دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۱:۴۰Aug 2018 20

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۲    
مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: تا کنون در کوهبنان کار آوار برداری 160 واحد انجام شده و فنداسیون 100 به اتمام رسیده و 20 واحد مسکونی نیز سقف ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۰    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: زمان مشخصی برای استفاده از تسهیلات و بازسازی مناطق زلزله زده کوهبنان در نظر گرفته شده و بعد از آن باید جزو واحدهای بهسازی طرح مسکن روستایی قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۳    
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت های متنوع دانشجویان جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله زده کوهبنان گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۵    
مراسم تحویل سال جدید با حضور جمعی از مسؤولان و مردم ولایتمدار در حرم مطهر امامزاده سلیمان شاه و در جوار قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۶    
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت های متنوع 250 جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله زده کوهبنان گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
سال 96 با تمام خوشی ها و ناخوشی ها سپری شد،غرش زمین زخمی بزرگ بر پیکر زیبا و استوار کوهبنان انداخت اما شور و نشاط بی مثال مردمان این دیار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
سیدشورش دلپسند و عباس شاهرخی، خیران کرمانی در اقدامی خیرخواهانه، دو دستگاه برای بیمارستان شهرستان کوهبنان خریدداری کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۰    
جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه گروه های جهادی از استانهای یزد و خراسان جنوبی در کوهبنان حضور دارند گفت: بسیج با توان و ظرفیت مردمی و خیرین در مناطق زلزله زده کوهبنان حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
مسئول قرارگاه جهادی شهید حججی گفت: اردوهای جهادی مجاهدت و مبارزه با نفس است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۳    
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شامل چهار واحد حمام جهت خدمات به مردم شریف زلزله زده شهرستان کوهبنان ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰    
در آستانه سال جدید که بسیاری از هموطنان برای استقبال از سال جدید و بهار مشغول خانه تکانی هستند مردم زلزله زده کوهبنان در حال آواربرداری منازل مسکونی تخریب شده خود هستند و بارش باران و آبگرفتگی معابر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
به گزارش سیمان خبر ، درحالی که سیمان کرمان سال96 را باافتخارکسب تندیس صنعت سبزکشور به پایان رساند، برآن شد تا حلاوت وشیرینی کسب این موفقیت را بامردمان آسیب دیده از زلزله شهرستان کوهبنان تقسیم کند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۲    
شرکت داده ورزی فرادیس البرز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود تمامی هزینه های چاپ سررسید 97 را به ساخت خانه بهداشت در کوهبنان کرمان تخصیص داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۰:۵۲    
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با تشریح وضعیت منطقه زلزله زده کوهبنان، گفت: درصد زیادی از زلزله زدگان کوهبنانی مشکل معیشتی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۳:۴۲    
در آستانه سال جدید، همچنان برخی از خانواده های زلزله زده کوهبنانی شب های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می کنند و صدای مظلومیت کوهبنان هنوز توسط برخی مسئولین و رسانه ها سانسور می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۳:۳۹    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد از اعزام 70 دانشجوی بسیجی این دانشگاه به اردوی جهادی در مناطق زلزله زده کوهبنان کرمان، در آستانه سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۴    
امام جمعه کوهبنان گفت: مجلس خبرگان مظهر آمیختگی دین و سیاست است، چون انسان هایی عالم و وارسته در این مجلس هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۷    
مسوول سازمان بسیج طلاب استان کرمان گفت: بهترین نسخه امروز جامعه اقتصاد مقاومتی است، همه باید به این سمت حرکت کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان از تامین یک هزار کانکس توسط دولت و خیران برای زلزله زدگان شهرستان کوهبنان خبر داد و ابراز داشت: برای تمام خانه هایی که بر اثر زلزله تخریب شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۱:۱۰    
شهردار کوهبنان گفت: بعد از زلزله کوهبنان و در راستای ساخت واحدهای مقاوم تاکنون بیش از 500 مورد صدور پروانه داشتیم اما طرح تفصیلی ابلاغی به شهرداری کوهبنان مشکلاتی برای حوزه شهرداری و هم برای شهروندان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۳    
آیین جشن تکلیف پسران دانش آموز کوهبنانی با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
دبیر طرح اعتلای بسیج سازندگی استان یزد از برگزاری اردو های جهادی در ایام نوروز خبر داد و گفت: در ایام نوروز امسال گروه های مختلف از اقشار بسیج و نهادهای مردمی در قالب 10 گروه جهادی در مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۲:۵۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی کوهبنان گفت: دو واحد بوم گردی زعفران و واحد بوم گردی وکیل زاده که بر اثر زلزله 30 آذر ماه آسیب جدی به آن ها وارد شد که باید بازسازی و مرمت شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۸    
قرارگاه جهادی شهید محمدخانی برای ساخت مسکن خیری در منطقه زلزله کوهبنان کرمان فراخوان داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۴    
امام جمعه موقت کوهبنان گفت: دشمنان توان مقابله با قدرت مردم ایران اسلامی را ندارند چون در مقابل شجاعت جوانان ما حرفی برای گفتن ندارند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ همزمان با 17 اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، طرح کتابخانه گردی در شهرستان کاشان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۷    
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد: با تسویه بدهی ذوب آهن اصفهان به شرکت زغالسنگ کرمان معوقات حقوق و عیدی کارگران زغالسنگ تا پایان اسفند پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۳    
سیف الدینی گفت: این آزمون در دو نوبت کتبی و شفاهی برگزار می شود که در آزمون کتبی 122 نفر و شفاهی 81 نفر و در مجموع 208 نفر در این آزمون شرکت کردند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۶:۳۳    
مساله ای که حائز اهمیت می باشد استفاده نابجای المان های شهری در کوهبنان است که باز هم می شود تدبیر طراحان شهری و برنامه ریزان را در بکار گیری این المانها و توجه به استفاده از نوع اثر در محل واقعی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۰    
کرمان - استاندار کرمان از معرفی یک هزار و 57 زلزله زده کوهبنانی به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات خبر داد و گفت:تاکنون 769 نفر برای دریافت تسهیلات با بانک های عامل قرارداد منعقد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: با مصوبه کمیسیون پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضایی شهرستان کوهبنان از 15 اسفند به بعد چادرهایی که در سطح شهر بلااستفاده باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۷    
مدیرآموزش و پرورش کوهبنان از خسارت 14 مدرسه در زلزله اخیر شهرستان کوهبنان خبر داد و گفت: با رایزنی های صورت گرفته از بنیاد برکت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۱    
سیزدهمین جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس با حضور جمعی از هنرمندان سینمای کشور در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۲    
بیش از 66 روز از زلزله شب یلدای کوهبنان سپری می شود، هنوز هم تعدادی از مردم مناطق زلزله زده این شهرستان در چادرها سکونت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۲    
فرماندار کوهبنان گفت: خانوارهای کوهبنانی که قصد بازسازی واحدهای مسکونی خود را دارند، تا پایان سال باید نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: با حضور اکیپ های ویژه و گشت های متوالی در مناطق زلزله زده کوهبنان، دو کلاهبردار از مدارک و اوراق هویتی شهروندان کوهبنانی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۵:۲۴    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان از کسب مجوز ورود به ماراتن کویر ایران توسط امیر حسین صادقی دانش آموز متوسطه اول دبیرستان استاد مطهری این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۴    
پس از گذشت 60 روز از زلزله شب یلدا، هنوز هم برخی از خانواده ها در شرایط سخت در چادرها زندگی می کنند و تعدادی هم در کانکس ها حضور دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۸    
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام ناب فاطمی، علوی و مهدوی تمام اهداف شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد و شهیدان ادامه دهنده راه حضرت زهرا (س) هستند و راه عزت همین است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۹    
در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، آیین وداع با پیکر دو شهید گمنام در شهرستان کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
اهدا ی 18 کانکس از سوی انجمن صنفی کارفرمایی فروشندگان اسباب بازی استان تهران به زلزله زدگان کوهبنان، بار دیگر جلوه ای از مهربانی را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۴    
مسابقه دو صحرانوردی دانش آموزان اول متوسطه پسر استان کرمان صبح امروز در بیابان لوت و کلوت های زیبای شهداد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۷    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: باید ساختمان جدید کتابخانه عمومی در شهرستان کوهبنان احداث شود تا هرچه زودتر مشکل فضای فیزیکی آن برطرف شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵    
خیران ، شهر رامشه جرقویه علیا شش کانکس به مناطق زلزله زده کرمان ارسال کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۴    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید مسوولان غیرت ملی خود را تقویت کنند به تولید داخلی اهمیت بدهند و در برابر دشمنان مقاومت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۱    
قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم ، شهید غلامرضا لنگری زاده به همت مردم شهیدپرور دو عدد کانکس به زلزله زدگان کوهبنان اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۳    
سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران از مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۱    
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد از ارسال دومین محموله کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کوهبنان استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۵    
کوهبنان - رئیس جمعیت هلال احمر کشور عصر امروز از مناطق زلزله زده کوهبنان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۵    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، چندین طرح عمرانی در شهرستان کوهبنان کلنگ زنی و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۵    
فرماندار کوهبنان گفت: کار آواربرداری تمام ساختمان های آسیب دیده نوع اول در کوهنبان به اتمام رسیده و آواربرداری ساختمان های نوع دو توسط بنیاد مسکن در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۶    
حوزه/ حجت الاسلام نیکویی گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه و فصل زمستان گروه وعاظ انقلابی برای تهیه کانکس اقدام به جمع آوری کمک های نقدی خیرین و مردم کرد که خوشبختانه تاکنون 30 کانکس مجهز به تمامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۸    
مدیرعامل مؤسسه خیریه مهرآفرین در بازدید از مناطق زلزله زده کوهبنان گفت: با بررسی آخرین وضعیت مردم زلزله زده کوهبنان، نیازهای فعلی و آینده مردم این منطقه جمع بندی و اولویت بندی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۸    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس از عدم حضور رییس جمهور در کوهبنان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۸    
امام جمعه کوهبنان گفت: امیدواریم تصمیمات خوبی برای مردم کوهبنان توسط دولت گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۶    
وزیر کشور از تعهد دستگاه های مسئول برای بازسازی کامل منازل تخریب شده منطقه کوهبنان و تحویل آن به مردم تا پایان شهریورماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۳    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی مردم در مناطق زلزله زده در حال حاضر کانکس است که باید بیشتر توزیع شود و دولت در بحث بازسازی منطقه باید با دست باز کار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۲    
وزیر کشور گفت: مستأجرانی که منازل آنان در زلزله کوهبنان به صورت کامل تخریب شده باید در اولویت کاری قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹    
وزیر کشور گفت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می توانند منازل را بسازند قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۵۱    
مسوول قرارگاه امام رضایی های کوهبنان گفت: تاکنون بیش از 52 کانکس بین زلزله زدگان نیازمند شهرستان توزیع شده و 70 کانکس نیز طی روزهای آینده توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان گفت: سپاه ثارالله استان کرمان بهزودی بیمارستان صحرایی در شهر زلزله زده کوهبنان مستقر می کند تا مردم این منطقه از خدمات تخصصی پزشکان بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۵    
فرماندار کوهبنان گفت: خیران باید در کنار دولت در راستای خدمت رسانی به مردم زلزله زده شهرستان وارد شده و نیاز اصلی مردم که کانکس است را برآورده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷    
کرمان - نماینده مردم زرند و کوهبنان گفت: رئیس جمهور روز جمعه با حضور در مناطق زلزله زده کوهبنان از نزدیک شرایط مردم در این مناطق را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۸    
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: 10 کاروان نشاط و شادی و نیکوکاری به مناطق زلزله زده کوهبنان اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت: در روستای جور کوهبنان بیش از نیاز کانکس توزیع و نصب شده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۰:۲۳    
مراسم شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با مداحی و نوحه سرایی میثم مطیعی در جمع مردم زلرله زده در مسجد جامع کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۹    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم ازحضور کاروان امید و نشاط این شهرستان در روستای زلزله زده جور کوهبنان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۱    
به گزارش مشرق، میثم مطیعی مداح معروف در اینستاگرام خود درباره کمک های مردمی به مردم زلزله زده کوهبنان نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۹    
با انجام دو عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان افضل الدین کوهبنانی، اتاق عمل این بیمارستان از امروز 9 بهمن ماه فعال شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۹    
امام جمعه بافق یزد گفت: امروز مشکل زلزله برای مردم شهرستان کوهبنان دردآور است و باید در خدمت مردم باشیم و مشکلات آنها را رفع کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۸    
کوهبنان – چادرهای برف گرفته پس از 39 روز از زلزله طعم سوز سرمای شدید کوهستان را به مردم زلزله زده ای می چشاند که هنوز هم در انتظارند که شاید کمک های اولیه برای اسکان موقت را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
فرماندار کوهبنان گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی بانوان در شهرستان کوهبنان پیشگام هستند و از شرایطی که ایجاد شده است، استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۷    
به دنبال بارش دومین برف زمستانی در شهرستان زلزله زده کوهبنان و سردی بیش از حد هوا، سرپرست برخی خانواده ها که کارگر یا بازنشسته معادن زغال سنگ هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۶    
کرمان - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: فعالیت اجرایی ساخت و ساز واحدهای مسکونی در شهرستان زلزله زده کوهبنان آغاز شده است و اینک 478 نفر جهت دریافت تسهیلات برای بازسازی منازل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۸    
با توجه به سردی هوا بسیاری از مردم زلزله زده کوهبنان هنوز هم با گذشت 38 روز در چادرها سکونت دارند و شب سردی را نسبت به شب های گذشته پشت سر خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۴    
فرماندار کوهبنان گفت: آنچه که در شهرستان می بینیم سختی زلزله را بر مردم تحمیل کرده و برای جبران نیاز به زمان و صبوری و کار جهادی است که در دستور کار قرار دارد ،
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۸    
امام جمعه موقت کوهبنان گفت: با وجود آمدن انقلاب خدمات ارزنده ای به ملت ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط در بین مناطق زلزله زده ی کوهبنان، اولین اُلمپیاد ورزش همگانی به همراه پیاده روی خانوادگی در این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۰    
امام جمعه بخش طغرالجرد کوهبنان گفت: تقوای دینی و سیاسی از شاخصه های انقلابی بودن است لذا مسوولان و مردم باید این مهم را مورد توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۷    
رئیس شورای شهر کرمان گفت: مطالبه دو میلیارد و 100 میلیون تومانی پیمانکار شهرداری کرمان برای ساخت خانه در منطقه زلزله زده کوهبنان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۶:۳۸    
پیگیری برنامه ای است که هر هفته 4 شنبه ها به بررسی عملکردها و چالش ها و مشکلات مردم در مناطق زلزله زده کرمانشاه می پردازد البته این هفته این برنامه علاوه بر کرمانشاه به بررسی عملکردها در مناطق زلزله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۳    
امام جمعه یزد گفت: روند کمک رسانی به زلزله زدگان شهرستان کوهبنان باید سرعت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: در منطقه زلزله زده کوهبنان مشکلات فراوانی داریم، افراد بی بضاعت و مشکل دار شناسایی شدند که نیاز به حامی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۳    
امام جمعه کوهبنان گفت: بر اثر زلزله 5.2 ریشتری شهرستان کوهبنان، 14 مدرسه تخریبی بوده و 30 مدرسه نیازمند مقاوم سازی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه زلزله زدگان کوهبنانی به دلیل مشکلات فراوان مالی و مستاجر بودن توان ساخت خانه ندارند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۲    
فرماندار کوهبنان گفت: به دلیل کوهستانی بودن منطقه زلزله زده کوهبنان، سردی هوا و کاهش دما اولویت زلزله زدگان کوهبنان تهیه کانکس است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۲    
مسئول هیئت پزشکی اعزامی از یزد به منطقه زلزله زده کوهبنان گفت: تیم پزشکان متخصص یزدی تا پایان هفته آینده در منطقه زلزله زده کوهبنان مستقر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۳    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: تا عصر دیروز بیش از 302 واحد تخریب شده در مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان آوار برداری صورت گرفته و حدود 431 متقاضی به شهرداری برای صدور پروانه معرفی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۱    
میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل بیت(ع) در ایام فاطمیه اول در منطقه زلزله زده کوهبنان کرمان مرثیه سرایی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۷    
کرمان - ایرنا - زمین لرزه 5.2 ریشتری 30 آذرماه در شهرستان کوهبنان و پس لرزه های متعدد آن خانه های بسیاری را آوار کرد و مردم را به چادرها کشاند و اکنون سرمای چله زمستان در بند بند چادرها و ترس از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۰    
فرماندار کوهبنان با اشاره به این که نیاز به کمک های مردم هنوز وجود دارد،گفت: هنگامی که یک شهر را زلزله تخریب کرده است برخی از مردمی که توان کمک به هم نوعان خود را دارند با کمک های خود می توانند به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۲:۱۳    
با گذشت یک ماه از زلزله کوهبنان، بسیاری از مردم زلزله زده این منطقه هنوز سرمای استخوان سوز شب را در چادرها و با کمترین امکانات سپری می کنند و از بی تفاوتی مسئولین و رسانه ها گله مندند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۳    
مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: مردم در منطقه زلزله زده کوهبنان استقبال خوبی از تسهیلات دارند و باید بانک ها تعامل بیشتری انجام دهند تا قبل از پایان سال مردم نسبت به انعقاد قرار داد اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۲    
فرماندار کوهبنان گفت: اختصاص تجهیزات بیشتر برای کار آوار برداری و افزایش تعداد افرادی که پرونده ها را بررسی می کنند در این شهرستان بسیار ضروری است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۳    
مردم مناطق زلزله زده کوهبنان شب های زمستان را در حالی در چادرها سپری می کنند که با سرمای شدید مواجه هستند و با بارش نخستین برف زمستانی در شب گذشته مشکلات آنها چند برابر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۳    
فرماندار و امام جمعه شهرستان کوهبنان در سفری به یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بخش مرکزی یزد دیدار کرده و پیرامون وضعیت زلزله زدگان کوهبنان کرمان به بحث و گفتگو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۱    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد از اعزام نخستین گروه از دانشجویان جهادگر بسیج دانشگاه های یزد به مناطق زلزله زده کوهبنان واقع در استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹    
خطیب جمعه کوهبنان گفت: زلزله کوهبنان موجب شد که مردم بر اثر تخریب و آسیب منازل بی خانمان شوند، شهر کوهبنان باید با مدیریت جهادی دوباره ساخته شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۰۲:۳۹    
باوجود گذشتن حدود یک ماه از زلزله کوهبنان کرمان، بسیاری از مشکلات مردم زلزله زده هنوز پابرجا است و این شهرستان زلزله زده نیازمند توجه جدی و رسیدگی فوری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۹    
فرماندار سابق کوهبنان گفت: خدمات در بحث امدادرسانی به زلزله زدگان کوهبنان باید هدفمند شود و افرادی که توان ساخت و ساز ندارند کمک شوند و خیریه ها و خیران را به این سمت و سو سوق دهیم.
مشاهده نتایج بیشتر...