یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۳:۲۱Nov 2017 19

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

مجلس نیوز 29 اسفند 1394 مجلس نیوز 30 اسفند 1395 مجلس نیوز 31 فروردین 1396 مجلس نیوز 31 اردیبهشت 1396 مجلس نیوز 1 خرداد 1396 مجلس نیوز 31 تیر 1396 مجلس نیوز 1 مرداد 1396 مجلس نیوز 1 شهریور 1396 مجلس نیوز 1 مهر 1396 مجلس نیوز 1 آبان 1396 مجلس نیوز 2 آبان 1396 مجلس نیوز 3 آبان 1396 مجلس نیوز 4 آبان 1396 مجلس نیوز 5 آبان 1396 مجلس نیوز 6 آبان 1396 مجلس نیوز 7 آبان 1396 مجلس نیوز 8 آبان 1396 مجلس نیوز 9 آبان 1396 مجلس نیوز 10 آبان 1396 مجلس نیوز 13 آبان 1396 مجلس نیوز 14 آبان 1396 مجلس نیوز 15 آبان 1396 مجلس نیوز 16 آبان 1396 مجلس نیوز 17 آبان 1396 مجلس نیوز 20 آبان 1396 مجلس نیوز 21 آبان 1396 مجلس نیوز 22 آبان 1396 مجلس نیوز 23 آبان 1396 مجلس نیوز 24 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۲    
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه پیگیر اجرای قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگر هستیم، گفت: سازوکارهای اجرایی قانون سریع تر تامین شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۲    
دکترلاریجانی گفت: به نظر می رسد کمیسیون ها در تدوین و تصویب، قوانین را نباید منوط به آیین نامه کنند بلکه نکات مهم را در متن قانون ذکر کنیم تا زمان بر شدن تدوین آیین نامه موجب اخلال در مقام اجرا نشود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۲    
نماینده مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر احزاب فصلی و مقطعی رشد و فعالیت می کنند ولی بعد از انتخابات ها این تب فعالیت فروکش می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس گفت:برای صاحبان مسکن مهر و زلزله زدگان اخطاریه درخواست پرداخت اقساط وام صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
نماینده مردم میاندوآب از پاسخ های وزیر امور خارجه قانع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خواهان بیان جزئیات و میزان محکومیت های ایران در دادگاه های کشورهای دیگر از سوی وزیر امورخارجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد اگر حساب های مالی داوطلبان انتخابات، افراد حامی، تبادلات مالی و واریز وجوه به آنها مشخص باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
وزیر امور خارجه از صدور حدود 60 میلیارد دلار حکم علیه اقدامات آمریکایی ها در دادگاه های کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان در محکومیت کشتار و محاصره مردم یمن را قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
وزیر کشور گزارشی از روند فعالیت دستگاه های اجرایی در حادثه زلزله کرمانشاه در صحن علنی مجلس قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:فتنه ها را باید با روشنگری خاموش کرد، زیرا هر جا روشنگری باشد دست فتنه انگیزان کوتاه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه کولبران برای تامین معیشت خانواده به شغل جانکاه کولبری روی آورده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:بسیاری از اموال بابک زنجانی از قشم ایر و سهام برخی کارخانه ها در حد بدهی متهم نفتی شناسایی و توقیف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
مسکن مهر که قرار بود سرپناه امن قشر محروم شود نشان داد که از لحاظ کیفیت ساخت آنچنان هم استانداردهای آن رعایت نشده و حتی ممکن است با نخستین زلزله فرو بریزد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: ارزش ریالی 10 درصد داروی وارداتی با 90 درصد داروی تولیدی برابری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکایی ها هرازگاهی توان دفاعی کشور را مورد هدف قرار می دهند تا فشار روانی بر کشور وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ایجاد داروخانه های گیاهی بدون تربیت نیروی متخصص را ریسک دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مسئولان باید برای افزایش توانایی های دستگاه مرتبط با میراث فرهنگی تلاش کنند، خواستار تشکیل تیم بحران مرمت آثار آسیب دیده در کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، خواستار ایجاد ردیفی در بودجه 97 برای احیای زیرساخت های زلزله زده استان و همچنین بازکردن مرز برای بازگشت خانواده های زلزله زدگان شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت تغییر نظام بودجه ریزی گفت: نظام بودجه ریزی باید متناسب با عملکرد و تخصیص بودجه صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از طولانی شدن روند تکمیل واحدهای مسکن مهر انتقاد کرد و گفت: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر در صورت عدم لغو پروسه بهره برداری از این طرح را چند سال دیگر به تعویق می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس، در کشور ما تمامی سرمایه گذاری ها در بخش اکتشاف توسط دولت بوده ، گفت: شاید سازوکارهای مناسبی در این زمینه وجود نداشته و دولت نیز بستر لازم را فراهم نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
رییس مجلس در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان را در پی وقوع زلزله در غرب کشور را به ملت ایران و خانواده های حادثه دیدگان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:لازم است دراختیار قراردادن امکانات به آسیب دیدگان و مجروحین زلزله سرعت بیشتری یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت همشیره حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم شهر قم در مجلس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
عضو هیات رییسه مجلس درپیامی جان باختن تعدادی از مردم در زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت: اگر 8 میلیارد دلار در اختیارخودروسازان داخلی قرار می گرفت خودرو با کیفیت بهتر و با برند جدید تولید می شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱    
تاثیرنرخ سود تسهیلات بانکی بر مونتاژکاری واحدهای تولیدی /شاخص کفایت سرمایه بانک های ایرانی با کشورهای همسایه قابل مقایسه نیست
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید دارد که برای تقویت بخش خصوصی هم دولت باید وارد گود شود و هم بخش خصوصی بر روی ضعف مدیریتی خود کار کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سفر هیات های اقتصادی به ایران نمایشی است و با طرح مسائل اقتصادی به دنبال اهداف سیاسی خود در ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از گرانی نرخ بلیت حمل و نقل عمومی در بازگشت زوار به کشور انتقاد کرد و گفت: دست اندرکاران برگزاری مراسم اربعین هفته آتی برای گزارش دهی میهمان این کمیسیون هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس،گفت:سوال از رییس جمهور درباره موسسات مالی واعتباری برای پاسداری از حقوق شهروندان اعلام وصول شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: بحران آمریکا و روسیه امکان یک مقدمه چینی برای جنگ در منطقه است از این رو باید از ورود به بحران دو اَبر قدرت نظامی جهان جهت مهار اختلافات جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سازمان غذا و دارو باید به عنوان سیاستگذار حوزه دارویی کشور رویه کنونی را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۱    
عضو کمیسیون بودجه مجلس، گفت:قانون مدیریت خدمات کشوری باید در جهت ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان دولتی به ویژه فرهنگیان و بازنشستگان کشوری و لشکری مورد بازنگری قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۱    
بر اساس قرار قبلی که در هیات رئیسه مجلس انجام شده، مسئولان دستگاه های ذیربط در پروسه بودجه ریزی فردا در صحن حاضر می شوند و نظرات خود را بیان می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
ابطحی اعتقاد دارد اظهارات امانوئل مکرون درباره مباحث موشکی رواج سیاست ایران هراسی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد ورودی منابع مالی داوطلبان انتخابات باید به طور دقیق رصد شود .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: از نظر ما سهم دولت در اقتصاد در اداره است نه در مالکیت؛ یعنی اگر مالکیت از دولت اخذ شد اما اداره به دولت واگذار شده است، به این ترتیب دوباره در اقتصاد کشور حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اجرای ناقص اصل 44 و قانون خدمات کشوری بدون توجه به تقویت ساختار نظارتی وزارت بهداشت را از عوامل افزایش خطاهای پزشکی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۱    
ایلنا نوشت: مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که امکان حضور تمامی خبرنگارانی که صلاحیت شان ازسوی نهادهای ذی ربط تاییدشده در مجلس وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۱    
نماینده مردم ورامین درمجلس با بیان اینکه کارخانه قند ورامین با 70 ساله سابقه درآستانه بازگشت به چرخه تولید است،گفت:40هزارتن شکردراختیارکارخانه قندورامین برای تصفیه قرارگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
رئیس جمهور گفت:رسانه ها باید دقت داشته باشند تا در زمین دشمن بازی نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تداوم کشت محصولات کشاروزی آب بر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که هر راهی از جمله بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران که به انزوای سیاست های آمریکا و تقویت روابط اقتصادی و سیاسی منجر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: بیان هر سخنی در زمینه تعیین مصادیق رجل سیاسی مذهبی، کمکی به این موضوع نمی کند بلکه فضای بحث را آشفته تر می کند تا شورای نگهبان نتواند تصمیم خود را اتخاذ کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:باید از تشکیل بانک ها و موسسات جدید جلوگیری کرد زیرا در صورت تشکیل سپرده ها ضمانت عدم تعطیلی آنها را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر بعد از 5 سال بلاتکلیفی این طرح عقب گرد در این حوزه بوده و گره این پروژه را کور تر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد هیچگونه محدودیت دائمی در حوزه هسته ای برای ایران وجود ندارد زیرا محدودیت های دائمی سبب ناقص شدن چرخه هسته ای کشورمان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر نظر به حق شورای نگهبان درمورد سپنتا نیکنام، گفت: بر اساس اصول قانونی اقلیت ها با رای مسلمانان نمی توانند عضو شورای شهر یا حتی مجلس شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: تمدید قانون وضعیت اضطراری آمریکا برای 38امین سال با وجود تصویب برجام، نشان از تداوم دشمنی آنها با جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه از ظرفیت کامل دانشگاه ها و پردیس های مرتبط با دانشگاه فرهنگیان استفاده نشده، خواستار تغییر رویه مسئولان شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه بروز این مشکلات نقص در انجام وظیفه بانک مرکزی را نشان می دهد، گفت: بانک مرکزی باید در آینده به جد مانع فعالیت موسسات پولی و بانکی غیرمجاز شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:حساب ارزی کشور باید تقویت شود تا اگر به تحریم ها اضافه شد، بتوان در برابر چالش و تکانه های اقتصادی جهانی خود را حفظ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
عضوهیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس ، گفت: بانک مرکزی و دولت اگر نظارت جامع بر روند موسسات مالی و اعتباری داشت، شاهد معضلات کنونی در موسسات مالی و اعتباری نبودیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: کمیسیون عمران مجلس در راستای رفع خلاء های قانونی در حوزه جاده ای ورود کرده و گزارشی از تصادفات جاده ای تقدیم هیات رئیسه مجلس می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس،گفت:صادرات لبنیات به بازارهای هدف نیازمند نگاه ویژه دولت به مقوله مشوق های ارزی است، تا بتواند در بازار جهانی با شرکت های بزرگ لبنی وارد رقابت شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کمک همه ارکان نظام به دولت برای عمران و آبادانی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس با تکذیب خبر یکی از روزنامه ها گفت: طرح میله کشی در دهانه های سی وسه پل اصفهان یک شایعه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت مرکزی عراق برای مدیریت روند تعاملات باید از وقفه و نقصان توسعه اقلیم کردستان جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در حال حاضر کشورهای اروپایی، روسیه و کشورهای همسایه طرف های تجاری ایران محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۷    
رضایی کوچی از تلاش کمیسیون عمران برای اصلاح قانون نظام مهندسی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۲۷    
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: توجه به اشتغال روستایی و همراهی مردم و مسئولین در این رابطه، راه حل مشکل کاهش جمعیت روستاها و دغدغه های روستانشینان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۷    
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز کارشناسی تر برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور نامحسوس برخی اعضای کمیسیون متبوعش در راهپیمایی عقیدتی سیاسی اربعین برای تهیه گزارش و بررسی موانع و مشکلات این سفر مهم معنوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
نماینده مردم رشت مجلس،گفت: تسطیح اراضی کشاورزی باید در زمان توقف کشت برنج عملیاتی شود تا اراضی کشاورزی که قابلیت تولید دارند، نیز به جمع اراضی تولید برنج برای رسیدن به خودکفایی ملحق شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو سابق شورای نظارت بر صداوسیما معتقد است که اصلاحات در خصوص سریال سرزمین کهن باید با نظر کارگردان باشد و اگر اصلاحات اعمالی زبان سریال را الکن کند، اساسا پخش آن موضوعیت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه ارائه خدمات بهداشت روان در لایحه سلامت روان باید بر اساس نظام ارجاع باشد، گفت: خدمات باید به شکل فراگیر و سازمان یافته در نظام سلامت ادغام شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بازیگر اصلی سناریوی استعفای سعد حریری عربستان سعوی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس،گفت: با توافقی که با ترکیه صورت گرفته کم رنگ کردن نقش ارزهای غربی از جمله دلار در مبادلات آغاز شده و امیدواریم در مراحل بعدی موفق شویم با سایر کشورهای همسایه مانند آذربایجان در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد حذف دلار از معاملات بین المللی روابط بانکی را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اینکه اگر صندوق های بیمه ای ورشکسته شوند، دولت هم ورشکسته می شود از مقاومت هیات مدیره این صندوق ها در مقابل تجمیعشان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اگر روس ها به رابطه راهبردی خود علاقه مند هستند و تلاش می کنند این ابطه را عینی کنند باید امکان ورود ایران به گروه بریکس را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۷    
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس از قول وزیر ورزش برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۷:۲۷    
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی درباره سوال از رئیس جمهور در رابطه با دریاچه ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
دکتر لاریجانی در اینستاگرام شخصی خود طی پستی شهادت دلاوران هنگ مرزی چالدران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس آخرین تحولات جهان اسلام را آغاز تهاجم سیاسی جبهه عربی عبری به محور مقاومت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
رئیس هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای استان فارس گفت: مجلس نباید در انتخابات شوراها نظارت کند ولی بعد از برگزاری انتخابات، نمایندگان باید بر عملکرد شوراها نظارت داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس از مذاکره با فرماندهی مرزبانی عراق جهت بازگشایی مرز خسروی خبر داد و اظهار امیدواری کرد این مرز برای مسیر بازگشت زائران به ایران باز شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه بازداشت مقامات سعودی نوعی تسویه حساب سیاسی برای کسب قدرت است، گفت: مبارزه با فساد از یک نظام فاسد قبیله ای بر نخواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سعودی ها همواره به اختلافات داخلی لبنان دامن زده و بر افزایش اختلافات قومی و مذهبی داخل این کشور نیز تمرکز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:عملیاتی شدن پیمان های پولی دو یا چند جانبه زمینه حذف دلار را در معاملات اقتصادی فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۷    
عضو کمیسیون شوراها با بیان اینکه ایجاد دبیرخانه دائمی برای نظارت بر انتخابات و عملکرد شوراها ضروری است، گفت: نمایندگان در حوزه های انتخابیه، باید بر مسائل پیرامون شوراها نظارت داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با توجه به تهدیدات روز افزون دولتمردان آمریکا نسبت به ملت ایران افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۷    
مشاور وزیر امور خارجه با انتقاد از صدور حبس های طولانی برای شهروندان بحرینی، گفت: حقوق ملت بحرین به همه شکل در حال پایمال شدن است لذا باید به دفاع از آنها در مجامع بین المللی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۷    
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: بد عهدی آمریکا در نقض برجام به هیچ وجه قابل گذشت نیست و در صورت ادامه بد عهدی آمریکا ایران گزینه های مناسبی برای مقابله با دولت ترامپ دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس پیش بینی می کند که در آینده نزدیک شرایط منع مهاجرت برای مهاجران سودآور تسهیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۷    
عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت: توجه فراوان به توانمندی های داخل مانع تعدید از طرف آمریکایی ها می شود و ملت ایران با یکپارچگی و اتحاد مشت محکمی به دهان یاوه گویان آمریکایی خواند زد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۷    
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی، گفت: ملت ایران با ایستادگی در مقابل ظلم انقلابی شکوهمند را رقم زدند و با صلابت در مقابل فتنه های آمریکا ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۷    
با توجه به اینکه حضرت آیت الله سیستانی روز جمعه مورخ 19 آبان ماه به جای روز پنجشنبه مورخ 18 آبان ماه روز اربعین حسینی در کشور عراق است، جلسه یکشنبه مجلس در روز دوشنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:یوم الله سیزدهم آبان تنها گرامیداشت چند رویداد تاریخی نیست بلکه این روز در حافظه تاریخی ملت شجاع ایران، نقطه عطفی در شکل گیری، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۷    
ایرانیان و روسیه با هم داعش را شکست دادند و بحران سوریه را مدیریت کردند. کاری را صورت دادند که آمریکایی ها در راس ائتلاف 44کشور دنیا علیه داعش نتوانستند انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
رضایی از فرصت یک ماهه کمیسیون عمران به دستگاه های مرتبط برای تدوین برنامه اجرائی کیفیت مصالح ساختمانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
سپرده گذاران موسسات اعتباری می خواهند هرچه سریعتر به وجوه خود دسترسی یابند و دولت و مجلس نیز توان خود را برای حل مشکلات به کار گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
نماینده مردم سردشت و پیرانهشر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد ما این بود که پیرانشهر و سردشت هر کدام یک نماینده مستقل داشته باشند که در پیش نویس لایحه دولت نیز موافقت شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
رضیان عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از همکاری نامناسب دولت و شوراهای شهر با سرمایه گذار احداث کارخانه زباله سوز انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
عضوکمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: ورود خرما به بورس کالا نیاز مند رعایت معیارهای بین المللی از قبیل رعایت مولفه های اقتصادی همچون بسته بندی شکیل و تعیین نرخ صادراتی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: افزایش نرخ دلار و حمل و نقل، باعث نارضایتی زائران اربعین بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تاخیر 4 ماهه دولت در ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن و گاز انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷    
نماینده مردم دامغان در مجلس دهم آمریکا را مهمترین کشور به وجود آورنده تروریست معرفی کرد و گفت: ظهور داعش طرحی 50 ساله را در منطقه خاورمیانه دنبال می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...