شنبه ۰۹ اردیبهشتساعت ۱۰:۲۱Apr 2017 29

لاهیگ (lahig.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۷    
مازیار نصیری زاد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۷    
همایش اصلاحطلبان و اعتدالیون شهرستان رودسر با موضوع "مشارکت حداکثری و توسعه منطقه ای" در رستوران ساحل چابکسر برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
در همایش فرماندهان ناجا، از فرمانده انتظامی شهرستان رشت به عنوان مدیر برتر ناجا در سال 95 قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
تشکیل ستادهادی اصلی نامزدهای ریاست جمهوری در شهرستان ها با مسئولیت ستاد استانی اصلی انجام می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۷    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان این که اگر قالیباف به نفع رئیسی کنار نرود، در ابتدا اولین چوب را از اصولگرایان خواهد ، در مورد میرسلیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۲    
جشن بزرگ مبعث به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لاهیجان و سیاهکل با حضور حجت السلام والمسلمین علوی ( پسرعموی وزیر اطلاعات وقت ) در بقعه میر شمس الدین اردوبازار لاهیجان برگزار گردید .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۲    
افتخارات این نظام و دولت است که مدیریت شهری و روستایی آن به خود مردم واگذار شد / همواره انتخاب مردم، انتخابی خوب و ارزشمند است و همه باید در این راستا کمک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۲    
در فصل صید 2 هزار و 674 تن ماهی استخوانی به ارزش 565 میلیارد ریال از دریای خزر در گیلان صید شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۲    
فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان از شناسایی و دستگیری سارقان مغازه های این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۳:۳۲    
رضا صالح جلالی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
رعایت اخلاق باعث بالا بردن جایگاه خود در نزد مردم می شود ، مردم هم اگر احساس کنند فلان شخص با اخلاق است و با تخریب دیگران به دنبال منفعت خود نیست وبا رعایت اخلاق برای اعاده حق خود و مردمش اعتراض می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
رضا بژکول
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۲    
طی حکمی از سوی رئیس دفتر هماهنگی حامیان دکتر حسن روحانی در استان گیلان، علینقی جعفری به عنوان رئیس این دفتر در شهرستان لاهیجان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۲    
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از کاهش محسوس دما، وزش باد و بارندگی در استان از فردا (دوشنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۲    
نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان مجموع عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و انتظاماتی را بیش از 6 هزار و 500 نفر عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۲    
سید کاظم دلخوش، رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای گیلان امشب(جمعه 1اردیبهشت) در گفت و گوی ویژه خبری شبکه استانی گیلان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۲    
استاندار گیلان در گردهمایی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه همه باید در خدمت اسلام و انقلاب و سرافرازی ایران اسلامی باشیم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۲    
اطلاعیه وزارت کشور در خصوص فضاسازی سیاسی برخی رسانه ها در خصوص مناظره های ریاست جمهوری/از 5 عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۲    
همایش رسانه، مطبوعات و تشکلهای فرهنگی و هنری شهرستان سیاهکل با عنوان " فرصت حضور " به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل فرمانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۳    
برای تکمیل راه آهن رشت قزوین فقط در دولت یازدهم هزار و 100 میلیارد تومان اختصاص یافت و این راه آهن 97 درصد پیشرفت کار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۳    
تولید 12.5 میلیون تن گندم در سایه سیاست های دولت حاصل شده است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۳    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی برای همه اقشار را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید ذکر کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۴    
ابوالفتح فخرمحمدیان
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۴    
مثبت اندیش بودن امری بسیار ضروری در زندگی انسان هاست. به طور کلی فرد مثبت اندیش با نگرش نیکوی خود به جهان همیشه به دنبال فرصت هاست و حتی از شکست های بزرگ‘ موفقیت های بزرگتری را به دست می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۴    
آیت الله نوری همدانی در درس خارج فقه گفت: اگر کسی در برابر تصمیم شورای نگهبان اعتراض کند نه تنها گناه کرده بلکه مفسد فی الارض است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۴    
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال وقوع سیل و وزش باد شدید در مناطق کوهپایه ای و روستاهای دامنه های البرز، شمال سمنان، شرق گلستان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۴    
کلاس درس اخلاق امام جمعه، ویژه مسئولین ادارات شهرستان لاهیجان در آستان مقدس آقا سید حسین کشاورزی (کوبیجار) برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۶    
ریاست اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان و سیاهکل از برگزاری جشن هایی در شهرستان های لاهیجان ، سیاهکل و بخش رودبنه و بخش دیلمان روستای کوه پس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۶    
یکی از مشکلات مزمن اقتصادی و مهم کشورمان مناسب نبودن فضای کسب و کار است، این مشکل مزمن در سال های 85 تا 92 به صورت بی سابقه ای اوج گرفت و دولت یازدهم وقتی دولت را تحویل گرفت که درآمدهای سرشار نفتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۶    
رییس جمهور دانشگاه ها را منشاء نشاط و حرکت های بزرگ اجتماعی برشمرد و با تاکید بر اینکه باطن دانشگاه باید دانشجو محور باشد، اظهارداشت: وظیفه اساتید آماده کردن دانشجویان برای مدیریت مراکز مهم کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۶    
فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف بیش از 12 هزار عدد مواد نیروزای غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶    
مهندس سید محمد احمدی طی پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را به این غیور مردان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶    
مدیریت شهری در این زمینه خوب عمل کرده اند و علاوه بر اعتباراتی که از دولت گرفته شده توانستند از ظرفیت ها و منابع شهر خوب استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۴    
رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت : 15هزار و 77 داوطلب شورهای اسلامی شهر و روستا در هیات های اجرایی تایید صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۴    
فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف بیش از 17 هزار برگ پیش بینی فوتبال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۴    
سرمایه گذاران آلمانی در دیدار با استاندار گیلان برای ساخت پالایشگاه پلاسمای خون در شهرستان فومن اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۳:۲۴    
یکی از صاحب منصبان شهر عقیده دارد که ابهت شهر با ورود افراد کم تجربه کم می شود و پایین می آید و شاید هم منظورشان چیزی جز این بود که ورود جوانان جای بزرگانی همچون ایشان باعث ضعف در شهر می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۲۴    
با تلاش مامورین یگان حفاظت این اداره بیش از 2 تن چوب قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۴    
نباید نقش کلیدی و اساسی معلم را محدود به آموزش و پرورش کنیم؛ بلکه معلم در همه زمینه های تربیتی، تعلیمی و آموزشی نقش آفرین است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۴    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان تأکید کرد: مجهز کردن اصولی و مناسب پارک بانوان لاهیجان
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۴    
30 معتمد تایید شده توسط هیئت نظارت با تشکیل جلسه در فرمانداری سیاهکل با رای مخفی از بین خود 9 نفر را به عنوان عضو اصلی و 5 نفر را به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی برگزیدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۴    
نشست هم اندیشی مجمع نمایندگان با استاندار گیلان در سال 96 به منظور بررسی راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در گیلان ظهر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۴    
اعضای اصلی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان لاهیجان با حضور اعضای شورای مشورتی شهرستان لاهیجان و دبیران احزاب انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۴    
عصر امروز جلسه انتخابات هیئت اجرایی ریاست جمهوری، به ریاست مهندس احمدی فرماندار شهرستان لاهیجان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۴    
به مناسبت میلاد امیر المومنین علی (ع) همزمان با بقاع شاخص سراسر ایران اسلامی میلاد امام اول مسلمانان در بقعه شاخص امیرشهید لاهیجان جشنی به همراه مولودی خوانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۴    
رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عاملان انتشار اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی در شبکه اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۴    
رئیس جمهور از دهیار و کارآفرینان نمونه گیلانی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۴    
در قانون انتخابات 18 مورد ابهام را شاهد هستیم که باید اصلاحاتی در این زمینه انجام شود / تعداد کاندیداهای ثبت نامی در انتخابات شوراهای گیلان نسبت به دوره گذشته حدود 15 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۴    
جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و شورای قرآنی شهرستان لاهیجان به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۴    
معاون اجتماعی ناجا با تاکید بر این که در حوزه راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش 10 درصدی جانباختگان تصادفات در سر صحنه بودیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۴    
نشست کارگروه مدیریت پسماند و رودخانه های گیلان با حضور معاونین رئیس جمهوری و روسای سازمان های برنامه و بودجه و حفاظت محیط زیست کشور در سازمان برنامه و بودجه کشور در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۴    
قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای در سال 96 اعلام شد که این نرخ تنها هفت درصد افزایش یافته است
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۴    
صبح شنبه 19 فروردین، رییس و اعضای هیات عالی نظارت به همراه نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از توقیف یکدستگاه خودرو منطقه آزاد انزلی با پلاک ملی جعلی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۴    
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: متاسفانه عده ای می گویند که کابینه دولت تدبیر و امید پیر و خسته است. خطاب به آن خواهران و برادارنمان می گوییم که بیایید عملکرد وزرای پیر دولت تدبیر و امید را با عملکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۴    
فرماندار لاهیجان با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی- تولید – اشتغال، همه مسئولین و مردم باید با تلاش مضاعف و پشتکار و همدلی به تحقق این شعار کمک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۴    
رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت : انتخابات شوراهای اسلامی در 5 شهر گیلان بصورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۴    
رییس شورای شهر لاهیجان بر خدمت به مردم تا آخرین روز مسئولیت شورا تاکید کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۴    
علیرضا پرندوش
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۴    
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه مردم به هر فردی رأی دهند قابل احترام است، گفت: گروه های سیاسی کاندیدای رقیب را تخریب نکنند و به تبلیغ کاندیدای خود بپردازند مردم به هر فردی رأی دهند قابل احترام است
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۴    
عضو شورای اصلاح طلبان گیلان با بیان اینکه دولت نقدپذیر نباشد دامنه فساد گسترش می یابد، گفت: وقتی از بلندگوی رسانه به جای نقد دلسوزانه اهداف یک جریان سیاسی را پیگیری کنیم این تخریب است و نقد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۴    
عضو شورای عالی اصلاح طلبان گیلان ، اصلاح طلبان گیلان تاکنون لیستی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا معرفی نکردند
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۴    
سخنگوی انتقال خون گیلان با اشاره به افزایش بیش از 2 / 5 درصدی اهدا خون در استان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه در سال 94 گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۵    
اسامی نهایی کاندیداهای شوراهای شهر و روستا شهرستان لاهیجان در تاریخ 18 الی 20 اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد، شهروندان و مردم به این شایعات در فضای مجازی توجهی نکرده و اخبار را از مراجع رسمی دنبال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۵    
هواپیماهای خریداری شده توسط ایران ایر از سری 600 مدل ATR72 است. این هواپیما ازخانواده هواپیماهای منطقه ای با گنجایش کم است که توسط شرکت ایتالیایی فرانسوی ATR تولید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۵    
احمدی نژاد به نحو ماهرانه ای میان سیاست و هوس ارتباط برقرار می کند. تبدیل دولت به ماشین توزیع بی دلیل پول و مزایا یک هوس ساده است که با رویاهای ساده دلانه مردم عجین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۵    
مجمع مهندسین از تشکلهای احزاب سیاسی است که به استناد قانون ماده 10 احزاب وزارت کشور مجاز به فعالیت جهت اعتلاء توسعه سیاسی و تقویت زیر ساخت توسعه در کشور می باشد که در چند روز گذشته دبیران خود را در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۵    
استاندار گیلان از آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات های اجرایی خبر داد و گفت : رسیدگی به صلاحیت داوطلبان بر اساس مرقانون انجام خواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۵    
فرماندار لاهیجان گفت: این شهرستان دارای 10 هزار هکتار آب بندان و 10 درصد از اراضی کشاورزی زیر کشت برنج استان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۵    
اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سال 96 با حضور دکتر باقری پور رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۶    
شالیکاران برای پایان دادن به شخم شالیزارها منتظر ذخیره آب پشت سد سفید رود نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۶    
کشت فرا سرزمینی یکی از روش های تامین محصولات مورد نیاز کشاورزی در کشورهایی است که از محدودیت منابع آب و زمین رنج می برند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۶    
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: مشمولان کاردانی،دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم فروردین ماه 1396 به خدمت سربازی اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۶    
صندوق ذخیره فرهنگیان در حال فعالیت است/فرهنگیان نگران نباشند
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۶    
با پیشنهاد و تصویب شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان حوزه گیلان محی الدین رجبی به عنوان رییس شاخه جوانان حزب ندای ایرانیان حوزه گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۲:۲۶    
شاهین جهانگیری بلورچیان
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۶    
در پی بارش برف بهاری که در تعدادی از محورهای کوهستانی گیلان به زمین نشست، راهداران استان اولین عملیات راهداری بهاری را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۶    
امسال شاهد استقبال خوب مسافران نوروزی از شهرستان زیبای سیاهکل بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۷    
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که کماکان جذاب ترین چهره دولت است و در کمتر از دو هفته از راه اندازی صفحه اختصاصی اینستاگرامش، تعداد دنبال کنندگان آن به صد هزار نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۸    
مصرف باقلا در افراد مبتلا به G6PD منجر به تجربه خستگی، تنگی نفس، سنگ کیسه صفرا، یرقان، و همچنین، برخی اوقات، مرگ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۸    
حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام و مدیران دستگاه های مختلف اجرایی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۸    
رئیس پلیس راهور ناجا از کاهش 12 درصدی جان باختگان و 7 درصدی مجروحان حوادث رانندگی در نوروز امسال خبر داد. + ترین های 96
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۸    
رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت : رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی در هیأت های اجرایی از هفدهم فروردین آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۸    
وزیر کشور در دیدار نوروزی روز دوشنبه خود با کارکنان وزارت کشور: وزارت کشور در سال جدید خود را برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت آماده کرده است و ما کاملا آمادگی اجرای انتخابات را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۹    
توزیع کیسه های زباله تجزیه پذیر و تراکتهای طول عمر زباله در میان مسافران نوروزی در شهر سیاهکل.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۵۹    
فراموش نکنیم که طبیعت آینه تمام نمایی است که در آن می توان “خود”را یافت؛ بنابر این حفظ طبیعت به معنای حفظ خودمان است و لاغیر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۳:۲۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان بیان اینکه طبق آمار سالهای گذشته بیشترین تصادفات ایام نوروز در 13 فروردین رخ داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۳:۲۹    
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از آمادگی کامل و ویژه این نهاد برای مقابله با حوادث احتمالی فردا یکشنبه (روز طبیعت) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۰۲:۵۹    
شهادت اوج هنر مردانی است که با نثار جانشان عزت و سرافرازی امروز ایران اسلامی را به ارمغان آورده و خود در جوار رحمت واسعه حق تعالی مأوا گزیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۲    
12 فروردین تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین تاریخ کشور در فروپاشاندن حکومت 2500 ساله شاهنشاهی و از یادگارهای تابناک بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که با در نوردیدن تمام مرزهای جغرافیایی و سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۰۲:۱۲    
12فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است، در این روز با رای اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی کشور پس از 2500 سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی وحکومت مردمی تغییر یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۰۱:۴۳    
کاندیدای محترم شهر من مراقب باشید جز ریاکاران نباشید ، می گویند حافظه تاریخی ملت ایران ضعیف است بشنوید ولی باور نکنید ، این یک شعارست ، این مردم در عین سادگی ، بسیار باهوش و حساسند
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۰۱:۱۳    
رئیس بازرسی ویژه بازرسی کل ناجا گفت: بدون تلاش شبانه روزی پلیس، کاهش آمار جرایم و تلفات ممکن نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۳    
رییس جمهور در نشست صمیمی با جمعی از جوانان و نخبگان استان گیلان، تلاش برای تولید بیشتر و اشتغالزایی را از اهداف اصلی دولت در سال جاری برشمرد و تاکید کرد کاهش آمار بیکاری و رفع کامل آن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۳    
سرهنگ مهرداد مهرگان در قرارگاه نوروزی امام علی با بیان اینکه نظم و انضباط استان در روز سفر رئیس جمهور مثال زدنی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۳    
مهندس محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی در مراسم بهره برداری از طرح های تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری که با حضور رییس جمهوری انجام شد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۳    
سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از یک هزار و 700 تخت بیمارستانی ساخته شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۳    
باید طرح روستای بدون بیکار در همه مناطق کشور آغاز شود تا شاهد ریشه کنی بیکاری در کشور باشیم و این امر شدنی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۳    
رئیس جمهوری، با حضور در یکی از پایگاه های امداد نوروزی هلال احمر استان گیلان در رشت، ضمن دیدار صمیمی با تلاشگران هلال احمر، از زحمات و خدمات آنان قدردانی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...