چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۴۱Sep 2018 26

خبر استان (khabarostan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۶    
خبر استان: قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت:بیماری های قلبی و عروقی و سرطان از بیماری های شایع درکشور و بویژه استان بوشهراست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۶    
خبر استان:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گشت های مشترک بازرسی و نظارت بر کالا با جدیت تمام با فروشندگانی افزایش قیمت خودسرانه کالاها برخورد قانونی و قاطع می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۶    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: تفکیک آب آشامیدنی با آب فضای سبز شهرداری های استان بوشهر باید مورد توجه قرار بگیرد و نسبت به قطع انشعاب آب فضای سبز شهرداری ها اقدام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۶    
خبر استان:فرماندار دشتی گفت: این شهرستان در زمینه مقاوم سازی مسکن روستایی مقام نخست این استان را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶    
خبر استان:دستفروشی ماهی و میگو در سطح شهر بدون رعایت شرایط مناسب نگهداری علاوه بر اینکه موجب فساد این آبزیان می شود، سلامت جامعه را نیز به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶    
خبر استان:: پیاده روی کاروان فدائیان امام حسین (ع) کنگان به سوی کربلای معلی آغاز شده و 1470 کیلومتر در مدت 40 روز برای شرکت در مراسم اربعین حسینی در کربلا پیاده روی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶    
خبر استان:شناکردن در نقاط بدون پرچم باعث به خطر افتادن سلامت شهروندان بوشهری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶    
خبر استان: نمایشگاه پاییزه سال قبل بوشهر یکی از بهترین نمایشگاه های فصلی بود و بیش از 150 واحد صنفی در آن نمایشگاه شرکت کرده بودند و مردم بوشهر نیز استقبال چشمگیری از آن نمایشگاه داشتند
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۶    
خبر استان:رئیس گمرک دیلم گفت:2 محموله کالای قاچاق به ارزش 126 میلیارد و 973 میلیون ریال در آیینی امحا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۶    
خبر استان:عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید با متخلفانی که در نحوه نگهداری سگ های بی صاحب در این شهر تخلف و باعث جریحه دار شدن روح شهروندان شدند، برخورد قانونی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۶    
خبر استان: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: گرد و غبار که از روز گذشته وارد این استان شده و اکنون تمرکز آن بر شهرستان های جنوبی بویژه عسلویه است تا روز چهارشنبه در این منظقه فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:استاندار بوشهر گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر مکلف است تا اوائل هفته آینده نرخ سوخت شناورهای تجاری مصوب هیئت دولت پیگیری و در استان اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:جانشین شورای اقامه نماز استان بوشهر گفت: چهارمین اجلاس استانی نماز با عنوان شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری یک نفر سارق و کشف 15 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶    
خبر استان:در این برنامه معنوی مدیران ادارات شهرستان بوشهر هر کدام با یکی از خانواده های شهدا در روستاها و شهرهای شهرستان دیدار ودلجویی نمودند
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶    
خبر استان: وضعیت کنونی عرضه ماهی و میگو در بوشهر مناسب نیست و می طلبد که با همکاری مسئولان شاهد ساماندهی بازار فروش آبزیان و کنترل بیشتر دست فروشان باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۶    
خبر استان: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: 90 درصد زیر ساخت های حوزه سلامت در شهرستان دیر بهسازی و نوسازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۶    
خبر استان:مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: طی شش ماه نخست امسال، بیش از 19 هزار نفر در مراکز فنی وحرفه ای استان بوشهر مهارت آموزی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
استاندار بوشهر گفت:داروهای مورد نیاز به اندازه کافی در داروخانه های استان تامین شده و هیچ مشکلی در تامین و توزیع دارو نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
خبر استان: اردوی جهادی سلامت در روستای عباسی شهرستان گناوه با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاهای کمتر برخوردار با همکاری سپاه و شبکه بهداشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
خبر استان:سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر با اشاره به فعالیت دستگاه ایکس ری کانتینری پرسرعت در گمرک بوشهر، گفت: سرعت اسکن کانتینرها در گمرک بوشهر شش برابر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
خبر استان:پدر و مادر سرداران شهید علی و سهراب شباب، تقدیم فرزندان برای تداوم انقلاب اسلامی را از افتخارات خود دانستند و از خداوند متعال خواستار پذیرفتن این دو قربانی از آنان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
خبر استان: درآیینی با حضور مسئولان شهرستان دشتی نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس روز سه شنبه در سالن شهید آستروتین شهر خورموج گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
خبر استان:نظارت را حق مسلم شورا می دانم و باعث مسرت خواهد بود که کردار من توسط خودم در اختیار عزیزان شورا قرار گیرد نه توسط کسانی که معلوم الحال بوده و فقط به فکر پر کردن جیب شان از شاهین بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۶    
خبر استان:طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان انتقال ایران دکتر عبیدی یعنوان مدیرکل جدید انتقال استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۶    
خبر استان:رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: با استفاده از کلیه تجهیزات و امکانات موتوری و خودروی در قالب تیم های گشت سیار و ثابت ایمنی تردد دانش آموزان بوشهری فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:رئیس اداره بهزیستی شهرستان دشتی گفت: در 6 ماهه نخست امسال مبلغ 3 میلیارد و 310 میلیون ریال به معلولان شهرستان دشتی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۶    
خبر استان:رئیس اداره امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به تشکیل کارگروه پیشگیری و کنترل بیماری های دامی و آنفلوآنزای حاد پرندگان در استان بوشهر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶    
خبر استان:کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی شبانه روز گذشته برازجان با 42 و جم با 25 درجه سانتی گراد گرمترین و خنک ترین مناطق استان بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:در زمان حاضر این استان هیچ کمبودی در بخش تامین سوخت ندارد و جایگاه های عرضه بدون هیچ مشکلی در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان: چهار عضو شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار ارائه گزارش عملکرد، ضوابط مالی و حقوقی و جایگاه رده بندی تیم فوتبال شاهین شهرداری در سال جاری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان: خبر می رسد که کلاس های درس دانش آموزان مدرسه ای در تنگستان از روز گذشته و هم زمان با بازگشایی مدارس در مسجدی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر در هفته نوزدهم لیگ برتر این رقابتها باخت تا قهرمانی انها در فاصله سه هفته مانده به پایان این رقابتها به خطر افتاده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: همزمان با تاسوعا و عاشورای امسال 43هزار و 428 نفر برای ادای نذرخود به مراکز انتقال خون کشور مراجعه کردند که از این شمار 35 هزار و 410 نفر موفق به اهدا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از راه اندازی و بهره برداری رادیولوژی دیجیتال برای نخستین بار در این مرکز درمانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: یادواره سالگرد شهادت شهدای خلیج فارس 18 مهرماه در روستای بحیری شهرستان دشتی در زادگاه شهید نادر مهدوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:کارشناس مواد غذایی و آرایشی بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: بیش از 600 قلم اجناس آرایشی بهداشتی غیرقابل مصرف، از سطح عرضه جمع آوری و معدوم گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶    
خبر استان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت های مهم استان، رشته های مهندسی هسته ای و انرژی فسیلی در بین دانش آموزان بوشهری ترویج شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۶    
خبر استان:نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: نرخ املاک در شهرستان بوشهر نجومی شده و این مسئله مشکلاتی را برای مردم و مهاجران به این استان ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶    
خبر استان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: دنبال گسترش فرهنگ وقف مشارکتی و گروهی در استان بوشهر هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶    
خبر استان:مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح 30 واحد مسکن روستایی در سومین روز از هفته نکوداشت دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶    
خبر استان:تیم شاهین شهرداری بوشهر به خاطر تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب بطری آب باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۶    
خبر استان:این دانشگاه برای تکمیل اعضای هیات علمی خود 31 عضو جدید از بین دانش آموختگان مقطع دکترا می پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶    
خبر استان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: همه حسینیه ها و مساجد در سطح استان مرمت شود و در اختیار مردم و اهالی محل قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶    
خبر استان: قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت: همه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کیف، کفش، لباس فرم و لوازم تحریر دریافت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶    
خبر استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: کمبود بودجه و نیروی انسانی بزرگترین معضل و آسیب اجتماعی در اجرای برنامه های فرهنگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶    
خبر استان:مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: شرکت های حمل و نقل مسافر استان بوشهر اتوبوس های لازم را برای اعزام زائران این استان به مراسم اربعین حسینی تا مرزهای تعیین شده اختصاص داده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبر استان:گراوند گفت: هیچ نقطه ای از شهر بوشهر در محدوده منطقه آزاد نیست و تمام مساحت منطقه آزاد بوشهر خارج از شهر بوشهر قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبر استان:از هفته سوم مسابقات لیگ دسته 2 فوتبال کشور یکشنبه شب با برد برابر ایرانجوان بوشهر صدرنشین گروه الف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبر استان: در مراسمی از سربازان نمونه سپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه و سپاه خلیج فارس فرودگاه شهرستان عسلویه تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۶    
خبر استان:روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره خبر منتشره مربوط به بروز تخلف در منطقه بوشهر توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد:
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۶    
خبر استان:شهردار جم گفت: در راستای اجرای پروژه های عمرانی، شهر جم به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۶    
خبر استان:فرماندار شهرستان دشتی گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای زیرساخت های ورزشی شهرستان دشتی در 5 سال گذشته هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۶    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از کشف انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش 11میلیارد ریال در کنگان خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۶    
خبر استان: حسن پور گفت:گزارش اولیه حکایت از وجود دو متهم داشت، اما در تحقیقات بازپرسی سه متهم دیگر به این پرونده افزوده شد که بازپرس دستور لازم برای تحقیقات و احضار این متهمان را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:استاندار بوشهر از حمایت و تشویق ورزشکاران استان بوشهر به بازی های پاراآسیایی خبرداد و گفت: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان در اولویت برنامه ها است که در این راستا ورزشکاران بوشهری اعزامی به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:خدری گفت: با توجه استعدادها و ظرفیت های شهرستان گناوه در زمینه علم دانش این قدم را به فال نیک می گیریم و آینده خوبی برای آن پیش بینی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:فرماندار شهرستان دیر گفت: وضعیت قبولی دانش آموزان شهرستان دیر در دانشگاه ها بهبود یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: اجرای طرح آمارگیری همزمان با سراسر کشور از 20 مهرماه با نظارت مستقیم مرکز آمار ایران در استان بوشهر آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶    
خبر استان:معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهرگفت: حمل مواد غذایی حساس و فسادپذیر با وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری جزئیات حکم پرونده گمرک بوشهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به کاهش کلاس تخریبی در استان بوشهر گفت: با همکاری خیران از 2هزار و 300 کلاس تخریبی استان به 700 کلاس کاهش یافته که این مهم نیاز به بازسازی و نوسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:مدیرکل استاندارد استان بوشهر از ابطال پروانه کاربرد علامت استاندارد دو شرکت شن، ماسه و بتن آماده در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۶    
خبر استان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: شایسته کودکان و نوجوانان توانمند و مستعد استان بوشهر نیست که در کلاس های درس تخریبی به تحصیل مشغول باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۶    
خبر استان:مردم دیلم خواستار نوسازی و توسعه ناوگان حمل ونقل جاده ای عمومی بین شهری این شهرستان شدند و از مسئولان مرتبط خواستند در این زمینه چاره اندیشی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶    
خبر استان:مامورین انتظامی و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان موفق به دستگیری 2 نفر متخلف حمل کوسه ماهیان در شهرستان گردیدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶    
خبر استان:ثبت نام بیش از سه هزار نفر از افراد فاقد توانایی خواندن و نوشتن در سال جاری در سراسر استان آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶    
خبر استان: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای حل مشکلات مالی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶    
خبر استان:230 هزار و 800 دانش آموز بوشهری سال جدید تحصیلی را در دو هزار و 200 مدرسه آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴    
خبر استان:فرماندار شهرستان دیر گفت: تروریست ها به زودی پاسخ اقدامات خود را می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴    
خبر استان:مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: پذیرش اسناد خسارات متفرقه به کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴    
خبر استان:ظاهرا ح.ط که پیش تر خانواده خود را به گرجستان فرستاده بود خود نیز به این کشور متواری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۴    
خبر استان:رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی کشور گفت: مطالعه و پایش آلودگی خلیج فارس و دریای عمان اولویت پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۴    
خبر استان:شاهین شهرداری بوشهر در هفته پنجم لیگ دسته یک موفق شد مس کرمان مدعی را با نتیجه 2بر1 شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۴    
خبر استان:دریابانی استان بوشهر، خبر مندرج در فضای مجازی مبنی بر فعالیت لنجی که قصد انتقال غیرقانونی انسان از بوشهر به دبی داشته و توقیف آن به دست دریابانی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۴    
خبر استان:رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر گفت: در آستانه بازگشایی مدارس 550 بسته تحصیلی میان دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۴    
خبر استان:فعالان اقتصادی و بازرگانی در استان بوشهر براین باورند که با تسریع دراجرای مصوبه اصلاحی کالای همراه ملوان (ته لنجی) فعالیت شناورهای سفاری در این استان که در ماه های اخیر دچار رکود شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
خبر استان:دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتی گفت: حکم و قطع ید زندانی در خورموج و دستگیری باند اسکناس جعلی منتشرشده در فضای مجازی کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
خبر استان:رئیس حفاظت از محیط زیست شهرستان جم از کشف عقرب بالدار در یکی از روستاهای جم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
خبر استان:رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با مصوبه وزارت بهداشت، بیمارستان کنگان از 96 تخت به 192 تخت ارتقا یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴    
خبر استان: عاملان وقوع قتل و همدستش بعد از 9 سال زندگی مخفیانه و فرار، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴    
خبر استان: موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر به عنوان دومین موزه پزشکی کشور در شورای بین المللی موزه ها ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴    
خبر استان:آئین رژه نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بوشهر روز شنبه با حضور آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و عبدالکریم گراوند استاندار در محل ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱    
خبر استان:امروز کودکان پیش دبستانی و نوآموزان کلاس اولی استان بوشهر پا به مدرسه گذاشتند تا سال تحصیلی را شروع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱    
خبر استان:مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر از اجرای بیش از 40 برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع مقدس در کانون های شهرستانی این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:مدیر آموزش و پرورش جم گفت: مشکلی در تامین نیروی انسانی مدارس شهرستان جم نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور گفت: همه هزینه های مراسم و برنامه های عزاداری محرم و صفر را مردم تامین می کنند و در این زمینه هیچ کمکی از دولت دریافت نکرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲    
خبر استان:- مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت: مقدمات احداث فرودگاه جدید بوشهر فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان:رسم است در هیئت های عزاداری بوشهر همراه سنج و دمام، بوق هم که از شاخ حیواناتی مثل گوزن و کَل است به عنوان تنها ساز بادی استفاده شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان: مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنگستان از رشد 156 درصدی پذیرش داوطلبین تنگستانی در رشته های دبیری و دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان: امام جمعه گناوه گفت: نهادهای نظارتی و ادارات مربوطه بر قیمت ها نظارت بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان: امام جمعه عسلویه گفت: معیشت لنج داران شهرستان عسلویه با چالش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان:- امام جمعه بردخون بی تدبیری را هم تراز تبهکاری و خیانت دانست و گفت: رسالت آموزش و پرورش سنگین تر و مهم تر از همیشه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به بازگشایی مدارس از اول مهرماه گفت: هیچ کلاس درسی در سال تحصیلی جدید بدون معلم نمی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت از آموزش و پرورش خواستار حمایت همگانی برای توسعه و تجهیز مدارس استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
خبر استان:شاگردان تارتار در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل میزبان خود ماشین سازی تبریز شکست خوردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۹    
خبر استان:رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: براثر برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید و پژو 206 در جاده عالی شهر به سمت دلوار قبل از پاسگاه چاه تلخ 2نفر کشته و 2 تن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۹    
خبر استان: نرخ خودکشی در مردان رتبه 127 و در زنان رتبه 114 را دارد. بررسی ها نشان داده است که در ایران نرخ خودکشی، بیشتر از فوت شدگان ناشی از مواد مخدر و دگرکشی و کمتر از تصادفات است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۹    
خبر استان:تجمع عزاداران حسینی و اقامه نماز ظهر عاشورا در مصلای نماز جمعه عسلویه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۹    
خبر استان:امام جمعه دیر گفت: جنگ رسانه ای دشمن خطرناک است زیرا می خواهند ملت را نسبت به نظام و رهبری و مسئولان بدبین کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...