پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۰۳:۰۷Jul 2018 19

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

مجلس نیوز 29 اسفند 1394 مجلس نیوز 30 اسفند 1395 مجلس نیوز 27 اسفند 1396 مجلس نیوز 31 فروردین 1397 مجلس نیوز 1 اردیبهشت 1397 مجلس نیوز 30 خرداد 1397 مجلس نیوز 1 تیر 1397 مجلس نیوز 2 تیر 1397 مجلس نیوز 3 تیر 1397 مجلس نیوز 4 تیر 1397 مجلس نیوز 5 تیر 1397 مجلس نیوز 6 تیر 1397 مجلس نیوز 8 تیر 1397 مجلس نیوز 9 تیر 1397 مجلس نیوز 10 تیر 1397 مجلس نیوز 11 تیر 1397 مجلس نیوز 15 تیر 1397 مجلس نیوز 16 تیر 1397 مجلس نیوز 17 تیر 1397 مجلس نیوز 18 تیر 1397 مجلس نیوز 19 تیر 1397 مجلس نیوز 20 تیر 1397 مجلس نیوز 22 تیر 1397 مجلس نیوز 23 تیر 1397 مجلس نیوز 24 تیر 1397 مجلس نیوز 25 تیر 1397 مجلس نیوز 26 تیر 1397 مجلس نیوز 27 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
نماینده مردم ورامین و پیشوا درمجلس با بیان اینکه تکمیل پروژه تهران -ورامین معطل تزریق اعتبارات است،گفت: 100هزارنفر روزانه ورامین را به مقصد تهران ترک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است شورای امنیت که برای کوچک ترین مسائل در دنیا پرونده سازی می کند نسبت به فاجعه منا کاملا سکوت اختیار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نشست امروز کمیسیون متبوعش درباره استفاده و توسعه ارز دیجیتال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت:به حداقل رساندن دخالت های انسانی از طریق استفاده از سامانه ها می تواند نقش مهمی در مبارزه با فساد اقتصادی داشته باشد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۰    
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، توضیحاتی پیرامون تشکیل بازار ثانویه ارز ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید، هدف از توقف تخصیص ارز دولتی رصد ایرادات تخصیص ارز در گذشته است و با گذشت حداکثر 10 روز دولت مجددا تخصیص ارز را به کالاهای وارداتی با رفع ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
رئیس فراکسیون فرهنگیان در دادخواهی از فروش تأسف بار بزرگترین مرکز فرهنگی آموزش وپرورش اردوگاه شهید باهنر برای بار دوم در ماه جاری به رئیس جمهور نامه نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در دیدار با سفیر هاند در تهران خواستار توقف فعالیت گروهک منافقین حاضر در این کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر تحول مدیریتی در ساختار دیپلماسی کشور، گفت: وزارت خارجه دچار نوعی رخوت در حوزه دیپلماسی منطقه ای و بین الملل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از رویه تولید فرآورده های ساختمانی در کشور انتقاد کرد و گفت: با رویه فعلی تولید خطر واردات مصالح ساختمانی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه سال 97 باید آخرین سال برگزاری کنکور می بود، تلاش برای افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال 98 را خلاف قانون دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:بسته پیشنهادی برای ارتقای نظام بانکی به زودی نهایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: هیچ کشوری از منافع اقتصادی خود در برابر زیاده خواهی های آمریکا چشم پوشی نخواهد کرد لذا ترامپ بازنده این بازی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه بارهزینه های خدمات سرپایی به دوش بیمار است، گفت: تنها 1000میلیارد تومان از 4 هزار و 750 میلیارد تومان اوراق به بیمه سلامت ایرانیان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش برای اجرا نکردن سند تحول به دنبال بهانه جویی است، گفت: برخلاف ادعای مسئولان آموزش و پرورش فقط10 درصد مفاد سند اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است همانطور که آرژانتینی ها علیه ایران در دادگاه خود رأی صادر می کنند ما نیز می توانیم درباره فاجعه منا علیه عربستان در دادگاه خود رأی صادر کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، بر تقویت بخش خصوصی از طریق سپردن اقتصاد به مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هزینه دیه در صورتی توسط دولت پرداخت می شود که در راستای اجرای وظایف زیست محیطی به صورت غیر عمد به کسی صدمه ای وارد شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برخورد با مسببین تخلفات اقتصادی گفت:مبارزه موثر با فساد اقتصادی، نیازمند اقدام و عمل است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم در مجلس دهم، قطع اعتبارات تخصیص یافته توسط بهزیستی به کمپ های ترک اعتیاد را عامل تعطیلی تعداد بسیاری از این مراکز و به دنبال آن گسترش معضل اعتیاد در سطح جامعه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: ورود به عرصه تصمیم گیری درباره برجام و مذاکرات با اروپا منوط به نظر شورای عالی امنیت ملی و کمیته نظات بر اجرای برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعتیاد، عدم دسترسی به آموزش و بهداشت از آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی و ناشی از سومدیریت در برنامه ریزی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: 280 واحد صنعتی در شهرستان بروجن فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو فراکسیون ورزش از بررسی تقاضای معافیت سربازی 7 بازیکن تیم ملی در این فراکسیون خبر داد و گفت: اگر ستاد کل به موضوع ترتیب اثر ندهد، به دنبال حکم حکومتی خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس، توضیحاتی پیرامون نوع برخورد با مفسدان اقتصادی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در برجام اصلا ضمانت های کافی اخذ نشد و به دلیل طولانی شدن مذاکرات، این توافق هسته ای با عجله حاصل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه در پی برگزاری رخداد همدان2018 انقلابی در تکمیل و ایجاد راه های مواصلاتی همدان رخ داد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تاکید بر استحکام روابط آمریکا و کشورهای اروپایی، گفت: دل بستن به اختلافات آمریکا با اروپا کاملا برداشت ساده لوحانه است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت قطع ارز مسافری در سفرهای غیرضرور تاکید کرد و گفت: ادامه رویه فعلی در ارایه ارز دولتی به مسافران بازار سیاه ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید رئیس جمهور با نامه به قوه قضاییه و 6 فرمان مبارزه با فساد، انتظار مردم برای جلوگیری از رانت را پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی،تشکیل ستاد مبارزه با احتکار را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه بررسی مجدد کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست، گفت: با رفع ایرادات شورای نگهبان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:اصلاح مقررات مربوط به صدور کارت بازرگانی توسط وزرات صنعت،معدن و تجارت را با سیاست های ارزی و تجاری کشور همخوانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید در مسیر تخصیص ارز دولتی باید تیمی بتواند به درستی ارز دولتی را به کالای اساسی تخصیص دهد و در مرحله بعد لازم است کنترلی بر این کالاها صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه اخذ مالیات از معاملات مسکن حجم حباب نرخ ها را در بازار بزرگ تر می کند، گفت: ساماندهی خانه های خالی اولویت دار ترین موضوع در حوزه بهبود وضعیت بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: قطعا خطر انقراض حیات وحش باید با منع صدور مجوز برای شکارچیان خارجی متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس اعتقاد دارد برای مقابله با تحریم های آمریکا نیاز است دیپلماسی اقتصادی در کنار دیپلماسی سیاسی قرار بگیرد تا بتوان از طریق تعامل با کشورهای مختلف زمینه حفظ کانال های موثر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون بودجه مجلس، از عدم شفاف سازی لیست ارزبگیران دولتی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات جوانان جهان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس،از معطلی زائران در فرودگاه نجف انتقاد کرد و گفت: سازمان هواپیمایی و مسئولان وزارت خارجه باید قبل از انجام سفر تدابیر لازم برای جلوگیری از معطلی زائران را اتخاذ می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: فرصت مذاکرات ایران و 4+1 پایان یافته است لذا دولت باید قانون متقابل و متناسب را اجرا کند هرچند آغاز کار اجرایی نافی مذاکرات و به معنای خروج از برجام نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس یکی از دلایل تداوم تقلب علمی و پایان نامه دزدی را عدم اجرای قانون مقابله با تقلب علمی و شکایت نکردن وزارتخانه علوم از پایان نامه فروشان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، توضیحاتی پیرامون اصلاح آیین نامه صدور کارت بازرگانی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افزایش امکانات بیمارستان ها برای ارتقا خدمات روانشناختی به بیماران الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد درخواست اروپا از آمریکا برای معافیت شرکت های اروپایی از تحریم ها در واقع نوعی ایفای نقش برای امتیازگیری بیشتر از ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه خدمات بیمه به عموم اتباع خارجی در شرایط کنونی را غیرمنطقی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برخی مصوبات مجلس به نوعی بار مالی اضافی به تامین اجتماعی تحمیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون بودجه مجلس، بر لزوم شفاف سازی تخصیص ارز دولتی و نظارت بر احتکارگران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس با بیان اینکه مشکلات بسیاری در اثر نابسامانی حوزه ارزی کشور در صنعت گردشگری ایجاد شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو هیات رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس، احداث و افتتاح مترو در شرایط ایمنی و استاندارد خدمت به مردم است، چرا که همه اقشار، یک جامعه از آن بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است روسیه به دلیل منافع مشترک پایدار در حوزه نفتی با ایران می تواند تکیه گاه خوبی برای مبادلات تجاری و نفتی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
نماینده مردم خاش در مجلس خواستار افزایش تعداد نمایندگان مجلس در استان های پهناور همچون سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی علیرغم مخالفت دولت با این موضوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها باید بدانند بستن تنگه هرمز برای ایران همانند "آب خوردن" است از این رو به نظر نمی رسد ایالات متحده درصدد مقابله با کشورمان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی انتخاب بین علی ییلدریم به عنوان رئیس مجلس ملی ترکیه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از دولت در زمینه مقابله با فرار مالیاتی دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد برای تشدید اثرگذاری حفظ تجارت با ایران بدون نیاز به دلار، باید اتحادیه اروپا به صورت جمعی بر سر این موضوع تفاهم و آن را به قانون تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،گفت: در حال حاضر مصالح ساختمانی استاندارد در کشور تولید می شود؛ اما نکته قابل توجه این است که بسیاری از سازندگان از مصالح استاندارد برای ساخت وساز استفاده نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات ضد ایرانی مایک پمپئو در خصوص تنگه هرمز و داشتن سناریو برای مواجه با ایران، بیشتر شبیه بُلُف سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد توافق سه کشور اروپایی برای حفظ تجارت با ایران بدون نیاز به دلار می تواند مهر تاییدی بر اختلاف دیدگاه آمریکا و اروپا محسوب شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت:در حالی سایه سنگین نقدینگی سرگردان بر اقتصاد کشور وجود دارد که می توان بخش تولید را با هدایت صحیح نقدینگی از وضعیت فعلی خارج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از کم و کیف و همچنین شروط پنج گانه ایران برای پذیرش کنوانسیون پالرمو گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر 2 روزه به استان قم با گروه های مختلف دیدار و از کارخانجات صنعتی و پروژه های در حال ساخت بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانجات شهرک صنعتی شکوهیه بازدید کرد و در جریان برنامه های آن ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید تاثیر بازار ثانویه ارزی بر کاهش قیمت ها در کوتاه مدت است و باید دولت برنامه بلند مدت ارزی طراحی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مافیای فعال درحوزه دخانیات پیچیده بوده و مافیای این حوزه به مراتب بدتر از مافیای ارز است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارتخانه ها برای تامین نیازهای خود از شرکت های داخلی استفاده کنند تا منجر به رشد استعدادهای داخلی و ایجاد اشتغال شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی فوت جمعی از هم وطنانمان در سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری در شهر سنندج را تسلیت گفت و برای بازماندگان شفای عاجل را آرزو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش حق عائله مندی را در قالب دیگری به فیش حقوقی فرهنگیان مجرد زن باز گرداند، استنباط از قانون مدیریت کشوری در این خصوص را متفاوت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحقق میزان اجرای دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص دستیابی به آمادگی های لازم برای رسیدن به 190 هزار سو در چارچوب برجام مورد بررسی قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵    
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان اینکه 450 هزار دانش آموز اتباع خارجی در کشور حضور دارند، خواستار ساماندهی بودجه و کمک های دفتر مقام معظم رهبری، خیرین و سایر نهادها در این خصوص شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵    
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد پیوستن به پالرمو منافعی برای کشورمان نخواهد داشت از این رو چنین کنوانسیون هایی دستپخت عده ای از کشورها برای ایجاد محدودهای قانونی و حتی تحریم و برخورد با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵    
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تعداد دانشجوی افغان، پاکستانی و تاجیکی در کشور کم است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵    
نماینده مردم رشت در مجلس، از تعطیلی بسیاری از پروژه های ماهی در قفس و تولید خاویار در روستاها انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در وضعیت کنونی اقتصاد کشور اگر فروشندگان لوزام خانگی نیز قصد داشته باشند اقدام به فروش نکنند شرایط سخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه شهرستان ملایر به تنهایی 16 هزار جوان را در عرصه های مرتبط با منبت کاری مشغول به کار کرده است، خواستار توجه جدی مسئولان به بیمه آنها شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه دهک های پایین جامعه بیشترین لطمه را از بی برنامه گی در حوزه مسکن متحمل شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: حمایت از ملزومات پزشکی تولیدات داخل از خروج ارز جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۵    
عضو فراکسیون گردشگری مجلس معتقد است رفع محدودیت و رونق صادرات محصولات صنایع دستی با معافیت صادرکنندگان از الزام به بازگشت ارز حاصل از صادرات شان ممکن نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس، با یادآوری اینکه اجرای طرح کاداستر بعد از 2 سال به کندی پیش می رود تاکید کرد که دولت باید اهتمام بیشتری برای تسریع این روند به عنوان یکی از اقدامات مهم زیرساختی کشور داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بودجه رویداد همدان 2018حدود 10میلیارد تومان است، حضور بیش از 34 کشور آسیایی در این رویداد را فرصت کشور برای رونق اقتصادی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: پرداخت 50 هزارمیلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی به اجرای قانون همسان سازی بازنشستگان کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت ادغام خرده ایرلاین ها با هدف بهبود خدمات شرکت های هواپیمایی تاکید کرد و گفت: اوج گیری تاخیرهای پروازی بارها تذکر جدی به وزیر راه و شهرسازی را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۵    
نماینده مردم آمل درمجلس گفت: در مدیریت پسماند و حل مشکل زباله نمی توان زمان را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۵    
عضو فراکسیون ورزش مجلس با برشمردن اثرات مثبت کارلوس کی روش بر فوتبال ایران، خواستار آن شد که قرارداد این مربی حداقل تا پایان جام ملت های آسیا تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۵    
عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است بدون ائتلاف، دولتی در عراق تشکیل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۵    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه خروج شرکت های اروپایی از بازار ایران در پی اقدام ترامپ قابل پیش بینی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
نماینده مجلس دهم گفت: جمهوری اسلامی ایران مبارزه بی امانی درمبارزه با مواد مخدر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است پشت پرده افترا به دیپلمات های ایرانی، منافقین هستند که قصد دارند روابط میان اروپا و ایران را تخریب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، توضیحاتی پیرامون نیروگاه های برقابی و سیکل ترکیبی کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از تضعیف اقتصاد خانوارها به دلیل تداوم گرانی ها انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: 30 تیرماه آخرین مهلت ارائه لایحه جامع نظام انتخابات از سوی دولت به مجلس است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بحث بازگشایی مرز کوزه رش-گلینجک سلماس به یک مطالبه ملی تبدیل شده است و امیدواریم با اقدامات مجموعه دستگاه های مرتبط بتوانیم مردم منطقه را به آرزویشان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که کاهش ارزش پول ملی منتج به افزایش بی نهایت نرخ تورم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام قهرمانی جهان توسط نوجوانان کشورمان در رشته های کشتی فرنگی و آزاد را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد کشور حالت سردرگمی و بی نظمی وجود دارد و باید در برابر قاچاق قاطعانه اقدام شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس، تاکید کرد: با توجه به بررسی موضوعات زمان بر در جلسه 16تیر مجمع تشخیص، طرح اصلاح قانون شوراها اولین موضوع جلسه بعدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از گرانی قیمت مرغ انتقاد کرد و گفت:بخش قابل توجهی از مرغداری ها به دلیل عدم حمایت تعطیل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی ها در بسته پیشنهادی برجامی و همچنین بیانیه نشست وین نشان دادند به دنبال چانه زنی برای ارائه امتیاز به ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شروط اقتصادی ایران را برای حفظ برجام تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد درنظر گرفتن زمان بندی مشخص از سوی اروپا برای اجرای تعهداتش در قبال تحریم های آمریکا امری ضروری است.
مشاهده نتایج بیشتر...