جمعه ۰۳ آذرساعت ۱۸:۲۶Nov 2017 24

خطب شکن (khatabshekan.ir)

  ۵ ساعت پیش    
پیوند آسمانی زوج جوان آران و بیدگلی همزمان با روزهای آغازین ماه ربیع الاول در جوار گلزار شهدای امام زاده هادی بن سجاد(ع) صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۳:۰۴    
همزمان با گرامی داشت هفته بسیج نماز وحدت نیروهای مسلح در ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۳:۰۴    
لالیگای اسپانیا، پیراهن رئال مادرید را به فاطمه حمامی هنرمند و توانیاب نصرآبادی اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۲    
همایش ستارگان کویر با تقدیر از برترین های آزمون سراسری سال جاری در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷    
نجاتی نژاد، رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل گفت: استانداری تاکنون ابلاغی در خصوص افزایش قیمت نان ارسال نکرده است و به همین دلیل فعلا نان در شهرستان افزایش قیمتی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۴    
پورابراهیمی، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: در مراکز آموزشی خصوصی دو هزار و 380 نفر ساعت خرید خدمات آموزشی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۸    
مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آران و بیدگل در آموزشگاه ابریشم چی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۸    
نجاتی نژاد، رئیس اتاق اصناف آران و بیدگل گفت: تعداد اتحادیه های صنفی زیاد نیست اما برای امور شهرستان کافی است و اتاق صنفی آران و بیدگل هم اکنون از جمله اتاق های اصناف فعال در استان اصفهان به حساب می ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۶    
آیت الله موسوی، امام جمعه آران و بیدگل گفت: پیروزی به دست آمده و نابودی داعش در ایام ولادت رسول اکرم(ص) عیدی بسیار شیرین جبهه مقاومت به امت اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۵    
هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۲    
آراسته، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: نزدیک 10 هزار و 200 متر مربع از اراضی بلوار احمدآباد رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۲    
همایش مبارزه با بیماری دیابت در سالن شهید عربیان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۷:۳۲    
فتاحی، مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: هر ساختمانی که تا سال 1385 ساخته شده باشد، حکم تخریب ندارد و در این زمینه نقشه های دقیق هوایی ملاک عمل است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۵    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۵    
پرتال خبری آران و بیدگل از پایان فعالیت خبری خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۷:۵۵    
صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: در حال حاضر مدارک لازم برای ثبت 25 اثر به استان ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۵    
در آخرین روز از ماه صفر سوگواری شهادت امام رضا(ع) عصر امروز در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۲    
120 دانش آموز دختر شهرستان آران و بیدگل در آستانه ی هفته بسیج برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۲    
فرمانیان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: این کاروان شامل سه دستگاه کامیون، دودستگاه خاور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۲    
افراط گرایان با افکار و گفتار خود اصل توحید را هدف قرار می دادند، در نتیجه با توجه به اهمیت مسئله، ائمه شیعه از راه های مختلف و به شدت با افراط گرایان به مبارزه می پرداختند و افکار و گفتار آن ها را ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
قربانی، رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل گفت: امسال 9 تیم در رقابت ها حضور دارند که پس از قرعه کشی، در دو گروه جای گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۸    
رحمتی، معاون جمعیت هلال احمر آران و بیدگل گفت: امروز کاروانی شامل یک کامیون از کمک های مردمی به مناطق زلزله زده اعزام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸    
میرزازاده، دبیر سوگواره ادبی عاشورایی گفت: با برگزاری اختتامیه سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل برگزیدگان شانزدهمین دوره این سوگواره معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۵    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: کارآفرینان بسیاری در حوزه صنعت و گردشگری به خاطر کاغذبازی های اداری استان معطل مانده اند و سرمایه و وقت آنان هدر می رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۲    
نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: ورود گروه های مردمی به حوزه فرهنگ ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۱    
فرمانیان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل گفت: امام راحل(ره) با دوراندیشی بسیج را برای حفظ مردمی این انقلاب بنا نهاد و امروز اثرگذاری این تفکر و فرهنگ در کشور و جهان اسلام برای مردم مظلوم و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۱    
هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۰    
فتاحی، مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: از 244 حلقه چاه آب در شهرستان، اجازه برداشت شش هزار لیتر آب صادر
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۰    
ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل بصورت پرونده وار، یک صفحه از شماره جدید خود را به موضوع گردشگری در مرنجاب پرداخته است...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۷:۱۰    
زمین لرزه کرمانشاه، حادثه ای تلخ بود، ولی بار دیگر توجه همگان را به لزوم رعایت نکات ایمنی و توجه به آمادگی در برابر حوادث غیر قابل پیش بینی جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۰    
حجت الاسلام روان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل گفت: دفن اموات و ساماندهی آرامستان ها از وظایف شهرداری هاست و اوقاف نیز دستوری برای افزایش هزینه دفن نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۰    
اکرمیان، رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: آزادسازی و رفع معارضات محور کنارگذر حدفاصل جاده ابوزیدآباد تا راه آهن به مسافت حدود یک هزار و 300 متر که در حوزه استحفاظی آران و بیدگل است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۰    
حجت الاسلام مفرح زاده، امام جمعه ابوزیدآباد گفت: شهرک ابوزیدآباد به دلیل همین قوانین دست و پا گیر، از نزدیک 15 سال پیش تاکنون با مشکل زمین مواجه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۰    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: مرمت و احیای بناهای تاریخی و ورود آن به چرخه بهره برداری می تواند تا حدود زیادی کاستی های حوزه گردشگری شهرستان را برطرف سازد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۷:۴۰    
ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: مسئولان استانی دقت داشته باشند با این فرزند استان اصفهان که در شمال آن رشد کرده است، باید رفتار دیگری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۷:۱۰    
رمضانی، شهردار آران و بیدگل گفت: انسجام و همدلی مردم و مسئولان شهرستان مهم ترین عامل توسعه و پیشرفت آن بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۳    
نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل پیشنهاد داد برای حل معضلات فرهنگی شهرستان، چند شورا و کارگروه تشکیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۸    
اسماعیلی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل گفت: دو هزار و 300 خانوار این شهرستان زیر پوشش کمک های کمیته قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۸    
حجت الاسلام روحانی، امام جمعه موقت آران و بیدگل گفت: پیاده روی اربعین حسینی و حضور جمعیت ده ها میلونی زائران امام حسین(ع) از معجزات اباعبدالله الحسین(ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۸    
صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل گفت: بر اساس دستور کتبی دادستان آران و بیدگل ورود ماشین های آفرود به مناطق کویری شهرستان ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۷:۰۸    
شقایقی، شهردار سابق نوش آباد گفت: سال گذشته در شهر نوش آباد تنها 17 مورد پروانه ساختمانی صادر شد که نشانه عدم تمایل مردم به ساخت و ساز یا ناتوانی آنان به این کار است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۳    
معدندار، مدیر اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: سرانه فضای ورزشی دانش آموزی در کشور 20 سانتی متر مربع ارزیابی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۳    
صمصامی، سرپرست اداره منابع آب آران و بیدگل گفت: روز گذشته با استناد به حکم قضایی در حوزه شهرستان آران و بیدگل چهار حلقه چاه غیرمجاز پر و مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۳    
تکیه، مدیر اجرایی آستان محمدهلال(ع) گفت: موکب حضرت محمد هلال بن علی(ع) امسال در فاصله 18 کیلومتری کربلای معلی و در مقابل عمود 1121 مشغول خدمت رسانی به زائران اباعبدالله(ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۳    
عابدی، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: رزمی کاران آران و بیدگل در مسابقات کشوری گروه کیک جیتسو یک طلا و یک نقره به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۳    
صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: در تعریف رسمی، گردشگر کسی است که حداقل 24 ساعت در یک مکان ساکن شود، متاسفانه آمار قابل قبولی در این زمینه نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۳    
پورابراهیمی، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: بر طبق براوردها، این مرکز نزدیک دو و نیم میلیارد تومان تا رسیدن به مرحله بهره برداری اعتبار نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۳    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: مردم و خیران سهم خود در طرح های عمرانی را اجرا کرده اند با این حال دولت به تعهد خود برای تامین اعتبارات مورد نیاز عمل نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۳    
ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: تنگ نظری در مورد تفویض اختیار ممکن است عواقب خوبی در آینده استان نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۷:۱۸    
مسئولان آران و بیدگل با تاکید برمبارزه با استکبار جهانی، روز 13 آبان را نماد عزت ملت ایران دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۸:۱۸    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: تمام دستگاه های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و آموزشی در پیشگیری از اعتیاد نقش دارند، اما خانواده ها در این امر نقش با اهمیت و پر رنگ تری ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۳    
علیرضا جوخی فرد، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی آران و بیدگل گفت: امسال چهار هزار نفر از دانش آموزان شهرستان در راهپیمایی 13 آبان حضور پیدا خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۳    
پورابراهیمی، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: چهار هزار و 129 نفر در مشاوره های شغلی مرکز شرکت داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۳۷    
حجت الاسلام مفرح زاده، امام جمعه ابوزیدآباد گفت: از بودجه کشور مقدار کمی به آران و بیدگل اختصاص پیدا می کند و از این مقدار کم، جزئی ناچیز به ابوزیدآباد و دیگر شهرها و روستاها می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۲    
جمعه به دنیا آمد و اسم علی محمد بر شناسنامه نقش بست و بعدها و زمانی که بزرگ تر شد و شد نویسنده و روزنامه نگار، معروف شد به: محمد دهقانی آرانی و به قول مقداد نمکی، معروف شد به پسر قدسیه!
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۲    
با نزدیکی اربعین حسینی و حضور پرشور زائران حسینی، مراحل نهایی آماده سازی موکب هلال(ع) همزمان با ارائه خدمات به زائران اباعبدالله(ع) در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۷:۴۲    
نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: از جمله فعالیت های موثر برای تحکیم خانواده ها، توسعه مشارکت شهروندی در حوزه های مختلف حقوقی، فرهنگی و آموزشی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۶:۴۲    
حجت الاسلام رحمتی، مسئول دارالقرآن بسیج ناحیه مقاومت آران و بیدگل گفت: برتری تیم های آران و بیدگل در این مسابقه نشاندهنده سطح بالای آموزش های قرآنی و استعداد مثال زدنی فعالان قرآنی شهرستان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۲    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان و اداره امور مالیاتی را سه دستگاه مهم شهرستان خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۷:۳۷    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: بیش از 50 طرح عمرانی در آران و بیدگل وجود دارد که مردم و بخش خصوصی سهم خود را پرداخته اند اما به دلیل عدم اختصاص بودجه دولتی نیمه تمام مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۷:۱۷    
پورابراهیمی، رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: شهرستان با وجود بیش از 800 واحد صنعتی، به آموزش های فنی و حرفه ای نیازمند است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۷    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: چهارم دی ماه روز حماسه و ایثار شهرستان باید به عنوان یک حماسه و نگین ایثارگری مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۷    
آیت الله موسوی، امام جمعه آران و بیدگل گفت: دل خوش بودن به حمایت اروپا از ایران و این که فکر شود اروپایی ها حامی ما هستند و در برابر ایران اختلافی میان آنان شکل گرفته ساده انگاری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۷:۰۷    
رقابت های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری پنج بازی در هفته هفتم پی گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۷    
مقدم ستوده، بخشدار مرکزی آران و بیدگل گفت: استخر ذخیره آب هزار 200 متر مکعبی روستای محمدآباد مرکزی آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر 135 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۷    
طرح تصاویری فوق العاده از رونالدو، مسی و گریزمان توسط فاطمه حمامی نابغه هنرمند آران و بیدگلی، واکنش لالیگا را برانگیخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۷    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: پدافند غیرعامل رکنی مهم برای مقابله با تهدید و حمله های دشمن در دو عرصه سخت و نرم است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۷    
نتایج انتخابات شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل در دو منطقه این شهرستان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۷:۳۷    
آراسته، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: بازنگری در طرح جامع شهری زیر نظر شهرداری آران و بیدگل صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۶    
همزمان با نخستین جمعه ماه صفر، همایش ریحانه الحسین(س) ویژه بزرگداشت مقام حضرت رقیه(س) در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۶    
قربانی، رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل گفت: زمان عقد قراردادها از 26 مهرماه آغاز شده است و تا 10 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶    
حجت الاسلام مردان، رئیس رییس ستاد انتخابات شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل گفت: پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور فردا در شهرستان با 18 نامزد نهایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۶    
میانگین میزان مصرفی آب شرب در آران و بیدگل 224 لیتر در شبانه روز است که این میزان در کشور 194 لیتر در شبانه روز است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۶    
کاروان های پیاده روی اربعین در فاصله ی چند روز مانده به این موعد عظیم تشیع در حال عظیمت به عراق هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۶    
معدندار، مدیر اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل گفتانتخابات شورای دانش آموزی در بیش از یک صد مدرسه آران و بیدگل برگزار شد و 16 هزار دانش آموز 850 نماینده را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۶    
حجت الاسلام روان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل گفت: در این امام زاده به دنبال حفظ نظم و آرامش هستیم و تصمیم گیری به عهده سازمان خواهد بود و از سطح اختیار اوقاف شهرستان خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۶    
نصیری، دبیر جشنواره قرآنی آیه های مهربانی گفت: این جشنواره با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان قرآنی آران و بیدگل ویژه گروه سنی زیر 18 سال همزمان با هفته وحدت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۶    
مفیدی، رئیس هیأت مدیره شهرک صنعتی صباحی گفت: نخستین جشنواره ملی فرش با حضور شرکت های فرش ماشینی آران و بیدگل، کاشان و چند شهر دیگر کشور اردیبهشت ماه سال آینده در آران و بیدگل برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۶    
متشکر، رئیس اداره بیمه سلامت آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال جاری دو هزار 828 دفترچه بیمه سلامت برای نخستین بار صادر شده که سال گذشته این میزان یک هزار 100 دفترچه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۶    
یوسفیان، معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: کشور باید در برابر تهدیدهای طبیعی و غیر طبیعی ساختار دفاعی نظامی و غیرنظامی خود را تقویت و سازماندهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۷:۵۶    
نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: با تشکیل صندوق حمایت از آثار فرهنگی توسط خیران، می توان با خرید تعدادی از کتاب های این نویسندگان، آن ها را در اختیار علاقه مندان قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۶    
صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: موزه علوم و فنون با اعتبار 200 میلیون ریالی در آران و بیدگل راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۶    
فردنژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل در این ارزیابی عملکرد اداره های ورزش استان اصفهان در سال 95 جایگاه نخست شهرستان های سطح دو و رتبه سوم در میان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۶    
دهقانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: در پنج سال اخیر تعداد ماموریت های این مرکز از 3600 مورد به 4500 مورد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۶    
با برگزاری مراسم تودیع و معارفه حسین نوری به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد آران و بیدگل فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۶    
رقابت های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی در هفته ششم پی گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۶    
سعدآبادی، مدیر خانه تعلیم و تربیت حکمت گفت: یکی از نقاط ضعف نظام آموزش و پرورش، نگاه نادرست به تفکر و خلاقیت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶    
طرفه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: شاخصه مشارکت مردم، خیران و توانمندان اقتصادی غیردولتی در آران و بیدگل بیش از شهرهای دیگر استان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶    
ساداتی نژاد، نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: استان اصفهان گرفتار کاغذبازی های اداری است و استان اصفهان با تنگ نظری در حوزه واگذاری اختیار مدیران ممکن است آینده خوبی نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۱    
معینی نژاد گفت: کاهش نرخ بیکاری با فعالیت 10 درصد از واحدهای صنعتی استان در آران و بیدگل و مهاجرت معکوس از نتایج اجرای طرح های بیابان زدایی در شهرستان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۱    
ایمانیان، رئیس بهزیستی آران وبیدگل گفت: در تلاش هستیم تا پایان امسال کودکان 3 تا 6 سال آران و بیدگل را مورد معاینه چشم قرار داده و در راستای توسعه سلامت اجتماعی شهرستان گام موثری برداریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۱    
فردنژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: سرانه ورزش آران و بیدگل از 22 سانتی متر مربع به 35 سانتی متر مربع به ازای هر نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۱    
نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: در سال 95 مبلغی بالغ بر 193 میلیون و 750 هزار ریال برای حمایت آموزشی از آزمون های سراسری قرآن و عترت به موسسات قرآنی اعطا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۱    
دهقانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: 60 درصد از کل جمعیت منطقه حداقل برای یک بار در مراکز درمانی مختلف شهرستان معاینه شده اند و اطلاعات آن ها در سامانه الکترونیک دولت ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۱    
معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: با وجود ظرفیت بخش خصوصی و شهرک های صنعتی، آران و بیدگل نیازی به جذب سرمایه گذار خارجی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۱    
میرزاییان، رئیس امور آب و فاضلاب شهری آران و بیدگل گفت: با وجود طراحی و استفاده از بهترین شبکه آبرسانی در آران و بیدگل هم چنان 16 درصد هدر رفت آب در شهرستان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۱    
رقابت های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی در هفته پنجم پی گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۶    
دستاوردهای برجام را نادیده نگیرید. مسیری که برجام طی کرد، آورده ای ذی قیمت داشت که به هزینه های مادی آن برابری می کند. مسیری که به تدبیر رهبری گام به گام به روشن شدن حقیقت شعار مرگ بر آمریکا انجامید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۶    
جزیره هاشیمای ژاپن که برای سال ها یکی از متراکم ترین جمعیت های جهان را داشت در سال 1974 با اتمام ذخایر زغال طی چند هفته خالی از سکنه شد اما در حدود سال 2000 به خاطر وجود ساختمان های بتونی رها شده و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶    
بشریت به طور فزاینده ای در حال نقل مکان به شهرها هستند اما زمین در شهرها وسعت بیشتری نمی یابد و بدین ترتیب آپارتمان های ما کوچک تر و زندگی هایمان متراکم تر می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...