چهارشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۲:۳۶Sep 2017 20

خطب شکن (khatabshekan.ir)

خطب شکن 1 فروردین 1395 خطب شکن 2 فروردین 1396 خطب شکن 31 اردیبهشت 1396 خطب شکن 1 خرداد 1396 خطب شکن 31 تیر 1396 خطب شکن 1 مرداد 1396 خطب شکن 1 شهریور 1396 خطب شکن 2 شهریور 1396 خطب شکن 3 شهریور 1396 خطب شکن 4 شهریور 1396 خطب شکن 5 شهریور 1396 خطب شکن 6 شهریور 1396 خطب شکن 7 شهریور 1396 خطب شکن 8 شهریور 1396 خطب شکن 10 شهریور 1396 خطب شکن 11 شهریور 1396 خطب شکن 12 شهریور 1396 خطب شکن 13 شهریور 1396 خطب شکن 14 شهریور 1396 خطب شکن 15 شهریور 1396 خطب شکن 16 شهریور 1396 خطب شکن 17 شهریور 1396 خطب شکن 18 شهریور 1396 خطب شکن 19 شهریور 1396 خطب شکن 20 شهریور 1396 خطب شکن 21 شهریور 1396 خطب شکن 22 شهریور 1396 خطب شکن 23 شهریور 1396 خطب شکن 24 شهریور 1396 خطب شکن 25 شهریور 1396 خطب شکن 26 شهریور 1396 خطب شکن 27 شهریور 1396 خطب شکن 28 شهریور 1396 خطب شکن 29 شهریور 1396 
  ۳ ساعت پیش    
ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: نهادهای حقوق بشری در مقابل کشتار و نسل کشی مسلمانان در میانمار خفه شده اند.
  ۷ ساعت پیش    
معدندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل گفت: کمبود فضای آموزشی و نیروی انسانی دلیل اصلی کلاس های شلوغ درس در آران و بیدگل است.
  ۱۰ ساعت پیش    
خانواده نوجوان 15 ساله آران و بیدگلی با اهدای اعضای بدن وی موافقت کرده و به چند بیمار جان دوباره بخشیدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: دانش بومی کاشت هندوانه سنبک به شماره 1423 در تاریخ 1396/06/01 در فهرست ملی میراث فرهنگی ناملموس کشور به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۲    
معدندار مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: بر اساس بررسی های انجام شده دلیل عمده ی افت جایگاه علمی کشور تغییر نظام آموزشی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
نقدینگی کشور در سال 84، حدود 68 هزار میلیارد بود، در سال 92 بیش از 400 هزار میلیارد تومان بود و الان نیز هزار و 300 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲    
شفیعی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل گفت: سه قاچاقچی چوب که قصد داشتند 600 کیلوگرم چوب قاچاق را از منطقه خارج کنند با اقدام به موقع مأموران یگان حفاظت و نیروی انتظامی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۲    
ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: صنعت فرش آران و بیدگل آینده نگر نیست و در صورت ایجاد شکاف و آشفتگی اقتصادی با بحران و چالش جدی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۱    
حسن روحانی، رئیس جمهوری در شهریور ماه جاری در دیدار اعضای هیات دولت دوازدهم با رهبر معظم انقلاب اسلامی در گزارشی از اقدامات دولت یازدهم و برنامه ها و اهداف دولت دوازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۱    
آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون با تولید فیلم و سریال جریان ایران هراسی را ادامه داده، اما در این مدت سینمای ایران با بی توجهی به تولید آثار ضدآمریکایی، دست بسته نظاره گر هجمه آثارضدایرانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۱    
یکی از بزرگترین نمایشگاه های فناوری تسلیحات در لندن برگزار شد.در این نمایشگاه خودروهای زرهی و تفنگ های مختلف به نمایش درآمد. بیش از 1600 شرکت از 54 کشور دنیا محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۱    
یک محقق در زمینه موجودات فضایی با استناد به عکسی عجیب مدعی شده است که یک جمجمه را در سطح مریخ یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۱    
پس از انتشار خبر کشف یک خودرو بمب گذاری شده در نزدیکی منزل پدری شهید حججی در نجف آباد تصاویری در این باره در رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۱    
ارزیابی خسارت توسط جدیدترین تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که در بیست روز اخیر 62 روستای مسلمانان در استان راخین هدف حملات سنگینی قرار گرفتند و این روستاها یکی پس از دیگری در حال نابودی و سوختن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۱    
منابع خبری گزارش داده اند نماینده آمریکا در سازمان ملل که در اقدامی شگفت انگیز خود را به عنوان نماد علنی سیاست خارجی آمریکا مطرح کرده به رئیس جمهور این کشور درباره ایران خط می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۱    
آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: مشکلات اراضی شهرک ولی عصر، شهرک صنعتی هلال، اراضی مستوفی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱    
همزمان با هفته فرهنگی آران و بیدگل نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱    
قاسم رهی و پویا قدیریان مدال نقره و برنز رقابت های کیوکوشین کاراته قهرمانی کشور را به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۱    
یارمحمدیان معاون گردشگری میراث فرهنگی استان گفت: برخلاف مشکلات دیگر مناطق کویری کشور در مرنجاب با توجه به موقعیت ممتاز و ویژه آن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۱    
پیشنهاد می کنم از همین سال اول برپایی هفته فرهنگی در آبادی ما، فرزندان خانواده ها به شناخت و معرفی شخصیت های فرهنگی خانواده خود بپردازند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۱    
آیت الله موسوی امام جمعه آران و بیدگل گفت: صادر کردن بیانیه و اظهار تأسف کردن دردی را درمان نکرده و دیپلماسی دولت های اسلامی باید قوی تر عمل کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۱    
دلاوریان مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته فرهنگی گفت: رونمایی از اطلس فرهنگی آران و بیدگل، جشنواره پخت غذاهای سنتی شهرستان، ، آیین تجلیل از کارآفرینان برتر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۲:۰۱    
همایش سبک زندگی و تغذیه سالم همزمان با اولین روز از هفته فرهنگی آران و بیدگل و روز تکریم خانواده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۱    
حجت الاسلام رحمتی مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) برگزیدگان مسابقه عکاسی مسجد طراز اسلامی را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۱    
بلالی مسئول آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: ثبت نام بیش از یک هزار دانش آموز افغان در دوره ابتدایی مدارس آران و بیدگل انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۲:۳۱    
نظیمی عضو هیأت داوران جشنواره گفت: این جشنواره دو روزه که در دو بخش آزاد و دفاع مقدس برگزار شد با معرفی نفرات برتر در هفت بخش به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۰    
واژه پیر گرچه به ظاهر، به دوره ی افول احوال عمومی انسان ها اطلاق می شود، اما به واقع دربرگیرنده ی بار معنایی ارزشمندی نیز هست؛ دوران پختگی و طلایی انسان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۳:۳۰    
یادواره شهدای سفیدشهر همراه با گرامیداشت پنج شهید گمنام و سه شهید مدافع حرم این شهر شامگاه امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۰    
روحانی مدیرعامل موسسه خیریه صالحون گفت: راه کار اجرایی تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی و ارائه راهکارهای تسهیل در اخذ مجوز با همکاری بهزیستی آران و بیدگل در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۰    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: از سال گذشته تا اکنون 32 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای اصلاح شبکه آبرسانی شهر ابوزیدآباد هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۵    
نظیمی عضو هیأت داوران جشنواره گفت: این جشنواره دو روزه در دو بخش آزاد و دفاع مقدس به همت بسیج هنرمندان آران و بیدگل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۵    
صدیقیان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: مجموعه تاریخی خواجه زین الدین با اعتبار 300 میلیون ریال تا پایان شهریورماه مرمت و به سازی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۵    
در پایان هفته دوم لیگ فوتبال شهرستان، شهدای سپاهان با ثبت دومین پیروزی خود، به تنهایی در صدر ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۵    
نکته عجیب در این میان آن است که این حمله با حضور سیستم ضد موشکی روسیه صورت گرفته است و روسیه نیز واکنشی به آن نشان نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵    
در نظر کاربران Rough Guide (راهنمای گردشگری) اسکاتلند زیباترین کشور جهان نام گرفت و کشور کانادا دوم، انگلستان هفتم و ولز دهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۵    
دبیرکل حزب الله لبنان ضمن اعلام اینکه مقاومت در سوریه پیروز شده، به شرح دیدار خود با رهبر انقلاب در آغاز بحران سوریه پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵    
رسانه های این روزهای آمریکا پر شده از خطر کره شمالی و برخورد اجتناب ناپذیر و جنگ پیشگیرانه به عنوان یگانه راه حل منطقی. جنگی که یکی از بزرگ ترین اشتباهات تاریخ سیاسی آمریکا خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه در رأس دولت میانمار زنی بی رحم قرار دارد که برنده جایزه صلح نوبل است گفتند: با این اتفاقات، در واقع، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵    
مرسدس بنز اس600 آرمور پولمان مدل 2012 که روز گذشته در آستانه قزاقستان در مراسم استقبال از دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران دیده شد ، یک نمونه بسیار پیشرفته و گران قیمت برای محافظت اشخاص سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵    
بیش از 1300 نفر از اعضای خانواده های داعش در اردوگاهی در جنوب شهر موصل عراق نگهداری می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۵    
با افزایش هزینه تامین مسکن و قبوض آب و برق و گاز برای خانوارهای ایرانی در دولت یازدهم، مردم مجبور به کاهش خریدهای خوراکی خود و کوچک تر کردن سفره هایشان شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۵    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: براساس آمار حدود 6 هزار نفر از جمعیت آران و بیدگل به بیماری دیابت مبتلا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۵    
فردنژاد رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: تیم شهدای اصناف قهرمانی مسابقات والیبال کارمندان دولت آران و بیدگل را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۵    
ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: عمده تغذیه ماهی های زنده وارداتی است و امیدواریم زمینه برای کشت این نوع محصول در آران و بیدگل فراهم شود تا با تبدیل منطقه به قطب تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۵    
رجب زاده دهیار روستای محمد آباد بخش کویرات آران و بیدگل از بهره برداری سالن ورزشی این روستا تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۵    
رمضانی از چهره های موفق دانشگاهی آران و بیدگل است، فردی که بر خلاف ظاهر امر نشان داده با وجود گرایش به جناج اصولگرایی در کار و سمت خود کمتر سیاست جناحی را دخالت داده آیا بازهم خواهد توانست در شهری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۵    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: وضعیت آسیب های اجتماعی و برخی از آمارهای این حوزه در آران و بیدگل نگران کننده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۶    
با برگزاری مراسم تودیع و معارفه حسن اسماعیلی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۶    
گروه کوهنوردی شهرستان آران و بیدگل در قالب یک تیم هفت نفره به قله 5642 متری البروس روسیه معروف به بام اروپا صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۶    
مقام سوم مشترک رده سنی زیر 15 سال هشتمین دوره مسابقات بین المللی ایران جونیور به منصوره کرباسی اسکواش باز آران و بیدگلی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۶    
معدندار مدیر اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: امسال با کمبود حدود 40 آموزگار در مدارس ابتدایی روبرو هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۶    
کاروان غدیر حرم مطهر حضرت هلال بن علی(ع) را در روز عید غدیر گلباران کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۱:۰۶    
تصویر آسمان کویر آران وبیدگل، منتخب برترین عکس های سال آسمان شب جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۶    
آیت الله موسوی امام جمعه آران و بیدگل گفت: علما، دانشمندان، اساتید و پژوهشگران باید کرسی های غدیر شناسی را در مراکز علمی و حوزه های علوم دینی برای ترویج فرهنگ غدیر ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۶    
در آستانه عید غدیر خم، عید ولایت و امامت و سالروز نزول آیه تبلیغ و اکمال دین و قیام 17 شهریور، همایش پاسداشت 50 سال مجاهدت هفت عالم برجسته دینی آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۲:۰۶    
یادواره شهدای روستای علی آباد بخش مرکزی آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۶    
سجادی مدیرعامل تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی شهرستان گفت: شرکت تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی آران و بیدگل در دومین جشنواره ملی تعاونی های برتر صادراتی کشور به عنوان دومین صادرکننده نمونه کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۶    
دولتخواه رئیس اداره حفاظت از محیط زیست آران و بیدگل گفت: دو پرنده چاخ لق و توکا از پرندگان کمیاب در پناهگاه حیات وحش یخاب رهاسازی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۶    
تکیه مدیر اجرایی آستان حضرت هلال بن علی(ع) گفت: در آستانه عید غدیر همایش پاسداشت 50 سال مجاهدت هفت عالم برجسته دینی آران و بیدگل همراه با بزرگداشت شهدای روحانی شهرستان با حضور آیت الله دری نجف آبادی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۶    
همزمان با دومین روز برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی هیأت مدیره کانون تبلیغاتی سیماشهر کویر از تولیدکنندگان فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل تقدیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۶    
آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: محورهای تاریخی دربند، بنی طبا، نقشینه و سرکوچه یخچال آران و بیدگل با اعتبار 400 میلیون تومان مرمت و احیا خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۶    
نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: هفته فرهنگی شهرستان فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگی آران و بیدگل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۷:۳۶    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: منطقه نمونه گردشگری به اسم و شعار نیست و تا زمانی که امکانات و اعتبار نباشد نمی توان انتظار فعالیت گردشگری مطلوبی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۶    
صدری مدیر انجمن حامیان محیط زیست ابوزیدآباد گفت: سومین آبشخور پناهگاه حیات وحش یخاب در اردوی جهادی یک روزه یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی احداث شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶    
غلامی دبیر چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه گفت: برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی ادبی و هنری ماه در برکه پس از داوری آثار مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۶:۳۶    
مفیدی رئیس شورای شهر آران و بیدگل گفت: برخلاف سنت مرسوم از عملکرد شورای گذشته خرده گیری نمی کنیم و به دنبال تقویت نقطه قوت و پوشش ضعف ها خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۶    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: شرکت تعاونی صالحات انجمن اسلامی علی آباد بخش مرکزی آران و بیدگل به عنوان تعاونی برتر ملی و تعاونی برتر استانی در دوازدهمین جشنواره تعاونی های استان اصفهان انتخاب ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۶    
کرمانی سخنگوی شورای شهر سفیدشهر گفت: با بهره گیری از نظرات نامزدهای انتخابات، کارشناسان مختلف سفیدشهری و برگزاری جلسات متعدد، برای نخستین بار برنامه جامع مدیریت شهری تدوین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۶    
معدندار، مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در آزمون های سراسری امسال 32 نفر از دانش آموزان شهرستان در رشته های مختلف رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۶    
دغدغه امروز جوانان پیدا کردن شغلی پردرآمد است. البته آنقدر بیکاری در کشور زیاد شده که حتی داشتن شغلی مناسب نیز تبدیل به آرزو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۶    
به مناسبت روز مبارزه با تروریسم در این گزارش نگاهی داریم به بزرگترین حملات تروریستی جهان.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۶    
مهدی پورقاضی، رئیس کمسیون صنایع اتاق بازرگانی می گوید: این که دولت بتواند در یک فصل یک میلیون شغل ایجاد کند بسیار بعید است و عجیب به نظر می رسد!
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۶    
طبق اطلاعات در دسترس، بیش از 199 هزار نیروی نظامی این کشور در مناطق مختلف جهان مشغول به خدمت هستند، خدمت به هژمونی واشینگتن.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۶    
این روزها هم در منابع غربی و هم در داخل ایران می گویند آمریکا درصدد خروج از برجام است. این جمله حاوی کم دقتی مهمی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۶    
ربائی که در قرآن، مورد سرزنش شدید و نهی، واقع شده؛ و در فقه اسلامی (شیعه و اهل سنت) حرام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۶    
نیروهای ارتش عراق موفق شدند شهر تلعفر را به طور کامل از اشغال تروریست های داعش آزاد کنند و نخست وزیر عراق روز پنج شنبه 31 آگوست آزادی کامل این شهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۶    
گروههایی از داوطلبان مردمی سوریه در کمپ های آموزشی با تمرین های سخت نظامی، خود را برای نبرد با گروه های تروریستی آماده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۶    
هفته نخست فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول فوتبال با صدرنشین مشترک فجر عباس آباد و عقاب بیدگل به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۶    
صدیقیان رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: نخستین کارگاه تخصصی شعربافی با همکاری بخش خصوصی در آران و بیدگل راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۰۶:۳۶    
شهرداری آران و بیدگل به یک ارگان همیشه بدهکار و بیش از اندازه بزرگ تبدیل شده که حتی در مقایسه با نهادهای مشابه، کارآیی بسیار کمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۶    
آیت الله سید محمد موسوی، امام جمعه آران و بیدگل گفت: جریان تکفیری ساخته استکبار در حال اضمحلال است، ولی مسلمانان باید هشیار باشند و با بصیرت و وحدت در برابر خدعه ها بایستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۷:۳۶    
تکیه مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) گفت: همزمان با عید قربان موزه اسناد، سکه، تمبر، اسکناس و اشیای قدیمی آستان مقدس هلال بن علی(ع) راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۰:۳۶    
آیین معنوی دعای عرفه آران و بیدگل در جوار حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۶    
امام حسین(ع)، در شب عرفه حج ابراهیمی را به نهضت حسینی تبدیل کرد و از کعبه راهی کربلا شد، هرچند با هزاران دعوت نامه به کوفه دعوت شده بود اما چنین روزی، پیش از آیین قربانی، مُسلم، نماینده امام(ع) ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۱    
ابوالفضل معینی نژاد گفت: شهرستان ما ظرفیت های خوبی دارد و هنر ما جذب سرمایه گذاری برای شکوفایی این ظرفیت هاست، سرمایه ها نباید در فرایندهای اداری گرفتار شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۶    
کارمندی یکی از ضرورت های دنیای ماشینی امروز است، دنیایی که برای مدیریت آن یک نظام اداری دیوان سالارانه تجویز شده است و کارمندان در سلطه این نظام بی احساس گرفتار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۷:۳۶    
معدندار مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در سال تحصیلی 95- 96 با کمک خیران بزرگوار، 280 میلیون تومان در قالب بن های 80 و 100 هزار تومانی به دو هزار و 800 دانش آموز محروم شهرستان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام علیرضا پناهیان گفت: امام باقر(ع) فرزند بزرگوارشان را که در مشهد اردهال به شهادت رسیدند، برای رهبری مردم این منطقه اعزام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۱    
یادواره 150 شهید، سرداران و پنج شهید گمنام شهر نوش آباد آران و بیدگل در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۳۶    
بابازاده عضو شورای شهر آران و بیدگل گفت: در انتخاب شهردار قبل از آن که به مسائل دیگران توجه کنیم مصالح خود را در اولویت قرار دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۱    
حسن زاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) گفت: ابوزیدآباد بخش کویرات امسال میزبان بازسازی واقعه غدیردر شهرستان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۰    
قربانی رئیس هیأت فوتبال گفت: خرابی زمین چمن ورزشگاه خوروش که پس از غلتک زدن زمین برای آماده کردن آن قبل از شروع مسابقات رخ داد لیگ فوتبال را به تعویق انداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۰    
عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرک جدید صنعتی در آران و بیدگل با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵    
مدال نقره پرتاب دیسک مسابقات دوومیدانی کارگری کشور به مجتبی شبانه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۰۷:۴۵    
سخنانش که شاید جدی ترین و آخرین سخنرانی رسمی او در حیات فرهنگی و هنری اش بود [...] دل انگیز و غرور آفرین بود. بوی مهربانی داشت و صدای ایستادگی در برابر نامهربانی ها...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۳    
پیکر ناصر خویشتن دار پیشکسوت گویندگی خبر و دوبله رسانه ملی با حضور مردم زادگاهش آران و بیدگل رهسپار خانه ابدی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۶    
اولین دوره مسابقات تیم های قرآنی بسیج در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۶    
معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: بیش از 45 طرح همزمان با هفته دولت با اعتبار 27 میلیارد تومان در شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۱    
در رقابت های ورزش پهلوانی و زورخانه ای جوانان کشور بهروز ناظر حضرتی و علی ارباب پور ورزشکاران آران و بیدگلی عنوان دومی و سومی رشته کباده را به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۷:۳۶    
صدقیان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: با سامان دهی های انجام شده جاده مرنجاب ایمن تر شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...