یکشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۳:۰۶Dec 2018 9

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۳    
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت های متنوع دانشجویان جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله زده کوهبنان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۳    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: حدود هزار و 400 واحد مسکونی در کوهبنان جنبه مقاوم سازی دارد که تامین اعتبار شده و بلاعوض هم به واحدها پرداخت می شود .
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۳    
مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: تا کنون در کوهبنان کار آوار برداری 160 واحد انجام شده و فنداسیون 100 به اتمام رسیده و 20 واحد مسکونی نیز سقف ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۳    
دبیر قرارگاه سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت های متنوع 250 جهادگر یزدی در آستانه سال جدید در مناطق زلزله زده کوهبنان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۳    
مراسم تحویل سال جدید با حضور جمعی از مسؤولان و مردم ولایتمدار در حرم مطهر امامزاده سلیمان شاه و در جوار قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
سیدشورش دلپسند و عباس شاهرخی، خیران کرمانی در اقدامی خیرخواهانه، دو دستگاه برای بیمارستان شهرستان کوهبنان خریدداری کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
سال 96 با تمام خوشی ها و ناخوشی ها سپری شد،غرش زمین زخمی بزرگ بر پیکر زیبا و استوار کوهبنان انداخت اما شور و نشاط بی مثال مردمان این دیار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
سیمان کرمان بهمراه کودکان زلزله زده کوهبنان جشن صنعت سبز خود را برگزار نمود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان زرند یک کانکس شامل چهار واحد حمام جهت خدمات به مردم شریف زلزله زده شهرستان کوهبنان ارسال شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
جانشین رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه گروه های جهادی از استانهای یزد و خراسان جنوبی در کوهبنان حضور دارند گفت: بسیج با توان و ظرفیت مردمی و خیرین در مناطق زلزله زده کوهبنان حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
در آستانه سال جدید که بسیاری از هموطنان برای استقبال از سال جدید و بهار مشغول خانه تکانی هستند مردم زلزله زده کوهبنان در حال آواربرداری منازل مسکونی تخریب شده خود هستند و بارش باران و آبگرفتگی معابر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با تشریح وضعیت منطقه زلزله زده کوهبنان، گفت: درصد زیادی از زلزله زدگان کوهبنانی مشکل معیشتی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
مسئول قرارگاه جهادی شهید حججی گفت: اردوهای جهادی مجاهدت و مبارزه با نفس است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۳    
شرکت داده ورزی فرادیس البرز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود تمامی هزینه های چاپ سررسید 97 را به ساخت خانه بهداشت در کوهبنان کرمان تخصیص داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۶:۳۳    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد از اعزام 70 دانشجوی بسیجی این دانشگاه به اردوی جهادی در مناطق زلزله زده کوهبنان کرمان، در آستانه سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۶:۳۳    
در آستانه سال جدید، همچنان برخی از خانواده های زلزله زده کوهبنانی شب های سرد منطقه را در چادرهایی با کمترین امکانات سپری می کنند و صدای مظلومیت کوهبنان هنوز توسط برخی مسئولین و رسانه ها سانسور می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۲    
همزمان با آخرین پنج شنبه سال جاری یادواره 13شهید خیابان شریعتی کوهبنان در محل مسجد الرضا(ع) شهرستان کوهبنان برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: مجلس خبرگان مظهر آمیختگی دین و سیاست است، چون انسان هایی عالم و وارسته در این مجلس هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۲    
شهردار کوهبنان گفت: بعد از زلزله کوهبنان و در راستای ساخت واحدهای مقاوم تاکنون بیش از 500 مورد صدور پروانه داشتیم اما طرح تفصیلی ابلاغی به شهرداری کوهبنان مشکلاتی برای حوزه شهرداری و هم برای شهروندان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۲    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان از تامین یک هزار کانکس توسط دولت و خیران برای زلزله زدگان شهرستان کوهبنان خبر داد و ابراز داشت: برای تمام خانه هایی که بر اثر زلزله تخریب شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۲    
آیین جشن تکلیف پسران دانش آموز کوهبنانی با حضور معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی کوهبنان گفت: دو واحد بوم گردی زعفران و واحد بوم گردی وکیل زاده که بر اثر زلزله 30 آذر ماه آسیب جدی به آن ها وارد شد که باید بازسازی و مرمت شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۲    
قرارگاه جهادی شهید محمدخانی برای ساخت مسکن خیری در منطقه زلزله کوهبنان کرمان فراخوان داده است. قرارگاه جهادی شهید محمدخانی برای ساخت مسکن خیری در منطقه زلزله کوهبنان کرمان فراخوان داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۲    
دبیر طرح اعتلای بسیج سازندگی استان یزد از برگزاری اردو های جهادی در ایام نوروز خبر داد و گفت: در ایام نوروز امسال گروه های مختلف از اقشار بسیج و نهادهای مردمی در قالب 10 گروه جهادی در مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۲:۳۲    
با هدف ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی اولین طرح کتابخانه گردی در شهرستان کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۲:۳۲    
امام جمعه موقت کوهبنان گفت: دشمنان توان مقابله با قدرت مردم ایران اسلامی را ندارند چون در مقابل شجاعت جوانان ما حرفی برای گفتن ندارند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۲    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با مدیران عامل ذوب آهن و صندوق بازنشستگی فولاد کشور از پرداخت عیدی و حقوق کارگران زغالسنگ تا پایان اسفند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۳    
سیف الدینی گفت: این آزمون در دو نوبت کتبی و شفاهی برگزار می شود که در آزمون کتبی 122 نفر و شفاهی 81 نفر و در مجموع 208 نفر در این آزمون شرکت کردند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۶:۳۳    
مساله ای که حائز اهمیت می باشد استفاده نابجای المان های شهری در کوهبنان است که باز هم می شود تدبیر طراحان شهری و برنامه ریزان را در بکار گیری این المانها و توجه به استفاده از نوع اثر در محل واقعی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۶:۳۳    
استاندار کرمان از معرفی یک هزار و 57 زلزله زده کوهبنانی به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات خبر داد و گفت:تاکنون 769 نفر برای دریافت تسهیلات با بانک های عامل قرارداد منعقد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۶:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: با مصوبه کمیسیون پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضایی شهرستان کوهبنان از 15 اسفند به بعد چادرهایی که در سطح شهر بلااستفاده باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۳    
سیزدهمین جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس با حضور جمعی از هنرمندان سینمای کشور در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۳    
بیش از 66 روز از زلزله شب یلدای کوهبنان سپری می شود، هنوز هم تعدادی از مردم مناطق زلزله زده این شهرستان در چادرها سکونت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۳    
مدیرآموزش و پرورش کوهبنان از خسارت 14 مدرسه در زلزله اخیر شهرستان کوهبنان خبر داد و گفت: با رایزنی های صورت گرفته از بنیاد برکت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۵:۳۳    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان از کسب مجوز ورود به ماراتن کویر ایران توسط امیر حسین صادقی دانش آموز متوسطه اول دبیرستان استاد مطهری این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۵:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: با حضور اکیپ های ویژه و گشت های متوالی در مناطق زلزله زده کوهبنان، دو کلاهبردار از مدارک و اوراق هویتی شهروندان کوهبنانی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۵:۳۳    
فرماندار کوهبنان گفت: خانوارهای کوهبنانی که قصد بازسازی واحدهای مسکونی خود را دارند، تا پایان سال باید نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۶:۳۴    
حتی یک قاشق غذا خوری از خودم ندارم و الان با یارانه و کار کردن در یک مغازه و دریافت حقوق دویست هزار تومانی زندگی خودم را اداره می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۴    
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام ناب فاطمی، علوی و مهدوی تمام اهداف شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد و شهیدان ادامه دهنده راه حضرت زهرا (س) هستند و راه عزت همین است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۶:۳۴    
در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، آیین وداع با پیکر شهید گمنام در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
آقای امیرحسین صادقی که در مسابقات دوصحرانوردی دانش آموزان استان شرکت کرده بودمقام اول این مسابقات را ازآن خود کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
اهدا ی 18 کانکس از سوی انجمن صنفی کارفرمایی فروشندگان اسباب بازی استان تهران به زلزله زدگان کوهبنان، بار دیگر جلوه ای از مهربانی را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۹    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: باید ساختمان جدید کتابخانه عمومی در شهرستان کوهبنان احداث شود تا هرچه زودتر مشکل فضای فیزیکی آن برطرف شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۹    
خیران ، شهر رامشه جرقویه علیا شش کانکس به مناطق زلزله زده کرمان ارسال کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۶:۲۹    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید مسوولان غیرت ملی خود را تقویت کنند به تولید داخلی اهمیت بدهند و در برابر دشمنان مقاومت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۶:۲۹    
قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم ، شهید غلامرضا لنگری زاده به همت مردم شهیدپرور دو عدد کانکس به زلزله زدگان کوهبنان اهدا کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۶:۲۹    
سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران از مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۹    
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد از ارسال دومین محموله کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کوهبنان استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
حجت الاسلام نیکویی گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه و فصل زمستان گروه وعاظ انقلابی برای تهیه کانکس اقدام به جمع آوری کمک های نقدی خیرین و مردم کرد که خوشبختانه تاکنون 30 کانکس مجهز به تمامی امکانات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
مدیرعامل مؤسسه خیریه مهرآفرین در بازدید از مناطق زلزله زده کوهبنان گفت: با بررسی آخرین وضعیت مردم زلزله زده کوهبنان، نیازهای فعلی و آینده مردم این منطقه جمع بندی و اولویت بندی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
فرماندار کوهبنان گفت: کار آواربرداری تمام ساختمان های آسیب دیده نوع اول در کوهنبان به اتمام رسیده و آواربرداری ساختمان های نوع دو توسط بنیاد مسکن در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، چندین طرح عمرانی در شهرستان کوهبنان کلنگ زنی و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر کشور از مناطق زلزله زده کوهبنان
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی از عدم حضور رییس جمهور در کوهبنان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
وزیر کشور گفت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می توانند منازل را بسازند قرار گیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...