پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۱۲:۲۰Aug 2019 22

مرکز خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با اشاره به آغاز برداشت انبه از باغ های استان، گفت: پیش بینی می شود امسال 16 هزار تن انبه از باغ های استان برداشت شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان -رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک باند 5 نفره سارقان منازل در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دفتر انتخابات وزارت کشور با صدور اطلاعیه ای برنامه زمانبندی انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵    
خبر هرمزگان- دادگاه بندرعباس برای دو تن از سرکردگان باند تمساح خلیج فارس با نام های اختصاری (ع- ز) و (م- ح) به علت مدیریت و سردستگی باند قاچاق سازمان یافته وارد کننده مواد مخدر به کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: زن کلاهبردار که در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از 100 شهروند در این استان کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۵    
خبر هرمزگان- در جریان حضور اعضای هیات رئیسه شورای مرکزی روابط عمومی های هرمزگان برخی از مهمترین مسائل و چالش های این حوزه و رسانه مورد بررسی قرار گرفت که شکل گیری پدیده هایی با ماهیت اوباش رسانه ای و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: براساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، در راستای مدیریت مصرف انرژی در فصل گرما و تامین مناسب آب و برق مورد نیاز در استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: هرمزگانی ها از ابتدای سال تاکنون 660 میلیون کیلووات ساعت برق مصرف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- گزارش های رسیده از سیاهو حاکیست از ظهر امروز آتش سوزی وسیعی در نخلستان های سیاهو رخ داده است. بر اساس اظهارات منابع محلی تلاش برای اطفای آتش همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان هشدار داد: خلیج فارس از امروز شنبه تا روز دوشنبه هفته جاری در ساعت بعد از ظهر و شب بر اثر وزش باد شدید شمال غربی و جنوب غربی مواج است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون اول قوه قضاییه از انتصاب رئیس کل جدید دادگستری هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان از بررسی طرح تعطیلی مجدد ادارات و دستگاه های اجرایی استان در روزهای پنجشنبه خبر داد و گفت: این تعطیلی باید بر اساس قانون و شرایط استان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون نظارت، بازرسی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان از تشکیل 22 میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی در استان در فروردین ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- زلزله ای چهار ریشتری بندرعباس را لرزاند. مرکز این زمین لرزه بندرعباس و در عمق 22 کیلومتری زمین گزارش شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و لامرد دو طرح جداگانه است و دخالت لامردی ها در امور اقتصادی پارسیان غیرقانونی و تنش زا است که متاسفانه وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۹    
خبر هرمزگان- مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران شدت دقیق زمین لرزه ساعت 21 و 21 دقیقه بندرعباس را 2.7 ریشتر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: نقش برجسته سرباز هخامنشی که در کاوش های سال های 1311 - 1312 تخت جمشید کشف شد در بندرعباس به نمایش گذارده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک باند پنج نفری قاچاق سازمان یافته مواد مخدر و پولشویی در پوشش فروش شتر به مبلغ یک هزار میلیارد ریال شناسایی و با دستگیری اعضای آن متلاشی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نهاد شورا حاصل نگاه عمیق معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به لزوم مشارکت مردم در اداره امور کشور است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- به دنبال سانحه تصادف وانت سرویس دانش آموزان در شهرستان بشاگرد و مجروح شدن تعدادی از آنان، آموزش و پرورش هرمزگان درباره این ماجرا توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک گفت: برداشت گیاه دارویی آویشن در رویشگاه های بستک، غیر مجار اعلام شد و چند نفر متخلف در این رابطه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- ییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: نرخ فروش زولبیا و بامیه به عنوان شیرینی مرسوم ماه مبارک رمضان و همچنین آش و حلیم تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: ماندگاری هوای گرم حاکم بر استان تا فردا یکشنبه ادامه دارد و از روز دوشنبه بتدریج دمای بیشینه بین 2 تا 3 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- روز پنج شنبه در مراسمی در باغ وحش ارم از شیر نر ایرانی رونمایی شد. این شیر شامگاه چهارشنبه از باغ وحش بریستول در انگلستان وارد گمرک فرودگاه امام شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- چهارشنبه 11 اردیبهشت، هفتمین و آخرین جلسه دادگاه رسیدگی پرونده متهمان تعاونی های البرز ایرانیان و ولیعصر به ریاست قاضی صلواتی به صورت علنی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- واژگونی خودروی پژو 405 در جاده فرعی کوه گنو در بندرعباس یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۰    
خبر هرمزگان- در حالی که رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان از امکانات کافی و مهیا بودن تجهیزات برای مقابله با ملخ های مهاجم سخن گفت و تاکید کرد هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خلیج فارس علاوه بر اینکه یک سرمایه بزرگ طبیعی،علمی و اقتصادی است، جان و روح هویت ایرانی نیز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- پدر علم ژنتیک ایران بر این باور است که ژن بخشندگی و مهربانی در ایران رو به کاهش است و برنامه ریزی و مدیریت، دو نقطه ضعف کشورهای دارای رانت به شمار می آید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- همزمان با مراسم اختتامیه هفته سلامت در بندرعباس از 40 دستگاه آمبولانس پیشرفته اورژانس 115 استان رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان گفت: دستگاه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی به شرکت توزیع برق هرمزگان، 78 میلیارد تومان بدهکار هستند که از این مبلغ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: یکهزار و 439 واقعه فوتی سال گذشته در این آرامستان به ثبت رسید که از این تعداد 714 فوتی در آرامستان شهرداری بندرعباس به خاک سپرده شدند و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: در حادثه تصادف یک دستگاه خودروی پژوپارس با تانکر آبرسان دو سرنشین پژو در دم جان باختند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه درهرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: شورا در انتخاب شهردار باید براساس کارنامه و عملکرد افراد مستقل عمل کند و تسلیم تصمیم دیگران نباشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیر شیلات پارسیان هرمزگان گفت: لاشه یک فروند لنج باری که سه روز پیش واژگون و غرق شده بود امروز بوسیله بالگرد در 25 مایلی جزیره لاوان پیدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۰۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- در سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار نمونه و واحدهای تولیدی استان که با حضور استاندار هرمزگان و جمعی از مسوولان برگزار شد، از شرکت صبا فولاد خلیج فارس ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: به ( کارکنان) دفترم تأکید کرده ام هیچ سرمایه گذاری پشت در اتاقم نباید منتظر باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- صدای مردم- با گذشت بیش از 40 سال از احداث جاده سیاهو که متناسب با همان دوران چهل سال قبل احداث شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- دبیر خانه ی کشاورز استان هرمزگان گفت: اگر سازمان صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، وزارت امور خارجه و سازمان جهاد کشاورزی همت می کردند و پایانه فروش محصولات را در استان هرمزگان به وجود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه جاری با حضور سید عباس صالحی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰    
خبر هرمزگان- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: توسعه فعالیت های پیشگیرانه برای کنترل بیماری ها از جمله فشار خون محور فعالیت دانشگاه علوم پزشکی در هفته سلامت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: سم پاشی هایی که با هدف مبارزه با ملخ صحرایی در مناطق طبیعی انجام می شود می تواند خطر بیشتری از خود این آفت برای طبیعت داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: قاتل متواری 2 جوان مشهدی در پایانه مسافری بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان با اعلام اینکه ناپایداری جوی تا جمعه ادامه دارد، هشدار داد: بیشینه سرعت بادهای غربی از بعد از ظهر امروز سه شنبه در خلیج فارس ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان ضمن تایید محتوای ویدیوی جاری شدن پساب نفتی در غرب بندرعباس گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵    
خبر هرمزگان- مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: جزیره فارور به عنوان منطقه حفاظت شده و زیستگاه گونه های کمیاب است و اجرای هر طرحی باید بر اساس ملاحظات خاص زیست میحطی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات با ارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهی سپاه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- برخی اهالی جنوب می گویند خوردن ملخ از نظر بهداشتی تا زمانی که سمپاشی نشده باشد، اشکالی ندارد. خوردن ملخ از نظر شرعی هم اشکالی ندارد. ولی همچنان خیلی ها خوردن ملخ را کار زشتی می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با انتقاد شدید از ساخت و سازها در ساحل بندرعباس گفت: حریم دریا با حمایت، لجاجت و تقویت استانداری ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری 20 نفر از قاچاقچیان دام در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: به منظور مقابله با هجوم ملخ ها بیش از 20 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان توسط سازمان جهاد کشاورزی سمپاشی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
خبر هرمزگان- مریم کامیاب که به تازگی عکسی معروف و جنجالی را برای خبرگزاری مهر ثبت کرده، ( همان عکسی که یک نماینده پایش را روی میز انداخته در حال استفاده از گوشی اش است) به جام جم می گوید که خودش به ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۵    
خبر هرمزگان- چهارمین جلسه دادگاه متهم ردیف اول پرونده موسسه البرز ایرانیان در شعبه ویژه رسیدگی به مفاسد قضایی برگزار شد و نماینده دادستان و نماینده بانک مرکزی ضمن اعلام مطالبی درباره اموال دختر و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نام سربازان گمنام امام زمان(عج) با امنیت گره خورده است و دست اندرکاران این حوزه در مداری حرکت می کنند که جز امنیت و حفظ استقلال نظام و کشور و پاسداری از امنیت تک تک افراد جامعه هدف دیگری ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: بر اساس گزارش های رسیده، دسته های میلیونی ملخ صحرایی بالدار از عصر روز سه شنبه و صبح چهارشنبه از شهرستان حاجی آباد به سمت بندرعباس حرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: سال گذشته سارقان حدود 17 هزار و 936 عدد از انواع تابلوهای اطلاعاتی، اخطاری، انتظامی و مسیرنما در جاده های هرمزگان را دزدیدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: شناورهای ناجی 15 سرنشین شناورهای توفان زده در آبهای خلیج فارس و دریای عمان در روزهای توفانی و بارانی اخیر استان را نجات دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: خسارت دیدگان بارندگی اخیر استان به دهیاری ها، بخشداری ها و فرمانداری های شهرستان خود مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- احمد اقتداری نویسنده و پژوهشگر مطرح حوزه ی خلیج فارس، امروز سه شنبه 27 فروردین در سن 94 سالگی در بیمارستان آسیا تهران درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- نماینده شرق هرمزگان درباره عکس منتشر شده روز گذشته گفت: آن عکس من نبودم چون یادم نمی آید در این شرایط در مجلس نشسته باشم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: هفت اثر تاریخی هرمزگان که در فهرست آثار ملی هستند،استان هرمزگان، در جریان سیل اخیر حدود 17 میلیارد تومان خسارت دیدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را تهیه و تدوین کردند که در جهت مبارزه با فساد و جلوگیری از وقوع آن، مشوق هایی را برای افشاکنندگان فساد در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۵    
خبر هرمزگان- هم زمان با برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان موسسه البرز ایرانیان در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- حسن امینی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس: برخورد یک دستگاه خودرو برلیانس در جاده چهچکور ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- در هفته های اخیر، یکی از ابهام های جدی برخی نمایندگان مجلس در خصوص دلایل وقوع سیل های بی سابقه و خسارت های آنها، بحث ساماندهی رودخانه های سراسر کشور بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرماندار جاسک با بیان اینکه ارتباط ما از شرق با چابهار و کنارک و از غرب با سیریک و میناب و همچنین با مرکز استان قطع است، گفت: در حوزه روستایی و راهداری آسیب های جدی داشته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- با مساعد شدن شرایط جوی دریایی برای انجام سفر ایمن دریایی، بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶    
خبر هرمزگان- چهار گزارش تصویری قابل تامل خبرگزاری های ایسنا و ایرنا از آبگرفتگی خیابان ها و معابر بندرعباس را در لینک های زیر ببینید:
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری چهار سارق طلاجات و مسکوکات به ارزش 10 میلیارد ریال در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بارندگی، سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی چند محور ارتباطی در شرق وغرب استان با مرکز را شنبه شب قطع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از اطفاء آتش سوزی در پالایشگاه نفت بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۶    
خبر هرمزگان- امروزه روزنامه نگاری شهروندی در تلفیق و هم پیوستگی با فضای مجازی، رسانه های شهروندی را پدید آورده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۶    
خبر هرمزگان- روسای مراکز آموزشی در اکثر نقاط استان یکی پس از دیگری در حال اعلام تعطیلی کلاس های درس هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۶    
خبر هرمزگان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: تمرکز فعالیت سامانه بارشی که امروز جمعه وارد استان می شود، بیشتر بر روی مناطق مرکزی و شرقی و تنگه هرمز پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: افزون بر 580 متهم در 48 ساعت گذشته با تلاش ماموران انتظامی شهرستان در بندرعباس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۶    
خبر هرمزگان- حدود دو هفته است هشدار بارش های سیل آسا در هرمزگان داده شده و به نظر می رسد مسئولان شهری و استانی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- به دنبال اخطاریه هواشناسی مبنی بر ورود یک موج بارشی به استان های جنوب شرق کشور از جمله هرمزگان از روز جمعه 23 فروردین ماه و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس اداره کل پیش بینی هواشناسی هرمزگان گفت: با ورود موج بارشی فعال از روز جمعه به کشور در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده شاهد بارش های شدید و رگباری به ویژه در مناطق شرقی استان و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در عملیاتی غافلگیرانه و موفق که با اطلاعات دقیق و هوشمندانه صورت گرفت، از یک کشتی 10 هزار تنی، بیش از 12 میلیون و 500 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۹۹ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پیامی، اقدام آمریکا در قراردادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی را در ادامه شکست های زنجیره ای کاخ سفید در منطقه توصیف و تصریح کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۶    
خبر هرمزگان- گمرک ایران با ابلاغ دستورالعملی و با استناد به نامه وزیر صنعت، معدن و تجارت، صادرات سیب زمینی و پیاز را از تاریخ 15 فروردین تا اطلاع بعدی ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۶    
خبر هرمزگان- آئین تکریم غلامحسین شیری و معارفه آرش رضایی مدیران کل سابق و جدید راه و شهرسازی هرمزگان در سالن شرکت ملی گاز بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- با پیشنهاد معاون اول و موافقت رئیس قوه قضائیه، هرمزگان و خوزستان به جمع استان های برخوردار از مزایای مناطق محروم افزوده شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ثبت نام ورودی به مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان در سال تحصیلی (98-99) از 19 فروردین در استان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس مجتمع آموزشی- پژوهشی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس (بیمارستان شهید محمدی) با تایید موضوع منتشر شده در فضای مجازی پیرامون گرمای هوا در بخش عفونی و نارضایتی بیماران این بخش ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- طاهر قدیریان، یکی از هشت متهم پرونده موسوم به فعالان محیط زیست که پیشتر مادرش از وخامت وضعیت جسمی او خبر داده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶    
خبر هرمزگان به آگاهی مخاطبان گرانقدر می رساند، این رسانه در راستای عمل به حداقل وظیفه انسانی و اخلاقی، آماده است آگهی های تبلیغانی صاحبان مشاغل مختلف را به نفع هموطنان سیل زده منتشر کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۵۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- ماموران گمرک شهید باهنر بندرعباس در بازرسی از کالاهای ترانزیتی موفق به کشف و ضبط یک محموله بزرگ مشروبات الکلی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رویداد " اکسپو هرمز" با هدف بسترسازی برای پویایی اقتصاد هنر در مناطق دور از مرکز و ساخت فضایی توسعه گرا و تعاملی میان هنرمندان داخلی و خارجی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶    
خبر هرمزگان- پس از حادثه انفجار در یک فروند شناور سبک وزارت دفاع، پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی استان هرمزگان تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۶    
خبر هرمزگان- عضو شورای شهر بندرعباس در اولین نشست این نهاد در سال جدید،گفت: بودجه سال 98 شهرداری نسبت به سال قبل حدود 300 میلیارد تومان افزایش یافته ولی این افزایش فقط به صورت عددی اضافه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۶    
خبر هرمزگان- حادثه حمله سگ های ولگرد به یک کودک خردسال قشمی این روزها در صدر مهمترین وقایع سال جدید استان هرمزگان در شبکه های مجازی، محور بحث ها و گفت و گوها و تا حدودی جدال کلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تصادف دو کشتی خارجی در تنگه هرمز و نجات 16 سرنشین یک کشتی تجاری در این سانحه دریایی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- با صدور حکمی از سوی استاندار هرمزگان، "فاطمه رکن الدینی" به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- صبح امروز یک زیردریایی متعلق به نیروی دریایی ارتش که برای سرویس و تعمیرات در سوله ای واقع در محوطه مجتمع صنایع شهید درویشی وزارت دفاع واقع در غرب بندرعباس قرار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز شنبه تا ساعت های شب احتمال رگبار باران گاه با رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد در جزیره های خلیج فارس بویژه کیش و لاوان و همچنین ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: نوا دریانورد فرزند محمد و فاطمه نخستین نوزاد متولد شده این استان در روز اول فروردین سال 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس پلیس فتا استان هرمزگان گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در کشور ، کلاهبرداران و سودجویان در فضای مجازی با تبلیغ کمک رسانی به مناطق سیل زده و ارائه شماره حساب از هموطنان کلاهبرداری می ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با صدور حکمی "دکتر حسین فرشیدی" را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶    
خبر هرمزگان- بازرسان بهداشت محیط شهرستان بندرخمیر در بازدید از سوپرمارکتی در منطقه کهورستان، در بین اجناس مغازه، خیار شور پلمپ شرکتی همراه با مارمولک درون شیشه مشاهده کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...