جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۱:۰۸Jul 2017 28

خطب شکن (khatabshekan.ir)

  ۳ ساعت پیش    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: دهه کرامت فرصت مغتنمی برای ایجاد پیوند مستحکم جوانان و نوجوانان با قرآن و ائمه اطهار(ع)، تبیین فرهنگ قرآنی، نشر معارف ارزشمند علوی، فاطمی و رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۵    
سید ابوالفضل رضوی مسئولان را به تفکر در مورد راه های پیشرفت شهرستان فراخواند و گفت: در درجه اول باید نظام برنامه ریزی در شهرستان باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۵    
حجت الاسلام اصغر متین پور گفت: فطرت شخصیت اصلی انسان و عادت شخصیت دوم اوست، باید کاری کرد که انسان از حجاب عادت عبور کند و به بستر فطرت برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۵    
حسین فتاحی گفت: در سال زراعی 95- 96 برای تغییر شیوه آبیاری از سنتی به جدید، نزدیک 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در شهرستان هزینه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۷:۲۹    
رضا شفیعی گفت: می توان ادعا کرد که نظارت خوب این اداره موجب شده تا 70 درصد از میزان تعرض ها به حریم جنگل های دست کاشت کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۷:۲۹    
ترتیب آرای منتخبان شورای پنجم، تا حدود زیادی می تواند تعیین کننده ملاک های مورد توجه شهروندان برای انتخاب باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۲۹    
در روستای محمدآباد بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل مردم همه کاره اند و به کمک دولت نیازی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸    
صالحی گفت: سه سرفصل آموزشی مقتل شناسی، آداب مداحی و آموزش دعاخوانی در دوره آموزش تخصصی مداحی شهرستان ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۸    
ورزش آران و بیدگل در هفته ای که گذشت روزهای شلوغی را سپری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۸    
با وجود پیگیری های پی در پی، نامه نگاری های متعدد و اطلاع رسانی جامع و شکایت در مراجع قضایی، متاسفانه در خصوص رفع معضل بزرگ چاله زباله و مدیریت صحیح پسماند اقدام شایسته ای انجام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۸    
صدری گفت: زنده گیری و رها سازی این تیرمار، نشان از احترام مردم بخش کویرات به گونه های زیستی است که در منطقه شکار ممنوع یخاب زندگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۸    
آیت الله موسوی گفت: دولت شرکت سهامی نیست که به دلیل همکاری در پیروزی انتخابات از دولت سهم خواهی کنند و این مهم به دور از شان انقلاب و روحیه انقلابی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۴۸    
مسئولان آران و بیدگل نسبت به احداث کشتارگاه صنعتی در شهرستان نظرات متفاوتی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۸    
ساداتی نژاد گفت: وزارت صنعت نسبت به پیگیری برای کاهش تعرفه و تامین تا حدود 60 الی 70 درصد ظرفیت اسمی ورق آهن و مس، تولیدکنندگان میلگرد، لوله پروفیل و تولیدکنندگان اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۸    
آیت الله موسوی گفت: هر چند تاریخ پیدایش شیعه به زمان رسول خدا(ص) باز می گردد اما تلاش ها و اقدامات این امام بزرگوار در تبیین جایگاه تشیع و روشن تر نمودن منظومه فکری و علمی شیعه در همه علوم به گونه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۳    
صد و شصت و ششمین مرکز خدمات روانشناختی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۳    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با حضور در منزل ناصر خویشتن دار از وی عیادت و بهبودی و شفای عاجل این هنرمند را از خداوند متعال مسألت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۳    
دولتخواه گفت: این حیوان که توسط یکی از دوستداران محیط زیست بخش مرکزی به این اداره تحویل داده شده پس از تیمار و اطمینان از شرایط سلامت در پناهگاه حیات وحش یخاب رها سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۳    
حسین فتاحی گفت: با وجود محدودیت هایی که در منابع آب وجود دارد، میزان تولید این محصولات به 160 هزار تن می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۴    
یوسفیان گفت: بیش از 30 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی آران و بیدگل بیکار هستند که اجرای طرح کارورزی برای دانش آموختگان می تواند به کاهش بیکاران کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۴    
مرتضی رحیمی از تمامی دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار در شهرستان درخواست کرد در طرح کارورزی ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۴    
آراسته گفت: زمین اختصاص داده شده به مساحت 40 هکتار در جاده فولاد قرار گرفته است که برای احداث نیروگاه خورشیدی 25 مگاواتی تولید برق در آران و بیدگل واگذار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
ائمه جمعه کاشان و آران و بیدگل درگذشت بانوی آران و بیدگلی حادثه تشییع کاروان شهدا را در پیام های جداگانه تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۴    
بلالی گفت: قرار است از هفت نفری که مورد تایید و اعتماد تمام اعضا باشند در صورت تمایل رزومه و برنامه دریافت و در نشست های آینده پس از بررسی و مصاحبه احتمالی بهترین گزینه انتخاب شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۴    
معینی نژاد گفت: کاهش نرخ بیکاری با فعالیت 10 درصد از واحدهای صنعتی استان در آران و بیدگل و مهاجرت معکوس از نتایج اجرای طرح های بیابان زدایی در شهرستان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰    
یک روزنامه آمریکایی با مقایسه ورود شرکت های خودروسازی و نفتی اروپا به ایران با سیاست ترامپ مبنی بر تقابل بیشتر با تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۰    
گزارشی از شکل گیری گروهک داعش و خلافت ابوبکر بغدادی تا زمان کشته شدنش را در این ویدئو مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۰    
هیئت وزیران در جلسه 18 تیرماه 96 به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد اصل 138 قانون اساسی تصویب کرد:تبصره ای که به موجب آن ضوابط تعیین سقف پرداختی به مدیران تعیین شده بود حذف می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
با نیروهای عراقی به غرب موصل سفر کردم تا بقایای سه سال حاکمیت داعش را ببینم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
یوسفیان گفت: 63 درصد از مساحت این شهرستان را مناطق بیابانی تشکیل داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
پایگاه اینترنتی دیجیتال گلوب به تازگی تصاویری ماهواره ای از قبل و بعد سلطه داعش بر شهر موصل منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
مریم میرزاخانی درگذشت. او دوره کارشناسی ریاضی را در دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرد. و با دریافت بورسیه از طرف دانشگاه هاروارد به آنجا رفت و دورهٔ دکتری خود را در دانشگاه هاروارد پشت سرگذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
اسپوتنیک در گزارشی به دلایل وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) برای ساخت پایگاه های نظامی موقت در عراق و سوریه پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۰    
یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیا مربوط به بخش نظامی است. گرچه بعضی از این فناوری ها در ظاهر ترسناک به نظر می رسند اما بسیاری از ربات های نظامی جهان انسان ها را نجات داده و ایمنی سربازان را بالا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۰    
مراسم استقبال از کاروان 20 شهید دفاع مقدس شامگاه جمعه در سفیدشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۰    
افشار گفت: درمانگاه تخصصی جدید تامین اجتماعی در آران و بیدگل آماده بهره برداری است اما به دلیل این که ساختمان جدید و امکانات آن باید مورد آزمایش قرار گیرد بهره برداری در هفته دولت انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۰    
رضا شفیعی گفت: 120 هزار هکتار جنگل دست کاشتی که در حال حاضر در شهرستان وجود دارد، مربوط به دو دهه پیش است و چاره ای جز حفاظت از آن ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۲:۱۰    
همسر مرحوم بهمنی گفت: من به خاطر مقام و منزلتی که خداوند به او داد شکر گزارم و راضی به رضای خدا هستم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰    
یوسفیان گفت: جمعیت شناسان کشور شاخص جایگزینی جمعیت کشور را 1.9 درصد می دانند که این نرخ در آران وبیدگل به 2.15 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۰    
ورزش آران و بیدگل در هفته ای که گذشت روزهای شلوغی را سپری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۲:۱۰    
مراسم استقبال از کاروان 20 شهید دفاع مقدس شامگاه جمعه با حضور باشکوه مردم انقلابی در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۲:۱۰    
یادواره سردار شهید قاسم عربیان و شهدای عملیات رمضان، همراه با گرامیداشت شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان همزمان با سی و پنجمین سالروز شهادت این سردار بزگوار در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۰    
روز جمعه پیکر 20 شهید دفاع مقدس در آران و بیدگل تشییع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۰    
حسین فتاحی گفت: تسهیلات 4٫5 درصدی برای کمک به علاقمندان فعالیت در حوزه کشت گلخانه ای ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۰    
اللهیار دولتخواه گفت: با تخصیص اعتبارات لازم و همکاری شهرداری های عضو شرکت، بازیافت سکوی تولید کود کمپوست در محل چاله زباله ابوزیدآباد راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۰    
آیت الله موسوی گفت: عفاف ودیعه ای مقدس و موهبتی الهی است که حفظ کرامت، عزت و صیانت از حریم و شخصیت انسانی و ارزش گذاری مقام زنان را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۷:۴۰    
سعیدرضا جندقیان گفت: خدمات همیشه توسعه آفرین نیست و باید با تقویت اندیشه و افزایش متغیرهای ذهنی توسعه را کامل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۷    
تقریبا 80 درصد ذخایر نفتی ایران در 8 میدان بزرگ نفتی است که سال هاست از آن ها استحصال نفت ادامه دارد، در این میادین شاهد افت فشار بوده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۵    
ابوالفضل معینی نژاد گفت: عفاف و حجاب از مصادیق صیانت از حقوق شهروندی است و کوشش برای فرهنگ سازی و عمق بخشیدن به فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه ارتقای فرهنگ عمومی را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۱۵    
رضا شفیعی گفت: بر اساس اطلاعاتی که به ما رسیده است، این دریاچه به دلیل کمبود نزولات جوی و کاهش ورودی آب به آن، آرام آرام در حال خشک شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۵    
نسبت ما با جامعه، نسبت رهبری و جامعه نیست و فرق دارد. رهبری نقش پدری جامعه را دارد و ما برادری. آنچه پدر انجام می دهد از عهده برادر خارج است. راهبردی که از پدر شنیده می شود را از برادر نمی شنوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۵    
غواصانی که در حال بررسی غارهای آبی هستند، به کمک ستون هایی از نور آفتاب که از دهانه غار به درون آب می تابد می توانند شبکه غارهای زیر آب را شناسایی و کشف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۵    
همسران سران کشور های قدرتمند اقتصادی جهان در اجلاس جی 20 توجه رسانه ها را به خود جلب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۵    
ایران روز دوشنبه قراردادی 4٫8 میلیارد دلاری با کنسرسیومی تحت هدایت شرکت نفت فرانسوی توتال برای توسعه پارس جنوبی میدان گاز نفتی عظیم خود و برزگترین میدان گاز نفتی در جهان امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۵    
در این گزارش تصاویری از حضور ربات ها در زندگی انسان گردآوری شده است حضوری که در سال های بعد و همزمان با پیشرفتهای بیشتر، شاید به نوعی احساس دوستی انسان نسبت به ربات منتهی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
دیروز در تفلیس پایتخت گرجستان یک مرد 37 ساله برای ثبت رکورد در کتاب گینس جان خود را به خطر انداخت و زیر چرخ های ماشین خوابید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
برخلاف دانشمندان و جامعه شناسان علوم سیاسی که علاقمند به زمینه های سیاسی و اجتماعی مطالعه گروه های تروریستی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
با وجود بازپس گیری شهر موصل، دومین شهر بزرگ عراق هنوز مناطق مهمی در دیگر استان های این کشور در تصرف گروه تروریستی داعش قرار داشته و داعشی ها از آنجا می توانند عملیات هایی را علیه مناطق تحت کنترل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵    
مردم در کره شمالی پرتاب موشک بالستیک قاره پیما را با نورافشانی و پایکوبی جشن گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵    
علی یوسفیان گفت: برنامه های اوقات فراغت باید باورهای دینی در جوانان را تقویت و تغییر خلقیات جامعه، افزایش روحیه خدمتگزاری به مردم، سازندگی، تهذیب نفس و تندرستی را شامل شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵    
نیروهای نظامی عراق پس از حدود شروع 9 ماه از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل توانستند که این شهر را به صورت کامل از لوث تروریست های داعشی پاکسازی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۵    
آیت الله موسوی گفت: چرا وقتی بزرگ ترین نعمت در شهرستان و بیش ترین تابش آفتاب در این منطقه کویری وجود دارد با یک برنامه ریزی درست از این منبع استفاده نمی کنیم و با تولید برق از تابش خورشید مشکل انرژی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۷:۵۲    
سید جواد ساداتی نژاد گفت: تلاش ما این است که برای تامین امنیت راه، کنارگذر آران و بیدگل را در سال 96 به پایان برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲    
با این وصف در سال های آتی، فرصت پیش روی شورای مرکب از منتخبان شهروندان دو شهر پیشین، برای پیگیری مطالبات مردمی و تصویب مصوبات قانونی با اولویت بررسی دقیق مستندات تاریخی گذشته و توجه به اهمیت دادن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۲    
حدود 80 درصد مصارف آب منطقه در بخش کشاورزی است. در حال حاضر 244 حلقه چاه مجاز در بخش کشاورزی به برداشت آب از سفره های زیرزمینی مشغول هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۴    
همزمان با سمینار فصل پنجم با عنوان اعتماد، انسجام و سرمایه اجتماعی از کتاب تاریخ 60 ساله مدیریت شهری در آران و بیدگل رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۴    
همزمان با سراسر کشور در آران و بیدگل نیز در مرکز پیام نور که تنها حوزه برگزاری آزمون در شهرستان است، آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها با رقابت بیش از یک هزار داوطلب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۳۴    
رضا نقدی گفت: با راه اندازی کارخانه پردازش، تفکیک و تولید کود کمپوست در منطقه چاله زباله حجم دفن غیراصولی زباله های شهرستان های کاشان و آران و بیدگل از 250 تن در روز به 120 تن کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۴    
حسین فتاحی گفت: استقلال هر کشور به امنیت غذایی آن بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۴    
اللهیار دولتخواه گفت: در چند مرحله بازدید صورت گرفته از این مرکز تولیدی متاسفانه توجهی به اخطار و رفع منبع آلودگی از سوی مالکان انجام نشد و در هماهنگی با مراجع قضایی و دریافت حکم نسبت به تعطیلی واحد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۳۴    
رضا شفیعی گفت: در حال حاضر توسعه و حیات شهرستان با خشکسالی و زیرگردها، به عنوان دو معضل اصلی زیست محیطی منطقه، تهدید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۴    
نصرت الله قربانی گفت: رقابت های دسته اول فوتبال شهرستان از 20 مرداد ماه سال آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۷:۳۴    
سید جواد ساداتی نژاد ابراز امیدواری کرد: با مذاکرات صورت گرفته از سال آینده فعالیت های اقتصادی مجتمع کمیته امداد در منطقه مستقر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۴    
اصرار وزارت نفت برای حضور مجدد توتال در پارس جنوبی و واگذاری توسعه فاز 11 این میدان گازی به این شرکت در حالی است که توتال کارنامه قابل قبولی از لحاظ فنی و مالی در پارس جنوبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۱۸    
در این گزارش با مشاغل دیگری آشنا می شوید که خطرناک ترین شغل های جهان محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۱۸    
اختراع تجهیزات جنگی مختلف در واقع نیاز بشر بوده است چرا که هرگاه ملتی مورد تهاجم قرار می گرفتند، میبایست با ابزار درست به مقابله بر می خواستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۸    
نیروهای امنیتی عراق با حضور در خیابان الدواسه شهر موصل پیروزی خود را بر تروریست ها به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۸    
جنازه سه تن از جنگجویان داعش در کنار رودخانه دجله افتاده بود. عکس ها و مدارک شخصی ای که از آن ها برجای مانده داستان عجیب زندگی خصوصی آن ها را بیان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۸    
اندرو ان.جی (Andrew NG) دانشمند چینی-آمریکایی علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی را به اختراع برق تشبیه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۸    
آخرین تحولات میدانی از شمال شرق سوریه حاکیست، پیشروی نیروهای دموکراتیک کرد در محورهای مختلف شهر رقه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۸    
حضور سیاستمداران برجسته آمریکایی، اروپایی و عربستانی در نشست از کار افتاده ترین و در عین حال بی رحم ترین گروه تروریستی معاند نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۸    
دو عکسی که در زیر مشاهده می کنید از عکس های نادری است که “برنارد موریس” شرق شناس و گردشگر آلمانی در جریان سفر به خاورمیانه از این مکان مقدس برداشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۸    
آمار کل داوطلبان امسال 1161 نفر شامل 710 زن و 451 مرد است که آزمون علوم تجربی با 426 نفر یشترین و علوم ریاضی با 123 نفر کمترین دواطلب را داراست
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۸    
آن چه می تواند در روزهای خطیر آتی گفتگوهای پیچیده آشکار و غیر آشکار نخبگان و منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر در خصوص انتخاب شهردار آینده آران و بیدگل را هدفمند و در مسیر صحیح توسعه همه جانبه شهر جهت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۸    
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۸    
کمشچه 6 هزار نفر جمعیت دارد که از این میزان، 2 هزار 500 نفر به نانوایی اشتغال دارند. این رقم معادل 95 درصد افراد شاغل در کُمشچه است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۸    
همایش و رزمایش سراسری پیشگیری از اعتیاد مزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر با شعار نه به اعتیاد در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۸    
تغییر نام شهرداری گل آرا به شهرداری آران و بیدگل، آشنایی با فعالیت های شهرداران دوران بعد از انقلاب اسلامی به تفکیک دوره شهرداری و همچنین آشنایی با اعضا و فعالیت های شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۸    
از حدود 300 سال پیش در حاشیه کویر بی باران آران و بیدگل کشاورزلن شهرستان شیوه ای جالب برای کشاورزی و برداشت هندوانه در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۷:۴۸    
تاج افروز توهین را در صدر جرم های رخ داده در شهرستان ذکر کرد و گفت: صدمات بدنی غیر عمدی ناشی از تصادفات و حوادث، ضرب و جرح عمدی، تهدید و سرقت تعزیری به ترتیب رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۸    
معینی نژاد گفت: وظیفه همه ما به ویژه دستگاه های متولی تأمین آب علاوه بر حفاظت جدی و مؤثر از منابع تأمین آب موجود، مدیریت مناسب، اصلاح و بهینه سازی مصرف آب در تمامی بخش هاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۷:۱۸    
خطب شکن برای بررسی عملکرد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، یک نظرسنجی اینترنتی ترتیب داد. در کنار این نظرسنجی اینترنتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۷:۴۸    
حسین فتاحی گفت: 70 واحد مرغداری در شهرستان فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۵    
حجت الاسلام علیرضا ارشدی گفت: سال گذشته 16 هزار و 281 پرونده در شهرستان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۷:۴۵    
شهرداری حزب سیاسی نیست و نباید با کارکنان و مردم رفتار سیاسی شود و افراد مختلف به خاطر دیدگاه شان با محدودیت و فشار و حذف مواجه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۴۵    
مثل شمع جلوی چشم پدر و مادرم آب می شدم، آن ها هم هیچ کاری نمی توانستند بکنند. اوضاع زندگی ام خیلی خراب بود.. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۸:۱۶    
تکیه گفت: با توجه به آمارها میانگین بازدید گردشگران از حرم مطهر با رشد همراه بوده و روزانه به 60 گردشگر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۶    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: آران و بیدگل به عنوان یک شهرستان قرآنی مشهور است و همه آن را به عنوان شهرستان ولایت و تلاوت می شناسند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۷    
عملیات برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق خاک سوریه، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۷    
وزرای سن بالا در همه کشورها مثل ایران وجود دارد، اما در ایران وزرای جوان نداریم.
مشاهده نتایج بیشتر...