پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۲۳:۰۸Nov 2019 14

میبد خبر (meybodkhabar.ir)

میبد خبر 29 اسفند 1394 میبد خبر 30 اسفند 1395 میبد خبر 1 فروردین 1396 میبد خبر 27 اسفند 1397 میبد خبر 28 فروردین 1398 میبد خبر 29 اردیبهشت 1398 میبد خبر 29 خرداد 1398 میبد خبر 31 تیر 1398 میبد خبر 31 مرداد 1398 میبد خبر 31 شهریور 1398 میبد خبر 30 مهر 1398 میبد خبر 2 آبان 1398 میبد خبر 3 آبان 1398 میبد خبر 4 آبان 1398 میبد خبر 7 آبان 1398 میبد خبر 8 آبان 1398 میبد خبر 9 آبان 1398 میبد خبر 11 آبان 1398 میبد خبر 12 آبان 1398 میبد خبر 13 آبان 1398 میبد خبر 14 آبان 1398 میبد خبر 16 آبان 1398 میبد خبر 17 آبان 1398 میبد خبر 18 آبان 1398 میبد خبر 20 آبان 1398 میبد خبر 21 آبان 1398 میبد خبر 22 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: حضور میبد در همایش بین المللی شهرداران شهرهای صنایع دستی، اولین گام مهم این شهر پس از جهانی شدن بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سراسر استان یزد رزمایش گردان های بیت المقدس و کوثر در میبد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه الغدیر یزد سرگرد پاسدار سید مصطفی آقایی میبدی به جای علیرضا زارع در سمت فرمانده جدید سپاه شهرستان تفت معرفی و منصوب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت نظام مهندسی میبد رویداد فرهنگی هنری "روی خط زلزله" برای اولین بار در میبد با همکاری ادارات مرتبط به مناسبت سالروز زلزله کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رحمانی فضلی با اشاره به اظهارات اخیر دبیر شورای نگهبان در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: اگر لازم باشد شب انتخابات هم استانداران و فرمانداران را تغییر می دهم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون فناوری سازمان فضای مجازی بسیج گفت: سازمان فضای مجازی بسیج توانسته است استانداردهای بین المللی برای بازی های ساخته شده در این سازمان را اخذ کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شایعات در مورد مرگ پسرم و اینکه برخی رسانه ها می گویند کسی یا مثلا نظام در مرگ او مقصر است کذب محض است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی، گفت: خدمات صورت گرفته در آموزش نیروهای بسیجی، در موضوع فضای مجازی، اقدامات گروه های جهادی، محرومیت زدایی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش فرماندار میبد وزیر راه و شهرسازی با درخواست های شهرستان میبد موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: ثمره تلاش های شهید طهرانی مقدم، ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه روی خط زلزله در میبد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اساتید و طلاب حوزه علمیه میبد در پی تعیین حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آقایی به سمت دبیر اجرایی بنیاد صیانت از نهاد خانواده پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
حسن روحانی درحالی از وقایع تاریخی صدر اسلامی برای اقناع سازی افکارعمومی با تعابیر، روایت و تفسیرهای خودساخته استفاده می کند که در مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از رقیب خود می خواست ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
نماهنگ "عرب الاهواز" که به تازگی توسط موسسه تنفس صبح تهیه شده، قرار است آنچه باید در مورد عرب های ایران بدانید را به شما نشان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
40 درصد شهرستان میبد مناسب سازی شده و همچنین مناسب سازی درمیبد از سال 88 شروع شده و شهرستان میبد نیز به عنوان کاندید شهر بدون مانع اعلام آمادگی نموده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: افزایش ابلاغ الکترونیک، کاهش وارده با توجه به اینکه دومین حوزه حوزه قضائی از لحاظ کثرت ورودی پرونده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
#ایران_والعراق_لایمکن_الفراق ترند نخست توییتر فارسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم آمرلی میبد با نتیجه سه بر 2 از سد تیم مرصاد کویر یزد گذشت در مکان سوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: ملت بزرگ ایران با اطاعت از ولی امر مسلمین، چهل سال امریکا را تحقیر کرده است و تا تحقیر نهایی و بر سر جا نشاندن امریکا او را تحقیر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
برآوردها نشان می دهد اقدام غیراخلاقی برخی اکانت های مشکوک در انتشار تصاویر شخصی خانواده جهرمی، در مجموع به نفع وزیر ارتباطات در انحراف اذهان از گاف های جهرمی در لایو اینستاگرام تمام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کمپین بزرگ رسانه ای در حمایت از اتحاد دو ملت ایران و عراق 17 آبان ماه با عملیات طوفان توئیتری - اینستاگرامی در سطح جهانی آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس اسنادی که به دست شبکه اطلاع رسانی راه دانا رسیده، قراردادهای بیمه رایتل با خواهرزن وزیر در زمان وزارت آذری جهرمی هم منعقد شده است و در سالهای 96، 97 و 98 سه بار تمدید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه همزمان با سراسر کشور با حضور باشکوه و گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بزرگراه آیت الله حائری از محور های پرحجم میبد – یزد اصلاح و آسفالت شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رشد 57 درصد آمار موارد مثبت آنفلوآنزا در مدت 7 ماهه سال جاری نسبت به کل سال 1397 در شرایطی که هنوز تا زمستان، فصل شیوع بیماریهای ویروسی فصلی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
هیئتی 19 نفره از ایران به عنوان رکوردار شهرهای جهانی صنایع دستی، شب گذشته برای حضور در اولین همایش بین المللی شهرداران شهرها و روستاهای جهانی صنایع دستی به کشور چین سفر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ظریف و ترامپ در حاشیه راهپیمایی 13 آبان امروز در تهران دیدار کردند!
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۴    
فرمانده سپاه میبد در پیامی یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مددجویان زیرپوشش اداره بهزیستی شهرستان میبد یک شرکت تولید بازی های فکری و سیسمونی کودک با سرمایه اولیه 200 میلیون ریال و با اشتغالزایی مستقیم برای 17 راه اندازی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد از حوزه قضایی میبد بازدید می کند و ملاقات عمومی با مراجعین دادگستری، از برنامه های این بازدید است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور: فعالیت پژوهشکده حوزه علمیه راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مراسم راهپیمایی 13 آبان مقابل آموزش و پرورش میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به نوعی این عقد قرارداد 30 میلیون تومانی پیش از آنکه یک قرارداد مابین سایت اسکان نیوز با شرکت اول مارکت باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
دست اندر کاران سایت انتخاب که حامی دولت و خصوصا محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات است با راه اندازی چند شرکت در حال کار خدمات ارزش افزوده یا همان وس هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از توقیف فیلم موهن خانه پدری با دستور مستقیم دادستانی، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در اطلاعیه اعلام کرد که علیرغم اینکه مقررشده بود که این فیلم مورد اصلاح و بازسازی قرار گیرد ولی در ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۷۷ سایت دیگر  
سازمان سینمایی با صدور اطلاعیه ای ضمن تشریح فرآیند طی شده برای اکران خانه پدری ، واگذاری تصمیم گیری درباره اکران فیلم به صلاحدید رئیس سازمان سینمایی از سوی شورای پروانه نمایش را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: امروز شاهد هستیم که آشکار و نهان و به شیوه های گوناگون کسانی درصددند که تمام پرونده های ننگین آمریکایی ها را تطهیر کنند و در ذهن جوان و نوجوان و آینده سازان ما در ایران و جهان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس واحد میانجی گری و خانواده دادگستری میبد گفت: هنر خوب زندگی کردن با شناخت مهارت های زندگی می تواند سلامت یک زندگی مشترک را تضمین کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میبد گفت: 336 میلیون تومان زکات در شش ماهه امسال در این شهرستان جمع آوری و برای رفع مشکل محرومان هزینه شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: جشنواره تئاتر استانی باهدف اصلی تمرکززدایی از فعالیت های فرهنگی و هنری از مرکز استان و توجه به ظرفیت ها و هنرمندان بومی مناطق مختلف استان در شهرستان میبد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مشارکت ها، امور زنان و جوانان آموزش و پرورش میبد گفت: اولیا و مربیان شش مدارس این شهرستان درکشور خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میبد گفت: جشنواره تئاتر، گامی در جهت توجه بیشتر به فعالیت های فرهنگی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
یک نماینده موافق با برجام گفت: فرجام برجام مشخص است اما باید توجه داشت که امروز تصویب لوایحی همچون FATF و CFT در مجلس مطرح است که عواقبی جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت از این رو باید به شدت با ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه روحانی فکر می کند اعتدال یعنی خنثی بودن و خود را به ندیدن زدن، گفت: رفتار دولت در بکارگیری چهره های ناکارآمد بیشترین ضربه را به اصلاحات زد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
توصیه می شود آقایان دولتی تعهد کتبی بدهند که اگر پیوستن به FATF مشکلاتی در حوزه امنیت اطلاعات و یا محدودیت های بانکی و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از پخش گفت و گوی تلویزیونی دکتر ماهروزاده، همسر حداد عادل از شبکه 4 سیما برخی کانال های تلگرامی با بازنشر یک کلیپ تقطیع شده از این گفت و گو اینطور القاء کردند که هدف از تاسیس مدارس فرهنگ بنا بر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سکانسی از فیلم w2008 به کارگردانی الیور استون که راز فتنه ها و بحران های منطقه را در دفتر رئیس جمهور آمریکا تشریح می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه دولتی ایران نیز اعتراف کرد که این کابین اختصاصی است و در سفر چند ساعته اربعین خانواده آقای جهانگیری درآن مستقر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
888 میلیون تومان وام اشتغال در 6 ماهه نخست امسال به 19 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میبد از محل منابع بانکی و امدادی پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
در شرایطی که فیلم موهن خانه پدری در صدر انتقادات قرار دارد و توقیف شده، محمدصالح مفتاح، معاون رسانه ستاد امر به معروف در توئیت عجیبی دغدغه ها نسبت به این فیلم را سیاسی عنوان کرد!
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
آذری جهرمی وزیر ارتباطات که انتقادات زیادی درباره عملکرد وی در مسائل مختلف مربوط به این وزارتخانه وجود دارد به جای پاسخ به این موارد اقدام به تکذیب یک کانال تلگرامی گمنام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهر میبد با اشاره به راهپیمایی اربعین در عراق گفت: این پیاده روی خیزشی به مدد الهی در جهان ایجاد کرد و برپایی با شکوه آن به واسطه وجود امام حسین (ع) است که همچون مغناطیسی انسان ها را ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و شهرداری میبد از پاکبان حسینی به پاس زحمات آنها در ماههای محرم و صفردر این شهرستان تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳    
اولین جشنواره رسانه ای ابوذر و دوره آموزش خبرنگاری به همت بسیج رسانه استان یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان قهرمانی باشگاه های استان یزد و انتخابی کشور شامگاه پنجشنبه با حضور 10 تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت در شهر میبد آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میبد از آغاز برداشت انار در باغ های این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: پروژه های بخش درمان میبد با توجه به مقتضیات و شرایط مالی در اولویت انجام تعهدات قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جدید بیمارستان امام صادق(ع) میبد گفت: تلاش می کنم از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده کنم تا برای بیمارستان قدم های خوبی برداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار میبد گفت: خسارت طرح های عمرانی شهری نتیجه کار بدون پشتوانه فنی و کارشناسی است و برای شهر تاریخی میبد باید با نگاه فنی و کارشناسی و افق های بلند کارکرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷    
طی قریب به 7 ماه از سال جاری ، 47 واگن درکارخانه تعمیرات واگن میبد مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵    
فرمانده سپاه میبد در پیامی درگذشت مرحوم ملاصادقی و دو میبدی دیگر حادثه سانحه رانندگی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور گفت:حرکت خودجوش جوانان پرشور و مشتاقان عاشورای حسینی علیه السلام درفضای مجازی گامی برای رساندن اربعین به جهان بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دستگیری زنی در فرانسه که پلیس از وی می خواست حجاب خود را بردارد صدای کاربران فضای مجازی را درآورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
زوار اربعین در توییتر فارسی با راه اندازی هشتگ #شکرا_للعراق از مهمان نوازی عراقی ها تشکر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
"مسلم معین" مسئول فضای مجازی سازمان بسیج گفت: حصر رسانه ای اربعین در سال جاری با جهانی شدن "حب الحسین یجمعنا" به عنوان نخستین کلیدواژه پر تکرار جهان در شبکه های اجتماعی شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در پویش بزرگ "حب الحسین یجمعنا" با توجه به جانبداری رسانه های بین المللی در انتشار بزرگترین مراسم عبادی جهان در پیاده روی اربعین 1398 با انتشار بیش از یک میلیون و 400 هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تعزیه روز اربعین توسط شبیه خوانان در محمودآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
حب الحسین یجمعنا از زبان اقوام و ملل مختلف در فیلم زیر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فیلمی از شعرخوانی حمیدرضا برقعی از شاعران مذهبی کشورمان برای اربعین حسینی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته، حمله ترکیه به شمال سوریه را کاری بسیار غلط خواند و گفت: دولتمردان ترکیه قطعاً فریب امریکا را خورده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نماهنگ ترکیبی باز این چه شورش است که در جان واژه هاست ، روایت هنرمندانه یک شاعر از واقعه کربلا را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیران مسئول روزنامه های شرق، اعتماد و آفتاب یزد در واکنش به یک سوال پاسخ های جالبی دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار موکب داران عراقی، از خادمان اربعین حسینی به جهت خدمت رسانی آن ها به زائران اربعین، تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کاظم سعید؛ یکی از موکب دارانی است که در دیدار شهریور ماه موکب داران عراقی با رهبر انقلاب حضور داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه گفت: تیم اطلاع رسانی دولت، مهم ترین بخش بسته تصویری درباره ماجرای دختر آبی که علیه دستگاه قضا بود را حذف و سپس آن را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گیاه دارویی چای ترش در گلخانه های میبد کاشت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره بهزیستی میبد گفت: اشتغال و مناسب سازی اماکن عمومی مهمترین مشکلات روشندلان میبدی می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره بهزیستی میبد گفت: در سال 1397 تعداد 1500 دانش آموز پسر و دختر در پایه های تحصیلی دهم و یازدهم در طرح آگاه سازی شرکت نموده و آموزش های مربوط به پیشگیری از معلولیت ها را دریافت نمودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶    
باهدف ترویج فرهنگ مطالعه نمایشگاه کتاب در فرهنگسرای پارک فلسطین شهرستان میبد گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندارمیبد گفت: 31 نقطه حادثه خیز در شهرستان میبد شناسایی شده است که شهرداری اصلاح این نقاط را با 360 میلیون تومان اعتبار آغاز کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارق موتور سیکلت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد گفت: ساماندهی موکب های مردمی موضوع مهمی است و با توجه به الزام مسائل ترافیکی و لزوم رعایت مسائل بهداشتی این موارد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲۳۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین گفتگوی مطبوعاتی سرلشکر قاسم سلیمانی سه شنبه 9 مهر 98 ساعت 19 و 30 دقیقه از شبکه یک سیما پخش شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
برای نخستین بار گفت وگوی مطبوعاتی سرلشکر قاسم سلیمانی با عنوان ناگفته های فرمانده نیروی قدس از اشاره ها و توصیه های رهبر انقلاب در جریان جنگ 33 روزه از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سند هزینه کرد 107 میلیون تومانی مدیرعامل همراه اول برای هواپیمای اختصاصی آذری جهرمی در سفر به بیرجند منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد به دلیل مماشات قوه قضائیه با انتشار اخبار دروغ و تهمت زنی خبرآنلاین، همچنان این خبرگزاری نزدیک به دولت به انتشار اخبار دروغ و اتهام زنی ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات نیز برای آتش نشانی میبد خریداری شده که به خاطر مسائل تحریم و ... کمی دیرتر و تا انتهای مهرماه تحویل خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندارمیبد در مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرستان با تبریک روز آتش نشانی به آن ها گفت: شما آتش نشانان پیش قراولان در حوادث پیشگیرانه هستید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعات بدست امده از ایستگاه های پایش وضعیت کیفی هوا، شاخص کیفی هوای شهرستان های یزد، اردکان، میبد و بافق در وضعیت ناسالم قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته سالمندان سوم تا نهم مهر ماه مسئولین میبد با حضور در مرکز روزانه حبیب بن مظاهر با سالمندان تحت پوشش این مرکز دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان میبد از افزایش دو برابری برداشت پسته در این شهرستان خبر داد و این میزان را قریب 600 تن پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه واگذاری مرکز علمی کاربردی میبد به دانشگاه میبد روز شنبه 6 مهر 98 توسط مسئولین دو دانشگاه امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مرجع عالیقدر شیعیان می نویسد: شعار حب الحسین یجمعنا به خوبی نشان می دهد پیاده روی عاشقان این مکتب در روز اربعین، با بهره گیری از آموزه های دینی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶    
به مناسبت هفته دفاع مقدس و نزدیک شدن به اربعین اباعبدالله(ع) پرچم گنبد امام حسین (ع) در مصلی بزرگ آیت الله اعرافی(ره)میبد در حضور مردم شهید پرور شهرستان برافراشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان میبد با اشاره به پیش بینی برداشت 20 هزار تن انار از باغات این شهرستان، از میبد به عنوان یکی از قطب های تولید انار استان یزد یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج حوزه حضرت خدیجه کبری(س) میبد گفت: بسیج خواهران جهت کمک به جریان عظیم پیاده روی اربعین نسبت به تهیه تعدادی کوله پشتی اقدام کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...