سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۲۳Jul 2017 25

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم سبزوار در مجلس، گفت:کاهش دیپلمات های ایرانی در کویت موجب شگفتی همه ناظران سیاسی شد و ملت ایران این اقدامات و تلاش ها را بدون پاسخ نمی گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۳    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر حمایت مجلس از اجرای طرح ترافیک موتورسیکلت ها، گفت: عملیاتی شدن این طرح نیازی به مصوبه شورای شهر تهران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس ،کفت:خاویار ایرانی نه تنها در منطقه بلکه در جهان دارای رتبه ممتاز و بی همتای است اما متاسفانه هم اکنون این ماهی ارز آور، حال و خوش اقتصادی مناسبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس با بیان اینکه اعتبار 5 هزار میلیارد ریالی به هیچ عنوان پاسخگوی وظایف هلال احمر نیست، گفت: ذخیره استراتژیک هلال احمر برای شرایط بحرانی کافی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۳    
محمدرضا باهنر در گفت وگو با خبرآنلاین درباره انتخابات گفت وگو کرده است. گزیده این مصاحبه در ادامه می آید:
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۳    
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، گزارش کمیسیون اقتصاد را در خصوص لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور بررسی کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است، هیچ کدام از دیگر کشور های مذاکره کننده هسته ای با ایران، پیشنهادِ مذاکره مجدد آمریکا را به هیچ وجه قبول ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شهرداری باید پارکبان ها را از سطح شهر جمع آوری کند، گفت: اخذ دستی از مردم در معابر پایتخت غیرقانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکیدبرتخلف وزارت کار وشهرداری در به کارگیری اتباع بیگانه غیرمجازدرشهرداری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر استفاده از داروهای مشابه تولید داخل به جای داروهای خارجی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی،گفت:مجمع خیرین مجموعه ای غیرسیاسی، غیر انتفاعی و غیردولتی بوده و در زمینه بهداشت و درمان ،حوزه سلامت، علمی و پژوهشی همواره مشارکت ارزشمندی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از اینکه برآیندی برای نیازهای شغلی آینده کشور وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۳    
رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اکثر پارلمان های جهان یک روز را به امورات نظارتی اختصاص می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی با تاکید بر اینکه انتخابات نظام پزشکی ابطال نشده است،گفت: متاسفانه بسترهای لازم برای اخذ آرا به روش الکترونیکی فراهم نشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
عضو کمیسیون اقتصادی جلوی صحنه سود تسهیلات بانکی با پشت صحنه سود تسهیلات بانکی تفاوت دارد،گفت: بهره مرکب شرعا اشکال دارد و نظر مراجع تقلید ما نیز قطعا همین است ولی متاسفانه در شرایط فعلی بهره مرکب ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص شرایط برگزاری حج آینده ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:برای دست یابی به اقتصاد درون زا و برون گرا باید از استانداردهای مالی پذیرفته شده در جهان استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه مشکل تامین آب شرب استان سیستان و بلوچستان و مقابله با ریزگردهاحل نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی از برگزاری جلسه اعضای فراکسیون مستقلین ولایی با رئیس جمهور خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون اقتصاد، گفت:بخش تولید توان بازپرداخت وام های با بیش از 18 درصد سود را ندارند و با احتساب سود 6درصد دیرکرد باز پرداخت، در شرایط رکود، سود وام ها به 24 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۳    
رئیس فراکسیون روحانیت مجلس گفت: امام صادق(ع) رشته بندی، تخصصی کردن و انسجام علوم اسلامی و غیراسلامی را تعقیب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۳    
فلاحت پیشه تاکید دارد که سه طرح مجلس هشتم برای احقاق حقوق ایرانیان بلاتکلیف است و باید در مورد سرنوشت طرح مقتبله با اقدامات سنای آمریکا هوشیار بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان درخصوص برداشته شدن سقف حقوق برخی مدیران گفت: هیات تطبیق مصوبات موضوع را پیگیری و بررسی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلسبا بیان اینکه اگر دولت در لایحه بودجه سال آینده برای پرداخت خسارت شرکت های هواپیمایی در نظر بگیرد قطعا مجلس به آن کمک می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت اقتصادی کشور و تاثیر آن در تشکیل کابینه دولت جدید در نشست غیرعلنی امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس کمیته آب و فاضلاب کمیسیون عمران مجلس گفت:سال گذشته مقرر شد با اجازه رهبر انقلاب 500 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای تامین آب روستایی برداشت شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید برخی از نمادهای بسته در بورس کشور بازگشایی شوند، گفت: نقدینگی موجود در جامعه واقعی نیست و شبه نقدینگی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصرف سیگار در بین زنان و نوجوانان افزایش یافته است، گفت: برخی برندهای خارجی سیگار در کشور به واردات قاچاق روی آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: هیئت تطبیق مصوبات مصوبه دولت مبنی بر خروج 7 شرکت پالایشگاهی از پرتفوی سهام عدالت را مغایر قانون اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت تخصیص اعتبارات مصوب برای ایجاد راه های روستایی جهت جلوگیری از مهاجرت به شهرها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاثیرات برجام بر اقتصاد کشور را مثبت دانست و گفت: برداشته شدن 919 تحریم یعنی 919 مشکل کشور حل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۳    
کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت تاسف برانگیز مریم میرزاخانی نابغه ایرانی ریاضی را به جامعه علمی کشور تسلیت گفت. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : وزرا در دولت آینده باید این شجاعت را داشته باشند که زمانی که مشکل جلوی خود می بینند به سمت آن بروند نه اینکه درد و دل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
نماینده مردم مبارکه درمجلس شورای اسلامی،افتخارآفرینی کاراته کاهای مبارکه در رقابت های بین المللی گرجستان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: از دولت می خواهیم افرادی را به عنوان وزرا معرفی کنند که کارآمد، توانمند، برنامه ریز، دارای روحیه جهادی، جوانگرا و تعامل خوب با مجلس و به دور از حاشیه سازی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال کارشکنی اعضای هیات دولت به واسطه انتخاب افراد به صورت فراجناحی عملا منتفی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: رقیبان رئیس جمهور نمی توانند به واسطه رای خود برای انتخاب هیات دولت تعیین تکلیف کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۳    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه 900مورد از تحریم های کشور بعد از برجام برداشته شده ، گفت: حجم صادرات غیر نفتی از واردات کشور پیشی گرفته و این نشان از بهبود روابط بین المللی کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
دبیرکل دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار داشت: عملیات شجاعانه و شهادت طلبانه سه جوان فلسطینی در روز جمعه نشانه تحول و تغییر در روند مقاومت و شروع مرحله نوین انتفاضه فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در شرایطی که شاهد بدعهدی آمریکایی ها در دوسال اجرای برجام هستیم انتظار می شود کارخانه تولید سوخت هسته ای تاسیس شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه یک بار برای همیشه باید پرونده تاخیرهای پروازی با هر بهانه ای بسته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لزوم تدوین قوانین برای برخورد با تخلفات حوزه سلامت، گفت: لازم است تا وزارت بهداشت مجلس را یاری کرده تا قوانین جامعی تدوین شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
عضو کمیسیون برنامه مجلس با اشاره به نارضایتی شدید مسافران از هواپیمایی زاگرس خواستار پاسخگویی سازمان هواپیمایی کشور و عدم دخالت دستگاه قضا در ارائه صدور مجوز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از سهم ناچیز بخش مسکن در رشد اقتصادی انتقاد کرد و گفت: با افزایش حق بیمه کارگران ساختمانی میزان صدور پروانه های ساختمانی کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۸    
وزرای صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش،دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، کشور، نیرو، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جلسات کمیسیون های تخصصی هفته آینده مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: حدود 100 شکایت مربوط به انتخابات شوراها در هیئت مرکزی بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است مؤسسان داعش هیچ گاه تن به نابودی کامل داعش نمی دهند و حالبت تضعیف شده آن را نگاه می دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آماده شدن کشور برای ورود به دوره فعالیت دولت دوازدهم، گفت: بهتر است رئیس جمهوری با اولویت رفع مسایل و مشکلات اقتصادی ترکیب کابینه جدید را مشخص کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: ناکارآمدی وزرای اقتصادی دولت یازدهم برای همه روشن است و آنان باید در کابینه دوازدهم پالایش شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر روند فعلی ادامه پیدا کند تمام سیاستهای داخلی با شکست مواجه می شود، معتقدم مدیران شجاع باید این شرایط را ساماندهی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سه فوریتی توقف پروژه توتال تصریح داشت: چنین طرحی موضوعیت ندارد و در صحن علنی مجلس مطرح نشده است و تنها در حد بیان مسئله بود که موضوعیت پیدا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی داستانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 از لزوم تغییر این کمیسیون به دیوان اصل 90 گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رفتار مجلس کنگره آمریکا و توقف طرح S722 در واقع پولیتک سیاسی در مقابل ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۸    
ماینده مردم پارس آباد در مجلس گفت: در بین بازداشت شدگان شخص معتادی نیز وجود داشت که خود را حلق آویز کرده بود و همین مساله در روند پرونده تاثیر گذاشت. به گزارش ایلنا، پدر آتنا دستفروشی می کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی در صفحه اینستاگرام خود حادثه قتل آتنا اصلانی را به خانواده این کودک تسلیت گفت و از قوه قضائیه خواست در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان از نشست این کمیسیون در موسسه رویان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی بر رصد قرارداد توتال توسط هیأت نظارت بر قرارداد نفتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
وزیر نفت گفت: با احداث سکوی فشارافزایی , تولید گاز تا سال 2033 ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با دعوت از مدیران اقتصادی استان گیلان برای طرح مشکلات و مسائل قانونی در حوزه اقتصاد گفت: حل مشکلات اقتصادی باعث رفع بسیاری از مشکلات کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۸    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مسکن مهر، گفت: تکمیل این پروژه در انتظار تزریق 5 هزار میلیارد تومان اعتبار و تعامل وزارت نیرو با راه و شهرسازی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با میدان دادن به جوانان با انگیزه ژنرال های آینده تربیت خواهند شد،برخی از ژنرال های دولت درحال آماده شدن برای دومین بازنشستگی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات درمجلس گفت: باید شرایط خوب و مناسبی برای بهبود زندگی و کار مردم مرزنشین بخصوص مسائل اقتصادی و کار تدارک دیده شود که این امر نیز جز با مدیریت قوی و کارآمد میسر نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تامین اجتماعی به حیات خلوت دولت ها تبدیل شده است،گفت: بدون تامین منابع لازم، تامین اجتماعی تا دوسال آینده ورشکسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر ورزش و جوانان به کرمان و ایجاد 140 زمین فوتبال چمن مصنوعی با تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: به بهانه های مختلف ازجمله محرمانه بودن قراردادها از ورود مجلس به موضوع قراردادهای بین المللی جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس امروز به بانک مرکزی یک هفته فرصت دادند تا مشکل سپرده گذاران موسسات مالی همچون کاسپین را حل و فصل و گزارش آن را به مجلس ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری استعلام ناجا از رئیس مجلس برای ثبت سند خودرو، گفت: از این پس برگ سبز صادر شده از سوی ناجا، سند مالکیت محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۸    
نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس با مجرمانه خواندن اظهارات سخنگوی نیروی انتظامی درخصوص برگ سبزخودرو به عنوان سند رسمی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۰    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تشخیص میزان مالیات ها مشکلاتی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰    
نماینده مجلس دهم گفت: ترامپ تمایلی به حل بحران سوریه ندارد و دیدارش با پوتین نمایشی برای جهان بود تا چهره آمریکا در افکار خوب جلوه داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰    
در جلسه اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با مسئولان سازمان حج مقرر شد جمع بندی نگرانی های نمایندگان مجلس به مراجع ذی ربط ابلاغ شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰    
جلسه اعضای فراکسیون مستقلین ولایی با مسئولان سازمان حج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان برای تصاحب هرچه بیشتر بازار باید به دنبال بازاریابی داخلی و خارجی و برند سازی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۰    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۰    
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد علیرغم وجود گزینه های دارای اهلیت برای به دست گرفتن سکان باشگاه های استقلال و پرسپولیس در هنگام برگزاری مزایده ها اما دست های پشت پرده اجازه این کار را نداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه دولت باید نحوه پرداخت بدهی ها به شهرداری را مشخص کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: قطعه سازان از بیان مشکلات خود در مقابل خودرو سازان هراس دارند زیرا به عدم همکاری و پرداخت مطالبات تهدید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیته تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: انتشار خبر لغو مراجعات مردمی در مجلس کذب است و تاکنون در این زمینه تصمیمی اتخاذ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از برگزاری نشستی برای بررسی امنیت حجاج با حضور رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۰    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت:در فروشگاه های مستقر در پایانه های مسافربری و فرودگاه ها قیمت کالاها بسیار گرانتر از سایر فروشگاه ها است که این موضوع غیرقابل پذیرش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت کاهش رقم سود تسهیلات مسکن برای نوسازی بافت فرسوده، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: عدم بازار فروش مطمئن یکی از دغذغه های اساسی کشاورزان است زیرا دلالان محصولات کشاورزان را با بهای ناچیز به جیب می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۲۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:دولت موظف است تا پایان سال جاری مسائل و موضوعات مربوط به قاچاق کالا و ارز را ساماندهی کند تا در پایان سال 96 سفره قاچاقچیان برچیده شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۲۰    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با صدور پیامی درگذشت حسین اله دادیان هنرمند فلاورجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تکذیب اظهارات منسوب به خود در مورد محمد اشرف غنی، گفت: در سال های اخیر هیچ اظهارنظری در مورد افغانستان و رئیس جمهور این کشور نکرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۲۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: سعودی ها که پول در اختیار گروه های معاند با جمهوری اسلامی قرار می دهند ، مبالغی را به برخی افراد مجهول الهویه بپردازند تا علیه ایران ادعاهای ساختگی را بیان کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع رفع بحران آب با اهمیت تر از شرایط محیط زیست درشرایط فعلی است،تصریح کرد: دولت 90 درصد از برنامه ریزی در راستای بهبود وضعیت منابع آبی عقب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تشکیل بانک اطلاعاتی پروژه های عمرانی در کمیسیون عمران خبر داد و گفت: تسریع در تکمیل این پروژه ها هدف از تشکیل این بانک اطلاعاتی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی وحمله به مقر داعش حمایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به جمع آوری امضا برای سوال از رئیس جمهور، گفت: پاسخ گو نبودن وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی در خصوص وضعیت موسسه کاسپین سوال از رئیس جمهور را رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از افراد به دنبال درگیر کردن فدراسیون وزنه برداری به مسائل حاشیه ای هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با ابراز تاسف از اینکه اتحادیه اروپا نیز برخی موارد تحت فشار آمریکای ها اقداماتی انجام داده که اعتبار برجام را از بین برده و هویت اصلی این تعهد نامه بین المللی را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از آغاز پوشش بیمه ای 18 هزار کولبر در کل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت با صدور نامه ای درگذشت سید رضا نیری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیر قاچاق کالا و ارز در کشور نزولی شده است، گفت: دولت لایحه ای را برای رفع برخی از کاستی ها مطرح کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...