یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۴:۰۹Mar 2017 26

خبری مادنا (maadna.ir)

  ۷ ساعت پیش    
پیرکرمی گفت:تعدادثبت نام شدگان کاندیداهای شوراهای اسلامی درشهرستان اسلام آباد غرب تاپایان روزششم ثبت نام به 561نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۰:۲۷    
امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: : وقتی رهبر انقلاب در ابتدای سال در مورد معضل بیکاری اشاره می کنند، نشان دهنده این است از عملکرد ما، مسئولین و دولت راضی نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۷    
مادنا: دنیای سالم و پاک مرهون وجود مادران صالح است گفت: زنان مسلمان می توانند در مسائل شرعی و علم و دانش و تولید و اشتغال دوشادوش برادران حرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۷    
بی گمان نوروز به این دلیل جاودانه و جهانی شده است که صرفاً بر پایه خرد و اندیشه ای پویا، والا و انسانی بنا شده همچنانکه تا به امروز استوار و پابرجا مانده است و می رود اقصی نقاط دنیا را متوجه و شیفته ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۷    
مادنا: وزیر دفاع فرانسه امروز (جمعه) در مصاحبه ای گفت، نبرد نیروهای بین المللی برای پس گرفتن پایتخت خلافت خودخوانده داعش در سوریه طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۷    
مادنا: رئیس جمهوری پیشین مصر که در 88 سالگی به سر می برد به اتهام آمریت در کشتار حدود 850 تن از معترضان طی انقلاب 18 روزه سال 2011 میلادی، محکوم و زندانی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۷    
مادنا:تعداد ثبت نام شدگان کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اسلام آباد غرب از مرز 400 نفرگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۷    
مادنا:دقایقی پیش زمین لرزه ای به قدرت 4 و 1 ریشتر شهر کرمانشاه و شهرستان اسلام آبادغرب را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۷    
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تا پایان وقت اداری امروز (پنجشنبه سوم فروردین 96) در مجموع 2 هزارو 716 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان کرمانشاه ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۸:۵۷    
کمپین پارسینه برای نه به هنرمندان و ورزشکاران برای شورای شهر. ورزشکاران و هنرمندان در قلب مردم هستند نه برای شورای شهر!
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۷    
دکتربیژن نجفی ریاست دادگستری اسلام آبادغرب طی پیامی سال نو را تبریک و نکاتی در مورد انتخابات شورای شهر وروستا گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۷    
درچهارمین روز ثبت نام از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اسلام آبادغرب تعداد 93 نفر از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا باحضور درستاد انتخابات شهرستان و بخشداری ها موفق ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۷    
مادنا: با سرمایه گذاری کلان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران کاروانسرای عباسی ماهیدشت میزبان شایسته مهمانان نوروزی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۷    
مادنا: مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه، با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: دغدغه اصلی مقام عظمای ولایت، اقتصاد و اشتغال جوانان کشور، بر اساس تولید داخلی و بومی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۷    
مادنا:نماینده هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس گفت: آنچیزی که در منویات رهبر معظم انقلاب در شعار سال مورد توجه بود این است که معظم له در این بیانات جهات مثبت و منفی را چه در خصوص دولت و چه در خصوص مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷    
مادنا: این افراد با سوء استفاده از موقعیت شغلی، از پیمانکارانی که کارهای شهرداری را به عهده می گرفتند، رشوه دریافت می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷    
مادنا: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر عمل در اقتصاد مقاومتی توسط مسئولین اجرایی کافی بود تذکرات سال جدید رهبر انقلاب هم به گونه دیگری بود اما ظاهرا مسئولین به بی راهه رفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷    
مادنا:سرکرده فرقه مجاهدین خلق در سخنرانی نوروزی خود از رییس جمهور آمریکا خواست که فشارها به ایران را افزایش دهد و سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۷    
مادنا: معاون فرمانده انتظامی کرمانشاه: قاتل بوکسور ملی پوش در اختیار پلیس است
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
مادنا: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
مادنا:جانشین رییس پلیس راهور ناجا از مرگ 145 نفر و مجروح شدن دو هزار و 950 تن بر اثر بی احتیاطی و عدم توجه به جلو در نوروز امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
مادنا: وزیر اطلاعات گفت: تروریست ها می خواهند با استفاده از بمب گذاری یا جلیقه انتحاری ایران را ناامن کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
مادنا:بازپرس ویژه فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: سایت رویا پرواز ایرانیان به آدرس royaparvaziran.ir جعلی است و مسافران نوروزی از این سایت بلیت خریداری نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۷    
مادنا:معاون پژوهش حوزه علمیه استان کرمانشاه، با بیان این که باید عید را در چارچوب دین قرار داد، گفت: باید در خریدهای نوروزی صرفه جویی شده و تعداد مازاد آن را به خانواده های فقیر و نیازمند بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۷    
مادنا: یکی از سئوالاتی که اکثر جامعه شناسان در مورد آن اتفاق نظر ندارند این است که جایگاه واقعی و منطقی زن امروزی در کجای اجتماع می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۷    
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به افزایش نگران کننده تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی استان افزود: در ایام تعطیلات نوروز با افزایش 33 درصدی تصادفات فوتی مواجه بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۷    
داوطلبان ورود به شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اسلام آبادغرب از مرز 210 نفر گذشت
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۷    
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: طی دو روز گذشته تعداد 1226 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمانشاه ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۷    
عکاسی؛ هنری که این روزها سن و سال نمی شناسد و عضوی جدا نشدنی از زندگی روزمره مخاطبان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۷    
طی دو روز اخیر 148 نفر در شهرستان اسلام آبادغرب کاندیدای شورای شهر و روستا شده اند
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: دشمنان در تلاشند به مردم بگویند نظام اسلامی نتوانسته مشکلات معیشتی مردم را حل کند و از این طریق می خواهند نظام را بکوبند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۷    
مادنا:شهروند اسلام آبادی با کاشت درخت در وسط خیابان اعتراض خود را به وضعیت نامطلوب چال وحفره های آن اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۷    
مادنا:سیدنصرالدین حیدری رهبرجامعه اهل حق طی پیامی فرا رسیدن نوروز96 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۵۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۲۷    
گاهی اوقات دیدن یک عکس قدیمی خاطرات بسیاری را در ذهن ما یادآوری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۶:۲۷    
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
رئیس جمهور سابق کشورمان در پیامی از کاندیداتوری حمید بقایی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۷    
ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در دوره پنجم از 8 صبح فردا در فرمانداری های سراسر کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۷    
در این که این رسم فی نفسه فاقد اشکال است و حتی با توجه به شعائر مذهبی آن نیز امری ستودنی است ، شکی نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۷    
بنا به دستور واتیکان، اجساد را از دخمه های مرگ بیرون آوردند و به کلیساهایی در آلمان، اتریش و سوئیس فرستادند تا آثار مقدس مسیحیان را که در اوج اصلاحات پروتستان ها و افول کاتولیک ها آسیب دیده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۷    
به نقل از کانال تلگرامی 598
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۷    
خورشید روز دوشنبه 30 اسفند در ساعت 13:58 دقیقه به اعتدال بهاری می رسد و نوروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۷    
چاپ مطلب
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۷    
باحضور فرماندارو 30 نفر از معتمدین ، اعضای اصلی و علی البدل انتخابات شورای اسلامی شهر اسلام آباد غرب مشخص شد، جلسه تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهراسلام آباد غرب برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۶:۵۷    
علیرغم تذکر کتبی و درپی آن سپردن تعهد به مسوول امور رسانه ها وسایت های مجازی اقدام به نشر و آثار نظرسنجی کاندیداهای شورای اسلامی شهر می نمایند که این موضوع به استناد ماده 2 دستورالعمل فعالیت های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری آیین نوروزگاه در مجموعه تاریخی بیستون در نوروز 96 خبر داد و گفت: تلاش ستاد خدمات سفر استان تحقق شعار نوروزی متفاوت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷    
جمعیت جوانان انقلابی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای رسما فعالیت های خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۷    
شهرستان اسلام آبادغرب که بخاطر ولایتمداری مردمانش و استراتژیک بودن منطقه جغرافیایی در دوران دفاع مقدس نقش مهم و بی بدیلی در پشتیبانی جبهه های غرب داشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۷    
با حضور ادارات عضو ستاد یحران شهرستان مانور آمادگی و رژه خودروی طرح نوروزی در اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۷    
اسامی اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان اسلام آبادغرب
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۷    
مادنا:روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب اسلام آباد غرب اعلام کرد: به لحاظ صدور کیفرخواست در پرونده اتحادیه مسکن مهر شرف آباد اسلام آباد غرب مدیر عامل و هیأت مدیره این اتحادیه با دستور دادستانی از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۳:۵۷    
سخنگوی دانشگاه آزاد با بیان اینکه شهریه ثابت دانشجویان فعلی در سال آینده افزایش نخواهد داشت گفت: در صورت مشاهده افزایش شهریه در واحد ها با آن ها برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۷    
حداقل دستمزد کارگران در سال 96 با افزایش 14.5 درصدی 930 هزار تومان تعیین شد و برای سایر سطوح افزایش 12 درصدی بعلاوه روزانه 6768 ریال مورد تصویب شورای عالی کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۷    
امروزه آگاهی مردم نسبت به خطرات و عواقب وحشتناک بازی با مواد محترقه بسیار بالا رفته است، اما هنوز هستند افرادی که فکر می کنند این حوادث فقط برای دیگران اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۷    
مادنا:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از مرگ مشکوک مهدی مهدی پور قهرمان سابق و ملی پوش بوکس کشور وکرمانشاه بر اثر اصابت گلوله خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۷    
شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دفاتر پیشخوان دولت، در بخشنامه ستاد انتخابات کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مصوبه مجلس در مورد سقف حقوق مدیران توسط مجمع رد شده است توضیحاتی در خصوص حقوق رئیس جمهور داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۷    
مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب ضمن تشریح دو حادثه در جاده های غربی و جنوبی اسلام آبادغرب گفت: این حوادث 12 کشته و زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۷    
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب از برگزاری دوره تخصصی جستجو و نجات در جاده، ویژه خواهران در جمعیت هلال احمر اسلام آباد غرب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷    
میثم خسروی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی در اسلام آبادغرب: عمق فاجعه هیروشیما یا نتایج پرهزینه و زمانبری آزمایشگاه های شیمی و زیست شناسی که در حلبچه فرو آمد بسیار دردناکتر از آن است که مجال را برای تفکر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۷    
کنسرت سنتی و محلی تنبور نوازی استاد سیروس کرمی و باصدای استاد ولد سلیمی در شهرستان اسلام آبادغرب با استقبال گسترده ای روبرو شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۷    
دولت ها هرکدام با رعایت اسناد بالادستی و کلیت نظام سیاسی باید نقشه راه و شناسنامه کاری خاص خود را داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف بیش از شش هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۶    
حسن پیرکرمی دبیر ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با تیتر نیوز ضمن رصد و پیگیری دقیق فضای مجازی خصوصاً پیام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۵۶    
ارزانترین خودرو اتومات با عنوان کوییک تا دقایقی دیگر رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۰:۵۶    
با تلاش ها و کش و قوس های فراوان دو نماینده مجلس شهرستان در طول عمر دولت تدبیر و امید برای افتتاح طرح پتروشمی اسلام آبادغرب، به گفته مسئولین طرح با حل شدن مشکل فاینانس خارجی خبرهای خوشی در راه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۲۲:۲۶    
"احمد عزیزی" شاعر انقلاب که از پانزدهم اسفند ماه سال 1386 به علت کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و کلیوی در بیمارستان بستری است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۹    
مادنا: کسانی که قصد خدمت به مردم و شهرستان را دارند باید این حقیقت را قبول کنند که هرگز نباید با رای مردم بازی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۹    
خودتان را برای بازدید از هفت مورد از عجیب ترین بناها و سازه های دنیا آماده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۹    
تو را فاطمه می خوانم، ای بریده از تمام بدی ها که وجودت آیینه ای است پاک شده از زنگارهای غبار! تو را زهرا می گویم، که خورشیدوار، بر وسیع ترین افقِ آسمان، می درخشی، بی آن که غروبی برای تو باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۹    
سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در اولین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی اعضای هیأت رئیسه این جبهه انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۰    
اولین همایش نیروهای انقلابی با موضوع؛تبیین گفتمان فاطمی ؛ در حمایت از حریم ولایت، با سخنرانی مهندس سید مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از نامه محمد جواد ظریف به وزیر امور خارجه دولت ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۰    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس از واگذاری زمین پالایشگاه کرمانشاه زیر قیمت و به صورت قسطی به افرادی خاص، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۰    
مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در نامه ای به مقام معظم رهبری،خواستار لغو واگذاری پالایشگاه کرمانشاه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۰    
مادنا:: ماهان عابدین کارشناس مسائل تروریسم و مسائل سیاسی ایران با انتشار مقاله ای در سایت "میدل ایست آی" جدی بودن تهدید داعش علیه را مورد پرسش قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۰    
کاندیداهای ریاست جمهوری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۰    
در ادامه تصاویری از یکی از عجیب ترین روستاهایی که ساکنان آن غارنشین هستند را مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۰    
روش های شکنجه و اعدام در این زندان ها، به گونه ای است که سبب شد تا این مکان ها، جزء ترسناک ترین ها به شمار آیند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۰    
چاپ مطلب
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه با بیان اینکه همه مجوزهای لازم برای حداث "پتروشیمی اسلام آبادغرب" اخذ شده است، گفت: این پتروشیمی می تواند پس از بهره برداری صنایع پایین دستی زیادی ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۰    
مسئول جدید معاونت اطلاعات سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه طی مراسمی با حضور مسئولین ارشد استان کرمانشاه معرفی شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۰    
یکی از مواردی که در ایام منتهی به نوروز برای افراد بسیار مهم می شود میزان پاداش و سنوات پرداختی به آن ها است که البته برخی از صاحبان کار در محاسبه و پرداخت اصول را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰    
در این مزرعه، اجساد حدود 70 نفر به صورت برهنه روی زمین قرار دارند و در حال پوسیدن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: قانون جدید بیمه شخص ثالث مانع از زندانی شدن مقصران حوادث رانندگی می شود و از این پس نرخ بیمه شخص ثالث عادلانه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۰    
به گزارش مادنا،مسئول کمیته حقوقی و مقابله با تخلفات ستاد انتخابات شهرستان اسلام آبادغرب با صدور اطلاعیه ای کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی را از تبلیغات زودهنگام منع کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۰    
مادنا: ایران شاقول، گوینده پیشکسوت اخبار تلویزیون درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۰    
مادنا: دادستان کل کشور گفت: مرخصی مهدی هاشمی برای حضور در آیین در گذشت مرحوم آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی اقدامی مطابق با ضوابط قانونی از سوی دادستان تهران بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۰    
مادنا: جامعه بین الملل نیازمند ایجاد خط قرمز شفاف برای توقف اقدامات ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان از فردا اول تا سوم اسفند ماه می توانند برای ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات خود در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۰    
به کمک چهار روش طبیعی و ارزان قیمت که تنها پنج دقیقه زمان می برد، دندان های شما سفید و درخشان شده و دیگر نیازی به روش های گران قیمت و مراجعه به دندانپزشک ندارید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۰    
مادنا: به نظر می رسد رهبر معظم انقلاب، با استفاده هوشمندانه از موضوع آشتی ملی که مطرح شده بود، بار دیگر بر وجود و لزوم وحدت ملی تأکید و به جز گروهی معدود و به تعبیر ایشان "قطره ای در برابر اقیانوس" ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰    
مادنا:فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با حضور دادستان شهرستان خبر داد و گفت: 16 نفر از خرده فروشان مواد افیونی در این طرح دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۰    
تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری 5 بر 3 مقابل آمریکا برای هشتمین بار قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۰    
ایران در دومین دور مسابقات جام جهانی کشتی 2017 کرمانشاه با نتیجه 8-0 در مقابل هند پیروز میدان شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
بامداد امروز بر اثر درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی در شهرستان اسلام آبادغرب یک سارق کشته و مامور نیروی انتظامی مجروح شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۰    
رقابت های جام جهانی سال 2017 در حضور تماشاگران بی شمار کرمانشاهی در سالن امام خمینی (ره) آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۰    
شخصی که رئیس جمهور آمریکا برای سمت مشاور امنیت ملی برگزیده روزگاری را در ایران سپری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۲:۲۰    
صادق عزیزی دادستان شهرستان اسلام آبادغرب اعلام کرد: این خبر کذب محض است و مسلما با منتشر کنندگان چنین اخباری برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۰    
باحضور فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب دومین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد
مشاهده نتایج بیشتر...