پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۳۷Feb 2018 22

حوزه علمیه خواهران (kowsarnews.ir)

  ۵ ساعت پیش    
آیت الله سید مجتبی نورمفیدی گفت: حضرت زهرا(س) مجمع فضایل است، شخصیتی است که حقیقت کمال انسانی را در خود مجسم نموده است. کسی می تواند مسلمان تر باشد که با این فضیلت ها بهتر پیوند برقرار نماید.
  ۷ ساعت پیش    
طی گفتگوئی با مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری تنکابن، فعالیتهای قدیمی ترین مدرسه علمیه خواهران مازندران تشریح شد.
  ۷ ساعت پیش    
خانم شیخ نسب همکار پژوهش مرکز مدیریت خواهران گفت: ولایت فقیه، تئوری مدیریت الهی در جهان بشریت است.
  ۷ ساعت پیش    
"خانم سمانه بیاری" گفت: وجود مقدس حضرت زهرا(س)، سیره، رفتار و گفتار ایشان برای تمامی زنان مسلمان مایه مباهات و اسوه کامل است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام ناصر صبوری گفت: حضرت زهرا(س) با رمز توحید، به قرب الهی رسیده است. لذا رضای حضرت زهرا(س) رضای خدا و غضب او، غضب خدا است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
پژوهشگر خانواده اذعان داشت: انگیزه در ازدواج، اگر غیر الهی و مادی باشد برای زندگی مشترک کفایت نمی کند چرا که تنها بعد مادی زندگی را در برمی گیرد
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱    
مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم نشست تخصصی فرق و مذاهب را با سخنرانی دکتر علی اکبری استاد حوزه و دانشگاه در جمع اساتید، طلاب، و بانوان این شهر برگزار نمود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱    
به مناسبت ایام الله دهه فجر و سوگواری حضرت زهرا(س) نشست سیاسی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی صفایی در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) شهر انبارالوم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱    
حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر فضیلت گفت: امام خمینی(ره) جامعه منسجم و پویا را جامعه دارای اتحاد می داند، چنین جامعه ای می تواند در مقابل آسیب ها ایستادگی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱    
خانم سیده نفیسه حسینی واعظ بیان کرد: اگر یاد خدا در زندگی از بین برود و کم رنگ شود، انسان آسیب پذیر می شود. و از همین ناحیه است که سایر انحرافات شروع می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
یه همت مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) گله دار نشست اخلاقی به مناسبت ایام فاطمیه با حضور حجت الاسلام حبیب الله فرحزاد کارشناس مسایل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷    
مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران طی بیانیه ای اعلام کرد: یوم الله 22 بهمن، روز وفای به عهد و حفظ استقلال و آقایی ملت بزرگ ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۱:۵۹    
مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) ویژه بانوان در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۱:۴۴    
استاد حوزه گفت: نهضت فاطمی باید مانند نهضت عاشورا جهانی شده و ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) به بانوان امروز جهان که در دام استکبار گرفتار بوده و ماهیت و هویت خود را ازدست داده اند معرفی شود تا زنان در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۱:۴۴    
طی نشستی احکام مرتبط با وضو با حضور یکی از استادان حوزه علمیه خواهران برای بانوان زائر و مجاور آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) تبیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۱:۴۴    
محفل ختم نیم جزء از قرآن کریم در رواق حضرت خدیجه(س) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۳    
رهبر انقلاب حرکت به سمت اشرافی گری، دل سپردن به طبقات مرفه به جای توجه به مستضعفان و اعتماد به خارجی ها به جای تکیه بر مردم را نمونه های حرکت ارتجاعی خواندند و خواستار هوشیاری مدیران و نخبگان شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸    
مدیر موسسه ترجمان وحی در رابطه با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب دین در شهر قم گفت: قم مکان بهتری برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب دین نسبت به سایر شهرهاست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸    
مشاور پارلمانی قوه قضاییه با تأکید بر ضرورت افزایش کتابخوانی در جامعه خاطرنشان کرد: نویسندگان باید در آثار و کتاب های خود نوآوری و خلاقیت داشته باشند تا بتوانند مردم را به کتاب و کتاب خوانی جذب کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸    
سرهنگ صادقی بهمنی با اشاره به اینکه مبلغان عامل پایداری انقلاب اسلامی هستند، گفت: طلاب باید بصیرت خود را نسبت به مسائل سیاسی افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۳    
جشنواره استانی کتاب یار در حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان جهت تقدیر از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی و طرح سیر مطالعاتی، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳    
حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی گفت: دشمن شناسی و امام شناسی از ویژگی بارز حضرت فاطمه زهرا علیها السلام است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۳    
مبلغ حوزه گفت: امروزه فاطمیه در بلاد شیعه احیا شده است؛ شیعه باید محکم تر کلام حضرت زهرا(س) را بفهمد تا به ایشان معرفت پیدا کند. ما تا فاطمیه شناس نشویم ظهور را نمی فهمیم و درک نمی کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۳    
برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در مدرسه دبیرستان الزهرا(س) گله دار به مناسبت دهه فجر و با همکاری مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۳    
نشست پژوهشی باعنوان اهمیت و اخلاق پژوهش در جمع طلاب و استادان مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۳    
کارگاه پژوهشی مهارت جستجوی منابع علمی در فضای مجازی با حضور طلاب پایه دوم مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۸    
نشست هم اندیشی با حضور استادان راهنمای تحقیقات پایانی و معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار در این مدرسه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۸    
معاونت پژوهش مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار اقدام به برگزاری نمایشگاهی ازتحقیقات پایانی طلاب فارغ التحصیل این مدرسه نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۸    
نمایشگاهی از کتب دفتر انتشارات بهاردلها شهر قم در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۸    
کارگاه مهارت شناسایی و شیوه های دسترسی به منابع مرجع با حضور طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۳    
به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار دو فراخوان پژوهشی با موضوعات مختلف برای مدارس علمیه خواهران استان فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۳    
مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مهارت جستجوی منابع علمی در فضای مجازی نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۳    
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار گفت: یکی از مهم ترین عوامل بدحجابی، ضعف ایمان و معنویت است که باعث ضعف حیا می گردد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۸    
به منظورآگاهی و بهره گیری هر چه بیشتر طلاب از تحقیقات پایانی طلاب فارغ التحصیل، خانم طیبه آذرکردار طلبه پایه سوم مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار به تشریح تحقیق پایانی یکی از طلاب فارغ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۸    
به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار جلسه مطالعه عمومی برای تمامی طلاب این مدرسه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۸    
نشست پژوهشی با هدف بررسی مشکلات پژوهشی و ارائه راهکارها با حضور معاون پژوهش و طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) گله دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۸    
کارگاه آموزشی روش مقاله نویسی باحضور خانم عبدالله پور در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) گله دار برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۸    
امام جمعه گله دار با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حادثه تاریخی است نه یک حادثه منطقه ای، گفت: در جنگ تحمیلی همواره امام خمینی(ره) اتکای به عاشورا و امام حسین(ع) داشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۹    
امام جمعه شهر گله دار گفت: سبک زندگی، مجموعه ای از طرز تلقی ها، ارزش ها و شیوه های رفتاری است که به زندگی ما سمت و سو می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۹    
کرسی آزاداندیشی با موضوع: فتنه گران؛ عامل فتنه یا بازی خوردگانِ دشمن؟ باحضور طلاب مدارس علمیه خواهران فاطمیه(س) ارسنجان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۴    
نشست دانش افزایی معارف فاطمی با حضور 110 نفر از استادان، مسئولان، مبلغان و طلاب خواهر، در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) داراب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
خانم ربابه حلاجی خبر داد: نمایشگاه از عرش تا فرش با موضوع نماز شب به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) در مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
معاون فرهنگی - تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان از برگزاری نشست های دانش افزایی فاطمی در مدارس علمیه خواهران این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
خانم سکینه رفیعی نژاد بیان داشت: مطالعه برای کسب دانش باید به گونه ای باشد که دیدگاه و نگرش ما را نسبت به موضوع تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به اینکه کرسی های آزاد اندیشی از جدی ترین مطالبات رهبر فرزانه ی انقلاب است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
حضرت آیت الله جوادی آملی با تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها اذعان داشتند: هرگز از علم فاصله نگیرید، تا نفس می کشید درس و بحث را ادامه دهید، فاطمیه نباید فقط به اشک و گریه بگذرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
بعد از انقلاب شاهد اتفاقات خوبی در امر قلم و نوشتن در کشور هستیم و امیدواریم بیش از این شاهد اتفاقات خوبی در این عرصه باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
مبلغان باید از تواضع در برابر مردم هراسی به دل راه ندهند و محتوای سخنرانی ها نیز باید منطقی و دقیق باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که با توسل به قرآن و نهج البلاغه است که انسان به رشد فکری و عقلی می رسد گفتند: نهج البلاغه کتاب حقوق بشر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اهمیت مسئله وحدت، گفتند: اگر وحدتی که در مسئله راهپیمایی حاصل شد، در مابقی مسائل کشور نیز همینگونه باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۹    
خانم سلطان عباسی گفت: از ارکان اساسی حفظ اسلام و انقلاب اسلامی، خواهران طلبه هستند و نقش آنان در پیشبرد اهداف این انقلاب شکوهمند غیرقابل انکار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۹    
خانم شمسی طاهری تصریح کرد: با توجه به نقش مؤثر زنان در استحکام خانواده و تربیت فرزندان، حوزه های علمیه بستر مناسبی برای تربیت بانوان متعهد و متدین می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۸    
خانم نرگس شریف حسینی گفت: دین مقدس اسلام برای علم و دانش، ارزش فراوانی قائل است و آن را شرط لازم برای سعادت مرد و زن می داند. لذا بدین خاطر است که طلب علم فریضه دانسته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸    
آیت الله سید کاظم نورمفیدی بیان داشت: انسان های مومن هدفشان رسیدن به راه انبیاست، به مصداق آیه 36 از سوره مبارکه نحل راه انبیا دعوت به سوی خدا و دوری از طاغوت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۸    
دوره کارگاهی _آموزشی تربیت مبلغ با متدهای نوین در مدرسه علمیه خواهران معصومیه(س) شیراز با هدف شناخت شیوه های نوین سخنرانی و تبلیغ با حضور طلاب، دانش آموختگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۲:۲۸    
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه حوزه های علمیه هیئت امنای دین هستند گفت: علما و حوزه های علمیه حافظان دین هستند و باید در مسیر پیامبر و معصومین (ع) حرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۳    
سردار منتظرالمهدی گفت: جنس امنیت اجتماعی وفاقی است و اساسا بر پایه نظارت اجتماعی، قضاوت اجتماعی استوار خواهد بود و باید در نظر داشته باشیم که پاسبان و حریم بان امنیت اجتماعی، خود مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۸    
آیت الله سید کاظم نورمفیدی بیان کرد: فردی که وارد حوزه می شود، باید به عنوان مبلغ دین خدا و مروج آن باشد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۸    
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان از برگزاری دوره توجیهی آئین نامه، تحقیقات پایانی و پایان نامه ویژه معاونان پژوهش و اساتید راهنما مدارس استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۳    
حجت الاسلام والمسلمین سید امیر بهادر کارشناس دینی در جمع طلاب مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول گفت: وظیفه امروز هر طلبه روشنگری است که علت شهادت حضرت فاطمه(س) نیز به دلیل روشنگری و دفاع از ولایت بوده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۸    
خانم لیلا کابوسی گفت: دوره آموزشی طرح ملی بیان (یاوران نماز) با همکاری ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۸    
نشست پژوهشی در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا(س) بیدگل با حضور خانم فاطمه لطف آبادی معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهرا(س) بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۸    
معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(س) بیدگل نشست اخلاقی با موضوع کینه توزی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۸    
نخستین همایش تخصصی احیاء فرهنگ خمس با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در آمفی تئاتر مدرسه علمیه خواهران الزهراء بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
مدیر حوزه های علیمیه خواهران کشور گفت: به نظر می رسد عمده ترین بخشی که مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و مدارس علمیه خواهران سراسر کشور می تواند به نیروی انتظامی کمک کند در مسئله گفت وگو، مذاکره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه خواهران حضرت آمنه(س) نشست فاطمه شناسی در این مدرسه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۳    
معاون فرهنگی - تربیتی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا پارسیان استان هرمزگان از فراخوان مسابقه دلنوشته ای به رهبری در این مدرسه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۳    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادی و امنیت امروز کشور مدیون خون شهیدان انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۳    
نشست فرهنگی با عنوان شخصیت شناسی حضرت زهرا(س) در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۸    
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان وبلوچستان که در تاریخ 16 بهمن 96 برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در زاهدان منتشر شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۵۸    
به مناسبت ایام الله دهه فجر، نشست علمی با محوریت انقلاب اسلامی، وحدت ملی و حکومت جهانی حضرت مهدی با حضور آقای هژبری کارشناس سیاسی، در مدرسه علمیه خواهران حضرت سیدالشهدا (ع)یزد، برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۵۸    
نشستی با موضوع علل گوشه گیری و کم رویی در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) شهرستان نقده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۵۸    
نشست فرهنگی به مناسبت ایام فاطمیه و ایام پیروزی انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) نقده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
جلسه هم اندیشی با محوریت "انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی" با حضور استاد آبایی ، کارشناس دینی در مدرسه علمیه خواهران حضرت سیدالشهدا (ع) یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) نقده در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
حوزه علمیه خواهران، بهترین ظرفیت و مکان برای رشد و تعالی بانوان جامعه می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
همایش اعزام مبلغان طرح امین به مدارس، با حضور امام جمعه جمعه نقده، در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) شهرستان نقده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۲۸    
اولین دوره مسابقات کتابخوانی مشترک مراکز حوزوی با طلاب ایرانی و غیر ایرانی برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۳    
به همت مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) اردکان، مراسم سخنرانی به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع طلاب و خواهران پایگاه امام جواد(ع) این شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی قره چایی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۳    
به همت کارگروه کودک و نوجوان واحد دانش آموختگان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، مراسم گرامیداشت ایام ا.. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۳    
به همت مرکز تخصصی خواهران فقه و اصول فاطمه الزهرا (س) اردکان، به مناسبت ایام الله دهه فجر، مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه امام خمینی (ره) ویژه طلاب و اساتید برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۳    
به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه، چهارمین روز از مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۳    
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران یزد بیان کرد: جهت ارتقاء توان علمی طلاب هر ساله المپیاد علمی در مرحله مدرسه ای، استانی و کشوری برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۱:۵۸    
کارگاه علمی افزایش جمعیت به منظور ارتقای سطح طلاب در امر فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ افزایش جمعیت با حضور جمعی از طلاب و مبلغان بسیجی، امروز در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س فسا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۱:۵۸    
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان فارس ضمن ابراز خرسندی از اعلام نتایج دوره جشنواره بانوی کرامت، گفت: استان فارس امسال رتبه سوم جشنواره بانوی کرامت را در کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۸    
چهارمین کارگاه آموزش قرائت صحیح قرآن و نماز در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) فسا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۳    
مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) شیراز ایام الله دهه فجر را تفسیر عینی آیه إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم دانست و اضافه کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۳    
برگزاری نشست پژوهشی به مناسبت دهه فجربا محوریت ولایت فقیه چرا و چگونه؟ وظایف و اختیارات رهبری با حضور استادان،مسئولان و طلاب در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) داراب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۳    
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها کیش از حضور خانواده شهید انرژی هسته ای داریوش رضایی نژاد در جمع اساتید و طلاب این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۳    
خانم "زهرا صدیقی" گفت: یکی از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی ایران، تاسیس حوزه های علمیه خواهران بوده است که این امر نهادینه شدن علوم دینی توسط خواهران طلبه در جامعه را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۸    
کارگاه آموزشی نرم افزارهای جامع التفاسیر و جامع الاحادیث در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا پارسیان استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۸    
مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه سلام الله علیها از برگزاری جلسه نقد کتاب با حضور طلاب این موسسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۸    
سرهنگ حمید رضا بهمن نژاد گفت: حرکت انقلاب، یک حرکت پیش رونده است و حفظ روحیه انقلابی از وظایف امروز است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳    
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی گفت: یکی از مهمترین وظایف حوزه های علمیه خواهران و برادران، کمک کردن به تحقق انقلاب نهایی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۸    
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها بندرعباس از برگزاری دوره مقدماتی آموزش مداحی در این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۸    
معاون فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها بندرعباس از برگزاری دوره مقدماتی آموزش نظامی در این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۸    
معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه س بندر عباس گفت: به مناسبت ایام فاطمیه؛ دومین نمایشگاه تصویری- محتوایی حکایت امّ ابیها در این موسسه آموزش عالی حوزوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸    
آقای دکتر محمد حکیمی ابراز کرد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان بزرگترین دستاورد برای جامعه مسلمان هاست که به رهبری امام خمینی(ره) بدست آمد و دارای ماهیت فرهنگی- معنوی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸    
به همت مدرسه علمیه خواهران حضرت خدیجه(س) شهرستان سیریک استان هرمزگان، همایش نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی در روستای روتان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۸    
خانم شیخی نسب گفت: پرهیز از پراکنده خوانی و سوق دهی به سمت مطالعات موضوعی و هدفمند از اهداف و اقدامات معاونت پژوهش است.
مشاهده نتایج بیشتر...