یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۱:۲۸Oct 2018 21

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

مجلس نیوز 29 اسفند 1394 مجلس نیوز 30 اسفند 1395 مجلس نیوز 27 اسفند 1396 مجلس نیوز 31 فروردین 1397 مجلس نیوز 1 اردیبهشت 1397 مجلس نیوز 30 خرداد 1397 مجلس نیوز 3 تیر 1397 مجلس نیوز 30 مرداد 1397 مجلس نیوز 1 شهریور 1397 مجلس نیوز 1 مهر 1397 مجلس نیوز 2 مهر 1397 مجلس نیوز 3 مهر 1397 مجلس نیوز 4 مهر 1397 مجلس نیوز 6 مهر 1397 مجلس نیوز 7 مهر 1397 مجلس نیوز 8 مهر 1397 مجلس نیوز 9 مهر 1397 مجلس نیوز 10 مهر 1397 مجلس نیوز 11 مهر 1397 مجلس نیوز 14 مهر 1397 مجلس نیوز 15 مهر 1397 مجلس نیوز 16 مهر 1397 مجلس نیوز 17 مهر 1397 مجلس نیوز 18 مهر 1397 مجلس نیوز 20 مهر 1397 مجلس نیوز 21 مهر 1397 مجلس نیوز 22 مهر 1397 مجلس نیوز 23 مهر 1397 مجلس نیوز 24 مهر 1397 مجلس نیوز 25 مهر 1397 مجلس نیوز 27 مهر 1397 مجلس نیوز 28 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از تفاوت فاحش پرداختی به معلمان بازنشسته پیش از سال 90 و پس از این سال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیش نیاز راه اندازی مدارس هوشمند؛ تغییر مسیر ساختار نظام آموزش و پرورش دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، به تشریح علل خروج داروهای خارجی بیماران سرطانی از لیست بیمه ها پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:با وجود 10 هزار واحد ناایمن در تهران باید رویکرد اصلی در نوسازی بافت های فرسوده به نوسازی محله به محله تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است نتانیاهو با طرح جنگ علیه غزه سعی دارد افکار عمومی دنیا را از موضوع قتل خاشقجی منحرف کرده و به تظاهرات روز بازگشت پایان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به لزوم اجرای نظام رتبه بندی معلمان، گفت: دولت باید لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان را پیش از بستن بودجه 98 به مجلس ارسال کند در غیر این صورت منابع لازم برای اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت علوم هنوز نتوانسته دکه های پایان نامه فروشی را از سطح شهر جمع کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان نباید تاوان بی برنامگی و بی ثباتی دانشگاه آزاد را پس دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس اعتقاد دارد هم اکنون کشور نیازمند وزیر اجرایی است تا فرد سیاسی و آکادمیک از این رو دولت در معرفی وزراء پیشنهادی ملاحظات قوه مقننه را درنظر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است استرالیا صرفا برای دریافت امتیازهای اقتصادی با سیاست خارجی آمریکا همراهی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه عربستان به دنبال دور زدن ایران و جایگزینی نفت ایران است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
عضو کمیته حل بحران کاغذ می گوید قیمت هایی که به عنوان قیمت کاغذ وارد کشور می شود و نرخ هایی که برای آن ارز گرفته شده، بالاتر از نرخ جهانی کاغذ اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه جریان مردمی لباس عاشورایی توسط نخبگان مهندسی و آسیب شناسی شود و سپس به تولید انبوه و درآمدزایی برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تاکید کرد: مراحل قانونی رسیدگی به دعاوی ایران در دیوان بین المللی دادگستری با وجود خروج آمریکا از پیمان مودت می تواند طی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون کشاورزی، گفت: دولت باید به عنوان تسهیل گر مسیر داوطلبان برای سرمایه گذاری در بخش کشت فراسرزمینی عمل کند، در برخی از موارد شاهد هستیم که در این زمینه رانت ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گویداگر دلالانی که در بازار اثر مخرب می گذارند دستگیر شوند اتفاق خوبی است اما در کل بازار ارز نباید امنیتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:بانک مرکزی باید افزایش تقاضا برای دینار عراقی را در بازار مدیریت کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: بر اساس حسابرسی سال 96 یکی از قطعه سازان 400میلیارد به خودروسازان بدهکار است.این بدهی مربوط به تامین قطعات خودرو هایی بود که امروز بصورت ناقص در پارکینگ ها خاک میخورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت باید زمین هایی را به بخش خصوصی با قیمت پایین تر و مناسب بفروشد، به شرط آنکه خانه ها با قیمت معقول و مناسب به اجاره نشینان داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید دستگیری دلالان بازار ارز نتیجه کوتاه مدت دارد و باید استراتژی بلند مدت برای مدیریت بازار طراحی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم تسهیل در تامین ارز زائرین اربعین حسینی(ع) تاکید کرد و گفت:بانک مرکزی باید مانع از رونق فضای سوداگری در بازار معاملات دینار عراقی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، راه حل رفع انتقادات به بودجه نهادهای خاص را نظارت پذیر کردن آنها دانست و گفت: می توان این دستگاه ها را موظف به ارائه گزارش مالی به کمیسیون فرهنگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در میان دانش آموزان، علل عدم موفقیت نظام آموزشی در آموزش قرآن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آنچه امروز مشاهده می شود بیانگر کم کاری وزارت آموزش و پرورش در خصوص تامین شیر علی رغم تامین اعتبارات لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه برجام جز ضرر چیزی برای ایران در بر نداشت، معتقد است: تلاش برای اقناع دولتمردان آمریکایی جهت بازگشت به برجام بی فایده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه کارشناسان آمریکایی معتقدند که نفت به 200 دلار می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است اگرچه برای کاغذ از ارز دولتی استفاده می شود ولی التهاب بازار اثر خود را بر قیمت ها گذاشت و کتاب گران شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، معتقد است: تهدید به تحریم و درگیری بین آمریکا و عربستان یک دعوای زرگری برای انحراف افکار عمومی جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید دارد وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد در تعامل با یکدیگر مشکل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی و پیراپزشکی را مرتفع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خوش نشین ها با قیمت پایین زمین روستا های شمال کشور را می خرد و اقدام به ساخت ویلا و شهرک می کنند هیچ گونه نظارت از جانب مسئولان دولتی اقدام به ساخت ویلا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز از مرکز کنترل فضای کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم ورامین در مجلس بابیان اینکه بودجه پروژه مترو تهران – ورامین به لحاظ اعتباری بسیارسنگین است،گفت: روزانه به طور میانگین100 هزار نفر از ورامین به تهران سفر می کنند بنابراین الزامی است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس حائز اهمیت است اما نه آنکه به هر قیمتی آن ها را راهی جاده های پرخطر کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: درگیری و تهدید آمریکا و عربستان یک بازی سیاسی و ظاهری است و حاکمان این کشورها به زودی نسبت به یکدیگر تغییر موضع نخواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه همسایگان ایران حاکمیتی بر مرزهای مشترک ندارند، گفت: تعبیه امکانات سخت افزاری در کنار امکانات الکترونیک و اپتیک در مرزها ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، درپایان گفت: با شعار آزادی فضای مجازی تنها خودمان را فریب داده ایم، قطعاً رهایی و ولنگاری فضای مجازی گریبان همه افراد جامعه را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس، با بیان اینکه هیچ موضوعی مبنی بر سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت در شورای عالی اقتصادی قوای سه گانه مطرح نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم ورامین تصریح کرد:طرح موضوع تحریم عربستان توسط آمریکا به بهانه ی پرونده قتل خبرنگار منتقد حکومت سعودی یک بلوف سیاسی برای امتیاز گیری بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اگر بحران یمن به زودی حل نشود یک نسل در این کشور به خاطر زیاده خواهی های عربستان از بین می رود از این رو باید هرچه سریع تر به سمت توافق ملی پیش رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده شاهین شهر و میمه: مردم به احزاب و گروه های سیاسی اعتماد ندارند چرا که این احزاب و تشکل ها پس از هر انتخابات به جای مطالبه وعده های انتخاباتی وخواسته های مردم به دنبال سهم خواهی از دولت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است نسبت تعداد دانش آموزان ایرانی در کلاس های درس به گونه ای نباشد که آنها احساس در اقلیت بودن داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد استقرار سامانه دفاع هوایی اس 300 روسیه در دمشق هشداری به آمریکایی ها در راستای افزایش پایگاه های نظامی در منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس انتشار الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در مقطع کنونی را برای ملت ایران نویدبخش و مشتی محکم در برابر رجز خوانی های استکبار خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، معتقد است: در صورتی که نهادهای بین المللی و منطقه ای از عربستان و جنایت در یمن حمایت نکنند، مشکل مردم یمن به خودی خود حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اعتبار 200 میلیارد تومانی توزیع شیر در مدارس، تصریح کرد: این اعتبارات باید از درآمد هدفمندی یارانه ها پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نبود سیستم هماهنگ کننده و یکپارچه پیوند عضو در کشور انتقاد کرد و گفت: بیمارستان ها به صورت جزیره ای عمل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را برای کشوری که اهداف بلندی دارد، ضروری دانست و گفت: این الگو باید در محافل علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت:طی ماه های آینده قیمت نفت به بیش از 120 دلار رسیده و برودت هوا و سرمای پیش رو در اروپا و آمریکا و مشکلاتی که در تولید و عرضه نفت برای عربستان و برخی کشورها ایجاد شده حتما ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید مجلس هر ساله بین 6 تا 7 هزار میلیارد تومان به اعتبارات پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش در بودجه سنواتی افزوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئولان وزارت صمت اعلام کردند که لاستیک اتوبوس های فعال در ایام اربعین تأمین می شود، از این رو با تحقق شرط تأمین لاستیک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است حزب الله لبنان با قدرتی بیش از زمان جنگ های 22 و 33 روزه اجازه دست درازی اسرائیل به نوار غزه را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، تاکید کرد: رئیس جمهور در انتخاب و پیشنهاد وزرای راه، کار، اقتصاد و صمت باید به کارآمدی و تخصص توجه ویژه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: : متاسفانه استفاده از فضای مجازی در کشور تبدیل به حالت استفاده افراطی شده و بیشتر دانش آموزان نیز در استفاده از این فضا به این حالت گرفتار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: نظارت بر تنظیم بازار هزینه هایی دارد اما اینکه نظارت ها را لنگ و معطل اختصاص 900دستگاه خودروی سواری سمند نگه دارند اقدام مناسبی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به بازدید خود از گمرک های مرزی گفت: گزارش های این بازدید و مستندات آن در راستای تحقیق و تفحص از گمرک به هیأت رئیسه مجلس ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است آموزش و پرورش باید بتواند منابع خود را از بالقوه به بالفعل کند و شرط رسیدن به این مهم ورود مدیران پویا، خلاق و معتقد به کار جهادی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، گفت: صادرات فولاد وجود دارد اما تحریم ها نیز اثرگذاری خود را داشته و تولیدکنندگان به دنبال بازارهای جدید هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تاکنون اطلاعاتی در زمینه شیوع بیماری طاعون نشخوار کنندگان دریافت نکرده ام اما مباحث لازم را برای انجام تحقیقات ارسال کرده و طی دو ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالقاسم شجاعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳    
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تاکید بر اینکه مدرسه فروشی مافیای کنکور را تقویت می کند، گفت: راهکار مقابله با پیامدهای ناگوار کنکور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی به علت عدم استقبال مردم، در بسیاری از پروازهای داخلی، 50 درصد ظرفیت هواپیماها نیز پر و تکمیل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است با تصویب CFT اتحادیه اروپا باید روابط بانکی و کارگزاری خود با ایران را بهبود دهد و مانع تأثیر تحریم ها شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
نماینده مردم ارومیه در مجلس با تأکید بر اینکه استان آذربایجان غربی نیاز به 5 هزار واحد کلاس درسی دارد، گفت: مدارس کانکسی در فصل سرما دچار یخ زدگی و غیر قابل استفاده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، بابیان اینکه غربالگری ام پی اسی ها تنها برای شناسایی این بیماران صورت گرفته از وزارت بهداشت خواست تا در شرایط کنونی اهم و مهم کردن موضوعات را در دستورکار خود قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بابیان اینکه رییس جمهور به وعده خود در قبال بهبود وضعیت کوله بران عمل کند،گفت: سیل ورود به آسیب های اجتماعی به کشور با حذف اقتصاد معیشتی کوله بران رقم می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس سناریوهای مختلف تقویت اقتصادی خانوارها را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر موجودی برخی انبارها برای تأمین نیاز یک ساله کشور به کالاهای اساسی کفایت می کند و حجم انبارها در حال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: راهبرد صدور دستور عفو عمومی برای سربازان فراری ارتش سوریه بشار اسد مبنی بر استقرار امنیت و حفظ وحدت ملی بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳    
مشاور و رئیس دفتر ریاست مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت والده محسن اسماعیلی عضو شورای نگهبان و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بیمه های درمانی فاقدکارایی هستند ، گفت: بیمارستان ها انگیزه ثبت قرارداد با بیمه ها را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط هدایت نقدینگی از بازار ارز به بازار سرمایه فراهم است،گفت:بازار سرمایه ظرفیت جذب نقدینگی را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مرز خسروی یکی از مرزهایی است که دارای پارکینگ ها مجهز، اتوبان های مواصلاتی و امکانات رفاهی بوده و به طور حتم باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده شهید عماد مغنیه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از موفقیت ارزشمند و تحسین برانگیز کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به بازی های پاراسیایی 2018 اندونزی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۷    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بررسی موادی از طرح جامع بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون اقتصادی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در مسیر رونق انرژی های تجدیدپذیر و استفاده از انرژی های سازگار با محیط زیست هیچ مانعی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که حضور اساتید دانشگاهی در کنفرانس های علمی بین المللی نتوانسته توقعات کشور را جامع عمل بپوشاند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: بدلیل اینکه مهارت گرایی در دانشگاه ها هزینه بالایی دارد، اغلب کارورزی ها بصورت فرمالیته انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت در برنامه ششم توسعه حتی یک ریال نیز برای اجرای سند تحول بنیادین طلب نکرد، گفت: در لوایح ارسالی از دولت کم لطفی به آموزش و پرورش همیشه مشهود است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از بیان وضعیت دریاچه ارومیه در مجامع بین المللی به عنوان عاملی در جهت تسریع روند احیای دریاچه ارومیه یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که وزارت علوم باید دوره کارورزی در دانشگاه ها را مورد بازنگری قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه محدود کردن نهضت سوادآموزی یکی از دلیل رشد بی سوادی است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه تخصیص یک درصد از درآمدهای شرکت ها، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت به آموزش و پرورش 8 هزار میلیارد تومان به بودجه این وزاتخانه می افزاید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: با توجه به روند تخصیص اعتبارات و مسئله کمبود بودجه، این پیش بینی می شود که آزادراه تهران-شمال تا 5 سال دیگر نیز مورد بهره برداری قرار نگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت اصلاح قانون برای ایجاد ضمانت اجرایی در رابطه با پروژه های عمرانی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عوارض از هر بخشی دریافت شود باید برای همان صنعت نیز مصرف شود، گفت: سهم سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت همیشه در لایحه بودجه سالانه کمترین رقم را به آموزش و پرورش اختصاص می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفافیت مجلس می گوید دولت برنامه ای برای جنگ اقتصادی ندارد و انتظار می رود برنامه سه گانه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید در اصلاح قانون بودجه تنها 6درصد از جرایم بانکی تولیدکنندگان بخشوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با ارزیابی مثبت از مذاکرات ایران با سایر کشورها در اجلاس مجالس اوراسیا تاکید کرد که این کشورها رفتارهای آمریکا را مضر برای آینده جهان دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۵    
نمایندگان مخالف طرح اصلاح قانون بازداشت موقت بر این باورند که محدودیت زمان بازداشت موقت، مانع تحقیقات و جمع آوری مدارک جرم علیه مجرمان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی برگزاری اجلاس مجالس اوراسیا را فرصت مناسبی برای گفت وگوهای سازنده به منظور توسعه همکاری های اقتصادی، منطقه ای و بین المللی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از معرفی وزرای پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،امور اقتصادی و دارایی و وزارت صنعت ،معدن و تجارت در هفته آینده به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای طرح تعطیلات زمستانی به مصوبه مجلس نیاز دارد، گفت: رونق گردشگری با اجرای تعطیلات زمستانی محقق نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با شبکه راشا تودی حفظ برجام را به نفع تامین امنیت کل منطقه و صحنه بین المللی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر ضرورت تحکیم اتحاد بین ایران و ترکیه همکاری راهبردی بین این دو کشور را عاملی در راستای تأمین منافع دو کشور دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، می گوید: اگر قرار باشد فساد اقتصادی، رانت و تبعیض را در کشور ریشه کن کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس گفت: با نبود زیرساخت های لازم در شرایط حاضر، حذف کنکور میسر نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: جایگاه حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش فراموش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در آموزش و پرورش علاوه بر اینکه در تعداد معلم متخصص در حوزه تربیتی و پرورشی کمبود وجود دارد، فقدان برنامه تربیتی و پرورشی نیز مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه بر تلاش ایران برای حفظ برجام تأکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...