شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۰۲Jan 2020 25

اخبار فلزات - متالز نیوز (metalsnews.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تامین مطمئن سنگ آهن یا سایر مواد معدنی یکی از مباحث مهمی است که در نشست های تخصصی در حوزه سنگ آهن و فولاد مورد بررسی قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
انجمن طلای چین از کاهش مصرف طلای این کشور در سال 2019 میلادی برای نخستین بار در سه سال اخیر خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل محیط زیست خراسان رضوی، در اجرای مصوبه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ، مجوز زیست محیطی بهره برداری کارخانه گندله سازی مجتمع فولاد خراسان را در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن صادر کرد
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی گفت: بر اساس سازوکارهای قانونی مجوزهای موردنیاز و متناسب با منطقه برای معدن آلبلاغ اسفراین صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساغر باباحیدری مدیر گروه مطالعات اقتصادی شرکت بین المللی فولاد تکنیک در مورد دو ریسک برای صادرکنندگان این گونه بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو از صادرات فولاد تولیدی شرکت های داخلی به 120 کشور جهان خبرداد و گفت: پیش بینی می شود امسال 11 میلیون فولاد از کشور صادر شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بازار فولاد در روزهای اخیر بیش از آنکه بر مبنای داده های بنیادین و واقعی حرکت کند، بیشتر سراغ حدس و گمان هایی می رود که از پایه و اساس مشخصی برخوردار نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی در دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، کارخانه تولید مس بلیستر در شهرستان سیرجان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از تولید 4 برابری کنسانتره مجتمع سرب نخلک با حضور بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه دوم بهمن ماه، میزبان دادوستد 117 هزار و 500 تن انواع ورق های گرم، سرد، گالوانیزه و قلع اندود، 5 هزار و 600 تن سبد شمش بلوم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کیوان جعفری طهرانی یک تحلیلگر صنعت فولاد و معدن مستقر در ایران به S&P Global Platts در رابطه با افزایش ریسک تحریم ها برای شرکت های تجاری بخش خصوصی ایران گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با بهره گیری از پروازهای ژئوفیزیک هوایی در چهار پهنه بیجار، قروه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی از ورود مدعی العموم به منظور رفع مشکلات بازرگانی معدن مس قلعه زری شهرستان خوسف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان برای جلوگیری از خام فروشی در صنعت مس و تبدیل آن به کالای نهایی تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور از بخش خصوصی و وزارت صنعت خواست فهرست موادمعدنی مشمول عوارض صادراتی را ظرف 48 ساعت ارسال کنند تا در مورد تسهیل صادرات در اسرع وقت تصمیم گیری شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در شرایط تحریم باید در مسیر تسهیل صادارت محصولات فولادی اقدامات لازم را انجام دهیم، گفت: امسال ظرفیت تولید فولاد به 37 تا 39 میلیون تن می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۵    
براساس تفاهم نامه پاریس و توکیو از اول مارس 2020 هیچ استثنایی در اجرای قانون 2020 به منظور رعایت سوخت کم سولفور وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۰    
مهرداد اکبریان رئیس انجمن سنگ آهن ایران دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته قیمت سنگ آهن وارداتی در چین ارزان تر شد چرا که جو بازار فولاد منفی بوده و خرید سنگ آهن نیز ناچیز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون معدنی و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وود مکنزی انتظار دارد نوسانات قیمت سنگ آهن فاین 62 درصد با توجه به شیب آهسته قیمت سنگ آهن و حاشیه سود پایین فولادسازان در چین امسال محدود شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر، به دنبال افزایش سرعت استخراج سنگ های معدن حاوی طلا، میانگین عمر معادن کاهش پیدا کرده و به عقیده برخی افراد، به زودی عرضه طلای جهانی با مشکل مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد نوریان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار گفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۰    
داریوش اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار با حضور شرکت های داخلی یکم بهمن ماه در تالار بین المللی صدا و سیما گشایش یافت. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار گفت:
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: در توسعه زنجیره فولاد، همه بخش ها اعم از معدن و کارخانه های فرآوری را باید به صورت کامل مد نظر قرار داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بزرگ ترین استان کشور مملو از ظرفیت های معدنی به خصوص در زمینه سنگ آهن است و در کنار آن صنعت فولاد نیز با کامل کردن زنجیره تولید این روزها هیچ وابستگی به خارج از کشور ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
در دی ماه امسال، 70 هزار و 305 تن آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تولید شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد غدیر نی ریز ضمن تشریح برنامه های توسعه ای این شرکت، از راه اندازی خط تولید شمش فولادی برای این شرکت در افق 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در 9 ماه سال جاری رشد سود هر سهم، درآمد و سود عملیاتی را برای سهامداران به ارمغان آورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیسیون نظارت بر تشکل های صنعتی و معدنی گفت: هفت اختیار این وزارت به 12 خانه صنعت و معدن در استان ها تفویض شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در 10 سالگی همایش چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، دو طرف متولیان بخش دولتی و بخش خصوصی بر تسهیل صادرات در این حوزه تاکید کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه دوم بهمن ماه میزبان عرضه 117 هزار تن ورق فولادی بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سیف الله امیری مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت در دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران گفت :
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد ابکا رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار گفت :
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که انتقادات نسبت به تعیین عوارض صادارتی از سوی معدن داران سنگ آهن به اوج رسیده و همگی بر دخالت نکردن دولت در قیمت گذاری تاکید می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، بیست و ششم دی ماه با حضور مسئولین وزارت صمت، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و جمعی از تامین کنندگان برتر زنجیره آهن و فولاد در سالن سعدی برج ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در رتبه بندی سال 98 شرکت های برتر ایران، تعدادی از شرکتهای گروه توسعه معادن و فلزات در رتبه های قابل توجهی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: روند صادرات صنعت فولاد رو به رشد است، بگونه ای که پارسال در مجموع 8.5 میلیون تن صادرات این بخش تحقق یافت، اما امسال در دوره 9 ماهه صدور 8.5 میلیون تن ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: 211 معدن فعال در استان کرمانشاه وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران، با مدیریت درست زنجیره فولاد، علاوه بر این که ظرفیت تولید 55 میلیون تن فولاد تا 1404 محقق خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام گزارش تولید یک میلیارد تنی فولاد چین در سال 2019 و شکستن رکورد تولید برای دومین بار در این سال، قیمت سنگ آهن در روز جمعه بالا رفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سروش فولادچی، دبیر دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار گفت: فولاد و صنایع مرتبط با آن ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد ابکا رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک در دهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار گفت: با توجه به ظرفیت های فعال و در دست اجرا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس از قرار گرفتن این شرکت در آستانه ورود به فرابورس ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تصمیم گیری در مورد عوارض صادراتی محصولات معدنی تا اوایل هفته آینده دنیای معدن - معاون حقوقی رئیس جمهور که ریاست دوره ای کمیته ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور را نیز به عهده دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان این که افزایش سرمایه و توسعه بنگاه های بزرگ در شمار رویکردهای اصلی ایمیدرو قرار دارد، گفت: تحقق این مهم با تعریف طرح های توسعه توسط شرکت ها که دارای توجیه باشد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان از رویکرد این شرکت برای بومی سازی فرآیندها و ماشین آلات خبر داد. عظیمیان در عین حال تصریح کرد که افزایش سرمایه این شرکت سبب افزایش قدرت فولاد مبارکه در بازار بورس و اخذ ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالای ایران، طی دی ماه سال 98، شاهد معامله 2 میلیون و 851 هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از 133 هزار میلیارد ریال بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن در آخرین روز کاری هفته گذشته پس از آن که داده های اقتصادی فولادسازان چینی منتشر شد و خبر از همت فولادسازان برای عبور از میزان تولید یک میلیارد تن در سال 2019 داشت، رو به افزایش گذاشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران از تشکیل کارگروه احیای معادن کوچک و متوسط خبر داد و گفت: با برگزاری این کارگروه ها و جلسات، مشکلات معادن، مطرح و توسط ستاد تسهیل صنایع ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مجوز مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا سال 81 صادر و سه تا چهار سال بعد عملیات ساخت آن شروع شد اما هنوز به بهره برداری نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار قطعات نسوز خطوط انتقال مواد مذاب صنایع فولادی و ذوب آهن کشور در این استان طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خام فروشی را باید یکی از چالش های بزرگ تولید و اقتصاد کشور دانست. این پدیده از یک سو مانع از آن است که بنگاه های تولیدی و اقتصادی گسترش پیدا کند و به اشتغالزایی و رفع بیکاری منجر شود و از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به این ترتیب و با لحاظ کردن سرمایه 130 هزار میلیارد ریالی، سود هر سهم شرکت معادل 834 ریال محقق شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در فولاد هرمزگان گفت: بومی سازی مساوی با تولید پایدار است و شرکتی که بخواهد تولید پایدار داشته باشد در شرایط بحرانی صددرصد نیاز مبرم به بومی سازی دارد لذا فولاد هرمزگان تعداد زیادی از ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی انجام فرایند ممیزی از سوی ممیزان شرکت SGS موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2015 با اعتبار SAS بین المللی از شرکت SGS سوئیس گردید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع در دوره 9 ماهه نخست سال مالی جاری و بر اساس گزارش حسابرسی نشده موفق به کسب سود خالص 5.137 میلیارد ریالی شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 12 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بهای سنگ آهن در چین درپی افزایش تقاضا برای خرید سنگ آهن در ماه مارس 2020 با افزایش روبرو شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شرکت مشاوره در گزارشی هشدار داد معدنکاران جهانی پس از یک رشته نارضایتی های اجتماعی متعدد که سال میلادی گذشته در 50 کشور شامل شیلی، مالی، یگنه، کنگو و زیمبابوه به وقوع پیوست ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: عملیاتی شدن طرح نورد گرم 2 فولاد مبارکه علاوه بر کاهش خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال، به توسعه فازهای دیگر نیز کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت های فعال در زنجیره فولاد، دستاوردهای بومی سازی خود را در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به معرض دید عموم گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نتایج رتبه بندی 500 شرکت برتر سال 98 در روز گذشته اعلام شد. بر اساس گزارش بیست و دومین رتبه بندی شرکت های برتر کشورIMI-100 حجم فروش صد شرکت اول براساس اطلاعات مالی سال گذشته ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین تغییرات فلزات اساسی در بازارهای جهانی در بورس فلزات لندن منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مس در جمع سهامداران مس در مجمع فوق العاده گفت: خوشحال هستیم که هرچند قیمت جهانی مس نسبت به مدت مشابه سال قبل 400دلار به ازای هر تن کاهش داشته است اما میزان فروش شرکت در نه ماهه نخست ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در جداول آماری عملکرد 9 ماهه مجموعه های منتخب فولادسازی کشور در زمینه شمش فولاد (بلوم ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مرتضی لطفی عضو هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی، رضا مسرور عضور هیئت مدیره هلدینگ شستا، سعید عبودی رئیس هیئت مدیره ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع فولاد خراسان در رتبه بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، همچنان جایگاه خود را در میان 100 شرکت برتر حفظ کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تولید سالانه آلومینیوم چین طی سال 2019 میلادی برای اولین بار در دهه گذشته کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: ایمیدرو در دوره جدید در سرمایه گذاری و پیگیری سیاست های وزارت صنعت معدن و تجارت، عملکردی کاملا ماندار و استثنایی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت کاشان گفت: از ابتدای سال تا کنون 3 پروانه اکتشاف و گواهی کشف با هزینه عملیاتی افزون بر 9 میلیارد ریال در بخش معدن این شهرستان صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو اعلام کرد: ایمیدرو تمرکز بر پروژه های نیمه تمام برای رسیدن به توازن در زنجیره محصولات را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در تاریخ 13 ژانویه گروه فولاد Baowa چین تفاهم نامه همکاری استراتژیک با شرکت فناوری های Primetals به امضا رساند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: صنعت گران فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری 70 نوع قطعه و تجهیزات را بومی سازی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جمشید ملارحمان، مدیرعامل جدید شرکت گل گهر در یادداشتی از اهمیت فولادی منطقه گل گهر سخن گفت و در همین راستا اهمیت بومی سازی در این منطقه را تبیین کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
چالش های صادرات صنعت فولاد به چه عواملی وابسته است و مشکلاتی که در روند صادرات این صنعت به وجود آمده تا چه میزان از عوامل داخلی تاثیر گرفته است؟ آیا تحریم های جدید مشکلاتی در مسیر صادرات فولاد به ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه 29 دی ماه، میزبان دادوستد 51 هزار تن شمش بلوم بود .
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
درحال حاضر ایران در بین 60 کشور جهان رتبه دهم تولید کننده فولاد را به خود اختصاص داده و پیش بینی شده با دستیابی به ظرفیت 55 میلیون تنی در 1404 به جایگاه هفتمین فولادساز جهان برسیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 30 دی ماه میزبان عرضه یک هزار و 565 تن مس مفتول و 180 تن سیم و مفتول مسی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی سازمان ایمیدرو گفت: امروز یکی از چالش های بخش معدن در ارتباط با حقوق دولتی معادن است که در چارچوب طرح جامع نیازمند بازبینی و بازنگری بوده تا قابلیت اجرایی پیدا ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با اشاره به همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران که برای دهمین سال توسط گروه رسانه ای دنیای اقتصاد برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
حمل سنگ آهن ریوتینتو به عنوان بزرگ ترین معدنکار سنگ آهن استرالیا از پلبارا در سال 2019 با افت 3 درصدی همراه بود و به 327.4 میلیون تن رسید. همچنین تولید سنگ آهن این کشور در سال 2019 بالغ بر 326 ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور مدیرعامل این شرکت و سهامداران در سالن پژوهشگاه نیرو و 80.31 درصدی سهامداران حقوقی و 0 ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
واگذاری صدور جواز فعالیت به خانه های صنعت در 14 استان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
خراسان شمالی معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: سازمان زمین شناسی از ارائه اطلاعات اکتشاف معادن پهنه جنوبی این استان خودداری می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بهادر احرامیان نائب رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد کشور با اشاره به لیست شرکت های فولادی تحریم شده ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تورج زارع مدیرعامل آلومینای ایران در حاشیه بیست و دومین همایش شرکت های برتر ایران "IMI100" با بیان این که این برای اولین بار بود که آلومینیای جاجرم توانست در میان 100 شرکت برتر قرار گیرد و به این ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم گفت: ابزارهای فروش مدت دار باید راه اندازی شود. این امکان، ریسک شرکت در مناقصات را هم کاهش خواهد داد .
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هزار و 950 تن شمش آلومینیوم (کالای مشتری) شرکت آلومینیوم المهدی در بورس کالای ایران پذیرش شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالای ایران روز یکشنبه 29 دی ماه میزبان عرضه 35 هزار و 620 تن قیر، گوگرد و عایق رطوبتی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو صنعت فولاد ایران، اکنون در ریل تغییر رویکرد در مسیر بومی سازی قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در یادداشتی به نقش استارتاپ های مشتری محور در ایجاد و توسعه بازارهای معدنی به عنوان یکی از ارکان اقتصاد معدنی برشمرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵    
همزمان با افزایش میزان مصرف سوخت کم سولفور، قیمت بالای آن به چالش جدید مسئولان خطوط کشتیرانی تبدیل شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...