دوشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۰:۰۷Jan 2018 22

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

  ۳ ساعت پیش    
جلسه پیشگیری و مبارزه باشیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شهرستان میبد به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در فرمانداری میبد تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۵    
فرماندار میبد از افتتاح و بهره برداری پروژه استخر شنای سر پوشیده شهیدیه در تیرماه ماه سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۱:۲۵    
رئیس اداره ورزش و جوانان میبد گفت: همزمان با سراسر کشور اولین المپیاد ورزش های همگانی در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۵    
رئیس اداره بهزیستی میبد بیان داشت: در طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میبد 731 کودک مشکوک به تنبلی چشم شناسایی که جهت بررسی بیشتر به متخصصان چشم ارجاع داده شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۸    
رئیس ستاد دهه فجر استان یزد در جلسه ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان میبد بیان داشت: 24 کمیته فرعی و اصلی در شهرستان میبد برای گرامیداشت دهه فجر امسال تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۹    
فرماندار میبد از آمادگی و حضور به موقع پرسنل آتش نشانی و تلاشهای دلسوزانه این قشر دلسوز جامعه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۹    
کارگاه های صنایع دستی استان یزد بر اساس بازدید کارشناسان صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی کشور و کارشناسان صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد گفت: 80 برنامه قرآنی با همکاری مؤسسات و خانه های قرآنی در سطح شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۷    
امام جمعه موقت مبید با اشاره به برخی اظهار نظرهای نادرست اخیر در زمینه مسایل اعتقادی بیان داشت: اظهار نظر در مورد مسائل اعتقادی را به اهلش بسپارید و بگذارید اهل فن نظر بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۷    
فرماندار میبد با حضور در جمع بسیجیان گردان الی بیت المقدس فرهنگ بسیجی چراغ راه آینده و پیشانی کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷    
مدیر پلی کلینیک تخصصی بیمارستان امام جعفرصادق(ع) بیان داشت: 116 نفر در شهرستان میبد به بیمارهای خاص مبتلا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۷    
در پنجمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان میبد که با حضور فرماندار این شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد؛ طرح های اشتغال در حوزه اشتغال فراگیر و روستایی و عشایری موردبررسی و تصویب قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۷    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: من قبلاً گفته ام تضعیف قوای سه گانه صلاح جامعه نیست، اما گاهی خودشان برای خود مشکل درست می کنند و ذهن مردم جامعه را از مشکلات اصلی منحرف و به مسائل حاشیه ای متوجه می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۷    
در مراسم این هفته حس گمنامی مجمع عاشقان بقیع یاد و خاطره روحانی مبارز شهید سید مجتبی نواب صفوی و شهیدان شهرستان میبد گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۷    
نخستین زمین چمن مصنوعی با هدف ترویج فرهنگ ورزش درندوشن احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۷    
صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و بانوان میبدی نخستین شرکت تعاونی بانوان کارآفرین در شهرستان میبد تاسیس شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۷    
رییس اداره بهزیستی شهرستان میبد از راه اندازی سامانه اینترنتی swo.ir جهت ارتباط بی واسطه و غیرحضوری با خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۷    
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان میبد از راه اندازی نخستین آموزشگاه رانندگی و صدور گواهینامه موتورسیکلت در شهرستان میبد تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۷    
رییس دادگستری شهرستان میبد ضمن هشدار درخصوص تبانی برخی شهروندان با اتباع خارجه در معاملات گفت: این رفتار شهروندان تبعات زیادی در آینده خواهد داشت و ممکن است به جرایمی مثل ایراد ضرب و جرح و آدم ربایی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۵:۴۷    
جوان کارآفرین میبدی با همت و پشتکار خود نخستین واحد بهداشتی تولید جوانه های گیاهی استان را در شهرستان میبد راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در دیدار فرماندار از سپاه میبد با اشاره به اینکه بسیج در عرصه های مختلف ماموریت دارد گفت: اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی از اولویت های سپاه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۸    
طرح ملی دانش آموزی داناب با هدف بهبود فرهنگ مصرف آب در مدارس شهرستان میبد اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۸    
دبیر کارگروه اشتغال شهرستان میبد درباره تسهیلات اشتغالزای روستایی نیز گفت: سهم میبد از تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی 5 میلیارد و 900 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸    
جلسه هفتگی اعضای کانون مداحان و شعرای آئینی با حضور اعضای شورای شهر و ریاست دانشگاه آزاد میبد در بقعه آیت الله سعیدی حسینیه بزرگ فیروزآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸    
رئیس شورای اسلامی شهر میبد در جلسه هفتگی اعضای کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستانهای میبد و اردکان بیان داشت: هیات های مذهبی و مداحان اهل بیت بیش از گذشته در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۸    
مدیر عامل موسسه خیریه محبت از راه اندازی مرکز جامع توانبخشی میبد وابسته به این موسسه توسط خیرین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۸    
شنیده شده بعضی از کسبه محل، درختان روبروی مغازه خود را به شیوه های گوناگون نابود می کنند. مواردی وجود دارد که به هنگام بازسازی اطراف درخت در چندین سال قبل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۸    
مسابقات فوتسال دوره ابتدایی پسران یادواره همکار فرهنگی دبیر تربیت بدنی شادروان محمد اسماعیل برزگر با حضور 24 تیم از آموزشگاههای شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری باند 6 نفره سرقت احشام و مغازه در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۸    
نمایشگاه آثار نقاشی فاطمه زارع مهرجردی، بانوی هنرمند میبدی با حضور مسئولین شهرستان در فرهنگسرای میبد گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان میبد اظهار داشت: 30 درصد فضاهای آموزش پرورشی ما استاندارد لازم را ندارد و در مقابل حوادثی چون زلزله و حتی بارندگی شدید آسیب پذیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۸    
آیین کلنگ زنی احداث نخستین هنرستان فنی و حرفه ای خیری استان با حضور آیت الله اعرافی، شیرزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین شهرستان در میبد به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۸    
نماز جمعه این هفته میبد به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه میبد با اشاره به اینکه نزاع های سیاسی، تجمل گرایی مسئولین و شکاف طبقاتی باعث نا امیدی در جامعه می شود اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۸    
ربیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشکری شهرستان میبد بازاریابی از جمله مشکلات مهم تولید کنندگان در بخش صنایع دستی میبد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷    
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خدمت به مردم مهمترین وظیفه سپاه و بسیج دانست و تصریح داشت: سپاه و بسیج خودش را از مردم می داند و در تلاش است که به عنوان نهادهای انقلابی، به مردم خدمت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۷    
صبح امروز با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۷    
در مراسم این هفته حس گمنامی مجمع عاشقان بقیع یاد و خاطره شهدای دیماه علم الهدی، کاظمی و احمدی روشن و شهیدان شهرستان میبد گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۷    
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته میبد به امامت آیت الله علیرضا اعرافی در مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۷    
رئیس اداره محیط زیست میبد بیان داشت: بر اساس مصوبه کمیته غار شناسی استان هرگونه هرگونه فعالیت معدنی در شعاع 500 متری غار سلغون ندوشن ممنوع می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۸    
با حضور مسئولین شهرستان میبد و بخش بفروئیه آموزشگاه خیری شهداء بفروئیه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۸    
مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده از راه اندازی شرکت تعاونی بانوان کارآفرین میبد در شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۱۸    
فعال اقتصاد مقاومتی در شهرستان میبد، حمایت دولت از مشاغل خرد و خانگی را به مثابه میانبری برای رسیدن به رشد و توسعه اقتصادی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۸    
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد از معرفی کارگاههای صنایع دستی این شهرستان در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۸    
آیین کلنگ زنی احداث مدرسه شهر بفروئیه توسط خیر مدرسه ساز با حضور فرماندار، بخشدار بفروئیه و مدیریت آموزش و پرورش میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸    
در اثر تصادف یک دستگاه پراید با عابر پیاده که مقابل دانشگاه آزاد میبد اتفاق افتاد، یک نفر جان باخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل سازمان بهسازی نوسازی شهرداری میبد از پیشرفت 70درصدی عملیات مرمت حسینیه کوچه باغ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: بین مطالبات صادقانه و به حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب گرانه یک گروه باید تفکیک قائل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۸    
کلنگ احداث دو آموزشگاه تمام خیری با حضور فرماندار، خیرین و مسئولان آموزش و پرورش استان و میبد در شهرستان میبد به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۸    
فرماندار میبد در حاشیه راهپیمایی مردم شهرستان میبد ضمن محکوم کردن اغتشاشات و آشوب های اخیر گفت: مردم در شرایط حساس و فارغ از هر جناح و سیاسی کاری در کنار هم و نگهدار این نظام و انقلاب هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۸    
امام جمعه موقت میبد در حاشیه راهپیمایی با شکوه مردم میبد تاکید داشت: خیانت است اگر امروز مسئولان به مسائل و مشکلات اقتصادی مردم توجه نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۸    
راهپیمایی اعتراضی مردم میبد با شور و شکوهِ حضور مردم این دیار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۸    
مردم انقلابی شهرستان میبد در محکومیت اقدامات بد خواهان و فتنه گران و همچنین حمایت از ولایت فقیه و نظام مقدس اسلامی، راهپیمایی کردند و فریاد مرگ بر فتنه گر سردادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۸    
رئیس اداره ثبت احوال میبد در جلسه شورای وقایع چهارگانه حیاتی شهرستان از انتقال اطلاعات تمامی کارت ها به کارت هوشمند ملی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۸    
آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در پیامی ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیر، مردم مومن و انقلابی شهرستان میبد را به حضور پرشور در راهپیمایی دوشنبه 18 دی ماه دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹    
مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد از فارغ التحصیلی 9نفر از طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد در رشته کلام اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹    
دکتر محمدیارمند مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از تعدادی از پروژه های عمرانی و گردشگری روستاهای بخش بفروئیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام حبیب الله غفوری بارجینی را به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۹    
همزمان با 16 دی ماه روز شهدای دانشجو، یاد و خاطره شهدای دانشجو در دانشکده علوم قرآنی میبد گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۴:۴۹    
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت میبد با اشاره به تولید روزانه 45 تا 60 تن زباله در میبد بیان داشت: مدیریت پسماند عادی و عفونی دو چالش زیست محیطی – بهداشتی و مدیریتی در شهرستان میبد می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۸    
5 جفت پشتی طرح زیلو از طرف واحد تولید و اشتغال پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم (ع) شهیدیه به بیت رهبری اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۸    
راهپیمایی بزرگ مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان میبد در محکومیت اغتشاشات اخیر در روز دوشنبه 18 دی ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۸    
امام جمعه موقت میبد بیان داشت: مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران نشان دادند که پای انقلاب و امام و رهبری ایستاده اند و بهترین واکنش دولت اقدام عملی برای حل مشکلات کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۸    
رئیس بهزیستی شهرستان میبد بیان داشت: یک سوم جمعیت شهرستان میبد از جمله معلولان، کودکان، سالمندان و جانبازان به مناسب سازی نیاز دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۸    
به همت دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد اولین دوره مسابقه ملی طراحی بنده استاندارد کاشی و سرامیک 7 اسفندماه در در این دانشگاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۸    
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان یزد بیان داشت: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۸    
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته میبد به امامت حجت الاسلام محمود کارگر در مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۸    
جمعی از مسئولین شهرستان میبد با 3 رزمنده مدافع حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۸    
مراسم گرامیداشت 12 دی ماه سالروز حضور رهبر معظم انقلاب در یزد در آموزشگاه امام حسین(ع) بارجین میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۸    
عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای در جمع دانشجویان میبد بیان داشت: تنها عامل پیشرفت کشور در سایه ی استقلال، تفکر انقلابی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۸    
80 عدد باکس زباله گالوانیزه جهت جمع آوری زباله در مسیرهای اصلی توسط شرکت خدماتی وحدت گستر خریداری شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۸    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش تعداد 6 دستگاه آب سردکن از محل عواید موقوفات عام خریداری و در برخی مدارس شهرستان نصب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۷    
معاون بین الملل حوزه های علمیه کشور در میبد بیان داشت: مردم ما هوشیار باشند که هدف اصلی دشمنان در فتنه های اخیر سرنگونی نظام و حکومت دینی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۷    
آشوبگران در یزد نخل یکی از محلات را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۶    
آیت الله سید محمدکاظم مدرسی گفت: مطالبات مردم در حوزه اقتصادی کاملاً به حق است و دولت محترم باید تدبیری عاجل برای وضعیت معیشت،بیکاری،رکود و مشکلات اقتصادی مردم بردارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۶    
حمله به نماد حسینی کینه ورزی و عداوت آشوب طلبان را نشان داد. برای اینها نارضایتی و مطالبات مردمی تنها بهانه است و هدفشان چیزی جز نابودی تمامی مقدسات مردم این مرز و بوم نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۶    
کارشناس مسئول واحد مدیریت خطر در حوادث و بلایای مرکز بهداشت بیان داشت: درحال حاضر حوادث ترافیکی در صدر قرار دارد بطوری که در 6ماهه نخست امسال بیش از هشتصد مورد تصادف جرحی توسط سامانه اورژانس 115 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۹    
رئیس اداره بهزیستی میبد از آموزش هزار و 260 جوان میبدی در طرح دانشنامه ازدواج این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۹    
مهندسان جوان میبدی موفق به طراحی و ساخت دستگاه کاهش آلایندگی واحدهای فولاد سازی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۹    
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد بیان داشت: طبق آخرین آمار سرشماری نفوس و مسکن هزار و 257 نفر فارغ التحصیل دانشگاهی در شهرستان میبد بیکار هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۹    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در نیجریه با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۹    
مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در مصلی آیت الله اعرافی(ره) با حضور مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۹    
ناحیه مقاومت بسیج میبد با انتشار بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن حماسه 9 دی اعلام کرد: حماسه 9 دی جلوه بصیرت افزایی مردم ایران است که باید همیشه در بین مردم زنده بماند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۹    
در آستانه حماسه بزرگ 9 دی به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد مستند "قائم مقام" در سینما نگار اکران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۹    
نماز جمعه این هفته میبد به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۹    
در بخش از این بیانیه آمده است: 9دی ثابت کرد اگر ولایت نباشد کل نظام از مردم منفک می شود و به خاطر ولایت مردم به نظام وابسته هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۹    
آیت الله اعرافی بیان داشت: توجه به ارزش های اسلامی و ولایت پذیری پیام بزرگ 9 دی است و این پیام و توجه باید در رفتار مسوولان ما تجلی پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۸    
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در بازدید از بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد بیان داشت: بیش از 15 هزار نفر ماهیانه از خدمات درمانی اورژانس بیمارستان میبد بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۸    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد اظهار داشت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بیماری ویروسی و خطرناکی است که سرعت انتشار بسیار بالایی دارد و به سرعت پرندگان بسیاری را بیمار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۸    
با حضور سردار سید محمد باقرزاده در دانشکده علوم قرآنی شهرستان میبد درخواست تدفین یک شهید گمنام در این دانشکده تایید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۸    
حسین فلاح با اشاره به اینکه در استان با مشکل کم آبی روبرو هستیم گفت: زمین چمن مصنوعی فرتبال، مطابق با استانداردهای کشوری در میبد احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۸    
همزمان با میلاد امام حسن عسکری (ع) طی مراسمی با حضور اهالی محله شهیدیه و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات فرش دستباف بانوان شهیدیه میبد به عتبات عالیات اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۸    
با توجه به اهمیت حفاظت واحیای محدودهای تاریخی، مرمت محور تاریخی فرهنگی مسیر نخل برداری فیروز آباد در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، با اشاره به جاذبه های گردشگری منحصر به فرد شهرستان میبد، گفت: پرونده بافت تاریخی میبد برای قرار گرفتن در نوبت فهرست ثبت جهانی به یونسکو ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۸    
کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی میبد از جذب 150 نفر در دوره های مختلف سواد آموزی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۸    
فرماندار میبد در دیدار صمیمانه با رزمندگان مدافع حرم از زحمات آنها و خانواده ایشان تقدیر و تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۷:۰۸    
نخستین طرح آکواپونیک خانگی با هدف پرورش همزمان گیاهان و ماهیان زینتی در مدیریت جهاد کشاورزی میبد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۰:۳۸    
دوره آموزش ضمن خدمت طرح ملی شهاب در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۰:۳۸    
فرمانده انتظامی میبد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران و دستگیری سه سارق، 2 میلیارد ریال اموال مسروقه در این شهرستان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۰۰:۳۸    
یکی از کارشناسان حوزه بین الملل ماجرای درخواست کمک مسعود بارزانی از فرمانده سپاه قدس را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...