یکشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۱:۳۹Feb 2018 18

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

کوهبانان امید 29 اسفند 1394 کوهبانان امید 30 اسفند 1395 کوهبانان امید 2 فروردین 1396 کوهبانان امید 30 اردیبهشت 1396 کوهبانان امید 1 خرداد 1396 کوهبانان امید 31 تیر 1396 کوهبانان امید 31 مرداد 1396 کوهبانان امید 26 شهریور 1396 کوهبانان امید 30 آذر 1396 کوهبانان امید 30 دی 1396 کوهبانان امید 1 بهمن 1396 کوهبانان امید 2 بهمن 1396 کوهبانان امید 3 بهمن 1396 کوهبانان امید 4 بهمن 1396 کوهبانان امید 5 بهمن 1396 کوهبانان امید 6 بهمن 1396 کوهبانان امید 8 بهمن 1396 کوهبانان امید 9 بهمن 1396 کوهبانان امید 10 بهمن 1396 کوهبانان امید 11 بهمن 1396 کوهبانان امید 13 بهمن 1396 کوهبانان امید 15 بهمن 1396 کوهبانان امید 17 بهمن 1396 کوهبانان امید 18 بهمن 1396 کوهبانان امید 19 بهمن 1396 کوهبانان امید 22 بهمن 1396 کوهبانان امید 24 بهمن 1396 کوهبانان امید 27 بهمن 1396 کوهبانان امید 28 بهمن 1396 
  ۸ ساعت پیش    
آقای امیرحسین صادقی که در مسابقات دوصحرانوردی دانش آموزان استان شرکت کرده بودمقام اول این مسابقات را ازآن خود کرد
  ۸ ساعت پیش    
اهدا ی 18 کانکس از سوی انجمن صنفی کارفرمایی فروشندگان اسباب بازی استان تهران به زلزله زدگان کوهبنان، بار دیگر جلوه ای از مهربانی را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۹    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: باید ساختمان جدید کتابخانه عمومی در شهرستان کوهبنان احداث شود تا هرچه زودتر مشکل فضای فیزیکی آن برطرف شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۹    
خیران ، شهر رامشه جرقویه علیا شش کانکس به مناطق زلزله زده کرمان ارسال کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۶:۲۹    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید مسوولان غیرت ملی خود را تقویت کنند به تولید داخلی اهمیت بدهند و در برابر دشمنان مقاومت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۶:۲۹    
قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم ، شهید غلامرضا لنگری زاده به همت مردم شهیدپرور دو عدد کانکس به زلزله زدگان کوهبنان اهدا کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۶:۲۹    
سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران از مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۹    
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد از ارسال دومین محموله کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کوهبنان استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
حجت الاسلام نیکویی گفت: با توجه به سردسیر بودن منطقه و فصل زمستان گروه وعاظ انقلابی برای تهیه کانکس اقدام به جمع آوری کمک های نقدی خیرین و مردم کرد که خوشبختانه تاکنون 30 کانکس مجهز به تمامی امکانات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
مدیرعامل مؤسسه خیریه مهرآفرین در بازدید از مناطق زلزله زده کوهبنان گفت: با بررسی آخرین وضعیت مردم زلزله زده کوهبنان، نیازهای فعلی و آینده مردم این منطقه جمع بندی و اولویت بندی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
فرماندار کوهبنان گفت: کار آواربرداری تمام ساختمان های آسیب دیده نوع اول در کوهنبان به اتمام رسیده و آواربرداری ساختمان های نوع دو توسط بنیاد مسکن در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، چندین طرح عمرانی در شهرستان کوهبنان کلنگ زنی و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۹    
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر کشور از مناطق زلزله زده کوهبنان
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی از عدم حضور رییس جمهور در کوهبنان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه اصلی مردم در مناطق زلزله زده در حال حاضر کانکس است که باید بیشتر توزیع شود و دولت در بحث بازسازی منطقه باید با دست باز کار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
وزیر کشور گفت: منازلی که آسیب دیده شامل بازسازی ها شود و منابع لازم در اختیار کسانی که مستاجر هستند و می توانند منازل را بسازند قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
وزیر کشور گفت: مستأجرانی که منازل آنان در زلزله کوهبنان به صورت کامل تخریب شده باید در اولویت کاری قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
امام جمعه کوهبنان گفت: امیدواریم تصمیمات خوبی برای مردم کوهبنان توسط دولت گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۹    
وزیر کشور از تعهد دستگاه های مسئول برای بازسازی کامل منازل تخریب شده منطقه کوهبنان و تحویل آن به مردم تا پایان شهریورماه خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۶:۱۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان گفت: رئیس جمهور روز جمعه با حضور در مناطق زلزله زده کوهبنان از نزدیک شرایط مردم در این مناطق را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۶:۱۹    
فرماندار کوهبنان گفت: خیران باید در کنار دولت در راستای خدمت رسانی به مردم زلزله زده شهرستان وارد شده و نیاز اصلی مردم که کانکس است را برآورده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۶:۱۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسبج کوهبنان گفت: سپاه ثارالله استان کرمان بهزودی بیمارستان صحرایی در شهر زلزله زده کوهبنان مستقر می کند تا مردم این منطقه از خدمات تخصصی پزشکان بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۶:۱۹    
مسوول قرارگاه امام رضایی های کوهبنان گفت: تاکنون بیش از 52 کانکس بین زلزله زدگان نیازمند شهرستان توزیع شده و 70 کانکس نیز طی روزهای آینده توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۶:۱۹    
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: 10 کاروان نشاط و شادی و نیکوکاری به مناطق زلزله زده کوهبنان اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۹    
فرماندار کوهبنان گفت : در حال حاضر هیچگونه قطعی آب و برق و اجبار مردم برای جابجایی نداشته ایم و تنها در یک مورد در روستای جور به علت ترکیدگی یکی از لوله های آب مدرسه مجاور برای تامین برق و آب زلزله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۹    
مراسم شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با مداحی و نوحه سرایی میثم مطیعی در جمع مردم زلرله زده در مسجد جامع کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۹    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم ازحضور کاروان امید و نشاط این شهرستان در روستای زلزله زده جور کوهبنان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۷:۱۹    
میثم مطیعی مداح معروف در اینستاگرام خود درباره کمک های مردمی به مردم زلزله زده کوهبنان نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۹    
چادرهای برف گرفته پس از 39 روز از زلزله طعم سوز سرمای شدید کوهستان را به مردم زلزله زده ای می چشاند که هنوز هم در انتظارند که شاید کمک های اولیه برای اسکان موقت را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۹    
با انجام دو عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان افضل الدین کوهبنانی، اتاق عمل این بیمارستان از امروز 9 بهمن ماه فعال شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
فرماندار کوهبنان گفت: آنچه که در شهرستان می بینیم سختی زلزله را بر مردم تحمیل کرده و برای جبران نیاز به زمان و صبوری و کار جهادی است که در دستور کار قرار دارد ،
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
با توجه به سردی هوا بسیاری از مردم زلزله زده کوهبنان هنوز هم با گذشت 38 روز در چادرها سکونت دارند و شب سردی را نسبت به شب های گذشته پشت سر خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
علی اکبر سلطانی نژاد گفت: فعالیت اجرایی ساخت و ساز واحدهای مسکونی در شهرستان زلزله زده کوهبنان آغاز شده است و اینک 478 نفر جهت دریافت تسهیلات برای بازسازی منازل مسکونی با بانک ها قرار داد بسته اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
به دنبال بارش دومین برف زمستانی در شهرستان زلزله زده کوهبنان و سردی بیش از حد هوا، سرپرست برخی خانواده ها که کارگر یا بازنشسته معادن زغال سنگ هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
فرماندار کوهبنان گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی بانوان در شهرستان کوهبنان پیشگام هستند و از شرایطی که ایجاد شده است، استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۹    
امام جمعه بافق یزد گفت: امروز مشکل زلزله برای مردم شهرستان کوهبنان دردآور است و باید در خدمت مردم باشیم و مشکلات آنها را رفع کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۹    
رئیس شورای شهر کرمان گفت: مطالبه دو میلیارد و 100 میلیون تومانی پیمانکار شهرداری کرمان برای ساخت خانه در منطقه زلزله زده کوهبنان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۹    
یادواره سردار شهید ماشاءالله رشیدی و شهدای گمنام بخش طغرالجرد این شهرستان در محل مسجد جامع کیان شهر با حضور جمعی از مسوولان و مردم ولایتمدار شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۹    
امام جمعه موقت کوهبنان گفت: با وجود آمدن انقلاب خدمات ارزنده ای به ملت ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط در بین مناطق زلزله زده ی کوهبنان، اولین اُلمپیاد ورزش همگانی به همراه پیاده روی خانوادگی در این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۶:۳۸    
پیگیری برنامه ای است که هر هفته 4 شنبه ها به بررسی عملکردها و چالش ها و مشکلات مردم در مناطق زلزله زده کرمانشاه می پردازد البته این هفته این برنامه علاوه بر کرمانشاه به بررسی عملکردها در مناطق زلزله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
امام جمعه یزد گفت: روند کمک رسانی به زلزله زدگان شهرستان کوهبنان باید سرعت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: در منطقه زلزله زده کوهبنان مشکلات فراوانی داریم، افراد بی بضاعت و مشکل دار شناسایی شدند که نیاز به حامی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
امام جمعه کوهبنان گفت: بر اثر زلزله 5.2 ریشتری شهرستان کوهبنان، 14 مدرسه تخریبی بوده و 30 مدرسه نیازمند مقاوم سازی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه زلزله زدگان کوهبنانی به دلیل مشکلات فراوان مالی و مستاجر بودن توان ساخت خانه ندارند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۸    
مسئول هیئت پزشکی اعزامی از یزد به منطقه زلزله زده کوهبنان گفت: تیم پزشکان متخصص یزدی تا پایان هفته آینده در منطقه زلزله زده کوهبنان مستقر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۸    
فرماندار کوهبنان گفت: به دلیل کوهستانی بودن منطقه زلزله زده کوهبنان، سردی هوا و کاهش دما اولویت زلزله زدگان کوهبنان تهیه کانکس است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۸    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: تا عصر دیروز بیش از 302 واحد تخریب شده در مناطق زلزله زده شهرستان کوهبنان آوار برداری صورت گرفته و حدود 431 متقاضی به شهرداری برای صدور پروانه معرفی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۸    
فرماندار کوهبنان با اشاره به این که نیاز به کمک های مردم هنوز وجود دارد،گفت: هنگامی که یک شهر را زلزله تخریب کرده است برخی از مردمی که توان کمک به هم نوعان خود را دارند با کمک های خود می توانند به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۸    
زمین لرزه 5.2 ریشتری 30 آذرماه در شهرستان کوهبنان و پس لرزه های متعدد آن خانه های بسیاری را آوار کرد و مردم را به چادرها کشاند و اکنون سرمای چله زمستان در بند بند چادرها و ترس از احتمال زلزله همچنان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۸    
میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل بیت(ع) در ایام فاطمیه اول در منطقه زلزله زده کوهبنان کرمان مرثیه سرایی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۶:۳۸    
با گذشت یک ماه از زلزله کوهبنان، بسیاری از مردم زلزله زده این منطقه هنوز سرمای استخوان سوز شب را در چادرها و با کمترین امکانات سپری می کنند و از بی تفاوتی مسئولین و رسانه ها گله مندند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۸    
مردم مناطق زلزله زده کوهبنان شب های زمستان را در حالی در چادرها سپری می کنند که با سرمای شدید مواجه هستند و با بارش نخستین برف زمستانی در شب گذشته مشکلات آنها چند برابر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۸    
فرماندار کوهبنان گفت: اختصاص تجهیزات بیشتر برای کار آوار برداری و افزایش تعداد افرادی که پرونده ها را بررسی می کنند در این شهرستان بسیار ضروری است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۸    
مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: مردم در منطقه زلزله زده کوهبنان استقبال خوبی از تسهیلات دارند و باید بانک ها تعامل بیشتری انجام دهند تا قبل از پایان سال مردم نسبت به انعقاد قرار داد اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۸    
باوجود گذشتن حدود یک ماه از زلزله کوهبنان کرمان، بسیاری از مشکلات مردم زلزله زده هنوز پابرجا است و این شهرستان زلزله زده نیازمند توجه جدی و رسیدگی فوری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۸    
فرماندار و امام جمعه شهرستان کوهبنان در سفری به یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بخش مرکزی یزد دیدار کرده و پیرامون وضعیت زلزله زدگان کوهبنان کرمان به بحث و گفتگو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۸    
خطیب جمعه کوهبنان گفت: زلزله کوهبنان موجب شد که مردم بر اثر تخریب و آسیب منازل بی خانمان شوند، شهر کوهبنان باید با مدیریت جهادی دوباره ساخته شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۸    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد از اعزام نخستین گروه از دانشجویان جهادگر بسیج دانشگاه های یزد به مناطق زلزله زده کوهبنان واقع در استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۸    
طی مراسمی و با حضور مسؤولان، حسین سالاری به عنوان فرماندار جدید کوهبنان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۸    
فرماندار سابق کوهبنان گفت: خدمات در بحث امدادرسانی به زلزله زدگان کوهبنان باید هدفمند شود و افرادی که توان ساخت و ساز ندارند کمک شوند و خیریه ها و خیران را به این سمت و سو سوق دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان گفت: تشکیل مثلت توسعه و ایجاد وحدت و همدلی در بین مردم و مسوولان ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: کمک های خوبی به زلزله زدگان شده اما هنوز جای کار است و مردم با شهرداری همکاری کنند تا بناهایی زیبا و محکم ساخته شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
ستاد بحران شهرستان کوهبنان به مدیریت استاندار کرمان و با حضور جمعی از مدیران کل استان برگزار و بر تسریع در خدمات رسانی ها تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
استاندار کرمان با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری شبانگاه جمعه 30 آذر سال جاری در کوهبنان گفت: 85 درصد واحدهای مسکونی این شهرستان به دلیل وقوع زلزله آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم شهرستان های کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سردی هوا باید بهسازی و بازسازی منازل مسکونی در مناطق زلزله زده کوهبنان در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
رئیس سازمان امداد و نجات از برپایی 840 چادر و فراهم کردن اسکان اضطراری برای 4200 نفر در زلزله کوهبنان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
جانشین ستاد مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه بر اثر زلزله گسل کوهبنان فعال شده است گفت: تعطیلی معادن تونلی شهرستان کوهبنان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به تخریب 80 درصدی خانه ها در کانون زلزله کوهبنان گفت: تاکنون بیش از هزار خانوار کوهبنانی اسکان اضطراری شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۲    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان گفت: بر اثر زلزله به ساختمان های امامزاده "بی بی خاتون" روستای جور و " سلیمان شاه" در شهر کوهبنان آسیب جدی وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۶:۳۲    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: بافت قدیم شهر کوهبنان نیاز به بازسازی و مقاوم سازی دارد، زیرا با کوچکترین لرزشی احتمال ریزش آن ها وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۶:۳۲    
شهردار کوهبنان گفت: با توجه به اینکه پل های ارتباطی روی رودخانه مرکز شهر کوهبنان مربوط به چند دهه قبل و از عوامل خطرساز هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۰۶:۳۲    
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان گفت: فتنه 88 در پرتو بینش سیاسی مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردمی درهم پیچده و خاموش شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۶:۳۲    
بخشدار مرکزی کوهبنان گفت: بیش از 90 درصد ساختمان های روستاهای بخش مرکزی کوهبنان فاقد استحکام بنای لازم در برابر زلزله هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۶:۳۲    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیرداری استان کرمان گفت: با توجه به اقدامات جدی صورت گرفته جلوی زمین خواری گرفته شده اما جواب دادن به استعلام ها هنوز با صرف وقت صورت می گیرد تا کروکی های غیرگویا را پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۶:۳۳    
امام جمعه کوهبنان گفت:در طرحی که رئیس جمهور منفور آمریکا برای رژیم صهیونیستی تدارک دید تنها ماند و این طرح با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۰:۳۳    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان گفت:داوطلبان جمعیت هلال احمر باید به صورت تخصصی آموزش ببینند و در زمان بحران آمادگی لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۲۱:۳۳    
امام جمعه کوهبنان گفت: قدرت پوشالی آمریکا در جهان مشخص شده و در نهایت فلسطین پیروز است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۰۷:۳۳    
شهرستان کوهبنان با کسب 14 مدال طلا رتبه اول مسابقات کنگ فو شهرستان های شمالی استان کرمان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۳    
ضریح مطهر امام زاده سلیمان شاه و قبور مطهر شهدای کوهبنان گلباران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۰:۳۳    
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: برای برقراری امنیت مطلوب باید مردم با نیروی انتظامی تعامل داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۳    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: طی بررسی های صورت گرفته در سطح شهرستان کوهبنان، هیچ موردی از بروز مشکلات و خرابی ناشی از زلزله صبح امروز نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۳    
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه امروز روز به یاد ماندنی در تاریخ استان کرمان خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۳    
فرماندار کوهبنان گفت: به واسطه وجود معادن زغال سنگ در شهرستان کوهبنان اشتغال نیز در همین راستا ایجاد شده است و انتظار می رود، بیشتر تحقق پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۳    
امام جمعه کوهبنان گفت: در بحث فرهنگی فضاهای مجازی خطراتی به دنبال دارد که با فرهنگ بسیجی می توان مدیریت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۷    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس کوهبنان در محل تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷    
سرگرد رحمانی از توقیف کامیون ولوو حامل 140 راس گوسفند قاچاق و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷    
سرهنگ محسن صیفوری فرمانده انتظامی شهرستان از کشف و ضبط 168 کیلو گرم تریاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷    
همایش پیاده روی خانوادگی بسیجیان در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷    
نشست مسوولان هیات های مذهبی کوهبنان در محل تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷    
امام جمعه کوهبنان گفت: دولتمردان آمریکا اصلا قابل اعتماد نبوده و به قول خود پای بند نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۷    
چهارمین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان در سال جاری با حضور مسوولان مربوطه،نمایندگان کارگران و مدیران معادن در محل دفتر فرمانداری کوهبنان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۷    
پنجمین ستاد اقامه نماز شهرستان کوهبنان در سال جاری با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۷    
فرماندار کوهبنان گفت: تنها راه نجات کشور از وضعیت موجود عملی کردن اقتصاد مقاومتی است که این مهم در سایه همدلی و وحدت با همکاری دولت و ملت میسر است و سرمایه گذاران و کارآفرینان باید با تمام وجود وارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۷    
مراسم اختتامیه المپیاد محلات و تجلیل از برترین ها و نخبگان ورزشی کوهبنان به همت اداره ورزش و جوانان در محل تالار اجتماعات شهید مطهری آموزش و پرورش کوهبنان برگزار گردید
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۰۷    
همزمان با ایام ولادت باسعادت هفتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به اهلبیت مراسم جشن باشکوهی در محل حسینیه سید الشهدای شهر کوهبنان همراه با اجرای برنامه های ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۶:۰۷    
محسن سیف الهی گفت: تاکنون بیش از 140تعاونی در شهرستان کوهبنان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۷    
ستاد پنجمین دوره انتخابات شورای هیات های مذهبی با حضور امام جمعه ،فرماندار ،دبیر شورا و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۶:۰۷    
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با عید ولایت و امامت جمعی از مسوولان و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در کنار فرماندهان نظامی و انتظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۷    
امام جمعه کوهبنان گفت: حضور دشمنان در هر جای جهان با خفت و شکست همراه بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...