دوشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۵:۴۰May 2019 27

حوزه علمیه خواهران (kowsarnews.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه تویسرکان بیان کرد: در بیانیه گام دوم جوانان به دلیل تاثیرپذیری زیاد به طور خاص مورد خطاب قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۲    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس، رسالت فعلی اساتید را در حوزه، توجه ویژه به نیازهای استان در موضوعات وهابیّت، بهائیت و تصوف و تربیت پژوهشگران و مبلّغین در این زمینه بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت پژوهش مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: تنها نظام اجتماعی که به خواسته های مشروع یک مسلمان پاسخ می دهد، نظام زیبای حکومت اسلام است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سنای فرانسه قانونی تصویب کرده که از مخالفت با حضور زنان محجبه برای همراهی دانش آموزان در اردوهای دانش آموزی حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نهمین مراسم بزرگ افطار فلسطینیان مقیم مالزی با حضور ماهاتیر، محمد نخست وزیر مالزی و هیئت فلسطینی به رهبری خالد مشعل با تلاش سازمان فرهنگی فلسطینیان مقیم مالزی در این کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تلویزیون المسیره یمن از حمله پهپادهای جنبش انصارالله به فرودگاه جیزان عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایدی کوهین، نویسنده و تحلیلگر اسرائیلی در توئیتی مدعی شد که نیروی هوایی اسرائیل پایگاه های حشدالشعبی(بسیج مردمی) عراق را بمباران کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت افغانستان از طریق سفارت این کشور در واشنگتن (پایتخت آمریکا) اهانت شرکت اینترنتی آمازون به پرچم افغانستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سدر، مسجدی در شهر مارسی فرانسه است که ساخت آن 2 میلیون یورو هزینه داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در استان های هبی و جیلین چین دستور داده شده تابلوهای عربی و مربوط به غذای های حلال از فروشگاه های مسلمانان برداشته شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۴    
خانم طاهره سادات موسوی مبلغ بعثه مقام معظم رهبری گفت: بهترین راه برای رشد دانش آموزان، برقراری ارتباط محبتی و دوستی معلم با آنان و کنار زدن واسطه ها است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش مدرسه علمیه صدیقه فاطمه سلام الله علیها گرگان گفت: مسائل عاطفی و روانی، زندگی انسان ها را به هم پیوند می دهد و خداوند متعال برای دو عنصر عاطفه و روان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹    
خانم لنگری مشاور مسائل خانواده به بیان راه های ارتباط عاطفی زوجین پرداخت و بیان کرد: ارتباط صمیمانه یک نیاز بسیار حیاتی برای ایجاد و توسعه رابطه زوجین است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹    
خانم هاشمی کارشناس مسائل سیاسی گفت: انقلاب اسلامی همچون پدیده ای زنده و با اراده، همواره دارای انعطاف و آماده تصحیح خطاهای خویش است اما به هیچ بهانه ای از ارزش های خود فاصله نمی گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خانم صالحی پور استاد حوزه با اشاره به این که نادیده گرفتن معنویت و ابعاد روحی انسان به معنای شکست فعالیت های علمی است، گفت: نادیده گرفتن عقلانیت و تفکر، نتیجه ای جز شکست در فعالیت های علمی نخواهد داشت
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خانم عطاءاللهی از آغاز اردوی جهادی طلاب در قالب اعزام مبلغه ها به مناطق مختلف شهر، اداره ها، صدا و سیما و پایگاه مساجد محلات مختلف همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صیامی گفت: از اساسی ترین مباحث تربیت فرزند تغییر دیدگاه والدین نسبت به فرزندان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
"حجت الاسلام و المسلمین صیامی" گفت: از اهداف مهم تربیت فرزند، ثبات رفتاری فرزندان در طول زندگی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حسینی واعظ گفت: سیره و سبک زندگی ائمه علیهم السلام را در زندگی خود پیاده کنیم زیرا توجه به رفتارهای آنان در بهبود سبک زندگی تأثیر بسزایی دارد و سعادت دنیوی و اخروی ما را تضمین می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۹    
محمد حسینی واعظ کارشناس مذهبی بیان کرد: سبک زندگی قرآنی به این معنا است که انسان ضمن آگاهی از مفاهیم و مضامین آیات خود نیز به سمت رشد و تعالی حرکت کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اسلام مرد را قوّام و زن را ریحان می داند؛ این نه جسارت به زن است نه جسارت به مرد. نه نادیده گرفتن حق زن است و نه نادیده گرفتن حق مرد؛ بلکه، درست دیدن طبیعت آنهاست. ترازوی آنها هم اتفاقاً برابر است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۹۷ سایت دیگر  
در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله سبحانی بیان با بیان این که هیچ نقطه اشتراکی میان مؤمنان و منافقان وجود ندارد بیان کردند: پیامبر اکرم(ص) از همان ابتدا امام علی(ع) را برای رهبری امت اسلامی تربیت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: خواهران طلبه باید از کسانی باشند که جز در پرتو عنایات حق قدم برندارند و همواره مسیر پرافتخار انبیا الهی را طی کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۹    
حجت الاسلام والمسلمین امامی، کارشناس دینی با بیان اینکه انسان ها در زندگی خود تمایل به مچ گیری دارند، افزود: روش پروردگار دستگیری از بندگان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد بیان کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده بیش از 9 هزار و 500 جلسه قرآنی در طول ماه مبارک رمضان با حضور مبلغان خواهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کوثر، اداره کل تبلیغ معاونت فرهنگی، با هدف حمایت از طلاب کارآفرین و ایده پرداز و نیز کمک به افزایش بهره وری این دسته از طلاب و با عنایت به راهبرد مدرسه محوری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۰    
امام جمعه شهرستان فسا روزه را ضامن صحت و سلامت جسم دانست و گفت: از نظر روحی روزه داری روح انسان را مقاوم و اراده او را برای دستیابی به مطالباتش بالا می برد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰    
خانم ایزدی استاد حوزه تمدن اسلامی را کار برای خدا انجام دادن دانست وگفت: عمل برای خدا کم کاری و خستگی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰    
مدیر مدرسه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها ) گله دار گفت: حضرت خدیجه(سلام الله علیها ) الگوی نمونه برای زنان و مردان جامعه است چرا که در وجود ایشان ارزش ها و کمالات انسانی فراوان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰    
خانم عباسی استاد حوزه گفت: کسب روزی حلال امری واجب است و همچنین ثواب جهاد در راه خدا را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰    
مشاور مدرسه علمیه گله دار گفت: بزرگترین معلم فرزندان با توجه به ارتباط زیاد کودک با پدر و مادر، والدین هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان، بهترین راه اصلاح سبک زندگی را مراجعه به قرآن کریم و الگوگیری از سبک های زندگی ارائه شده در آن دانست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰    
به همت حوزه علمیه خواهران استان گیلان همایش ملی تبیین گام دوم انقلاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مسئله قرآن و فعالیت های قرآنی ناظر به دو عرصه تولید و عرضه است اما از عرضه آموزه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۰    
دبیر نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برگزاری 15 نشست علمی و کرسی ترویجی با موضوعات قرآنی همچون نشست دلالت های قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از برنامه های انجام ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۰    
زمان ثبت نام کتاب های درسی سال تحصیلی 99-98 حوزه های علمیه خواهران تا روز یکشنبه 5/3/98 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعه گفتند: نباید اجازه داد که تمسک به سخن و رفتار امام علی علیه السلام منحصر به علما یا برخی شیعیان و محبین خاص باشد، بلکه باید در همه شئون زندگی مسلمین جریان داشته باشد .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران انتصاب حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: همه دستگاه ها از جمله حوزه های علمیه، دستگاه های روحانیت و دستگاه های تعلیم و تربیت تنها زمانی به نتیجه می رسند که بتوانند زندگی مردم را براساس آموزه های قرآن ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی خواهران معصومیه گفت: این مؤسسه علمیه با ارائه آثار قرآنی طلاب در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، حضور یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعه گفتند: نامه امیرالمومنین به مالک اشتر و یا نامه هایی که به دیگر کارگزاران حکومت اسلامی صادر فرمودند در نکوهش از سوء استفاده از بیت المال و یا لزوم برخورد قاطع با خیانتکاران و نکوهش ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۰    
آئین اختتامیه نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی بد حجابی در قم را توطئه دشمن ومسئله ای سیاسی علیه نظام اسلامی دانستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ای کاش همانگونه که برنامه های سازنده ای در مساجد بعد از نمازها به عنوان خواندن یک صفحه قرآن و ترجمۀ آن معمول شده چند خطی از نهج البلاغه و ترجمۀ آن نیز خوانده می شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران در یادداشتی از همکاری فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در ماه مبارک سال جاری (1440)، درست 14 قرن از شهادت این پیشوای بزرگ می گذرد، شایسته است در لیالی و ایام متبرکه قدر که همزمان با شهادت آن بزرگوار است یادواره ویژه ای برگزار گردد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعه در پیامی اعلام کردند: حقیر از عموم آزادی خواهان و مسلمانان به خصوص شیعیان درخواست دارم که در ایام پر فیض ماه مبارک به خصوص ایام و لیالی قدر و شب و روز شهادت حضرت مولی الموحدین نسبت به ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله سبحانی گفتند: هم اکنون مشاهده می کنیم که گاهی برخی از کسانی که در دوران جنگ به ایران صدمه زدند، عذرخواهی می کنند، اما عذرشان پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۷۶ سایت دیگر  
این سخنان کذب محض است و بارها این مسائل را تکذیب کرده ایم؛ نه یک سهم از کارخانه ای در اختیار آیت الله العظمی مکارم شیرازی می باشد و نه یک گرم شکر و نه اینکه رابطه ای با فردی بنام مدلل وجود داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۸۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به دانشجویان، گفتند: نیازمند یک حرکت عمومیِ منضبط، پرسرعت و همراه با پیشرفتِ محسوس و با محوریت جوان متعهد و حزب اللهی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۲:۲۱    
غرفه حوزه علمیه خواهران در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت میزبان برخی از شخصیت های کشوری بود که ضمن بازدید از این غرفه به ارائه توضیحاتی پیرامون جایگاه و نقش حوزه علمیه خواهران پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دفتر مقام معظم رهبری در قم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور گفت: اساس کار حوزه های علمیه خواهران بر نخبه پروری باشد، چراکه این کار باعث بالا رفتن کیفیت در حوزه ها می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد از اعزام 402 نفر از مبلغان مدارس علمیه خواهران استان یزد از ابتدای امسال در 764 مورد اعزام برنامه های تبلیغی در ابتدای سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱    
خانم رحیمی استاد حوزه گفت: ریشه بیشتر بی دینی ها جهل و بی خبری است و آن هم جهلی که همراه با لجاجت و کبر و غرور است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه آیت الله خامنه ای سال 98 در شهر مقدس قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۱    
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور با آیت الله شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار کرد.د.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کتاب صوتی حاء سین نون از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کتاب آخر شهید می شوی به عنوان پانزدهمین مجموعه زندگی نامه شهدای مدافع حرم به جلد پانزدهم رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
در شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله سبحانی بیان کردند: امام حسن مجتبی(ع) صلح را انتخاب نکردند، بلکه صلح بر ایشان تحمیل شد؛ چرا که فرمانده یک لشکر هنگامی که ببیند لشکر کافی وجود ندارد مجبور به صلح می شود و فرماندهان امام ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کتاب دروس معرفت نفس اثر علامه حسن زاده آملی در انتشارات الف لام میم به چاپ دوم رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بکارشناس فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران فاطمه ام البنین(سلام الله علیها) حاجی آباد انتخاب همسر مناسب را دار ای تاثیر زیادی در دوام زندگی انسان دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مقدس کارشناس دینی گفت: روحانیان باید در یک رشته خاص متخصص شوند تا مشکلات جامعه را رفع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدین استاد حوزه گفت: شکرگزاری بنده از نعمت های خداوند یکی راه های رشد انسان به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۲    
خانم عبداللهی استاد حوزه گفت: جمعیت جوان کشور عامل پیشرفت علمی، اجتماعی و فرهنگی و ضامن امنیت ملی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری، خالی کردن کشور از جوانان را یکی از ابزارهای دشمن دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲    
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها یزد) صله رحم را یکی از آثار صله رحم عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲    
حجت الاسلام و المسلمین زهرایی، استاد حوزه، بدترین عذاب و عقوبت را گرفته شدن لذت مناجات دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲    
آقای جعفری، کارشناس فضای مجازی و مسئول بسیج دانش آموزی میبد، فضای مجازی را فضای وارداتی و متفاوت با فرهنگ، تمدن و سبک زندگی ما دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ماه رمضان در الجزایر از شور و شعف خاصی برخوردار است، به طوری که پخت غذاهای ویژه این ماه و شیرینی های مخصوص رونق خاصی دارد و مردم در روز عید فطر، که آن را عید کوچک می نامند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
در پی حملات صبح دوشنبه جنگنده های رژیم سعودی – آمریکایی در استان حجة شمال یمن، 4 نفر کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
جشن سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) امشب در مرکز اسلامی امام علی(ع) برلین برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان، از سوی خانه فرهنگ شهریار رایزنی فرهنگی ایران در باکو برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از تجمع تظاهرات کنندگان در برابر ساختمان دولت لبنان خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات دانشجویی حفظ قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان در دانشگاه بنها ی مصر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
کوچکترین قرآن چاپ کشور مصر در غرفه دارالمفید بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن در مصلای تهران عرضه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام در مدارس قرآن تحت نظارت وزارت اوقاف و امور مذهبی عمان که در ابتدای ماه رمضان آغاز شده، در سنین مختلف در سراسر این کشور ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
حکومت خودگردان فلسطین در واکنش به نشست بحرین در رابطه با معامله قرن که طرح اولیە آن توسط آمریکا اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خانم جلالی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله سبحانی بر لزوم سعه صدر،نقد پذیری و عمل گرایی از سوی مسئولان نظام اسلامی تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه حوزه علمیه خواهران مازندران و کانون فرهنگی هنری مساجد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، برای فعالیت خواهران طلبه در این کانونها در ماه رمضان امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۵    
مدیر مدرسه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها ) گله دار گفت: در قرآن بعد از توحید بیشترین تاکید بر مسئله معاد است و باور به معاد باعث ایجاد امید و حس مسئولیت در انسان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۵    
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای ارتباط با خداوند دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند : توکل به خداو خودباوری مسئولان و وحدت مردم و نظام وتبعیت از مقام معظم رهبری بدون شک عامل شکست دشمن ومستحکم ترشدن انقلاب است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور عراق در دیدار با رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ایران، آمادگی این کشور برای حمایت از رشد و توسعه آن مرکز در عراق را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین مجمع عمومی شبکه دانشگاه های مجازی و نخستین نمایشگاه دانشگاه های مجازی جهان اسلام اواخر دهه اول تیرماه سال جاری در جزیره کیش آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله العظمی سبحانی گفتند: کسانی که منابع درآمدی اسلام را زیر سؤال می برند بویی از مبانی دینی نبرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۱    
معاون فرهنگی دانشگاه فسا گفت: مسئولیت طلاب رسالت انبیاست و مبلغان و طلاب خادمان روح جامعه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۱    
خانم اینالو استاد و کارشناس تفسیر قرآن با اشاره به تفسیر سوره انشقاق گفت: نظام عالم در مقابل پروردگار خود مطیع است و انسان نیز تابع قوانین و سنت های الهی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۱    
خانم اکبری مشاور حوزه سبک زندگی نادرست را عامل اصلی فروپاشی خانواده دانست و گفت: دین مبین اسلام بهترین دستورالعمل ها را برای تشکیل خانواده و دوام و بقای آن دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۱    
استاد حوزه گفت: سختی و قساوت قلب به عنوان یکی از اثرات گناه در روح آدمی تاثیر می گذارد زیرا سختی دل حتی سخت تر از سنگ است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۱    
خانم فیروزی استاد حوزه گفت: مزاج انسان به میزان زیادی تغییر می کند ولی می توان مزاج تغییر یافته فرد را دوباره با اصلاح مزاج، به مزاج مادرزادی بازگرداند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۱    
امام جمعه موقت آباده طشک بیان کرد: با نگاهی به ارزش علم آموزی در روایات در میابیم که به کسب دانش و یادگیری بحث معارف و علوم دینی سفارش اکید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۱    
خانم بیات استاد حوزه یکی از آثار بی عفتی و زنا را از بین رفتن کانون خانواده و رواج بیماری های روانی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه موقت آباده طشک گفت: خطاب عامه این بیانیه به مردم و خطاب خصوصی آن به جوانان بوده و از توصیه های ایشان پرورش نهال امید در خود و دیگران است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس آخرین مهلت ارسال آثار به همایش ملی نهج البلاغه و انقلاب اسلامی تا پانزدهم مرداد ماه عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۱    
خانم موسوی مبلغ بعثه مقام معظم رهبری، آموزش و اجرای شیوه های ارائه تبلیغ را باعث اثرگذاری کلام مبلغ دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان علی آباد کتول گفت: بر پایی عدالت جهانی حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) مشکلات تمام جوامع را حل خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین دماوندی استاد حوزه بیان کرد: نسل امروز جامعه ارزش های انقلاب و دفاع مقدس را به خوبی بشناسد زیرا این ارزش ها هویت نظام اسلامی ماست و شناخت آن برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری ...
مشاهده نتایج بیشتر...