شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۴:۲۶May 2017 27

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۵ ساعت پیش    
رییس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای اصل 44 مجلس، معتقد است که بازار انحصاری و خصولتی بودن خودروسازی ها ستاره کیفیت خودروهای داخلی را در لاین کندرو قرار داده است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ترامپ نمی تواند ایران را به شرایط پیش از لغو تحریم ها باز گرداند.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:طلا در اصل پول بوده و با راه اندازی صندوق طلا در واقع به نوعی صندوق پول در بورس راه اندازی می شود، که این اقدام غیرمنطقی است.
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : انتخابات هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی روز چهارشنبه، دهم خردادماه انجام می شود.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان کرمانشاه و اورامانات تاکید کرد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مشکلات بانکی و بیمه ای فعالان اقتصادی اورامانات رفع شود و اقدامات لازم برای رسمی شدن مرزهای منطقه اورامانات صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از کابینه اقتصادی دولت دوازدهم یک صدا شنیده شود چرا که اختلاف نظرهای فضای اقتصادی را به چالش می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کشور برنامه ای برای گرفتن آرا مردمی که پای صندوق آمده بودند، نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از اینکه عملکرد کمپ های ترک اعتیاد رضایتمند نیست بر عدم تعطیلی کمپ های ترک اعتیاد زنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۳    
رییس فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس باید تجلی حضور همه جریان های سیاسی داخل مجلس باشد، گفت: ما به دنبال تفاهم و تعامل هستیم و نمی خواهیم با طرح سهم خواهی بیشتر در هیات رییسه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:بدهکاران بزرگ بانکی با نفوذ در دستگاه های مختلف بسترسازی می کنند تا بصورت قانونی زمان تعویق بدهی طولانی تر شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه هماهنگی اتحادیه های فرآورده های گوشتی و مرغی با شرکت های پشتیبانی برای توزیع امری ضروری است،گفت: نرخ گوشت با قدرت اقتصادی شهروندان همخوانی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر ترامپ به عربستان و قرارداد480 میلیارد دلاری تسلیحاتی با ریاض گفت: آمریکا عملا با سیل تسلیحاتی که برای رژیم سعودی ارسال می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با اشاره جلسه این کمیسیون گفت: مقرر شد گزارشی پیرامون نحوه حسابرسی بودجه در دو نهاد صداوسیما و بانک مرکزی تهیه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستورکار این کمیسیون گفت: لوایح اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
اولین سفر پرسود رئیس جمهور تاجر مسلک آمریکا به خاورمیانه و البته خواستگاه حمایت از تروریست در منطقه ، حاشیه ها و پیامدهای را در پی داشت، چرا که ترامپ برای دوشیدن سعودی های ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸    
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی درباره انتخابات هیات رییسه دور دوم مجلس دهم پیشنهاداتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت قصد برداشت پول از صندوق توسعه ملی ندارد بلکه قصد دارد از محل آن 1.5 میلیارد دلار تسهیلات اعطا کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
عضو هیأت رییسه فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه رشته های پایه سهم چندانی از بودجه و تجهیزات ندارند، گفت: باید کسب رتبه نخست بازی های کشورهای اسلامی مدنظر مسئولان و مدیران ورزشی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
جمعی از سپرده گذاران موسسه اعتباری کاسپین امروز مقابل مجلس تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
دومین روز از نشست کمیته اجرایی و مالی مجمع مجالس آسیایی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۸    
مشاور رئیس مجلس با بیان این که رژیم سعودی نقش دلال سازش و خیانت را با حضور ترامپ ، محمود عباس و بنیامین نتانیاهو ایفا می کند گفت: همان گونه که مذاکرات سازش تاکنون به نتیجه نرسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان ظرف 48 ساعت نظرات خود را درخصوص گزارش سیلاب های اخیر به کمیسیون عمران ارائه دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با انتقاد از نبود زیرساخت های لازم در سواحل مکران، گفت: توجه به سواحل مکران با توزیع متوازن امکانات و توسعه محور شرق کشور می تواند این منطقه را با توجه به دسترسی به آب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با بیان اینکه باید زمینه های حضور بخش خصوصی در جهت کمک به کشاورزان و تولید مهیا شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه کار تحویل لایحه دائمی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در دولت به پایان رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
نشست اعضای فراکسیون مستقلین ولایی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گزارش این کمیسیون را در مورد سیل استان های سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکا مانع ارسال پول،سلاح و افراد مسلح از عربستان به سایر نقاط شود دیگر نه برج دوقلویی در نیویورک منفجر و نه هزاران نفر از مردم بیگناه عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترامپ علی رغم وعده هایی که علیه تفاهم برجام داده بود و تحت تاثیر اقتدار جمهوری اسلامی ناچار به امضای تعویق تحریم های ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی کمیسیون متبوعش برای تعامل با سازمان مالیاتی برای اجرای کامل سامانه جامع خبر داد وگفت:برای کسب درآمدهای مالیاتی بیشتر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۶    
انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی به عنوان نماینده بخش خصوصی در صنعت بزرگ و ارزش آفرین پتروشیمی، پیامی به مناسبت خلق حماسه 29 اردیبهشت ملت عزیز ایران صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف کرایه حمل نقل عمومی پایتخت از سوی مسئولان شهری، گفت: محاسبات مسئولان شهری برای هر گونه افزایش نرخی باید انسان محور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب اعلام کرد: مجلس شورای اسلامی در این برهه ، همانند دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است رأی مردم به اصل نظام بوده و رئیس جمهور منتخب باید در راستای برطرف کردن مشکلات آنها بکوشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را نشانه ثبات جمهوری اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
قربانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است لبخند شفاف تالار شیشه ای با ارتقای شاخص بورس به حضور باشکوه مردم در انتخابات، نوید تقویت بازار سرمایه را می دهد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون متبوعش برای همکاری با دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی خبر داد وگفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه حفظ و صیانت از کمیت و کیفیت مطلوب جمعیت در واحد سرزمین ضروری است، گفت: تنها راه پیشگیری از سقوط جمعیتی استفاده از نسل جوان در پنجره جمعیتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از رشد بی رویه واردات پوشاک به کشور در سال های اخیر، گفت: تناقض آماری در میزان واردات پوشاک نشان از ورود حجم وسیعی از کالاهای قاچاق به کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
نایب رییس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس شورای اسلامی 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه بویژه دانشجویان رشته ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
فرانسوا سنمو سفیر فرانسه در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
نماینده مردم همدان، گفت: مطمئنا توجه به ظرفیت های داخل مرزها و مردم ایران عزیز تنها راهگشای حل مشکلات کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
نماینده مردم ابهر در مجلس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت:طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران امور کشور باید به اتکای آراء عمومی اداره شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق های رای گسترده تر و بانشاط تر باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر اینکه طرح سهام عدالت به مثابه توزیع ثروت ملی است، گفت: واگذاری سهام به افراد غیر چشم پوشی از ثروت ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با انتقاد از رشد چشمگیر آمار چک های برگشتی در سال های اخیر، گفت: دولت برای مقابله با رشد آمار چک های برگشتی باید لایحه ای مبنی بر ارایه دست چک به افراد متناسب با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: هدف از این اقدام کاهش تصادفات بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی از آیت الله هاشمی شاهرودی عیادت کرد و از نزدیک در جریان روند بهبودی ایشان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۸    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طرح تحول سلامت 3 درصد انحراف مالی دارد، گفت: این آمارها نشان دهنده موفقیت آمیز بودن طرح تحول سلامت در هزینه کرد اعتبارات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۸    
به نظر می رسد در گیرودار تب دار بحث های انتخاباتی که بی تردید باعث گرم شدن فضای انتخابات و ترغیب بیشتر مردم جهت حضور در پای صندوق های رای خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است عربستان به علت احساس حقارت از برگزاری انتخابات پرشور و سالم در ایران مانع استقرار صندوق های رأی در این کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه 60 میلیارد نخ سیگار سالانه در کشور تولید می شود، گفت: این میزان تولید، بر اساس نیاز مصرف در کشور صورت می گیرد که نشان دهنده برابری مصرف و تولید است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با تاکید براینکه ایجاداشتغال برای زندانیان درزندان ها دارای محدودیت است، گفت: قوه قضاییه ازمنابع کافی برای اشتغال بیشتر زندانیان برخوردار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی علت استعفا از هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در محور اصفهان- قم دچار سانحه رانندگی شده و به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:نگرانی های ناشی از استمرار عدم تحقق مطالبات فعالان بازار سرمایه در دولت آینده به افزایش مشکلات در بازار سرمایه دامن زده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: این سازمان تنها موظف به نگهداری و آموزش کودکان کار بوده و پذیرش و جمع آوری آن ها بر عهده قوه قضاییه و نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:دولت هر چقدر که کوچکتر شود، قدرت کنترل آن بیشتر شده و نظارت بر بخش ها و اقدامات آن افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از غفلت کاندیداها از ارایه برنامه های خود در حوزه های مختلف اقتصادی، گفت: عدم ارایه برنامه در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله عمران و مسکن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اقدام دولت در اجرای قانون بازنشستگی روستاییان با 10 سال سابقه را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کل کشور گفت: ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی میزان تخلفات انتخاباتی را به حداقل می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۸    
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از تامین آب پنج شهر استان مازندران با راه اندازی سد آمل خبر داد و گفت: احداث این سد یکی از راههای ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی برای کشور ایجاد می کند، گفت: بنده نفیاً یا اثباتاً نسبت به کاندیدها نظری اعلام نکردم و اگر کسی این را بگوید من تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۸    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: عزت و اقتدار ملی با حضور در صحنه انتخابات تجلی پیدا می کند و انتخابات آبروی ملی ما است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۸    
هیات تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که آیین نامه اجرایی تبصره 35 الحاقی قانون بودجه بودجه 95 مغایر با قانون است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۸    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس معتقد است عربستان و یمن به بهانه اختلاف در ائتلاف به دنبال ایجاد گروه های متعدد تروریستی در یمن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است دستگاه دیپلماسی با یک سفر به کانادا می تواند مشکل برگزاری انتخابات در این کشور را برای اتباع ایرانی برطرف کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۸    
سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات گفت: احتمال دارد یک برنامه گفت وگو محور دیگر با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این هفته داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی معتقد است برپایی مراکز فروش صنایع دستی در کشورهای دیگر به معنای فراهم کردن زمینه حضور تولیدکنندگان صنایع دستی در آنجا و افزایش صادرات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
نمایندگان مجلس معتقدند در فضای تنش زایی که میان امارات و عربستان بر سر حاکمیت یمن به وجود آمده، انقلابیون یمنی می توانند با وحدت بیشتر به پیروزی های بزرگی در کشور خود دست پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:نظام مهندسی معدن در معادن ضعیف عمل کرده است، چرا که بر اساس قانون با پیگیری نظام مهندسی معدن چندناظر مقیم باید در معادن حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر لزوم تعبیه دوربین های مدار بسته در کارخانجات سوسیس و کالباس برای جلوگیری از بروز تخلفات، گفت: وزارت بهداشت به موضوع سوسیس و کالباس های بی کیفیت ورودی جدی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: در شرایط کنونی ضعف مبارزه با مفاسد اقتصادی نبود شفافیت اطلاعاتی است، لذا با اجرای دولت الکترونیک در دولت آینده دستگاه ها نمی توانند از قانون تخطی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی معتقد است، کاندیداها در صدا و سیما به مناظره، سخنرانی و پرسش و پاسخ می پردازند، و دیگر نیازی به صرف هزینه های عظیم در عرصه انتخابات وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
نماینده مردم سردشت و پیرانشهردر مجلس با بیان اینکه میوه های خارجی و موادغذایی ممنوعه نباید جایگاهی در بازار اقتصادی کشور داشته باشد،گفت: فروش کالاهای قاچاق در بازار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت فولاد مبارکه ملزم به جذب نیروی بومی در بخش پیمانکاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که صدام به عنوان مهره آمریکا در جنگ با ایران ایفای نقش می کرد و درنهایت قربانی تغییر نظم خاورمیانه شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن "موضو ع الزام بانک ها به استفاده از استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی(IFRS)" گفت: عملکرد بورس کشور ضعیف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید درباره عمکلرد سیستم بانکی پاسخگو باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اردنی ها در نشست سران عربی با رئیس جمهوری آمریکا می خواهند با دست پر حاضر شوند تا رضای واشنگتن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نگران تاثیر کمک 10 میلیون دلاری کانادا به آژانس بین المللی انرژی اتمی در راستی آزمایی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اعمال نظارت بیشتر برای تسهیل ارائه وام های خرد از سوی بانک مرکزی گفت:اینکه بانک ها ضمانت یک بازنشسته را برای پرداخت وام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از عملکرد ستاد اربعین در راستای تحقق لغو ویزای عراق، اعتقاد دارد اگر اهتمام بیشتری از سوی سفارت عراق در کشورمان صورت بگیرد بحث لغو روادید اربعین امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل با اعلام تذکر به به مدیرکل آموزش و پرورش این استان به دلیل تنبیه بدنی دانش آموزان یکی از هنرستان های اردبیل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل، با بیان اینکه ادعای عربستان مبنی بر انتقال سلاح از سوی جمهوری اسلامی ایران به یمن کاملا بی اساس است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین طی پیامی انتخاب اسماعیل هنیه به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی - حماس را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه حدود یک سوم بودجه طرح تحول صرف هزینه های جاری شده است، گفت: مابقی صرف ساخت، نوسازی و توسعه مراکز درمانی و آموزشی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
نماینده مردم لنجان در مجلس معتقد است حتی کشورها در شرایطی که با یکدیگر ارتباط ندارند باید اقدامات جهت اعمال حقوق شخصی اتباع کشورهای دیگر را فراهم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
نماینده مردم آزادشهر در مجلس از احتمال پلمب شدن معدن زمستان یورت گلستان تا زمان برقراری کامل ایمنی کار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی با تاکید بر اینکه برخی افراد سودجو برای کسب منافع و قدرت در ایام تبلیغات های انتخاباتی در کنار کاندیداها قرار گرفته تا بعد از موفقیت آن فرد به منافع و مطامع خود برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸    
نماینده مردم دهگلان در مجلس شورای اسلامی موفقیت در برجام، برداشتن تحریم های ناعادلانه و کاهش رکود و تورم را از جمله مصداق های موفقیت دولت روحانی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نمایندگان مردم در خانه ملت با طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مجاز به تدوین سیاست های انگیزشی جهت استفاده از کارت هوشمند سوخت از سوی مصرف کنندگان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نمایندگان مردم در خانه ملت، عبدالرضا مصری را به عنوان ناظر مجلس در شورای رقابت انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مشخص شود که آیا تعیین تعرفه پزشکی حاکمیتی است یا خیر، گفت: در شرایط کنونی درآمد پزشکان در وزارت بهداشت مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۰    
عضو هیات رییسه مجلس درپیامی به مناسبت روز هلال احمر، گفت: مجلس از نهاد هلال احمر به عنوان نهادی پشتیبان و حافظ مردم بی دفاع را اعلام حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به ضرورت همکاری منطقه ای برای مهار کانون های ریزگرد، بر لزوم تشکیل صندوق بین المللی برای مقابله با ریزگردهای خارجی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد بسیاری از بازیکنان خارجی در تیم های ورزشی با قراردادهای میلیاردی بر اساس دلالی جذب شده اند از این رو مجلس از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان برای بهبود شرایط حمایت ...
مشاهده نتایج بیشتر...