شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۷:۰۴May 2018 26
 

خبر استان (khabarostan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۱    
خبر استان:امام جمعه شهرستان جم گفت: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وظایف خود عمل می کردند این همه اختلاس توسط مسئوولان دولتی در کشور وجود نداشت، شاهد بی عدالتی نبودیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶    
خبر استان:حجت الاسلام سیدحسین رکنی حسینی گفت: برخی از این بازار آشفته و هرج و مرج در بازار سوء استفاده می کنند و عده ای فرصت طلب با استفاده از وضعیت موجود به نفع خود بهره می برند و با انبار کردن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶    
خبر استان:آیت الله صفایی بوشهری گفت: امید می رود زودتر طرح هایی که در سفر وزیر نیرو عملیاتی شد تکمیل شود و مشکل آب استان برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۱    
خبر استان:زمانی که پرونده ای تمام مراحل قانونی را طی کرد و رای قطعی صادر شد، لازم الاجرا می شود و هیچ فرد یا ارگانی جز دستور کتبی مقام مافوق قضایی نمی تواند از اجرای حکم قضایی جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۱    
خبر استان: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر با اشاره به بحران کم آبی در استان گفت: اکنون 43 درصد جمعیت شهری و 60 درصد جمعیت روستایی استان بوشهر چار مشکل تامین آب آشامیدنی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۶    
خبر استان:عدم ارسال سوخت به مراکز توزیع بنزین سبب تجمع خودروها در پمپ بنزین های جم شد و درگیری های پراکنده ای نیز بین صاحبان خودروها و جایگاه داران اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۷    
خبر استان:مدیر عامل شرکت پروئین گستر سینا از احداث اولین شهرک آبزیان کشور در خلیج همیشه فارس با ظرفیت تولید 50 میلیون قطعه ماهی دریایی در سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
خبر استان: نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر در مجلس با اشاره به متوقف شدن خط انتقال آب به جم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
خبر استان: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با بیان اینکه 3.5 درصد پیک بار مصرف کشور مربوط به استان بوشهر است گفت: پیک مصرف برق در تابستان امسال نسبت به سال قبل رشد 7 درصدی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: عقب ماندگی تاریخی این استان در حوزه مهار آب با اتمام طرح های در دست احداث جبران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷    
خبر استان:مجموعا طی دو روز گذشته 2 تن و 100 کیلوگرم مواد مخدر در جنوب استان کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷    
خبر استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هزار و 400 کیلوگرم مواد مخدر در یک عملیات پلیسی در شهرستان دیر کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷    
خبر استان: وزیر نیرو در مراسم آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب از سد باغان به جم گفت: طول این خط 27 کیلومتر است و در مدت 1.5 سال و در دولت دوازدهم تکمیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷    
خبر استان:رئیس شیلات شهرستان دیّر گفت: اگر شرایط جوی اجازه دهد به طور قطع تا قبل از شهریور امسال شمع کوبی اسکله خورخان و فاز اول عملیات احداث اسکله پایان می پذیرد و قایق ها به صورت موقت می توانند از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷    
خبر استان: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نجات نخل های دشتستان نیازمند تکمیل سد دالکی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبر استان: به مناسبت سوم خردادماه، آئین گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبر استان: وزیر نیرو در بازدید از روند اجرایی سد دالکی دشتستان گفت: در اجرای این سد که نقش مهمی در تامین آب آشامیدنی و کشاورزی منطقه دارد 420 میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبر استان:شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم که در خصوص سرطان زابودن آب جم در گزارش قبلی خبرگزاری فارس سکوت اختیار کرده بود این بار نسبت به موضوع این کلیپ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: 80 هزار متر مربع زمین از فردسودجو در این شهرستان به نفع دولت رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خبر استان:رئیس هیات قایقرانی استان بوشهرگفت: پروژ احداث کمپ بین المللی قایقرانی این استان(واقع در دهکده گردشگری بوشهر) 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۳    
خبر استان:مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهرگفت: در زمان حاضر مشکلی در زمینه تامین و توزیع سوخت در این استان وجود ندارد و مردم از ازدحام در جایگاههای عرضه سوخت خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۸    
خبر استان:نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای سد خائیز و باهوش نخلستان های تنگستان نجات می یابند و در غیر این صورت نابود می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۸    
خبر استان:رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دیلم گفت: براثر برخورد 2 دستگاه خودروی پژو 405 در کیلومتر 23 اتوبان این شهرستان به گناوه در حدفاصل روستای لیلتین یک نفرکشته و یک نفر مصدوم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۸    
خبر استان:از ظهر چهارشنبه اکثر پمپ بنزین های استان بوشهر روز شلوغی را تجربه کرده و ازدحام خودروها قبل از غروب بیشتر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۳    
خبر استان:در آئینی با حضور وزیر نیرو، ساخت سد مخزنی دشت پلنگ در شهرستان دشتی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۳    
خبر استان:در آئینی با حضور وزیر نیرو، عملیات اجرایی سد خائیز در شهرستان تنگستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۳    
خبر استان:رئیس دفتر تحقیق و توسعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تا کنون موردی از مسمویت با قارچ در بوشهر گزارش نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۷    
خبر استان:مسئول مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: تاکنون 470 نفر در استان بوشهر عضو پیوندی دریافت کرده اند که 464 آن ها کلیه و کبد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۷    
خبر استان:نخستین مدرسه تخصصی آموزش قایقرانی ویژه رده های سنی پایه در بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با حضور شماری از ورزشکاران و مسئولان هیات قایقرانی استان در دهکده گردشگری بوشهر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۷    
خبر استان: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم برخورد قاطع با سودحویان و متخلفان بازار در این شهرستان از خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۷    
خبر استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اتباع افغان به قتل هموطن خود در دشتستان اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۷    
خبر استان: مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری بوشهر از استقبال فعالان اقتصادی و صنعتی آلمانی و ایرانی برای سرمایه گذاری در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷    
خبر استان:وزیر نیرو فردا برای شرکت در مراسم آغاز اجرای طرح های تامین آب کشاورزی، آشامیدنی و صنعت و بازدید از طرح های توسعه منابع آب به استان بوشهر سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۲    
خبر استان:فرمانده انتظامی گناوه گفت: ماموران این فرماندهی در یک عملیات منسجم پنج دزد را که به 15 فقره سرقت در این شهرستان اقدام کرده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۲    
خبر استان:عضو کمیسیون انرژی در مجلس با بیان اینکه بحران کم آب، پیش روی کشور است، گفت: به علت بارشهای نامناسب، سال آبی جاری تأثیرات خود را بر روی آب شرب استان بوشهر نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۷    
خبر استان:مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر هفته با استقرار تدریجی یک الگوی تابستانه بر جو استان و وزش جریانات جنوب شرقی دمای هوا به تدریج افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۷    
خبر استان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ساخت مسکن و اشتغال زایی برای جوانان استان بوشهر در اولویت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۲    
خبر استان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در برنامه های ویژه سالگرد ارتحال امام (ره) باید از اقداماتی که رنگ و بوی مردمی ندارد فاصله گرفت و این برنامه ها مردمی برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷    
خبر استان:به یاد زمانه رئیسعلی دلواری افتادم و کسانی که به علت اشتباهات و حتی خود فروختگی مسئولین دولت قاجار، غرق در تردید در مقابله با اشغال ایران و بوشهر به دست امپراطوری بریتانیا بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۲    
خبر استان:وفور سگ های بی سرپناه در گناوه سال هاست به دغدغه و معضل برای مردم این شهر تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
خبر استان:معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در هفته دولت امسال سه پروژه در حوزه سلامت بخش بردخون افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
خبر استان: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر از ارائه قسمتی از مدارک و مستندات تخلف مالی صورت گرفته در شهرداری به شورای بوشهرخبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
خبر استان: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با تقدیر از مشارکت خیران در رسیدگی به مشکلات نیازمندان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
خبر استان:رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: وضعیت مبلمان شهری در سطح بوشهر به حد فاجعه رسیده و در حالی که 80 درصد آب نماهای شهری خراب است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد در استان بوشهر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: امسال پنج پروژه هلال احمر استان بوشهر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۸    
خبر استان:اختلاف نظر تولیدکنندگان کالا در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با مدیران این منطقه در سه روز گذشته سبب تنش هایی فیمابین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۸    
خبر استان:طی مراسمی صبح امروز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان و با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر، شاهین نجفی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۸    
خبر استان:رئیس کانون وکلای دادگستری بوشهر گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی کانون وکلای دادگستری استان بوشهر، اعضاء این کانون موافقت کردند که با کمک 40 میلیون ریالی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۳    
خبر استان: در آیینی به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی، از جلیقه های ضدگلوله یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر رونمایی شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۸    
خبر استان: بخشدار بردخون گفت: پرکردن چاه های کشاورزی راهکار حل بحران آب نیست و باید از روش های مناسب در این زمینه استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۸    
خبر استان:عبدالله نادری گفت:مدیران سعی کنند گره ای از مشکلات مستمندان و محرومین جامعه باز کنند که خدمت به محرومین و نیازمندان بزرگ ترین عبادت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۸    
خبر استان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: جشن رمضان با رویکرد قرآنی در قالب برنامه های متنوع در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۸    
خبر استان: رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف 700 کیلوگرم مواد مخدر در عسلویه گفت: در 2 ماه امسال با متلاشی شدن باندهای سوداگران مرگ افزون بر 2 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۸    
خبر استان:مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری با اعتبار 60 میلیارد تومان، به دنبال ایجاد اشتغال برای دو هزار و 385 نفر از مددجویان این نهاد هستیم که با توجه به همکاری مناسب بانک های عامل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۸    
خبر استان: رانندگان سرویس حمل و نقلِ بخش ماشین آلات پارس جنوبی واقع در کنگان، چندین ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. کارفرما می گوید: به احتمال زیاد، همین هفته مطالبات را پرداخت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۳    
خبر استان:ایشان با بیان اینکه بر اساس معیارهای مورد عمل در کشور به افراد 15 تا 49 سال، جمعیت جوان اطلاق می شود، اظهار داشت: 44 درصد از جمعیت استان بوشهر را جوانان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸    
خبر استان:معاون عمرانی استاندار بوشهر بر احداث میدان امام علی شهر گناوه تاکید کرد و گفت: حریم قانونی لوله های نفت در روستاهای شهرستان گناوه مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸    
خبر استان:سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ماموران یگان حفاظت بندر گناوه 33 هزار و 600 قرص بدن سازی و مقداری پودر نیروزا، لوازم آرایشی و ادکلن قاچاق کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۴    
خبر استان: رزمنده عملیات بیت المقدس با بیان اینکه آزادی خرمشهر از دست دشمن بعثی عراق، حاصل رشادت ها و رزم بی امان رزمندگان سلحشور ایران بود گفت: فتح خرمشهر وفای به عهد رزمندگان اسلام با امام(ره) بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۴    
خبر استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مرکز علمی کاربردی این فرماندهی از مهرماه سال جاری در 6 رشته تحصیلی دانشجو می پذیرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
خبر استان:در حالی که قاچاقچیان قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از دریا به خشکی را داشتند توسط پلیس متوقف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
خبر استان:سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از کشف حدود 20 تن رب گوجه فرنگی غیر بهداشتی در یکی از روستاهای بخش بردخون توسط کارشناسان بهداشت محیط دیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
خبر استان:در بسیاری از صنوف این تلاطم ایجاد شده است و میزان افزایش قیمت ها متفاوت است ولی در اغلب کالاها شاهد بی ثباتی در قیمت ها هستیم که این موضوع نارضایتی مردم را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۹    
خبر استان:فرماندار دشتی گفت: با پیگیری های به عمل آمده در راستای رفع مشکل آب شهرهای خورموج و کاکی با عنایت استاندار بوشهر اعتبارات مورد نیاز تامین شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۹    
خبر استان:رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: استان بوشهر از لحاظ امنیت غذایی در رده استان های ناسالم کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۸    
خبر استان:مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: وزیر نیرو پنجشنبه برای شرکت در مراسم آغاز اجرای چند طرح به استان بوشهر سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۳    
خبر استان:در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، تخلف مذکور ثبت و پس از تشکیل پرونده برای صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۳    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: کمیته اشتغال جوانان با هدف بهره وری از ظرفیت این قشر در حوزه های مرتبط تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
خبر استان:اعضای پیکر 2 بیمار مرگ مغزی روز دوشنبه در بیمارستان های شهید گنجی شهر برازجان و سلمان فارسی بوشهر به بیماران نیازمند پیوند عضو اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
خبر استان: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در 2 ماه گذشته بیش از 608 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در آب های ساحلی استان بوشهر کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 201 درصد افزایش دارد
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
خبر استان: معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر با اشاره به ممنوعیت صید ماهی حلوا سفید در آبهای استان بوشهر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
خبر استان:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هشدار داد: ازآنجایی که مواد غذایی عرضه شده توسط دست فروشان به طور مخفیانه و در اماکنی که تحت نظارت بازرسین بهداشتی نمی باشد تهیه می شود به هیچ عنوان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۳    
خبر استان: در بیانیه مشترکی که به امضاء فرماندهان سپاه امام صادق(ع)، نیروی انتظامی استان بوشهر و دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر رسیده است ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۸    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: به مناسبت سوم خردادماه برنامه های متنوع و باشکوه ویژه گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۸    
خبر استان: رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای بوشهر با تاکید بر استفاده از ظرفیت بندری بوشهر گفت: در این راستا بازارچه عرضه آبزیان در نوار ساحلی بوشهر ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸    
خبر استان:فرماندار شهرستان دشتی گفت: قلیان در مساجد و حسینیه های مناطق شهری چندسالی است که جمع آوری شده که با فرهنگ سازی نیاز است که قلیان در مساجد و حسینیه های روستایی نیز جمع آوری شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸    
خبر استان:متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ 3 خردادماه سالجاری به نشانی اینترنتی مراجعه نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸    
خبر استان:رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان بوشهر گفت: اورژانس دریایی جزیره خارگ راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۳    
خبر استان:سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان از راه اندازی واحد استروک برای درمان سکته مغزی در این بیمارستان برای خدمات رسانی به بیماران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۳    
خبر استان: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: بعداز خروج آمریکا از برجام در ادامه آن به هیچ کدام از کشورهای اتحادیه اروپا حتی روسیه و چین نمی توان اعتماد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۴    
خبر استان:معاون امور دفتر روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: در سال گذشته 140 میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به دهیاری های استان بوشهر تخصیص یافت تا زیر نظر شوراهای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۴    
خبر استان: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: هیات مرکزی حل اختلاف با اعلام رای خود تا پایان هفته جاری تکلیف گزینه منتخب این شورا برای شهرداری بوشهر را مشخص می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۴    
خبر استان:مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: 154طرح منابع طبیعی و آبخیزداری با 540 میلیارد ریال اعتبار دراین استان دردست اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۰    
خبر استان: هیات رئیسه جدید از تاریخ 20 مردادماه سال جاری کار خود را شروع خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبر استان: یک کارگاه غیرمجاز تولید زولبیا و بامیه در دشتستان توسط مقام قضایی و شبکه بهداشت و درمان پلمب و 400 کیلوگرم زولبیا و بامیه معدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبر استان: دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: این استان با 96 درصد کشف جزو 10 استان برتر کشور در زمینه مواد مخدر معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبر استان: مقرر شده سرمربی تیم پارس جنوبی جم ظرف سه روز آینده برنامه های خود را برای هدایت این تیم در فصل آینده به باشگاه ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبر استان:با اجرای طرح سایه بان مصرف آب در بخش کشاورزی 30 درصد صرفه جویی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
خبر استان:مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: سازمان ها، ادارات کل و نهادهای دولتی در فرصت تعیین شده نسبت به اعلام دقیق املاک و حدود آن و همچنین پیگیری برای صدور سند اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱    
خبر استان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ضمن اعزام 65 روحانی به بقاع متبرک 100 محفل قرآنی و ترتیل خوانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: دبیرخانه دائمی روز ملی خلیج فارس در استان بوشهر مستقر شود تا برای این روز مهم از همین امروز برنامه ریزی کنیم واین ویژه برنامه ها تهیه و مدیریت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱    
خبر استان: سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه گفت: نخستین دوره آموزشی پته دوزی در استان بوشهر در مرکز سیار بندرریگ این شهرستان باهدف توسعه مشاغل خانگی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۶    
خبر استان: بازیکن پارس جنوبی گفت: منتظر تصمیم مهدی تارتار هستم و اگر او در پارس جنوبی بماند، قراردادم را تمدید می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵    
خبر استان: معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در نامه های جداگانه به استاندار بوشهر مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵    
خبر استان:17 هزار زن سرپرست خانواردر استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
خبر استان:مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از انجام پروژه های پژوهشی کاربردی و ثبت چندین اختراع پژوهشی در این شرکت با هدف تکیه بر تولید داخلی و خودکفایی هرچه بیشتر در صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
خبر استان:سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 50 موافقت اولیه، مجوز ساخت و بهره برداری برای ایجاد تاسیسات ساحلی و دریایی در نوار ساحلی این استان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
خبر استان: سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر همزمان با آغاز مبارک رمضان، با برپایی غرفه های فرهنگی در ساحل زیبای خلیج فارس، اقدام به برگزاری مراسم افطاری ساده ضیافت آسمانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
خبر استان:هیچ یک از رستوران های مرکز استان در ایام ماه رمضان حق پذیرایی و سرو غذا درون سالن رستوران را ندارند.
مشاهده نتایج بیشتر...