دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۲۰:۱۷Apr 2020 6

مشهد پیام (mashhadpayam.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر لبافی خبرداد: بر اساس بررسی این دبیرخانه از وضعیت کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا، بخش خدمات در استان بیشترین خسارت ناشی از کرونا را متحمل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی پیرو هشدارهای قبلی امروز شنبه برای دو روز پیش رو یعنی یکشنبه و دوشنبه هشدار سطح قرمز در خصوص بارش باران شدید صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات آتش نشانی مشهد از سوختگی و جراحت شدید جوان 19 ساله مشهدی، در حین ساخت مواد محترقه در منزل مسکونی، درشهرک غرب این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
ابعاد تجمع شب گذشته در یکی از خروجی های حرم مطهر امام رضا (ع) که به حمله به گیت های حرم و توهین به خادمان حرم رضوی منجر شد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سارا حکمی گفت: استان خراسان رضوی چند روزی تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوّی قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا رجوعی گفت: بررسی این سازمان در پی بحران شیوع بیماری همه گیر که منجر به توقف فعالیت برخی اصناف و اجبار مردم به ماندن در خانه شده نشان می دهد تقاضا برای خرید اینترنتی کالا و خدمات در این استان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زائران و مسافران خواست اکیدا به مشهدمقدس سفر نکنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خلیل الله کاظمی گفت: طرح تردد زوج و فرد خودروها از درب منزل در مشهد اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام هادی صاحبقرانی گفت: تولیت آستان مقدس رضوی با توجه به نامه وزیر بهداشت و بنا به ضرورت حفظ سلامتی افراد جامعه به این جمع بندی رسیدند که باید انگیزه حضور مردم در این زمان خاص بسته شود و در ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ هادی امیدوار گفت: اجرای طرح ممانعت از ورود خودروها به منظور سفرهای غیر ضرور به این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با هنجار شکنان چهارشنبه آخر سال در مشهد برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمود توکلی راد گفت: بیمارستان صحرایی سپاه امام رضا(ع) در صورت نیاز وارد عرصه درمان می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشهد پیام ، به نقل از صبح توس ؛ علیرضا رزم حسینی در گفت وگوی زنده تلویزیونی در برنامه اشاره که از سیمای استانی پخش شد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۳۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی و تولیت های حرم حضرت معصومه (س) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) روز سه شنبه در پی بسته شدن درهای این حرمها بیانیه مشترکی صادر کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم علوی خبرداد: مصرف آب در شهرهای این استان طی اسفند ماه حدود 40 لیتر به ازای هر فرد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد فعالیت قطارشهری از روز یکشنبه 25 اسفند امسال تا پنجم فروردین ماه سال 99 متوقف و فعالیت ناوگان اتوبوسرانی این شهر نیز محدود به چهار ساعت شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
استانداری خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد که این استان به ویژه مشهد مقدس به دلیل شیوع کرونا امکان پذیرایی و میزبانی از زائران بارگاه منور رضوی و مسافران اقصی نقاط کشور در تعطیلات نوروز سال 1399 ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
علی اصغر حسنی گفت: با اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر نانوایی های شهرهای زیرپوشش این دانشگاه 15 نانوایی در استان خراسان رضوی طی چهار روز گذشته پلمب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری امروز 22 اسفند در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی گزارش آخرین وضعیت این استان را در مقابله با شیوع بیماری همه گیر کرونا و درمان مبتلایان آن بررسی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حسن مونسان گفت: به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا با تمهیدات اندیشیده شده نیاز به حضور در شعب بانک ها به حداقل رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمیدرضا رحیمی گفت: اگر نتوانیم چرخه ویروس را بشکنیم و آمار تعداد مبتلایان به کرونا را نزولی کنیم، با وضعیت دشواری روبرو خواهیم شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی گفت: جانباختگان مبتلا یا مشکوک به کرونا در آرامستان بهشت رضا (ع) این شهر و در قطعه عمومی اما طبق دستورالعمل بهداشتی کفن و دفن می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
یحیی یعقوب نژاد گفت: مودیان کسب و کارهای راکد ناشی از کرونا در این استان از معافیت ، بخشودگی جرایم و تقسیط مالیات برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شوراهای حل اختلاف نشانه اعتماد دستگاه قضایی به توانایی های مردمی است و این امر سبب کاهش مراجعه مردم و پرونده قضایی به دادگستری ها شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن مونسان گفت: اسکناس ها یکی از آلوده ترین بسترهای شیوع کرونا در جامعه هستند. به همین دلیل بانک مرکزی اقدام به صدور بخشنامه عدم توزیع اسکناس نو در کشور نمود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از اختصاص 14 میلیارد تومان به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی در راستای مقابله با کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دکتر حمیدرضا رحیمی اظهارکرد: تاکنون هزار و 380 بیمار مبتلا به عفونت های حاد تنفسی و مشکوک به کرونا در استان خراسان رضوی بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی(ع) در اطلاعیه ای نحوه برگزاری مراسم تحویل سال 99 را اعلام کرد و از شهروندان خواست از مراجعه به حرم مطهر خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قدرت الله ابک خبرداد: ثبت نام متقاضیان برای شرکت در مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این استان از امروز (پنجشنبه) آغاز شده و تا پایان وقت فردا (جمعه) ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدصادق براتی گفت: هم اکنون در ورودی های این استان محدودیت اعمال شده است که در صورت افزایش ورود مسافر، ممنوعیت اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام جمال ایزدی اظهارکرد: پذیرایی از زائران نوروزی و ارایه خدمات رفاهی و فرهنگی به آنان در قالب طرح ملی آرامش بهاری در بقاع متبرکه امامزادگان استان در نوروز امسال به حداقل ممکن می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قاسم کامران فر گفت: در پی شیوع کرونا فروش بنزین در استان حدود 50 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر علی بیرجندی با اشاره به راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی پزشکان متخصص مشهدی با عنوان "مردم و سلامت، پاسخگویی کرونا" گفت: مردم در خانه بمانند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
هیات رئیسه و دبیر اول حزب کارگزاران سازندگی خراسان رضوی مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن سال نو و استقبال شهروندان از خرید ماهی های قرمز ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رضا صابری تولایی گفت: فارغ از همه مشکلات ایجاد شده حاصل از ورود ویروس خطرناک کرونا، طرح مدرسه مجازی و آموزش الکترونیکی یک فرصت استثنایی را برای تحول در نظام آموزشی کشور فراهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم ام داوود روز سه شنبه مقارن با 15 رجب، در استودیو بارگاه منور رضوی اجرا و به صورت زنده از طریق رسانه ملی و رضوی تی وی پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
با شیوع کرونا و لزوم پیشگیری از انتقال گسترده تر ویروس، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از ارسال نامه درخواست جمع آوری زباله گردها توسط شهرداری، به فرمانداری مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ابوالفضل مکرمی فر گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمامی مراسم جشن نوروزگاه و سایر تشریفات جمعی مرتبط با نوروز در این استان لغو و برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا قامتی گفت: برای اتوبوسی مجوز خروج از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد صادر می شود که فقط 50 درصد ظرفیت مسافرگیری کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یوسف بیدخوری گفت: اجاره خانه شخصی به مسافران در مشهد ممنوع است و خانه های شخصی مسافرپذیر در مشهد شناسایی می شوند و با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
علی رسولیان گفت: افزایش تولید 10 واحد کوچک و بزرگ زنجیره تولید ماسک اعم از واحدهای تولید پارچه، برش، دوخت و دوز و توزیع در حال برنامه ریزی است و تا چند روز آینده تولید ماسک N95 در خراسان رضوی آغاز ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
یوسف بیدخوری گفت: هزار تخت واحدهای اقامتی مشهد به صورت داوطلبانه از سوی مالکان، آماده میزبانی از بهبودیافتگان بیماری کروناست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی کاظمی نسب گفت: در ماه مبارک رمضان سال 99 نمایشگاه قرآن مشهد برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تعطیلی30 مرکز قلیان در مشهد، ثبت اطلاعات بیماران مشکوک به کرونا در سامانه سینا و مشارکت اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری در ارائه خدمات مشاوره ای به شهروندان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار ماشاء الله جان نثار گفت: 50 کیلوگرم مواد مخدر در مرزهای شرقی این استان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
افشین اکبری حداد گفت: فروشندگان موبایل باید دقت کنند تا جایی که امکان دارد توصیه های ایمنی لازم در مراکز عمومی رعایت شود و مراکز تا حدی که می توانند جمعیت را کاهش داده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مصطفی کشتگر با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بهداشتی بر نانوایی های این شهر گفت: نانوایی های مشهد از دریافت پول نقد منع شده اند و هر یک از نانوایی ها که فاقد دستگاه کارتخوان بوده و موارد بهداشتی در ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تمام عاشقان به ساحت قدسی امام رضا (ع) می توانند از اقصی نقاط جهان، از طریق ثبت نام در سامانه های زیارت نیابتی آستان قدس رضوی به خادمان این بارگاه قدسی نیابت زیارت و به جا آوردن دو رکعت نماز زیارت در ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با 29 نفر افزایش به 183 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر حمیدرضا رحیمی گفت: تاکنون 60 نفر در خراسان رضوی بخاطر عفونت حاد دستگاه تنفسی فوت کرده اند. این افراد همچنین مشکوک به ابتلای ویروس کرونا بوده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سیدابراهیم علوی گفت: در شرایط فعلی مصرف آب در شهرهای خراسان رضوی به شکل فزایندهای افزایش یافته ولی آب هیچ مشترکی به دلیل عدم پرداخت آب بها قطع نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
حبیب الله آسوده گفت: امسال تاکنون دو هزار و 505 واحد در قالب پروژه مسکونی ویژه مددجویان این نهاد در سطح استان ساخته و تحویل مددجویان شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
جواد شاد گفت: براساس تاکید سازمان حج و زیارت به منظور پیشگیری از شیوع بیماری همه گیر و کاهش مراجعه حضوری مردم به دفاتر این سازمان، خدمات مربوط به ثبت نام ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حمید رضا موحدی زاده گفت: اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان تا پایان ایام نوروز در فروشگاه های "شهر ما" متعلق به شهرداری مشهد تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
علی اصغر انجیدنی گفت: بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مشهد و نیشابور است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
میانگین دمای هوا در استان خراسان رضوی از امروز تا پایان هفته بیش از 10 درجه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ هادی امیدوار به تشریح اعمال محدودیت های رفت وآمد جاده ای در مبادی ورودی خراسان رضوی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا از امروز، 17 اسفند ماه، پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مقامات تایوان اعلام کردند که این کشور با توجه به تجربه گذشته درباره بیماری سارس، توانسته آمار شیوع بیماری کروناویروس را تا حدودی کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با وجود کاهش مسافرتهای درون شهری و برون شهری در مشهد که از عوارض شیوع کرونا و خانه نشین شدن مردم است گزارشها حاکی از گران شدن لاستیک خودروهای سبک به ویژه پراید در بازار است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد امروز هفدهم اسفند ماه از گسترش اقدامات این نهاد برای یاری شهروندان با هدف کاهش پیامدهای اجتماعی اقتصادی ناشی از شیوع بیماری همه گیر در این کلانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
هدی رضوی کیا از پخش زنده برنامه های بارگاه منور رضوی از شبکه های سیما خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ هادی امیدوار ا گفت: تمهیدات و محدودیت های ترافیکی مرتبط با پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جاده های این استان از ظهر شنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر جواد سخدری گفت: بسیاری از مشاغل خصوصا مشاغل حوزه خدماتی مانند گردشگری در اثر ویروس کرونا آسیب می بینند، زیرا محصولات آنها قابل ذخیره نیست، به همین دلیل باید نظام گردشگری خود را تغییر دهیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
با وجود اینکه تعداد مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی روز گذشته 89 نفر اعلام شد که نسبت به آمار روز گذشته حاکی از افزایش 53 نفری مبتلایان بود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۵    
جواد شاد از اعلام سه کاروان جدید برای ثبت نام متقاضیان حج تمتع 99 در استان خبر داد:
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بازوان یاریگر هر دولتی در شرایط بحرانی، سمن ها یا تشکلهای مردم نهادی هستند که به صورت خودجوش و با بهره گیری از بضاعت مالی و معنوی خیرین به کمک مردم می شتابند و در شیوع بحران کرونا نیز سمن های خراسان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دکتر مجید عبدالهی گفت: کاهش شدید ذخایر خونی در شرایط خاص بهداشتی کنونی، بروز مشکل در تامین خون مورد نیاز برای بیماران را در این استان محتمل کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
توریع غذای متبرک امام رضا(ع) بین بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شریعتی، پخش 5 هزار و 600 ماسک و بیش از 18 هزار پد الکلی و محلول ضدعفونی بین پاکبانان مشهدی و توزیع اقلام بهداشتی در مناطق کم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
زهرا مبشری گفت: افزایش ابر و سرعت وزش باد طی امروز (شنبه) و فردا باعث کاهش دما در برخی مناطق این استان می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله سیداحمد علم الهدی اظهار داشت: در زمینه مقابله با ویروس کرونا تکلیف شرعی داریم که به دستورالعمل پزشکان و متخصصان عمل کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
میانگین شاخص کیفیت هوای امروز هفدهم اسفند در پنج منطقه کلانشهر مشهد در وضعیت پاک قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
از هم اکنون تا پایان ایام تعطیلات نوروزی، این استان پذیرای میهمانان نبوده و هیچگونه سرویس دهی در مراکز اسکان موقت نظیر مدارس، کمپ ها و... صورت نخواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
علی اصغر انجیدنی گفت: تاکنون 1210 بیمار مبتلا به عفونت های حاد تنفسی در بیمارستان های خراسان رضوی بستری شده اند که از این تعداد 476 نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از تعویق در اجرای طرح محدوده کاهش آلودگی هوای مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا روح بخش گفت: ترس از کرونا می تواند ضربات سختی به روحیه کودکان وارد کند از این رو نباید فراموش کنیم که باید بخشی از وقتمان را صرف صحبت و بازی با فرزندمان کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
محمدجعفر صادقی از استقرار تیم های متخصص غربالگری ویروس کرونا در ورودی های مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد علیشاهی خبر داد:تماس های روزانه مردم با اورژانس 115 در استان خراسان رضوی طی 10 روز گذشته 2 برابر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا این هفته نماز جمعه در تمام مراکز استان ها برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی گفت:این استان در موضوع ویروس کرونا وضعیت قرمز پیدا کرده است و مردم شریف خراسان رضوی برای مقابله با ویروس کرونا حتما همراهی لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیوع بیماری کرونا طی دو هفته اخیر علاوه بر اینکه دغدغه های جسمی و سلامتی را برای همه ما به ارمغان آورد، موجب ظهور و بروز نگرانی ، ترس و رفتارهای وسواس گونه نیز شد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله العظمی اشرفی شاهرودی از علمای برجسته مشهد مقدس به پرسشی شرعی درباره تبرک جستن به ضریح مطهر رضوی در دوره شیوع کرونا پاسخ دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معصومه ترابی مقدم گفت: برای کمک به تشریح حال بیماران، به ویژه مبتلایان به کرونا اگر ناشنوا باشند مترجم زبان اشاره به مراکز درمانی اعزام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مصطفی نصیری ورگ گفت: محموله های صادراتی مواد غذایی که از طریق راه آهن به مقصد ترکمنستان و کشورهای آسیای مرکزی بارگیری شده بودند پس از ممانعت دولت ترکمنستان به مبدا بارگیری بازگردانده می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول معاونت بهداشت، امداد و درمان سپاه امام رضا (ع) گفت: در بیمارستان ها و مراکز درمانی سپاه پذیرش عموم مردم را داریم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف و باران که از عصر دوشنبه 12 اسفند در خراسان رضوی آغاز شده تا فردا صبح به طور متناوب ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ابراهیم نصری گفت: به منظور کاهش تردد و حفظ سلامت شهروندان در برابر با شیوع ویروس کرونا فروش حضوری بلیت اتوبوس به مسافران در پایانه مسافربری مشهد انجام نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید جلال حسینی گفت: کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی با وجود تعطیلی فیزیکی و منع حضور مراجعه کنندگان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در دیدار جمعی از مدیران آستان قدس رضوی با علمای مشهد این اساتید حوزه های علمیه بر زیارت از راه دور حرم رضوی در شرایط فعلی تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علی اصغر انجیدنی گفت: تاکنون 745 بیمار مبتلا به عفونت و نارسایی حاد تنفسی در بیمارستانهای استان خراسان رضوی بستری شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بیمارستان امام رضا (ع) مشهد یکی از بیمارستانهای آموزشی و مجهز شمال شرق کشور است که در شرایط فعلی بیماران بد حال دچار عفونت های حاد تنفسی و مشکوک به کرونا از دیگر بیمارستانهای مشهد و مناطق استان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
علی رسولیان گفت: نیاز داروخانه های این استان به ماسک سه لایه و دستکش پلاستیکی برای پیشگیری از شیوع کرونا تامین شده و توزیع آن از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر جدی گرفتن اقدامات پیشگیرانه در خصوص ویروس کرونا، گفت: اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای در برابر ویروس کرونا تشدید شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سید مرتضی وجدان گفت: بیمه شدگان زیرپوشش این نهاد تا پایان فروردین ماه سال 99 می توانند بدون تمدید دفترچه خدمات درمانی دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر، 5 میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح و بازسازی 20 دستگاه آمبولانس و خرید تجهیزات مورد نیاز پزشکان و پرستاران بیمارستان های ارائه دهنده خدمات به بیماران کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مجید فرقانی گفت:حجم زیاد مراجعه مردم برای لغو تورهای گردشگری و رزرو واحدهای اقامتی، پاسخگویی دفاتر خدمات مسافرتی را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی گفت: اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای در برابر کرونا باید در این استان تشدید شود تا بتوانیم ویروس کرونا را کنترل کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ابوالفضل مکرمی فر از تشکیل جامعه حرفه ای هتل آپارتمان داران استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد پذیرا گفت: متوفیان مشکوک به بیماری کرونا طبق دستورالعمل خاص بهداشتی دفن می شوند.
مشاهده نتایج بیشتر...