداشت محصول از باغ های این شهرستان ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان از سفر معاون وزیر بهداشت به این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- این گمان وجود داشت که ویروس کرونا کاری به کودکان ندارد و بیشتر افراد دارای بیماری زمینه ای را هدف می گیرد اما با مرگ کودک 10 ساله هرمزگانی بار دیگر ذهن ها به سمت همه گیری این بیماری در ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر شبکه بهداشت بشاگرد با بیان اینکه روزانه 10 نفر بر اثر عقرب گزیدگی به مراکز در مانی مراجعه می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با فوت دختر 10 ساله و هفت نفر دیگر، شمار فوتی های کرونا در هرمزگان به 155 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: در همه گروه های خونی دچار کمبود هستیم و از مردم تقاضا داریم که ما را در تأمین خون مورد نیاز بیماران یاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شامگاه چهارشنبه گفت: با فوت 13 مبتلای دیگر رکورد فوتی های ناشی از بیماری کرونا در یک روز شکست.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیش از 250 نفر از کادر بهداشت و درمان در سراسر استان هرمزگان به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- وزیر نفت در نامه ای خطاب به وزیر کشور مبنی بر تذکر به مسؤولان استانی از جمله هرمزگان، عدم بکارگیری نیروی انسانی بومی و جدید در شرکت پخش فرآورده های نفتی را خواستار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۲:۴۷    
خبر هرمزگان- روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تازه ترین آمار بیماری کووید19 (کرونا) در استان از فوت 12 مبتلای دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- در حالی که حدود پنج ماه از شیوع کرونا می گذرد، اداره صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بالاخره قیمت ماسک و دستکش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۷    
خبر هرمزگان- گروه اقتصادی- مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: اپیدمی کرونا رنج بسیاری را بر مردم تحمیل کرده است و فولاد هرمزگان با توجه به شیوع این بیماری و در لحظات سخت در کنار مردم استان است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گروه اقتصادی- فولاد هرمزگان پس از برگزاری مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت، 150 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: هشت نفر دیگر در استان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ابتلا به کرونا تا هفته آینده 50 درصد افزایش خواهد یافت و تعداد جانباختگان بر اثر کرونا طی دو هفته اخیر سه برابر کل فوتی ها در سه ماه گذشته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ادامه وضعیت قرمز کرونا در هرمزگان هشت بیمار دیگر جان خود را از دست دادند و حال 18 بیمار نیز وخیم است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سه شنبه هفته گذشته (20 خرداد) بازرسان مرکز بهداشت بندرعباس مجتمع تجاری زیتون را به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- پنج نماینده استان هرمزگان در مجلس امروز 25 خرداد 99 در نامه ای به دکتر روحانی رئیس جمهوری خواستار پایان نادیده انگاری بحران کرونا در هرمزگان و اختصاص فوری امکانات بیشتر درمانی به استان ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیروهای این مجموعه بر اساس وظایف خود بیش از 2000 بار جلوی تخلف خودروهای میوه فروش در بندرعباس را گرفته اند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: یک فروند شناور حامل 888 کیلوگرم موادمخدر در آب های خلیچ فارس توقیف شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس به شایعات اخیر در فضای مجازی در خصوص اشکالات دستگاه اکسیژن ساز و ژنراتور برق این مجتمع درمانی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- از حوالی ساعت 23 پنج شنبه 22 خرداد، آتش سوزی گسترده ای در بندرگاه صیادی بندرکنگ موجب سوختن تعدادی از شناورهای صیادی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد: جمعه- 24 خرداد- 12 نفر از مبتلایان به کرونا در هرمزگان جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- احمد مرادی، پیشنهاد دهنده تحقیق و تفحص گفت: تحقیق و تفحص طبق ماده 212 آئین نامه داخلی از منطقه آزاد قشم ارائه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۷    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ابتلای 351 مورد جدید، شمار بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان به 6 هزار 625 نفر رسید و هفت نفر دیگر نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- شب گذشته - سه شنبه 20 خرداد - مجتمع تجاری زیتون بندرعباس به علت رعایت نکردن الزام های بهداشتی کرونا از سوی تیم های نظارتی مرکز بهداشت پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از زایمان موفق 3 مادر باردار مبتلا به کرونا در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت اخیر، نتیجه تست کرونای 311 نفر دیگر در استان مثبت اعلام شد و پنج نفر نیز جان خود را از دست دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...