یکشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۵Apr 2017 23

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۵    
سرهنگ زاهدی گفت :خبرنگاران باید در بحث اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی کنند و پل ارتباطی بین مردم و سرمایه گذاران باشند و با معرفی ظرفیت ها و افراد کارآفرین و.... ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۵    
سیف الدینی گفت :سپاه پاسداران به فضل الهی همچنان یک هدیه الهی به ملت ایران است و امیدواریم همچنان که تا امروز ثابت شده ، مکرر ثابت شود که این تشکیلات مبارک ، هدیه ای به تاریخ ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
رضا مطیع الدولت از ثبت 12 مورد وقف طی سال 95 به همت واقفان خیر، خبرداد. سرپرست اداره اوقاف کوهبنان از ثبت 12 مورد وقف طی سال 95 به همت واقفان خیر، خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۵    
خطیب جمعه کوهبنان گفت: سپاه پاسداران حافظ اصلی انقلاب اسلامی است . یک نیروی مجهز و مصلح به صلاح هایی که خودش توانسته بسازد و با صلاح های روز دنیا رقابت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۰۵    
طی مراسمی شهید حاج لطفعلی محسن بیگی بعنوان شهید شاخص بسیج کارگری استان کرمان در سال 1396 معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۶:۰۵    
فرماندار کوهبنان گفت : باید با برنامه ریزی مدون و حساب شده در راستای ایجاد افق های جدید و راه اندازی تونل ها در معادن ذغال سنگ شهرستان کوهبنان اقدام شود و از وجود سرمایه گذاران بخش خصوصی برای راه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۵:۳۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: کوهبنان با صنعت ذغال سنگ شناخته شده است و باید در این عرصه سرمایه گذاری های بیشتری صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۵    
احمد خالداری گفت :کاندیداها باید منتظر بررسی صلاحیت ها توسط هئیت نظارت باشندو از انجام برخی موارد غیر قانونی پرهیز کنند چرا که تبلیغات زودهنگام داوطلبان انتخابات شوراها خلاف قانون است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۵    
امام جمعه کوهبنان گفت:اگر کسی امر به معروف و نهی از منکر کند در خیر این ثواب شریک است و اگر امر به بدی کند در آن بدی شریک خواهدبود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: بیمارستان های کوهبنان و رابر به زودی در سفر وزیر بهداشت به استان کرمان مورد بهره برداری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۵    
منصور جعفری گفت :25 هئیت ورزشی در کوهبنان ثبت شده که هئیت دوچرخه سواری جز فعال ترین هئیت هاست
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۵    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید قدردان وجود ولایت و امامت باشیم چراکه سعادت دنیا و آخرت ما وابسته به دوستی ولایت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۵    
دوچرخه سواران با حضور در جوار قبور مطهر شهدا ضمن غبار روبی ،عطرافشانی ، گلباران و قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان های بلند حضرت امام و شهیدان همیشه جاوید تجدید عهد و پیمان نمودند که تا اخرین قطره خون ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۵    
باقری گفت: ما در این زمینه شعاری را مطرح کردیم و امیدواریم رسانه ای شود تا به هدف اصلی برسیم. راه اندازی خانه های مهارت گامی در جهت تولید و اشتغال پایدار مورد نظر ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۲:۳۵    
نیما صالحی گفت : این کالا ها در بین خانوار های روستا یی که در بارندگی های اخیر شهرستان متحمل خساراتی شده بودند و همچنین برخی از نیازمندان در کوهبنان توزیع گردید
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۵    
فرماندار کوهبنان گفت: براساس قانون امکانات و تجهیزات دولتی و ادارات نباید به نفع یا علیه کاندیدی مورد استفاده قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۵    
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش کوهبنان در سال جاری به منظور برنامه ریزی جهت برگزاری هفته بزرگداشت مقام معلم در محل تالار اجتماعات اموزش و پرورش با حضور فرماندار،امام جمعه و سایر اعضا برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۹    
سید محمد رضا حسینی گفت :به همکاران تربیت بدنی سفارش شده که در مدارس به ورزش صبحگاهی اهمیت داده شود و یک روز از هفته به نام سلامت و تندرستی ورزش صبحگاهی با پخش آهنگ در مدارس برگزار شود تا دانش اموزان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۹    
جانشین قرارگاه عملیاتی جنوبشرق کشور گفت :دشمن خارجی که کارش تجاوز و قتل و غارت است باید در برابرش سازمان دهی ،آموزش ،تهیه تجهیزات و افزایش قابلیت های جنگی را در دستور کار قرار دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۹    
کارشناس تغذیه و بهداشت آموزش و پرورش کوهبنان گفت :برگزاری مسابقات ورزشی کوهپیمایی ،پیاده روری و ورزش های همگانی در مدارس ،برگزاری جشنواره سلامت ،تجلیل از فعالین حوزه سلامت و سفیران سلامت مدارس ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۸    
امام جمعه کوهبنان گفت :شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و راهی برای حفظ حرمت ها و ارزش های انقلاب است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۲:۳۸    
امام جمعه کوهبنان گفت:ماه رجب ماه استغفار است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش کنید که خداوند آمرزنده است، زیرا در ماه رجب رحمت الهی بسیار نازل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۸    
عصر امروز در آستانه میلاد پرخیر و برکت مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز پدر قبور مطهر شهیدان هشت سال دفاع مقدس توسط ورزشکاران کوهبنانی غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۸    
بعد از ظهر امروز جلسه جمع بندی و تقدیر از دست اندرکاران و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی در محل تالار اجتماعات فرمانداری این شهرستان با حضور مسؤولان نهادها و ادارات و مجریان طرح مربوطه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۸    
فرماندار کوهبنان گفت: با بهره گیری از کمک های دولتی و خیران ساخت مسجد شهرک امام رضا (ع) کوهبنان در کوتاه ترین زمان ممکن باید صورت پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه کوهبنان گفت: 12 ستاد و بنیاد فرهنگی ، مذهبی و هنری در شهرستان کوهبنان فعال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۸    
شکستن یکی از دکل های خطوط انتقال برق مجتمع کنسانتره و گندله زرند موجب قطع برق شبکه انتقال برق شهرستان های راور و کوهبنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۸    
دانش آموزان رشته فنی وحرفه ای وکارودانش شهرستان کوهبنان درچهاردهمین دوره مسابقات فنی وحرفه ای وپانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کارودانش به مرحله کشوری راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۳    
امام جمعه کوهبنان گفت : جا دارد مومنان به ویژه جوانان در مراسم اعتکاف حضوری فعال داشته باشند و در این سه روز به عبادت و خودسازی و تصفیه نفس مبادرت ورزند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۳    
در یک اقدام خدا پسندانه توسط خانواده شهید داود فخارزاده خانه ای جهت راه اندازی دارالقران به نام شهید داود فخارزاده به آموزش و پرورش شهرستان واگذار گردید
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۳    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: خطر سرمازدگی محصولات باغی در اواخر هفته جاری در این شهرستان وجود دارد و کشاورزان باید برای جلوگیری از خسارات به توصیه های کارشناسان توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۳    
امام جمعه کوهبنان گفت: باید به اقامه نماز جماعت در مساجد، مدارس و ادارات توجه بیشتری شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۶:۳۳    
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: از 17 فروردین ماه جاری هیئت های اجرایی استان کرمان صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۶:۰۳    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: اشتغال کشور در گروه تولید داخل است چراکه تولید داخل و اشتغال دو روی یک سکه اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۲۲:۳۴    
نیما صالحی مسئول هلال احمر کوهبنان از وجود پنج ایستگاه_امداد در مکان های پر تردد و گردشگری کوهبنان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۲۲:۰۴    
مسؤولان کوهبنان همزمان با روز طبیعت در جمع گردشگران و مسافران نوروزی قرار گرفتند و از نزدیک به پیشنهادها و انتقادات آنان گوش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۷:۰۴    
حجت الاسلام و المسلمین رسول صادقی در جمع زائرین امام زاده سلیمانشاه کوهبنان گفت : حفظ و نگهداری منابع طبیعی وظیفه عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۷:۰۴    
جانشین فرماندهی انتظامی کوهبنان گفت: تصادفات فوتی، جرحی، خسارتی و سرقت ها در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۳:۰۴    
درسالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت مراسم مداحی، روضه خوانی و عزاداری با حضور جمعی از عاشقان و دوستداران ولایت و امامت و با حضور دسته جات و هیئت های سینه زنی و زنجیر زنی در محل امام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۳:۰۴    
مجلس مداحی، روضه خوانی و عزاداری شهادت امام هادی (ع) با حضور جمعی از عاشقان و دوستداران ولایت و امامت در تکیه شهید روح الامینی کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۳:۰۴    
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کوهبنان گفت: مجریان انتخابات از امکانات دولتی به نفع یا علیه کاندیدی استفاده نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۲:۳۴    
معاون آموزشی شبکه بهداشت و درمان کوهبنان گفت: برخی خانواده به جای استفاده از شیر و لبنیات بیشتر از آب میوه ها استفاده می کنند در صورتی که این ها به دلیل داشتن مواد افزودنی و نگه دارنده برای سلامتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۲:۳۴    
امام جمعه کوهبنان گفت :مردم ایران اسلامی با حضور گسترده خود در انتخابات 29اردیبهشت ثابت خواهند کرد که همچنان به آرمان های انقلاب وفادار هستند و بهترین ها را انتخاب خواهند نمود چرا که شرکت در انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۴    
فرماندار کوهنبان گفت: ملت ایران در 12 فروردین سال 58 در حرکتی منسجم و انقلابی، پایه های نظام اسلامی را تثبیت کردند و خواستار حاکمیت اسلام ناب و مترقی در حکومتی بر پایه مشارکت مردم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۴    
رضا مطیع دولت ریاست اداره اوقاف و امور خیریه کوهبنان در حاشیه بازید از بقاع متبرکه شهرستان بیان داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به اتفاق فرماندار و معاونین دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان سی و دو تختخوابی کوهبنان بازدید نمودند و جهت رفت برخی از مشکلات قول مساعد دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۴    
فرماندار کوهبنان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از روند جذب نیرو و تجهیز بیمارستان 32 تختخوابی کوهبنان بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۴    
در هشتمین روز از بهار فرماندار کوهبنان به همراه جمعی از مسئولان شهرستان از آکواریوم طبیعی، خانه های صخره ای و رودخانه آب شور روستای تاریخی باب گزک کوهبنان بازدید کرد و با سرکشی به زمین های کشاورزی و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۴    
سه گردشگر خارجی از کشور های ایتالیا و فرانسه با حضور خود در کوهبنان از آثار تاریخی و باستانی این شهرستان بازدید کردند
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت: به منظور فراهم کردن بستر شادی و نشاط در بین مسافران نوروزی و شهروندان کوهبنانی مراسم جشنی در مجمتع فرهنگی و هنری امام حسین (ع) کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۴    
مسئول جمعیت هلال احمر کوهبنان از امدادرسانی برای نجات خودرو و سه سرنشین گرفتار آن از سیلاب این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۴    
مهدلو گفت :از زمان آغاز فعالیت ستاد انتخابات کشور تمام سعی خود را به کار بسته ایم که حافظ و امانتدار خوبی در این عرصه باشیم و از امکانات دولتی به نفع یا علیه کاندیدی بهره نبریم
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۴    
فرماندار کوهبنان گفت: با توجه با بارندگی های اخیر احتمال به راه افتادن سیلاب ها و رودخانه های فصلی وجود دارد لذا توصیه می شود مسافران نوروزی از اتراق در اطراف رودخانه ها خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۴    
مهندس ایزدی گفت :بدلیل بارش باران طی چند روز اخیر بسیاری از راه های شوسه روستایی کوهبنان دچار آب بردگی و خسارت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۴    
فرماندار کوهبنان در این بازدید گفت :با افزایش بارندگی ها شاهد آبگیری کامل سد جور هستیم و باران دو روز اخیر باعث سر ریز شدن این سد شده به گونه ای که رودخانه با شدت در جریان است و خساراتی هم به راه های ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۱    
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان گفت: با وقف یک قطعه زمین کشاورزی محصول پسته نخستین وقف سال جدید استان کرمان در این شهرستان ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۱    
با حضور مسؤولان، سومین خانه بوم گردی در روستای ده خواجه و موزه فسیل شناسی شهرستان کوهبنان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۶    
در نخستین روز از تعطیلات سال نو فرماندار کوهبنان از روستاهای در معرض سیلاب بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۶    
مهندس ایزدی گفت: میزان بارندگی های 2 روز اخیر در کوهبنان نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 40 میلی متر افزایش یافته و همین امر موجی از نشاط و شادمانی برای کشاورزان و دامداران کوهبنانی را در پی داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: خانوادهایی که در روزهای ابتدایی سال قصد سفر دارند، نکات ایمنی و پیشگیری را مدنظر قرار دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۵۶    
معاون سیاسی فرماندار کوهبنان گفت: ستاد اسکان مسافران نوروزی در مدرسه دخترانه پروین اعتصامی مستقر است و در کنار آن 4 مدرسه شهید باهنر، عدالت، جنت و شهید رجایی آماده پذیرایی از مراجعان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۲۶    
امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به همه مردم ایران خصوصا مردم شهرستان های زرند و کوهبنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۲۶    
فرماندار کوهبنان کوهبنان با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به مردم کوهبنان تبریک گفت
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۶    
رییس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال 95، در مقایسه با 25 سال گذشته بی نظیر خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۶    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
اقایان میر حسین مولایی.علی درویشی.عباس امیدوار.محمد خیراندیش.عباس نوری.حسین مالکی.سید محسن روح الامینی و عباس بابایی به عنوان اعضای شورای اجرایی انتخابات شوراهای شهر کوهبنان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
اعضای هیئت اجرایی انتخابات شورای روستاهای بخش مرکزی کوهبنان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۰    
کوهبنان به واسطه وجود بناهای قدیمی، مجموعه های تاریخی، اثار باستانی، طبیعی و گردشگری و بقاع متبرکه در گذر زمان محل رفت و آمد سیاحان و جهانگردان داخلی و خارجی بوده به گونه ای که مناظر بدیع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
معاون سیاسی فرماندار کوهبنان گفت: روحیه ولایتمداری، شهادت طلبی، اقتدار و صلابت جوانان ایران دشمنان را وادار به عقب نشینی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۰    
فرماندار کوهبنان گفت :همواره طرح های اقتصاد مقاومتی به صورت تجمعی و تخصصی در شهرستان در دستور کار قرار گرفت قابلیت ها شناسایی و در راستای اجرایی شدن طرح ها با دانشگاه آزاد و شرکت میدکو وارد مذاکره ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: حضور مردم در عرصه انتخابات به عنوان خرد جمعی به نفع نظام و ملت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۰    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام مطالبات شرکت ذغالسنگ کرمان حداکثر تا 48 ساعت آینده پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
فرماندار کوهبنان گفت: در بحث انتخابات ما نباید در راستای حمایت و تخریب کسی از امکانات دولتی بهره ببریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان گفت: جشنواره های موسیقی محلی و ورزشی در ایام تعطیلات نوروز در روستاها، مراکز دهستان ها و اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان گفت: از آنجا که دشمنان از ترویج فرهنگ علوی و فاطمی در هراس هستند و منافع خود را در خطر می بینند در صدد هستند تا بنیان خانواده ها را متزلزل سازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
رئیس شرکت تعاونی روستایی کوهبنان گفت: 20 تن میوه یارانه ای به منظور تنظیم قیمت میوه شب عید از 26 اسفند ماه در شهرستان کوهبنان توزیع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
فرماندار کوهبنان از آغاز فعالیت معادن سرب و روی شهرستان با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد و گفت: راه اندازی افق های جدید در معادن ذغال سنگ شهرستان دنبال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
مدیراداره آموزش وپرورش کوهبنان درجلسه شورای آموزش وپرورش به آمادگی کامل دراستقبال ازمیهمانان نوروزی اشاره کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۹    
دکتر مهدی قاسمی کیا از برگزاری چندین کلاس آموزشی توجیهی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و راه های مقابله و پیشگیری از آن در شهرستان کوهبنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۱:۴۹    
اگر می خواهید نوروزی سالم تر داشته باشید و در تعطیلات پیش رو گرفتار دکتر و دوا نشوید، این راهنمای سلامت را بخوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۰:۴۹    
فرماندار کوهبنان گفت :شهرستان کوهبنان با استفاده ازتمامی ظرفیتها آماده استقبال از نوروز ومسافران عزیز نوروزی است
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۹    
احمد فخارزاده، کونگ فو کار کوهبنانی، توانست مقام سوم مسابقات نیو کونگ فو قهرمانی کشور را از آن خود کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۹    
خطیب جمعه کوهبنان یادآور شد: احساس سیادت فرهنگی و ذلیل نبودن در مقابل فرهنگ بیگانه از دیگر مبانی و محکمات نظام است و ما نباید در فرهنگ احساس ضعف کنیم بلکه همیشه باید احساس برتری داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۲:۴۹    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کوهبنان گفت: دو پایگاه در شهر کوهبنان مسؤولیت جمع آوری کمک های مردمی را عهده دار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۹    
محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان در جلسه کمیسیون کارگری گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۹    
رئیس منطقه معدن اصلی زغال سنگ پابدانا کوهبنان گفت: با راه اندازی استخراج از افق 2 هزار و 400 متری تا 60 سال آینده اشتغال در معدن اصلی زغال سنگ کوهبنان تضمین می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۹    
معاون بهره برداری شرکت زغال سنگ کرمان گفت: پایان سال آینده نخستین افق استخراج معادن زغال سنگ به بهره برداری خواهد رسید و این مهم زمینه را برای اشتغال حدود یک هزار نیروی جدید رقم می زند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: در تلاش هستیم تا در سال آینده با افزایش میزان اعتبارات در راستای راه اندازی مشاغل خرد و خانگی اقدام کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
فرماندار کوهبنان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی نسبت به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به ویژه در مناطق روستایی شهرستان اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
شهردار کوهبنان در پی در گذشت ابوی ائمه محترم جمعه کوهبنان وطغرالجرد پیام تسلیتی صادر نمود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
فرماندار شهرستان کوهبنان در پی در گذشت ابوی ائمه محترم جمعه کوهبنان وطغرالجرد پیام تسلیتی صادر نمود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت: طی هفته جاری کونگ فوکاران کوهبنانی در مسابقات کشوری با توجه به تمام محدودیت هامقام سوم را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۸    
همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی، زنگ رویش در مدارس کوهبنان نواخته و جشن درختکاری در شهرستان کلید خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۸    
مجید غنی زاده مسئول بخش سنگ های زینتی در گفتگوئی با خبرنگار این پایگاه خبری افزود : در جهان هستی بیش از 3000نوع سنگ وجود دارد که حدود 50 نوع آن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۸    
سید محمد رضا حسینی گفت:هدف از برگزاری نمایشگاه جابربن حیان ویژه دانش آموزان ابتدایی شهرستان کارگروهی و مشارکت دانش آموزان در فعالیت های مختلف است که طرح جابربن حیان بعنوان نماد همراهی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۸    
نمایشگاه آثار دانش آموزان کوهبنانی در قالب طرح جابربن حیان در محل نماز خانه دبستان پروین اعتصامی کوهبنان افتتاح گردید .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۸    
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، یادواره شهدای شهر کوهبنان و پنج شهید گمنام کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۸    
خطیب جمعه کوهبنان گفت :باید با این اقدام خداپسندانه حمایت از تولید داخلی وفاداری خود را به ایرانی بودن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۸    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کوهبنان گفت: در راستای تجهیز نمازخانه مدارس شهرستان اقداماتی صورت گرفته تا با استفاده از وجود خیران برخی مشکلات برطرف شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۸    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت: طرح صالحین که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است در بیشتر مدارس کوهبنان برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...