شنبه ۲۸ مردادساعت ۰۶:۳۹Aug 2017 19

لاهیگ (lahig.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۰    
برنامه آموزش و آشنایی کودکان با شغل محیط بانی در روز سه شنبه 24 مرداد 96 توسط کارگروه آموزش و با همکاری کارگروه فرهنگی هنری موسسه دوستداران سیاهکل برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۱:۰۲    
علی قیچی وند یکی از مربیان فوتبال کشورمان معتقد است علت بحران های گاه و بیگاه فوتبال ایران در طی سال های گذشته، نبود پایه فکری و اصولی برای فوتبال پایه است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۲    
سعیدآگشته، شهردار لاهیجان عصر روز گذشته (21 مرداد) در مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تئاتر شهروند لاهیجان اظهار کرد: تئاتر یکی از زبانهای هنری در انتقال فرهنگ و شناسایی دردهای جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۲    
سیدغلامرضا فلسفی
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۳    
شاهین جهانگیری
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۱:۳۵    
همایش شهرستانی تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه با حضور رییس اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل ، نماینده محترم لاهیجان و سیاهکل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۵    
در شهرستان لاهیجان در سال جاری خیرین بیش از 30 میلیارد ریال به آموزش و پرورش کمک می کنند که از ظرفیت های خوب این شهرستان به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۵    
استاندار گیلان در حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواستار حمایت دولت برای رفع مشکلات پسماند استان، رفع آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود رشت و تالاب انزلی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۵    
حجت السلام بازدار با اشاره برگزاری این همایش پس از 30 سال به همت اداره اوقاف و امور خیریه و هیات امنا بقعه ابراهیم تورار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۰:۲۵    
باید علاوه بر تولید محصولات کشاورزی در زمینه فراوری این محصولات نیز برنامه ریزی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۰:۲۵    
مهمترین رسالت بهزیستی حمایت از اقشار آسیب پذیر و در معرض آسیب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۰:۲۵    
استاندار گیلان با اشاره به تاثیر بیکاری در بروز ناهنجاری های اجتماعی گفت: همه قوا باید در رفع بیکاری به کمک دولت بیایند و نقش خود را در اشتغالزایی ایفا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۵    
طرح سوال از شهردار لنگرود با درخواست 5 نفر از اعضای شورای شهر لنگرود در آخرین جلسه این شورا وصول و صبح امروز (یکشنبه) به دست رضا کحالی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۵    
نه تنها فریدون بلکه تمام کسانی که در جمهوری اسلامی مسئولیت دارند باید بدانند که در برابر قانون پاسخگو هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۵    
یک پروفسور مطرح دانشگاه کلمبیا پیش بینی کرد ترامپ به دلیل بحران های پیش آمده از سوی پسر و دامادش مجبور به استعفا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۵    
تلویزیون سی. بی. اس. نیوز آمریکا روز شنبه با پخش گزارشی درباره درگذشت مریم میرزاخانی، گفت که نام این نابغه ریاضی ایرانی مایه شرمساری فرمان منع سفر ترامپ علیه شهروندان ایرانی و پنج کشور دیگر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۵    
همه باید به یک دیگر کمک کنیم و هنر ما در کمک کردن است، اگر رای نیاوردیم نیز با وفاق و همدلی و دادن مشورت به فکر توسعه شهر و روستای خود باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۵    
فرمانده نیروی انتظامی گیلان جاده های غیراستاندارد را یکی از مشکلات بزرگ بسیاری از روستاهای استان دانست و گفت: باید هر چه در توان داریم، برای حل این معضل انجام بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۵    
استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت حمایت از کشاورزان به ویژه برنج کاران گیلانی گفت: تا زمان برداشت و توزیع برنج داخلی، واردات برنج متوقف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۳۴    
فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف بیش از 20 کیلو گرم حشیش در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۳۴    
شنیده های موثق از کشف تخلف سازمان دهی شده در نوبت صبح امروز کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۴:۳۵    
جابر زمانی جلیسه
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۴:۳۵    
فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از کشف جنازه یک زن 26 ساله و جسم بیهوش مرد 27 ساله در یک چادر مسافرتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۴:۳۵    
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت اقتصادی کشور نیازمند تحول بنیادی است، گفت: باید فرهنگ کار و کارآفرینی در کشور به ویژه در میان جوانان نهادینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۵    
مدیرعامل آبفای گیلان گفت: با احداث مدول دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان که طی یکسال و نیم آینده به بهره برداری می رسد ظرفیت تولید آب تصفیه خانه بزرگ آب گیلان روزانه به شش هزار لیتر در ثانیه می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۵    
استاندار گیلان گفت:دکتر لاریجانی به منظور بررسی مهمترین مسائل و مشکلات استان در نشست شورای اداری فردا شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۵    
در سال 87 با توجه به گرمای هوا توانستیم تعرفه برق گیلان را از حالت معمولی به مناطق گرمسیری 4برسانیم ،اما تبدیل این تعرفه به مناطق 3گرمسیری وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۲    
الحسینی در ادامه تاکید کرد که اسرائیل و عربستان هر دو از نرمال شدن مناسبات با هم سود می برند. اسرائیل از زمان تاسیس این رژیم به دنبال متحد در این همسایگی خود است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۲۲    
سخنگوی شورای اسلامی شهر گفت: متأسفانه به دلیل نگاه نامهربانانه برخی از مسئولین استانی، تلاش چندین ساله شورا و شهرداری لاهیجان بی ثمر و باعث فرار سرمایه گذاران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۲۲    
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: بانک کشاورزی نام خود را عوض کند، چرا که این بانک تنها کاری که نمی کند دادن تسهیلات به کشاورزان و فعالان این بخش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۲۲    
جانشین سپاه قدس گیلان گفت: راهپیمایی حجاب و عفاف با حضور خواهران گیلانی و سایر اقشار مختلف مردم، 21 تیرماه در سراسر استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۲۲    
پیمان اسدی، با توصیه خودداری از پوشش لباس های ضخیم برای پیشگیری از گرمازدگی اضافه کرد: در صورت قرارگرفتن برای مدت طولانی در معرض تابش آفتاب یا در یک محیط گرم و قبل و بعد از ورزش بیشتر مایعات استفاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۲۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف 27 کیلوگرم تریاک در شهرستان لاهیجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۲    
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت:آمارهای اقتصادی از جمله اطلاعات آماری است که پیوسته مورد توجه مسئولان دستگاه های برنامهریزی، پژوهشی و تحقیقاتی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۲    
رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان گفت: جشن گلریزان کتاب به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان برای نخستین بار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۲    
مرحله اول این رزمایش شامل برنامه ریزی و طراحی از نیمه اول فروردین ماه امسال آغاز و مرحله دوم آن با برگزاری جلسه توجیهی و آغاز رزمایش در ساحل اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۲    
معاون فنی اداره کل دامپزشکی گیلان گفت: برای ایجاد مرکز پرورش زالو در شهرستان ها متقاضی داریم.معاون فنی اداره کل دامپزشکی گیلان گفت: برای ایجاد مرکز پرورش زالو در شهرستان ها متقاضی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۲    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان از کسب رتبه نخست گیلان در جذب تسهیلات پرورش ماهیان خاویاری در مناطق روستایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۲    
دوره آموزشی با عنوان فرآیند تکمیل و تصمیم گیری در شوراهای شهرهای لاهیجان ،رودبنه،املش و رانکوه به میزبانی شهرستان لاهیجان در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۷:۲۲    
اولین نشست خبری اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل در جوار آستان مقدس امامزاده سید جلیل سطلسر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۴۷    
ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان از برگزاری نخستین جشنواره گلریزان کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۴۷    
اعضای جدید شورای اسلامی شهر لاهیجان با فرماندار شهرستان دیدار کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۷    
هواشناسی روند افزایش دما در گیلان تا پایان هفته؛ بیماران قلبی و ریوی مراقب باشند
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۷    
تعداد 9 فیلم کوتاه از انجمن سینمای جوان لاهیجان به بخش مسابقه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر استان البرز راه یافتند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۷    
استاندار گیلان در بازدید از خبرگزاری ایلنا از عملکرد این خبرگزاری به ویژه در استان گیلان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۷    
حجت رفیع پرهیزکار
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۷    
یک منبع آگاه با بیان اینکه 2 نفر به اتهام تبلیغ علیه نظام در لاهیجان دستگیر شده اند اظهار داشت: این افراد با جریان ضدانقلاب هماهنگ بوده و در فضای مجازی و حقیقی با خدشه وارد کردن به اموال عمومی برعلیه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از برگزاری اولین دوره ی آموزشی توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۸    
وزارت علوم درباره عدم تایید بعضی رشته محل های دانشگاه آزاد اعلام کرد: موضع وزارت علوم، همواره حفظ کیفیت آموزش عالی بوده و طبعاً در اجرای قانون تحت تاثیر القائات غیر واقعی قرار نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۸    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی عاملان انتشار اکاذیب و مطالب موهن علیه مقامات رسمی در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۹    
عصر دیروز مهندس اسلامی فرماندار محترم شهرستان سیاهکل به همراه جمعی از اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی شهرستان سیاهکل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۹    
در پی در گذشت مرحومه مغفوره "مریم خانم کشاورز"والده شهید والامقام، شهید سیدمیری میرحسینی دیلمانی، فرماندار سیاهکل با ارسال پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۹    
معاون اول رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان گیلان باتاکید بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی گفت:همه دستگاه هاونهادها در همه سطوح باید نقش وسهم خود در اجرای اقتصاد مقاومتی را مشخص کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۹    
استاندار گیلان درحضور معاون اول رئیس جمهور خواستار توجه جدی دولت به ظرفیتهای گردشگری گیلان شدو گفت:استان های شمالی باید به لحاظ میزبانی از گردشگران در مسائل مختلف با نگاهی ملی دیده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۹    
مدیرعامل موقت باشگاه سپیدرود رشت گفت: مذاکره با گروه های مختلف برای واگذاری سپیدرود ادامه دارد و امیدوارم قبل از شروع لیگ این واگذاری انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۹    
جابر زمانی
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۹    
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیلان رتبه 10 در سرمایه گذاری را دارد، گفت: هزار و 100 واحد صنعتی استان در دست تکمیل و بهره برداری است که با بهره برداری این واحدها 50 هزار شغل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۶:۵۵    
کشور ما الان دچار بیماری سرطان شده است. این سرطان دارد از درون کشور را ویران می کند. هیچکس هم به فکر درمان این سرطان نیست. این سرطان به نظرم بدخیم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۶    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از مسافران و گردشگرانی که به مناسبت تعطیلات عید فطر در استان حضور دارند، خواست بازگشت از سفر را به روز پایانی هفته موکول نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لاهیجان با اشاره به حضور چشمگیر مسافران در این شهر به مناسبت تعطیلات عید فطر، از شهروندان و گردشگران خواست برای مدیریت ترافیک شهری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۶    
رییس اداره هواشناسی شهرستان لاهیجان گفت:بیشترین بارندگی های 24ساعت گذشته گیلان در شهر لاهیجان اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۶    
اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به منظور بازدید و افتتاح چند پروژه، فردا به مدت دو روز به استان گیلان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۱:۲۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه یکی از علل مرگ و میر جوانان سوانح ترافیکی و تصادفات می باشد،گفت: حوادث و ترافیک جاده ای اولین علت مرگ و میر جوانان در گیلان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۷    
نشست هم اندیشی اعضای اصلی ستاد مرکزی دکتر روحانی شهرستان سیاهکل با حضور سید احمد حسینی رییس ستاد روحانی در گیلان ، در محل فرمانداری سیاهکل برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۷    
در شرایطی که سرطان و بیماری قلبی تا چند سال پیش ممکن بود برای شما نگرانی بزرگی محسوب نشوند، اما با عبور از مرز 40 سالگی خطر ابتلا به این بیماری ها نیز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۷    
فرماندار لاهیجان طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و طلیعه ماه شوال را به همه مسلمانان جهان، هم میهنان عزیز بویژه مردم شریف و متدین شهرستان لاهیجان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۹:۲۷    
ایشان با ابراز امیدواری برای تشکیل هرچه زودتر دولت جدید، گفتند: با توجه به نام امسال، دولت جدید باید کارهای بزرگی را با کمک مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۰    
ه مناسبت حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر از سوی رییس اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل پیامی برای شهروندان منتشر نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۰    
استاندار گیلان در نشست صمیمی با خانواده بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت : با یاری دادن دولت برآمده از انتخابات دست در دست هم برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۰    
فرماندار سیاهکل گفت: احضار غیر قانونی و بدون مصداق بنده و برخی دیگر از فرمانداران در سراسر کشور به دادگاه نوعی هجمه و تخریب دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰    
بیانیه شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان های رودسر و املش در محکوم نمودن اهانت به رییس جمهور در روز قدس به گزارش " لاهیگ " شرح این پیام به این شرح منتشر شده : بنام خدا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۲:۵۰    
نماز جمعه این هفته لاهیجان پس از برگزاری راهپیمایی روز قدس به امامت حجت الاسلام احمدعبدالله زاده پاشاکی در مسجد جامع این شهر و خیابان های اطراف با حضور نمازگزاران روزه دار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۱:۲۰    
زکات فطره برای پر کردن خلاء فقر در جامعه محسوب می شود و شرط آن روزه داری نیست و افراد غیر روزه دار نیز باید زکات فطره خود را پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۰    
به مناسبت ماه مبارک رمضان، جمعی از استادان، نخبگان علمی و پژوهشگران دانشگاه ها، عصر چهارشنبه با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۰    
استاندار گیلان در نامه ای خطاب به شهرداران سراسر استان تاکید کرد هیچ گونه کوتاهی وقصوری در پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه ها قابل پذیرش نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۰    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان با بیان اینکه قرآن جدا از معنا و تعابیر شیرینی که در خود دارد دارای تفسیر نیز هست، گفت: تفسیر، درک اعجاز و رمز قرآن مجید است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۰    
اولین خوشه های برنج در مزرعه ای به وسعت یک هکتار در روستای کلشتاجان این شهرستان نمایان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۰    
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیش از 130 اقدام و توطئه ناکام علیه جمهوری اسلامی ایران توسط دشمنان نظام گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۰    
فریبرز سعیدی کیا (دبیر ستاد مرکزی دکتر روحانی در گیلان) در واکنش به اظهارات محمود شکری (نماینده تالش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۰    
استاندار گیلان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت : عملیات موفقیت آمیز موشکی سپاه پاسداران به مراکز پشتیبانی گروه تروریستی داعش گامی بزرگ برای مبارزه با ترویسم است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۰    
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: فعالیت شرکتهای هرمی و شبیه به آن درایران ممنوع و برابر قانون جرم تلقی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۰    
رئیس سازمان بهزیستی بابیان اینکه 1600 متقاضی فرزندخواندگی وجود دارد، گفت: سیاست ما این است که در اسرع وقت کودکان رابه خانواده ها واگذار کنیم و برای واگذاری فرزند به زنان مجرد هم اجازه صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۰    
معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان گفت: برخورد با مشمولان غایب با اعمال محدودیتهای اجتماعی تشدید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۰    
سخنگوی دولت تاکید کرد: اگر 29 اردیبهشت به عنوان نماد ملی نام گذاری شود، پاسخ سپاه پاسداران نمادی از اقتدار ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۲:۴۵    
جلسه ستاد بزرگداشت روز قدس به ریاست مهندس اسلامی فرماندار سیاهکل در محل فرمانداری سیاهکل بر گزار شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۵    
مردم نوعدوست استان در شب های قدر امسال، 2 هزار و 54 واحد خون اهدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۵    
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از احتمال رعد و برق و وقوع رگبار باران در برخی نقاط استان از فردا (سه شنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۵    
شهردار لاهیجان گفت: نخستین دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه تاکسیرانان این شهر بمنظور تقویت زیرساخت های گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۲۱:۱۵    
پروفسور مجید سمیعی درتاریخ 29 خرداد 1316 در شهر تهران و در خانواده ای فرهیخته اهل رشت چشم به جهان گشودند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۵    
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با تاکید بر این که صنف چایخانه ها تنها مجوز عرضه چای را دارند، گفت: هیچ کدام از قهوه خانه ها جواز عرضه قلیان را ندارند
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۵    
جمعی از خانواده های شهدای مرزبان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، به همراه جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و وزارت اطلاعات با رهبر انقلاب دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۵    
دانشمندان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در تازه ترین مطالعه خود دریافتند، بهداشت ضعیف دهان و دندان و مسواک نزدن، با بیماری های قلبی عروقی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل دامپزشکی استان گیلان با بیان اینکه کشتار در کشتارگاه های سنتی ممنوع و برای آن جرم تعیین شده و باید از کشتار در مناطق ییلاقی پرهیز شود گفت: خرید از مراکز تحت نظارت دامپزشکی هیچ خطری در پی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۵    
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۳:۱۵    
عمدتا در اثر گزش کنه و همچنین دستکاری و له کردن آن، تماس با دام آلوده و یا تماس با خون و ترشحات لاشه دام آلوده در زمان ذبح ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۳:۱۵    
استاندار گیلان در نامه هایی جداگانه به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر ورزش و جوانان، خواستار حمایت از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های فوتبال کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۲:۴۵    
فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: اهمیت راهپیمایی روز قدس کمتر از 22 بهمن نیست و باید مراسم این روز هرچه با شکوه تر برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۲:۱۵    
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان تا اوایل هفته آینده، نیمه ابری تا ابری، مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۲:۱۵    
باید شرایطی فراهم کنیم که گردشگران بیشتری بتوانند در گیلان حضور پیدا کنند و این استان پذیرای میهمانان داخلی و خارجی بیشتری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۲:۱۵    
فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: باید با استفاده از تمام توان، فصل جدیدی از کار، تلاش و فعالیت را شروع کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...