سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۰۰:۱۲Nov 2018 20

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور (moghym.com)

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 فروردین 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 خرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 تیر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 مرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 مهر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 2 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 3 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 4 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 5 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 6 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 7 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 8 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 9 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 10 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 11 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 12 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 13 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 14 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 15 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 16 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 17 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 18 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 19 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 20 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 21 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 22 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 23 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 24 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 25 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 26 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 27 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 28 آبان 1397 
  ۲۳ دقیقه پیش    
مقیم/نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین از عدم همکاری های بین المللی در مسیر مبارزه با مواد مخدر ابراز تاسف کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر یک مسئولیت جهانی است.
  ۳۳ دقیقه پیش    
مقیم/معاون اول رییس جمهور طی حکمی محمد امید را به عنوان معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور منصوب کرد.
  ۴۸ دقیقه پیش    
مقیم/شبکه آی فیلم مجموعه پلیسی حس سوم به کارگردانی مهدی فخیم زاده و دردسرهای عظیم1 را از سه شنبه 29 آذر در جدول پخش کانال آی فیلم2 قرار داده است.
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/ظهور پدیده تبعیض سنی در محل کار و تبعات نامطلوب فردی و اجتماعی آن در برنامه این هفته پرس بعلاوه (Press plus) مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/نصرالله پژمان فر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در بازدید از مجموعه سعادت آباد برون مرزی صدا و سیما با وجود مشکلات ارزی و بودجه ای این شبکه ها و با توجه به تحریم ها ...
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/شبکه پرس تی وی با تولید برنامه جدیدی تحت عنوان نشر خبر (press release) به نقد و بررسی مسایل مختلف روز دنیا با زبان طنز انتقادی می پردازد.
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/ نبض برنامه ای مشترک بین دو شبکه هیسپان تی وی ایران و تله سور ونزوئلا است که نخستین تجربه معاونت برون مرزی و صداوسیمای ج. ا. ا ...
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل در دیدار با معاون اول رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ، گفت: اعمال سیاستهای جنگ طلبانه، چالشهای زیادی را در منطقه بوجود آورده است.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/ دقایقی پیش با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری راه آهن ارومیه بعد از 17 سال از آغاز عملیات اجرایی به بهره برداری رسید.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/وزیر خارجه انگلیس که به منظور انجام مذاکراتی با مقامات ایران وارد تهران شده است، دقایقی پیش با همتای ایرانی خود دیدار و گفتگو کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بر همکاری اطلاعاتی ایران و ترکیه تاکید کرد و گفت: باید اقدامات عملی را در زمینه مبارزه با قاچاق و تروریسم افزایش دهیم تا شبکه های قاچاق را نابود کنیم.
  ۵ ساعت پیش    
مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ایران باتوجه به انفعال طرف های دیگر برابر آمریکا بر اساس منافع ملی، تصمیمات لازم را در مقابله با این اقدام و امکان بازگشت به شرایط پیش از توافق اتخاذ کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
مقیم/تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر برابر پیکان در شرایطی که از حریفش عقب بود، توانست باخت را با برد عوض کند و 20 امتیازی شود.
  ۵ ساعت پیش    
مقیم/رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: بیماری اقتصاد کشور علاج نمی یابد، مگر آنکه همه امور اقتصادی در دست بخش خصوصی واقعی باشد.
  ۵ ساعت پیش    
مقیم/در شرایطی که این روزها ایجاد مرکز اقامتی میلیاردها تومان هزینه دارد؛ یک مرتع دار برای اولین بار در خاورمیانه اقدام به ساخت شهر زیرزمینی در استان سمنان کرده که کاربری اقامتی و گردشگری دارد.
  ۵ ساعت پیش    
مقیم/رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه این کمیسیون با وزیر امور خارجه خبر داد و گفت: جلسه کمیسیون عمران با ظریف به منظور بررسی صادرات خدمات نظام مهندسی برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مقیم/گروه سرود وطن جمهوری آذربایجان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) به ایران اعزام می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
مقیم/خانم زورا دویموویچ در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در بوسنی از گسترش فعالیت های دوجانبه با ایران به ویژه در زمینه های فرهنگی و ورزشی استقبال کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مقیم/وابستگی فرهنگی ایران در حیدرآباد هند، سومین شماره از نشریه الکترونیکی فرهنگی دکن را منتشر کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مقیم/رایزنی فرهنگی ایران در ارمنستان شماره های 36 و 37 (مهر و آبان ماه 1397) خبرنامه فرهنگی را تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۹ ساعت پیش    
مقیم/کتب از مبدا واشنگتن به مقصد کابل و سیاست خارجی ایران در افغانستان از آخرین آثار آرمان شهریار، نویسنده افغانستانی که با حمایت نمایندگی فرهنگی ایران در کابل به چاپ رسیده است، رونمایی شدند.
  ۹ ساعت پیش    
مقیم/معاون وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه اروپا حتی ناتوان است که SPV ثبت کند، تصریح کرد: ما با شرایطی مواجه هستیم که اروپایی ها یا نخواسته یا نتوانسته اند که ساز و کار مالی را ایجاد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۵    
مقیم/با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا و به مناسبت هفته وحدت، 570 نهال به نشانه وحدت اسلامی، در این کشور کاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مقیم/بیست وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم کلکته هند با حضور 163 فیلم از کشورهای مختلف دنیا همچون مکزیک، ایران، کره جنوبی، پرو، روسیه، اسپانیا و ... در دو بخش رقابتی و غیررقابتی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۵    
مقیم/کارگاه آموزش از راه دور ارتباط مؤثر با دیگران ویژه اساتید و مربیان مجتمع قرآن و عترت هرات افغاستان، به همت وابستگی فرهنگی ایران در هرات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۰    
مقیم/دستیار دبیر کل سازمان ملل در امور مشارکت های بشردوستانه در تهران با حسین جابری انصاری دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۵    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه عملیات تروریستی در تکریت عراق را محکوم و با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۵    
مقیم/ سی و پنجمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری امروز در محل دفتر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۵    
مقیم/مراحل احداث و بهره برداری از سد البرز در استان مازندران در برنامه این هفته ایران در شبکه پرس تی وی معرفی و بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۰    
مقیم/مستند هفتگی گراما فیلم در شبکه آی فیلم، این هفته به بررسی موسیقی مجموعه ناز و نیاز می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۰    
مقیم/موضوع این هفته برنامه نظر شما چیست؟ هیسپان تی وی درباره جدایی اقتصادی سیاسی السالوادور از تایوان و ارتباط جدید با چین است که این موضوع با پرسش از مردم مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۵    
مقیم/سروش صحت با بیان اینکه در حال فراهم کردن شرایط ساخت فوق لیسانسه ها هستیم، گفت: ادامه لیسانسه ها را با اتفاقات عجیب و غریب خواهیم ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۰    
مقیم/نتیجه انتخابات میان دوره ای آمریکا و علل پیروزی دموکرات ها در این انتخابات در برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی مورد واکاوی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۱    
مقیم/برنامه این هفته هشتگ پربازدید روز (Trending) در شبکه پرس تی وی با موضوع هشتگ GazaUnderAttack به بررسی واکنش کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به حمله اخیر هواپیماهای رژیم صهیونیستی به غزه می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۱    
مقیم/گذری کوتاه بر زندگی خولیو کورتاسار رمان نویس و شاعری از آرژانتین سوژه این هفته برنامه فرهنگی ادبی بر بال سخن از هیسپان تی وی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۱    
مقیم/برنامه تاریخ و سینما با اجرای خسرو معتضد، امشب به نقد تاریخی فیلم سینمایی 300 از قاب آی فیلم فارسی می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۱    
مقیم/پخش مجموعه تلویزیونی این زمینی ها محصول سال 1379 به کارگردانی و نویسندگی مسعود شاه محمدی از فردا در آی فیلم فارسی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۲    
مقیم/ مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر 30 هزار ایرانی در خارج از کشور با احتساب افراد تحت تکفل این افراد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مقیم/علی حسینی محمدآبادی روز پنجشنبه در نشست مشترک سازمان تامین اجتماعی و اداره کل اتباع استانداری کرمان با ذی نفوذان اتباع افغانستانی ساکن کرمان با اشاره به اینکه تامین و پوشش آحاد مختلف وظیفه این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۲    
مقیم/ براساس رویکرد سازمان تامین اجتماعی مبتنی بر جذب بیمه شدگان جدید کارگروه هم اندیشی افزایش بیمه شده اتباع خارجی به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران و با حضور مدیر کل اتباع سازمان تامین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۲    
مقیم/وَمَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَی اللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَی اللَّهِ ۗ وَکَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحیما
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۲۷    
مقیم/سفیر ایران در هلند گفت: خدمت رسانی به ایرانیان در خارج از کشور یکی از وظایف اولیه سفارتخانه ها و کنسولگری های جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۱    
مقیم/عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات اقتصادی کشور با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۵    
مقیم/نشست مشترک رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای بانک های دولتی و خصوصی با هدف بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۱    
مقیم/معاون اول رئیس جمهور در پیام تبریکی به معاون نخست وزیر عمان فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۱    
مقیم/مدیر کل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی گفت: حجم حملات و فشارها و ایجاد شبهات منطقه ای و بین المللی علیه روابط خوب ایران و عراق نشان دهنده استحکام و عمق روابط راهبردی دو کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۵    
مقیم/برنامه تلویزیونی جلوه های سینمایی این هفته سراغ برنده بهترین جلوه های ویژه بصری جشنواره فجر سال 96 می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۱    
مقیم/سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به حضور دژپسند در جلسه این فراکسیون گفت: در این جلسه درباره افزایش مصرف بنزین در کشور، مسائلی مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶    
مقیم/نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمد حسن نژاد و احمد انارکی دو عضو کمیسیون اقتصادی را به عنوان ناظرین مجلس در شورای اقتصاد انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۱    
مقیم/نماینده مردم اهواز در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر نفت به صورت مشروط قانع شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۶    
مقیم/وزیر نفت با بیان اینکه تا ریال آخر پول فروش نفت به خزانه واریز می شود، گفت: تصور برخی مبنی بر اینکه تمام پول نفتی که تولید می شود در اختیار شرکت نفت قرار می گیرد، غلط است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۶    
مقیم/نمایندگان مجلس نظر افضلی و ابوالفضل سروش را به عنوان اعضای ناظر در شورای ملی ایمنی زیستی انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۱    
مقیم/سفیر ایران در روسیه گفت: کمیسیون مشترک دولتی ایران و روسیه در عرصه اقتصادی است و در چارچوب آن کمیته فرهنگی هم ایجاد و آغاز بکار کرد که دستاورد مهمی است که به توسعه روابط فرهنگی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۵    
مقیم/ بیژن زرمندیلی نویسنده ایرانی ساکن ایتالیا روز گذشته 18آبان (9نوامبر) در شهر رم درگذشت. ابوالحسن حاتمی نویسنده و مترجم و از دوستان نزدیک بیژن زرمندیلی این خبر را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۵    
مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۵    
مقیم/همایش علمی اشعار خیام: پیونددهنده ملت ها به مناسبت نهصدوهفتادمین سالگرد تولد عمر خیام در موزه ادبیات آکادمی ملی علوم جمهوری آذربایجان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۰    
مقیم/در دیدار قدرت اخوان اکبری، رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و برخی از اعضای هیأت علمی این دانشگاه با گرای گرای بیلی، رییس دانشگاه پزشکی جمهوری آذربایجان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۵    
مقیم/در پی برگزاری اردوهای آموزشی دانش آموزان زبان فارسی تحت حمایت رایزنی فرهنگی ایران در ارمنستان، مسجد کبود ایروان (پایتخت ارمنستان) میزبان دانش آموزان فارسی آموز مدرسه مخیتار سباستاتسی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰    
مقیم/دور دوم همایش بین المللی اسلام در کشورهای سکولار با حضور سورانبای جئین بیک اف، رییس جمهور قرقیزستان و مقامات مذهبی 20 کشور، نهادهای مطرح بین المللی و بیش از 100 اسلام شناس در این کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۹    
مقیم/آیین گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی همراه با جشن الفبای زبان فارسی در کتابخانه فردوسی مزارشریف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۴    
مقیم/سید حسن العیدروس در دیدار خود با رایزن فرهنگی ایران در اندونزی گفت: مقاومت و ایستادگی ملت ایران برابر دسیسه های دشمن ستودنی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۹    
مقیم/با همکاری خانه فرهنگ ایران در کویته، کنفرانس اقبال و بلوچستان در دانشگاه بلوچستان پاکستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۴    
مقیم/نمایشگاه دیپلماتیک آثار بومی نمایندگی کشورهای مختلف در بانکوک (پایتخت تایلند) با شرکت فعال رایزنی فرهنگی ایران در این کشور و استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۹    
مقیم/با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در سوریه و مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی دانشگاه حلب، همایش محور مقاومت در برابر فرهنگ عادی سازی روابط با کیان صهیونیستی در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹    
مقیم/ششمین کنفرانس برنامه قداست مادری با موضوع خانواده در جهان مدرن: مفاهیم، گرایش ها و چشم اندازها در شهر مینسک (پایتخت بلاروس) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹    
مقیم/رییس گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه داکا از سوی رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۹    
مقیم/سمینار بین المللی ادبیات، در دانشگاه پاکوان شهر بوگور اندونزی با حضور شخصیت های ادبی از شهرهای مختلف این کشور و نیز اساتید، دانشجویان و میهمانان خارجی از کشورهای ایران، پرتغال، ایتالیا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۲    
مقیم/در دیدار رایزن فرهنگی ایران در بانکوک و رییس دانشکده مدیریت دانشگاه کینگ مونکوت تایلند، زمینه های برقراری و گسترش روابط علمی و فرهنگی با دانشگاه های ایران مورد تأکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۳۷    
مقیم/از سوی مؤسسه سلسله السادات مالزی و با همکاری مؤسسه بین المللی مطالعات پیشرفته اسلامی مالزی، سمیناری تحت عنوان اندیشه های سیدنا علی بی ابیطالب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۳۲    
مقیم/سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت: سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۷    
مقیم/مهدی شیرازی، رایزن فرهنگی ایران به مناسبت یکصدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول و بازنگهداری موزه قوم شناسی صربستان، از این موزه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۲    
مقیم/در دیدار معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان با معاون اول رئیس جمهوری بلغارستان بر توسعه همکاری های گردشگری با محوریت مسیرهای تاریخی تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۷    
مقیم/روابط عمومی جمعیت هلال احمر در خصوص اقدامات غیردوستانه و کارشکنی های امارات متحده عربی در مسیر فعالیت بیمارستان ایرانیان دوبی، اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۲    
مقیم/وزیر خارجه کشورمان پس از گفتگوها و دیدارها با رئیس جمهور و هیات عالیرتبه عراقی در تهران، تاکید کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک تبادل نظر سازنده داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۷    
مقیم/ایران و بنگلادش فیلم سینمایی مشترک خود را با موضوع جریانات و تفکرات تکفیری در عراق و سوریه، تهیه و تولید می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۷    
مقیم/کتاب امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به زبان انگلیسی از سوی خانه فرهنگ ایران در بمبئی هند منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲    
مقیم/بهمن اکبری، رایزن فرهنگی ایران در سومین نمایشگاه سالانه هنرهای دیجیتال عمان شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۲    
مقیم/ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی (25 آبان ماه) با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در یونان تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۵۷    
مقیم/ دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان تهران در حال بررسی گزینه های استانداری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۲    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 26 آبان 1397 با برهم صالح، رئیس جمهور عراق دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۷    
مقیم/دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هیچ موضوعی نباید موجب کندی روند رو به توسعه و شتابان روابط همه جانبه میان ایران و عراق شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۷    
مقیم/سفیر ایران در هلند گفت: با انزوای کنونی آمریکا در جهان و استفاده بی رویه این کشور از زور و فشار علیه همه کشورهای جهان، آمریکا نهایتا مجبور به تغییر سیاست زورمدارانه خود خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۱    
مقیم/مراسم تودیع علی ماجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان با پایان ماموریت وی، در محل سفارت ایران در برلین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۱    
مقیم/رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این فراکسیون فردا با حضور معاون اول دستگاه قضا، آخرین وضعیت مبارزه با مفاسد اقتصادی را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۱    
مقیم/وزیر نفت برای پاسخ به سوالات چند نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته جاری در صحن علنی مجلس حضور می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۶    
مقیم/سفیر اسبق ایران در عراق گفت: آمریکا به عراق فشار زیادی آورد تا با آنها در تحریم ها علیه ایران همراهی کنند، ولی بغداد تسلیم سیاست آنها نشد و این سفر هم اعلام پاسخ منفی به خواسته آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۶    
مقیم/معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر کسی در خارج از کشور پیش بینی کرده که امنیت مرزهای کشور در دوران اعمال تحریم های جدید دچار مشکل می شود، یاوه گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱    
مقیم/وزیر کشور با بیان اینکه مناطق مرزی ما شرایط مطلوب و خوبی از نظر توسعه یافتگی ندارند، گفت: برای ما قابل قبول نیست که عده ای، خاک کشور همسایه را پایگاهی برای اقدامات تروریستی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۵    
مقیم/رئیس کمیسیون امنیت مجلس گفت: اگر امنیت در مرزها برقرار شود و اقتصاد در این مناطق رونق گیرد، بسیاری از مشکلات متاثر از تحریم ها حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵    
مقیم/وزیر کشور این هفته در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می یابد و گزارشی درباره پیاده روی اربعین و آسیب های اجتماعی به نمایندگان ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۰    
مقیم/رئیس جمهور عراق دقایقی پیش با استقبال رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد فرودگاه مهرآباد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
مقیم/کاهش تنش های تجاری با اظهارات امیدبخش ترامپ موجب شد در پایان معاملات روز جمعه شاخص های اس اندپی و داو جونز، رشد کنند اما سقوط سنگین ان ویدیا شاخص نزدک را پایین کشید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۵    
مقیم/تیم پومسه سه نفره زنان کشورمان با ترکیب آتوسا فرهمند، سیده معصومه حسینی و سونا رزاقی خوشرنگ ترین مدال جهان را کسب کرده و بر سکوی قهرمانی ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۰    
مقیم/فدراسیون فوتبال ایران که روزهای حساس و پرتنشی را پشت سر گذاشته با هدیه ویژه ای که از سوی فدراسیون جهانی به آن اختصاص پیدا کرده است می تواند در روزهای آینده شرایط بهتری را تجربه کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۰    
مقیم/سخنگویی دولت در میان کارگزارانی ها و اعتدال و توسعه به مساوات تقسیم شده است و محسن حاجی میرزایی و محمود واعظی این مسئولیت را به عهده می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۵    
مقیم/نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در دیدار با دبیرکل این سازمان گفت: سابقه ندارد یک عضو دائم شورای امنیت بقیه اعضای سازمان ملل را به دلیل پایبندی به قطعنامه های شورا مجازات کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۱    
مقیم/عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با اسقف اعظم 'پل ریچارد گالاگر' وزیر امورخارجه واتیکان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶    
مقیم/ برایان هوک رئیس گروه موسوم به اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه شرکت ها و بانک های اروپایی را در زمینه همکاری با سازو کار مالی اتحادیه اروپا تهدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱    
مقیم/کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول در حاشیه سی و سومین اجلاس سران اتحادیه جنوب شرق آسیا 'آسه آن' در دیدار با ماهاتیر محمد نخست وزیر مالزی خواستار کسب تجربیات از مالزی در برنامه های مقابله ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶    
مقیم/ جیمز جفری نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور سوریه با حمله به سیاست های منطقه ای تهران گفت که واشنگتن هیچ شریک بهتری از عربستان سعودی برای مقابله با ایران ندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...