یکشنبه ۳۰ دیساعت ۰۹:۲۸Jan 2019 20
 

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور (moghym.com)

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 فروردین 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 خرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 تیر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 مرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 مهر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 30 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 آذر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 2 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 3 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 4 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 5 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 6 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 7 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 8 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 9 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 10 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 11 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 12 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 13 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 14 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 15 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 16 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 17 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 18 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 19 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 20 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 21 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 22 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 23 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 24 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 25 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 26 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 27 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 28 دی 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 29 دی 1397 
  ۱۰ دقیقه پیش    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه انفجار خودروی بمب گذاری شده در برابر دانشکده پلیس کلمبیا را محکوم کرد.
  ۹ ساعت پیش    
مقیم/برنامه جلوه های سینمایی شبکه آی فیلم یکشنبه 30 دی، به جلوه های ویژه میدانی فیلم سینمایی ویلایی ها می پردازد.
  ۹ ساعت پیش    
مقیم/فیلم سینمایی شاهزاده پارسی: شن های زمان به کارگردانی مایک نیوول، امشب در برنامه تاریخ و سینما ی شبکه آی فیلم نقد می شود.
  ۹ ساعت پیش    
مقیم/برنامه این هفته ما مردم ضمن مروری بر درگیری های جناحی و حزبی بی سابقه در آمریکا و تعطیلی دولت آن به بررسی تاثیرات مالی و احساسی این رخداد بر کارکنان فدرال و خانواده های آنها می پردازد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مقیم/به دنبال بازداشت و زندانی شدن مرضیه هاشمی مجری آمریکایی تبار شبکه پرس تی وی در آمریکا موجی از واکنش های اعتراضی به این اقدام در فضای مجازی به راه افتاده که در برنامه این هفته هشتگ پربازدید روز ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۸    
مقیم/یک کارشناس مسائل حوزه قفقازگفت: متاسفانه برخی از افراد و شرکت های ایرانی سودجوی مقیم گرجستان به منظور کسب سود بیشتر برای ارائه خدماتی همچون فروش و یا اجاره منزل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۳    
مقیم/پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما و رئیس شبکه پرس تی وی در گردهمایی فعالین رسانه ای جبهه انقلاب در محکومیت بازداشت غیر قانونی مرضیه هاشمی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۳    
مقیم/با آرام شدن درگیری ها در برخی مناطق سوریه، ستاد بازسازی عتبات عالیات در ایران بر توسعه و بازسازی حرم حضرت زینب (س) در شهر دمشق، متمرکز شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۳    
مقیم/رئیس کل بیمه مرکزی گفت: راننده محور شدن بیمه شخص ثالث به مفهوم صدور بیمه نامه برای هر راننده نبوده و کماکان این بیمه برای وسیله نقلیه صادر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۲    
مقیم/یک کتیبه ی آهکی آسیب دیده در معبدی 3500 ساله در شهری در جنوب مصر درحالی کشف شد که نقشی زوج باستانی بر آن نقش بود . گمان می رود آسیب وارد شده، عمدا و به منظور نابودی زندگی پس از مرگ آنها بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۷    
مقیم/برنامه تهران 20 امشب با بررسی تاخیر ساخت پاساژ پلاسکو از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۲    
مقیم/مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی با حضور در اتاق خبر اداره کل روابط عمومی به تشریح بیمه ایرانیان خارج از کشور و اتباع مقیم کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲    
مقیم/اوپک، در حالی جزئیات کاهش تولید اعضای خود و سایر تولیدکنندگان بزرگ متحد با خود در 6 ماه آینده را منتشر کرده که انتشار این لیست، منجر به رشد 3 درصدی قیمت نفت در بازارها شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲    
مقیم/همزمان با روز ملی هوای پاک، مکاتبات و کلیه امور اداری به صورت الکترونیکی در نهاد ریاست جمهوری انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷    
مقیم/مرضیه هاشمی، مجری، خبرنگار و مستندساز پرس تی وی علیرغم این که روز گذشته دادگاهی در آمریکا بازداشت او را به عنوان یک شاهد در تحقیقاتی که ماهیت آن هنوز مشخص نشده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۷    
مقیم/ شان او فاریل رئیس مجلس ایرلند در دیدار مسعود اسلامی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوبلین گفت که از توسعه همکاری ها و مناسبات دو کشور در حوزه های مختلف حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۲    
مقیم/یک رسانه غربی مدعی است که حدود 10 روز پیش، جلسه ای در وزارت خارجه ایران برگزار شده که طی آن، اروپایی ها گرایش خود به مواضع ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا را نشان داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷    
مقیم/معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: بودجه پژوهشی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها برای سال 98 در حد انتظار نیست و سهم پژوهش از تولید ناخالص داخلی نیز 67صدم درصد تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۷    
مقیم/ظرفیت آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 98 اعلام شد و بیش از 400 نفر در این دوره ها پذیرفته می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۱    
مقیم/رئیس سازمان نقشه برداری گفت:در برخی مواقع خطوط لوله گاز، آب رسانی و انتقال نفت را از نقاطی عبور داده ایم که وجود فرونشست در آن مناطق باعث شده خطر شکست و آسیب جدی به این خطوط وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۱    
مقیم/مقاله قنات در ایران در روزنامه تینا کاران سریلانکا منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۱    
مقیم/نایب رئیس مجلس با بیان اینکه قانون هدفمندی از ابتدا به درستی اجرا نشده است، گفت: از مجموع درآمد هدفمندی یارانه ها، بیش از 130 درصد در قالب یارانه نقدی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۶    
مقیم/گفت وگو با هنرمند برجسته ایرانی که در طراحی دیزنی لند همکاری داشته و مدتی است به ایران برگشته
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۱    
مقیم/ظهیر احمد صدیقی، شاعر و استاد پیشین زبان و ادبیات فارسی دانشگاه جی سی لاهور پاکستان، امروز درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶    
مقیم/در ادامه تنش ها میان آمریکا و شرکت هواوی، این بار دانشگاه اکسفورد اعلام کرده از این پس کمک هزینه های تحقیقاتی از شرکت هواوی را قبول نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱    
مقیم/ بعد از گذشت چند روز از دستگیری غیرقانونی مرضیه هاشمی، مجری، خبرنگار و مستندساز شبکه پرس تی وی، جلسه دادگاه او روز جمعه در واشنگتن دی سی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۱    
مقیم/رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت محمدرضا اعتمادیان یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۶    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: پنجمین اجلاس کارگروه انرژی ایران و اتریش از 24 تا 27 دی ماه در وین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۱    
مقیم/مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی درگذشت مرحوم محمد رضا اعتمادیان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱    
مقیم/عباس خامه یار، معاون توسعه روابط فرهنگی بین المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با مدیران فرهنگی و مسئولان کتابخانه های ایالت سند دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۰    
مقیم/با رأی مخالف نمایندگان مجلس به توافقنامه پیشنهادی دولت برای خروج از اتحادیه اروپا و نظر موافق به نخست وزیری ترزا می ، برگزیت بیش ازپیش به یک کلاف سردرگم تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۱:۰۰    
مقیم/وزیر امور خارجه ضمن تشریح سفر خود به اقلیم کردستان عراق، این اقلیم را شریکی نزدیک و قدیمی توصیف کرد و دیدار با مقام های سیاسی و تجاری این منطقه را سازنده و پربار خواند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۹    
مقیم/وزیر کشور با صدو حکمی جمال عرف را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۴    
مقیم/پروازهای مهرآباد به دلیل شرایط جوی و کاهش دید افقی متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۴    
مقیم/یک روز پس از برگزاری نشست سفیر ایران در انگلیس با رسانه های این کشور درباره پرونده نازنین زاغری و تاکید وی بر ضرورت غیر سیاسی کردن این پروند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۹    
مقیم/رئیس دانشگاه امیرکبیر درباره آخرین وضعیت ماهواره پیام که در مدار زمین قرار نگرفت، گفت: بقایای این ماهواره در اقیانوس هند افتاد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۹    
مقیم/ حبیب عبدالحسین، مدیر وب سایت پرس تی وی به همراه مریم آذرچهر، مجری و خبرنگار این شبکه در گفت و گویی زنده در برنامه دست به دست شبکه سوم سیما حضور پیدا کرده و درباره مرضیه هاشمی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۴    
مقیم/رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت چهار هزار و 500 میلیارد تومان بسته حمایتی از سوی دولت به اقشار کم درآمد در مرحله اول اجرای این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۹    
مقیم/ مارسلو سانچز، خبرنگار شبکه هیسپان تی وی در میامی آمریکا ضمن محکوم کردن بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس تی وی در آمریکا خاطرنشان کرد: چنین اقدامی از سوی آمریکایی ها بسیار ظالمانه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۹    
مقیم/باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم ملی فوتبال ایران طی اطلاعیه ای تاکید کرد اظهارات کی روش از کنترل خارج شده و در شان این باشگاه نیست که پاسخ برخی اتهامات را بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۴    
مقیم/ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان موضوع حضورش درتیم ملی کلمبیا را رد نکرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۴    
مقیم/معاون وزیر امور خارجه نوشت:امروز سومین سالگرد اجرای توافق هسته ای ایران است که نشان داد آمریکا تا چه اندازه غیرقابل اعتماد و اتکاناپذیر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۹    
مقیم/معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه از عملکرد اروپا در قبال برجام راضی نیستیم، اظهار داشت: موضع گیری سیاسی اروپایی ها در حمایت از برجام رضایت بخش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۹    
مقیم/وزرای دفاع ژاپن و آمریکا موافقت کردند به منظور مقابله با برتری نظامی چین، در برخی زمینه ها از جمله حوزه فضایی، سایبر و اینترنت و موضوع کره شمالی با یکدیگر همکاری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مقیم/سازمان فضایی ایران از بازدید دکتر حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان فارسی، مهندس باهنر نائب رئیس سابق مجلس و سردار دهقان وزیر سابق دفاع از دستاوردهای فضایی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۴    
مقیم/رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: متاسفانه منابع در نظر گرفته شده برای مسکن در بودجه 98 کافی نیست و با این شرایط، سال آینده این بخش وضع خوبی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۴    
مقیم/ معاون وزیر امور خارجه روسیه با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره از سوی ایران قوانین بین المللی را نقض نمی کند، اظهار داشت: هیچ دلیلی برای انتقاد از برنامه موشکی ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۹    
مقیم/رایزنی فرهنگی ایران در کنیا با همکاری برخی دانشگاه ها و نهادهای اجتماعی مردمی این کشور، همایش نقش زنان بر اساس ایمان برای ایجاد صلح را در محل دانشگاه تانگازا کنیا برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹    
مقیم/رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه درگذشت حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۹    
مقیم/ اتاق ایران شناسی دانشکده سیویل لائین پاکستان به همکاری مشترک خانه فرهنگ ایران در لاهور و این دانشکده، به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۳    
مقیم/سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه های وزارت خارجه های آمریکا و فرانسه در خصوص پرتاب ماهواره، گفت: ایران سرنوشت توسعه علمی کشور را قربانی نگرانی های بی اساس و ساختگی بیگانگان نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۸    
مقیم/بحث و بررسی پیرامون چرخه اقتصاد آمریکا در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۳    
مقیم/دو فیلم سینمایی بلند ایرانی یه حبه قند و به همین سادگی در میان فیلم های به نمایش درآمده در فستیوال زمستانه 2018-2019 جزیره ناکسوس یونان قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۳    
مقیم/برنامه این هفته از قلم افتاده (Under reported) به بحث و بررسی راز ناپدید شدن رییس جمهور گابن می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۸    
مقیم/با رایزنی فرهنگی ایران در سریلانکا، مقاله آیت الله خامنه ای و اهمیت حجاب به زبان تامیل (زبان اکثریت مسلمانان سریلانکا) در وبلاگ پرمخاطب thoothu این کشور بارگذاری شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۸    
مقیم/تیم ملی فوتبال ایران با تساوی بدون گل برابر عراق به عنوان صدرنشین گروه چهارم به مرحله حذفی جام ملت های آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۳    
مقیم/ منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در رأس هیاتی سیاسی و دانشگاهی عصر سه شنبه برای شرکت در سومین نشست کارگروه همکاری های علمی و فناوری بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا وارد بروکسل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۸    
مقیم/برنامه ایران سینما (Iran Cinema) در شبکه پرس تی وی به نقد و بررسی فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین به کارگردانی اصغر فرهادی می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۳    
مقیم/رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان گفت: پس از دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان، ملاقات گرم و صمیمی با وزیر دفاع این کشور داشتیم که درآن راهکارهای توسعه همکاری های آینده دو کشور بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۸    
مقیم/سخنگوی وزارت خارجه درباره اظهارات تهدید آمیز اخیر نتانیاهو، گفت: به رژیم اشغالگر قدس و به ویژه نخست وزیر آن هشدار می دهیم که پا را از گلیم تان فراتر نگذارید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۳    
مقیم/دی دی اچمد رفاعی در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در اندونزی، خواستار تعامل و روابط دانشگاهی با ایران شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۳    
مقیم/در دیدار سفیر ایران در سنگال با مدیرکل کومیاک، دو طرف بر پرهیز از استفاده ابزاری از این نهاد در راستای منافع فرامنطقه ای تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۸    
مقیم/عباس خامه یار در دیدار نماینده پارلمان سوریه، گفت: باید تخریب ها و فجایع صورت گرفته در سوریه با فیلم و قلم مستندسازی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۳    
مقیم/رئیس مجلس با صدور پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر؛ حسین محب اهری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۸    
مقیم/تارنمای 'نشنال اینترست' نوشت: سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در قاهره نوعی دستورالعمل ازسوی واشنگتن به رهبران کشورهای عربی در خاورمیانه بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۸    
مقیم/ معاون برون مرزی صداوسیما و رئیس شبکه پرس تی وی در کنفرانس خبری که به دلیل بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه بین المللی پرس تی وی برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۹    
مقیم/فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی شهادت جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۹    
مقیم/مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه معاملات الگوریتمی، زمین بازی در بورس را تغییر می دهد، گفت: این معاملات در بازار سرمایه نیازمند تغییر زیرساختها است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۴    
مقیم/سمینار علمی نقش آموزه های دینی در همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان با تاکید بر سیره رضوی با حضور تعدادی از اندیشمندان اسلامی از ایران و مالزی و برخی محققان سایر مذاهب در کوالالامپور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۹    
مقیم/سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه با معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسکو دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۴    
مقیم/سخنگوی وزارت خارجه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی روز گذشته در یک هتل و مجتمع اداری و تجاری در نایروبی، این حادثه را به دولت و ملت کنیا تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۴    
مقیم/شبکه آی فیلم، فیلم سینمایی سوغات فرنگ با بازی رامبد جوان و شیلا خداداد را پنجشنبه 27 دی به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۴    
مقیم/با اعلام بنیاد همکاری های سینمایی چین، یادداشت تفاهم توسعه همکاری های سینمایی جمهوری اسلامی ایران و چین تهیه و تنظیم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴    
مقیم/ربات شرکت آمریکایی "اِنویدیا"(Nvidia) که یکی از غول های فناوری به شمار می رود، اکنون رباتی توسعه داده که واقعا نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۹    
مقیم/رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان با رئیس جمهور آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۹    
مقیم/بانوان فعال فرهنگی حیدرآباد سند پاکستان به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران به کشورمان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۹    
مقیم/همزان با سفر ظریف و هیات همراه به کردستان عراق، وزیر دارایی اقلیم کردستان عراق بر توسعە همە جانبە روابط اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۹    
مقیم/سخنگوی وزارت خارجه گفت: آمریکا با بازداشت خبرنگار پرس تی وی، نشان داد به اصولی که آن را دستاویز حمله به منتقدانش قرار می دهد، پایبند نیست و به کشوری خطرناک برای خبرنگاران تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۹    
مقیم/در دیدار رایزن فرهنگی کشورمان در ژاپن با هنرمند عکاس ژاپنی، نسبت به برپایی نمایشگاه عکس از ایران تأکید شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۴    
مقیم/در جریان معاملات چهارشنبه 26 دی ماه بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و 927 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۹    
مقیم/اردوی آموزش های اسلامی و حرفه ای، برای پنجاه دانش آموزان منتخب دختر مدارس اسلامی اوگاندا با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در این کشور در محل مدرسه قرآنی کوثر کامپالا (پایتخت) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۴    
مقیم/رییس شورای صنایع دستی سریلانکا در دیدار رایزن فرهنگی ایران در این کشور از ده نفر از هنرمندان صنایع دستی کشورمان برای شرکت در نمایشگاه صنایع دستی کلمبو در شهریور سال آینده، دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۴    
مقیم/کتابخانه مرکزی و بخش زبان اردو دانشگاه بلوچستان توسط خانه فرهنگ ایران در کویته پاکستان تجهیز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۹    
مقیم/برخی برندهای لوکس ساعت سوئیسی به تازگی شاهد کاهش تقاضا از سوی توریست های چینی هستند، اما همچنان روی انتقال تقاضا به سوی بازار داخلی چین حساب باز کرده اند تا رشد امسال خود را تقویت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۹    
مقیم/رییس پژوهشگاه هوافضا با بیان اینکه برای ماندگاری بیش از 6 ماه ماهواره ها در مدار نیاز به میکروموتورهای اصلاح کننده است، گفت: تاکنون ماهواره هایی که پرتاب شده اند، به مدار پایین بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹    
مقیم/نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که ایندرا نویی، مدیرعامل سابق پپسی، توسط ایوانکا ترامپ به عنوان متحدی برای کاخ سفید و کاندید ریاست بانک جهانی معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۴    
مقیم/رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به دعوت رسمی وزیر دفاع آذربایجان عازم این کشور شد تا با مقامات جمهوری آذربایجان دیدار و گفتگو داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۹    
مقیم/اتباع خارجی مجاز که در منطقه آزاد کیش اشتغال به کار دارند تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می گیرند
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۴    
مقیم/مراسم تشییع پیکر جان باختگان سانحه هوایی هواپیمای باربری بوئینگ 707 که روز دوشنبه دچار حادثه شد، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۹    
مقیم/سفیر مؤسسه بین المللی صلح از طریق گردشگری گفت: در بیرون از ایران گمان می کنند اینجا چه کشور ترسناکی است، هرچند که این نگرش از یک دستور کار سیاسی ناشی می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۹    
مقیم/عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - تاجیکستان بر تداوم همکاری های مستمر میان ایران و تاجیکستان در مبارزه با تروریسم، موضوعات منطقه ای و بین المللی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴    
مقیم/مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی بیان نمود: تشکیل اداره کل اتباع از شهریور سال 94 بوده است و این اداره کل در سه بخش شامل بیمه اتباع خارجی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴    
مقیم/وزیر امور خارجه فرانسه که از روز دوشنبه در عراق بسر می برد، در آخرین مرحله از سفر خود امروز در نجف پس از دیدار با یکی از مراجع، از فتوای مشهور آیت الله سیستانی برای جهاد علیه داعش قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴    
مقیم/پوشش بیمه ای اتباع خارجی مجاز در مناطق آزاد تجاری کشور از اهداف اصلی اداره کل اتباع می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۴    
مقیم/وزیر کشور هماهنگی بین دستگاه ها را بسیار مهم دانست و گفت: استانداران محور قدرت و انسجام در استان هستند و هیچ ملاحظه ای به جز منفعت مردم، حقوق مردم و اجرای قانون وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
مقیم/رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه مردم باید تاثیر شرکت های دانش بنیان را در زندگی روزمره خود لمس کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
مقیم/ هشتمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی در چهار بخش علمی، طراحی، طرح های اجرا شده و عکاسی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴    
مقیم/هم زمان با سفر استانی هیئت دولت به استان گلستان، توافق نامه هاب توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، بین صندوق نوآوری و شکوفایی و پارک علم و فناوری استان گلستان منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹    
مقیم/پیکر مرحوم حسین محب اهری، پنج شنبه 27 دی ماه تشییع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۴    
مقیم/همزمان با سفر کاروان دولت به استان گلستان محصولات شرکت های دانش بنیان مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر علی وحدت رییس هیئت عامل صندوق و هیئت همراه ایشان در محل شرکت آریاتیناژن استان ...
مشاهده نتایج بیشتر...