شنبه ۳۱ تیرساعت ۲۱:۱۶Jul 2017 22

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

کوهبانان امید 29 اسفند 1394 کوهبانان امید 30 اسفند 1395 کوهبانان امید 2 فروردین 1396 کوهبانان امید 30 اردیبهشت 1396 کوهبانان امید 1 خرداد 1396 کوهبانان امید 1 تیر 1396 کوهبانان امید 2 تیر 1396 کوهبانان امید 4 تیر 1396 کوهبانان امید 5 تیر 1396 کوهبانان امید 7 تیر 1396 کوهبانان امید 8 تیر 1396 کوهبانان امید 9 تیر 1396 کوهبانان امید 10 تیر 1396 کوهبانان امید 11 تیر 1396 کوهبانان امید 12 تیر 1396 کوهبانان امید 13 تیر 1396 کوهبانان امید 14 تیر 1396 کوهبانان امید 16 تیر 1396 کوهبانان امید 17 تیر 1396 کوهبانان امید 18 تیر 1396 کوهبانان امید 19 تیر 1396 کوهبانان امید 20 تیر 1396 کوهبانان امید 21 تیر 1396 کوهبانان امید 22 تیر 1396 کوهبانان امید 23 تیر 1396 کوهبانان امید 24 تیر 1396 کوهبانان امید 25 تیر 1396 کوهبانان امید 26 تیر 1396 کوهبانان امید 27 تیر 1396 کوهبانان امید 28 تیر 1396 کوهبانان امید 29 تیر 1396 کوهبانان امید 30 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۳۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید از وجود دانش آموزان برتر مسابقات استانی و کشوری قرآن و عترت در جلسات شورای اداری، شورای فرهنگ عمومی و... استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۳۰    
معاون آموزشی آموزش و پرورش کوهبنان گفت :در این دوره از مسابقات حنانه السادات روح الامینی رتبه سوم نهج البلاغه،فاطمه دانشی رتبه سوم صحیفه سجادیه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۶:۰۰    
همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت فضای دهستان فیض اباد و روستاهای اطراف به برکت حضور و وجود دو شهید گمنام معطرگردید و حال و هوای دوران دفاع مقدس گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۰    
همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت یادواره هفت شهید روستای رتک شهرستان کوهبنان در محل مسجد جامع برگزار گردید .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۰    
استاندارکرمان از صنعت زغال سنگ در استان کرمان به عنوان داستان غم انگیزی یاد کرد که قدمت 60 ساله دارد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۰    
دکتر پورابراهیمی در نشست بررسی مشکلات صنعت زغال و شرکت زغالسنگ کرمان با حضور مسئولان کشوری و استان کرمان به میزبانی کمیسیون اقتصادی مجلس از گشایش یک خط اعتباری LC (ال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۳۰    
همزمان با شب شهادت امام صادق (ع )مراسمی در حرم مطهر امام زاده بی بی عصمت کوهبنان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۰    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان از ساخت چهار منزل مسکونی ویژه معلولان و محرومان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی کوهبنان گفت:گیاهان دارویی نیاز آبی کمی داشته و از طرفی این گیاهان با ارزش می تواند اقتصاد کشاورزان را رونق دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۰    
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت: به منظور فراهم کردن بستر و حضور بیشتر معلولان در جامعه و ایجاد نشاط در بین آنان، آکادمی ورزشی تنیس روی میز در اختیار معلولان شهرستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۰    
رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان کوهبنان بیان داشت: کوهبنان به عنوان شهر نهج البلاغه دراستان وکشور مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۰    
مدیراداره آموزش وپرورش شهرستان کوهبنان درجلسه شورای آموزش وپرورش گفت: سطح آموزش شهرستان نسبت به سنوات گذشته ارتقاء داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۰    
معاون سیاسی فرماندار کوهبنان تشکیل اتاق فکر در شهرستان را ضروری دانست و گفت: می توان از این طریق با برگزاری جلسات مکرر از ایده و فکر جوانان بهره برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۰    
امام جمعه کوهبنان گفت :هر چه علم با ظرافت و شفافیت خاص مطرح شود لذت و یاد گیری علم را بیشتر می کند لذا باید تلاش کنیم تا دانش اموزان باید به سمت و سوی پژوهش و تحقیق هدایت شوند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۰    
رئیس اداره تامین اجتماعی کوهبنان گفت: در حال حاضر شعبه کوهبنان وظیفه خدمت رسانی به بیش از بیست هزار نفر بیمه شده اصلی ،تبعی و مستمری بگیر را بر عهده دارد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۰    
با حضور جمعی از مسئولین و کارشناسان فرهنگی و هنری،داش اموزان و شهروندان کوهبنانی با تقدیم دسته گل از دانش اموزان پسر شرکت کننده در مسابقات کشوری نهج البلاغه و نفر اول مسابقات کشوری استقبال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۰    
رئیس بهزیستی کوهبنان گفت: هشت باب منزل مسکونی برای خانواده هایی که دو فرزند معلول دارند در شمال شهر کوهبنان در جوار محله جوانان در حال ساخت داریم
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۲:۰۰    
فرماندار کوهبنان گفت: در تلاش هستیم تا مبلغی جهت ایمنی معادن اختصاص داده شود تا کارگران با ارامش بیشتری در محیط کار حاضر شوند تا دیگر شاهد حوادث جرحی و فوتی در معادن نباشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۲:۰۰    
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات کوهبنان گفت: شورای نگهبان با وجود هجمه ها با قدرت و صلابت طبق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری به وظیفه خطیر خود عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۰    
محسن ایزدی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار کوهبنان گفت :از اوائل صبح دیروز ریزگردها در هوا بصورت غبار بعنوان میهمان ناخوانده ای در سطح شهرستان پراکنده شده اند به نحوی که باعث کاهش سطح دید تا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۰    
جلسه هماهنگی سند جامع اوقات فراغت اموزش و پرورش کوهبنان در محل تالار اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۰    
با حضور جمعی از مسئولین و ورزشکاران رشته های رزمی خصوصا جودوکاران باشگاه ورزشی جودو ویژه اقایان و خانم ها در دهستان جور افتتاح گردید .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۰    
با توجه به افتتاح بیمارستان کوهبنان هنوز بسیاری از مشکلات درمانی شهروندان این شهرستان به قوت خود باقی است و مردم کوهبنان خواستار تجهیز این بیمارستان از سوی مسؤولان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۰    
مدیر اداره امور کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان گفت: اجرای رف خوانی در کتابخانه های عمومی شهرستان در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۶:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: شورای نگهبان نهادی موثر و مستحکم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰    
هفتمین جشنواره شعر غزل کوهبنان در محل مدرسه عرفان اسلامی شیخ ابوسعید ابوالخیر کوهبنان و در جوار پارک بزرگ خواجه خضر برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۶:۳۰    
هفتمین جشنواره شعر غزل شهرستان کوهبنان امشب به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۰۰    
فرماندار کوهبنان گفت :در وصیت اکثر شهدا به دفاع از ولایت و رهبری و رعایت و حجاب تاکید شده است پس جا دارد که همواره وصیت نامه شهدا را مورد مطالعه قرار دهیم و خواسته انان را جامه عمل بپوشانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت :بهترین نوع جهاد و مقاومت را زنان بر عهده دارند اگر حجاب را رعایت کنند عفت و مردانگی در جامعه رشد می کند چرا که زنان رزمنده پرور هستند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰    
آزمون سراسری سال 96 با حضور 405 داوطلب در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان انگلیسی محل مجتمع ورزشی امام علی (ع) همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰    
رضا مطیع الدولت از برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب ویژه بانوان در حرم امامزاده بی بی عصمت (س) این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهبنان گفت: اگر مسؤولان از امتیازات منطقه ای و شرایط فعلی جمهوری اسلامی استفاده نکردند به دلیل فرصت سوزی تاریخی از ایران باید پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت: در بحث معادن سرب و روی باید با توان بیشتری پیگیر باشیم که هر چه زودتر مجوز کار اخذ شود تا شاهد فعالیت این معادن و احداث صنایع جانبی باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰    
رضا مطیع الدولت گفت :گفت: کلاسهای طرح تابستانی نشاط معنوی در آستان 3 امامزاده این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت :این جشنواره در محل مدرسه عرفان اسلامی شیخ ابوسعید پارک خواجه خضر و در جوار آرامگاه محمد شهید کوهبنانی در بیست و یکم تیرماه سال جاری برگزار می شود
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کوهبنان گفت: دانش آموزان کوهبنانی 32 رتبه برتر استانی در مسابقات مختلف فرهنگی و هنری کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: خانواده ها باید مراقبت بیشتری بر رفت و آمد و دوستان فرزندان خود داشته و همواره بر آگاهی دادن به فرزندان خود مبادرت ورزند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت :امروز قبور شهدای گمنام مامن و ماوای عاشقان و ارادتمندان به اسلام و انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید مسأله غدیر حفظ و بصیرت و آگاهی مردم نسبت به مسأله امامت و ولایت بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۰    
مراسم تودیع و معارفه مسئول شرکت تعاونی و روستایی کوهبنان در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۶:۰۰    
سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان کوهبنان گفت: همایش بصیرتی اعضای شبکه نظارت همزمان با سالروز تأسیس شورای نگهبان در بخش طغرالجرد شهرستان کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۰    
امام جمعه کوهبنان گفت :عقد قراردادهای نفتی باید با دقت بیشتری صورت گیرد تا به کشور ضربه ای وارد نکند و شرکت ها به قراردادهای خود پایند باشند امریکای چندین بار از ابتدای انقلاب بد عهدی کرده لذا مورد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰    
مسؤول ترویج گیاهان دارویی اداره کل منابع طبیعی استان کرمان گفت: باید بازارچه گیاهان دارویی راه اندازی شود و این خود گام بزرگی است که بازارچه های شهرستانی خوراک بازارچه استان و کشور و تمام صنایع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: بحث مهدویت جزو افتخارات و مکمل دین ما است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۶:۰۰    
به مناسبت 14 تیر ماه روز دهیاری همایش دهیاران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۶:۰۰    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معادن زغال سنگ نگران کننده هست و باید صنعت زغال در کشور نجات پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۰    
فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: دو شکارچی غیرمجاز به همراه لاشه یک راس گوسفند کوهی در منطقه حفاظت شده کارونگاه این شهرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمان گفت: از محل اعتبارات صندوق توسعه روستایی، 513 روستای استان کرمان در طرح آبرسانی قرار دارد و بالغ بر 140 میلیارد تومان هزینه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت :یکی از مشکلات اساسی که منجر به کمبود منابع اب شده حفر چاه های غیر مجاز و عدم استفاده مناسب از اب خصوصا در بحث کشاورزی است که جا دارد کشاورزان به سمت ابیاری مکانیزه و قطره ای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۰    
با حضور مسئولین پروژه تامین آب آشامیدنی مجتمع دهستان خرمدشت شهرستان کوهبنان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت: نیروگاه حرارتی شهرستان فروردین سال اینده به بهره برداری خواهید رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۰    
رئیس دادگستری شهرستان کوهبنان گفت: علیرغم آماده شدن زیرساخت های لازم عدم استقرار دو اداره پزشکی قانونی و اداره ثبت اسناد و املاک مشکلات عدیده ای را برای شهروندان کوهبنانی فراهم نموده که امید است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۰    
خطیب جمعه کوهبنان گفت :کوهبنان از جمله شهرستان هایی است که قوام ان به معادن بستگی دارد باید حقوق کارگران کارفرمایان رعایت شود و حقوق کارگران چند ماه به تاخیر نیفتد و به موقع پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۱:۰۰    
جناب جهانگیری دل جوانان کوهبنان از محرومیت ها و بی عدالتی ها پر درد است. مطمئن باشید با یک سرمایه گذاری متوسط و حساب شده، می توان در این شهرستان برای بخش قابل توجه ای از جوانان اشتغال زایی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۷:۳۱    
حسین رمضانی زاده ریاست دادگستری کوهبنان در نشست خبری گفت :در بحث معادن ذغال سنگ شاهد افزایش پرونده ها هستیم
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۰    
امام جمعه کوهبنان در خطبه های نماز عید فطر گفت: کارگران معادن ذغالسنگ شهرستان کوهبنان همچنان دغدغه حقوق و بیمه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۶:۳۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: دستگاه قضایی مستقل است، اما تعامل و همکاری سایر قوا را برای خدمت رسانی بیشتر و سهل تر به مردم و استقرار آرامش و آسایش در جامعه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۰    
فرماندار کوهبنان، ساماندهی خیریه ها را به منظور جمع آوری کمک های مردمی امری ضروری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۰    
حسین رمضانی زاده گفت :حوزه قضایی کوهبنان جز امن ترین حوزه های قضایی استان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۰    
مردم کوهبنان امروز دوم تیر ماه 1396 مصادف با بیست و هشتم ماه مبارک رمضان بطور باشکوهی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و یادگار دیرین بنیانگذار کبیر انقلاب را پاس داشتند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۰    
فرماندار کوهبنان گفت :روز جهانی قدس در حقیقت روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست های تفرفه انگیز است لذا همگان باید بدانند در حالی که شش دهه از اشغال قدس شریف و کشور فلسطین می گذرد یهودی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۰    
امام جمعه کوهبنان گفت: حمله موشکی به مقر تروریست ها پیغام اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۰    
دبیر ستاد هماهنگی مراسم روز قدس کوهبنان کفت: باید همه با هم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنیم و دفاع از مردم مظلوم و دفاع از مرزو بوم را داشته باشیم و در مقابل استکبار بایستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۰    
همزمان با اغاز هفته قوه قضائیه با حضوراعضای شورای اداری و تامین کوهبنان قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس مرکز شهرستان غبارروبی ،عطر افشانی و گلباران شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۰    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت: 22 دانش آموز کوهبنانی به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری راه پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۰    
صنعت زغالسنگ همچنان اسیر وعده ها و رکود بی سابقه در صنعت فولاد است این در حالی ست که واردات زغالسنگ همچنان ادامه دارد و کارگران نیز در انتظار حقوق مانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین رضا قاسمی گفت :کوهبنان بیشترین معادن ذغال سنگ استان را از آن خود کرده و بیشتر مردم در اعماق درونی زمین مشغول به کار هستند پس حل مشکلات مربوط به معادن در اشتغال و اقتصاد شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین سید عباس کاظمی زاده مسئول ستاد نماز جمعه کوهبنان در خصوص روز قدس ابراز داشت: روز قدس ، روز اسلام است . روزی که باید اسلام را احیا کرد تا قوانین اسلام در ممالک اسلامی اجرا بشود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰    
حسین رمضانی زاده گفت :جشن گلریزان مردم کوهبنان جز بهترین جشن های استان کرمان بود به گونه ای که شاهدکمک 500میلیون ریالی خیرین کوهبنانی به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بودیم .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت:وحدت مردم ایران همواره خاری در چشم دشمنان بوده است
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۰    
دبیر ستاد هماهنگی روز قدس در شهرستان کوهبنان گفت: راهپیمایی روز قدس در کوهبنان از میدان شهدا آغاز می شود و تجمع پایانی ملت استکبارستیز در مسجد امام خمینی (ره) است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۶:۳۰    
مراسم جشن گلریزان با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان در محل تالار پارسیان کوهبنان برگزار گردید
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۴:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت:کوهبنان ظرفیت بالایی در راستای تولید گیاهان دارویی خصوصا زعفران با کیفیت بالا را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۳:۰۰    
رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کوهبنان از برگزاری جشنواره شعر و غزل کوهبنان در تیر ماه سال جار ی خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۰    
مسابقات والیبال بانوان جام رمضان با قهرمانی تیم خواهران کوثر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۰    
همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان طبق یک سنت 400ساله مردم کوهبنان ضمن راه اندازی دسته ها و هیات های سینه زنی و زنجیرزنی با حرکت به سوی یکی از اماکن مقدسه و بقاع متبرکه ارادت خود را به خاندان عصمت و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۰    
آسیاب های هشت گانه آبی کوهبنان یکی از شاخص ترین آثار تاریخی ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد موسوی گفت :خدا را شاکریم امروز رهبری را در اختیار شخصیتی بزرگ داریم که در دنیا بی نظر هست پس همگان باید قدر نعمت ولایت و رهبری را به خوبی بدانیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۰    
فرمانده انتظامی کوهبنان گفت: امنیت کامل در مراسم عزاداری و شب های قدر در این شهرستان برقرار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۰    
مراسم حلقه معرفتی و بصیرتی با حضور جمعی از جوانان و نوجوانان عاشق و دلداده ولایت و رهبری در مسجد جامع کوهبنان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین احمد رضا قربانی گفت :درماه مبارک رمضان 40مبلغ درمساجد سطح شهرستان وروستاها ودربخش کیانشهر مشغول تبلیغ دین مبین اسلام می باشند
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۰    
منصور جعفری گفت :در روز عید سعید فطر با حضور مسئولین شهرستان،ورزشکاران و ورزش دوستان جشنواره بازی های بومی و محله ای در روستای رشک برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت :یکی از خواسته های بحق ورزشکاران کوهبنانی داشتن استخر شنا می باشد که ساخت این مجموعه از چند سال قبل در شهرستان در اردوگاه شهید دانشوری در حال احداث می باشد که جهت ادامه کار و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۳:۳۰    
فرماندار زرند گفت: با صحبت هایی که من و نیز فرماندار کوهبنان با جناب آقای مهندس فلاح مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان داشتیم ایشان قول دادند مبلغ 300 میلیون تومانی که به این معدن بدهکار هستند را به حساب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۶:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت:جهاد کشاورزی در شرایط کنونی باید بدنبال ،یکسان سازی زمین های کشاورزی ،گسترش آبیاری قطره ای و کشت های نوین باشد تا بدین طریق شاهد افزایش راندمان در بحث کشاورزی و بازگشت مجدد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۶:۳۰    
رئیس جهاد کشاورزی کوهبنان گفت:در صدد هستیم به همت فرمانداری جشنواره گیاهان دارویی را در شهرستان برگزار کنیم تا هم زمینه برای معرفی محصولات کشاورزی رقم بخورد و هم کشاورزان نمونه معرفی و از آنان تجلیل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
فرماندار کوهبنان با اشاره به اهمیت مبارزه با مواد مخدر گفت: مواد مخدر اساس و بنیان بسیاری از خانوارها را به مخاطره انداخته و زمینه بسیاری از جرائم دیگر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
معاون سیاسی فرماندار کوهبنان گفت: به منظور کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جشن گلریزان 29 خرداد در کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ملی سفره های مهربانی به همت جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
با همکاری هیئت تعزیه خوانی محبان علی اکبر (ع)، مجلس تعزیه ضربت خوردن امام علی (ع) در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
فرماندار کوهبنان گفت: روز جهانی قدس از روزهای بسیار مهم و تعیین کننده در تقویم مسلمانان جهان است
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۰۲:۳۱    
مسول پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی کوهبنان گفت :شهرستان کوهبنان ازاین پس ،بیش ازپیش برای سودجویان،تخریب کنندگان وحفاران میراث فرهنگی وتاریخی وهمچنین استفاده کنندگان ازفلزیاب ناامن ترخواهدبود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۶    
حجت الاسلام و المسلمین قاسمی گفت: این کارگاه در حال حاضر فعالیت خود را با دو دستگاه دار قالی آغاز نموده که به مرور زمان به هفت دستگاه افزایش پیدا خواهد نمود که زمینه اشتغال برای بیست نفر فراهم خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۶    
یک کارگر 46 ساله بر اثر گاز گرفتگی در معدن خصوصی زغال سنگ 12-14 شهرستان کوهبنان جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان گفت: 160 ساعت دوره تکمیلی امداد و نجات برای شهروندان کوهبنانی به ویژه مدیران و کارمندان ادارات و دبیران مدارس شهرستان اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کوهبنان گفت: امسال بیش از 2 هزار متر از عرصه های منابع طبیعی کوهبنان دچار حریق شده که با حضور به موقع اطفا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶    
فرماندار کوهبنان گفت :ستاد حوادث شهرستان از جمله منابع طبیعی ، هلال احمر بایستی امادگی کامل داشته باشندتا در اسرع وقت اطفای حریق را داشته باشیم البته جا دارد مانوری در این رابطه مانند سنوات گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶    
معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان گفت: در حال حاضر کار مقاوم سازی و لاغرسازی ستون سوم حرم مطهر امام حسین (ع)در حال انجام است و پس از اتمام کار ستون چهارم، کارهای گنبد انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: شرط بقای امنیت داشتن روحیه انقلابی است که در شهیدان دیدیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۶    
فرماندار کوهبنان گفت: با توجه به معدنی بودن منطقه و وجود برخی مشکلات روحی و عاطفی، راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهرستان ضروری است که ماه ها پیش قول راه اندازی این مرکز داده شده اما هنوز عملی نشده ...
مشاهده نتایج بیشتر...