یکشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۲Apr 2018 22

مرکز خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۷    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار ماجرای درگیری فیزیکی یکی از نگهبانان بیمارستان شهید محمدی با همراه یکی از بیماران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۸    
خبر هرمزگان- همزمان با اعلام خبر پروژه سینمایی قصه های هرمز، از مشاور فرهنگی هنری استاندار هرمزگان نیز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۸    
خبر هرمزگان- نسخه چاپی و الکترونیکی شماره نخست دو ماهنامه تخصصی میراث اکباتان به عنوان نخستین مجله سبک زندگی و کسب و کار در استان هرمزگان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۸    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبری در خصوص مشاجره بین همراهان یک بیمار و یکی از کارکنان حفاظتی بیمارستان شهید محمدی که منجر به آسیب دیدن همراه بیمار شده مدیر اداره روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۷    
خبر هرمزگان- به دنبال تنبیه بدنی دانش آموزی در یکی از مدارس ناحیه یک بندرعباس، اداره کل آموزش و پرورش با انتشار جوابیه رسمی به این ماجرا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۷    
خبر هرمزگان- تصویب کمک 50 میلیارد ریالی شهرداری بندرعباس به مسجد جامع این شهر تا اعلام نظر رسمی کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در این باره به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۹    
خبر هرمزگان- رئیس کل گمرک ایران گفت: بنابر شرایط موجود تمام مواردی را که گمرک در خصوص ترخیص خودروهای وارداتی انجام داده طبق قانون و وفق مقررات بوده و هیچ خدشه ای بر آن وارد نیست و این موضوع را در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۵    
خبر هرمزگان- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تایید خبر آتش سوزی جزیی در موتورخانه شناور مسافری سپهر دریا از امداد رسانی به موقع تیم جستجو و نجات دریایی این اداره کل به شناور مضطر در مسیر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۶    
خبر هرمزگان- تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین در جزیره هرمز که طی آن یکی از سرنشینان جان خود را از دست داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: سه نفر در دو تصادف رانندگی طی 24 ساعت گذشته در جاده های استان جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۲    
خبر هرمزگان- موج تغییرات مدیریتی که گفته می شود از شرق هرمزگان و با جابجایی و انتصاب فرمانداران جدید آغاز شده ظاهرا دامنه بیشتری دارد و چند مدیرکل اجرایی را نیز شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۲    
خبر هرمزگان- گمرک ایران در واکنشی سریع به بمب خبری روز گذشته نیروی انتظامی، مبنی بر کشف خودروهای قاچاق، اعلام کرد: دلیل توقیف 319 خودرو وارداتی روشن نیست و واردات این خودروها قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۰    
خبر هرمزگان- رئیس شورای اسلامی روستای بندنر از حمله پلنگ به گله های گوسفند این منطقه و تلف شدن 15 راس گوسفند در دو روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
خبر هرمزگان- رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل رییس سابق شورای روستای طیفکان که اواخر سال گذشته به قتل رسید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
خبر هرمزگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: بندرعباس با حمل بیش از سه میلیون و 930 هزار و 781 تن کالا، فعالترین مرز کشور در زمینه ترانزیت ورود کالا در سال 96 معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- رییس پلیس هرمزگان با اعلام خبر کشف و توقیف 424 دستگاه خودروی خارجی لوکس در مبادی رسمی (گمرک) اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۰    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان پس از تعطیلات نوروزی در اولین نشست شورای اداری در سال 97 و در جمع مدیران اجرایی استان تلاش کرد به برخی انتقادها پاسخ داده و راهبردهای مدیریتی خود برای اداره استان را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- آتش نشان یوسف قریشی که برای نجات یک کارگر به منطقه ی جیم واحد 18 پالایشگاه بندرعباس اعزام شده بود دچار حادثه شد و جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- در روزهای اخیر 8 گوسفند در حمله پلنگ در بخش سندرک میناب تلف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- شورای شهر بندرعباس در اولین نشست این شورا در سال جدید، با فروش شش میلیارد تومان اوراق بهادار شهرداری از محل اسناد خزانه اسلامی در بورس (با تنزیل 19 درصد) موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- بررسی ها تا هشتم فرودین ماه نشان می دهد جمعیت بیشتری امسال به هتل ها رفته اند و استان های اردبیل و گیلان 30 تا 35 درصد و استان های همدان، بوشهر، خراسان رضوی، مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- از ابتدای سال جاری تاکنون شش تصادف با شتر در جاده های هرمزگان ثبت شده که در آخرین تصادف در جاده جاسک چابهار سه نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: هر زمانی که لازم باشد بدون یک روز تاخیر، مدیر ناکارآمد تغییر می کند اما هر مدیری که تغییر نکرده، نشان از رضایت نسبی از عملکرد وی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: برخورد یک دستگاه وانت با شتر در حوالی دشت امام در بزرگراه شمال بندرعباس حادثه آفرید و راننده مجروح به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰    
خبر هرمزگان- شاخص به امید زندگی در بدو تولد بر اساس آخرین نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن و با بهره گیری از داده های ثبتی در کل کشور برای مردان 72.5 سال و برای زنان 75 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰    
خبر هرمزگان- پرواز تهران- قشم هواپیمایی سپهران به علت تاخیر با کندن درب خروج اضطراری توسط مسافران مورد اعتراض قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۱:۱۲    
خبر هرمزگان- رییس هیات امنای بیمارستان کیش گفت: سه گردشگر به دلیل مصرف مشروب الکلی دست ساز دچار مسمومیت شدید شده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جزیره کیش بستری شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۲:۰۴    
خبر هرمزگان- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از انفجار در آزمایشگاه شرکت فولاد هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۴    
خبر هرمزگان- برآمد باد صبح و بوی نوروز ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
خبر هرمزگان- یکی از خوانندگان در پیامی به پایگاه خبری خبر هرمزگان از نحوه برخورد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
خبر هرمزگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: آب خلیج فارس سال آینده وارد استان فارس و شهرستان لامرد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی میناب از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت در کوه های صعب العبور بشاگرد و کشف جسد دفن شده مقتول در رودخانه منطقه هشتبندی توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
خبر هرمزگان- ماموران گمرک شهید رجائی بندر عباس با بازرسی از یک محموله ترانزیتی به پاکستان از مجموع 510 کارتن 310 کارتن حاوی ضد یخ و مابقی حاوی مایع رقیق بی رنگ با بوی تند اسیدی کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳    
خبر هرمزگان- رییس شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه هرمزگان در جمع خبرنگاران با بازخوانی سابقه ی نیم قرنی شرکت تحت مدیریت خود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۳    
خبر هرمزگان- فرماندار منوجان گفت: کارگر اخراجی شهرداری نودِژ در جنوب استان کرمان، شهردار این شهر را با بنزین به آتش کشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
خبر هرمزگان- رییس سابق شورای روستای طیفکان از توابع بخش سیاهو صبح امروز در مسیر فورخورج- طیفکان به قتل رسید
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۱:۳۳    
خبر هرمزگان- گروه بادگیر که با سبک تلفیقی جاز و راک، از گروه های پیشرو هرمزگان است، این بار همراه با گروه ارکستر زهی سالمونت به روی صحنه رفت تا تجربه ای جسورانه در موسیقی جنوب ایران ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: جلوگیری از تردد شناورهای تفریحی و مسافری غیر مجاز، استقرار در اماکن ورزش ها و تفریحات دریایی از جمله مراکزی که جت اسکی اجاره می دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبر هرمزگان- نخستین جشنواره جهله نگاری نوروزی یا نقاشی روی جهله (کوزه های سفالی سنتی هرمزگان) عصر امروز شنبه در ساحل سورو بندرعباس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۵    
خبر هرمزگان- یوسف جلال زاده، هنرمند عکاس هرمزگانی که با نام هنری مرد هزار چهره شناخته می شود به دعوت سازمان جهانی یونسکو در مجموعه تاریخی سعدآباد تهران هشتمین نمایشگاه ملی خود را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۵    
خبر هرمزگان- رییس انجمن موسیقی هرمزگان ضمن تکذیب خبر استعفا از این سمت تصریح کرد: با روند موجود و رویه حاکم بر اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در پایان دوره قانونی مسئولیت (آخر اسفند) ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: امسال از مجموع 111 فقره تصادف با شتر در محورهای استان، 33 جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
خبر هرمزگان- به دنبال لغو مجوز دومین شب کنسرت پیپه بند در بندرعباس مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان درباره دلیل این رویداد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۳۶    
خبر هرمزگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: 10 پرونده تخلف ارزی با شکایت یکی از بانک ها توسط تعزیرات حکومتی این استان در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۶    
خبر هرمزگان- حفاری برای لوله گذاری شبکه فاضلاب بندرعباس در محدوده گلشهر و بیمارستان خاتم الانبیا تا چهارراه رسالت از سوژه هایی است که در یک سال گذشته به شکل های مختلف مورد بحث بوده و تاکنون چندین بار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان رتبه اول مصرف سرانه مواد غذایی فست فود را در کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- باغ پرندگان بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران استان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- سرپرست مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: بافت قدیمی محله چاهستانی های بندرعباس با اجرای طرح جامع، بازآفرینی می شود و در صورت همکاری ساکنان محل ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۷    
خبر هرمزگان- دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور مردم خونگرم و مهربان استان هرمزگان در سومین سفر استانی کاروان دولت تدبیر و امید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۷    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: تغییرات مدیریتی همچنان در دستور کار است اما ضرورت آمادگی استان برای سفر رییس جمهوری روند انتصابات جدید را به تاخیر انداخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۸    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتورلنج تجاری حامل 500 قبضه سلاح شکاری قاچاق در شهرستان پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۸    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبر مصدوم و بستری شدن یکی از شهروندان در جریان تلاش برای دیدار با رییس جمهوری در خبر هرمزگان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۰    
خبر هرمزگان- رییس جمهور در ورزشگاه تختی بندرعباس گفت: مردم بندرعباس بر گردن جهانیان حق دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- یک متقاضی دیدار با رییس جمهوری، در جریان تلاش برای ارائه درخواست خود به همراهان وی، دچار مصدومیت شد و توسط اورژانس به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰    
خبر هرمزگان - یادداشت- در تمامی جوامع دموکراتیک، نقش خبرنگار در مبارزه با فساد امری بدیهی و روشن است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
خبر هرمزگان- معاون گردشگری کشور گفت: با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش و به دستور ستاد هماهنگی خدمات سفر نیز قرار شده مدارس از چرخه اسکان نوروزی برای عموم مسافران خارج و خدماتش فقط به فرهنگیان محدود شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۱    
خبر هرمزگان- در پی انتشار گزارش خبری ایرنا از خانه به دوشی 'قنبر راستگو' هنرمند و نوازنده هرمزگانی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مشکل مسکن این هنرمند پرآوازه کشور را با وزیر فرهنگ و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۱    
خبر هرمزگان- راننده یک دستگاه تریلی هنگامی که قصد عیب یابی خودرو را داشت به گونه ای دلخراش و عجیب جان باخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۲    
خبر هرمزگان- رئیس جمهور به همراه تعدادی از معاونان و وزرا چهارشنبه نهم اسفند برای سفری دو روزه وارد بندرعباس می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۲    
خبر هرمزگان- رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، گفت: موضوع جابجایی و احتمال بروز خطا در تحویل دو نوزاد در بیمارستان میناب درحال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
خبر هرمزگان- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: امسال در مدت 11 ماهه سال96 از مجموع کل یکهزار و 762 تصادف 74 نفر در سوانح رانندگی درون شهری جان باختند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 9 درصد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۱:۴۳    
خبر هرمزگان- با گذشت چند روز از مرگ مشکوک جوان 34 ساله ای به نام (محسن. ع) که جسد آن در حوالی شهرک نامجو پیدا شد، جزییات این حادثه همچنان در هاله ای از ابهام است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۹    
خبر هرمزگان- تعدادی از فعالان فرهنگی و هنری هرمزگان با امضا و انتشار بیانیه ای نسبت به لغو برنامه بوف کورخوانی در پارک کاکتوس اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس که در چند هفته پیاپی به تفصیل در خطبه های نمازجمعه درباره غیر قانونی بودن بازار ماهی فروشان در حال ساخت بندرعباس سخنرانی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹    
خبر هرمزگان- دادستان کل کشور در پاسخ به پرسش ایرنا درباره برخی تصرفات و تجاوز به حریم دریا در بندرعباس اظهار داشت: با توجه شرایط هرمزگان و تاثیر گذاری آن در سطح ملی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- اپراتوری بزرگترین بندر تجاری ایران به شرکت هایی با سابقه نه چندان درخشان در پروژه های عمرانی سپرده شد بنیاد مستضعفان و یک شرکت وابسته به نهادهای نظامی به بندر رجایی آمدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱    
خبر هرمزگان- رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس درباره اخبار مربوط به قطع برق یک نمایشگاه توضیحاتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- 21 فوریه به نام روز جهانی زبان مادری در تقویم یونسکو ثبت شده است. ماه لی لی بستکی آموزگار و فعال فرهنگی و اجتماعی هرمزگان به این مناسبت در یادداشتی از چرایی پاسداشت زبان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۲    
خبر هرمزگان– ابراهیم درخواه، تحلیل گر و فعال سیاسی در یادداشتی برای خبر هرمزگان، به طرح دیدگاه خود در خصوص یادداشت "با استانداردهای دو گانه آقای استاندار چه کنیم" پرداخته است که عینا منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۲    
خبر هرمزگان - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: سازمانهای بیمه گر تجاری بیش از 10 ماه است که هزینه مصدومین ترافیکی را به بیمارستان های استان پرداخت نکرده و بدهی آنان به 32 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۲    
خبر هرمزگان- بانک مرکزی اعلام کرد: در دی ماه، نزدیک به 31 درصد از چک های مبادله شده در هرمزگان برگشت خورده و این استان در رتبه سوم چک های برگشتی کشور قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۲    
خبر هرمزگان- آب آشامیدنی برخی از محلات بندرعباس روز چهارشنبه دوم اسفند دچار قطعی یا افت فشار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۷    
خبر هرمزگان- معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آخرین انتشارات در خصوص ارزیابی وضعیت تولیدات علمی کشور نشان می دهد در همه حوزه های علوم پیشرفت خوبی داشتیم و رشد خوبی را مجدد در کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۷    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده- شاید قریب یک دهه و یا کمتر است که مجالس، دورهمی ها، نشست ها، جمع شدن ها و.. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۷    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان در جدیدترین اظهار نظر مدیریتی و زیست محیطی خود، تکمیل پل خلیج فارس را باعث تاثیر منفی و تخریب جنگل های حرّای قشم دانسته و اظهار داشته حفظ وضع موجود برای زیبایی قشم بهتر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۷    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: اجرای پل خلیج فارس مشکلات زیست محیطی ایجاد می کند و جنگل های حرّای قشم را تحت تاثیر قرار می دهد و حفظ وضع موجود برای زیبایی قشم بهتر است. ایرنا- 28بهمن 96
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۷    
خبر هرمزگان- امام جمعه بندرعباس نسبت به دخالت افراد "قلدر" و صاحب قدرت در امور اجرایی هرمزگان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۸    
خبر هرمزگان- گزارش های رسیده از شرق هرمزگان حاکیست از مدتی پیش حیات وحش در مناطقی از بشاگرد و میناب با بیماری ناشناخته ای مواجه شده و تعدادی بز و میش در این مناطق تلف شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
خبر هرمزگان - رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام صدور حکم محکومیت برای 17 نفر از متهمان پرونده فساد مالی در اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۸    
خبر هرمزگان- مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی هرمزگان گفت: کمبود پزشک مهم ترین معضل در زندان های این استان است که خواستار مهیا شدن شرایط بهره مندی پزشکان مرکزهای بهداشتی و درمانی هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۸    
خبر هرمزگان- معاون خرید شرکت فولاد هرمزگان گفت: بیشترین مشکل این شرکت در تامین آهن اسفنجی است و به احتمال زیاد در بهمن و اسفند ماه به دلیل نبود آهن اسفنجی، تولید کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۸    
خبر هرمزگان- رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: استان های فارس، خراسان رضوی، گیلان، خوزستان، کرمان، اصفهان، آذربایجان شرقی و هرمزگان بیشترین تلفات جاده ای نوروز سال گذشته را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۸    
خبر هرمزگان- رئیس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: در سه پرونده، بانکی و غیر بانکی، 40 میلیارد ریال اختلاس کشف شد و پرداخت 40 میلیارد ریال وام بانکی غیر مجاز از دیگر جرائم اقتصادی کشف شده امسال در هرمزگان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۷:۵۸    
خبر هرمزگان - مردم استان هرمزگان همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۸    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه روند اجرای برنامه های آموزش و پرورش در هرمزگان مطلوب است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۸    
خبر هرمزگان- گزارش ویژه- با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور 288 طرح بهداشتی و درمانی در هرمزگان با رقمی افزون بر 750 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۸    
خبر هرمزگان- سوء تفاهم داستان گروهی فیلمساز را روایت می کند که برای تامین بودجه ساخت فیلم تصمیم می گیرند با دزدیدن دختری که رویای بازیگر شدن دارد از پدر پولدارش اخاذی کرده و بعد دختر را با نقشه ای که ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۸    
خبر هرمزگان- شعله ور آخرین ساخته حمید نعمت الله است که برخلاف اکثر فیلم های سینمای ایران به روایت یک ضد قهرمان می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از کشف و ضبط یک تن تریاک در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان– بنیامین جوادی فعال هنری، پرفورمنس شعر "پشت پلک های تو" در کافه ساعت پنج بندرعباس اجرا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- نقد فیلم- دهه شصت دهه غریبی بود. به شکلی عجیب برخی از فوق العاده ترین ساخته ها حاصل آن دوران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان– ناظر گمرکات استان هرمزگان و رئیس کل گمرک شهید رجایی بندرعباس گفت: در 10ماه گذشته 9 هزار و 942 میلیارد تومان درآمد گمرکی در استان کسب شده که 40 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۸    
خبر هرمزگان – فیلم جدید سهیل بیرقی فیلم بدیست، ما قبل فیلم و با شعار های روشنفکری در طرح اولیه خود مانده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۸    
خبر هرمزگان- تعریض بلوار آیت الله طالقانی، نام پروژه ای است که تقریبا فاز پایانی خود را طی می کند. پروژ ه ای که در سکوت تبلیغاتی و رسانه ای شهرداری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۸    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: صنعت برق نقش زیر بنایی در توسعه دارد و تلاش کارکنان این مجموعه در استان هرمزگان شایسته قدردانی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۸    
خبر هرمزگان – نقد فیلم- کامیون فیلمی از کامپوزیا پرتوی که با محوریت حضور داعش در مناطق کُُردنشین عراق به آوارگی زنان ایزدی می پردازد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۸    
خبر هرمزگان– نقد فیلم- تماشاگران لاتاری را به دو گروه می توان تقسیم کرد، آنهایی که به خاطر اسم جذاب فیلم و دلایلی از این دست به سالن آمدند و آنهایی که با توجه به شناخت محمد حسین مهدویان و عقبه ی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- نماینده مردم بندرعباس در مجلس با انتقاد از انتقال آب خلیج فارس به دو استان یزد و کرمان، خواستار شفاف سازی مسئولان در خصوص این تصمیم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- نقد فیلم- اسماعیل مردی ناآگاه نسبت به فضای سیاسی و اجتماعی زمانه اش، با پول قمار در اطراف تهران زمین می خرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۸    
خبر هرمزگان- متن و حاشیه های جشنواره فیلم فجر در بندرعباس/ "اتاق تاریک" به روایت سینماگران هرمزگان و تماشاگران حرفه ای.
مشاهده نتایج بیشتر...