یکشنبه ۰۴ فروردینساعت ۱۳:۵۲Mar 2019 24
 

ماد نیوز (maadnews.com)

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۵    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تولید محصول جدید شرکت سایپادیزل گفت: با اجرای روش های متنوع در زمینه مقابله با تحریم ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: همه کشورهای دنیا به جز امریکا خواستار همکاری با صنعت خودروسازی ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۴    
با نگاهی گذرا به گزارش های راهبردی در دیگر کشور ها درمی یابیم آب به عنوان مهم ترین محور توسعه فراتر از انرژی، جاده و راه آهن، فناوری اطلاعات و... مطرح شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۳    
رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی استراتژیک و فن آوری اطلاعات گروه خودروسازی سایپا گفت: فروش اینترنتی محصولات گروه سایپا بدون هیچ گونه مشکلی در حال انجام است و با وجود تراکم درخواست محصولات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۵۲    
گروه خودروسازی سایپا طرح فروش متنوع محصولات خود را از ساعت 10 صبح چهارشنبه 10 مرداد ماه سال جاری آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گرانی نهاده های تولید خودرو را مهمترین مشکل صنعت خودرو دانست و گفت: در شرایط کنونی حمایت از کالای ایرانی باید بیش از گذشته در دستور کار همه مسئولان و مردم قرار گیرد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۶    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به دعوت نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۱:۳۶    
وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تشریح اقدامات پیشگیرانه این وزارتخانه در شناسایی و جلوگیری از فساد ازجمله واردات خودرو دردستگاه متبوع خود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۶    
نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع ایثارگران و فرزندان شاهد این گروه خودروساز حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۶    
قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا گفت: با استفاده از تجربیات سال های گذشته در حوزه خدمات پس از فروش، برای تامین قطعات در شرایط دشوار برنامه ریزی کرده ایم و از این بابت مشکلی نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۶    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه گفت: بنای گروه سایپا بر شفافیت است و هرگز از موضوع شفافیت فاصله نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۲۴    
جدیدترین محصول سایپا مبتنی بر مگاپلتفرم SP100 در هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه ضمن حضور در شهر سنقر کلیایی و بازدید از نمایندگی این شهر، در نشست شورای اداری این شهرستان حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۲    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه سایپا ضمن حضور در اتاق بازرگانی صنایع ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۸    
گروه خودروسازی سایپا در سال 96 و ماه های ابتدایی سال 97 با اجرای برنامه های متنوعی در راستای ارتقای کیفی خودروها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن در پیامی خواستار همدلی و همکاری تمامی بخش ها و حوزه های مربوط به امر تولید در کشور برای مقابله با تحریم ها و محدودیت های پیش رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۹    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: تحول در نمایندگی های سایپا و اجرای روش های نوین فروش محصول را پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۲    
رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه خودروسازی سایپا گفت: طرح فروش ویژه اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا با برنامه عرضه 100 هزار خودرو به بازار در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۳    
بهبود کیفیت محصولات (با برند سایپا) و محصولات مشترک با شرکا نیز از آذر ماه سال 96 مورد توجه گروه سایپا قرار گرفت و این گروه خودروسازی توانست ضمن بالابردن سطح کیفیت محصولات خود موفق به ارتقا یک ستاره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۲    
معاون ارتباطات گروه سایپا تاکید کرد: محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون وقفه و از طریق نمایندگی های مجاز و سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا در حال عرضه به مشتریان در سراسر کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۸    
ولی الله سیف، رئیس بانک مرکزی، در واکنش به جهش اخیر قیمت سکه طلا در کشور، عامل این افزایش قیمت را عمدتا "روانی" خوانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۸    
حال که بازار غیررسمی ارز با محدودیت امنیتی و بگیر و ببند همراه شده است، دلالان سودجو در خلا نظارت ها و کنترل بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۹    
از ریخت و پاش های مجلس جلوگیری نشده و حاکمان ما هنوز ساده زیست نشده اند و به عبارت دیگر، جوجه خور از درد اشکنه خور خبر ندارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۹    
معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد که طبیعی است هر فردی که در تجمعات رفتار قانونی داشته باشد، برای او مساله پیگرد مطرح نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۷    
شهرزاد همچون سایر آثار حسن فتحی، دیدنی و تأثیرگذار بود؛ با این تفاوت که آقای کارگردان این بار بدون توجه به خطوط قرمز فراوان در تلویزیون و محدودیت هایی کمتر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۹    
بخش دیگری از نوسانات قیمتی و نگرانی در این زمینه به اخبار سیاسی و اجتماعی باز می گردد که منجر به تقاضای کاذب و در عین حال عرضه کاذب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۱    
وزارت اطلاعات اعلام کرد :سربازان گمنام امام زمان (عج) 27 نفر از اعضای شبکه تروریستی که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر و روز قدس را داشتند ، شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۱    
روز اول که ما شکایت مان را ثبت کردیم، بسیاری تصور می کردند که کارمان نمادین است ولی بدون جنجال خواسته مان را مطالبه گری کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۹    
گروه خودروسازی سایپا از بهمن ماه سال گذشته تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، عنوان بزرگ ترین خودروساز کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹    
شرکت سایپا سیتروئن، فاز تولید آزمایشی محصول سیتروئنC3 را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده اجرای مراحل بعدی رسیدن به تولید انبوه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۵    
عرضه محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا در دو ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، 54 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۰    
سومین نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری و نوآوری گروه خودروسازی سایپا با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۹    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری و نوآوری گروه خودروسازی سایپا گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا همکاری های خود با مراکز دانشگاهی را با هدف استفاده از دانش بومی و خلاقیت های محققان ایرانی توسعه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۲    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشست با نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل بر تکمیل سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۴    
جریان های تندرو سیاسی پس از خروج آمریکا از برجام در فکر انتقام از دولت هستند
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۳    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از احضار عاملان ایجاد رعب و وحشت برای مردم در پردیس سینمایی کورش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۹    
شرکت پارس خودرو از سال 1365 که قرارداد تولید و فروش محصولات نیسان در ایران منعقد شده، به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران فعالیت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۲    
معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت زامیاد از همکاری این شرکت با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور توسعه ناوگان امداد و نجات این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
با آغاز فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبان این طرح با استقبال چشمگیر هموطنان مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۲    
دبیر کل خانه کارگر و رئیس فراکسیون کارگری مجلس اعلام کرد: سایپا توجه قابل ملاحظه ای به بهبود وضعیت صنفی کارگران در سال های اخیر داشته است و امیدواریم که این روند همچنان ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۰:۵۰    
در راستای تحقق افزایش رضایت مشتریان به عنوان یکی از مهمترین مأموریت های شرکت مگاموتور، چندین پروژه بهبود در حوزه های ارتقاء کیفیت محصول و زنجیره تأمین مگاموتور تعریف شده که همگی در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۳    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس کل بیمه مرکزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و هیئت همراه از کارخانه تولید محصولات بی ام دبلیو در چین بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
مهندس محسن جهرودی باحضور در مجتمع تولید خودروی برلیانس با "کیو یو مین" رئیس هیأت مدیره و "لیو پنچنگ" مدیرعامل برلیانس دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۷    
براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با توجه به قانون الزامی بودن اخذ گواهی معاینه فنی خودروها، امسال 3 گروه از خودروها باید برای دریافت معاینه فنی اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۸    
95 درصد از نقدینگی موجود در کشور، به صورت حساب های بانکی و 5 درصد دیگر به شکل مسکوکات است. تقریباً این روند ثابت است و تغییراتی هم که صورت می گیرد، میان حساب های بانکی جا به جا می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۷    
ه هر صورت در فروردین ماه وصولی های ما که از طریق حق بیمه کارگاه ها تامین می شود کم شده و ما نتوانستیم مستمری ها را به موقع پرداخت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۸    
بعد مسافت و اشکالات زیرساختی این نمایشگاه سبب شد تا بسیاری از نمایشگاه های بین المللی کشور در شهر آفتاب برگزار نشوند و همین سبب شد تا در ادامه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۸    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مارگزیدگی و عقرب گزیدگی مشکل جدید زلزله زدگان مناطق استان است که مسؤولان باید با اتخاذ تمهیداتی در برطرف کردن این خطرات و مسائل بهداشتی گام بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۷    
دور جهان بگردیم تا یکی دیگر مثل او پیدا کنیم. اما رئیس سازمان محیط زیست با وجود مشکلاتی که برای معاونش پدید آمد به دفاع از او نپرداخت. عیسی کلانتری حمایتی را که باید می کرد، نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۷    
قاضی زاده هاشمی حتی در جلسه شورای عالی اشتغال کار نیز غیبت داشته است
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۸    
طرح مجلس برای گشایش حساب سپرده ارزی، تأکید دارد که باید این حساب با تضمین بانک مرکزی گشوده شود. در واقع، هرکسی ارز خود را به بانک های عاملی که بانک مرکزی معرفی کند، تحویل بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۹    
مشاهدات از بازار گوشی های تلفن همراه نشان می دهد که فروشندگان به بهانه افزایش قیمت دلار در هفته های گذشته، قیمت برندهای مختلف گوشی تلفن همراه را 10 تا 15 درصد افزایش داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸    
ما نمی خواهیم پیام رسانی را فیلتر کنیم بلکه شرطمان رعایت قوانین کشورمان است. به همین دلیل برنامه زمان بندی وجود دارد تا بعد از تلگرام سایر پیام رسانها همچون اینستاگرام و واتس آپ در صورت عدم پایبندی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸    
من اطلاع دارم که روحانی سفت و سخت مقابل فیلترینگ تلگرام ایستاده و حتی برای این مسأله گوش بعضی ها را هم پیچانده است!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۹    
محسن جهرودی که به دعوت مدیرعامل شرکت چانگان به چین سفر کرده است از مرکز تحقیق و توسعه و همچنین مرکز تست این شرکت بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹    
در بازار امروز خودرو، سوزوکی با رشد 12 میلیون تومانی با قیمت 182 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۸    
تعدادی از نمایندگان مجلس طرح سؤالی را درباره علل عدم شفاف سازی حقوق و دستمزد مدیران، وزرا و معاونین دولت در دستور کار قرار داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
در حالی که فراهم نشدن زیرساخت های طرح جدید ترافیکی در تهران موجب شده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری از تعویق اجرای آن خبر برسد، اخباری منتشر شده که حکایت از قوت گرفتن احتمال لغو این طرح دارد!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
فرماندار تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در محل مصلی امام خمینی(ره) از آمادگی دستگاه های خدمت رسان در این نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
آگاهی از میزان تخلفات رانندگی برای همه رانندگان یک دغدغه است؛ در این بین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی برای تسهیل در امر اطلاع رسانی به شهروندان تاکنون شیوه های متعددی را به مرحله اجرا گذاشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۹    
مرتضوی خودش را از خطوط قرمز احمدی نژاد می داند و متأسفانه این قبیل اقدامات از زمانی شروع شد که قرار بازداشت جوانفکر صادر شده بود اما احمدی نژاد شخصا در ایرنا حاضر شد تا مانع دستگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۹    
ما هنوز اطلاع دقیقی از برنامه دولت برای رفع حصر نداریم گرچه آقای نوبخت بارها عنوان کرده است که دولت به صورت جدی دنبال حل موضوع می باشد ولی دقیقأ هیچ کس نمی داند دولت تا به حال چه قدم مثبتی بر داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۸    
بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران، در سال 1396، نرخ بیکاری 12.1 درصد و سهم اشتغال ناقص از اشتغال کشور 10.4 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۹    
به دنبال تصمیم مالکان برای همپوشانی قیمت مسکن با تحولات جاری اقتصاد که مهمترین آن در رشد قیمت ارز بروز یافته بود، قیمت پیشنهادی مسکن در پایان سال گذشته تا 50 درصد و قیمت قطعی تا 41 درصد رشد نشان داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۲    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه شهروندان حق دارند از هر پیام رسانی استفاده کنند به شرط اینکه تابع قوانین کشور باشد، گفت: فعلا تصمیمی در رابطه با انسداد تلگرام اتخاذ نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۹    
هزار یورو برای یک بار در سال به کشور های دور و 500 یورو برای یک سفر در سال برای کشور های نزدیک با قیمت 4 هزار و 200 تومان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۹    
رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به تازه ترین نتایج نظرسنجی ها مدعی شد که محبوب تر از باراک اوباماست. این در حالی است که میانگین نظرسنجی ها پایین ترین حد محبوبیت را برای او نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۹    
بحث های مردم و مسئولان در خصوص فیلترینگ برخی شبکه های اجتماعی که در صدر آن می توان به موضوع فیلتر پیام رسان تلگرام اشاره کرد، هر روز ابعاد وسیع تری به خود می گیرد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۹    
مدتی است، دادستان سابق تهران که تا همین چندی پیش، با اسکورت خیل کثیر محافظانش این سو و آن سو می رفت گم شده و ظاهرا کسی از او خبر ندارد؛ اما مگر چنین چیزی ممکن است؟ برخی در پاسخ به این پرسش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۹    
قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا باهدف شتاب بیشتر در امر تولید و دستیابی به برنامه بزرگ خود در سال جاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
باید نگاه رسمی نسبت به نهاد خانواده و ازدواج و طلاق و مقررات آن متناسب با تحولات اجتماعی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
با استعفای محمدعلی نجفی این روزها صحبت از افراد واجد شرایط برای حضور در سمت شهردار پایتخت از موضوعات مورد توجه رسانه ها است و با توجه به اهمیت موضوع و مشخص نبودن گزینه ها بازار شایعه نیز در این باره ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
نتیجه اینکه استعفای خود را از مسئولیت مدیریت شهری به محضر شورای اسلامی شهر اعلام می کنم و امیدوارم اعضای محترم شورا با پذیرش استعفا بستر خدمات مناسب و شایسته تر را برای شهر کرج فراهم آورند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: ممکن است افرادی که سالانه طرح ترافیک دریافت می کنند با کمبود موجودی مواجه شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
آیا به راستی سرعت عمل مسئولان در رسیدگی به مشکلات این هموطنان رنج کشیده مان قابل قبول است یا خیر و اگر قابل قبول نیست، چرا اعتراض ناظران و مسئولان بالادستی را موجب نشده و نمی شود؟!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۴    
شرکت خودروسازی دایملر آلمان اعلام کرد یک خودروی تمام برقی مرسدس بنز به بازار خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۰    
با وجود آنکه برخی عناصر کلیدی بدنه سینما با حذف پروانه ساخت فیلم های سینمایی مخالفند، چنین به نظر می رسد که با توجه به اقتضائات کنونی سینمای ایران، چنین برگه ای کارکردش را از دست داده
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۰    
نکته حائز اهمیت این است که طرفین می توانند با توافق و تراضی، شخصی را به عنوان کارشناس مشخص کنند که کارشناس انتخابی می تواند غیر از کارشناس رسمی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۹    
طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران طی ماه میلادی گذشته 3300 بشکه در روز افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۱    
در اتاق های فکر برخی از کشورهای غربی عده ای در حال طراحی علیه ایران هستند. به همین دلیل ایران شرایط بسیار حساسی دارد و یک لحظه غفلت کردن و یک تصمیم ناصحیح گرفتن و یک اقدام نابجا انجام دادن می تواند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۰    
سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه ای از کاهش 48 درصدی بارش های کشور و تداوم خشکسالی تا پایان سال زراعی جاری خبر داد و در قالب راهکارهای کوتاه مدت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۳    
گردانندگان این پیام رسان ها در حالی مدعی حفظ حریم خصوصی هستند که در یکی از این پیام رسان ها که این روزها تبلیغات زیادی هم دارد، پس از نصب و برای استفاده از امکان مکالمه صوتی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۱    
جایگاه تیم ملی فوتبال کشورمان در تازه ترین رده بندی تیم های ملی فوتبال جهان با سقوط سه پله ای دستخوش تغییر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۰    
بسیاری از مردم صبح پس از اعلام قیمت دلار 4 هزار و 200 تومانی در جلوی صرافی ها منتظر خرید این ارز بودند، اما صرافی ها دلاری نمی فروختند و به قول معاون اول رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۰    
پس از این که عربستان سعودی اعلام کرد که موشکی که به ریاض شلیک شده بود در آسمان این شهر هدف قرار داده است و رییس جمهور آمریکا به روسیه در مورد حمله قریب الوقوع به سوریه اخطار داد، قیمت نفت جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰    
بنا به گزارش روزنامه ی بریتانیایی ( دِ سان) این زن برزیلی به جای تماس گرفتن با روزنامه در حالیکه تظاهر می کرد در جستجوی شماره تلفن روزنامه است یک عکس سلفی از خود می گیرد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰    
مشارکت اجتماعی زنان و دسترسی به فرصت های برابر با مردان یکی از اولین گام های زنان عربستان در مبارزه بر سر به دست آوردن حقوق خود بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰    
گریه کردن ممکن است بی هیچ دلیلی و کاملا خود به خودی باشد. ممکن است حین انجام کارهای روزانه گریه تان بگیرد و تعجب کنید که چرا دارید بی دلیل گریه می کنید؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۳:۰۶    
رعایت موازین استاندارد در استفاده از وسایل گرمایشی در مدارس تکلیفی قانونی است که تمکین به آن از بروز مشکلات در واحدهای آموزشی جلوگیری کرده و سلامت، ایمنی و رفاه دانش آموزان را تضمین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی حزب کارگزاران گفت: صادقانه باید اعتراف کرد اکثریت مردم از اصلاح طلبان پیشی گرفته اند، بنابراین تفکر کلیشه ای اصلاح طلبی نیز نیاز به اصلاح دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۳    
شاهدان عینی به خبرگزاری رویترز گفتند که صدای سه انفجار در شهر ریاض به گوش رسیده است و ستون های دود را در آسمان مشاهده کرده اند
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۳    
معاون پارلمانی رئیس جمهو خبر داد که کمتر از دو هفته آینده جلسه مشترک دولت و مجلس به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۳    
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: استعفا از اختیارات شهردار تهران است و تصمیم گیری در این باره نیز با شورای شهر است و دادستان نمی تواند در این مسأله ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۷    
سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه ای درباره طرح ترافیک توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۷    
تا مشخص نشدن تکلیف سپنتا نیکنام به هیچ عنوان از عضو علی البدل دعوت نمی کند
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۳    
اخیرا چند رسانه منطقه ای و غربی گزارش هایی منتشر کردند درباره این که به سبب تشدید نگرانی ها در خصوص اقدام نظامی احتمالی کشورهای غربی علیه سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۲:۰۳    
بیش از 25000 کامنت که عمدتا شکایت از وضعیت نابسامان قیمت دلار است به چشم می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۰    
بانک مرکزی در بخشنامه ای اعلام کرد در تاریخ صدور این اطلاعیه کسانی که بیش از 10 هزار یورو یا معادل آن ارز در اختیار دارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...