سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۱:۵۵Oct 2018 16

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

میبد خبر 29 اسفند 1394 میبد خبر 30 اسفند 1395 میبد خبر 1 فروردین 1396 میبد خبر 31 فروردین 1397 میبد خبر 31 اردیبهشت 1397 میبد خبر 31 خرداد 1397 میبد خبر 30 تیر 1397 میبد خبر 30 مرداد 1397 میبد خبر 31 شهریور 1397 میبد خبر 1 مهر 1397 میبد خبر 2 مهر 1397 میبد خبر 3 مهر 1397 میبد خبر 4 مهر 1397 میبد خبر 5 مهر 1397 میبد خبر 6 مهر 1397 میبد خبر 7 مهر 1397 میبد خبر 8 مهر 1397 میبد خبر 9 مهر 1397 میبد خبر 10 مهر 1397 میبد خبر 11 مهر 1397 میبد خبر 12 مهر 1397 میبد خبر 13 مهر 1397 میبد خبر 14 مهر 1397 میبد خبر 15 مهر 1397 میبد خبر 16 مهر 1397 میبد خبر 17 مهر 1397 میبد خبر 18 مهر 1397 میبد خبر 19 مهر 1397 میبد خبر 20 مهر 1397 میبد خبر 21 مهر 1397 میبد خبر 22 مهر 1397 میبد خبر 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۰    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد گفت: اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه زمینه بازگشت معلولان به جامعه را فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۰    
نخستین فراخوان مسابقه عکس و کلیپ اربعین حسینی به همت گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد میبد در مورد اعتراض تعدادی از دانشجویان مامایی و پرستاری در این دانشگاه، گفت: این موضوع تنها مشکل واحد میبد نیست و در حدود 80 الی 90 شهر کشور با این مشکل روبرو هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۰    
کارشناس ناظر شهرداری یزد گفت: شهرداری یزد با همکاری محیط زیست و استانداری در نظر دارد مکان هایی برای قرق سگ های ولگرد جهت رها سازی آنها ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۱    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد بیان داشت: 250 کم بینا و نابینا در شهرستان میبد تحت پوشش بهزیستی بوده که ازخدمات توان بخشی و حمایتی این سازمان استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میبد گفت: گیاه کینوآ برای نخستین بار در سطح نیم هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان کشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۱    
تمرینات آماده سازی تیم فوتسال صنایع میبد برای حضور در لیگ دسته دو کشور در سالن شهدا در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱    
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به وضعیت آبی استان یزد گفت: بیش از نیمی از تولیدات کشاورزی یزد کم آبخواه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۱    
مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گفت: 130 میلیون تومان از کالاهای نقدی و غیر نقدی به همت مردم خیر و نیکوکار میبد در جشن عاطفه ها جمع آوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان میبد در بیانیه ای به ممناسبت تصویب FATF در مجلس آورده است: با وجود ادله روشن مجلس شورای اسلامی در اقدامی غیرانقلابی به این کنوانسیون رأی دادند و ثابت کردند که ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
خط حزب الله در این شماره به این سؤال مهم پاسخ می دهد که رهبر انقلاب با مسائل روز کشور، چگونه مواجه می شوند؟ وظایف رهبری چیست و رهبری از طریق چه ساز و کارهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
بخشدار ندوشن گفت: عملیات اجرای فاضلاب شهر ندوشن در آینده نزدیک با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه موقت میبد: گره زدن حل مسائل کشور به به معاهدات خارجی مانند FATF و خارج از کشور، یک خطای بزرگ است، ما نباید مسائل کشور را به اموری که در دست ما نیست گره بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰    
جانشین فرمانده انتظامی ابرکوه، گفت: پین هانگ گردشگر چینی در حین تردد با موتور از جاده یزد ابرکوه، کیف حاوی 2 هزار دلارش را گم کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۹    
جمعی از کارگران یکی از کارخانجات کاشی میبد در اعتراض به عقب افتادن حقوق و مزایایشان و تحقق نیافتن وعده ها مقابل فرمانداری میبد تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۹    
سرپرست اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان میبد گفت: تعداد 115 فقره تسهیلات ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی روستایی در میبد به ارزش 2 میلیارد و 875 میلیون تومان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۷    
جمعی از مسئولین با حضور در منزل مرحومه تقی نژاد از اقدام خداپسندانه پدر، مادر و همسر آن مرحومه در اهدا اعضا و نجات جان بیماران قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی میبد با امام جمعه موقت دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۷    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به خسارت های واردشده به محصولات باغی و زراعی استان یزد از کاهش 75 درصدی تولید پسته در استان یزد خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۷    
نویسنده روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی گفت: برای تهیه مطالب گاهی از یزد به نجف آباد اصفهان آمد و شد داشتم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۷    
رییس اتحادیه نانوایان یزد با تاکید بر این که نانوایی های یزد باید به سمت دستگاهی شدن بروند، بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۷    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد از بهره مندی 243 کودک میبدی از طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهدهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۷    
تجمع میلیونی شیعیان عراقی، ایرانی، افغان، پاکستانی، لبنانی و...در مراسم اربعین دیگر صرفا یک آیین مذهبی نیست و فرامتن های سیاسی و ایدئولوژیک آن به همان اندازه ی وجوه اعتقادی و مذهبی پررنگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۷    
معاون مسافری راه آهن از راه اندازی 160 رام قطار مسافری فوق العاده برای ایام اربعین حسینی خبر داد و با ابراز "برای برخی مسیرها از جمله مهران نجف و کربلا مهران قیمت بلیت به صورت دلاری محاسبه خواهد شد" ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۷    
کارت سوخت به منظور جلوگیری از قاچاق مجدداً احیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۷    
آیین تکریم از سالمندان میبدی باحضور جمعی از کودکان مهدها، دانش آموزان و فرزندانشان در امامزاده میرشمس الحق(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
با مجوز ستاد تنظیم بازار، مرحله اول طرح پیش فروش لوازم خانگی با فروش 160 محصول با قیمت قطعی از فردا آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
مدیر کل گمرک خرمشهر گفت: 49 دستگاه کامیون حامل گوجه فرنگی توسط گمرک در مرز شلمچه در خوزستان توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری های عصبی بیشتر خود را نشان می دهند که استفاده از گیاه دارویی توتنک برای مقابله با این بیماری ها توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
زیلوبافی از صنایع دستی معروف استان یزد در شهر باستانی و تاریخی میبد می باشد که از روزگاران کهن در این خطه بافته می شده است و به سراسر شهرهای جهان اسلام فرستاده می شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۷    
رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد گفت: با توجه به ممنوعیت صادرات دام در کشور، روند کاهش قیمت گوشت ادامه می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۷    
در حالی فاز دوم عملیات مرمت اضطراری دیوار شهر تاریخی میبد آغاز شده که در جریان اجرای فاز نخست آن نشانه های یک کتیبه گچی متعلق به دوران اولیه اسلامی در حین آواربرداری و استحکام بخشی این دیوار کشف شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
رییس اداره پست شهرستان میبد گفت: از مهر سال گذشته تا کنون 765 هزار مرسوله پستی توسط این اداره دریافت و ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
پویش مردمی هر ورقش دفتری است در یزد در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش یزد از اجرای طرح غربالگری ابتلا به شپش سر در مدارس استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
رییس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین از صدور مجوز برای برپایی 1940 موکب (چادر) برای اسکان روزانه بیش از یک میلیون و 664 هزار نفر زائر خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
مراسم رونمایی از سردیس 2500 ساله سرباز هخامنشی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
در نوع جدید حمله به دستگاه های خودپرداز (ATM) مهاجم یک حفره کوچک در آن ایجاد و داده های مشتریان را به صورت مستقیم از کارت خوان داخل ATM استخراج می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و مسئولین شهرستان میبد از نمایشگاه ها و کارگاه های صنایع دستی بانوان میبدی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با حضور فرماندارمیبد، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و جمعی از مسئولین زمین فوتبال ساحلی استاندارد روستای مزرعه بیده از توابع بخش بفروئیه میبد افتتاح ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶    
دانشجویان مشمول برای صدور مجوز خروج از کشور در ایام اربعین به سامانه سقا؛ sagha-noor.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶    
رضا رویگری همچنان و بعد از گذشت سی و چند سال از حضورش در عرصه بازیگری باز هم به واسطه قطعه ایران ایران شناخته می شود که در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی خواند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل دفتر صادرات میزان مجاز اقلام دارویی مورد مصرف مسافران جهت خروج از کشور به همراه مسافر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۶    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد گفت: با شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان 70 هزار قطعه مرغ تخمگذار بومی و بوقلمون در شهرستان معدوم سازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۵    
کانون صرافان بر دستورالعمل خرید و فروش ارز در صرافی ها تاکید و اعلام کرد: فروش ارز به صورت اسکناس تا سقف 5000 یورو و یا معادل آن به سایر ارزها توسط صرافی بر مبنای نرخ بازار و ثبت سامانه سنا بلامانع ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل حج و زیارت استان یزد گفت: تاکنون سه هزار و 950 نفر زائریزدی برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵    
رئیس پلیس راهور شهرستان میبد از کاهش 60 درصدی تصادفات جرحی و فوتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۵    
همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۴    
امام جمعه موقت میبد شکست امریکا در تحریم های اقتصادی علیه ایران را با اتحاد مردم و هوشیاری مسئولین کشورمان قطعی عنوان کرد و گفت: این ملت با اتحاد خود و عبور از تحریم اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۴    
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از کاهش هزینه ویزای اربعین خبر داد و گفت: تاکنون 90هزار نفر ثبت نام کرده اند که مابه التفاوت کاهش قیمت ارز به آنها بازگردانده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۴    
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان زا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان میبد بیان داشت: در یکسال گذشته 6 هزار و 92 پرونده در حوزه شهرستان میبد تشکیل شده که بیشتر آنها قبل از اعزام به دادسرا در دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی منجر به سازش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۴    
نمازگزاران میبدی امروز با امضای طوماری در خصوص مخالفت با FATF مواضع خود را در قبال این قرارداد اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۴    
درآستانه فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ، پرسنل جان برکف این نهاد در میعادگاه نماز جمعه حضور یافته و در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان میبد شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۴    
مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با شرکت 7 تیم از میبد و اردکان در محل سالن شهدای میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۴    
رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی استان یزد با حضور 20 هزار بسیجی استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۴    
بررسی های ژئوفیزیکی در محوطه شهرنشین نارین قلعه میبد منجر به کشف مسیر دربند دوم به این دژ بزرگ شده که قرار است با با تخصیص اعتبار در سال های آینده، از دل خاک بیرون اورده شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، استرس شغلی باروری زنان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و آنها را با چالش های زیادی مواجه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
رئیس بیمه مرکزی با اعلام این مطلب که روزانه 43 نفر در تصادفات رانندگی جان می بازند، گفت: سهم خسارت جانی موتورسیکلت ها 96 درصد و سواری ها 87 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
مردان سفید پوست با خواب زیاد 71 درصد بیشتر در معرض سکته قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
کارشناسان به زنان توصیه می کنند برای پیشگیری از ابتلا به عفونت مجاری ادراری آب بنوشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
آقای گل فوتبال جهان برای ارائه توضیح درباره جمع آوری کمک های مردمی به اداره آگاهی احضار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع 100 هزار نفری بسیجیان حضور یافتند، جالب اینکه زیر پای ایشان همان زیلوی همیشگی مشاهده می شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
مشکلات ترافیکی در خیابان امام خمینی(ره) میبد سال هاست که مورد توجه مسئولین و مردم بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
ساخت مستند هلال غم شهرستان میبد با تلاش دوساله هنرمندان بومی میبد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۴    
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه پلیس آگاهی 10 تیم فعال را در جهت شناسایی مجرمان فعال کرده است، گفت: نزاع فردی و دسته جمعی در یزد کاهش 14 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۲    
جشن مهر عاطفه ها با دستان پرمهر دانش آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه شهید رحیمدل میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۷:۵۲    
مدیر روابط عمومی انتقال خون استان یزد از اهدای 80 واحد خون توسط نوع دوستان شهرستان میبد در دهه نخست محرم سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان میبد گفت: در نیمه نخست سال جاری بیش از 50 هزار نفر بازدید از چهار بنای تاریخی و گردشگری میبد به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲    
مدیر کمیته امداد شهرستان میبد از توزیع 19 هزار و 200 پاکت جشن عاطفه ها به منظور مشارکت دانش آموزان در کمک رسانی به همنوعان نیازمند خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۲    
نهم مهر در ایران، به عنوان روز هم بستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی نام گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس علل افزایش قیمت در انواع محصولات لبنی و به خصوص شیر پاستوریزه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
ظهر امروز و پس از برگزاری مراسم هفتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که در آن تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب فرنگیس منتشر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی یکی از گروهک های تروریستی و تجزیه طلب در گفتگویی مسوولیت حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را بر عهده گرفت. در این گزارش با سوابق گروهک جنایتکار الاحوازیه بیشتر آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
فوق تخصص ریه، آسم و آلرژی گفت: کار اصلی دستگاه تنفسی تامین اکسیژن و دفع گاز دی اکسید کربن است و علاوه برآن تصفیه خون کار مهمی دیگری است که انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
نیسان خودروی جدیدی عرضه کرده که چهار چرخ آن نیروی محرکه موتور را دریافت می کنند و از قابلیت های امنیتی متعددی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: 302 نفر بر اثر مصرف الکل در استان های البرز، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان دچار مسمومیت شده اند که از این تعداد 27 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۱    
زنان در گروه تروریستی داعش نقش حیاتی و بسیار مهمی ایفا می کنند که از جهاد نکاح تا تصدی بالاترین مناصب در این گروه را شامل می شود، به گونه ای که از آنها با عنوان جعبه سیاه البغدادی یاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۱    
بعد از ماجرای درج برخی اخبار و شایعات در مورد حضور زوار عراقی در ایران، و دمیدن برخی از رسانه ها در این شایعه بی اساس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۱    
دانش آموز دوازده ساله ای که از کم سن ترین شهدای کشور است، در تاریخ 28 دیماه سال شصت در جبهه های جنگ ودر منطقه عملیاتی شوش، کارنامه قبولی شهادت را از حضرت حق دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد از اجرای طرح خاموشی زمستانه چاه های کشاورزی یزد در دو دوره و در مجموع 60 روز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۸:۵۱    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد از قرار گرفتن 850 نوزاد میبدی در نیمه نخست سال جاری تحت پوشش غربالگری شنوایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۲۰:۴۹    
بازرس کل استان یزد با تاکید بر اینکه بستر فساد از بدنه دولت باید جمع شود، گفت: اگر کارها طبق حساب و کتاب، با رعایت قوانین و ضوابط و بصورت سیستمی انجام شود، بستر فساد جمع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۹    
رای گیری برای انتخاب بهترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۹    
اغلب ایرانی ها به تغذیه بد، نداشتن تحرک و استرس های روزانه عادت کرده اند. این سبک زندگی غلط، فشار سنگینی بر ارگان های مختلف بدن بویژه قلب به جا می گذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۹    
آتشنشانان شهرستان میبد به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۹    
در اولین روزهای سال تحصیلی جدید شاهد اختلاف و مشکلاتی بین آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای در شهرستان میبد بودیم که باعث بسته شدن درب یکی از مدارس قرآنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۹    
رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد از احتمال کاهش قیمت گوجه فرنگی و سیب زمینی تا پایان هفته جاری خبر داد و ممنوعیت صادرات سیب زمینی را نیز برای کنترل قیمت این محصول ضروری خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۹    
نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب در میبد به همت واحد فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه میبد در مصلای آیت الله اعرافی (ره) برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹    
رئیس آتش نشانی شهرستان میبد گفت: در 6 ماه نخست امسال با درخواست شهروندان این سازمان بیش از 600 ماموریت انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۸    
امام جمعه موقت میبد گفت: مسئولین باید مشکلات اقتصادی را مثل مردم لمس کنند تا بفهمند آنها در چه وضعیتی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۸    
به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسؤولان، بسیجیان و مردم، قبور مطهر شهدا در میبد غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۷    
مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: زائرین عزیز جهت اخذ ویزا هرچه زودتر به سامانه سماح مراجعه و ثبت نام کنند یا به یکی از دفاتر زیارتی مراجعه کنند و آنجا ثبت نام شان را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۷    
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد از وجود بیش از 900 دانش آموز بازمانده از تحصیل در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۷    
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد از توقیف 22 دستگاه خودرو در کارناوال های عروسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۷    
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی یزد با بیان اینکه مرغ تنظیم بازار در استان توزیع نمی شود، گفت: پیش بینی می شود روند کاهش قیمت مرغ داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۶    
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد گفت: امروز کلانتری های یزد در کشوراز لحاظ ظاهری و امکانات در بدترین وضعیت هستند و باید با کمک دستگاه های خدمات رسان نسبت به بهبود وضعیت آنها اقدام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴    
رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد روند غیرقابل قابل پیش بینی قیمت میوه را متاثر از صادرات کنترل نشده ی آن عنوان کرد و گفت: کاهش توان خرید میوه و کاهش تولیدات کشاورزی از دیگر عوامل موثر در این مورد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴    
سازنده نخل گفت: حدود 80 سال قبل کلک حسینیه امرچخماق از بین رفت و از آن زمان به بعد نخل امیرچخماق برداشته نشد تا دست تقدیر چند سال قبل 8 شهید گمنام دقیقا در همان مکان کلک حسینیه به خاک سپرده شد و باعث ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۴    
متخصص طب سنتی بایدها و نبایدهای انجام حجامت را تشریح کرد و گفت: تأثیرات مثبت حجامت در مطالعات بالینی تأیید شده و قطعی است.
مشاهده نتایج بیشتر...