سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۳۵Mar 2017 28

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۴    
حمیدرضافولادگر تاکید کرد که مجلس پیگیر وظایف خود را در راستای قانون گذاری در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۴    
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه حدود 70 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور وجود دارد، گفت: تسهیلات ارزان قیمت باید به سمت بافت های فرسوده هدایت شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و عید نوروز به همه هم میهنان و ایرانیان بویژه خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۴    
رئیس جمهوری در پیام نوروزی سال 1396 با تاکید بر اینکه سال جدید، سال پیشرفت بیشتر برای ملت ماست، گفت: سال جدید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از ظرفیت فاینانس ها در بخش طرح های عمرانی انتفاعی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از دلایلی که دولت آنگونه که باید و شاید نتوانسته برنامه جامع اقتصاد مقاومتی را اجرا کند، محدودیت منابع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری تلاش مجلس در حمایت از بیماران روانی، گفت: گاهی خانواده های این بیماران ناچارند چند میلیون تومان هزینه کنند که بر اساس این فشار مضاعف ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان همدان از رویکردهای اقتصادی و سیاسی این شورا انتقاد و تصریح کرد: این شورا نتوانسته به دستگاه های اجرایی در حوزه فرهنگ خط و ربط دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تاکید بر وجود قواعد موثر قانونی برای اداره شهرداری ها، گفت: تخلفات شهرداری ها تنها با تسهیل و تقویت ابعاد نظارتی و برخورد قضایی به هنگام کاهش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه پیگیری های دولت برای فاجعه منا در مجامع بین الملل به نتیجه مطلوب نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۳    
دکتر لاریجانی رئیس مجلس در پیامی به روسای مجالس کشورهای منطقه، فرا رسیدن عید باستانی نوروز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با تاکید بر همراهی و وفاق بین مسئولان برای آزادسازی سواحل، گفت: همکاری و وحدت مسئولان مربوطه برای آزادسازی سواحل در همه شهرهای ساحلی ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
غلامرضا کاتب گزارش عملکرد دوره دهم مجلس شورای اسلامی در یکسال گذشته را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید براینکه برای انتخاب افراد برای حضور در رقابت های انتخاباتی در شوراها باید با دقت نظر بیشتری صورت گیرد، گفت:متاسفانه مجلس به دلیل نداشتن امکانات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در کشور،گفت: نوسانات شدید نرخ ارز، عدم حمایت از تولید ملی و همچنین واردات مثلت مشکلات پیش روی تولید ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس،برلزوم فعال بودن شبکه خدمات پس از فروش خودروها در ایام نوروز و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۳    
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده سردار غلامرضا محرابی معاون اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:جانمایی طرح پزشک خانواده و ارایه بهتر خدمات در حوزه بهداشت از اقداماتی است که دولت باید در سال آتی آن را پیگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۳    
محمدمهدی صدیقی در پیامی درگذشت والده سردار غلامرضا محرابی معاون اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۳    
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: پرورش ماهی در قفس راهکاری برای تامین تقاضایی بازار مشتریان داخلی و خارجی در عرصه صنعت شیلات به شمارمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۳    
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه با راهکارهای حدسی و غیرواقعی نمی توان با آسیب های اجتماعی مبارزه کرد بر ضرورت همکاری قوه قضاییه و دانشگاه ها برای شناسایی علت بروز آسیب های اجتماعی تاکید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی لازمه دست یابی به رشد اقتصادی 8درصدی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این یک ضروت است که به تولید و کار و کارگر اهمیت بدهیم و باید به تولیدکنندگان صنعت طلا و جواهر نیز اهتمام داشته و مشکلات صنفی آنان را رفع نمائیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
دومین روز نشست کمیته سیاسی مجمع بین المجالس آسیا دقایقی پیش آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: انتخاب شهرداران توسط مردم و تحقق مدیریت واحد شهری راهکار کاهش وابستگی شهرداری ها به شوراها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
سیده فاطمه ذوالقدر رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و هاجر چنارانی رئیسه کمیته سیاسی در مجمع مجالس آسیایی با حنان الفتلاوی رئیس هیات پارلمانی عراق در حاشیه اجلاس کمیته سیاسی مجمع بین المجالس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با تاکید بر اینکه مصوبه این کمیسیون برای واردات، توزیع و فروش موادمخدر مجازات اعدام است، گفت: در جلسات بعدی کمیسیون قضایی تبصره هایی برای تعیین وزن مواد مخدر وارده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
نمایندگان مردم در خانه ملت برای تامین نظر شورای نگهبان دولت را مجاز به برداشت از 50 درصد ذخیره ارزی در صورت کاهش درآمد از فروش نفت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه دعوای کاذب جهانی علیه ایران به دعوای ایران و آمریکا محدود شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس از نامه 156 نماینده مجلس به رییس جمهور درباره مقاومت برخی مسولان درباره واگذاری ها براساس اصل 44 قانون اساسی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
نماینده مردم شاهین شهر خواستار تعیین تکلیف گزارش کمیسیون انرژی درباره کارت سوخت که در معاونت قوانین باقی مانده شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق معلمان حق التدریس 6 ماه است که پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
نمایندگان مخالف با علنی شدن دادگاه جرائم اقتصادی دلایل خود را در مخالفت با آن مطرح کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان گفت: کمیسیون بهداشت و درمان گزارش تجمیع تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت را به هیات رئیسه ارسال کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۸    
نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارشی از میزان تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی دولت به مردم در انتهای سال 95 شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۸    
ضرورت هم افزایی سازمان ها و تشکل های قرآنی از جمله محورهای جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی و فراکسیون قرآن و عترت مجلس با مسئولان سازمان اوقاف بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
کتاب های اصول عملی تشریفات در مجلس شورای اسلامی و 999 کلیدواژه کاربردی علوم انسانی تألیف غلامرضا رسولی زاده منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:افزایش کانتینرهای سردخانه دار و ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات عواملی برای حضور پرقدرت تولیدکنندگان در چرخه تولید کیوی در کشور به شمارمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
رییس کمیسیون تلفیق برنامه،بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد که اصلاح یا حذف مصوبات مجلس ازسوی مجمع ازنظر کارشناسی و حقوقی ایراد دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برخورد با آژانس های متخلف و افزایش هشدارها به مردم از طریق رسانه ملی را برای جلوگیری از حضور در کشور ناامن ترکیه در ایام نوروز ضروری دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون اصل نود از تهیه گزارشی پیرامون وضعیت پروازها و فرودگاه ها از سوی کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی مشکلات بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در این کمیسیون خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مافیای اقتصادی در دولت ها ریشه دارد،گفت: افرادی که با شبکه دولتی در ارتباط هستند و منافعی در این حوزه دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ضعف در خدمات دهی دستگاه های عابربانک گفت:روند توزیع اسکناس های نو مورد نیاز برای شب عید،در شعب بانکی شهرستان ها مطلوب نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است کمک های مستشاری ایران به برخی کشورهای منطقه براساس دعوت دولت های قانونی این کشورها و درراستای حل مشکلات منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادعاهای ضدایرانی عربستان درخصوص عدم تمایل ایران به تعامل بین المللی را ناشی از شکست آنها در منطقه دانست و گفت: جمهوری اسلامی با رعایت اصل حکمت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه بخش بزرگی از زمین خواری ها در دولت قبل صورت گرفته است، گفت: دولت قبل به دلیل نپرداختن دستمزد پیمانکار تهران-شمال بخش بزرگی از منابع طبیعی را تهاتر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در حالی که معتقد است باید هر نوع کمکی به این عرصه را به فال نیک گرفت، گفت: یارانه اعطایی وزارت فرهنگ در سال گذشته به حوزه فرهنگ به قدری ناچیز است که عملا نمی تواند دردی را دوا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
نماینده مردم سنندج درمجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز ثبات بازارمواد غذایی را برهم می زند،گفت: عدم نظارت بر فروش و نبود توزیع عادلانه مانعی برای تنظیم اصولی بازار مواد غذایی به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:باید نتیجه تلاش های اقتصادی دولت و آمارهای مثبت اقتصادی در سفره های مردم لمس شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تاکید کرد: نامه نگاری مسئولین اجرایی سابق کشورمان خارج از عرف های بین الملل و دیپلماتیک خلاف مصالح و منافع ملی کشور و نظام است و باید تمامی جوانب نگارش و ارسال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی به تقویت وضعیت اقتصادی خانوارها منتهی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: رفتارهای پرهزینه ترامپ در عرصه داخلی و بین المللی به ویژه مسئله جمهوری اسلامی موجب شده که رئیس جمهور آمریکا مقداری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اعتقاد دارد وضعیت نابسامان باشگاه ها اجازه موفقیت کمیته تعیین وضعیت بازیکنان باشگاه ها در فدراسیون فوتبال را نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستای مجلس با تاکید بر اینکه شهرداری مسئول رفع آلودگی هواست، گفت: دولت برای تحقق مدیریت شهرداری باید به تعهدات مالی خود جهت توسعه حمل و نقل عمومی پایبند باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است فرمان مجدد ترامپ مبنی بر عدم ورود و مهاجرت اتباع برخی کشورها به آمریکا مصداق آب در هاون کوبیدن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه بدنه وزارت ورزش از واگذاری پروژه های ناتمام ورزشی جلوگیری می کند بر لزوم آسیب شناسی نحوه برخورد با بخش خصوصی در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس،تاکید کرد که خروج 7 شرکت بورسی از پرتفوی سهام عدالت مغایر صریح با ماده 5 آیین نامه اجرایی توزیع سهام عدالت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۳    
مشاور رییس مجلس می گوید: اگر اصولگرایان از سیم خاردار نفسشان سالم عبور کردند و رد شدند مطمئن باشید موفق خواهند شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
پروانه سلحشوری، سیده فاطمه ذوالقدر و طیبه سیاوشی شاه عنایتی در پیامی درگذشت شاعر آیینی احمد عزیزی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس بر لزوم رعایت شأن حجاج ایرانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت:باید کنترل و نظارت بر راه اندازی و فروش اجناس در فروشگاه های بهاره و قبل از عید به صورت جدی انجام پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس حل مشکل سرانه مدارس را منوط به مدیریت منابع دانست و گفت: ضرروی است دیوان محاسبات نحوه دخل و خرج بودجه های آموزش و پرورش را بررسی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان یادآور شد که تخلف 8 هزار میلیاردتومانی مربوط به بانک سرمایه است و تخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان مربوط به زمین، املاک و غیره است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از اسقاط یک میلیون و 900 هزار خودرو فرسوده طی 10 سال اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این است که در زمینه حل مشکلات معلمان و دانش آموزان اقدامات لازم انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران ایران و آلمان با اشاره به ظرفیت های فراوان جمهوری اسلامی ایران در بخش های اقتصادی و تجاری گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فراموشی عمیق ادبیات کهن از سوی جامعه امروز به مرز هشدار رسیده است، گفت: لطمات و تبعات غفلت از مشاهیر و فرهیختگان تمدن ایرانی در نسل های بعدی نمایان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
کوچکی نژاد از عودت حدود 3 هزار میلیارد تومان از بدهی بدهکاران صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
بروجردی حذف عراق از فرمان مهاجرتی را اقدام تلطیفی برای جلب نظر افکار عمومی خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت گسترش روابط درحوزه نفت و گاز گفت: ظرفیت حضور تجار و پیمانکاران ایرانی در زمینه های فنی و مهندسی در سریلانکا وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت:دولت نهم پرداخت یارانه نقدی را تنها برای 6 دهک درآمدی جامعه درنظرگرفته بود که درمجلس به همه دهک های درآمدی اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه فعالیت های اطلاع رسانی و تبلیغی در خصوص انتخابات در فضای مجازی باید کاملا رصد و مورد بررسی دقیق قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است آمریکا باید مراقبت کند درصورت اعمال تحریم و تهدید جدی علیه ایران، بدون هیچ سقف و محدودیتی اقدام به ساخت سلاح و موشک خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله نتایجی که مصوبه اخیر مجلس دارد این است که از بسیاری موارد مانند حقوق های غیرمتعارف و نجومی جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ترامپ با خارج کردن عراق از فرمان مهاجرتی روی دیگر نظام استعماری را نمایش می دهد و انتظار نداریم ایران در آینده ازاین فرمان مستثنی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
نمایندگان مجلس معتقدند قوه قضاییه مصر به علت عدم استقلال از قوه مجریه قدرت تصمیم گیری نداشته و لاجرم دستورات حاکمیت را در قبال حسنی مبارک اجرا کرده که منجر به تبرئه وی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی از برخی اظهارات مبنی بر تصویب حقوق نجومی در مجلس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
نماینده مردم خمینی شهر معتقد است با ابراز تعجب از سکوت الازهر مصر نسبت به تبرئه حسنی مبارک گفت: دادگاه مصر، با این تبرئه، عدالت را به سخره گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
نقش فضای مجازی در شکل دهی به روندهای مدنی و سیاسی در گذر زمان دچار دگرگونی و نوآوری هایی و عده ای معتقدند که متاسفانه علی رغم وجود قوانین لازم در خصوص کنترل و رصد فضای مجازی در زمان انتخابات شاهد هرج ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تکمیل پل ورودی بلوار غدیر به سمت منطقه پردیسان قم گفت: دسترسی مردم باید به حمل و نقل عمومی تسهیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رعایت استانداردهای بهداشتی در مرغداری ها گفت: باید به وضعیت مرغداران خسارت دیده رسیدگی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
رییس کمیسیون اقتصادی از اعلام تخلفات 150 صفحه ای شرکت ملی صنایع مس ایران از سوی حسابرس وزارت صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مثبت ارزیابی کردن تصمیم شبکه بانکی برای افزایش سقف برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک ها گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مرجع اصلی قانونگذاری کشور مجلس شورای اسلامی است و این رویه بسیار روشن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: شرایط منطقه ای و شکست های تروریست ها در سوریه و عراق، عربستان و رژیم صهیونیستی را به سمت رفتارهای هیستریک سوق داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر مدیریت مسیرهای توزیع قرص برنج، گفت: بسیاری از سموم غیراستاندارد در بازار از مجاری غیر رسمی وارد کشور می شود که باید به نحوی مدیریت شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
محمدرضاپورابراهیمی از رویه رفتاری و سیاست های اتخاذی FATF با ایران انتقادکرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند وزارت نفت موظف به افزایش ذخایر راهبردی نفت و گاز به منظور اثرگذاری در بازار جهانی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از امضای 110 نماینده مجلس ذیل بیانیه ای در قدردانی و تشکر از اصغر فرهادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:افشای صحیح اطلاعات براساس استانداردهای بین المللی حسابداری به امنیت خاطر برای سرمایه گذاران منتهی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت جهت تأمین نظر شورای نگهبان خدمات قبل از فرآوری محصولات کشاورزی را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۰    
عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از اجرایی نشدن قانون معافیت فعالیت های هنری از پرداخت مالیات، تصریح کرد: فعالان این حوزه می توانند شکایت خود را به مجلس ارائه دهند تا به این موضوع رسیدگی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۰    
به مناسبت ایام فاطمیه مراسم سوگواری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۰    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از ارایه خدمات تامین اجتماعی انتقاد کردو گفت: تامین اجتماعی به همان میزان که حق بیمه دریافت می کند خدمات درمانی ارایه نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۰    
جلسه علنی مجلس دقایقی پیش با دستور کار بررسی ایرادات اعاده شده از شورای نگهبان به لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت با اختصاص 100 میلیارد تومان به وزارت کشور برای تجهیز و توسعه آتش نشانی موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از زمان برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس خبرداد.
مشاهده نتایج بیشتر...