یکشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۴:۰۵Jan 2018 21

مرکز خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

  ۶ ساعت پیش    
خبر هرمزگان– استاندار هرمزگان در گفت و گوی اختصاصی با خبر هرمزگان آخرین وضعیت تحولات مدیریتی در استان را تشریح و از دور جدید این تغییرات در بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۵    
خبر هرمزگان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: حاجی آباد با دمای کمینه 7 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۵    
خبر هرمزگان- پس از تعیین نمایندگان هرمزگان در شورای عالی استان ها، مردم بندرعباس شاهد نصب بنرهایی در نقاط مختلف و پر رفت و آمد شهر بودند که به تبریک اقشار مختلف مردم به عضو شورای شهر بندرعباس اختصاص ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۷:۱۵    
خبر هرمزگان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: امسال 600 ناشر و نمایندگی در قالب 475 غرفه در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۷:۱۵    
خبر هرمزگان- معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: بر اساس آمارهای موجود 46 درصد جمعیت شهر بندرعباس در بافت های فرسوده و سکونت گاه های غیر رسمی (به وسعت سه هزار و 72هکتار) اسکان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۵    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان ضمن تکذیب شایعه غرق شدن یک فروند شناور متعلق به این نیرو گفت: شناور ناجی دریابانی که دچار یک سانحه معمولی دریایی شده بود، با موفقیت نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۵    
خبر هرمزگان- بدنبال انتشار خبری به نقل از مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان با عنوان " واردات تخم مرغ از اصفهان به هرمزگان خطرناک است" این اداره کل توضیحات زیر را به خبر هرمزگان ارسال کرده است که عینا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۷    
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی بستک گفت: ماموران انتظامی این شهرستان موفق به کشف پرندگان کمیاب قاچاق به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۷    
خبر هرمزگان- مدیرروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اپیدمی آنفلوانزا و هجوم بیماران به مراکز درمانی شهر بندرعباس را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۷    
خبر هرمزگان- مراسم گرامیداشت هفتمین روز درگذشت فرهاد پادیر، کارگر جان باخته فولاد هرمزگان که هفته گذشته بر اثر سانحه ای هنگام کار در این شرکت جان خود را از دست داد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۷    
خبر هرمزگان- بر اساس گزارش رسیده به خبر هرمزگان، در حادثه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی ، یکی از 30 ملوان این کشتی، به نام علی حیدریه کوهان، 24 ساله و اهل بندرعباس است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۷    
خبر هرمزگان- رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و دستگیری 21 خواننده زیر زمینی و پلمپ 6 استودیو غیرمجاز در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۶    
خبر هرمزگان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ھرمزگان گفت: تعدادی از دستگیرشدگان نا آرامی های اخیر در بندرعباس با قرار وثیقه و کفالت و برخی نیز بلاقید از زندان آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۶    
خبر هرمزگان- بعد از دو ماه که اعضای شورای شهر بندرعباس به دستور استاندار هرمزگان پرداخت 300 میلیون تومان از محل مالیات پرداختی مردم به باشگاه آذرخش را تصویب کردند و این رقم پرداخت شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۶    
خبر هرمزگان- رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان استان های اصفهان و یزد را به عنوان استان های معین برای تامین تخم مرغ استان اعلام کرد اما مدیر کل دامپزشکی استان نسبت به واردات تخم مرغ از این استان ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۷:۰۶    
خبر هرمزگان – گفته های یکی از اعضای شورای شهر بندرعباس واکنش های تند مدیران بهداشت و درمان استان را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۷    
خبر هرمزگان- مردم شهرهای مختلف استان هرمزگان با راهپیمایی گسترده خود ضمن بیعت با ارزش ها و آرمان های نظام، خشم خود را از آشوب گران و تخریب کنندگان اموال عمومی ابراز کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۸    
خبر هرمزگان- اعضای باند سرقت مسلحانه که روز دوشنبه به یک طلا فروشی دستبرد زده بودند، در کمتر از شش ساعت توسط نیروی انتظامی در بندرعباس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۱    
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: با تصویب شورای گسترش آموزش عالی، برای نخستین بار و بعد از 25 سال، مراکز علمی و کاربردی کشور دارای اساسنامه مصوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۱    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: میزان مشارکت اجتماعی، وحدت و هم گرایی مردم شهرستان بستک در کشور کم نظیر است و از این نظر یک الگوی موفق در جامعه اسلامی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۰:۵۱    
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی میناب گفت: یک قاتل تبعه افغانستان که تحت تعقیب پلیس اینترپل بود، در میناب دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۱:۵۱    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- این باور عامیانه از گذشته های دور تاکنون در میان مردم محلی سرزمین ما وجود دارد که نگاه کردن مستقیم به چشمان مسحور کننده پلنگ باعث می شود که شما افسون شوید و بدون آنکه جرأت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۱:۵۱    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- تا حالا برای شما پیش آمده با شخصی هم صحبت شوید و بعد از چند کلمه متوجه شوید که شخص مقابل مسواک نزده و از قضا ناهار سیر و پیاز میل کرده؟!
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۱    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبر " آب و فاضلاب شهری باغ پرندگان بندرعباس را به آب بست" در خبر هرمزگان، روابط عمومی این شرکت با ارسال پاسخ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۶:۵۱    
خبر هرمزگان- کودک دو ساله حاجی آبادی که توسط پدرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته و مجروح شده بود، پس از چند عمل سنگین جراحی و بستری در بخش ویژه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۱    
خبر هرمزگان- مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس با تاکید براینکه شهرداری آمادگی بحرانهای بزرگ را ندارد اظهارکرد: شهروندان به اندازه امکانات شهرداری انتظارحمایت داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۱    
خبر هرمزگان- بخش هایی از باغ پرندگان در حال ساخت بندرعباس، (واقع در پارک جهاد، جاده میناب) به دلیل رها کردن خروجی تصفیه خانه توسط شرکت آب و فاضلاب شهری بندرعباس به زیر آب رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۱    
خبر هرمزگان- مدیر عامل آب منطقه ای با انتقاد از کشاورزان هرمزگانی گفت: کشاورزان با وجود آب مجانی، خاک و هوای مناسب، بهره وری خوبی ندارند و این مسئله استان را رنج می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۱    
خبر هرمزگان- تجمع اعتراضی رانندگان نفتکش موجب توقف اجرای طرح برندینگ جایگاه های سوخت در بندرعباس شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۱    
خبر هرمزگان- جمعی از رانندگان تانکرهای سوخت رسان هرمزگان در اعتراض به اجرای طرح برندینگ و ایجاد شرکت های واسطه ای برای توزیع سوخت از صبح شنبه مقابل انبار نفت شهید رجایی شرکت پخش فرآورده های نفتی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۸:۵۱    
خبر هرمزگان- در حالی که استاندار هرمزگان از رسانه ها خواسته است درباره انتقال آب خلیج فارس چیزی ننویسند تا به گفته وی در این زمینه حساسیت اجتماعی ایجاد نشود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۱    
خبر هرمزگان- امام جمعه بندرعباس گفت: مسئولان در برابر قانون شکنی ها و ساخت و سازهای ساحلی به ویژه بازار ماهی بندرعباس سکوت کرد ه اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خبر هرمزگان- فیلم مستند آذینی به کارگردانی محمدرضا رکن الدینی و داوود مرزی زاده از هرمزگان به عنوان بهترین فیلم جشنواره ملی گردشگری برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۹:۵۱    
خبر هرمزگان- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مرگ دو کودک هشت ماهه و سه ساله به دلیل عوارض ناشی از مسمومیت قرص برنج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۰:۵۰    
خبر هرمزگان- با تلاش کادر درمانی بیمارستانهای شهید محمدی و کودکان بندرعباس، حال عمومی "یسنی" کودک دو ساله حاجی آبادی که توسط پدرش به شدت مجروح شده بود رو به بهبودی است و امید به زندگی در وی زنده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۱    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبری در سایت پیارم حاجی آباد مبنی بر جنایت پدری علیه دختر بچه دو ساله اش ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۱    
خبر هرمزگان- محمدرضا صفدری نویسنده شناخته شده کشور، داستان نویسان هرمزگان را مایه امید ادبیات داستانی توصیف کرد و گفت: صحنه فرهنگی و ادبی ایران به زودی صدای داستان هرمزگان را خواهد شنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۱    
خبر هرمزگان- دادستان کل کشور گفت: به رییس جمهور اطلاع دادم و گفتم که بندر شهید رجایی از لحاظ کنترل و ورود قاچاق کالا و ارز تقریبا رهاست و برخی مسئولان در قاچاق سهیم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۰:۵۱    
خبر هرمزگان- هر چند دستور کار بیست و چهارمین جلسه شورای شهر بندرعباس به ارائه گزارش عملکرد معاونت عمرانی شهرداری اختصاص داشت اما گفته های اعضای شورا در این نشست بیانگر تفاوت دیدگاه ها درباره جانمایی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۱    
خبر هرمزگان- رییس پلیس انتظامی شهرستان بندرعباس از شناسایی و دستگیری باند پنج نفره سارقین مسلح خودرو در بندرعباس خبر داد که به گفته وی دو نفر از آنان زندانی رای باز هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۲:۴۷    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان از دستگیری دو قاچاقچی انسان و 9 تبعه بیگانه که قصد ورود غیرمجاز به کشور از مسیر دریایی قشم را داشتند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۲:۴۷    
خبر هرمزگان- با حکم شهردار بندرعباس، هومن رفیعی بندری عضو دوره چهارم شورای شهر بندرعباس و مدیر عامل کنونی باشگاه ورزشی آذرخش، به عنوان مشاور شهردار در امور سرمایه گذاری منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۲۳:۴۷    
خبر هرمزگان- سخنان آیت الله نعیم آبادی در خطبه های دیروز نماز جمعه بندرعباس و هفته قبل، درباره تخریب ساحل بندرعباس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۹:۴۷    
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس برای دومین هفته پیاپی به موضوع غیر قانونی بودن بازار ماهی فروشان پرداخت و تاکید کرد تا آخر در برابر این قانون شکنی آشکار خواهد ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۴۷    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبر توقیف یک دستگاه دوچرخه در میدان صادقیه بندرعباس توسط کانال خبری بادگیر و باز نشر گسترده آن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۷    
خبر هرمزگان- رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک فقره اختلاس 18 میلیارد ریالی در یکی از مناطق آزاد استان و دستگیری 14 متهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۳:۴۷    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان از رسانه های استان خواست درباره طرح انتقال آب خلیج فارس به کرمان چیزی ننویسند تا جامعه نسبت به این موضوع حساس نشود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۸    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه استان هرمزگان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه وانت تویوتا با کامیون بنز، دو سرنشین تویوتا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۸    
خبر هرمزگان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با تایید گزارش قبلی خبر هرمزگان، از ابلاغ رای قطعی دولت مبنی بر تخریب سازه نیمه تمام تالار مرکزی بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۸    
خبر هرمزگان- اسماعیل کهرم کارشناس ارشد و با تجربه محیط زیست با بیان اینکه کارخانه آب شیرین کن نمک ها را به دریا بر می گرداند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۸    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده - یازدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو از 19 آذر در فرهنگسرای طوبی و تماشاخانه آفتاب آغاز شده که مجید سرنی زاده مدرس دانشگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۸    
خبر هرمزگان- دانشیار پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی با انتشار فهرست گسل های پر ریسک ایران، اعلام کرده است که بندرعباس روی یکی از هشت گسل پرخطر و پر ریسک ایران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۸    
خبر هرمزگان- روزنامه شرق با انتشار گزارشی از وضعیت مالی شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است که این شرکت با وجود درآمد سرشار حقوق کارکنان خود در هرمزگان و دو استان دیگر را قسطی پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۸    
خبر هرمزگان - رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بندرعباس گفت: به نام توسعه شهر بندرعباس، الزام های زیست محیطی نادیده گرفته شده و باید زوایای پنهان و زد و بندهای احتمالی در فروش ساحل بندرعباس روشن و مشخص ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۸    
خبر هرمزگان - بر اساس اخبار مستند دریافتی، نظر نهایی مبنی بر تخریب سازه نیمه تمام تالار فرهنگی در ساحل شهر بندرعباس، موسوم به تالار فرهنگی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۸    
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید بر غیر قانونی بودن ساخت بازار ماهی فروشان در حریم ساحل تصریح کرد: در مساله بازار ماهی فروشان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۸    
خبر هرمزگان- پس از درگذشتِ خالو محمد قنبر هرمزی که هنگام اجرای کنسرت نمایش گروه لیوا در تئاتر باران دچار سکته قلبی شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۸    
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی میناب گفت: مهندس قلابی که معترف به سرقت بیش از 50 فقره لوازم و اجناس خودرو از مغازه های سطح شهرستان ها و مرکز استان هرمزگان است، با هوشیاری ماموران این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۸    
خبر هرمزگان- هر چند بررسی تعرفه عوارض سال 97 شهرداری دستور کار اصلی بیست و دومین نشست شورای شهر بود، اما فعالیت های عمرانی یک ماه گذشته شهرداری در بلوار خواجه عطا بندرعباس تحت عنوان بهسازی و ساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۸    
خبر هرمزگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: امسال شمار مبتلایان به ویروس اچ آی وی در هرمزگان به 1484 نفر رسید که از این تعداد 1193 نفر مرد (80 درصد) و 391 نفر زن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۸    
خبر هرمزگان- پس از آنکه گفته های ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در یادواره شهدای پارسیان مبنی بر مطالبه 250 سکه طلا از سوی یک مدیر کل منتشر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۰    
خبر هرمزگان- ساعت 6:15 دقیقه بامداد روز 9 آذر 1350 (30 نوامبر 1971) یک روز قبل از ترک قوای انگلیسی از خلیج فارس، یگان های نیروی دریایی در سه جزیره تنگه هرمز (تنب بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۵    
خبر هرمزگان- رئیس پلیس آگاهی استان جزییات قتل اعضای یک خانواده ی تبعه کشور همسایه در بندرعباس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۵    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: بارها مخالفت خود را با فعالیت کشتی های صید صنعتی خارجی اعلام کردیم اما استاندار سابق تمایلی برای ورود به این ماجرا نداشت و مدیران دستگاه های دولتی متولی این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۵    
خبر هرمزگان- شورای شهر بندرعباس تصویب کرد پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری در طرح های شهری، آسفالت مورد نیاز را از کارخانه آسفالت شهرداری خریداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۵    
خبر هرمزگان- محکومیت دو سال حبس تعزیری رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی که به سرقت ادبی متهم شده اند، به یک سال حبس تعزیری کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۵    
خبر هرمزگان- جمعه، دهم شهریور امسال، یکی از سه اتوبوس اعزامی دانش آموزان هرمزگان به اردوی سازمان دانش آموزی حدود ساعت چهار صبح در جاده داراب واژگون شد و در این سانحه هفت دانش آموز ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۵    
خبر هرمزگان- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: گزارشی مبنی بر وقوع قتل در محدوده قدمگاه پنج علی به پلیس آگاهی نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۵    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: نماینده غرب هرمزگان در خصوص مطالبه 250 سکه طلا از سوی یک مدیر کل برای صدور مجوز ، موردی را به استانداری اعلام نکرده و فقط در یک سخنرانی آن را بیان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۵    
خبر هرمزگان- ماموران گمرک از قسمت های مختلف یک دستگاه کامیون 184 قطعه شمش مس قاچاق کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۵    
خبر هرمزگان- ناصر شریفی، نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس که در جرگه اصولگرایان قرار دارد، هفته گذشته در مراسم یادواره شهدا در پارسیان گفته است: یک مدیر کل استانی برای صدور مجوز یک طرح در غرب استان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۵    
خبر هرمزگان- لباس مشکی رضا صادقی به قیمت 10 ملیون تومان فروخته می شود و عواید آن به مردم زلزله زده کرمانشاه تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۶    
خبر هرمزگان- فرمانده پلیس راه هرمزگان از وقوع یک فقره تصادف در محور بندرعباس سیرجان خبر داد که طی آن هفت نفر کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۶    
خبر هرمزگان- معاون سلامت مرکز آموزشی درمانی نمازی شیراز گفته است: یکی از دانش آموزان هرمزگانی که بر اثر حادثه واژگونی اتوبوس دچار ضایعه نخاعی شده بود، با تلاش پزشکان و پرستاران این مرکز ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۶    
خبر هرمزگان- مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان با اشاره به شرایط ویژه استان گفت: متاسفانه شاهد گسترش زمین خواری و تمایل به استفاده انحصاری از منابع در استان هرمزگان هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۹    
خبر هرمزگان- رییس پلیس هرمزگان گفت: با وجود درخواست های مکرر پلیس برای تشکیل کمیسیون ایمنی راهها جهت بررسی مساله تصادف با شترهای سرگردان و دیگر مسائل مهم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبر هرمزگان- رئیس انجمن جت اسکی کشور گفت: آب و هوای بهاری هرمزگان در نیمه دوم سال و نوار ساحلی و جزایر استان در کنار استعدادهای ورزشکاران این منطقه از ویژگی هایی است که در صورت برنامه ریزی و بهره ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۰    
خبر هرمزگان- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرعباس گفت: نه تنها آتش نشانی بندرعباس، بلکه هیچ سازمانی در بندرعباس برای زلزله مشابه کرمانشاه آماده نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۰    
خبر هرمزگان- رئیس هیئت تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا گفت: موضوع 1128 کانتینر نیز که روزهای اخیر رسانه ای شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۱    
خبر هرمزگان- نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در واکنش به پرونده جدید قاچاق در گمرک گفت: قطعاً کمیسیون ضمن دعوت و گرفتن توضیح از وزیر اقتصاد قاچاق 1128کانتینری را پیگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۱    
خبر هرمزگان – اعضای انجمن داستان با انتشار بیانیه ای خواستار بازگرداندن کتابخانه شهدا به کاربری اصلی آن به عنوان کتابخانه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۲    
خبر هرمزگان- اداره اطلاعات یک باند سازمان یافته قاچاق کالا را شناسایی کرد که هزار و 128 کانتینر کالای قاچاق را از گمرک بندرعباس خارج کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۲    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- رشد کمی رسانه های هرمزگان در سال های اخیر واقعیتی انکارناپذیر است. اما به موازات کمیت آیا رسانه های هرمزگان در کیفیت و تولید محتوا نیز توانسته اند نقش موثر خود را در اطلاع ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۲    
خبر هرمزگان- تعدادی از کارکنان شرکت پرشیا هرمز که از زیرمجموعه های ایزوایکو است، روز دوشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دستمزد، در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۳۲    
خبر هرمزگان- خدیجه خنفری پور دانشجوی هرمزگانی سال آخر ادبیات نمایشی، از سال 93 با گروه بین المللی تئاتر هتل کورج هلند به سرپرستی کاترین ون بوردن همکاری دارد و در حال حاضر به عنوان بازیگر و آموزش ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۳۲    
خبر هرمزگان- همزمان با دومین روز از هفته کتاب و کتابخوانی، اعضای انجمن فرهنگی ادبی خط سوم با حضور در استانداری هرمزگان به شمس خوانی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۳۲    
خبر هرمزگان_ نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: ساخت و ساز در ساحل خلاف صریح و روشن قانونی است و جلوگیری بنده از ساخت و ساز در ساحل برایم سنگین تمام شده اما با همه وجود به راهم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۱:۳۲    
خبر هرمزگان- غلامرضا صنعتگر خواننده هرمزگانی موسیقی پاپ که این روزها در بیمارستان بستری است گفت: وقتی می فهمم برخی افراد به بهانه دلسوزی که به اعتقاد من نشان از دلسوزی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۲    
خبر هرمزگان- برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی در هرمزگان با شاهنامه خوانی اعضای انجمن فرهنگی ادبی خط سوم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۱:۳۲    
خبر هرمزگان- کشته شدن مسافران جاده جاسک در تصادف با شترهای سرگردان متاسفانه به خبری تکراری تبدیل شده، اما واقعیت اینست که پشت این خبرهای تلخ تکراری، با واقعیتی به نام سوء مدیریت روبرو هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۱:۳۲    
خبر هرمزگان- رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی در اول آذرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۳    
خبر هرمزگان- در حالی که مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشته دلیل حادثه امشب بیمارستان کودکان بندرعباس بی احتیاطی والدین یکی از کودکان هنگام پخت و پز بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۸    
خبر هرمزگان- سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس که اقدام به شکایت قضایی علیه رییس انجمن نمایش کرده بود، همان گونه که پیش بینی می شد، پیش از تاریخ رسیدگی، شکایت خود را پس گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۸    
خبر هرمزگان- سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، با سناریوی شکایت از رییس انجمن نمایش بندرعباس، ضمن آن که اهدافی مانند ترساندن منتقدان را دنبال می کند نقش قهرمان این سناریو را نیز به مزایده گذاشته ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۸    
خبر هرمزگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: صاحب یک بنگاه معاملات املاک در خیابان دانشگاه بندرعباس به دلیل تخلف، یک میلیارد و 943 میلیون تومان جریمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۸    
خبر هرمزگان- فردی که در پوشش خبرنگار در نشست خبری مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان حضور یافته بود، با هوشیاری اصحاب رسانه و اقدام قاطع و به موقع مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان شناسایی و از جلسه اخراج شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۸    
خبر هرمزگان- پیرو انتشار خبری با موضوع تنبیه بدنی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان روستای سرسماد شمیل آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۸    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- مردم هرمزگان خردادماه 92 به امید تحول و دگرگونی و پیشرفت و بهبود و توسعه متوازن و همه جانبه و پایدار استان، استقبال شایانی از نامزدی دکتر روحانی کردند و با رأی بالا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۲۱:۱۳    
خبر هرمزگان- حدود 45 روز از انتصاب استاندار جدید هرمزگان می گذرد و فریدون همتی در همین مدت نشان داده در اقدام و عمل با سَلَف خود تفاوت دارد و فاصله وی به مرور زمان بیش از پیش مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۲:۱۳    
خبر هرمزگان- اگر واحد روابط عمومی هر سازمان و مجموعه ای را گوش آن نهاد بدانیم به جرأت می توانیم بگوییم مدتهاست گوش مجموعه فولاد هرمزگان با پنبه پرشده و از آنچه در فضای سیاسی و اجتماعی هرمزگان می گذرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...