سه شنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۳:۲۰Feb 2017 28

کوهبانان امید (kouhbananomid.ir)

کوهبانان امید 29 اسفند 1394 کوهبانان امید 31 فروردین 1395 کوهبانان امید 31 اردیبهشت 1395 کوهبانان امید 30 خرداد 1395 کوهبانان امید 22 تیر 1395 کوهبانان امید 19 مرداد 1395 کوهبانان امید 31 شهریور 1395 کوهبانان امید 30 مهر 1395 کوهبانان امید 30 آبان 1395 کوهبانان امید 29 آذر 1395 کوهبانان امید 30 دی 1395 کوهبانان امید 30 بهمن 1395 کوهبانان امید 2 اسفند 1395 کوهبانان امید 3 اسفند 1395 کوهبانان امید 4 اسفند 1395 کوهبانان امید 5 اسفند 1395 کوهبانان امید 6 اسفند 1395 کوهبانان امید 7 اسفند 1395 کوهبانان امید 8 اسفند 1395 
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۸    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کوهبنان گفت: در راستای تجهیز نمازخانه مدارس شهرستان اقداماتی صورت گرفته تا با استفاده از وجود خیران برخی مشکلات برطرف شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۸    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت: طرح صالحین که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است در بیشتر مدارس کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۸    
مهدی احمدی گفت : پنج اثر تاریخی شهرستان کوهبنان مرمت و باز سازی می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۸    
اولین جشنواره شعر مهتاب کویر، در هشتم بهمن ماه سال جاری در شهر زرند، برگزار شد. به همین بهانه، گفتگوی مختصری از کمّ و کیف جشنواره، با معین معینیان، دبیر محترم این جشنواره ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۸    
امام جمعه کوهبنان گفت :باید همواره بدنبال برگزاری مجالس و محافل عزاداری و روضه خوانی برای بی بی دو عالم و افزایش معرفت فاطمی خودمان باشیم مجالس اهلبیت ( ع ) را غنیمت بدانیم و در این مجالس حضوری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۸    
برخی از مواد غذایی هستند که ترکیب آن ها با ماست سبب تغییراتی می شود که خوشایند نیست و باید از اضافه کردن چنین موادی که ترکیب ماست را به هم می زنند، جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۸    
ترکیب مواد تشکیل دهنده که از گوارش سریع و کند برخودار هستند، ایده خوبی نیست. این شرایط می تواند تخمیر مواد غذایی در معده را به همراه داشته باشد که ممکن است کل بدن را مسموم سازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸    
معاونت عمرانی فرماندار کوهبنان گفت :کوهبنان می تواند با توجه به موقعیت جغرافیایی در بحث پرورش دام و طیور و گیاهان دارویی به عنوان پایلوت استان قرار گیرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸    
فرماندار کوهبنان گفت: در راستای طرح های اقتصاد مقاومتی، گسترش مزارع زعفران، زرشک، گل محمدی و گیاهان دارویی در کوهبنان مدنظر قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۸    
رئیس دادگستری شهرستان کوهبنان گفت: شاهدکاهش 15درصدی سرقت در9ماهه سال95 در شهرستان کوهبنان با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۸    
رئیس بهزیستی شهرستان کوهبنان گفت: جشنواره غذای سالم در راستای احیاء فرهنگ غذای سنتی و بومی ، در این شهرستان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۸    
در پی بارندگی های اخیر شهرستان کوهبنان دو سد محمد رسول الله و جور شهرستان آبگیری و اراضی پایین دست سدها برای کشت بهاره آماده می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت :در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) مراسم یادواره شهدای شهر کوهبنان و پنج شهید گمنام شهر در محل مسجد جامع شهرستان برگزار می گردد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۲    
این بنای با ارزش متعلق به زمان قاجاریه و هم اکنون محل ساختمان اداری میراث فرهنگی و گردشگری کوهبنان می باشد که با تکمیل پرونده ثبتی این اثر در بهمن ماه 1395 به صورت اضطراری در فهرست آثار ملی کشور قرار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۲    
یادواره شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در محل مسجد امام حسین (ع) محله طالقانی با همکاری هئیت امنای مسجد امام حسین (ع) و پایگاه های مقاومت ثارالله و ام البنین برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۲    
همزمان با هفته قران و عترت استان کرمان نمایشگاه کتاب در کوهبنان در محل سالن مطالعه کتابخانه عمومی شهید اول کوهبنان افتتاح گردید .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۲    
پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان کوهبنان در بخش های کشاورزی، صنعتی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور استاندار کرمان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۲    
شهردار کوهبنان گفت:به منظور ارتقای سطح ارائه خدمات به شهروندان ، تمامی واحدها باید اهتمام ویژه ای نسبت به این مهم داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
در اولین روز از هفته قرآن و عترت استان کرمان نمایشگاه مشکات بزرگترین گنجینه جامع بسم الله الرحم الرحیم در تالار اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان افتتاح گردید .
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت : در هفته قرآن و عترت امسال 15 جشنواره و 35 برنامه در استان کرمان توسط اساتید و هنر مندان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲    
معاون عمرانی فرماندار کوهبنان گفت: در حال حاضر محور کوهبنان به سمت شهرستان بهاء آباد و بخش آسفیچ به دلیل طغیان رودخانه عباس آباد مسدود است و در برخی از مسیرها هم با توجه به جریان سیلاب ها احتمال ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲    
فرماندار کوهبنان گفت:میزان بارندگی از شامگاه گذشته تاکنون بیش از 30 میلی متر بوده و از ابتدای سال زراعی تاکنون 90 میلی متر گزارش شده که نسبت به سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲    
شهردار کوهبنان گفت: با توجه به شدت بارندگی احتمال طغیان برخی از رودخانه های فصلی موجود در شهر کوهبنان و اطراف آن وجود داردریا، لذا هشدارهای لازم به منازل اطراف رودخانه اصلی شهر داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: طی ایام فاطمیه(س) شاهد برگزاری یادواره شهدای غدیر در امامزاده سلیمان شاه، شهدای مدافع حرم در مسجد امام حسین(ع) و شهدای شهر کوهبنان و پنج شهید گمنام در مسجد جامع شهرستان هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۵:۴۲    
اساتید حوزه و دانشگاه گفت: تجملات و تشریفات نیز از آفت های زندگی است که موجب چشم و هم چشمی و رقابت در بین خانواده ها می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۶:۴۲    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: روزانه کاربران اینترنتی رو به افزایش است که در حقیقت همین خود از عوامل متزلزل ساختن زندگی ها و در نهایت فروپاشی کانون گرم خانواده ها شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۶:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: تحقیق در زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) می تواند به ما کمک کند تا نسبت به تقویت ایمان خود اقدام کنیم و ایشان را بهترین الگو در زندگی قرار دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۶:۴۲    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: ناپایداری های جوی از اواخر وقت یکشنبه اکثر مناطق استان کرمان را فرا می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۵:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: تبلور حیا و عفت، الگوی کامل پوشش و حجاب اسلامی و مبارزات سیاسی و اجتماعی در پاسداری از مقام ولایت و رهبری از مهم ترین ویژگی های بارز اخلاقی و انسانی حضرت فاطمه (س) است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۶:۴۲    
حضور گسترده مردم ایران اسلامی در مراسم یوم الله 22 بهمن جواب دشمن شکنی به دشمنان و بدخواهان از جمله رئیس جمهور آمریکاست که در این روزها حرف های غیر قانونی و بی اساس بر زبانش جاری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۲    
فرماندار کوهبنان گفت: ایران اسلامی با شهامت به فریاد مردم مستضعف جهان می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کوهبنان از ساعت 10 صبح از میدان شهدا آغاز و در مسیر بلوار حضرت امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی کوهبنان گفت: ساختمان بیمارستان 32 تختخوابی کوهبنان با 3 هزار و 945 مترمربع زیربنا با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان به اتمام رسیده و تحویل دانشگاه علوم پزشکی کرمان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
مسؤول دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات کوهبنان گفت: دو فضای دیگر در مدارس شهرستان برای راه اندازی کارگاه های قالی عتبات عالیات در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
شهردار کوهبنان گفت: طلب شهرداری کوهبنان از شرکت زغال سنگ نجومی و میلیاردی است و در سال 95 کمتر از 300 میلیون تومان مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری کوهبنان داده شده که معادل هزینه های جاری یک ماه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۲    
در نهمین روز از ایام الله دهه فجر چند طرح عمرانی در شهرستان کوهبنان کلنگ زنی و افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۲    
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دولت انقلابی به وحدت ملی نیاز دارد و نیروهای انقلابی باید حول محور ولایت و رهبری برای رفع مشکلات مردم در کنار هم باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۲    
سیف الدینی گفت :با توجه به ذوق شعری و علاقه وافر جوانان کوهبنانی انجمن شعر و ادب افضل الدین شهرستان راه اندازی شده و جلسات این انجمن در سه شنبه آخر هر ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۲    
مهندس فلاح گفت : از ابتدای آبان ماه امسال شاهد افزایش تولید بین 25 تا 30 درصدی در معادن هستیم که در حقیقت اگر طرح های توسعه در معادن به نتیجه برسند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۲    
شهردار کوهبنان گفت: تا کنون 2 میلیارد تومان از پروژه های عمرانی و زیباسازی شهرداری کوهبنان در ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۶:۴۲    
جلسه مراقبت های اجتماعی با حضور دکتر احمد طهماسبی در محل تالار کنفرانس شهرداری کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۲    
جلسه مراقبت های اجتماعی با حضور دکتر احمد طهماسبی در محل تالار کنفرانس شهرداری کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت: دانش آموزان باید قدردان نعمت انقلاب باشند و با افزایش ایمان، بصیرت با تحصیل، تهذیب، ورزش و پژوهش گام های مهمی در راستای عمران و آبادانی کشور بردارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۲    
محسنی گفت: جشن بزرگ پیروزی انقلاب امشب با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان ساعت 7 شب در تالار اجتماعات مجمتع فرهنگی و هنری امام حسین (ع) اداره فرهنگ وارشاد اسلامی همراه با اجرای برنامه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: یکی از دلایل موفقیت و پیروزی حضرت امام(ره) بر طاغوت های زمان و استکبار جهانی ارتباط مستمر با خداوند بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت: دانش آموزان امروز نیز مانند دانش آموزان دوران پیروزی انقلاب با تمام وجود در خدمت مقام معظم رهبری هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: انقلاب اسلامی که نشات گرفته از قران ،احادیث و سنت پیامبران و ائمه اطهار بود مقدمه ای برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) است
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
هشت پروژه عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی شهرستان کوهبنان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۲    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت:به منظور رفع مشکلات مربوط به حقوق و مزایای کارگران مبلغی در اختیار شرکت قرار گرفت همچنین در صدد هستیم که ذوب آهن تا قبل از عید نوروز با شرکت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۲    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کوهبنان گفت :در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به جامعه کارگری به ویژه کارگران معادن زغال سنگ خانه کارگر افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۲    
بخشدار مرکز ی کوهبنان گفت : بوستان مشاهیر دهستان جور در زمینی به وسعت 3 هزار مترمربع شامل زمین والیبال ساحلی، آبنما و آلاچیق، فضای ویژه به منظور برگزاری مراسم های ملی و مذهبی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۲    
یادواره شهدای شهر کوهبنان و شهدای مدافع حرم در محل تکیه شهید روح الامینی با همکاری هئیت امنای مسجد امام حسن (ع) و پایگاه های مقاومت برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۲    
همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، چند طرح عمرانی، زیباسازی شهری، مخابراتی، امداد و نجات، کشاورزی، برق رسانی و درمانی در شهرستان کوهبنان کلنگ زنی و افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه کوهبنان گفت :یکی از گلایه های مردم کوهبنان مربوط به اپراتور اورژانس 115 است که متأسفانه در برخی از مواقع مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده که جا دارد مسئولین مربوطه در راستای رفع این مشکل ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۲    
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مراسم جشن باشکوهی در مسجد امام صادق ( ع ) کوهبنان برگزار گردید
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۲    
سرپرست فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان گفت: همزمان با یوم الله دهه فجر یادواره شهدای کوهبنان و مدافعان حرم برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۲    
استاد حوزه علمیه قم گفت: حضرت امام (ره) چون تقوای الهی داشت و بر رفتار، کردار و رفتار خود مواظبت داشت و صداقت در کار ایشان دیده می شد، محبوب دل ها و قلوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۲    
قبور مطهر شهدای کوهبنان غبارروبی و گلباران شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۶:۴۲    
جلسه امور جوانان و مشاوران جوان ادارات شهرستان کوهبنان با محوریت هویت دینی و مذهبی با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۲    
مسئول کمیته طرح و برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان گفت: طی دهه فجر امسال بیش از 78 میلیارد ریال طرح در شهرستان کوهبنان افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۲    
4 هزار مترمربع زمین کشاورزی برای تسریع ازدواج دختران کوهبنانی وقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۲    
مسؤول کمیته مساجد ستاد دهه فجر کوهبنان گفت: در دهه فجر هر شب در یکی از مساجد شهرستان مراسم جشنی به منظور بیان دستاوردهای انقلاب و تبیین آرمان های امام خمینی(ره) و بیان فرازهایی از وصیتنامه شهدا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱    
امام جمعه بخش طغرالجرد کوهبنان گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی باید به تقویت تولید داخلی و بستن دروازه های ورود کالا به کشور پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱    
همزمان با دوازدهم بهمن سالروز ورود حضرت امام (ره) به ایران اسلامی زنگ انقلاب در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد که این مراسم به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه رسالت کوهبنان برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱    
به گزارش کوهبنان امید،حجت الاسلام و المسلمین رضا قاسمی دبیر ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری برنامه های ایام الله دهه فجر را در این شهرستان تشریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱    
نمایشگاه و بازارچه فروش صنایع دستی و تولیدات خانگی بانوان کوهبنانی در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی کوهبنان افتتاح گردید .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان گفت: نمایشگاه آسیب های اجتماعی در مدارس کوهبنان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۱    
مسؤول کمیته جشن های ستاد دهه فجر کوهبنان گفت: نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری نماز وحدت و برگزاری جشن های پیروزی انقلاب از برنامه های گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام (ره) به ایران در کوهبنان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۱    
امام جمعه کوهبنان گفت: وجود ولایت و رهبری در کنار اتحاد و همدلی مردم، نقشه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۱    
به همت هیئت جودوی شهرستان کوهبنان جودو کاران مرکز شهرستان و بخش طغرالجرد تحت عنوان مسابقات جام دهه فجر با یکدیگر رقابت نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۱    
پدرام رجب زاده گفت :بیش از 97 درصد روستاهای شهرستان کوهبنان تحت پوشش شبکه گاز قرار می گیرد
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۱    
سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان کوهبنان گفت: به منظور آمادگی ناظران و بالابردن سطح توان و اطلاعات آنان برای انتخابات آینده، همایش بصیرتی فصلی اعضای دفتر کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۶:۴۱    
امام جمعه کوهبنان گفت: مسئولان باید با توجه به تولید داخلی جلوی واردات برخی از محصولات از جمله زغالسنگ را بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۶:۴۱    
روی سخنم با خودمان است از مسولین تا مردم، پلاسکو زرند و کوهبنان کنار ماست. اگر پلاسکو 17 طبقه بر فراز آسمان بود معادن زرند صدها متر زیرزمین است و از جان گذشتگان جهادگر هرروز برای نجات اقتصادمان به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
سردار شهید ماشالله رشیدی در فروردین ماه سال 1344در طغرالجرد در خانواده ای مذهبی متولد شد .تحصیلات دوره دبستان و راهنمایی را در مدارس طغرالجرد گذراند و ....
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه کشور گفت: امروز داعشی ها به طور کامل در محاصره نیروهای جبهه مقاومت قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
سی امین سالگرد سردار بی سر شلمچه و فرمانده گردان 411لشکر همه پیروز ثارالله شهید ماشاالله رشیدی و همرزمان شهیدش به همراه دومین یادواره شهدای گمنام بخش طغرالجرد در محل مصلای نماز جمعه شهر کیانشهر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۱    
رئیس اداره ارشاد کوهبنان گفت : در سومین روز از دهه مبارک فجر مراسم شب شعر و خاطره با موضوع انقلاب اسلامی ،ولایت و رهبری،شهیدان در مجتمع فرهنگی و هنری امام حسین (ع) کوهبنان برگزار خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۱    
بخشدار بخش طغرالجرد کوهبنان گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، بیش از 13 طرح در بخش طغرالجرد کوهبنان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: برگزاری محافل انس با قرآن، نشست های گفتمان انقلاب و بصیرتی، غبارروبی قبور مطهر شهدا و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی از مهم ترین برنامه های دهه فجر در کوهبنان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کوهبنان گفت: در هفته استقبال از دهه فجر در تمامی بقاع متبرکه شهرستان نسبت به آذین بندی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
مهدی قاسمی کیا سرپرست شبکه دامپزشکی کوهبنان گفت : 160 قلاده سگ از ابتدای سال جاری تاکنون علیه بیماری هاری در شهرستان کوهبنان واکسینه شده اند
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۱    
شهردار کوهبنان گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در عرصه ارتقای فرهنگ شهروندی زیر بنای اصلی توسعه شهری است و از رسالت اصلی فرهنگی واجتماعی شهرداری ،ارتقای فرهنگ شهروندی ،توجه به سلامت اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان کوهبنان توسط دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۱    
فرماندار کوهبنان گفت: برق رسانی به روستاهای شهرستان کوهبنان با صرف اعتباری معادل یک هزار و 200 میلیارد تومان انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۱    
کارگاه آموزشی ویژه خبرنگاران پایگاه های مقاومت بسیج مدارس و محلات در کوهبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۴۱    
امام جمعه کوهبنان گفت : قوه قضا ئیه در برخورد با فساد به هیچ جناح و فردی توجه نکند و وابستگی به افراد و مسئولین را در نظر نگیرد و در این راستا همه ی مسئولین کشور باید از حرکت قوه قضائیه حمایت کنند .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۱    
فرماندار کوهبنان گفت: آب و هوای مساعد و ارزان بودن نیروی کار می تواند، کوهبنان را به یکی از قطب های کشاورزی مبدل کند و این مهم نیازمند مشارکت مسؤولان دانشگاه آزاد است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۱    
معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی کرمان در بحث طرح های مورد نظر در بخش های کشاورزی و گردشگری ورود پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهبنان گفت: توسعه ی صنعت گردشگری و بوم گردی و ارتقای صنایع دستی شهرستان خصوصا " در بحث بافت قالی سنتی از جمله برنامه هایی است که در بحث اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۱    
کوهبنان شهری مستعد است اما در بخش کارگری محدودیت هایی دارد و در حالی که تنها درآمد مردم از طریق کار در اعماق معادن زغالسنگ است اما این مهم نیز گاهی اوقات دچار اختلال هایی می شود که بایستی موضوع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۱    
مرضیه مجیدی مسئول کمیته امور بانوان ستاد دهه فجر کوهبنان از افتتاح بازارچه صنایع دستی و تولیدات خانگی بانوان کوهبنانی در اولین روز از دهه فجر در کانون نرجس خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۱    
یادواره کم سن ترین شهید شهرستان کوهبنان محمد رضا محمد حسنی و سه شهید نوجوان بحرین و مراسم گرامیداشت سرهنگ پاسدار عباس ایزدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۱    
امام جمعه کوهبنان گفت:ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است که مردم با عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی، اقدامات و کارهای انجام شده، توسط دولتمردان بیشتر آشنا شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۱    
فرماندار کوهبنان گفت: باید برای رسیدن به پیشرفت و عدم وابستگی به دشمنان به حمایت از تولیدکنندگان بومی بپردازیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۱    
امام جمعه کوهبنان گفت: در ایام الله دهه فجر هر شب در یکی از مساجد شهرستان جشن انقلاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۱    
دبیر ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان گفت: حدود 200 برنامه مختلف در ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۲    
اولین جلسه کمیته سامان دهی ازداوج آسان در محل دفتر فرماندار به همت کارشناس امور جوانان اداره تربیت بدنی کوهبنان برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۲    
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان از راه اندازی مجمع خیران ازدواج آسان و تهیه جهیزیه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۲    
فرماندار کوهبنان گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی یار واقعی و دیرین امام و رهبری و یاور همیشگی مردم و از مبارزان بی بدیل قبل از انقلاب بودند.
مشاهده نتایج بیشتر...