دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۴:۱۶May 2017 29

خطب شکن (khatabshekan.ir)

  ۴ دقیقه پیش    
روز گذشته برنامه ماه عسل میزبان دو بازمانده ی گرفتارشدگان در ؛ آنها راوی سفر رویایی بودند که به فاجعه تبدیل شد.
  ۳۴ دقیقه پیش    
شب گذشته شاید خیلی ها خاطره جان باختن دو نفر از هم وطنانمان در دریاچه نمک را در برنامه ماه عسل دیده باشند ...
  ۱ ساعت پیش    
آیت الله موسوی گفت: وجود مقدس امام زاده هلال(ع) نعمت خداوند به این منطقه است و شکر نعمت نشر معارف اهل بیت(ع) در حرم مطهر است.
  ۶ ساعت پیش    
شفیعی گفت: با توجه به کویری بودن منطقه، حفاظت و مراقبت از درختان تاغ از جمله مبارزه با موش های صحرایی و ملخ ها ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲    
معینی نژاد گفت: مشکل حاشیه نشینان باید هر چه زودتر با مساعدت همه مسوولان حل شود و این امر مستلزم نگاه مسئولانه ی دستگاه های دولتی به مشکلات محرومان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۲    
شماره چهل و ششم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۲    
مجتبی آراسته گفت: طرح هایی که در حال حاضر در دست اجراست، در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز نهایتا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۲    
در حقیقت با پذیرش این سند علاوه بر تغییراتی که در نظام آموزشی کشور پدید می آید، این تعهد بوجود می آید که مهم ترین آمار ها و اطلاعات که مربوط به نسل جوان و نوجوان کشور است به صورت گزارش های مداوم به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۲    
استراتژیست کهنه کار آمریکایی شب گذشته در بیمارستانی در ایالت ویرجینیای آمریکا پس از عمری سیاست گذاری و توطئه چینی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۲    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در ادامه سفر خود به خاورمیانه، در میان تدابیر شدید امنیتی وارد شهر بیت لحم در اراضی تشکیلات خودگردان فلسطینی شد و در کاخ ریاست جمهوری مورد استقبال محمود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۲    
در شرایطی که ثبات در ساختار گروه هاو نهادهای ایرانی وجود ندارد و تغییر یک رئیس جمهور می تواند بسیاری از سیاست های حاکمیتی را تغییر دهد اقتصادی کردن و یا فرهنگی کردن صرف شعارهای انتخاباتی در اغلب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۲    
یکی از این گورستان ها در جنوب کالیفرنیا واقع شده است
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۲    
سید جواد ساداتی نژاد گفت: با عملیاتی شدن قوانینی که اخیرا تصویب شده است وضعیت بازنشستگان، خصوصا بازنشستگان آموزش و پرورش بهبود پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲    
کدخدایی: وزارت کشور بهتر بود گزارش تأخیر در شروع انتخابات و نقص فنی دستگاه ها را به روحانی می داد!
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲    
ترامپ در این سفرها از کشورهای عربستان، اسرائیل و ایتالیا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۲    
نشست سران ناتو در بروکسل در حالی برگزار شد که حضور همسر نخست وزیر همجنس گرای لوکزامبورگ میان بانوان اول کشورهای عضو ناتو به سوژه ای خبری تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۲    
مهران مدیری در برنامه شب گذشته دورهمی به انتقادهای برخی افراد پاسخ صریح داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۱:۳۷    
جشن میلاد حضرت هلال بن علی(ع) همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، جمعه شب در آستان مقدس این امامزاده بزرگوار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۷    
حجت الاسلام محمدرضا صالحیان گفت: جهاد و جبهه و فداکاری های دینی، در این سند به خشونت تعبیر شده، در واقع هر انسان مومن در این سند محکوم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۷    
این توله گربه وحشی که در دو روز گذشته با هوشیاری یکی از دامداران محدوده پناهگاه حیات وحش یخاب توسط انجمن محیط زیست زنده گیری شده بود، شب گذشته با مراجعه گربه ی مادر برای بردن توله، آزادسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۲    
ابوالفضل معینی نژاد به حضور پر شور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: امروز دیگر زمان رقابت های انتخاباتی تمام شده و زمان کار و تلاش و سازندگی فرا رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۲    
تکیه گفت: آیین جزءخوانی حرم مطهر امامزاده محمدهلال(ع) آران و بیدگل، برای هشتمین سال پیاپی از ابتدای رمضان سال جاری برگزار و از شبکه های سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۲    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: تولید داخلی با ورود کالاهای خارجی ضربه خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۲    
خطب شکن برای بررسی وضعیت مذاکرات در مورد استعفای دومین نفر از منتخبان شورای شهر، گفتگویی با حسین خبیری، عضو شورای معتمدان بیدگل ترتیب داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۲    
ریحانه مبینی پدیده ورزش آران و بیدگل در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از راه یابی به مرحله نهایی بازماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲    
معینی نژاد گفت: تقدیم 36 شهید از این خطه شهیدپرور در فتح خرمشهر برگی زرین از افتخارات شهرستان در راه اسلام و نظام مقدس است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۲    
غفورزاده گفت: بیش از 300 نفر از بی سوادان و کم سوادان شهرستان از سال 93 در دوره مختلف نهضت سوادآموزی شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۲    
چون کشورهای درحال توسعه از آموزش کافی برخوردار نبوده و نرخ بی سوادی بالاست؛ روش های تولید باید به نسبت ساده باشد و چهارم اینکه روش های تولید باید به گونه ای باشد که از منابع محلی استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۲    
نیروهای یگان های شناسایی ارتش روسیه
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۲    
مارتین ویتلی، شهروند انگلیسی با اجرای سنت باستانی شکار با عقاب طلایی در منطقه دارتمور، این ورزش 4000 ساله که متعلق به قابل کوچ شین کشور قزاقستان است را به سرزمین انگلیس آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۲    
بررسی ها نشان می دهد که با پذیرش 2030 راه برای ثبت شکایت های مختلف یونسکو علیه ایران باز می شود؛ به خوبی مشخص است که اعتراضات یونسکو به یک تذکر ختم نشده و در ادامه اگر موارد اعتراض آنها در کشور رفع ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۲    
بامداد سه شنبه، رسانه های محلی از شنیده شدن صدای انفجاری قدرتمند در شهر منچستر انگلستان خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۲    
جاده راهبردی اثریا_خناصر تنها مسیری است که دولت سوریه می تواند از مرکز ( دمشق) به شمال این کشور ( حلب) نیرو و تجهیزات منتقل کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۲    
انتخابات سال 96 با تمام حاشیه های آن بالاخره به پایان رسید و حسن روحانی با تکیه بر دوقطبی سازیهای کاذب و راهبردهای مبتنی بر عملیات روانی همچون رقیب هراسی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۲    
نامگذاری برای نوزادان همیشه از مهم ترین دغدغه های والدین بوده است. در این بخش با نام های عجیبی مواجه آشنا خواهید شد که در سازمان ثبت احوال کشور به ثبت رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۲    
دو کاربرد مهم دیگر برای هواپیماهای بدون سرنشین استفاده به عنوان هدف پروازی برای تمرین و آموزش کارکنان شبکه پدافند هوایی توپخانه ای و موشکی و همچنین اجرای عملیات تهاجمی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۲    
وی برای اینکه کارگران استراحت کنند دو روز 1شنبه و 2شنبه را زمان خاموشی اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲    
مسیب صدری گفت: با عکس العمل به موقع دامدار دوستدار محیط زیست یک قلاده گربه وحشی در پناهگاه حیات وحش یخاب نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۲    
ساداتی نژاد گفت: آران و بیدگل با بیش از 400 میلیون دلار صادرات فرش ماشینی پس از شهر غازی عنتب ترکیه رتبه دوم تولید فرش ماشینی را در جهان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۲    
حجت الاسلام مردان گفت: با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و همزمان با دهه تکریم مساجد و دهه هلالیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی در 130 مسجد آران و بیدگل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۲    
منتخبان شورای شهر، منتخبان تمام مردم شهر هستند و کنار گذاشتن برخی از آنان، بی احترامی به نظر تمام مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۳    
معینی نژاد گفت: از مجموع 67 هزار نفر واجدان شرایط رای دادن در شهرستان آران و بیدگل، 59 هزار و 763 نفر به پای صندوق های رای رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۳    
تکیه گفت: موزه اسناد، سکه، تمبر، اسکناس و اشیای قدیمی آستان مقدس در چند بخش مختلف تاریخی و فرهنگی همزمان با دهه هلالیه در حرم مطهر به بهره داری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۳    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: در اثر بهره برداری نامناسب و سوء مدیریتی که در سالیان گذشته انجام شده است شاهد بحران آب در منطقه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۳    
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در ایران برگزار و حماسه ای دیگر در تاریخ این سرزمین ثبت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۳    
با پایان فرایند شمارش آرا، منتخبان شوراهای شهر ابوزیدآباد، سفیدشهر و نوش آباد مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۳    
نتایج نهایی انتخابات شورای شهر آران و بیدگل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۳    
در حالی که از ساعت های اولیه صبح امروز شعب رای گیری شهرستان با صفوف قابل توجه و حضور چشم گیر مردم مواجه شده بود، این ازدحام تا بعد از ظهر و نزدیکی به ساعت های پایانی رای گیری ادامه داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۳    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب گفته اند، برنده اصلی مردم هستند و نباید بعد از انتخابات مسأله برنده و بازنده مطرح شود، زیرا این خلاف مصلحت کشور و خواسته دشمن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۳    
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در آران و بیدگل در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۳    
ابوالفضل معینی نژاد گفت: از همه مردم دعوت می کنم در ساعت های اولیه پای صندوق رای حضور یابند تا با ازدحام ساعت های پایانی مواجه نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تأکید کردند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۳    
هم زمان با سراسر کشور دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آران و بیدگل از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۲    
کمتر از 24 ساعت به انتخابات سرنوشت ساز 29 اردیبهشت باقی مانده است، انتخاباتی که در کنار ریاست جمهوری، تکلیف اعضای شوراهای شهر و روستا را نیز مشخص می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۲    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نشان می دهد دولتمردان ما در رسیدن به اهدافی که در تحقق اقتصاد مقاومتی برای آنان تعیین شده بود، موفق نبوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۲    
کمتر از 24 ساعت مانده به پایان زمان تبلیغات انتخابات، دیوارهای شهر رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۲    
ساداتی نژاد گفت: تحقق شورای ترکیبی مقدمه ای برای اجرای سایر موارد تفاهم شده بین معتمدان شهر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۲    
امسال تجربه چهار دوره انتخابات شوراها پیش روی مردم است... و باید از گذشته ها درس گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۲    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR طرح زره پولادین انتخابات را، در آستانه ی انتخابات دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری و پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا منتشر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه ی بخش ها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است ؛ این اگر بود، کارها راه می افتد؛ این اگر بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۲    
موشک های بالستیک بین قاره ای یا ICBM ها برای حمل کلاهک های هسته ای ساخته شده اند.حداقل برد این تسلیحات مرگبار 5500 کیلومتر است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲    
تانک های کشورهای عضو ناتو برای نمایش توان نظامی خود در برابر روسیه رزمایشی را در کشور آلمان برگزار کردند این در حالی است که در روزهای گذشته نیز تمرین پرتاب محموله زره پوش BMD-4 از هواپیما توسط ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۲    
لی مکتیر مدیر 32 ساله یک شرکت انگلیسی در شهر منچستر راهی متفاوت برای بالا بردن بازدهی شرکت خود انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲    
تعداد زیادی از سرکرده های گروه تروریستی داعش در این روستا مستقر بودند و فرماندهی عملیات را در غرب موصل برعهده داشتند که پس از آزادی این روستا مجبور به فرار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲    
سازمان ناسا قصد دارد قبل از ارسال فضانوردان به مریخ شرایط زندگی در فضا را در ماه تمرین کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲    
کره شمالی آزمایش موشکی بامداد یکشنبه خود را موفقیت آمیز خواند و اعلام کرد که این موشک یک موشک بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته ای بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۲    
دو قاضی در دادگاه نینوا امور مربوط به محاکمات را انجام می دهند. مسئولیت یکی بررسی جنایات داعش و مسئولیت دیگری کمک به شهروندان قربانی جرایم داعشی ها است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۷    
آیت الله موسوی گفت: توصیه ی ما تشکیل شورای ائتلافی است که می تواند کمکی باشد برای وحدت بیشتر آران و بیدگل، اما مردم در رای دادن آزاد هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۷    
فتاحی گفت: با توجه به خشکسالی، گرمای هوا و توفان های شدید پیش بینی می شود میزان برداشت جو کاهش 20 درصدی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷    
نوری شادمهانی گفت: بقایای یک شاه نشین در محوطه تاریخی فیض آباد کشف شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۷    
آراسته گفت: پس از پنج سال توقف عملیات راه سازی جاده بخش مرکزی آران و بیدگل با تکمیل پل زیرگذر راه آهن نوش آباد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۷    
آیت الله موسوی گفت: بنده اعتقاد دارم کسی که سند خیانت به نسل آینده را امضا کرده لیاقت وزارت نظام اسلامی را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷    
معینی نژاد گفت: عمل به قانون وظیفه ما بوده و باید از رای مردم که حق الناس است به خوبی حراست شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۷:۲۷    
دموکراسی معیوب است و هر کسی که بتواند فضا را مدیریت کند و بر موج های جامعه سوار شود، می تواند از آن نتیجه ی دلخواه خود را بیرون بکشد. در این فضا تفاوت نخبگان و خواص مشخص می شود...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۱:۵۷    
کمتر از یک هفته مانده به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تنور انتخابات در آران و بیدگل نیز گرم شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۷    
مسابقات جایزه بزرگ پرش با اسب با حضور 40 سوارکار حرفه ای از سراسر کشور در سه رده سنی اسب مبتدی و سوار کار مبتدی، رده D آزاد و رده B1 در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۷    
جشن میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) در شب پانزدهم شعبان در هیات مهدیه ولیعصر(عج) آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۷    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: مردم باید به کسانی رای دهند که امین و متعهد و با تقوا باشند و شورایی شکل گیرد که مظهر همدلی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷    
اسامی نهایی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۷:۲۷    
رضا شفیعی گفت: در سال گذشته حدود 100 هکتار بر وسعت جنگل های دست کاشت شهرستان افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۷    
یکی از خاصیت های انتخابات این است که به فراخور فضای رقابتی آن بعضی از مشاغل را با خودش درگیر می کند و به کسب و کار بعضی دیگر حسابی رونق می بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۷    
هواپیمای فوق جاسوسی X-37B آمریکا پس از سپری کردن دو سال پرواز بر مدار زمین سرانجام با سر و صدای زیاد در کالیفرنیا به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۷    
سبد اصلی رای روحانی در مراکز استان ها 17 میلیون نفر است که با احتساب مشارکت در این شهرها، سبد رای وی حدودا 7 میلیون می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۷    
امام مهدی (عج) در کجا و چگونه غایب شدند؟ آیا در سرداب منزل پدرشان غایب شدند و آیا هنوز نیز در آنجا هستند؟ همه این ها را به انضمام تصاویر در این گزارش مشاهده فرمایید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۷    
فتاحی گفت: عمده خسارت های باغداری مربوط به محصول پسته ناشی از خوشه ریزی درختچه ها بوده که بیش از 250 هکتار باغ پسته در آن آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۷    
از مرزهای جنوبی سوریه خبر می رسد نیروهای آمریکایی شمارش معکوس را برای حمله به مناطق تحت کنترل دولت در استان های درعا، سویدا و جنوب شرقی دمشق آغاز کرده اند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷    
آقای رییس جمهور نه تنها خود در تمام طول فعالیت حکومتی، یکی از امنیتی ترین چهره های نظام بوده اند، که کابینه ایشان هم یکی از امنیتی ترین کابینه های تمام ادوار جمهوری اسلامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷    
در این خبر سعی داریم تا به بیان ویژگی های نامزد اصلح در انتخابات از نگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷    
نیمه شعبان در تقویم رسمی کشور به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) به عنوان روز جهانی مستضعفین نام گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۲:۲۷    
مراسم یادبود سالگرد به خاک سپاری پیکر مطهر شهیدی گمنام در گلزار شهدای حرم حضرت هلال بن علی(ع) آران و بیدگل به همت جوانان هیئت شهدای گمنام شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۷    
سید جواد ساداتی نژاد گفت: نگاه ما باید نسبت به صنعت تغییر کند تا شاهد رشد بیشتر در این زمینه باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۷    
نام ریحانه مبینی نابغه ی ورزش آران و بیدگل در لیست نهایی دوومیدانی کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷    
در روزهای نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری، بسیاری از نامزدها در پی جذب رای جوانان هستند و وعده های بسیاری برای جلب نظر آنان صادر می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۷    
همزمان با فرخنده روز نیمه شعبان، کاروان پیاده روی هلال تا جمکران برای حضور در جشن میلاد امام زمان(عج) در مسجد مقدس جمکران اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۷    
همزمان با گرامیداشت هفته معلم از 32 معلم نمونه ی آران و بیدگل در منطقه و استان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷    
دولتخواه گفت: با تشدید خشکسالی و به منظور تامین منابع آبی مناسب برای گونه های جانوری چشمه ی فاقه در پناهگاه یخاب، آبشخوری لایه روبی و ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۲۷    
آیت الله سید محمد موسوی گفت: مردم همواره با حضور حماسی در انتخابات به وظیفه خود به نحو احسن عمل کرده اند و بر مسئولان و دولت مردان لازم است با همکاری و تلاش مضاعف گامی در راستای حل مشکلات و خدمت به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۷    
هزینه تبلیغات ریاست جمهوری در ستادهای انتخاباتی همیشه یکی از موضوعات بحث برانگیز بوده. نگاهی به این هزینه ها در چند کشور خارجی انداختیم تا ببینیم آنها برای این مبارزه سیاسی چقدر خرج می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۷    
استفاده از مانکن برای فریب نیروهای داعش از آغاز جنگ با داعش در سوریه و عراق در خط مقدم رواج دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۷    
کاربری در صفحه توئیتر خود قورباغه سبز رنگی را در صورت ترامپ نقاشی کرد که با استقبال بسیاری رو به رو شد.
مشاهده نتایج بیشتر...