دوشنبه ۰۵ تیرساعت ۱۳:۴۴Jun 2017 26

خبر استان (khabarostan.ir)

  ۱ ساعت پیش    
خبر استان:به شکرانه یک ماه روزه داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید فطر در سراسر استان بوشهر برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
خبر استان:دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در سه ماه نخست امسال سه هزار و 661 کیلوگرم انواع مخدر در این استان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۶    
خبر استان:تقاطع غیر هم سطح شهدای خلیج فارس منطقه ویژه پارس با حضور مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۱    
خبر استان: مقبرۀ رئیسعلی دلواری، سردار شهید و نماد مبارزه با استعمار در جنوب ایران که در جنگ علیه انگلیسی ها در بوشهر به شهادت رسیده بود در قبرستان وادی السلام نجف اشرف کشور عراق ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:کیامرث صالحی نیا از رشد مرگ و کاهش تولد در سه ماه اول سال در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۶    
خبر استان: سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: در راستای تسریع در ارائه خدمات گمرکی به جامعه هدف، 15 گمرک استان بوشهر به سامانه جامع گمرکی مجهز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:هزار و 588 وسیله نقلیه در دور اول سفرهای تابستانی به مسافران خدمات ارائه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۱    
خبر استان:رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: هم استانی های بوشهری به هنگام پرداخت اینترنتی فطریه و زکات مراقب کلاهبرداری های اینترنتی باشند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۶    
خبر استان:دو نانوایی متخلف در شهر جم با همکاری مراجع قضایی پلمپ گردید که با احتساب دو مورد قبل، مجموعاً 4 نانوایی در ماه مبارک رمضان امسال تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۶    
خبر استان:زکات جمع آوری شده در جهت ساخت مسکن نیازمندان، تامین هزینه های درمانی بیماران صعب العلاج، کمک به امر تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۱    
خبر استان:امرالله پاراد گفت:اینک برخی دمای کولر خود را روی 16 تا 18 درجه سانتیگراد تنظیم می کنند به دلیل افزایش چشمگیر مصرف برق این خود یک فاجعه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۱    
خبر استان:مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: در اجرای قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی زمین ها و ساختمان فاقد سند رسمی از مهرما سال 91 تاکنون 9 هزار و 54 سند مالکیت در این استان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۱    
خبر استان: نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس با بیان اینکه عیدسعید فطر بزرگترین و رسمی ترین عید مردم این خطه است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۱    
خبر استان:نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار طرح آبیاری تحت فشار استان بوشهر به 350 میلیارد ریال افزایش یافت
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۶    
خبر استان:معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از برگزاری مراسم استقبال از دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در فرودگاه بین المللی این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۶    
خبر استان:سردار لشکری با بیان اینکه 17 نفر در این زمینه دستگیر شده اند گفت: ارزش کالای کشف شده از این دو شناور بیش از 86 میلیارد و 870 میلیون ریال است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۱    
خبر استان:انتخابات هیئت رئیسه خانه مطبوعات و رسانه استان بوشهر برگزار و طی آن مدیرعامل و هیئت رئیسه خانه مطبوعات انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۱    
خبر استان:مدیرتعاونی صیادی دیر استان بوشهر گفت: افزایش صید میگو به روش ممنوعه ترال(کف روب) در آبهای این بندر برای جامعه صیادی نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۶    
خبر استان:فرماندار دشتستان گفت: امسال 50 پروژه در حوزه راه و شهرسازی دشتستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۱    
خبر استان:رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر، برنامه نماز عید سعید فطر در استان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶    
خبر استان: مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای استان بوشهر در زمینه آبزی پروری، گفت: پرورش میگو به صورت متراکم در حاشیه رودخانه مند استان بوشهر اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
خبر استان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به رونمایی نقشه راه درمان استان بوشهر، گفت: سال 1404، در استان بوشهر بالغ بر دو هزار و 500 پرستار کم خواهیم داشت که باید جبران شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۱    
خبر استان: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 8 طرح ریلی در کشور مورد توجه قرار دارد که شش طرح آن از جمله راه آهن بوشهر به شیراز با 2 هزار و 500 میلیارد تومان در اولویت اجراء قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۶    
خبر استان: مدیرکل زندانهای استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده دستبند و پابند الکترونیک جایگزین زندان می شود که این طرح در برخی از استان ها اجرایی شده که بزودی در دیگر استان ها از جمله ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:8 سال پیش در همین روزها شاهین بوشهر لیگ برتری شد؛ دقیقا یکم تیرماه 1388 که استان بوشهر پس از مدتها به سطح اول فوتبال ایران برگشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: در سال گذشته دوهزار پرونده مورد بازرسی قرار گرفت، که از این میزان قریب به 13 میلیارد تومان به صندوق دولت برگشت مالی خورد که نشان می دهد بازرسی های انجام شده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۱    
خبر استان: علی حسن پور گفت:دستگاه قضایی آمادگی برخورد با هرگونه سوء استفاده در تصرف زمین های دولتی را دارد و با متخلفان برخورد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۱    
خبر استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: سالانه 19 هزار نفر به جمعیت استان بوشهر و در همین مدت 3700 نفر هم فوت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۱    
خبر استان: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: از 211هزار و 276فقره پرونده وارد شده به دستگاه قضایی این استان 209هزار و 851 پرونده مختومه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۶    
خبر استان:مصطفی سالاری تاکید کرد: اینکه عده کمی به نام پرخاشگری دینی لطمه به چهره نظام اسلامی بزنند این گونه رفتارها را هیچ حزب و گروهی نمی پسندد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۱    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از شناسائی و دستگیری اعضای باند سرقت مغازه و کشف پنج فقره سرقت در شهر برازجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۶    
خبر استان: طی حکمی از سوی رییس جهاددانشگاهی، مهندس علی احمدی زاده به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۱    
خبر استان: مقدار زکات فطره شهرستان بوشهر توسط دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۱    
خبر استان:مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از شناسایی هفت محله حاشیه نشین در مرکز این استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۱    
خبر استان:فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل انواع کفش های اسپورت ورزشی قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان عسلویه خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۶    
خبر استان:با حکم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، مهندس احمد زین الدین ریشهری به سمت مدیر برق چغادک (امور 3 برق شهرستان بوشهر) منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۱    
خبر استان: شهباز جلالپور’ دوچرخه سوار جهانگرد و سفیر صلح و دوستی از شهرستان گناوه پس از مسافت 4100 کیلومتر روز شنبه در بازگشت به زادگاه خود در خیابان ساحلی این شهر مورد استقبال مسئولان و مردم قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
خبر استان:معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر گفت: خیابان های حافظ، انقلاب و صفوی به زودی بسته می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
خبر استان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از احتمال وقوع حریق در مراتع استان با شروع فصل گرما خبر داد و گفت: باید از روشن کردن آتش در محل های مستعد خودداری شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
خبر استان:نماینده شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل سپرده گذاران بوشهری موسسه آرمان برای دریافت سپرده هایشان نزد موسسه یاد شده در دست پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
خبر استان: مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خطر و حادثه، شناکردن در دریاچه، پشت سدها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۶    
خبر استان:کارشناس اموردریایی اداره بندر و دریانوردی بندر دیر(dayyer) استان بوشهر گفت: 3شناور باری پهلو گرفته در اسکله این بندر بر اثر آبگرفتگی در عمق دریا فرو رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۶    
خبر استان:امام جمعه دلوار گفت: با وجود تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برخورد بدون اغماض با مدیران حقوق های نجومی و همچنین تاکید رئیس جمهور و رئیس دستگاه قضایی مبنی بر برخورد با این افراد اما هنوز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۱    
خبر استان: استاندار بوشهر گفت: مرم روزه دار و همیشه در صحنه بوشهر با حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس اقتدار خود را برای مبارزه با ظالمان، متجاوزان و کودک کشان نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۱    
خبر استان:هم زمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز قدس در شهر دیر با حضور گسترده اقشار مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱    
خبر استان:مسئولان،نمایندگان مجلس و شخصیتهای استان بوشهر، همگام با ملت غیور ایران در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین سردادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۶    
خبر استان: اقشار مختلف مردم و مسئولان استان بوشهر با حضور پرشور در راهپیمایی در روز جهانی قدس همصدا فریاد ‘مرگ برآمریکا’ و ‘مرگ براسرائیل’ را طنین انداز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۱    
خبر استان:صفایی بوشهری گفت: هم امام راحل و هم مقام معظم رهبری تنها را خلاصی از فتنه های جهان استکبار را مبارزه با قاطع در همه عرصه ها دانسته که باید کاملا هوشیار باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۱    
خبر استان:مام جمعه آبپخش گفت: وضعیت آب شرب در آب پخش خراب است و امیدواریم مسئولان تلاشی ویژه برای رفع مشکلات آب در این شهر داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۱    
خبر استان:نیروی انتظامی استان بوشهر از شهروندان درخواست کرده تا از بازنشر پیام های غیر واقعی خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۶    
خبر استان:آیین استقبال از پرچم گردانی گنبدهای شریفین امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و حضرت زینب (س) در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۶    
خبر استان:مدیر انجمن موسیقی بوشهر با اشاره به تازه ترین فعالیت های انجام گرفته در این مجموعه، کمبود منابع مالی را اصلی ترین مانع برای پیشبرد اهداف و برنامه های استانی و ملی توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۶    
خبر استان: مسئول ستاد استهلال ماه در استان بوشهر گفت: هشت گروه رصد هلال ماه شوال غروب شنبه سوم تیرماه در مناطق مختلف استان بوشهر مستقر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۶    
خبر استان: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سارق حرفه ای طلاجات منازل شهروندان شهرستان گناوه در دستان پلیس گرفتار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۶    
خبر استان:جوان ترین خرید استقلال ویژگی بی نظیری برای دلبری در ترکیب این تیم دارد؛ یک ویژگی که خیلی کم در فوتبالیست های ایرانی شاهد آن بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۵    
خبر استان:آفتاب هر لحظه شدیدتر و گرمتر بر پهنای تپه ماهورها می تابد و تحمل تشنگی را از هر جنبنده ای می گیرد و گرما سرابی را در نقطه نقطه نشانه گذاری می کند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۵    
خبر استان:براساس ابلاغیه استانداری بوشهر و به منظور کاهش مصرف برق، ساعت کار ادارات استان طی تیر و مردادماه تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:رئیس پلیس آگاهی استان گفت: اخیرا اشخاصی طی تماس تلفنی با آژانس ها و باربری ها اقدام به کلاهبرداری کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:نماینده مردم تهران درمجلس هشتم و نهم شورای اسلامی گفت: با تدابیر مقام معظم رهبری از ورود داعش به خاک ایران جلوگیری به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۵    
خبر استان:ماموران انتظامی شهرستان تنگستان یک دستگاه خودروی سواری زانتیا حامل لوازم آرایشی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال را توقیف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۰    
خبر استان: عملیات امداد و نجات 7 خدمه موتور لنج باری که در مسیر دبی به بندر امام خمینی در حال تردد بود، با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۵    
خبر استان: هواداران تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر برای مخالفت با فروش امتیاز این تیم، مقابل این باشگاه تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبر استان:یک تبعه افغانستانی که برای شنا به کانال آبیاری آبپخش رفته بود به علت آشنا نبودن به فن شنا غرق شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبر استان: مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بوشهر گفت: گروه جهادی بسیجیان چغادک به روستای محروم گزدراز دشتی اعزام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۰    
خبر استان: حقوق کارگران جایگاههای سوخت بوشهر بیش از نصف میزان قبل کاهش یافت. این مسئله باعث اعتراض و اعتصاب قریب الوقوع آن ها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۵    
خبر استان:مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر از پخش 24 ساعته برنامه های شبکه استانی صدا و سیمای این مرکز همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۰    
خبر استان:نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: لایروبی اسکله بندر لاور از توابع شهرستان دشتی با اعتبار اولیه 52 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۰    
خبر استان:متخصص بیماری های قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مصرف فست فود و غذاهای کنسروی به دلیل کالری بالا و میزان نمک زیادی که به آن ها افزوده می شود باعث افزایش فشارخون می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۵    
خبر استان:مصطفی سالاری گفت: ایجاد اردوگاه علمی دانش آموزی با امکانات آموزشی، فرهنگی، تفریحی و علمی در استان بوشهر یک ضرورت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:قاضی دادگاه سعدآباد دشتستان دو شکارچی متخلف را به تهیه عکس از 50 گونه پرنده مکلف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۰    
خبر استان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با تصویب 2 منطقه حفاظت شده ‘بیرمی’ و ‘کوه مند’ توسط شورای عالی محیط زیست در سال 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۵    
خبر استان:رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای استان بوشهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:براساس آمار رسمی، نزدیک به 11 درصد دانش آموزان استان بوشهر در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند که به گفته رییس مدارس غیردولتی آموزش و پرورش استان پیش بینی می شود امسال افزایش داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۰    
خبر استان:وزارت کشور درباره وضعیت 2 قایق صیاد ایرانی اعلام کرد: قایق های مذکور صرفاً صیادی بوده و بر اثر امواج دریا جابجا شده که در حوزه آبهای دریای عمان و خلیج فارس این موضوع کاملاً عادی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۰    
خبر استان: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: در شب های قدر امسال (از 18 تا 23 ماه مبارک رمضان) 600 نفر از مردم این استان برای کمک به بیماران نیازمند خون اهدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۰    
خبر استان: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: ثبت واقعه ازدواج در دو ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان بوشهر 18 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۰    
خبر استان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: برای افزایش ایمنی عبور و مرور، هدایت وسایط نقلیه و آگاهی بخشی به کاربران جاده ها بویژه درشب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: کشته شدن چوپان دشتستانی توسط گروه داعش صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
خبر استان:فتح الله نوروزی گفت: اعتبارات شهرستان جم در سال 96 به نسبت سال 95 رشد دو برابری دارد و مدیران باید برای معرفی و پیگیری پروژه ها با جدیت اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
خبر استان: مدیر برق گناوه گفت: مصرف بالای مشترکان و فشار بر شبکه در یکی از ایستگاه های این شهر باعث قطعی برق در برخی نقاط در روز گذشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۰    
خبر استان:رئیس شیلات بندر دیر گفت : صید ماهیان یال اسبی با 11فروند کشتی کلاس طبس در صیدگاههای این شهرستان آغازشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبر استان: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: پروژه خروجی دوم بوشهر با 11 کیلومتر طول تا هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۵    
خبر استان:مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در نامه ای به باشگاه ایرانجوان ضرب الاجلی 48 ساعته به این باشگاه برای تعیین تکلیف داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۵    
خبر استان:ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 1396 از 29 خرداد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبر استان:مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری 150 دستگاه خودروی وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه 4 درصد بدون ضمانت و چک به مددجویان مناطق محروم و روستایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:با توجه به تشدید سرعت وزش باد شمال غربی در روزهای آینده و افزایش ارتفاع موج و تداوم تلاطم خلیج فارس دریانوردان از تردد غیر ضروری خودداردی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:دانشجویان دانشگاه خلیج فارس موفق به کسب رتبه های برتر المپیاد منطقه 6 کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبر استان:رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در واکنش به انتشار عکس خانمی جوان در فضای مجازی و طرح این ادعا که او یک تروریست و اهل بوشهر است، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵    
خبر استان: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: 123 زندانی جرائم غیرعمد مالی با 174 میلیارد ریال بدهی در حبس هستند که با مشارکت خیران و نیکوکاران به آغوش گرم خانواده باز می گردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵    
خبر استان: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان بوشهر با انجام اقدام های اطلاعاتی و عملیاتی بیش از 2 تن400 کیلو گرم تریاک کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:رئیس استاندارد کنگان از پلمب یک واحد تولیدی شن و ماسه در این شهرستان خبر داد و گفت: واحدهای غیراستاندارد شن و ماسه کنگان پلمب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۰    
خبر استان: فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: تا کنون 200 گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان بوشهر ساماندهی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۵    
خبر استان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: از توانمندی سازمانهای مردم نهاد استان بوشهر برای پویایی و ارتقاء سطح برنامه های اوقات فراغت استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۰    
خبر استان: فرهاد سیامر، پسر ناخدا سیامر آن شب تلخ و سیاه را همراه پدرش در قایق بود. همان شبی که نیروهای عربستان قایق موتوری کوچک شان را هفت بار با گلوله نشانه رفتند و پدرش را کشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۵    
خبر استان: نماینده مردم بوشهر در مجلس، از پیگیری کشته شدن صیاد بوشهری توسط عربستان از وزارت امور خارجه خبر داد و گفت: اسیر شدن دیگر صیادان توسط گارد عربستان نیز بسیار محتمل هست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۵    
خبر استان:مسئول کادر فنی و اساتید تخصصی ششمین دوره طرح ترتیل خوانی نوای ملکوت بوشهر از اعزام سه حافظ کل قرآن به عنوان سفیران قرآنی ایران به کشورهای روسیه، چین و عربستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۰    
خبر استان:معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در مرحله نخست استخدام 6 هزار نفری وزارت آموزش و پرورش سهمیه این استان برای مناطق 18 گانه 300 نفر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۰    
خبر استان:متوسط برق مصرفی در استان بوشهر چیزی حدود چهار برابر مصرف برق در سطح کشور است و می طلبد که مردم با مصرف بهینه، شرایط را برای کاهش خاموشی برق در استان فراهم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۰    
خبر استان:مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: با مشارکت شهروندان طرح جمع آوری زباله های حجیم به صورت رایگان از درب منازل شهروندان بوشهری درحال جمع آوری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۳:۳۵    
خبر استان:نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام خصمانه عربستان در شلیک به صیادان بی گناه استان بوشهر را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...