سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۱Apr 2017 25

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات می تواند حرکتی برای مقابله با شطنت ها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت با انتقاد از بدعهدی کشورهای آمریکایی و اروپایی نسبت به اجرای برجام، تأکید کردند که در شرایط کنونی تشکیل نشست کمیسیون مشترک برجام برای بررسی شرایط اجرای توافق هسته ای از سوی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
عضو جبهه پایداری با بیان اینکه اقبال مردمی از رئیسی رو به افزایش است، تاکیدکرد: جریان های سیاسی عبور از روحانی را کلید زده اند، بهتر است رئیس جمهور از حضور در انتخابات انصراف دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم لنجان در مجلس با بیان این که عربستان از یک طرف به کرملین پیشنهاد همکاری اقتصادی می دهد و از طرف دیگر به لحاظ امنیتی مسکو را به چالش می کشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: پیوستن به همکاری های شانگهای زمانی اثر مثبتی خواهد داشت که تهران همزمان در گروه بریکس فعالیت کند تا در عرصه سیاسی وارد مجادله با کشورهای غربی شود و در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است عربستان مادر داعش بوده و امروز داعش کودکی است که مادر را تهدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: در جریان مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 برخی از نقاط کوراقتصادی که طرف مقابل روی آن انگشت گذاشته بود که در آینده با توسعه شرکای تجاری می توان آن را بی اثر کرد و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تهیه استراتژی سیاست منطقه ای ایران خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علت اصلی تأخیر به وجود آمده در اجرای پروژه بازطراحی راکتور اراک، سهم خواهی چین از ایران به مانند وضعیت پیش از توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۹    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان بوشهر، گفت: از نحوه تصمیم گیری هیات اجرایی گلایه مند هستیم، زیرا به استعلام هایی که از منابع 4 گانه اخذ شده، هیچ توجهی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۹    
عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه شکایت اپراتورهای مخابراتی در روند تصمیم گیری شورا برای این امکان تاثیر دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۹    
مناظره های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری زنده پخش می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۹    
عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات از برگزاری جلسه ویژه این کمیسیون به منظور تجدیدنظر در پخش غیرزنده مناظرات انتخاباتی از رسانه ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بالا بودن دوز منفی گرایی در تبلیغات، تصریح کرد: در سیستم تبلیغاتی منفی گرایی زیادی وجود دارد که گاهی به دلیل کشمکش های سیاسی است که به هر حال برای کشور مضر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۹    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با انتقاد از تصمیم عدم پخش زنده مناظرات انتخاباتی، تصریح کرد: مگر می شود رئیس جمهور آینده آنقدر مورد اطمینان نباشد که آنتن زنده رسانه ملی در اختیارش قرار گیرد؟!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری قوانین مربوط به اقتصاد مقاومتی و تولید ملی از سوی معاونت تنقیح قوانین مجلس شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار اولویت قرار دادن تنقیح قوانین در حوزه اقتصادی در سال جاری شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند بیست درصد(20%) قیمت نفت گاز(گازوئیل) به استثنای مصارف بخش کشاورزی به عنوان عوارض توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران محاسبه و هزینه توسعه و بهسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۹    
مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۹    
گزارش کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص استنکاف وزارت نفت پیرامون توسعه شبکه ریلی کشور در صحن علنی قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۴    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیشرفت های ایران در علوم مختلف از جمله فناوری های نوین گفت: ایران در زمینه هایی همچون هوا فضا، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، سلول های بنیادی و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۴    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه تنوع مدارس از نظر مالی و آموزشی فساد ایجاد می کند، بر لزوم کاهش آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۴    
در دیدار سفیر ارمنستان در تهران با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس جمهوری اسلامی ایران بر توسعه ارتباطات فرهنگی و هنری میان دو کشور تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۴    
محمدجوادکولیوند روایت می کند که چگونه فرمانداری در هلیکوپتر از فرمانداری عزل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۴    
ثبت نام افرادی که کمترین شرایط داوطلبی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را ندارند، باعث وهن جایگاه خطیر خدمت رسانی به مردم شده و لزوم تشریح و تعریف دقیق اصل 115 قانون اساسی را مورد تاکید قرار می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا در دولت جدید تلاش جدی را برای بر هم زدن پیوند ایران و روسیه آغاز کرده اند اما دولت مسکو کاملا به منطقه اشراف داشته و در عرصه منطقه دارای منافع ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۴    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ابعاد تصمیم شورای همکاری خلیج فارس برای ارتقاء روابط با ایران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان عقبه گسترده و حدود 10 الی 12 میلیون پایه رای دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است در شرایط فعلی جهان اسلام، چشم اندازی برای تأسیس سازمانی که بتواند احقاق حقوق مسلمانان بین کشورهای مختلف داشته باشد، وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۴    
نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به طرح اعزام 50 هزار تفنگدار آمریکایی به جنگ سوریه گفت: تفنگداران آمریکایی که در عراق و سوریه حرفی برای گفتن ندارند قطعا در سوریه زمین گیر خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۴    
نمایندگان ملت اگرچه همه پرسی ترکیه را مساله ای داخلی این کشور دانستند و از احترام به رای مردم آناتولی سخن می گویند اما در تحلیل نتایج این رفراندوم از بروز و ظهور دیکتاتوری و احتمال شورش یا حتی کودتا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری 96 دو قطبی می شود، اظهار داشت: جبهه مردم نیروهای انقلاب برنامه منسجمی برای نقد جریان دولت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: جهانگیری با هدف حضور در مناظره های انتخاباتی و دفاع از عملکرد دولت در کارزار انتخابات حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان رضوی، گفت: دستور دولت به هیات های اجرائی در خصوص عدم ارائه پرونده نامزدهای انتخابات شوراها به هیات های نظارت در روند انتخابات اخلال ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در شرایط کنونی آمریکا تنها به دنبال استقلال کردستان از خاک ایران نیست، بلکه این کشور، استقلال نقاط دیگر از جمله آذربایجان و بلوچستان را نیز دنبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
نماینده مجلس دهم گفت: تحریم سازمان زندان های تهران از سوی آمریکا مغایر با روح برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی که برای ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده است، اظهار داشت: مطمئن باشد در کارزار انتخابات من همراه جریان نیروهای انقلابی خواهم بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۴    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی با سعه صدر در مذاکرات باعث شد حج تمتع برای سال 96 برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۴    
عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بسیاری از اسناد دور قبلی انتخابات شوراها اسکن شده و نگهداری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر لزوم اجرای احکام برنامه ششم توسعه، تعدد قوانین درخصوص نحوه پرداخت حقوق معلمان را مسبب رفتار سلیقه ای مسئولان و مدیران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در جلسه روز چهارشنبه غیر علنی مجلس برای ارائه گزارش درباره میائل حج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شورای نگهبان برای بررسی تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری 5 تا 10 روز مهلت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: اتحادیه اروپا دنبال روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها در مقابل با ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید براینکه رقابت اصلی بین روحانی و کاندیدای جمنا خواهد بود عنوان کرد: برخی تلاش می کند فضای انتخابات به سمت هراس از وضعیت گذشته برود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: رئیس بنیاد مستضعفان در نشست امروز اعلام کرد که این پروژه در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و 7 طبقه تجاری طی دو سال ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: از آنجایی که دولت یازدهم نتوانست مراودات با همسایگان را تقویت کند، بنا شد کمیسیون امنیت ملی به این حوزه ورود پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
رئیس هیات پارلمانی ایران در یکصد و سی و ششمین مجمع عمومی اتحادیه بین المجالس خلاصه گزارش یکصد و سی و ششمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی را در حضور رئیس مجلس تشریح و گزارش این نشست را به ایشان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خارج از جبهه مردم نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده ام و فعلا بنا ندارم به نفع کاندیدای جمنا انصراف دهم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تروریست های تکفیری پس از آزادی حلب در سوریه و موصل در عراق در موضع ضعف قرار گرفته بودند اما با حمایت های ترامپ احساس قدرت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حضور برخی افراد جمنا در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اتحادیه اروپایی نگران هستند که اردوغان با روند فعلی که نتوانسته الحاق به این اتحادیه را عملیاتی کند روند اقتدارگرایانه فعلی را به شکلی تشدید شده در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۴    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل با اشاره به پیشینه مراودات اقتصادی و بازرگانی با برزیل گفت: این کشور حتی در زمان تحریم ها تعاملات تجاری و صادرات به ایران را ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۴    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف رادیو و تلویزیون خصوصی در طرح جدید نحوه اداره صدا و سیما خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۴    
ثبت نام افرادی که کمترین ملاک ها را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را دارا نمی باشند، لزوم ساماندهی و تشریح اصل 115 قانون اساسی در اسرع وقت را مورد تاکید قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت:باید به موضوع ارائه تسهیلات بانکی به خریداران محصولات و خدمات ایرانی با استفاده از صندوق توسعه ملی بیشتر توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت بر لزوم پیگیری جدی مشکلات آسیب دیدگان سیل اخیر در استان های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان و اردبیل تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ایجاد همفکری و نظر واحد در خصوص اجرای طرح تحول سلامت گفت: اجرای بهتر طرح تحول سلامت نیازمند تحقق منابع پایدار است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۴    
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی گفت: در مجلس هفتم و نهم تلاش مجلس جهت اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری با مخالفت شورای نگهبان روبه رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر استفاده از ظرفیت شهرداری درنوسازی بافت فرسوده بیمارستان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تکرار شعار اقتصاد مقاومتی در سال 96 از سوی رهبر معظم انقلاب در کنار تولید و اشتغال اهمیت این موضوع را می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سردار علی اکبر دانشیار جانشین دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر نقش مبارزه با کالای قاچاق در حمایت از تولید تاکید کرد و گفت: در کارگروه های تخصصی امور بانکی و مالیاتی مشکلات فعالان اقتصادی استان مازندران بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با تاکید بر جرم انگاری تخلفات ساختمانی، گفت: حکم تخریب به دلیل عدم صدور پروانه یا ساخت تراکم مازاد بر پروانه بعد از تکمیل سازه بی فایده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۴    
رییس کمیسیون انرژی مجلس،با تاکید بر ضرورت ایجاد تنوع در سبد انرژی کشور،گفت: تنها 5 درصد از تولید انرژی های تجدیدپذیر طی برنامه پنجم توسعه محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب در مجلس ضمن حمایت از وتوی قطعنامه پیشنهادی علیه سوریه توسط روسیه گفت: شورای امنیت سازمان ملل ملعبه دست آمریکا و داعش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره علت ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برای رفع تبعیض های ناروا و استفاده از نیروهای کارآمد وارد عرصه انتخابات شدم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیات اجرایی مرکزی انتخابات به دور از سلایق سیاسی اصل امانتداری را رعایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۴    
محمود احمدی نژاد در دومین روز از ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری سال 96 با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۴    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی انگیزه های احمدی نژاد برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری را عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نفرات دومی رقابت های انتخاباتی برای تصدی پست خدمتگزاری به مردم در انتخابات ریاست جمهوری، کمتر مورد اشاره قرار می گیرند، در حالی که همواره این افراد از چهره های شاخص کشور بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دستگاه قضایی به جدیت موضوع حمله به سفارت عربستان را پیگیری کرده است چرا که خسارت حرکت های خودسرانه قابل ارزیابی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افزایش مداخلات ترکیه در سایه تهاجم ترامپ علیه دمشق اتفاقی است که نه تنها شکست های پیشین اردوغان را جبران نمی کند بلکه تهدیدات جدیدی متوجه آنکارا خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس امکاناتی برای نظارت بر انتخابات شوراها ندارد و در زمان انتخابات از هر شهری چند نفر را دعوت می کنند و هیئت نظارت را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به وضعیت کشور انگلیس در عرصه بین الملل، مقامات این کشور سعی می کنند با طرح موضوعات بین المللی خود را از انزوا خارج کنند که یکی از مسائل اظهار نظر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان جنوبی گفت:استان خراسان جنوبی جزء 4 استانی می باشد که در آن انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی انجام نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان لرستان گفت: مجلس برای نظارت بر انتخابات شوراها، مناسب نیست زیرا نمایندگان مجلس عناصر سیاسی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مجلس دهم گفت: به نظر من اقدام انگلیس در لغو قرارداد فروش کیک زرد به ایران در راستای سیاست آمریکا در نقض یک طرفه برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مجلس دهم گفت: کشورهای اردن، عربستان، آمریکا، انگلستان و رژیم صهیونیستی، یک شبکه و ائتلاف نانوشته ای را ایجاد کرده اند و تمام بحران های منطقه ای نشأت گرفته از سیاست های این شبکه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هدف داعش باز کردن باب فتنه و درگیری های طایفه ای در مصر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت، هدف آمریکا و برخی کشورهای منطقه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه را حمایت و فضاسازی برای گروه های تروریستی در این کشور دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ترامپ وعده توجه به مردم آمریکا و پرهیز از مداخله در کشورهای دیگر را مطرح کرده بود اما رئیس جمهوری ایالات متحده عملا به دنبال توسعه مداخلات پیشین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد : خودروسازان در سال جدید باید به دنبال ارتقاءکیفیت و توسعه سهم داخلی سازی در محصولات جدید باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: اردوغان در تلاش برای احیای امپراتوری عثمانی نیازمند تجمیع تصمیم گیری دولت ترکیه است زیرا پارلمان و سازکار دموکراتیک مانع اعمال قدرت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است که در سال 96 خودروسازان باید ارتقاء کیفی تولیدات را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس از دیدار رئیس جمهور با 1200 نفر از نخبگان غرب استان مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
رییس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: طرحی که اکنون دولت برای مقابله با ریزگردها و مهار کانون های داخلی گرد و غبار در بخشی از اراضی اجرا می کند، مبهم و دارای نقاط تاریک بسیاری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از آنکه دولت درگیر مسائل انتخاباتی شود، مردم استان های فارس، کرمان و بوشهر را که درگیر سیل شدند و خانه های خود را از دست دادند فراموش نکند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از احداث ساختمان جایگزین بیمارستان فاطمی اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون انرژی از موافقت این کمیسیون با تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم سمنان در مجلس با بیان اینکه عملکرد بنیاد برکت نشان دهنده تلاش برای مقابله با محرومیت و ایجاد آبادانی است، گفت: بنیاد برکت برای محرومیت زدایی در استان سمنان عزمی جدی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مستقل شدن دانشکده علوم پزشکی شهرستان امتیاز بسیار بزرگی برای شهرستان بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار موردنیاز احداث قطعه 5بزرگراه پیامبر اعظم آماده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حفظ آرامش مردم مهم ترین مسئله در انتخابات پیش رو است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در ملاقات با سفیر سوئیس و حافظ منابع آمریکا در تهران با دستیاراظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
رییس مجلس کمیسیون امنیت ملی را مامور بررسی حمله آمریکا به سوریه و پیگیری اقدامات سیاسی و دیپلماتیک متقابل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
رئیس فراکسیون اشتغال و تولید ملی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته های تخصصی کارآفرینی،برنامه ریزی ایجاد اشتغال های خرد و کمیته ای برای رسیدگی به لایحه رونق اشتغالزایی در فراکسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم آمل با تاکید بر اینکه افرادی که قصد ثبت نام دارند، باید به طور کامل و شفاف ملاک های لازم را داشته باشند و شاخص های مطرح شده در قانون را در خود ببینند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که حکومت های قرون وسطایی به دنبال کشورگشایی با توسل به خشونت بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۴    
در یکصد و سی و ششمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی، کاظم جلالی عضو کمیته اجرایی این اتحادیه با رای اعضا کمیته اجرایی این اتحادیه به عنوان نایب رییس کمیته اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۴    
عضو فراکسیون ولایت مجلس با تأکید بر عدم حضور قالیباف در جمنا گفت: قالیباف درخواستی برای حضور در جمنا نداشت و بدون درخواست وی اقدام به رأی گیری شد که نتیجه نیز با واقعیت همخوانی ندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...