چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۷:۳۱Dec 2018 19

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

میبد خبر 29 اسفند 1394 میبد خبر 30 اسفند 1395 میبد خبر 1 فروردین 1396 میبد خبر 31 فروردین 1397 میبد خبر 31 اردیبهشت 1397 میبد خبر 31 خرداد 1397 میبد خبر 30 تیر 1397 میبد خبر 30 مرداد 1397 میبد خبر 31 شهریور 1397 میبد خبر 29 مهر 1397 میبد خبر 30 آبان 1397 میبد خبر 1 آذر 1397 میبد خبر 2 آذر 1397 میبد خبر 3 آذر 1397 میبد خبر 4 آذر 1397 میبد خبر 5 آذر 1397 میبد خبر 6 آذر 1397 میبد خبر 7 آذر 1397 میبد خبر 8 آذر 1397 میبد خبر 9 آذر 1397 میبد خبر 10 آذر 1397 میبد خبر 11 آذر 1397 میبد خبر 12 آذر 1397 میبد خبر 13 آذر 1397 میبد خبر 14 آذر 1397 میبد خبر 15 آذر 1397 میبد خبر 16 آذر 1397 میبد خبر 17 آذر 1397 میبد خبر 18 آذر 1397 میبد خبر 19 آذر 1397 میبد خبر 20 آذر 1397 میبد خبر 21 آذر 1397 میبد خبر 22 آذر 1397 میبد خبر 23 آذر 1397 میبد خبر 24 آذر 1397 میبد خبر 25 آذر 1397 میبد خبر 26 آذر 1397 میبد خبر 27 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ندوشن از توابع شهرستان میبد از زایش دام ها برای نخستین بار در فصل پاییز در این منطقه خبر داد و گفت: وقوع این پدیده در این بخش از استان یزد بی سابقه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل سازمان بهزیستی استان یزد گفت: بر اساس آمار کارشناسان تا 30 درصد از آمار طلاق شهرستان میبد با اجرای طرح دانشنامه ازدواج کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۶    
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه میبد در محل شهرک صنعتی جهان آباد میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۶    
بر اساس داده کاوی های انجام شده در جریان ترند شدن هشتک #استخدام _بنفش کل ریتوییت ها 10 هزار مورد و میزان لایک ها 70 هزار مورد بوده که کاربران تقریبا 7 برابر بیشتر از ریتوئیت ها لایک کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: در پی گزارش اداره صمت میبد پرونده ای درخصوص گرانفروشی یک واحد عرضه کننده میوه تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۰۰    
کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم و کنترل دیابت ویژه دانشجویان با حضور اساتید برجسته استانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رییس اتحادیه خواربار، آجیل و خشکبار یزد با اشاره به تعیین نرخ آجیل و خشکبار شب یلدا گفت: 10 فروشگاه منتخب در یزد از 25 آذرماه به مدت شش روز اقدام به فروش ویژه اقلام شب یلدا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
اکنون نیز که در آغاز مرحله دوم پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی قرار داریم آسیب شناسی مرحله قبل از آن ضروری است تا با رفع معضلات و مشکلات قبلی بتوان در مسیر رونق تولید قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
لیلا بوشهری گفت: ترجیح می دهم که یک خبر خوب بدهم، این که یک گروه به نام گروه بسیج هنرمندان تهران بزرگ آمده اند و در واقع کمک می کنند که مافیا در سینما جمع شود و افرادی در سینما کار کنند که یک سابقه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
هنرمندان شهرهای مختلف استان یزد 50 تخته فرش در مجموع به متراژ 500 مترمربع بافتند و به عتبات عالیات عراق اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس حوزه هنری یزد گفت: کتاب قصه های من و ننه آغا یکی از محصولات حوزه هنری یزد در طول کمتر از یک سال به چاپ سوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۰    
میراث فرهنگی بخشهای کوچک به یادگار مانده از هویت، تاریخ و تمدن هر قوم و ملت است که حفاظت و صیانت از آن نه تنها وظیفه همه مردم بلکه متولیان قانونی و دستگاه های مسئول حفاظت از آن است و هر گونه کوتاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۰    
هنوز چند وقتی از رسانه ای شدن نامه رئیس جمهور برای بکارگیری اعضای فعال ستادهای انتخاباتی در دولت نگذشته بود که خبر انتصاب مجدد داماد وی برای دومین بار طی چندماه اخیر خبرساز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۰    
شقایق دلشاد گفت: لیلا بوشهری به من گفت "که این فیلم را از صفحه اینستاگرام خود حذف کن چرا که دیگر به ما پیشنهاد کار نمی دهند" که من گفتم "به درک" من مدافع حقوق دختران سرزمینم هستم و مثل شاه نیستم که ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با اختصاص 38 میلیارد ریال اعتبار، پروژه های راهداری در محور میبد به ندوشن و کمربند غربی میبد و پل صدرآباد در سال 97 شروع و در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۰    
مسابقات تنیس روی میز معلولان استان یزد در سالن فرهنگی ورزشی جامعه معلولان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۲    
مسابقات کشتی انتخابی نوجوانان استان با نایب قهرمانی تیم شهرستان میبد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۲    
با افزایش نرخ ارز، افزایش احتمالی قیمت بنزین، ثابت ماندن یارانه های خانواده های کم درآمد، افزایش چند باره قیمت ها در سال آینده و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۲    
برخی از کاربران نوشتند که گوشت منجمدی که امام خمینی(ره) آن را حرام کرده بود چرا این روزها دوباره توزیع می شود و حتی برای آن صف کشیده می شود؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۲    
رئیس اتحادیه صنف قصابان استان یزد با اشاره به افزایش قیمت گوشت در چند روز گذشته گفت: قدرت خرید گوشت در بین مردم نسبت به چند ماه گذشته تا 50 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۱    
رئیس دانشکده خبر میبد از تعطیلی تنها دانشکده خبر استان یزد به دلیل عدم مجوز پذیرش دانشجو توسط دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۰    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه ستاد تنظیم بازار نرخ جدید محصولات لبنی را اعلام کرده است عرضه کنندگان در این زمینه قانون مدار رفتار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد گفت: با تخصیص اعتبار در حوزه ورزش، صرف اعتبار به مراتب کمتری در حوزه درمان و نیز شادابی و نشاط جامعه موجب می شود که در این راستا باید در همگانی کردن فعالیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۶:۳۰    
مدیر کل دامپزشکی استان یزد در پاسخ به شایعه ممانعت جوجه ریزی در استان به دلیل آنفولانزای مرغی گفت: مانع جوجه ریزی هیچ واحد مرغ داری نشدیم فقط برای حفاظت از طیور و سلامت مردم به واحدهای غیر مجاز اجازه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۰    
به نظر می رسد کاهش خرید قدرت خرید مردم و افزایش چند برابری قیمت آجیل بر این بازار سایه افکنده باشد و محافل زیادی در بلندترین شب سال بدون آجیل برپاشود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۰    
بر اساس گزارش های رسمی، در تابستان امسال بیش از دو هزار تن گوشت قرمز در کشتارگاه های استان یزد تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۰    
سرمربی تیم صنایع میبد گفت: تیم فوتسال صنایع میبد در هفته ششم لیگ دسته دوم فوتسال ایران به مصاف مارون یاسوج می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۰    
معاون فرماندار میبد مشارکت جوانان در حل مسائل و آسیب های اجتماعی جامعه را با تشکیل سازمان های مردم نهاد خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از برگزاری جشنواره استانی تئاتر یزد در سال آینده به میزبانی میبد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۰    
رییس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اجرای طرح ملی ماد در مدارس میبد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل استاندارد یزد به نانوایان و مردم استان هشدار داد که تولید نان با استفاده از دستگاه های دوار با حرارت مستقیم، غیراستاندارد و ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد از صفر تا صد مرمت فرودگاه انگلیسی ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۰    
فرمانده انتظامی میبد از افزایش 20درصدی کلاه برداری از طریق کارت به کارت و درگاه های جعلی خرید اینترنتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
همایش انقلابیون جوان با محوریت روز دانشجو با حضور مسئولین و دانشجویان در سالن سینما طوبی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۰    
ناحیه مقاومت بسیج میبد با صدور بیانیه ای سالگرد حماسه 16 آذر و روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰    
گرانی و دو نرخی بودن قیمت شیر به دلیل ناهماهنگی بین اداره صمت و جهاد کشاورزی میبد گلایه و اعتراض مردم و دامداران را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۰    
سامانه های جامع ارائه دهنده خدمات سفر نظیر قاصدک 24 به شما کمک می کنند بسته به نوع سفرتان خواه زمینی و هوایی و یا حتی دریایی، مقدمات لازم را تدارک دیده و سفری منحصر بفرد را تجربه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰    
امام جمعه موقت میبد گفت: آسیب های زیادی از قبل نوسانات نرخ ارز، سکه، طلا و نظایر آن به زندگی و شرایط اقتصادی مردم وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۰    
همایش دوچرخه سواری و ویلچررانی روز پنجشنبه با حضور تعدادی از معلولان و دوچرخه سواران شهرستان میبد و باهدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و ایجاد روحیه شادی و نشاط ورزشی در میان این گروه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۰۰    
پژوهشگر برتر کشور ایجاد نقش های متنوع و نامتقارن و حفظ سلامتی زیلو باف را مهمترین دستاوردهای طرح ساخت دستگاه مج الکترونیکی بیان داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰    
رئیس اداره صمت میبد گفت: در راستای شکایت ها و گزارش های مردمی، با هماهنگی نمایندگانی از فرمانداری، مرکز بهداشت، اتاق اصناف و اماکن آرایشگاه های زنانه میبد ساماندهی و نظارت خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰    
صفحه رسمی توئیتر کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار تصویری 5 گلزن برتر تاریخ جام ملت های آسیا را معرفی کرد که علی دایی از ایران در صدر این رده بندی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۰    
جانشین ایست و بازرسی مهریز سروان ایرج صفاری در طرح کنترل و مبارزه با قاچاقچیان انسان بامداد یوم جاری به شهادت رسید
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۰    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد از تئاتر زری سلطان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۰    
کارشناس هواشناسی استان یزد اعلام کرد: پدیده غالب روز جمعه کاهش دما است و این کاهش دما بین دو تا چهار درجه پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۰    
فرماندارمیبد با سفر به تهران در دیدار با معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق دیدار و در خصوص انرژی های تجدید پذیر در شهرستان بحث و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۰    
معاون دادگستری یزد گفت: در بین شهرستان استان، شهرستان یزد رتبه نخست، میبد دوم و مهریز رتبه سوم ورودی پرونده های ضرب و جرح را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۰    
رییس جامعه نابینایان شهرستان میبد یکی از مهمترین مشکلات نابینایان این شهرستان را نداشتن شغل مناسب عنوان کرد و گفت: همسر برخی از نابینایان با فعالیت در دو شیفت کاری، نان آور خانه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۰    
مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان یزد گفت: در حوزه انیمیشن، انیمیشن به سبک 3D به مدت یک دقیقه با عنوان BACK HAND (پشت دست) با موصوع افول آمریکا تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیام به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز فرمودند: مدارس را مزین کنید به نمازخوانی نوجوانان؛ این برترین تضمین برای سلامتی آینده جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۰    
کارشناس اداره هواشناسی یزد گفت: با خروج این موج از استان در عصر روز جمعه با کاهش دما روبه رو خواهیم بود و در روز شنبه هوای نسبتا سرد در استان حاکم خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۰    
عضو شورای عالی و چهره سال فضای مجازی گفت: وقتی همه سر چهارراه ایستاده و نمی دانند باید کجا بروند و چکار کنند، بسیجی ها بیدارند و اقدام بهنگام انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۰    
رئیس کل سابق بانک مرکزی گفت: تحریم در اقتصاد بی تاثیر نیست ولی با مدیریت و نظارت درست می شد جلوی افزایش افسار گسیخته قیمت ها را گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری و انهدام باند سارقین مغازه و موتورسیکلت در میبد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۹    
رئیس اداره منابع آب منطقه شمالی یزد گفت: افت سطح آب سفره های آب زیرزمینی در دشت یزد-اردکان بطور متوسط سالیانه 43 سانتی متر می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۹    
در جلسه شورای شهر میبد علیرضا نقوی بعنوان شهردار میبد انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۹    
رئیس بهزیستی میبد گفت: سد معبر و اختلاف سطح پیاده رو ها مشکل جدی معلولان میبدی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۹    
کارگاه یک روزه مهارت آموزی مادران قصه گو با حضور جمعی از مادران علاقه مند عضو کتابخانه در کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۹    
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: اولین گردهمایی فعالان مجازی عملا اعلام موجودیت لشکر سایبری بسیج است
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۹    
در مراسم اختتامیه "نخستین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی" از عزت الله ضرغامی به عنوان چهره محبوب سال فضای مجازی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۹    
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل ابتدای دی تا سی ام دی ماه امسال از فردا 12 آذر آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۹    
کارگاه آموزشی اصول ساخت اینفوگرافیک و شیوه های نوین تولید محتوا به همت خانه مطبوعات یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۹    
مدیر کل انتقال خون استان یزد از رشد 4.5 درصد اهدای خون در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
مدیرکل راه و شهرسازی یزد گفت: 50 میلیارد ریال بودجه برای ساخت و تکمیل یکی از جاده های قدیمی استان در مسیر راه ابریشم یعنی جاده ندوشن میبد - ورزنه اصفهان ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
فرمانده انتظامی میبد از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
مجتبی محمدی مزرعه شاهی در مراسمی با حضور حمیدرضا ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم قرآنی کشور به عنوان رییس دانشکده علوم قرآنی میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر شهرستان میبد در زمینی به مساحت 2400 متر در حال ساخت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
ثبت نام بیستمین مرحله اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
با توجه به ایجاد محدودیت توسط برخی استانداری ها برای ارسال آرد به تهران تا راه اندازی سامانه فروش آرد سایر مصارف ، دلالان با ورود به این بازار آرد را گران تر به نانوایی ها می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد در پی گلایه های مردمی از جولان سگ های ولگرد در مناطق شهری بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
طبق دستور مدیران رسانه ملی آرش ظلی پور تا اطلاع ثانوی از حضور و اجرا در برنامه من وشما منع شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار شد دو طرف درباره استیضاح ظریف بیشتر فکر کرده و تا دو هفته دیگر بررسی ها را ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۵    
فرماندار میبد گفت: در حال حاضر 60 درصد از دستگاه های دولتی برای معلولان مناسب سازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵    
امام جمعه میبد گفت: با وجود اینکه شاهد کاهش نرخ ارز بودیم ولی قیمت ها هنوز بالاست و شرایط برای قشر متوسط و پایین جامعه سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵    
اولین مجموعه تئاتر شهر استان یزد در میبد با عنوان مجموعه تئاتر شهر خورشید با حضور مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۵    
در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی از دانش آموزان میبدی برگزیده جشنواره گیاهان دارویی کشور تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵    
شهرداران استان تهران در سفر به میبد از اماکن تاریخی، گردشگری و صنایع دستی میبد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۵    
مراسم عقد زوج جوان در جوار گلزار شهید گمنام دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۷    
همزمان با سراسر کشور مانور زلزله و ایمنی دانش آموزان در آموزشگاه شهید یاسایی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۷    
فرماندار میبد با اشاره به ضرورت همکاری مسئولین این شهرستان برای کنترل معضل سگ های ولگرد در این شهر، گفت: تعداد سگ های ولگرد در محدوده شهر و روستای شهرستان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی یزد از افزایش 100 تا 200 درصدی قیمت لوازم خانگی در چند ماهه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۷    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد گفت: اجرای طرح خاموشی زمستانه چاه های کشاورزی در سال گذشته منجر به صرفه جویی 70 میلیون مترمکعب آب به نفع سفره های آب زیر زمینی استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۷    
280 نفر از دانش آموزان دختر مدارس میبد در قالب کاروان راهیان نور با هفت دستگاه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس عازم جنوب کشور شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۷    
کارگاه غدیرشناسی در میبد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۷    
همزمان با هفته بسیج جشن شکوه پایداری در شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۷    
زیلو حیاتی تازه یافته و در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است و با طنازی و دلربایی جایگاه خود را در ایران و جهان باز می یابد و پیش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۷    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و وحدت بانوان بسیجی حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری از بیماران بستری در بخش زنان و کودکان بیمارستان میبد عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۷    
استانبول شهری تاریخی است که در مراکز تلاقی سه قاره قرار گرفته، شهرت این شهر بیشتر به خاطر بناها و مساجد قدیمی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ثبت جهانی شهرستان میبد به عنوان شهر جهانی زیلو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۳    
همایش اقتدار و شکوه پایداری همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در مصلای آیت الله اعرافی میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۳    
بیست و ششمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۳    
همزمان با ایام هفته بسیج مسئولان شهرستان میبد با پیشکسوتان بسیجی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: سال گذشته 300 نفر از مدیران استان و شهرستان ها را در شهرستان بافق جمع کردیم و به مدت سه شبانه روز برای مقابله با بحران ها آموزش دیدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۳    
صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین مرتضی فلاح به عنوان مسؤول جدید بسیج اصناف میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۳    
مرحله دوم رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس در اردوگاه قدس میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۳    
دومین شب یادواره سرداران و 80 شهید فیروزآباد در حسینیه چهارده معصوم فیروزآباد میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۳    
خطیب جمعه موقت میبد گفت: امروز ایجاد تفرقه بین امت اسلامی، راهبرد استراتژیک استکبار و صهیونیسم است تا با ایجاد تفرقه و شکاف بین امت اسلامی آنها را پاره پاره کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۳    
به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه بر بال افلاکیان در مصلای آیت الله اعرافی میبد آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۳    
همزمان با هفته بسیج حلقه های صالحین میبد در میعادگاه نماز جمعه حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۳    
از هفته چهارم رقابت های لیگ دسته دو فوتسال کشور تیم صنایع میبد میزبان خود را با 6 گل بدرقه کرد تا فاصله امتیازی خود با رقیبان را کاهش دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...