یکشنبه ۰۱ اسفندساعت ۲۲:۴۰Feb 2017 19

خیرین (khaierin.ir)

  ۹ ساعت پیش    
  ۹ ساعت پیش    
  ۹ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات کشور، گفت: بر اساس جدول زمان بندی شده از 22 فروردین ماه سال آینده روند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.
  ۹ ساعت پیش    
دونالد ترامپ ناسا را نیز به هم ریخته است. قرار است برخلاف برنامه ریزیهای قبلی، مأموریت سرنشین دار ناسا به اعماق فضا زودتر آغاز شود.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدواریم در سال 96 یک میلیون شغل ایجاد شود اما ایجاد 700 هزار شغلی قطعی است.
  ۹ ساعت پیش    
یک رسانه انگلیسی از نگرانی دولت بریتانیا از رویکرد ضد ایرانی کاخ سفید و هشدار لندن به واشنگتن در این رابطه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان گفت: طی 9 ماهه امسال، 44 میلیارد و 468 میلیون ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه از اعزام یک هزار و 859 مددجوی کرمانشاهی به سفرهای زیارتی توسط این نهاد خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: خیران استان از ابتدای امسال تاکنون در قالب طرح رضوان بیش از 37 میلیارد ریال برای تامین مسکن نیازمندان کمک کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت ها در سایت های مسکن مهر چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دو هزار واحد مسکن مهر در چهارمحال و بختیاری تکمیل می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان گفت: طی 10 ماهه امسال، 48 درصد از فرصت های شغلی کمیته امداد به مناطق روستایی اختصاص یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وقف یک سنت حسنه است و اگر کسی سرمایه و مالی دارد و بخواهد بعد از حیات خود از آن استفاده مناسب داشته باشد باید وقف کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل زندان های استان کرمانشاه گفت: ترویج فرهنگ و ارزش های دین مبین اسلام در بین زندانیان و خانواده های آنان از عوامل مهم و بازدارنده برای پیشگیری از وقوع و تکرار جرم است.
  ۱۰ ساعت پیش    
بیش از 100 مدرسه ابتدایی در شهرستان ورامین وجود دارد که به هزاران دانش آموز و آینده ساز ایران اسلامی خدمات آموزشی ارائه می دهد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: سمن ها برای تحقق حقوق شهروندی به کمک دولت بیایند و به عنوان بازوی کمکی بر تحقق آن نظارت داشته باشند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل امور اجتماعی استانداری گلستان از آغاز فعالیت یک زندانی غیر عمد در استانداری گلستان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بخش نسل جشنواره فیلم برلین ساعاتی پیش از برگزاری مراسم اختتامیه، برندگان خود را شناخت.
  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت بیمه دی سمنان در نمایشگاه تخصصی مادر،نوزاد،کودک ونوجوان این استان حضوری فعال را تجربه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمدحسین فیروزی درباره این جشنواره اظهار داشت: دومین جشنواره مردم نذر کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا و همکاری شهرداری و شورای شهر فسا با هدف مشارکت مردم در ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد گفت: 737 جلد کتاب به ارزش ریالی بیش از 82 میلیون ریال به کانون های فرهنگی هنری مساجد، مدارس و کتابخانه های روستایی این شهرستان اهدا شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
توسعه فرهنگ مشارکت منجر به ایجاد روحیه مشارکت در جامعه می شود و این همان چیزی است که موجب نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه می شود که از اهداف مد نظر این جشنواره هاست.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول گفت:خیرین این شهرستان طی امسال تاکنون 32 میلیارد ریال در بخش های مختلف سلامت هزینه کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرهنگ اهدا کتاب در بین مسئولان و مردم گلوگاه بسیار رواج یافته است به طوری که در دو سال اخیر بیش از 3هزار و 500جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان اهداء شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
دانشمندان درخواست دارند تعداد بیشتری از مردم مغز خود را پس از مرگ به مطالعات پزشکی اهدا کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
در این کاروان بیش از 100 جلد کتاب به مسجد جامع این روستا اهدا شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در یکی از روستاهای شهرستان نی ریز معلمی با ایثار وقت خود سبب بازگشت 35 دانش آموز به عرصه علم شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رادیو معارف در برنامه دوستانه برکات فردی و اجتماعی صفت پسندیده احسان و نیکوکاری را بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
مدیر کمیته امداد شهرستان خرم دره گفت: امسال جشن نیکوکاری با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی، جشن نیکوکاری در شهرستان خرم دره برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
جلسه آموزشی و توجیهی زکات به همت مرکز نیکو کاری بخش مانه در شهر پیش قلعه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: جشن نیکوکاری با شعار' بهار همدلی، شکوه مهربانی' نیمه دوم اسفند جاری همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
31 فیلم در دو بخش غیررقابتی سینمای ملل ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به نمایش درخواهد آمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه های این هفته شهرستان با اشاره به حدیثی مبتنی بر رسیدگی به حال محرومان اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
فقر قاتل شخصیت و منزلت اجتماعی و اندیشه های بزرگ انسان است که امروز با همت خیران و با زمینه سازی برای ورود به وادی سبقت در خیرات در امداد روح نیکوکاری و انفاق در جامعه زنده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: مؤسسات خیریه در این استان رشد بی رویه ای داشته اند و بدون نظارت به فعالیت می پردازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
نمایش شایعات کاری از گروه هنری پژواک برای حمایت از کودکان دختر معلول ذهنی تحت پوشش موسسه خیریه نقش ماندگار به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
سه قطعه زمین در شهرستان خنج روستای کورده توسط سه واقف نیک اندیش وقف امور فرهنگی و مذهبی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
عضو حزب اتحاد ملت گفت: در شهر ها ما با مدیریت ناکارآمد شهری روبه رو هستیم؛ با مشکل ترافیک، فاضلاب و آلودگی هوا، با فساد مالی، با شهر فروشی مواجه هستیم؛ با شهر سازی های غیرقابل دفاع مواجه هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
مؤسسه خیریه نذر اشتغال امام حسین(ع) در زمینه حل مشکلات ناشی از بیکاری جوانان و اقشار مختلف جامعه اقداماتی در زمینه اشتغالزایی در مناطق محروم شهر اصفهان انجام داد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خیریه ها و شوراهای اسلامی شهر به عنوان قوه پنهان شهر هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
سرهنگ “حسین نیک فرد” با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش مردمی در مورد این که فردی در پوشش امور خیریه، اقدام به سرقت زیورآلات زنان می کند، موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
پوران درخشنده"، "مهرانه مهین ترابی" و "پرویز پورحسینی"، "احترام برومند"، "اکرم محمدی"، "رسول نجفیان" و "فریال بهزاد" امشب میهمانان اجرای خیریه نمایش "سرشاخ" خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
خدمات چشم پزشکی و دندان پزشکی برای گروه های هدف به صورت رایگان انجام می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
خبرنگار اطلاعات: به همت بنیاد خیریه دست های مهربان ساخت مدرسه آموزشی ویژه دانش آموزان اوتیسم در اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
دومین جشنواره غذای خانگی در قابل بازارچه خیریه در سایت نازلوی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
اکران خیریه فیلم سینمایی مات به کارگردانی صبا کاظمی 4 اسفند در پردیس سینمایی کورش برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۵    
گپ و گفت شنیدنی سیاوش صفاریان پور با متخصصین، هنرمندان و ورزشکاران
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
هشتمین مدرسه شهدای بانک مسکن در شهر جدید گلبهار استان خراسان رضوی با حضور مسئولان بانک مسکن وهمچنین معاون سیاسی استانداری، امام جمعه گلبهار، نماینده چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ گفت: شهرداری های این شهرستان باید به تعهدات خود در قبال آموزش و پرورش عمل کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی از احداث و واگذاری یک هزار و 5 واحد مسکن محرومان از سوی این انجمن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
چند سالی است که بحث مسوولیت اجتماعی در تشکل های بخش خصوصی درحال مطرح شدن است. با این وجود این بخش معمولا در حاشیه قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
عاطفه رئوفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مجمع خیرین سلامت در دانشکده علوم پزشکی لارستان در راستای هدفمند کردن پروژه های خیرساز تشکیل شده است...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
خیرین در بخش های مختلف به ویژه ساخت مسکن برای نیازمندان با یک انسجام و وحدتی بی نظیر همراه شده اند و این جای بسی افتخار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
حیدرعلی کامیاب که برای دیدار با خیرین ایرانی مقیم امارات عربی متحده به شارجه سفر کرده بود، اظهار داشت: در این سفر توافق خیرایرانی اهل فیشور برای ساخت دو سالن چند منظوره در روستای...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیر سازمان خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها شهرستان بروجن ، از برگزاری جشنواره آرزوهای ایتام در بروجن با هدف کمک به نیازمندان در آستانه سال جدید ، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان بخش خصوصی را بهترین حامی ورزش در کشور عنوان کرد و گفت: خیرین در ورزش به عنوان امری مهم و اجتماعی نقش آفرینی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مجمع خیرین مواد مخدر شهرستان قدس تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیر اردویی و راهیان نور سپاه ارومیه گفت: 220 نفر از بانوان ارومیه که تا کنون موفق به زیارت مرقد مطهر امام رضا (ع) نشده بودند در قالب طرح شمس الشموس عازم مشهد مقدس شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
برگزاری جلسه آموزشی تغذیه ، طب سنتی و اخلاق اسلامی برگزارشد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
روز جهانی سرطان کودک را که در تقویم محک دید، تصمیم گرفت به دیدن دوستانش بیاید. برنامه ریزی کرد و همراه پدر و همکاران پدرش 27 بهمن به مؤسسه خیریه محک آمد و برای دوستانش خوراکی های سالم
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
خانم دکتر سلمانیان از نیروهای متخصص و داوطلبان ارزشمند موسسه خیریه بهنام دهش پور در سالن آمفی تئاتر مجموعه تلاش سخنرانی کردند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
این مرکز قرار است در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع با زیر بنای 2 هزار و 250 متر مربع با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال توسط ورثه مرحوم حاج محمدعلی صالح پور ساخته شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل آموزش وپرورش استان چهار محال وبختیاری از کلنگ زنی سه مدرسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز در منطقه خانمیرزا لردگان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
شرایطی فراهم شود تا مانعی پیش روی فرد خیر برای انجام نیات خیر خواهانه اش قرار نگیرد و مسیر رو به رشد جذب مشارکت های مردمی تسهیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
این مجمع برای فراهم آوردن بستر مناسب مشارکت افراد خیر و توانمند در زمینه های شناسایی استعدادها، آموزش، پرورش و پشتیبانی فکری، توانمندسازی و سرمایه گذاری در حوزه نخبه پروری تاسیس شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مردم در کنار دولتمردان و مجلس برای ساخت مسکن محرومان به خوبی پای کار آمده اند و امیدواریم موضوع تامین مسکن نیازمندان به نتیجه مطلوب و سرمنزل مقصود برسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
در حال حاضر حدود یک میلیون و 300 هزار معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و تمامی آنها دچار ناتوانی بوده و نیازمند دریافت خدمات توانبخشی هستند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: یک هزار و 633 طرح اشتغال با اعتباری بیش از 270 میلیارد ریال در 10 ماهه امسال اجرا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰    
عبدالله دوم پادشاه اردن به منظور دیدار با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، پیش از برگزاری کنفرانس سران کشورهای عربی در شهر امان، به واشنگتن سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰    
شهر آنتالیا در کشور ترکیه هنوز یک جاذبه و مقصد گردشگری برای ایرانی ها به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
شیراز – معاون میراث فرهنگی استان فارس گفت: بارش های اخیر استان فارس به تخت جمشید و دیگر اماکن تاریخی فارس آسیب نزده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
فرصت مجدد ثبت نام برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 96 از ساعت 15 امروز اول اسفند 95 آغاز می شود و داوطلبان تا سوم اسفند فرصت دارند ضمن ثبت نام، اطلاعات خود را ویرایش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰    
کاهش مصرف کالری می تواند روند فرآیند پیری را در سطح سلولی کاهش دهد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
مشهد مسافران پرواز شرکت هواپیمایی ماهان ساعت هاست که در داخل این هواپیما سردرگم و بلاتکلیف اند و این در حالی است که هیچکدام از مسئولان فرودگاه پاسخگو نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
از ابتدای سال آبی امسال حجم بارش های کشور با ثبت رکورد در مقایسه با دوره بلندمدت، چهار درصد افزایش یافته و در این مدت بیش از 225 میلیارد مترمکعب آب برف و باران جمع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
وزیر بهداشت در دیدار با رئیس مجلس سنای مکزیک، گفت: یکی از محورهای همکاری دو کشور، تولید واکسن با کمک ایران در مکزیک است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
همایش توجیهی شورای روستایی زکات شهرستان صومعه سرا با حضور علیرضا محمدی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 1396 خود را جهت کمک هزینه ساخت 12 باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
معاون اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از کمک بیش از 11 میلیارد ریالی مردم این استان در جشن نیکوکاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
کمیته رئیس داستانی داوران جوان جشنواره ملی حسنات گفت: جوانان باید از خلاقیت خود در بستر جشنواره حسنات استفاده کنند تا بتوان روزنه امیدی را در ارتقای نظارت فنی در سینما شاهد باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز از ثبت یک وقف جدید توسط بانوی خیّر مهریزی برای احداث مسجد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تجهیز نمازخانه های بین راهی استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل از ثبت دو وقف جدید به ارزش پنج میلیارد و 250 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان شمالی از کمک 17 میلیارد ریالی خیران استان به طرح محسنین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
دبیر انجمن رادیوتراپی آنکولوژی گفت: کلینیک های بیماریابی در غربالگری سرطان حائز اهمیت هستند و باید بیمارستان های دانشگاهی و مراکز درمانی دولتی به سمت ایجاد آنها پیش بروند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد از مهار 8.5 میلیون متر مکعب سیل بر اثر اجرای پروژه ها و طرح های آبخیزداری اخیر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
رئیس جمعیت هلال احمر جهرم از توزیع اجناس امدادی و خوراکی میان 430 خانوار خسارت دیده در سطح شهرستان به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: 108 تشکل مردم نهاد در حوزه ورزش و جوانان گلستان فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
اصحاب رسانه از آسایشگاه کهریزک بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
در این همایش آقایان دکتر وحید یاوری، دکتر نادر جعفری ، دکتر حسین حسن زاده و سرکار خانم دکتر فائزه عظیم زاده از اساتید دانشگاه امام صادق(ع) به ارائه مقالات خود خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در سال جاری هزار و 217 نفر از مددجویان تحت حمایت در برنامه های آموزشی در قالب برنامه های اوقات فراغت، آموزش خانواده شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله انتحاری به یک زیارتگاه صوفیان در جنوب پاکستان را که 72 کشته و 250 زخمی برجای گذاشت، برعهده گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران: این تخریب نیست، سوء تفاهم شده، دارند بازسازی می کنند!
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر و املش از آمادگی مساجد و بقاع متبرکه برای ارائه خدمات به مردم و در راه ماندگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
خانه ای برای برپایی جلسات قرآن یزد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از وقف یک منزل مسکونی برای برگزاری جلسات مدهبی و قرآنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
پنجمین دوره جشنواره عکس وقف، چشمه همیشه جاری توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
جمعی از کلیمیان ایران روز جمعه با حضور درحرم حضرت دانیال نبی (ع) در شوش خوزستان به نیایش پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰    
بانک سامان در پایان دور نخست کمپین نیک شارژ ، مبلغ 300 میلیون ریال به موسسه خیریه بهنام دهش پور اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان گفت: طی 10 ماهه سال جاری، یک هزار و 372 مددجوی تحت حمایت از برنامه های کانون های دائم، موقت و پیروان ولایت این نهاد بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
رییس کمیته امداد گفت: 150 هزار خانوار فاقد مسکن و 350 هزار خانوار نیازمند تسهیلات تعمیرات و بهسازی مسکن هستند که در صورت اختصاص زمین ارزان قیمت از سوی استانداری ها و بهره گیری ...
مشاهده نتایج بیشتر...