جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۹:۵۲Jul 2018 20

مرکز خبر هرمزگان (khabarhormozgan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۴    
خبر هرمزگان- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از توزیع 35 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی در پایانه بار بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۴    
خبر هرمزگان - روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در بخش تحلیل محتوا رتبه اول، خبر رتبه دوم، بروشور رتبه سوم و تبلیغات مکتوب رتبه سوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۴    
خبر هرمزگان- شهروندان بندرعباس در حالی از فقر امکانات تفریحی رنج می برند که مردم این شهر در تابستان دمای 50 درجه و شرجی هوای بیش از 90 درصد را هم تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۴    
خبر هرمزگان - همایون امیرزاده که تا پیش از این در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مشاور محسن جوادی معاون فرهنگی این وزارتخانه مشغول به کار بود با حکم وزیر ارشاد مدیر کل روابط عمومی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۴    
خبر هرمزگان- رییس پلیس هرمزگان گفت: هشت زن که به عنوان مدل، عکس ها و کلیپ های خود را در اینستاگرام منتشر می کردند، در بندرعباس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۴    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور بندرعباس- حاجی آباد در محدوده روستای آبنما، جان سه نفر از اعضای یک خانواده را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۴    
خبر هرمزگان-️ با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به سمت مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- سه طرح در بخش شهری شامل آب رسانی به شهرهای بیکاه، سیریک، تخت و قلعه قاضی در مجموع با هزینه بیش از 442 میلیارد ریال با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور بهره برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- رییس هیات والیبال هرمزگان گفت: با نظر کمیته فنی رقابت های قهرمانی نوجوانان پسر آسیا، والیبالیست این استان برترین لیبرو (بازیکن آزاد) شش دیدار اول این مسابقه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- خانه مطبوعات هرمزگان با انتشار بیانیه ای رفتار رییس شورای شهر و اخراج یک خبرنگار از نشست علنی شورای شهر را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- اظهار نظر یک پزشک متخصص طب پیشگیری درباره گردشگری و تعریف جدید او از این واژه در روزهای اخیر موجی از واکنش ها را در فضای مجازی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با افشای جزییات استخدام ها در شهرداری، گفت: از استاندار هرمزگان به عنوان ناظر انتظار می رود به طور جدی به مباحث شهرداری بندرعباس ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- سرپرست مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس گفت: 10 گونه دریایی در خلیج فارس به دلایل گوناگون از جمله ورود انواع پساب و آلودگی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته تا پایان تیرماه امسال بیشینه مطلق دما در مناطق شرقی (میناب و رودان) و غربی (بستک) این استان تداوم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- مشاهده پنج مورد بیمار مبتلا به هپاتیت آ در روستای درشهر از توابع شهرستان بشاگرد در ماه های اخیر موجب نگرانی اهالی این روستا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: این ستاد به عنوان یک مرجع ملی با اطلاع رسانی زود هنگام موارد قاچاق کالا موافق نیست و آن را به مصلحت نمی دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- عملیات اجرایی احداث سه طرح عمرانی در شهر بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: ساختمان های بلند مرتبه در شهر بندرعباس مانند باد شکن عمل کرده و اجازه تهویه هوا را نمی دهد که این مساله در گرمای مرکز شهر بیشتر احساس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان - در روزهای اخیر دوستان هنرمند و فرهنگی در باب انتقال آقای دکتر درویش نژاد مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به وزارت فرهنگ یا استانی دیگر برای تصدی مدیریتی جدید یادداشت هایی نوشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- 12 نفر از چهره های روحانی شاخص هرمزگان و چهار نفر از دانشگاهیان، به عنوان مشاوران فرهنگی شورای شهر بندرعباس منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: از ابتدای سالجاری تا 15 تیر، رانندگان متخلف در جاده های برون شهری استان برای 27 هزار فقره تخلف، 157 میلیارد ریال جریمه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان گفت: این سازمان هفت هزار و 950 میلیارد ریال از کارفرمایان و بنگاه های اقتصادی استان طلبکار است که تسویه آن موجب خدمت دهی بهتر به 947 هزار و 944 نفر بیمه شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان - یکی از اعضای شورای شهربندرعباس در واکنش به احکام صادر شده برای 12 نفر روحانی و چهار نفر از دانشگاهیان، به عنوان مشاوران فرهنگی کمیسیون فرهنگی گفت: ️نگاه قشری و بخشی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- بر اساس خبر رسیده از منابع خبری، امروز یک زوج فرهنگی در منزل مسکونی خود در بندرعباس به قتل رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: عصر سه شنبه ورود خودروی سوخت به یک مغازه در روستای جوشکی (حوالی گورانی) میناب دو کشته و چند مجروح بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- مدیرکل دامپزشکی هرمزگان گفت: این کشتارگاه تنها کشتارهای شخصی را انجام می دهد و به دلیل نداشتن استاندارهای لازم، مدت دو سال است که اجازه ی کشتار برای تأمین گوشت قصابی های را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر هرمزگان- واژگونی و انفجار یک تانکر سوخت در ساعت هشت دقیقه بامداد جمعه دو کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۹    
خبر هرمزگان- امروزه وارد هر شهر، روستا و یا اماکن مسکونی می شویم با تعداد فراوانی از سوپر مارکت ها و فست فود ها مواجه می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۸    
خبر هرمزگان- عضو شورای اسلامی روستای مرنگ بشاگرد گفت: ظهر امروز هفت نفر از جوانان روستای مرنگ که برای آب آوردن و استحمام به دریاچه سد جگین رفته بودند که جوان 18 ساله ای به نام موسی ولی شاهی به علت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۹    
خبر هرمزگان- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: الگوهای لباس سنتی زنان کارمند و فرهنگی هرمزگان تعیین و به وزارتخانه ارسال شده تا پس از تایید نهایی با نظر استاندار هرمزگان جهت اجرا به ادارات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۲:۰۹    
خبر هرمزگان- اکثریت اعضای شورای شهر بندرعباس با اختصاص 500 میلیون ریال کمک به ستاد اقامه نماز هرمزگان برای برگزاری بیست و ششمین اجلاس نماز موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۹    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان در پاسخ به پرسش خبر هرمزگان مبنی بر احتمال انتقالش به وزارت کشور برای مسئولیت معاونت عمرانی وزیر کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۹    
خبر هرمزگان- مدیر مرکز علوم جوی و اقیانوس شناسی سازمان هواشناسی با اعلام هشدار نسبت به احتمال وقوع سونامی در منطقه مکران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰    
خبر هرمزگان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: حکم قصاص قاتل محیط بانان هرمزگانی ساعت 5:30 دقیقه صبح امروز یکشنبه 23 اردیبهشت در بلوار خلیج فارس (محله سنگ کنی) شهرستان بندرعباس اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۲:۱۰    
خبر هرمزگان- مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب 760 نفر، در نیمه تیرماه امسال برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۲:۱۰    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار قسمت اول گزارشی مستند از مشکل بی آبی در روستاهای بشاگرد، شرکت آب و فاضلاب هرمزگان اقدام به ارسال جوابیه برای خبر هرمزگان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱    
خبر هرمزگان- مستند ویژه خبر هرمزگان از بحران آب در روستاهای بشاگرد را در کانال سایت ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۶    
خبر هرمزگان- گمرک ایران اعلام کرد: بر اساس اعلام رسمی مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز ورود یا اصطلاحا مجوز ثبت سفارش تعداد 6481 دستگاه خودرو به صورت غیر قانونی در سامانه ثبت سفارش سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۶    
خبر هرمزگان- این روزها آخرین فرصت برای دیدار با قهرمانی است که تا پیش از این نامش را تنها به عنوان اسم خیابان و محله ای قدیمی در بندرعباس می شناختیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۶:۴۲    
خبر هرمزگان- سربازان گمنام امام زمان (عج) عنوان مقدسی است که برای کارکنان مخلص وزارت اطلاعات توسط امام راحل(ره) نهاده شده است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۳۹    
خبر هرمزگان- اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس روز یکشنبه در نشستی با حضور تعدادی از مدیران استان هرمزگان برخی آسیب های اجتماعی و فرهنگی این شهر را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی و توقیف پنج دستگاه خودروی خارج قاچاق توسط مرزبانان شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
خبر هرمزگان- رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: اختصاص 50 میلیارد ریال بودجه از منابع ملی برای کمک به تکمیل مسجد جامع بندرعباس تاکنون محرز نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۷    
خبر هرمزگان- دادستان کل کشور گفت: وقتی مدارک قاچاق خودرو در بندرعباس موجود است، مدیر گمرک بر چه مبنایی حرف زده است؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۷    
خبر هرمزگان- یادداشت وارده - شاید 10 سال پیش بود با گروهی از اهل فرهنگ و هنر استان برای دیدار بزرگی در تهران به خانه اش می رفتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۰:۲۹    
خبر هرمزگان- نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: موضوع کمک 50 میلیارد ریالی شهرداری بندرعباس به مسجد جامع این شهر حقیقت ندارد و شهرداری تاکنون هیچ کمکی به این طرح نکرده است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
خبر هرمزگان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: بیانیه سینماگران استان در خصوص پروژه سینمایی هرمز یک حرکت صنفی است و هر تشکل صنفی حق دارد دیدگاه ها و اعتراض های خود را بیان کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
خبر هرمزگان- عضو شورای دهستان سیاهو گفت: نحوه خدمات درمانی در تنها درمانگاه سیاهو مورد رضایت مردم نیست و دانشگاه علوم پزشکی باید پاسخگوی این وضعیت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۵۶    
خبر هرمزگان- با مطرح شدن موضوع کمک 5 میلیاردی شهرداری به پروژه ی مصلا در رسانه ها، پرسش هایی برای شهروندان بندرعباس به وج ود آمده که لازم است مسئولان امر جهت تنویر افکار عمومی به آن پاسخ گویند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۷    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار ماجرای درگیری فیزیکی یکی از نگهبانان بیمارستان شهید محمدی با همراه یکی از بیماران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۸    
خبر هرمزگان- همزمان با اعلام خبر پروژه سینمایی قصه های هرمز، از مشاور فرهنگی هنری استاندار هرمزگان نیز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۸    
خبر هرمزگان- نسخه چاپی و الکترونیکی شماره نخست دو ماهنامه تخصصی میراث اکباتان به عنوان نخستین مجله سبک زندگی و کسب و کار در استان هرمزگان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۸    
خبر هرمزگان- به دنبال انتشار خبری در خصوص مشاجره بین همراهان یک بیمار و یکی از کارکنان حفاظتی بیمارستان شهید محمدی که منجر به آسیب دیدن همراه بیمار شده مدیر اداره روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۷    
خبر هرمزگان- به دنبال تنبیه بدنی دانش آموزی در یکی از مدارس ناحیه یک بندرعباس، اداره کل آموزش و پرورش با انتشار جوابیه رسمی به این ماجرا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۷    
خبر هرمزگان- تصویب کمک 50 میلیارد ریالی شهرداری بندرعباس به مسجد جامع این شهر تا اعلام نظر رسمی کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در این باره به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۹    
خبر هرمزگان- رئیس کل گمرک ایران گفت: بنابر شرایط موجود تمام مواردی را که گمرک در خصوص ترخیص خودروهای وارداتی انجام داده طبق قانون و وفق مقررات بوده و هیچ خدشه ای بر آن وارد نیست و این موضوع را در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۵    
خبر هرمزگان- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تایید خبر آتش سوزی جزیی در موتورخانه شناور مسافری سپهر دریا از امداد رسانی به موقع تیم جستجو و نجات دریایی این اداره کل به شناور مضطر در مسیر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۶    
خبر هرمزگان- تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین در جزیره هرمز که طی آن یکی از سرنشینان جان خود را از دست داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: سه نفر در دو تصادف رانندگی طی 24 ساعت گذشته در جاده های استان جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۲    
خبر هرمزگان- موج تغییرات مدیریتی که گفته می شود از شرق هرمزگان و با جابجایی و انتصاب فرمانداران جدید آغاز شده ظاهرا دامنه بیشتری دارد و چند مدیرکل اجرایی را نیز شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۲    
خبر هرمزگان- گمرک ایران در واکنشی سریع به بمب خبری روز گذشته نیروی انتظامی، مبنی بر کشف خودروهای قاچاق، اعلام کرد: دلیل توقیف 319 خودرو وارداتی روشن نیست و واردات این خودروها قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۰    
خبر هرمزگان- رئیس شورای اسلامی روستای بندنر از حمله پلنگ به گله های گوسفند این منطقه و تلف شدن 15 راس گوسفند در دو روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
خبر هرمزگان- رییس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل رییس سابق شورای روستای طیفکان که اواخر سال گذشته به قتل رسید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰    
خبر هرمزگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: بندرعباس با حمل بیش از سه میلیون و 930 هزار و 781 تن کالا، فعالترین مرز کشور در زمینه ترانزیت ورود کالا در سال 96 معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- رییس پلیس هرمزگان با اعلام خبر کشف و توقیف 424 دستگاه خودروی خارجی لوکس در مبادی رسمی (گمرک) اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۰    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان پس از تعطیلات نوروزی در اولین نشست شورای اداری در سال 97 و در جمع مدیران اجرایی استان تلاش کرد به برخی انتقادها پاسخ داده و راهبردهای مدیریتی خود برای اداره استان را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- آتش نشان یوسف قریشی که برای نجات یک کارگر به منطقه ی جیم واحد 18 پالایشگاه بندرعباس اعزام شده بود دچار حادثه شد و جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- در روزهای اخیر 8 گوسفند در حمله پلنگ در بخش سندرک میناب تلف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۰    
خبر هرمزگان- شورای شهر بندرعباس در اولین نشست این شورا در سال جدید، با فروش شش میلیارد تومان اوراق بهادار شهرداری از محل اسناد خزانه اسلامی در بورس (با تنزیل 19 درصد) موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- بررسی ها تا هشتم فرودین ماه نشان می دهد جمعیت بیشتری امسال به هتل ها رفته اند و استان های اردبیل و گیلان 30 تا 35 درصد و استان های همدان، بوشهر، خراسان رضوی، مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- از ابتدای سال جاری تاکنون شش تصادف با شتر در جاده های هرمزگان ثبت شده که در آخرین تصادف در جاده جاسک چابهار سه نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: هر زمانی که لازم باشد بدون یک روز تاخیر، مدیر ناکارآمد تغییر می کند اما هر مدیری که تغییر نکرده، نشان از رضایت نسبی از عملکرد وی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۰    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: برخورد یک دستگاه وانت با شتر در حوالی دشت امام در بزرگراه شمال بندرعباس حادثه آفرید و راننده مجروح به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰    
خبر هرمزگان- شاخص به امید زندگی در بدو تولد بر اساس آخرین نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن و با بهره گیری از داده های ثبتی در کل کشور برای مردان 72.5 سال و برای زنان 75 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰    
خبر هرمزگان- پرواز تهران- قشم هواپیمایی سپهران به علت تاخیر با کندن درب خروج اضطراری توسط مسافران مورد اعتراض قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۰۱:۱۲    
خبر هرمزگان- رییس هیات امنای بیمارستان کیش گفت: سه گردشگر به دلیل مصرف مشروب الکلی دست ساز دچار مسمومیت شدید شده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جزیره کیش بستری شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۰۲:۰۴    
خبر هرمزگان- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از انفجار در آزمایشگاه شرکت فولاد هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۴    
خبر هرمزگان- برآمد باد صبح و بوی نوروز ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
خبر هرمزگان- یکی از خوانندگان در پیامی به پایگاه خبری خبر هرمزگان از نحوه برخورد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
خبر هرمزگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: آب خلیج فارس سال آینده وارد استان فارس و شهرستان لامرد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
خبر هرمزگان- فرمانده انتظامی میناب از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت در کوه های صعب العبور بشاگرد و کشف جسد دفن شده مقتول در رودخانه منطقه هشتبندی توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
خبر هرمزگان- ماموران گمرک شهید رجائی بندر عباس با بازرسی از یک محموله ترانزیتی به پاکستان از مجموع 510 کارتن 310 کارتن حاوی ضد یخ و مابقی حاوی مایع رقیق بی رنگ با بوی تند اسیدی کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳    
خبر هرمزگان- رییس شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه هرمزگان در جمع خبرنگاران با بازخوانی سابقه ی نیم قرنی شرکت تحت مدیریت خود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۳    
خبر هرمزگان- فرماندار منوجان گفت: کارگر اخراجی شهرداری نودِژ در جنوب استان کرمان، شهردار این شهر را با بنزین به آتش کشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
خبر هرمزگان- رییس سابق شورای روستای طیفکان از توابع بخش سیاهو صبح امروز در مسیر فورخورج- طیفکان به قتل رسید
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۱:۳۳    
خبر هرمزگان- گروه بادگیر که با سبک تلفیقی جاز و راک، از گروه های پیشرو هرمزگان است، این بار همراه با گروه ارکستر زهی سالمونت به روی صحنه رفت تا تجربه ای جسورانه در موسیقی جنوب ایران ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: جلوگیری از تردد شناورهای تفریحی و مسافری غیر مجاز، استقرار در اماکن ورزش ها و تفریحات دریایی از جمله مراکزی که جت اسکی اجاره می دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبر هرمزگان- نخستین جشنواره جهله نگاری نوروزی یا نقاشی روی جهله (کوزه های سفالی سنتی هرمزگان) عصر امروز شنبه در ساحل سورو بندرعباس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۵    
خبر هرمزگان- یوسف جلال زاده، هنرمند عکاس هرمزگانی که با نام هنری مرد هزار چهره شناخته می شود به دعوت سازمان جهانی یونسکو در مجموعه تاریخی سعدآباد تهران هشتمین نمایشگاه ملی خود را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۵    
خبر هرمزگان- رییس انجمن موسیقی هرمزگان ضمن تکذیب خبر استعفا از این سمت تصریح کرد: با روند موجود و رویه حاکم بر اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در پایان دوره قانونی مسئولیت (آخر اسفند) ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
خبر هرمزگان- فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان گفت: امسال از مجموع 111 فقره تصادف با شتر در محورهای استان، 33 جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
خبر هرمزگان- به دنبال لغو مجوز دومین شب کنسرت پیپه بند در بندرعباس مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان درباره دلیل این رویداد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۳۶    
خبر هرمزگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: 10 پرونده تخلف ارزی با شکایت یکی از بانک ها توسط تعزیرات حکومتی این استان در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۶    
خبر هرمزگان- حفاری برای لوله گذاری شبکه فاضلاب بندرعباس در محدوده گلشهر و بیمارستان خاتم الانبیا تا چهارراه رسالت از سوژه هایی است که در یک سال گذشته به شکل های مختلف مورد بحث بوده و تاکنون چندین بار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان رتبه اول مصرف سرانه مواد غذایی فست فود را در کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- باغ پرندگان بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران استان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۷    
خبر هرمزگان- سرپرست مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: بافت قدیمی محله چاهستانی های بندرعباس با اجرای طرح جامع، بازآفرینی می شود و در صورت همکاری ساکنان محل ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۷    
خبر هرمزگان- دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور مردم خونگرم و مهربان استان هرمزگان در سومین سفر استانی کاروان دولت تدبیر و امید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۷    
خبر هرمزگان- استاندار هرمزگان گفت: تغییرات مدیریتی همچنان در دستور کار است اما ضرورت آمادگی استان برای سفر رییس جمهوری روند انتصابات جدید را به تاخیر انداخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۸    
خبر هرمزگان- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتورلنج تجاری حامل 500 قبضه سلاح شکاری قاچاق در شهرستان پارسیان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...