جمعه ۰۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۳۶Apr 2018 27
 

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تدوین طرح حمایت از محیط بانان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است کشورهای حاشیه خلیج فارس و عربستان با پرداخت هزینه نظامی آمریکا نه تنها امنیت ایجاد نمی کنند بلکه باعث افزایش ناامنی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه، گفت: این گزارش از تنزل اجرای برجام توسط طرف های مقابل خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید دارد که اروپای ها از عکس العمل ایران می هراسند لذا در تلاشند که شکل ظاهری برجام حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی، در پیامی درگذشت عالم ربانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حبیب الله مهمان نواز امام جمعه سابق بجنورد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو فراکسیون ولایی مجلس اعتقاد دارد حزب در کشورمان شکل نخواهد گرفت زیرا سیاست های کلی نظام مشخص است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در حوزه نظارت بر سلامت مواد غذایی نیاز به سیاست گذاری واحد داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس با انتقاد از بی توجهی مسئولان نسبت به مشکلات متعدد فرهنگیان گفت: بدون رفع دغدغه معلمان نمی توان به توسعه دست یافت و قله های علمی جهان را فتح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید مجوز برگزاری راهپیمایی به تشکل های کارگری را بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با ارزیابی مثبت افزایش 16 برابری جریمه شکار پلنگ ایرانی گفت: اشد مجازات باید برای ضاربان پلنگ در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: تیراندازی در حواشی کاخ سلطنتی توسط عوامل بن سلمان رخ داده زیرا شاهزاده سعودی به دنبال بی خطر کردن رقبای درون قبیله ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
وزیر آموزش و پرورش دولت دهم با انتقاد از جذب پایین دانشجو در دانشگاه فرهنگیان، گفت: آموزش و پرورش بدون آینده نگری 5 سال است که فقط خروجی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه حزبی که مورد اعتماد باشد در کشور مشاهده نکرده لذا عضو هیچ حزبی نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از پیش قدم شدن کشورهای ترکیه، آمریکا و عربستان در بازسازی سوریه خبر داد و گفت: ایران نباید این فرصت را از دست بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تصفیه خانه روستای ارزانفود با صرف اعتبار 25 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرق استان گلستان با وجود فعالیت هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف آن صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیسیون انرژی مجلس خود را در زمینه تسهیل سرمایه گذاری مکلف می داند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه تمام افراد در برابر دستگاه قضا یکسان هستند، گفت:در جریان رسیدگی پرونده مرتضوی تمام اصول قانونی رعایت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۵    
نماینده مردم لنگرود در مجلس، گفت: در سال گذشته 3 میلیون تن برنج وارد شده که نزدیک به2 میلیون تن آن از طریق رسمی و بیش از 1 میلیون تن آن از طریق قاچاق وارد کشور شوه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۵    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در حال حاضر دلیل محکمی مبنی بر وجود مافیا در واردات دارو وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی مجلس با اشاره به بازار ملتهب ارز و تاثیر آن در صنعت گردشگری، گفت: محدودیت ارزی تجربه بدی را برای گردشگر ورودی ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس نشست هیات رئیسه و شورای مرکزی این فراکسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از عملکرد دولت در زمینه مدیریت بازار گوشت قرمز انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دولت متولی مدیریت منابع آبی است، گفت: سوء مدیریت بر ناامنی حاصل از بحران کم آبی دامن می زند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که آمریکا بر تحریم دلاری خود جدی است و برای خروج از وضعیت تحریمی دلار، جایگزینی یورو می تواند اقدام خوبی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه بین مردم عراق میلیاردها دلار هزینه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است در صورتی که اتحادیه اروپا بر ماندن آمریکا در برجام اطمینان پیدا کند، تحریم هایی را علیه ایران اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها در منطقه می مانند، تصریح کرد: تلاش فرانسه، اسرائیل و عربستان به دلیل داشتن سهمی در آینده در سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: شورای نگهبان در زمان فعالیت مجلس نهم معتقد بود که تعیین مصادیق رجل سیاسی بر عهده این شورا است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیش بینی می شود تا پایان هفته آینده گزارش نهایی کمیسیون اقتصادی درخصوص مسائل ارزی کشور آماده شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تلگرام و تمام پیام رسان های خارجی در آینده ای نه چندان دور فیلتر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هجمه وسیع تبلیغاتی در خصوص موعدی که ترامپ برای خروج یا عدم خروج از برجام مشخص کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در مجلس از به جریان افتادن رسیدگی به پرونده متخلفان صندوق ذخیره فرهنگیان در قوه قضاییه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به تاثیرپذیری مسکن از بازارهای موازی مجموعه تیم اقتصادی دولت باید در مسیر کاستن از حباب قیمت مسکن و در نتیجه اجاره بها تعامل داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: حیثیت اروپایی ها به امضای توافق هسته ای گره خورده است از این حیث نباید با طناب آمریکا داخل چاه بروند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: اکنون فقط روسیه در زمینه ساخت نیروگاه هسته ای با ایران همکاری دارد و امیدواریم عرصه های همکاری با کشورهای دیگر نیز گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
رییس مجلس شورای اسلامی، از موزه جبهه میهنی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به روابط روسیه و آمریکا تحت تاثیر زیاده خواهی های ترامپ، گفت: تجاوز نظامی به سوریه آغازگر جنگ سرد دوم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
عضو فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از کاهش سهمیه وزنه برداری ایران در المیپیک از آمادگی مجلس برای رایزنی با مجالس دیگر کشورها به منظور تخفیف این تصمیم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از دیدار امروز اعضای این کمیسیون با دبیر و جمعی از حقوقدانان شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: هر جا که آمریکا دخالت نظامی کرده جریان های تروریستی از آن نقطه فعالیت خود را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است قطعا مرتضوی از کشور خارج نشده و دستگاه های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی به زودی وی را پیدا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: مطابق آمار قاچاق کالا 25میلیارد دلار کاهش یافته و گفته می شود به حدود 12.5 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۹    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه خطای انسانی طرف چینی نیز در بروز سانحه برای سانچی دخیل بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۹    
فائزه قاسمی دکترای روابط بین الملل در جمهوریت نوشت: از زمانی که دونالد ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا رسیده، حرف و حدیثهای بسیاری در خصوص روشهای مخصوص او در بلوف زدن مطرح شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۴    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از عملکرد بیمه ها درپرداخت بدهی های خود به حوزه سلامت، گفت: تامین تجهیزات آزمایشگاه های پزشکی به دلیل نبود اعتبارلازم درمعرض تهدید قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۴    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر اینکه نوسانات نرخ ارز بر بازار دارو و تجهیزات پزشکی اثرگذار خواهد بود از دولت خواست تا در جهت کمک به بیماران بسته های حمایتی ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی می گوید براساس طرحی که مجلس در دست تدوین دارد، اطلاعات به دست آمده درباره افراد از راه های نامشروع از طریق پیام رسان های داخلی در محاکم قابل استناد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۴    
رییس مجلس شورای اسلامی، از محل زندگی هوشی مین رهبر انقلابی ویتنام بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از عدم تعامل بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران برای تسریع در ساخت مجدد پلاسکو انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت حمایت دولت از اقشار ضعیف و متوسط جامعه در راستای تامین مسکن، گفت: افزایش سقف وام مسکن تبعات گرانی را برای بازار به همراه نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴    
عضو مجمع نمایندگان استان فارس، با انتقاد از اقدامات سلیقه ای بیمه ها درمواجه با وظایف خود،گفت: برای اکثربیمه ها بدون درنظرگرفتن منابع لازم وظایف متعددی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای بررسی حمله 3 کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه جلسه ای را برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار این شد که تک نرخی شدن ارز در حد شعار باقی نماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه وحشیانه و خلاف نظامات بین المللی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، برضرورت تشدید مجازات اسید پاشی تا اعدام تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است التهابات اخیر در بازار ارز شبیه به التهاباتی است که در 2 سال پایانی دولت احمدی نژاد ایجاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تمدید مجدد تحریم های شورای اروپا علیه ایران بهانه واهی بوده و مطابق با قوانین بین المللی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
محسن کوهکن معتقد است از آنجایی که کشورها بر اساس منافع خود از حق وتو در شورای امنیت استفاده می کنند، این شورا یک نهاد بی خاصیت بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای اتحادیه عرب در مقابل کشورمان و محور مقاومت احساس حقارت می کنند از این رو وقتی زیر چتر ایالات متحده قرار می گیرند اقدام به صدور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سیاست گذاری ها و منابع مالی نظام رتبه بندی مشخص نیست، تصریح کرد: نظام رتبه بندی بدون ارائه لایحه به مجلس امکان اجرایی شدن ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت کمیسیون متبوعش با اعمال نرخ ترجیحی مالیات بر ارزش افزوده برای تسهیل بخش گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۴    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه به دلیل نبود متولی مشخص در کشور آمار اعتیاد و معتادان متجاهر روز به روز در حال افزایش است، گفت: وزیر مبارزه با مواد مخدر تعیین شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۹    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از تعلل سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص ارایه گزارش علل بروز حادثه برای سانچی انتقاد کرد و گفت: طبق بررسی های انجام شده کاپیتان سانچی مقصر این حادثه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان به بیش از 3 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: بنا بر قول وزیر، این طرح از مهر ماه اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: نشست غیرعلنی مجلس درباره بحران آب با حضور کارگروهی از دولت آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی به ضرورت تشکیل کمیته ای در بانک مرکزی برای رصد مسائل ارزی اشاره کرد و گفت: دولت باید از قبل تدابیر لازم برای ثبات نرخ ارز در سال جدید را در نظر می گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید راه چاره مقابله با کم آبی این نیست که قوه قضائیه بخواهد چاه های آب را پلمب کند و کشاورزان سرگردان شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
خجسته ضمن تاکید بر لزوم افزایش تعداد حوزه های انتخابیه و تعداد نمایندگان در برخی از مناطق گفت: تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی آخرین بار در سال 1378 تغییر یافته است که لازم است مجدد تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار پاسخگویی رئیس کل بانک مرکزی درخصوص مالباختگان موسسات غیرمجاز و نابسامانی بازار ارز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه 250 نماینده مجلس در حمایت از تولید کالای ایرانی با هدف ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری و تقویت بنیه اقتصاد مقاومتی را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیسیون ویژه اصل 44 قانون اساسی مجلس، گفت: صنعت خودروسازی باید از حالت انتقالی خارج و به صورت واقعی خصوصی شود همچنین ساختار مالی، مدیریتی و فنی آن تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه قاچاقچیان یقه سفید و دلالان صاحب رانت دولتی بیشترین سود را از نوسانات نرخ ارز بردند، خواستار تحقیق و تفحص از این موضوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله شیمیایی رخ داده در دومای سوریه توسط گروه های تروریستی با هدف متهم سازی دولت سوریه انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تیم اقتصادی دولت هماهنگ نیست و ماشین تیم اقتصادی دولت راننده و فرمان ندارد و حرکت آن معجزه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: ایجاد شبکه ملی فضای مجازی و حمایت و تقویت پیام رسان های داخلی در راس فعالیت های دولت و وزارت ارتباطات قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، از آمارهای ارائه شده در فضای اقتصادی انتقاد کرد و تاکید داشت این آمارها شفاف نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شنیده شدن چند صدا درباره نرخ ارز از سوی دولت، افزود: این نوع اقدامات اشتباه بوده و باید کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصمیمات ارزی دولت را در شرایط فعلی مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سوء مدیریت در بانک مرکزی در خصوص نوسانات نرخ ارزی گفت: نوسانات نرخ ارز مبنای اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به اینکه ارز بهترین محل سرمایه گذاری مردم برای حفظ قدرت پول شده، از دولتمردان پرسید: زمانی که منابع ارزی بیش از مصارف ارزی است چرا نرخ ارز بالا می رود؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری ها برای اجرای پروژه های بزرگ ملی و همچنین در سطح استان ها با کشور روسیه گسترش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه حمله شیمیایی به دومای سوریه بیانگر عصبانیت حامیان تروریست ها به دلیل از بین رفتن موقعیتشان است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲    
رییس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس، از تقدیم طرح دو فوریتی کاهش تعرفه خودروهای وارداتی به هیئت رییسه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: وزیر نفت در روزهای پایانی سال 96 پنج تن از معاونان خود را بازنشست کرده و به صورت میانگین 800میلیون تومان به هر کدام از آنها پاداش پایان خدمت پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۲    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از تدوین طرحی برای تغییر وضعیت تجهیز و نگهداری مدارس خبر داد و گفت: با تصویب این طرح مدارس نیز به مانند سایر ساختمان های اداری دولتی در سراسر کشور تجهیز و نگهداری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه، تاکید کرد: آمریکا نمی تواند به طور یک جانبه برجام را برهم زند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا و انگلیس در یک هماهنگی کامل برای حضور نظامی در خلیج فارس به سر می برند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی باید مبنای بررسی ها و کار دولت قرار گیرد، گفت: آقای امیری معاون رئیس جمهور پیگیر موضوع باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از آمادگی مجلس برای همکاری با هلال احمر در جهت تقویت تراز جهانی این ارگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: کاهش میزان بارندگی، کاهش ورودی سدها و اثرات سوء آنها از جمله مباحث مطرح شده در نشست امروز فراکسیون بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت بستگان 3 نفر از نمایندگان مجلس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی از مأموریت کمیسیون اقتصادی مجلس و جلسه با وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی برای رسیدگی به نوسانات ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به جلسه مشترک این فراکسیون و وزیر نیرو گفت: طی 50 سال گذشته بارش ها کم و هوا گرم تر شده از این رو با پدیده کم آبی روبرو هستیم و پدیده خشکسالی موقت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...