شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۲:۴۴May 2019 25

مشهد پیام (mashhadpayam.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق یک سنت هرساله، پرچم عزاداری بر فراز گنبد و بارگاه منور رضوی به اهتزار درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این استاد دانشگاه با بیان این مطلب که فرهنگ تولید کلید تقویت و رونق تولید است گفت: فرهنگ اقتصادی اسلامی کاملا در اختیار تولید است و بر خلاف آن در فرهنگ غربی تولید ارزش ندارد بلکه مصرف گرایی و لذت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: از سیره امام حسن مجتبی(ع) ما خیلی راحت و سطحی گذر می کنیم در حالیکه امروز باز شدن گره های جریان نفاق در کشور ما با تبیین جامعه دوران امام حسن(ع) برای مردم شدنی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه شب های قدر 10 هزار نفر از خادمان بارگاه منور رضوی برای میزبانی هر چه بهتر از زائران و مجاوران آماده می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان خراسان رضوی با اعلام اینکه تمام کارت های ملی شناسایی قبلی (نمونه کاغذی) از درجه اعتبار ساقط شده است گفت: کارت ملی هوشمند اعتبار 7 ساله دارد و دارای خاصیت بروزرسانی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش قرار همدلی شب گذشته در دانشگاه خیام مشهد همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور اساتید و دانشجویان این دانشگاه و با سخنرانی سید بشیر حسینی استاد رسانه و ارتباطات برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس حوزه ارتباطات و رسانه خاطرنشان کرد: در جمع دانشجویان انگشت شمار افرادی هستند که واقعا برای مسائل علمی و بدون اهمیت دادن به مدرک تحصیلی به دانشگاه آمده باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
مهدی گلشنی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سید بشیر حسینی با ابراز تأسف از اینکه خیلی از افراد مبتنی بر استعدادشان در مدرسه و دانشگاه ها حضور ندارند و دنبال استعدادهای نهفته وجود خودشان نرفته اند خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در هر 10 دقیقه یک نفر به لیست انتظار پیوند در کشور افزوده می شود و روزانه 7 تا 10 نفر از افراد در انتظار پیوند جان خود را از دست می دهند که این آمار نشان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جشن یار دبستانی من ظهر امروز مصادف با ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با حضور سید بشیر حسینی، آریا عظیم نژاد و همچنین خانواده شهید مدافع حرم مجید قربان خانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، سرکنسول جدید این کشور در مشهد را معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: باتوجه به اینکه در استان بیش از 30 میلیارد متر مکعب اضافه برداشت رخ داده، بارش امسال جبران این برداشت ها را نخواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
کرج- حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: با افزایش حجم ذخیره سد دوستی به 800 میلیون مترمکعب، مشهد تا سه سال آینده از بحران کم آبی نجات پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: تا امروز هر نقطه ای امر به معروف و تذکر لسانی در مورد روزه خواری صورت گرفته مورد پذیرش قرار گرفته و نیازی به تشکیل پرونده قضایی نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) با حضور جمعی از مسئولان خراسان رضوی در پارک کوهسنگی مشهد گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: استفاده از لباس خدمت باید فقط در اماکن متبرکه حرم مطهر انجام شود و بیرون از حرم لباس را در منظر دیگران قرار دادن تخلف است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: به زودی و با هدف پیشگیری از معلولیت های ژنتیکی، ثبت ازدواج در استان، بدون ارائه گواهی انجام آزمایش های ژنتیک برای زوجین، ممنوع خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استادیار طب سنتی تنظیم هورمونی بدن را از دیگر آثار روزه دانست و گفت: در مورد موضوعات روحی و روانی، طی دوره روزه داری ترشح هورمون های ضد اضطراب افزایش می یابد و آرامش و کاهش افسردگی را در پی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: مأموریت اصلی آستان قدس رضوی فعالیت فرهنگی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پدیده شهر خودرو امشب در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف تیم ماشین سازی تبریز خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی و اجتماعی ضمن ضروری دانستن بیان احکام شرعی روزه خواری علنی گفت: تبیین آثار جسمی روزه داری بر اساس علوم روز دارای اهمیت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه تربیت و آموزش با اشاره به اتفاقات اخیر و سرودهای نامتعارف در مهدکودک ها و مدارس ابتدایی گفت: متأسفانه امروز به روش های زیرزمینی و در سایه به بندهای مختلف سند 2030 عمل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه زمینه هاست، چراکه مذاکره با دولت کنونی امریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی نخواهد شد بلکه برخورد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سومین جلسه دادگاه متهمان پرونده موسوم به شرکت پدیده شاندیز در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری مشهد گفت: با تصویب لایحه اصلاح قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی ، 20 هزار نفر در مشهد دارای شناسنامه می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: پروانه هایی که به شهر مشهد و خراسان رضوی آمده اند، برای معدودی از گیاهان دارویی مانند پنیرک و گل گاوزبان تهدید هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: اقداماتی در راستای احیای تاریخ، فرهنگ، مفاخر و هویت مشهد برداشته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس موسسه بین المللی فرهنگی اکو خواستار ایجاد اتحادیه کشورهای حوزه راه ابریشم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد با اشاره به اینکه فردوسی در شاهنامه نشان داد چگونه باید برای آبادی ایران تلاش کرد، گفت: شاهنامه هویت سیاسی و اجتماعی و روایتگر زندگی ایرانیان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
افسرنگهبان آتش نشانی مشهد گفت : نشت بنزین از باک یک دستگاه موتور سیکلت موجب آتش سوزی یک منزل مسکونی در خیابان خواجه ربیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۱    
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: با توجه به اینکه خیابان های اطراف حرم ظرفیت خاصی دارند روزانه حدود 300 دستگاه خودرو پلاک می شود و تقریبا خودرویی هم خارج نمی شود لذا باید طرح عوارض ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: توزیع کالا های اساسی طرح ضیافت در خراسان رضوی آغاز شد و اقلامی که در قالب این طرح بین مردم در فروشگاههای زنجیره ای و فروشگاههای تعاونی شهر توزیع می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از گسترده شدن سفره های افطار در معابر و خیابان های شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: بنا داریم در حوزه رسیدگی به فقرا، به دنبال کار آفرینی و توانمند سازی باشیم و سازوکاری فراهم شود تا آنها از فقر خارج شوند و بتوانند زندگیشان را اداره کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از اجرای ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان "بهارجانها" در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: دو خودروی سواری که از سمت انتهای بولوار وکیل آباد به سمت میدان پارک در حال حرکت بودند به دلایل نامعلومی منحرف می شوند و بعد از شکستن نرده های مسیر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از اجرای طرح ویژه سرویس دهی اتوبوسرانی با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور مردم و مسئولان، پیکر 2 شهید مدافع حرم در بارگاه منور رضوی تشییع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور استاندار خراسان رضوی مصوب شد زمین های دولتی با مساحت بیش از یک هزار هکتار و با فاصله مناسب و استاندارد از شهر مشهد طی یک هفته آینده برای ساخت فرودگاه جدید شناسایی و معرفی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
72 قطعه از اراضی محصور شده در کیلومتر 5 جاده کلات اطراف روستای خلق آباد آزادسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای مشهد گفت: از ابتدای شورای پنجم به دنبال بازشدن قفل سرمایه گذاری در شهر مشهد بودیم زیرا بنا به دلایلی سرمایه گذاری در مشهد دچار مشکل شده بود که در این مسیر مشکلات بسیاری از پروژه ها حل شده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی امروز با حضور در شهر کلات، از مناطق سیل زده این شهر بازدید و با مردم آسیب دیده گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری مشهد با اشاره به اینکه دستور تخلیه روستای اسماعیل آباد صادرشده است، گفت: تخلیه اجباری این روستا برای پیشگیری و حفظ جان اهالی روستا است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف 5 هزار تن شکر احتکار شده به ارزش 17 میلیارد و 500 میلیون ریال در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از اعزام تیم کارشناسی شهرداری مشهد به استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امشب با استقبال رسمی استاندار خراسان رضوی وارد مشهدمقدس شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه تولیت آستان قدس رضوی با حضور حجت الاسلام گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر انقلاب در تالار ولایت حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام پژمانفر گفت:عدم انتصاب مدیرکل جدید جهاد کشاورزی خراسان رضوی پس از چند ماه از مسائلی که برای مدیرکل سابق این نهاد به وجود آمده مسئله ساز شده و از این بابت به وزیر جهاد کشاورزی باید تذکر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رزم حسینی:با توجه به پیش بینی های هواشناسی، احتمال وقوع سیل در سطح استان وجود دارد و دستگاه های اجرایی باید برای مقابله با هرگونه بحرانی آماده باشند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۰۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج شیخ احمد مروی با حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از ترافیک پرحجم و سنگین در خروجی های مشهدمقدس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد گفت: در روز سیزدهم فروردین ماه امسال، یک هزار و 270 تن زباله از سطح بوستان های این شهر جمع آوری شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای ویژه شهرسازی مشهد از پیگیری قانونی تصرف غیرقانونی اراضی آستان قدس در ده غیبی مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه های تخصصی جهادی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی برای امدادرسانی به سیل زدگان در شهرستان های گنبد، کلاله و مراوه تپه اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز طی گزارشی به سازمان آتش نشانی یک مورد نشست زمین در محدوده تقاطع خیابان جانباز و بلوار ساجدی اعلام می شود که بر اساس این گزارش ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۲۳:۰۷    
جسد بی جان پسربچه ای که شب گذشته در کشف رود مفقود شده بود، ظهر امروز توسط امدادگران و نجاتگران هلال احمر از آب بیرون کشیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با بیان اینکه اگر این سیل باعث خسارت شد باید ببینیم مدیریت مقتدرانه و فرصت طلبانه باعث این شده است یا خیر؟، گفت: وقتی مدیریتی جهادی نبود و مسؤولیت و خدمت محور قرار نگرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نگارخانه رضوان با اشاره به اینکه فروش آثار هنری یک بحث مخاطبی است،گفت: فروش آثار هنری بخشی پیچیده است که نیازمند سیاست گذاری و حمایت بالادستی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان گفت: از اوایل اردیبهشت ماه امسال امر جابه جایی زائران عتبات عالیات در مسیر ریلی مشهد به خرمشهر و بالعکس با ظرفیت 50 هزار زائر در سال صورت می پذیرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از هزار و 200 نفر از خادمیاران رضوی در قرارگاه مرکزی آستان قدس رضوی در مناطق سیل زده حضور یافتند و مشغول خدمت رسانی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بارندگی های اخیر و افزایش شدت آن سبب شده تا برخی از رودخانه های سطح خراسان رضوی و اطراف مشهد سیلابی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به حوادث اخیر مردم نیز بخاطر تلفات شهرهای دیگه مضطرب شده اند و امشب به سوله های بحران پناه برده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی با توجه به رگباری بودن بارش ها از امشب تا اواخر وقت چهارشنبه 7 فروردین امکان وقوع آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل های استان وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۳    
معاون شهردار مشهدمقدس گفت: مراحل نصب و اجرای 73 اثر هنر شهری در دومین جشنواره هنرهای شهری خانه بهار ویژه نوروز 98 به انجام رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی صبح امروز از بخش های مختلف زندان مرکزی مشهد بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود چهار میلیون و 222 هزار و 580 نفر زائر و مسافر به استان از 25 اسفند ماه سال گذشته تا اول فروردین سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۰۱:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی از شهادت دو مامور جان برکف پلیس در اولین روز سال جدید در مشهد خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۹    
آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، در جمع زائران و مجاوران بارگاه مطهر رضوی گفتند: مطلبی که در مورد کانال مالی اروپا که اخیرا مطرح کردند، بیشتر به یک شوخی تلخ شبیه است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۵    
مدیر کانون خادمین گمنام شهدای مشهد گفت: دومین دوره از مراسم اعتکاف شهدایی امسال با حضور 600 معتکف برادر و خواهر به صورت همزمان در دو مسجد به طور جداگانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهدمقدس این روزها در تب و تاب است و خود را مهیای دیدار با رهبر انقلاب و بیعتی تاریخی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مطابق هر سال گسترده ترین مراسم تحویل سال جدید شمسی با حضور پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، در صحن ها و رواق های بارگاه مقدس امام هشتم برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با اشاره به توافق شهرداری مشهد با آستان قدس برای در اختیار گذاشتن زمین به منظور پارکینگ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای پایانی سال 97 با دو سؤال راجع به اقدامات مجموعه ها، به سراغ مدیران روابط عمومی چند مجموعه نسبتاً گسترده در مشهد رفته ایم تا نظر آنان را در این باره جویا شویم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سید محمود رضوی در واکنش به سخن کنایه آمیز سعید سهیلی درباره ی بهروز شعیبی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۶    
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اسکان دانشجویان بین الملل مانند سال های گذشته در دانشگاه برقرار است و آن ها می توانند در خوابگاه خود حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه 481 مقر انتظامی پاسخگوی ماموریت های مردم در نوروز 98 هستند، گفت: در سراسر استان بالغ بر 20 هزار نیروی ما در طرح نوروزی حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد گفت: در اسفند ماه سال جاری روزانه نزدیک به 200 هزار نفر در خطوط قطار شهری جابه جا شده اند که یک رکورد محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در خراسان رضوی تعداد امام زادگان ثابت بوده و به دنبال امام زاده سازی نبودیم، نیستیم و نخواهیم بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با ورود نخستین قطار حامل زائران نوروزی به ایستگاه راه آهن مشهد مقدس، با اجرای سنت قربانی کردن در جلوی قطار در قالب طرح 20-20 کمیته امداد، از این زائران استقبال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه تماس های مزاحمتی به 125 طی سال گذشته با افزایش 50 درصدی مواجه بود و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۰    
قائم مقام آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه در مورد آستان قدس سوالات زیادی مطرح می شود که آیا مالیات پرداخت می کند یا خیر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی با صدور پیامی از زائران و مجاوران امام رضا(ع) دعوت کرد که در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری در روز اول سال نو حضور پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۳۰    
سرپرست راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نوروز افزایش قیمت بلیت قطار نداریم، گفت: مقصد 50 درصد از سفرهای ریلی نوروزی مشهد مقدس است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد مسئولان درجه یک اجرایی، قضایی و مجلس را انسان های خوبی توصیف کرد و گفت: با وجود همه این خوبی ها این مسئولان باید بدانند دلیل مشکلاتی که امسال ایجاد شده سوءتدبیری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض گفت: منطقه هفت حوض قطب گیاهان دارویی است و پوشش گیاهی ویژه ای را دارا است و در حال حاضر 160 گونه گیاهی در سطح این منطقه شناسایی شده است که مغفول واقع شده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تراکتورسازی تبریز در چارچوب رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، عصر امروز در ورزشگاه یادگار امام میزبان پدیده شهر خودرو بود که با نتیجه 1 بر صفر این تیم مشهدی را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری باغ گیاه شناسی اظهار کرد: برای اولین بار در کشور باغ گیاهان و میوه های استوایی(تروپیکال) به صورت نمایشی درباغ گیاه شناسی مشهد در حال اجرا است که مجری آن یک شرکت ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: پیشنهاد می کنم که قرارگاه رسانه ای استان به عنوان معین رسانه ای مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی انتخاب و در قالب تفاهم نامه ای مشترک ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دادستان مشهد وظیفه هر یک از دستگاه ها و مدیران را حفاظت از اموال عمومی و اراضی دولتی عنوان کرد و گفت: در هنگام تصرف املاک و اراضی عمومی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کلائی، شهردار مشهد گفت: مبارزه با فساد و تخلفات جزو اولویت های شهرداری مشهد است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرایی نوروز شهرداری مشهد گفت: در سال جدید میزان گل آرایی بیش از 13 میلیون و 700 است که شامل نشات و گلدانی بوده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به مشکلات حاشیه شهر مشهد، گفت: بودجه حاشیه شهر مشهد با چنگ و دندان ردیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در ایام نوروز جوانان جمعیت هلال احمر و داوطلبان با ایجاد 89 پایگاه امداد و نجات در استان خدمات گوناگونی ارائه می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: امید است بانوان مقتدر استان که در پیشانی شان زنان نوغان و گوهرشاد هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۹:۵۵    
شهردار منطقه ثامن مشهد گفت: مشاوره ای که دارد با آنها کار می کند مشاور سرباب بوده و ما لازم داشتیم ناظر بر عملکرد پیمانکاران و دستگاه نظارت به عنوان نظارت مضاعف و بازوی فنی مشاوره ای را داشته باشیم و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با اشاره به اینکه با بروز آتش سوزی در سالن راه آهن برای خدمات رسانی به مسافرین مشکلی ایجاد نشد و به کسی آسیب نرسید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره کشوری تربیت استاد عقاید اسلامی توسط مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی با حضور 170 طلبه از حوزه های علمیه سراسر کشور به مدت 10 روز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: براساس تحقیقات شورای همتا در رینگ های پیرامونی پارک وحدت، میدان شهدا، میدان بسیج و میدان شهید گمنام برنامه پارکینگ جدی است.
مشاهده نتایج بیشتر...