سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۴۳Jan 2017 17

خیرین (khaierin.ir)

خیرین 31 خرداد 1395 خیرین 31 تیر 1395 خیرین 31 مرداد 1395 خیرین 31 شهریور 1395 خیرین 30 مهر 1395 خیرین 30 آبان 1395 خیرین 30 آذر 1395 خیرین 1 دی 1395 خیرین 2 دی 1395 خیرین 3 دی 1395 خیرین 4 دی 1395 خیرین 5 دی 1395 خیرین 6 دی 1395 خیرین 7 دی 1395 خیرین 8 دی 1395 خیرین 9 دی 1395 خیرین 10 دی 1395 خیرین 11 دی 1395 خیرین 12 دی 1395 خیرین 13 دی 1395 خیرین 14 دی 1395 خیرین 15 دی 1395 خیرین 16 دی 1395 خیرین 17 دی 1395 خیرین 18 دی 1395 خیرین 19 دی 1395 خیرین 20 دی 1395 خیرین 21 دی 1395 خیرین 22 دی 1395 خیرین 23 دی 1395 خیرین 24 دی 1395 خیرین 25 دی 1395 خیرین 26 دی 1395 خیرین 27 دی 1395 خیرین 28 دی 1395 
  ۴ ساعت پیش  
  ۴ ساعت پیش  
دو کودک کار 7 و 8 ساله افغانستانی، زنده زنده در آتش سوزی یک گاراژ جمع آوری ضایعات سوختند.
  ۷ ساعت پیش  
با انگشتان کوچکش عروسک سیاه شده را در آغوش گرفته و موهای به هم ریخته اش به چهره اش شیطنت بیشتری بخشیده، با قد و قواره چهار وجبی اش در طول اتاق می دود
  ۷ ساعت پیش  
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران پیشنهاد داد که اتوبان رسالت به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نام گذاری شود.
  ۷ ساعت پیش  
رییس شورای شهر تهران از کندی روند ساخت ادامه پروژه یادگار امام (ره) گلایه کرد.
  ۷ ساعت پیش  
یک پژوهشگر طب سنتی گفت: مصرف دمنوش های گیاهی متناسب با طبع در مقابله با استرس و اضطراب روزمره تأثیر چشمگیری دارد.
  ۷ ساعت پیش  
زمان و جزئیات پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره فیلم فجر در تهران و شهرستان ها اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش  
یکی از فضانوردان ساکن ایستگاه فضایی بین المللی ضمن انجام پیاده روی فضایی به ثبت تصویر جالبی از فضای بالای زمین پرداخته است.
  ۷ ساعت پیش  
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در تیم استقلال با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.
  ۷ ساعت پیش  
قرارداد خرید هواپیما از ایرباس در شرایطی اجرایی می شود که شرکت ایران ایر به عنوان خریدار، نه تنها از لحاظ اقتصادی سودده نیست؛ بلکه سالانه میلیون ها تومان هم زیان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری ها و وزارت مسکن و راه و شهرسازی همکاری های لازم را با خیرین مدرسه ساز داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
جلسه مجمع مؤسسات قرآنی به همت مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
مدیرآموزش و پرورش بشرویه گفت: با توجه به استاندارد سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس بشرویه 6 واحد آموزشی از امکانات استاندارد سازی گرمایشی و سرمایشی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
مدیر اداره آموزش وپرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس گفت: دفتر نمایندگی مجمع خیرین مدرسه ساز در سه راه حافظیه فردیس هفته آینده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی از ایجاد دو کتابخانه در مناطق مرزی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان گفت: خیرین و ناذران این استان بیش از یک میلیارد تومان برای بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه طی 9 ماهه نخست امسال اهدا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
حوزه سلامت و بهداشت و درمان از بخش های مهمی است که خیران و افراد نیک اندیش باید در جهت بهبو. د خدمات صورت گرفته وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
با حضور خیرین سلامت اولین مرکز پذیرش کودکان سرطانی وابسته به بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و سرطانی استان اردبیل آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کردستان گفت: از محل کمک های خیران مدرسه ساز 24 مدرسه با تعداد 48 کلاس درس، در سال جاری در استان کردستان ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۹  
جانشین بازرسی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بر لزوم برنامه ریزی جهت سمت و سو دادن خیرین به سمت مقابله با مواد مخدر تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۹  
815 فقره جهیزیه در 9 ماهه سالجاری به ارزش بیش از 22 میلیارد و 979 میلیون ریال به مددجویان زیر پوشش این نهاد اهدا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۹  
رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: اعضای بدن بیمار 43 ساله که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند پیوند عضو اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۹  
اعضای بدن دانش آموز سوم دبستانی که به دلیل تصادف، دچار مرگ مغزی شده بود ، به 3 بیمار نیازمند پیوند عضو، اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۹  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: یک خیر ساوجی قطعه زمین مزروعی 132 هکتاری وقفی به ارزش 40 میلیارد ریال را برای رسیدگی به خانواده های معتادان این شهر اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹  
احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران، طی نامه ای به رییس شورای شهر تهران، از سمت خود استعفا داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
بیمارستان امام خمینی استهبان، حصار ندارد که رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام کرده با مشارکت خیرین قراراست این حصارکشی صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به وجود 320 مدرسه خیر ساز در تهران افزود: این مدارس باید به مراکزی برای توسعه مدرسه سازی و امر نیک اندیشی مبدل شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
بازی خیر خواهانه فوتسال به نفع کودکان سرطانی بین دو تیم منتخب ورزشکاران و هنرمندان حامی کودکان سرطانی استان همدان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم از ثبت دو وقف قرآنی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اعلام کرد: یکی از شهروندان اراکی قطعه زمینی به مساحت 1200 متر مربع به ارزش تقریبی 700 میلیون تومان به نیت ساخت مجمتع فرهنگی قرآنی وقف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
حجت الاسلام محمدامین زارع، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهبهان از خوزستان، اظهار کرد: مردم خیر بهبهان دو قطعه زمین را برای ساخت حسینیه وقف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴  
بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی نو روز گذشته به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹  
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از واگذاری 405 واحد مسکن مددجویی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان گیلان همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹  
زندانیان جرائم سرقت در اردبیل به هیچ عنوان به مرخصی اعزام نمی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹  
روز گذشته یک نوزاد در سطل زباله بخش اورژانس بیمارستان شهرستان خمین پیدا شد که توسط مددجویان بهزیستی به شیرخوارگاه استان مرکزی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹  
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میبد گفت: در سال جاری به 92 نفر از کودکان کمتر از شش سال دچار سوء تغذیه این شهرستان سبد غذایی اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴  
معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان با اشاره به سهمیه ایجاد چهار هزار و500 شغل توسط این نهاد از ایجاد دو هزار و400 شغل با اعتبار 35 میلیارد تومان در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۴  
طی مراسمی از خدمات خیران مشارکت کننده در طرح همیاران سلامت بیمارستان شهید چمران شیراز قدردانی شد.،
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۴  
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس گفت: این کمک ها در قالب نقدی، اهدای کتاب، اهدای تجهیزات ، ساخت و واگذاری ساختمان کتابخانه به این اداره کل بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
سید محسن ابطحی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: در 9ماهه نخست امسال 10 وقف جدید این شهرستان در سامانه کشوری به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
شهردار قزوین گفت: وقف در حوزه شهری قزوین باید تبیین و به روز رسانی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
مسئول شعبه ایتام و سادات خیریه آبشار عاطفه ها در کرمانشاه، گفت: باید تمام سازمان ها و ارگان ها در راستای محرومیت زدایی دست به دست هم دهند تا دیگر شاهد فاصله طبقاتی در جامعه نباشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
مدیرعامل موسسه خیریه ایتام بروجرد گفت: یک هزار و 100 یتیم به همراه خانواده های آنها تحت پوشش این نهاد حمایتی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از هوشمندسازی 1045 کلاس درس در این استان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
یک نهاد خیریه با اشاره به حضور تقریبا 2هزار پناه جو در یک ایستگاه راه آهن در شهر بلگراد، احتمال داد این مکان به کاله ای جدید برای پناه جویانی که مورد بی توجهی مسئولان اروپایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
هدف اصلی این مجموعه فراهم کردن خدمات پزشکی و درمانی به کودکان زیر 18 سال بی بضاعتی است که از بیماری های قلبی و ارتوپدی و ناهنجاری های ترمیمی و پلاستیک رنج می برند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل از راه اندازی اولین مدرسه سیار این استان به همت خیرین و بازنشستگان فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴  
یارانه 45500 تومانی دی ماه 95 از ساعت نخست امروز واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴  
شرکت” ولث اکس” متخصص در زمینه بررسی جنبش های سرمایه داری، فهرستی از ثروتمندان بخشنده دنیا تهیه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴  
در نشست رسانه ای برنامه های حامد همایون خواننده محبوب و پرطرفدار پاپ اعلام شد که وی از این پس سفیر مبارزه با سرطان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
دولت چین تصمیم دارد قوانین خود برای صنعت فناوری را سختگیرانه تر کند. درهمین راستا اپ استور ها باید به طور دولتی ثبت شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
ایرانسل ویژگی های جدیدی را به سرویس حساب چند کاربره خود افزود و امکان استفاده از آن را برای مشترکان دائمی خود نیز فراهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
رئیس مرکز ملی فضایی ایران گفت: موسسه مشترک فضایی مرکز ملی فضایی و دانشگاه تهران 60 درصد کاربری های مغفول فضایی را اجرایی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه گفت: اعتماد سازی برای جلب مشارکت خیران امری بسیار مهم است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
فرماندار شهرستان سروآباد گفت: به منظور پیشبرد و دستیابی به اهداف آموزشی جشنواره خیرین مدرسه ساز اسفند ماه با حضور خیرین و مسئولان در این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
فرماندار شهرستان اهر از تعهد خیران برای احداث 24 واحد آموزشی در شهرستان اهر در جشنواره خیرین مدرسه ساز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
همایش تقدیر از خیرین به همت صداوسیمای پاکستان در منطقه فیصل آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
در راستای این تفاهم نامه 12 واحد مسکونی برای خانواده های دومعلولی در نهبندان ساخته می شود که هم اکنودن در مرحله ی صدور پروانه ی ساختمانی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
دبیر مجمع خیرین وزارت ورزش : استعدادهای البرز جلوتر از ابزار و امکانات آن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۹  
مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پایان سال جاری مجمع خیرین ازدواج در سطح استان ها و در سال آینده در سطح ملی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴  
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 102 تن انواع مواد مخدر و انهدام 93 باند مواد مخدر در این استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴  
تحقیقات نشان می دهد تکان مغزی می تواند زوال روانی افراد در معرض خطر آلزایمر را سرعت ببخشد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴  
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: تنها 200 موتورسیکلت برگه معاینه فنی دارند اما ما آمادگی لازم برای صدور معاینه فنی برای موتورسیکلت ها را داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴  
مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران از جمله پردیس عموماً از فقر فضاهای درمانی و مشکلات حوزه درمان رنج می برند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴  
استاندار تهران با بیان اینکه با توجه به منابع دولتی باید تصمیمات مهمی در مناسب سازی ها اعمال شود تصریح کرد:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۹  
مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان این که "هواپیمای تازه وارد ایران ایر ممنوع الخروج است"، گفت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۹  
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در مصاحبه با دو روزنامه از ناکارآمدی ناتو، اشتباه صدر اعظم آلمان، توافق با روسیه، تجارت با چین، مزایای برگزیت و اوضاع خاورمیانه، سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۹  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه زنان سرپرست خانوار مغفول واقع شده است به نحوی که قانون حمایتی خاصی برای زنان سرپرست خانوار نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
شهردار اردبیل گفت: این مجموعه آماده مشارکت در مکان یابی خانه های بهداشت با محوریت مناطق محروم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان گفت: مرکز دیالیز انجمن کلیوی استان زنجان با 30تخت ومنطبق با استانداردهای جهانی راه اندازی می شود وتا پایان این هفته، تجهیزات این مرکز تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
نخستین کنفرانس ملی سلامت اجتماعی با رویکرد معلولان و سالمندان اردیبهشت ماه سال آتی در رشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
خانه حاج آقا علی زعیم الله به عنوان بزرگترین خانه خشتی جهان این روزها دست جان بخش استادکاران را بر در و دیوارش احساس می کند و قرار است این خانه به هتلی چهار ستاره تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
مدیریت مراکز نیکوکاری به منظور کاهش تصدی گری و چابک سازی این نهاد مردمی، از کمیته امداد به نیکوکاران محلات واگذار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به رشد قابل ملاحظه پوشش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در استان، گفت: در حال حاضر پوشش تحصیلی در بعضی از پایه ها به 100 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
سیستم گرمایشی مدارس در فصول سرد سال همواره دغدغه مهم اولیا و مسئولین بوده و در این خصوص اقدامات زیادی انجام شده ولی بخشی از آن هنوز لاینحل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷  
استاندار قم با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی و توانمندسازی افراد جهت مقابله با اعتیاد، خواستار حمایت دستگاه های متولی امر مبارزه با مواد مخدر از انجمن معتادان گمنام قم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷  
مدیرکل اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری گفت: مبلغان و طلاب علوم دینی در مسیر ترویج فرهنگ وقف گام بردارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از شناسایی 48 وقف تازه یاب دراستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابلسر و فریدونکنار گفت: 374 متر مربع یک واحد مسکونی در بابلسر به ارزش 4 میلیارد ریال وقف امور قرآنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷  
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امورخیریه گیلان گفت:با راه اندازی سامانه موقوفات،درآمد موقوفات براساس نیت واقفان هزینه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
با ابلاغ معاونت نیروی انسانی از ابتدای سال 1396؛ لباس کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش تغییر خواهد کرد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: طی امسال 21 پروژه آموزشی خیرساز در قالب 52 کلاس درس در استان افتتاح شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: خیرین سلامت 57 میلیارد و 614 میلیون تومان تاکنون در بخش بهداشت و درمان لرستان هزینه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان زنجان، از حمایت 100 هزار نفری خیرین از مجموعه مهرانه زنجان خبر داد و گفت: مهرانه تمام هزینه های بیماران مراجعه کننده را پرداخت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
آبخیزداری موجب حفظ آب وخاک می شود واین موضوعی است که نباید به فراموشی سپرده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
بسیجیان ناحیه شهید بهشتی در پایگاه ها و حوزه ها همت مضاعفی دارند که در طول هر ماه تلاش آنها برای محرومیت زدایی و دستگیری از محرومین جامعه قابل تجلیل است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت که بیش از 30 درصد مدارس این استان فرسوده است و نیاز به تخریب و مقاوم سازی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
با هماهنگی نماینده ولی فقیه و استاندار در تلاش برای تشکیل این انجمن قرآنی در استان هستیم و این موضوع در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
امام جمعه و رئیس مجمع خیرین سلامت گناوه گفت: راه اندازی درمانگاه به همت خیران در دستور کار این مجمع قرار گرفته و مقدمات آن فراهم شده است..
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
رئیس اداره روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: اولین باشگاه خیرین شبکه بانکی کشور فعالیت خود را در بانک قرض الحسنه مهر ایران آغاز نموده و همکاری، مشارکت خیرین کشور را طلب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرودشت گفت: یک مورد وقف جدید به ارزش 5.5 میلیارد ریال در این شهرستان ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱  
مؤسسه خیریه اسلامی شهر داندی در اسکاتلند با اهدای لوازم آموزشی به بیش از 1200 دانش آموز مدارس تحصیلی تلاش کرده است تا با تصورات اشتباه دانش آموزان در مورد اسلام مقابله کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴  
رئیس اداره نظارت و ارزشیابی محصولات غذایی با منشا گیاهی سازمان غذا و دارو، گفت: کنسروها نیازی به مواد نگهدارنده ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹  
سرور جبارف با استقلال برای یک فصل و نیم به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۴  
مدیرکل بهزیستی گلستان ازمشارکت 28 میلیارد و 471 میلیون و 597 هزار ریالی خیرین این استان در 9 ماهه نخست امسال به بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۹  
حذف وعده های غذایی رفتاری رایج در نوجوانان است ولی مصرف چیپس و این گونه فرآورده ها، به خصوص قبل از وعده های غذایی باشد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴  
محمد چگنی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: در حوزه مدرسه سازی استان 823 خیر داریم که 123 خانم، 656 آقا و 44 مورد حقوقی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴  
مردم همچنان به موسسات خیریه کمک می کنند و درآمد موسسات خیریه نیز با توجه به تمام مسائل و مشکلاتی که روی نظارت و مجوز آنها وجود دارد، همچنان قابل توجه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴  
معاون آبخیزداری استان هرمزگان : تاکنون 11 طرح آبخیزداری به ارزش حدود 6 میلیارد تومان با همت خیرین در استان احداث شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴  
یک کارشناس طب سنتی گفت: ماساژ بر رشد وزنی و قدی نوزادان و کودکان و بهبود الگوی خواب آنها بسیار تاثیر دارد
مشاهده نتایج بیشتر...