سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۶:۳۴Feb 2020 18

حوزه علمیه خواهران (kowsarnews.ir)

حوزه علمیه خواهران 28 اسفند 1396 حوزه علمیه خواهران 28 اسفند 1397 حوزه علمیه خواهران 31 فروردین 1398 حوزه علمیه خواهران 1 اردیبهشت 1398 حوزه علمیه خواهران 1 خرداد 1398 حوزه علمیه خواهران 1 تیر 1398 حوزه علمیه خواهران 30 مرداد 1398 حوزه علمیه خواهران 31 شهریور 1398 حوزه علمیه خواهران 1 مهر 1398 حوزه علمیه خواهران 30 آبان 1398 حوزه علمیه خواهران 1 آذر 1398 حوزه علمیه خواهران 30 دی 1398 حوزه علمیه خواهران 1 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 2 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 3 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 4 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 5 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 6 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 7 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 8 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 9 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 10 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 11 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 12 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 13 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 14 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 15 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 16 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 17 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 18 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 19 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 20 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 21 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 22 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 23 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 24 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 26 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 27 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 28 بهمن 1398 حوزه علمیه خواهران 29 بهمن 1398 
  ۳ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان، اخلاص، فروتنی و مهربانی نسبت به ضعفا را از ویژگی های مکتب سلیمانی دانست و گفت: شاخصه مکتب سلیمانی اعتقاد به عزت انسان است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: همایش فجر آفرینان فاطمی با حضور بیش از هزار و 500 طلبه، دانش آموخته ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مشاور مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان با اشاره به فعالیت های سیاسی حضرت زهرا(س) گفت: تبیین و روشنگری حضرت در مسیر ولایت و حفظ حکومت اسلامی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مشاور مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان گفت: بانوان باید با تأسی از سبک زندگی حضرت زهرا(سلام الله علیها) در جهت ترویج سبک زندگی فاطمی حرکت نمایند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۹    
خانم قدسی استاد حوزه بیان کرد: نامزدهای انتخاباتی باید از شیوه های تبلیغ صحیح استفاده کرده و به مبانی ارزش اسلام و انقلاب پایبند باشند
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۴    
خانم عربیان مبلغ حوزه گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) در همه امور همچون عبادت، علم و ولایتمداری سرآمد بودند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۹    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) یزد دنبال کردن منطق رفتاری زهرای مرضیه(سلام الله علیها) را سبب دستیابی به خیر کثیر دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۴    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، از برگزاری کارگاه دو روزه با عنوان انتخابات و ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی از دیدگاه امام و رهبری در این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۴    
خانم کریمی مبلغ حوزه گفت: برای درک خصایص حضرت زهرا (س) باید در دریای معرفت اهل بیت(ع)، در اقیانوس وجود آن حضرت تامل کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۹    
معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان از برگزاری همایش طلیعه حضور با دعوت بیش از 185 طلبه ورودی جدید در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تلاش دشمن این است که حوزه های علمیه را تضعیف کند؛ لذا تقویت این مکان مقدس، سبب خنثی شدن نقشه دشمنان می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۹    
خانم رجب زاده استاد حوزه گفت: یک زن می تواند به مقامی برسد که عامل تقرب به خدا در خانواده و زندگی زناشوئی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۴    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها)گفت: وظیفه طلاب و سربازان مکتب فاطمی این است که جامعه را با ویژگی های رفتاری و معرفتی حضرت زهرا(سلام الله علیها) آشنا سازند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۴۹    
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش طلیعه حضور ویژه طلاب جدیدالورود استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۳۴    
خانم یوسفی، مشاور و کارشناس مذهبی تفاهم را تحمل تفاوت های شناسایی شده دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۳۴    
حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری استاد حوزه گفت: بانوان حوزوی با الگو قرار دادن حضرت زهرا(سلام الله علیها) و تقویت بنیان خانواده حماسه آفرینی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۹    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: دفاع فاطمه زهرا (س) از حریم امامت و ولایت بود که توانست از قتل حضرت علی (ع) جلوگیری کند و تا حدی جو متشنج سیاسی آن روز مدینه را کنترل کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۹    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز، انتخابات را عامل ثبیت و پیشرفت نظام اسلامی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران بندپی بابل بیان کرد: تبیین شخصیت و زندگی حضرت فاطمه(سلام الله علیها)، بنیاد خانواده را مستحکم تر کرده و آن را از تزلزل نجات می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۹    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم بیان داشت: مطابق با قرآن کریم، تبلیغ مبتنی بر حکمت و اندرز نیکو تاثیر گذار است، از این رو باید برای هر مخاطبی روش خاصی را در نظر گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۹    
آقای خوش طینت کارشناس جامعه شناسی عقیدتی سیاسی ارتش گفت: هر رأی می تواند در تعیین سرنوشت انتخابات و در تعیین سرنوشت یک طرح و لایحه مؤثر باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان با بیان نقش هدایت گری اساتید و معلمان گفت: استاد هدایت یک انسان خاکی را برای جاودان شدن به عهده دارد تا او به حقیقت و ماندگاری حقیقی برسد،
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سیاسی با تأکید بر ضرورت برگزاری انتخاباتی پرشور، گفت: حضور پررنگ و قوی مردم در انتخابات، عامل اقتدار ایران است و مردم باید در انتخاب دقت کنند تا فردی با تعهد و تخصص به مجلس وارد شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله گلپایگانی نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های انجام شده در حوزه های علمیه خواهران، تحصیل بانوان را امری لازم دانست و افزود: امروز با توجه با اینکه نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغ حوزه علمیه خواهران با تاکید بر این که جهاد علمی و فرهنگی بانوان طلبه، لازمه حراست از ارزش های انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش بنیاد مهدویت مازندران گفت: طلاب به عنوان پشتیبان ولایت فقیه باید خود را مجهز به علم روز کرده و پاسخگوی شبهات موجود در این زمینه باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۳:۳۴    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) قروه گفت: مسئولیت اعمال هر شخصی بر عهده خود است و بر اساس عدالت، هر کس باید بار خود را بر دوش می کشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۳:۰۴    
آقای صفرپور استاد حوزه داشتن بصیرت را زمینه ساز انتخاب آگاهانه دانست و ادامه داد: امروز یکی از وظایف طلاب بصیرت بخشی به آحاد مختلف جامعه است
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۳:۰۴    
مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان گفت: مهمترین ویژگی جهان در دیدگاه اومانیسم انسان مداری و انسان محوری است که در این دیدگاه همه چیز با انسان تعریف می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد جامعه المصطفی در ادامه به وضعیت مطلوب در مطالعات فاطمی پرداخت و گفت: در حالت مطلوب ما باید در چهار بعد به مطالعه زندگی حضرت زهرا(س) بپردازیم که شامل ابعاد قدسی، تاریخی، علمی و جریان سازانه است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه قرآن و حدیث منطقه فدک را نماد امامت دانست و افزود: فدک به عنوان یک سرزمین محدود نباید در نظر گرفته شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۴    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قزوین افزود: باید بار دیگر پای صندوقهای رای رفته و فرد دارای صلاحیت را انتخاب کنیم تا راه را برای نفوذ دشمن و نقشه های شوم آنان ببندیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۴    
خانم کار اندیش استاد حوزه بر ضرورت الگوگیری از اخلاق شهدا تاکید کرد و گفت: جامعه امروز و به ویژه قشر جوان و طلاب برای تاثیرپذیری بیشتر نیازمند بیان ویژگی های اخلاقی و رفتاری شهدا هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وی با طرح این مسئله که تفاوت های بسیار زیادی در دوره امروزه و دوران حضرت زهرا(س) وجود دارد و آیا الگو گرفتن از شخصیت هایی که در آن دوره زندگی می کردند صحیح است یا خیر تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۲:۳۴    
آقای یوسفی استاد حوزه و دانشگاه گراش گفت: معنای عزت احساس افتخار و سربلندی یک ملت از تولیدات داخلی و تاریخ کشور از گذشته تا به حال است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۲:۳۴    
فرمانده سپاه انصار الحسین(علیه السلام) همدان حضور پررنگ در انتخابات را ماموریتی مهم در پیش روی همه دانست و افزود: دشمن تلاش می کند تا مردم حضور فعالی در انتخابات نداشته باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۲:۱۹    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران یزد از افتتاح سه مرکز نیکوکاری در حوزه علمیه خواهران این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
مسئول مرکز تحقیقات زن و خانواده از برگزاری نشست علمی گرامیداشت حضرت زهرا(سلام الله علیها) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۵۶    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد، از برپایی غرفه مدیریت حوزه علمیه خواهران یزد در مسیرهای راهپیمائی 22 بهمن همانند سال های گذشته با هدف معرفی حوزه خواهران و ارائه خدمات دینی و فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۴۱    
امام جمعه شهرستان تویسرکان جامعه مهدوی را جامعه ای پویا، فعال و امیدوار دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) خمینی شهر تصریح کرد: حوزه انقلابی بصیر و عارف به زمانه است و در خصوص هر جریانی اهل ایده و نظر بوده و به وقت مناسب آن را اعلام می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران اصفهان از برگزاری همایش اساتید با حضور حدود 400 استاد حوزه علمیه خواهران این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) گرگان گفت: حضور در صحنه های ملی و انقلابی به مثابه تایید نظام جمهوری اسلامی و در راستای حفظ دین است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۳    
رئیس سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان البرز با بیان اینکه یکی از مسئولیت های مهم بسیج طلاب و روحانیون بحث انقلابی وارد شدن حوزه های علمیه است گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۸    
خدیجه قانعی زارع بیان کرد: اخلاص جوهر اخلاق و پله رسیدن به سعادت است که طلبه می تواند نقش هدایتی و تبلیغی خود را به درستی ایفا کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۸    
معاون امور حوزه های علمیه خواهران کشور طلاب خواهر را دارای تاثیر بسزایی در ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعی فراوانی دارد تا فرصت های ایجاد نشده برای خانم ها که پیش از انقلاب نادیده گرفته شده بود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گارگاه نقد کتاب " ملداش" اولین رمان فقهی، ایده دهنده به طلاب جهت بیان احکام شرعی از طریق داستان گویی در مدرسه علمیه فاطمیه بندپی بابل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) ساری، علوم حوزوی را عاملی جهت پرورش روح و نفس طلاب دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۳    
سرپرست مرکز خدمات حوزه های علمیه استان البرز گفت: سلامت طلاب، روحانیون و پشتیبانی از حوزه های علمیه مهمترین دغدغه مرکز خدمات حوزه های علمیه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان البرز از برپایی غرفه های فرهنگی مدارس علمیه خواهران البرز در مسیرهای راهپیمائی 22 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۴۸    
آقای پورنجاتی نویسنده مجموعه داستان بی خوابی با اشاره به اهمیّت نویسندگی خلاق اظهار داشت: نویسندگی، ارائه انرژی به کمک کلمات است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۳    
حجت الاسلام و المسلمین فرهنگیان استاد حوزه و دانشگاه گفت: مهمترین مسئله و اصلی ترین موضوع برای طلاب ولایتمدار و انقلابی که در رأس امور فرهنگی و تبلیغی کشور هستند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۳    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه بنت الرسول (س) جاسک گفت: بزرگداشت دهه مبارک فجر روشن کننده مسیر نسل آینده و سبب انتقال مفاهیم استقلال و آزادی اسلامی به نسل آینده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۳    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه بنت الرسول(س) جاسک از افتتاح نمایشگاه دهه فجر در سالن اجتماعات مدرسه دخترانه حضرت مریم (س) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۱۸    
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران الزهرا (سلام الله علیها) بندرعباس افزود: تمام تلاش مردم ایران باید انتخاب افرادی شجاع، جوان، درد کشیده و با ایمان برای حضور در مجلس باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۳    
معاون آموزش مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) سیریک گفت: دهه فجر مظهر اقتدار و اتحاد ملی ایران و مشتی محکم بر دهان غاصبان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۳:۳۳    
مدیر مدرسه علمیه کوثر قزوین گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس در حل مشکلات داخلی و بین المللی موثر خواهند بود و امنیت ملت ایران را بیش از پیش تامین خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با تاکید بر نقش موثر طلاب در بصیرت افزایی مردم، بصیرت را شناخت روشن و یقینی از حق و باطل دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۳:۱۸    
آقای ملکی مبلغ حوزه گفت: آنچه امروز دشمنان را با وجود امکانات نظامی و قدرت سیاسی در منطقه زمین گیر کرده است، شهید، شهادت و مادر شهید است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۳:۰۳    
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان قم توجه به درخواست های طلاب را دارای اولویت دانست و بیان کرد: برنامه هایِ مصوب شده شوراها، هم سو با نیازسنجی و دغدغه های طلاب می باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان، امام خمینی(ره) و انقلاب را موجب احیای دین، اسلام و انسان دانست و گفت: امام خمینی(ره) با سیره عملی خود، اخلاق و آداب درست اسلامی و انسانی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ علی سلیمان دوست کارشناس مسائل سیاسی گفت: نماینده اصلح باید دشمن شناس باشد و نحوه دشمنی را بشناسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نگین شهر گفت: حضرت امام(ره) با فعالیت های تشکیلاتی پیروز شد و بستر را برای پیاده کردن احکام و آموزه های دین اسلام آماده کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۷    
مدیر مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان گفت: حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، امید به حرکت، قیام و انتقام سخت از آمریکا را در دل ملت های مظلوم زنده خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اصفهان اظهار داشت: حوزه انقلابی حامی انقلاب اسلامی و مطیع فرامین رهبر انقلاب(مد ظله العالی) است و در اهداف کلان خود در راستای تقویت نظام و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران کردستان یاد آور شد: انقلاب با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه های مختلف ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۷۳ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای با عفو و تخفیف مجازات دو هزار و 315 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قرآن منبعی سرشار از حکمت ها، نکات فلسفی، علمی، اخلاقی و اجتماعی است که به فرموده امیر مؤمنان(ع) هیچ کس در کنار قرآن نمی نشیند مگر اینکه هنگامی که از آن مجلس برمی خیزد یا چیزی بر هدایتش افزوده شده یا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان البرز از برگزاری دوره کوتاه مدت آموزش تکمیلی کتابداری ویژه طلاب کتابدار مدارس علمیه استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور ار سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری قرآن بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۷    
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) کلاردشت بیان کرد: یکی دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی تاسیس و فعالیت های گسترده و موثر حوزه های علمیه خواهران در کشور بوده که برکات بسیاری را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۷    
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: دوره مهارت های عمومی تدریس با حضور 30 نفر از استادان مدارس علمیه خواهران سراسر استان البرز از هفدهم تا نوزدهم بهمن ماه سال جاری در کرج برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان از بازدید بیش از 300 نفر از غرفه حوزه علمیه خواهران استان کرمان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) کلاردشت گفت: زنان مسلمان در انقلاب اسلامی شخصیت و هویت خود را به دست آورده و به مقام و منزلت والای خویش رسیدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(سلام ا... علیها) گرگان گفت: حضور پرشکوه هر ساله مردم در راهپیمایی 22 بهمن مظهر عزم و اراده ملی ایران و باعث خنثی شدن توطئه های دشمن است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خانم زهرا عسگری استاد حوزه گفت: ولایت فقیه به منزله شاخصه و برج مراقبت انقلاب اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) آمل گفت: رسالت حوزه های علمیه، تربیت نیروی ارزشی و انقلابی بر اساس کرامت انسانی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۲    
معاون امور حوزه های علمیه خواهران در دیدار با کادر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: طلاب در ایجاد تمدن نوین اسلامی نقش بسزایی دارند
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۲    
مدیر حوزه علمیه خواهران یزد، انقلاب اسلامی ایران را الگویی موفق برای کشورهای منطقه و جهان اسلام و عامل حرکت و تحول در سطح جهان دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۲    
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، ساختن جامعه ای در تراز انقلاب را از وظایف بانوان دانست و تحقق این امر را با تربیت فرزندانی همچون سردار شهید سلیمانی همراه دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خانم آقاپور استاد حوزه گفت: موقعیت امروز انقلاب همانند شرایط جنگ احزاب در زمان پیامبر(صلی الله علیه و آله) است که همه دشمنان اسلام در مقطعی تصمیم به ریشه کن کردن اسلام گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های استکباری با سیاه نمایی اوضاع داخلی مملکت سعی درسست کردن ملت ایران دارند تا آنها را از حضور در صحنه های متعدد انقلاب باز دارند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: شهدا زنده اند و به دیگران درس می دهند که شما هم مسیر ما را طی کنید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایطی که دشمن خواب و خیال هایی در سر دارد، همگان باید عاقلانه فکر کنند و با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات دوم اسفندماه دشمن را مایوس کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جوادی آملی با دعوت از آحاد مختلف مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن، بیان داشتند: در راهپیمایی 22 بهمن به لطف الهی همه ما شرکت کنیم و این را حق و وظیفه خود بدانیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در طول دوران پس از انقلاب اسلامی هر جا که دشمن اقدامی جاهلانه و بی خردانه علیه اسلام، انقلاب و نظام انجام داد پاسخی محکم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان پیام 22 بهمن را نشان دادن وحدت و اتحاد ملت شریف ایران به جهانیان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۹۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت روحانی خدوم حجت الاسلام آقای طبرسی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برپایی مجالس یادبود شهدای مقاومت بیداری مردم و یادآوری وظایف شان نسبت به نظام، انقلاب و ولایت را به ارمغان می آورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۶۵ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز بیعت تاریخی همافران ارتش با حضرت امام خمینی رحمه الله در نوزدهم بهمن ماه 1357، فرماندهان، خلبانان و جمعی از اعضای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۷    
اولین نشست مرحله دوم از سلسله نشست های تخصصی با عنوان آسیب شناسی مسائل اجتماعی زنان و خانواده با عنوان علل و پیامدهای بحران جمعیت در ایران برگزار شد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز وحدت در تمدن اسلامی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: رمز تداوم انقلاب اسلامی در تبعیت از ولایت فقیه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۷    
مدیر مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل گفت: زنان باید رسانه های هوشمند در جهت اهداف نظام باشند تا بتوانند صدای انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برساند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۷    
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران گفت: برای شناخت مسیر ولاتمداری باید به سلاح علم، بینش، مهارت و روش مجهز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس گفت: حوزه های علمیه در طول عمر انقلاب، دستاوردهای قابل توجهی در راستای نهادینه کردن گفتمان انقلاب اسلامی و تربیت مدیران لایق و انقلابی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: امروز تمام ملت های آزادیخواه به دنبال بهره برداری از الگوهای جمهوری اسلامی ایران برای دگرگون سازی ساختار و قدرت صهیونیسم است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی علی اباد کتول، امنیت و آرامش جامعه را مرهون ایثار و از خودگذشتگی خانواده های شهدا دانست و گفت: نقش خانواده های شهدا به ویژه مادران و همسران آنان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه حضرت نرجس خاتون(س) دولت آباد گفت: نهایت دینداری رضایت خداوند است و بزرگان دین مقام رضا را به سه دسته رضایت مذموم، رضایت غیرممکن و رضایت ممدوح تقسیم کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...