چهارشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۳۱May 2017 24

خبر استان (khabarostan.ir)

  ۲۶ دقیقه پیش    
خبر استان:رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: سه تیم از لیگ دسته یک به لیگ برتر فوتبال این استان (لیگ اطلس خلیج فارس) راه پیدا کردند.
  ۴۱ دقیقه پیش    
خبر استان:برای اولین بار بود که استان بوشهر بصورت سازمان یافته اعزام داشت برای این عملیات. یک گردان بسیجی و یک گروهان پاسدار از بوشهر اعزام شدند.
  ۱ ساعت پیش    
خبر استان:در آستانه ماه مبارک رمضان بار دیگر همچون سال های قبل شاهد افزایش قیمت برخی کالاها هستیم که می طلبد نظارت بهتر و بیشتری بر بازار صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۵    
خبر استان: عباس جمشیدی گفت: به مردم این شهرستان اطمینان خاطر می دهیم که فرزندان شما در هیات اجرایی پاسدار آرای شما هستند و در اجرای قانون لحظه ای درنگ و مسامحه نخواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰    
خبر استان:شماری از هواداران استقلال از بوشهر خودشان را به تهران رسانده تا از نزدیک نظاره گر تمرین تیم شان باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۰    
خبر استان:فرماندار بوشهر گفت: برای رسیدگی به شکایت های معترضان به انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان آمادگی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری گفت: خانه امید ویژه بازنشستگان استان بوشهر جانمایی و احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۵    
خبر استان:شهرداری منطقه دو بندر بوشهر با هدف ایجاد تحول و بازسازی مناطق جنوبی بوشهر و ارتقای کیفیت زندگی مردم این مناطق در حال اجرای طرح های عمرانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف 10 دستگاه خودرو و کشف بیش از هشت میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۵    
خبر استان:برای نخستین بار در استان بوشهر سه نفر با گونه خونی نادر او بمبئی (o بمبئی)شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰    
خبر استان:اولین جلسه مجلس پس از انتخابات 29 اردیبهشت امروز (سه شنبه) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰    
خبر استان:برای نخستین بار در کشور نوجوان برازجانی دستگاه آتش نشان خودکار که ظرفیت های زیادی برای مقابله با آتش سوزی های وسیع در مکانهای کوچک و بزرگ دارد، ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۰    
خبر استان: این خط ریلی موجب اتصال بوشهر و منطقه پارس جنوبی به شبکه راه آهن سراسری است و این مسیر موجب ارتباط میان استان های بوشهر و فارس با دیگر استان های کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۰    
خبر استان: استاندار بوشهر گفت: دهکده گردشگری دریایی بوشهر از امکانات و تجهیزات تفریحی، گردشگری، رفاهی و ورزشی ویژه ای برخوردار است که این دهکده به عنوان قطب تفریحی جنوب کشور معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:رئیس دانشکده پرستاری و مامایی بوشهر گفت: یزد و بوشهر از استانهای پیشتاز درشیوع و بروز بیماری دیابت در کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰    
خبر استان:روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای امام خامنه ای بوشهر به عنوان روابط عمومی برتر دانشگاه فنی و حرفه ای کشور معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۰    
خبر استان:در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر در مجموع سه هزار و 939نفر داوطلب ثبت نام کردند که از این شمار یکهزار و 477نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰    
خبر استان:مردم شهرستان گناوه در آیینی از مدال آوران تیم ملی دوومیدانی کم بینایان و نابینایان که دربازی های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی باکو مرکز جمهوری آذربایجان در جوار یادمان شهدای گمنام این ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰    
خبر استان:معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: اولین تعاونی گلخانه داران استان بوشهر در شهرستان دشتستان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰    
خبر استان:مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر گفت: 12 سد کوچک و بزرگ به منظور مدیریت سیلابهای فصلی این استان در دولت دوازدهم مطالعه و اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۰    
خبر استان:همزمان با سراسر کشور و با برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، عمارت امیریه بوشهر نیز ساکنان جدید خود را شناخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۵    
خبر استان:فرماندار گناوه گفت: شایعه ابطال انتخابات شوراهای اسلامی این شهر که روز گذشته در برخی سایت های خبری استان بوشهر منتشر شد ، کذب است و صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۰    
خبر استان:بی آبی های سال قبل امان مردم استان بوشهر را بریده بود، مسئولان وعده دادند که سال بعد مشکلی نداریم؛ حالا تابستان نزدیک است و مردم نگرانند که وعده مسئولان در سال قبل جا مانده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۵    
خبر استان:عکس واقعی رئیسعلی دلواری که یکصد و هشت سال پیش در تنگستان گرفته شده بود به همت سیدباقر هاشمی از شهروندان فرهنگ دوست بوشهری استخراج شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۰    
خبر استان:رییس مخابرات و دیتا مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه ویژه پارس از اجرای 200 کیلومتر فیبر نوری در مناطق یک و دو این منطقه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صدور گواهی نامه ثبت ملی نشان جغرافیای خرمای کبکاب استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۵    
خبر استان:فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: جمهوری اسلامی ایران اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی کاملی در تامین امنیت خلیج فارس دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در سه روز اخیر 74 میلیارد و 563 میلیون ریال کالای ممنوعه و قاچاق در آبهای خلیج فارس در محدوده این استان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:رئیس شورای زکات استان بوشهر بیان کرد: زکات فطره مکمل تحقق صیام و از واجبات است که بر اساس برخی فتاوی، اگر پرداخت نشود گویی کل ماه رمضان روزه گرفته نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۵    
خبر استان: کمبود فضای پارک خودروها در نبود پارکینگ های عمومی یکی از مشکلات مهم در حوزه ترافیک شهری بوشهر است که می بایست با احداث پارکینگ های متعدد در نقاط مختلف شهر این مشکل رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵    
خبر استان:کاندیدای منتخب مردم در انتخابات شورای شهر چغادک در پیامی از حضور مردم در انتخابات تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۰    
خبر استان:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: برای نخستین بار در کشور دستگاه بررسی عمر مقره های الکتریکی در محیط چند تنشی در بوشهر ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵    
خبر استان:مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت:با توسعه پروژه های گازرسانی در استان بوشهر و اتصال شهرها و روستاهای جدید به شبکه سراسری گاز ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۰    
خبر استان:مهدی تارتار به عنوان سرمربی تیم پارس جنوبی جم به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبر استان: با پایان یافتن شمارش آرای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر ،منتخبین مردم معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۵    
خبر استان:سه عضو یک خانواده در روستای مکابری شهرستان دشتستان به عضویت شورای اسلامی روستا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵    
خبر استان:رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: فناوری نانو در استان های پیشرو رو به رشد است ولی در استان بوشهر تا حدی منفعل مانده است و وضعیت خوبی در این حوزه نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵    
خبر استان: 146 واحد مسکونی روستایی که با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شده روز یکشنبه در آیینی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دشتی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان سارقی را که با خودرو سرقتی در حال گشت زنی در شهر چغادک بود، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
خبر استان:دانش آموزان مقطع متوسطه نیز می توانند در اجرای موفقیت آمیز این طرح، خانواده خود و دیگر بی سوادان زیر 50 سال را با سواد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
خبر استان:مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی (OPU) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: روند اهدای عضو در استان بوشهر رشد چشمگیری دارد و شاهد بهبود شاخص ها در این زمینه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰    
خبر استان:این روزها در فضای مجازی و محافل عامیانه حرفه ایی رد وبدل می شود که در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با این همه رشادت، فداکاری و شهید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبر استان:مدیر کل استاندارد استان بوشهر گفت: به منظور مصرف بهینه انرژی الگوی مصرف 21 کارخانه در این استان اصلاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبر استان:دانشجویان دانشگاه پیام نور استان بوشهر موفق به کسب رتبه های دوم و ششم و عنوان شایسته تقدیر از مسابقه هوا و فضای دانشجویان سراسر کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۰    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه: فردی که با لباس پلیس از مردم اخاذی می کرد توسط ماموران انتظامی شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۰    
خبر استان: محموله باطری قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید ” موسوی ” شهرستان دیلم کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۵    
خبر استان:مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از استقرار کشتی ” ایران جوان ” در دهکده گردشگری دریایی بوشهر از تابستان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۵    
خبر استان:رئیس کل دادگستری بوشهر گفت: در رابطه با تخلفات انتخاباتی 10 نفر در شهرهای عسلویه وکنگان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبر استان: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی بیش از 77.4 درصد مردم استان بوشهر مشارکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبر استان:محل دیدار شاهین شهرداری بوشهر و برق جدید فارس ورزشگاه یادگار امام قم تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۵    
خبر استان: معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح وضعیت پرونده های زمین خواری در کشوراز اجرای برنامه های زیربنایی برای مقابله با زمین خواری در دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: 85 درصد از محصولات کشاورزی این استان فاقد هر نوع باقیمانده سموم شیمیایی و بطور کامل سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵    
خبر استان:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در چهار سال گذشته 20 خانه بهداشت در مناطق روستایی و کم برخوردار این استان احداث شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۵    
خبر استان:حضور مردم بوشهر در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: همزمان با برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی، مردم انقلابی استان بوشهر مانند انتخابات های گذشته با حضور حداکثری حماسه ای جاوید خلق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت:حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ضامن تسهیل توسعه کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: امام جمعه موقت بوشهر گفت: در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری برخی ها جسد و کالبد سران فتنه می خواستند احیاء کنند ولی ملت ایران ظلم فتنه 88 به نظام اسلامی هیچگاه فراموش نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
خبر استان:به زودی عملیات اجرایی آب شیرین کن مجتمع نوار ساحلی تنگستان در استان بوشهر آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
خبر استان:آمارها نیز گواه این است که مشارکت مردم استان بوشهر در دوره های پیشین این دو انتخابات مانند سایر انتخابات، گسترده تر از دیگر مناطق کشور بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
خبر استان: فرماندار بوشهر گفت: برای رای گیری الکترونیکی در شهر بوشهر 86 شعبه تعیین شده که در این راستا 330 صندوق الکترونیکی برای رای گیری در شعبه های اخذ رای بوشهر نصب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر گفت: سه هزار و 100 ناظر در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر امر نظارت بر انتخابات بر عهده دارند که یک سوم ناظران بانوان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:ابراهیم صالحی مهاجم بلند بالا و 26 ساله بوشهری مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر استان بوشهرگفت:با واژگونی یک دستگاه پراید در مسیر لمبدان پایینی به سمت دیر یک نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۵    
خبر استان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: مرحله دوم پرداخت مطالبات کشاورزان گوجه فرنگی کار این استان که سال گذشته محصولات خود را با قیمت توافقی به مراکز خرید دولتی تحویل داده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۵    
خبر استان:تیم ملی هندبال ساحلی ایران پس از 9 سال در ششمین دوره مسابقات هندبال ساحلی آسیا با غلبه بر تیم ویتنام و عنوان سومی در این رقابت ها سهیمه مسابقات جهانی 2018 سوچی روسیه را بدست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵    
خبر استان: فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: ماموران انتظامی شهرستان دیلم سه نفر از اعضای یک باند را که از خودروهای حامل بار راهزنی می کردند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
خبر استان:معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با ایجاد یک داروخانه خصوصی، دسترسی اهالی جزیره خارگ به دارو تسهیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۵    
خبر استان: رئیس پلیس شهرستان عسلویه گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با کالای قاچاق، پلیس شهرستان عسلویه با توقیف 5 دستگاه کامیون بیش از 150 تن برنج قاچاق و بدون مجوز گمرک کشف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۵    
خبر استان:سردار عباس زاده از دستگیری مدیران بزرگترین کانال تلگرامی با محتوای مجرمانه در بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:صندوق کارآفرینی امید 850 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و ازدواج در چهار سال گذشته در استان بوشهر پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:صبح امروزطی بیاینه ای از لیست حمایتی کارگروه” ندای مردم بوشهر” متشکل از افراد متخصص و کاردان در شورای شهر بوشهر و شهر چغادک رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۰    
خبر استان:در اقدامی عجیب، بداخلاقی گسترده بر علیه شانس اول کاندیدای شور اسلامی شهر بوشهر حادثه ساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خبر استان: میزان صادرات نفت خام ایران از حدود یک میلیون بشکه نفت در دوران تحریم،هم اکنون به بیش از 2 میلیون بشکه در روز رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
خبر استان: حسین نامور گفت:جذب سرمایه گذار و تقویت بازار تقاضا برای تولید، ظرفیت کامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را در اشتغال بدنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵    
خبر استان:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به انتشار برخی مطالب خلاف واقع در باره ی اقدامات ارزشی آموزش و پرورش، به تشریح بخشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۰    
خبر استان:مراسم رسمی خاموشی نخستین مشعل پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی(زیرو فلرینگ) با حضور معاون رییس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور در عسلویه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۰    
خبر استان: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اکنون در خانواده ها بیکاری جوانان سبب رنج خاطر آنان شده است، گفت: مشکل ته لنجی ملوانان استان بوشهر باید برطرف شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۰    
خبر استان:باج افزار ها گونه ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۰    
خبر استان: پروژه های بخش بهداشت و درمان شهرستان دشتی بعد از ظهر سه شنبه با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح و اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:تیم فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحل به مقام سوم دست یافت.تصویر بازگشت مسیگر ،کیانی ومیرشکاری از مسابقات جهانی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۵    
خبر استان:ماموران انتظامی چهار عضو باند سرقت از شهرک صنعتی بوشهر را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: رئیس پلیس شهرستان دشتی گفت: با تلاش ماموران مبارزه با قاچاق نیروی انتظامی دشتی، در بازرسی از یک کامیون 20 تن برنج فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه در سفر به بوشهر در مصلی این شهر سخنرانی کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:وزیر بهداشت با اشاره به سومین سفر خود به شهرستان دیّر، گفت: خوشحالیم که بعد از 28 سال، بیمارستان امام هادی(ع) این شهرستان در دولت یازدهم افتتاح شد و با احتساب دیّر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵    
خبر استان:وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه در پی استمداد پدر یک کودک 2ساله مبتلا به بیماری کلیوی ساکن شهر بردستان استان بوشهر به رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دستور داد تا درخواست و مشکل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۵    
خبر استان:امید سامری مشاور حمل و نقل اتاق اصناف ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
خبر استان:فرمانده پلیس راه گناوه گفت: بر اثر حوادث رانندگی 2 روز اخیر در جاده های این شهرستان سه تن جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
خبر استان: با حضور وزیر بهداشت بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) شهرستان دیر به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام استان بوشهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۳۵    
خبر استان:ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، علاوه بر داشتن زمین فوتبال، دارای پیست استاندارد اسکیت و تارتان است و برای ساخت آن 480میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۵    
خبر استان:دکتر داراب مشتاقی از پزشکان خوشنام استان بوشهر که مدتی در بستر بیماری بود، امروز دوشنبه از دنیا رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۵    
خبر استان:عاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: از مجموع حدود 430 هزار مشترک برق این شرکت کد پستی نزدیک به 40 درصد آنها صحیح نیست که این امر استفاده از سیستم جی ای سی( ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۵    
خبر استان:مدیرآموزش و پرورش شهرستان دشتی از راه یابی دانش آموز خورموجی به آزمون جهانی دانشگاه واترلو کانادا خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵    
خبر استان:آخرین هفته لیگ دسته دوم برگزار شد و شاهین شهرداری راهی دیدار پلی آف گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۰    
خبر استان:فدراسیون فوتبال هند خواستار حضور بازیکن تیم پارس جنوبی جم در تیم ملی این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
خبر استان: رئیس سازمان برنامه وبودجه استان بوشهر گفت: برای حل مشکلات تامین آب آشامیدنی شهرهای دارای بحران و تنش آبی استان بوشهر، 40 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۰    
خبر استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: فردا و با حضور وزیر بهداشت، طرح های بهداشتی و درمانی استان بوشهر افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۵    
خبر استان: عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه همزمان با کاهش قدرت خرید مردم در سال های اخیر،بازار اجاره بها و رهن داغ شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۰    
خبر استان: استاندار بوشهر گفت: با تکمیل طرح های بیمارستانی همجوار بیمارستان 200 تختی خلیج فارس بوشهر، تعداد تخت های بیمارستانی شهر بوشهر به 700 تخت افزایش و به مگا بیمارستان تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۰    
خبر استان:نماینده جنوب بوشهر از روند کاشت چمن طبیعی ورزشگاه تختی جم بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: کشنده تریلر حامل یک محموله بزرگ لوازم و کالای پزشکی به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان دیلم شناسایی و توقیف شد.
مشاهده نتایج بیشتر...