پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۹:۲۰Sep 2017 21

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

مجلس نیوز 29 اسفند 1394 مجلس نیوز 30 اسفند 1395 مجلس نیوز 31 فروردین 1396 مجلس نیوز 31 اردیبهشت 1396 مجلس نیوز 1 خرداد 1396 مجلس نیوز 31 تیر 1396 مجلس نیوز 1 مرداد 1396 مجلس نیوز 1 شهریور 1396 مجلس نیوز 4 شهریور 1396 مجلس نیوز 5 شهریور 1396 مجلس نیوز 6 شهریور 1396 مجلس نیوز 7 شهریور 1396 مجلس نیوز 11 شهریور 1396 مجلس نیوز 12 شهریور 1396 مجلس نیوز 13 شهریور 1396 مجلس نیوز 14 شهریور 1396 مجلس نیوز 18 شهریور 1396 مجلس نیوز 19 شهریور 1396 مجلس نیوز 20 شهریور 1396 مجلس نیوز 21 شهریور 1396 مجلس نیوز 22 شهریور 1396 مجلس نیوز 23 شهریور 1396 مجلس نیوز 24 شهریور 1396 مجلس نیوز 25 شهریور 1396 مجلس نیوز 26 شهریور 1396 مجلس نیوز 27 شهریور 1396 مجلس نیوز 28 شهریور 1396 مجلس نیوز 29 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع صندوق های بازنشستگی و بیمه ها آن ها را از ورشکستگی نجات می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص عادت ناسالم غذایی دانش آموزان هشدار داد و عنوان کرد که علت تغییر الگوی بیماری ها طی دو دهه اخیر در ایران و بسیاری از کشورهای در حال توسعه عادت غلط غذایی دانش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: مراجع بین المللی و پارلمان های جهان برای پایان دادن به حوادث تلخ میانمار اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: واردات بی رویه پیراهن مشکی چینی در آستانه ایام محرم تعادل عرضه وتقاضا بازار را بر هم زد و این عدم تعادل تولیدکننده داخلی را به شدت متضرر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: نوسازی صنعت نفت و گاز به 100میلیارد دلار سرمایه نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
نماینده مردم قائمشهر در مجلس با اشاره به اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در بسیاری از استان ها خالی است، ادامه روند فعلی را به ضرر نظام آموزشی کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دیوان محاسبات کشور در رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی عملکرد صحیحی داشت،گفت:دیوان محاسبات گزارش کاملی در خصوص پرونده حقوق های نامتعارف به مجلس ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده تحقیق و تفحص از مراکز اقتصادی تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی کلید می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعتقاد دارد که تولید خودروی بی کیفیت و ارزان قیمت با هدف کمک به قشر ضعیف در واقع خیانت به این بخش از جامعه است و باید با اختصاص یارانه به حمل و نقل عمومی از این قشر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید دارد که تمدید تعلیق تحریم های هسته ای ایران از الزامات برجام است و این موضوع نشان از تغییر رویکرد ترامپ به توافق هسته ای نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹    
رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی درگذشت والده وزیر آموزش و پرورش را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهبود کیفی و کمی برنامه های فرهنگی در گروه برداشته شدن دخالت حاکمیت است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ایجاد سیاستگذاری منسجم با هدف کاهش مشکلات معلولان،گفت: سازمان های بیمه گر از توانایی لازم برای پوشش بیمه ای معلولان برخوردار نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه هنجارشکنی ها آفت فعالیت احزاب است، گفت: تقویت احزاب در چارچوب قوانین موجب کادرسازی و پرورش مدیران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید دارد که محور طرح پیشنهادی نماینده آمریکا مبنی بر اصلاح ساختار سازمان ملل تنها افزایش قدرت آمریکا بر عرصه تصمیمات بین الملل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برگزاری همه پرسی جدایی اقلیم کردستان را نقض تمامیت ارضی کشور عراق خواند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولت در سایه موجب هوشیار کردن مسئولان حاکم مبنی بر اینکه اقداماتشان در معرض نقد و نظارت مستمر می شود لذا تشکیل چنین دولتی به عنوان ظرفیت مناسب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بالا بودن هزینه های سربار مستقیم و غیرمستقیم در کشور گفت: بالا بودن هزینه های غیرمستقیم در بخش تولید، باعث وارد شدن زیان به اقتصاد کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مجلس شرایط را برای فعالیت بخش خصوصی در برنامه ششم توسعه تسهیل کرده است، گفت: سیاست گذاری فرهنگی بر عهده حاکمیت و دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
رییس کمیسیون عمران، گفت: بانک ها باید اقداماتی انجام دهند که 35 درصد سود داشته باشد تا بتوانند 30 درصد به مردم سود پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت: رییس جمهور کشورمان می تواند از فرصت مهم سخنرانی در سازمان ملل در راستای اعلام علاقه مندی برای برقراری مراودات اقتصادی با کشورهای دنیا استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در محاکم قضایی، گفت: سالانه حدود 12 میلیون پرونده قضایی در دادگاه ها ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی از مجتمع گلخانه ای ارس تارلا امین واقع در منطقه آزاد اقتصادی ارس بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،گفت:کاهش تعرفه واردات گوشت نشان از بی برنامگی در صنعت دامداری دارد، زیرا با واردات بی رویه گوشت امنیت غذایی کشور مستقیماً تهدید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس،گفت: بسیاری از خسارت های انسانی و مادی در تصادفات جاده ای ناشی استفاده از خودروهای بی کیفیت است، بنابراین خودروهای ناایمن بایدهرچه سریعتر از محور تولیدحذف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ارسال 160 تُن کمک به مردم میانمار، گفت:سکوت مجامع بین المللی با فعالیت رسانه های جهان اسلام باید شکسته شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است جدایی طلبی کردستان عراق این کشور را با تنش های جدی و جدیدی روبرو می کند و دولت این کشور باید مانع برگزاری همه پرسی برای حفظ امنیت این کشور شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس مقام سومی ایران در رقابت های والیبال جام قهرمانان قاره ها را تبریک گفت و این موفقیت را حاصل برنامه ریزی و توجه به استعدادهای کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
عضو کمیسیون شوراها گفت: سیاسیون علاقمند به پاسخگویی به مردم و تعهداتشان نیستند لذا از عضویت در احزاب اجتناب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس از بازدید تاسیسات هسته ای کرج همزمان با آغاز بکار مجلس شورای اسلامی در مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس عراق با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان مخالف هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی معتقد است هر اندازه توافق نامه های پسابرجامی نهایی تر شوند، به همان میزان امکان بازگشت تحریم ها کمتر می شود
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد استان آذربایجان غربی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس از عدم اجرای قانون مبارزه با فساد در دستگاه ها با هدف مبارزه با رانت و فساد اداری انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس گفت:ممنوعیت فروش هواپیما به ایران نقض یک قرارداد حقوقی است و آمریکا مجبور به پرداخت خسارت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: نرخ مسکن با قدرت اقتصادی شهروندان همخوانی ندارد زیرا اقشار کم درآمد جامعه با قدرت اقتصادی که دارند تنها می توانند به سختی اقتصاد معیشتی و غذایی خانوارشان را تامین کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: برچسب محتوا،کیفیت، استاندارد و قیمت برای تمام کالاهای صنعتی و غذایی برای ثبات نرخ در بازار الزامی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها می دانند که اگر برجام را بر هم زنند، برجام باقی می ماند و آمریکایی ها در قبال ایران منزوی تر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اقدامات فراکسیون برای اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: نمایندگان مجلس در روزهای آتی نامه ای به رهبری برای حل موضوع ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۲    
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه نرخ خودرو درکارخانجات واقعی شده ،گفت: درصد جزیی تفاوت قیمت خودرو در کارخانه تا فروش در بازارمصرفی طبیعی است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۴    
عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس، با انتقاد از ضعف نظارت براجرای قانون حفظ منابع طبیعی،گفت: متخلفان درتجاوز به منابع طبیعی قانون را دور می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است علیرغم حضور خاوری در کانادا می توان بعد از صدور حکم رسمی دادگاه، مصادره اموال وی را از طرق بین المللی دنبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دست اندازی مسعود بارزانی به شهر کرکوک باتوجه به تنوع قومیتی این شهر و نیز نظرات مخالف و موافق همه پرسی منجر به وقوع جنگ قومیتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از برخورد قضایی برای کنترل حوادث جاده ای، گفت: آموزش برخورد با مسائل اجتماعی، رعایت آداب اجتماعی و انضباط اجتماعی از دوران کودکی ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۷    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از افزایش نرخ اجاره بها در ماه های اخیر همزمان با کاهش نرخ سود بانکی و ساماندهی موسسات مالی غیرمجاز انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۷    
خدابخشی گفت:با پیگیری های دیوان محاسبات بیش از 24 میلیارد تومان از حقوق های غیرمتعارف به خزانه کشور بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۷    
جمعی از اعضای کمیسیون عمران مجلس با سفر به کشور عراق از روند بازسازی عتبات عالیات و اماکن مقدسه این کشور بازدید می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که هیچکدام از وزارتخانه ها اساسنامه ندارد و انتظار می رود دولت این ضعف را برطرف کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۷    
رئیس کمیته بین الملل کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: صف بندی های نظامی درحال شکل گیری در کرکوک ظرف هفته های آینده منجر به تشدید تنش ها و احتمال وقوع جنگ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۹    
نماینده مردم سردشت در مجلس : هرگز هیچ شکایت جامعی از موضوع حمله شیمیایی سردشت به لاهه نشد/ غرامت کم ترین حق جانبازان سردشت بوده و هست
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که روسیه و چین به تحریم کره شمالی رای مثبت دادند ، گفت: آنچه امروز می بینیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر سرمایه گذاری بیشتر در بخش سینما و لزوم استفاده از جاذبه های به روز در سینمای کشور، بخش خصوصی کشور را آماده سرمایه گذاری در این حوزه عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اگر جمهوری چک از همکاری در فعالیت های صلح آمیز ایران فاصله بگیرد از فضای باز پس از برجام عقب خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد باید با تعقل در مورد بحران کره شمالی رفتار کرده و طرفین را به مذاکره تشویق کند نه این که آتش بیار معرکه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲    
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس معتقد است در صورت ایجاد عدالت آموزشی، کاهش فقر و افزایش سرانه آموزشی و جغرافیایی در مناطق مرزی دیگر شاهد باز ماندن دختران در این مناطق نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تحرک کشورها اسلامی برای مقابله با جنایت در میانمار انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
نایب رئیس کمیسیون فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است برخی دولت های اسلامی تعمدا از فشارهای اقتصادی و سیاسی علیه میانمار استفاده نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است حضور دولت میانمار در رأس جنایات علیه مسلمانان روهینگیا چیزی بیش از یک اختلاف مذهبی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است در رأس دولت میانمار زنی قرار دارد که جایزه صلح نوبل را دریافت کرده اما با شرایطی که در این کشور رخ داده به صلح معنای جدیدی بخشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
نماینده مردم لنگرود در مجلس معتقد است سازمان ملل برای محکوم کردن مجرمان در یک کشور جنجال سیاسی راه می اندازد اما برای رسیدگی به وضعیت مظلومان از خود استقلال ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه بعد از پیروزی های به دست آمده در دیرالزور باید تثبیت نهادهای حاکمیتی مورد دقت قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه کتاب باید به سبد مصرفی مردم راه پیدا کند، پیشنهاد کرد که فروش کتاب در سوپر مارکت ها انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از ارائه نامه سرگشاده به وزیر آموزش و پرورش در راستای تخلفات صورت گرفته در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۲    
محمد مهدی مفتح، متولد قم است و شش دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشته است.فرزند آیت الله شهید مفتح در مسجد قبا، جایی که پدر با سال ها فعالیت انقلابی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت برادر سیدحسین مرعشی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
نمایندگان مردم در خانه ملت اعتقاد دارند که جمهوری چک بازیچه آمریکا در مسیر بدعهدی در برجام است با این حال عدم تامین تجهیزات نیروگاه اتمی بوشهر از سوی این کشور تاثیری بر روند پیشرفت این نیروگاه ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
تقریبا از سال 1930 میلادی است که آزار مسلمانان میانمار از سوی دولت این کشور به شکل جدی تری دنبال می شود و از زمانی که ماگ ها که بوداییان افراطی میانمار هستند با حمله به محله های مسلمان نشین آراکان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
رئیس کمیسیون عمران مجلس به تشریح جلسه امروز این کمیسیون پرداخت. محمدرضا رضایی کوچی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز (دوشنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
نماینده مردم لنجان در مجلس گفت : تا امروز سازمان های عریض و طویل اطلاعاتی آمریکا نتوانسته اند ابعاد مختلف یازدهم سپتامبر روشن شود و در این راه به هیچ نهاد دیگری هم اجازه انجام تحقیقات ندادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۲    
نماینده مردم رشت در مجلس،گفت:تولیدکرم ابریشم هم اکنون به 14 هزار تن در شرایطی رسیده است که در گذشته تولید کرم ابریشم در کشور به حدی بودکه در زمینه پوشاک و صنعت نساجی حداقل در آسیا حرف اول را می زدیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: افزایش سرسام آور قیمت لبنیات و گوشت بطور مستقیم اجحاف به حق مصرف کننده و دامداران است زیرا حضور در صنعت دامداری برای دامداران با وضعیت کنونی صرفه اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷    
نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: مجامع مدعی حقوق بشر در سکوتی قابل تامل حتی با زبان جنایت علیه مسلمانان در میانمار را محکوم نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون و درمان مجلس گفت: در لایحه حمایت از حقوق معلولان معافیت هایی برای تعاونی های مسکن معلولان اعمال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۷:۳۷    
مرکز پژوهش ها در لایحه حمایت از محیط بانان پیشنهاد داد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه روح اخوت و برادری از درون واقعه غدیر می جوشد، گفت: مفهوم اتفاقی که در غدیر افتاد این است که حکومت اسلامی همواره پابرجا بماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
نماینده مردم رشت در مجلس،گفت: شرایطی که ظرفیت خودکفایی در بازار گوشت وجود دارد، واردات اهرمی مناسبی برای تنظیم بازار گوشت به شمارنمی آید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
فلاحت پیشه معتقد است مهم ترین فایده برجام تنش زدایی میان ایران و حوزه بین الملل بوده که باعث عصبانیت آمریکا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طرف مذاکره ایران فقط آمریکا نیست و نباید اجازه دهیم آمریکا با هزینه ایران برجام را نقض کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بزرگ ترین مشکل صنعت ما نبود استراتژی است که برای رفع خلأ های موجود باید به صورت دستورالعمل ابلاغ شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۷    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: دفاع از مظلومان برای ما یک وظیفه قانونی و شرعی است لذا ما باید بر اساس این وظیفه مهم، از تمام ظرفیت ها برای دفاع از مسلمانان میانمار استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ارائه گزارش تحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان به این کمیسیون گفت: این گزارش مهرماه قرائت خواهد شد و عدد دقیق تخلفات آخر شهریور ماه مشخص می شود و اکنون به 13 هزار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۲    
عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سازمان محیط زیست و وزارت کشاورزی باید در قبال تولید محصولات تراریخته احتیاط را در دستورکار قرار دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم کره شمالی نمی دانند که بازیچه معامله آمریکا و چین شده اند که در نهایت با یک تفاهم نامه تجاری میان واشنگتن و پکن حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۲    
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت:انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به شرق کشور در حال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۲    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس با بیان اینکه اکنون وضعیت منابع صندوق مشخص نیست، گفت: هر نوع گردش در دارایی های صندوق می تواند خسارت هایی به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۲    
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در قانون اساسی از کلمه رجل به صورت عالمانه استفاده شده است، به نظر می آید که منظور مردان است و زنان نمی توانند رئیس جمهور باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲    
نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید برمدیریت منابع و اعتبارات درحوزه سلامت،گفت: سازمان غذاو دارو از فرصت 4 سال آینده درجهت افزایش کیفیت تولید دارو استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲    
عضو فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: ستاد مشترک باید علمدار اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر این باور است که دولت روحانی اعتقادی به فعالیت حزبی ندارد چرا که یارانه تشکل های سیاسی در دولت یازدهم قطع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۲    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، گفت: شرکت های خصوصی می توانند از طریق وزارت صنعت امریه بگیرد و بخشی از نیروهای خود را از طریق سربازان تامین کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: مجلس و دولت زمانی که اعلام می کنند حامی اقشار ضعیف و محروم جامعه هستند باید با ارائه بسته های حمایتی کالاهای اساسی و غذایی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با انتقاد از مخالفت ستاد مشترک با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: این قانون به شکل مصوب باید اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، چالش های اجرای طرح حذف برچسب از روی کالاها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۲    
رییس سازمان بهزیستی هرگونه ادعا درخصوص آزار جنسی معولان درمراکز نگهداری از این افراد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۷    
عضوکمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه عدم تامین نیازهای صادراتی مشتریان خارجی اساسی ترین مشکل صادرات مرغ است،گفت: کاهش نرخ جوجه یک روزه حکایت از بازگشت تولید مرغ به چرخه استاندارد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۷    
نماینده مردم دورود و ازنا توسعه لرستان را نیازمند تدوین نقشه راه دانست و بر لزوم توجه ویژه به عملیاتی کردن مفاد سند آمایش سرزمین تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به شروط مندرج در طرح کاهش مجازات اعدام، گفت: عفو رهبری برای همه مجرمان در هر زمانی لازم الجرا و لازم الرعایه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۷    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از فرسودگی حدود 10 درصد از خودروهای پایتخت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۲    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سیستم قضایی درایجاد محاکم تخصصی موفقیت های لازم را کسب نکرده است، گفت: دادگاه های تخصصی روند اطاله دادرسی را کوتاه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۲    
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم برطرف کردن موانع ورود بخش خصوصی در شرق استان سمنان گفت: رأی مجلس به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور برای تشکیل دولت دوازدهم ...
مشاهده نتایج بیشتر...