پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۹:۴۰Mar 2019 21
 

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه توریستهای سالخورده خارجی درآمد اقتصادی بهینه برای کشور به همراه ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در رابطه با احتمال پایان دوران خشک سالی کشور و ورود به دوران ترسالی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر ضرورت پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از عید، تک تک اعضای هیئت دولت را در برابر این امر مسئول دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی وقوع حادثه تروریستی در شهر کرایست چرچ را محکوم و آن را به تروور مالارد همتای نیوزیلندی خود تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه امکانات درمانی و بهداشتی گرمی در حد شهرستانهای هم سطحش نیست،گفت: اکثر پزشکان گرمی پروازی هستند،بدین معناکه با خانواده در این حوزه انتخابیه سکونت ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد تمرکززدایی و افزایش اختیارات استانها در عرصه های مختلف باید مطابق مولفه های آمایش سرزمین انجام شود تا شاهد توسعه یکسان در کشور باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار آن شد که دولت در این روزهای باقیمانده تا پایان سال هرچه سریعتر معوقات فرهنگیان را پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۰    
عضو فراکسیون ورزش مجلس بابیان اینکه باید بازی با احساسات جوانان با تبلیغات غیرقابل باور برای سکان داری تیم ملی فوتبال متوقف شود،گفت: تحریم های بانکی مانعی برای جذب مربی سرشناس خارجی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه مسیر کشور را با این ادبیات سنتی امکان پذیر ندانست و بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت در شرایط کنونی نباید بار افزایش قیمت حمل و نقل برون شهری را بر گردن مردم می انداخت، از این رو با این رویکرد اشتباه دولت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب رقم 2 هزار میلیارد تومانی برای اجرای نظام رتبه بندی در قانون بودجه سال 98 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سبک زندگی اسلامی نیاز به بازنگری دارد چراکه بعد از 40 سال از سبک زندگی اسلامی فاصله گرفتیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
رییس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان معتقد است در جریان رسیدگی های این کمیته مشخص شد رقم ناچیزی از پول های دریافتی حسین هدایتی در فوتبال وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: عمده مراجع عالیقدر تقلید به وضعیت اخذ سود مرکب از تسهیلاتی که به مردم ارائه شده معترض هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سردار سلیمانی برای اعطای نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تسهیل فروش نفت و محصولات وابسته کشورمان بخشی از تعهدات اروپایی ها در برجام است از این رو آمریکایی ها با طرح موضوع به صفر رساندن فروش نفت ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:ایران مجدانه با نثار این همه شهید و جانباز در مقابل داعش در عراق و سوریه ایستاد، آنها را هم از مرزهای عربستان و امارات سایر کشورها به عقب راند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: هدف اروپایی ها از حضور ایران در اینستکس کنترل و نظارت درآمدهای نفتی کشورمان است و همچنین رصد کردن مخارج پول های جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۰    
عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:باتوجه به دیپلماسی تجاری ترامپ،آمریکا بیشتر به دنبال این است که بتواند به صورت نیابتی از نیروهایی که در منطقه هستند،استفاده کند و کمتر هزینه کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر برای برگزاری جلسه ای جهت رسیدگی به وضعیت معیشت مردم گفت: این موضوع را پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰    
حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با وُیچخ اونولت کاردار لهستان در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰    
عضو هیات رییسه مجلس می گوید نشست علنی مجلس بلافاصله بعد از اتمام جلسه کمیسیون تلفیق بودجه برای بررسی موارد اعاده شده از شورای نگهبان تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
نماینده مجلس دهم گفت: مردم در یک سال اخیر شاهد آب رفتن سفره هایشان هستند و در این عرصه اقدامات دولت برای کاهش مشکلات معیشتی موثر نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: اصلاح تبصره بخشودگی سود مرکب وام ها در کمیته ویژه کمیسیون تلفیق انجام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: سامانه شفاف سازی در سازمان بهزیستی ایجاد شده که املاک، قراردادها، تفاهم نامه ها، مراکز و مشارکت های مردمی در آنجا در دسترس عموم قرار داده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به محض دریافت نظر شورای نگهبان درخصوص اصلاحات لایحه بودجه، معاونت قوانین آن را برای نمایندگان ارسال می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
نمایندگان مجلس با اصلاحی بخشی از لایحه بودجه برای تأمین نظر شورای نگهبان شرایط تهاتر و تسویه بخشی از بدهی ها اشخاص حقیقی و حقوقی را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک های دولتی و خصوصی را مشمول مجازات های انتظامی قوانین مقررات پولی و بانکی کشور کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شهرداری ها و سازمان های وابسته اجازه دادند تا 80 هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی منتشر کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حفظ زبان و پوشیدن چشم عناصر صیانت بخش شخصیت و هویت انسان بوده که کلید توفیقات اهل معنا در ماه رجب است، گفت: از ابتلائات بشر در روزگار ما ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: افزایش قیمت خودرو در روزهای اخیر ناشی از سرازیر شدن نقدینگی موجود در جامعه به سمت بازار چهارچرخ ها است چراکه بسیاری از متقاضیان خرید نیازی به این محصول ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: درخواست آمریکا از شورای امنیت برای بازگشت محدودیت های موشکی علیه ایران زیاده خواهی جدید و با هدف دخالت در حوزه دفاعی ما است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: شورای نگهبان ایرادی به افزایش حقوق 400 هزار تومانی و بعلاوه تا 10 درصدی نگرفته و مصوبه مجلس قطعی و قانونی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رییسی به ریاست قوه قضاییه را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه برخورد با سارقان آثار علمی گفت: مجلس بر روند مبارزه با سرقت آثارعلمی نظارت و کنترل دقیق دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
رییس فراکسیون گردشگری مجلس، دولت را مکلف به ایجاد شرایط سفری آسان و کم هزینه برای مردم دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا به خاطر منافع حاصل از فروش سلاح و تجهیزات نظامی هیچگاه خاک منطقه را ترک نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: به نظر می رسد که هم جامعه به رشته های مختلف نیاز دارد و هم هزینه های میان رشته ای پایین تر است و هم انعطاف بیشتری دارد که باعث می شود هزینه هایی که برای فارغ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی کیسیون آموزش مجلس کمبود فضای آموزشی در کشور را بلای جان وزارت آموزش و پرورش دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت:اتحادیه اروپا دلش نمی خواست انگلیس واقعا برود؛اما انگلیس هم پیمان ناسازگاری در تمام مراحلی که در اتحادیه اروپا حضور داشت،بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مواد معدنی و فرآورده های پتروشیمی که ارزش افزوده بسیاری دارد می تواند در شرایط تحریم بیشترین نقش را در افزایش مبادلات تجاری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می گوید:سالها است که مردم آزاده و بیدار دنیا هم می دانند که عربستان هزینه های فعالیت های تروریستی منافقین و دیگر گروه های تروریستی در جهان را ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه هلند پناه و مأمن گروه تروریستی الحوازیه است، گفت: دولت هلند برای فرار از مسئولیت دو کارمند سفارت ایران را اخراج کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با محمد حلبوسی رئیس مجلس عراق پیرامون مسائل منطقه و ضرورت مبارزه با تروریسم دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
رییس مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با رییس پارلمان عراق عنوان کرد که روابط بین ایران و عراق در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در نهایت صمیمیت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: وزیر اطلاعات باید پیگیر پرونده تحت عنوان جاسوسی در ساختار تصمیم گیری، مدیریتی و کارشناسی کشور شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با بیان اینکه خروج آرشیو مربوط به ادوار مختلف بوده است، گفت: با توجه به گزارشاتی که به شورای نظارت بر صدا و سیما رسیده، خروج آرشیو از سازمان قابل تکذیب و کتمان نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
دومین جلسه ی هیأت امناء دانشگاه صنعتی شریف در سال 97 با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس و وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ممنوعیت کاندیداتوری نماینده مجلس برای چهارمین دوره متوالی موجب افزایش کارآمدی و توانمندی بهارستان شده و همچنین از ایجاد انحصار جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان اینکه در بسیاری از مکمل های تقلبی، مواد مخدر وجود دارد گفت:محتوای مکمل های تقلبی به درستی قابل تشخیص نیست بنابراین برای سلامتی ورزشکاران بسیار خطرآفرین بوده و مصرف آنها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس، درانتقاد به نحوه عملکرد شهرداری برای توسعه حمل و نقل عمومی یادآورشد که از 75 درصد جابجایی هایی که بر اساس قانون باید از طریق حمل و نقل عمومی صورت بگیرد تنها 40 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه فضای سبز برای زیست سالم شهروندان اهمیت بسزایی دارد، گفت: کاشت درخت یکی از سنت های حسنه ای است که توجه مردم را به مسئله محیط زیست سالم جلب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران اعتقاد دارد استانی انتخابات مجلس شورای اسلامی سبب کاهش هزینه های کلان کاندیداها می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
رئیس مجلس معتقد است مصوبات قوه مقننه درخصوص انتخابات مجلس، پس از تدوین قانون جامع نیاز به دو سوم رأی نمایندگان دارد و نه در حال حاضر.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس با شایسته دانستن مصوبه اخیر مجلس در خصوص ممنوعیت کاهش بودجه پژوهشی در دستگاه های اجرایی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از تصویب کلیات لایحه موافقتنامه چارچوب تسهیل تجارت بدون کاغذ فرامرزی در آسیا و اقیانوسیه در نشست امروز کمیسیون متبوعش به منظور تسهیل تجارت خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی از وزارت امورخارجه کشورمان برای زمان دعوت از نخست وزیر ارمنستان برای سفر به ایران در سالروز قتل عام مردم خوجالی آذربایجان انتقاد کرد و این کار را نشان از ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس نامه 152 تن از نمایندگان جهت رسیدگی به پرداخت حقوق کارگران شهرداری ها و دهیاری ها را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از رئیس جمهور خواست تا نسبت به پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان فولاد اقدامات ضروری را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
نماینده مردم نهاوند در مجلس سخنان نوبخت مبنی بر اینکه دولت قادر به اجرای مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق کارکنان در سال آینده نیست را اهانت به مجلس دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بیکاری 800 نفر از کارکنان سابقه دار عسلویه در آستانه حضور رئیس جمهور در بوشهر، گفت: این اقدام به صورت غیرمستقیم زندگی 5 هزار نفر را متأثر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از رفتار دولت درباره وضعیت ارائه کالاهای اساسی، گفت: 400 هزار تومان به حقوق محرومین اضافه شده است اما دولت می گویید به قانون عمل نمی کنید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس تأکید کرد: کمیته خاص مشتکل از نمایندگان و کارشناسان برای شناسایی مسئولان بی تدبیر باید تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه استخدام کارمندان بدون بیمه تخلف اداری است،گفت: نباید اجازه داد، کنترل حضور کارمندان بدون بیمه در حوزه اشتغال از دست دولت خارج شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: قاچاق کالاهای آرایشی معضل بزرگی است اما مردم بدانند که برند داروخانه ضریب اعتمادی برای مردم است و کالاهای سلامت محور که از مبادی غیر رسمی وارد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس تأکید کرد: هیچ کسی حق ندارد مصوبات قانونی مجلس را زیر سوال ببرد و از اجرای آن استنکاف کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:پیشرفت ها در حوزه تجهیزات نظامی درکشور به نحوی است که دیگر هرکشوری جرأت نمی کند هوس حمله به کشور ما به سرش بزند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:بشار اسد با حضورش در تهران و دیدار با مقامات کشورمان بر تبلیغات سوء بسیاری از مزدوران داخلی و خارجی سوریه خط بطلان کشید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است ایستگاه پایانی دروغ که تنها گوشه ای از نفوذ دستگاه های اطلاعاتی ایران در جریان اپوزیسیون بود باعث شد اختلافات درون این جریان و مشکلات آنها افشا شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از تشریح علت استعفای ظریف در جلسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی پور گفت: آقای تابش اعلام کرد که قصد دارد پیشنهادی مبنی بر محدودیت کاندیداتوری نمایندگان مطرح کند و بنده نیز مخالف نبودم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۰    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابعاد نامه سازمان های بزرگ اقتصادی غیردولتی به کنگره آمریکا برای بازگشت به شرایط برجام را تشریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: ظریف بعد از بازگشت به وزارت خارجه، اولین حضورش در مجلس، به عنوان میهمان فراکسیون مستقلین ولایی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۰    
کنستانتین زاتولین، معاون کمیسیون مشترک المنافع دومای روسیه ظهر روز چهارشنبه 8 اسفند 1397 با حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است اینکه صرفا مطالب علمی بیش از حدی به دانش آموز منتقل شود بدون آنکه او مهارتی بیاموزد، راحت ترین راه است و آموزش و پرورش همین راه را انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه درس فقط کتاب و کاغذ و مشق شب نیست، بالاتر بودن ساعت حضور دانش آموزان ایرانی در کلاس درس را به معنای ارتقای کیفیت آموزشی ندانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید خلاءهای وزارت خارجه را رفع کند، گفت: سفارتخانه های ایران در خارج از کشور ابزار مقابله با هجمه بیگانگان علیه جمهوری اسلامی را ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: نه تنها دستگاه های تبلیغاتی بلکه تمام دستگاه های اجرایی نیز باید به موضوع سبک زندگی ورود کنند تا سبک زندگی واقعی اسلامی که در آن انسان می تواند جامعه بشری را به کمال ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از نگاه کارمندی به معلمان، تصریح کرد: راه درازی برای بیرون کشیدن معلمان از ذیل قانون خدمات مدیریت کشوری وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه سرانه مابه التفاوت نرخ ارز ترجیحی تا نرخ بازار آزاد باید در قالب اعتبار به مردم پرداخت شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس، مصوبه رایگان شدن قبوض آب، برق و گاز مدارس را کمک بسیار بزرگی به آنها توصیف کرد و افزود: مدرسه ای بابت نپرداختن قبوض آب و برق و گاز تعطیل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس توضیحاتی درباره میزان ارزبری خودروهای تولید داخل ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، اعطای مجوز به وزارت نفت برای انتشار 3میلیارد دلار اوراق مالی اسلامی را قابل دفاع دانست و گفت: انتشار اوراق توسط وزارت نفت روشی مناسب برای پرداخت مطالبات پیمانکارهای نفتی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید می کند که سازمان برنامه و بودجه باید رتبه بندی حقوق ها را تغییر دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه پتروشیمی ها باید درصدی از ارز صادراتی خود را در سامانه نیما ارائه دهند، گفت: پشتوانه ارزی کشور باید با ارائه ارز صادراتی به سامانه نیما حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد برخی کشورها می خواهند از افزایش عمق ائتلاف تهران و دمشق جلوگیری کنند اما حضور بشار اسد در ایران نشان داد که این دسیسه هیچگاه محقق نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰    
جعفرزاده ایمن آبادی درباره پیگیری برخی نمایندگان برای طرح عدم کفایت حسن روحانی به عنوان رییس جمهور می گوید که سابقه تاریخی سیاسی ایران از عدم کفایت سیاسی بنی صدر است در حالی که روحانی بنی صدر نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص اعطای تسهیلات به دانشگاه ها، گفت: دانشگاه ها می توانند از این ظرفیت قانونی برای رفاه دانشجویان بهره ببرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۶    
مجلس میزان پرداختی قانون هدفمندی یارانه ها را در سال 98 بیش از 140 هزار میلیارد تومان تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۶    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: ادغام بانک های نظامی در راستای ساماندهی وضعیت سرمایه بانک ها وکاهش هزینه های بانکی با کاهش تعداد شعب انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
مجلس در نشست امروز خود با اختصاص منابع حاصله از حذف یارانه صنف صنعتی جهت خرید تضمینی گندم موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
نمایندگان مجلس، عوارض شهرداری ها و دهیاری ها از محل درآمدهای نفتی از طریق وزارت کشور به حساب آنها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان گفت: مهار و بهره برداری از آبهای مرزی و طرح انتقال آب از دریای عمان دو موضوع بسیار مهمی است که همواره مجمع نمایندگان برای تامین منابع آبی پایدار استان پیگیری می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
نمایندگان مجلس با اختصاص 49000 میلیارد ریال یارانه به موضوع کاهش هزینه های مستقیم سلامت و ایجاد دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
مجلس با اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار برای پیشگیری از بیماری های دامی به سازمان دامپزشکی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
نمایندگان مجلس دولت را مکلف به پرداخت 7 هزار میلیارد ریال برای خرید و تأمین تجهیزات امداد هوایی ، بازسازی، خرید و احداث پایگاه های امداد و نجات و انبارهای اضطراری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیرعلنی مجلس مباحثی مختلفی پیرامون افزایش حقوق کارکنان دولت برگزار شد تا در جلسات علنی بیشتر آن پرداخته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: براساس صحبت های صورت گرفته، به احتمال زیاد در سال 98 به حقوق کارمندان، کارگران و بازنشستگان رقمی افزوده می شود سپس به نسبت مشخصی حقوق افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
نایب رییس کمیسون آموزش مجلس با انتقاد از مجلس با واگذاری هزار میلیاردی املاک وزارت راه و شهرسازی به دانشگاه های تهران گفت: مجلس تکلیف صاحبان املاک اطراف دانشگاه های تهران را مشخص کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶    
عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس گفت: متاسفانه از تمامی ظرفیت های کشور به درستی استفاده نمی شود همچنین سیاست های اقتصادی نیاز به تعدیل و بازنگری دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...