جمعه ۲۷ مردادساعت ۰۹:۴۳Aug 2017 18

خبری مادنا (maadna.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۰    
دکترمیثم خسروی:با توجه به ارتباطاتی که در یکسال گذشته با اقلیم کردستان عراق داشته ایم، امکان تحصیل دانشجویان اقلیم کردستان در رشته های نفت، معماری، برق ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۰    
مرزبان بخشم:نورالدین زارعی، همایون نوریو نعمت مرادی گزینه های احتمالی شهرداری می باشند و قطعآ شهردار آینده شهر از بین این سه نفر می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۰    
کابینه پیشنهادی روحانی برای دولت دوازدهم در حالی امروز به مجلس معرفی شد که نیمی از وزراتخانه ها دستخوش تغییر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۰    
مادنا:تکیه بیش از حد بودجه های سنواتی به درامدهای نفتی در کنار عدم توجه به ایجاد زیرساخت های مولد از درآمدهای پایدار داخلی و همچنین احساس عدم نیاز به تحول در بعد مدیریت و تکیه بر استاندارها و روش های ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۰    
باحضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مراسم گرامیداشت روز خبرنگار دراسلام آباد غرب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۰    
دکتر الهام حیدر زاده منتخب اول مردم شریف اسلام آباد غرب در شورای شهر در آستانه روز خبرنگار در پیامی این روز گرانقدر را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۰    
مادنا:توصیه می کنم با دقت در مورد انتخاب خود به خواسته اکثر مردم مراجعه کنند. گویا سه گزینه مطرح است گزینه ای را انتخاب کنید که جنجال آفرین نباشد که دود آن به چشم مردم و به طبع خود اعضای شورا می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۰    
مادنا:پس از انتخاب 7 عضو شورای شهر اسلام آباد برای دور پنجم، اولین آزمونی که اعضای راه یافته به ساختمان شورای شهر باید در آن شرکت کنند و سرنوشت سبک و سیاق اداره شهر را تا 4 سال تعیین کنند انتخاب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۰    
مدیر کل سازمان مالیاتی با بیان اینکه اطلاعات حسابهای با گردش بالای 500 میلیون تومان در سال از طریق بانکها به سازمان مالیاتی ارسال خواهد شد، گفت: تنها دغدغه بانکها در ارائه اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۰    
سلفی عجیب چند نماینده در مراسم تحلیف، با واکنش شدید مردم در فضای مجازی همراه شد، کاربران با کلماتی مانند ندید بدیدترین سلفی، نوشتند این رفتار در شأن ملت ایران نبود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰    
در بین میهمانان مراسم تحلیفِ دور دوم ریاست جمهوری حسن روحانی، کیم یونگ نام که بعضی از رسانه ها از او به عنوان مرد شماره دو کره شمالی یاد کرده اند بیش از بقیه توجه رسانه های خارجی را به خود جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۰    
مراسم تنفیذ ریاست جمهوری صبح امروز با حضور رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور، سران قوای مقننه و قضاییه و مسئولان کشوری و لشکری و سفرا و مقامات کشورهای خارجی نظام برگزار و رهبری حکم تنفیذ رییس جمهور را به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۰    
محمود احمدی نژاد در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دست به اقدام جالبی زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۰    
چرا به جوانان متخصص وتحصیلکرده فرصت خدمت داده نشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۰    
مادنا:جلسه تودیع ومعارفه روسای سابق وجدید مرکز آموزشی سماء شهرستان اسلام آبادغرب برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۰    
پس از مرگ یک پیرزن عراقی، پلیس که برای تحقیقات به خانه اجاره ای او رفت با صحنه ای عجیب رو به رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۰    
استاندار کرمانشاه از شنیده شدن سوت نخستین قطار در هفته آینده در این استان خبر داد و گفت: طی یک الی 2 ماه آینده، رسما فعالیت ریلی کرمانشاه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۰    
مادنا:مهندس مجتبی بخشی پور رییس انجمن شرکت های عمرانی استان کرمانشاه ، بعنوان نایب رییس کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه صاحب 2 بازارچه دائمی صنایع دستی می شود، گفت: شهرک صنایع دستی نیز در کرمانشاه احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۰    
مادنا:دکتر الهام حیدرزاده منتخب مردم شریف اسلام آباد در شورای اسلامی شهر طی پیامی سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب: در عملیات مرصاد دشمن با همه لشکر و تجهیزات نتوانست در مقابل قدرت مردمی مقاومت کند و این قدرت مردمی را نباید نادیده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۰    
عملیات مرصاد که با رمز خیبرشکن یا علی ابن ابیطالب(ع) آغاز شد، در این عملیات بزرگ که آخرین برگ زرین دفاع جانانه ملت قهرمان ایران در جنگ هشت ساله است، نیروهای جان برکف سپاه اسلام ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب گفت: این واحد در کنار نگاه به سایر مشکلات شهر به مسائل فرهنگی توجه جدی دارد و با برنامه ریزی حوزه های دفتر فرهنگ اسلامی، بسیج اساتید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۰    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سود تقسیمی سهام عدالت میان مشمولان در سالجاری حداکثر 150 هزار تومان است گفت: زمان دقیق واریز سود مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۰    
روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه از خنثی سازی حرکت تحریک آمیز یک رزم ناو آمریکایی در خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۰    
عکس های دیده نشده از عملیات مرصاد که توسط قدرت احمدی جمع آوری شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۰    
وقتی شعله های اتش ساقه های طلائی گندم را در کام خود میبرد و تنها چشمان کشاورزان پیر نظارگر مرگ تدریجی دسترنجی است که ماه ها انتظار به ثمر نشستش بوده اند
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۰    
شاید بتوان گفت در 13 تیرماه سال 65 یکی از خاص ترین نبردهای هوایی در جنگ 8ساله تحمیلی رخ داد؛ شکاری که با شجاعت خلبان ایرانی و امداد الهی، در تاریخ جهان ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۵۰    
مادنا: امیرحسین راهده یکی از خردسالان با استعداد کرمانشاهی است که متاسفانه تکنون در این کلانشهر مهجوز مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۲۰    
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازدید چهار ساعته اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بخش های مختلف خطوط مونتاژ خودروی شرکت ایران خودرو و دفاع یکه زارع از افزایش قیمت پژو 208 خبر داد و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۰    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب گفت: به زودی شاهد بهره برداری از اولین واحد صنعتی تولیدی حلالهای آلی در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۰    
دادستان شهرستان اسلام آبادغرب گفت: رئیس جمهور محترم ما کارکنان و خدمت گزاران در دستگاه قضایی از شما می خواهیم در بحث اشتغال و فقر زدایی اقدام به عمل بیاورید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۰:۲۰    
مادنا: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه ازطلب 1800 میلیارد ریالی شرکت گاز کرمانشاه از مشترکان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
این سلاح می تواند با تغییر لوله در سه کالیبر 51*7.62 ، 39*7.62 و 5.56 میلی متری مورد استفاده قرار بگیرد. وزن ذوالفقار بین 3.5 الی 3.8 کیلوگرم است که به نسبت ژ-3 کاهش چشمگیری را شاهد هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۰    
مادنا:با حضور دکتر پرویزتوسلی زاده قائم مقام مدیرکل دادگستری استان , مراسم تودیع ومعارفه رییس دادگستری گواور(سرمست) انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۰    
نظام پارلمانی،مجلس واسطه بین مردم و دولت است و انتخاب مستقیم رئیس جمهور در نظام ریاستی به انتخاب غیرمستقیم تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۰    
با اسموتی معرفی شده در این بخش می توانید انرژی لازم بدن در هنگام ورزش را تامین کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۰    
انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی که منجر به شهادت آیت الله بهشتی و یارانش شد سرنوشت شومی را برای عامل این اقدام تروریستی رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۰    
مالک رشیدی؛شهردار جدید بعنوان پزشکی حاذق باید"جسارت جراحی روح فرسوده و بیمار"این شهر را داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۰:۵۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف 12 فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان و دستگیری سه متهم در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۱    
مادنا:شنیده ها از استعفای خاموش ریاست پردیس شهید رجایی برادران در دانشگاه فرهنگیان استان کرمانشاه حکایت می کند ؛ استعفایی که شاید باعث شود دانشگاه فرهنگیان رکورد دار تغییرات مدیریتی در استان شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۱    
مادنا:خلیفه فرهاد امیری طی نامه ای به منتخبین شریف مردم اسلام آبادغرب در شورای اسلامی شهر بعضی ازمشکلات شهرداری وشهر را برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۰:۵۱    
مادنا:یکی از شهروندان اسلام آبادی با ارسال پیامی به این سامانه خبری،گوشه ای از مشکلات شهری را ذکر کرده که برای شهروندان آزار دهنده می باشد حال امیدواریم مسئولین عزیز دراین خصوص اقدامی نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۱    
در این خبر یادداشت کوتاه دکتر محمدمهدی سیار درباره مداحی حماسی و عدالتخواهانه دکتر میثم مطیعی در روز عید فطر 1396 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۲۱    
مادنا:دکترالهام حیدرزاده منتخب مردم شریف شهرستان اسلام آبادغرب درشورای شهر بمناسبت عیدسعیدفطر پیام تبریکی صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۱    
عیدسعیدفطر مبارک
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۱    
غانم الدوسری، معارض مشهور عربستانی در یکی از افشاگری های خود می نویسد که طی سفر محمد بن سلمان به جزایر مالدیو در سال 2015 میلادی وی برای یک شب خوشگذرانی خود 8 میلیون دلار هزینه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱    
مادنا:مدیر کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب در پیامی عید سعید فطر را به امدادگران ، خانواده بزرگ امداد و مردم این شهرستان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۱    
مسعود شریفی طی ابلاغیه ای از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۱    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان به محض دریافت سود سهام عدالت از شرکتهای سرمایه پذیر، این سود را در بین مشمولان توزیع خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۱    
مادنا:بخشم ، با بیان اینکه برای انتخاب شهردار جدید ، هنوز تصمیم گرفته نشده است ، جلساتی بین اعضای جدید شورا با موضوع انتخاب شهردار برگزار شده است اما هنوز به جمع بندی نهایی و گزینه قطعی نرسیده ایم .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۱    
مادنا:امام جمعه اسلام آباد؛حرکت زیبایی که سپاه پاسداران به دستور فرمانده کل قوا انجام داد، دل همه مظلومان عالم را شاد کرد و همه دنیا فهمید که حفظ آرامش خاورمیانه بدست آمریکا نیست بلکه خود کشورهای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۱    
راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور باشکوه مردم روزه دار اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۱    
گروه تروریستی داعش برای عناصر خود گذرنامه سفر به بهشت صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۱    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام یک تیم تروریستی بامداد امروز (جمعه) در کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۳:۵۱    
در دنیایی که رساله حقوقش را ظالمان نوشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۱    
کامیاراحمدیان-اقدام انقلابی،قاطعانه و به موقع افسران جنگ سخت و حافظان راستین امنیت واقتدار نظام بویژه دلاورمردان رشیدسپاه درانهدام و سرکوبی مقر سگهای وحشی استکبار جهانی واذناب آن در دیرالزور ضمن آنکه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۱    
رازانی: البته قرار بود دو گلخانه در سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب احداث شود که فعلا متوقف هستند و حتی گلخانه 50 هکتاری اسلام آبادغرب تسهیلات را از صندوق توسعه ملی گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۱    
گر سد خرم رود تویسرکان در استان همدان احداث و آبگیری شود دشت کنگاور در استان کرمانشاه بیابان خواهد شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۱    
ئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: فعالیتها و اقدامات سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه در دولت تدبیر و امید بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۱    
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت:در روز قدس هر مشت گره کرده ای توسط هر ایرانی به مثابه شلیک گلوله ای به سمت صهیونیست و استکبار جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۲    
رئیس جمهور روسیه در مستند یک کارگردان آمریکایی به ذکر نکاتی هر چند جزئی درباره زندگی شخصی اش پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۲    
برخورد سواری پیکان با اتوبوس در محور حمیل به ایلام 4 کشته و دو مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۲    
کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 منتشر شد و جزئیات نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی برای داوطلبان مجاز اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۳:۱۲    
وزارت اطلاعات طی بیانیه ای مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۲    
سپاه پاسداران در اطلاعیه ای با تشریح اقدام تروریستی صبح امروز تهران تاکید کرد: ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون انتقام نمی گذاریم و برای حفاظت از جان مردم لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۲    
3 ترورست که میانگین سن آنها بین 20 تا 25 سال بود، صبح امروز حدود ساعت 10:15 در پوشش اینکه می خواهند به نمایندگان مردم مراجعه کنند، به در مراجعات مردمی ساختمان مجلس مراجعه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۲    
امروز در حرم امام و مجلس تیراندازی هایی توسط افراد ناشناس صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۲    
مادنا:دبیرجمنا شهرستان اسلام ابادعرب بمناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) یاداشتی به رشته تحریر درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۲    
سالروز رحلت امام خمینی(ره) تسلیت باد
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۲    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 96 به صورت کارنامه در روز سه شنبه 16 خرداد منتشر می شود و داوطلبان از 20 خرداد می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۲    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز اعضای هیئت رئیسه اجلاسیه دوم مجلس دهم را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که هواپیمای نظامی سعودی شامل تعدادی از مقامات ارتش عربستان در آسمان ایران مورد رهگیری جنگنده های ایرانی قرار گرفته است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است بازشماری آرا در حضور کاندیداهای معترض پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه انجام شود تا جایی هیچ شبهه ای باقی نماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۲    
مادنا:ولین کتاب شعر حاج روح الله شرفی شاعر پیشکسوت اسلام آبادی بنام مسلخ عشق مجموعەی 200 رباعی فارسی با مضامین عاشقانه ، عارفانه ، حماسی ، انتقادی و تعلیمی بزودی منتشر خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: آزمونی در فصل بهار برگزار خواهد شد که ثبت نام متقاضیان آن از هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۲    
مسئولان عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی کدام سنگ را برای انگشتر خود می پسندند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۲    
مادنا:تصاویری بسیار زیبا از آثار استاد قدرت احمدی از طبیعت وشهرستان های استان کرمانشاه
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۲    
گرما و تشنگی، گرسنگی و بی حالی، بی خوابی و... بله کمی سخت است دل کندن از عادتهای زمینی.ورق اما زود بر می گردد. اینجا نقطه آغاز پرواز است. لذتی هر چند اندک در عبادتت پیدا می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۲    
امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: : سند 2030 با کاپیتولاسیون فرقی ندارد،ما انقلاب کردیم که زیر بار ذلت نرویم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲    
فرماندار قصرشیرین از بازشماری 20 درصدی صندوق های رای شورای اسلامی این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲    
انتخابات کنفدراسیون کشتی غرب آسیا در شهر بیروت برگزار شد و ایران به عنوان مقر کشتی این منطقه انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲    
مادنا:دکتر الهام حیدرزاده منتخب اول مردم شریف اسلام آبادغرب در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا طی بیانیه ای تقدیر وتشکر خود را از اصحاب رسانه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۲    
چاپ مطلب
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۲    
مادنا:ولی الله رستمی نژاد دستفروش بازار روز خرم آباد که در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد شرکت کرده بود با کسب 40 هزار و 80 رای و اختلاف 27 هزار و 815 رای نسبت به نفر دوم توانست وارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۲    
در این دوره از این انتخابات، حجت الاسلام رئیسی به عنوان رقیب اصلی کاندیدای پیروز توانست با 16 میلیون رأی یک حد نصاب جدید را در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری اسلامی رقم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۲    
نشست خبری سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها فردا در محل خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، با حضور اهالی رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۲    
انتشار مقاله "تلخکامی های حوزه ادبیات کرماشان" به نگارش ، قلم و استنباط معین شاه ویسی شاعر توانا و نام آشنای اسلام آبادی در فصلنامه کردی_فارسی روناهی دانشگاه شهید بهشتے تهران
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۲    
مادنا:ستاد انتخاباتی جبهه تدبیر و توسعه شهرستان اسلام آباد غرب طی بیانیه ای ازحضور پرشور مردم درانتخابات تقدیر وتشکر بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲    
مادنا:بیانیه تقدیر و تشکر بهروز جلیلیان، منتخب مردم اسلام آباد غرب در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۲    
فرماندار تهران نتیجه اولیه شمارش آرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستای تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۲    
بیانیه تقدیر وتشکر دکتر الهام حیدرزاده منتخب مردم شریف اسلام آبادغرب درانتخابات شورای شهر
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۲    
گرچه ارتباط دنیای مجازیمان قطع می گردد اما رابطه قلبیمان ماندگار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۲    
مادنا:نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر اسلام آباد غرب مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۲    
جزئیات شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری 96 در این خبر بارگذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۴۲    
سلام ای انعکاس امید نگاه خورشید به پهنه ی افق... و سلام... ای مهربان ترین زمان.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بخشش جریمه دیرکرد جرائم رانندگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۲    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در روز تولد "لازار ماتویف" نماینده سابق سازمان اطلاعات شوروی در آلمان، با وی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۲    
مراسم تودیع و معارفه روسای ادارات اوقاف و امور خیریه اسلام آباد غرب برگزار و صفدر پروین به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان معرفی و منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۲    
سخنگوی هیأت نظارت بر انتخابات شوراها، گفت: هیأت های نظارت استانی تا فردا یکشنبه فرصت دارند روند بررسی صلاحیت های داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا را به هیأت مرکزی و فرمانداران اعلام کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...