سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۱:۳۶Jul 2020 7

مجلس نیوز (majlesnews.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با اتصال ریلی ایران به دریای مدیترانه، عملا مسیر واردات و صادرات کالا و تجهیزات به صورت گسترده تسهیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:در صورتی که خودروسازان بیش از ظرفیت تولیدی در فروش فوری اقدام به پذیرش کنند مجددا مسائل گذشته پیش می آید و این شرکت ها نمی توانند خودروهای پیش فروش را تحویل دهند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید طبق بررسی این کمیسیون، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها تخلفی از افزایش حقوق ها احراز نشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز با حضور رئیس مجلس، وضعیت بازار مسکن و ابعاد تأثیرگذار در بروز تلاطم در این بازار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: شکل گیری بازار متشکل ارزی تا پایان خرداد ماه میزان تقاضای ارز را کاهش و حجم عرضه ارز را افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سوءاستفاده نزدیکان از موقعیت مسئولان اگر تخلفی صورت نگیرد جرم نیست، اما فرهنگ غلطی است که باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر شکست راهبردی آمریکا در مواجه با ایران، گفت: ترامپ برای حفظ ژست آمریکایی در مقابل سایر کشورها پیگیر مذاکره با ایران به هر طریقی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس می گوید اگر دولت در زمینه اجرای مصوبه افزایش حقوق ها ابهام دارد، می توان نسبت به رفع آن اقدام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است دامنه و نرخ فعالیت های فوق برنامه در مدارس باید تعریف شود تا مدرسه ای اجازه فعالیت خارج از این لیست را نداشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید اردوی خارج از کشور مدارس مغایرتی با قوانین ندارد؛ ضمن آنکه تعداد مدارسی که امکان و توان این کار را دارند به انگشتان یک دست هم نمی رسد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بنده تاسف می خورم که برخی از مراودات خارجی و وزرای ایران به دلیل اینکه انگلیسی بلد هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی عنوان کرد: فراکسیون امید مجلس علی رغم درخواست های مکرر فراکسیون مستقلین ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رؤسای دو کمیسیون اقتصادی و فرهنگی با قهرمانان مدال آور مسابقات آسیایی و پاراآسیایی جاکارتای اندونزی نشست برگزار کردند و در این نشست تأکید شد که پاداش قهرمانان مدال آور به صورت کامل و بدون معادل سازی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مراسم تحلیف هیات رئیسه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال چهارم، انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای دولت باید در جلسات مربوط به تامین کالای اساسی، یارانه سوخت و تامین مسکن برای زوجین حضور یابند تا تصمیمات پخته ای اتخاذ شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قبل از این در مورد لایحه احیای سازمان ملی جوانان تصمیمی گرفته شده و اگر بخواهیم قبل از اینکه بخواهد اثرات خود را نشان بدهد آن را به هم بزنیم معقول نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس از علی مطهری نایب دوم مجلس در اجلاسیه های اول تا سوم دوره دهم مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی ناطقان میان دستور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس تاکید دارد که افزایش تعداد نمایندگان حق مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر لاریجانی در چهارمین سال دوره دهم مجلس با 155 رای به عنوان رئیس مجلس برگزیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گویدوقتی دولت خواسته است حقوق ها را 20 درصد افزایش دهد باید انجام می شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دکترعلی لاریجانی از انتخاب مجددش برای ریاست مجلس شورای اسلامی از نمایندگان تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: یکی از تخلفات در بحث سهام عدالت،عدم واگذاری سهام به دهک های کم درآمد است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تولید گسترده مسکن مهم ترین راه کار برای ساماندهی بازار است، گفت: با افزایش تولید مسکن و عرضه ملک می توان بازار را مدیریت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کمبود و کاهش توزیع لاستیک دولتی در بازار موجب ایجاد بازار سیاه و فروش لاستیک با چند برابر قیمت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ورود مجدد شورای رقابت به قیمت گذاری، باعث راستی آزمایی قیمت خودرو و بهبود شرایط بازار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس طی مکاتباتی با فرمانده ناجا و وزیر کشور خواستار اعزام بازرسان ویژه به آبادان برای بررسی موضوع نحوه برخورد دریابانی و مرزبانی با صیادان و شهروندان شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر برای مدیران اجرائی کشور که فعالیت در آن زمینه نیازمند توان، انرژی و فعالیت شبانه روزی است محدودیت ایجاد شود، شاید اثرگذاری بیشتری داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه مجمع تشخیص باید درباره پالرمو و CFT اعلام موضع کند، گفت: اجرای لوایح پیش از اعلام موضع مجمع را نمی توان در قالب اختیارات ویژه رئیس جمهور تعریف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی باید وزارت صمت اقدام به تأمین و توزیع بیش از یک میلیون لاستیک کند تا به صورت نسبی مشکلات کامیون داران حل شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه به طرح گفتگوی ملی خوشبین نیستم گفت: اول باید تکلیف را روشن کنیم کسانی که واقعا می خواهند این گفتگوی ملی شکل بگیرد آیا به اصولی که در آن چارچوب باید ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: دولت در خصوص افزایش حقوق ها طبق مصوبه مجلس عمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت در مجلس، گفت: دولت بازار محصولات کشاورزی را به حال خود رها کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بسیاری از ساختمان های اداری در برخی استان ها بلااستفاده است بنابراین بهتر است دولت این ساختمان های مازاد را تجمیع کرده و اولویت را به مدرسه سازی اختصاص دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: گزارش نقض حقوق بشر توسط آمریکا در دستور کار هیأت رئیسه مجلس قرار گیرد تا کمیسیون امنیت بتواند طرح های بعدی که یکی از آنها طرح الزام دولت مبنی بر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سیل به ما ثابت کرده است که سوء مدیریت اصلی ترین عامل بروز خسارت ها بوده است،گفت:سیستم نظارت بر جلوگیری از تغییر کاربری اراضی در سواحل شمالی بسیار ضعیف است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تزریق بخشی از درآمد هدفمندی یارانه ها برای درمان بیماران صعب العلاج و سرطانی الزامی است،گفت: اعتبارات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه مبلغ غرامت بیمه با حجم خسارت در حوزه کشاورزی همخوانی ندارد،گفت:کشاورزان برای عضویت در بیمه کشاورزی رغبت و تمایلی ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش مجلس با مثبت دانستن برگزاری آزمون ورودی به دوره تحصیلات تکمیلی به صورت متمرکز گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش گفت: بسیاری از مدارس غیردولتی، بدون ضابطه از خانواده ها شهریه های نجومی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید در جریان ارائه ارز یارانه ای به شرکت های دولتی بارها هشدار داده ایم اما دولت گوش شنوا ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است آمریکا با ایجاد تنش در آب های خلیج فارس قصد دارد مجوزی برای تحرکات نظامی خود در منطقه از فضای عمومی جهان کسب کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است علیرغم اینکه حدود 5 سال نگاه به شرق و همسایگان مغفول مانده بود، اکنون فرصت خوبی برای برقراری روابط و افزایش مناسبات با کشورهایی همچون چین، روسیه و هند است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مافیا مانع اساسی حذف کنکور است ، گفت:کنکور تنها در دانشگاه های پرطرفدار و رقابتی برگزارشود و امیدواریم که بتوانیم در سال 99 در قالب طرحی این مهم را عملیاتی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه نظارت مردمی بر وضعیت شهریه های مدارس غیرانتفاعی امکان پذیر است،گفت: اخذ شهریه های نجومی از دانش آموزان در مدارس به بهانه برگزاری برنامه های فوق برنامه ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه آموزش و پرورش با مدارس غیردولتی که اقدام به برگزاری آزمون ورودی می کند مماشات می کند درحالی که باید مجوز این مدارس ملقی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: آمریکا می داند اگر به درگیری نظامی با ایران روی بیاورد در نهایت پشیمان خواهد شد بنابراین همه این حرف هایی که ترامپ می زند بلوفی بیش نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: واگذاری بنگاه هایی که مربوط به بانک ها است، بانک ملی، صادرات، ملت، صنعت و معدن و بانک رفاه کارگران که مستند قانونی بوده بهتر از مابقی بانک ها عمل کرده اند و مابقی در سطح ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس خواستار اجرای ماده 234 آیین نامه داخلی قوه مقننه توسط کمیسیون ها شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتارهای ترامپ پوپولیستی است تا مردم عامی و کسانی که تحلیل درستی از سیاست ندارند را تحت تاثیر قرار داده و بترساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا قیمت بلیط قطار نباید افزایش یابد، از این رو دولت باید نسبت به اختصاص یارانه به حوزه حمل و نقل ریلی اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با تصویب موافقت نامه میان ایران و دوک نشین لوکزامبورگ ظرفیت جدیدی در حوزه اقتصادی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس،با بیان اینکه سرانجام نامشخص برنامه ها یکی از مشکلات اساسی کشور است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تحقیق و تفحص از نحوه تشکیل و خرید ساختمان ها و جذب نیرو و دادن وام توسط بانک شهر موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حوزه تولید علم و آموزش عالی به ویژه در بحث فناوری، پژوهش، کارهای تحقیقاتی و مقالات حتی زودتر از موعد به اهداف افق 1404 رسیدیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت: با بیان اینکه خریدار شرکت ها باید اهلیت داشته باشند، تصریح کرد: بسیاری از 600 شرکت باقیمانده، شرکت های خدمات عمومی مانند آب و فاضلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید دولت گام عملی برای فروش اموال مازاد بانک ها بر نمی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با انتقاد از رشد فزاینده مدارس تیزهوشان در کشور گفت: باید آموزش و پرورش از رشد فزاینده مدارس تیزهوشان در کشور جلوگیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش اسبق با اشاره به نامه نگاری و جلسه با وزیر علوم درباره تعویق زمان برگزاری کنکور، می گوید کنکور را به جای 14 تیر، 14 مرداد برگزار کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اخذ شهریه نجومی مدارس به بهانه برنامه های فوق برنامه درسی ممنوع است،گفت: نظارت مردمی بر وضعیت نرخ های مدارس غیرانتفاعی ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه عدم پرداخت سهم دولت به تامین اجتماعی منجر به قطع بیمه قالی بافان شد،گفت: دولت پاسخگوی اعتراضات شدید قالی بافان براثر قطع بیمه باشد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کمیسیون بهداشت مجلس، وزیر بهداشت را در خصوص شفاف سازی که یک امر واجب و حیاتی است و نافی این امضاهای طلایی و رانت محسوب می شود حمایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است تألیف کتب درسی نیاز به مشارکت تمام بخش های اندیشه ورز کشور دارد و نه صرفا موسسات کمک آموزشی.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از وجود برخی لیست های خاص در خصوص اخذ ارز دولتی برای واردات کاغذ خبر داد که تاثیری هم در کم کردن التهاب بازار آن نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی، توانایی برطرف کردن مشکل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که مذاکره مجدد با آمریکا هیچ سودی برای ملت ایران در پی نخواهد داشت همانگونه که برجام هیچ نفعی برای کشورمان نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که مذاکره برجام هیچ گونه اثری برای رفع مشکلات کشور نداشته است پس بنابراین نیازی نیست که مجددا به پای میز مذاکره برویم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپا بجای پرداخت هزینه به ایران، از تحریم ها تبعیت می کند، برخورد اروپا با ایران در قبال پذیرایی از مهاجرین و مقابله با ترانزیت مواد مخدر قابل تحمل نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: افزایش بارش ها در سال های آینده احتمال وقوع سیل را مضاعف می کند، بنابر این باید هر چه سریعتر برای آزاد سازی اراضی حریم رودخانه اقدامات لازم انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس دهم با انتقاد از لایحه ی عوارض مالیات بر ارزش افزوده تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه هیات مدیره استقلال تهران پشت سر مجیدی پنهان نشوند،گفت: یکی از دلایل نتایج ضعیف استقلال تهران در لیگ برتر وجام باشگاه های آسیا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه ادغام یا تعدیل دانشگاه ها همسو با ملاحظات منطقه ای وقومی بررسی شود گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید در آینده آمریکایی ها پیام های عملی تری در رابطه با مذاکره با ایران می فرستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه کشورهای خریدار محصولات پتروشیمی به دلیل نیاز با سیاست های آمریکا همراهی نخواهند کرد، گفت:تحریم می تواند فرصت فوق العاده ای برای پتروشیمی و صنایع پایین دستی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید با وجود اینکه صحبت های رئیس جمهور در چارچوب برجام بوده اما بعضی ها منتظر یک اتفاق هستند تا بتوانند قیمت ارز را بالا ببرند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از راه کارهای سلبی و تشویقی وزارت راه و شهرسازی برای مدیریت قیمت بازار مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد خرید آب سنگین ایران از سوی کشورهایی مختلف دنیا خلاف مفاد برجام نیست و تحریم های آمریکا جنبه نمادین دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از آنجایی که مسئولیت حفظ امنیت دریایی خلیج فارس بر عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کاهش تعهدات برجامی نشان داد که صبر ایران نیز حدی دارد از این رو خویشتنداری کشورمان به دلیل ضعف نبود بلکه بیانگر تعهد ایران به توافقنامه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید اختصاص ارز دولتی به کالاهای اساسی تاثیر معکوس داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت:وظیفه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی این است که گلوگاه های فساد را شناسایی کند نه اینکه پرونده ها را به صورت موردی بررسی کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، بابیان اینکه تفکیک آموزش عالی پزشکی از نظام درمانی در شرایط کنونی به صلاح نیست، ارتقای کیفیت آموزش پزشکی را در گرو بازنگری حوزه سلامت دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با استناد به تکلیف قانون برای واگذاری استقلال و پرسپولیس می گوید هیچ توجیهی در عدم اجرای قانون قابل پذیرش نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: می توانستیم بیشترین بهره برداری را در حوزه دیپلماسی سلامت از کشور های حاشیه خلیج فارس داشته باشیم که متاسفانه روابط با این کشور ها بسیار محدود شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با یادآوری اینکه سرانه ورزشی در تهران پایین است و شهرداری نباید اقدام به واگذاری اماکن ورزشی کند از واگذاری یکی از اماکن ورزشی به صدا و سیما انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه عمده سود ناشی از اجرایی طرح تحول سلامت نصیب پزشکان شده است،گفت: پولپاشی گسترده در طرح تحول سلامت مانع خدمات رسانی جامع و مناسب به بیماران است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه صبح امروز مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی با موضوعات مختلف اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین الملل حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به مردم نوار غزه که باعث به شهادت رسیدن یک زن باردار و کودک 14 ماهه او نیز شد را محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی با اشاره به جلسه خود با اعضای هیأت مدیره کانون داوری، گفت: این کانون در کنار کانون وکلا می تواند به کاهش پرونده های مردم در دادگاه ها کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس از بازدید امروز اعضای این فراکسیون از موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی و دیدار با بیت آیت الله خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس بر لزوم پیگیری اجرای آئین نامه های تکلیفی قانون برنامه ششم و بودجه به دولت توسط مجلس تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: نحوه تخصیص ارز و نحوه مدیریت بازار ارز در تحقیق و تفحص از بانک مرکزی مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس با طرح این پرسش که دولت با چه مرجع قانونی به دنبال افزایش قیمت بنزین است، گفت: دولت مجوز قانونی برای افزایش قیمت بنزین ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: در این شرایط نابسامان اقتصادی کشور که دغدغه مردم معیشت است، افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه به صلاح نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید هر اختلاف قیمتی گران فروشی نیست چرا که نرخ کالاها هفتگی یا ماهانه تعیین می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح نشست صبح فراکسیون متبوع خود با تأکید بر اینکه دولت نباید قیمت بنزین را افزایش دهد، گفت: اگر مشکل قاچاق بنزین است چرا دولت کارت سوخت را حذف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: در نشست غیررسمی امروز مجلس دکتر لاریجانی اعلام کرد که افزایش قیمت بنزین فعلا منتفی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق معلمان بر مبنای حقوق کارمندان دولت تعیین شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه متنوع سازی سبد تولید محصولات پتروشیمی مسیری مهم برای دور زدن تحریم های احتمالی محصولات پتروشیمی است ...
مشاهده نتایج بیشتر...